BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-06-05
Miejsce : Komańcza - Ustrzyki Górne
Dystans : 100 km
Zgłoszonych : 1438
Wystartowało : 1391
Nie ukończyło : 1341
Ukończyło : 50
Na trasie : 1341
Pełne wyniki dla 56.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 0.3km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 56.1km | 56.11km | 68.8km | 68.81km | 77.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startu0.1km0.3km16.7km32.1km32.11km56.1km
         
1BĘTKOWSKI Piotr 679 YCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:2100:01:3001:30:1702:52:5302:54:3605:02:54
2KSIĄŻKIEWICZ Piotr 679 XCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:2100:01:3001:30:0702:52:5302:54:3605:02:55
3WŁODARKIEWICZ Dominik 429 YCITY TRAIL Team 2VEGE RUNNERSM00:00:0000:00:2200:01:3101:30:0902:52:5402:55:0405:12:01
4GACKI Robert 429 XCITY TRAIL Team 2STR POZNAŃM00:00:0000:00:2200:01:3101:30:0802:52:5402:55:0405:12:01
5KLISZ Tomasz 111 XThe North FaceCHOCZNIAM00:00:0000:00:2100:01:2501:40:4503:03:4503:07:0805:22:41
6MICHULEC Jacek 111 YThe North FaceŻYWIECM00:00:0000:00:2100:01:2501:40:4503:03:4503:07:0805:22:41
7ŁĄCZAK Magdalena 669 XSALOMON SUUNTO TEAMK00:00:0000:02:4500:04:0301:43:0603:10:0903:11:1805:23:19
8DYBEK Paweł 669 YSALOMON SUUNTO TEAMM00:00:0000:02:4600:04:0401:43:0803:10:1103:11:1905:23:19
9ŁUŻYŃSKI Tomasz 492 YJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:2500:01:3201:41:2503:08:3803:16:3205:43:01
10DWORAK Maciej 492 XJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:2500:01:3201:41:2603:08:3803:16:3305:43:01
11GRUDZIEŃ Kamil 284 XKW LublinLUBLINM00:00:0000:00:2700:01:4401:47:5603:18:1103:21:3305:44:24
12KUCZEWSKI Tomasz 284 YKW LublinMIELECM00:00:0000:00:2700:01:4401:47:5503:18:1103:21:3305:44:26
13KOMISARZ Tomasz 499 YTrzeźwi do MetyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:2900:01:4301:46:2803:14:3203:18:0605:46:03
14WIERNUSZ Krzysztof 499 XTrzeźwi do MetyFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:00:2800:01:4301:46:2603:14:3203:18:0505:46:03
15SKRZYNIARZ Marek 243 XKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYKIELCEM00:00:0000:00:3100:01:4801:44:1203:11:5303:16:1805:47:28
16POGORZELSKI Krzysztof 243 YKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYNOWA SŁUPIAM00:00:0000:00:3100:01:4801:44:1103:11:5403:16:1905:47:29
17KLICH Kamil 418 XULTRASpire PolskaOLKUSZM00:00:0000:00:2800:01:4201:45:1003:15:4203:18:2305:48:12
17KOŁODZIEJCZYK Michał 418 YULTRASpire PolskaBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:00:2800:01:4201:45:1003:15:4203:18:2305:48:13
19PROBST Wojciech 120 YPaKo TEAM CIESZYNHAŻLACHM00:00:0000:00:3700:01:5101:46:3303:15:0803:17:2405:48:37
20KOŁDER Tomasz 120 XPaKo TEAM CIESZYNCIESZYNM00:00:0000:00:3700:01:5101:46:3403:15:0803:17:2505:48:39
21BIAŁOBRZESKI Sebastian 134 YGlobalRunners CITY ZEN POZNANM00:00:0000:00:1900:01:2201:52:2403:36:3403:39:2405:49:36
22SZKARADEK Mariusz 564 YRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:0500:02:4501:46:0803:14:5003:26:3205:50:36
23TOKARZ Andrzej 564 XRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:0500:02:4401:46:0703:14:5003:26:3305:50:36
24WALDON Krzysztof 77 XHRmax Żory / Multima Bielsko TeamHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:2400:01:3601:44:5903:16:3903:17:5905:56:24
25BARANOWSKI Arkadiusz 77 YHRmax Żory / Multima Bielsko TeamMULTIMA BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:2400:01:3601:45:0003:16:3903:17:5905:56:25
26BRZOZA Piotr 591 YB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:2400:01:3801:45:5803:12:5903:15:4005:56:30
27BANAK Jacek 591 XB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:2400:01:3801:45:5703:13:0003:15:3905:56:31
28FILIPOWSKI Dariusz 350 YRunExpert TeamSZCZECINM00:00:0000:00:3000:01:4701:46:2503:15:1003:22:0106:01:07
29SACEWICZ Marek 350 XRunExpert TeamTT SZCZECINM00:00:0000:00:3000:01:4801:46:2403:15:1003:22:0006:01:08
30SZCZOTKA Paweł 317 XOdważniZABORÓWM00:00:0000:00:3100:01:5001:52:2803:22:5103:26:2706:02:32
31BUŁANOW Leszek 317 YOdważniHALINÓWM00:00:0000:00:3100:01:5001:52:2803:22:5303:27:0106:02:35
32BOJKA Piotr 335 XAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:3900:02:0801:55:1303:31:4303:41:1406:02:50
33URBAŃSKI Robert 335 YAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:3900:02:0701:55:1403:31:4303:41:1406:02:52
34BRZESZKIEWICZ Michał 323 XBiegiem po PiwoŁÓDŹM00:00:0000:00:4000:02:0201:49:0703:21:0803:23:2806:04:30
34DĄBROWSKI Kamil 323 YBiegiem po PiwoWROCŁAWM00:00:0000:00:4200:02:0301:49:0803:21:0803:23:2906:04:39
36ŁĘCKA Agnieszka 84 YultraRATGOLUB-DOBRZYŃK00:00:0000:00:4700:02:1901:52:3903:25:4703:28:2806:06:33
37SKRABA Michał 84 XultraRATGT RATM00:00:0000:00:4700:02:1901:52:3803:25:4603:28:2806:06:33
38AID Patryk 726 YSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:3100:01:4901:49:3903:24:1703:29:3006:07:11
39CZYŻ Michał 726 XSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:3200:01:4901:49:4003:24:1703:29:3106:07:12
40BOGUTA Gaweł 117 Xnapieraj.plNAPIERAJ.PLM00:00:0000:00:4900:02:2501:52:3103:25:4903:27:1006:07:22
41CIEŚLAWSKI Jan 117 Ynapieraj.plPOLNA WARSZAWAM00:00:0000:00:4900:02:2501:52:3103:25:5003:27:0906:07:23
42KACZOREK Dominik 106 YIECO & LEFRAKWARSZAWAM100:00:0000:00:2300:01:3701:33:1203:04:4703:07:0406:09:51
43BIELAWA Rafał 106 XIECO & LEFRAKWROCŁAWM100:00:0000:00:2700:01:3701:33:1403:04:4703:07:0306:09:51
44CHAJDAŚ Mateusz 502 XSaperzy BOKSYCEM00:00:0000:01:1900:03:1001:55:2903:27:3303:33:4606:11:48
45GROCH Łukasz 502 YSaperzy GRĘBÓWM00:00:0000:01:1900:03:1001:55:2903:27:3303:33:4606:11:49
46MAZURKIEWICZ Tomasz 318 XGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:3800:01:5401:53:5803:29:4503:33:5506:11:55
47DZIUBAN Łukasz 318 YGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:3800:01:5401:53:5903:29:4503:33:5506:11:55
48OLEK Marcin 309 YYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:3800:02:0301:56:3903:30:3703:35:4406:12:20
49KORZENIOWSKI Tomasz 309 XYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:3900:02:0301:56:4103:30:3703:35:4506:12:22
50PREJZNAR Marcin 555 YMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:3800:01:5201:47:5303:21:1403:27:1806:12:38
51PIKUŁA Marcin 555 XMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:3800:01:5301:47:4903:21:1503:27:1906:12:43
52TIMOFIEJUK Paweł 132 XPiwożłopyALBATROSY/NIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:0500:02:3201:49:3803:27:1903:31:1606:13:09
53SNARSKI Bogdan 132 YPiwożłopyALBATROSY/CZE-RUN-CHAM00:00:0000:01:0500:02:3101:49:3903:27:1903:31:1606:13:11
54MILER Marcin 725 YLocomotiveŁAZISKA GÓRNEM00:00:0000:00:5300:02:2901:58:0203:32:1603:39:2306:14:02
55WAHL Daniel 725 XLocomotiveCHORZEWM00:00:0000:00:5300:02:3001:58:0103:32:1603:39:2506:14:02
56ŚWIERCZYŃSKI Kacper 617 XAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:3500:01:4501:48:1203:22:5503:28:5106:16:01
57OWSIŃSKI Andrzej 617 YAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:3500:01:4501:48:1303:22:5403:28:5106:16:05
58ŁOZIŃSKI Łukasz 495 XTT Szczecin/Wrocław Hardcore TT SZCZECINM00:00:0000:00:3900:02:0902:00:0303:39:5503:46:1806:17:30
59WOŁOSEWICZ Daniel 495 YTT Szczecin/Wrocław Hardcore WROCŁAW M00:00:0000:00:4000:02:0802:00:0403:39:5503:46:1806:17:32
60DYBIŻBAŃSKI Wojciech 632 XOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:2400:01:4301:48:4803:19:3403:21:2106:18:00
61MYŚLAK Piotr 632 YOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:2300:01:4301:48:5003:19:3403:21:2006:18:01
62RATOWSKI Marek 642 YSeba&MarekM00:00:0000:00:3300:01:5001:51:0703:26:3003:36:5906:18:09
62RECZEK Sebastian 642 XSeba&MarekKS ZIELONO-CZARNIM00:00:0000:00:3300:01:5101:51:0403:26:2503:36:5806:18:09
64BLADOS Tomasz 56 XWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:2700:01:4101:46:0303:15:0203:20:2506:21:13
65ŁUKASIEWICZ Maciej 56 YWARSZAWIAKYWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:2700:01:4101:46:0503:15:0203:20:2506:21:16
66OSTROWSKA-DOŁĘGOWSKA Magdalena 704 XINOV-8 TeamK00:00:0000:01:2400:03:0802:07:1203:48:1903:52:1006:24:48
67DOŁĘGOWSKI Krzysztof 704 YINOV-8 TeamM00:00:0000:01:2400:03:0902:07:1203:48:1803:52:1106:24:49
68GRYCZ Kamil 409 YMotoneuronyM00:00:0000:00:3700:02:0201:52:3203:32:4203:44:3306:24:50
69KRZYSZCZAK Jaromir 276 YOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3201:59:0403:37:4203:43:3406:25:00
70BARCZENTEWICZ Kamil 276 XOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:5300:02:3201:59:0303:37:4203:43:3306:25:01
71PIEPRZYCKI Adam 638 XSiwy DymTARNÓWM00:00:0000:00:3600:02:0201:59:0703:36:3803:44:5406:25:41
72OLEK Paweł 638 YSiwy DymWARSZAWAM00:00:0000:00:3600:02:0201:59:0803:36:3906:25:44
73IGNATOWICZ Marcin 297 YJEDI TEAMMIELECM00:00:0000:01:2200:03:0702:06:5603:47:1303:53:2806:26:04
74GRABIEC Marcin 297 XJEDI TEAMKOLBUSZOWAM00:00:0000:01:2200:03:0702:06:5403:47:1403:53:2806:26:07
75PAJDOSZ Rafał 331 XaleTempem Biała BiegnieKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:01:0400:02:4601:58:3903:42:3703:49:5006:26:12
76ZMORZYŃSKI Jakub 331 YaleTempem Biała BiegnieALETEMPOM00:00:0000:01:0400:02:4601:58:3903:42:3603:49:5106:26:13
77JANUSZCZAK Tomasz 402 XGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:3000:01:4401:53:5803:29:4603:33:4506:26:56
78BINOWSKI Grzegorz 402 YGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:3100:01:4401:53:5703:29:4703:33:4506:26:56
79KRAWCZYK Agnieszka 520 Y12tri.pl12TRI.PLK00:00:0000:00:4900:02:2802:03:3803:43:0803:48:5306:27:55
80KWIATKOWSKI Adrian 520 X12tri.pl12TRI.PLM00:00:0000:00:5000:02:2802:03:3803:43:0803:48:5206:27:55
81KUBACZ Norbert 205 YBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:0800:02:5302:06:5103:46:4903:49:5006:28:20
82BASIS Marcin 205 XBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:0700:02:5102:06:4803:46:4803:49:5006:28:21
83POŻAK Grzegorz 91 XLubartów BiegaLUBARTÓWM00:00:0000:01:0600:02:4602:10:5403:51:3403:55:5906:28:36
84DESSAUER Wioletta 91 YLubartów BiegaLUBARTÓWK00:00:0000:01:0700:02:4602:10:5503:51:3403:55:5906:28:39
85CZEKAJ Maciej 506 XsieBiega KielceSIEBIEGAM00:00:0000:00:2900:01:4701:58:1003:42:1303:48:1606:32:30
86GADECKI Artur 506 YsieBiega KielceKIELCEM00:00:0000:00:2900:01:4601:58:0803:42:1203:48:1606:32:31
87NOWAK Aleksander 24 YNUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:2500:01:4001:55:4503:40:0903:48:4306:33:23
88PRZYBYŁA Marcin 24 XNUTREND TEAMSZCZYRKM00:00:0000:00:2500:01:4001:55:4603:40:0903:48:4306:33:23
89ROLIŃSKI Wojciech 348 Xbez nazwyDĄBRÓWKA K. POZNANIAM00:00:0000:01:1500:02:5201:59:4703:42:2803:44:3906:33:44
90FRYDRYCH Artur 348 Ybez nazwyPOZNAŃM00:00:0000:01:1600:02:5301:59:4603:42:2803:44:3806:33:46
91STYKOWSKI Sławomir 66 YMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:0702:00:0903:39:5803:45:1906:34:08
92PÓŁTORAK Krzysztof 66 XMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:2400:03:0802:00:0903:40:0503:45:1906:34:09
93NASTAŁA Lucjan 723 YKOCIEWIAKIŚWIECIEM00:00:0000:00:1900:01:2401:47:5703:21:3803:30:1506:36:06
94NOWAKOWSKI Jerzy 723 XKOCIEWIAKISKÓRCZM00:00:0000:00:1900:01:2401:47:5803:21:3903:30:1706:36:15
95BŁĘDOWSKI Jakub 464 XTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3300:03:0501:59:0003:42:3003:47:3406:36:48
96KAJAK Mirosław 464 YTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3400:03:0601:59:0103:42:3103:47:3806:36:52
97NAJBERG Michał 303 YByledobiec AninWARSZAWAM00:00:0000:00:5900:02:2901:57:1703:44:5303:52:5606:36:56
98WORCH Paweł 303 XByledobiec AninOLSZTYNM00:00:0000:01:0000:02:2901:57:1803:44:5203:52:5606:36:57
99BEDNARZ Tomasz 308 YTo Be DecidedM00:00:0000:00:2900:01:4501:57:5703:41:5503:45:2506:36:59
100WOJCIECHOWSKI Wojciech 467 XLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:4600:02:1602:02:3403:43:3603:54:2106:40:19
101MAJ Grzegorz 467 YLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:4500:02:1602:02:3303:43:3603:54:2106:40:21
102PUŁA Waldemar 412 YCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:5300:02:3201:59:0003:38:0103:45:5306:40:40
103SAWA Jarosław 412 XCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:5100:02:3101:59:0203:38:0103:45:4706:40:41
104SZYDŁOWSKI Jacek 112 XJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:4000:01:5701:57:4003:38:2103:44:3306:40:49
105ŁUKASIAK Marcin 112 YJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:4100:01:5701:57:4003:38:2103:44:3406:40:52
106SABANDA Witold 208 YPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:4100:02:0801:54:3603:37:5003:57:4906:41:00
107PIETRASIAK Janusz 208 XPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:4200:02:0701:54:3503:37:5003:57:5006:41:01
108PASZCZAK Artur 636 YKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAM00:00:0000:00:3600:02:0202:03:4603:48:0703:52:5406:41:40
109PASZCZAK Alicja 636 XKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAK00:00:0000:00:3500:02:0202:03:4803:48:0803:52:5406:41:40
110KUJAWSKI Bartek 92 XGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:3000:01:4701:53:0703:36:1503:44:5706:43:47
111KUJAWSKI Bogusław 92 YGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:3000:01:4701:53:0703:36:1303:44:5706:43:48
112JAKUBASZEK Monika 16 XKS Alaska Łódź / SpartezSULEJÓWEKK00:00:0000:00:4700:02:0701:59:1403:46:4403:51:4906:44:54
113MATEJCZUK Agata 16 YKS Alaska Łódź / SparterPARZĘCZEWK00:00:0000:00:4700:02:0701:59:1203:46:4403:51:5006:44:54
114KRASOŃ Marcin 352 XNatural Born pĄpkinsMYSIADŁOM00:00:0000:00:4400:02:1202:06:3703:50:0403:51:4506:45:13
115JASKOWSKA Bożena 352 YNatural Born pĄpkinsRZESZÓWK00:00:0000:00:4300:02:1202:06:3503:50:0403:51:4506:45:15
116SZOPA Marek 390 YOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:3900:02:0502:01:4203:54:1704:07:5706:45:24
117LISAK Krzysztof 390 XOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:3900:02:0502:01:4303:54:1704:07:5706:45:24
118MARSZAŁEK Sławomir 648 YRUN TIMES - TEAM ISZRENIAWAM00:00:0000:00:2300:01:3601:57:5403:46:3003:53:4206:46:17
119ŁĄTKOWSKI Maciej 648 XRUN TIMES - TEAM IPOZNAŃM00:00:0000:00:2300:01:3601:57:5503:46:3003:53:4106:46:17
120TRUSZKOWSKI Damian 71 YNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:0400:02:2201:55:2703:39:3303:46:3006:46:37
121KIELAK Daniel 71 XNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:0300:02:2101:55:2503:39:3303:46:2906:46:38
122SZYSZKA Sebastian 540 YTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3300:03:0402:03:2803:46:4603:53:3206:46:56
123PIŁKA Jarosław 540 XTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3400:03:0702:03:2903:46:4603:53:3206:46:56
124LASOTA Grzegorz 562 XUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:2900:01:4501:58:1803:41:5703:48:3506:47:25
125BAĆMAGA Grzegorz 562 YUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:2800:01:4501:58:2103:41:5903:48:2106:47:26
126WYDRA Paulina 625 Y1980LONDYNK00:00:0000:01:3600:03:2702:03:1703:42:5203:55:0806:47:41
127KĄKOL Łukasz 625 X1980AMSTERDAMM00:00:0000:01:3500:03:2702:03:1703:42:5103:55:0806:47:42
128TĘCZA Artur 472 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:2100:03:1102:09:5003:54:3204:06:2906:48:30
129GRUPA Marcin 472 YUltra77PRZYŁĘKIM00:00:0000:01:2100:03:1102:09:5203:54:3304:06:3106:48:32
130WALENDA Arkadiusz 11 XVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:2500:03:1401:59:4903:43:5503:49:2406:48:58
131MAJCHRZAK Tymoteusz 89 XZapierdalacze.pl1PADEREWAM00:00:0000:01:1400:02:5602:07:1303:51:0404:01:4706:49:00
132OLEJNIK Sylwester 11 YVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:2600:03:1401:59:5603:43:5803:49:2806:49:05
133LISIECKI Bartosz 597 YPs 23POZNAŃM00:00:0000:00:5600:02:3802:02:4703:48:4703:57:5606:49:41
134GĄTARZ Marek 597 XPs 23LUBLINM00:00:0000:00:5700:02:3802:02:4703:48:4803:57:5606:49:42
135PISZCZATOWSKI Wojciech 461 YORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:2200:03:0002:08:2303:50:5904:04:0906:49:49
136KURZAWA Sławomir 461 XORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:2300:03:0202:08:2503:50:5904:04:0906:49:50
137DYBALSKI Mariusz 3 YPowerade-4M00:00:0000:00:4300:02:0302:02:2503:46:5803:56:5006:50:33
138RZESZÓTKO Leszek 3 XPowerade-5BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:4200:02:0202:02:2403:46:5903:56:5006:50:34
139BARANIAK Radosław 116 XCofenLUBOŃM00:00:0000:01:4800:03:1502:00:0103:54:1703:59:2506:51:15
140DARSKI Rafał 116 YCofenWIRYM00:00:0000:01:4900:03:1502:00:0303:54:2403:59:2406:51:16
141JARACZ Radosław 497 YPrzedKilianemM00:00:0000:00:3000:01:4601:58:4003:45:5703:53:4906:51:24
142JEKA Mateusz 497 XPrzedKilianemM00:00:0000:00:3000:01:4601:58:4103:45:5803:53:5206:51:26
143PASIECZNY Robert 149 YSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:4100:02:1402:03:3403:50:2304:09:1906:52:14
144KRZEMIŃSKI Marcin 149 XSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:4100:02:1402:03:3303:50:1804:09:1906:52:15
145WOLNY Krzysztof 281 XŚFAGRYZABRZEM00:00:0000:00:4500:02:1501:58:5403:43:1003:53:1006:52:20
146SMOLL Tomasz 281 YŚFAGRYTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:00:4600:02:1501:58:5403:43:1103:53:1006:52:20
147SOBCZAK Witek 176 YRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:0200:02:4302:00:3903:50:4704:00:1806:53:14
148STAWOWSKI Piotr 176 XRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:0200:02:4302:00:3903:50:4604:00:1806:53:15
149JAWORSKI Daniel 70 XTRYBUCIWARSZAWAM00:00:0000:01:1200:02:5101:52:2603:36:3203:49:5506:53:34
150JAWORSKI Konrad 70 YTRYBUCIKRAKÓWM00:00:0000:01:1300:02:5201:52:2503:36:3203:49:5506:53:35
151MAZUR Tomasz 526 YZespół chudej goleni M00:00:0000:00:4000:02:1202:03:5803:51:0203:59:1806:53:49
152ZAGATA Marcin 526 XZespół chudej goleni M00:00:0000:00:4000:02:1202:03:5903:51:0203:59:1806:53:49
153BERNACKI Eugeniusz 155 YPsy WarszawaGLIWICEM00:00:0000:00:5100:02:3002:02:4303:49:1303:55:3906:54:09
154CZADO Waldemar 449 XGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:0400:02:3401:58:3703:43:0403:48:4406:54:09
155DĘBICKI Zdzisław 449 YGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:0400:02:3501:58:3803:43:0403:48:4606:54:09
156TRZCIELIŃSKI Roman 155 XPsy WarszawaWARSZAWAM00:00:0000:00:5100:02:3002:02:4503:49:1303:55:3906:54:10
157BARANOWSKI Andrzej 442 XPolne ZapierdalaczkiTRIWAWAM00:00:0000:01:3900:03:3302:04:5004:05:3306:54:46
158KONOPKO Artur 442 YPolne ZapierdalaczkiPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3800:03:3302:04:5303:48:2104:05:3306:54:51
159ŻABA Igor 699 XTeam 3M00:00:0000:01:2600:03:1002:02:3703:57:5804:00:2206:55:04
160KAZIMIERCZAK Michał 699 YTeam 3M00:00:0000:01:2600:03:1102:02:3803:57:5804:00:2206:55:07
161CEBULA Leszek 395 YPoKrakiKRAKÓWM00:00:0000:02:5900:05:2202:15:0104:00:1404:06:3106:56:05
162ROKICKI Piotr 395 XPoKraki5XM4M00:00:0000:02:5900:05:2202:15:0104:00:1504:06:2506:56:06
163PAJUNEN Pekka 586 XTrailbustersSAMBA TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:5300:02:3202:00:3403:47:5003:59:3906:56:44
164TOIVANEN Antti 586 YTrailbustersLAHTI TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:5300:02:3202:00:3503:47:5103:59:3906:56:45
165KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan 409 XMotoneuronyM00:00:0000:00:3600:02:0201:52:3403:32:4303:44:3406:57:25
166KUTER Krzysztof 235 YZnudzeni chodzeniemKNURÓWM00:00:0000:01:3800:03:3002:08:4903:58:2804:04:2006:57:26
167KUŻNIAK Marcin 235 XZnudzeni chodzeniemM00:00:0000:01:3800:03:3002:08:5003:58:3004:04:2106:57:28
168RADON Mariusz 375 YGorska PrzygodaM00:00:0000:01:5300:03:5202:04:3903:48:5804:04:2006:57:44
169GIERULA Robert 375 XGorska PrzygodaUBS RUNNING TEAMM00:00:0000:01:5300:03:5202:04:3903:48:5704:04:2006:57:44
170KRASINSKI Wojciech 478 XTRI4fun Triathlon Team PiasecznoM00:00:0000:00:2500:01:4102:05:0603:50:2903:59:0706:58:00
171ZDONEK Jaroslaw 478 YTRI4fun Triathlon Team PiasecznoNOXY ADBLUE PULAWYM00:00:0000:00:2400:01:4102:05:0503:50:2903:59:0606:58:02
172SZYBIAK Waldemar 172 YAgona W&MPRZEMYŚLM00:00:0000:01:0000:02:4402:01:4403:46:0904:01:5306:58:14
173KONIECZNY Mariusz 172 XAgona W&MŁAŃCUTM00:00:0000:01:0100:02:4502:01:4503:46:0904:01:5306:58:15
174PIECEK Józef 27 YBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5100:03:5002:16:0003:59:4704:04:5806:59:08
175KRAWCZAK Kamil 27 XBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5000:03:5102:16:0003:59:4804:04:5706:59:08
176KACZMAREK Piotr 99 XSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:4100:02:1001:59:2903:42:2103:57:4706:59:18
177PIECHOTA Krzysztof 99 YSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:4100:02:1001:59:3103:42:2203:57:4706:59:18
178MILDNER Dariusz 696 YBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:2600:03:0702:01:5204:05:2104:08:5106:59:20
179LESZCZYŃSKI Marcin 696 XBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:2700:03:0702:01:5304:05:2104:08:5206:59:21
180ŁOSIEWICZ Mariusz 257 XZa mgłąBOJANOM00:00:0000:01:0300:02:5102:10:3803:54:4404:03:2906:59:29
181BAŁCHANOWSKI Michał 257 YZa mgłąMORENKA TEAM GDAŃSKM00:00:0000:01:0300:02:5202:10:3803:54:4404:06:0406:59:31
182WOJCIECHOWSKI Ireneusz 121 YAnton i IrasBBL GRÓJECM00:00:0000:01:2600:03:1502:00:0503:48:1303:54:4506:59:36
183ANTONIEWICZ Jacek 121 XAnton i IrasGRÓJECM00:00:0000:01:2600:03:1502:00:0603:48:1303:54:4406:59:36
184PILECKI Maciej 708 XXYWROCŁAWM00:00:0000:00:3800:01:5202:05:1703:53:1804:04:5906:59:37
185PALUSZKIEWICZ Robert 708 YXYLUBINM00:00:0000:00:3800:01:5202:05:1703:53:1704:04:5806:59:37
186FRANASZCZUK Wojciech 195 YGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaWROCŁAWM00:00:0000:01:0600:02:4802:03:3603:47:3604:04:3306:59:45
187KRUPA Grzegorz 195 XGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaKB.SOBÓTKAM00:00:0000:01:0500:02:4702:03:3803:47:3604:06:3706:59:50
188SUROWIEC Grzegorz 683 YDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:4600:02:1802:03:1403:49:1003:56:0507:00:33
189WĘGRZYN Krztsztof 683 XDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:4600:02:1802:03:1203:49:1003:56:0407:00:36
190SLADECZEK Andrzej 659 YCORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:00:5100:02:1901:55:0603:36:4904:00:2707:00:50
191DROZD Sławomir 659 XCORAZ LEPSIRZESZÓWM00:00:0000:00:5100:02:1901:55:0503:36:4904:00:2707:00:50
192ZALEWSKI Dariusz 10 YBambaryła TeamM00:00:0000:01:1002:06:4603:52:1304:08:4907:01:00
193PAWŁOWSKI Witold 10 XBambaryła TeamM00:00:0000:01:1000:02:5502:06:5203:52:1604:08:4907:01:03
194KRAWCZAK Paulina 207 Xbiegusiem.plBIEGUSIEM.PLK00:00:0000:01:5500:03:5102:15:4803:59:4804:10:5907:01:19
195BANASZEK Adam 207 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5600:03:5202:15:4903:59:4904:11:0007:01:20
196GROSSE Paweł 705 XHome & MarketM00:00:0003:35:2403:38:3107:01:33
197WIDŁAK Janusz 705 YHome & MarketM00:00:0000:00:4500:02:1401:52:4303:35:2403:38:3207:01:34
198SZPAKOWSKI Zbigniew 445 YPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:5600:03:5202:10:5803:57:4204:08:3107:02:02
199KITLAS Dariusz 445 XPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:5700:03:5102:10:5803:57:4304:08:3007:02:02
200SZCZEPAŃSKI Łukasz 565 YTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEM00:00:0000:01:3600:03:2402:15:1204:01:4604:08:4907:02:03
201WIŚNIEWSKA Martyna 565 XTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEK00:00:0000:01:3500:03:2402:15:1304:01:4604:08:4907:02:04
202TYBUREK Michał 533 X69/79LUBLINM00:00:0000:00:3000:01:5202:05:3803:53:1904:00:5607:02:49
203KOCIEL Jarosław 533 Y69/79LUBLINM00:00:0000:00:3000:01:5202:05:3703:53:2504:00:5507:02:56
204JACHACZ Maciej 513 YVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:3700:02:0502:10:2704:00:1804:14:3407:03:05
205ŚWIDZIŃSKI Tomasz 513 XVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:3700:02:0502:11:0004:00:1804:14:3407:03:05
206LANG Aleksander 292 Yobozybiegowe.plOBOZYBIEGOWE.PLM00:00:0000:01:5800:03:5802:11:3103:59:4704:12:2507:03:20
207DOMAGAŁA Remigiusz 292 Xobozybiegowe.plWILD DUCKM00:00:0000:01:5800:03:5802:11:3103:59:4604:12:2607:03:22
208MAKARCZAK Marek 186 YGaz do dechy GOPR-Bieszczady TARNAWA DOLNAM00:00:0000:01:5100:03:3301:59:3303:44:1704:03:3607:04:03
209KRAWCZYK Kamil 186 XGaz do dechy GOPR-Bieszczady RZESZÓWM00:00:0000:01:5100:03:3201:59:3403:44:1804:03:3607:04:04
210SZYMAŃSKI Arkadiusz 159 YŁyse PałyWARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4702:00:4203:49:3504:02:3707:04:09
211PAPROCKI Krzysztof 159 XŁyse PałyPOLKOWICEM00:00:0000:01:0200:02:4702:00:4403:49:3604:02:3807:04:11
212GRABOWSKI Maciej 107 YRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:2300:03:1202:07:5703:55:0004:05:3607:04:12
213MARKOWSKI Tomasz 107 XRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:2400:03:1202:07:5503:55:0104:05:3607:04:12
214REKS Mirosław 166 XENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:3200:03:2402:06:4903:56:5304:10:3507:04:34
215LESZCZYŃSKI Andrzej 166 YENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:3000:03:2402:06:4903:56:5304:10:3507:04:34
216JÓŹWIAK Michał 265 YWio TeamŚRODA WLKP.M00:00:0000:01:0800:02:4802:06:3803:54:3604:01:4607:04:57
217KWIETNIEWSKI Mariusz 265 XWio TeamŚRODA WLKPM00:00:0000:01:0800:02:4802:06:4003:54:3604:01:4607:04:58
218BIENIECKA Anna 2 XSzalone KoziceK00:00:0000:00:4400:02:1202:05:2103:55:5904:01:5607:05:17
219FARON Agnieszka 2 YSzalone KoziceK00:00:0000:00:4300:02:1202:05:2203:55:5904:01:5707:05:19
220JURGA Marcin 522 XNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:4800:03:3302:09:0803:54:1304:13:0107:05:30
221WRZOSEK Michał 522 YNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:4800:03:3402:09:0903:54:1304:13:0207:05:31
222KUSAK Paweł 661 YTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:2700:04:2502:10:5103:59:3704:07:0507:05:32
223KORPAK Piotr 661 XTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:2600:04:2502:10:5203:59:3704:07:0507:05:32
224OSTROWSKI Michał 503 YBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:2900:03:1902:14:0004:01:4404:05:1807:05:45
225ZYS Marcin 503 XBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:2900:03:1902:13:5904:01:4404:05:1807:05:47
226WOŁOSZYN Ryszard 563 XWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:01:3800:03:3402:14:3804:05:5704:12:4307:06:11
227WOŁOSZYN Czesław 563 YWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM00:00:0000:01:3800:03:3402:14:3904:05:5704:12:4307:06:12
228OLESIEJUK Michał 136 XTSA TENCZA SANDOMIERZTENCZA SANDOMEIRZM00:00:0000:01:2900:03:2002:07:0703:56:0304:04:0007:06:47
229GRĘBOWIEC Mateusz 136 YTSA TENCZA SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:01:3000:03:2202:07:0803:56:0304:04:0007:06:49
230WOJTAS Janusz 259 YPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:3702:11:0903:58:4004:16:3007:06:50
231DOLCZEWSKI Dariusz 259 XPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:3702:11:1003:58:3904:16:3007:06:51
232FLAK Łukasz 114 YZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:02:5702:05:4203:51:0104:02:3607:07:44
233PITAS Andrzej 114 XZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:02:5702:05:4203:51:0104:02:4107:07:46
234LINEK Michał 200 XCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:0700:04:0102:09:0604:02:3804:09:1707:08:00
235SŁAWSKA Anna 200 YCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEK00:00:0000:02:0700:04:0102:09:0604:02:3804:09:1607:08:01
236ŚLIWKA Cezary 266 XDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:5700:03:5402:15:2504:02:5304:13:5307:08:23
237ŚCIUBEŁ Michał 266 YDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:5700:03:5502:15:2504:02:5404:13:5307:08:24
238MUSZYŃSKI Krzysztof 657 XOn-Sight/rajdkonwalii.plON-SIGHTM00:00:0000:02:4600:04:5702:20:2804:08:2804:14:1507:08:34
239GALLA Jacek 657 YOn-Sight/rajdkonwalii.plRAJDKONWALII.PL TEAMM00:00:0000:02:4600:04:5602:20:2904:08:2804:14:1507:08:35
240STEFANOWICZ Mariusz 451 XSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:5000:02:2402:02:3203:50:2704:04:5507:08:55
241WAWRZYN Tomasz 451 YSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:5000:02:2302:02:3503:50:2704:04:5607:08:56
242GOŁAJ Karol 624 XCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:4000:03:2802:11:1603:59:5004:08:5407:10:20
243WASIK Robert 624 YCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:4100:03:2902:11:1603:59:5004:08:5407:10:24
244NAWROCKI Przemek 130 XPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:2500:03:1302:06:4303:55:2404:06:3607:10:25
245RYCYK Maciej 130 YPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:2600:03:1302:06:4203:55:2404:06:3507:10:26
246NIŻNIK Marcin 95 XWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:0300:03:4302:11:3304:03:3404:12:1107:10:29
247MICHALSKI Arkadiusz 95 YWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:0200:03:4302:11:3204:03:3304:12:1107:10:29
248NIEDŹWIEDŹ Tomasz 414 XSiła Ogra Trail TeamSTRACHÓWM00:00:0000:02:2400:04:3802:12:2504:02:3304:17:0607:10:30
249KWAŚNIEWSKI Hubert 414 YSiła Ogra Trail TeamSOBÓTKAM00:00:0000:02:2300:04:3802:12:2604:02:3204:17:0607:10:32
250SZCZEPEK Łukasz 430 XBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:01:5900:03:5202:07:4903:58:5204:10:0507:10:57
251KUDUK Piotr 430 YBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:02:0000:03:5402:07:4803:58:5204:10:0607:10:57
252SŁABY Adam 438 YVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:4000:02:1102:14:5804:04:2804:23:1907:11:03
253JESIONEK Jarosław 438 XVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:4000:02:1102:14:5804:04:3004:23:2107:11:04
254CIEŚLIK Maciej 144 YPT Crosse TeamPOZNAŃM00:00:0000:02:3400:04:4902:10:3004:00:3704:10:2207:11:12
255KACZMARSKI Jarosław 144 XPT Crosse TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIM00:00:0000:02:3500:04:4902:10:3404:00:3704:10:2307:11:14
256DŁUGOSIELSKI Piotr 411 YTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:1800:04:1602:05:3503:55:2104:07:3607:11:18
257SMOLARCZYK Tomasz 411 XTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:1700:04:1602:05:3403:55:2104:07:3607:11:19
258BASIŃSKI Piotr 463 YRUNPLANET TEAMWROCŁAWM00:00:0000:00:5500:02:2702:04:4203:52:1204:14:0307:11:26
259ANDRZEJCZUK Marzena 463 XRUNPLANET TEAMWROCŁAWK00:00:0000:00:5400:02:2702:04:4203:52:1104:14:0207:11:28
260SOCZOMSKI Grzegorz 553 XDziadki Dadzą RadęKRAKÓWM00:00:0000:00:5400:02:3702:08:2203:58:2304:11:5507:11:33
261MISZCZAK Szymon 553 YDziadki Dadzą RadęREHABILITANCI.ORG.PLM00:00:0000:00:5400:02:3602:08:2303:58:2304:11:5607:11:35
262BURZYŃSKI Mirosław 366 YGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:2300:01:4002:02:3203:56:0704:04:1607:11:36
263PUDŁO Marcin 366 XGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:2200:01:4002:02:3203:56:0704:04:1507:11:36
264PIWOŃSKI Arkadiusz 147 YTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:3400:02:0002:10:4603:58:1704:07:0007:12:02
265STRUŻANOWSKI Tomasz 147 XTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:3400:02:0102:10:4803:58:3404:07:0307:12:06
266MAŃKOWSKI Krzysztof 90 XMake Run EasierOLSZTYNM00:00:0000:01:0500:02:3002:02:3403:47:1903:54:0907:12:06
267BARCEWICZ Marta 90 YMake Run Easier12TRI.PL DRUŻYNA WILKA OLSZTYNK00:00:0000:01:0400:02:3002:02:3403:47:1903:54:0907:12:07
268LASKOWSKI Szymon 164 YNight TKKF RunnersBYCOJCEM.PLM00:00:0000:00:4800:02:2002:00:3303:51:3704:05:1507:12:08
269BRYGIER Jacek 164 XNight TKKF RunnersNIGHT RUNNERS PŁOCKM00:00:0003:51:5304:05:1507:12:09
270FRANCZYK Robert 104 XBrzoza@Edi TEAMCIESZYNM00:00:0000:00:4600:02:1602:05:3903:57:1204:10:2007:12:24
271MROCZKOWSKI Krystian 104 YBrzoza@Edi TEAMZGORZELECM00:00:0000:00:4500:02:1502:05:4103:57:1204:10:1607:12:25
272BOCHYŃSKI Rafał 578 XUltramarathon TeamOBORNIKIM00:00:0000:01:5700:04:0202:10:2403:59:1804:08:1107:12:26
273TROSZCZYŃSKI Przemysław 578 YUltramarathon TeamM00:00:0000:01:5800:04:0302:10:2403:59:1804:08:1107:12:29
274LITWIN Jan 141 XTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:4302:07:4204:02:3404:10:2807:12:32
275MAŚLUSZCZAK Mateusz 141 YTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:4300:02:1504:02:3404:10:2707:12:34
276KUBIENIEC Grzegorz 595 XEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:4500:03:3602:10:2904:13:0704:22:5607:14:01
277LASKOWSKI Tomasz 595 YEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:4600:03:3502:10:3104:13:1104:22:5707:14:02
278JÓZWIAK Piotr 179 XKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:03:5802:09:3403:56:0404:11:5707:14:04
279KOKOTEK Maciej 179 YKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:03:5902:09:3403:56:0504:11:5707:14:05
280CHUDYBA Michał 52 XGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:2200:03:1402:15:0204:01:2704:16:5207:14:06
281STRZELECKI Jacek 52 YGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:2200:03:1302:15:0304:01:2604:16:5307:14:06
282MACKIEWICZ Mariusz 548 YLeniwe TygrysyGOLDEN TEAMM00:00:0000:01:0600:02:5002:07:4503:58:3504:00:4707:14:11
283OLESIAK Grzegorz 548 XLeniwe TygrysyNIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:0600:02:5002:07:4403:58:3504:00:4607:14:12
284CIEŚLA Elżbieta 137 XBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆK00:00:0000:01:3200:03:1102:08:5203:58:4104:05:5807:14:31
285CIEŚLA Jarosław 137 YBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆM00:00:0000:01:3200:03:1002:08:5203:58:4104:05:5507:14:31
286DĄBROWSKI Dariusz 465 YTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:1700:04:2702:09:3903:55:3904:14:1207:14:46
287TYSZKIEWICZ Agnieszka 525 XUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:4100:02:0602:07:1703:58:4604:07:1107:14:47
288PĘKALA Michał 108 YKiss or killWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:1702:15:2204:06:4504:14:0507:14:48
289CZECZOTT Małgorzata 525 YUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:4100:02:0602:07:1403:58:4604:07:1007:14:48
290KOWALSKA Katarzyna 108 XKiss or killKRAKÓWK00:00:0000:01:2500:03:1702:15:2204:06:4507:14:49
291ORŁOWSKI Przemysław 465 XTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:1700:04:2802:09:3603:55:3904:14:1007:14:50
292MINIUR Jacek 19 YScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:3500:02:0102:07:2603:56:5504:02:2607:14:51
293BĄK Adam 19 XScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:3500:02:0102:07:2703:56:5504:02:2607:14:51
294MIKOŁAJCZYK Radosław 672 YJWKM00:00:0000:01:4600:03:3802:12:0203:59:1404:08:1007:15:19
295BIAŁEK Michał 672 XJWKM00:00:0000:01:4700:03:3802:12:0003:59:1504:08:1007:15:20
296PYSZ Grzegorz 218 XHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:1903:58:3704:17:0107:15:37
297TAJAK Tomasz 218 YHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:5300:02:3402:07:1603:58:3704:17:0107:15:39
298CHABROWSKI Paweł 684 XPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:4400:03:3302:15:1904:04:1804:09:0407:16:09
299PIENIĄŻEK Sławomir 599 XZacierKRAKÓWM00:00:0000:01:2300:03:1402:15:4304:03:2404:19:1607:16:14
300KULESZA Robert 684 YPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:4400:03:3402:15:2004:04:1904:09:0407:16:15
301SZEWCZYK Jakub 599 YZacierNOWY SĄCZM00:00:0000:01:2200:03:1402:15:4704:03:2504:19:2207:16:18
302JANIEC Robert 336 YRATOWNIK GÓRNICZY TEAMCZELADŻM00:00:0000:00:4200:02:1002:02:4303:58:2604:10:3507:16:52
303FILIPKOWSKI Grzegorz 336 XRATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM00:00:0000:00:4200:02:1002:02:4303:58:2704:10:3407:16:53
304WENTA Marta 621 XRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamGDYNIAK00:00:0000:01:1800:02:5202:08:1603:58:5004:08:1507:17:20
305DZIUMA Arkadiusz 621 YRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamSOPOTM00:00:0000:01:1800:02:5302:08:1703:58:5004:08:1507:17:21
306GÓRKA Krzysztof 415 XCSRG IRUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:2504:06:5404:19:4307:17:53
307PACHOŃSKI Marcin 415 YCSRG IBYTOMM00:00:0000:00:5400:02:3202:07:2404:06:5304:19:4407:17:54
308MAĆKOWSKI Jędrzej 527 XAnalogowiKIELCEM00:00:0000:01:2200:03:0702:04:1903:56:1904:07:1607:18:03
309BEBELSKI Rafał 527 YAnalogowiWARSZAWAM00:00:0000:01:2200:03:0702:04:2203:56:2104:07:1607:18:04
310GIEŁDA Jędrzej 162 YSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!LEGNICAM00:00:0000:01:0100:02:3802:03:2203:52:5804:06:0607:18:05
311CHOIŃSKI Paweł 162 XSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!WARSZAWAM00:00:0000:01:0100:02:3802:03:2103:52:5804:06:0607:18:05
312SOŁTYS Patryk 199 YTrenerzy biegowiWARSZAWAM00:00:0000:01:5100:03:4002:06:3103:55:2104:02:1607:18:08
313ŻUKIEWICZ Maciej 199 XTrenerzy biegowiLKS OLYMP BŁONIEM00:00:0000:01:5000:03:4102:06:3003:55:2104:02:1607:18:09
314SZWEDEK Krzysztof 536 YKS Tęcza GdyniaGDYNIAM00:00:0000:00:3600:02:0402:04:4603:56:0004:10:1707:18:25
315PAWŁOWSKI Jacek 536 XKS Tęcza GdyniaŻUKOWOM00:00:0000:00:3600:02:0402:04:4503:55:5904:10:1607:18:26
316DZIERKA Mariusz 559 XBunschM00:00:0000:01:3100:03:0902:11:0704:03:0304:08:4707:18:36
317PINDUR Grzegorz 559 YBunschPOZNANM00:00:0000:01:3100:03:0902:11:0104:03:0304:08:4607:18:36
318KOLOWCA Jacek 550 YGruby JacekPRZEMYŚLM00:00:0000:01:4000:03:3402:10:0603:53:3904:13:1307:19:13
319SURA Arkadiusz 550 XGruby JacekSKLEPBIEGACZA.PLM00:00:0000:01:4100:03:3502:10:0603:53:3904:13:1307:19:14
320OCZOŚ Krzysztof 521 YXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:2300:03:1102:11:2204:06:4104:14:1307:19:34
321SZYDŁAK Dariusz 521 XXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:2300:03:1102:11:2404:06:4204:14:1207:19:36
322SZYMAŃSKI Paweł 171 XPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:2100:03:1702:17:4204:11:1804:26:5407:19:47
323KUŚNIERZ Paweł 171 YPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:2100:03:1702:17:4304:11:1904:26:5407:19:48
324BARTEK Agnieszka 710 XNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKK00:00:0000:00:5300:02:3402:07:3704:05:2204:20:4807:19:52
325SMYK Robert 710 YNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:3604:05:2204:20:4907:19:53
326BRUŹ Filip 383 XAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:2300:01:3902:04:3403:58:3904:13:0107:21:15
327JACKOWIAK Michał 383 YAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:2300:01:3902:04:3803:58:3904:13:0307:21:23
328JACHYM Marcin 212 XPathfindersLIBERTÓWM00:00:0000:02:5600:05:0902:19:1704:11:2704:17:4507:21:24
329MURAK Robert 212 YPathfindersŁĘCZNAM00:00:0000:02:5600:05:0902:19:1804:11:2704:17:4407:21:24
330KSIĘŻAK Bartek 515 YBieg Szlak Trafi :)PUŁAWYM00:00:0000:03:1400:05:4402:14:5604:03:1604:12:3307:21:29
331SOWA Michał 515 XBieg Szlak Trafi :)12TRI.PL WARSZAWAM00:00:0000:03:1300:05:4402:14:5604:03:1604:12:3207:21:31
332ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 608 YCRAZY DENTISTDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:0900:02:5402:09:4903:59:5104:14:1407:21:45
333BĄK Piotr 608 XCRAZY DENTISTKB LUPUS OLEŚNICAM00:00:0000:01:0800:02:5402:09:4903:59:5104:14:1407:21:55
334RESZKA Marek 33 YSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:01:5900:03:5702:10:5004:01:5004:18:0007:22:05
335LIS Jakub 33 XSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:02:0000:03:5902:10:5004:01:5004:18:0007:22:06
336ORGAN Jakub 639 XJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRM00:00:0000:01:4000:03:3802:20:0504:12:1204:27:2707:22:20
337LESZCZUK Justyna 639 YJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRK00:00:0000:01:4100:03:3702:20:0504:12:1204:27:2707:22:20
338WOŁYNIEC Wojciech 175 YAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:4400:02:3502:24:2004:15:1504:23:1807:22:29
339RATKOWSKI Wojciech 175 XAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:4400:02:3502:24:2404:15:1504:23:1807:22:30
340WÓJTOWICZ Grzegorz 371 YAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:3400:03:2602:14:4104:05:1904:23:4307:22:34
341BIAŁAS Jarosław 371 XAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:3300:03:2602:14:4004:05:2004:23:4107:22:35
342KOCHANIAK Agnieszka 80 XSmashing Pąpkins - Matki DwieAKG ŁÓDŹ, SMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:0700:04:1702:19:2404:11:2104:17:5007:22:37
343SIWOŃ Ewa 80 YSmashing Pąpkins - Matki DwieSMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:0600:04:1702:19:2604:11:2204:17:5007:22:38
344MAKOWSKI Michał 444 YDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:3000:02:5402:06:2404:02:5204:11:4907:22:41
345MAKOWSKI Jan 444 XDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:2300:02:5402:06:2304:02:5304:11:4807:22:43
346SŁAWOMIR Gawlik 160 YHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:3800:02:0602:10:0104:03:2604:11:5307:22:45
347PRZEMYSŁAW Targosz 160 XHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:3800:02:0602:10:0204:03:2704:11:5407:22:48
348ROBERT Kłakulak 105 YAlpinista i ŻeglarzCHOJNICEM00:00:0000:00:5400:02:3802:19:3604:08:2004:18:5807:22:52
349WOSZCZYŁO Radosław 570 YByle do BerehówM00:00:0000:01:5600:03:5602:11:3604:00:1604:20:5807:22:55
350LEWANDOWSKI Wojciech 146 XGET RUNM00:00:0000:00:5700:02:3501:58:0003:58:5504:16:5107:22:55
351MELCER Katarzyna 570 XByle do BerehówK00:00:0000:01:5500:03:5602:11:3504:00:1604:20:5707:22:56
352ŚWIDA Adam 146 YGET RUNM00:00:0000:00:5700:02:3501:58:0003:58:5404:16:4607:22:57
353OPOZDA Michał 611 YTołhajeKRAKÓWM00:00:0000:00:4700:02:2502:15:5404:09:3804:23:0707:23:00
354JANCZAK Waldemar 611 XTołhajeKIELCEM00:00:0000:00:4700:02:2502:15:5404:09:3804:23:0707:23:00
355DZIADOWIEC Andrzej 432 YAndrzej x 2M00:00:0000:03:0400:05:0102:12:3604:02:3504:19:0807:23:37
356GONCIARZ Andrzej 432 XAndrzej x 2M00:00:0000:03:0300:05:0002:12:3604:02:3504:19:1007:23:38
357KAMIŃSKI Michał 579 XDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:2800:03:2102:12:4204:05:3904:14:1707:23:44
358OLEŃCZUK Tomasz 528 XTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:0600:04:1602:17:1904:10:5804:22:5407:23:47
359ZIELIŃSKI Bartosz 528 YTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:0500:04:1602:17:1904:10:5904:22:5507:23:49
360GANSEL Patryk 579 YDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:2800:03:2202:12:4104:05:4604:12:4707:23:50
361THOMANN Jacek 367 YJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:1200:04:1102:14:1904:08:2104:20:0807:23:53
362SOBOL Tomasz 367 XJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:1200:04:1202:14:1904:08:2104:20:0807:23:54
363SZCZYRBOWSKI Michał 246 YULICZNICY RUDA RYBNIKM00:00:0000:02:0900:04:1002:07:5203:54:2904:00:5007:23:56
364SOBLIK Łukasz 246 XULICZNICY RUDA RUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:02:0500:04:0902:07:5103:54:3104:00:5007:23:58
365ZAREMBA Marek 123 YKAMIKADZEŁĘKA MROCZEŃSKAM00:00:0000:02:3500:04:5702:25:1004:17:0604:29:1007:24:34
366KUPCZAK Grzegorz 123 XKAMIKADZEMROCZEŃM00:00:0000:02:3500:04:5702:25:1104:17:0604:29:1107:24:34
367ZAJĄC Jacek 583 XGMP LASY-KRAŚNIKKRAŚNIKM00:00:0000:01:4100:03:3002:11:2604:02:2804:14:5007:24:46
368KRZYSZTOŃ Grzegorz 583 YGMP LASY-KRAŚNIKLASY_KRAŚNIKM00:00:0000:01:4100:03:3102:11:2604:02:2804:14:5007:24:49
369TELEON Piotr 42 YJacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:1200:04:1202:10:1503:59:3504:14:3207:25:00
370CIOCH Paweł 271 YPLOTSERWIS TEAMM00:00:0000:00:4700:02:1802:10:3404:04:3404:16:5707:25:18
371MRUGAŁA Monika 271 XPLOTSERWIS TEAMK00:00:0000:00:4700:02:1902:10:3504:04:3504:16:5807:25:19
372JOSYPENKO Jędrzej 42 XJacekBiega Running TeamJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:1200:04:1102:10:1503:59:3404:20:0607:25:24
373PAWŁOWSKI Arkadiusz 443 XSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4602:13:2204:08:4104:25:4707:25:58
374KOTUŁA Arkadiusz 443 YSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4602:13:2104:08:4104:25:4707:25:58
375BIENIOSZEK Katarzyna 25 YDamy radę HRMAX ŻORYK00:00:0000:02:3100:04:4202:15:0004:04:0804:21:4107:25:59
376WUWER Mariusz 25 XDamy radę HRMAX ŻORYM00:00:0000:02:3100:04:4202:15:0004:04:0804:21:4107:25:59
377MALISZEWSKI Jacek 227 YCzar DziewictwaWARSZAWAM00:00:0000:01:5600:03:5502:15:1504:11:4804:22:1207:26:31
378BENESZ Robert 227 XCzar DziewictwaRZESZÓWM00:00:0000:01:5500:03:5502:15:1404:11:4804:22:1207:26:32
379MAŁEK Andrzej 393 XVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:2700:01:4502:03:5403:57:4604:03:0107:26:41
380SPYRA Mariusz 393 YVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:2800:01:4502:03:5703:57:4704:03:0207:26:42
381KOSTKIEWICZ Sebastian 182 YSKIPARK.COM.PLSKIPARKM00:00:0000:00:4300:02:1102:05:3304:02:4304:17:4007:26:58
382NIEDŹWIECKI Marek 182 XSKIPARK.COM.PLWYSOWA-ZDRÓJM00:00:0000:00:4400:02:1102:05:3204:02:4304:17:3707:26:58
383MATUSZEWSKI Michał 614 XLuźne SzortyGARBÓWM00:00:0000:01:3200:03:2202:15:1504:05:4604:16:5907:27:08
384NOWAKOWSKI Tomasz 614 YLuźne SzortyNIEDŹWICA DUŻAM00:00:0000:01:3300:03:2202:15:1604:05:4504:16:5807:27:08
385SŁOMIANY Łukasz 353 XPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:1300:04:2002:17:3004:08:2304:23:1007:27:28
386ŚWIĘTEK Jakub 353 YPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:1300:04:2002:17:3004:08:2404:23:0907:27:28
387PIOTR Kurpika 509 YAdventure24OPATOWEKM00:00:0000:02:2500:04:3102:20:1304:12:4304:31:3807:28:34
388ASPERSKI Michał 509 XAdventure24KALISZM00:00:0000:02:2500:04:2902:20:0704:12:4204:31:3607:28:34
389ZIENIEWICZ Wojciech 706 YEiGER.PLM00:00:0000:00:3200:01:5402:12:3704:10:5504:21:2707:28:46
390CHMIELEWSKI Łukasz 706 XEiGER.PLM00:00:0000:00:3200:01:5402:12:3804:10:5604:21:2907:28:48
391POLAK Stanisław 346 XHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:1900:04:3402:17:1504:05:2004:23:1207:30:03
392GRYGIERZEC Grzegorz 346 YHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:1900:04:3302:17:1704:05:2104:23:1407:30:06
393TERCZYŃSKI Paweł 459 YORANGE POLSKA 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4100:03:3502:18:3804:11:2804:31:0507:30:14
394JANIK Tomasz 459 XORANGE POLSKA 2HRUBIESZÓWM00:00:0000:01:4200:03:3502:18:3904:11:2804:31:0607:30:14
395WNĘK Paweł 416 YWater TeamSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:2000:03:1002:18:4704:09:5104:15:2907:30:47
396OLEKSY Jarosław 329 XLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTM00:00:0000:01:3300:03:2002:10:4404:05:0504:10:3607:30:47
397KĄKOL Zbigniew 416 XWater TeamGWOŹNICA DOLNAM00:00:0000:01:1900:03:1002:18:4804:09:5104:15:2907:30:47
398SZEWCZYK Katarzyna 329 YLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTK00:00:0000:01:3300:03:2002:10:4204:05:0504:10:3607:30:50
399KAMIŃSKI Robert 450 YKierunek Wołosate !12TRI.PLM00:00:0000:01:3500:03:2202:12:4104:05:4504:16:3307:31:50
400KAMIŃSKA Jolanta 450 XKierunek Wołosate !12TRI.PLK00:00:0000:01:3300:03:2202:12:4304:05:4504:16:3307:31:53
401DEAKI Oktawiusz 686 YRumcajs i CypisekZABRZEM00:00:0000:01:4200:03:2902:08:2103:58:2104:12:1007:31:54
402SOPEL Arkadiusz 686 XRumcajs i CypisekGLIWICEM00:00:0000:01:4200:03:2902:08:1903:58:1904:12:1007:31:54
403KRUPA Jan 126 YTTT TortugaM00:00:0000:00:4300:02:1402:11:4804:09:3404:27:2207:31:59
404GŁUCHOWSKI Jędrzej 126 XTTT TortugaM00:00:0000:00:4300:02:1402:11:4804:09:3504:27:2307:32:00
405WALOCH Tomasz 244 XKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:2900:04:2902:13:5704:07:4604:27:3807:32:01
406WALOCH Dariusz 244 YKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:3000:04:3002:13:5704:07:4604:27:3807:32:01
407REJDYCH Aleksander 294 XPorzygani TęcząJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:01:0500:02:3902:01:4903:55:3604:12:5907:32:22
408KAMIŃSKI Paweł 294 YPorzygani TęcząM00:00:0000:01:0500:02:3902:01:4903:55:3604:13:0107:32:25
409TURLEJ Dariusz 272 XSpartanie domatorzyKONDYCJAM00:00:0000:01:3600:03:3202:14:5504:09:5004:22:1307:32:30
410KARPIŃSKI Robert 272 YSpartanie domatorzySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:01:3600:03:3202:14:5404:09:5004:22:1407:32:31
411PISKULSKI Tomek 60 YNiepoprawni Napierdalatorzy LIMESHAINM00:00:0000:02:1000:04:1702:13:3103:58:5804:13:5507:32:34
412MOCZYŃSKI Maciej 60 XNiepoprawni Napierdalatorzy LAINDONM00:00:0000:02:1000:04:1702:13:3203:58:5704:13:5507:32:36
413JAREMA Maciek 667 YLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:5800:03:5902:11:0504:03:4404:20:4607:32:38
414KOZA Jan 667 XLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:5800:03:5902:11:0604:03:4504:20:4507:32:38
415BARANOWSKI Jacek 593 XJacekBiega Running Team / MotivatoJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:2600:04:2602:17:4504:11:4204:19:4107:32:39
416KNOLL Leszek 593 YJacekBiega Running Team / MotivatoMOTIVATOM00:00:0000:02:2500:04:2502:17:4604:11:4304:19:4007:32:40
417PELPLIŃSKI Piotr 703 XKwidzyn Run / Intel RunnerSOPOTM00:00:0000:02:3900:04:5602:25:3604:21:5704:34:0307:32:50
418FIGURA Marcin 703 YKwidzyn Run / Intel RunnerKWIDZYNM00:00:0000:02:3900:04:5602:25:3704:21:5704:34:0307:32:50
419LĘTOWSKI Mariusz 724 XKM TEAMNAWODNAM00:00:0000:00:5000:02:2902:16:1604:08:5104:22:3307:33:07
420JAZ Krzysztof 724 YKM TEAMKM TEAM MIESZKOWICEM00:00:0000:00:5000:02:2902:16:1604:08:5004:22:3307:33:08
421SAMBOR Mariusz 165 YWUJEK BIEGAKATOWICEM00:00:0000:01:1100:02:5602:12:3104:11:0704:23:0107:33:14
422BEDNARCZYK Jacek 165 XWUJEK BIEGAMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1000:02:5602:12:3904:11:0704:23:0007:33:14
423KLARECKI Adrian 365 XAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:5800:04:4702:15:0004:06:5604:17:2507:33:21
424KRÓL Maciej 365 YAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:5700:04:4802:15:0004:06:5504:17:2607:33:22
425CZERWIAK Paweł 396 Xck teamKIELCEM00:00:0000:01:3700:03:3302:15:0604:24:0604:36:1807:33:28
426KONDAS Arkadiusz 373 XHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:1200:05:3702:21:1104:17:5004:23:2607:33:29
427JOZWIAK Krzysztof 72 XYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2100:03:0902:09:5604:02:0504:14:3207:33:31
428JÓŹWIAK Barbara 72 YYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEK00:00:0000:01:2100:03:0802:09:5804:02:0504:14:3807:33:33
429KASPRZAK Artur 262 XRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:0800:02:5102:07:4603:58:3204:08:5307:33:39
430KACZOROWSKI Przemysław 262 YRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:0800:02:5102:07:4703:58:3204:08:5407:33:40
431KRUPA Sławomir 178 XBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:1600:02:5502:15:4004:11:1104:21:4807:33:48
432KRUPA Piotr 178 YBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:1600:02:5502:15:4204:11:1004:21:4507:33:51
433ORŁÓW Jakub 13 XTrenujemy na hołdachTYCHYM00:00:0000:02:3200:04:4602:29:4004:28:4904:39:4007:34:28
434PTAK Radosław 13 YTrenujemy na hołdachKATOWICEM00:00:0000:02:3200:04:4502:29:4204:28:4904:39:4007:34:30
435NIENADOWSKA Beata 154 XWOBETEAMELBLĄGK00:00:0000:00:2800:01:4702:13:3004:10:3904:18:1207:34:59
436ELMINOWSKI Wojciech 154 YWOBETEAMELBLĄGM00:00:0000:00:2800:01:4802:13:3104:10:3904:18:1307:35:00
437KAZIMIERSKI Michał 665 YKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:3300:01:5702:14:2404:06:3904:22:4507:35:13
438CHAŁUPA Daniel 665 XKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:3300:01:5702:14:2004:06:3704:22:4807:35:17
439GALLA Marek 635 XVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:4600:05:0002:20:2404:09:2804:24:3907:35:24
440MUSZYŃSKI Marek 635 YVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:4500:04:5702:20:2404:09:2804:24:3807:35:24
441FRANKIEWICZ Maciej 368 XGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:0500:04:0302:14:4204:05:4904:20:1407:35:29
442IGNASZEWSKI Przemysław 368 YGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:0400:04:0302:14:4204:05:4804:20:1207:35:30
443BIELECKI Jacek 242 YKS Kandahar/BluEmu TeamFRANCISZKANIEM00:00:0000:00:5000:02:1302:09:0204:03:0404:15:5207:35:40
444DZIK Aleksandra 242 XKS Kandahar/BluEmu TeamKS KANDAHAR/BLUEMU TEAMK00:00:0000:00:5000:02:1302:09:0204:03:0404:15:5107:35:40
445WASILEWICZ Krzysztof 214 YGrupa MedycznaWROCŁAWM00:00:0000:00:5200:02:3102:05:5104:00:1604:15:4307:35:53
446BIAŁOBŁOCKI Tomasz 214 XGrupa MedycznaKIEKRZM00:00:0000:00:5100:02:3102:05:4704:00:1604:15:4207:35:53
447ZAWADZKI Mariusz 369 XKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:0600:05:2602:20:1904:11:2004:38:1007:36:00
448ARTUR Żywczak 369 YKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:0500:05:2502:20:1904:11:2004:38:0907:36:01
449SAJDAK Ireneusz 601 YKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:3400:01:5802:14:3604:05:0804:16:4007:36:25
450PARYŚ Piotr 601 XKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:3400:01:5802:14:3604:05:0804:16:4007:36:25
451KASIBORSKI Adam 668 YSIŁA I HONORM00:00:0000:01:5300:03:4302:02:0603:58:4404:18:1307:36:27
452SIEKIERA Kamil 668 XSIŁA I HONORM00:00:0000:01:5300:03:4302:02:0803:58:4404:18:1407:36:29
453MAJEWSKI Piotr 401 YMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:3400:01:5802:17:4104:11:2904:26:3307:36:40
454WIĄCEK Marcin 401 XMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:3700:01:5802:17:4004:11:3004:26:3307:36:42
455ŁOSZEWSKI Patryk 501 XWojPakiM00:00:0000:01:1700:02:5902:09:3204:06:0404:18:1807:36:46
456PIETRZYK Wojciech 501 YWojPakiM00:00:0000:01:1800:03:0002:09:3304:06:0404:18:1807:36:46
457ŚWIDEREK Jacek 198 YBo TakM00:00:0000:02:5900:05:2302:29:2904:29:4704:40:0407:36:50
458WYSTRYCHOWSKA Marzena 198 XBo TakM00:00:0000:02:5900:05:2302:29:3004:29:4704:40:0207:36:50
459KOWALCZYK Adam 49 YBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1800:03:0802:26:2304:12:4604:24:3907:36:59
460SOJKA Adam 49 XBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1700:03:0802:26:2304:12:4604:24:3907:37:00
461TOKARCZYK Marek 722 XMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:2500:01:3901:52:2203:32:4903:39:5507:37:08
462JANICKI Patryk 210 XPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolM00:00:0000:01:2500:03:1202:15:5104:08:1004:26:0407:37:09
463ZAGÓRSKI Dariusz 210 YPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolKRAKÓWM00:00:0000:01:2500:03:1302:15:5004:08:0404:26:0407:37:10
464CHUDZIKIEWICZ Tomasz 722 YMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:2500:01:3901:52:2203:32:4903:39:5607:37:16
465LEGOWSKI Jakub 484 XArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:1900:03:1002:29:2304:29:1604:36:3407:37:41
466LEGOWSKI Lukasz 484 YArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:1900:03:1002:29:2404:29:1704:36:3407:37:41
467BALMOWSKI Radosław 124 YSZWLA Stargard SzczecińskiJANIKOWOM00:00:0000:01:3400:03:2302:12:5304:10:2204:28:3807:37:42
468SZOTOWICZ Sebastian 124 XSZWLA Stargard SzczecińskiSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:01:3400:03:2302:12:5304:10:2204:28:3807:37:42
469DRAGAN Grzegorz 389 YLublinLUBLINM00:00:0000:00:5600:02:4102:16:1804:07:4504:28:2307:37:44
470ŚMIECHOWICZ Filip 389 XLublinLUBLINM00:00:0000:00:5600:02:4102:16:2304:07:4504:28:2307:37:44
471SIKORA Jacek 345 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:02:5400:05:1402:26:2704:28:4304:41:0107:37:45
472GWIZDAK Justyna 345 YWater TeamRZESZÓWK00:00:0000:02:5400:05:1402:26:2804:28:3404:41:0107:37:45
473SZARAWARA Łukasz 613 YWYBIEGAJ MARZENIAM00:00:0000:01:5000:03:4302:10:3204:00:1904:18:1107:37:50
474GONDEK Andrzej 613 XWYBIEGAJ MARZENIAWARSZAWAM00:00:0000:01:4800:03:4202:10:4804:00:1904:18:1307:37:52
475RUBIKOWSKI Jacek 194 YHarpaganyŻYRARDÓWM00:00:0000:02:4600:05:0202:32:0004:23:3404:30:2707:38:04
476PYSZKO Mariusz 194 XHarpaganyWOLA MIEDNIEWSKAM00:00:0000:02:4700:05:0202:32:0104:23:3404:30:2707:38:05
477PASZEK Marcin 177 Xcafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:3500:01:5902:20:2004:17:0004:29:2907:38:06
478PILICH Łukasz 177 Ycafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:3400:01:5902:20:2504:17:0004:29:3107:38:09
479NOWICKI Jarosław 18 YJarków DwóchM00:00:0000:01:2000:03:0102:10:3604:09:0604:28:1407:38:25
480RYBITWA Jarosław 18 XJarków DwóchGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:2000:03:0102:10:3704:09:0804:28:1407:38:27
481KOSTRZEWSKA Justyna 689 YENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM K00:00:0000:00:5100:02:3102:15:4304:12:0504:35:2407:38:35
482WARMIŃSKI Marcin 689 XENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM M00:00:0000:00:5100:02:3102:15:4404:12:0504:35:2307:38:36
483BARANOWSKI Michał 619 YMoralni ZwyciezcyWARSZAWAM00:00:0000:02:2100:04:3602:20:4504:16:2504:38:0707:38:52
484KATNER Cezary 619 XMoralni ZwyciezcyWYSZKÓWM00:00:0000:02:2200:04:3502:20:4504:16:2504:38:0707:38:52
485KAŃKA Mirosław 264 XWybiegane mamy :)BALICEM00:00:0000:01:5400:03:5302:23:2104:17:2004:36:3807:39:42
486PÓŁTORAK Stanisław 264 YWybiegane mamy :)SIERAKÓWM00:00:0000:01:5300:03:5302:23:2104:17:2004:36:3707:39:42
487OPOWICZ Marzena 183 Yewa i marzkaACTIVSPORTSK00:00:0000:01:3400:03:2102:16:2404:16:3204:20:3407:40:05
488MATUSZEWICZ Ewa 183 Xewa i marzkaKONDYCJAK00:00:0000:01:3300:03:2102:16:2504:16:3204:20:3507:40:08
489MACIEJ Kowalski 581 XMEKSOŚNO LUBUSKIEM00:00:0000:03:1100:05:3302:14:2104:01:1704:26:0707:40:11
490SYLWESTRZAK Ewaryst 581 YMEKSPIASECZNOM00:00:0000:03:1100:05:3202:14:2204:01:1704:26:0207:40:12
491LASSHEIKKI Petri 575 YTorne?dals runnersKARUNKI(TORNE?)/ FINLANDM00:00:0000:00:3100:01:4901:59:4404:05:1904:23:4207:40:32
492HIHNALA Tero 575 XTorne?dals runnersTORNIO/ FINLANDM00:00:0000:00:3000:01:4901:59:4304:05:1804:23:4307:40:34
493JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1 XO skrzynkę piwaK00:00:0000:01:5700:03:5502:16:3904:15:2604:29:4507:40:42
494MĄCZKA Bronisław 1 YO skrzynkę piwaM00:00:0000:01:5700:03:5502:16:3804:15:2604:29:4507:40:42
495CIEPŁY Michał 37 YBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:0000:01:3700:03:3402:19:5904:15:1304:34:5007:40:44
496KRZESZOWSKI Dariusz 37 XBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:0002:19:5904:15:1404:34:5107:40:44
497BRZOZOWSKI Jarosław 181 XAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:5300:03:5002:14:2704:10:3104:22:5807:40:45
498PAWLIK Piotr 181 YAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:5200:03:5002:14:2804:10:3104:22:5907:40:46
499ŻUBIŃSKI Piotr 688 YRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:5800:02:3802:12:3404:16:3804:31:4807:40:48
500PODGÓRSKI Sebastian 688 XRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:5800:02:3902:12:3404:17:1704:31:5007:40:56
501BEDNARZ Bogdan 129 XŻywcem ZabieganiŻYWIECM00:00:0000:01:0600:02:5102:18:4204:13:0804:27:1607:40:59
502ZĄBEK Paweł 129 YŻywcem ZabieganiBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:0600:02:5002:18:4304:13:0704:27:1607:41:01
503PIÓRECKI Michał 500 YTarahumaraM00:00:0000:02:0200:04:0502:31:3204:27:3104:37:5207:41:20
504PUSKARCZYK Wojciech 500 XTarahumaraM00:00:0000:02:0200:04:0602:23:4604:27:3304:37:5107:41:21
505KRZYŻAK Edward 290 YLos BieganerosLOS BIEGANEROSM00:00:0000:02:0100:04:0102:18:2104:20:2204:31:3907:41:45
506FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 290 XLos BieganerosLOS BIEGANEROSK00:00:0000:02:0000:04:0102:18:2204:20:2204:31:3907:41:45
507RUPNIEWSKI Tomasz 483 XInżynier MamońM00:00:0000:02:0300:04:1502:17:5204:14:5704:28:4707:41:48
508MICHALAK Mariusz 483 YInżynier MamońM00:00:0000:02:0300:04:1402:17:5204:14:5704:28:4507:41:48
509BĄK Marek 55 XM&M'sTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:3900:03:3602:22:4104:15:4704:27:3507:41:56
510LESZCZYŃSKI Maciek 55 YM&M'sBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:01:3800:03:3502:22:4004:15:4604:27:3507:41:56
511WÓJCIK Dariusz 356 XSprawni InaczejM00:00:0000:02:1500:03:5402:10:2004:10:2804:33:0007:43:02
512SURMA Maciej 356 YSprawni InaczejM00:00:0000:02:1200:03:5302:10:1904:10:3004:33:0007:43:03
513PALIK Marcin 180 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:5500:02:3502:11:0404:08:5804:38:4607:43:13
514WOJCIECHOWSKI Michał 180 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:5500:02:3502:11:0204:08:5904:38:4807:43:15
515TUROSZ Zbigniew 469 Xbiegusiem.plLEŻAJSKM00:00:0000:02:3300:04:4402:18:3004:16:2204:35:1407:44:12
516PIKOR Jacek 469 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:02:3200:04:4302:18:2804:16:2204:35:1507:44:12
517USZYŃSKA Aldona 420 XPyra i KluskaOTK RZEŹNIK / GLIWICEK00:00:0000:01:2200:03:1002:12:5404:10:2904:23:5307:44:33
518GRABOWSKA Maria 420 YPyra i KluskaFAT / TRZEMESZNOK00:00:0000:01:2200:03:1102:12:5404:10:2904:23:5307:44:35
519KOKOCIŃSKI Wojciech 606 XKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:3900:03:3802:15:5804:12:1804:29:0107:45:25
520LICHWA Grzegorz 606 YKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:3900:03:3802:15:5904:12:1804:29:0007:45:26
521NIEMIRO Dominika 197 YJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK00:00:0000:01:5700:03:5702:27:3004:25:3504:34:1907:45:28
522NIEMIRO Paweł 197 XJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEM00:00:0000:01:5700:03:5702:27:2904:25:3604:34:2007:45:28
523ŻUKOWSKI Kamil 31 YBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:1600:04:2402:15:2604:09:1804:20:3007:45:48
524MOJSAK Wojciech 31 XBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:1600:04:2502:15:2604:09:2004:20:3007:45:50
525ŚWIERCZEK Grzegorz 670 YMAGRM00:00:0000:01:4000:03:4002:20:1804:15:3904:29:0807:46:07
526KOZŁOWSKA Marta 670 XMAGRK00:00:0000:01:4000:03:4002:20:1804:15:4004:29:0707:46:07
527BOROWSKA Dorota 328 Ywkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:01:5100:03:5202:18:2004:17:4904:33:4207:46:15
528JAKUB Abramczuk 328 Xwkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:01:5100:03:5302:18:2304:17:4904:33:4307:46:15
529DĄBROWSKI Sebastian 344 YTenacious D-ąbrowskiPOZNAŃM00:00:0000:01:0100:02:4302:04:4503:57:0004:11:1607:46:20
530DĄBROWSKI Marcin 344 XTenacious D-ąbrowskiTHOMSON REUTERSM00:00:0000:01:0200:02:4402:04:4403:57:0004:11:1607:46:23
531ŚLIWIŃSKI Andrzej 439 YMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:0900:05:3502:24:1504:34:5704:36:2707:46:51
532SEMSCH Artur 422 YKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:4800:02:2302:10:1004:04:3804:29:2107:47:00
533PORĘBA Eugeniusz 439 XMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:1000:05:3702:24:1704:34:5804:36:2707:47:00
534BOŁBOT Piotr 422 XKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:4800:02:2202:10:0804:04:3804:29:2207:47:01
535WRÓBLEWSKI Andrzej 113 YRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYM00:00:0000:01:1800:03:0302:12:5704:11:5504:32:2407:47:15
536AUGUSTYŃSKA Jolanta 113 XRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYK00:00:0000:01:1800:03:0302:12:5504:11:5504:32:2407:47:16
537TRZEJA-ZDANOWSKA Dorota 612 Xwlador-duchBĘDZINK00:00:0002:13:2004:10:4204:30:3807:47:17
538BRYJA Wojtek 612 Ywlador-duchSTRAWCZYNM00:00:0000:01:2000:03:0602:12:5004:10:4204:30:3707:47:17
539LACHERA Marek 455 XW pogoni za duchemKATOWICEM00:00:0000:01:1800:03:0602:12:5804:10:5904:30:3607:47:18
540WASZKIEWICZ Tomasz 455 YW pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:2000:03:0502:13:0004:10:5904:30:3407:47:19
541KOWAL Tomasz 433 YTata i BananBĘDZINM00:00:0000:01:2000:03:0602:12:5204:10:4504:30:3607:47:20
542SUPERNAK Łukasz 433 XTata i BananŁAZYM00:00:0000:01:2000:03:0702:12:5104:10:4504:30:3507:47:21
543PIĘTA Bartłomiej 543 YCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUM00:00:0000:02:2000:04:2502:22:2904:19:3704:35:3307:47:43
544MAKOWSKA Olga 543 XCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUK00:00:0000:02:1900:04:2502:22:2804:19:3704:35:2807:47:45
545KANIA Krzysztof 312 YSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:1400:03:0402:17:0704:11:4904:23:4707:47:56
546WOJTYŁA Szymon 312 XSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:1500:03:0502:17:0904:11:5204:23:4707:48:00
547CHOJECKI Dariusz 286 XKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:0900:02:5502:16:2604:13:0504:35:5907:48:04
548FILIP Paweł 286 YKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:0900:02:5502:16:2704:13:0604:35:5907:48:05
549SZYDŁOWSKA Małgorzata 32 YPan Psakomandosa i ZiomPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:2400:04:3702:28:4904:21:2004:21:2207:48:05
550BOJKO Filip 32 XPan Psakomandosa i ZiomWARSZAWAM00:00:0000:02:2300:04:3702:28:4904:21:2004:21:2207:48:08
551WITCZAK Jolanta 532 XZabiegani LusówkoK00:00:0000:01:5600:03:4802:14:5704:12:3404:25:5607:48:17
552RATAJCZAK Rajmund 532 YZabiegani LusówkoM00:00:0000:01:5600:03:4902:14:5904:12:3504:25:5707:48:19
553CIEŚLA Wojciech 596 XŁysinki i brzuszkiWARSZAWAM00:00:0000:02:0200:03:5902:19:3104:14:1904:31:1907:48:36
554DREGER Dariusz 596 YŁysinki i brzuszkiGORZÓW WLKP.M00:00:0000:02:0100:04:0002:19:3004:14:1904:31:1907:48:38
555REMLEIN Katarzyna 139 XKuźnia TriathlonuPOZNAŃK00:00:0000:01:5100:03:4802:18:0304:22:1104:25:4907:48:56
556BARTNIK Tomasz 139 YKuźnia TriathlonuPOZNAŃM00:00:0000:01:5100:03:4802:18:0404:22:1004:25:4907:48:57
557MACHUL Ewa 22 XBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAK00:00:0000:02:3900:04:5602:20:2504:18:5604:35:0707:48:58
558PŁÓCIENNICZAK Jakub 22 YBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAM00:00:0000:02:3900:04:5502:20:2604:18:5704:35:0807:48:59
559SZPINDA Sebastian 34 XSzwagryLBLBIŁGORAJM00:00:0000:02:0600:04:0302:16:4204:13:2704:41:4807:49:43
560GMITEREK Tomasz 34 YSzwagryLBLLUBLINM00:00:0000:02:0600:04:0202:16:4504:13:2704:41:4807:49:44
561KAŁA Maciej 510 YEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:0400:05:0802:25:3304:21:3204:36:0507:50:55
562DZIADOWIEC Łukasz 510 XEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:0400:05:0702:25:3304:21:3304:21:3807:50:56
563KOZICKI Jacek 600 XGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:2300:03:1702:17:3804:13:5604:28:4107:51:09
564KLIMCZAK Marek 600 YGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:2300:03:1602:17:3904:13:5604:28:4107:51:10
565NOWAK Lucjan 39 YKuzyniKRAKÓWM00:00:0000:01:2900:03:1802:04:0904:00:4604:19:3807:51:13
566JURECZKO Rafał 39 XKuzyniOLKUSZM00:00:0000:01:2800:03:1902:04:0804:00:4504:19:3807:51:14
567ZIELIŃSKI Michał 355 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:0700:05:1902:26:3904:24:4104:46:1507:51:31
568RUDKOWSKI Piotr 355 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:0700:05:1902:26:4004:24:4204:46:1607:51:32
569JÓZEFCZYK Tomasz 275 XPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:1000:02:5202:14:1504:12:1504:29:0407:51:52
570KOSTKA Janusz 275 YPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:0900:02:5302:14:1404:12:2404:29:0507:52:00
571PAŁKA Tomasz 399 XLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:3400:06:0602:28:5404:23:1704:39:3307:52:30
572LASOTA Robert 399 YLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:3500:06:0902:28:5504:23:1804:39:3307:52:35
573MOWNY Adam 476 YORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:0100:02:4402:17:2604:19:3504:37:2507:52:42
574MĄDRZYK Marek 476 XORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:0100:02:4402:17:2604:19:3604:37:2507:52:44
575SMOLUCH Ryszard 283 XPsy gończeZAMOŚĆM00:00:0000:03:1300:05:4302:37:2704:45:3104:54:1007:52:49
576OLESZCZUK Zbigniew 283 YPsy gończeKRASNYSTAWM00:00:0000:03:1300:05:4302:37:2804:45:3104:54:1107:52:50
577JAWORSKI Daniel 295 YBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGM00:00:0000:02:4100:05:0002:19:5704:19:2904:35:4907:52:56
578PIETRUSZCZAK Agnieszka 295 XBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGK00:00:0000:02:4100:05:0002:19:5604:19:3004:35:5007:52:57
579FABIŃSKI Marcin 12 XM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4300:04:5402:15:5204:13:0104:27:0207:53:00
580ZYGMUNT Marcin 12 YM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4300:04:5502:15:5304:13:0104:27:0407:53:01
581DRĄCZKOWSKI Piotr 88 XKW / Bike Polo LublinKW LUBLIN/TRICLUBM00:00:0000:03:1200:05:4302:15:3004:01:4704:55:3007:53:33
582ŁOWCZAK Bartosz 88 YKW / Bike Polo LublinBIKE POLO LUBLINM00:00:0000:03:1300:05:4202:15:3004:01:4704:55:2907:53:34
583SKROK Dariusz 649 YNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:0000:04:0302:18:4904:13:2804:24:2207:53:35
584BILSKI Przemysław 649 XNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:0100:04:0402:18:4904:13:2804:24:2307:53:36
585GÓRECKI Piotr 423 XALE TeamCHORZÓW M00:00:0000:01:4700:03:4602:31:4104:37:3104:50:2807:53:44
586NABOŻNA Ewelina 423 YALE TeamRZESZÓWK00:00:0000:01:4600:03:4702:31:4204:37:3104:50:2707:53:45
587BALTYN Jacek 488 YUKA OILPRUSZKÓWM00:00:0000:00:4600:02:1702:15:2904:18:0704:28:5107:53:55
588BAZAŁA Maciej 488 XUKA OILWARSZAWAM00:00:0000:00:4600:02:1702:15:2804:18:0704:28:5207:53:56
589WIŚNIEWSKI Artur 209 XINTROM00:00:0000:02:5300:04:4302:26:1104:24:5004:37:0307:54:32
590CZUBA Adam 448 YBodyKineticKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:4600:05:0302:22:3004:17:4804:30:2307:54:33
591RAJZER Mariusz 448 XBodyKineticM00:00:0000:02:4600:05:0302:22:3004:17:4804:30:2407:54:33
592BONDARCZUK Igor 209 YINTROM00:00:0000:02:5300:04:4302:26:1004:24:5104:37:0407:54:35
593KRAWCZYK Karolina 68 XNarwani SceptycyWARSZAWAK00:00:0000:01:3600:03:3602:23:2204:18:5504:31:0507:54:37
594KRAWCZYK Michał 68 YNarwani SceptycyWARSZAWAM00:00:0000:01:3700:03:3602:23:2204:18:5604:31:0407:54:39
595SPYCHAŁA Paweł 431 YWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:0100:04:0402:18:4404:18:1104:35:1307:54:42
596BORSIAK Krzysztof 431 XWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:0200:04:0402:18:4504:18:1204:35:1407:54:43
597FIEGA Ryszard 169 YPiagor2015MARATON GORLICE- FESTIWAL BIEGOWY KRYNICAM00:00:0000:00:3300:01:5202:13:5604:19:1304:33:0307:55:44
598NIZIOŁ Marian 169 XPiagor2015MARATON GORLICEM00:00:0000:00:3300:01:5302:13:5004:19:1304:33:0207:55:45
599BRUŚ Marcin 81 XSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:4000:03:2602:18:4604:12:2504:50:1007:55:47
600KUBIK Józef 81 YSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:3900:03:2602:18:4704:12:2504:50:1007:55:47
601WIKTOROWICZ Tomasz 380 XDamy Rade!WROCŁAWM00:00:0000:02:4800:05:0702:26:5004:20:2704:42:0007:55:50
602BARTOSZEK Mateusz 524 YDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:3000:04:4402:29:3504:30:0004:39:4607:55:51
603KOWAL Adam Bogusław 380 YDamy Rade!JELCZ-LASKOWICEM00:00:0000:02:4800:05:0802:26:5204:20:2804:42:0207:55:51
604BÓBSKI Michał 524 XDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:3000:04:4302:29:3504:30:0004:39:4607:55:52
605CYTRYNOWICZ Tomasz 273 YAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:0800:05:2902:27:0004:23:0504:49:3207:55:55
606ROGALA Rafał 273 XAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:0800:05:2902:27:0004:23:0504:49:3307:55:56
607RECZUCH Andrzej 65 YBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:2700:03:2002:15:1804:09:2804:27:2507:56:37
608LIPUTA Grzegorz 65 XBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:2800:03:1902:15:1704:09:2904:27:2507:56:37
609KORDECKI Bartłomiej 101 Ybrzesko sofa squad BRZESKOM00:00:0000:02:1100:04:1902:25:5004:27:1504:31:0907:57:21
610KORDECKA Anna 101 Xbrzesko sofa squad K00:00:0000:02:1100:04:1902:25:5304:27:1804:31:1007:57:26
611BUJAK Kamil 681 XCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:5300:03:5102:17:2704:12:3804:29:4607:57:36
612BUJAK Paweł 681 YCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:5300:03:5202:17:2804:12:3804:29:4607:57:39
613TURLEJ Wojtek 487 XPiwoszeWICZYCEM00:00:0000:01:4200:03:4002:14:4404:15:5504:29:4407:57:48
614OSMANOWSKI Piotr 487 YPiwoszeKST WŁÓKNIARZM00:00:0000:01:4200:03:4002:14:4504:15:5504:29:4407:57:49
615MAZUREK Robert 582 YPędziwiatryLUBLIN/ PLASTIC OMNIUMM00:00:0000:03:5600:05:5302:27:0804:28:0404:39:1407:58:09
616CIEŚLAK Marek 582 XPędziwiatryWARSZAWAM00:00:0000:03:5600:05:5302:27:1104:28:0404:39:1407:58:11
617ŁANKIEWICZ Daniel 666 XCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:5900:05:1902:18:1004:13:1204:36:4507:58:20
618BUCZEL Michał 666 YCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:5900:05:1802:18:1104:13:1304:36:4507:58:21
619SIENKIEWICZ Piotr 660 XtrabantSTJM00:00:0000:01:5400:03:5402:14:1104:12:4504:32:5107:58:40
620TRZPIL Maciej 660 YtrabantKWWM00:00:0000:01:5400:03:5402:14:0804:12:4504:32:5107:58:41
621JULKE Sławomir 627 XLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:1900:01:2902:19:4004:52:1105:02:0107:59:16
622WIŚNIEWSKI Piotr 627 YLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:2100:01:2902:19:3804:52:0105:02:0107:59:16
623GAŁECKI Rafał 249 YByle przed DyrektoremNOWOGARDM00:00:0000:00:4200:02:1002:15:2404:19:0704:31:5307:59:23
624SŁOMIAK Marian 249 XByle przed DyrektoremGRUDZIĄDZM00:00:0000:00:4200:02:1202:15:2504:19:0804:31:5307:59:25
625KĘPA Robert 652 XPWRKRADOMSKOM00:00:0000:01:3500:03:3002:31:4404:31:5204:49:5108:00:00
626WOJTASIK Przemysław 652 YPWRKM00:00:0000:01:3500:03:3102:31:4404:31:5304:49:5108:00:01
627TYC Ryszard 498 YJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:0300:05:2802:25:0004:22:5504:36:5608:00:16
628JEWUŁA Mariusz 498 XJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:0300:05:2702:25:0104:22:5504:36:5708:00:16
629SOŁODUCHA Hubert 314 XJW 4115GLIWICEM00:00:0000:02:1100:04:0502:16:2804:11:3704:32:4608:00:36
630URBAŃSKI Daniel 314 YJW 4115JW 4115M00:00:0000:02:1100:04:0502:16:2804:11:3704:32:4808:00:36
631WOŁCZEK Paweł 557 YZdolny Śląsk KB LEW LEGNICAM00:00:0000:02:1400:04:2302:23:1704:21:0904:44:2608:00:44
632SULEJ Kamil 557 XZdolny Śląsk KARPACZM00:00:0000:02:1400:04:2402:23:1604:21:1004:44:2608:00:44
633GAŁĘZIA Grzegorz 102 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:2700:04:3902:28:4104:28:1704:46:2008:01:05
634KOŁKOWSKI Andrzej 102 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:2600:04:4002:28:4104:28:1704:46:2008:01:05
635SZABELAK Witek 167 Xmarta i witekORTOREH TEAMM00:00:0000:02:2800:04:3802:24:2904:29:0204:37:5808:01:17
636MALISZEWSKA Marta 167 Ymarta i witekORTOREH TEAMK00:00:0000:02:2700:04:3802:24:2804:29:0204:37:5708:01:18
637MART Mariusz 519 YplamasPLAMASM00:00:0000:02:4500:04:5702:33:4904:37:3604:51:3708:01:54
638RYKAŁA Artur 519 XplamasPLAMASM00:00:0000:02:4400:04:5802:33:5004:37:3604:51:3708:01:55
639SOSNOWSKI Łukasz 403 YKITCHEN TEAMKRAKÓWM00:00:0000:03:0100:05:2902:31:5604:35:4304:55:4908:01:58
640BOROWSKI Rafał 403 XKITCHEN TEAMWARSZAWAM00:00:0000:03:0100:05:2902:31:5604:35:4304:55:4908:01:59
641ZIĘTEK Marcin 514 YKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:0900:02:4902:17:1404:21:0804:44:4108:02:05
642ZIĘTEK Ireneusz 514 XKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:0800:02:4802:17:1304:21:0804:44:4108:02:07
643ŁASTOWSKI Waldemar 541 X4RUN Team4RUN TEAM PIŁAM00:00:0000:03:2400:05:5502:28:3504:25:0104:35:2708:02:20
644JAREMA Marek 541 Y4RUN Team4RUN TEAM KRAKÓWM00:00:0000:03:2400:05:5502:28:3604:25:0204:40:3108:02:21
645KREMPA Mateusz 518 YWpisz cokolwiek.OSIELSKOM00:00:0000:03:1000:05:3602:36:0304:43:2204:59:1608:02:46
646KŁOPOCKI Jan 518 XWpisz cokolwiek.BYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3602:36:0204:43:2304:59:1608:02:46
647MAZUREK Michał 75 YOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:4000:03:3802:25:4004:36:2904:45:3208:02:58
648ROZYNEK Dariusz 546 YZieliniec TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:0200:05:2402:23:2304:20:4104:48:3108:03:13
649KONDASZEWSKI Dariusz 546 XZieliniec TeamPIOTRKÓW TRYB.M00:00:0000:03:0200:05:2302:23:2304:20:4104:48:2808:03:14
650KUBASIK Łukasz 663 Y "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:3300:01:5202:07:3304:12:1304:28:4008:03:19
651PODOLAK Zbigniew 663 X "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:3300:01:5202:07:3104:12:1304:28:4008:03:20
652WOŁOCH Michał 628 YSaperzy BetaBIŁGORAJM00:00:0000:01:1400:02:4902:03:0803:58:5304:24:5208:03:26
653NOWAK Marcin 628 XSaperzy BetaSTALOWA WOLAM00:00:0000:01:1500:02:5002:03:0903:58:5304:24:4008:03:28
654DĄBROWSKA Anna 333 XHomo FaberLUBLINK00:00:0000:02:0800:04:1402:32:5504:39:2704:48:5908:03:37
655KIERZKOWSKI Rafał 250 YSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:5800:05:2102:26:3804:24:4304:49:3108:03:37
656SKRZYPCZAK Piotr 333 YHomo FaberLUBLINM00:00:0000:02:0800:04:1302:32:5604:39:2704:48:5908:03:37
657CZMOK Rafał 721 XACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:3900:02:0402:10:2504:15:2904:45:1208:03:38
658SOWA Jacek 721 YACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:4000:02:0502:10:2804:15:2904:45:1308:03:39
659MŁODZIKOWSKI Rafał 250 XSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:5800:05:2202:26:3904:24:4304:49:2908:03:40
660ŻUK Marek 531 XPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:4500:02:2202:18:1604:21:3204:40:2208:04:22
661PAŚKO Rafał 531 YPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:4500:02:2202:18:1804:21:3204:40:2208:04:26
662WNUK Michał 204 YC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5202:32:5904:39:2504:49:0008:04:33
663WNUK Marcin 204 XC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5202:32:5904:39:2404:48:5808:04:33
664STRABEL Łukasz 64 YHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3902:30:5904:30:0804:55:3908:04:35
665DOMARADZKA Violetta 717 XRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMK00:00:0000:00:4600:02:2302:17:3704:15:1704:22:0708:04:36
666ZAKRZEWSKI Robert 717 YRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMM00:00:0000:00:4600:02:2302:17:3704:15:1704:22:0708:04:36
667JASIENIECKI Rafał 64 XHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3902:30:5804:30:0804:55:4008:04:37
668PIOTROWSKI Andrzej 75 XOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:4000:03:3802:38:5704:36:2904:45:3108:04:43
669FARBISZEWSKI Marek 547 XORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3600:02:0902:22:1904:23:2304:43:3608:04:46
670WYSOKIŃSKI Jerzy 547 YORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3600:02:0902:22:2004:23:2304:43:3608:04:46
671JÓZEFOWICZ Maciej 285 XSpokoiczek TeamKOZIEGŁOWYM00:00:0000:01:5800:03:5902:31:2304:29:3505:04:5908:05:28
672MAĆKOWIAK Paweł 285 YSpokoiczek TeamPOZNAŃM00:00:0000:01:5800:04:0002:31:2404:29:3605:04:5908:05:28
673KRUK Tomasz 538 XScyzorykiM00:00:0000:01:4400:03:4402:21:1204:23:3504:40:4408:05:46
674PYTEL Stanisław 538 YScyzorykiM00:00:0000:01:4400:03:4402:21:1804:23:3804:40:4308:05:54
675MICHAŁOWSKI Maciej 50 YSzybcy i PiękniŁKW ŁÓDŹM00:00:0000:01:0300:02:3702:11:2104:12:2304:25:5308:06:18
676PACZESNY Janusz 50 XSzybcy i PiękniŁÓDŹM00:00:0000:01:0300:02:3802:11:2104:12:2304:25:5308:06:19
677KRAWCZYK Marcin 86 YSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4302:29:4304:27:2904:44:0208:07:26
678KIERENKO Paweł 86 XSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4302:29:4304:27:2904:44:0508:07:27
679PIOTROWSKI Maciej 407 XUltramaraton PodkarpackiRZESZÓWM00:00:0000:01:0400:02:4702:12:2104:15:3304:28:1108:07:32
680MROWIEC Michał 421 XPower Rade 1BOBROWIECM00:00:0000:00:5000:02:2102:19:0104:23:0404:43:0808:07:33
681NOVIKOV Vitaliy 421 YPower Rade 1MEDIOLANM00:00:0000:00:5000:02:2102:19:0204:23:0404:43:1108:07:33
682BASTIAN Jacek 407 YUltramaraton PodkarpackiSOPOTM00:00:0000:01:0400:02:4702:12:2004:15:3304:28:1108:07:35
683SZWED Andrzej 151 XSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:5000:05:1102:26:0304:20:5904:40:5508:07:45
684PROSZOWSKI Piotr 151 YSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:5000:05:0902:26:0404:20:5804:40:5508:07:46
685RYCYK Grzegorz 315 XZadzieram kiece i leceKRASNYSTAW BIEGAM00:00:0000:01:3200:03:2602:14:3404:13:5904:34:4508:08:10
686PIECH Adam 315 YZadzieram kiece i lecePORANNY PATROLM00:00:0000:01:3400:03:2602:14:3504:14:0104:34:4708:08:12
687ZOK Karol 45 XKA-RO TeamM00:00:0000:02:2800:04:4002:18:3504:19:5604:37:2008:08:24
688OSINSKI Robert 45 YKA-RO TeamM00:00:0000:02:2800:04:4002:18:3604:19:5704:37:2008:08:25
689JĘDRZEJUK Robert 43 YRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4700:03:3202:17:5804:17:1304:34:5208:09:07
690SERWIN Marcin 43 XRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4700:03:3102:18:0004:17:1304:34:5208:09:07
691RIEFF Tomasz 662 XTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:1100:04:1802:28:4504:34:1904:43:2008:09:13
692KUŹMA Karol 310 XYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2900:03:2302:23:1204:22:0704:45:3608:09:14
693SZCZOŁEK Wojciech 662 YTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:1802:28:4404:34:1904:43:1908:09:16
694POWAŁKA Michał 310 YYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2900:03:2302:23:1304:22:0804:45:3708:09:17
695KOZŁOWSKA Agnieszka 184 YŚwiętokrzyskie CzarowniceKKL KIELCE/BBM KIELCEK00:00:0000:02:0400:04:1202:21:3004:32:0604:44:3208:09:18
696JAMRÓZ Mariola 184 XŚwiętokrzyskie CzarowniceFITNESS KLUB TAOK00:00:0000:02:0300:04:1102:21:3104:32:0604:44:3708:09:18
697WIKTORSKI Błażej 480 XNaganiaczePOZNAŃM00:00:0000:02:5000:04:5802:20:1004:19:1804:35:0108:09:21
698JAKÓBCZYK Martyna 480 YNaganiaczePOZNAŃK00:00:0000:02:5000:04:5702:20:1104:19:1804:35:0208:09:22
699ZAGDAŃSKI Robert 109 YFinisz RymanówMACHNÓWKAM00:00:0000:03:0900:05:3402:32:0004:33:5504:54:1208:09:31
700ŚLĄCZKA Arkadiusz 109 XFinisz RymanówFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:03:0800:05:3402:31:5904:33:5504:54:1208:09:31
701WASZCZYK Bernard 569 YBeKaCZEWARSZAWAM00:00:0000:01:0300:02:5302:20:5904:24:5604:41:3108:09:32
702KARPA Katarzyna 569 XBeKaCZEWARSZAWAK00:00:0000:01:0300:02:5302:21:0104:24:5804:41:2908:09:33
703ZEGAR Damian 633 XTeam ASA - Biegiem po ZdrowieROPCZYCEM00:00:0000:02:1700:04:2502:31:1604:30:0504:56:4108:09:45
704KASZA Jarosław 633 YTeam ASA - Biegiem po ZdrowieKREMPNAM00:00:0000:02:1600:04:2402:31:1604:30:0704:56:4208:09:47
705PYTEL Marcin 29 YCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:5600:02:3602:08:1204:12:1604:25:3608:09:55
706PYTEL Paweł 29 XCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:5700:02:3602:08:1504:12:1504:25:3708:09:56
707WNUCZEK Sławomir 388 YMonia i SlavkoM00:00:0000:03:0300:05:2902:32:5704:37:2804:56:5008:10:31
708MADZIARSKA Monika 388 XMonia i SlavkoK00:00:0000:03:0300:05:3002:32:5804:37:2804:56:5008:10:33
709RUSZNIAK Piotr 248 XNo Pie No Sledgehammer TeamPIASECZNOM00:00:0000:02:1100:04:2102:29:1504:28:4804:47:2508:10:43
710BUSZEWSKI Jakub 248 YNo Pie No Sledgehammer TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:1100:04:2102:29:1404:28:4804:47:2408:10:45
711SADKOWSKI Bartosz 693 XRUNMAGEDDONHURAGAN ŁBISKAM00:00:0000:02:1900:04:2802:29:4804:29:4904:56:4308:10:46
712SALA Paweł 693 YRUNMAGEDDONŁBISKA RUNMAGEDDONM00:00:0000:02:2000:04:3002:29:5204:29:5004:54:1008:10:50
713RAK Łukasz 203 YKiŁ-aJASŁOM00:00:0000:02:4400:04:5902:25:1704:34:2504:57:0708:10:54
714CZEPIEL-RAK Katarzyna 203 XKiŁ-aJASŁOK00:00:0000:02:4400:05:0002:25:1604:34:2504:57:0608:10:55
715GOŹDZIENIAK Sobiesław 435 XPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:0000:02:4502:10:2204:12:1704:30:0008:10:59
716KOŚCIUK Łukasz 435 YPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:0000:02:4502:10:2104:12:1704:29:5908:11:02
717KOŁODZIEJSKI Jarek 254 XNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aPOZNAŃM00:00:0000:03:0700:05:3302:39:0304:48:4504:58:1908:11:17
718KUBAREK Łukasz 254 YNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aKRAKÓWM00:00:0000:03:0700:05:3302:39:0104:48:4504:58:1908:11:17
719SZWAJ Mariusz 287 YKresowiacyWŁODAWAM00:00:0000:01:4300:03:4302:26:5204:29:1804:54:4108:11:18
720JARZYNKA Krzysztof 287 XKresowiacyLUBLINM00:00:0000:01:4400:03:4302:26:5104:29:1804:54:4208:11:18
721DERWICH Łukasz 589 XGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:1400:04:2102:20:2804:19:4804:38:4108:11:23
722BARCZENTEWICZ Przemysław 589 YGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:1500:04:2002:20:3104:19:4904:38:4108:11:23
723BRONCEL Sebastian 62 XLuźna gumaTYCHYM00:00:0000:02:1200:04:1902:31:5504:46:0605:01:0108:11:42
724WYRWAS Piotr 62 YLuźna gumaSŁUPNOM00:00:0000:02:1300:04:2002:31:5504:46:0805:01:0208:11:42
725FYDA Piotr 377 XOBY TALALAKROSNOM00:00:0000:02:2300:04:3402:20:3004:14:1804:36:2908:11:52
726DĘBIEC Karina 377 YOBY TALALARYMANÓWK00:00:0000:02:2300:04:3402:20:3004:14:1904:38:4708:11:53
727AST Anna 225 XaKwadratNOWA SÓLK00:00:0000:01:3200:03:2002:18:1904:23:2404:50:3308:11:54
728SEPIOŁ Anna 225 YaKwadratPIŁAK00:00:0000:01:3100:03:2002:18:1804:23:2404:50:3208:11:54
729ANNA Świerk 148 YNaturalnie JanowiceK00:00:0000:02:2100:04:2602:19:4304:29:1704:41:5308:12:08
730ŚWIERK Seweryn 148 XNaturalnie JanowiceM00:00:0000:02:2100:04:2702:19:4404:29:1704:41:5408:12:09
731FALKOWSKI Piotr 5 XJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMM00:00:0000:01:3500:03:2902:29:1104:31:3904:49:1008:12:20
732WĄSOWSKA Jagoda 5 YJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMK00:00:0000:01:3500:03:2902:29:1204:31:4004:49:0908:12:22
733BUKALSKI Zbigniew 473 XDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:0600:02:5002:17:5104:20:4004:40:4208:12:24
734NAGIERSKI Łukasz 473 YDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:0600:02:5002:17:4904:20:4104:40:4308:12:24
735LIPSKI Rafał 647 YLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:1400:05:4102:33:1804:32:2704:56:1808:12:42
736BISKUP Rafał 647 XLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:1400:05:4102:33:1704:32:2804:56:1808:12:43
737OLEŃSKI Paweł 327 YniedozabieganiaRUN RUCIANE-NIDAM00:00:0000:01:3600:03:3102:23:5104:26:5804:51:5008:12:49
738KUROWSKI Kuba 327 XniedozabieganiaHELBEJ PUŁAWYM00:00:0000:01:3700:03:3102:23:5304:26:5804:51:5008:12:50
739GÓRA Tomasz 556 XReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:3000:03:2402:22:3204:23:3204:38:0108:12:58
740NOWAK Łukasz 556 YReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:3000:03:2302:22:3304:23:3104:38:0108:13:00
741WILK Grzegorz 196 YŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:02:3600:04:2602:06:3604:00:5604:12:0408:13:38
742NOWAKOWSKI Mateusz 48 XCALiforniacyCIECHOCINEK / KM UMK TORUŃM00:00:0000:01:1700:03:0202:21:0204:24:1104:43:5408:13:39
743WRÓBLEWSKI Tomasz 48 YCALiforniacyALEKSANDRÓW KUJAWSKIM00:00:0000:01:1700:03:0302:21:0404:24:1204:43:5408:13:41
744ŻYCHLIŃSKI Miłosz 274 XBoscy ŻigoloŁÓDŹM00:00:0000:00:5200:02:3202:19:1904:19:2804:37:5908:14:32
745WYPYCH Arkadiusz 274 YBoscy ŻigoloPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:00:5200:02:3202:19:2204:19:2904:37:5908:14:33
746GWIZDAK Bartosz 504 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:0500:05:3202:35:0904:36:2804:46:1208:14:37
747JAMA Rafał 504 YWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:0400:05:3002:35:0904:36:2804:46:1208:14:38
748STEPAK Włodek 680 XAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:0500:04:0902:26:1704:28:1904:43:4108:14:47
749PILARSKI Jacek 680 YAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:0500:04:0802:26:1604:28:2004:43:4108:14:47
750JASKULSKI Kazimierz 707 YAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4200:05:0102:36:0004:44:0704:56:4908:14:48
751JASKULSKA Mirela 707 XAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK00:00:0000:02:4200:05:0102:36:0004:44:0704:56:4908:14:49
752WRONA Mateusz 698 XTeam 2M00:00:0000:02:3700:04:5002:20:4004:22:5804:28:5708:14:59
753GARCON Łukasz 698 YTeam 2M00:00:0000:02:3700:04:4902:20:4104:22:5804:29:0008:15:01
754SUSZ Artur 400 XDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:2700:03:1802:24:3204:28:3204:42:1808:15:01
755ORNATOWSKI Dariusz 400 YDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:2700:03:1802:24:3304:28:3304:42:2008:15:03
756BRZEZIŃSKI Michał 322 Ywilk i zającM00:00:0000:03:3700:06:1202:29:4204:29:5904:46:3008:15:13
757WYWROT Grzegorz 322 Xwilk i zającM00:00:0000:03:3700:06:1102:29:4304:29:5804:46:3008:15:15
758OKRUTNIAK Sławomir 351 YZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEM00:00:0000:01:5000:03:4902:31:4604:38:4604:51:2008:16:12
759POTĘGA Izabela 351 XZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEK00:00:0000:01:4900:03:5002:31:4504:38:4604:51:2008:16:13
760FRYDRYCHOWSKI Przemysław 17 XZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:5900:02:4202:26:3504:38:1605:04:3108:16:18
761SZYMAŃSKI Dariusz 17 YZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:5900:02:4202:26:3604:38:1705:04:3208:16:21
762PIOTROWSKI Lech 568 XLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:4600:03:4802:33:0304:40:3005:04:2008:16:22
763ROZENBERG Sławomir 568 YLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:4700:03:4802:33:0104:40:3005:04:1608:16:22
764KOEHLER Krzysztof 316 XKarKrzykKRAKÓWM00:00:0000:01:5200:04:1102:33:4804:40:2904:59:2008:17:52
765PIOTROWSKI Karol 316 YKarKrzykRSEA PENALARAM00:00:0000:01:5200:04:1002:33:4904:40:2904:59:2008:17:53
766OSIKOWSKA Teresa 349 YKOSMALA TeamZAKOPANEK00:00:0000:00:3900:02:1002:27:4604:31:0904:53:4208:18:16
767KOSMALA Bartosz 349 XKOSMALA TeamKRAKÓWM00:00:0000:00:3900:02:1102:27:4504:31:0904:53:4108:18:16
768TOSIEK Sylwester 405 YFit&LazyM00:00:0000:02:2600:04:2302:16:3004:14:5204:30:2108:18:26
769ZAKRZEWSKI Piotr 405 XFit&LazyM00:00:0000:02:2600:04:2802:16:3104:14:5304:30:2108:18:28
770GELBERG Maciej 653 XFestiwal BiegowyM00:00:0000:03:2800:06:0102:31:0304:34:3804:52:4208:18:38
771BORKOWSKA Emilia 653 YFestiwal BiegowyK00:00:0000:03:2800:06:0102:31:0404:34:4104:52:4308:18:39
772NIECZUJA-OSTROWSKA Anna 496 Ybez bólu nie ma prestiżuLESZNOK00:00:0000:01:3500:03:3202:26:5804:31:1004:52:0508:18:46
773SZCZEŚNIAK Dorota 496 Xbez bólu nie ma prestiżuDĄBRÓWKAK00:00:0000:01:3500:03:3202:26:5904:31:1204:52:0308:18:46
774KRUK Sławomir 232 YPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:2000:05:5102:36:4804:43:4404:53:3308:18:46
775PARTYKA Andrzej 232 XPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:2100:05:5102:36:5004:43:4404:53:3308:18:52
776JĘDRZEJCZYK Agnieszka 370 YEwa & AgaK00:00:0000:02:1000:04:0902:22:1204:30:0904:43:0408:19:00
777POLAK Ewa 370 XEwa & AgaK00:00:0000:02:1000:04:1002:22:1304:30:0904:42:5708:19:01
778KRAJEWSKA Agata 230 XOławaOŁAWAK00:00:0000:02:2800:04:4302:31:3904:39:2204:58:4508:19:18
779KIRKIEWICZ Ireneusz 230 YOławaOŁAWAM00:00:0000:02:2700:04:4302:31:3804:39:2204:58:4408:19:18
780NOWAK Michał 14 YWełnica BiegaWEŁNICAM00:00:0000:02:0400:04:0502:18:5504:21:5504:41:4308:19:44
781PACANOWSKI Robert 14 XWełnica BiegaGNIEZNOM00:00:0000:02:0300:04:0502:18:5604:21:5404:41:4208:19:47
782SAŁAPA Kamil 413 YSapex Strong TeamOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM00:00:0000:02:1400:04:2602:30:5804:37:5004:50:3508:20:06
783CZOPKO Kamil 413 XSapex Strong TeamGDYNIAM00:00:0000:02:1500:04:2602:30:5904:37:5004:50:3608:20:07
784MICHALCZUK Dominik 544 XORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:0000:05:2302:28:3104:37:0304:48:2208:21:32
785KOT Robert 544 YORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:0000:05:2402:28:3304:37:0404:48:2208:21:35
786LISOWSKI Jacek 277 YLawinaM00:00:0000:03:2700:05:5402:34:0604:37:3504:49:4008:21:46
787BARCZENTEWICZ Wojciech 277 XLawinaM00:00:0000:03:2700:05:5402:34:0704:37:3404:49:4008:21:47
788POLAK Szymon 489 YKontuzjowaniKOSZALINM00:00:0000:01:1500:03:0502:22:3104:29:2104:43:0208:21:58
789BRYŁA Krzysztof 489 XKontuzjowaniM00:00:0000:01:1500:03:0502:23:1304:29:2204:43:0208:22:08
790RZECZYCA Adam 482 YRaz kozom śmierć!ŁÓDŹM00:00:0000:03:2300:05:5302:42:1304:52:5605:06:5608:22:09
791STANGIERSKA Weronika 482 XRaz kozom śmierć!ŁÓDŹK00:00:0000:03:2300:05:5402:42:1904:52:5605:06:5708:22:09
792ZANIEWSKI Krzysztof 193 YPrzegląd SportowyCHRISACTIVEM00:00:0000:03:0200:05:2702:37:1404:48:5905:01:4308:22:14
793SOCHACKA Elwira 193 XPrzegląd SportowyPRZEGLĄD SPORTOWYK00:00:0000:03:0200:05:2602:37:1404:48:5905:01:4208:22:16
794MAMLA Zbigniew 634 YWild runnersTRUCHT TARCHOMIN TEAMM00:00:0000:01:2400:03:1502:22:5104:28:4104:44:1608:22:28
795SZCZEPAŃSKI Paweł 634 XWild runnersBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:01:2400:03:1602:22:5004:28:4104:44:1508:22:30
796ŁAZAREK Daniel 604 XKrupówki na MonciakuSOPOTM00:00:0000:01:0300:02:5202:21:0904:26:3304:41:4508:22:38
797DOMAŃSKA Ewelina 604 YKrupówki na MonciakuZAKOPANEK00:00:0000:01:0200:02:5202:21:0904:26:3304:41:4508:22:39
798SUCHOWIECKI Wojciech 156 YGniezno & Olsztyn TEAMOLSZTYNM00:00:0000:00:4900:02:2302:24:2304:37:1004:42:3308:22:55
799ŻURAWSKI Tomasz 602 XDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃM00:00:0000:02:3400:04:4802:36:5904:30:5405:02:2908:22:59
800HOMAN Marta 602 YDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃK00:00:0000:02:3400:04:4802:36:5904:30:5405:02:2908:23:00
801MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 156 XGniezno & Olsztyn TEAMBYDGOSZCZK00:00:0000:00:4900:02:2302:24:2204:37:2404:42:3408:23:00
802SPYCHAŁA Marek 228 XVegan Life TeamKUŹNIA TRIATHLONU M00:00:0000:01:2500:03:1702:32:3004:55:4405:08:1308:23:01
803BUDZICH Wojciech 398 YDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:1700:03:0502:20:0804:25:0004:43:0008:23:53
804ŻOCHOWSKI Piotr 398 XDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:1600:03:0502:20:0804:24:5904:42:5908:23:55
805STUSIŃSKI Mariusz 324 XPIORUNNERSMIŃSK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4900:03:4602:33:1604:41:3005:01:1208:24:22
806NITSCH Tomasz 324 YPIORUNNERSUNTS WARSZAWAM00:00:0000:01:4800:03:4402:33:1704:41:3105:01:1308:24:22
807GĄSIEWSKI Paweł 280 XT-mobile Running TeamŁOMŻAM00:00:0000:00:2600:01:4602:17:0504:24:0404:36:4408:24:25
808JASTRZĘBSKI Krzysztof 280 YT-mobile Running TeamKATOWICEM00:00:0000:00:2700:01:4702:17:0504:24:0504:36:4308:24:26
809DEMBY Michał 404 YLike a lamb to the slaughterMUD GOATSM00:00:0000:03:1200:05:4102:35:2404:49:2005:04:0308:24:31
810KOWALSKI Michał 404 XLike a lamb to the slaughterSTEFANOWOM00:00:0000:03:1200:05:4202:35:2504:49:2105:04:0108:24:32
811MARCINKOWSKI Przemysław 426 XPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:2600:04:3602:20:5404:25:2804:41:3508:25:25
812PIOTROWSKI Paweł 426 YPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:2500:04:3702:20:4904:25:2804:41:3508:25:26
813SKUZA Hubert 709 YGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:02:0002:19:3504:26:5604:47:3608:25:30
814SURMACZ Paweł 709 XGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:01:5900:04:0002:19:3404:26:5304:47:3008:25:31
815CHODKIEWICZ Tomasz 386 YPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:1500:03:0502:28:3204:33:5405:07:4508:25:47
816GRZANECKI Rafał 386 XPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:1500:03:0502:28:4304:33:5405:07:4608:25:48
817JEZIERSKI Marek 30 XMałopolska TeamCHRZANÓWM00:00:0000:02:1300:04:1902:31:4304:46:5504:46:5808:25:54
818NĘDZUSIAK Dariusz 374 YCaryńska to ZłooooCIECHOCINEKM00:00:0000:03:0800:05:3502:36:0704:50:3405:01:0308:26:13
819GRABOWSKA Joanna 374 XCaryńska to ZłooooTORUŃK00:00:0000:03:0800:05:3502:36:0704:50:3505:01:0308:26:14
820DĄBROWSKI Zbigniew 74 XŁowcy KilometrówWOŁOMINM00:00:0000:02:2400:04:3602:24:0204:29:1704:48:0908:26:15
821MIODUSZEWSKI Paweł 74 YŁowcy KilometrówWARSZAWAM00:00:0000:02:2400:04:3602:24:0304:29:1604:48:0908:26:16
822WIĘZIK Tomasz 219 XBbl Bielsko-BiałaM00:00:0000:01:5900:04:0602:29:2504:41:1905:10:0408:26:24
823KWAŚNIK Izabela 219 YBbl Bielsko-BiałaK00:00:0000:01:5900:04:0502:29:2604:41:1905:10:0508:26:24
824SIKA Agnieszka 718 XRun Times – TEAM IIPSARSKIEK00:00:0000:02:5500:05:1602:33:1904:35:4705:08:3108:26:26
825MARGAS Grzegorz 30 YMałopolska TeamPROSZOWICEM00:00:0000:02:1300:04:2002:31:3904:47:0104:58:5508:26:27
826KAJEWSKI Rafał 718 YRUN TIMES - TEAM IIŚREMM00:00:0000:02:5500:05:1602:33:1904:35:4705:08:3108:26:28
827BIELECKI Adam 425 XTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:2500:05:5602:37:4604:46:4004:59:2608:26:48
828BUGAJNY Paweł 425 YTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:2700:05:5702:37:4604:46:4104:59:2708:26:52
829KOPP Rafał 196 XŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:00:3004:12:2108:26:54
830SZAFRANIEC Artur 338 YRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:4500:05:0302:23:2804:22:3704:38:1908:27:03
831MIKOŁAJCZYK Adam 397 XMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:5400:03:5302:27:0704:33:1504:43:3908:27:04
832DABULIS Jarosław 338 XRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:4600:05:0302:23:2904:22:3704:38:1908:27:04
833ROTTER Daniel 157 YSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:0100:05:1102:31:5404:41:1305:00:0308:27:05
834SZCZEPAŃSKI Sławomir 397 YMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:5600:03:5302:27:1104:33:1704:43:4008:27:06
835WÓJCIK Julian 157 XSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:0300:05:1202:31:5304:41:1305:00:0208:27:07
836PARSONS Alan 650 YWITCM00:00:0000:03:2900:05:5902:35:1604:49:3505:04:4308:27:21
837ROMERO Juan Luis 650 XWITCM00:00:0000:03:2800:05:5902:35:1804:49:3505:04:4408:27:23
838MOLENDA Michał 590 YDogonić wiewióraJESZCZE PRZYSPIESZĘM00:00:0000:01:1600:03:0602:31:4104:40:3605:06:3308:27:28
839JACH Paweł 590 XDogonić wiewióraMACIEK BIEGAM00:00:0000:01:1600:03:0602:31:4004:40:3605:06:3308:27:29
840KRAUZE Tomasz 342 YWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:3500:06:0902:31:3104:37:1004:49:4508:27:30
841KOMÓR Wiesław 342 XWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:3500:06:1002:31:3204:37:1104:49:4408:27:32
842MŁODECKA Sylwia 224 XLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:5400:05:1002:39:4704:47:3704:52:3408:27:42
843KUCHARSKI Dariusz 224 YLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5400:05:1002:39:4704:47:3704:52:3408:27:44
844MORGA Cezary 382 YPędzące żółwieWARSZAWAM00:00:0000:01:0900:02:5602:33:1804:48:2305:07:5508:27:45
845SZCZESZEK Łukasz 382 XPędzące żółwiePOZNAŃM00:00:0000:01:0900:02:5602:33:1504:48:2405:07:5408:27:46
846WŁODARCZYK Teresa 332 Ybbl ToruńBBL TORUŃK00:00:0000:03:0900:05:3502:36:2004:50:1804:59:2108:27:49
847NOWAK Jarosław 332 Xbbl ToruńBBL TORUŃM00:00:0000:03:0900:05:3602:36:2004:50:1804:59:2108:27:49
848SEWERYN Tomasz 462 XDzikusy z lasuKRAKÓWM00:00:0000:02:1600:04:2202:29:2804:33:2904:52:4308:28:10
849WOLAK Bartłomiej 462 YDzikusy z lasuNOWY SĄCZM00:00:0000:02:1600:04:2202:29:2804:33:3004:52:4308:28:11
850JURA Dorota 711 XUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTK00:00:0000:02:3500:04:4602:28:1804:39:2605:01:5508:28:37
851PĘDZIWIATR Jacek 711 YUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTM00:00:0000:02:3500:04:4702:28:1804:39:2705:01:5508:28:37
852DANIELCZUK Paweł 321 XKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3602:26:0004:37:2104:58:0008:28:53
853DANIELCZUK Dominik 321 YKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3602:26:0104:37:2104:58:0008:28:53
854ZAWIŚLAK Dorota 640 YPiękne i MądreK00:00:0000:01:4300:03:4402:32:2804:46:3805:01:2308:29:09
855PÓŁTORAK Katarzyna 640 XPiękne i MądreWARSZAWAK00:00:0000:01:4300:03:4302:32:2804:46:3805:01:2308:29:09
856NOWAK Piotr 447 XBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:3000:06:0002:37:2904:50:1904:59:1108:29:23
857NOWAK Paweł 447 YBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:3000:06:0002:37:2804:50:1904:59:1108:29:23
858MIKOŁAJCZYK Marcin 673 XPRZESPOLEWM00:00:0000:01:4700:03:3902:26:2404:29:2804:57:2308:29:26
859HARAŚ Karol 673 YPRZESPOLEWM00:00:0000:01:4900:03:4102:26:3704:29:2804:57:2308:29:27
860TROJNAR Damian 125 XTeam Leżajsk - DębnoJUTRZENKA DĘBNOM00:00:0000:02:5400:05:1402:28:3404:40:4604:57:3608:29:33
861TUTKA Maksymilian 125 YTeam Leżajsk - DębnoLEŻAJSKM00:00:0000:02:5400:05:1302:28:3504:40:4704:57:3608:29:33
862KOS Tomasz 239 XUltra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:4800:02:2602:16:4804:21:2704:21:3308:30:39
863MIKOWSKI Artur 202 YAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:0600:05:2902:26:5804:29:5104:49:3108:30:40
864GMAJ Daniel 202 XAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:0600:05:2902:26:5604:29:5104:49:3108:30:41
865CELEJEWSKI Przemysław 330 XAlnorGRÓJECM00:00:0000:03:1100:05:3602:29:4604:37:0804:53:4508:30:41
866KARCZ Kuba 239 YUltra Beskid SportBUCZKOWICEM00:00:0000:00:4800:02:2602:16:5104:21:3204:55:0508:30:42
867CELEJEWSKI Józef, Stefan 330 YAlnorGRÓJECM00:00:0002:29:4404:37:1004:53:4508:30:44
868WOLAŃSKI Witosław 6 YJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:0000:01:3000:03:2402:28:2704:34:4304:53:4008:30:52
869SZPONAR-ŻUROWSKA Anna 119 YWentyl i RingabulinaKICINK00:00:0000:02:4600:05:0402:38:5504:51:5105:15:3008:30:53
870MALIŃSKI Marek 6 XJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:0002:28:5104:34:4504:52:4708:30:54
871ŻUROWSKI Marcin 119 XWentyl i RingabulinaKICINM00:00:0000:02:4600:05:0302:38:5604:51:5105:15:3108:30:54
872GROT Tomasz 551 XSkalny TeamM00:00:0000:00:3700:02:0402:09:3104:17:2604:45:1208:30:55
873PAULANIS Cyprian 691 X20 groszyWARSZAWAM00:00:0000:02:2000:04:3402:31:3304:39:5405:00:1808:30:56
874LIPSKI Michał 691 Y20 groszyKONSTANCIN-JEZIORNAM00:00:0000:02:2000:04:3502:31:3604:39:5505:00:1908:30:57
875WOJTAS Daniel 551 YSkalny TeamM00:00:0000:00:3800:02:0402:09:3804:17:3504:45:1308:30:58
876PACIOREK Piotr 511 XPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:4300:04:5702:26:4704:25:2804:57:2908:31:43
877TYRALSKI Dominik 511 YPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:4300:04:5702:26:4604:25:2804:57:3008:31:43
878POSMAN Rafał 319 XWschód-ZachódWAŁBRZYCHM00:00:0000:02:1600:04:3102:35:2904:53:1105:03:4208:32:16
879KUCHARSKI Piotr 319 YWschód-Zachód12TRI.PLM00:00:0000:02:1700:04:3102:35:2904:53:1105:03:4508:32:19
880SZCZEPANIK Tomasz 223 XZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:0600:05:3402:35:2304:41:4805:06:3408:33:04
881SPYRA Sławomir 223 YZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:0600:05:3402:35:2304:41:4805:06:3508:33:05
882KUZIMSKI Aleksander 44 Xsalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:5600:04:0202:29:0404:29:0904:54:0508:33:31
883MOŁDAWA Wojciech 44 Ysalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:5600:04:0202:29:0304:29:0904:54:0608:33:31
884DRAGON Przemysław 94 YByle dobiec:)POŁANIECM00:00:0000:00:5200:02:3002:20:1704:42:2904:52:3608:34:17
885HANDZEL Wioletta 94 XByle dobiec:)KRAKÓWK00:00:0000:00:5200:02:3002:20:1504:42:2904:52:3608:34:19
886WRZOSEK Szymon 376 XWrzoskiM00:00:0000:03:2600:06:0002:26:1904:26:5805:01:2108:34:21
887HERMAN Paweł 376 YWrzoskiM00:00:0000:03:2600:06:0002:26:1804:26:5805:01:2208:34:22
888MRÓZ Jarosław 289 XMrozy TeamŻORYM00:00:0000:03:1400:05:4302:35:2104:50:0305:14:5908:34:23
889MRÓZ Paweł 289 YMrozy TeamOŚWIĘCIMM00:00:0000:03:1400:05:4202:35:2204:50:0305:14:5808:34:24
890ROWIŃSKI Tomasz 190 YSąsiedzi TeamGOLIAT LEONCINM00:00:0000:02:4900:05:0702:29:4104:32:0704:54:0108:34:36
891JURKOWSKI Marcin 190 XSąsiedzi TeamEXATEL RUNNING TEAM M00:00:0000:02:4900:05:0602:29:4004:32:0704:54:0308:34:37
892ŁABĘCKI Jarek 69 YStare konie ManiacaKB MANIAC/KB UE POZNAŃM00:00:0000:02:4700:04:5502:32:1804:44:3204:56:0108:35:31
893WIESE Zdzisław 69 XStare konie ManiacaKB MANIACM00:00:0000:02:4700:04:5502:32:1904:44:3404:56:0108:35:33
894KOŁACZ Wojciech 82 Xdo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:0400:05:2702:31:5004:32:3604:49:3708:35:40
895PAWLUK Daria 82 Ydo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:0400:05:2702:31:5004:32:3504:49:3708:35:41
896JANKOWSKI Sebastian 268 YPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:4700:05:0402:28:5204:29:1504:57:3708:36:11
897POSKROBKO Jarosław 268 XPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:4800:05:0402:28:5304:29:1505:02:5308:36:33
898KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 142 YFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOK00:00:0000:02:4300:05:0202:41:2404:50:1805:02:2408:37:14
899KUŹNIAK Filip 142 XFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOM00:00:0000:02:4200:05:0202:41:2304:50:1905:02:2408:37:15
900ŚWIST Mariusz 535 YTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:0300:04:2902:45:0204:56:0605:15:0408:37:21
901BATELT Jerzy 535 XTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:0300:04:2902:45:0104:56:0605:15:0408:37:23
902BAUM Piotr 47 YAtlom GnieznoPOZNAŃM00:00:0000:01:5200:03:4902:31:5204:40:0404:54:3608:37:44
903KRUSZONA Arkadiusz 47 XAtlom GnieznoCZERWONAKM00:00:0000:01:5100:03:4902:31:5104:40:0404:54:3508:37:44
904LESIEWICZ Jarosław 574 YORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3700:02:1002:24:0804:24:1504:53:5408:38:05
905WESOŁOWSKA Katarzyna 574 XORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAK00:00:0000:00:3700:02:1002:24:0704:24:1504:53:5408:38:05
906CZERWIECKI Marcin 115 YPERI TEAMM00:00:0000:02:4100:04:5702:34:1204:57:0005:26:2208:38:06
907PATKOWSKA Agata 115 XPERI TEAMK00:00:0000:02:4100:04:5702:34:1704:57:0205:26:2308:38:06
908WESOŁOWSKI Mariusz 539 XKarMar RunnersWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4102:30:4604:38:5304:54:3208:38:30
909WESOŁOWSKA Karolina 539 YKarMar RunnersWARSZAWAK00:00:0000:02:2900:04:4102:30:4604:38:5404:54:3308:38:31
910KUCZEWSKI Piotr 394 YŁysy i GrubyM00:00:0000:03:3400:06:0802:42:0904:58:2005:13:5508:38:33
911BŁACHOWICZ Rafał 394 XŁysy i GrubyZABIEGANI MIELECM00:00:0000:03:3400:06:0802:42:1204:58:2205:13:5608:38:35
912BIL Marcin 263 XGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:3900:02:0702:20:4704:27:1904:46:5708:38:43
913MAZURKIEWICZ Mariusz 263 YGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:3800:02:0702:20:5104:27:2004:46:5708:38:44
914JANASIK Leszek 485 XTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:5600:05:1302:28:2804:30:2204:54:0208:38:46
915PASTERNAK Teodor 485 YTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:5700:05:1502:28:3004:30:2304:54:0208:38:48
916KOPACZ Dariusz 361 XSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamMILANÓWEKM00:00:0000:02:5700:05:1402:28:3404:29:5105:03:3408:38:49
917KOTKOWSKI Piotr 361 YSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1302:28:3304:29:5105:03:3308:38:49
918PIOTROWSKI Bogusław 226 YCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:4900:02:2802:34:4104:56:0704:58:1708:38:53
919WOLNY Zdzisław 226 XCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:4900:02:2902:34:4104:56:0704:58:1808:38:53
920KLUSKA Piotr 217 YKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:1000:04:1502:15:3804:15:5904:44:4408:38:55
921ALBERSKI Przemysław 217 XKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:1502:15:3504:15:5704:44:4408:38:55
922KURS Kamil 715 XSGO GdańskM00:00:0000:03:3000:06:0202:37:1604:47:0005:08:3808:38:58
923PONIEWIERSKI Marek 715 YSGO GdańskM00:00:0000:03:3000:06:0202:37:1504:46:5905:08:3508:38:59
924BRÓG Wojciech 313 YNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:3400:04:4802:30:5804:36:3904:56:0508:39:16
925KOŚMIDER Tomasz 313 XNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:3300:04:4802:30:5604:36:3904:56:0408:39:19
926POTEMPSKI Paweł 221 YMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:4200:02:1302:28:2604:36:5004:52:2408:39:26
927WOLSKI Kamil 221 XMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:4200:02:1302:28:1904:36:5004:52:2708:39:29
928GLUCK Witold 98 YTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKLUB ARTORÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:01:1000:02:5702:35:0504:54:1705:16:1708:39:30
929ŻBIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 98 XTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKOBIETKIBIEGAJA.PL/ KB "ARTURÓWEK" ŁÓDŹK00:00:0000:01:1000:02:5802:35:0504:54:1705:16:1708:39:30
930GRYGO Krzysztof 456 XBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:1400:02:5902:10:0004:05:2904:05:3108:39:49
931DŁUŻNIEWSKI Jacek 456 YBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:1400:03:0002:10:0004:05:2904:05:3408:39:50
932SIKORA Tomasz 460 YFeelgoodZABIERZÓWM00:00:0000:01:5000:03:4902:26:1204:36:5104:52:3808:40:14
933ALEKSANDER Piotr 460 XFeelgoodKRAKÓWM00:00:0000:01:5000:03:5002:26:1504:36:5104:52:3908:40:15
934BUSZKO Sławomir 255 XSmiley UltrasM00:00:0000:01:4400:03:4202:36:2204:58:5708:40:19
935RAMM Aleksander 255 YSmiley UltrasM00:00:0000:01:4400:03:4202:36:2104:58:5608:40:20
936GÓRSKI Maciej 174 XBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:3400:06:0902:39:5904:49:5205:07:2508:41:40
937GŁÓWKA Maciej 174 YBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:3500:06:0902:39:5904:49:5205:07:2508:41:41
938ADYNOWSKI Łukasz 298 XGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:3900:03:3602:23:1904:25:0904:36:4408:41:43
939JASIŃSKI Krzysztof 298 YGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:3800:03:3702:23:1904:25:0904:36:4408:41:44
940SADOWSKI Jarosław 40 XIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaIPA BYDGOSZCZM00:00:0000:01:2800:03:1902:25:2004:24:1304:46:3808:41:52
941ORLIKOWSKI Roman 40 YIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaPĘDZĄCE IMADŁAM00:00:0000:01:2800:03:2002:25:2104:24:1304:46:3708:41:53
942TOMAN Janusz 135 YZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:03:0002:22:2704:31:4004:45:0408:42:00
943RICHTER Franciszek 135 XZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1600:02:5802:22:2104:31:4004:45:0408:42:01
944ZWIERZYŃSKI Wojciech 153 YBang Bang TeamSPORTEVOM00:00:0000:02:3300:04:4702:37:1704:52:0805:09:4708:42:33
945STAWSKI Dariusz 51 YDWADZIADKIKB ARTURÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:02:2500:04:4002:37:4404:47:4005:03:3108:42:36
946RUTA Maciej 51 XDWADZIADKIWKB META LUBLINIECM00:00:0000:02:2500:04:4102:37:4404:47:4105:03:3108:42:37
947DYCZKA Robert 131 YPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:5000:02:2902:14:3004:28:1805:02:1908:42:37
948ZWIERZYŃSKA Katarzyna 153 XBang Bang TeamSPORTEVOK00:00:0000:02:3300:04:4702:37:1904:52:1005:09:4708:42:37
949PIECHA Artur 658 YMarcowe BaranyRYBNIKM00:00:0000:01:0000:02:4402:31:4704:39:5705:04:2708:42:38
950ROSÓŁ Rafał 131 XPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:5000:02:2902:14:3104:28:1905:02:1908:42:38
951FOJCIK Joanna 658 XMarcowe BaranyRYBNIKK00:00:0000:01:0000:02:4502:31:4704:39:5705:04:2908:42:39
952SATERNUS Jacek 83 YBARELZABRZEM00:00:0000:01:4400:03:4102:24:5904:33:5004:45:5208:43:20
953KUKLA Marcin 507 XW połowie drogiRYSIK RUNNERSM00:00:0000:02:0200:04:0902:32:1204:46:5705:07:2008:43:20
954BABIŃSKI Szymon 83 XBARELZABRZEM00:00:0000:01:4300:03:4002:25:0004:33:4804:45:5108:43:20
955KOWALSKA Małgorzata 695 YWkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:00:5400:02:3302:11:3904:12:2704:47:1708:43:24
956REDZIAK Łukasz 695 XWkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:00:5400:02:3302:11:3904:12:2704:47:1608:43:25
957STARZYNSKI Piotr 507 YW połowie drogiM00:00:0000:02:0200:04:0902:32:1704:47:0205:07:2208:43:25
958DYLEWSKI Paweł 36 YFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:1200:02:5802:18:2404:19:5704:41:1708:43:40
959KOŁODZIEJCZYK Maciej 36 XFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:1200:02:5802:18:2704:19:5704:41:1608:43:41
960LESIAK Tomasz 410 YKasia i TomekŁÓDŹM00:00:0000:03:0200:05:2702:35:5904:48:5705:11:2508:44:24
961BALYS Katarzyna 410 XKasia i TomekSTRONIE SLASKIEK00:00:0000:03:0200:05:2702:35:5804:48:5705:11:2508:44:24
962RYBUS Agata 299 YTo sie raczej udaLIPSKOK00:00:0000:02:4100:04:5902:42:5304:58:2505:14:5608:45:09
963SIELECKI Grzegorz 299 XTo sie raczej udaOPATÓWM00:00:0000:02:4200:05:0002:42:5304:58:2605:11:5208:45:10
964STARCZEWSKI Jarosław 238 YRun ForrestPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:03:0700:05:3502:39:5604:54:1905:12:4808:45:10
965JASKUŁA Paweł 238 XRun ForrestŁÓDŹM00:00:0000:03:0700:05:3602:39:5804:54:1905:12:4608:45:11
966BARTOSIEWICZ Bartek 408 YAsseco Dream TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:0700:02:5702:32:0304:32:2404:48:4508:45:13
967SIEROCKI Jan 387 YATP1ATP AUGUSTÓWM00:00:0000:01:4900:03:4802:36:0404:45:3605:02:3108:45:14
968LITWIN Daniel 408 XAsseco Dream TeamRZESZÓW M00:00:0000:01:0700:02:5702:32:0404:32:2304:48:4408:45:14
969WYGANOWSKA Joanna 387 XATP1ATP AUGUSTÓWK00:00:0000:01:4900:03:4902:36:0404:45:3605:02:3108:45:15
970ŁOPATA Grzegorz 79 YBody4U TeamMIKOŁÓWM00:00:0000:02:5000:05:0002:34:2404:46:0105:10:3708:45:16
971JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata 79 XBody4U TeamMIKOŁÓWK00:00:0000:02:5100:05:0102:34:2504:46:0205:10:3708:45:16
972WILK Dariusz 605 XMSport - SpartanieMSPORTM00:00:0000:03:0600:05:3202:47:2905:07:4105:22:0908:45:33
973WILK Rafał 605 YMSport - SpartanieSPARTANIEM00:00:0000:03:0600:05:3202:47:2505:07:4005:22:1008:45:33
974ŁUCZAK Bartosz 133 YTEAM SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:00:5800:02:4202:31:2804:40:0605:18:1608:45:56
975BEDNARCZYK Jacek 700 YTeam 4M00:00:0000:01:5600:03:4602:21:5704:35:5204:51:4608:45:59
976JĄCZYŃSKI Paweł 700 XTeam 4M00:00:0000:01:5800:03:4702:21:5904:35:5204:51:4608:46:00
977KORZENIOWSKI Robert 616 XPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:0000:02:0400:04:0802:27:1904:46:1805:01:5008:46:00
978BIERNACKI Tomasz 191 XTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:5900:02:4202:31:3004:40:0705:18:1608:46:01
979BŁAJSZCZAK Paweł 191 YTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:5800:02:4202:31:2904:40:0605:18:1708:46:01
980TOMASZKIEWICZ Wojciech 616 YPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:0002:27:2004:46:1905:01:4608:46:09
981MATYSZCZAK Sławomir 481 YBracia MRĘBIELICE KRÓLEWSKIEM00:00:0000:01:3100:03:1802:21:3604:34:5205:02:2608:46:10
982MATYSZCZAK Włodzimierz 481 XBracia MBRZEGM00:00:0000:01:3100:03:1902:21:3504:34:5305:02:2808:46:12
983SOBOCIŃSKI Stanisław 643 YZ wąsemSKPB WARSZAWAM00:00:0000:02:0100:04:1502:34:0004:46:1204:56:5708:46:57
984RATAJEWICZ Maciek 643 XZ wąsemSPELEOKLUB WARSZAWSKIM00:00:0000:02:0100:04:1502:34:0104:46:1204:56:5708:46:57
985SOPOTNICKI Wojciech 720 XGorące BurakiM00:00:0000:02:2900:04:4202:40:3904:54:4205:12:3908:47:01
986AUGUSTYNOWICZ Andrzej 720 YGorące BurakiM00:00:0000:02:2900:04:4202:40:3804:54:4305:12:4008:47:01
987JEGER Piotr 629 XJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:0500:04:1302:30:5604:39:5804:59:5108:47:09
988JEGER Wojciech 629 YJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:0600:04:1302:30:5404:39:5904:59:5408:47:10
989APANASIEWICZ Bartosz 300 YBartek TeamM00:00:0000:00:5700:02:4102:28:2504:48:2705:05:1508:48:12
990KULAS Bartosz 300 XBartek TeamM00:00:0000:00:5700:02:4102:28:2504:48:2705:05:1508:48:14
991GRĄDEK Tomasz 302 YJacTomM00:00:0000:02:3800:04:5302:29:5004:35:5605:00:3908:48:19
992BĄK Jacek 302 XJacTomM00:00:0000:02:3800:04:5402:29:5004:35:5705:00:3908:48:21
993OPARA Piotr 631 X14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1702:37:3404:53:0605:24:1308:48:23
994GIELO Daniel 631 Y14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1802:37:3304:53:0505:24:1308:48:24
995ROSIŃSKI Rafał 452 YORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0000:05:2502:31:1404:36:2104:55:1708:49:08
996SZCZEPAŃSKI Artur 452 XORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0000:05:2502:31:1504:36:2104:55:1708:49:08
997POLUS Tomasz 58 XSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:1600:04:1202:15:3104:18:0804:36:1508:49:10
998GODLEWSKI Tomasz 58 YSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:1600:04:1302:15:3104:18:0904:34:5008:49:14
999BARGUK Jarosław 561 XZąbki z WołominaM00:00:0000:02:1500:04:2702:37:0404:53:4105:22:0808:49:47
1000ZAKRZEWSKI Paweł 561 YZąbki z WołominaM00:00:0000:02:1500:04:2802:37:0404:53:4105:22:0808:49:47
1001JACHYM Marcin 252 YSłużba-TeamM00:00:0000:02:5200:04:5802:32:2004:43:0105:05:0508:50:04
1002MIELEC Daniel 252 XSłużba-TeamM00:00:0000:02:5400:04:5902:32:2104:43:0205:05:0908:50:04
1003MAŁKOWSKI Krzysztof 143 YDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:3200:04:4802:32:4104:43:2604:56:3208:50:16
1004BUCHHOLZ Piotr 143 XDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:3200:04:4902:32:4004:43:2704:56:3308:50:20
1005BIAŁA Joanna 168 XChrupanie w kolanieWARSZAWAK00:00:0000:01:2600:03:1802:23:4104:39:4504:53:4308:50:42
1006KORWIN-MIKKE Kacper 168 YChrupanie w kolanieWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:1902:23:3904:39:4404:53:4308:50:42
1007ZIELIŃSKI Mateusz 651 XFlotylla Dzikich KaczekBIAŁOBRZEGIM00:00:0000:02:1500:04:2302:25:3004:41:4005:03:2108:50:47
1008MAŁŻ Daniel 651 YFlotylla Dzikich KaczekJAKTORÓWM00:00:0000:02:1600:04:2302:25:3104:41:4005:03:1908:50:49
1009WOŹNA Magdalena 260 XRUN toTHEendOF TIMESK00:00:0000:01:2100:03:1302:33:5904:41:1704:57:0708:52:06
1010KRAK Tomasz 260 YRUN toTHEendOF TIMESM00:00:0000:01:2100:03:1202:33:5904:41:1704:57:0808:52:10
1011RZYWUCKI Wojciech 701 YAccentureM00:00:0000:03:3300:06:0702:43:4205:04:1005:23:1908:52:13
1012BARAŃSKA Celestyna 701 XAccentureK00:00:0000:03:3400:06:0602:43:4505:04:0905:23:1808:52:13
1013PARUZEL Artur 258 YTKTJTKTJM00:00:0000:01:2700:03:2102:27:0904:37:0605:00:0108:52:28
1014DUBIK Marcin 258 XTKTJTKTJM00:00:0000:01:2700:03:2002:27:1004:37:0705:00:0008:52:28
1015ZARZECZNY Adam 237 XNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:4800:03:4502:26:5404:39:0705:00:2908:52:33
1016FRITSCH Sebastian 237 YNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:4700:03:4402:26:5404:39:0905:00:3208:52:34
1017MUSIAŁ Magdalena 560 XŁysy i BestiaŁÓDŹK00:00:0000:02:2000:04:3402:35:1704:50:5904:59:5208:52:48
1018MORAWSKA Anna 311 Xryś i łaniaWARSZAWAK00:00:0000:01:3900:03:3802:32:3604:48:2804:58:5908:52:58
1019DUBIECKI Jarema 560 YŁysy i BestiaŁÓDŹM00:00:0000:02:1900:04:3402:35:1504:51:1104:59:5208:52:58
1020WOŹNIAK Ryszard 311 Yryś i łaniaBORZYCHYM00:00:0000:01:4000:03:3902:32:3704:48:2804:59:0108:53:00
1021RUTKOWSKA Małgorzata 468 XDELTAK00:00:0000:01:3400:03:2802:33:3004:52:5105:08:2608:53:05
1022MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 468 YDELTAK00:00:0000:01:3400:03:2802:33:3004:52:5105:08:2608:53:06
1023SAJA Piotr 477 YBez NazwyM00:00:0000:02:1300:04:2102:37:4204:49:0905:03:3908:53:38
1024DZIUK Łukasz 477 XBez NazwyM00:00:0000:02:1300:04:2102:37:4304:49:0705:03:3808:53:38
1025PLUTA Michał 630 YBosy zającGDYNIAM00:00:0000:02:5900:05:2402:34:0204:47:5105:05:4708:53:41
1026BOROWY Piotr 630 XBosy zającGDAŃSKM00:00:0000:02:5900:05:2402:34:0304:47:5105:05:4708:53:41
1027LEWANDOWSKI Stefan 436 XGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:1800:04:2202:30:5904:48:4805:05:3208:54:05
1028ZASĘPA Sebastian 436 YGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:1800:04:2202:30:5904:48:4805:05:3108:54:06
1029JACKOWSKA Ewa 512 YVECTORJGB "SOKÓŁ"K00:00:0000:02:2100:04:2802:40:2304:58:4905:11:1608:54:08
1030JACKOWSKI Jacek 512 XVECTORJGB "SOKÓŁ"M00:00:0000:02:2000:04:2702:40:2204:58:4705:11:1508:54:08
1031PLEŚNIAR Paweł 220 XNieformalny Klub TygryskówBIECZM00:00:0000:00:5800:02:4002:20:5704:30:4804:57:1208:54:22
1032KĘDZIOR Robert 220 YNieformalny Klub TygryskówM00:00:0000:00:5700:02:4002:20:5804:30:4904:57:1208:54:24
1033LENARCIK Łukasz 466 XLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:1900:05:5102:37:4904:43:4105:17:0608:54:57
1034DUNST Tomasz 474 YOIRP GdańskGDYNIAM00:00:0000:03:2000:05:5002:37:1804:43:4005:13:0908:54:58
1035BORTNOWSKI Marek 466 YLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:2000:05:5102:37:4704:43:4105:13:1408:54:59
1036GĄSIEWSKA Zuzanna 229 XPaZuRWARSZAWAK00:00:0000:03:1700:05:4502:33:2504:48:2005:06:4208:54:59
1037MALARECKI Paweł 229 YPaZuRWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4602:33:2504:48:2005:06:4208:54:59
1038KINAL Jakub 474 XOIRP GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:2000:05:5002:37:1904:43:4005:13:0908:55:00
1039KASEJA Maciej 128 XErgoKB ERGOM00:00:0000:03:2300:05:5002:35:5404:57:0805:18:2008:55:16
1040DYCZKOWSKI Andrzej 128 YErgoTYGRYSKI KUBUSIA PUCHATKAM00:00:0000:03:2300:05:5002:35:5304:57:0905:18:2108:55:16
1041TYCZYŃSKI Ryszard 486 XCombat 56GLIWICEM00:00:0000:00:4400:02:1702:26:2704:45:4005:08:2508:55:31
1042FRUCZ Jacek 486 YCombat 56KATOWICE M00:00:0000:00:4500:02:1702:26:2904:45:4205:08:2408:55:32
1043ZAWADZKI Michał 362 XSaiyanieM00:00:0000:01:5500:03:5802:27:1404:39:5404:53:3608:55:35
1044ZAWADZKI Roman 362 YSaiyanieM00:00:0000:01:5500:03:5802:27:1304:39:5304:53:3708:55:36
1045ZARODA Jerzy 585 XAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:2200:04:3702:34:5704:53:2005:12:2808:55:38
1046SZYGENDA Waldemar 585 YAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:2400:04:3902:34:5904:53:2005:12:3008:55:38
1047GUMOWSKI Jacek 577 YORANGE Polska VIORANGE POLSKAVIM00:00:0000:01:1700:03:0902:27:0604:42:0905:02:2108:55:41
1048WINCZURA Piotr 577 XORANGE Polska VIORANGE POLSKA VIM00:00:0000:01:2000:03:0902:27:0704:42:1505:02:2308:55:41
1049PUSZAKOWSKI Jacek 437 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:3300:04:4702:38:5105:01:3805:10:0908:55:48
1050RUZIK Rafał 437 Xtrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:3200:04:4602:38:5005:01:3805:10:0808:55:49
1051KAPCIŃSKA Małgorzata 552 XSąsiedziLUSÓWKOK00:00:0000:02:3500:04:4902:36:0104:50:5404:59:4108:55:56
1052MIŁOSZ Karolina 552 YSąsiedziWARSZAWAK00:00:0000:02:3500:04:4902:36:0104:50:5504:59:4108:55:56
1053DETKO Ewa 529 YNasniedogonią sezon czwartyCZĘSTOCHOWAK00:00:0000:02:1000:04:1402:26:5504:33:4804:50:1408:56:11
1054MAKOWSKI Maciej 529 XNasniedogonią sezon czwartyWOLSZTYNM00:00:0000:01:5300:03:5602:26:5604:33:4804:50:1508:56:14
1055LEŚNIAK Piotr 424 XK-PAXWARSZAWA M00:00:0000:01:4900:03:4602:27:2204:38:4105:02:0308:56:16
1056MOKRZYCKI Krzysztof 424 YK-PAXSZCZECINM00:00:0000:01:4700:03:4702:27:2404:38:4204:59:5708:56:17
1057DOBAJ Katarzyna 26 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:5300:05:1102:39:5504:53:1405:02:3308:56:51
1058SĘPKA Daria 26 XSpartanie DzieciomK00:00:0000:02:5200:05:1202:39:5504:53:1405:02:3308:56:52
1059GÓRECKO Michał 542 YBPSC TEAMBPSC TEAMM00:00:0000:03:5900:06:1202:43:5304:57:0105:14:4208:56:58
1060PYRKOSZ Damian 427 XTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:5400:03:5702:26:4304:34:2205:07:4808:58:32
1061WYCZAWSKI Piotr 427 YTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:5500:03:5702:26:4404:34:2305:07:4908:58:34
1062STEFANIAK Andrzej 213 YWolne elektronykiKRAKÓWM00:00:0000:03:1400:05:4002:35:2604:43:2205:14:0208:59:26
1063NOWAK Leszek 213 XWolne elektronykiBIBICEM00:00:0000:03:1400:05:3902:35:2704:43:2305:14:0108:59:28
1064KORZENIOWSKI Michał 358 XYulo RUn Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2800:03:2002:28:1404:35:3105:15:1209:00:45
1065KOSIOREK Adam 358 YYulo RUn Team SiedlceMOKOBODYM00:00:0000:01:2800:03:2002:28:1504:35:3205:15:1309:00:46
1066SROKA Paweł 247 XOptymiści IIIMICHAŁÓW-REGINÓWM00:00:0000:02:4800:05:0602:34:4304:45:0905:12:4709:01:09
1067ZAGAJEWSKI Mariusz 247 YOptymiści IIIWARSZAWAM00:00:0000:02:4800:05:0602:34:4404:45:1005:12:3809:01:09
1068SZYMANKIEWICZ Kalina 256 XHakuna MatataGIRLS ON WHEELSK00:00:0000:02:2700:04:4102:31:5704:42:2405:06:1509:01:27
1069POSTUPALSKI Michał 256 YHakuna MatataXTRAINER.PLM00:00:0000:02:2700:04:4102:31:5804:42:2405:06:1509:01:28
1070MATUSZCZYK Marek 615 XRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:2300:04:3302:41:2604:52:1105:18:3309:01:30
1071MACIEJOŃCZYK Mariusz 615 YRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:2200:04:3202:41:2604:52:1105:18:3209:01:31
1072ŻURAWSKI Kamil 140 YChłopaki od MarianaM00:00:0000:01:0300:02:4802:20:3504:28:0304:56:4409:01:40
1073KAPUŚCIK Jakub 140 XChłopaki od MarianaKATOWICEM00:00:0000:01:0300:02:4802:20:4404:28:1504:56:4309:01:50
1074ŻÓŁTEK Piotr 378 YBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:0800:04:1702:36:5704:56:5005:13:5909:01:50
1075JAJECZNICA Łukasz 378 XBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:0800:04:1702:37:0304:56:4905:13:5809:01:51
1076TARNOWSKI Tomasz 127 XZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:5500:02:4002:31:2504:47:2305:14:5409:02:19
1077ZWARA Andrzej 127 YZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:5500:02:3902:31:2604:47:2205:14:5409:02:21
1078ADAMCZYK Karol 592 XPodkrakowscy PartyzanciSĄSPÓWM00:00:0000:03:1500:05:4402:34:3204:59:3705:26:1209:02:29
1079KLUBA Roksana 592 YPodkrakowscy PartyzanciROZKOCHÓWK00:00:0000:03:1500:05:4402:34:3204:59:3705:26:1309:02:29
1080MARCINKOWSKI Mikołaj 215 XUltra mogą dłużejDĄBRÓWKAM00:00:0000:02:4000:05:0102:37:3704:52:3605:12:0909:02:54
1081STASZEWSKI Piotr 215 YUltra mogą dłużejPOTASZEM00:00:0000:02:4000:05:0102:37:3604:52:3605:12:0909:02:56
1082BOGDAŃSKA Joanna 654 YSzkot teamWARLUBIEK00:00:0000:01:0300:02:5402:29:2004:50:2005:13:2709:03:09
1083PAWLIKOWSKI Tomasz 654 XSzkot teamLUBLINIECM00:00:0000:01:0300:02:5402:29:2004:50:2105:13:2709:03:09
1084SZULENCKA Aleksandra 719 YBenefit Systems Running TeamK00:00:0000:01:1300:03:0102:37:2604:59:0905:13:0709:03:17
1085NETCZUK Tomasz 719 XBenefit Systems Running TeamM00:00:0000:01:1300:03:0202:37:2604:59:0905:13:0609:03:18
1086KOZYRSKI Krzysztof 385 XTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5200:04:5702:35:0704:48:3005:16:1309:03:20
1087ŻOCHOWSKI Bartosz 385 YTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5400:04:5802:35:0804:48:3105:15:4009:03:22
1088JĘDRUSZCZAK Tomasz 576 YBoguś i spółkaSTASZICM00:00:0000:02:3200:04:5202:37:5004:50:4005:20:1409:03:23
1089RĄPAŁA Bogusław 576 XBoguś i spółkaSANOKM00:00:0000:02:3100:04:5202:37:5004:50:4005:20:1409:03:24
1090MARZEC Krzysztof 671 YSaperzy alfaTERESZPOLM00:00:0000:01:2000:03:0902:18:5104:19:5904:55:3109:03:38
1091PILECKI Adam 671 XSaperzy alfaRADOMYŚL NAD SANEMM00:00:0000:01:2000:03:1002:18:5504:20:0204:55:3109:03:39
1092JACEK Kulik 677 YKapsleM00:00:0000:00:5900:02:4602:31:1804:53:5605:11:3309:03:40
1093CEBULA Michał 677 XKapsleSTRAŻ GRANICZNAM00:00:0000:01:0000:02:4702:31:1904:53:5605:11:3609:03:41
1094WOWK Robert 360 Yśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5100:04:4402:31:2004:46:2405:16:1309:03:41
1095MOŚCIŃSKI Wojciech 360 Xśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5100:04:4502:31:2104:46:2505:07:1309:03:42
1096KADŁUBEK Aleksander 320 YDRUGA DRUŻYNATKTJM00:00:0000:02:0900:04:1902:28:3004:37:4605:14:3409:04:04
1097KADŁUBEK Mateusz 320 XDRUGA DRUŻYNAŚREMM00:00:0000:02:0900:04:1802:28:3004:37:4605:14:3409:04:04
1098HAUSMAN Tomasz 326 XEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:3600:04:5302:37:0704:52:2705:08:5309:04:07
1099KAPUSTA Paweł 326 YEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:3600:04:5302:36:4504:52:2605:08:5509:04:09
1100LUDWINEK-ZARZEKA Iwona 523 XVege RunnersWARSZAWAK00:00:0000:01:4600:03:4502:35:1204:55:5605:15:0609:04:12
1101ZARZEKA Marcin 523 YVege RunnersWARSZAWAM00:00:0000:01:4600:03:4602:35:1104:55:5505:15:0609:04:12
1102ORDON Zbigniew 291 XQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:5700:05:2002:37:3504:55:5005:13:1009:04:16
1103ERTEL Radosław 359 XCzłobatnikMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:3600:06:1102:42:3804:59:5305:18:0709:04:16
1104SZYMAŃSKI Henryk 359 YCzłobatnikSIDOR TEAMM00:00:0000:03:3700:06:1102:42:3904:59:5405:18:0709:04:17
1105ZIELIŃSKI Ireneusz 291 YQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:5800:05:1902:37:3804:55:4905:13:0909:04:18
1106MLEKODAJ Wojciech 516 XPRZEBIEGLIRABKA-ZDRÓJM100:00:0000:03:1100:05:3802:47:2005:18:3305:30:1909:04:20
1107PIELICHOWSKI Sebastian 152 YKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:2400:05:5602:37:4104:57:2105:12:4809:04:30
1108BEDNARZ Dariusz 152 XKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:2500:05:5602:37:3804:57:2405:12:4709:04:31
1109ZALESKI Krzysztof 685 XAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:2400:05:5502:37:3904:57:2305:12:4509:04:34
1110DATA Marek 685 YAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5702:37:4004:57:2205:12:4909:04:36
1111RYSZKA Piotr 158 XMiłośnicy SportuBRZESZCZEM00:00:0000:01:1100:03:0102:33:1204:48:3205:04:2009:04:44
1112GUNIA Mariusz 158 YMiłośnicy SportuOSWIECIMM00:00:0000:01:1100:03:0102:33:1304:48:3205:04:2009:04:44
1113GARNEK Piotr 458 XRun Fast Or DieWROCŁAWM00:00:0000:02:3800:04:5302:49:3805:08:5305:33:1409:04:57
1114HADZICKA Sylwia 458 YRun Fast Or DieWROCŁAWK00:00:0000:02:3800:04:5302:49:4305:08:5205:33:1609:04:59
1115RADECKI Dariusz 61 XPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4400:03:4202:34:1904:49:2305:20:4509:05:11
1116JANICKI Paweł 61 YPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4300:03:4202:34:1804:49:2405:20:4509:05:13
1117MAGDA Kazimierz 549 XDesparados TeamKKB DYSTAN KRAKÓWM00:00:0000:02:1600:04:2802:42:5805:00:3605:11:0809:05:45
1118POLIT Aneta 549 YDesparados TeamKRAKÓWK00:00:0000:02:1500:04:2802:43:0005:00:3605:11:0709:05:47
1119JURCZAK Roman 8 XVitamins For YouRZESZÓWM00:00:0000:00:2700:01:4402:16:2304:52:4505:15:0809:05:59
1120MAZIAR Jakub 8 YVitamins For YouROPCZYCEM00:00:0000:00:2700:01:4402:16:2204:52:4505:15:1409:05:59
1121TROJANOWSKI Bogusław 161 YRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:5800:05:1802:38:1004:52:4705:13:4709:06:06
1122SZARKOWSKI Robert 161 XRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:5700:05:1802:38:0904:52:4705:13:4709:06:06
1123KRUZEL Rafał 566 XBiegowe MisieLEGNICAM00:00:0000:01:4500:03:4602:35:5204:53:1905:22:4109:06:29
1124KUCZAKOWSKA Joanna 566 YBiegowe MisieLEGNICAK00:00:0000:01:4500:03:4602:35:5104:53:1905:22:4109:06:30
1125KONIECZKO Tomasz 251 XPrzyjacieleBOŻKÓWM00:00:0000:01:3700:03:3702:30:4604:44:4205:07:1409:07:24
1126KURPAS Marek 251 YPrzyjacieleKOŻUCHÓWM00:00:0000:01:3700:03:3702:30:4804:44:4305:07:1609:07:28
1127BARAŃSKI Piotr 279 XBarański Marathon TeamRADOMM00:00:0002:40:2304:58:0305:21:5409:08:15
1128DADUŃ Tomasz 713 XTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:3000:06:0102:37:3204:51:0204:53:1809:08:22
1129BARAŃSKI Jarosław 279 YBarański Marathon TeamRADOMM00:00:0002:40:1904:58:0505:22:0609:08:23
1130BARTECKI Piotr 713 YTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:2800:06:0202:37:3104:51:0904:53:1609:08:24
1131CIESZYŃSKI Jerzy 678 XAMK CopernicusAMK COPERNICUSM100:00:0000:00:4400:02:2202:31:3504:56:5805:17:1209:08:46
1132BALINSKI Sławomir 678 YAMK CopernicusAMK COPERNICUSM100:00:0000:00:4400:02:2102:31:3604:56:5905:17:1209:08:48
1133GAPSKI Adam 716 YKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:2500:04:3902:35:1304:53:2105:25:2009:09:01
1134ANDRZEJCZAK Tomasz 716 XKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:2500:04:4002:35:1304:53:2005:25:2109:09:01
1135PASELA Bartosz 188 XWeterani BESKID.TVSMASHING PĄPKINSM00:00:0000:03:1200:05:3902:35:4104:51:5205:06:3709:09:08
1136OKARMA Wojciech 188 YWeterani BESKID.TVSPORESTM00:00:0000:03:1200:05:3902:35:4304:51:5305:06:3609:09:10
1137BOBIN Leszek 419 XTatusiowieWARSZAWAM00:00:0000:01:5800:04:0202:21:1604:30:5105:05:1509:09:39
1138BŁOŃSKI Michał 419 YTatusiowieMORS-TEAMM00:00:0000:01:5800:04:0202:21:1504:30:5105:05:1209:09:39
1139SOCHA Tomasz 517 XDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:5500:02:3902:30:4104:47:5505:02:1409:09:43
1140KARP Andrzej 517 YDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:5500:02:3902:30:4404:47:5805:02:1609:09:48
1141WIATEREK Remigiusz 572 YAnacondaLANTMÄNNEN UNIBAKEM00:00:0000:02:5200:05:0802:42:0104:59:4205:19:3109:10:09
1142WIATEREK Agata 572 XAnacondaNESSI FINLANDK00:00:0000:02:5200:05:0702:42:0004:59:4205:19:3109:10:10
1143SMOLAK Agata 339 YRunningCoupleWARSZAWAK00:00:0000:02:0400:04:1102:39:1704:57:0105:15:2309:10:21
1144SZACHNA Krzysztof 339 XRunningCoupleWARSZAWAM00:00:0000:02:0500:04:1202:39:1904:57:0205:15:2409:10:23
1145SERWACZYŃSKI Mirosław 85 XNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3102:34:1104:50:1105:03:0009:10:46
1146PTAK Arkadiusz 85 YNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:34:0804:50:1105:02:5909:10:48
1147ANDRZEJCZAK Dariusz 100 YAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:2900:06:0402:36:4404:50:3804:58:4609:11:18
1148WALASZEK Paweł 100 XAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:2900:06:0402:36:4304:50:3704:58:4609:11:19
1149WYRWAŁ Sebastian 641 XHardcore liveM00:00:0000:05:3300:07:0002:39:2204:54:0205:30:2909:11:20
1150WOŹNIAK Robert 641 YHardcore liveM00:00:0000:05:3300:07:0002:39:2004:54:0205:30:3009:11:20
1151WRÓBEL Łukasz 201 YŚwiński DuetKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:00:5900:02:4302:24:5604:33:5605:02:4209:11:51
1152KOWALCZYK Rafał 201 XŚwiński DuetKODEŃM00:00:0000:00:5900:02:4402:24:5804:33:5705:02:4309:11:52
1153SZKUTA Michał 110 YChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:4800:05:0602:42:1805:03:3905:19:2609:12:12
1154FUNKA Andrzej 110 XChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:4800:05:0502:42:1705:03:3905:19:2609:12:13
1155KUCHTA Dorota 610 XPędzące zająceWARSZAWAK00:00:0000:02:4900:05:0502:53:0205:18:3005:46:4809:12:27
1156KASZA Marek 610 YPędzące zająceGDAŃSKM00:00:0000:02:4900:05:0702:53:0105:18:3005:46:4809:12:30
1157ŁAŹNIAK Agata 233 XDrużyna WiercikaPOZNAŃK00:00:0000:02:5000:05:0902:35:5705:02:3205:19:4109:12:58
1158PFAJFER Marek 233 YDrużyna WiercikaLEGBĄDM00:00:0000:02:5000:05:0802:35:5505:02:3305:19:4409:12:59
1159NASTAWSKA Monika 325 XKokoK00:00:0000:03:3300:06:0702:42:2404:56:5105:12:0709:13:09
1160SĘKOWSKI Łukasz 325 YKokoM00:00:0000:03:3200:06:0702:42:2504:56:5105:12:0809:13:10
1161HEJNA Kamil 293 YocochodziwbieguM00:00:0000:03:2000:05:4802:43:3604:55:3705:18:2009:13:24
1162POLAŃSKA Dorota 187 XDesperados China TravelMIRKÓWK00:00:0000:06:3900:08:1502:47:2305:12:3505:36:5309:13:24
1163PRZYBYLSKI Michał 293 XocochodziwbieguPOZNAŃM00:00:0000:03:2000:05:4902:43:3404:55:3605:18:1909:13:24
1164ŚWIĄTCZAK Mariusz 187 YDesperados China TravelMIRKÓWM00:00:0000:06:3900:08:1502:47:2305:12:3505:36:5509:13:26
1165BOGACZ Dariusz 189 YPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:2200:05:5302:37:0504:53:4205:19:1109:13:42
1166CYLKE Marcin 189 XPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:2200:05:5302:37:0504:53:4005:19:1209:13:43
1167RZECZKOWSKI Maciej 9 XIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘOTWOCKM00:00:0000:02:0900:04:2302:46:2905:00:4105:13:2309:13:52
1168KRUPCZYŃSKI Michał 9 YIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘSZCZECINM00:00:0000:02:1200:04:2202:46:3005:00:4005:13:2209:13:52
1169MICHAŁEK Jaroslaw 494 XOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:5500:04:0902:34:5004:59:4605:16:2709:13:59
1170SOSZYŃSKA Małgorzata 20 XczłapaczeWARSZAWAK00:00:0000:02:4000:04:5802:40:2905:00:2505:21:1209:16:32
1171KUŁAKOWSKI Piotr 20 YczłapaczeKONSTANCIN JEZIORNAM00:00:0000:02:4000:04:5802:40:2705:00:2505:21:1309:16:33
1172CZUBA Robert 337 XORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0200:05:2602:37:2104:53:0905:34:5009:17:34
1173RYPLEWICZ Mariusz 337 YORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0200:05:2502:37:2004:53:1504:53:1709:17:35
1174GRZESIAK Krzysztof 454 Xtrifit.plPIASECZNOM00:00:0000:02:2600:04:4102:45:0405:00:3305:22:1209:17:38
1175OSTROWSKI Ignacy 454 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:2500:04:4002:45:0405:00:3205:22:1109:17:38
1176GAJASZEK Tomasz 697 XTeam 1M00:00:0000:02:5300:05:1502:40:0105:04:4805:10:5609:17:46
1177WIECZOREK Bartosz 697 YTeam 1M00:00:0000:02:5300:05:1702:40:0205:04:4605:10:5309:17:46
1178KWIATKOWSKI Aleksander 594 XPO RAZ DRUGIIPA KATOWICE VIM00:00:0000:02:4500:04:5102:38:5705:00:3005:18:5509:18:19
1179ZNAMIEC Marcin 594 YPO RAZ DRUGIWARSZAWAM00:00:0000:02:4500:04:5102:38:5405:00:3105:18:5409:18:19
1180DEJA Andrzej 216 XAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:1500:05:4502:42:4105:01:2405:16:0209:18:26
1181CIEŚLIK Michał 216 YAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:1500:05:4602:42:4205:01:2305:16:0009:18:27
1182CICHOWSKI Grzegorz 626 YGdynia Toruń TeamGDYNIAM00:00:0000:02:3700:05:1502:46:3105:09:4005:23:5809:18:56
1183GAIK Andrzej 626 XGdynia Toruń TeamM00:00:0000:02:3800:05:1502:46:3205:09:4005:23:5809:18:57
1184KAŹMIERSKI Sebastian 231 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:41:2904:59:5605:15:1109:20:02
1185WICIAK Ziemowit 306 YKociewiacyM00:00:0000:01:1200:02:5902:33:5704:55:3405:06:2109:20:03
1186FANSLAU Marek 306 XKociewiacyM00:00:0000:01:1100:03:0002:33:5404:55:3405:06:2309:20:04
1187DULIŃSKI Marcin 231 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:41:3004:59:5605:15:1309:20:06
1188KRAJEWSKI Artur 623 XULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWM00:00:0000:02:5600:05:2002:43:0805:18:5505:24:2509:20:51
1189KRAJEWSKA Alicja 623 YULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWK00:00:0000:02:5600:05:2102:43:0705:18:5505:24:2609:20:53
1190ZIEMBA Przemysław 417 XBO TAKLUBINM00:00:0000:02:4300:04:5002:36:3605:03:0205:03:0409:20:54
1191WACHOWICZ Paweł 470 YCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:4900:03:4902:31:2304:54:4605:14:2909:20:55
1192ZIELEZIŃSKI Marcin 417 YBO TAKLUBINM00:00:0000:02:4300:04:5002:36:3905:03:0605:39:3009:20:56
1193GRZĄDZIEL Arkadiusz 470 XCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:4900:03:4902:31:2204:54:4605:14:2909:20:57
1194GAŁAN Wojciech 364 Yyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:4002:26:3304:56:0905:27:5009:20:58
1195KACZMAREK Robert 364 Xyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:4102:26:3304:56:0905:27:5109:20:58
1196NOWOMIEJSKI Marcin 54 XWłóczykijeM00:00:0000:02:3600:04:5202:40:0705:03:1105:25:1709:21:17
1197BŁOCH Marek 7 XBlochsM00:00:0000:03:2800:05:5802:41:5304:59:2505:14:3209:21:18
1198BŁOCH Agnieszka 7 YBlochsK00:00:0000:03:2800:05:5802:41:5204:59:2605:14:3209:21:18
1199CHMIELARSKI Andrzej 54 YWłóczykijeM00:00:0000:02:3700:04:5302:40:1105:03:1205:25:1809:21:19
1200WARZĄCHOWSKI Andrzej 530 YKlub AAKARPICKOM00:00:0000:01:5300:03:5702:42:0905:09:3605:21:0209:21:22
1201MAKOWSKA Anna 530 XKlub AAWOLSZTYNK00:00:0000:02:1000:04:1602:42:0805:09:3805:21:0209:21:23
1202DRAPELLA Dariusz 241 XW imię Ojca i SynaHARPAGANM00:00:0000:01:1400:03:0302:39:1205:27:2805:36:2309:21:35
1203ZAWADKA Andrzej 57 XLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:2600:05:5902:38:5804:57:3705:18:5809:21:36
1204DRAPELLA Tomasz 241 YW imię Ojca i SynaMARATONYPOLSKIE.PLM00:00:0000:01:1300:03:0302:39:0805:27:2805:36:2509:21:37
1205CZERWONIUK Arkadiusz 57 YLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:2700:05:5902:39:0004:57:3805:18:5909:21:37
1206PARŚNIAK Michał 490 YPędzące BobryWARSZAWAM00:00:0000:01:4500:03:4502:39:1405:00:4405:27:4809:21:50
1207MAZUR-RUDNICKA Marlena 490 XPędzące BobryWARSZAWAK00:00:0000:01:4500:03:4502:39:1405:00:4405:27:4809:21:51
1208BUŚ Mateusz 170 XzawałowcyWĘGRZCEM00:00:0000:03:3300:06:0402:42:2204:59:3205:25:4209:22:04
1209MOLEK Karol 170 YzawałowcyMIELECM00:00:0000:03:3300:06:0402:42:2604:59:3105:25:4309:22:05
1210JURASZEK Mirosław 554 YBiegamy sobieSIENIAWKAM00:00:0000:03:1100:05:4002:46:2705:08:0905:14:2409:22:07
1211BRZEZICKA Alina 554 XBiegamy sobieSMOLECK00:00:0000:03:1100:05:4102:46:2805:08:0905:14:2509:22:07
1212ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 598 XULKS LipinkiLIPINKIM00:00:0000:01:4200:03:3902:36:2904:53:2305:20:5209:22:14
1213BUDZIAK Wioleta 598 YULKS LipinkiLIPINKIK00:00:0000:01:4200:03:3902:36:2904:53:2305:20:5209:22:14
1214KULCZYŃSKI Rafał 441 YRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4402:34:2504:46:4805:15:1109:22:24
1215PILC Marek 545 XŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:0100:04:0602:26:4204:40:2504:56:5509:22:28
1216MACHERZYŃSKI Wiesław 545 YŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:0000:04:0602:26:4104:40:2504:56:5509:22:28
1217FRESZEL Krzysztof 441 XRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4402:34:2704:46:5605:15:1009:22:30
1218WOJTANOWICZ Jacek 434 XNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:3100:05:2102:47:1905:12:0205:36:5909:22:30
1219HENKIEL Bartłomiej 434 YNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:3200:05:2102:47:1805:12:0205:37:0009:22:31
1220RUTKE Grzegorz 603 XFaj(k)owe DzikiRUNRACE.PLM00:00:0000:03:0900:05:3702:42:4704:56:1405:15:5509:22:44
1221KROCZAK Wojciech 603 YFaj(k)owe DzikiPOLSKA BIEGA PIESZYCEM00:00:0000:03:0900:05:3802:42:4704:56:1305:15:5509:22:44
1222ŻYTNIK Piotr 584 YButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:0000:05:2502:43:3104:57:0805:20:5709:22:50
1223TYCHOWICZ Robert 584 XButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:0000:05:2502:43:3304:57:0805:20:5609:22:51
1224DWORAK Norbert 118 XŁysy i TęgiM00:00:0000:02:3800:04:5102:42:2805:04:0105:23:2009:22:56
1225BEMBEN Roman 118 YŁysy i TęgiM00:00:0000:02:3700:04:5102:42:3105:04:0205:23:2309:22:58
1226KOWARSKI Mariusz 15 Y4PR BiegamyCZĘSTOCHOWAM00:00:0000:01:1700:03:0602:40:5005:08:1105:22:1309:23:03
1227SUCHCICKI Leszek 15 X4PR BiegamyNOWA WIEŚ K/OSTROŁĘKIM00:00:0000:01:1700:03:0702:40:5005:08:1105:22:1309:23:04
1228SZARAFIŃSKI Rafał 475 YBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaM00:00:0000:03:3100:06:0102:39:5604:49:3005:30:5409:23:12
1229KRZEMIEŃ Joanna 475 XBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaK00:00:0000:03:3100:06:0202:39:5704:49:2905:30:5409:23:13
1230URBAŃSKI Krzysztof 363 XKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamKROK ZA GROSZ TORUŃM00:00:0000:03:2000:05:5202:43:5605:03:0105:15:2209:23:25
1231ZIELIŃSKI Jacek 363 YKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamZŁOTORIAM00:00:0000:03:2000:05:5102:43:5405:03:0105:15:2109:23:25
1232KOPCZYŃSKI Tomasz 690 XCiasteczkowe PotworySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5200:05:1202:43:0105:10:4805:25:3509:23:42
1233PIETRULIŃSKI Mateusz 690 YCiasteczkowe PotworySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5200:05:1202:43:0205:10:4705:25:3409:23:43
1234FONSECA Miguel 607 YJAVALI TEAMWARSZAWAM00:00:0000:04:1300:06:1402:45:0505:02:0905:40:3209:23:45
1235KAZMIERCZAK Marta 607 XJAVALI TEAMWARSZAWAK00:00:0000:04:1300:06:1402:45:0505:02:0905:40:3209:23:45
1236KUPIEC Dariusz 97 XMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:4800:05:0502:35:4804:57:4405:18:2309:23:48
1237SZYMAŃSKI Mariusz 97 YMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:5100:05:0502:35:4704:57:4305:18:2209:23:49
1238GOMEZ Adam 457 YKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:3200:06:0702:40:3204:55:2705:34:4709:25:01
1239GOSZCZYŃSKI Dariusz 457 XKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:3100:06:0702:40:3204:55:2705:34:4709:25:03
1240ŁOJEK Krzysztof 38 XPobite GaryM00:00:0000:02:5500:05:1702:31:2605:04:2405:19:1809:25:06
1241WIŚNIEWSKI Kacper 38 YPobite GaryM00:00:0000:02:5500:05:1602:31:2705:04:2905:19:2009:25:09
1242BOROŃ Marcin 494 YOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:5400:04:0902:34:4904:59:5105:16:2509:25:11
1243BOCHENEK Jacek 637 YW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWM00:00:0000:02:5700:05:0702:42:4905:04:4005:15:2909:25:26
1244BOCHENEK Maria 637 XW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWK00:00:0000:02:5700:05:0502:42:5005:04:4105:15:2709:25:27
1245KOWALCZYK Rafał 185 XELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:2600:01:4802:29:3405:02:2005:17:4709:26:16
1246PIETROWICZ Kamil 185 YELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:2700:01:4802:29:4105:02:2205:17:4709:26:17
1247WANAT Krzysztof 609 YStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:4200:05:1102:22:5204:53:0205:24:5209:26:29
1248DULAWA Dawid 609 XStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:4000:05:1202:22:5204:53:0205:24:5309:26:30
1249ŁAKOMIK Karol 307 YWataha Czerwonego KapturkaDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:03:0400:05:2402:35:1604:50:4805:16:5409:26:44
1250KRÓL Zbigniew 307 XWataha Czerwonego KapturkaMYSŁOWICEM00:00:0000:03:0400:05:2402:35:1604:50:4705:16:5509:26:47
1251KAWALEC Szymon 674 Y33 BLTr Herky 1WITKOWOM00:00:0000:01:3200:03:2802:32:5204:57:0705:20:1309:26:56
1252KOZERA Andrzej 674 X33 BLTr Herky 1GNIEZNOM00:00:0000:01:3300:03:2802:32:5504:57:0705:20:1609:26:58
1253JAKUBOWSKI Maciej 675 X33 BLTr Herky IIWARSZAWAM00:00:0000:01:3100:03:2602:38:4705:02:3805:20:1309:27:02
1254MANIAK Łukasz 675 Y33 BLTr Herky IIM00:00:0000:01:3100:03:2702:38:4705:02:3905:20:1109:27:03
1255IDZI Anna 301 XWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYK00:00:0000:02:3900:04:5402:50:3105:12:0305:28:2909:27:05
1256IDZI Piotr 301 YWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYM00:00:0000:02:3900:04:5402:50:3105:12:0305:28:2909:27:05
1257OLECH Artur 471 YEKOM00:00:0000:02:2200:04:3702:41:4905:02:4905:33:0409:29:18
1258KLIMCZAK Mariusz 471 XEKOM00:00:0000:02:2200:04:3702:41:5105:02:5005:30:5309:29:19
1259SANKOWSKI Adam 588 XPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:1100:02:5902:24:5505:04:1405:30:0609:30:00
1260SPECHT Mikołaj 588 YPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:1100:02:5902:24:5405:04:1405:30:0609:30:00
1261DERUŚ Stanisław 571 YŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:4800:02:2702:31:4904:52:5105:13:4909:30:24
1262ADAMCZYK Zbigniew 571 XŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:4800:02:2802:31:4904:52:5105:13:5009:30:25
1263PELCNER Marcin 234 X3PMROŻNOWOM00:00:0000:04:2200:06:3302:38:0305:02:3205:30:2809:30:46
1264POHL Arkadiusz 234 Y3PMROKIETNICAM00:00:0000:04:2000:06:3402:38:0005:02:3105:30:3009:30:49
1265PYSIEWICZ Krzysztof 236 XbercikiKATOWICEM00:00:0000:03:1700:05:4702:46:2305:12:3305:19:2409:31:41
1266PASTERCZYK Dariusz 236 YbercikiJEDLICZEM00:00:0000:03:1700:05:4702:46:2105:12:3205:19:2409:31:42
1267ZIĘBA Sylwia 35 YFinchesGDYNIAK00:00:0000:03:1300:05:3902:38:5305:00:2605:33:0109:32:18
1268ZIĘBA Sebastian 35 XFinchesGDYNIAM00:00:0000:03:1300:05:3902:38:5205:00:2605:33:0109:32:19
1269WEISMAN Izabela 479 XMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMK00:00:0000:03:2100:05:5702:50:2705:23:2405:40:2509:32:37
1270KAMIENIAK Miłosz 479 YMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:2200:05:5702:50:2405:23:2305:40:2509:32:37
1271KUJAWA Alina 343 XKropla bez KituGDAŃSKK00:00:0000:02:3300:04:5102:47:4005:16:3105:40:0009:32:45
1272PODKÓWKA Zbigniew 343 YKropla bez KituBYDGOSZCZM00:00:0000:02:3300:04:5102:47:4105:16:3105:39:5909:32:46
1273BARNAT Krzysztof 173 Xszybcy i wściekliBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:5000:03:5602:44:2405:14:5105:35:1909:33:15
1274KLUS Anna 173 Yszybcy i wściekliRZESZÓWK00:00:0000:01:5000:03:5502:44:2505:14:5005:35:1809:33:16
1275KSIĄŻEK Dominika 620 XStare dobre małżeństwoKRKAÓWK00:00:0000:00:5800:02:4302:29:0704:49:2605:11:2709:34:00
1276KULA Sebastian 620 YStare dobre małżeństwoGIEDLAROWAM00:00:0000:00:5800:02:4302:29:1004:49:2905:11:2709:34:02
1277KOPEĆ Krzysztof 21 XMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:0300:05:3102:52:1505:10:4605:35:0809:35:25
1278KRZYŻAŃSKI Stanisław 655 YCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:2400:05:5802:47:0605:12:0505:24:4609:35:29
1279ZAJĄC Tomasz 21 YMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:0400:05:3102:52:1705:10:4605:35:0909:35:30
1280ZIELONKA Mariusz 655 XCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:2300:05:5802:47:1005:12:0505:24:4609:35:30
1281STOLARCZYK Katarzyna 491 XŚw. AntoniNOWA SÓLK00:00:0000:01:2400:03:1602:52:0705:29:4105:47:4309:35:45
1282SZNAJDER Zenon 491 YŚw. AntoniNOWA SÓLM00:00:0000:01:2400:03:1502:52:0305:29:4105:47:4209:35:46
1283HALLAPÄÄ Laura 587 YTrailSnailsESPOO, FINLANDK00:00:0000:00:5600:02:4102:44:4305:19:3005:31:5109:37:16
1284PAJUNEN Tuula 587 XTrailSnailsHELSINKI, FINLANDK00:00:0000:00:5700:02:4102:44:5005:19:3205:31:5009:37:17
1285BOHM Jacek 269 YCLEAREX 3MIKOŁOWM00:00:0000:03:3500:06:0902:40:1905:05:0205:25:4909:37:29
1286RZEPKA Daniel 269 XCLEAREX 3CLEAREX 3M00:00:0000:03:3500:06:0902:40:1905:05:0205:25:4909:37:32
1287KOZAKOWSKI Tomasz 676 YAndrzej i Tomek M00:00:0000:01:0000:02:4802:30:5304:58:5105:14:4609:38:10
1288JĘKALSKI Andrzej 676 XAndrzej i Tomek M00:00:0000:00:5900:02:4802:30:5104:58:5105:14:4909:38:10
1289PROTASIUK Mariusz 53 YKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:3900:04:5502:44:2105:10:2205:28:2609:39:46
1290JÓŹWICKI Michał 53 XKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:3800:04:5502:44:1705:10:1805:28:2809:39:48
1291SIVOSAVI Veikko 573 XTUSKATURKU/ FINLANDM00:00:0000:02:5200:05:1703:00:4705:39:5205:51:1309:40:19
1292SIVOSAVI Outi 573 YTUSKATURKU/ FINLANDK00:00:0000:02:5300:05:1803:00:4605:39:5205:51:1309:40:20
1293GAWEŁ Krzysztof 270 XAnielski OrszakKRAKÓWM100:00:0000:01:0400:02:4902:31:1204:54:4105:24:5809:40:38
1294WIŚNIEWSKI Dawid 270 YAnielski OrszakTORUŃM100:00:0000:01:0400:02:4902:31:1304:54:4205:25:0009:40:42
1295ZIĘTAK Krzysztof 41 XStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:0800:02:5802:40:4405:10:1105:42:0809:45:03
1296KULA Zbigniew 41 YStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:0900:02:5802:40:4605:10:1105:42:0809:45:08
1297NAJEWSKI Marcin 391 XDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:3200:06:0202:46:2505:10:1105:37:5509:46:47
1298SZCZYGIEŁ Łukasz 391 YDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:3200:06:0302:46:2605:10:1605:37:5609:46:56
1299FLASZ Mateusz 372 XLTHM100:00:0000:02:0400:04:0602:33:2104:56:0505:16:2709:50:29
1300BIAŁAS Wojciech 372 YLTHM100:00:0000:02:0500:04:0702:33:2204:56:1005:16:2809:50:30
1301GEJZA Sabanos 122 YMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:1600:05:4802:56:2305:29:0705:43:2809:51:01
1302MARAS Ladislav 122 XMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:1600:05:4802:56:2205:29:0705:43:2709:51:02
1303DRĄŻYK Małgorzata 440 XGońcie się!DĘBLINK00:00:0000:02:3500:04:5002:51:2605:24:0905:40:5409:51:20
1304PIWOWAR Małgorzata 440 YGońcie się!DOMARADZK00:00:0000:02:3600:04:5002:51:2805:24:0805:40:5609:51:21
1305KAMINSKI Rafal 622 XRafTomM00:00:0000:03:3300:06:0503:27:5805:52:4406:10:4309:52:36
1306GORGOL Tomasz 622 YRafTomRUN BYDGOSZCZM00:00:0000:03:3300:06:0503:27:5705:52:4406:10:4209:52:38
1307LEWANDOWSKA Monika 714 YTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:3100:06:0302:45:5705:16:2005:35:4509:53:29
1308TOBIASZ Anna 714 XTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:3100:06:0302:45:5805:16:2005:35:4509:53:30
1309BORKOWSKA Aneta 87 YSzyneczkiSTOCZEKK00:00:0000:02:0700:04:1502:35:0605:14:0005:38:4809:59:25
1310JAŚCANEK Mariusz 505 YojcowiePIASECZNOM00:00:0002:47:1310:00:23
1311CHODOROWSKI Arkadiusz 505 XojcowieALEKSANDRÓWM00:00:0000:02:5102:47:1405:20:3405:36:2910:00:24
1312PIOTROWSKI Maciej 76 XodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:4400:05:0302:46:0305:10:4105:33:0510:04:18
1313ROGÓSZ Piotr 76 YodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:4400:05:0302:46:0805:10:4205:33:0910:04:18
1314RZESZÓTKO Marzena 93 XAlterkom TeamK00:00:0000:02:2900:04:4402:45:4305:20:4305:28:2510:09:12
1315WRÓBEL Dariusz 93 YAlterkom TeamM00:00:0000:02:2800:04:4402:45:4205:20:4305:28:2410:09:12
1316LENARTOWICZ Wojciech 428 XGorliceZABIERZÓWM00:00:0000:03:1800:05:5003:10:2905:54:2006:02:5310:09:13
1317LENARTOWICZ Magdalena 428 YGorliceGORLICEK00:00:0000:03:1700:05:4903:10:3205:54:2006:02:5610:09:14
1318BIEŃKOWSKI Michał 46 XHydro 1M00:00:0000:02:2700:04:4302:50:1105:26:3805:46:3110:12:51
1319PAWŁOWSKI Piotr 46 YHydro 1M00:00:0000:02:2702:50:1305:26:3905:46:3110:13:02
1320CYRUS Bogdan 150 XB&W RacingSTRZEBIŃM00:00:0000:01:4400:04:0703:41:5406:08:4206:14:0710:14:34
1321WEŁNICKI Waldemar 150 YB&W RacingZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZYM00:00:0000:01:4500:04:0803:41:5606:08:4106:14:0910:14:35
1322DUDEK Jan 682 YSPARTANIE DZIECIOM - AgricommAGRICOMMM00:00:0000:02:0400:04:1302:50:0005:31:2205:57:2510:17:13
1323ŚRODA Janusz 682 XSPARTANIE DZIECIOM - AgricommSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:0400:04:1302:49:5805:31:2205:57:2610:17:13
1324GADOMSKI Władysław 240 XSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:2200:05:5202:50:1505:28:5705:56:5410:20:41
1325SALM Ariel 240 YSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:2100:05:5202:50:1905:28:5805:56:5310:20:42
1326PARUSZEWSKA Aleksandra 163 XKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘŁÓDŹK00:00:0000:02:0200:04:0802:53:5805:42:1805:58:1510:22:01
1327PENEW- PAWŁOW Marta 163 YKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:0200:04:0802:53:5105:42:2605:58:1610:22:12
1328KŁOS Dariusz 567 YKosa na KłosaKM UMK TORUŃM00:00:0000:00:4800:02:2702:45:0005:30:4805:54:0410:24:07
1329KUBCZAK-KOSICKA Anna 567 XKosa na KłosaBBL TORUŃK00:00:0000:00:4700:02:2702:44:5905:30:5205:54:0210:24:07
1330DŻUGAN Witold 446 XGhost RunnersPOZNAŃM00:00:0000:03:1800:05:4703:27:3205:55:0006:13:2410:35:58
1331JANKOWSKI Paweł 446 YGhost RunnersWARSZAWAM00:00:0000:03:1800:05:4703:27:3905:55:0206:13:2510:36:04
1332PAWLUKOWIEC Mariusz 304 YBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3400:03:2703:26:3706:43:2806:43:39
1333BUJALSKI Szymon 384 XPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:2400:04:3502:26:2604:54:44
1334PIEŃKOWSKI Adam 618 XADAMDĘBICAM100:00:0000:03:1400:05:4202:39:3005:08:1005:26:53
1335ADAMI Gabriele 67 YDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:0600:05:3302:40:3005:08:51
1336BRZÓZKA Tomasz 245 XSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAWARSZAWAM00:00:0000:03:2900:06:0502:51:1505:29:31
1337KACZMAREK Robert 23 XEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:04:0002:18:3204:52:4104:52:43
1338RYBIŃSKI Kamil 145 XWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:4200:03:3302:10:1604:16:5204:24:27
1339KOZŁOWSKI Grzegorz 288 XSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:5800:05:22
1340BIAŁY Maciej 347 YCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:1400:04:2302:11:4304:12:3004:38:58
1341GŁOWACKI Jordan 694 XARGONAUCIJW 4115M00:00:0000:03:2100:05:4702:20:2004:20:29
1342SKALSKI Maciej Jakub 304 XBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3400:03:2803:26:4806:43:3006:43:39
1343JUR Jacek 646 YOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:2500:05:5502:52:1105:42:5506:11:35
1344WYRĄBKIEWICZ Janusz 357 XApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:3100:04:4602:34:5505:18:25
1345MAŁYSZ Henryk 347 XCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:1500:04:2302:11:4404:12:3004:38:59
1346KOZAR Wojciech 67 XDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:0500:05:3302:40:3105:08:51
1347WOJTAS Marek 692 XSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:5500:02:3402:03:4204:03:48
1348TRUSZKIEWICZ Krystian 73 YUltra77WROCŁAWM00:00:0000:01:3100:03:2502:22:3905:08:49
1349BLICHAR Sebastian 288 YSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:5800:05:2203:46:58
1350GRENDZIŃSKI Andrzej 145 YWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:4200:03:3502:10:1704:16:5204:24:27
1351STEFAŃSKI Krystian 308 XTo Be DecidedM00:00:0000:00:29
1352OGŁY Krystian 78 YCLEAREX 1 , KB SOBÓTKASOBÓTKAM00:00:0000:00:2400:01:3601:46:5603:22:4103:27:39
1353KARWACKI Marek 341 XFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:4500:03:4402:48:2506:09:55
1354LATAROWSKI Grzegorz 222 XRübezahlLWÓWEK ŚLĄSKIM00:00:0000:02:4300:04:5902:37:0804:56:1905:01:37
1355BERNATEK Grzegorz 534 XGdzie jest pies?WARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:0602:02:2303:53:1104:08:48
1356NIEMCZYK Katarzyna 59 YLes femmes courant dans les for?tsKRAKÓWK00:00:00
1357LEWCZUK Daniel 245 YSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAZAKRĘTM00:00:0000:03:3000:06:0502:51:1705:29:31
1358KORDALA Marzena 103 XARCHIE TEAMBIAŁYSTOKK00:00:0000:01:1200:03:0202:55:3005:47:5105:57:42
1359PŁONKA Piotr 406 YNa PohybelM00:00:0000:00:5100:02:1501:56:0003:41:2805:04:45
1360GAŚ Piotr 373 YHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:1200:05:3702:21:0904:17:5004:23:27
1361ZASINA Sebastian 222 YRübezahlPRUSZKÓWM00:00:0000:02:4200:04:5902:37:1004:56:1905:01:37
1362GRZEGORZ Lemieszek 23 YEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:02:0000:04:0102:18:3404:52:41
1363PIETRZYŃSKI Bartosz 692 YSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:5500:02:3402:03:4304:03:49
1364HAŁON Andrzej 542 XBPSC TEAMOPOLEM00:00:00
1365SIEJEK Krzysztof 508 YSiejek TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:1900:05:4803:07:4406:32:50
1366MAĆKOWIAK Marek 73 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:3100:03:2502:22:3805:08:49
1367NAKLICKI Michał 211 YDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:5400:03:4202:29:3105:20:23
1368DRÓŻDŻ Ireneusz 646 XOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:2500:05:5502:52:1305:42:3006:11:35
1369KALIŃSKI Hubert 702 YSzybko szybkoM00:00:0000:03:3000:06:0603:05:0206:23:47
1370KUBICKI Piotr 105 XAlpinista i ŻeglarzWARSZAWAM00:00:0000:00:5400:02:3803:05:24
1371TYLMAN Igor 211 XDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:5500:03:4202:29:3205:20:23
1372GOMUŁKA Andrzej 558 YxyzHUCISKO JAWORNICKIEM00:00:0000:03:0700:05:3102:39:05
1373NARTOWSKI Jan 357 YApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:3000:04:4502:34:5605:18:24
1374MAJEWICZ Filip 134 XGlobalRunners POZNAŃM00:00:0000:00:1900:01:2201:52:2703:36:37
1375WĄSIK Magdalena 516 YPRZEBIEGLIKRAKÓWK00:00:0000:03:1100:05:3702:47:2005:18:3305:34:45
1376BUDNICKA Anna 87 XSzyneczkiWARSZAWAK00:00:0000:02:0700:04:1502:35:2005:14:0305:38:49
1377BARTKOWIAK Alina 28 YAlina&LechoPOZNAŃK100:00:0000:01:0100:02:4502:20:2804:33:3404:44:23
1378KRUDYSZ Przemysław 558 XxyzŁOWCEM00:00:0000:03:0700:05:3102:39:0405:31:1205:31:17
1379BALCERZAK Rafał 228 YVegan Life TeamMY VEGAN LIFEM00:00:0000:01:2500:03:1602:32:3104:55:4505:21:03
1380RZEPKA Remigiusz 78 XCLEAREX 1 , KB SOBÓTKABUJAKÓWM00:00:0000:00:2500:01:3701:46:5703:22:4103:27:40
1381JAGODZKI Daniel 396 Yck teamKIELCEM00:00:0000:01:3700:03:3402:15:07
1382KWIECIŃSKI Jacek 534 YGdzie jest pies?WEJHEROWOM00:00:0000:02:0700:04:0502:02:2303:53:0104:08:48
1383ŚWIGOŃ-SIEJEK Małgorzata 508 XSiejek TeamPOZNAŃK00:00:0000:03:1800:05:4803:07:4306:32:50
1384KRAUSE Jakub 384 YPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:2400:04:3502:26:2504:54:44
1385DARMOCHWAŁ Leszek 28 XAlina&LechoPOZNAŃM100:00:0000:01:0100:02:4502:20:2704:33:3304:44:22
1386KIDRYCKI Arkadiusz 103 YARCHIE TEAMBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:1200:03:0102:55:2705:47:5105:57:41
1387JAROŃSKI Jacek 89 YZapierdalacze.pl1M00:00:0000:01:13
1388WOCHNIK Michał 702 XSzybko szybkoM00:00:0000:03:3100:06:0603:05:0506:23:47
1389BORZYSTOWSKI Patryk 694 YARGONAUCIWIDZIALNI.PLM00:00:0000:03:2100:05:4702:20:2104:20:30
1390KARWACKI Michał 341 YFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:4600:03:4402:48:2306:09:55
1391GAICKI Maciej 406 XNa PohybelKRAKÓWM00:00:0000:00:5200:02:1501:55:5803:41:28
Znaleziono 1391 wynik(ów)