BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-06-05
Miejsce : Komańcza - Ustrzyki Górne
Dystans : 100 km
Zgłoszonych : 1438
Wystartowało : 1391
Nie ukończyło : 1341
Ukończyło : 50
Na trasie : 1341
Pełne wyniki dla 16.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 0.3km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 56.1km | 56.11km | 68.8km | 68.81km | 77.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startu0.1km0.3km16.7km
      
1KSIĄŻKIEWICZ Piotr 679 XCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:2100:01:3001:30:07
2GACKI Robert 429 XCITY TRAIL Team 2STR POZNAŃM00:00:0000:00:2200:01:3101:30:08
3WŁODARKIEWICZ Dominik 429 YCITY TRAIL Team 2VEGE RUNNERSM00:00:0000:00:2200:01:3101:30:09
4BĘTKOWSKI Piotr 679 YCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:2100:01:3001:30:17
5KACZOREK Dominik 106 YIECO & LEFRAKWARSZAWAM100:00:0000:00:2300:01:3701:33:12
6BIELAWA Rafał 106 XIECO & LEFRAKWROCŁAWM100:00:0000:00:2700:01:3701:33:14
7KLISZ Tomasz 111 XThe North FaceCHOCZNIAM00:00:0000:00:2100:01:2501:40:45
8MICHULEC Jacek 111 YThe North FaceŻYWIECM00:00:0000:00:2100:01:2501:40:45
9ŁUŻYŃSKI Tomasz 492 YJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:2500:01:3201:41:25
10DWORAK Maciej 492 XJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:2500:01:3201:41:26
11ŁĄCZAK Magdalena 669 XSALOMON SUUNTO TEAMK00:00:0000:02:4500:04:0301:43:06
12DYBEK Paweł 669 YSALOMON SUUNTO TEAMM00:00:0000:02:4600:04:0401:43:08
13POGORZELSKI Krzysztof 243 YKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYNOWA SŁUPIAM00:00:0000:00:3100:01:4801:44:11
14SKRZYNIARZ Marek 243 XKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYKIELCEM00:00:0000:00:3100:01:4801:44:12
15WALDON Krzysztof 77 XHRmax Żory / Multima Bielsko TeamHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:2400:01:3601:44:59
16BARANOWSKI Arkadiusz 77 YHRmax Żory / Multima Bielsko TeamMULTIMA BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:2400:01:3601:45:00
17KLICH Kamil 418 XULTRASpire PolskaOLKUSZM00:00:0000:00:2800:01:4201:45:10
17KOŁODZIEJCZYK Michał 418 YULTRASpire PolskaBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:00:2800:01:4201:45:10
19BANAK Jacek 591 XB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:2400:01:3801:45:57
20BRZOZA Piotr 591 YB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:2400:01:3801:45:58
21BLADOS Tomasz 56 XWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:2700:01:4101:46:03
22ŁUKASIEWICZ Maciej 56 YWARSZAWIAKYWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:2700:01:4101:46:05
23TOKARZ Andrzej 564 XRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:0500:02:4401:46:07
24SZKARADEK Mariusz 564 YRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:0500:02:4501:46:08
25SACEWICZ Marek 350 XRunExpert TeamTT SZCZECINM00:00:0000:00:3000:01:4801:46:24
26FILIPOWSKI Dariusz 350 YRunExpert TeamSZCZECINM00:00:0000:00:3000:01:4701:46:25
27WIERNUSZ Krzysztof 499 XTrzeźwi do MetyFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:00:2800:01:4301:46:26
28KOMISARZ Tomasz 499 YTrzeźwi do MetyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:2900:01:4301:46:28
29PROBST Wojciech 120 YPaKo TEAM CIESZYNHAŻLACHM00:00:0000:00:3700:01:5101:46:33
30KOŁDER Tomasz 120 XPaKo TEAM CIESZYNCIESZYNM00:00:0000:00:3700:01:5101:46:34
31OGŁY Krystian 78 YCLEAREX 1 , KB SOBÓTKASOBÓTKAM00:00:0000:00:2400:01:3601:46:56
32RZEPKA Remigiusz 78 XCLEAREX 1 , KB SOBÓTKABUJAKÓWM00:00:0000:00:2500:01:3701:46:57
33PIKUŁA Marcin 555 XMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:3800:01:5301:47:49
34PREJZNAR Marcin 555 YMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:3800:01:5201:47:53
35KUCZEWSKI Tomasz 284 YKW LublinMIELECM00:00:0000:00:2700:01:4401:47:55
36GRUDZIEŃ Kamil 284 XKW LublinLUBLINM00:00:0000:00:2700:01:4401:47:56
37NASTAŁA Lucjan 723 YKOCIEWIAKIŚWIECIEM00:00:0000:00:1900:01:2401:47:57
38NOWAKOWSKI Jerzy 723 XKOCIEWIAKISKÓRCZM00:00:0000:00:1900:01:2401:47:58
39ŚWIERCZYŃSKI Kacper 617 XAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:3500:01:4501:48:12
40OWSIŃSKI Andrzej 617 YAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:3500:01:4501:48:13
41DYBIŻBAŃSKI Wojciech 632 XOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:2400:01:4301:48:48
42MYŚLAK Piotr 632 YOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:2300:01:4301:48:50
43BRZESZKIEWICZ Michał 323 XBiegiem po PiwoŁÓDŹM00:00:0000:00:4000:02:0201:49:07
43DĄBROWSKI Kamil 323 YBiegiem po PiwoWROCŁAWM00:00:0000:00:4200:02:0301:49:08
45TIMOFIEJUK Paweł 132 XPiwożłopyALBATROSY/NIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:0500:02:3201:49:38
46SNARSKI Bogdan 132 YPiwożłopyALBATROSY/CZE-RUN-CHAM00:00:0000:01:0500:02:3101:49:39
47AID Patryk 726 YSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:3100:01:4901:49:39
48CZYŻ Michał 726 XSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:3200:01:4901:49:40
49RECZEK Sebastian 642 XSeba&MarekKS ZIELONO-CZARNIM00:00:0000:00:3300:01:5101:51:04
49RATOWSKI Marek 642 YSeba&MarekM00:00:0000:00:3300:01:5001:51:07
51CHUDZIKIEWICZ Tomasz 722 YMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:2500:01:3901:52:22
52TOKARCZYK Marek 722 XMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:2500:01:3901:52:22
53BIAŁOBRZESKI Sebastian 134 YGlobalRunners CITY ZEN POZNANM00:00:0000:00:1900:01:2201:52:24
54JAWORSKI Konrad 70 YTRYBUCIKRAKÓWM00:00:0000:01:1300:02:5201:52:25
55JAWORSKI Daniel 70 XTRYBUCIWARSZAWAM00:00:0000:01:1200:02:5101:52:26
56MAJEWICZ Filip 134 XGlobalRunners POZNAŃM00:00:0000:00:1900:01:2201:52:27
57SZCZOTKA Paweł 317 XOdważniZABORÓWM00:00:0000:00:3100:01:5001:52:28
58BUŁANOW Leszek 317 YOdważniHALINÓWM00:00:0000:00:3100:01:5001:52:28
59BOGUTA Gaweł 117 Xnapieraj.plNAPIERAJ.PLM00:00:0000:00:4900:02:2501:52:31
60CIEŚLAWSKI Jan 117 Ynapieraj.plPOLNA WARSZAWAM00:00:0000:00:4900:02:2501:52:31
61GRYCZ Kamil 409 YMotoneuronyM00:00:0000:00:3700:02:0201:52:32
62KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan 409 XMotoneuronyM00:00:0000:00:3600:02:0201:52:34
63SKRABA Michał 84 XultraRATGT RATM00:00:0000:00:4700:02:1901:52:38
64ŁĘCKA Agnieszka 84 YultraRATGOLUB-DOBRZYŃK00:00:0000:00:4700:02:1901:52:39
65WIDŁAK Janusz 705 YHome & MarketM00:00:0000:00:4500:02:1401:52:43
66KUJAWSKI Bogusław 92 YGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:3000:01:4701:53:07
67KUJAWSKI Bartek 92 XGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:3000:01:4701:53:07
68BINOWSKI Grzegorz 402 YGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:3100:01:4401:53:57
69MAZURKIEWICZ Tomasz 318 XGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:3800:01:5401:53:58
70JANUSZCZAK Tomasz 402 XGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:3000:01:4401:53:58
71DZIUBAN Łukasz 318 YGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:3800:01:5401:53:59
72PIETRASIAK Janusz 208 XPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:4200:02:0701:54:35
73SABANDA Witold 208 YPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:4100:02:0801:54:36
74DROZD Sławomir 659 XCORAZ LEPSIRZESZÓWM00:00:0000:00:5100:02:1901:55:05
75SLADECZEK Andrzej 659 YCORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:00:5100:02:1901:55:06
76BOJKA Piotr 335 XAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:3900:02:0801:55:13
77URBAŃSKI Robert 335 YAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:3900:02:0701:55:14
78KIELAK Daniel 71 XNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:0300:02:2101:55:25
79TRUSZKOWSKI Damian 71 YNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:0400:02:2201:55:27
80GROCH Łukasz 502 YSaperzy GRĘBÓWM00:00:0000:01:1900:03:1001:55:29
81CHAJDAŚ Mateusz 502 XSaperzy BOKSYCEM00:00:0000:01:1900:03:1001:55:29
82NOWAK Aleksander 24 YNUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:2500:01:4001:55:45
83PRZYBYŁA Marcin 24 XNUTREND TEAMSZCZYRKM00:00:0000:00:2500:01:4001:55:46
84GAICKI Maciej 406 XNa PohybelKRAKÓWM00:00:0000:00:5200:02:1501:55:58
85PŁONKA Piotr 406 YNa PohybelM00:00:0000:00:5100:02:1501:56:00
86OLEK Marcin 309 YYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:3800:02:0301:56:39
87KORZENIOWSKI Tomasz 309 XYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:3900:02:0301:56:41
88NAJBERG Michał 303 YByledobiec AninWARSZAWAM00:00:0000:00:5900:02:2901:57:17
89WORCH Paweł 303 XByledobiec AninOLSZTYNM00:00:0000:01:0000:02:2901:57:18
90SZYDŁOWSKI Jacek 112 XJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:4000:01:5701:57:40
91ŁUKASIAK Marcin 112 YJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:4100:01:5701:57:40
92MARSZAŁEK Sławomir 648 YRUN TIMES - TEAM ISZRENIAWAM00:00:0000:00:2300:01:3601:57:54
93ŁĄTKOWSKI Maciej 648 XRUN TIMES - TEAM IPOZNAŃM00:00:0000:00:2300:01:3601:57:55
94BEDNARZ Tomasz 308 YTo Be DecidedM00:00:0000:00:2900:01:4501:57:57
95ŚWIDA Adam 146 YGET RUNM00:00:0000:00:5700:02:3501:58:00
96LEWANDOWSKI Wojciech 146 XGET RUNM00:00:0000:00:5700:02:3501:58:00
97WAHL Daniel 725 XLocomotiveCHORZEWM00:00:0000:00:5300:02:3001:58:01
98MILER Marcin 725 YLocomotiveŁAZISKA GÓRNEM00:00:0000:00:5300:02:2901:58:02
99GADECKI Artur 506 YsieBiega KielceKIELCEM00:00:0000:00:2900:01:4601:58:08
100CZEKAJ Maciej 506 XsieBiega KielceSIEBIEGAM00:00:0000:00:2900:01:4701:58:10
101LASOTA Grzegorz 562 XUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:2900:01:4501:58:18
102BAĆMAGA Grzegorz 562 YUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:2800:01:4501:58:21
103CZADO Waldemar 449 XGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:0400:02:3401:58:37
104DĘBICKI Zdzisław 449 YGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:0400:02:3501:58:38
105ZMORZYŃSKI Jakub 331 YaleTempem Biała BiegnieALETEMPOM00:00:0000:01:0400:02:4601:58:39
106PAJDOSZ Rafał 331 XaleTempem Biała BiegnieKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:01:0400:02:4601:58:39
107JARACZ Radosław 497 YPrzedKilianemM00:00:0000:00:3000:01:4601:58:40
108JEKA Mateusz 497 XPrzedKilianemM00:00:0000:00:3000:01:4601:58:41
109WOLNY Krzysztof 281 XŚFAGRYZABRZEM00:00:0000:00:4500:02:1501:58:54
110SMOLL Tomasz 281 YŚFAGRYTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:00:4600:02:1501:58:54
111BŁĘDOWSKI Jakub 464 XTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3300:03:0501:59:00
112PUŁA Waldemar 412 YCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:5300:02:3201:59:00
113KAJAK Mirosław 464 YTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3400:03:0601:59:01
114SAWA Jarosław 412 XCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:5100:02:3101:59:02
115BARCZENTEWICZ Kamil 276 XOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:5300:02:3201:59:03
116KRZYSZCZAK Jaromir 276 YOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3201:59:04
117PIEPRZYCKI Adam 638 XSiwy DymTARNÓWM00:00:0000:00:3600:02:0201:59:07
118OLEK Paweł 638 YSiwy DymWARSZAWAM00:00:0000:00:3600:02:0201:59:08
119MATEJCZUK Agata 16 YKS Alaska Łódź / SparterPARZĘCZEWK00:00:0000:00:4700:02:0701:59:12
120JAKUBASZEK Monika 16 XKS Alaska Łódź / SpartezSULEJÓWEKK00:00:0000:00:4700:02:0701:59:14
121KACZMAREK Piotr 99 XSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:4100:02:1001:59:29
122PIECHOTA Krzysztof 99 YSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:4100:02:1001:59:31
123MAKARCZAK Marek 186 YGaz do dechy GOPR-Bieszczady TARNAWA DOLNAM00:00:0000:01:5100:03:3301:59:33
124KRAWCZYK Kamil 186 XGaz do dechy GOPR-Bieszczady RZESZÓWM00:00:0000:01:5100:03:3201:59:34
125HIHNALA Tero 575 XTorne?dals runnersTORNIO/ FINLANDM00:00:0000:00:3000:01:4901:59:43
126LASSHEIKKI Petri 575 YTorne?dals runnersKARUNKI(TORNE?)/ FINLANDM00:00:0000:00:3100:01:4901:59:44
127FRYDRYCH Artur 348 Ybez nazwyPOZNAŃM00:00:0000:01:1600:02:5301:59:46
128ROLIŃSKI Wojciech 348 Xbez nazwyDĄBRÓWKA K. POZNANIAM00:00:0000:01:1500:02:5201:59:47
129WALENDA Arkadiusz 11 XVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:2500:03:1401:59:49
130OLEJNIK Sylwester 11 YVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:2600:03:1401:59:56
131BARANIAK Radosław 116 XCofenLUBOŃM00:00:0000:01:4800:03:1502:00:01
132DARSKI Rafał 116 YCofenWIRYM00:00:0000:01:4900:03:1502:00:03
133ŁOZIŃSKI Łukasz 495 XTT Szczecin/Wrocław Hardcore TT SZCZECINM00:00:0000:00:3900:02:0902:00:03
134WOŁOSEWICZ Daniel 495 YTT Szczecin/Wrocław Hardcore WROCŁAW M00:00:0000:00:4000:02:0802:00:04
135WOJCIECHOWSKI Ireneusz 121 YAnton i IrasBBL GRÓJECM00:00:0000:01:2600:03:1502:00:05
136ANTONIEWICZ Jacek 121 XAnton i IrasGRÓJECM00:00:0000:01:2600:03:1502:00:06
137PÓŁTORAK Krzysztof 66 XMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:2400:03:0802:00:09
138STYKOWSKI Sławomir 66 YMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:0702:00:09
139LASKOWSKI Szymon 164 YNight TKKF RunnersBYCOJCEM.PLM00:00:0000:00:4800:02:2002:00:33
140PAJUNEN Pekka 586 XTrailbustersSAMBA TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:5300:02:3202:00:34
141TOIVANEN Antti 586 YTrailbustersLAHTI TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:5300:02:3202:00:35
142STAWOWSKI Piotr 176 XRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:0200:02:4302:00:39
143SOBCZAK Witek 176 YRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:0200:02:4302:00:39
144SZYMAŃSKI Arkadiusz 159 YŁyse PałyWARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4702:00:42
145PAPROCKI Krzysztof 159 XŁyse PałyPOLKOWICEM00:00:0000:01:0200:02:4702:00:44
146SZOPA Marek 390 YOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:3900:02:0502:01:42
147LISAK Krzysztof 390 XOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:3900:02:0502:01:43
148SZYBIAK Waldemar 172 YAgona W&MPRZEMYŚLM00:00:0000:01:0000:02:4402:01:44
149KONIECZNY Mariusz 172 XAgona W&MŁAŃCUTM00:00:0000:01:0100:02:4502:01:45
150KAMIŃSKI Paweł 294 YPorzygani TęcząM00:00:0000:01:0500:02:3902:01:49
151REJDYCH Aleksander 294 XPorzygani TęcząJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:01:0500:02:3902:01:49
152MILDNER Dariusz 696 YBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:2600:03:0702:01:52
153LESZCZYŃSKI Marcin 696 XBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:2700:03:0702:01:53
154KASIBORSKI Adam 668 YSIŁA I HONORM00:00:0000:01:5300:03:4302:02:06
155SIEKIERA Kamil 668 XSIŁA I HONORM00:00:0000:01:5300:03:4302:02:08
156BERNATEK Grzegorz 534 XGdzie jest pies?WARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:0602:02:23
157KWIECIŃSKI Jacek 534 YGdzie jest pies?WEJHEROWOM00:00:0000:02:0700:04:0502:02:23
158RZESZÓTKO Leszek 3 XPowerade-5BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:4200:02:0202:02:24
159DYBALSKI Mariusz 3 YPowerade-4M00:00:0000:00:4300:02:0302:02:25
160BURZYŃSKI Mirosław 366 YGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:2300:01:4002:02:32
161PUDŁO Marcin 366 XGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:2200:01:4002:02:32
162STEFANOWICZ Mariusz 451 XSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:5000:02:2402:02:32
163MAJ Grzegorz 467 YLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:4500:02:1602:02:33
164MAŃKOWSKI Krzysztof 90 XMake Run EasierOLSZTYNM00:00:0000:01:0500:02:3002:02:34
165WOJCIECHOWSKI Wojciech 467 XLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:4600:02:1602:02:34
166BARCEWICZ Marta 90 YMake Run Easier12TRI.PL DRUŻYNA WILKA OLSZTYNK00:00:0000:01:0400:02:3002:02:34
167WAWRZYN Tomasz 451 YSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:5000:02:2302:02:35
168ŻABA Igor 699 XTeam 3M00:00:0000:01:2600:03:1002:02:37
169KAZIMIERCZAK Michał 699 YTeam 3M00:00:0000:01:2600:03:1102:02:38
170BERNACKI Eugeniusz 155 YPsy WarszawaGLIWICEM00:00:0000:00:5100:02:3002:02:43
171JANIEC Robert 336 YRATOWNIK GÓRNICZY TEAMCZELADŻM00:00:0000:00:4200:02:1002:02:43
172FILIPKOWSKI Grzegorz 336 XRATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM00:00:0000:00:4200:02:1002:02:43
173TRZCIELIŃSKI Roman 155 XPsy WarszawaWARSZAWAM00:00:0000:00:5100:02:3002:02:45
174GĄTARZ Marek 597 XPs 23LUBLINM00:00:0000:00:5700:02:3802:02:47
175LISIECKI Bartosz 597 YPs 23POZNAŃM00:00:0000:00:5600:02:3802:02:47
176WOŁOCH Michał 628 YSaperzy BetaBIŁGORAJM00:00:0000:01:1400:02:4902:03:08
177NOWAK Marcin 628 XSaperzy BetaSTALOWA WOLAM00:00:0000:01:1500:02:5002:03:09
178WĘGRZYN Krztsztof 683 XDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:4600:02:1802:03:12
179SUROWIEC Grzegorz 683 YDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:4600:02:1802:03:14
180KĄKOL Łukasz 625 X1980AMSTERDAMM00:00:0000:01:3500:03:2702:03:17
181WYDRA Paulina 625 Y1980LONDYNK00:00:0000:01:3600:03:2702:03:17
182CHOIŃSKI Paweł 162 XSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!WARSZAWAM00:00:0000:01:0100:02:3802:03:21
183GIEŁDA Jędrzej 162 YSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!LEGNICAM00:00:0000:01:0100:02:3802:03:22
184SZYSZKA Sebastian 540 YTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3300:03:0402:03:28
185PIŁKA Jarosław 540 XTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3400:03:0702:03:29
186KRZEMIŃSKI Marcin 149 XSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:4100:02:1402:03:33
187PASIECZNY Robert 149 YSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:4100:02:1402:03:34
188FRANASZCZUK Wojciech 195 YGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaWROCŁAWM00:00:0000:01:0600:02:4802:03:36
189KRAWCZYK Agnieszka 520 Y12tri.pl12TRI.PLK00:00:0000:00:4900:02:2802:03:38
190KWIATKOWSKI Adrian 520 X12tri.pl12TRI.PLM00:00:0000:00:5000:02:2802:03:38
191KRUPA Grzegorz 195 XGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaKB.SOBÓTKAM00:00:0000:01:0500:02:4702:03:38
192WOJTAS Marek 692 XSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:5500:02:3402:03:42
193PIETRZYŃSKI Bartosz 692 YSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:5500:02:3402:03:43
194PASZCZAK Artur 636 YKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAM00:00:0000:00:3600:02:0202:03:46
195PASZCZAK Alicja 636 XKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAK00:00:0000:00:3500:02:0202:03:48
196MAŁEK Andrzej 393 XVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:2700:01:4502:03:54
197SPYRA Mariusz 393 YVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:2800:01:4502:03:57
198MAZUR Tomasz 526 YZespół chudej goleni M00:00:0000:00:4000:02:1202:03:58
199ZAGATA Marcin 526 XZespół chudej goleni M00:00:0000:00:4000:02:1202:03:59
200JURECZKO Rafał 39 XKuzyniOLKUSZM00:00:0000:01:2800:03:1902:04:08
201NOWAK Lucjan 39 YKuzyniKRAKÓWM00:00:0000:01:2900:03:1802:04:09
202MAĆKOWSKI Jędrzej 527 XAnalogowiKIELCEM00:00:0000:01:2200:03:0702:04:19
203BEBELSKI Rafał 527 YAnalogowiWARSZAWAM00:00:0000:01:2200:03:0702:04:22
204BRUŹ Filip 383 XAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:2300:01:3902:04:34
205JACKOWIAK Michał 383 YAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:2300:01:3902:04:38
206RADON Mariusz 375 YGorska PrzygodaM00:00:0000:01:5300:03:5202:04:39
207GIERULA Robert 375 XGorska PrzygodaUBS RUNNING TEAMM00:00:0000:01:5300:03:5202:04:39
208ANDRZEJCZUK Marzena 463 XRUNPLANET TEAMWROCŁAWK00:00:0000:00:5400:02:2702:04:42
209BASIŃSKI Piotr 463 YRUNPLANET TEAMWROCŁAWM00:00:0000:00:5500:02:2702:04:42
210DĄBROWSKI Marcin 344 XTenacious D-ąbrowskiTHOMSON REUTERSM00:00:0000:01:0200:02:4402:04:44
211DĄBROWSKI Sebastian 344 YTenacious D-ąbrowskiPOZNAŃM00:00:0000:01:0100:02:4302:04:45
212PAWŁOWSKI Jacek 536 XKS Tęcza GdyniaŻUKOWOM00:00:0000:00:3600:02:0402:04:45
213SZWEDEK Krzysztof 536 YKS Tęcza GdyniaGDYNIAM00:00:0000:00:3600:02:0402:04:46
214BARANOWSKI Andrzej 442 XPolne ZapierdalaczkiTRIWAWAM00:00:0000:01:3900:03:3302:04:50
215KONOPKO Artur 442 YPolne ZapierdalaczkiPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3800:03:3302:04:53
216ZDONEK Jaroslaw 478 YTRI4fun Triathlon Team PiasecznoNOXY ADBLUE PULAWYM00:00:0000:00:2400:01:4102:05:05
217KRASINSKI Wojciech 478 XTRI4fun Triathlon Team PiasecznoM00:00:0000:00:2500:01:4102:05:06
218PILECKI Maciej 708 XXYWROCŁAWM00:00:0000:00:3800:01:5202:05:17
219PALUSZKIEWICZ Robert 708 YXYLUBINM00:00:0000:00:3800:01:5202:05:17
220BIENIECKA Anna 2 XSzalone KoziceK00:00:0000:00:4400:02:1202:05:21
221FARON Agnieszka 2 YSzalone KoziceK00:00:0000:00:4300:02:1202:05:22
222NIEDŹWIECKI Marek 182 XSKIPARK.COM.PLWYSOWA-ZDRÓJM00:00:0000:00:4400:02:1102:05:32
223KOSTKIEWICZ Sebastian 182 YSKIPARK.COM.PLSKIPARKM00:00:0000:00:4300:02:1102:05:33
224SMOLARCZYK Tomasz 411 XTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:1700:04:1602:05:34
225DŁUGOSIELSKI Piotr 411 YTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:1800:04:1602:05:35
226KOCIEL Jarosław 533 Y69/79LUBLINM00:00:0000:00:3000:01:5202:05:37
227TYBUREK Michał 533 X69/79LUBLINM00:00:0000:00:3000:01:5202:05:38
228FRANCZYK Robert 104 XBrzoza@Edi TEAMCIESZYNM00:00:0000:00:4600:02:1602:05:39
229MROCZKOWSKI Krystian 104 YBrzoza@Edi TEAMZGORZELECM00:00:0000:00:4500:02:1502:05:41
230PITAS Andrzej 114 XZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:02:5702:05:42
231FLAK Łukasz 114 YZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:02:5702:05:42
232BIAŁOBŁOCKI Tomasz 214 XGrupa MedycznaKIEKRZM00:00:0000:00:5100:02:3102:05:47
233WASILEWICZ Krzysztof 214 YGrupa MedycznaWROCŁAWM00:00:0000:00:5200:02:3102:05:51
234MAKOWSKI Jan 444 XDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:2300:02:5402:06:23
235MAKOWSKI Michał 444 YDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:3000:02:5402:06:24
236ŻUKIEWICZ Maciej 199 XTrenerzy biegowiLKS OLYMP BŁONIEM00:00:0000:01:5000:03:4102:06:30
237SOŁTYS Patryk 199 YTrenerzy biegowiWARSZAWAM00:00:0000:01:5100:03:4002:06:31
238JASKOWSKA Bożena 352 YNatural Born pĄpkinsRZESZÓWK00:00:0000:00:4300:02:1202:06:35
239WILK Grzegorz 196 YŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:02:3600:04:2602:06:36
240KRASOŃ Marcin 352 XNatural Born pĄpkinsMYSIADŁOM00:00:0000:00:4400:02:1202:06:37
241JÓŹWIAK Michał 265 YWio TeamŚRODA WLKP.M00:00:0000:01:0800:02:4802:06:38
242KWIETNIEWSKI Mariusz 265 XWio TeamŚRODA WLKPM00:00:0000:01:0800:02:4802:06:40
243RYCYK Maciej 130 YPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:2600:03:1302:06:42
244NAWROCKI Przemek 130 XPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:2500:03:1302:06:43
245ZALEWSKI Dariusz 10 YBambaryła TeamM00:00:0000:01:1002:06:46
246BASIS Marcin 205 XBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:0700:02:5102:06:48
247REKS Mirosław 166 XENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:3200:03:2402:06:49
248LESZCZYŃSKI Andrzej 166 YENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:3000:03:2402:06:49
249KUBACZ Norbert 205 YBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:0800:02:5302:06:51
250PAWŁOWSKI Witold 10 XBambaryła TeamM00:00:0000:01:1000:02:5502:06:52
251GRABIEC Marcin 297 XJEDI TEAMKOLBUSZOWAM00:00:0000:01:2200:03:0702:06:54
252IGNATOWICZ Marcin 297 YJEDI TEAMMIELECM00:00:0000:01:2200:03:0702:06:56
253OLESIEJUK Michał 136 XTSA TENCZA SANDOMIERZTENCZA SANDOMEIRZM00:00:0000:01:2900:03:2002:07:07
254GRĘBOWIEC Mateusz 136 YTSA TENCZA SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:01:3000:03:2202:07:08
255OSTROWSKA-DOŁĘGOWSKA Magdalena 704 XINOV-8 TeamK00:00:0000:01:2400:03:0802:07:12
256DOŁĘGOWSKI Krzysztof 704 YINOV-8 TeamM00:00:0000:01:2400:03:0902:07:12
257MAJCHRZAK Tymoteusz 89 XZapierdalacze.pl1PADEREWAM00:00:0000:01:1400:02:5602:07:13
258CZECZOTT Małgorzata 525 YUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:4100:02:0602:07:14
259TAJAK Tomasz 218 YHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:5300:02:3402:07:16
260TYSZKIEWICZ Agnieszka 525 XUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:4100:02:0602:07:17
261PYSZ Grzegorz 218 XHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:19
262PACHOŃSKI Marcin 415 YCSRG IBYTOMM00:00:0000:00:5400:02:3202:07:24
263GÓRKA Krzysztof 415 XCSRG IRUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:25
264MINIUR Jacek 19 YScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:3500:02:0102:07:26
265BĄK Adam 19 XScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:3500:02:0102:07:27
266PODOLAK Zbigniew 663 X "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:3300:01:5202:07:31
267KUBASIK Łukasz 663 Y "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:3300:01:5202:07:33
268SMYK Robert 710 YNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:36
269BARTEK Agnieszka 710 XNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKK00:00:0000:00:5300:02:3402:07:37
270LITWIN Jan 141 XTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:4302:07:42
271OLESIAK Grzegorz 548 XLeniwe TygrysyNIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:0600:02:5002:07:44
272MACKIEWICZ Mariusz 548 YLeniwe TygrysyGOLDEN TEAMM00:00:0000:01:0600:02:5002:07:45
273KASPRZAK Artur 262 XRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:0800:02:5102:07:46
274KACZOROWSKI Przemysław 262 YRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:0800:02:5102:07:47
275KUDUK Piotr 430 YBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:02:0000:03:5402:07:48
276SZCZEPEK Łukasz 430 XBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:01:5900:03:5202:07:49
277SOBLIK Łukasz 246 XULICZNICY RUDA RUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:02:0500:04:0902:07:51
278SZCZYRBOWSKI Michał 246 YULICZNICY RUDA RYBNIKM00:00:0000:02:0900:04:1002:07:52
279MARKOWSKI Tomasz 107 XRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:2400:03:1202:07:55
280GRABOWSKI Maciej 107 YRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:2300:03:1202:07:57
281PYTEL Marcin 29 YCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:5600:02:3602:08:12
282PYTEL Paweł 29 XCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:5700:02:3602:08:15
283WENTA Marta 621 XRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamGDYNIAK00:00:0000:01:1800:02:5202:08:16
284DZIUMA Arkadiusz 621 YRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamSOPOTM00:00:0000:01:1800:02:5302:08:17
285SOPEL Arkadiusz 686 XRumcajs i CypisekGLIWICEM00:00:0000:01:4200:03:2902:08:19
286DEAKI Oktawiusz 686 YRumcajs i CypisekZABRZEM00:00:0000:01:4200:03:2902:08:21
287SOCZOMSKI Grzegorz 553 XDziadki Dadzą RadęKRAKÓWM00:00:0000:00:5400:02:3702:08:22
288MISZCZAK Szymon 553 YDziadki Dadzą RadęREHABILITANCI.ORG.PLM00:00:0000:00:5400:02:3602:08:23
289PISZCZATOWSKI Wojciech 461 YORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:2200:03:0002:08:23
290KURZAWA Sławomir 461 XORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:2300:03:0202:08:25
291KUTER Krzysztof 235 YZnudzeni chodzeniemKNURÓWM00:00:0000:01:3800:03:3002:08:49
292KUŻNIAK Marcin 235 XZnudzeni chodzeniemM00:00:0000:01:3800:03:3002:08:50
293CIEŚLA Elżbieta 137 XBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆK00:00:0000:01:3200:03:1102:08:52
294CIEŚLA Jarosław 137 YBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆM00:00:0000:01:3200:03:1002:08:52
295BIELECKI Jacek 242 YKS Kandahar/BluEmu TeamFRANCISZKANIEM00:00:0000:00:5000:02:1302:09:02
296DZIK Aleksandra 242 XKS Kandahar/BluEmu TeamKS KANDAHAR/BLUEMU TEAMK00:00:0000:00:5000:02:1302:09:02
297LINEK Michał 200 XCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:0700:04:0102:09:06
298SŁAWSKA Anna 200 YCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEK00:00:0000:02:0700:04:0102:09:06
299JURGA Marcin 522 XNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:4800:03:3302:09:08
300WRZOSEK Michał 522 YNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:4800:03:3402:09:09
301GROT Tomasz 551 XSkalny TeamM00:00:0000:00:3700:02:0402:09:31
302ŁOSZEWSKI Patryk 501 XWojPakiM00:00:0000:01:1700:02:5902:09:32
303PIETRZYK Wojciech 501 YWojPakiM00:00:0000:01:1800:03:0002:09:33
304JÓZWIAK Piotr 179 XKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:03:5802:09:34
305KOKOTEK Maciej 179 YKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:03:5902:09:34
306ORŁOWSKI Przemysław 465 XTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:1700:04:2802:09:36
307WOJTAS Daniel 551 YSkalny TeamM00:00:0000:00:3800:02:0402:09:38
308DĄBROWSKI Dariusz 465 YTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:1700:04:2702:09:39
309BĄK Piotr 608 XCRAZY DENTISTKB LUPUS OLEŚNICAM00:00:0000:01:0800:02:5402:09:49
310ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 608 YCRAZY DENTISTDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:0900:02:5402:09:49
311TĘCZA Artur 472 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:2100:03:1102:09:50
312GRUPA Marcin 472 YUltra77PRZYŁĘKIM00:00:0000:01:2100:03:1102:09:52
313JOZWIAK Krzysztof 72 XYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2100:03:0902:09:56
314JÓŹWIAK Barbara 72 YYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEK00:00:0000:01:2100:03:0802:09:58
315DŁUŻNIEWSKI Jacek 456 YBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:1400:03:0002:10:00
316GRYGO Krzysztof 456 XBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:1400:02:5902:10:00
317SŁAWOMIR Gawlik 160 YHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:3800:02:0602:10:01
318PRZEMYSŁAW Targosz 160 XHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:3800:02:0602:10:02
319SURA Arkadiusz 550 XGruby JacekSKLEPBIEGACZA.PLM00:00:0000:01:4100:03:3502:10:06
320KOLOWCA Jacek 550 YGruby JacekPRZEMYŚLM00:00:0000:01:4000:03:3402:10:06
321BOŁBOT Piotr 422 XKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:4800:02:2202:10:08
322SEMSCH Artur 422 YKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:4800:02:2302:10:10
323JOSYPENKO Jędrzej 42 XJacekBiega Running TeamJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:1200:04:1102:10:15
324TELEON Piotr 42 YJacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:1200:04:1202:10:15
325RYBIŃSKI Kamil 145 XWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:4200:03:3302:10:16
326GRENDZIŃSKI Andrzej 145 YWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:4200:03:3502:10:17
327SURMA Maciej 356 YSprawni InaczejM00:00:0000:02:1200:03:5302:10:19
328WÓJCIK Dariusz 356 XSprawni InaczejM00:00:0000:02:1500:03:5402:10:20
329KOŚCIUK Łukasz 435 YPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:0000:02:4502:10:21
330GOŹDZIENIAK Sobiesław 435 XPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:0000:02:4502:10:22
331BOCHYŃSKI Rafał 578 XUltramarathon TeamOBORNIKIM00:00:0000:01:5700:04:0202:10:24
332TROSZCZYŃSKI Przemysław 578 YUltramarathon TeamM00:00:0000:01:5800:04:0302:10:24
333CZMOK Rafał 721 XACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:3900:02:0402:10:25
334JACHACZ Maciej 513 YVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:3700:02:0502:10:27
335SOWA Jacek 721 YACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:4000:02:0502:10:28
336KUBIENIEC Grzegorz 595 XEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:4500:03:3602:10:29
337CIEŚLIK Maciej 144 YPT Crosse TeamPOZNAŃM00:00:0000:02:3400:04:4902:10:30
338LASKOWSKI Tomasz 595 YEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:4600:03:3502:10:31
339SZARAWARA Łukasz 613 YWYBIEGAJ MARZENIAM00:00:0000:01:5000:03:4302:10:32
340CIOCH Paweł 271 YPLOTSERWIS TEAMM00:00:0000:00:4700:02:1802:10:34
341KACZMARSKI Jarosław 144 XPT Crosse TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIM00:00:0000:02:3500:04:4902:10:34
342MRUGAŁA Monika 271 XPLOTSERWIS TEAMK00:00:0000:00:4700:02:1902:10:35
343NOWICKI Jarosław 18 YJarków DwóchM00:00:0000:01:2000:03:0102:10:36
344RYBITWA Jarosław 18 XJarków DwóchGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:2000:03:0102:10:37
345ŁOSIEWICZ Mariusz 257 XZa mgłąBOJANOM00:00:0000:01:0300:02:5102:10:38
346BAŁCHANOWSKI Michał 257 YZa mgłąMORENKA TEAM GDAŃSKM00:00:0000:01:0300:02:5202:10:38
347SZEWCZYK Katarzyna 329 YLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTK00:00:0000:01:3300:03:2002:10:42
348OLEKSY Jarosław 329 XLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTM00:00:0000:01:3300:03:2002:10:44
349PIWOŃSKI Arkadiusz 147 YTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:3400:02:0002:10:46
350STRUŻANOWSKI Tomasz 147 XTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:3400:02:0102:10:48
351GONDEK Andrzej 613 XWYBIEGAJ MARZENIAWARSZAWAM00:00:0000:01:4800:03:4202:10:48
352LIS Jakub 33 XSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:02:0000:03:5902:10:50
353RESZKA Marek 33 YSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:01:5900:03:5702:10:50
354KUSAK Paweł 661 YTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:2700:04:2502:10:51
355KORPAK Piotr 661 XTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:2600:04:2502:10:52
356POŻAK Grzegorz 91 XLubartów BiegaLUBARTÓWM00:00:0000:01:0600:02:4602:10:54
357DESSAUER Wioletta 91 YLubartów BiegaLUBARTÓWK00:00:0000:01:0700:02:4602:10:55
358SZPAKOWSKI Zbigniew 445 YPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:5600:03:5202:10:58
359KITLAS Dariusz 445 XPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:5700:03:5102:10:58
360ŚWIDZIŃSKI Tomasz 513 XVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:3700:02:0502:11:00
361PINDUR Grzegorz 559 YBunschPOZNANM00:00:0000:01:3100:03:0902:11:01
362WOJCIECHOWSKI Michał 180 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:5500:02:3502:11:02
363PALIK Marcin 180 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:5500:02:3502:11:04
364JAREMA Maciek 667 YLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:5800:03:5902:11:05
365KOZA Jan 667 XLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:5800:03:5902:11:06
366DZIERKA Mariusz 559 XBunschM00:00:0000:01:3100:03:0902:11:07
367WOJTAS Janusz 259 YPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:3702:11:09
368DOLCZEWSKI Dariusz 259 XPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:3702:11:10
369WASIK Robert 624 YCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:4100:03:2902:11:16
370GOŁAJ Karol 624 XCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:4000:03:2802:11:16
371PACZESNY Janusz 50 XSzybcy i PiękniŁÓDŹM00:00:0000:01:0300:02:3802:11:21
372MICHAŁOWSKI Maciej 50 YSzybcy i PiękniŁKW ŁÓDŹM00:00:0000:01:0300:02:3702:11:21
373OCZOŚ Krzysztof 521 YXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:2300:03:1102:11:22
374SZYDŁAK Dariusz 521 XXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:2300:03:1102:11:24
375KRZYSZTOŃ Grzegorz 583 YGMP LASY-KRAŚNIKLASY_KRAŚNIKM00:00:0000:01:4100:03:3102:11:26
376ZAJĄC Jacek 583 XGMP LASY-KRAŚNIKKRAŚNIKM00:00:0000:01:4100:03:3002:11:26
377DOMAGAŁA Remigiusz 292 Xobozybiegowe.plWILD DUCKM00:00:0000:01:5800:03:5802:11:31
378LANG Aleksander 292 Yobozybiegowe.plOBOZYBIEGOWE.PLM00:00:0000:01:5800:03:5802:11:31
379MICHALSKI Arkadiusz 95 YWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:0200:03:4302:11:32
380NIŻNIK Marcin 95 XWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:0300:03:4302:11:33
381MELCER Katarzyna 570 XByle do BerehówK00:00:0000:01:5500:03:5602:11:35
382WOSZCZYŁO Radosław 570 YByle do BerehówM00:00:0000:01:5600:03:5602:11:36
383REDZIAK Łukasz 695 XWkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:00:5400:02:3302:11:39
384KOWALSKA Małgorzata 695 YWkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:00:5400:02:3302:11:39
385BIAŁY Maciej 347 YCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:1400:04:2302:11:43
386MAŁYSZ Henryk 347 XCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:1500:04:2302:11:44
387KRUPA Jan 126 YTTT TortugaM00:00:0000:00:4300:02:1402:11:48
388GŁUCHOWSKI Jędrzej 126 XTTT TortugaM00:00:0000:00:4300:02:1402:11:48
389BIAŁEK Michał 672 XJWKM00:00:0000:01:4700:03:3802:12:00
390MIKOŁAJCZYK Radosław 672 YJWKM00:00:0000:01:4600:03:3802:12:02
391BASTIAN Jacek 407 YUltramaraton PodkarpackiSOPOTM00:00:0000:01:0400:02:4702:12:20
392PIOTROWSKI Maciej 407 XUltramaraton PodkarpackiRZESZÓWM00:00:0000:01:0400:02:4702:12:21
393NIEDŹWIEDŹ Tomasz 414 XSiła Ogra Trail TeamSTRACHÓWM00:00:0000:02:2400:04:3802:12:25
394KWAŚNIEWSKI Hubert 414 YSiła Ogra Trail TeamSOBÓTKAM00:00:0000:02:2300:04:3802:12:26
395SAMBOR Mariusz 165 YWUJEK BIEGAKATOWICEM00:00:0000:01:1100:02:5602:12:31
396ŻUBIŃSKI Piotr 688 YRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:5800:02:3802:12:34
397PODGÓRSKI Sebastian 688 XRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:5800:02:3902:12:34
398GONCIARZ Andrzej 432 XAndrzej x 2M00:00:0000:03:0300:05:0002:12:36
399DZIADOWIEC Andrzej 432 YAndrzej x 2M00:00:0000:03:0400:05:0102:12:36
400ZIENIEWICZ Wojciech 706 YEiGER.PLM00:00:0000:00:3200:01:5402:12:37
401CHMIELEWSKI Łukasz 706 XEiGER.PLM00:00:0000:00:3200:01:5402:12:38
402BEDNARCZYK Jacek 165 XWUJEK BIEGAMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1000:02:5602:12:39
403GANSEL Patryk 579 YDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:2800:03:2202:12:41
404KAMIŃSKI Robert 450 YKierunek Wołosate !12TRI.PLM00:00:0000:01:3500:03:2202:12:41
405KAMIŃSKI Michał 579 XDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:2800:03:2102:12:42
406KAMIŃSKA Jolanta 450 XKierunek Wołosate !12TRI.PLK00:00:0000:01:3300:03:2202:12:43
407BRYJA Wojtek 612 Ywlador-duchSTRAWCZYNM00:00:0000:01:2000:03:0602:12:50
408SUPERNAK Łukasz 433 XTata i BananŁAZYM00:00:0000:01:2000:03:0702:12:51
409KOWAL Tomasz 433 YTata i BananBĘDZINM00:00:0000:01:2000:03:0602:12:52
410BALMOWSKI Radosław 124 YSZWLA Stargard SzczecińskiJANIKOWOM00:00:0000:01:3400:03:2302:12:53
411SZOTOWICZ Sebastian 124 XSZWLA Stargard SzczecińskiSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:01:3400:03:2302:12:53
412GRABOWSKA Maria 420 YPyra i KluskaFAT / TRZEMESZNOK00:00:0000:01:2200:03:1102:12:54
413USZYŃSKA Aldona 420 XPyra i KluskaOTK RZEŹNIK / GLIWICEK00:00:0000:01:2200:03:1002:12:54
414AUGUSTYŃSKA Jolanta 113 XRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYK00:00:0000:01:1800:03:0302:12:55
415WRÓBLEWSKI Andrzej 113 YRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYM00:00:0000:01:1800:03:0302:12:57
416LACHERA Marek 455 XW pogoni za duchemKATOWICEM00:00:0000:01:1800:03:0602:12:58
417WASZKIEWICZ Tomasz 455 YW pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:2000:03:0502:13:00
418TRZEJA-ZDANOWSKA Dorota 612 Xwlador-duchBĘDZINK00:00:0002:13:20
419KOTUŁA Arkadiusz 443 YSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4602:13:21
420PAWŁOWSKI Arkadiusz 443 XSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4602:13:22
421NIENADOWSKA Beata 154 XWOBETEAMELBLĄGK00:00:0000:00:2800:01:4702:13:30
422ELMINOWSKI Wojciech 154 YWOBETEAMELBLĄGM00:00:0000:00:2800:01:4802:13:31
423PISKULSKI Tomek 60 YNiepoprawni Napierdalatorzy LIMESHAINM00:00:0000:02:1000:04:1702:13:31
424MOCZYŃSKI Maciej 60 XNiepoprawni Napierdalatorzy LAINDONM00:00:0000:02:1000:04:1702:13:32
425NIZIOŁ Marian 169 XPiagor2015MARATON GORLICEM00:00:0000:00:3300:01:5302:13:50
426FIEGA Ryszard 169 YPiagor2015MARATON GORLICE- FESTIWAL BIEGOWY KRYNICAM00:00:0000:00:3300:01:5202:13:56
427WALOCH Tomasz 244 XKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:2900:04:2902:13:57
428WALOCH Dariusz 244 YKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:3000:04:3002:13:57
429ZYS Marcin 503 XBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:2900:03:1902:13:59
430OSTROWSKI Michał 503 YBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:2900:03:1902:14:00
431TRZPIL Maciej 660 YtrabantKWWM00:00:0000:01:5400:03:5402:14:08
432SIENKIEWICZ Piotr 660 XtrabantSTJM00:00:0000:01:5400:03:5402:14:11
433KOSTKA Janusz 275 YPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:0900:02:5302:14:14
434JÓZEFCZYK Tomasz 275 XPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:1000:02:5202:14:15
435SOBOL Tomasz 367 XJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:1200:04:1202:14:19
436THOMANN Jacek 367 YJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:1200:04:1102:14:19
437CHAŁUPA Daniel 665 XKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:3300:01:5702:14:20
438MACIEJ Kowalski 581 XMEKSOŚNO LUBUSKIEM00:00:0000:03:1100:05:3302:14:21
439SYLWESTRZAK Ewaryst 581 YMEKSPIASECZNOM00:00:0000:03:1100:05:3202:14:22
440KAZIMIERSKI Michał 665 YKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:3300:01:5702:14:24
441BRZOZOWSKI Jarosław 181 XAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:5300:03:5002:14:27
442PAWLIK Piotr 181 YAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:5200:03:5002:14:28
443DYCZKA Robert 131 YPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:5000:02:2902:14:30
444ROSÓŁ Rafał 131 XPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:5000:02:2902:14:31
445RYCYK Grzegorz 315 XZadzieram kiece i leceKRASNYSTAW BIEGAM00:00:0000:01:3200:03:2602:14:34
446PIECH Adam 315 YZadzieram kiece i lecePORANNY PATROLM00:00:0000:01:3400:03:2602:14:35
447SAJDAK Ireneusz 601 YKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:3400:01:5802:14:36
448PARYŚ Piotr 601 XKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:3400:01:5802:14:36
449WOŁOSZYN Ryszard 563 XWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:01:3800:03:3402:14:38
450WOŁOSZYN Czesław 563 YWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM00:00:0000:01:3800:03:3402:14:39
451BIAŁAS Jarosław 371 XAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:3300:03:2602:14:40
452WÓJTOWICZ Grzegorz 371 YAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:3400:03:2602:14:41
453IGNASZEWSKI Przemysław 368 YGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:0400:04:0302:14:42
454FRANKIEWICZ Maciej 368 XGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:0500:04:0302:14:42
455TURLEJ Wojtek 487 XPiwoszeWICZYCEM00:00:0000:01:4200:03:4002:14:44
456OSMANOWSKI Piotr 487 YPiwoszeKST WŁÓKNIARZM00:00:0000:01:4200:03:4002:14:45
457KARPIŃSKI Robert 272 YSpartanie domatorzySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:01:3600:03:3202:14:54
458TURLEJ Dariusz 272 XSpartanie domatorzyKONDYCJAM00:00:0000:01:3600:03:3202:14:55
459SOWA Michał 515 XBieg Szlak Trafi :)12TRI.PL WARSZAWAM00:00:0000:03:1300:05:4402:14:56
460KSIĘŻAK Bartek 515 YBieg Szlak Trafi :)PUŁAWYM00:00:0000:03:1400:05:4402:14:56
461WITCZAK Jolanta 532 XZabiegani LusówkoK00:00:0000:01:5600:03:4802:14:57
462JESIONEK Jarosław 438 XVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:4000:02:1102:14:58
463SŁABY Adam 438 YVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:4000:02:1102:14:58
464RATAJCZAK Rajmund 532 YZabiegani LusówkoM00:00:0000:01:5600:03:4902:14:59
465BIENIOSZEK Katarzyna 25 YDamy radę HRMAX ŻORYK00:00:0000:02:3100:04:4202:15:00
466WUWER Mariusz 25 XDamy radę HRMAX ŻORYM00:00:0000:02:3100:04:4202:15:00
467KRÓL Maciej 365 YAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:5700:04:4802:15:00
468KLARECKI Adrian 365 XAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:5800:04:4702:15:00
469CEBULA Leszek 395 YPoKrakiKRAKÓWM00:00:0000:02:5900:05:2202:15:01
470ROKICKI Piotr 395 XPoKraki5XM4M00:00:0000:02:5900:05:2202:15:01
471CHUDYBA Michał 52 XGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:2200:03:1402:15:02
472STRZELECKI Jacek 52 YGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:2200:03:1302:15:03
473CZERWIAK Paweł 396 Xck teamKIELCEM00:00:0000:01:3700:03:3302:15:06
474JAGODZKI Daniel 396 Yck teamKIELCEM00:00:0000:01:3700:03:3402:15:07
475SZCZEPAŃSKI Łukasz 565 YTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEM00:00:0000:01:3600:03:2402:15:12
476WIŚNIEWSKA Martyna 565 XTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEK00:00:0000:01:3500:03:2402:15:13
477BENESZ Robert 227 XCzar DziewictwaRZESZÓWM00:00:0000:01:5500:03:5502:15:14
478MATUSZEWSKI Michał 614 XLuźne SzortyGARBÓWM00:00:0000:01:3200:03:2202:15:15
479MALISZEWSKI Jacek 227 YCzar DziewictwaWARSZAWAM00:00:0000:01:5600:03:5502:15:15
480NOWAKOWSKI Tomasz 614 YLuźne SzortyNIEDŹWICA DUŻAM00:00:0000:01:3300:03:2202:15:16
481LIPUTA Grzegorz 65 XBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:2800:03:1902:15:17
482RECZUCH Andrzej 65 YBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:2700:03:2002:15:18
483CHABROWSKI Paweł 684 XPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:4400:03:3302:15:19
484KULESZA Robert 684 YPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:4400:03:3402:15:20
485KOWALSKA Katarzyna 108 XKiss or killKRAKÓWK00:00:0000:01:2500:03:1702:15:22
486PĘKALA Michał 108 YKiss or killWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:1702:15:22
487GAŁECKI Rafał 249 YByle przed DyrektoremNOWOGARDM00:00:0000:00:4200:02:1002:15:24
488ŚLIWKA Cezary 266 XDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:5700:03:5402:15:25
489SŁOMIAK Marian 249 XByle przed DyrektoremGRUDZIĄDZM00:00:0000:00:4200:02:1202:15:25
490ŚCIUBEŁ Michał 266 YDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:5700:03:5502:15:25
491ŻUKOWSKI Kamil 31 YBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:1600:04:2402:15:26
492MOJSAK Wojciech 31 XBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:1600:04:2502:15:26
493BAZAŁA Maciej 488 XUKA OILWARSZAWAM00:00:0000:00:4600:02:1702:15:28
494BALTYN Jacek 488 YUKA OILPRUSZKÓWM00:00:0000:00:4600:02:1702:15:29
495ŁOWCZAK Bartosz 88 YKW / Bike Polo LublinBIKE POLO LUBLINM00:00:0000:03:1300:05:4202:15:30
496DRĄCZKOWSKI Piotr 88 XKW / Bike Polo LublinKW LUBLIN/TRICLUBM00:00:0000:03:1200:05:4302:15:30
497POLUS Tomasz 58 XSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:1600:04:1202:15:31
498GODLEWSKI Tomasz 58 YSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:1600:04:1302:15:31
499ALBERSKI Przemysław 217 XKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:1502:15:35
500KLUSKA Piotr 217 YKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:1000:04:1502:15:38
501KRUPA Sławomir 178 XBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:1600:02:5502:15:40
502KRUPA Piotr 178 YBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:1600:02:5502:15:42
503KOSTRZEWSKA Justyna 689 YENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM K00:00:0000:00:5100:02:3102:15:43
504PIENIĄŻEK Sławomir 599 XZacierKRAKÓWM00:00:0000:01:2300:03:1402:15:43
505WARMIŃSKI Marcin 689 XENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM M00:00:0000:00:5100:02:3102:15:44
506SZEWCZYK Jakub 599 YZacierNOWY SĄCZM00:00:0000:01:2200:03:1402:15:47
507KRAWCZAK Paulina 207 Xbiegusiem.plBIEGUSIEM.PLK00:00:0000:01:5500:03:5102:15:48
508BANASZEK Adam 207 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5600:03:5202:15:49
509ZAGÓRSKI Dariusz 210 YPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolKRAKÓWM00:00:0000:01:2500:03:1302:15:50
510JANICKI Patryk 210 XPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolM00:00:0000:01:2500:03:1202:15:51
511FABIŃSKI Marcin 12 XM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4300:04:5402:15:52
512ZYGMUNT Marcin 12 YM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4300:04:5502:15:53
513OPOZDA Michał 611 YTołhajeKRAKÓWM00:00:0000:00:4700:02:2502:15:54
514JANCZAK Waldemar 611 XTołhajeKIELCEM00:00:0000:00:4700:02:2502:15:54
515KOKOCIŃSKI Wojciech 606 XKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:3900:03:3802:15:58
516LICHWA Grzegorz 606 YKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:3900:03:3802:15:59
517PIECEK Józef 27 YBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5100:03:5002:16:00
518KRAWCZAK Kamil 27 XBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5000:03:5102:16:00
519JAZ Krzysztof 724 YKM TEAMKM TEAM MIESZKOWICEM00:00:0000:00:5000:02:2902:16:16
520LĘTOWSKI Mariusz 724 XKM TEAMNAWODNAM00:00:0000:00:5000:02:2902:16:16
521DRAGAN Grzegorz 389 YLublinLUBLINM00:00:0000:00:5600:02:4102:16:18
522MAZIAR Jakub 8 YVitamins For YouROPCZYCEM00:00:0000:00:2700:01:4402:16:22
523JURCZAK Roman 8 XVitamins For YouRZESZÓWM00:00:0000:00:2700:01:4402:16:23
524ŚMIECHOWICZ Filip 389 XLublinLUBLINM00:00:0000:00:5600:02:4102:16:23
525OPOWICZ Marzena 183 Yewa i marzkaACTIVSPORTSK00:00:0000:01:3400:03:2102:16:24
526MATUSZEWICZ Ewa 183 Xewa i marzkaKONDYCJAK00:00:0000:01:3300:03:2102:16:25
527CHOJECKI Dariusz 286 XKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:0900:02:5502:16:26
528FILIP Paweł 286 YKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:0900:02:5502:16:27
529SOŁODUCHA Hubert 314 XJW 4115GLIWICEM00:00:0000:02:1100:04:0502:16:28
530URBAŃSKI Daniel 314 YJW 4115JW 4115M00:00:0000:02:1100:04:0502:16:28
531TOSIEK Sylwester 405 YFit&LazyM00:00:0000:02:2600:04:2302:16:30
532ZAKRZEWSKI Piotr 405 XFit&LazyM00:00:0000:02:2600:04:2802:16:31
533MĄCZKA Bronisław 1 YO skrzynkę piwaM00:00:0000:01:5700:03:5502:16:38
534JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1 XO skrzynkę piwaK00:00:0000:01:5700:03:5502:16:39
535SZPINDA Sebastian 34 XSzwagryLBLBIŁGORAJM00:00:0000:02:0600:04:0302:16:42
536GMITEREK Tomasz 34 YSzwagryLBLLUBLINM00:00:0000:02:0600:04:0202:16:45
537KOS Tomasz 239 XUltra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:4800:02:2602:16:48
538KARCZ Kuba 239 YUltra Beskid SportBUCZKOWICEM00:00:0000:00:4800:02:2602:16:51
539JASTRZĘBSKI Krzysztof 280 YT-mobile Running TeamKATOWICEM00:00:0000:00:2700:01:4702:17:05
540GĄSIEWSKI Paweł 280 XT-mobile Running TeamŁOMŻAM00:00:0000:00:2600:01:4602:17:05
541KANIA Krzysztof 312 YSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:1400:03:0402:17:07
542WOJTYŁA Szymon 312 XSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:1500:03:0502:17:09
543ZIĘTEK Ireneusz 514 XKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:0800:02:4802:17:13
544ZIĘTEK Marcin 514 YKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:0900:02:4902:17:14
545POLAK Stanisław 346 XHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:1900:04:3402:17:15
546GRYGIERZEC Grzegorz 346 YHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:1900:04:3302:17:17
547OLEŃCZUK Tomasz 528 XTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:0600:04:1602:17:19
548ZIELIŃSKI Bartosz 528 YTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:0500:04:1602:17:19
549MOWNY Adam 476 YORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:0100:02:4402:17:26
550MĄDRZYK Marek 476 XORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:0100:02:4402:17:26
551BUJAK Kamil 681 XCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:5300:03:5102:17:27
552BUJAK Paweł 681 YCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:5300:03:5202:17:28
553SŁOMIANY Łukasz 353 XPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:1300:04:2002:17:30
554ŚWIĘTEK Jakub 353 YPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:1300:04:2002:17:30
555DOMARADZKA Violetta 717 XRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMK00:00:0000:00:4600:02:2302:17:37
556ZAKRZEWSKI Robert 717 YRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMM00:00:0000:00:4600:02:2302:17:37
557KOZICKI Jacek 600 XGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:2300:03:1702:17:38
558KLIMCZAK Marek 600 YGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:2300:03:1602:17:39
559WIĄCEK Marcin 401 XMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:3700:01:5802:17:40
560MAJEWSKI Piotr 401 YMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:3400:01:5802:17:41
561SZYMAŃSKI Paweł 171 XPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:2100:03:1702:17:42
562KUŚNIERZ Paweł 171 YPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:2100:03:1702:17:43
563BARANOWSKI Jacek 593 XJacekBiega Running Team / MotivatoJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:2600:04:2602:17:45
564KNOLL Leszek 593 YJacekBiega Running Team / MotivatoMOTIVATOM00:00:0000:02:2500:04:2502:17:46
565NAGIERSKI Łukasz 473 YDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:0600:02:5002:17:49
566BUKALSKI Zbigniew 473 XDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:0600:02:5002:17:51
567RUPNIEWSKI Tomasz 483 XInżynier MamońM00:00:0000:02:0300:04:1502:17:52
568MICHALAK Mariusz 483 YInżynier MamońM00:00:0000:02:0300:04:1402:17:52
569JĘDRZEJUK Robert 43 YRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4700:03:3202:17:58
570SERWIN Marcin 43 XRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4700:03:3102:18:00
571REMLEIN Katarzyna 139 XKuźnia TriathlonuPOZNAŃK00:00:0000:01:5100:03:4802:18:03
572BARTNIK Tomasz 139 YKuźnia TriathlonuPOZNAŃM00:00:0000:01:5100:03:4802:18:04
573ŁANKIEWICZ Daniel 666 XCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:5900:05:1902:18:10
574BUCZEL Michał 666 YCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:5900:05:1802:18:11
575ŻUK Marek 531 XPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:4500:02:2202:18:16
576PAŚKO Rafał 531 YPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:4500:02:2202:18:18
577SEPIOŁ Anna 225 YaKwadratPIŁAK00:00:0000:01:3100:03:2002:18:18
578AST Anna 225 XaKwadratNOWA SÓLK00:00:0000:01:3200:03:2002:18:19
579BOROWSKA Dorota 328 Ywkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:01:5100:03:5202:18:20
580KRZYŻAK Edward 290 YLos BieganerosLOS BIEGANEROSM00:00:0000:02:0100:04:0102:18:21
581FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 290 XLos BieganerosLOS BIEGANEROSK00:00:0000:02:0000:04:0102:18:22
582JAKUB Abramczuk 328 Xwkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:01:5100:03:5302:18:23
583DYLEWSKI Paweł 36 YFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:1200:02:5802:18:24
584KOŁODZIEJCZYK Maciej 36 XFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:1200:02:5802:18:27
585PIKOR Jacek 469 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:02:3200:04:4302:18:28
586TUROSZ Zbigniew 469 Xbiegusiem.plLEŻAJSKM00:00:0000:02:3300:04:4402:18:30
587KACZMAREK Robert 23 XEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:04:0002:18:32
588GRZEGORZ Lemieszek 23 YEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:02:0000:04:0102:18:34
589ZOK Karol 45 XKA-RO TeamM00:00:0000:02:2800:04:4002:18:35
590OSINSKI Robert 45 YKA-RO TeamM00:00:0000:02:2800:04:4002:18:36
591TERCZYŃSKI Paweł 459 YORANGE POLSKA 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4100:03:3502:18:38
592JANIK Tomasz 459 XORANGE POLSKA 2HRUBIESZÓWM00:00:0000:01:4200:03:3502:18:39
593BEDNARZ Bogdan 129 XŻywcem ZabieganiŻYWIECM00:00:0000:01:0600:02:5102:18:42
594ZĄBEK Paweł 129 YŻywcem ZabieganiBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:0600:02:5002:18:43
595SPYCHAŁA Paweł 431 YWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:0100:04:0402:18:44
596BORSIAK Krzysztof 431 XWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:0200:04:0402:18:45
597BRUŚ Marcin 81 XSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:4000:03:2602:18:46
598WNĘK Paweł 416 YWater TeamSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:2000:03:1002:18:47
599KUBIK Józef 81 YSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:3900:03:2602:18:47
600KĄKOL Zbigniew 416 XWater TeamGWOŹNICA DOLNAM00:00:0000:01:1900:03:1002:18:48
601BILSKI Przemysław 649 XNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:0100:04:0402:18:49
602SKROK Dariusz 649 YNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:0000:04:0302:18:49
603MARZEC Krzysztof 671 YSaperzy alfaTERESZPOLM00:00:0000:01:2000:03:0902:18:51
604NOWAK Michał 14 YWełnica BiegaWEŁNICAM00:00:0000:02:0400:04:0502:18:55
605PILECKI Adam 671 XSaperzy alfaRADOMYŚL NAD SANEMM00:00:0000:01:2000:03:1002:18:55
606PACANOWSKI Robert 14 XWełnica BiegaGNIEZNOM00:00:0000:02:0300:04:0502:18:56
607MROWIEC Michał 421 XPower Rade 1BOBROWIECM00:00:0000:00:5000:02:2102:19:01
608NOVIKOV Vitaliy 421 YPower Rade 1MEDIOLANM00:00:0000:00:5000:02:2102:19:02
609JACHYM Marcin 212 XPathfindersLIBERTÓWM00:00:0000:02:5600:05:0902:19:17
610MURAK Robert 212 YPathfindersŁĘCZNAM00:00:0000:02:5600:05:0902:19:18
611ŻYCHLIŃSKI Miłosz 274 XBoscy ŻigoloŁÓDŹM00:00:0000:00:5200:02:3202:19:19
612WYPYCH Arkadiusz 274 YBoscy ŻigoloPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:00:5200:02:3202:19:22
613KOCHANIAK Agnieszka 80 XSmashing Pąpkins - Matki DwieAKG ŁÓDŹ, SMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:0700:04:1702:19:24
614SIWOŃ Ewa 80 YSmashing Pąpkins - Matki DwieSMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:0600:04:1702:19:26
615DREGER Dariusz 596 YŁysinki i brzuszkiGORZÓW WLKP.M00:00:0000:02:0100:04:0002:19:30
616CIEŚLA Wojciech 596 XŁysinki i brzuszkiWARSZAWAM00:00:0000:02:0200:03:5902:19:31
617SURMACZ Paweł 709 XGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:01:5900:04:0002:19:34
618SKUZA Hubert 709 YGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:02:0002:19:35
619ROBERT Kłakulak 105 YAlpinista i ŻeglarzCHOJNICEM00:00:0000:00:5400:02:3802:19:36
620WIŚNIEWSKI Piotr 627 YLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:2100:01:2902:19:38
621JULKE Sławomir 627 XLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:1900:01:2902:19:40
622ANNA Świerk 148 YNaturalnie JanowiceK00:00:0000:02:2100:04:2602:19:43
623ŚWIERK Seweryn 148 XNaturalnie JanowiceM00:00:0000:02:2100:04:2702:19:44
624PIETRUSZCZAK Agnieszka 295 XBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGK00:00:0000:02:4100:05:0002:19:56
625JAWORSKI Daniel 295 YBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGM00:00:0000:02:4100:05:0002:19:57
626CIEPŁY Michał 37 YBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:0000:01:3700:03:3402:19:59
627KRZESZOWSKI Dariusz 37 XBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:0002:19:59
628ORGAN Jakub 639 XJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRM00:00:0000:01:4000:03:3802:20:05
629LESZCZUK Justyna 639 YJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRK00:00:0000:01:4100:03:3702:20:05
630ASPERSKI Michał 509 XAdventure24KALISZM00:00:0000:02:2500:04:2902:20:07
631ŻOCHOWSKI Piotr 398 XDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:1600:03:0502:20:08
632BUDZICH Wojciech 398 YDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:1700:03:0502:20:08
633WIKTORSKI Błażej 480 XNaganiaczePOZNAŃM00:00:0000:02:5000:04:5802:20:10
634JAKÓBCZYK Martyna 480 YNaganiaczePOZNAŃK00:00:0000:02:5000:04:5702:20:11
635PIOTR Kurpika 509 YAdventure24OPATOWEKM00:00:0000:02:2500:04:3102:20:13
636HANDZEL Wioletta 94 XByle dobiec:)KRAKÓWK00:00:0000:00:5200:02:3002:20:15
637DRAGON Przemysław 94 YByle dobiec:)POŁANIECM00:00:0000:00:5200:02:3002:20:17
638ŚWIERCZEK Grzegorz 670 YMAGRM00:00:0000:01:4000:03:4002:20:18
639KOZŁOWSKA Marta 670 XMAGRK00:00:0000:01:4000:03:4002:20:18
640ZAWADZKI Mariusz 369 XKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:0600:05:2602:20:19
641ARTUR Żywczak 369 YKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:0500:05:2502:20:19
642GŁOWACKI Jordan 694 XARGONAUCIJW 4115M00:00:0000:03:2100:05:4702:20:20
643PASZEK Marcin 177 Xcafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:3500:01:5902:20:20
644BORZYSTOWSKI Patryk 694 YARGONAUCIWIDZIALNI.PLM00:00:0000:03:2100:05:4702:20:21
645GALLA Marek 635 XVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:4600:05:0002:20:24
646MUSZYŃSKI Marek 635 YVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:4500:04:5702:20:24
647MACHUL Ewa 22 XBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAK00:00:0000:02:3900:04:5602:20:25
648PILICH Łukasz 177 Ycafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:3400:01:5902:20:25
649PŁÓCIENNICZAK Jakub 22 YBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAM00:00:0000:02:3900:04:5502:20:26
650DARMOCHWAŁ Leszek 28 XAlina&LechoPOZNAŃM100:00:0000:01:0100:02:4502:20:27
651BARTKOWIAK Alina 28 YAlina&LechoPOZNAŃK100:00:0000:01:0100:02:4502:20:28
652MUSZYŃSKI Krzysztof 657 XOn-Sight/rajdkonwalii.plON-SIGHTM00:00:0000:02:4600:04:5702:20:28
653DERWICH Łukasz 589 XGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:1400:04:2102:20:28
654GALLA Jacek 657 YOn-Sight/rajdkonwalii.plRAJDKONWALII.PL TEAMM00:00:0000:02:4600:04:5602:20:29
655DĘBIEC Karina 377 YOBY TALALARYMANÓWK00:00:0000:02:2300:04:3402:20:30
656FYDA Piotr 377 XOBY TALALAKROSNOM00:00:0000:02:2300:04:3402:20:30
657BARCZENTEWICZ Przemysław 589 YGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:1500:04:2002:20:31
658ŻURAWSKI Kamil 140 YChłopaki od MarianaM00:00:0000:01:0300:02:4802:20:35
659WRONA Mateusz 698 XTeam 2M00:00:0000:02:3700:04:5002:20:40
660GARCON Łukasz 698 YTeam 2M00:00:0000:02:3700:04:4902:20:41
661KAPUŚCIK Jakub 140 XChłopaki od MarianaKATOWICEM00:00:0000:01:0300:02:4802:20:44
662BARANOWSKI Michał 619 YMoralni ZwyciezcyWARSZAWAM00:00:0000:02:2100:04:3602:20:45
663KATNER Cezary 619 XMoralni ZwyciezcyWYSZKÓWM00:00:0000:02:2200:04:3502:20:45
664BIL Marcin 263 XGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:3900:02:0702:20:47
665PIOTROWSKI Paweł 426 YPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:2500:04:3702:20:49
666MAZURKIEWICZ Mariusz 263 YGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:3800:02:0702:20:51
667MARCINKOWSKI Przemysław 426 XPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:2600:04:3602:20:54
668PLEŚNIAR Paweł 220 XNieformalny Klub TygryskówBIECZM00:00:0000:00:5800:02:4002:20:57
669KĘDZIOR Robert 220 YNieformalny Klub TygryskówM00:00:0000:00:5700:02:4002:20:58
670WASZCZYK Bernard 569 YBeKaCZEWARSZAWAM00:00:0000:01:0300:02:5302:20:59
671KARPA Katarzyna 569 XBeKaCZEWARSZAWAK00:00:0000:01:0300:02:5302:21:01
672NOWAKOWSKI Mateusz 48 XCALiforniacyCIECHOCINEK / KM UMK TORUŃM00:00:0000:01:1700:03:0202:21:02
673WRÓBLEWSKI Tomasz 48 YCALiforniacyALEKSANDRÓW KUJAWSKIM00:00:0000:01:1700:03:0302:21:04
674GAŚ Piotr 373 YHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:1200:05:3702:21:09
675ŁAZAREK Daniel 604 XKrupówki na MonciakuSOPOTM00:00:0000:01:0300:02:5202:21:09
676DOMAŃSKA Ewelina 604 YKrupówki na MonciakuZAKOPANEK00:00:0000:01:0200:02:5202:21:09
677KONDAS Arkadiusz 373 XHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:1200:05:3702:21:11
678KRUK Tomasz 538 XScyzorykiM00:00:0000:01:4400:03:4402:21:12
679BŁOŃSKI Michał 419 YTatusiowieMORS-TEAMM00:00:0000:01:5800:04:0202:21:15
680BOBIN Leszek 419 XTatusiowieWARSZAWAM00:00:0000:01:5800:04:0202:21:16
681PYTEL Stanisław 538 YScyzorykiM00:00:0000:01:4400:03:4402:21:18
682KOZŁOWSKA Agnieszka 184 YŚwiętokrzyskie CzarowniceKKL KIELCE/BBM KIELCEK00:00:0000:02:0400:04:1202:21:30
683JAMRÓZ Mariola 184 XŚwiętokrzyskie CzarowniceFITNESS KLUB TAOK00:00:0000:02:0300:04:1102:21:31
684MATYSZCZAK Włodzimierz 481 XBracia MBRZEGM00:00:0000:01:3100:03:1902:21:35
685MATYSZCZAK Sławomir 481 YBracia MRĘBIELICE KRÓLEWSKIEM00:00:0000:01:3100:03:1802:21:36
686BEDNARCZYK Jacek 700 YTeam 4M00:00:0000:01:5600:03:4602:21:57
687JĄCZYŃSKI Paweł 700 XTeam 4M00:00:0000:01:5800:03:4702:21:59
688JĘDRZEJCZYK Agnieszka 370 YEwa & AgaK00:00:0000:02:1000:04:0902:22:12
689POLAK Ewa 370 XEwa & AgaK00:00:0000:02:1000:04:1002:22:13
690FARBISZEWSKI Marek 547 XORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3600:02:0902:22:19
691WYSOKIŃSKI Jerzy 547 YORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3600:02:0902:22:20
692RICHTER Franciszek 135 XZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1600:02:5802:22:21
693TOMAN Janusz 135 YZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:03:0002:22:27
694MAKOWSKA Olga 543 XCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUK00:00:0000:02:1900:04:2502:22:28
695PIĘTA Bartłomiej 543 YCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUM00:00:0000:02:2000:04:2502:22:29
696CZUBA Adam 448 YBodyKineticKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:4600:05:0302:22:30
697RAJZER Mariusz 448 XBodyKineticM00:00:0000:02:4600:05:0302:22:30
698POLAK Szymon 489 YKontuzjowaniKOSZALINM00:00:0000:01:1500:03:0502:22:31
699GÓRA Tomasz 556 XReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:3000:03:2402:22:32
700NOWAK Łukasz 556 YReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:3000:03:2302:22:33
701MAĆKOWIAK Marek 73 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:3100:03:2502:22:38
702TRUSZKIEWICZ Krystian 73 YUltra77WROCŁAWM00:00:0000:01:3100:03:2502:22:39
703LESZCZYŃSKI Maciek 55 YM&M'sBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:01:3800:03:3502:22:40
704BĄK Marek 55 XM&M'sTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:3900:03:3602:22:41
705SZCZEPAŃSKI Paweł 634 XWild runnersBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:01:2400:03:1602:22:50
706MAMLA Zbigniew 634 YWild runnersTRUCHT TARCHOMIN TEAMM00:00:0000:01:2400:03:1502:22:51
707WANAT Krzysztof 609 YStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:4200:05:1102:22:52
708DULAWA Dawid 609 XStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:4000:05:1202:22:52
709KUŹMA Karol 310 XYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2900:03:2302:23:12
710BRYŁA Krzysztof 489 XKontuzjowaniM00:00:0000:01:1500:03:0502:23:13
711POWAŁKA Michał 310 YYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2900:03:2302:23:13
712SULEJ Kamil 557 XZdolny Śląsk KARPACZM00:00:0000:02:1400:04:2402:23:16
713WOŁCZEK Paweł 557 YZdolny Śląsk KB LEW LEGNICAM00:00:0000:02:1400:04:2302:23:17
714JASIŃSKI Krzysztof 298 YGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:3800:03:3702:23:19
715ADYNOWSKI Łukasz 298 XGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:3900:03:3602:23:19
716KAŃKA Mirosław 264 XWybiegane mamy :)BALICEM00:00:0000:01:5400:03:5302:23:21
717PÓŁTORAK Stanisław 264 YWybiegane mamy :)SIERAKÓWM00:00:0000:01:5300:03:5302:23:21
718KRAWCZYK Karolina 68 XNarwani SceptycyWARSZAWAK00:00:0000:01:3600:03:3602:23:22
719KRAWCZYK Michał 68 YNarwani SceptycyWARSZAWAM00:00:0000:01:3700:03:3602:23:22
720ROZYNEK Dariusz 546 YZieliniec TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:0200:05:2402:23:23
721KONDASZEWSKI Dariusz 546 XZieliniec TeamPIOTRKÓW TRYB.M00:00:0000:03:0200:05:2302:23:23
722SZAFRANIEC Artur 338 YRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:4500:05:0302:23:28
723DABULIS Jarosław 338 XRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:4600:05:0302:23:29
724KORWIN-MIKKE Kacper 168 YChrupanie w kolanieWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:1902:23:39
725BIAŁA Joanna 168 XChrupanie w kolanieWARSZAWAK00:00:0000:01:2600:03:1802:23:41
726PUSKARCZYK Wojciech 500 XTarahumaraM00:00:0000:02:0200:04:0602:23:46
727OLEŃSKI Paweł 327 YniedozabieganiaRUN RUCIANE-NIDAM00:00:0000:01:3600:03:3102:23:51
728KUROWSKI Kuba 327 XniedozabieganiaHELBEJ PUŁAWYM00:00:0000:01:3700:03:3102:23:53
729DĄBROWSKI Zbigniew 74 XŁowcy KilometrówWOŁOMINM00:00:0000:02:2400:04:3602:24:02
730MIODUSZEWSKI Paweł 74 YŁowcy KilometrówWARSZAWAM00:00:0000:02:2400:04:3602:24:03
731WESOŁOWSKA Katarzyna 574 XORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAK00:00:0000:00:3700:02:1002:24:07
732LESIEWICZ Jarosław 574 YORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3700:02:1002:24:08
733ŚLIWIŃSKI Andrzej 439 YMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:0900:05:3502:24:15
734PORĘBA Eugeniusz 439 XMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:1000:05:3702:24:17
735WOŁYNIEC Wojciech 175 YAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:4400:02:3502:24:20
736MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 156 XGniezno & Olsztyn TEAMBYDGOSZCZK00:00:0000:00:4900:02:2302:24:22
737SUCHOWIECKI Wojciech 156 YGniezno & Olsztyn TEAMOLSZTYNM00:00:0000:00:4900:02:2302:24:23
738RATKOWSKI Wojciech 175 XAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:4400:02:3502:24:24
739MALISZEWSKA Marta 167 Ymarta i witekORTOREH TEAMK00:00:0000:02:2700:04:3802:24:28
740SZABELAK Witek 167 Xmarta i witekORTOREH TEAMM00:00:0000:02:2800:04:3802:24:29
741SUSZ Artur 400 XDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:2700:03:1802:24:32
742ORNATOWSKI Dariusz 400 YDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:2700:03:1802:24:33
743SPECHT Mikołaj 588 YPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:1100:02:5902:24:54
744SANKOWSKI Adam 588 XPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:1100:02:5902:24:55
745WRÓBEL Łukasz 201 YŚwiński DuetKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:00:5900:02:4302:24:56
746KOWALCZYK Rafał 201 XŚwiński DuetKODEŃM00:00:0000:00:5900:02:4402:24:58
747SATERNUS Jacek 83 YBARELZABRZEM00:00:0000:01:4400:03:4102:24:59
748TYC Ryszard 498 YJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:0300:05:2802:25:00
749BABIŃSKI Szymon 83 XBARELZABRZEM00:00:0000:01:4300:03:4002:25:00
750JEWUŁA Mariusz 498 XJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:0300:05:2702:25:01
751ZAREMBA Marek 123 YKAMIKADZEŁĘKA MROCZEŃSKAM00:00:0000:02:3500:04:5702:25:10
752KUPCZAK Grzegorz 123 XKAMIKADZEMROCZEŃM00:00:0000:02:3500:04:5702:25:11
753CZEPIEL-RAK Katarzyna 203 XKiŁ-aJASŁOK00:00:0000:02:4400:05:0002:25:16
754RAK Łukasz 203 YKiŁ-aJASŁOM00:00:0000:02:4400:04:5902:25:17
755SADOWSKI Jarosław 40 XIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaIPA BYDGOSZCZM00:00:0000:01:2800:03:1902:25:20
756ORLIKOWSKI Roman 40 YIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaPĘDZĄCE IMADŁAM00:00:0000:01:2800:03:2002:25:21
757ZIELIŃSKI Mateusz 651 XFlotylla Dzikich KaczekBIAŁOBRZEGIM00:00:0000:02:1500:04:2302:25:30
758MAŁŻ Daniel 651 YFlotylla Dzikich KaczekJAKTORÓWM00:00:0000:02:1600:04:2302:25:31
759KAŁA Maciej 510 YEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:0400:05:0802:25:33
760DZIADOWIEC Łukasz 510 XEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:0400:05:0702:25:33
761PELPLIŃSKI Piotr 703 XKwidzyn Run / Intel RunnerSOPOTM00:00:0000:02:3900:04:5602:25:36
762FIGURA Marcin 703 YKwidzyn Run / Intel RunnerKWIDZYNM00:00:0000:02:3900:04:5602:25:37
763MAZUREK Michał 75 YOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:4000:03:3802:25:40
764KORDECKI Bartłomiej 101 Ybrzesko sofa squad BRZESKOM00:00:0000:02:1100:04:1902:25:50
765KORDECKA Anna 101 Xbrzesko sofa squad K00:00:0000:02:1100:04:1902:25:53
766DANIELCZUK Paweł 321 XKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3602:26:00
767DANIELCZUK Dominik 321 YKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3602:26:01
768SZWED Andrzej 151 XSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:5000:05:1102:26:03
769PROSZOWSKI Piotr 151 YSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:5000:05:0902:26:04
770BONDARCZUK Igor 209 YINTROM00:00:0000:02:5300:04:4302:26:10
771WIŚNIEWSKI Artur 209 XINTROM00:00:0000:02:5300:04:4302:26:11
772SIKORA Tomasz 460 YFeelgoodZABIERZÓWM00:00:0000:01:5000:03:4902:26:12
773ALEKSANDER Piotr 460 XFeelgoodKRAKÓWM00:00:0000:01:5000:03:5002:26:15
774PILARSKI Jacek 680 YAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:0500:04:0802:26:16
775STEPAK Włodek 680 XAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:0500:04:0902:26:17
776HERMAN Paweł 376 YWrzoskiM00:00:0000:03:2600:06:0002:26:18
777WRZOSEK Szymon 376 XWrzoskiM00:00:0000:03:2600:06:0002:26:19
778SOJKA Adam 49 XBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1700:03:0802:26:23
779KOWALCZYK Adam 49 YBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1800:03:0802:26:23
780MIKOŁAJCZYK Marcin 673 XPRZESPOLEWM00:00:0000:01:4700:03:3902:26:24
781KRAUSE Jakub 384 YPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:2400:04:3502:26:25
782BUJALSKI Szymon 384 XPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:2400:04:3502:26:26
783TYCZYŃSKI Ryszard 486 XCombat 56GLIWICEM00:00:0000:00:4400:02:1702:26:27
784SIKORA Jacek 345 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:02:5400:05:1402:26:27
785GWIZDAK Justyna 345 YWater TeamRZESZÓWK00:00:0000:02:5400:05:1402:26:28
786FRUCZ Jacek 486 YCombat 56KATOWICE M00:00:0000:00:4500:02:1702:26:29
787GAŁAN Wojciech 364 Yyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:4002:26:33
788KACZMAREK Robert 364 Xyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:4102:26:33
789FRYDRYCHOWSKI Przemysław 17 XZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:5900:02:4202:26:35
790SZYMAŃSKI Dariusz 17 YZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:5900:02:4202:26:36
791HARAŚ Karol 673 YPRZESPOLEWM00:00:0000:01:4900:03:4102:26:37
792KIERZKOWSKI Rafał 250 YSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:5800:05:2102:26:38
793MŁODZIKOWSKI Rafał 250 XSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:5800:05:2202:26:39
794ZIELIŃSKI Michał 355 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:0700:05:1902:26:39
795RUDKOWSKI Piotr 355 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:0700:05:1902:26:40
796MACHERZYŃSKI Wiesław 545 YŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:0000:04:0602:26:41
797PILC Marek 545 XŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:0100:04:0602:26:42
798PYRKOSZ Damian 427 XTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:5400:03:5702:26:43
799WYCZAWSKI Piotr 427 YTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:5500:03:5702:26:44
800TYRALSKI Dominik 511 YPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:4300:04:5702:26:46
801PACIOREK Piotr 511 XPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:4300:04:5702:26:47
802WIKTOROWICZ Tomasz 380 XDamy Rade!WROCŁAWM00:00:0000:02:4800:05:0702:26:50
803JARZYNKA Krzysztof 287 XKresowiacyLUBLINM00:00:0000:01:4400:03:4302:26:51
804SZWAJ Mariusz 287 YKresowiacyWŁODAWAM00:00:0000:01:4300:03:4302:26:52
805KOWAL Adam Bogusław 380 YDamy Rade!JELCZ-LASKOWICEM00:00:0000:02:4800:05:0802:26:52
806ZARZECZNY Adam 237 XNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:4800:03:4502:26:54
807FRITSCH Sebastian 237 YNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:4700:03:4402:26:54
808DETKO Ewa 529 YNasniedogonią sezon czwartyCZĘSTOCHOWAK00:00:0000:02:1000:04:1402:26:55
809MAKOWSKI Maciej 529 XNasniedogonią sezon czwartyWOLSZTYNM00:00:0000:01:5300:03:5602:26:56
810GMAJ Daniel 202 XAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:0600:05:2902:26:56
811MIKOWSKI Artur 202 YAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:0600:05:2902:26:58
812NIECZUJA-OSTROWSKA Anna 496 Ybez bólu nie ma prestiżuLESZNOK00:00:0000:01:3500:03:3202:26:58
813SZCZEŚNIAK Dorota 496 Xbez bólu nie ma prestiżuDĄBRÓWKAK00:00:0000:01:3500:03:3202:26:59
814CYTRYNOWICZ Tomasz 273 YAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:0800:05:2902:27:00
815ROGALA Rafał 273 XAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:0800:05:2902:27:00
816GUMOWSKI Jacek 577 YORANGE Polska VIORANGE POLSKAVIM00:00:0000:01:1700:03:0902:27:06
817MIKOŁAJCZYK Adam 397 XMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:5400:03:5302:27:07
818WINCZURA Piotr 577 XORANGE Polska VIORANGE POLSKA VIM00:00:0000:01:2000:03:0902:27:07
819MAZUREK Robert 582 YPędziwiatryLUBLIN/ PLASTIC OMNIUMM00:00:0000:03:5600:05:5302:27:08
820PARUZEL Artur 258 YTKTJTKTJM00:00:0000:01:2700:03:2102:27:09
821DUBIK Marcin 258 XTKTJTKTJM00:00:0000:01:2700:03:2002:27:10
822SZCZEPAŃSKI Sławomir 397 YMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:5600:03:5302:27:11
823CIEŚLAK Marek 582 XPędziwiatryWARSZAWAM00:00:0000:03:5600:05:5302:27:11
824ZAWADZKI Roman 362 YSaiyanieM00:00:0000:01:5500:03:5802:27:13
825ZAWADZKI Michał 362 XSaiyanieM00:00:0000:01:5500:03:5802:27:14
826KORZENIOWSKI Robert 616 XPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:0000:02:0400:04:0802:27:19
827TOMASZKIEWICZ Wojciech 616 YPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:0002:27:20
828LEŚNIAK Piotr 424 XK-PAXWARSZAWA M00:00:0000:01:4900:03:4602:27:22
829MOKRZYCKI Krzysztof 424 YK-PAXSZCZECINM00:00:0000:01:4700:03:4702:27:24
830NIEMIRO Paweł 197 XJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEM00:00:0000:01:5700:03:5702:27:29
831NIEMIRO Dominika 197 YJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK00:00:0000:01:5700:03:5702:27:30
832KOSMALA Bartosz 349 XKOSMALA TeamKRAKÓWM00:00:0000:00:3900:02:1102:27:45
833OSIKOWSKA Teresa 349 YKOSMALA TeamZAKOPANEK00:00:0000:00:3900:02:1002:27:46
834KORZENIOWSKI Michał 358 XYulo RUn Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2800:03:2002:28:14
835KOSIOREK Adam 358 YYulo RUn Team SiedlceMOKOBODYM00:00:0000:01:2800:03:2002:28:15
836JURA Dorota 711 XUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTK00:00:0000:02:3500:04:4602:28:18
837PĘDZIWIATR Jacek 711 YUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTM00:00:0000:02:3500:04:4702:28:18
838WOLSKI Kamil 221 XMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:4200:02:1302:28:19
839KULAS Bartosz 300 XBartek TeamM00:00:0000:00:5700:02:4102:28:25
840APANASIEWICZ Bartosz 300 YBartek TeamM00:00:0000:00:5700:02:4102:28:25
841POTEMPSKI Paweł 221 YMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:4200:02:1302:28:26
842WOLAŃSKI Witosław 6 YJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:0000:01:3000:03:2402:28:27
843JANASIK Leszek 485 XTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:5600:05:1302:28:28
844KADŁUBEK Aleksander 320 YDRUGA DRUŻYNATKTJM00:00:0000:02:0900:04:1902:28:30
845PASTERNAK Teodor 485 YTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:5700:05:1502:28:30
846KADŁUBEK Mateusz 320 XDRUGA DRUŻYNAŚREMM00:00:0000:02:0900:04:1802:28:30
847MICHALCZUK Dominik 544 XORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:0000:05:2302:28:31
848CHODKIEWICZ Tomasz 386 YPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:1500:03:0502:28:32
849KOT Robert 544 YORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:0000:05:2402:28:33
850KOTKOWSKI Piotr 361 YSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1302:28:33
851TROJNAR Damian 125 XTeam Leżajsk - DębnoJUTRZENKA DĘBNOM00:00:0000:02:5400:05:1402:28:34
852KOPACZ Dariusz 361 XSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamMILANÓWEKM00:00:0000:02:5700:05:1402:28:34
853TUTKA Maksymilian 125 YTeam Leżajsk - DębnoLEŻAJSKM00:00:0000:02:5400:05:1302:28:35
854ŁASTOWSKI Waldemar 541 X4RUN Team4RUN TEAM PIŁAM00:00:0000:03:2400:05:5502:28:35
855JAREMA Marek 541 Y4RUN Team4RUN TEAM KRAKÓWM00:00:0000:03:2400:05:5502:28:36
856GAŁĘZIA Grzegorz 102 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:2700:04:3902:28:41
857KOŁKOWSKI Andrzej 102 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:2600:04:4002:28:41
858GRZANECKI Rafał 386 XPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:1500:03:0502:28:43
859SZCZOŁEK Wojciech 662 YTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:1802:28:44
860RIEFF Tomasz 662 XTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:1100:04:1802:28:45
861BOJKO Filip 32 XPan Psakomandosa i ZiomWARSZAWAM00:00:0000:02:2300:04:3702:28:49
862SZYDŁOWSKA Małgorzata 32 YPan Psakomandosa i ZiomPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:2400:04:3702:28:49
863MALIŃSKI Marek 6 XJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:0002:28:51
864JANKOWSKI Sebastian 268 YPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:4700:05:0402:28:52
865POSKROBKO Jarosław 268 XPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:4800:05:0402:28:53
866PAŁKA Tomasz 399 XLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:3400:06:0602:28:54
867LASOTA Robert 399 YLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:3500:06:0902:28:55
868MOŁDAWA Wojciech 44 Ysalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:5600:04:0202:29:03
869KUZIMSKI Aleksander 44 Xsalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:5600:04:0202:29:04
870KSIĄŻEK Dominika 620 XStare dobre małżeństwoKRKAÓWK00:00:0000:00:5800:02:4302:29:07
871KULA Sebastian 620 YStare dobre małżeństwoGIEDLAROWAM00:00:0000:00:5800:02:4302:29:10
872FALKOWSKI Piotr 5 XJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMM00:00:0000:01:3500:03:2902:29:11
873WĄSOWSKA Jagoda 5 YJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMK00:00:0000:01:3500:03:2902:29:12
874BUSZEWSKI Jakub 248 YNo Pie No Sledgehammer TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:1100:04:2102:29:14
875RUSZNIAK Piotr 248 XNo Pie No Sledgehammer TeamPIASECZNOM00:00:0000:02:1100:04:2102:29:15
876BOGDAŃSKA Joanna 654 YSzkot teamWARLUBIEK00:00:0000:01:0300:02:5402:29:20
877PAWLIKOWSKI Tomasz 654 XSzkot teamLUBLINIECM00:00:0000:01:0300:02:5402:29:20
878LEGOWSKI Jakub 484 XArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:1900:03:1002:29:23
879LEGOWSKI Lukasz 484 YArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:1900:03:1002:29:24
880WIĘZIK Tomasz 219 XBbl Bielsko-BiałaM00:00:0000:01:5900:04:0602:29:25
881KWAŚNIK Izabela 219 YBbl Bielsko-BiałaK00:00:0000:01:5900:04:0502:29:26
882SEWERYN Tomasz 462 XDzikusy z lasuKRAKÓWM00:00:0000:02:1600:04:2202:29:28
883WOLAK Bartłomiej 462 YDzikusy z lasuNOWY SĄCZM00:00:0000:02:1600:04:2202:29:28
884ŚWIDEREK Jacek 198 YBo TakM00:00:0000:02:5900:05:2302:29:29
885WYSTRYCHOWSKA Marzena 198 XBo TakM00:00:0000:02:5900:05:2302:29:30
886NAKLICKI Michał 211 YDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:5400:03:4202:29:31
887TYLMAN Igor 211 XDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:5500:03:4202:29:32
888KOWALCZYK Rafał 185 XELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:2600:01:4802:29:34
889BARTOSZEK Mateusz 524 YDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:3000:04:4402:29:35
890BÓBSKI Michał 524 XDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:3000:04:4302:29:35
891JURKOWSKI Marcin 190 XSąsiedzi TeamEXATEL RUNNING TEAM M00:00:0000:02:4900:05:0602:29:40
892ORŁÓW Jakub 13 XTrenujemy na hołdachTYCHYM00:00:0000:02:3200:04:4602:29:40
893ROWIŃSKI Tomasz 190 YSąsiedzi TeamGOLIAT LEONCINM00:00:0000:02:4900:05:0702:29:41
894PIETROWICZ Kamil 185 YELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:2700:01:4802:29:41
895BRZEZIŃSKI Michał 322 Ywilk i zającM00:00:0000:03:3700:06:1202:29:42
896PTAK Radosław 13 YTrenujemy na hołdachKATOWICEM00:00:0000:02:3200:04:4502:29:42
897KIERENKO Paweł 86 XSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4302:29:43
898WYWROT Grzegorz 322 Xwilk i zającM00:00:0000:03:3700:06:1102:29:43
899KRAWCZYK Marcin 86 YSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4302:29:43
900CELEJEWSKI Józef, Stefan 330 YAlnorGRÓJECM00:00:0002:29:44
901CELEJEWSKI Przemysław 330 XAlnorGRÓJECM00:00:0000:03:1100:05:3602:29:46
902SADKOWSKI Bartosz 693 XRUNMAGEDDONHURAGAN ŁBISKAM00:00:0000:02:1900:04:2802:29:48
903BĄK Jacek 302 XJacTomM00:00:0000:02:3800:04:5402:29:50
904GRĄDEK Tomasz 302 YJacTomM00:00:0000:02:3800:04:5302:29:50
905SALA Paweł 693 YRUNMAGEDDONŁBISKA RUNMAGEDDONM00:00:0000:02:2000:04:3002:29:52
906SOCHA Tomasz 517 XDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:5500:02:3902:30:41
907KARP Andrzej 517 YDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:5500:02:3902:30:44
908WESOŁOWSKA Karolina 539 YKarMar RunnersWARSZAWAK00:00:0000:02:2900:04:4102:30:46
909WESOŁOWSKI Mariusz 539 XKarMar RunnersWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4102:30:46
910KONIECZKO Tomasz 251 XPrzyjacieleBOŻKÓWM00:00:0000:01:3700:03:3702:30:46
911KURPAS Marek 251 YPrzyjacieleKOŻUCHÓWM00:00:0000:01:3700:03:3702:30:48
912JĘKALSKI Andrzej 676 XAndrzej i Tomek M00:00:0000:00:5900:02:4802:30:51
913KOZAKOWSKI Tomasz 676 YAndrzej i Tomek M00:00:0000:01:0000:02:4802:30:53
914JEGER Wojciech 629 YJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:0600:04:1302:30:54
915KOŚMIDER Tomasz 313 XNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:3300:04:4802:30:56
916JEGER Piotr 629 XJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:0500:04:1302:30:56
917SAŁAPA Kamil 413 YSapex Strong TeamOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM00:00:0000:02:1400:04:2602:30:58
918BRÓG Wojciech 313 YNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:3400:04:4802:30:58
919JASIENIECKI Rafał 64 XHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3902:30:58
920CZOPKO Kamil 413 XSapex Strong TeamGDYNIAM00:00:0000:02:1500:04:2602:30:59
921STRABEL Łukasz 64 YHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3902:30:59
922LEWANDOWSKI Stefan 436 XGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:1800:04:2202:30:59
923ZASĘPA Sebastian 436 YGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:1800:04:2202:30:59
924GELBERG Maciej 653 XFestiwal BiegowyM00:00:0000:03:2800:06:0102:31:03
925BORKOWSKA Emilia 653 YFestiwal BiegowyK00:00:0000:03:2800:06:0102:31:04
926GAWEŁ Krzysztof 270 XAnielski OrszakKRAKÓWM100:00:0000:01:0400:02:4902:31:12
927WIŚNIEWSKI Dawid 270 YAnielski OrszakTORUŃM100:00:0000:01:0400:02:4902:31:13
928ROSIŃSKI Rafał 452 YORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0000:05:2502:31:14
929SZCZEPAŃSKI Artur 452 XORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0000:05:2502:31:15
930KASZA Jarosław 633 YTeam ASA - Biegiem po ZdrowieKREMPNAM00:00:0000:02:1600:04:2402:31:16
931ZEGAR Damian 633 XTeam ASA - Biegiem po ZdrowieROPCZYCEM00:00:0000:02:1700:04:2502:31:16
932JACEK Kulik 677 YKapsleM00:00:0000:00:5900:02:4602:31:18
933CEBULA Michał 677 XKapsleSTRAŻ GRANICZNAM00:00:0000:01:0000:02:4702:31:19
934WOWK Robert 360 Yśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5100:04:4402:31:20
935MOŚCIŃSKI Wojciech 360 Xśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5100:04:4502:31:21
936GRZĄDZIEL Arkadiusz 470 XCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:4900:03:4902:31:22
937WACHOWICZ Paweł 470 YCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:4900:03:4902:31:23
938JÓZEFOWICZ Maciej 285 XSpokoiczek TeamKOZIEGŁOWYM00:00:0000:01:5800:03:5902:31:23
939MAĆKOWIAK Paweł 285 YSpokoiczek TeamPOZNAŃM00:00:0000:01:5800:04:0002:31:24
940TARNOWSKI Tomasz 127 XZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:5500:02:4002:31:25
941ŁOJEK Krzysztof 38 XPobite GaryM00:00:0000:02:5500:05:1702:31:26
942ZWARA Andrzej 127 YZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:5500:02:3902:31:26
943WIŚNIEWSKI Kacper 38 YPobite GaryM00:00:0000:02:5500:05:1602:31:27
944ŁUCZAK Bartosz 133 YTEAM SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:00:5800:02:4202:31:28
945BŁAJSZCZAK Paweł 191 YTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:5800:02:4202:31:29
946BIERNACKI Tomasz 191 XTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:5900:02:4202:31:30
947KRAUZE Tomasz 342 YWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:3500:06:0902:31:31
948KOMÓR Wiesław 342 XWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:3500:06:1002:31:32
949PIÓRECKI Michał 500 YTarahumaraM00:00:0000:02:0200:04:0502:31:32
950PAULANIS Cyprian 691 X20 groszyWARSZAWAM00:00:0000:02:2000:04:3402:31:33
951CIESZYŃSKI Jerzy 678 XAMK CopernicusAMK COPERNICUSM100:00:0000:00:4400:02:2202:31:35
952LIPSKI Michał 691 Y20 groszyKONSTANCIN-JEZIORNAM00:00:0000:02:2000:04:3502:31:36
953BALINSKI Sławomir 678 YAMK CopernicusAMK COPERNICUSM100:00:0000:00:4400:02:2102:31:36
954KIRKIEWICZ Ireneusz 230 YOławaOŁAWAM00:00:0000:02:2700:04:4302:31:38
955KRAJEWSKA Agata 230 XOławaOŁAWAK00:00:0000:02:2800:04:4302:31:39
956MARGAS Grzegorz 30 YMałopolska TeamPROSZOWICEM00:00:0000:02:1300:04:2002:31:39
957JACH Paweł 590 XDogonić wiewióraMACIEK BIEGAM00:00:0000:01:1600:03:0602:31:40
958GÓRECKI Piotr 423 XALE TeamCHORZÓW M00:00:0000:01:4700:03:4602:31:41
959MOLENDA Michał 590 YDogonić wiewióraJESZCZE PRZYSPIESZĘM00:00:0000:01:1600:03:0602:31:41
960NABOŻNA Ewelina 423 YALE TeamRZESZÓWK00:00:0000:01:4600:03:4702:31:42
961JEZIERSKI Marek 30 XMałopolska TeamCHRZANÓWM00:00:0000:02:1300:04:1902:31:43
962KĘPA Robert 652 XPWRKRADOMSKOM00:00:0000:01:3500:03:3002:31:44
963WOJTASIK Przemysław 652 YPWRKM00:00:0000:01:3500:03:3102:31:44
964POTĘGA Izabela 351 XZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEK00:00:0000:01:4900:03:5002:31:45
965OKRUTNIAK Sławomir 351 YZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEM00:00:0000:01:5000:03:4902:31:46
966FOJCIK Joanna 658 XMarcowe BaranyRYBNIKK00:00:0000:01:0000:02:4502:31:47
967PIECHA Artur 658 YMarcowe BaranyRYBNIKM00:00:0000:01:0000:02:4402:31:47
968DERUŚ Stanisław 571 YŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:4800:02:2702:31:49
969ADAMCZYK Zbigniew 571 XŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:4800:02:2802:31:49
970PAWLUK Daria 82 Ydo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:0400:05:2702:31:50
971KOŁACZ Wojciech 82 Xdo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:0400:05:2702:31:50
972KRUSZONA Arkadiusz 47 XAtlom GnieznoCZERWONAKM00:00:0000:01:5100:03:4902:31:51
973BAUM Piotr 47 YAtlom GnieznoPOZNAŃM00:00:0000:01:5200:03:4902:31:52
974WÓJCIK Julian 157 XSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:0300:05:1202:31:53
975ROTTER Daniel 157 YSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:0100:05:1102:31:54
976BRONCEL Sebastian 62 XLuźna gumaTYCHYM00:00:0000:02:1200:04:1902:31:55
977WYRWAS Piotr 62 YLuźna gumaSŁUPNOM00:00:0000:02:1300:04:2002:31:55
978SOSNOWSKI Łukasz 403 YKITCHEN TEAMKRAKÓWM00:00:0000:03:0100:05:2902:31:56
979BOROWSKI Rafał 403 XKITCHEN TEAMWARSZAWAM00:00:0000:03:0100:05:2902:31:56
980SZYMANKIEWICZ Kalina 256 XHakuna MatataGIRLS ON WHEELSK00:00:0000:02:2700:04:4102:31:57
981POSTUPALSKI Michał 256 YHakuna MatataXTRAINER.PLM00:00:0000:02:2700:04:4102:31:58
982ŚLĄCZKA Arkadiusz 109 XFinisz RymanówFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:03:0800:05:3402:31:59
983ZAGDAŃSKI Robert 109 YFinisz RymanówMACHNÓWKAM00:00:0000:03:0900:05:3402:32:00
984RUBIKOWSKI Jacek 194 YHarpaganyŻYRARDÓWM00:00:0000:02:4600:05:0202:32:00
985PYSZKO Mariusz 194 XHarpaganyWOLA MIEDNIEWSKAM00:00:0000:02:4700:05:0202:32:01
986BARTOSIEWICZ Bartek 408 YAsseco Dream TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:0700:02:5702:32:03
987LITWIN Daniel 408 XAsseco Dream TeamRZESZÓW M00:00:0000:01:0700:02:5702:32:04
988KUKLA Marcin 507 XW połowie drogiRYSIK RUNNERSM00:00:0000:02:0200:04:0902:32:12
989STARZYNSKI Piotr 507 YW połowie drogiM00:00:0000:02:0200:04:0902:32:17
990ŁABĘCKI Jarek 69 YStare konie ManiacaKB MANIAC/KB UE POZNAŃM00:00:0000:02:4700:04:5502:32:18
991WIESE Zdzisław 69 XStare konie ManiacaKB MANIACM00:00:0000:02:4700:04:5502:32:19
992JACHYM Marcin 252 YSłużba-TeamM00:00:0000:02:5200:04:5802:32:20
993MIELEC Daniel 252 XSłużba-TeamM00:00:0000:02:5400:04:5902:32:21
994ZAWIŚLAK Dorota 640 YPiękne i MądreK00:00:0000:01:4300:03:4402:32:28
995PÓŁTORAK Katarzyna 640 XPiękne i MądreWARSZAWAK00:00:0000:01:4300:03:4302:32:28
996SPYCHAŁA Marek 228 XVegan Life TeamKUŹNIA TRIATHLONU M00:00:0000:01:2500:03:1702:32:30
997BALCERZAK Rafał 228 YVegan Life TeamMY VEGAN LIFEM00:00:0000:01:2500:03:1602:32:31
998MORAWSKA Anna 311 Xryś i łaniaWARSZAWAK00:00:0000:01:3900:03:3802:32:36
999WOŹNIAK Ryszard 311 Yryś i łaniaBORZYCHYM00:00:0000:01:4000:03:3902:32:37
1000BUCHHOLZ Piotr 143 XDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:3200:04:4902:32:40
1001MAŁKOWSKI Krzysztof 143 YDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:3200:04:4802:32:41
1002KAWALEC Szymon 674 Y33 BLTr Herky 1WITKOWOM00:00:0000:01:3200:03:2802:32:52
1003DĄBROWSKA Anna 333 XHomo FaberLUBLINK00:00:0000:02:0800:04:1402:32:55
1004KOZERA Andrzej 674 X33 BLTr Herky 1GNIEZNOM00:00:0000:01:3300:03:2802:32:55
1005SKRZYPCZAK Piotr 333 YHomo FaberLUBLINM00:00:0000:02:0800:04:1302:32:56
1006WNUCZEK Sławomir 388 YMonia i SlavkoM00:00:0000:03:0300:05:2902:32:57
1007MADZIARSKA Monika 388 XMonia i SlavkoK00:00:0000:03:0300:05:3002:32:58
1008WNUK Michał 204 YC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5202:32:59
1009WNUK Marcin 204 XC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5202:32:59
1010ROZENBERG Sławomir 568 YLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:4700:03:4802:33:01
1011PIOTROWSKI Lech 568 XLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:4600:03:4802:33:03
1012RYSZKA Piotr 158 XMiłośnicy SportuBRZESZCZEM00:00:0000:01:1100:03:0102:33:12
1013GUNIA Mariusz 158 YMiłośnicy SportuOSWIECIMM00:00:0000:01:1100:03:0102:33:13
1014SZCZESZEK Łukasz 382 XPędzące żółwiePOZNAŃM00:00:0000:01:0900:02:5602:33:15
1015STUSIŃSKI Mariusz 324 XPIORUNNERSMIŃSK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4900:03:4602:33:16
1016NITSCH Tomasz 324 YPIORUNNERSUNTS WARSZAWAM00:00:0000:01:4800:03:4402:33:17
1017BISKUP Rafał 647 XLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:1400:05:4102:33:17
1018MORGA Cezary 382 YPędzące żółwieWARSZAWAM00:00:0000:01:0900:02:5602:33:18
1019LIPSKI Rafał 647 YLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:1400:05:4102:33:18
1020KAJEWSKI Rafał 718 YRUN TIMES - TEAM IIŚREMM00:00:0000:02:5500:05:1602:33:19
1021SIKA Agnieszka 718 XRun Times – TEAM IIPSARSKIEK00:00:0000:02:5500:05:1602:33:19
1022FLASZ Mateusz 372 XLTHM100:00:0000:02:0400:04:0602:33:21
1023BIAŁAS Wojciech 372 YLTHM100:00:0000:02:0500:04:0702:33:22
1024GĄSIEWSKA Zuzanna 229 XPaZuRWARSZAWAK00:00:0000:03:1700:05:4502:33:25
1025MALARECKI Paweł 229 YPaZuRWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4602:33:25
1026RUTKOWSKA Małgorzata 468 XDELTAK00:00:0000:01:3400:03:2802:33:30
1027MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 468 YDELTAK00:00:0000:01:3400:03:2802:33:30
1028KOEHLER Krzysztof 316 XKarKrzykKRAKÓWM00:00:0000:01:5200:04:1102:33:48
1029MART Mariusz 519 YplamasPLAMASM00:00:0000:02:4500:04:5702:33:49
1030PIOTROWSKI Karol 316 YKarKrzykRSEA PENALARAM00:00:0000:01:5200:04:1002:33:49
1031RYKAŁA Artur 519 XplamasPLAMASM00:00:0000:02:4400:04:5802:33:50
1032FANSLAU Marek 306 XKociewiacyM00:00:0000:01:1100:03:0002:33:54
1033WICIAK Ziemowit 306 YKociewiacyM00:00:0000:01:1200:02:5902:33:57
1034KRAK Tomasz 260 YRUN toTHEendOF TIMESM00:00:0000:01:2100:03:1202:33:59
1035WOŹNA Magdalena 260 XRUN toTHEendOF TIMESK00:00:0000:01:2100:03:1302:33:59
1036SOBOCIŃSKI Stanisław 643 YZ wąsemSKPB WARSZAWAM00:00:0000:02:0100:04:1502:34:00
1037RATAJEWICZ Maciek 643 XZ wąsemSPELEOKLUB WARSZAWSKIM00:00:0000:02:0100:04:1502:34:01
1038PLUTA Michał 630 YBosy zającGDYNIAM00:00:0000:02:5900:05:2402:34:02
1039BOROWY Piotr 630 XBosy zającGDAŃSKM00:00:0000:02:5900:05:2402:34:03
1040LISOWSKI Jacek 277 YLawinaM00:00:0000:03:2700:05:5402:34:06
1041BARCZENTEWICZ Wojciech 277 XLawinaM00:00:0000:03:2700:05:5402:34:07
1042PTAK Arkadiusz 85 YNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:34:08
1043SERWACZYŃSKI Mirosław 85 XNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3102:34:11
1044CZERWIECKI Marcin 115 YPERI TEAMM00:00:0000:02:4100:04:5702:34:12
1045PATKOWSKA Agata 115 XPERI TEAMK00:00:0000:02:4100:04:5702:34:17
1046JANICKI Paweł 61 YPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4300:03:4202:34:18
1047RADECKI Dariusz 61 XPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4400:03:4202:34:19
1048ŁOPATA Grzegorz 79 YBody4U TeamMIKOŁÓWM00:00:0000:02:5000:05:0002:34:24
1049KULCZYŃSKI Rafał 441 YRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4402:34:25
1050JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata 79 XBody4U TeamMIKOŁÓWK00:00:0000:02:5100:05:0102:34:25
1051FRESZEL Krzysztof 441 XRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4402:34:27
1052ADAMCZYK Karol 592 XPodkrakowscy PartyzanciSĄSPÓWM00:00:0000:03:1500:05:4402:34:32
1053KLUBA Roksana 592 YPodkrakowscy PartyzanciROZKOCHÓWK00:00:0000:03:1500:05:4402:34:32
1054PIOTROWSKI Bogusław 226 YCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:4900:02:2802:34:41
1055WOLNY Zdzisław 226 XCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:4900:02:2902:34:41
1056SROKA Paweł 247 XOptymiści IIIMICHAŁÓW-REGINÓWM00:00:0000:02:4800:05:0602:34:43
1057ZAGAJEWSKI Mariusz 247 YOptymiści IIIWARSZAWAM00:00:0000:02:4800:05:0602:34:44
1058BOROŃ Marcin 494 YOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:5400:04:0902:34:49
1059MICHAŁEK Jaroslaw 494 XOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:5500:04:0902:34:50
1060WYRĄBKIEWICZ Janusz 357 XApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:3100:04:4602:34:55
1061NARTOWSKI Jan 357 YApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:3000:04:4502:34:56
1062ZARODA Jerzy 585 XAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:2200:04:3702:34:57
1063SZYGENDA Waldemar 585 YAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:2400:04:3902:34:59
1064GLUCK Witold 98 YTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKLUB ARTORÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:01:1000:02:5702:35:05
1065ŻBIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 98 XTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKOBIETKIBIEGAJA.PL/ KB "ARTURÓWEK" ŁÓDŹK00:00:0000:01:1000:02:5802:35:05
1066BORKOWSKA Aneta 87 YSzyneczkiSTOCZEKK00:00:0000:02:0700:04:1502:35:06
1067KOZYRSKI Krzysztof 385 XTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5200:04:5702:35:07
1068ŻOCHOWSKI Bartosz 385 YTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5400:04:5802:35:08
1069JAMA Rafał 504 YWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:0400:05:3002:35:09
1070GWIZDAK Bartosz 504 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:0500:05:3202:35:09
1071ZARZEKA Marcin 523 YVege RunnersWARSZAWAM00:00:0000:01:4600:03:4602:35:11
1072LUDWINEK-ZARZEKA Iwona 523 XVege RunnersWARSZAWAK00:00:0000:01:4600:03:4502:35:12
1073GAPSKI Adam 716 YKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:2500:04:3902:35:13
1074ANDRZEJCZAK Tomasz 716 XKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:2500:04:4002:35:13
1075DUBIECKI Jarema 560 YŁysy i BestiaŁÓDŹM00:00:0000:02:1900:04:3402:35:15
1076PARSONS Alan 650 YWITCM00:00:0000:03:2900:05:5902:35:16
1077KRÓL Zbigniew 307 XWataha Czerwonego KapturkaMYSŁOWICEM00:00:0000:03:0400:05:2402:35:16
1078ŁAKOMIK Karol 307 YWataha Czerwonego KapturkaDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:03:0400:05:2402:35:16
1079MUSIAŁ Magdalena 560 XŁysy i BestiaŁÓDŹK00:00:0000:02:2000:04:3402:35:17
1080ROMERO Juan Luis 650 XWITCM00:00:0000:03:2800:05:5902:35:18
1081BUDNICKA Anna 87 XSzyneczkiWARSZAWAK00:00:0000:02:0700:04:1502:35:20
1082MRÓZ Jarosław 289 XMrozy TeamŻORYM00:00:0000:03:1400:05:4302:35:21
1083MRÓZ Paweł 289 YMrozy TeamOŚWIĘCIMM00:00:0000:03:1400:05:4202:35:22
1084SPYRA Sławomir 223 YZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:0600:05:3402:35:23
1085SZCZEPANIK Tomasz 223 XZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:0600:05:3402:35:23
1086DEMBY Michał 404 YLike a lamb to the slaughterMUD GOATSM00:00:0000:03:1200:05:4102:35:24
1087KOWALSKI Michał 404 XLike a lamb to the slaughterSTEFANOWOM00:00:0000:03:1200:05:4202:35:25
1088STEFANIAK Andrzej 213 YWolne elektronykiKRAKÓWM00:00:0000:03:1400:05:4002:35:26
1089NOWAK Leszek 213 XWolne elektronykiBIBICEM00:00:0000:03:1400:05:3902:35:27
1090KUCHARSKI Piotr 319 YWschód-Zachód12TRI.PLM00:00:0000:02:1700:04:3102:35:29
1091POSMAN Rafał 319 XWschód-ZachódWAŁBRZYCHM00:00:0000:02:1600:04:3102:35:29
1092PASELA Bartosz 188 XWeterani BESKID.TVSMASHING PĄPKINSM00:00:0000:03:1200:05:3902:35:41
1093OKARMA Wojciech 188 YWeterani BESKID.TVSPORESTM00:00:0000:03:1200:05:3902:35:43
1094SZYMAŃSKI Mariusz 97 YMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:5100:05:0502:35:47
1095KUPIEC Dariusz 97 XMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:4800:05:0502:35:48
1096KUCZAKOWSKA Joanna 566 YBiegowe MisieLEGNICAK00:00:0000:01:4500:03:4602:35:51
1097KRUZEL Rafał 566 XBiegowe MisieLEGNICAM00:00:0000:01:4500:03:4602:35:52
1098DYCZKOWSKI Andrzej 128 YErgoTYGRYSKI KUBUSIA PUCHATKAM00:00:0000:03:2300:05:5002:35:53
1099KASEJA Maciej 128 XErgoKB ERGOM00:00:0000:03:2300:05:5002:35:54
1100PFAJFER Marek 233 YDrużyna WiercikaLEGBĄDM00:00:0000:02:5000:05:0802:35:55
1101ŁAŹNIAK Agata 233 XDrużyna WiercikaPOZNAŃK00:00:0000:02:5000:05:0902:35:57
1102BALYS Katarzyna 410 XKasia i TomekSTRONIE SLASKIEK00:00:0000:03:0200:05:2702:35:58
1103LESIAK Tomasz 410 YKasia i TomekŁÓDŹM00:00:0000:03:0200:05:2702:35:59
1104JASKULSKA Mirela 707 XAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK00:00:0000:02:4200:05:0102:36:00
1105JASKULSKI Kazimierz 707 YAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4200:05:0102:36:00
1106KAPCIŃSKA Małgorzata 552 XSąsiedziLUSÓWKOK00:00:0000:02:3500:04:4902:36:01
1107MIŁOSZ Karolina 552 YSąsiedziWARSZAWAK00:00:0000:02:3500:04:4902:36:01
1108KŁOPOCKI Jan 518 XWpisz cokolwiek.BYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3602:36:02
1109KREMPA Mateusz 518 YWpisz cokolwiek.OSIELSKOM00:00:0000:03:1000:05:3602:36:03
1110SIEROCKI Jan 387 YATP1ATP AUGUSTÓWM00:00:0000:01:4900:03:4802:36:04
1111WYGANOWSKA Joanna 387 XATP1ATP AUGUSTÓWK00:00:0000:01:4900:03:4902:36:04
1112GRABOWSKA Joanna 374 XCaryńska to ZłooooTORUŃK00:00:0000:03:0800:05:3502:36:07
1113NĘDZUSIAK Dariusz 374 YCaryńska to ZłooooCIECHOCINEKM00:00:0000:03:0800:05:3502:36:07
1114WŁODARCZYK Teresa 332 Ybbl ToruńBBL TORUŃK00:00:0000:03:0900:05:3502:36:20
1115NOWAK Jarosław 332 Xbbl ToruńBBL TORUŃM00:00:0000:03:0900:05:3602:36:20
1116RAMM Aleksander 255 YSmiley UltrasM00:00:0000:01:4400:03:4202:36:21
1117BUSZKO Sławomir 255 XSmiley UltrasM00:00:0000:01:4400:03:4202:36:22
1118ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 598 XULKS LipinkiLIPINKIM00:00:0000:01:4200:03:3902:36:29
1119BUDZIAK Wioleta 598 YULKS LipinkiLIPINKIK00:00:0000:01:4200:03:3902:36:29
1120ZIEMBA Przemysław 417 XBO TAKLUBINM00:00:0000:02:4300:04:5002:36:36
1121ZIELEZIŃSKI Marcin 417 YBO TAKLUBINM00:00:0000:02:4300:04:5002:36:39
1122WALASZEK Paweł 100 XAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:2900:06:0402:36:43
1123ANDRZEJCZAK Dariusz 100 YAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:2900:06:0402:36:44
1124KAPUSTA Paweł 326 YEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:3600:04:5302:36:45
1125KRUK Sławomir 232 YPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:2000:05:5102:36:48
1126PARTYKA Andrzej 232 XPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:2100:05:5102:36:50
1127ŻÓŁTEK Piotr 378 YBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:0800:04:1702:36:57
1128HOMAN Marta 602 YDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃK00:00:0000:02:3400:04:4802:36:59
1129ŻURAWSKI Tomasz 602 XDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃM00:00:0000:02:3400:04:4802:36:59
1130JAJECZNICA Łukasz 378 XBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:0800:04:1702:37:03
1131BARGUK Jarosław 561 XZąbki z WołominaM00:00:0000:02:1500:04:2702:37:04
1132ZAKRZEWSKI Paweł 561 YZąbki z WołominaM00:00:0000:02:1500:04:2802:37:04
1133CYLKE Marcin 189 XPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:2200:05:5302:37:05
1134BOGACZ Dariusz 189 YPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:2200:05:5302:37:05
1135HAUSMAN Tomasz 326 XEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:3600:04:5302:37:07
1136LATAROWSKI Grzegorz 222 XRübezahlLWÓWEK ŚLĄSKIM00:00:0000:02:4300:04:5902:37:08
1137ZASINA Sebastian 222 YRübezahlPRUSZKÓWM00:00:0000:02:4200:04:5902:37:10
1138ZANIEWSKI Krzysztof 193 YPrzegląd SportowyCHRISACTIVEM00:00:0000:03:0200:05:2702:37:14
1139SOCHACKA Elwira 193 XPrzegląd SportowyPRZEGLĄD SPORTOWYK00:00:0000:03:0200:05:2602:37:14
1140PONIEWIERSKI Marek 715 YSGO GdańskM00:00:0000:03:3000:06:0202:37:15
1141KURS Kamil 715 XSGO GdańskM00:00:0000:03:3000:06:0202:37:16
1142ZWIERZYŃSKI Wojciech 153 YBang Bang TeamSPORTEVOM00:00:0000:02:3300:04:4702:37:17
1143DUNST Tomasz 474 YOIRP GdańskGDYNIAM00:00:0000:03:2000:05:5002:37:18
1144KINAL Jakub 474 XOIRP GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:2000:05:5002:37:19
1145ZWIERZYŃSKA Katarzyna 153 XBang Bang TeamSPORTEVOK00:00:0000:02:3300:04:4702:37:19
1146RYPLEWICZ Mariusz 337 YORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0200:05:2502:37:20
1147CZUBA Robert 337 XORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0200:05:2602:37:21
1148NETCZUK Tomasz 719 XBenefit Systems Running TeamM00:00:0000:01:1300:03:0202:37:26
1149SZULENCKA Aleksandra 719 YBenefit Systems Running TeamK00:00:0000:01:1300:03:0102:37:26
1150SMOLUCH Ryszard 283 XPsy gończeZAMOŚĆM00:00:0000:03:1300:05:4302:37:27
1151NOWAK Paweł 447 YBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:3000:06:0002:37:28
1152OLESZCZUK Zbigniew 283 YPsy gończeKRASNYSTAWM00:00:0000:03:1300:05:4302:37:28
1153NOWAK Piotr 447 XBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:3000:06:0002:37:29
1154BARTECKI Piotr 713 YTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:2800:06:0202:37:31
1155DADUŃ Tomasz 713 XTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:3000:06:0102:37:32
1156GIELO Daniel 631 Y14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1802:37:33
1157OPARA Piotr 631 X14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1702:37:34
1158ORDON Zbigniew 291 XQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:5700:05:2002:37:35
1159STASZEWSKI Piotr 215 YUltra mogą dłużejPOTASZEM00:00:0000:02:4000:05:0102:37:36
1160MARCINKOWSKI Mikołaj 215 XUltra mogą dłużejDĄBRÓWKAM00:00:0000:02:4000:05:0102:37:37
1161BEDNARZ Dariusz 152 XKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:2500:05:5602:37:38
1162ZIELIŃSKI Ireneusz 291 YQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:5800:05:1902:37:38
1163ZALESKI Krzysztof 685 XAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:2400:05:5502:37:39
1164DATA Marek 685 YAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5702:37:40
1165PIELICHOWSKI Sebastian 152 YKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:2400:05:5602:37:41
1166SAJA Piotr 477 YBez NazwyM00:00:0000:02:1300:04:2102:37:42
1167DZIUK Łukasz 477 XBez NazwyM00:00:0000:02:1300:04:2102:37:43
1168RUTA Maciej 51 XDWADZIADKIWKB META LUBLINIECM00:00:0000:02:2500:04:4102:37:44
1169STAWSKI Dariusz 51 YDWADZIADKIKB ARTURÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:02:2500:04:4002:37:44
1170BIELECKI Adam 425 XTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:2500:05:5602:37:46
1171BUGAJNY Paweł 425 YTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:2700:05:5702:37:46
1172BORTNOWSKI Marek 466 YLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:2000:05:5102:37:47
1173LENARCIK Łukasz 466 XLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:1900:05:5102:37:49
1174RĄPAŁA Bogusław 576 XBoguś i spółkaSANOKM00:00:0000:02:3100:04:5202:37:50
1175JĘDRUSZCZAK Tomasz 576 YBoguś i spółkaSTASZICM00:00:0000:02:3200:04:5202:37:50
1176POHL Arkadiusz 234 Y3PMROKIETNICAM00:00:0000:04:2000:06:3402:38:00
1177PELCNER Marcin 234 X3PMROŻNOWOM00:00:0000:04:2200:06:3302:38:03
1178SZARKOWSKI Robert 161 XRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:5700:05:1802:38:09
1179TROJANOWSKI Bogusław 161 YRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:5800:05:1802:38:10
1180MANIAK Łukasz 675 Y33 BLTr Herky IIM00:00:0000:01:3100:03:2702:38:47
1181JAKUBOWSKI Maciej 675 X33 BLTr Herky IIWARSZAWAM00:00:0000:01:3100:03:2602:38:47
1182RUZIK Rafał 437 Xtrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:3200:04:4602:38:50
1183PUSZAKOWSKI Jacek 437 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:3300:04:4702:38:51
1184ZIĘBA Sebastian 35 XFinchesGDYNIAM00:00:0000:03:1300:05:3902:38:52
1185ZIĘBA Sylwia 35 YFinchesGDYNIAK00:00:0000:03:1300:05:3902:38:53
1186ZNAMIEC Marcin 594 YPO RAZ DRUGIWARSZAWAM00:00:0000:02:4500:04:5102:38:54
1187SZPONAR-ŻUROWSKA Anna 119 YWentyl i RingabulinaKICINK00:00:0000:02:4600:05:0402:38:55
1188ŻUROWSKI Marcin 119 XWentyl i RingabulinaKICINM00:00:0000:02:4600:05:0302:38:56
1189KWIATKOWSKI Aleksander 594 XPO RAZ DRUGIIPA KATOWICE VIM00:00:0000:02:4500:04:5102:38:57
1190PIOTROWSKI Andrzej 75 XOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:4000:03:3802:38:57
1191ZAWADKA Andrzej 57 XLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:2600:05:5902:38:58
1192CZERWONIUK Arkadiusz 57 YLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:2700:05:5902:39:00
1193KUBAREK Łukasz 254 YNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aKRAKÓWM00:00:0000:03:0700:05:3302:39:01
1194KOŁODZIEJSKI Jarek 254 XNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aPOZNAŃM00:00:0000:03:0700:05:3302:39:03
1195KRUDYSZ Przemysław 558 XxyzŁOWCEM00:00:0000:03:0700:05:3102:39:04
1196GOMUŁKA Andrzej 558 YxyzHUCISKO JAWORNICKIEM00:00:0000:03:0700:05:3102:39:05
1197DRAPELLA Tomasz 241 YW imię Ojca i SynaMARATONYPOLSKIE.PLM00:00:0000:01:1300:03:0302:39:08
1198DRAPELLA Dariusz 241 XW imię Ojca i SynaHARPAGANM00:00:0000:01:1400:03:0302:39:12
1199MAZUR-RUDNICKA Marlena 490 XPędzące BobryWARSZAWAK00:00:0000:01:4500:03:4502:39:14
1200PARŚNIAK Michał 490 YPędzące BobryWARSZAWAM00:00:0000:01:4500:03:4502:39:14
1201SMOLAK Agata 339 YRunningCoupleWARSZAWAK00:00:0000:02:0400:04:1102:39:17
1202SZACHNA Krzysztof 339 XRunningCoupleWARSZAWAM00:00:0000:02:0500:04:1202:39:19
1203WOŹNIAK Robert 641 YHardcore liveM00:00:0000:05:3300:07:0002:39:20
1204WYRWAŁ Sebastian 641 XHardcore liveM00:00:0000:05:3300:07:0002:39:22
1205PIEŃKOWSKI Adam 618 XADAMDĘBICAM100:00:0000:03:1400:05:4202:39:30
1206MŁODECKA Sylwia 224 XLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:5400:05:1002:39:47
1207KUCHARSKI Dariusz 224 YLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5400:05:1002:39:47
1208DOBAJ Katarzyna 26 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:5300:05:1102:39:55
1209SĘPKA Daria 26 XSpartanie DzieciomK00:00:0000:02:5200:05:1202:39:55
1210SZARAFIŃSKI Rafał 475 YBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaM00:00:0000:03:3100:06:0102:39:56
1211STARCZEWSKI Jarosław 238 YRun ForrestPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:03:0700:05:3502:39:56
1212KRZEMIEŃ Joanna 475 XBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaK00:00:0000:03:3100:06:0202:39:57
1213JASKUŁA Paweł 238 XRun ForrestŁÓDŹM00:00:0000:03:0700:05:3602:39:58
1214GŁÓWKA Maciej 174 YBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:3500:06:0902:39:59
1215GÓRSKI Maciej 174 XBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:3400:06:0902:39:59
1216GAJASZEK Tomasz 697 XTeam 1M00:00:0000:02:5300:05:1502:40:01
1217WIECZOREK Bartosz 697 YTeam 1M00:00:0000:02:5300:05:1702:40:02
1218NOWOMIEJSKI Marcin 54 XWłóczykijeM00:00:0000:02:3600:04:5202:40:07
1219CHMIELARSKI Andrzej 54 YWłóczykijeM00:00:0000:02:3700:04:5302:40:11
1220RZEPKA Daniel 269 XCLEAREX 3CLEAREX 3M00:00:0000:03:3500:06:0902:40:19
1221BOHM Jacek 269 YCLEAREX 3MIKOŁOWM00:00:0000:03:3500:06:0902:40:19
1222BARAŃSKI Jarosław 279 YBarański Marathon TeamRADOMM00:00:0002:40:19
1223JACKOWSKI Jacek 512 XVECTORJGB "SOKÓŁ"M00:00:0000:02:2000:04:2702:40:22
1224JACKOWSKA Ewa 512 YVECTORJGB "SOKÓŁ"K00:00:0000:02:2100:04:2802:40:23
1225BARAŃSKI Piotr 279 XBarański Marathon TeamRADOMM00:00:0002:40:23
1226KUŁAKOWSKI Piotr 20 YczłapaczeKONSTANCIN JEZIORNAM00:00:0000:02:4000:04:5802:40:27
1227SOSZYŃSKA Małgorzata 20 XczłapaczeWARSZAWAK00:00:0000:02:4000:04:5802:40:29
1228ADAMI Gabriele 67 YDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:0600:05:3302:40:30
1229KOZAR Wojciech 67 XDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:0500:05:3302:40:31
1230GOMEZ Adam 457 YKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:3200:06:0702:40:32
1231GOSZCZYŃSKI Dariusz 457 XKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:3100:06:0702:40:32
1232AUGUSTYNOWICZ Andrzej 720 YGorące BurakiM00:00:0000:02:2900:04:4202:40:38
1233SOPOTNICKI Wojciech 720 XGorące BurakiM00:00:0000:02:2900:04:4202:40:39
1234ZIĘTAK Krzysztof 41 XStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:0800:02:5802:40:44
1235KULA Zbigniew 41 YStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:0900:02:5802:40:46
1236SUCHCICKI Leszek 15 X4PR BiegamyNOWA WIEŚ K/OSTROŁĘKIM00:00:0000:01:1700:03:0702:40:50
1237KOWARSKI Mariusz 15 Y4PR BiegamyCZĘSTOCHOWAM00:00:0000:01:1700:03:0602:40:50
1238KUŹNIAK Filip 142 XFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOM00:00:0000:02:4200:05:0202:41:23
1239KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 142 YFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOK00:00:0000:02:4300:05:0202:41:24
1240MATUSZCZYK Marek 615 XRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:2300:04:3302:41:26
1241MACIEJOŃCZYK Mariusz 615 YRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:2200:04:3202:41:26
1242KAŹMIERSKI Sebastian 231 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:41:29
1243DULIŃSKI Marcin 231 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:41:30
1244OLECH Artur 471 YEKOM00:00:0000:02:2200:04:3702:41:49
1245KLIMCZAK Mariusz 471 XEKOM00:00:0000:02:2200:04:3702:41:51
1246BŁOCH Agnieszka 7 YBlochsK00:00:0000:03:2800:05:5802:41:52
1247BŁOCH Marek 7 XBlochsM00:00:0000:03:2800:05:5802:41:53
1248WIATEREK Agata 572 XAnacondaNESSI FINLANDK00:00:0000:02:5200:05:0702:42:00
1249WIATEREK Remigiusz 572 YAnacondaLANTMÄNNEN UNIBAKEM00:00:0000:02:5200:05:0802:42:01
1250MAKOWSKA Anna 530 XKlub AAWOLSZTYNK00:00:0000:02:1000:04:1602:42:08
1251WARZĄCHOWSKI Andrzej 530 YKlub AAKARPICKOM00:00:0000:01:5300:03:5702:42:09
1252KUCZEWSKI Piotr 394 YŁysy i GrubyM00:00:0000:03:3400:06:0802:42:09
1253BŁACHOWICZ Rafał 394 XŁysy i GrubyZABIEGANI MIELECM00:00:0000:03:3400:06:0802:42:12
1254RZECZYCA Adam 482 YRaz kozom śmierć!ŁÓDŹM00:00:0000:03:2300:05:5302:42:13
1255FUNKA Andrzej 110 XChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:4800:05:0502:42:17
1256SZKUTA Michał 110 YChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:4800:05:0602:42:18
1257STANGIERSKA Weronika 482 XRaz kozom śmierć!ŁÓDŹK00:00:0000:03:2300:05:5402:42:19
1258BUŚ Mateusz 170 XzawałowcyWĘGRZCEM00:00:0000:03:3300:06:0402:42:22
1259NASTAWSKA Monika 325 XKokoK00:00:0000:03:3300:06:0702:42:24
1260SĘKOWSKI Łukasz 325 YKokoM00:00:0000:03:3200:06:0702:42:25
1261MOLEK Karol 170 YzawałowcyMIELECM00:00:0000:03:3300:06:0402:42:26
1262DWORAK Norbert 118 XŁysy i TęgiM00:00:0000:02:3800:04:5102:42:28
1263BEMBEN Roman 118 YŁysy i TęgiM00:00:0000:02:3700:04:5102:42:31
1264ERTEL Radosław 359 XCzłobatnikMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:3600:06:1102:42:38
1265SZYMAŃSKI Henryk 359 YCzłobatnikSIDOR TEAMM00:00:0000:03:3700:06:1102:42:39
1266DEJA Andrzej 216 XAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:1500:05:4502:42:41
1267CIEŚLIK Michał 216 YAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:1500:05:4602:42:42
1268RUTKE Grzegorz 603 XFaj(k)owe DzikiRUNRACE.PLM00:00:0000:03:0900:05:3702:42:47
1269KROCZAK Wojciech 603 YFaj(k)owe DzikiPOLSKA BIEGA PIESZYCEM00:00:0000:03:0900:05:3802:42:47
1270BOCHENEK Jacek 637 YW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWM00:00:0000:02:5700:05:0702:42:49
1271BOCHENEK Maria 637 XW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWK00:00:0000:02:5700:05:0502:42:50
1272SIELECKI Grzegorz 299 XTo sie raczej udaOPATÓWM00:00:0000:02:4200:05:0002:42:53
1273RYBUS Agata 299 YTo sie raczej udaLIPSKOK00:00:0000:02:4100:04:5902:42:53
1274MAGDA Kazimierz 549 XDesparados TeamKKB DYSTAN KRAKÓWM00:00:0000:02:1600:04:2802:42:58
1275POLIT Aneta 549 YDesparados TeamKRAKÓWK00:00:0000:02:1500:04:2802:43:00
1276KOPCZYŃSKI Tomasz 690 XCiasteczkowe PotworySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5200:05:1202:43:01
1277PIETRULIŃSKI Mateusz 690 YCiasteczkowe PotworySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5200:05:1202:43:02
1278KRAJEWSKA Alicja 623 YULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWK00:00:0000:02:5600:05:2102:43:07
1279KRAJEWSKI Artur 623 XULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWM00:00:0000:02:5600:05:2002:43:08
1280ŻYTNIK Piotr 584 YButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:0000:05:2502:43:31
1281TYCHOWICZ Robert 584 XButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:0000:05:2502:43:33
1282PRZYBYLSKI Michał 293 XocochodziwbieguPOZNAŃM00:00:0000:03:2000:05:4902:43:34
1283HEJNA Kamil 293 YocochodziwbieguM00:00:0000:03:2000:05:4802:43:36
1284RZYWUCKI Wojciech 701 YAccentureM00:00:0000:03:3300:06:0702:43:42
1285BARAŃSKA Celestyna 701 XAccentureK00:00:0000:03:3400:06:0602:43:45
1286GÓRECKO Michał 542 YBPSC TEAMBPSC TEAMM00:00:0000:03:5900:06:1202:43:53
1287ZIELIŃSKI Jacek 363 YKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamZŁOTORIAM00:00:0000:03:2000:05:5102:43:54
1288URBAŃSKI Krzysztof 363 XKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamKROK ZA GROSZ TORUŃM00:00:0000:03:2000:05:5202:43:56
1289JÓŹWICKI Michał 53 XKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:3800:04:5502:44:17
1290PROTASIUK Mariusz 53 YKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:3900:04:5502:44:21
1291BARNAT Krzysztof 173 Xszybcy i wściekliBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:5000:03:5602:44:24
1292KLUS Anna 173 Yszybcy i wściekliRZESZÓWK00:00:0000:01:5000:03:5502:44:25
1293HALLAPÄÄ Laura 587 YTrailSnailsESPOO, FINLANDK00:00:0000:00:5600:02:4102:44:43
1294PAJUNEN Tuula 587 XTrailSnailsHELSINKI, FINLANDK00:00:0000:00:5700:02:4102:44:50
1295KUBCZAK-KOSICKA Anna 567 XKosa na KłosaBBL TORUŃK00:00:0000:00:4700:02:2702:44:59
1296KŁOS Dariusz 567 YKosa na KłosaKM UMK TORUŃM00:00:0000:00:4800:02:2702:45:00
1297BATELT Jerzy 535 XTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:0300:04:2902:45:01
1298ŚWIST Mariusz 535 YTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:0300:04:2902:45:02
1299GRZESIAK Krzysztof 454 Xtrifit.plPIASECZNOM00:00:0000:02:2600:04:4102:45:04
1300OSTROWSKI Ignacy 454 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:2500:04:4002:45:04
1301FONSECA Miguel 607 YJAVALI TEAMWARSZAWAM00:00:0000:04:1300:06:1402:45:05
1302KAZMIERCZAK Marta 607 XJAVALI TEAMWARSZAWAK00:00:0000:04:1300:06:1402:45:05
1303WRÓBEL Dariusz 93 YAlterkom TeamM00:00:0000:02:2800:04:4402:45:42
1304RZESZÓTKO Marzena 93 XAlterkom TeamK00:00:0000:02:2900:04:4402:45:43
1305LEWANDOWSKA Monika 714 YTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:3100:06:0302:45:57
1306TOBIASZ Anna 714 XTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:3100:06:0302:45:58
1307PIOTROWSKI Maciej 76 XodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:4400:05:0302:46:03
1308ROGÓSZ Piotr 76 YodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:4400:05:0302:46:08
1309PASTERCZYK Dariusz 236 YbercikiJEDLICZEM00:00:0000:03:1700:05:4702:46:21
1310PYSIEWICZ Krzysztof 236 XbercikiKATOWICEM00:00:0000:03:1700:05:4702:46:23
1311NAJEWSKI Marcin 391 XDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:3200:06:0202:46:25
1312SZCZYGIEŁ Łukasz 391 YDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:3200:06:0302:46:26
1313JURASZEK Mirosław 554 YBiegamy sobieSIENIAWKAM00:00:0000:03:1100:05:4002:46:27
1314BRZEZICKA Alina 554 XBiegamy sobieSMOLECK00:00:0000:03:1100:05:4102:46:28
1315RZECZKOWSKI Maciej 9 XIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘOTWOCKM00:00:0000:02:0900:04:2302:46:29
1316KRUPCZYŃSKI Michał 9 YIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘSZCZECINM00:00:0000:02:1200:04:2202:46:30
1317CICHOWSKI Grzegorz 626 YGdynia Toruń TeamGDYNIAM00:00:0000:02:3700:05:1502:46:31
1318GAIK Andrzej 626 XGdynia Toruń TeamM00:00:0000:02:3800:05:1502:46:32
1319KRZYŻAŃSKI Stanisław 655 YCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:2400:05:5802:47:06
1320ZIELONKA Mariusz 655 XCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:2300:05:5802:47:10
1321JAŚCANEK Mariusz 505 YojcowiePIASECZNOM00:00:0002:47:13
1322CHODOROWSKI Arkadiusz 505 XojcowieALEKSANDRÓWM00:00:0000:02:5102:47:14
1323HENKIEL Bartłomiej 434 YNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:3200:05:2102:47:18
1324WOJTANOWICZ Jacek 434 XNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:3100:05:2102:47:19
1325MLEKODAJ Wojciech 516 XPRZEBIEGLIRABKA-ZDRÓJM100:00:0000:03:1100:05:3802:47:20
1326WĄSIK Magdalena 516 YPRZEBIEGLIKRAKÓWK00:00:0000:03:1100:05:3702:47:20
1327POLAŃSKA Dorota 187 XDesperados China TravelMIRKÓWK00:00:0000:06:3900:08:1502:47:23
1328ŚWIĄTCZAK Mariusz 187 YDesperados China TravelMIRKÓWM00:00:0000:06:3900:08:1502:47:23
1329WILK Rafał 605 YMSport - SpartanieSPARTANIEM00:00:0000:03:0600:05:3202:47:25
1330WILK Dariusz 605 XMSport - SpartanieMSPORTM00:00:0000:03:0600:05:3202:47:29
1331KUJAWA Alina 343 XKropla bez KituGDAŃSKK00:00:0000:02:3300:04:5102:47:40
1332PODKÓWKA Zbigniew 343 YKropla bez KituBYDGOSZCZM00:00:0000:02:3300:04:5102:47:41
1333KARWACKI Michał 341 YFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:4600:03:4402:48:23
1334KARWACKI Marek 341 XFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:4500:03:4402:48:25
1335GARNEK Piotr 458 XRun Fast Or DieWROCŁAWM00:00:0000:02:3800:04:5302:49:38
1336HADZICKA Sylwia 458 YRun Fast Or DieWROCŁAWK00:00:0000:02:3800:04:5302:49:43
1337ŚRODA Janusz 682 XSPARTANIE DZIECIOM - AgricommSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:0400:04:1302:49:58
1338DUDEK Jan 682 YSPARTANIE DZIECIOM - AgricommAGRICOMMM00:00:0000:02:0400:04:1302:50:00
1339BIEŃKOWSKI Michał 46 XHydro 1M00:00:0000:02:2700:04:4302:50:11
1340PAWŁOWSKI Piotr 46 YHydro 1M00:00:0000:02:2702:50:13
1341GADOMSKI Władysław 240 XSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:2200:05:5202:50:15
1342SALM Ariel 240 YSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:2100:05:5202:50:19
1343KAMIENIAK Miłosz 479 YMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:2200:05:5702:50:24
1344WEISMAN Izabela 479 XMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMK00:00:0000:03:2100:05:5702:50:27
1345IDZI Anna 301 XWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYK00:00:0000:02:3900:04:5402:50:31
1346IDZI Piotr 301 YWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYM00:00:0000:02:3900:04:5402:50:31
1347BRZÓZKA Tomasz 245 XSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAWARSZAWAM00:00:0000:03:2900:06:0502:51:15
1348LEWCZUK Daniel 245 YSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAZAKRĘTM00:00:0000:03:3000:06:0502:51:17
1349DRĄŻYK Małgorzata 440 XGońcie się!DĘBLINK00:00:0000:02:3500:04:5002:51:26
1350PIWOWAR Małgorzata 440 YGońcie się!DOMARADZK00:00:0000:02:3600:04:5002:51:28
1351SZNAJDER Zenon 491 YŚw. AntoniNOWA SÓLM00:00:0000:01:2400:03:1502:52:03
1352STOLARCZYK Katarzyna 491 XŚw. AntoniNOWA SÓLK00:00:0000:01:2400:03:1602:52:07
1353JUR Jacek 646 YOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:2500:05:5502:52:11
1354DRÓŻDŻ Ireneusz 646 XOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:2500:05:5502:52:13
1355KOPEĆ Krzysztof 21 XMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:0300:05:3102:52:15
1356ZAJĄC Tomasz 21 YMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:0400:05:3102:52:17
1357KASZA Marek 610 YPędzące zająceGDAŃSKM00:00:0000:02:4900:05:0702:53:01
1358KUCHTA Dorota 610 XPędzące zająceWARSZAWAK00:00:0000:02:4900:05:0502:53:02
1359PENEW- PAWŁOW Marta 163 YKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:0200:04:0802:53:51
1360PARUSZEWSKA Aleksandra 163 XKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘŁÓDŹK00:00:0000:02:0200:04:0802:53:58
1361KIDRYCKI Arkadiusz 103 YARCHIE TEAMBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:1200:03:0102:55:27
1362KORDALA Marzena 103 XARCHIE TEAMBIAŁYSTOKK00:00:0000:01:1200:03:0202:55:30
1363MARAS Ladislav 122 XMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:1600:05:4802:56:22
1364GEJZA Sabanos 122 YMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:1600:05:4802:56:23
1365SIVOSAVI Outi 573 YTUSKATURKU/ FINLANDK00:00:0000:02:5300:05:1803:00:46
1366SIVOSAVI Veikko 573 XTUSKATURKU/ FINLANDM00:00:0000:02:5200:05:1703:00:47
1367KALIŃSKI Hubert 702 YSzybko szybkoM00:00:0000:03:3000:06:0603:05:02
1368WOCHNIK Michał 702 XSzybko szybkoM00:00:0000:03:3100:06:0603:05:05
1369KUBICKI Piotr 105 XAlpinista i ŻeglarzWARSZAWAM00:00:0000:00:5400:02:3803:05:24
1370ŚWIGOŃ-SIEJEK Małgorzata 508 XSiejek TeamPOZNAŃK00:00:0000:03:1800:05:4803:07:43
1371SIEJEK Krzysztof 508 YSiejek TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:1900:05:4803:07:44
1372LENARTOWICZ Wojciech 428 XGorliceZABIERZÓWM00:00:0000:03:1800:05:5003:10:29
1373LENARTOWICZ Magdalena 428 YGorliceGORLICEK00:00:0000:03:1700:05:4903:10:32
1374PAWLUKOWIEC Mariusz 304 YBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3400:03:2703:26:37
1375SKALSKI Maciej Jakub 304 XBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3400:03:2803:26:48
1376DŻUGAN Witold 446 XGhost RunnersPOZNAŃM00:00:0000:03:1800:05:4703:27:32
1377JANKOWSKI Paweł 446 YGhost RunnersWARSZAWAM00:00:0000:03:1800:05:4703:27:39
1378GORGOL Tomasz 622 YRafTomRUN BYDGOSZCZM00:00:0000:03:3300:06:0503:27:57
1379KAMINSKI Rafal 622 XRafTomM00:00:0000:03:3300:06:0503:27:58
1380CYRUS Bogdan 150 XB&W RacingSTRZEBIŃM00:00:0000:01:4400:04:0703:41:54
1381WEŁNICKI Waldemar 150 YB&W RacingZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZYM00:00:0000:01:4500:04:0803:41:56
1382BLICHAR Sebastian 288 YSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:5800:05:2203:46:58
1383KOPP Rafał 196 XŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:00:30
1384KOZŁOWSKI Grzegorz 288 XSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:5800:05:22
1385BRYGIER Jacek 164 XNight TKKF RunnersNIGHT RUNNERS PŁOCKM00:00:00
1386STEFAŃSKI Krystian 308 XTo Be DecidedM00:00:0000:00:29
1387MAŚLUSZCZAK Mateusz 141 YTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:4300:02:15
1388NIEMCZYK Katarzyna 59 YLes femmes courant dans les for?tsKRAKÓWK00:00:00
1389HAŁON Andrzej 542 XBPSC TEAMOPOLEM00:00:00
1390JAROŃSKI Jacek 89 YZapierdalacze.pl1M00:00:0000:01:13
1391GROSSE Paweł 705 XHome & MarketM00:00:00
Znaleziono 1391 wynik(ów)