Organiser : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Date : | 2018-06-01 |
Place : | Bieszczady |
Distance : | 103 km |
Registered : | 1463 |
Started : | 1359 |
Not finished : | 1349 |
Finished : | 10 |
On the track : | 1099 |
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Zszedł | Start time | Start_All 0.1km | P1_Zebrak 16.7km | P2_Cisna 32.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UZNAŃSKI Piotr | 623 X | Euroclear Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:06 | 01:30:04 | 02:46:47 | |||
2 | DOMBROWSKI Maciej | 623 Y | Euroclear Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:06 | 01:30:03 | 02:46:48 | |||
3 | GAWLIK Sławek | 95 X | BUFF FAMILY | M | 00:00:00 | 00:00:06 | 01:33:25 | 02:54:13 | |||
4 | SZUMLIŃSKI Piotr | 95 Y | BUFF FAMILY | M | 00:00:00 | 00:00:07 | 01:33:24 | 02:54:14 | |||
5 | KASZUBA Michał | 496 Y | Szybcy i Niewyspani | M | 00:00:00 | 00:00:11 | 01:33:23 | 02:54:22 | |||
6 | KNOBLOCH Szymon | 496 X | Szybcy i Niewyspani | M | 00:00:00 | 00:00:11 | 01:33:22 | 02:54:22 | |||
7 | OLEKSIEWICZ Maurycy | 644 X | trucht.com | M | 00:00:00 | 00:00:09 | 01:33:26 | 02:55:28 | |||
8 | STAWSKI Michał | 644 Y | trucht.com | M | 00:00:00 | 00:00:09 | 01:33:27 | 02:55:28 | |||
9 | KUNERT Kamil | 59 Y | FIZJOFUNK TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:10 | 01:37:09 | 03:03:16 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
PROBST Wojtek | 83 Y | inov-8 team | M | DNF | 00:00:08 DNF | 01:37:07 DNF | 03:03:16 DNF | ||||
11 | KASZYCA Paweł | 59 X | FIZJOFUNK TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:10 | 01:37:10 | 03:03:17 | |||
BIELAWA Rafal | 83 X | inov-8 team | M | DNF | 00:00:08 DNF | 01:37:08 DNF | 03:03:17 DNF | ||||
13 | PERYKASZA Paweł | 425 X | MUAY Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:14 | 01:45:31 | 03:16:37 | |||
13 | RUTKA Marek | 425 Y | MUAY Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:14 | 01:45:32 | 03:16:37 | |||
15 | NIEZGODA Marcin | 450 X | KKB MOSiR Krosno | M | 00:00:00 | 00:00:08 | 01:45:29 | 03:17:13 | |||
16 | TOMKIEWICZ Bartłomiej | 450 Y | KKB MOSiR Krosno | M | 00:00:00 | 00:00:08 | 01:45:28 | 03:17:13 | |||
17 | SADOWSKI Jakub | 567 X | SUCHE GACIE NA DNIE OCEANU | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 01:46:52 | 03:19:31 | |||
18 | PANEK Michał | 567 Y | SUCHE GACIE NA DNIE OCEANU | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 01:46:51 | 03:19:32 | |||
19 | WINIARSKA Katarzyna | 54 Y | PKB - PTC PRZEMYŚL | K | 00:00:00 | 00:00:08 | 01:45:41 | 03:19:36 | |||
20 | KOSTERKIEWICZ Marcin | 54 X | PKB - PTC PRZEMYŚL | M | 00:00:00 | 00:00:07 | 01:45:42 | 03:19:36 | |||
21 | KWIATKOWSKI Michael | 126 X | Cisowianka Team | M | 00:00:00 | 00:00:20 | 01:47:50 | 03:20:57 | |||
22 | SOLIŃSKA Katarzyna | 126 Y | Cisowianka Team | K | 00:00:00 | 00:00:20 | 01:47:50 | 03:20:57 | |||
23 | SNARSKI Bogdan | 368 X | ALBATROSY | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 01:48:27 | 03:21:31 | |||
24 | TRUSZKOWSKI Damian | 368 Y | ALBATROSY | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 01:48:29 | 03:21:31 | |||
25 | KĘPOWICZ Marcin | 583 X | Lubelaky | M | 00:00:00 | 00:00:21 | 01:46:28 | 03:22:19 | |||
25 | MAZUREK Robert | 583 Y | Lubelaky | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 01:46:27 | 03:22:20 | |||
27 | UGOREK Jarosław | 521 X | Team Kopeć | M | 00:00:00 | 00:00:13 | 01:45:38 | 03:22:52 | |||
27 | SZOPA Marek | 521 Y | Team Kopeć | M | 00:00:00 | 00:00:12 | 01:45:36 | 03:22:53 | |||
29 | BUŁANOW Leszek | 485 Y | Odważni | M | 00:00:00 | 00:00:12 | 01:47:26 | 03:23:29 | |||
30 | SZCZOTKA Paweł | 485 X | Odważni | M | 00:00:00 | 00:00:12 | 01:47:49 | 03:23:33 | |||
31 | GROT Tomasz | 380 X | Polpharma Team | M | 00:00:00 | 00:00:14 | 01:45:10 | 03:23:44 | |||
32 | MUSIAŁ Paweł | 380 Y | Polpharma Team | M | 00:00:00 | 00:00:14 | 01:45:19 | 03:23:46 | |||
33 | KOWALIK Andrzej | 736 X | M | 00:00:00 | 00:00:10 | 01:46:12 | 03:24:26 | ||||
34 | ZBOŻNIAK Łukasz | 736 Y | M | 00:00:00 | 00:00:10 | 01:46:15 | 03:24:28 | ||||
35 | PERKOWSKI Piotr | 536 X | Monk Sandals Team | M | 00:00:00 | 00:00:26 | 01:52:12 | 03:26:52 | |||
36 | ŁĘŻNIAK Aleksander | 536 Y | Monk Sandals Team | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 01:52:12 | 03:26:52 | |||
DQ | SKÓRA Tomek | 617 X | Skórzec Biega | M | DQ | 00:00:30 DQ | 01:51:01 DQ | 03:27:14 DQ | |||
KUŹMA Krzysztof | 617 Y | Skórzec Biega | M | DNF | 00:00:30 DNF | 01:51:01 DNF | 03:27:15 DNF | ||||
39 | LEGĘZA Patryk | 686 Y | Mexicana | M | 00:00:00 | 00:00:17 | 01:46:55 | 03:27:59 | |||
40 | JADACH Michał | 686 X | Mexicana | M | 00:00:00 | 00:00:16 | 01:46:53 | 03:27:59 | |||
41 | MOSKALIK Tomasz | 276 Y | Gorący Potok | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 01:51:06 | 03:28:06 | |||
41 | JASIURKOWSKI Paweł | 276 X | Gorący Potok | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 01:51:07 | 03:28:07 | |||
43 | RYKAŁA Wojciech | 542 X | Dobczycki Klub Biegacza | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 01:48:19 | 03:28:25 | |||
44 | PÓŁTORAK Sylwester | 542 Y | Dobczycki Klub Biegacza | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 01:48:17 | 03:28:25 | |||
GŁODOWSKA Kamila | 454 Y | Szalony i Zwariowała | K | DNF | 00:00:40 DNF | 01:50:20 DNF | 03:28:35 DNF | ||||
46 | PYTLOS Marcin | 543 X | Monia Team | M | 00:00:00 | 00:00:15 | 01:51:21 | 03:28:36 | |||
GRZELAK Adrian | 454 X | Szalony i Zwariowała | M | DNF | 00:00:40 DNF | 01:50:22 DNF | 03:28:36 DNF | ||||
48 | MOSIOŁEK Monika | 543 Y | Monia Team | K | 00:00:00 | 00:00:15 | 01:51:20 | 03:28:37 | |||
49 | MAGDZIARCZYK Roman | 737 X | RK ALTLETICS POWERADE TEAM | WAŁBRZYCH | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 01:49:34 | 03:31:01 | ||
50 | KORZENIOWSKI Robert | 737 Y | RK ALTLETICS POWERADE TEAM | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:43 | 01:49:36 | 03:31:01 | ||
JAROSZEWSKI Marek | 114 X | 4Run TeamPiła | M | DNF | 00:00:20 DNF | 01:47:33 DNF | 03:31:27 DNF | ||||
SIKORSKI Piotr | 114 Y | 4Run TeamPiła | M | DNF | 00:00:20 DNF | 01:47:38 DNF | 03:31:27 DNF | ||||
53 | DYDIO Piotr | 533 Y | 2DP | M | 00:00:00 | 00:00:15 | 01:52:34 | 03:31:41 | |||
54 | POLNY Daniel | 533 X | 2DP | M | 00:00:00 | 00:00:15 | 01:52:35 | 03:31:41 | |||
55 | PIECHOTA Krzysztof | 605 X | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:00:09 | 01:50:08 | 03:32:22 | |||
56 | FLORCZAK Sebastian | 605 Y | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:00:10 | 01:50:06 | 03:32:23 | |||
57 | LESZCZYŃSKI Andrzej | 402 X | Body Club | M | 00:00:00 | 00:00:47 | 01:54:01 | 03:32:24 | |||
58 | JANDZIS Wiesław | 402 Y | Body Club | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 01:54:02 | 03:32:25 | |||
59 | PALUCH Tobiasz | 324 X | KS RYGLICE | M | 00:00:00 | 00:00:20 | 01:50:53 | 03:32:32 | |||
60 | BIEŃ Przemysław | 324 Y | KS RYGLICE | M | 00:00:00 | 00:00:20 | 01:50:52 | 03:32:32 | |||
61 | KOŁODZIEJCZYK Kamil | 69 X | PÓŁNOC-POŁUDNIE | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 01:52:51 | 03:33:11 | |||
62 | MALINOWSKA Anna | 69 Y | PÓŁNOC-POŁUDNIE | K | 00:00:00 | 00:00:47 | 01:52:52 | 03:33:11 | |||
63 | MUCKUS Filip | 339 Y | KS KANAŁEK | M | 00:00:00 | 00:01:33 | 01:51:03 | 03:34:34 | |||
64 | STEFAŃSKI Krystian | 339 X | KS KANAŁEK | M | 00:00:00 | 00:01:34 | 01:50:51 | 03:34:34 | |||
65 | KORPAL Agnieszka | 735 X | Poco Loco | POZNAŃ | K | 00:00:00 | 00:00:23 | 01:54:38 | 03:34:53 | ||
66 | WŁODARKIEWICZ Dominik | 735 Y | Poco Loco | M | 00:00:00 | 00:00:24 | 01:54:39 | 03:34:54 | |||
67 | SZMERKA Mariusz | 673 X | Play & Orange Together | M | 00:00:00 | 00:00:13 | 01:48:47 | 03:35:09 | |||
68 | TRZCINKA Michał | 673 Y | Play & Orange Together | M | 00:00:00 | 00:00:13 | 01:48:45 | 03:35:09 | |||
69 | MADEJCZYK Marek | 416 X | JUMAR MOUNTAINEERING TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:13 | 01:49:08 | 03:36:52 | |||
70 | KAŁUŻA Jerzy | 416 Y | JUMAR MOUNTAINEERING TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:13 | 01:49:10 | 03:36:52 | |||
71 | GAWRON Janusz | 239 X | Brygada Beskidów | M | 00:00:00 | 00:00:40 | 01:55:28 | 03:36:53 | |||
72 | BERGAŃSKI Michał | 239 Y | Brygada Beskidów | M | 00:00:00 | 00:00:41 | 01:55:27 | 03:36:53 | |||
73 | CYRKLER Łukasz | 362 X | LM Light | M | 00:00:00 | 00:00:14 | 01:50:57 | 03:38:10 | |||
74 | DYREK Michał | 362 Y | LM Light | M | 00:00:00 | 00:00:14 | 01:50:58 | 03:38:10 | |||
DQ | BROL Dominika | 296 Y | Endurance Team | K | DQ | 00:00:11 DQ | 01:50:54 DQ | 03:38:10 DQ | |||
76 | KLARECKI Adrian | 391 X | WiRan / AstMa Team | M | 00:00:00 | 00:00:11 | 01:50:33 | 03:38:24 | |||
77 | KRÓL Maciej | 391 Y | WiRan / AstMa Team | M | 00:00:00 | 00:00:10 | 01:50:30 | 03:38:24 | |||
78 | SZOSTEK Michał | 563 X | Młody i Młodszy | M | 00:00:00 | 00:00:18 | 01:53:24 | 03:38:25 | |||
79 | WYROBA Waldemar | 563 Y | Młody i Młodszy | M | 00:00:00 | 00:00:18 | 01:53:24 | 03:38:26 | |||
80 | GRYSZKO Artur | 629 Y | A&A | M | 00:00:00 | 00:01:04 | 01:55:54 | 03:38:35 | |||
81 | TAUZ Andrzej | 629 X | A&A | M | 00:00:00 | 00:01:04 | 01:55:56 | 03:38:36 | |||
82 | SZCZEPAŃSKI Adam | 290 X | Wariaty Takie | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 01:49:17 | 03:38:51 | |||
83 | ĆWIKLEWSKI Łukasz | 290 Y | Wariaty Takie | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 01:49:16 | 03:38:51 | |||
84 | GAJDA Sebastian | 616 X | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 01:59:10 | 03:39:59 | |||
85 | WIECZOREK Tomasz | 616 Y | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | M | 00:00:00 | 00:01:21 | 01:59:10 | 03:40:00 | |||
86 | TUR Marcin | 660 Y | Biegacze z Północy | M | 00:00:00 | 00:00:18 | 01:54:08 | 03:40:20 | |||
87 | ROWIŃSKI Michał | 660 X | Biegacze z Północy | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 01:54:07 | 03:40:20 | |||
88 | BUGA Piotr | 479 X | Sfora Ojca Dyrektora | M | 00:00:00 | 00:01:54 | 02:04:47 | 03:41:29 | |||
89 | GAJEWSKI Michał | 479 Y | Sfora Ojca Dyrektora | M | 00:00:00 | 00:01:54 | 02:04:48 | 03:41:29 | |||
90 | PIĘDEL Michał | 573 Y | Dream MORT! | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 01:57:28 | 03:41:31 | |||
91 | BUDNICKI Rafał | 573 X | Dream MORT! | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 01:57:31 | 03:41:33 | |||
92 | GARDZIEL Jerzy | 693 Y | Triathlon Lublin TEAM-WW TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:26 | 01:56:41 | 03:41:40 | |||
93 | ZYCH Zbigniew | 693 X | Triathlon Lublin TEAM-WW TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:26 | 01:56:41 | 03:41:41 | |||
94 | SIEPRACKI Robert | 514 Y | TT Szczecin/Przęsocin | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 01:58:47 | 03:41:48 | |||
95 | CHMIELEWSKI Dominik | 514 X | TT Szczecin/Przęsocin | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 01:58:48 | 03:41:48 | |||
BROL Piotr | 296 X | Endurance Team | M | DNF | 00:00:11 DNF | 01:50:56 DNF | 03:41:51 DNF | ||||
97 | MAŁEK Andrzej | 109 X | AA | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 01:53:57 | 03:42:02 | |||
98 | PRZYJEMSKI Artur | 109 Y | AA | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 01:53:56 | 03:42:02 | |||
99 | ZAWADZKI Piotr | 132 Y | RYKOWISKO | M | 00:00:00 | 00:00:18 | 01:55:06 | 03:42:12 | |||
100 | BRZEZIŃSKI Andrzej | 132 X | RYKOWISKO | M | 00:00:00 | 00:00:18 | 01:55:06 | 03:42:13 | |||
MORAWA Mateusz | 535 Y | Lacho Team | M | DNF | 00:00:48 DNF | 01:52:47 DNF | 03:42:41 DNF | ||||
AUGUSTYŃSKI Sylwester | 535 X | Lacho Team | M | DNF | 00:00:48 DNF | 01:52:44 DNF | 03:42:42 DNF | ||||
103 | SUJAK Mirosław | 330 Y | będzie dobrze albo niedobrze/MKB Dreptak | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 01:59:49 | 03:42:44 | |||
104 | MILEWSKI Mateusz | 330 X | będzie dobrze albo niedobrze/MKB Dreptak | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 01:59:48 | 03:42:47 | |||
105 | GRZESICA Paweł | 414 Y | Lędziny team! | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 01:56:15 | 03:42:48 | |||
106 | LIS Paweł | 414 X | Lędziny team! | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 01:56:14 | 03:42:54 | |||
107 | SAMEREK Dariusz | 546 X | Pierniki z Torunia | M | 00:00:00 | 00:00:20 | 01:59:25 | 03:45:22 | |||
108 | LEWANDOWSKA Marlena | 546 Y | Pierniki z Torunia | K | 00:00:00 | 00:00:21 | 01:59:25 | 03:45:22 | |||
109 | LANGE Beata | 64 Y | OTK Rzeźnik | K | 00:00:00 | 00:01:32 | 02:01:31 | 03:45:23 | |||
110 | BRZENCZEK Michał | 64 X | OTK Rzeźnik | M | 00:00:00 | 00:01:33 | 02:01:32 | 03:45:23 | |||
111 | BAROSZ Natalia Paulina | 592 X | Sprintem do Ultra | K | 00:00:00 | 00:00:19 | 01:56:30 | 03:45:28 | |||
112 | SCHRAMM Rafał | 592 Y | Sprintem do Ultra | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 01:56:31 | 03:45:28 | |||
BRZANA Maciej | 442 X | Napędzani wiśniówką | M | DNF | 00:00:18 DNF | 02:00:31 DNF | 03:45:30 DNF | ||||
BARUD Piotr | 442 Y | Napędzani wiśniówką | M | DNF | 00:00:19 DNF | 02:00:30 DNF | 03:45:30 DNF | ||||
115 | BUJAK Kamil | 559 Y | Cisowianka Team PL | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 02:02:40 | 03:46:36 | |||
116 | BUJAK Paweł | 559 X | Cisowianka Team PL | M | 00:00:00 | 00:01:19 | 02:02:48 | 03:46:38 | |||
117 | BIENIAK Krzysztof | 192 X | Mort !!! | M | 00:00:00 | 00:00:35 | 01:57:26 | 03:47:01 | |||
118 | ARAŹNY Zbigniew | 192 Y | Mort !!! | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 01:57:27 | 03:47:01 | |||
119 | PACHLA Jacek | 568 X | KB Szamotuły | M | 00:00:00 | 00:00:16 | 02:06:47 | 03:47:07 | |||
120 | TRĄBCZYŃSKI Michał | 568 Y | KB Szamotuły | M | 00:00:00 | 00:00:16 | 02:06:47 | 03:47:08 | |||
121 | JANECKA Artur | 321 X | Bieging Team Zelów | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 01:58:35 | 03:47:19 | |||
122 | BOCZKIEWICZ Tomasz | 321 Y | Bieging Team Zelów | M | 00:00:00 | 00:01:12 | 01:58:35 | 03:47:19 | |||
123 | MIKLER Arkadiusz | 249 X | RELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w Poznaniu | M | 00:00:00 | 00:00:23 | 01:57:00 | 03:47:26 | |||
124 | SZMYT Maciej | 249 Y | RELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w Poznaniu | M | 00:00:00 | 00:00:22 | 01:57:03 | 03:47:27 | |||
125 | SZYMCZAK Łukasz | 160 Y | SSW Team Krośnice | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 01:56:34 | 03:47:38 | |||
126 | LOMBARSKI Łukasz | 160 X | SSW Team Krośnice | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 01:56:33 | 03:47:38 | |||
127 | JÓŹWIAK Michał | 678 Y | R2G | M | 00:00:00 | 00:00:13 | 01:56:19 | 03:47:47 | |||
128 | GRUPA Marcin | 678 X | R2G | M | 00:00:00 | 00:00:14 | 01:56:22 | 03:47:48 | |||
129 | LIPIŃSKI Krzysztof | 343 X | Rykowisko / Nie Ma Lipy | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 02:02:21 | 03:48:11 | |||
130 | ŻYTOWIECKI Maciej | 343 Y | Rykowisko / Nie Ma Lipy | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 02:02:22 | 03:48:11 | |||
131 | KIJAŃSKA BEDNARZ Marta | 248 X | m&r | K | 00:00:00 | 00:00:20 | 01:59:02 | 03:48:12 | |||
132 | PODLEŚ Robert | 248 Y | m&r | M | 00:00:00 | 00:00:20 | 01:59:08 | 03:48:15 | |||
133 | SOBORSKI Krzysztof | 529 X | Grzechu i Krzychu | M | 00:00:00 | 00:00:09 | 01:55:05 | 03:49:02 | |||
133 | SALETRA Grzegorz | 529 Y | Grzechu i Krzychu | M | 00:00:00 | 00:00:10 | 01:55:03 | 03:49:02 | |||
135 | KRZESINSKI Dariusz | 30 X | Corpo Runners/Orange | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 02:04:24 | 03:50:28 | |||
136 | DE INES Łukasz | 30 Y | Corpo Runners/Orange | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 02:04:23 | 03:50:28 | |||
137 | STYKOWSKI Sławomir | 435 X | Miśki | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 02:05:25 | 03:50:30 | |||
138 | PÓŁTORAK Krzysztof | 435 Y | Miśki | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 02:05:23 | 03:50:35 | |||
SWOBODA Marek | 441 X | P....ne Komandosy | M | DNF | 00:00:46 DNF | 02:01:23 DNF | 03:50:46 DNF | ||||
IGNASIAK Joanna | 441 Y | P....ne Komandosy | K | DNF | 00:00:46 DNF | 02:01:25 DNF | 03:50:56 DNF | ||||
141 | DUDEK Mirosław | 129 X | WATAHA TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 02:03:05 | 03:51:27 | |||
142 | MAZUREK Piotr | 129 Y | WATAHA TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 02:03:07 | 03:51:27 | |||
143 | DEJAS Tomasz | 475 X | Racioki | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 02:00:01 | 03:51:32 | |||
144 | KOSTKA Sebastian | 475 Y | Racioki | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 01:59:56 | 03:51:33 | |||
KAJAK Mirosław | 627 X | Truchtacz.pl | M | DNF | 00:00:39 DNF | 02:03:49 DNF | 03:51:51 DNF | ||||
SZYSZKA Sebastian | 627 Y | Truchtacz.pl | M | DNF | 00:00:40 DNF | 02:03:47 DNF | 03:51:51 DNF | ||||
147 | KOBIERSKI Piotr | 157 X | Piotrek i Hubi | M | 00:00:00 | 00:00:22 | 01:57:41 | 03:52:08 | |||
148 | MIĘKUS Hubert | 157 Y | Piotrek i Hubi | M | 00:00:00 | 00:00:22 | 01:57:40 | 03:52:08 | |||
149 | MROZEK Krzysztof | 608 X | wcześnie rano dawno temu | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 02:05:04 | 03:53:03 | |||
150 | STEMPKOWICZ Jacek | 608 Y | wcześnie rano dawno temu | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 02:05:05 | 03:53:03 | |||
151 | KRUPA Grzegorz | 123 Y | ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK | M | 00:00:00 | 00:02:14 | 02:08:41 | 03:53:21 | |||
152 | PRUS Marek | 123 X | ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK | M | 00:00:00 | 00:02:14 | 02:08:42 | 03:53:28 | |||
153 | ŻURAWSKI Sławomir | 420 X | DZIELNI BEZ KIJÓW | M | 00:00:00 | 00:01:24 | 02:06:20 | 03:54:31 | |||
154 | DOLCZEWSKI Dariusz | 420 Y | DZIELNI BEZ KIJÓW | M | 00:00:00 | 00:01:25 | 02:06:20 | 03:54:32 | |||
DWORNICKI Tomasz | 100 X | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | M | DNF | 00:01:23 DNF | 02:05:01 DNF | 03:54:46 DNF | ||||
DQ | WĘGRZYK Grzegorz | 100 Y | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | M | DQ | 00:01:24 DQ | 02:05:00 DQ | 03:54:46 DQ | |||
157 | RUTA Przemysław | 635 X | DOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy Szczecińskich | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 02:01:41 | 03:54:48 | |||
158 | FAJKS Marcin | 635 Y | DOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy Szczecińskich | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 02:01:40 | 03:54:48 | |||
159 | KOMISARCZYK Anna | 11 Y | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | K | 00:00:00 | 00:00:57 | 02:08:41 | 03:54:55 | |||
160 | JARMOLIŃSKI Piotr | 11 X | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 02:08:40 | 03:54:56 | |||
161 | REJ Mirosław | 206 X | M&T Wyjadacze Parówków | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 02:04:49 | 03:55:03 | |||
162 | LONC Tomasz | 206 Y | M&T Wyjadacze Parówków | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 02:04:50 | 03:55:04 | |||
163 | ŻYWCZAK Artur | 638 Y | Krakusy | M | 00:00:00 | 00:00:10 | 02:02:06 | 03:55:09 | |||
164 | ZAWADZKI Mariusz | 638 X | Krakusy | M | 00:00:00 | 00:00:10 | 02:02:07 | 03:55:10 | |||
165 | BORCZYŃSKI Michał | 390 X | Team Doris Kraków | M | 00:00:00 | 00:00:10 | 02:01:04 | 03:55:12 | |||
166 | CIACIURA Magdalena | 390 Y | Team Doris Kraków | K | 00:00:00 | 00:00:10 | 02:01:00 | 03:55:12 | |||
ZAWIŚLAK Kazimierz | 278 Y | Dzikie Dziki | M | DNF | 00:00:17 DNF | 01:57:24 DNF | 03:55:46 DNF | ||||
WOJDA Dariusz | 278 X | Dzikie Dziki | M | DNF | 00:00:15 DNF | 01:57:22 DNF | 03:55:46 DNF | ||||
169 | SZYBIAK Waldemar | 586 Y | Agona W&M | M | 00:00:00 | 00:01:01 | 02:04:27 | 03:55:47 | |||
170 | KRUPA Grzegorz | 586 X | Górski Półmaraton Ślężański | M | 00:00:00 | 00:00:26 | 01:53:29 | 03:55:47 | |||
171 | KONOPIŃSKI Tomasz | 314 X | NextGen | M | 00:00:00 | 00:02:05 | 02:04:58 | 03:56:00 | |||
172 | GORGOL Tomasz | 314 Y | NextGen | M | 00:00:00 | 00:02:05 | 02:04:59 | 03:56:00 | |||
173 | KUCZYŃSKI Rafał | 518 X | PeBeKa Solidarność | M | 00:00:00 | 00:00:16 | 02:06:15 | 03:56:01 | |||
174 | STACHURA Damian | 518 Y | PeBeKa Solidarność | M | 00:00:00 | 00:00:16 | 02:06:14 | 03:56:01 | |||
175 | ROTTER Daniel | 643 Y | D.R.R.W. | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 02:00:09 | 03:56:25 | |||
176 | KWAŚNIEWSKI Mariusz | 667 X | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 02:09:23 | 03:56:27 | |||
177 | KWAŚNIEWSKI Rafał | 667 Y | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 02:09:22 | 03:56:28 | |||
178 | WOWK Robert | 643 X | D.R.R.W. | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 02:00:08 | 03:56:30 | |||
179 | DYBOL Dawid | 602 X | Plan B | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 02:08:20 | 03:56:34 | |||
180 | KRELL Marcin | 602 Y | Plan B | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 02:08:21 | 03:56:34 | |||
181 | JUSZCZYK Łukasz | 261 X | Naprzód Tyły | M | 00:00:00 | 00:00:24 | 02:02:27 | 03:56:40 | |||
182 | SROKA Artur | 261 Y | Naprzód Tyły | M | 00:00:00 | 00:00:24 | 02:02:28 | 03:56:41 | |||
183 | SZOTOWICZ Sebastian | 246 X | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 02:04:12 | 03:56:42 | |||
184 | MARCINKOWSKA Eliza | 246 Y | SZWLA Stargard | K | 00:00:00 | 00:00:30 | 02:04:15 | 03:56:42 | |||
185 | WOJCIECHOWSKI Andrzej | 513 X | Maraton Turek | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 02:06:11 | 03:56:51 | |||
186 | MAŁEK Piotr | 513 Y | Maraton Turek | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 02:06:10 | 03:56:51 | |||
187 | KRYM Katarzyna | 270 X | Per ardua ad astra | K | 00:00:00 | 00:00:36 | 02:08:23 | 03:57:13 | |||
188 | MAZURKIEWICZ Jerzy | 270 Y | Per ardua ad astra | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 02:08:24 | 03:57:13 | |||
189 | SALACHNA - NOWAK Magdalena | 721 X | Biegam z ABS | K | 00:00:00 | 00:01:07 | 02:03:34 | 03:57:31 | |||
190 | PAJĄK Andrzej | 721 Y | Biegam z ABS | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 02:03:35 | 03:57:32 | |||
191 | KRECZMANSKI Robert | 553 X | Emeryci i renciści | M | 00:00:00 | 00:00:12 | 01:58:45 | 03:58:03 | |||
192 | SZARAPANOWSKI Damian | 369 X | SZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 02:06:03 | 03:58:07 | |||
193 | SZARAPANOWSKI Marcin | 369 Y | SZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 02:06:02 | 03:58:07 | |||
DQ | MIKOWSKI Artur | 251 X | Spartanie dzieciom Alnor | M | DQ | 00:00:25 DQ | 02:07:32 DQ | 03:58:11 DQ | |||
WOJCIECHOWSKI Michał | 251 Y | Spartanie dzieciom Alnor | M | DNF | 00:00:25 DNF | 02:07:34 DNF | 03:58:15 DNF | ||||
196 | POMORSKI Marcin | 512 X | Kuki Monster | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 02:07:02 | 03:58:18 | |||
197 | SZMAGAJ Marcin | 512 Y | Kuki Monster | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 02:07:03 | 03:58:18 | |||
198 | KAJA Gracjan | 94 X | Bydgoście | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 01:56:53 | 03:58:20 | |||
199 | GOŚCIŃSKI Sławomir | 257 X | Dzikie Wieprze | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 03:58:21 | ||||
200 | MAŚLANKA Piotr | 94 Y | Bydgoście | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 01:56:59 | 03:58:21 | |||
201 | KRZYSZŁOWSKI Rafał | 257 Y | Dzikie Wieprze | M | 00:00:00 | 00:00:23 | 02:04:53 | 03:58:22 | |||
202 | SOŁOWIEJ Łukasz | 181 X | Mecenasi Team | M | 00:00:00 | 00:00:23 | 02:06:41 | 03:58:31 | |||
203 | PAWŁOWSKI Jacek | 323 X | KS Tęcza Gdynia | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 02:01:31 | 03:58:33 | |||
204 | SZWEDEK Krzysztof | 323 Y | KS Tęcza Gdynia | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 02:01:30 | 03:58:34 | |||
205 | BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław | 471 Y | Beskidnicy Jasło | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 02:07:20 | 03:59:03 | |||
206 | GOTFRYD Adam | 471 X | Beskidnicy Jasło | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 02:07:19 | 03:59:05 | |||
207 | KREMPA Mateusz | 221 Y | #WpiszCokolwiek | M | 00:00:00 | 00:01:36 | 02:08:32 | 03:59:09 | |||
208 | KŁOPOCKI Jan | 221 X | #WpiszCokolwiek | M | 00:00:00 | 00:01:36 | 02:08:33 | 03:59:10 | |||
209 | ANDRES Kamil | 351 X | KS Janusze | M | 00:00:00 | 00:01:43 | 02:03:09 | 03:59:19 | |||
210 | LEWANDOWSKI Maciej | 483 X | #DASHRADE Team | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 02:03:33 | 03:59:20 | |||
211 | ŚLANDA Maciej | 351 Y | KS Janusze | M | 00:00:00 | 00:01:43 | 02:03:08 | 03:59:20 | |||
212 | GRABOWSKI Wojciech | 483 Y | #DASHRADE Team | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 02:03:34 | 03:59:21 | |||
213 | CHYLEWSKI Paweł | 301 X | Gron & Chyleś | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 02:08:31 | 03:59:28 | |||
214 | GRONEK Grzegorz | 301 Y | Gron & Chyleś | M | 00:00:00 | 00:01:07 | 02:08:29 | 03:59:29 | |||
215 | PELA Dariusz | 19 X | Sky-Trans Toruń Multisport | M | 00:00:00 | 00:00:40 | 02:06:21 | 03:59:30 | |||
216 | BOROWSKI Tomasz | 19 Y | Sky-Trans Toruń Multisport | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 02:06:22 | 03:59:30 | |||
217 | RUSZNICA Tomasz | 26 Y | Biegające Urzędasy | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 02:07:31 | 03:59:30 | |||
218 | PASTERZ Piotr | 26 X | Biegające Urzędasy | M | 00:00:00 | 00:00:26 | 02:07:30 | 03:59:30 | |||
219 | SZEWC Bogdan | 501 X | Hola Hola | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 02:01:28 | 03:59:37 | |||
220 | PIĄTEK Rafał | 501 Y | Hola Hola | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 02:01:27 | 03:59:37 | |||
221 | KUŁAK Piotr | 656 X | Zabiegani & Aktywni | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 02:06:36 | 03:59:50 | |||
222 | GROSFELD Karol | 656 Y | Zabiegani & Aktywni | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 02:06:40 | 03:59:51 | |||
223 | WRZESIEŃ Wojciech | 131 Y | Tyszka & Sadkowski | M | 00:00:00 | 00:00:15 | 01:59:45 | 03:59:53 | |||
224 | SZARAWARA Łukasz | 32 X | Biegacze z kolei | M | 00:00:00 | 00:01:00 | 02:04:55 | 03:59:55 | |||
225 | WASIAK Michał | 32 Y | Biegacze z kolei | M | 00:00:00 | 00:01:00 | 02:04:57 | 03:59:56 | |||
226 | NIEMCZYK Magdalena | 38 X | Magda i Kuba | K | 00:00:00 | 01:57:30 | 03:59:57 | ||||
227 | PLOCH Jakub | 38 Y | Magda i Kuba | M | 00:00:00 | 00:00:17 | 01:57:30 | 03:59:57 | |||
MIERZLIKIN Natalia | 133 X | Ameby | K | DNF | 00:00:21 DNF | 01:51:12 DNF | 03:59:57 DNF | ||||
RODZOCH Daniel | 133 Y | Ameby | M | DNF | 00:00:21 DNF | 01:51:14 DNF | 03:59:58 DNF | ||||
230 | ŚWIĄTKOWSKI Dawid | 647 X | Validator | M | 00:00:00 | 00:03:17 | 02:09:07 | 04:00:05 | |||
231 | DE SANTA Jacopo | 647 Y | Validator | M | 00:00:00 | 00:03:18 | 02:09:07 | 04:00:05 | |||
232 | ZEDELSKI Michał | 346 X | SZWLA STARGARD | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 02:06:18 | 04:00:09 | |||
233 | OZIMKIEWICZ Radosław | 346 Y | SZWLA STARGARD | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 02:06:18 | 04:00:09 | |||
234 | EPA Karolina | 720 X | PZU Sport Team/PolwaxRacing Team | K | 00:00:00 | 00:01:00 | 02:10:35 | 04:00:10 | |||
235 | WĘGIEL Marcin | 720 Y | PZU Sport Team/PolwaxRacing Team | M | 00:00:00 | 00:01:00 | 02:10:36 | 04:00:11 | |||
236 | KAPAON Łazarz | 365 X | Cazzo Club | M | 00:00:00 | 00:01:40 | 02:05:02 | 04:00:17 | |||
237 | LEWICKI Michał | 365 Y | Cazzo Club | M | 00:00:00 | 00:01:40 | 02:05:03 | 04:00:18 | |||
238 | TRACZ Jacek | 614 Y | Nie mamy nazwy | M | 00:00:00 | 00:02:23 | 02:09:09 | 04:00:21 | |||
239 | MIŚ Zbigniew | 614 X | Nie mamy nazwy | M | 00:00:00 | 00:02:23 | 02:09:09 | 04:00:21 | |||
240 | JARUZEL Ewa | 398 Y | REJ | K | 00:00:00 | 00:00:34 | 02:04:42 | 04:00:25 | |||
241 | JARUZEL Robert | 398 X | REJ | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 02:04:43 | 04:00:26 | |||
242 | WŁOCH Kamil | 381 X | Sarnia Zemsta | M | 00:00:00 | 00:00:21 | 02:07:23 | 04:00:28 | |||
243 | MUSIOŁ Michał | 381 Y | Sarnia Zemsta | M | 00:00:00 | 00:00:21 | 02:07:22 | 04:00:28 | |||
244 | PAŚKO Paweł | 668 Y | Dzikie Chomiki | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 02:07:36 | 04:00:29 | |||
245 | DYDUCH Maciej | 668 X | Dzikie Chomiki | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 02:07:36 | 04:00:29 | |||
246 | WINIAREK Leszek | 6 X | #TEAMDKMS | M | 00:00:00 | 00:00:24 | 02:04:54 | 04:00:35 | |||
247 | DENEKA Ryszard | 6 Y | #TEAMDKMS | M | 00:00:00 | 00:00:24 | 02:04:53 | 04:00:35 | |||
OPUCHLIK Tomasz | 403 X | AktywnaPszczyna.pl | M | DNF | 00:00:11 DNF | 02:02:29 DNF | 04:00:36 DNF | ||||
JANUSZ Tomasz | 403 Y | AktywnaPszczyna.pl | M | DNF | 00:00:11 DNF | 02:02:24 DNF | 04:00:36 DNF | ||||
250 | DROZD Sławmomir | 135 Y | Activ on i ona | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 02:11:36 | 04:01:08 | |||
251 | BOJAN Gabriela | 135 X | Activ on i ona | K | 00:00:00 | 00:01:30 | 02:11:36 | 04:01:08 | |||
252 | KUZIOŁA Krzysztof | 476 Y | CSRG1 | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 02:01:20 | 04:01:37 | |||
253 | SYDORYK Artur | 476 X | CSRG1 | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 02:01:21 | 04:01:39 | |||
254 | WODZIEŃ Andrzej | 554 X | Hardcorowe Muchomorki | M | 00:00:00 | 00:02:22 | 02:06:53 | 04:01:45 | |||
255 | KOMISARZ Tomasz | 554 Y | Hardcorowe Muchomorki | M | 00:00:00 | 00:02:21 | 02:06:53 | 04:01:45 | |||
256 | CYTACKI Dawid | 709 Y | Rykowisko | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 02:08:27 | 04:01:46 | |||
257 | BRYGIER Jacek | 709 X | Rykowisko | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 02:08:28 | 04:01:51 | |||
258 | ZMORZYŃSKI Jakub | 25 Y | Poniżej 10h | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 02:09:05 | 04:02:04 | |||
259 | PAJDOSZ Rafał | 25 X | Poniżej 10h | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 02:09:06 | 04:02:05 | |||
260 | KOSTKA Janusz | 111 X | Posmakuj Run Team | M | 00:00:00 | 00:01:25 | 02:09:04 | 04:02:07 | |||
261 | JÓZEFCZYK Tomasz | 111 Y | Posmakuj Run Team | M | 00:00:00 | 00:01:26 | 02:09:08 | 04:02:07 | |||
262 | OBARA Michał | 222 X | Salclan-Team | M | 00:00:00 | 00:00:12 | 02:08:39 | 04:02:13 | |||
263 | ARDELLI Ewa | 191 Y | BIEGAJ Z PIORUNEM | K | 00:00:00 | 00:00:17 | 02:06:32 | 04:02:13 | |||
264 | ARDELLI Antoni | 191 X | BIEGAJ Z PIORUNEM | M | 00:00:00 | 00:00:17 | 02:06:31 | 04:02:14 | |||
265 | SALWA Krzysztof | 222 Y | Salclan-Team | M | 00:00:00 | 00:00:11 | 02:08:39 | 04:02:14 | |||
266 | KUPIJAJ Marcin | 319 X | Socios Górnik | M | 00:00:00 | 00:01:30 | 02:08:48 | 04:02:35 | |||
JACHYM Arkadiusz | 319 Y | Socios Górnik | M | DNF | 00:01:31 DNF | 02:08:50 DNF | 04:02:35 DNF | ||||
268 | RATOWSKI Marek | 10 Y | Do końca | M | 00:00:00 | 00:00:22 | 02:07:05 | 04:02:50 | |||
269 | RECZEK Sebastian | 10 X | Do końca | M | 00:00:00 | 00:00:23 | 02:07:05 | 04:02:51 | |||
270 | RZEPKA Remigiusz | 504 X | Łysi jak tygrysi | M | 00:00:00 | 00:00:47 | 02:06:13 | 04:03:17 | |||
271 | PAŚNIK Paweł | 504 Y | Łysi jak tygrysi | M | 00:00:00 | 00:00:46 | 02:06:13 | 04:03:17 | |||
272 | SZYNAWA Marcin | 138 X | Rosomak team | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 02:11:33 | 04:03:25 | |||
273 | DANIŁOWICZ Adam | 138 Y | Rosomak team | M | 00:00:00 | 00:01:59 | 02:11:33 | 04:03:25 | |||
274 | BOGACKI Andrzej | 186 X | Trail Runners Jaworzno | M | 00:00:00 | 00:00:17 | 02:08:13 | 04:03:27 | |||
275 | KOZIŃSKI Marek | 180 Y | RUN TorByd | M | 00:00:00 | 00:01:04 | 02:08:50 | 04:03:27 | |||
276 | RUBIN Andrzej | 186 Y | Trail Runners Jaworzno | M | 00:00:00 | 00:00:17 | 02:08:14 | 04:03:28 | |||
277 | SEICHTER Adam | 180 X | RUN TorByd | M | 00:00:00 | 00:01:04 | 02:08:51 | 04:03:38 | |||
278 | OGRODOWCZYK Rafał | 444 Y | Żelazne Dziady | M | 00:00:00 | 00:00:17 | 02:05:45 | 04:03:40 | |||
279 | KOMAN Tomasz | 444 X | Żelazne Dziady | M | 00:00:00 | 00:00:17 | 02:05:46 | 04:03:41 | |||
280 | PROCHWICZ Michał | 181 Y | Mecenasi Team | M | 00:00:00 | 00:00:23 | 02:06:41 | 04:03:45 | |||
281 | BINARSCH Dagmara | 640 X | Dragon | K | 00:00:00 | 00:01:03 | 02:06:45 | 04:04:28 | |||
282 | STANKOWSKA Justyna | 640 Y | Dragon | K | 00:00:00 | 00:01:04 | 02:07:25 | 04:04:28 | |||
283 | RYCHTER Marcin | 80 X | The Rychters | M | 00:00:00 | 00:01:18 | 02:07:02 | 04:04:33 | |||
284 | RYCHTER Karol | 80 Y | The Rychters | M | 00:00:00 | 00:01:19 | 02:07:01 | 04:04:33 | |||
285 | MAZUR Sebastian | 649 Y | Victoria Karcher team | M | 00:00:00 | 00:00:43 | 02:08:43 | 04:04:37 | |||
286 | WIERNASZ Grzegorz | 649 X | Victoria Karcher team | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 02:08:45 | 04:04:37 | |||
287 | MATYSIAK Marcin | 125 X | Gapmont Running Team | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 02:10:16 | 04:04:48 | |||
288 | RECŁAW Arkadiusz | 125 Y | Gapmont Running Team | M | 00:00:00 | 00:01:59 | 02:10:14 | 04:04:49 | |||
289 | KRUPA Sławomir | 433 Y | PCH_RUN ULTRA | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 02:11:04 | 04:04:58 | |||
290 | WYKA Błażej | 433 X | PCH_RUN ULTRA | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 02:11:05 | 04:04:58 | |||
291 | STANIEWSKI Grzegorz | 281 X | KKGS Team | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 02:11:53 | 04:05:01 | |||
292 | KAŹMIERCZAK Krzysztof | 281 Y | KKGS Team | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 02:11:54 | 04:05:01 | |||
293 | NOWAK Miroslaw | 117 X | Nowaki | M | 00:00:00 | 00:00:09 | 02:07:08 | 04:05:09 | |||
294 | PAPRZYCKI Rafał | 413 X | Platinium Promotion | M | 00:00:00 | 00:00:45 | 02:09:46 | 04:05:09 | |||
295 | ROSA Jarosław | 413 Y | Platinium Promotion | M | 00:00:00 | 00:00:45 | 02:09:47 | 04:05:09 | |||
296 | NOWAK Anna | 117 Y | Nowaki | K | 00:00:00 | 00:00:09 | 02:07:09 | 04:05:11 | |||
297 | WARĘCKA Kasia | 562 Y | K&K | K | 00:00:00 | 00:01:45 | 02:11:41 | 04:05:11 | |||
298 | STODOLNY Krzysztof | 562 X | K&K | M | 00:00:00 | 00:01:45 | 02:11:42 | 04:05:11 | |||
299 | WIRA Mirosław | 49 Y | GB Wrocławskie Morsy | M | 00:00:00 | 00:01:10 | 02:07:51 | 04:05:12 | |||
300 | KRAUZE Tomasz | 49 X | GB Wrocławskie Morsy | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 02:07:53 | 04:05:12 | |||
301 | PRZEBINDA Anna | 285 X | All for body TEAM | K | 00:00:00 | 00:00:15 | 02:11:23 | 04:05:13 | |||
302 | MAKUCH Szymon | 285 Y | All for body TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:15 | 02:11:24 | 04:05:14 | |||
303 | KOCIK Marcin | 376 X | Fatboy Sprint | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 02:11:26 | 04:05:17 | |||
304 | PRUTA Rafał | 376 Y | Fatboy Sprint | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 02:11:26 | 04:05:17 | |||
305 | PRZEŹDZIECKA Katarzyna | 14 X | Smashing pĄpkins | K | 00:00:00 | 00:00:59 | 02:11:30 | 04:05:37 | |||
306 | CHOIŃSKI Paweł | 14 Y | Smashing pĄpkins | M | 00:00:00 | 00:00:59 | 02:11:30 | 04:05:37 | |||
307 | KUCHARSKI Paweł | 156 X | Planeta Nisko | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 02:09:00 | 04:05:39 | |||
308 | ZAWADZKI Łukasz | 156 Y | Planeta Nisko | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 02:08:59 | 04:05:39 | |||
309 | GRAMZA Katarzyna | 577 X | Dracarys | K | 00:00:00 | 00:00:46 | 02:09:27 | 04:05:40 | |||
310 | ŁYSIAK Sylwia | 577 Y | Dracarys | K | 00:00:00 | 00:00:46 | 02:09:30 | 04:05:40 | |||
KAMIŃSKI Mariusz | 606 X | Real Madrid CF | M | DNF | 00:00:37 DNF | 02:10:25 DNF | 04:05:53 DNF | ||||
DQ | PRZETAKIEWICZ Elżbieta | 606 Y | Real Madrid CF | K | DQ | 00:00:37 DQ | 02:10:26 DQ | 04:05:54 DQ | |||
313 | ZIEMSKI Bartosz | 61 Y | Wylew majonezu do mózgu | M | 00:00:00 | 00:03:13 | 02:15:11 | 04:06:20 | |||
314 | STEMPEK Łukasz | 61 X | Wylew majonezu do mózgu | M | 00:00:00 | 00:03:13 | 02:15:12 | 04:06:21 | |||
315 | KŁOSIŃSKI Rafał | 269 X | Starsi Panowie Dwaj | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 02:09:12 | 04:06:35 | |||
316 | WICZUK Michał | 269 Y | Starsi Panowie Dwaj | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 02:09:14 | 04:06:36 | |||
317 | STĘŻYCKI Mariusz | 726 X | Żary Runners Team | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 02:09:17 | 04:06:40 | |||
318 | SZUKAŁA Damian | 726 Y | Żary Runners Team | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 02:09:15 | 04:06:40 | |||
319 | ŁOJEWSKI Michał | 90 X | Sklep Biegacza Bielsko-Biała | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 02:05:37 | 04:06:45 | |||
320 | STREIT Dawid | 90 Y | Sklep Biegacza Bielsko-Biała | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 02:05:37 | 04:06:46 | |||
321 | WYROBA Wojciech | 460 X | Harde Obwarzanki | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 02:12:05 | 04:06:52 | |||
322 | GAWIN Krzysztof | 460 Y | Harde Obwarzanki | M | 00:00:00 | 00:01:49 | 02:12:06 | 04:06:54 | |||
323 | GAWLIK Marcin | 172 X | MKS SIECHNICE | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 02:13:17 | 04:06:56 | |||
324 | SCHWITALLA Adrian | 172 Y | MKS SIECHNICE | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 02:13:16 | 04:06:56 | |||
325 | MUSZYŃSKI Filip | 731 Y | Burza Rogi | ROGI | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 02:05:12 | 04:06:57 | ||
326 | PIETRUCHA Piotr | 731 X | Burza Rogi | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 02:05:12 | 04:06:57 | |||
327 | SERAFIN Robert | 299 X | MJP Druk | M | 00:00:00 | 00:00:29 | 02:11:40 | 04:07:14 | |||
328 | POTERSKI Mateusz | 299 Y | MJP Druk | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 02:11:40 | 04:07:14 | |||
329 | CZERWIECKI Marcin | 329 X | M&M's STRZEGOM | M | 00:00:00 | 00:02:58 | 02:20:22 | 04:07:20 | |||
330 | KRZESZOWSKI Marcin | 329 Y | M&M's STRZEGOM | M | 00:00:00 | 00:02:59 | 02:20:22 | 04:07:20 | |||
331 | GUZIUK Rafał | 303 X | EVErRUN | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 02:10:42 | 04:07:23 | |||
332 | CYNIAK Marek | 303 Y | EVErRUN | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 02:10:43 | 04:07:23 | |||
333 | BOGUSZ Dominik | 631 X | Bez nazwy | M | 00:00:00 | 00:01:24 | 02:08:47 | 04:07:35 | |||
334 | MADEJ Mateusz | 631 Y | Bez nazwy | M | 00:00:00 | 00:01:24 | 02:08:46 | 04:07:38 | |||
335 | BARTNIAK Kamil | 448 Y | Bońki Team | M | 00:00:00 | 00:00:59 | 02:05:49 | 04:07:53 | |||
336 | BARTNIAK Daria | 448 X | Bońki Team | K | 00:00:00 | 00:01:00 | 02:05:50 | 04:07:54 | |||
337 | BARYŁA Piotr | 582 Y | Ronal Polska Run | M | 00:00:00 | 00:01:39 | 02:09:58 | 04:08:00 | |||
338 | KOZAK Robert | 582 X | Ronal Polska Run | M | 00:00:00 | 00:01:39 | 02:09:57 | 04:08:01 | |||
339 | WYSMOLIŃSKI Piotr | 455 Y | Rosomaki | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 02:09:02 | 04:08:12 | |||
340 | WYSMOLIŃSKI Rafał | 455 X | Rosomaki | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 02:09:01 | 04:08:13 | |||
341 | ZIELIŃSKI Karol | 580 Y | Toruńskie Pierniki | M | 00:00:00 | 00:02:03 | 02:11:09 | 04:08:14 | |||
342 | BOCHENEK Paweł | 580 X | Toruńskie Pierniki | M | 00:00:00 | 00:02:03 | 02:11:09 | 04:08:15 | |||
343 | SOBOCIŃSKI Marcin | 725 X | ZG RUN | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 02:14:41 | 04:08:20 | |||
344 | GŁOWACKI Artur | 725 Y | ZG RUN | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 02:14:40 | 04:08:20 | |||
BUŁA Robert | 22 Y | Rybniccy Truchtacze | M | DNF | 00:01:01 DNF | 02:06:17 DNF | 04:08:29 DNF | ||||
CHRAPKIEWICZ Michał | 22 X | Rybniccy Truchtacze | M | DNF | 00:01:01 DNF | 02:06:16 DNF | 04:08:29 DNF | ||||
347 | KOZŁOWSKI Rafał | 432 X | Grupa Jura PL | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 02:11:42 | 04:08:31 | |||
348 | ŚWIERCZEK Grzegorz | 432 Y | Grupa Jura PL | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 02:11:41 | 04:08:31 | |||
349 | BIEGAJŁO Krystian | 387 X | Miśki z Głogowa | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 02:11:27 | 04:08:33 | |||
350 | DAGIEL Grzegorz | 387 Y | Miśki z Głogowa | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 02:11:28 | 04:08:36 | |||
DQ | KOŁACKA Martyna | 706 Y | Aptiv Running Team | K | DQ | 00:01:58 DQ | 02:20:38 DQ | 04:08:48 DQ | |||
GUZIK Łukasz | 706 X | Aptiv Running Team | M | DNF | 00:01:57 DNF | 02:20:40 DNF | 04:08:49 DNF | ||||
353 | WÓJCIK Dariusz | 517 X | Sprawni Inaczej | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 02:08:22 | 04:08:52 | |||
354 | TALAGA Robert | 342 Y | MKS Wyzwolenie | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 02:09:00 | 04:08:53 | |||
355 | TALAGA Tomasz | 342 X | MKS Wyzwolenie | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 02:09:07 | 04:08:54 | |||
356 | SURMA Maciej | 517 Y | Sprawni Inaczej | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 02:08:23 | 04:08:58 | |||
OPAŁEK Łukasz | 201 X | KRWAWE SUTY | M | DNF | 00:01:42 DNF | 02:11:21 DNF | 04:08:59 DNF | ||||
PIETRUSZKA Maciej | 201 Y | KRWAWE SUTY | M | DNF | 00:01:43 DNF | 02:11:22 DNF | 04:09:00 DNF | ||||
359 | CZADO Waldemar | 560 X | GOPR Bieszczady | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 02:08:39 | 04:09:11 | |||
360 | DĘBICKI Zdzisław | 560 Y | GOPR Bieszczady | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 02:08:38 | 04:09:11 | |||
361 | PIERZCHALSKA Julia | 213 Y | Piękny i Bestia | K | 00:00:00 | 00:00:13 | 02:11:00 | 04:09:46 | |||
362 | SIEMASZKO Wojciech | 213 X | Piękny i Bestia | M | 00:00:00 | 00:00:13 | 02:11:00 | 04:09:47 | |||
363 | KRÓL Michał | 279 Y | Ketoprofen Team | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 02:09:21 | 04:10:08 | |||
364 | MYŚLIŃSKI Marcin | 279 X | Ketoprofen Team | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 02:09:22 | 04:10:09 | |||
365 | JĘDRYCHA Bożena | 70 Y | CFO RUNNING TEAM | K | 00:00:00 | 00:00:53 | 02:11:32 | 04:10:13 | |||
366 | JĘDRYCHA Michał | 70 X | CFO RUNNING TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 02:11:31 | 04:10:14 | |||
367 | KRUŻOŁEK Monika | 336 X | Turboptysie | K | 00:00:00 | 00:03:16 | 02:22:08 | 04:10:24 | |||
368 | WYRODEK Jakub | 336 Y | Turboptysie | M | 00:00:00 | 00:03:15 | 02:22:07 | 04:10:24 | |||
369 | KAMERDUŁA Łukasz | 231 X | Team 4 | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 02:13:43 | 04:10:38 | |||
370 | GAUDYN Hubert | 231 Y | Team 4 | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 02:13:43 | 04:10:39 | |||
371 | RÓŻAŃSKI Paweł | 652 Y | Team GP Łomianki | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 02:12:43 | 04:10:45 | |||
372 | SZALEWICZ Damian | 652 X | Team GP Łomianki | M | 00:00:00 | 00:01:18 | 02:12:46 | 04:10:46 | |||
373 | RAJKOWSKI Przemysław | 704 Y | FUDU &CO. SPORT TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 02:12:41 | 04:10:47 | |||
374 | BEŁDOWSKI Sławomir | 704 X | FUDU &CO. SPORT TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 02:12:42 | 04:10:48 | |||
375 | SZYMAJDA Adam | 539 X | Kciuki w górę! | M | 00:00:00 | 00:01:19 | 02:11:14 | 04:10:56 | |||
376 | BAJSON Grzegorz | 539 Y | Kciuki w górę! | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 02:11:13 | 04:10:56 | |||
377 | 334 Y | 00:00:00 | 00:00:42 | 02:08:16 | 04:11:00 | ||||||
378 | BEŚKA Sławomir | 334 X | RYBNIK | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 02:08:17 | 04:11:01 | |||
379 | CIEŚLA Elżbieta | 409 X | Biegające Małżeństwo | K | 00:00:00 | 00:00:25 | 02:10:20 | 04:11:02 | |||
380 | CIEŚLA Jarosław | 409 Y | Biegające Małżeństwo | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 02:06:07 | 04:11:02 | |||
381 | MYSZK Łukasz | 169 Y | Kumple Sebana | M | 00:00:00 | 00:01:49 | 02:11:46 | 04:11:14 | |||
382 | SOBIERAJ Grzegorz | 169 X | Kumple Sebana | M | 00:00:00 | 00:01:48 | 02:11:46 | 04:11:14 | |||
383 | ADAMIK Łukasz | 683 X | Nowy Styl Group Running Team Luke&Dave | M | 00:00:00 | 00:03:09 | 02:15:10 | 04:11:32 | |||
384 | JAŚLAR Dawid | 683 Y | Nowy Styl Group Running Team Luke&Dave | M | 00:00:00 | 00:03:09 | 02:15:09 | 04:11:32 | |||
385 | PACHOŃSKI Marcin | 478 X | CSRG 2 | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 02:06:10 | 04:11:37 | |||
386 | GÓRKA Krzysztof | 478 Y | CSRG 2 | M | 00:00:00 | 00:00:26 | 02:06:09 | 04:11:37 | |||
387 | GURGUL Sebastian | 124 X | AROMAT NÓG | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 02:13:15 | 04:11:45 | |||
388 | GURGUL Mateusz | 124 Y | AROMAT NÓG | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 02:13:14 | 04:11:45 | |||
389 | MUCHA Adam | 300 Y | Szybkie Krzaki | M | 00:00:00 | 00:00:32 | 02:11:35 | 04:11:46 | |||
390 | KUROWSKI Kuba | 300 X | Szybkie Krzaki | M | 00:00:00 | 00:00:32 | 02:11:35 | 04:11:47 | |||
391 | PROKOPIUK Robert | 470 Y | Podlaskie Tury | M | 00:00:00 | 00:01:42 | 02:15:37 | 04:11:49 | |||
392 | KUPTEL Robert | 470 X | Podlaskie Tury | M | 00:00:00 | 00:01:43 | 02:15:35 | 04:11:49 | |||
393 | ENGLERT Grzegorz | 348 X | NIEDOŚCIGNIENI | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 02:12:39 | 04:12:08 | |||
394 | GLONEK Marcin | 348 Y | NIEDOŚCIGNIENI | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 02:12:37 | 04:12:09 | |||
395 | KAPUSTA Tomasz | 275 X | Gończe psy | M | 00:00:00 | 00:01:07 | 02:07:10 | 04:12:26 | |||
396 | RZYHA Hubert | 275 Y | Gończe psy | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 02:07:13 | 04:12:27 | |||
397 | BRZOZOWSKI Jarek | 392 X | Passion Life Joy - Sloneczne Dziki | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 01:48:14 | 04:12:34 | |||
398 | WIEŁA Mariusz | 392 Y | Passion Life Joy - Sloneczne Dziki | M | 00:00:00 | 00:00:32 | 01:48:15 | 04:12:34 | |||
399 | JAZ Krzysztof | 657 X | KM TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 02:06:46 | 04:12:45 | |||
400 | ŁĘTOWSKI Mariusz | 657 Y | KM TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 02:06:44 | 04:12:45 | |||
401 | KACZMAREK Tomasz | 7 X | Górale z puszczy | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 02:20:19 | 04:12:46 | |||
402 | NIEPSUJ Łuksz | 7 Y | Górale z puszczy | M | 00:00:00 | 00:01:21 | 02:20:19 | 04:12:47 | |||
403 | MACHUCKI Adrian | 407 Y | 21 BSP | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 02:15:14 | 04:12:52 | |||
404 | WIKARSKI Krzysztof | 407 X | 21 BSP | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 02:15:13 | 04:12:53 | |||
405 | DUDA Marcin | 648 Y | Ofix.pl Run Team | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 02:16:47 | 04:13:01 | |||
406 | KĘPA Szymon | 648 X | Ofix.pl Run Team | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 02:16:48 | 04:13:02 | |||
407 | NORBERT Michał | 417 X | BBM | M | 00:00:00 | 00:00:44 | 02:12:11 | 04:13:06 | |||
408 | PIEKAJ Łukasz | 417 Y | BBM | M | 00:00:00 | 00:00:44 | 02:12:12 | 04:13:06 | |||
409 | PASTUŁA Łukasz | 151 Y | Przebiegli jak węże | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 02:18:09 | 04:13:12 | |||
410 | DZIEDZIC Witold | 151 X | Przebiegli jak węże | M | 00:00:00 | 00:00:41 | 02:18:08 | 04:13:14 | |||
411 | SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina | 179 X | TE DWIE ZIELONE | K | 00:00:00 | 00:00:23 | 02:13:35 | 04:13:29 | |||
412 | BYDOŃ Agnieszka | 179 Y | TE DWIE ZIELONE | K | 00:00:00 | 00:00:23 | 02:13:36 | 04:13:29 | |||
413 | MAGIERA Grzegorz | 373 X | M.G R.U GŁOGÓW | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 02:08:18 | 04:13:30 | |||
414 | UŻAROWSKI Remigiusz | 373 Y | M.G R.U GŁOGÓW | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 02:08:18 | 04:13:30 | |||
DQ | GUT Przemysław | 233 Y | Ginger Barbarians | M | DQ | 00:01:39 DQ | 02:17:37 DQ | 04:13:39 DQ | |||
DQ | BANASIEWICZ Paweł | 233 X | Ginger Barbarians | M | DQ | 00:01:38 DQ | 02:17:38 DQ | 04:13:40 DQ | |||
417 | PIECHOTA Daniel | 170 Y | TRENING NA SZCZYT | M | 00:00:00 | 00:01:19 | 02:11:25 | 04:14:01 | |||
418 | HETMANOWSKI Jędrzej | 170 X | TRENING NA SZCZYT | M | 00:00:00 | 00:01:18 | 02:11:24 | 04:14:01 | |||
419 | DUCKI Piotr | 452 Y | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | M | 00:00:00 | 00:00:40 | 02:11:44 | 04:14:03 | |||
420 | MESJASZ Marek | 452 X | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | M | 00:00:00 | 00:00:41 | 02:11:45 | 04:14:03 | |||
421 | HABA Konrad | 540 X | KZB | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 02:12:31 | 04:14:04 | |||
422 | MAŃKOWSKI Leszek | 540 Y | KZB | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 02:12:33 | 04:14:05 | |||
423 | PIWOWARCZYK Dariusz | 681 X | Baltic Beta Team | M | 00:00:00 | 00:01:10 | 02:13:45 | 04:14:12 | |||
424 | FRANCKOWSKA Marta | 630 X | Wkurw_Team (Rebel Runners) | K | 00:00:00 | 00:01:33 | 02:17:50 | 04:14:14 | |||
425 | HRYCAJ Mariusz | 630 Y | Wkurw_Team (Rebel Runners) | M | 00:00:00 | 00:01:34 | 02:17:51 | 04:14:14 | |||
426 | SMUŻYŃSKI Robert | 681 Y | Baltic Beta Team | M | 00:00:00 | 00:01:10 | 02:13:47 | 04:14:15 | |||
427 | BĄK Adam | 561 X | Scyzoryki | M | 00:00:00 | 00:00:44 | 02:08:35 | 04:14:21 | |||
428 | MAJ Grzegorz | 561 Y | Scyzoryki | M | 00:00:00 | 00:00:44 | 02:08:36 | 04:14:22 | |||
429 | KURS Kamil | 732 X | SGO Gdańsk | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:01:51 | 02:20:21 | 04:14:23 | ||
430 | PONIEWIERSKI Marek | 732 Y | M | 00:00:00 | 00:01:52 | 02:20:20 | 04:14:23 | ||||
431 | TRETIAK Mateusz | 675 X | Dorwid | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 02:18:18 | 04:14:24 | |||
432 | HAMRYSZCZAK Dawid | 675 Y | Dorwid | M | 00:00:00 | 00:01:18 | 02:18:19 | 04:14:25 | |||
433 | BARTKOWSKA Joanna | 226 X | KM UMK | K | 00:00:00 | 00:01:01 | 02:18:17 | 04:14:38 | |||
434 | MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena | 226 Y | KM UMK | K | 00:00:00 | 00:01:02 | 02:18:16 | 04:14:38 | |||
435 | WEGNERSKI Wojciech | 493 Y | Reborn Team Gniezno | M | 00:00:00 | 00:00:23 | 02:08:12 | 04:14:50 | |||
436 | SOBCZAK Tomasz | 493 X | Reborn Team Gniezno | M | 00:00:00 | 00:00:20 | 02:08:11 | 04:14:50 | |||
437 | DOBROSIELSKI Rafał | 237 Y | RUN FOR FUN | M | 00:00:00 | 00:02:09 | 02:17:41 | 04:15:00 | |||
438 | CHORABIK Armand | 237 X | RUN FOR FUN | M | 00:00:00 | 00:02:09 | 02:17:42 | 04:15:02 | |||
439 | DUDEK Mariola | 428 X | Running Obsession Team | K | 00:00:00 | 00:00:35 | 02:15:40 | 04:15:14 | |||
440 | PAŁKOWSKI Jakub | 428 Y | Running Obsession Team | M | 00:00:00 | 00:00:35 | 02:15:39 | 04:15:14 | |||
441 | SCHABOWSKI Marcin | 219 Y | Rogaty Schab | M | 00:00:00 | 00:02:22 | 02:22:38 | 04:15:20 | |||
442 | ROGOWSKI Krzysztof | 219 X | Rogaty Schab | M | 00:00:00 | 00:02:21 | 02:22:38 | 04:15:20 | |||
443 | WALESIAK Wojciech | 522 Y | . | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 02:07:35 | 04:15:24 | |||
444 | GRYNFELDER Rafał | 522 X | . | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 02:07:35 | 04:15:25 | |||
445 | MINIUR Jacek | 153 X | CK TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:16 | 02:13:42 | 04:15:29 | |||
446 | KOBIEC Elżbieta | 153 Y | CK TEAM | K | 00:00:00 | 00:01:17 | 02:13:42 | 04:15:29 | |||
447 | LEWANDOWSKI Łukasz | 159 X | BiegowaRodzina | M | 00:00:00 | 00:01:56 | 02:17:33 | 04:15:56 | |||
448 | KICIŃSKA Zuzanna | 159 Y | BiegowaRodzina | K | 00:00:00 | 00:01:57 | 02:17:32 | 04:15:56 | |||
449 | JEREMICZ Marcin | 494 Y | Z Gdańska przez Rzeszów na Rzeźnika | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 02:16:59 | 04:16:03 | |||
450 | BUSZ Jacek | 494 X | Z Gdańska przez Rzeszów na Rzeźnika | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 02:17:22 | 04:16:08 | |||
BUŁKA Piotr | 12 X | Gorszy Sort Pomidorówki | M | DNF | 00:01:21 DNF | 02:12:34 DNF | 04:16:29 DNF | ||||
JAKUBASZEK Monika | 12 Y | Gorszy Sort Pomidorówki | K | DNF | 00:01:21 DNF | 02:12:35 DNF | 04:16:30 DNF | ||||
453 | RUDOL Sebastian | 558 X | ProNatura | M | 00:00:00 | 00:02:06 | 02:19:21 | 04:16:47 | |||
454 | GAWRYSIAK Mariusz | 558 Y | ProNatura | M | 00:00:00 | 00:02:06 | 02:19:22 | 04:16:47 | |||
455 | RACZYŃSKI Bogusz | 360 X | TIGERS TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 02:08:24 | 04:16:51 | |||
456 | TONDYS Piotr | 360 Y | TIGERS TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 02:08:25 | 04:16:51 | |||
457 | KUTNIK Mirosław | 259 X | Przelatki | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 02:18:15 | 04:16:53 | |||
458 | ŁAJTAR Krzysztof | 259 Y | Przelatki | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 02:18:15 | 04:16:53 | |||
DQ | WOSZCZAK Zbigniew | 526 Y | SKB Granit | M | DQ | 00:01:52 DQ | 02:15:45 DQ | 04:16:57 DQ | |||
BOTTCHER Andrzej | 526 X | SKB Granit | M | DNF | 00:01:52 DNF | 02:15:48 DNF | 04:16:59 DNF | ||||
461 | BUDASZ Andrzej | 65 Y | Przyjaciele z dawnych lat | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 02:16:29 | 04:17:04 | |||
462 | ZYŚKO Tomek | 65 X | Przyjaciele z dawnych lat | M | 00:00:00 | 00:00:59 | 02:16:28 | 04:17:05 | |||
463 | BASĄG Marek | 626 X | Ginger Power | M | 00:00:00 | 00:01:56 | 02:22:15 | 04:17:28 | |||
464 | KOŁODZIEJSKI Kamil | 626 Y | Ginger Power | M | 00:00:00 | 00:01:56 | 02:22:16 | 04:17:28 | |||
465 | NEUBAUER Grzegorz | 519 X | Pruszczańkie Rzeźniki | M | 00:00:00 | 00:01:35 | 02:13:37 | 04:18:31 | |||
466 | THRUN Radosław | 519 Y | Pruszczańkie Rzeźniki | M | 00:00:00 | 00:01:37 | 02:13:38 | 04:18:31 | |||
467 | IDZIKOWSKI Piotr | 386 X | PI | M | 00:00:00 | 00:00:20 | 02:11:55 | 04:18:39 | |||
468 | JALOWSKI Andrzej | 386 Y | PI | M | 00:00:00 | 00:00:20 | 02:11:53 | 04:18:39 | |||
469 | MAJCHROWSKI Jacek | 263 X | CKB Tarnobrzeg | M | 00:00:00 | 00:02:00 | 02:17:03 | 04:18:45 | |||
470 | GÓRAJ Janusz | 263 Y | CKB Tarnobrzeg | M | 00:00:00 | 00:02:00 | 02:17:04 | 04:18:45 | |||
ZIEMBA Przemysław | 430 X | GURU team | M | DNF | 00:01:29 DNF | 02:16:59 DNF | 04:19:14 DNF | ||||
KULPA Paweł | 430 Y | GURU team | M | DNF | 00:01:30 DNF | 02:17:02 DNF | 04:19:14 DNF | ||||
473 | RUTKOWSKI Michał | 458 Y | Atak lewej łydy | M | 00:00:00 | 00:01:30 | 02:19:23 | 04:19:27 | |||
474 | KUSZELA Mateusz | 458 X | Atak lewej łydy | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 02:19:24 | 04:19:29 | |||
475 | KUŹMICZ Wojciech | 243 Y | Cool | M | 00:00:00 | 00:00:47 | 02:08:34 | 04:19:32 | |||
476 | PACIA Sebastian | 243 X | Cool | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 02:08:34 | 04:19:34 | |||
STAWSKI Dariusz | 600 X | Bartosz i Dariusz | M | DNF | 00:01:46 DNF | 02:16:54 DNF | 04:19:40 DNF | ||||
DQ | KORBELA Bartosz | 600 Y | Bartosz i Dariusz | M | DQ | 00:01:47 DQ | 02:16:58 DQ | 04:19:40 DQ | |||
479 | SITAK Adam | 692 X | Czewka | M | 00:00:00 | 00:01:39 | 02:21:38 | 04:19:50 | |||
480 | SITAK Marcin | 692 Y | Czewka | M | 00:00:00 | 00:01:39 | 02:21:39 | 04:19:50 | |||
WIDŁAK Krzysztof | 184 Y | Przekraczając Granice | M | DNF | 00:00:14 DNF | 02:13:05 DNF | 04:20:03 DNF | ||||
LASEK Jakub | 184 X | Przekraczając Granice | M | DNF | 00:00:15 DNF | 02:13:04 DNF | 04:20:03 DNF | ||||
483 | OCHOTA Rafał | 4 X | Stargard. Ja się nie ścigam. | M | 00:00:00 | 00:00:26 | 02:15:41 | 04:20:04 | |||
484 | MARKIEWICZ Agnieszka | 218 X | ProRunning Promotion | K | 00:00:00 | 00:00:17 | 02:05:42 | 04:20:04 | |||
485 | ZARZYCKI Tomasz | 218 Y | ProRunning Promotion | M | 00:00:00 | 00:00:17 | 02:05:43 | 04:20:04 | |||
486 | KRAKOWIAK Łukasz | 4 Y | Stargard. Ja się nie ścigam. | M | 00:00:00 | 00:00:26 | 02:15:42 | 04:20:04 | |||
487 | ŁAMPIKA Kinga | 292 X | Świeżaki atakują | K | 00:00:00 | 00:00:35 | 02:20:58 | 04:20:27 | |||
488 | BALWIERCZAK Piotr | 292 Y | Świeżaki atakują | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 02:20:59 | 04:20:27 | |||
489 | SZCZYGIELSKI Radosław | 502 Y | Brygada RR | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 02:18:02 | 04:20:39 | |||
490 | ERKIERT Radosław | 502 X | Brygada RR | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 02:18:03 | 04:20:39 | |||
491 | NOWAK Jarosław | 379 Y | SPC 1 | M | 00:00:00 | 00:02:23 | 02:20:44 | 04:20:50 | |||
492 | PODLASZEWSKI Jacek | 379 X | SPC 1 | M | 00:00:00 | 00:02:23 | 02:20:43 | 04:20:51 | |||
493 | DUKATA Grzegorz | 16 X | do ustalenia | M | 00:00:00 | 00:00:44 | 02:15:05 | 04:20:52 | |||
494 | PIASNY Paweł | 16 Y | do ustalenia | M | 00:00:00 | 00:00:44 | 02:15:06 | 04:20:53 | |||
495 | KIEWISZ Adam | 724 X | Są Wolniejsi | M | 00:00:00 | 00:01:33 | 02:20:13 | 04:21:00 | |||
496 | RZESZÓTKO Marzena | 87 Y | Coca-Cola Team | K | 00:00:00 | 00:00:21 | 02:18:46 | 04:21:03 | |||
497 | WITKOWSKI Mariusz | 724 Y | Są Wolniejsi | M | 00:00:00 | 00:01:32 | 02:20:15 | 04:21:03 | |||
498 | RZESZÓTKO Leszek | 87 X | Coca-Cola Team | M | 00:00:00 | 00:00:21 | 02:18:47 | 04:21:04 | |||
499 | KONDZIOŁA Krzysztof | 136 X | Perfect Runner Lublin | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 02:21:09 | 04:21:13 | |||
500 | WOŹNIAK Michał | 136 Y | Perfect Runner Lublin | M | 00:00:00 | 00:01:48 | 02:21:08 | 04:21:13 | |||
501 | MUSIAŁKIEWICZ Jan | 466 X | Husaria Sobieskiego | M | 00:00:00 | 00:01:22 | 02:16:40 | 04:21:18 | |||
502 | PRAŁAT Bartosz | 466 Y | Husaria Sobieskiego | M | 00:00:00 | 00:01:22 | 02:16:40 | 04:21:18 | |||
503 | MRÓZ Jacek | 241 Y | Bartmot Team | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 02:17:48 | 04:21:25 | |||
504 | NAPORA Paweł | 241 X | Bartmot Team | M | 00:00:00 | 00:01:10 | 02:17:49 | 04:21:25 | |||
505 | KOWALEWSKI Krzysztof | 189 X | Sole Sandcza | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 02:11:07 | 04:21:27 | |||
506 | PACHLA Adam | 189 Y | Sole Sandcza | M | 00:00:00 | 00:01:01 | 02:11:10 | 04:21:29 | |||
507 | IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ Marta | 162 Y | Zabiegani tim | K | 00:00:00 | 00:01:46 | 02:20:15 | 04:21:44 | |||
508 | WOJNAROWCZ Tomasz | 162 X | Zabiegani tim | M | 00:00:00 | 00:01:46 | 02:20:16 | 04:21:45 | |||
509 | MĘKAL Radosław | 255 Y | Wałbrzyski sen Sołtysa | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 02:19:00 | 04:21:46 | |||
510 | KARGOL Marcin | 255 X | Wałbrzyski sen Sołtysa | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 02:19:02 | 04:21:46 | |||
511 | KOPACZ Dariusz | 601 X | STO-nogi Milanówek | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 02:16:20 | 04:21:47 | |||
512 | SUDOMIR Przemysław | 601 Y | STO-nogi Milanówek | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 02:16:19 | 04:21:48 | |||
513 | SADOWSKI Jarosław | 99 X | T.S. Opatrunki Toruń | M | 00:00:00 | 00:02:36 | 02:23:01 | 04:21:49 | |||
514 | GARDYZA Jacek | 99 Y | T.S. Opatrunki Toruń | M | 00:00:00 | 00:02:37 | 02:23:03 | 04:21:50 | |||
KRZOSEK Joanna | 304 Y | Nie spoczniemy nim dojdziemy | K | DNF | 00:00:12 DNF | 02:14:11 DNF | 04:21:51 DNF | ||||
DQ | PONIEWOZIK Ireneusz | 304 X | Nie spoczniemy nim dojdziemy | M | DQ | 00:00:12 DQ | 02:14:12 DQ | 04:21:51 DQ | |||
517 | CHUDYBA Michał | 696 X | Gdańsk-Morena | M | 00:00:00 | 00:02:32 | 02:21:55 | 04:22:18 | |||
518 | STRZELECKI Jacek | 696 Y | Gdańsk-Morena | M | 00:00:00 | 00:02:31 | 02:21:44 | 04:22:19 | |||
519 | MILKOWSKA Justyna | 120 X | OTK Rzeźnik / RGB | RYBNIK | K | 00:00:00 | 00:01:02 | 02:15:01 | 04:22:57 | ||
520 | MILKOWSKI Rafał | 120 Y | OTK Rzeźnik / RGB | RYBNIK | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 02:15:03 | 04:22:58 | ||
521 | OSIKOWSKA Monika | 320 Y | Rzeźnicy kilometrów | K | 00:00:00 | 00:00:44 | 02:13:22 | 04:23:00 | |||
522 | SUCHODOLSKI Konrad | 320 X | Rzeźnicy kilometrów | M | 00:00:00 | 00:00:43 | 02:13:21 | 04:23:01 | |||
523 | GRELA Kinga | 701 X | Costa Kliny Team | K | 00:00:00 | 00:01:02 | 02:25:17 | 04:23:13 | |||
524 | APOSTOŁ Paweł | 701 Y | Costa Kliny Team | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 02:25:17 | 04:23:13 | |||
WALENDA Arkadiusz | 451 X | Vege Ultra Runners | M | DNF | 00:00:25 DNF | 02:14:16 DNF | 04:23:24 DNF | ||||
MAJEWSKA Kinga | 451 Y | Vege Ultra Runners | K | DNF | 00:00:25 DNF | 02:14:15 DNF | 04:23:24 DNF | ||||
527 | ANDRZEJEWSKA Magdalena | 262 X | RETRO KOZICE | K | 00:00:00 | 00:01:35 | 02:18:13 | 04:23:36 | |||
528 | MAŁECKA Anna | 234 X | Małe cycki | K | 00:00:00 | 00:00:29 | 02:23:54 | 04:23:37 | |||
529 | MAŁECKI Tomasz | 234 Y | Małe cycki | M | 00:00:00 | 00:00:29 | 02:23:55 | 04:23:37 | |||
530 | SEJBUK Emilia | 262 Y | RETRO KOZICE | K | 00:00:00 | 00:01:34 | 02:18:14 | 04:23:39 | |||
531 | SIDOR Radosław | 112 X | Posmakuj Run Team | M | 00:00:00 | 00:01:27 | 02:18:08 | 04:24:03 | |||
532 | KULIGA Sławomir | 112 Y | Posmakuj Run Team | M | 00:00:00 | 00:01:27 | 02:18:11 | 04:24:04 | |||
533 | BOROWSKI Roman | 707 Y | GOPR Bieszczady RM | M | 00:00:00 | 00:00:11 | 02:11:20 | 04:24:13 | |||
534 | BĄK Marcin | 707 X | GOPR Bieszczady RM | M | 00:00:00 | 00:00:11 | 02:11:19 | 04:24:13 | |||
535 | WILK Marcin | 328 X | Nizinne Leszcze | M | 00:00:00 | 00:01:55 | 02:20:11 | 04:24:14 | |||
536 | DRWIĘGA Beata | 328 Y | Nizinne Leszcze | K | 00:00:00 | 00:01:55 | 02:20:12 | 04:24:14 | |||
537 | CIAK Damian | 121 Y | zdechlaki | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 02:25:22 | 04:24:15 | |||
538 | JARZEMBOWSKI Tomasz | 244 Y | WYBIEGANI TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:10 | 02:21:34 | 04:24:15 | |||
539 | STANIO Arkadiusz | 53 X | Asseco Active Team | M | 00:00:00 | 00:01:07 | 02:17:08 | 04:24:15 | |||
540 | SOBCZAK Mikołaj | 244 X | WYBIEGANI TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:09 | 02:21:34 | 04:24:15 | |||
541 | KAWALEC Bernard | 53 Y | Asseco Active Team | M | 00:00:00 | 00:01:07 | 02:17:09 | 04:24:16 | |||
542 | TYSZKA Radosław | 121 X | zdechlaki | M | 00:00:00 | 00:02:17 | 02:25:23 | 04:24:16 | |||
543 | BEDNARZ Krzysztof | 505 X | 4K TEAM TARNÓW | M | 00:00:00 | 00:02:27 | 02:25:58 | 04:24:17 | |||
544 | ZAJĄC Katarzyna | 505 Y | 4K TEAM TARNÓW | K | 00:00:00 | 00:02:27 | 02:25:59 | 04:24:17 | |||
545 | BIAŁAS Aldona | 256 Y | PTASIE MLECZKO | K | 00:00:00 | 00:02:12 | 02:19:15 | 04:24:18 | |||
546 | JAŚNIEWICZ Wojciech | 256 X | PTASIE MLECZKO | M | 00:00:00 | 00:02:12 | 02:19:14 | 04:24:18 | |||
547 | PALLACH Lech | 578 Y | biegamyrazem.pl | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 02:20:56 | 04:24:22 | |||
PODOLSKI Marek | 578 X | biegamyrazem.pl | M | DNF | 00:01:51 DNF | 02:20:57 DNF | 04:24:23 DNF | ||||
549 | KOTUŁA Rafał | 489 X | Taki Jeden z Drugim | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 02:23:15 | 04:24:26 | |||
550 | WÓJTOWICZ Paweł | 489 Y | Taki Jeden z Drugim | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 02:23:15 | 04:24:26 | |||
551 | OLAWIŃSKI Karol | 665 X | Latające Pisuary | M | 00:00:00 | 00:01:10 | 02:17:38 | 04:24:27 | |||
552 | GAWLAS Przemysław | 665 Y | Latające Pisuary | M | 00:00:00 | 00:01:07 | 02:17:36 | 04:24:28 | |||
553 | KRAWCZYK Radosław | 557 Y | KB Szamotuły | M | 00:00:00 | 00:00:46 | 02:28:52 | 04:24:30 | |||
554 | WELTER Przemysław | 557 X | KB Szamotuły | M | 00:00:00 | 00:00:46 | 02:28:53 | 04:24:34 | |||
555 | ULOWSKI Jacek | 571 X | J&M | M | 00:00:00 | 00:02:45 | 02:29:06 | 04:24:42 | |||
556 | HEROLD Maciej | 571 Y | J&M | M | 00:00:00 | 00:03:06 | 02:29:05 | 04:24:42 | |||
DZIADOWIEC Łukasz | 57 Y | Rodzinka | M | DNF | 00:02:28 DNF | 02:23:04 DNF | 04:24:45 DNF | ||||
DZIADOWIEC Andrzej | 57 X | Rodzinka | M | DNF | 00:02:28 DNF | 02:23:05 DNF | 04:24:45 DNF | ||||
559 | GIŻYŃSKI Damian | 147 X | Pieruńsko Gibcy | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 02:18:55 | 04:24:46 | |||
560 | SIKORA Anna | 147 Y | Pieruńsko Gibcy | K | 00:00:00 | 00:00:28 | 02:18:57 | 04:24:47 | |||
561 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 641 X | CAMPEONES | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 02:15:15 | 04:24:50 | |||
ABRAHAMOWICZ Jakub | 641 Y | CAMPEONES | M | DNF | 00:00:41 DNF | 02:15:16 DNF | 04:24:50 DNF | ||||
563 | MICHALCZUK Dominik | 550 Y | Orange Polska One | M | 00:00:00 | 00:00:29 | 02:19:00 | 04:24:51 | |||
564 | TERCZYŃSKI Paweł | 550 X | Orange Polska One | M | 00:00:00 | 00:00:29 | 02:18:59 | 04:24:51 | |||
565 | BARTOSZ Marek | 400 X | JCI Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 02:20:17 | 04:25:02 | |||
566 | KOTARSKI Konrad | 400 Y | JCI Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 02:20:18 | 04:25:04 | |||
567 | BARCZYK Andrzej | 552 X | Barczyk Wolbrom Zakład Mięsny | M | 00:00:00 | 00:02:24 | 02:21:19 | 04:25:06 | |||
568 | KRZYWAŃSKA Monika | 552 Y | Barczyk Wolbrom Zakład Mięsny | K | 00:00:00 | 00:02:24 | 02:21:18 | 04:25:06 | |||
569 | DYBOWSKI Piotr | 465 X | 1on1 Team | M | 00:00:00 | 00:02:26 | 02:20:26 | 04:25:07 | |||
570 | WRONISZEWSKI Łukasz | 465 Y | 1on1 Team | M | 00:00:00 | 00:02:26 | 02:20:27 | 04:25:09 | |||
571 | ŁOJEK Krzysztof | 677 Y | Biegniemy Dalej | M | 00:00:00 | 00:01:18 | 02:20:25 | 04:25:10 | |||
572 | KULCZYŃSKI Rafał | 677 X | Biegniemy Dalej | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 02:20:24 | 04:25:12 | |||
573 | GORCZYCA Erwin | 385 X | GOPR Bieszczady | M | 00:00:00 | 00:01:55 | 02:22:46 | 04:25:17 | |||
574 | STAROŃ Jacek | 385 Y | GOPR Bieszczady | M | 00:00:00 | 00:01:55 | 02:22:44 | 04:25:17 | |||
575 | BOSACKI Jacek | 119 Y | No Excuses Team/KB Maniac | M | 00:00:00 | 00:01:42 | 02:16:52 | 04:25:21 | |||
576 | PACH Agnieszka | 119 X | No Excuses Team/KB Maniac | K | 00:00:00 | 00:01:42 | 02:16:55 | 04:25:21 | |||
577 | SUWINSKI Michal | 282 X | 3Bro | M | 00:00:00 | 00:02:58 | 02:24:58 | 04:25:22 | |||
578 | ILKIEWICZ Adam | 282 Y | 3Bro | M | 00:00:00 | 00:02:58 | 02:25:02 | 04:25:23 | |||
579 | GRUSZKA Grzegorz | 52 X | LouieCyphers | M | 00:00:00 | 00:02:24 | 02:27:37 | 04:25:24 | |||
580 | WALASZCZYK Piotr | 52 Y | LouieCyphers | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 02:27:39 | 04:25:25 | |||
581 | KUDŁA Joanna | 307 Y | KUDŁATE MAKARONY | K | 00:00:00 | 00:00:50 | 02:15:37 | 04:25:25 | |||
582 | BOGUS Piotr | 77 Y | Bieganie po górach jest bez sensu. | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 02:22:40 | 04:25:26 | |||
583 | MAKAREWICZ Wiktor | 307 X | KUDŁATE MAKARONY | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 02:15:38 | 04:25:26 | |||
584 | KWIATEK Tomasz | 77 X | Bieganie po górach jest bez sensu. | M | 00:00:00 | 00:01:32 | 02:22:42 | 04:25:27 | |||
585 | ZIĘBA Marcin | 210 X | PORANNY PATROL | M | 00:00:00 | 00:03:23 | 02:23:12 | 04:25:28 | |||
586 | KUSZ Tomasz | 210 Y | PORANNY PATROL | M | 00:00:00 | 00:03:22 | 02:23:11 | 04:25:28 | |||
587 | WRÓBEL Mateusz | 622 Y | W&W&M | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 02:22:01 | 04:25:32 | |||
588 | WÓJCIAK Wojciech | 622 X | W&W&M | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 02:22:04 | 04:25:32 | |||
589 | ZIÓLEK Mirosław | 175 X | Stay Insane S&D | M | 00:00:00 | 00:03:01 | 02:25:36 | 04:25:42 | |||
590 | SMAGA Krzysztof | 175 Y | Stay Insane S&D | M | 00:00:00 | 00:03:01 | 02:25:36 | 04:25:42 | |||
591 | CISZCZOŃ Piotr | 682 X | Chłopaki rozrabiaki | M | 00:00:00 | 00:01:45 | 02:23:24 | 04:25:45 | |||
592 | WAJDA Andrzej Mateusz | 682 Y | Chłopaki rozrabiaki | M | 00:00:00 | 00:01:45 | 02:23:26 | 04:25:47 | |||
593 | CIOCH Paweł | 722 X | PLOTSERWIS TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 02:16:56 | 04:25:57 | |||
594 | MRUGAŁA Monika | 722 Y | PLOTSERWIS TEAM | K | 00:00:00 | 00:01:05 | 02:16:57 | 04:25:57 | |||
595 | FURMAN Marcin | 509 X | Krytyka czystego biegania | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 02:20:35 | 04:25:58 | |||
596 | GABRYSIAK Grzegorz | 509 Y | Krytyka czystego biegania | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 02:20:43 | 04:25:59 | |||
597 | ZDUNEK Józef | 214 Y | Jurund Szczytno | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 02:19:33 | 04:26:06 | |||
598 | PIOTROWSKI Michał | 214 X | Jurund Szczytno | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 02:19:31 | 04:26:06 | |||
599 | PAWLIKOWSKI Bogusław | 506 Y | Zdobywcy | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 02:21:11 | 04:26:07 | |||
600 | KOCOT Sebastian | 506 X | Zdobywcy | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 02:21:11 | 04:26:08 | |||
601 | GRYCMAN Magdalena | 697 Y | GRYCMANY BIEGAJĄ | K | 00:00:00 | 00:01:14 | 02:24:35 | 04:26:14 | |||
602 | GRYCMAN Łukasz | 697 X | GRYCMANY BIEGAJĄ | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 02:24:36 | 04:26:15 | |||
603 | MARCELA Marcin | 143 X | Fat Mama's sport club Bytom | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 02:22:13 | 04:26:25 | |||
604 | NIEDZIELA Marcin | 143 Y | Fat Mama's sport club Bytom | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 02:22:14 | 04:26:25 | |||
605 | WALASZKOWSKA Dominika | 487 X | Kooperacja Kaszubsko-Żuławska | K | 00:00:00 | 00:02:30 | 02:29:58 | 04:26:26 | |||
606 | LIS Jakub | 717 X | Aby do mety | M | 00:00:00 | 00:02:01 | 02:22:05 | 04:26:26 | |||
607 | DEPUTAT Joanna | 487 Y | Kooperacja Kaszubsko-Żuławska | K | 00:00:00 | 00:02:30 | 02:29:58 | 04:26:26 | |||
608 | BUGAŁA Robert | 717 Y | Aby do mety | M | 00:00:00 | 00:02:01 | 02:22:06 | 04:26:26 | |||
609 | JAWORSKI Piotr | 408 Y | Biegam na Zielonej Białołęce | M | 00:00:00 | 00:02:27 | 02:23:56 | 04:26:44 | |||
610 | APANOWICZ Angelika | 408 X | Biegam na Zielonej Białołęce | K | 00:00:00 | 00:02:26 | 02:23:56 | 04:26:44 | |||
611 | SZOTOWICZ Paweł | 366 Y | ŚLIMAKI | M | 00:00:00 | 00:00:18 | 02:14:59 | 04:26:57 | |||
612 | MOŚCIŃSKI Wojciech | 366 X | ŚLIMAKI | M | 00:00:00 | 00:00:17 | 02:14:58 | 04:27:04 | |||
613 | LASZCZOWSKI Grzegorz | 406 X | Zwierzak Team | M | 00:00:00 | 00:02:10 | 02:23:20 | 04:27:05 | |||
614 | SŁOWEK Bartłomiej | 406 Y | Zwierzak Team | M | 00:00:00 | 00:02:11 | 02:23:22 | 04:27:06 | |||
615 | BOKSZA Piotr | 302 X | Time4Running | M | 00:00:00 | 00:03:01 | 02:28:29 | 04:27:18 | |||
616 | SĘK Michał | 302 Y | Time4Running | M | 00:00:00 | 00:03:01 | 02:28:29 | 04:27:19 | |||
617 | ZATOŃSKI Zbigniew | 93 X | Koluzja | M | 00:00:00 | 00:01:46 | 02:20:08 | 04:27:32 | |||
618 | DYŚ Małgorzata | 93 Y | Koluzja | K | 00:00:00 | 00:01:46 | 02:20:09 | 04:27:32 | |||
619 | LEDWOŃ Jakub | 531 X | AiK | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 02:17:30 | 04:27:35 | |||
620 | KRAKOWCZYK Adam | 531 Y | AiK | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 02:17:31 | 04:27:35 | |||
621 | MICHALAK Natalia | 520 X | Warmińsko-mazurskie Dziki | K | 00:00:00 | 00:02:59 | 02:24:54 | 04:27:44 | |||
622 | SYGUT Eliasz | 520 Y | Warmińsko-mazurskie Dziki | M | 00:00:00 | 00:02:58 | 02:24:55 | 04:27:45 | |||
623 | GÓRAL Robert | 461 Y | Nessi Team/No excuses | M | 00:00:00 | 00:01:42 | 02:21:31 | 04:27:48 | |||
624 | PRZYBYLSKI Przemysław | 461 X | Nessi Team/No excuses | M | 00:00:00 | 00:01:41 | 02:21:30 | 04:27:48 | |||
625 | LEPKA Bartosz | 703 X | Słomiane Bambusy | M | 00:00:00 | 00:02:52 | 02:22:13 | 04:28:14 | |||
SŁOMA Paweł | 703 Y | Słomiane Bambusy | M | DNF | 00:02:53 DNF | 02:22:12 DNF | 04:28:14 DNF | ||||
627 | SIKORA Piotr | 335 X | Sikory | M | 00:00:00 | 00:02:38 | 02:24:51 | 04:28:22 | |||
628 | SIKORA Tomasz | 335 Y | Sikory | M | 00:00:00 | 00:02:38 | 02:24:50 | 04:28:22 | |||
629 | GŁĘBOCKI Przemysław | 3 X | Orange | M | 00:00:00 | 00:00:22 | 02:19:19 | 04:28:27 | |||
630 | GŁĘBOCKA Marta | 3 Y | Orange | K | 00:00:00 | 00:00:22 | 02:19:20 | 04:28:27 | |||
631 | BOGDANOWICZ Robert | 389 Y | SMECHY | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 02:20:03 | 04:28:44 | |||
632 | PISKORSKI Krzysztof | 389 X | SMECHY | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 02:20:01 | 04:28:45 | |||
633 | POMAGRUK Katarzyna | 178 X | Pomagruki | K | 00:00:00 | 00:01:04 | 02:23:58 | 04:29:13 | |||
634 | KOSIN Paweł | 63 Y | TurboJanusz & UltraZajonc | M | 00:00:00 | 00:02:38 | 02:23:12 | 04:29:13 | |||
635 | POMAGRUK Piotr | 178 Y | Pomagruki | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 02:23:59 | 04:29:14 | |||
DQ | ZAJĄC Paweł | 63 X | TurboJanusz & UltraZajonc | M | DQ | 00:02:39 DQ | 02:23:14 DQ | 04:29:15 DQ | |||
637 | GARGAS-MARUT Małgorzata | 530 X | Women PZU Sport Team | K | 00:00:00 | 00:01:42 | 02:24:10 | 04:29:16 | |||
638 | GADOMSKA Anna | 530 Y | Women PZU Sport Team | K | 00:00:00 | 00:01:45 | 02:24:07 | 04:29:16 | |||
639 | WOJTYCZKA Wojciech | 636 X | RUDA RUN | M | 00:00:00 | 00:02:59 | 02:29:01 | 04:29:52 | |||
640 | RYDZEWSKI Grzegorz | 636 Y | RUDA RUN | M | 00:00:00 | 00:03:00 | 02:29:06 | 04:29:54 | |||
641 | KMIEĆ Andrzej | 311 X | STO-nogi Milanówek / TURBO Pruszków | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 02:24:31 | 04:30:13 | |||
642 | POTUSZYŃSKI Dariusz | 499 X | Dwóch Takich | M | 00:00:00 | 00:01:00 | 02:24:55 | 04:30:14 | |||
643 | KRZYSTAŁA Łukasz | 499 Y | Dwóch Takich | M | 00:00:00 | 00:01:00 | 02:24:56 | 04:30:14 | |||
644 | JANASIK Leszek | 311 Y | STO-nogi Milanówek / TURBO Pruszków | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 02:24:34 | 04:30:15 | |||
645 | KULAK Paweł | 171 Y | CYBORGI | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 02:21:25 | 04:30:28 | |||
646 | GRUMBIANIN Paulina | 171 X | CYBORGI | K | 00:00:00 | 00:00:56 | 02:21:24 | 04:30:28 | |||
647 | GRZYB Dorian | 658 X | Rawa Tim Zawsze Slim | M | 00:00:00 | 00:03:27 | 02:30:31 | 04:30:35 | |||
648 | JANISZEWSKI Sławomir | 658 Y | Rawa Tim Zawsze Slim | M | 00:00:00 | 00:03:27 | 02:30:32 | 04:30:35 | |||
649 | JANKOWSKI Sebastian | 446 Y | Szwagry | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 02:17:00 | 04:30:36 | |||
BOCIĄGA Paweł | 446 X | Szwagry | M | DNF | 00:00:36 DNF | 02:17:02 DNF | 04:30:37 DNF | ||||
651 | KOJDER Grzegorz | 265 X | BioBoty | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 02:16:50 | 04:31:00 | |||
652 | KOWALCZUK Cezary | 265 Y | BioBoty | M | 00:00:00 | 00:00:59 | 02:16:50 | 04:31:00 | |||
653 | DARŁAK Lucasz | 532 X | pĄbracia | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 02:24:52 | 04:31:03 | |||
654 | PASELA Bartosz | 532 Y | pĄbracia | M | 00:00:00 | 00:01:30 | 02:24:53 | 04:31:05 | |||
655 | BUKOWSKI Marcin | 110 X | Spartanie Dzieciom Andrzej&Marcin | M | 00:00:00 | 00:02:43 | 02:29:46 | 04:31:06 | |||
656 | KOŁKOWSKI Andrzej | 110 Y | Spartanie Dzieciom Andrzej&Marcin | M | 00:00:00 | 00:02:44 | 02:29:46 | 04:31:07 | |||
657 | JÓŹWIAK Michał | 356 X | Kuzynka i Kuzyn | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 02:27:01 | 04:31:25 | |||
658 | SZPAK Monika | 356 Y | Kuzynka i Kuzyn | K | 00:00:00 | 00:01:12 | 02:27:01 | 04:31:26 | |||
659 | SOLECKI Łukasz | 176 X | Soltrade Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:18 | 02:19:05 | 04:31:45 | |||
660 | PRZEDBORA Jakub | 176 Y | Soltrade Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 02:19:06 | 04:31:45 | |||
661 | MAŚLANY Daniel | 603 Y | Pozytywnie Zabiegani Sanok | M | 00:00:00 | 00:02:47 | 02:29:44 | 04:32:03 | |||
662 | DRWIĘGA Maciej | 603 X | Pozytywnie Zabiegani Sanok | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 02:29:42 | 04:32:03 | |||
BARTOSIK Marek | 31 X | Patataj | M | DNF | 00:01:39 DNF | 02:26:01 DNF | 04:32:04 DNF | ||||
SIENKIEWICZ Wojciech | 31 Y | Patataj | M | DNF | 00:01:39 DNF | 02:26:00 DNF | 04:32:04 DNF | ||||
665 | SCHIEWE Andrzej | 523 X | Garbusy | M | 00:00:00 | 00:02:19 | 02:32:25 | 04:32:09 | |||
666 | BAJSAROWICZ Paweł | 523 Y | Garbusy | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 02:32:19 | 04:32:10 | |||
667 | KONIK Tomasz | 371 Y | KOKI | M | 00:00:00 | 00:01:26 | 02:25:15 | 04:32:11 | |||
668 | KINCER Rafal | 371 X | KOKI | M | 00:00:00 | 00:01:26 | 02:25:16 | 04:32:11 | |||
669 | BURZYŃSKI Tomasz | 79 X | LENOVO | M | 00:00:00 | 00:02:14 | 02:24:42 | 04:32:27 | |||
670 | SZEWCZAK Tomasz | 79 Y | LENOVO | M | 00:00:00 | 00:02:14 | 02:24:37 | 04:32:27 | |||
671 | KRAKOWIAK Piotr | 34 X | Stare Bobry | M | 00:00:00 | 00:02:05 | 02:30:44 | 04:32:28 | |||
672 | BRONICKI Bartosz | 34 Y | Stare Bobry | M | 00:00:00 | 00:02:05 | 02:30:46 | 04:32:29 | |||
673 | JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna | 777 X | OTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudne | K | 00:00:00 | 00:01:16 | 02:19:52 | 04:32:34 | |||
674 | MĄCZKA Bronisław | 777 Y | OTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudne | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 02:19:53 | 04:32:35 | |||
675 | WIŚNIEWSKI Jacek | 474 X | Chłopaki z Kentaki | M | 00:00:00 | 00:01:40 | 02:23:42 | 04:32:44 | |||
676 | PUCZEL Robert | 474 Y | Chłopaki z Kentaki | M | 00:00:00 | 00:01:39 | 02:23:46 | 04:32:44 | |||
677 | BLASZKE Beata | 313 Y | Night Runners Gliwice | K | 00:00:00 | 00:00:33 | 02:19:42 | 04:32:45 | |||
678 | DAWINDZIAK Damian | 313 X | Night Runners Gliwice | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 02:19:42 | 04:32:46 | |||
MAKOWSKI Szymon | 82 Y | 3 GS | M | DNF | 00:03:06 DNF | 02:19:11 DNF | 04:32:47 DNF | ||||
DQ | PAWLIKOWSI Tomasz | 82 X | 3 GS | M | DQ | 00:03:07 DQ | 02:19:11 DQ | 04:32:47 DQ | |||
681 | CHWIŁKA Daniel | 27 Y | TASAK Team | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 02:25:06 | 04:32:59 | |||
682 | FRĄC Dariusz | 322 X | guantanamo | M | 00:00:00 | 00:02:06 | 02:21:47 | 04:33:00 | |||
683 | RUDNICKI Michał | 27 X | TASAK Team | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 02:25:07 | 04:33:00 | |||
684 | MACHERZYŃSKI Wiesław | 56 X | Misie Kolorowe | M | 00:00:00 | 00:03:03 | 02:30:43 | 04:33:01 | |||
685 | NOWAKOWSKI Leszek | 56 Y | Misie Kolorowe | M | 00:00:00 | 00:03:04 | 02:30:42 | 04:33:01 | |||
686 | DUDEK Marcin | 322 Y | guantanamo | M | 00:00:00 | 00:02:06 | 02:21:45 | 04:33:01 | |||
687 | SKOTNICKI Dariusz | 367 X | TTC MPEC TARNÓW | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 02:22:51 | 04:33:21 | |||
688 | SKOTNICKA Anna | 367 Y | TTC MPEC TARNÓW | K | 00:00:00 | 00:00:58 | 02:22:51 | 04:33:21 | |||
WAJCOWICZ Witold | 308 X | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | M | DNF | 00:01:55 DNF | 02:24:46 DNF | 04:33:21 DNF | ||||
LEŚNIAK-POPIEL Marta | 308 Y | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | K | DNF | 00:01:55 DNF | 02:24:47 DNF | 04:33:22 DNF | ||||
DQ | KALISZ Karolina | 633 X | KB WYSZKÓW | K | DQ | 00:01:34 DQ | 02:31:00 DQ | 04:33:29 DQ | |||
692 | BIERNACKI Adrian | 86 X | 3 GS(2) | M | 00:00:00 | 00:03:08 | 02:19:12 | 04:33:43 | |||
693 | CZETYRBA Robert | 86 Y | 3 GS(2) | M | 00:00:00 | 00:03:07 | 02:19:13 | 04:33:43 | |||
694 | PODGÓRSKI Dominik | 401 Y | MPK | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 02:17:55 | 04:33:50 | |||
695 | BERNHARD Paweł | 401 X | MPK | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 02:17:57 | 04:33:52 | |||
696 | KASPERSKA Barbara | 384 X | BBL Gorzów | K | 00:00:00 | 00:00:57 | 02:23:34 | 04:33:52 | |||
697 | MICHALIK Andrzej | 384 Y | BBL Gorzów | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 02:23:33 | 04:33:52 | |||
698 | DĄBROWSKA Ewelina | 41 X | pędzące endorfiny | K | 00:00:00 | 00:03:38 | 02:25:38 | 04:33:55 | |||
699 | LEWANDOWSKI Krzysztof | 41 Y | pędzące endorfiny | M | 00:00:00 | 00:03:38 | 02:25:38 | 04:33:55 | |||
700 | MARKOWIAK Przemysław | 113 Y | Choszczeńska 10 | M | 00:00:00 | 00:02:49 | 02:30:21 | 04:33:58 | |||
701 | RACZYŃSKI Robert | 113 X | Choszczeńska 10 | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 02:30:29 | 04:33:58 | |||
702 | KONIECZNA Paulina | 92 X | CH10 | K | 00:00:00 | 00:02:48 | 02:30:30 | 04:33:59 | |||
703 | PIŁAT Jarosław | 92 Y | CH10 | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 02:30:31 | 04:34:00 | |||
704 | KITLAS Rafał | 289 Y | ZaDyszka69 | M | 00:00:00 | 00:02:42 | 02:28:15 | 04:34:03 | |||
705 | HALIŻAK Norbert | 289 X | ZaDyszka69 | M | 00:00:00 | 00:02:43 | 02:28:16 | 04:34:04 | |||
706 | BĄKOWICZ Kamil | 350 X | Aktywni Kamieńsk | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 02:26:37 | 04:34:08 | |||
707 | PALKA Mariusz | 350 Y | Aktywni Kamieńsk | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 02:26:36 | 04:34:09 | |||
DQ | IWASZKO Paweł | 46 Y | Pasja Chrzanka Running Team | M | DQ | 00:02:56 DQ | 02:54:35 DQ | 04:34:11 DQ | |||
709 | WOJACZEK Anna | 116 Y | Good Luck Club | K | 00:00:00 | 00:00:24 | 02:21:28 | 04:34:12 | |||
710 | MATYJEK Paulina | 116 X | Good Luck Club | K | 00:00:00 | 00:00:24 | 02:21:29 | 04:34:13 | |||
711 | KANDEFER Robert | 20 X | KLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWO | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 02:23:40 | 04:34:20 | |||
712 | ŁAWSKI Rafał | 20 Y | KLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWO | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 02:23:41 | 04:34:21 | |||
713 | SAJAK Kamil | 549 Y | Lacho Team/Rozbiegane Dobczyce | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 02:29:57 | 04:34:21 | |||
714 | MADEJSKI Dawid | 549 X | Lacho Team/Rozbiegane Dobczyce | M | 00:00:00 | 00:01:16 | 02:29:59 | 04:34:22 | |||
DQ | KODA Eugeniusz | 48 Y | SGGW Runners | M | DQ | 00:01:18 DQ | 02:23:45 DQ | 04:34:25 DQ | |||
716 | PEŁECHATA Julita | 148 X | Pseudo UltrAski | K | 00:00:00 | 00:01:49 | 02:27:04 | 04:34:39 | |||
717 | WIECZOREK Magdalena | 148 Y | Pseudo UltrAski | K | 00:00:00 | 00:01:49 | 02:27:03 | 04:34:39 | |||
718 | BUJALSKI Szymon | 327 X | Kuźnia Triathlonu | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 02:24:00 | 04:34:45 | |||
719 | MASZEWSKA Agata | 327 Y | Kuźnia Triathlonu | K | 00:00:00 | 00:01:10 | 02:24:01 | 04:34:45 | |||
720 | FOGEL Janusz | 637 X | Łosie.pl | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 02:22:49 | 04:34:55 | |||
721 | FOGEL Ewa | 637 Y | Łosie.pl | K | 00:00:00 | 00:00:59 | 02:22:48 | 04:34:55 | |||
722 | TOMCZAK Agnieszka | 393 X | ŁYDA TAŃCZY | K | 00:00:00 | 00:00:46 | 02:15:33 | 04:34:56 | |||
723 | KORZENIOWSKA Małgorzata | 393 Y | ŁYDA TAŃCZY | K | 00:00:00 | 00:00:45 | 02:15:34 | 04:34:56 | |||
724 | ARGALSKI Grzegorz | 21 X | Dzikie Wieprze Północy | M | 00:00:00 | 00:02:26 | 02:24:21 | 04:34:58 | |||
725 | PYRZEWSKI Dariusz | 21 Y | Dzikie Wieprze Północy | M | 00:00:00 | 00:02:27 | 02:24:19 | 04:34:59 | |||
726 | WALASEK Grzegorz | 654 Y | Hardcorowe Biegusie | M | 00:00:00 | 00:03:20 | 02:31:08 | 04:35:12 | |||
727 | KRAWCZAK Kamil | 654 X | Hardcorowe Biegusie | M | 00:00:00 | 00:03:20 | 02:31:09 | 04:35:12 | |||
728 | LEMIESZKA Marta | 139 Y | Zarażeni Bólem | K | 00:00:00 | 00:01:03 | 02:21:10 | 04:35:14 | |||
729 | ZAWADA Mateusz | 139 X | Zarażeni Bólem | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 02:21:10 | 04:35:15 | |||
DYMEK Paweł | 574 X | Rogo & Ajvar reditus | M | DNF | 00:02:17 DNF | 02:30:39 DNF | 04:35:15 DNF | ||||
731 | LENART Bernard | 203 X | Husaria Race Team 7 | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 02:17:06 | 04:35:27 | |||
732 | DĄBROWSKI Adam | 203 Y | Husaria Race Team 7 | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 02:17:07 | 04:35:28 | |||
733 | KOREK Krystian | 544 Y | Despacito Czapury | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 02:25:24 | 04:35:37 | |||
734 | KRANZ Grzegorz | 544 X | Despacito Czapury | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 02:25:28 | 04:35:38 | |||
735 | LUDWIG Marcin | 551 X | 4M-MM | M | 00:00:00 | 00:01:43 | 02:25:30 | 04:35:47 | |||
736 | DREWUSZEWSKI Maciej | 551 Y | 4M-MM | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 02:25:32 | 04:35:47 | |||
737 | BIAŁECKI Zbyszek | 42 X | Majowe dziki | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 02:30:53 | 04:35:49 | |||
738 | KSIĘŻAK Bartek | 42 Y | Majowe dziki | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 02:30:53 | 04:35:50 | |||
739 | DOROTA Zbigniew | 47 Y | Run Run Oleszyce | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 02:26:06 | 04:35:55 | |||
740 | BOROWIEC Mariusz | 47 X | Run Run Oleszyce | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 02:26:08 | 04:35:56 | |||
741 | PRYSZCZ Mirosław | 39 X | Miejscy górale | M | 00:00:00 | 00:02:00 | 02:19:45 | 04:35:57 | |||
742 | PISINGAS Mariusz | 39 Y | Miejscy górale | M | 00:00:00 | 00:01:59 | 02:19:44 | 04:35:57 | |||
743 | PATRO Jacek | 273 X | LBL - Lubię Biegać Leniwie | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 02:24:40 | 04:36:04 | |||
744 | RAPA Piotr | 273 Y | LBL - Lubię Biegać Leniwie | M | 00:00:00 | 00:00:47 | 02:24:41 | 04:36:05 | |||
MAGALSKI Tomasz | 247 Y | Klub Biegacza Kamień Pomorski | M | DNF | 00:02:43 DNF | 02:32:10 DNF | 04:36:06 DNF | ||||
JAMROZIAK Grzegorz | 247 X | Klub Biegacza Kamień Pomorski | M | DNF | 00:02:44 DNF | 02:32:11 DNF | 04:36:07 DNF | ||||
747 | SERKOWSKI Marcin | 730 X | Biegamyrazem.pl | GDYNIA | M | 00:00:00 | 00:01:52 | 02:26:13 | 04:36:14 | ||
748 | JANIK Krzysztof | 115 X | TORQ | M | 00:00:00 | 00:01:37 | 02:32:23 | 04:36:15 | |||
749 | MICHALSKI Mateusz | 115 Y | TORQ | M | 00:00:00 | 00:01:37 | 02:32:22 | 04:36:16 | |||
750 | PAWLUCZUK Tomek | 730 Y | Biegamyrazem.pl | ĘŁK | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 02:26:09 | 04:36:17 | ||
751 | DZIAMSKI Ryszard | 325 X | NRS | M | 00:00:00 | 00:02:58 | 02:26:11 | 04:36:17 | |||
752 | OLSCHIMKE - MARMUROWICZ Barbara | 325 Y | NRS | K | 00:00:00 | 00:02:58 | 02:26:10 | 04:36:18 | |||
753 | URBAN Daniel | 705 X | Sente Running Team | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 02:31:31 | 04:36:36 | |||
754 | WESOŁEK Marek | 705 Y | Sente Running Team | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 02:31:31 | 04:36:36 | |||
755 | ORNATOWSKI Dariusz | 224 Y | DOSA | M | 00:00:00 | 00:03:22 | 02:28:33 | 04:36:38 | |||
756 | SUSZ Artur | 224 X | DOSA | M | 00:00:00 | 00:03:22 | 02:28:32 | 04:36:38 | |||
757 | ADAMSKI Krzysztof | 538 X | Byle dobiec | M | 00:00:00 | 00:01:30 | 02:29:40 | 04:36:43 | |||
758 | MIKOŁAJCZAK Andrzej | 538 Y | Byle dobiec | M | 00:00:00 | 00:01:30 | 02:29:42 | 04:36:43 | |||
759 | OLSZOWSKA Klaudia | 545 Y | Kobyla Góra | K | 00:00:00 | 00:01:32 | 02:25:56 | 04:36:44 | |||
760 | MATYSIAK Łukasz | 545 X | Kobyla Góra | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 02:25:54 | 04:36:44 | |||
761 | LUTYŃSKI Zbigniew | 440 X | Zawsze do celu | M | 00:00:00 | 00:02:33 | 02:30:23 | 04:36:45 | |||
762 | BORUSIEWICZ Konrad | 71 Y | K2 | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 02:28:35 | 04:36:45 | |||
763 | MAJOCH Anna | 440 Y | Zawsze do celu | K | 00:00:00 | 00:02:34 | 02:30:23 | 04:36:45 | |||
764 | CIĘŻKI Konrad | 71 X | K2 | M | 00:00:00 | 00:01:12 | 02:28:34 | 04:36:46 | |||
765 | SZWAJKA Aneta | 383 X | Szwajkoza | K | 00:00:00 | 00:01:45 | 02:25:04 | 04:36:51 | |||
766 | SZWAJKA Robert | 383 Y | Szwajkoza | M | 00:00:00 | 00:01:45 | 02:25:05 | 04:36:51 | |||
767 | KĘDREK Emil | 228 Y | NAPIERajDALEJ | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 02:26:39 | 04:37:01 | |||
768 | DONIEC Sebastian | 228 X | NAPIERajDALEJ | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 02:26:38 | 04:37:03 | |||
769 | WAJDZIK Maciej | 353 Y | Staszek & Mati | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 02:26:16 | 04:37:10 | |||
770 | SALIK Stanisław | 353 X | Staszek & Mati | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 02:26:15 | 04:37:10 | |||
771 | KARPIŃSKI Tomasz | 24 X | Run For Your Beer! | M | 00:00:00 | 00:02:31 | 02:33:10 | 04:37:11 | |||
772 | FUS Maciej | 24 Y | Run For Your Beer! | M | 00:00:00 | 00:02:30 | 02:33:11 | 04:37:12 | |||
773 | CZAPCZYŃSKI Cezary | 609 Y | Niepołomice Biegają Sąsiad Team | M | 00:00:00 | 00:03:22 | 02:33:40 | 04:37:15 | |||
774 | PASISZ Artur | 609 X | Niepołomice Biegają Sąsiad Team | M | 00:00:00 | 00:03:23 | 02:34:05 | 04:37:16 | |||
775 | MILCZAREK Jacek | 177 X | PANDA | M | 00:00:00 | 00:02:39 | 02:27:11 | 04:37:18 | |||
776 | BETTIN Anna | 177 Y | PANDA | K | 00:00:00 | 00:02:38 | 02:27:11 | 04:37:18 | |||
777 | PIASECKA-WSZOŁA Anna | 690 Y | CSC Adventure Academy | K | 00:00:00 | 00:00:45 | 02:23:19 | 04:37:20 | |||
778 | NIZAR Wioletta | 690 X | CSC Adventure Academy | K | 00:00:00 | 00:00:45 | 02:23:19 | 04:37:20 | |||
779 | NEPELSKI Krzysztof | 589 X | Dziki z Podkarpacia na emigracji w Lublinie | M | 00:00:00 | 00:02:14 | 02:34:02 | 04:37:20 | |||
780 | DUL Marcin | 589 Y | Dziki z Podkarpacia na emigracji w Lublinie | M | 00:00:00 | 00:02:13 | 02:34:01 | 04:37:20 | |||
781 | KIESIO Przemysław | 716 X | Kicające zające | M | 00:00:00 | 00:02:55 | 02:30:33 | 04:37:22 | |||
782 | MARCJONIAK Wojtek | 716 Y | Kicające zające | M | 00:00:00 | 00:02:55 | 02:30:34 | 04:37:22 | |||
783 | KOKOT Roman | 655 X | MB AEROSPACE | M | 00:00:00 | 00:01:40 | 02:26:02 | 04:37:32 | |||
784 | PESZEK Bogdan | 655 Y | MB AEROSPACE | M | 00:00:00 | 00:01:41 | 02:26:03 | 04:37:33 | |||
785 | KUKWISZ Witold | 632 X | drużyna JJ | M | 00:00:00 | 00:01:35 | 02:30:00 | 04:38:02 | |||
786 | WUJKOWSKI Grzegorz | 632 Y | drużyna JJ | M | 00:00:00 | 00:01:34 | 02:30:01 | 04:38:02 | |||
787 | LISOWSKA-WOŚ Agnieszka | 548 X | Zielone Puszczyki | K | 00:00:00 | 00:01:25 | 02:31:13 | 04:38:07 | |||
788 | KLIMAS Marcin | 548 Y | Zielone Puszczyki | M | 00:00:00 | 00:01:26 | 02:31:14 | 04:38:08 | |||
789 | HONKISZ-GODLEWSKA Urszula | 211 X | Potockie żmije | K | 00:00:00 | 00:03:06 | 02:30:37 | 04:38:16 | |||
790 | GODLEWSKI Krzysztof | 211 Y | Potockie żmije | M | 00:00:00 | 00:03:07 | 02:30:38 | 04:38:16 | |||
791 | SIECZKOWSKI Artur | 434 X | Cieniasy Ultrasy | M | 00:00:00 | 00:02:33 | 02:25:20 | 04:38:28 | |||
792 | WOJCIECHOWSKI Przemysław | 434 Y | Cieniasy Ultrasy | M | 00:00:00 | 00:02:33 | 02:25:21 | 04:38:28 | |||
793 | ŚWIDERSKI Sławomir | 1 Y | Rozbiegany Sulejówek | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 02:23:50 | 04:38:50 | |||
794 | NAWROT Agnieszka | 1 X | Rozbiegany Sulejówek | K | 00:00:00 | 00:01:03 | 02:23:53 | 04:38:52 | |||
795 | NOWICKI Marek | 331 X | Sami Swoi | M | 00:00:00 | 00:02:15 | 02:31:33 | 04:39:18 | |||
796 | SZYMAŃSKI Zbigniew | 331 Y | Sami Swoi | M | 00:00:00 | 00:02:15 | 02:31:33 | 04:39:18 | |||
797 | PIKUSA Łukasz | 358 Y | BANDA 'R' | M | 00:00:00 | 00:02:56 | 02:29:37 | 04:39:34 | |||
798 | PACŁAWSKI Paweł | 358 X | BANDA 'R' | M | 00:00:00 | 00:02:56 | 02:29:36 | 04:39:34 | |||
799 | KOSIERADZKI Tomasz | 291 Y | Kancelaria A&RT | M | 00:00:00 | 00:01:24 | 02:31:44 | 04:39:42 | |||
800 | PIEKARZ Radosław | 291 X | Kancelaria A&RT | M | 00:00:00 | 00:01:23 | 02:31:45 | 04:39:44 | |||
801 | ĆWIEK Paweł | 610 X | MaPa Team | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 02:27:33 | 04:39:49 | |||
802 | PIWOWARSKI Maciej | 610 Y | MaPa Team | M | 00:00:00 | 00:01:52 | 02:27:35 | 04:39:49 | |||
803 | LITKA Andrzej | 382 Y | W kółko biegamy | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 02:22:49 | 04:39:58 | |||
804 | MARCINIAK Andrzej | 382 X | W kółko biegamy | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 02:22:48 | 04:39:59 | |||
FUDAŁA Wojciech | 355 Y | G3 Power | M | DNF | 00:02:12 DNF | 02:29:33 DNF | 04:40:08 DNF | ||||
GREŃ Krzysztof | 355 X | G3 Power | M | DNF | 00:02:11 DNF | 02:29:33 DNF | 04:40:08 DNF | ||||
807 | BIAŁKA Rafał | 62 X | Drużyna Ravena | M | 00:00:00 | 00:01:54 | 02:28:57 | 04:40:20 | |||
808 | LALEWICZ Artur | 62 Y | Drużyna Ravena | M | 00:00:00 | 00:01:54 | 02:28:56 | 04:40:22 | |||
809 | WYSZOMIERSKI Andrzej | 515 X | Andrzej i Marek | M | 00:00:00 | 00:01:57 | 02:29:29 | 04:40:47 | |||
810 | BANASIK Bartosz | 680 Y | Bracia Banasik | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 02:31:17 | 04:40:48 | |||
811 | ADAMCZUK Marek | 515 Y | Andrzej i Marek | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 02:29:28 | 04:40:49 | |||
812 | BANASIK Marcin | 680 X | Bracia Banasik | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 02:31:18 | 04:40:52 | |||
SEKRETARCZYK Tadeusz | 354 X | KATDKI | M | DNF | 00:00:13 DNF | 02:03:37 DNF | 04:40:56 DNF | ||||
814 | PUSTUŁKA Przemysław | 621 Y | górnicy z podziemia | M | 00:00:00 | 00:02:45 | 02:30:11 | 04:41:06 | |||
815 | RYBA Jakub | 621 X | górnicy z podziemia | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 02:30:10 | 04:41:07 | |||
STRYNIAK Mariusz | 439 X | YES, WE CAN! | M | DNF | 00:02:33 DNF | 02:29:35 DNF | 04:41:16 DNF | ||||
DQ | ZIMNY Piotr | 439 Y | YES, WE CAN! | M | DQ | 00:02:34 DQ | 02:29:39 DQ | 04:41:16 DQ | |||
818 | NAWROCKI Marcin | 146 X | Turbacze | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 02:30:37 | 04:41:17 | |||
819 | ŻYWICKI Maciej | 146 Y | Turbacze | M | 00:00:00 | 00:01:12 | 02:30:36 | 04:41:17 | |||
820 | CIEŚLAK Paweł | 266 Y | BSCzady | M | 00:00:00 | 00:02:45 | 02:30:20 | 04:41:20 | |||
821 | NAWROT Piotr | 415 Y | GRUNwald Team Poznań | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 02:24:50 | 04:41:21 | |||
822 | RAFLIK Sławomir | 415 X | GRUNwald Team Poznań | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 02:24:49 | 04:41:22 | |||
823 | BERNAŚ Dariusz | 266 X | BSCzady | M | 00:00:00 | 00:02:45 | 02:30:19 | 04:41:22 | |||
824 | WROTNY Piotr | 646 X | Nestle Sprzedaż Team | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 02:32:09 | 04:41:26 | |||
825 | LIS Sławek | 646 Y | Nestle Sprzedaż Team | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 02:32:09 | 04:41:27 | |||
826 | REDMANN Edyta | 412 X | Szczx2 | K | 00:00:00 | 00:02:40 | 02:30:03 | 04:41:31 | |||
827 | MACIASZCZYK Magdalena | 412 Y | Szczx2 | K | 00:00:00 | 00:02:40 | 02:30:05 | 04:41:32 | |||
828 | JACH Rafał | 588 X | Starszy Pan i Mały Grubasek | M | 00:00:00 | 00:02:00 | 02:31:24 | 04:41:43 | |||
829 | OLBRYCH Tomasz | 588 Y | Starszy Pan i Mały Grubasek | M | 00:00:00 | 00:01:59 | 02:31:24 | 04:41:44 | |||
830 | KRÓL Mieczysław | 196 X | UltraTata i TataUltra na trasie | M | 00:00:00 | 00:02:39 | 02:28:12 | 04:41:56 | |||
831 | CHOJNACKI Przemysław | 196 Y | UltraTata i TataUltra na trasie | M | 00:00:00 | 00:02:39 | 02:28:15 | 04:41:56 | |||
832 | PODCZARSKI Tomasz | 260 Y | KOLBUDY TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:43 | 02:29:55 | 04:41:59 | |||
833 | PODCZARSKA Izabela | 260 X | KOLBUDY TEAM | K | 00:00:00 | 00:00:44 | 02:29:56 | 04:42:00 | |||
834 | KORONKIEWICZ Adam | 404 X | Wrocław Ski Team | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 02:30:58 | 04:42:17 | |||
835 | ADAM Piotr | 404 Y | Wrocław Ski Team | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 02:30:59 | 04:42:17 | |||
836 | CZAPLA Arkadiusz | 229 X | Drużyna_A | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 02:24:43 | 04:42:50 | |||
837 | KLIMCZAK Marek | 229 Y | Drużyna_A | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 02:24:45 | 04:42:50 | |||
838 | SANIEWSKI Dariusz | 344 X | UKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELU | M | 00:00:00 | 00:02:11 | 02:34:50 | 04:42:51 | |||
839 | FRĄCKOWIAK Hanna | 344 Y | UKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELU | K | 00:00:00 | 00:02:11 | 02:34:50 | 04:42:51 | |||
840 | TRYBULEC Daniel | 375 X | Żabiniec Team | M | 00:00:00 | 00:01:24 | 02:30:49 | 04:42:56 | |||
841 | WITKOWSKI Tomasz | 375 Y | Żabiniec Team | M | 00:00:00 | 00:01:24 | 02:30:50 | 04:42:56 | |||
842 | ZABOROWSKI Filip | 612 Y | Zabiegani Częstochowa | M | 00:00:00 | 00:02:21 | 02:32:59 | 04:43:23 | |||
843 | WŁOCH Michał | 612 X | Zabiegani Częstochowa | M | 00:00:00 | 00:02:22 | 02:32:59 | 04:43:23 | |||
844 | WEYNA Bartosz | 75 Y | #beskidytostanumyslu | M | 00:00:00 | 00:00:16 | 02:24:14 | 04:43:37 | |||
SALA Pawel | 75 X | #beskidytostanumyslu | M | DNF | 00:00:16 DNF | 02:24:18 DNF | 04:43:37 DNF | ||||
846 | PAWŁOWSKI Rafał | 271 X | Alko Team Długosiodło | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 02:33:52 | 04:43:38 | |||
847 | GRĄDZIK Rafał | 271 Y | Alko Team Długosiodło | M | 00:00:00 | 00:01:21 | 02:33:53 | 04:43:38 | |||
848 | FURMANOWSKI Paweł | 674 Y | Długonogie blondynki | M | 00:00:00 | 00:02:11 | 02:29:38 | 04:43:55 | |||
849 | FURMANOWSKI Franciszek | 674 X | Długonogie blondynki | M | 00:00:00 | 00:02:11 | 02:29:39 | 04:43:56 | |||
850 | OSTAPIŃSKA Magda | 166 Y | OSTreSROki | K | 00:00:00 | 00:02:14 | 02:31:38 | 04:43:57 | |||
851 | OSTAPIŃSKI Wojciech | 166 X | OSTreSROki | M | 00:00:00 | 00:02:13 | 02:31:37 | 04:43:57 | |||
852 | DRAB Szymon | 698 X | Szakale Bałut i Korona Pabianice Team | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 02:22:35 | 04:44:16 | |||
853 | ANDRZEJCZAK Tomasz | 698 Y | Szakale Bałut i Korona Pabianice Team | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 02:23:08 | 04:44:18 | |||
854 | BASEK Marta | 98 X | HRmax Żory Lejdis | K | 00:00:00 | 00:00:43 | 02:22:37 | 04:44:22 | |||
855 | RORAT Lena | 711 X | Chełm Biega | K | 00:00:00 | 00:03:17 | 02:38:05 | 04:44:22 | |||
856 | TERLECKI Krzysztof | 711 Y | Chełm Biega | M | 00:00:00 | 00:03:17 | 02:38:04 | 04:44:22 | |||
857 | KAŁUS Ewa | 98 Y | HRmax Żory Lejdis | K | 00:00:00 | 00:00:43 | 02:22:36 | 04:44:23 | |||
858 | DYLEWSKI Paweł | 310 X | Fizjo-Sport Łęczna | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 02:25:19 | 04:44:29 | |||
859 | KOŁODZIEJCZYK Maciej | 310 Y | Fizjo-Sport Łęczna | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 02:25:18 | 04:44:29 | |||
860 | KOPCZYŃSKI Maciej | 594 Y | MajKop | M | 00:00:00 | 00:02:04 | 02:28:31 | 04:44:36 | |||
861 | MAJKOWSKI Marcin | 594 X | MajKop | M | 00:00:00 | 00:02:01 | 02:28:30 | 04:44:36 | |||
862 | TUTKA Maksymilian | 215 Y | KS Janusze | M | 00:00:00 | 00:01:51 | 02:28:20 | 04:44:37 | |||
863 | TROJNAR Damian | 215 X | KS Janusze | M | 00:00:00 | 00:01:51 | 02:28:19 | 04:44:38 | |||
864 | GREOGRCZYK Łukasz | 374 Y | Z ŁAPANKI | WARASZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 02:34:00 | 04:44:39 | ||
865 | KONDRATIUK Renata | 374 X | Z ŁAPANKI | K | 00:00:00 | 00:01:14 | 02:34:00 | 04:44:40 | |||
866 | WIŚNIEWSKI Mateusz | 615 X | NAS NIE DOGONIAT | M | 00:00:00 | 00:03:05 | 02:39:09 | 04:44:40 | |||
867 | WÓJCIK Grzegorz | 615 Y | NAS NIE DOGONIAT | M | 00:00:00 | 00:03:05 | 02:39:08 | 04:44:40 | |||
DQ | KWIECIŃSKI Feliks | 145 X | Painkiller | M | DQ | 00:02:14 DQ | 02:24:57 DQ | 04:44:41 DQ | |||
869 | ŻUKOTYŃSKA Julita | 447 X | ACROSS THE RIVER | K | 00:00:00 | 00:01:52 | 02:24:01 | 04:44:50 | |||
870 | WOJNOWSKA Katarzyna | 447 Y | ACROSS THE RIVER | K | 00:00:00 | 00:01:52 | 02:24:02 | 04:44:50 | |||
871 | PIECHOCKI Adam | 73 X | SilaOgra.pl / Pihszou | M | 00:00:00 | 00:02:40 | 02:21:15 | 04:44:55 | |||
872 | KWAŚNIEWSKI Hubert | 73 Y | SilaOgra.pl / Pihszou | M | 00:00:00 | 00:02:39 | 02:21:14 | 04:44:55 | |||
ZALEWSKI Mateusz | 145 Y | Painkiller | M | DNF | 00:02:14 DNF | 02:24:59 DNF | 04:44:55 DNF | ||||
874 | DZIEMIDOWICZ Witold | 44 X | wiśta wio... | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 02:31:29 | 04:45:20 | |||
875 | HUBICKA Oksana | 44 Y | wiśta wio... | K | 00:00:00 | 00:01:29 | 02:31:28 | 04:45:20 | |||
876 | DOMINIAK Michał | 183 Y | KB Ożarów Mazowiecki Biega | M | 00:00:00 | 00:02:13 | 02:31:20 | 04:45:35 | |||
877 | KAŃDUŁA Klaudia | 298 X | Szalona Anka i Moomin | K | 00:00:00 | 00:01:57 | 02:30:27 | 04:45:36 | |||
878 | KALANDYK Aga | 183 X | KB Ożarów Mazowiecki Biega | K | 00:00:00 | 00:02:13 | 02:31:19 | 04:45:36 | |||
879 | KLOREK Anna | 298 Y | Szalona Anka i Moomin | K | 00:00:00 | 00:01:57 | 02:30:28 | 04:45:37 | |||
880 | SZYMEROWSKI Łukasz | 511 Y | KASZUBSKIE DZIKI | M | 00:00:00 | 00:02:52 | 02:35:34 | 04:45:44 | |||
881 | CIESZYŃSKI Mariusz | 511 X | KASZUBSKIE DZIKI | M | 00:00:00 | 00:02:52 | 02:35:36 | 04:45:46 | |||
882 | STEGNER Anna | 306 X | Black & White | K | 00:00:00 | 00:02:50 | 02:37:09 | 04:45:47 | |||
883 | LENART Iwona | 306 Y | Black & White | K | 00:00:00 | 00:02:51 | 02:37:10 | 04:45:48 | |||
884 | SZUKAŁA Adrian | 456 Y | Wroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna Wiśnia | M | 00:00:00 | 00:01:35 | 02:29:32 | 04:45:59 | |||
885 | BIAŁEK Mirosław | 456 X | Wroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna Wiśnia | M | 00:00:00 | 00:01:35 | 02:29:31 | 04:46:00 | |||
TALAGA Dawid | 149 X | ORUPiL | M | DNF | 00:00:43 DNF | 02:28:22 DNF | 04:46:02 DNF | ||||
KAROŃ Tomasz | 149 Y | ORUPiL | M | DNF | 00:00:42 DNF | 02:28:21 DNF | 04:46:03 DNF | ||||
888 | OBROŚLAK Jacek | 388 Y | Wolf Team | M | 00:00:00 | 00:03:10 | 02:32:05 | 04:46:05 | |||
889 | CIEŚLAK Dominika | 388 X | Wolf Team | K | 00:00:00 | 00:03:10 | 02:32:08 | 04:46:05 | |||
890 | BOTOR Szymon | 503 Y | Bracia BTR | M | 00:00:00 | 00:02:14 | 02:34:53 | 04:46:10 | |||
891 | BOTOR Mateusz | 503 X | Bracia BTR | M | 00:00:00 | 00:02:14 | 02:34:53 | 04:46:10 | |||
892 | MIKOŁAJCZYK Agnieszka | 122 X | HUSARIA RACE TEAM | K | 00:00:00 | 00:02:29 | 02:18:05 | 04:46:18 | |||
893 | MIKOŁAJCZYK Marcin | 122 Y | HUSARIA RACE TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:28 | 02:18:04 | 04:46:19 | |||
894 | GRZYMSKI Jerzy | 78 Y | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:01:35 | 02:31:15 | 04:46:49 | |||
895 | WÓJCIK Julian | 78 X | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:01:35 | 02:31:16 | 04:46:50 | |||
896 | SPYCHAŁA Marek | 209 X | NIE ZA DALEKO | M | 00:00:00 | 00:02:53 | 02:32:48 | 04:47:00 | |||
897 | KOZKA Przemysław | 209 Y | NIE ZA DALEKO | M | 00:00:00 | 00:02:54 | 02:32:47 | 04:47:00 | |||
898 | CORREIA Andre | 670 Y | Poco Loco Adventure Team | M | 00:00:00 | 00:02:30 | 02:24:04 | 04:47:04 | |||
899 | TUCHOŁKA Marta | 670 X | Poco Loco Adventure Team | K | 00:00:00 | 00:02:31 | 02:24:03 | 04:47:05 | |||
900 | KUCHAREWICZ Przemysław | 516 X | WESOŁE KOGUTY DWA | M | 00:00:00 | 00:02:20 | 02:33:19 | 04:47:06 | |||
901 | PRYSTASZ Krzysztof | 516 Y | WESOŁE KOGUTY DWA | M | 00:00:00 | 00:02:20 | 02:33:18 | 04:47:06 | |||
MALCHARCZYK Andrzej | 480 Y | CSRG 3 | M | DNF | 00:00:55 DNF | 02:22:09 DNF | 04:47:09 DNF | ||||
903 | ORYBKIEWICZ Bartłomiej | 223 X | Na sygnale / EMERGENCY TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:44 | 02:28:18 | 04:47:29 | |||
904 | ORYBKIEWICZ Marcin | 223 Y | Na sygnale / EMERGENCY TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:44 | 02:28:17 | 04:47:30 | |||
905 | OLĘDZKA Emilia | 685 X | Rembertów Team ET | K | 00:00:00 | 00:03:22 | 02:30:40 | 04:47:39 | |||
906 | KUROPATWIŃSKI Tomasz | 685 Y | Rembertów Team ET | M | 00:00:00 | 00:03:22 | 02:30:41 | 04:47:39 | |||
907 | BĄCZYK Adam | 91 X | MoniaGym | M | 00:00:00 | 00:02:06 | 02:35:17 | 04:47:46 | |||
908 | WIDUCH Anna | 91 Y | MoniaGym | K | 00:00:00 | 00:02:07 | 02:35:16 | 04:47:48 | |||
BARAŃSKI Piotr | 96 X | Baranski Marathon Team | M | DNF | 00:02:03 DNF | 02:32:46 DNF | 04:47:56 DNF | ||||
BARANSKI Jaroslaw | 96 Y | Baranski Marathon Team | M | DNF | 00:02:03 DNF | 02:32:45 DNF | 04:47:56 DNF | ||||
911 | MŁODECKA Sylwia | 457 Y | Sąsiadeczki | K | 00:00:00 | 00:02:33 | 02:39:57 | 04:47:57 | |||
912 | BICKA Anna | 457 X | Sąsiadeczki | K | 00:00:00 | 00:02:32 | 02:39:55 | 04:47:57 | |||
913 | RAFAŁ Eliza | 155 X | UltraWildGirlsTeam | K | 00:00:00 | 00:00:23 | 02:31:03 | 04:48:10 | |||
914 | BRZYSKA Marcelina | 155 Y | UltraWildGirlsTeam | K | 00:00:00 | 00:00:23 | 02:31:04 | 04:48:11 | |||
915 | KISIELEWSKI Tomasz | 40 Y | SRH Kraków | M | 00:00:00 | 00:02:45 | 02:34:51 | 04:48:12 | |||
916 | JUREK Radosław | 40 X | SRH Kraków | M | 00:00:00 | 00:02:45 | 02:34:52 | 04:48:15 | |||
917 | BOGDANOW Andrzej | 624 X | Młody i młodszy | M | 00:00:00 | 00:02:33 | 02:36:21 | 04:48:32 | |||
918 | WIŚNIEWSKI Wojciech | 624 Y | Młody i młodszy | M | 00:00:00 | 00:02:34 | 02:36:22 | 04:48:32 | |||
919 | SZYMCZAK Mirosław | 394 X | obozybiegowe.pl | M | 00:00:00 | 00:01:41 | 02:34:28 | 04:48:37 | |||
920 | SAWICKI Bartosz | 394 Y | obozybiegowe.pl | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:41 | 02:34:30 | 04:48:38 | ||
921 | DUDZIAK Grzegorz | 199 Y | Pędzące gluty | M | 00:00:00 | 00:02:43 | 02:35:21 | 04:48:39 | |||
922 | BRYŁA Anna | 199 X | Pędzące gluty | K | 00:00:00 | 00:02:43 | 02:35:20 | 04:48:39 | |||
923 | BOBER Anna | 161 X | AiM | K | 00:00:00 | 00:02:23 | 02:35:18 | 04:48:43 | |||
924 | PIĘTA Marlena | 161 Y | AiM | K | 00:00:00 | 00:02:23 | 02:35:18 | 04:48:43 | |||
KARPIŃSKI Robert | 422 Y | Spartanie Dzieciom (reaktywacja) | M | DNF | 00:02:23 DNF | 02:37:20 DNF | 04:48:51 DNF | ||||
926 | KAZANOWSKI Marcin | 689 X | Warriors of Christ | M | 00:00:00 | 00:01:45 | 02:29:26 | 04:48:52 | |||
927 | STYCZEŃ Leszek | 689 Y | Warriors of Christ | M | 00:00:00 | 00:01:45 | 02:29:26 | 04:48:52 | |||
TURLEJ Dariusz | 422 X | Spartanie Dzieciom (reaktywacja) | M | DNF | 00:02:23 DNF | 02:37:22 DNF | 04:48:52 DNF | ||||
929 | SZYMAŃSKI Sławomir | 491 X | Wolsztyński Klub Biegowy | M | 00:00:00 | 00:03:12 | 02:36:03 | 04:48:53 | |||
930 | MAŚNICA-SZYMAŃSKA Joanna | 491 Y | Wolsztyński Klub Biegowy | K | 00:00:00 | 00:03:12 | 02:36:04 | 04:48:53 | |||
MALAROWSKA Elżbieta | 488 Y | GSK RUNNERS TEAM | K | DNF | 00:00:18 DNF | 02:25:40 DNF | 04:48:53 DNF | ||||
DEMKO Anna | 488 X | GSK RUNNERS TEAM | K | DNF | 00:00:18 DNF | 02:25:41 DNF | 04:48:54 DNF | ||||
933 | KORZENIOWSKA Anna | 482 X | ŁÓDŹmy się! | K | 00:00:00 | 00:02:05 | 02:33:29 | 04:49:02 | |||
934 | SZYMELFENIG Gabriela | 482 Y | ŁÓDŹmy się! | K | 00:00:00 | 00:02:05 | 02:33:30 | 04:49:02 | |||
935 | IDKOWIAK Krzysztof | 712 X | SWG Runners | M | 00:00:00 | 00:03:25 | 02:36:02 | 04:49:27 | |||
936 | ANDRZEJAK Mikolaj | 712 Y | SWG Runners | M | 00:00:00 | 00:03:26 | 02:36:06 | 04:49:28 | |||
937 | CIEŚLIK Michał | 534 Y | ŚmigaSię | M | 00:00:00 | 00:01:49 | 02:31:23 | 04:49:46 | |||
938 | OLEKSYK Piotr | 534 X | ŚmigaSię | M | 00:00:00 | 00:01:48 | 02:31:22 | 04:49:47 | |||
939 | OLSZEWSKI Rafał | 593 X | P&R WaW Team | M | 00:00:00 | 00:01:35 | 02:39:07 | 04:49:55 | |||
940 | ROMANÓW Przemysław | 593 Y | P&R WaW Team | M | 00:00:00 | 00:01:34 | 02:39:06 | 04:49:55 | |||
941 | KOLAJ Ewelina | 477 X | Tarcho Dziki | K | 00:00:00 | 00:02:46 | 02:34:45 | 04:50:02 | |||
942 | MARUSZAK Łukasz | 477 Y | Tarcho Dziki | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 02:34:45 | 04:50:03 | |||
943 | SZURA Piotr | 158 Y | Szkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIA | M | 00:00:00 | 00:01:10 | 02:35:32 | 04:50:15 | |||
944 | JĘDRZEJCZYK Agnieszka | 158 X | Szkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIA | K | 00:00:00 | 00:01:10 | 02:35:31 | 04:50:19 | |||
945 | WOŹNIAK Marek | 397 X | #chybanaspopimpało | M | 00:00:00 | 00:00:14 | 02:33:34 | 04:50:56 | |||
946 | TREPKA Agnieszka | 397 Y | #chybanaspopimpało | K | 00:00:00 | 00:00:14 | 02:33:34 | 04:50:56 | |||
947 | MUSOLF Maciej | 163 X | Rysie Bedrysie | M | 00:00:00 | 00:01:27 | 02:27:02 | 04:51:13 | |||
948 | SZCZAWINSKI Bartosz | 163 Y | Rysie Bedrysie | M | 00:00:00 | 00:01:27 | 02:27:03 | 04:51:13 | |||
949 | PLUTA Anita | 317 Y | A&M | K | 00:00:00 | 00:02:42 | 02:36:21 | 04:51:15 | |||
950 | PLUTA Marcin | 317 X | A&M | M | 00:00:00 | 00:02:41 | 02:36:24 | 04:51:16 | |||
951 | JAGIEŁŁO Dominik | 316 X | PsyHole | M | 00:00:00 | 00:02:12 | 02:41:12 | 04:51:30 | |||
952 | RAICHERT Joanna | 316 Y | PsyHole | K | 00:00:00 | 00:02:12 | 02:41:11 | 04:51:31 | |||
KODA Paweł | 48 X | SGGW Runners | M | DNF | 00:01:18 DNF | 02:23:44 DNF | 04:51:33 DNF | ||||
954 | WOYCZYŃSKA Angelina | 405 X | Lucky Luki | K | 00:00:00 | 00:02:05 | 02:37:43 | 04:51:34 | |||
955 | SZAWELSKA Ewa | 405 Y | Speed Feet' 16/ Lucky Luki | K | 00:00:00 | 00:02:06 | 02:37:43 | 04:51:34 | |||
956 | CHECHELSKI Przemysław | 286 X | Ścigacze PGB | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 02:29:51 | 04:51:38 | |||
957 | KUNKEL Anna | 286 Y | Ścigacze PGB | K | 00:00:00 | 00:01:27 | 02:29:52 | 04:51:38 | |||
958 | ORZECHOWSKI Daniel | 15 X | Wódka i zakąska | M | 00:00:00 | 00:03:24 | 02:39:21 | 04:51:51 | |||
959 | KRÓL Aneta | 15 Y | Wódka i zakąska | K | 00:00:00 | 00:03:24 | 02:39:20 | 04:51:51 | |||
960 | WOŁOSZYN Czesław | 734 Y | WRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE | M | 00:00:00 | 00:03:13 | 02:34:04 | 04:52:00 | |||
961 | WOŁOSZYN Ryszard` | 734 X | WRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE | M | 00:00:00 | 00:03:14 | 02:34:03 | 04:52:01 | |||
962 | ŚCIEGLIŃSKA-SZTABA Marta | 484 X | Rosomak i Borsuk | K | 00:00:00 | 00:02:24 | 02:35:59 | 04:52:13 | |||
963 | FABER Marcin | 484 Y | Rosomak i Borsuk | M | 00:00:00 | 00:02:24 | 02:35:59 | 04:52:14 | |||
964 | ŚLEZIAK Tomek | 395 X | Łopolskie Dziołchy | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 02:43:28 | 04:52:16 | |||
965 | SZUMLAK Krzysztof | 395 Y | Łopolskie Dziołchy | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 02:43:25 | 04:52:17 | |||
966 | SACHARUK Sebastian | 653 Y | SebMar | M | 00:00:00 | 00:01:23 | 02:34:49 | 04:52:18 | |||
967 | MISIUWIANIEC-KRÓLIKIEWICZ Marta | 653 X | SebMar | K | 00:00:00 | 00:01:23 | 02:34:48 | 04:52:18 | |||
968 | MAZGAJ Michał | 293 X | NOA Rzeźniki | M | 00:00:00 | 00:02:03 | 02:33:38 | 04:52:19 | |||
969 | KAZIMIERZ Rafał | 293 Y | NOA Rzeźniki | M | 00:00:00 | 00:02:04 | 02:33:37 | 04:52:19 | |||
970 | SKRUDLIK Wojciech | 272 Y | :-) | M | 00:00:00 | 00:02:42 | 02:40:36 | 04:52:32 | |||
971 | RĄCZKA Rafał | 272 X | :-) | M | 00:00:00 | 00:02:42 | 02:40:36 | 04:52:33 | |||
972 | KOŁACZ Piotr | 352 X | Kołatki | M | 00:00:00 | 00:02:07 | 02:34:55 | 04:52:37 | |||
973 | KOŁACZ Liliana | 352 Y | Kołatki | K | 00:00:00 | 00:02:07 | 02:34:56 | 04:52:37 | |||
974 | BUCHTA Krzysztof | 651 Y | Klub Biegacza Kompanii Piwowarskiej | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 02:30:35 | 04:52:38 | |||
975 | MICHALSKA Małgorzata | 399 X | Gryfne dziołszki | K | 00:00:00 | 00:03:01 | 02:34:59 | 04:52:39 | |||
976 | POLIŃSKA Magdalena | 399 Y | Gryfne dziołszki | K | 00:00:00 | 00:03:04 | 02:35:00 | 04:52:39 | |||
977 | KUDŁA Jarosław | 651 X | Klub Biegacza Kompanii Piwowarskiej | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 02:30:35 | 04:52:39 | |||
978 | ANDRZEJEWSKI Maciej | 587 Y | Którędy po piwo? | M | 00:00:00 | 00:01:21 | 02:29:24 | 04:52:59 | |||
979 | GRONIECKI Mikołaj | 587 X | Którędy po piwo? | M | 00:00:00 | 00:01:22 | 02:29:25 | 04:52:59 | |||
980 | ROSÓŁ Rafał | 645 X | Klincz Banda | M | 00:00:00 | 00:02:28 | 02:32:20 | 04:53:10 | |||
981 | GRABOWSKA Joanna | 595 X | SPC/ Dwumaraton Kujawski | K | 00:00:00 | 00:01:41 | 02:39:35 | 04:53:11 | |||
SKRZYPEK Krzysztof | 645 Y | Klincz Banda | M | DNF | 00:02:27 DNF | 02:32:21 DNF | 04:53:11 DNF | ||||
983 | NĘDZUSIAK Dariusz | 595 Y | SPC/ Dwumaraton Kujawski | M | 00:00:00 | 00:01:42 | 02:39:37 | 04:53:12 | |||
984 | NOWOROLNIK Paweł | 436 Y | PĘDZĄCE MISIE | M | 00:00:00 | 00:03:01 | 02:38:15 | 04:53:23 | |||
985 | KOZIELEC Tomasz | 436 X | PĘDZĄCE MISIE | M | 00:00:00 | 00:02:57 | 02:38:18 | 04:53:25 | |||
KARDACH Kamil | 590 X | Finisz Rymanów | M | DNF | 00:00:22 DNF | 02:32:51 DNF | 04:53:38 DNF | ||||
987 | KRUKAR Adam | 590 Y | Finisz Rymanów | M | 00:00:00 | 00:00:22 | 02:32:52 | 04:53:39 | |||
988 | GORZELAŃCZYK Jakub | 165 Y | Tour de Run | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 02:28:41 | 04:53:52 | |||
989 | KOZIEŁ Szymon | 165 X | Tour de Run | M | 00:00:00 | 00:01:27 | 02:28:40 | 04:53:54 | |||
990 | ŁYSIAK Katarzyna | 168 Y | Dziki team | K | 00:00:00 | 00:03:00 | 02:34:47 | 04:54:04 | |||
991 | STEC Iwona | 168 X | Dziki team | K | 00:00:00 | 00:03:02 | 02:34:46 | 04:54:04 | |||
992 | KORDUS Grzegorz | 424 X | GOSTYŃ | M | 00:00:00 | 00:02:10 | 02:32:53 | 04:54:05 | |||
993 | NIEDZIELA Krzysztof | 424 Y | GOSTYŃ | M | 00:00:00 | 00:02:10 | 02:32:54 | 04:54:06 | |||
994 | ŻYTKOWSKI Adam | 676 X | SPC 4 | M | 00:00:00 | 00:03:05 | 02:40:06 | 04:54:11 | |||
995 | LIPIŃSKI Krzysztof | 676 Y | SPC 4 | M | 00:00:00 | 00:03:04 | 02:40:07 | 04:54:11 | |||
PASTERNAK Teodor | 37 Y | Turbo Pruszków/Sto-nogi Milanówek | M | DNF | 00:00:36 DNF | 02:33:55 DNF | 04:54:56 DNF | ||||
GÓRSKI Tomasz | 37 X | Turbo Pruszków/Sto-nogi Milanówek | M | DNF | 00:00:35 DNF | 02:33:56 DNF | 04:54:57 DNF | ||||
998 | BORYCKI Łukasz | 431 X | Włóczykije | M | 00:00:00 | 00:02:02 | 02:39:00 | 04:55:10 | |||
999 | SZCZEŚNIAK Robert | 431 Y | Włóczykije | M | 00:00:00 | 00:02:03 | 02:39:01 | 04:55:10 | |||
BĄK Konrad | 33 Y | 2generation | M | DNF | 00:02:51 DNF | 02:35:33 DNF | 04:55:12 DNF | ||||
PACEWICZ Mikołaj | 33 X | 2generation | M | DNF | 00:02:52 DNF | 02:35:33 DNF | 04:55:12 DNF | ||||
1002 | STRONIKOWSKI Kamil | 556 X | team no name | M | 00:00:00 | 00:03:02 | 02:42:48 | 04:55:19 | |||
1003 | PIETRAKOWSKI Grzegorz | 556 Y | team no name | M | 00:00:00 | 00:03:02 | 02:42:48 | 04:55:19 | |||
1004 | BUDA Marzena | 127 X | Beauty and the beauty | K | 00:00:00 | 00:02:15 | 02:40:33 | 04:55:30 | |||
1005 | SZATKOWSKA Monika | 127 Y | Beauty and the beauty | K | 00:00:00 | 00:02:16 | 02:40:32 | 04:55:30 | |||
1006 | SARAMA Arkadiusz | 443 X | Jodri Team II | M | 00:00:00 | 00:02:15 | 02:37:15 | 04:55:31 | |||
1007 | WIERCIOCH Sławomir | 443 Y | Jodri Team II | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 02:37:30 | 04:55:31 | |||
1008 | GAWRYSZEWSKI Grzegorz | 604 X | Dembkowe chłopaki | M | 00:00:00 | 00:02:29 | 02:38:25 | 04:55:35 | |||
1009 | SMOLIŃSKI Piotr | 604 Y | Dembkowe chłopaki | M | 00:00:00 | 00:02:29 | 02:38:24 | 04:55:35 | |||
1010 | ZADĘCKI Piotr | 421 Y | Zadki | M | 00:00:00 | 00:03:19 | 02:40:04 | 04:55:51 | |||
1011 | ZADĘCKA Ewa | 421 X | Zadki | K | 00:00:00 | 00:03:14 | 02:40:04 | 04:55:51 | |||
1012 | TRZECIAK Przemysław | 695 X | PASZCZAKI 2 | M | 00:00:00 | 00:03:11 | 02:43:29 | 04:55:58 | |||
SZCZOT Andrzej | 619 X | Górski Półmaraton Ślężański | M | DNF | 00:00:26 DNF | 01:53:28 DNF | 04:55:58 DNF | ||||
DQ | KONIECZNY Mariusz | 619 Y | Agona W&M | M | DQ | 00:01:02 DQ | 02:04:29 DQ | 04:55:58 DQ | |||
1015 | BALCERZAK Tomasz | 695 Y | PASZCZAKI 2 | M | 00:00:00 | 00:03:11 | 02:43:30 | 04:55:59 | |||
1016 | WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela | 216 X | POZNAŃSKIE ŚWIEŻAKI | K | 00:00:00 | 00:01:40 | 02:35:15 | 04:56:08 | |||
1017 | GALASIŃSKI Andrzej | 216 Y | POZNAŃSKIE ŚWIEŻAKI | M | 00:00:00 | 00:01:41 | 02:35:19 | 04:56:09 | |||
1018 | JAWORSKI Bartłomiej | 190 X | SPC 33 | M | 00:00:00 | 00:03:11 | 02:42:13 | 04:56:10 | |||
RUDZKI Tomasz | 318 X | dziki dwa | M | DNF | 00:00:41 DNF | 02:33:06 DNF | 04:56:10 DNF | ||||
ZAKRZEWSKI Paweł | 318 Y | dziki dwa | M | DNF | 00:00:41 DNF | 02:33:04 DNF | 04:56:10 DNF | ||||
1021 | GAUDEN Piotr | 190 Y | SPC 33 | M | 00:00:00 | 00:03:08 | 02:42:14 | 04:56:12 | |||
1022 | WĘGRZYN Marcin | 202 X | Marcin Marcina pogania :) | M | 00:00:00 | 00:02:13 | 02:39:32 | 04:56:19 | |||
1023 | JARZĄB Marcin | 202 Y | Marcin Marcina pogania :) | M | 00:00:00 | 00:02:13 | 02:39:32 | 04:56:20 | |||
1024 | HOFMAŃSKI Rafał | 277 X | Harpagany | M | 00:00:00 | 00:02:07 | 02:40:11 | 04:56:27 | |||
1025 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 684 X | J U V E R U N | M | 00:00:00 | 00:02:56 | 02:38:57 | 04:56:27 | |||
1026 | JEWUŁA Mariusz | 684 Y | J U V E R U N | M | 00:00:00 | 00:02:56 | 02:38:57 | 04:56:27 | |||
1027 | KASPRZAK Maciej | 277 Y | Harpagany | M | 00:00:00 | 00:02:07 | 02:40:12 | 04:56:28 | |||
1028 | KONIECZNY Tomasz | 618 X | Team KTW | M | 00:00:00 | 00:02:37 | 02:43:33 | 04:57:06 | |||
ŻUKIEWICZ Konrad | 411 Y | Hiszpańska Inkwizycja | M | DNF | 00:00:40 DNF | 02:31:33 DNF | 04:57:08 DNF | ||||
TYMOSZUK Michał | 411 X | Hiszpańska Inkwizycja | M | DNF | 00:00:40 DNF | 02:31:27 DNF | 04:57:10 DNF | ||||
1031 | MICHALAK Wojciech | 618 Y | Team KTW | M | 00:00:00 | 00:02:35 | 02:43:32 | 04:57:14 | |||
1032 | STROCZYŃSKI Paweł | 312 Y | Paweł i Gaweł | M | 00:00:00 | 00:02:04 | 02:38:01 | 04:57:16 | |||
1033 | STOLARZ Paweł | 312 X | Paweł i Gaweł | M | 00:00:00 | 00:02:04 | 02:38:00 | 04:57:16 | |||
ROSIAK Jacek | 419 Y | R&D | M | DNF | 00:01:37 DNF | 02:26:44 DNF | 04:57:18 DNF | ||||
DQ | DALECKI Marcin | 419 X | R&D | M | DQ | 00:01:37 DQ | 02:26:44 DQ | 04:57:18 DQ | |||
1036 | HARNIK Michał | 118 Y | Z.R.T.E.BERETY | M | 00:00:00 | 00:02:01 | 02:35:23 | 04:57:32 | |||
1037 | CZECHOWSKI Konrad | 118 X | Z.R.T.E.BERETY | M | 00:00:00 | 00:02:01 | 02:35:24 | 04:57:33 | |||
DYMIŃSKI Eryk | 666 X | Dzikie Węże | M | DNF | 00:03:13 DNF | 02:36:28 DNF | 04:57:35 DNF | ||||
BADURA Ireneusz | 666 Y | Dzikie Węże | M | DNF | 00:03:14 DNF | 02:36:27 DNF | 04:57:35 DNF | ||||
GESEK Norbert | 661 X | Glarino team | M | DNF | 00:03:04 DNF | 02:41:42 DNF | 04:57:43 DNF | ||||
GOŹDZIEWSKA Larysa | 661 Y | Glarino team | K | DNF | 00:03:05 DNF | 02:41:41 DNF | 04:57:43 DNF | ||||
1042 | HRYŃ Agata | 463 Y | OKOWYGRZMOTU | K | 00:00:00 | 00:03:03 | 02:36:18 | 04:57:53 | |||
1043 | DZIEDZINA Tomasz | 463 X | OKOWYGRZMOTU | M | 00:00:00 | 00:03:02 | 02:36:19 | 04:57:55 | |||
1044 | BANDER-PASZEK Katarzyna | 694 X | Ledwo zipia :) | K | 00:00:00 | 00:02:01 | 02:33:55 | 04:57:56 | |||
1045 | PASZEK Tomasz | 694 Y | Ledwo zipia :) | M | 00:00:00 | 00:02:02 | 02:33:54 | 04:57:56 | |||
1046 | TURLEJ Wojciech | 687 X | Sadownicy | M | 00:00:00 | 00:02:03 | 02:37:53 | 04:58:26 | |||
1047 | SOBIESKA Katarzyna | 687 Y | Sadownicy | K | 00:00:00 | 00:02:01 | 02:37:53 | 04:58:26 | |||
1048 | DYREK Adam | 200 Y | D4A | M | 00:00:00 | 00:03:24 | 02:37:55 | 04:58:27 | |||
1049 | NAWROCKI Przemysław | 510 X | Zmęczeni żonami | M | 00:00:00 | 00:02:09 | 02:37:05 | 04:58:27 | |||
1050 | WOJTOWICZ Daniel | 200 X | D4A | M | 00:00:00 | 00:03:24 | 02:37:54 | 04:58:27 | |||
1051 | TWARDOSZ Witold | 510 Y | Zmęczeni żonami | M | 00:00:00 | 00:02:09 | 02:37:07 | 04:58:28 | |||
1052 | ŻAK Oliwia | 584 Y | Running Sloths | K | 00:00:00 | 00:02:52 | 02:43:51 | 04:58:29 | |||
1053 | JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona | 584 X | Running Sloths | K | 00:00:00 | 00:02:51 | 02:43:51 | 04:58:30 | |||
1054 | PASZKOWIAK Adam | 468 Y | DELHAN | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 02:40:35 | 04:58:42 | |||
1055 | SZYSZKA Artur | 468 X | DELHAN | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 02:40:34 | 04:58:43 | |||
1056 | WIADERNA Nina | 250 X | N&S | K | 00:00:00 | 00:02:36 | 02:42:00 | 04:58:52 | |||
1057 | ZARZYCKA Sylwia | 250 Y | N&S | K | 00:00:00 | 00:02:36 | 02:42:01 | 04:58:53 | |||
1058 | KIELISIAK Małgorzata | 194 X | Husaria Race Team 3 | K | 00:00:00 | 00:01:13 | 02:37:38 | 04:59:02 | |||
1059 | MACIEJAK Anna | 194 Y | Husaria Race Team 3 | K | 00:00:00 | 00:01:12 | 02:37:40 | 04:59:03 | |||
1060 | NOWAK Arkadiusz | 565 X | BIEGAM NA TARCHOMINIE | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 02:37:01 | 04:59:24 | |||
1061 | HERNIK Paweł | 565 Y | BIEGAM NA TARCHOMINIE | M | 00:00:00 | 00:01:57 | 02:37:01 | 04:59:24 | |||
1062 | SWOROWSKI Maciej | 437 X | SWORKI | M | 00:00:00 | 00:03:13 | 02:38:23 | 04:59:29 | |||
1063 | ZIELENDA Andrzej | 437 Y | SWORKI | M | 00:00:00 | 00:03:13 | 02:38:24 | 04:59:29 | |||
KOTLARCZYK Ireneusz | 345 X | PoCoMiTo | M | DNF | 00:02:22 DNF | 02:37:37 DNF | 04:59:37 DNF | ||||
MAZUR Marcin | 345 Y | PoCoMiTo | M | DNF | 00:02:21 DNF | 02:37:39 DNF | 04:59:37 DNF | ||||
1066 | ŁAGODA Łukasz | 427 Y | oskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.pl | M | 00:00:00 | 00:01:19 | 02:36:44 | 04:59:39 | |||
1067 | FIJAŁKOWSKI Waldemar | 427 X | oskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.pl | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 02:36:46 | 04:59:39 | |||
SIMIŃSKI Zbigniew | 45 X | Dog eat dog | M | DNF | 00:02:22 DNF | 02:38:39 DNF | 04:59:43 DNF | ||||
KORBA Krzysztof | 45 Y | Dog eat dog | M | DNF | 00:02:22 DNF | 02:38:40 DNF | 04:59:44 DNF | ||||
1070 | KUROWSKI Michał | 130 X | Koko Paulo i do przodu | M | 00:00:00 | 00:01:48 | 02:42:19 | 04:59:50 | |||
1071 | PAUL Violetta | 130 Y | Koko Paulo i do przodu | K | 00:00:00 | 00:01:48 | 02:42:17 | 04:59:51 | |||
1072 | PIETRZAK Maciej | 628 Y | Chybaniedobiegne | M | 00:00:00 | 00:03:09 | 02:37:41 | 05:00:29 | |||
1073 | ŚPIEWAK Aleksander | 628 X | Chybaniedobiegne | M | 00:00:00 | 00:03:09 | 02:37:41 | 05:00:30 | |||
1074 | KORBUT Radosław | 287 X | Bieszczadzkie Anioły | M | 00:00:00 | 00:03:19 | 02:37:45 | 05:00:32 | |||
1075 | DĄBROWSKA Katarzyna | 287 Y | Bieszczadzkie Anioły | K | 00:00:00 | 00:03:20 | 02:37:45 | 05:00:33 | |||
1076 | KUŁAKOWSKA Monika | 141 Y | W pogoni za duchem | K | 00:00:00 | 00:02:34 | 02:39:47 | 05:00:44 | |||
1077 | KUŁAKOWSKI Grzegorz | 141 X | W pogoni za duchem | M | 00:00:00 | 00:02:35 | 02:39:48 | 05:00:45 | |||
1078 | PAPROCKI Wiesław | 208 X | Drużyna A | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 02:29:30 | 05:00:49 | |||
1079 | NIZIOŁ Marian | 208 Y | Drużyna A | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 02:29:30 | 05:00:49 | |||
1080 | ŁUSZCZAKIEWICZ Tomasz | 547 X | Malinowe Krety | M | 00:00:00 | 00:03:21 | 02:42:11 | 05:00:52 | |||
1081 | ŻUKIEWICZ Piotr | 547 Y | Malinowe Krety | M | 00:00:00 | 00:03:21 | 02:42:10 | 05:00:52 | |||
1082 | MADZIARSKA Monika | 258 Y | AGAMON | K | 00:00:00 | 00:02:49 | 02:39:29 | 05:00:58 | |||
1083 | PYZEL Agnieszka | 258 X | AGAMON | K | 00:00:00 | 00:02:49 | 02:39:27 | 05:00:58 | |||
1084 | SOFUŁ Tomasz | 173 X | sofuł & brzeziński | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 02:34:08 | 05:01:03 | |||
1085 | BRZEZIŃSKI Mateusz | 173 Y | sofuł & brzeziński | M | 00:00:00 | 00:00:32 | 02:34:07 | 05:01:03 | |||
1086 | ŁOJKO Michał Esteban | 8 X | Rajtarowianka Drzonków | M | 00:00:00 | 00:03:02 | 02:41:24 | 05:01:04 | |||
1087 | ROMANÓW-ŁOJKO Marta | 8 Y | Rajtarowianka Drzonków | K | 00:00:00 | 00:03:04 | 02:41:24 | 05:01:04 | |||
1088 | FURS Teodor | 36 Y | Pierdzące Zające | M | 00:00:00 | 00:00:14 | 02:21:56 | 05:01:07 | |||
ZYSIAK Dariusz | 625 X | TM Team | M | DNF | 00:00:38 DNF | 02:31:10 DNF | 05:01:07 DNF | ||||
1090 | SŁOBODA Elżbieta | 36 X | Pierdzące Zające | K | 00:00:00 | 00:00:14 | 02:22:00 | 05:01:08 | |||
1091 | TALMA Paweł | 525 X | Budowlani | M | 00:00:00 | 00:02:38 | 02:43:21 | 05:01:14 | |||
1092 | MALESA Radosław | 525 Y | Budowlani | M | 00:00:00 | 00:02:37 | 02:43:19 | 05:01:14 | |||
1093 | KIEŁBOWICZ Aneta | 5 X | Słynni Kenijczycy | K | 00:00:00 | 00:01:40 | 02:35:11 | 05:01:41 | |||
1094 | PRZYBYSŁAWSKI Miłosz | 5 Y | Słynni Kenijczycy | M | 00:00:00 | 00:01:41 | 02:35:10 | 05:01:49 | |||
1095 | CZEPIEC Agata | 106 Y | Bold & Beautiful | K | 00:00:00 | 00:03:02 | 02:43:38 | 05:01:50 | |||
GAJOS Daniel | 106 X | Bold & Beautiful | M | DNF | 00:03:03 DNF | 02:43:39 DNF | 05:01:51 DNF | ||||
1097 | JAZ Małgorzata | 29 Y | MaWo Team | K | 00:00:00 | 00:03:15 | 02:40:02 | 05:01:57 | |||
1098 | MARCINIAK Wojciech | 29 X | MaWo Team | M | 00:00:00 | 00:03:15 | 02:40:05 | 05:01:58 | |||
1099 | NAWROT Waldek | 182 X | J U V E R U N | M | 00:00:00 | 00:02:55 | 02:39:56 | 05:02:25 | |||
1100 | WUJDA Magdalena | 182 Y | J U V E R U N | K | 00:00:00 | 00:02:56 | 02:39:56 | 05:02:25 | |||
1101 | ŁUKASZEK Artur | 134 X | Lukaszek.Team | M | 00:00:00 | 00:02:37 | 02:43:16 | 05:02:29 | |||
1102 | ŁUKASZEK Iwona | 134 Y | Lukaszek.Team | K | 00:00:00 | 00:02:37 | 02:43:16 | 05:02:29 | |||
1103 | LASEK Joanna | 429 Y | Siostry Team | K | 00:00:00 | 00:00:29 | 02:32:44 | 05:02:44 | |||
1104 | GARCARZ Monika | 429 X | Siostry Team | K | 00:00:00 | 00:00:30 | 02:32:44 | 05:02:45 | |||
1105 | BARTNIK Michał | 297 Y | MiRaŻ | M | 00:00:00 | 00:03:00 | 02:41:29 | 05:02:46 | |||
1106 | ZIELIŃSKI Dariusz | 295 X | Damian i Darek Fizjo-Sport | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 02:27:15 | 05:02:46 | |||
1107 | SUDOŁ Damian | 295 Y | Damian i Darek Fizjo-Sport | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 02:27:16 | 05:02:47 | |||
1108 | ZIELIŃSKI Radosław | 297 X | MiRaŻ | M | 00:00:00 | 00:03:00 | 02:41:31 | 05:02:48 | |||
1109 | RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena | 204 Y | Dzikie Grubasy Szatana | K | 00:00:00 | 00:03:19 | 02:38:19 | 05:02:59 | |||
1110 | NOWAK Katarzyna | 204 X | Dzikie Grubasy Szatana | K | 00:00:00 | 00:03:20 | 02:38:20 | 05:03:00 | |||
SIEŃCZYK Marcin | 596 Y | JJ Team | M | DNF | 00:03:04 DNF | 02:35:55 DNF | 05:03:43 DNF | ||||
PYRĆ Krzysztof | 596 X | JJ Team | M | DNF | 00:03:04 DNF | 02:35:53 DNF | 05:03:43 DNF | ||||
1113 | WYRWAŁ Sebastian | 232 X | #tatobiegaj | M | 00:00:00 | 00:01:36 | 02:33:27 | 05:03:44 | |||
1114 | WYRWAŁ Krzysztof | 232 Y | #tatobiegaj | M | 00:00:00 | 00:01:36 | 02:33:25 | 05:03:44 | |||
1115 | NOWOMIEJSKI Marcin | 462 X | NIEDŹWIADKI LUBELSKIE | M | 00:00:00 | 00:02:50 | 02:42:40 | 05:03:46 | |||
1116 | PANCZENKO Kamil | 462 Y | NIEDŹWIADKI LUBELSKIE | M | 00:00:00 | 00:02:50 | 02:42:40 | 05:03:47 | |||
1117 | GRZEJDA Marcin | 84 X | Blue Light Team | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 02:39:51 | 05:04:11 | |||
1118 | ZIONTECKA Małgorzata | 84 Y | Blue Light Team | K | 00:00:00 | 00:00:49 | 02:39:53 | 05:04:11 | |||
1119 | PLISZCZYŃSKA Justyna | 280 Y | Hot czterdziestki :-) | K | 00:00:00 | 00:01:59 | 02:42:12 | 05:04:18 | |||
1120 | DROZD Aleksandra | 280 X | Hot czterdziestki :-) | K | 00:00:00 | 00:01:59 | 02:42:10 | 05:04:18 | |||
1121 | PODSIADŁY Krzysztof | 267 X | Vege H/C | M | 00:00:00 | 00:03:16 | 02:40:54 | 05:04:19 | |||
1122 | CZERWIEC Artur | 267 Y | Vege H/C | M | 00:00:00 | 00:03:15 | 02:40:55 | 05:04:20 | |||
1123 | KOZŁOWSKI Bartłomiej | 315 X | Kozibary | M | 00:00:00 | 00:02:34 | 02:45:29 | 05:04:25 | |||
1124 | KOZŁOWSKA Agnieszka | 315 Y | Kozibary | K | 00:00:00 | 00:02:35 | 02:45:30 | 05:04:25 | |||
1125 | POTYKANOWICZ Aleksandra | 659 Y | Piękna i Bestia | K | 00:00:00 | 00:03:18 | 02:35:00 | 05:04:31 | |||
ŁĄCZKA Tomasz | 659 X | Piękna i Bestia | M | DNF | 00:03:18 DNF | 02:35:01 DNF | 05:04:31 DNF | ||||
1127 | GŁOMBIK Krzysztof | 507 Y | Nowa Siła TFI | M | 00:00:00 | 00:02:30 | 02:43:58 | 05:04:43 | |||
1128 | TKACZ Przemysław | 507 X | Nowa Siła TFI | M | 00:00:00 | 00:02:31 | 02:43:59 | 05:04:43 | |||
1129 | BASIŃSKI Hubert | 217 Y | Wakacje Team | M | 00:00:00 | 00:02:41 | 02:42:50 | 05:05:18 | |||
1130 | SROKA Łukasz | 217 X | Wakacje Team | M | 00:00:00 | 00:02:40 | 02:42:51 | 05:05:19 | |||
1131 | KRAJEWSKI Przemysław | 566 Y | LECZO TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:30 | 02:45:05 | 05:05:21 | |||
1132 | KWAŚNICKI Wojciech | 60 X | Wolni-ale-Wolni | M | 00:00:00 | 00:03:18 | 02:41:18 | 05:05:22 | |||
1133 | TURCZYŃSKA Monika | 566 X | LECZO TEAM | K | 00:00:00 | 00:02:30 | 02:45:06 | 05:05:22 | |||
1134 | BRYSZEWSKA Marta | 691 X | Zgierzołaki | K | 00:00:00 | 00:03:18 | 02:42:36 | 05:05:23 | |||
1135 | WITCZAK Romuald | 691 Y | Zgierzołaki | M | 00:00:00 | 00:03:19 | 02:42:36 | 05:05:23 | |||
1136 | SKORUPA Tomasz | 60 Y | Wolni-ale-Wolni | M | 00:00:00 | 00:03:18 | 02:41:19 | 05:05:23 | |||
1137 | GÓRSKI Emil | 193 X | Husaria Race Team 2 | M | 00:00:00 | 00:01:10 | 02:35:25 | 05:05:39 | |||
1138 | CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech | 193 Y | Husaria Race Team 2 | M | 00:00:00 | 00:01:10 | 02:35:29 | 05:05:41 | |||
1139 | SOLICH Patryk | 205 Y | Najemnik Gliwice | M | 00:00:00 | 00:02:08 | 02:41:37 | 05:06:12 | |||
1140 | WILIMSKI Tomasz | 205 X | Najemnik Gliwice | M | 00:00:00 | 00:02:08 | 02:41:37 | 05:06:12 | |||
1141 | SUCH Arkadiusz | 240 X | Ślimaki | M | 00:00:00 | 00:03:25 | 02:45:15 | 05:06:20 | |||
1142 | ŚLEMP Bernadetta | 240 Y | Ślimaki | K | 00:00:00 | 00:03:25 | 02:45:15 | 05:06:21 | |||
IWANIEC Dariusz | 363 Y | ROBERT AND DARIUSZ TEAM | M | DNF | 00:00:47 DNF | 02:27:16 DNF | 05:06:26 DNF | ||||
CINCIO Robert | 363 X | ROBERT AND DARIUSZ TEAM | M | DNF | 00:00:47 DNF | 02:27:34 DNF | 05:06:27 DNF | ||||
1145 | BOGUSZ Sebastian | 472 X | PZU SPORT TEAM | M | 00:00:00 | 00:03:24 | 02:31:43 | 05:06:32 | |||
WINNICKI Łukasz | 472 Y | PZU SPORT TEAM | M | DNF | 00:03:23 DNF | 02:31:54 DNF | 05:06:34 DNF | ||||
1147 | SZLOSER Anna | 575 X | Ultramatki | K | 00:00:00 | 00:01:13 | 02:38:36 | 05:07:15 | |||
1148 | MOSTOWSKA Joanna | 575 Y | Ultramatki | K | 00:00:00 | 00:01:13 | 02:38:38 | 05:07:16 | |||
GĄSIEWSKI Paweł | 43 X | #Trenuj z Cyganem | M | DNF | 00:01:52 DNF | 02:36:12 DNF | 05:07:23 DNF | ||||
POKROPIŃSKI Rafał | 43 Y | #Trenuj z Cyganem | M | DNF | 00:01:53 DNF | 02:36:13 DNF | 05:07:23 DNF | ||||
KIJEWICZ Michał | 445 X | NogiZetre | M | DNF | 00:01:05 DNF | 02:33:33 DNF | 05:07:24 DNF | ||||
LIS Arkadiusz | 445 Y | NogiZetre | M | DNF | 00:01:05 DNF | 02:33:31 DNF | 05:07:26 DNF | ||||
1153 | SOKOŁOWSKI Krzysztof | 449 X | Białostocka Sekta Biegaczy | M | 00:00:00 | 00:02:49 | 02:50:25 | 05:07:58 | |||
1154 | FRYBES Agnieszka | 449 Y | Białostocka Sekta Biegaczy | K | 00:00:00 | 00:02:49 | 02:50:29 | 05:07:59 | |||
1155 | RAWSKI Krzysztof | 524 Y | JuKris | M | 00:00:00 | 00:03:21 | 02:42:52 | 05:08:23 | |||
NIEDZIAŁKOWSKI Jan | 396 X | SKAUCI | M | DNF | 00:02:36 DNF | 02:46:22 DNF | 05:08:25 DNF | ||||
CERANEK Piotr | 396 Y | SKAUCI | M | DNF | 00:02:37 DNF | 02:46:21 DNF | 05:08:25 DNF | ||||
1158 | MRÓZ Justyna | 524 X | JuKris | K | 00:00:00 | 00:03:21 | 02:42:51 | 05:08:26 | |||
1159 | BZOWSKA Aleksandra | 85 Y | Boski Team | K | 00:00:00 | 00:00:32 | 02:36:51 | 05:08:29 | |||
1160 | SWOBODA Jarosław | 85 X | Boski Team | M | 00:00:00 | 00:00:32 | 02:36:52 | 05:08:30 | |||
1161 | SZCZEPAŃSKA Edyta | 733 X | TEAM DORIS KRAKÓW | KRAKÓW | K | 00:00:00 | 00:02:26 | 02:42:08 | 05:08:46 | ||
1162 | WALKOWIAK Iwona | 733 Y | TEAM DORIS KRAKÓW | KRAKÓW | K | 00:00:00 | 00:02:25 | 02:42:09 | 05:08:47 | ||
1163 | BRZEZOWSKA Beata | 426 X | Polka Sport Ekstremalne Kiecki | K | 00:00:00 | 00:02:20 | 02:47:04 | 05:09:14 | |||
1164 | PÓŁTORAK Katarzyna | 426 Y | Polka Sport Ekstremalne Kiecki | K | 00:00:00 | 00:02:21 | 02:47:03 | 05:09:15 | |||
MIKUŚKIEWICZ Piotr | 152 Y | Niedźwiedź i Piotrek | M | DNF | 00:02:20 DNF | 02:41:25 DNF | 05:09:29 DNF | ||||
KĘTRZYŃSKI Ryszard | 152 X | Niedźwiedź i Piotrek | M | DNF | 00:02:21 DNF | 02:41:27 DNF | 05:09:29 DNF | ||||
1167 | WOJDAŁOWICZ Ewa | 167 X | biegaczki pijaczki | K | 00:00:00 | 00:02:08 | 02:40:43 | 05:09:33 | |||
1168 | KACIUPA Agnieszka | 167 Y | biegaczki pijaczki | K | 00:00:00 | 00:02:08 | 02:40:42 | 05:09:33 | |||
1169 | WŁODARCZYK Teresa | 341 X | SPC 3 i 3/4 | K | 00:00:00 | 00:03:12 | 02:43:03 | 05:10:05 | |||
1170 | MODZELEWSKA Karolina | 341 Y | SPC 3 i 3/4 | K | 00:00:00 | 00:03:11 | 02:43:02 | 05:10:05 | |||
GMAJ Daniel | 620 Y | Chamy z Grójca | M | DNF | 00:02:59 DNF | 02:38:26 DNF | 05:10:13 DNF | ||||
CELEJEWSKI Przemysław | 620 X | Chamy z Grójca | M | DNF | 00:02:59 DNF | 02:38:29 DNF | 05:10:13 DNF | ||||
1173 | WYKA Angelika | 528 Y | BYLE W LIMICIE :) | K | 00:00:00 | 00:01:15 | 02:50:18 | 05:10:18 | |||
1174 | SOKOŁOWSKA Adriana | 528 X | BYLE W LIMICIE :) | K | 00:00:00 | 00:01:16 | 02:50:18 | 05:10:19 | |||
OBUCHOWICZ Witold | 708 Y | Trzeba to skończyć | M | DNF | 00:01:33 DNF | 02:38:13 DNF | 05:10:23 DNF | ||||
1176 | GADOMSKI Marcin | 51 Y | MARJO | M | 00:00:00 | 00:02:20 | 02:44:42 | 05:10:24 | |||
1177 | WĘCŁAWIAK Joanna | 51 X | MARJO | K | 00:00:00 | 00:02:20 | 02:44:42 | 05:10:24 | |||
FIJAŁKOWSKI Wojciech | 708 X | Trzeba to skończyć | M | DNF | 00:01:32 DNF | 02:38:11 DNF | 05:10:25 DNF | ||||
1179 | KAŁWIŃSKI Ryszard | 410 X | PADRE TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:41 | 02:44:40 | 05:10:41 | |||
1180 | WOJCIESZEK Joanna | 13 Y | Dżouana y Marcyś | K | 00:00:00 | 00:01:21 | 02:41:22 | 05:10:56 | |||
1181 | KURIATA Marcin | 13 X | Dżouana y Marcyś | M | 00:00:00 | 00:01:22 | 02:41:23 | 05:10:56 | |||
1182 | FLIS Piotr | 58 Y | HORUS TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:18 | 02:41:38 | 05:10:59 | |||
1183 | WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka | 58 X | HORUS TEAM | K | 00:00:00 | 00:01:17 | 02:41:38 | 05:10:59 | |||
WAŻNY Andrzej | 128 X | Tynexpol team | M | DNF | 00:02:28 DNF | 02:42:23 DNF | 05:11:04 DNF | ||||
1185 | GEMZIK Jacek | 235 Y | Jeżolemury | M | 00:00:00 | 00:02:49 | 02:50:30 | 05:11:05 | |||
1186 | GEMZIK Agata | 235 X | Jeżolemury | K | 00:00:00 | 00:02:49 | 02:50:30 | 05:11:06 | |||
BULWAN Radosław | 128 Y | Tynexpol team | M | DNF | 00:02:28 DNF | 02:42:38 DNF | 05:11:08 DNF | ||||
1188 | SZURKOWSKI Michał | 611 Y | gRUNwald team Poznań | M | 00:00:00 | 00:02:00 | 02:42:25 | 05:11:45 | |||
1189 | MĘCZYKOWSKI Ireneusz | 611 X | gRUNwald team Poznań | M | 00:00:00 | 00:02:00 | 02:42:24 | 05:11:46 | |||
1190 | PLUTA Sebastian | 274 X | Dzikie Mustangi | M | 00:00:00 | 00:03:07 | 02:44:53 | 05:12:07 | |||
1191 | MACIĄG Andrzej | 274 Y | Dzikie Mustangi | M | 00:00:00 | 00:03:08 | 02:44:56 | 05:12:08 | |||
1192 | KOGUT Joanna | 227 Y | Niepoprawne optymistki | K | 00:00:00 | 00:02:53 | 02:43:49 | 05:12:17 | |||
1193 | PRZYKŁOTA Ewa | 227 X | Niepoprawne optymistki | K | 00:00:00 | 00:02:53 | 02:43:48 | 05:12:18 | |||
1194 | KAROLCZAK Joanna | 309 X | Aśka i Mario z Tarnowskich Gór | K | 00:00:00 | 00:02:41 | 02:35:34 | 05:12:56 | |||
1195 | SIKORA Mariusz | 309 Y | Aśka i Mario z Tarnowskich Gór | M | 00:00:00 | 00:02:41 | 02:35:35 | 05:12:56 | |||
PRYCIŃSKA Wiesława | 220 Y | Cafe Szkolna 16 | K | DNF | 00:03:14 DNF | 02:44:58 DNF | 05:13:21 DNF | ||||
PRYCIŃSKI Krzysztof | 220 X | Cafe Szkolna 16 | M | DNF | 00:03:13 DNF | 02:45:00 DNF | 05:13:22 DNF | ||||
1198 | FURTAK Krzysztof | 688 X | NIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI | M | 00:00:00 | 00:03:15 | 02:26:57 | 05:13:23 | |||
1199 | SIELUTIN Wadim | 688 Y | NIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI | M | 00:00:00 | 00:03:16 | 02:26:59 | 05:13:23 | |||
1200 | LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja | 254 X | Rabbits | K | 00:00:00 | 00:00:44 | 02:45:13 | 05:13:24 | |||
1201 | KRÓLIKOWSKI Igor | 254 Y | Rabbits | M | 00:00:00 | 00:00:46 | 02:45:14 | 05:13:24 | |||
ŁUBIS Michał | 715 X | Chude grubasy | M | DNF | 00:02:28 DNF | 02:44:31 DNF | 05:13:46 DNF | ||||
SIESS Małgorzata | 715 Y | Chude grubasy | K | DNF | 00:02:29 DNF | 02:44:33 DNF | 05:13:47 DNF | ||||
1204 | KIESZEK Sebastian | 185 Y | WPRunning | M | 00:00:00 | 00:02:55 | 02:52:18 | 05:13:50 | |||
DUMERACKI Daniel | 185 X | WPRunning | M | DNF | 00:02:55 DNF | 02:52:16 DNF | 05:13:51 DNF | ||||
BUDZOŃ Bartosz | 252 X | PMKW | M | DNF | 00:00:42 DNF | 02:36:07 DNF | 05:14:02 DNF | ||||
DYRCZ Dawid | 252 Y | PMKW | M | DNF | 00:00:43 DNF | 02:36:08 DNF | 05:14:02 DNF | ||||
RUCKA Elżbieta | 492 Y | Nutrend biega | K | DNF | 00:00:45 DNF | 02:37:49 DNF | 05:14:03 DNF | ||||
WOJCIECHOWSKA Małgorzata | 492 X | Nutrend biega | K | DNF | 00:00:45 DNF | 02:37:51 DNF | 05:14:03 DNF | ||||
1210 | DOBRZYŃSKA Małgorzata | 2 X | spc | K | 00:00:00 | 00:02:59 | 02:46:11 | 05:14:36 | |||
1211 | RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa | 2 Y | spc | K | 00:00:00 | 00:03:00 | 02:46:06 | 05:14:36 | |||
1212 | BATOREK Bogdan | 597 Y | Rawa Tim Zawsze Slim | M | 00:00:00 | 00:03:11 | 02:49:24 | 05:14:53 | |||
1213 | SUDAKOWSKI Tomasz | 597 X | Rawa Tim Zawsze Slim | M | 00:00:00 | 00:03:11 | 02:49:20 | 05:14:53 | |||
KWIATKOWSKI Kajetan | 326 Y | BigYellowFoot Adventure Team | M | DNF | 00:03:16 DNF | 02:37:28 DNF | 05:15:03 DNF | ||||
GRANDE Piotr | 326 X | BigYellowFoot Adventure Team | M | DNF | 00:03:16 DNF | 02:37:29 DNF | 05:15:04 DNF | ||||
1216 | MACKIEWICZ Roman | 242 Y | Łódź Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 02:31:21 | 05:15:38 | |||
1217 | PŁOMIŃSKI Marcin | 242 X | Łódź Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 02:31:21 | 05:15:39 | |||
1218 | BIELSKI Adam | 142 X | Elite Training Warszawa | M | 00:00:00 | 00:02:29 | 02:48:15 | 05:15:41 | |||
1219 | MARZEC Agnieszka | 142 Y | Elite Training Warszawa | K | 00:00:00 | 00:02:29 | 02:48:16 | 05:15:42 | |||
BAŁAGA Marcin | 72 X | Drużyna Leosia | M | DNF | 00:03:27 DNF | 02:44:19 DNF | 05:15:50 DNF | ||||
1221 | BIAŁY Sebastian | 72 Y | Drużyna Leosia | M | 00:00:00 | 00:03:27 | 02:44:18 | 05:15:51 | |||
1222 | KAŁWIŃSKI Bartosz | 410 Y | PADRE TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:41 | 02:44:38 | 05:16:08 | |||
1223 | KROSNOWSKI Bartosz | 264 X | Loczek i Fasolek | M | 00:00:00 | 00:01:04 | 02:40:31 | 05:16:27 | |||
1224 | NĄCKIEWICZ Justyna | 264 Y | Loczek i Fasolek | K | 00:00:00 | 00:01:04 | 02:40:30 | 05:16:27 | |||
1225 | SZYMURA Karolina | 508 Y | 4K TEAM TARNÓW | K | 00:00:00 | 00:02:28 | 02:37:14 | 05:16:31 | |||
1226 | KWIECIEŃ Krzysztof | 508 X | 4K TEAM TARNÓW | M | 00:00:00 | 00:02:28 | 02:37:13 | 05:16:31 | |||
DQ | ŚLEDZIŃSKI Dawid | 669 Y | Wybiegani Słynni Kenijczycy | M | DQ | 00:02:09 DQ | 02:19:54 DQ | 05:16:46 DQ | |||
GODLEWSKI Tomasz | 669 X | Wybiegani Słynni Kenijczycy | M | DNF | 00:02:08 DNF | 02:19:56 DNF | 05:16:47 DNF | ||||
1229 | ZIENIEWICZ Wojciech | 423 X | Uks Junior Nietążkowo | M | 00:00:00 | 00:02:57 | 02:29:44 | 05:16:48 | |||
1230 | BIELAWA Piotr | 570 X | Kaszubskie Charty | M | 00:00:00 | 00:03:26 | 02:49:29 | 05:16:48 | |||
1231 | GALIŃSKI Rafał | 423 Y | Uks Junior Nietążkowo | M | 00:00:00 | 00:02:57 | 02:29:43 | 05:16:48 | |||
1232 | BROWARCZYK Zdzisław | 570 Y | Kaszubskie Charty | M | 00:00:00 | 00:03:26 | 02:49:33 | 05:16:49 | |||
BŁASIŃSKA Żaneta | 268 Y | SPC 2 | K | DNF | 00:03:02 DNF | 02:47:14 DNF | 05:16:59 DNF | ||||
1234 | BĄK Andrzej | 268 X | SPC 2 | M | 00:00:00 | 00:03:03 | 02:47:16 | 05:17:01 | |||
SZULC Sebastian | 253 X | Dynamic Duo | M | DNF | 00:02:32 DNF | 02:39:53 DNF | 05:17:06 DNF | ||||
KŁOPOTOWSKI Marcin | 253 Y | Dynamic Duo | M | DNF | 00:02:33 DNF | 02:39:55 DNF | 05:17:07 DNF | ||||
ROSA Aleksander | 467 Y | jacko | M | DNF | 00:01:22 DNF | 02:33:22 DNF | 05:17:46 DNF | ||||
HORBACZ Hanna | 467 X | jacko | K | DNF | 00:01:22 DNF | 02:33:21 DNF | 05:17:47 DNF | ||||
1239 | BRZOZOWSKA Katarzyna | 288 X | Sister | K | 00:00:00 | 00:02:40 | 02:47:12 | 05:17:59 | |||
MARCINKIEWICZ Marta | 495 X | Szaleni | K | DNF | 00:02:49 DNF | 02:48:00 DNF | 05:17:59 DNF | ||||
1241 | KIJOWSKA Aldona | 288 Y | Sister | K | 00:00:00 | 00:02:41 | 02:47:10 | 05:18:00 | |||
CHYLIŃSKA Agnieszka | 663 Y | Long Dog Team | K | DNF | 00:02:19 DNF | 02:45:20 DNF | 05:18:00 DNF | ||||
PRIGAN Grzegorz | 495 Y | Szaleni | M | DNF | 00:02:48 DNF | 02:48:01 DNF | 05:18:00 DNF | ||||
1244 | CISZYŃSKI Marek | 702 Y | Jakub i Marek | M | 00:00:00 | 00:03:23 | 02:43:19 | 05:20:54 | |||
SZYMAŃSKI Mariusz | 459 X | Może się uda . | M | DNF | 00:02:16 DNF | 02:43:34 DNF | 05:20:54 DNF | ||||
KUPIEC Dariusz | 459 Y | Może się uda . | M | DNF | 00:02:16 DNF | 02:43:37 DNF | 05:20:54 DNF | ||||
CZESNOWICKI Jakub | 702 X | Jakub i Marek | M | DNF | 00:03:23 DNF | 02:43:24 DNF | 05:20:55 DNF | ||||
JANCEWICZ Diana | 137 Y | Vege Runners | K | DNF | 00:02:24 DNF | 02:45:31 DNF | 05:20:57 DNF | ||||
BORKOWSKI Krzysztof | 137 X | Vege Runners | M | DNF | 00:02:25 DNF | 02:45:34 DNF | 05:20:58 DNF | ||||
1250 | STRZĘBOSZEWSKI Piotr | 585 X | KJE | M | 00:00:00 | 00:01:13 | 02:48:09 | 05:21:47 | |||
1251 | KOT Tomasz | 585 Y | KJE | M | 00:00:00 | 00:01:13 | 02:48:10 | 05:21:51 | |||
KAJEWSKI Rafał | 699 X | Migrena Team | M | DNF | 00:01:26 DNF | 02:32:48 DNF | 05:21:55 DNF | ||||
1253 | BARTOSZEK Krzysztof | 230 Y | BB Team | M | 00:00:00 | 00:02:44 | 02:50:55 | 05:22:27 | |||
1254 | WASYLISZYN Bernadetta | 230 X | BB Team | K | 00:00:00 | 00:02:44 | 02:50:55 | 05:22:28 | |||
MICUN Katarzyna | 497 Y | MKM | K | DNF | 00:02:04 DNF | 02:42:47 DNF | 05:22:42 DNF | ||||
MICUN Medard | 497 X | MKM | M | DNF | 00:02:04 DNF | 02:42:46 DNF | 05:22:42 DNF | ||||
1257 | PRENDECKI Rafał | 154 Y | Strong Familiy Team | M | 00:00:00 | 00:01:48 | 02:46:57 | 05:22:52 | |||
1258 | PRENDECKA Sylwia | 154 X | Strong Familiy Team | K | 00:00:00 | 00:01:47 | 02:46:55 | 05:22:53 | |||
BUZALSKI Robert | 17 Y | Orange Polska | M | DNF | 00:01:27 DNF | 02:28:05 DNF | 05:22:57 DNF | ||||
WNUCZYŃSKI Andrzej | 17 X | Orange Polska | M | DNF | 00:01:27 DNF | 02:28:03 DNF | 05:22:57 DNF | ||||
GUCKI Dominik | 569 X | Brat&Brat | M | DNF | 00:02:08 DNF | 02:34:32 DNF | 05:23:05 DNF | ||||
GUCKI Dariusz | 569 Y | Brat&Brat | M | DNF | 00:02:08 DNF | 02:34:31 DNF | 05:23:06 DNF | ||||
LUBOCH Agnieszka | 338 Y | Team Dobeerman | K | DNF | 00:02:17 DNF | 02:44:46 DNF | 05:23:22 DNF | ||||
LUBOCH Krzysztof | 338 X | Team Dobeerman | M | DNF | 00:02:17 DNF | 02:44:47 DNF | 05:23:22 DNF | ||||
WASĄŻNIK Marcin | 150 Y | Dzikie Grubasy Sz | M | DNF | 00:03:19 DNF | 02:48:56 DNF | 05:23:23 DNF | ||||
CHACIŃSKI Marcin | 150 X | Dzikie Grubasy Sz | M | DNF | 00:03:21 DNF | 02:48:55 DNF | 05:23:24 DNF | ||||
1267 | JARZYŃSKI Janusz | 55 Y | Przemo i Janus | M | 00:00:00 | 00:03:10 | 02:49:19 | 05:23:56 | |||
1268 | GŁUCHOWSKI Przemysław | 55 X | Przemo i Janus | M | 00:00:00 | 00:03:10 | 02:49:19 | 05:23:56 | |||
1269 | RYBAŁTOWSKI Mirosław | 67 Y | Spartanie Dzieciom - Najsłabsze Ogniwo | M | 00:00:00 | 00:01:37 | 02:42:15 | 05:24:02 | |||
1270 | PALKA Zbigniew | 541 X | ATOMÓWKI | M | 00:00:00 | 00:02:08 | 02:48:26 | 05:24:04 | |||
ALEKSANDROWICZ Łukasz | 67 X | Spartanie Dzieciom - Najsłabsze Ogniwo | M | DNF | 00:01:38 DNF | 02:42:16 DNF | 05:24:08 DNF | ||||
1272 | NENKO Barbara | 541 Y | ATOMÓWKI | K | 00:00:00 | 00:02:09 | 02:48:27 | 05:24:11 | |||
KUPCZAK Grzegorz | 66 Y | Kamikadze | M | DNF | 00:02:54 DNF | 02:48:35 DNF | 05:24:46 DNF | ||||
ADAMOWSKI Jacek | 238 X | Za plecami team | M | DNF | 00:02:36 DNF | 02:46:41 DNF | 05:24:47 DNF | ||||
ZAREMBA Marek | 66 X | Kamikadze | M | DNF | 00:02:55 DNF | 02:48:37 DNF | 05:24:48 DNF | ||||
DOMARADZKA Ewa | 238 Y | Za plecami team | K | DNF | 00:02:35 DNF | 02:46:45 DNF | 05:24:49 DNF | ||||
SIÓDMIAK Cezary | 347 X | Spartanie Dzieciom/Czarek i Piotr | M | DNF | 00:02:42 DNF | 02:39:28 DNF | 05:25:39 DNF | ||||
DQ | KUCHARSKI Piotr | 347 Y | Spartanie Dzieciom/Czarek i Piotr | M | DQ | 00:02:42 DQ | 02:39:27 DQ | 05:25:39 DQ | |||
GUMUŁA Aneta | 364 Y | JAK NIE TERAZ TO KIEDY | K | DNF | 00:02:15 DNF | 02:49:36 DNF | 05:25:49 DNF | ||||
ANTOSZ Monika | 364 X | JAK NIE TERAZ TO KIEDY | K | DNF | 00:02:14 DNF | 02:49:35 DNF | 05:25:49 DNF | ||||
PODLASKA Izabela | 195 Y | Kolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3 | K | DNF | 00:01:44 DNF | 02:47:54 DNF | 05:25:59 DNF | ||||
MICHALSKA PRZYBYLSKA Żaneta | 195 X | Kolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3 | K | DNF | 00:01:44 DNF | 02:47:54 DNF | 05:26:00 DNF | ||||
PŁOMIN Marcin | 438 X | Night Runners Gliwice | M | DNF | 00:01:44 DNF | 02:44:34 DNF | 05:26:33 DNF | ||||
PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata | 438 Y | Night Runners Gliwice | K | DNF | 00:01:45 DNF | 02:44:39 DNF | 05:26:37 DNF | ||||
SZYMAŃSKI Mariusz | 723 X | SkyRunner Team | M | DNF | 00:02:37 DNF | 02:44:51 DNF | 05:27:08 DNF | ||||
MISZCZYK Marcin | 174 Y | Ronche Qcyki | M | DNF | 00:01:56 DNF | 02:50:51 DNF | 05:27:09 DNF | ||||
JASTRZĘBSKI Artur | 723 Y | SkyRunner Team | M | DNF | 00:02:38 DNF | 02:44:52 DNF | 05:27:09 DNF | ||||
KWAŚNIEWSKI Andrzej | 174 X | Ronche Qcyki | M | DNF | 00:01:55 DNF | 02:50:51 DNF | 05:27:10 DNF | ||||
1289 | GODAWA Katarzyna | 607 X | Katarzyny | K | 00:00:00 | 00:01:16 | 02:42:07 | 05:27:12 | |||
1290 | LUBOWIECKA Katarzyna | 607 Y | Katarzyny | K | 00:00:00 | 00:01:16 | 02:42:06 | 05:27:12 | |||
NORKOWSKA Aleksandra | 361 Y | Lalunie | K | DNF | 00:02:02 DNF | 02:50:07 DNF | 05:27:42 DNF | ||||
KALBARCZYK Beata | 361 X | Lalunie | K | DNF | 00:02:02 DNF | 02:50:11 DNF | 05:27:44 DNF | ||||
RUPIK Piotr | 370 X | willsee | M | DNF | 00:01:55 DNF | 02:50:15 DNF | 05:27:58 DNF | ||||
MAJKA Dariusz | 370 Y | willsee | M | DNF | 00:01:55 DNF | 02:50:16 DNF | 05:28:00 DNF | ||||
SIENICKI Piotr | 245 Y | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | M | DNF | 00:01:48 DNF | 02:33:51 DNF | 05:28:03 DNF | ||||
WOLF Weronika | 245 X | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | K | DNF | 00:01:49 DNF | 02:33:50 DNF | 05:28:04 DNF | ||||
1297 | WARKOCZ Marcin | 572 X | KILL BILL | M | 00:00:00 | 00:02:40 | 02:50:53 | 05:28:08 | |||
1298 | HOWANIEC-SIWEK Anna | 572 Y | KILL BILL | K | 00:00:00 | 00:02:40 | 02:50:53 | 05:28:09 | |||
1299 | JEDLIŃSKI Bartosz | 197 X | Razem mamy 139 kg | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 02:50:57 | 05:28:15 | |||
1300 | JEDLIŃSKA Izabela | 197 Y | Razem mamy 139 kg | K | 00:00:00 | 00:02:25 | 02:50:58 | 05:28:15 | |||
FURTAK Gerard | 713 Y | Nosimy wode na zmiane | M | DNF | 00:00:13 DNF | 02:23:49 DNF | 05:29:33 DNF | ||||
MICHAŁEK Paweł | 713 X | Nosimy wode na zmiane | M | DNF | 00:00:13 DNF | 02:23:48 DNF | 05:29:33 DNF | ||||
PIETRULIŃSKI Mateusz | 68 Y | Spartanie Dzieciom | M | DNF | 00:01:36 DNF | 02:52:14 DNF | 05:29:40 DNF | ||||
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria | 68 X | Spartanie Dzieciom | K | DNF | 00:01:36 DNF | 02:52:13 DNF | 05:29:41 DNF | ||||
MAZUREK Monika | 576 X | Czarujace Śpiochy NH Team | K | DNF | 00:01:20 DNF | 02:48:59 DNF | 05:29:57 DNF | ||||
PORĘBSKA Dorota | 576 Y | Czarujace Śpiochy NH Team | K | DNF | 00:01:20 DNF | 02:48:59 DNF | 05:29:57 DNF | ||||
JANIK Tomasz | 372 X | Kasia i Ska (Orange Polska) | M | DNF | 00:02:04 DNF | 02:53:04 DNF | 05:31:39 DNF | ||||
JANIK Katarzyna | 372 Y | Kasia i Ska (Orange Polska) | K | DNF | 00:02:04 DNF | 02:53:08 DNF | 05:31:39 DNF | ||||
KUBCZAK-KOSICKA Anna | 283 Y | spc 3 | K | DNF | 00:03:05 DNF | 02:51:50 DNF | 05:32:00 DNF | ||||
MOCZADŁO Maria | 283 X | spc 3 | K | DNF | 00:03:06 DNF | 02:51:55 DNF | 05:32:02 DNF | ||||
KUBIAK Piotr | 634 Y | Strażacy. | M | DNF | 00:02:12 DNF | 02:53:05 DNF | 05:35:30 DNF | ||||
MICHALAK Miłosz | 634 X | Strażacy. | M | DNF | 00:02:12 DNF | 02:53:09 DNF | 05:35:31 DNF | ||||
GĄSIOROWSKA Dorota | 236 X | Śnięty Sum | K | DNF | 00:01:56 DNF | 02:55:40 DNF | 05:38:14 DNF | ||||
SZULC Joanna | 236 Y | Śnięty Sum | K | DNF | 00:01:56 DNF | 02:55:44 DNF | 05:38:15 DNF | ||||
KOŚCIUK Dorota | 664 X | Czerwone twarze | K | DNF | 00:03:29 DNF | 02:51:35 DNF | 05:38:36 DNF | ||||
WRÓBLEWSKA Anna | 664 Y | Czerwone twarze | K | DNF | 00:03:28 DNF | 02:51:31 DNF | 05:38:37 DNF | ||||
KANIEWSKI Michał | 337 X | A&M | M | DNF | 00:02:18 DNF | 02:45:39 DNF | 05:39:00 DNF | ||||
DASZCZYŃSKI Adam | 337 Y | A&M | M | DNF | 00:02:18 DNF | 02:45:40 DNF | 05:39:01 DNF | ||||
1319 | PRZYBYLSKI Łukasz | 212 X | Duchy Postepu | M | 00:00:00 | 00:02:47 | 02:54:11 | 05:39:58 | |||
1320 | NASTAROWICZ Tomasz | 212 Y | Duchy Postepu | M | 00:00:00 | 00:02:47 | 02:54:09 | 05:39:58 | |||
LISTOPAD Dariusz | 81 Y | NFZ Lublin | M | DNF | 00:03:12 DNF | 02:55:19 DNF | 05:41:48 DNF | ||||
GAŁUS Angelika | 81 X | NFZ Lublin | K | DNF | 00:03:11 DNF | 02:55:17 DNF | 05:41:49 DNF | ||||
KŁĘBEK Arkadiusz | 633 Y | KB WYSZKÓW | M | DNF | 00:01:34 DNF | 02:31:01 DNF | 05:43:24 DNF | ||||
GÓRECKA Barbara | 581 X | Barcelona team | K | DNF | 00:01:00 DNF | 02:50:40 DNF | 05:43:24 DNF | ||||
SANCHEZ ZAMBRANA Jorge | 581 Y | Barcelona team | M | DNF | 00:01:01 DNF | 02:50:45 DNF | 05:43:25 DNF | ||||
STASZEWSKI Pawel | 555 X | FC ZYRAFA | M | DNF | 00:02:54 DNF | 03:02:07 DNF | 05:43:30 DNF | ||||
STASZEWSKA Edyta | 555 Y | FC ZYRAFA | K | DNF | 00:02:53 DNF | 03:02:12 DNF | 05:43:36 DNF | ||||
ZASKURSKI Marcin | 527 Y | Lewa Jego 2 | M | DNF | 00:03:18 DNF | 02:51:16 DNF | 05:44:15 DNF | ||||
SKALSKI Grzegorz | 527 X | Lewa Jego 2 | M | DNF | 00:03:20 DNF | 02:51:18 DNF | 05:44:16 DNF | ||||
ŁUŻYŃSKA Katarzyna | 340 X | Lejdis Szczecin | K | DNF | 00:02:07 DNF | 02:56:01 DNF | 05:46:34 DNF | ||||
ZAJĄC Daria | 340 Y | Lejdis Szczecin | K | DNF | 00:02:07 DNF | 02:56:09 DNF | 05:46:38 DNF | ||||
SLOMINSKI Michal | 625 Y | TM Team | M | DNF | 00:00:38 DNF | 02:31:12 DNF | 05:46:50 DNF | ||||
MNISZKO Urszula | 486 X | MARKOWI BIEGACZE | K | DNF | 00:02:51 DNF | 02:49:54 DNF | 05:47:31 DNF | ||||
PIELAK Marcin | 486 Y | MARKOWI BIEGACZE | M | DNF | 00:02:51 DNF | 02:49:56 DNF | 05:47:31 DNF | ||||
LITWINEK Marek | 718 Y | Politechnika Lubelska | M | DNF | 00:03:06 DNF | 03:01:19 DNF | 05:50:38 DNF | ||||
KACEJKO Piotr | 718 X | Politechnika Lubelska | M | DNF | 00:03:06 DNF | 03:01:22 DNF | 05:50:41 DNF | ||||
NOWAK Adrian | 359 X | W Pogoni Za Chlebem | M | DNF | 00:01:09 DNF | 02:40:19 DNF | 05:51:55 DNF | ||||
ZAJĄCZKOWSKI Michał | 359 Y | W Pogoni Za Chlebem | M | DNF | 00:01:08 DNF | 02:40:20 DNF | 05:51:56 DNF | ||||
UBYCH Marcin | 144 X | Epoka Nordica Łódź | M | DNF | 00:02:31 DNF | 03:04:22 DNF | 05:54:30 DNF | ||||
BŁOCH Beata | 144 Y | Epoka Nordica Łódź | K | DNF | 00:02:32 DNF | 03:04:27 DNF | 05:54:35 DNF | ||||
PIGOŃ Katarzyna | 714 X | Ślepa Furia | K | DNF | 00:03:08 DNF | 03:00:43 DNF | 05:54:50 DNF | ||||
PYRĆ Katarzyna | 714 Y | Ślepa Furia | K | DNF | 00:03:07 DNF | 03:00:42 DNF | 05:54:50 DNF | ||||
ANDRZEJEWSKA Dorota | 500 X | Telma i Luisa | K | DNF | 00:01:43 DNF | 02:51:42 DNF | 05:59:38 DNF | ||||
ZAJĄC PYRZEWSKA Magdalena | 500 Y | Telma i Luisa | K | DNF | 00:01:43 DNF | 02:51:48 DNF | 05:59:39 DNF | ||||
MAŁKIEWICZ Dariusz | 679 X | Czekoladożercy | M | DNF | 00:02:36 DNF | 03:15:47 DNF | 06:37:22 DNF | ||||
MAREK Ewa | 679 Y | Czekoladożercy | K | DNF | 00:02:37 DNF | 03:15:46 DNF | 06:37:23 DNF | ||||
1347 | STACHURSKI Daniel | 553 Y | Emeryci i renciści | M | 00:00:00 | ||||||
1348 | TYSZKA Dariusz | 131 X | Tyszka & Sadkowski | M | 00:00:00 | ||||||
WÓJCIK Robert | 294 X | Super Ludzie | M | DNF | 00:02:53 DNF | DNF | DNF | ||||
SNARSKA Katarzyna | 333 X | Dziewczyny Nie Widzą Przeszkód | K | DNF | 00:00:28 DNF | 02:48:47 DNF | DNF | ||||
KMAK Sławomir | 537 X | PAPIKI | M | DNF | 00:00:34 DNF | 02:02:18 DNF | DNF | ||||
MICHALAK Katarzyna | 663 X | Long Dog Team | K | DNF | 00:02:19 DNF | 02:45:21 DNF | DNF | ||||
ŁEMPICKA-GROMEK Joanna | 294 Y | Super Ludzie | K | DNF | 00:02:52 DNF | DNF | DNF | ||||
CHOJNACKA Katarzyna | 354 Y | KATDKI | K | DNF | 00:00:13 DNF | 02:03:37 DNF | DNF | ||||
PACHO Sylwester | 537 Y | PAPIKI | M | DNF | 00:00:35 DNF | 02:02:20 DNF | DNF | ||||
OBRZUT Bartosz | 699 Y | Migrena Team | M | DNF | 00:01:26 DNF | 02:32:49 DNF | DNF | ||||
GOLBA Łukasz | 574 Y | Rogo & Ajvar reditus | M | DNF | 00:02:17 DNF | DNF | DNF | ||||
HAŚ Ireneusz | 480 X | CSRG 3 | M | DNF | 00:00:55 DNF | 02:22:11 DNF | DNF | ||||
MELIŃSKI Marek | 46 X | Pasja Chrzanka Running Team | M | DNF | 00:02:56 DNF | 02:56:58 DNF | DNF |
Total 1359 results.