Organizator : | OTK Rzeźnik |
Data : | 2015-06-05 |
Miejsce : | Komańcza - Ustrzyki Górne |
Dystans : | 100 km |
Zgłoszonych : | 1438 |
Wystartowało : | 1391 |
Nie ukończyło : | 1341 |
Ukończyło : | 50 |
Na trasie : | 1341 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Zszedł | Czas startu | 0.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NIENADOWSKA Beata | 154 X | WOBETEAM | ELBLĄG | K | 00:00:00 | 00:00:28 | ||
2 | PASZCZAK Alicja | 636 X | Klub Wysokogórski Warszawa | KONST.-JEZIORNA | K | 00:00:00 | 00:00:35 | ||
3 | WESOŁOWSKA Katarzyna | 574 X | ORANGE POLSKA 7 | ORANGE POLSKA | K | 00:00:00 | 00:00:37 | ||
4 | OSIKOWSKA Teresa | 349 Y | KOSMALA Team | ZAKOPANE | K | 00:00:00 | 00:00:39 | ||
5 | TYSZKIEWICZ Agnieszka | 525 X | UKA Ultras runners | UKA WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:00:41 | ||
6 | CZECZOTT Małgorzata | 525 Y | UKA Ultras runners | UKA WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:00:41 | ||
7 | JASKOWSKA Bożena | 352 Y | Natural Born pĄpkins | RZESZÓW | K | 00:00:00 | 00:00:43 | ||
8 | FARON Agnieszka | 2 Y | Szalone Kozice | K | 00:00:00 | 00:00:43 | |||
9 | BIENIECKA Anna | 2 X | Szalone Kozice | K | 00:00:00 | 00:00:44 | |||
10 | DOMARADZKA Violetta | 717 X | Run Vegan Team | RUN VEGAN TEAM | K | 00:00:00 | 00:00:46 | ||
11 | JAKUBASZEK Monika | 16 X | KS Alaska Łódź / Spartez | SULEJÓWEK | K | 00:00:00 | 00:00:47 | ||
12 | MATEJCZUK Agata | 16 Y | KS Alaska Łódź / Sparter | PARZĘCZEW | K | 00:00:00 | 00:00:47 | ||
13 | ŁĘCKA Agnieszka | 84 Y | ultraRAT | GOLUB-DOBRZYŃ | K | 00:00:00 | 00:00:47 | ||
14 | MRUGAŁA Monika | 271 X | PLOTSERWIS TEAM | K | 00:00:00 | 00:00:47 | |||
15 | KUBCZAK-KOSICKA Anna | 567 X | Kosa na Kłosa | BBL TORUŃ | K | 00:00:00 | 00:00:47 | ||
16 | MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna | 156 X | Gniezno & Olsztyn TEAM | BYDGOSZCZ | K | 00:00:00 | 00:00:49 | ||
17 | KRAWCZYK Agnieszka | 520 Y | 12tri.pl | 12TRI.PL | K | 00:00:00 | 00:00:49 | ||
18 | DZIK Aleksandra | 242 X | KS Kandahar/BluEmu Team | KS KANDAHAR/BLUEMU TEAM | K | 00:00:00 | 00:00:50 | ||
19 | KOSTRZEWSKA Justyna | 689 Y | ENTRE.PL Team | ENTRE.PL TEAM | K | 00:00:00 | 00:00:51 | ||
20 | HANDZEL Wioletta | 94 X | Byle dobiec:) | KRAKÓW | K | 00:00:00 | 00:00:52 | ||
21 | BARTEK Agnieszka | 710 X | NIGHT BUTCHERS | OTK RZEŹNIK | K | 00:00:00 | 00:00:53 | ||
22 | ANDRZEJCZUK Marzena | 463 X | RUNPLANET TEAM | WROCŁAW | K | 00:00:00 | 00:00:54 | ||
23 | KOWALSKA Małgorzata | 695 Y | Wkurw_team | WKURW_TEAM | K | 00:00:00 | 00:00:54 | ||
24 | HALLAPÄÄ Laura | 587 Y | TrailSnails | ESPOO, FINLAND | K | 00:00:00 | 00:00:56 | ||
25 | PAJUNEN Tuula | 587 X | TrailSnails | HELSINKI, FINLAND | K | 00:00:00 | 00:00:57 | ||
26 | KSIĄŻEK Dominika | 620 X | Stare dobre małżeństwo | KRKAÓW | K | 00:00:00 | 00:00:58 | ||
27 | FOJCIK Joanna | 658 X | Marcowe Barany | RYBNIK | K | 00:00:00 | 00:01:00 | ||
28 | BARTKOWIAK Alina | 28 Y | Alina&Lecho | POZNAŃ | K | 1 | 00:00:00 | 00:01:01 | |
29 | DOMAŃSKA Ewelina | 604 Y | Krupówki na Monciaku | ZAKOPANE | K | 00:00:00 | 00:01:02 | ||
30 | KARPA Katarzyna | 569 X | BeKaCZE | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:01:03 | ||
31 | BOGDAŃSKA Joanna | 654 Y | Szkot team | WARLUBIE | K | 00:00:00 | 00:01:03 | ||
32 | BARCEWICZ Marta | 90 Y | Make Run Easier | 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA OLSZTYN | K | 00:00:00 | 00:01:04 | ||
33 | DESSAUER Wioletta | 91 Y | Lubartów Biega | LUBARTÓW | K | 00:00:00 | 00:01:07 | ||
34 | ŻBIKOWSKA-JUSIS Katarzyna | 98 X | TROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWA | KOBIETKIBIEGAJA.PL/ KB "ARTURÓWEK" ŁÓDŹ | K | 00:00:00 | 00:01:10 | ||
35 | KORDALA Marzena | 103 X | ARCHIE TEAM | BIAŁYSTOK | K | 00:00:00 | 00:01:12 | ||
36 | SZULENCKA Aleksandra | 719 Y | Benefit Systems Running Team | K | 00:00:00 | 00:01:13 | |||
37 | AUGUSTYŃSKA Jolanta | 113 X | Rzeszowskie Endorfiny | GAZELE I GEPARDY | K | 00:00:00 | 00:01:18 | ||
38 | WENTA Marta | 621 X | Różowe Misiaczki & Świnka Raćka Team | GDYNIA | K | 00:00:00 | 00:01:18 | ||
39 | WOŹNA Magdalena | 260 X | RUN toTHEendOF TIMES | K | 00:00:00 | 00:01:21 | |||
40 | JÓŹWIAK Barbara | 72 Y | Yulo Run Team Siedlce | YULO RUN TEAM SIEDLCE | K | 00:00:00 | 00:01:21 | ||
41 | USZYŃSKA Aldona | 420 X | Pyra i Kluska | OTK RZEŹNIK / GLIWICE | K | 00:00:00 | 00:01:22 | ||
42 | GRABOWSKA Maria | 420 Y | Pyra i Kluska | FAT / TRZEMESZNO | K | 00:00:00 | 00:01:22 | ||
43 | STOLARCZYK Katarzyna | 491 X | Św. Antoni | NOWA SÓL | K | 00:00:00 | 00:01:24 | ||
44 | OSTROWSKA-DOŁĘGOWSKA Magdalena | 704 X | INOV-8 Team | K | 00:00:00 | 00:01:24 | |||
45 | KOWALSKA Katarzyna | 108 X | Kiss or kill | KRAKÓW | K | 00:00:00 | 00:01:25 | ||
46 | BIAŁA Joanna | 168 X | Chrupanie w kolanie | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:01:26 | ||
47 | SEPIOŁ Anna | 225 Y | aKwadrat | PIŁA | K | 00:00:00 | 00:01:31 | ||
48 | CIEŚLA Elżbieta | 137 X | Biegające Małżeństwo | TEAM KOPEĆ | K | 00:00:00 | 00:01:32 | ||
49 | AST Anna | 225 X | aKwadrat | NOWA SÓL | K | 00:00:00 | 00:01:32 | ||
50 | MATUSZEWICZ Ewa | 183 X | ewa i marzka | KONDYCJA | K | 00:00:00 | 00:01:33 | ||
51 | KAMIŃSKA Jolanta | 450 X | Kierunek Wołosate ! | 12TRI.PL | K | 00:00:00 | 00:01:33 | ||
52 | SZEWCZYK Katarzyna | 329 Y | Limanowa Forrest | KS LIMANOWA FORREST | K | 00:00:00 | 00:01:33 | ||
53 | OPOWICZ Marzena | 183 Y | ewa i marzka | ACTIVSPORTS | K | 00:00:00 | 00:01:34 | ||
54 | RUTKOWSKA Małgorzata | 468 X | DELTA | K | 00:00:00 | 00:01:34 | |||
55 | MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena | 468 Y | DELTA | K | 00:00:00 | 00:01:34 | |||
56 | WIŚNIEWSKA Martyna | 565 X | TriCity Trail | TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE | K | 00:00:00 | 00:01:35 | ||
57 | WĄSOWSKA Jagoda | 5 Y | JAGÓDKI | KALIŃSKA TEAM | K | 00:00:00 | 00:01:35 | ||
58 | SZCZEŚNIAK Dorota | 496 X | bez bólu nie ma prestiżu | DĄBRÓWKA | K | 00:00:00 | 00:01:35 | ||
59 | NIECZUJA-OSTROWSKA Anna | 496 Y | bez bólu nie ma prestiżu | LESZNO | K | 00:00:00 | 00:01:35 | ||
60 | KRAWCZYK Karolina | 68 X | Narwani Sceptycy | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:01:36 | ||
61 | WYDRA Paulina | 625 Y | 1980 | LONDYN | K | 00:00:00 | 00:01:36 | ||
62 | MORAWSKA Anna | 311 X | ryś i łania | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:01:39 | ||
63 | KOZŁOWSKA Marta | 670 X | MAGR | K | 00:00:00 | 00:01:40 | |||
64 | LESZCZUK Justyna | 639 Y | Jak Mustangi! | PROJEKT_HARDKORRR | K | 00:00:00 | 00:01:41 | ||
65 | BUDZIAK Wioleta | 598 Y | ULKS Lipinki | LIPINKI | K | 00:00:00 | 00:01:42 | ||
66 | PÓŁTORAK Katarzyna | 640 X | Piękne i Mądre | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:01:43 | ||
67 | ZAWIŚLAK Dorota | 640 Y | Piękne i Mądre | K | 00:00:00 | 00:01:43 | |||
68 | MAZUR-RUDNICKA Marlena | 490 X | Pędzące Bobry | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:01:45 | ||
69 | KUCZAKOWSKA Joanna | 566 Y | Biegowe Misie | LEGNICA | K | 00:00:00 | 00:01:45 | ||
70 | NABOŻNA Ewelina | 423 Y | ALE Team | RZESZÓW | K | 00:00:00 | 00:01:46 | ||
71 | LUDWINEK-ZARZEKA Iwona | 523 X | Vege Runners | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:01:46 | ||
72 | POTĘGA Izabela | 351 X | Zabierzów Biega | NIEGOSZOWICE | K | 00:00:00 | 00:01:49 | ||
73 | WYGANOWSKA Joanna | 387 X | ATP1 | ATP AUGUSTÓW | K | 00:00:00 | 00:01:49 | ||
74 | KLUS Anna | 173 Y | szybcy i wściekli | RZESZÓW | K | 00:00:00 | 00:01:50 | ||
75 | REMLEIN Katarzyna | 139 X | Kuźnia Triathlonu | POZNAŃ | K | 00:00:00 | 00:01:51 | ||
76 | BOROWSKA Dorota | 328 Y | wkurw_team | WKURW_TEAM | K | 00:00:00 | 00:01:51 | ||
77 | KRAWCZAK Paulina | 207 X | biegusiem.pl | BIEGUSIEM.PL | K | 00:00:00 | 00:01:55 | ||
78 | MELCER Katarzyna | 570 X | Byle do Berehów | K | 00:00:00 | 00:01:55 | |||
79 | WITCZAK Jolanta | 532 X | Zabiegani Lusówko | K | 00:00:00 | 00:01:56 | |||
80 | NIEMIRO Dominika | 197 Y | Jagodowo-Kalinowy TEAM | POLICE | K | 00:00:00 | 00:01:57 | ||
81 | JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna | 1 X | O skrzynkę piwa | K | 00:00:00 | 00:01:57 | |||
82 | KWAŚNIK Izabela | 219 Y | Bbl Bielsko-Biała | K | 00:00:00 | 00:01:59 | |||
83 | FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka | 290 X | Los Bieganeros | LOS BIEGANEROS | K | 00:00:00 | 00:02:00 | ||
84 | PARUSZEWSKA Aleksandra | 163 X | KITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘ | ŁÓDŹ | K | 00:00:00 | 00:02:02 | ||
85 | PENEW- PAWŁOW Marta | 163 Y | KITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘ | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | K | 00:00:00 | 00:02:02 | ||
86 | JAMRÓZ Mariola | 184 X | Świętokrzyskie Czarownice | FITNESS KLUB TAO | K | 00:00:00 | 00:02:03 | ||
87 | SMOLAK Agata | 339 Y | RunningCouple | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:02:04 | ||
88 | KOZŁOWSKA Agnieszka | 184 Y | Świętokrzyskie Czarownice | KKL KIELCE/BBM KIELCE | K | 00:00:00 | 00:02:04 | ||
89 | SIWOŃ Ewa | 80 Y | Smashing Pąpkins - Matki Dwie | SMASHING PĄPKINS | K | 00:00:00 | 00:02:06 | ||
90 | KOCHANIAK Agnieszka | 80 X | Smashing Pąpkins - Matki Dwie | AKG ŁÓDŹ, SMASHING PĄPKINS | K | 00:00:00 | 00:02:07 | ||
91 | BUDNICKA Anna | 87 X | Szyneczki | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:02:07 | ||
92 | BORKOWSKA Aneta | 87 Y | Szyneczki | STOCZEK | K | 00:00:00 | 00:02:07 | ||
93 | SŁAWSKA Anna | 200 Y | CLEAREX 2 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | K | 00:00:00 | 00:02:07 | ||
94 | DĄBROWSKA Anna | 333 X | Homo Faber | LUBLIN | K | 00:00:00 | 00:02:08 | ||
95 | POLAK Ewa | 370 X | Ewa & Aga | K | 00:00:00 | 00:02:10 | |||
96 | JĘDRZEJCZYK Agnieszka | 370 Y | Ewa & Aga | K | 00:00:00 | 00:02:10 | |||
97 | DETKO Ewa | 529 Y | Nasniedogonią sezon czwarty | CZĘSTOCHOWA | K | 00:00:00 | 00:02:10 | ||
98 | MAKOWSKA Anna | 530 X | Klub AA | WOLSZTYN | K | 00:00:00 | 00:02:10 | ||
99 | KORDECKA Anna | 101 X | brzesko sofa squad | K | 00:00:00 | 00:02:11 | |||
100 | POLIT Aneta | 549 Y | Desparados Team | KRAKÓW | K | 00:00:00 | 00:02:15 | ||
101 | MAKOWSKA Olga | 543 X | Carioca Team | KUŹNIA TRIATHLONU | K | 00:00:00 | 00:02:19 | ||
102 | MUSIAŁ Magdalena | 560 X | Łysy i Bestia | ŁÓDŹ | K | 00:00:00 | 00:02:20 | ||
103 | ANNA Świerk | 148 Y | Naturalnie Janowice | K | 00:00:00 | 00:02:21 | |||
104 | JACKOWSKA Ewa | 512 Y | VECTOR | JGB "SOKÓŁ" | K | 00:00:00 | 00:02:21 | ||
105 | DĘBIEC Karina | 377 Y | OBY TALALA | RYMANÓW | K | 00:00:00 | 00:02:23 | ||
106 | SZYDŁOWSKA Małgorzata | 32 Y | Pan Psakomandosa i Ziom | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | K | 00:00:00 | 00:02:24 | ||
107 | MALISZEWSKA Marta | 167 Y | marta i witek | ORTOREH TEAM | K | 00:00:00 | 00:02:27 | ||
108 | SZYMANKIEWICZ Kalina | 256 X | Hakuna Matata | GIRLS ON WHEELS | K | 00:00:00 | 00:02:27 | ||
109 | KRAJEWSKA Agata | 230 X | Oława | OŁAWA | K | 00:00:00 | 00:02:28 | ||
110 | RZESZÓTKO Marzena | 93 X | Alterkom Team | K | 00:00:00 | 00:02:29 | |||
111 | WESOŁOWSKA Karolina | 539 Y | KarMar Runners | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:02:29 | ||
112 | BIENIOSZEK Katarzyna | 25 Y | Damy radę | HRMAX ŻORY | K | 00:00:00 | 00:02:31 | ||
113 | ZWIERZYŃSKA Katarzyna | 153 X | Bang Bang Team | SPORTEVO | K | 00:00:00 | 00:02:33 | ||
114 | KUJAWA Alina | 343 X | Kropla bez Kitu | GDAŃSK | K | 00:00:00 | 00:02:33 | ||
115 | HOMAN Marta | 602 Y | Delta szwadron supercool komando wilków alfa | POZNAŃ | K | 00:00:00 | 00:02:34 | ||
116 | DRĄŻYK Małgorzata | 440 X | Gońcie się! | DĘBLIN | K | 00:00:00 | 00:02:35 | ||
117 | KAPCIŃSKA Małgorzata | 552 X | Sąsiedzi | LUSÓWKO | K | 00:00:00 | 00:02:35 | ||
118 | MIŁOSZ Karolina | 552 Y | Sąsiedzi | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:02:35 | ||
119 | JURA Dorota | 711 X | Ultra Beskid Sport | ULTRA BESKID SPORT | K | 00:00:00 | 00:02:35 | ||
120 | PIWOWAR Małgorzata | 440 Y | Gońcie się! | DOMARADZ | K | 00:00:00 | 00:02:36 | ||
121 | HADZICKA Sylwia | 458 Y | Run Fast Or Die | WROCŁAW | K | 00:00:00 | 00:02:38 | ||
122 | MACHUL Ewa | 22 X | Boot Camp POlska | BOOT CAMP POLSKA | K | 00:00:00 | 00:02:39 | ||
123 | IDZI Anna | 301 X | Warczące Szprychy | WARCZĄCE SZPRYCHY | K | 00:00:00 | 00:02:39 | ||
124 | SOSZYŃSKA Małgorzata | 20 X | człapacze | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:02:40 | ||
125 | PATKOWSKA Agata | 115 X | PERI TEAM | K | 00:00:00 | 00:02:41 | |||
126 | PIETRUSZCZAK Agnieszka | 295 X | Baba Na Niedźwiedziu ,) | TIME4RUNNING | K | 00:00:00 | 00:02:41 | ||
127 | RYBUS Agata | 299 Y | To sie raczej uda | LIPSKO | K | 00:00:00 | 00:02:41 | ||
128 | JASKULSKA Mirela | 707 X | Akademia Biegania Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K | 00:00:00 | 00:02:42 | ||
129 | KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina | 142 Y | FiKu MiKu | GOMOLA TRANS AIRCO | K | 00:00:00 | 00:02:43 | ||
130 | CZEPIEL-RAK Katarzyna | 203 X | KiŁ-a | JASŁO | K | 00:00:00 | 00:02:44 | ||
131 | ŁĄCZAK Magdalena | 669 X | SALOMON SUUNTO TEAM | K | 00:00:00 | 00:02:45 | |||
132 | SZPONAR-ŻUROWSKA Anna | 119 Y | Wentyl i Ringabulina | KICIN | K | 00:00:00 | 00:02:46 | ||
133 | KUCHTA Dorota | 610 X | Pędzące zające | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:02:49 | ||
134 | ŁAŹNIAK Agata | 233 X | Drużyna Wiercika | POZNAŃ | K | 00:00:00 | 00:02:50 | ||
135 | JAKÓBCZYK Martyna | 480 Y | Naganiacze | POZNAŃ | K | 00:00:00 | 00:02:50 | ||
136 | JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata | 79 X | Body4U Team | MIKOŁÓW | K | 00:00:00 | 00:02:51 | ||
137 | SĘPKA Daria | 26 X | Spartanie Dzieciom | K | 00:00:00 | 00:02:52 | |||
138 | WIATEREK Agata | 572 X | Anaconda | NESSI FINLAND | K | 00:00:00 | 00:02:52 | ||
139 | DOBAJ Katarzyna | 26 Y | Spartanie Dzieciom | SPARTANIE DZIECIOM | K | 00:00:00 | 00:02:53 | ||
140 | SIVOSAVI Outi | 573 Y | TUSKA | TURKU/ FINLAND | K | 00:00:00 | 00:02:53 | ||
141 | MŁODECKA Sylwia | 224 X | LEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOM | SPARTANIE DZIECIOM | K | 00:00:00 | 00:02:54 | ||
142 | GWIZDAK Justyna | 345 Y | Water Team | RZESZÓW | K | 00:00:00 | 00:02:54 | ||
143 | SIKA Agnieszka | 718 X | Run Times – TEAM II | PSARSKIE | K | 00:00:00 | 00:02:55 | ||
144 | KRAJEWSKA Alicja | 623 Y | ULTRAHOLYC.TEAM.PL | KRAKÓW | K | 00:00:00 | 00:02:56 | ||
145 | BOCHENEK Maria | 637 X | W poszukiwaniu przodków człowieka. | FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓW | K | 00:00:00 | 00:02:57 | ||
146 | WYSTRYCHOWSKA Marzena | 198 X | Bo Tak | K | 00:00:00 | 00:02:59 | |||
147 | SOCHACKA Elwira | 193 X | Przegląd Sportowy | PRZEGLĄD SPORTOWY | K | 00:00:00 | 00:03:02 | ||
148 | BALYS Katarzyna | 410 X | Kasia i Tomek | STRONIE SLASKIE | K | 00:00:00 | 00:03:02 | ||
149 | MADZIARSKA Monika | 388 X | Monia i Slavko | K | 00:00:00 | 00:03:03 | |||
150 | PAWLUK Daria | 82 Y | do trzech razy sztuka | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:03:04 | ||
151 | GRABOWSKA Joanna | 374 X | Caryńska to Złoooo | TORUŃ | K | 00:00:00 | 00:03:08 | ||
152 | WŁODARCZYK Teresa | 332 Y | bbl Toruń | BBL TORUŃ | K | 00:00:00 | 00:03:09 | ||
153 | WĄSIK Magdalena | 516 Y | PRZEBIEGLI | KRAKÓW | K | 00:00:00 | 00:03:11 | ||
154 | BRZEZICKA Alina | 554 X | Biegamy sobie | SMOLEC | K | 00:00:00 | 00:03:11 | ||
155 | ZIĘBA Sylwia | 35 Y | Finches | GDYNIA | K | 00:00:00 | 00:03:13 | ||
156 | KLUBA Roksana | 592 Y | Podkrakowscy Partyzanci | ROZKOCHÓW | K | 00:00:00 | 00:03:15 | ||
157 | GĄSIEWSKA Zuzanna | 229 X | PaZuR | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:03:17 | ||
158 | LENARTOWICZ Magdalena | 428 Y | Gorlice | GORLICE | K | 00:00:00 | 00:03:17 | ||
159 | ŚWIGOŃ-SIEJEK Małgorzata | 508 X | Siejek Team | POZNAŃ | K | 00:00:00 | 00:03:18 | ||
160 | WEISMAN Izabela | 479 X | Miły Miłosz i Truskawa | MARATONYPOLSKIE.PL TEAM | K | 00:00:00 | 00:03:21 | ||
161 | STANGIERSKA Weronika | 482 X | Raz kozom śmierć! | ŁÓDŹ | K | 00:00:00 | 00:03:23 | ||
162 | BŁOCH Agnieszka | 7 Y | Blochs | K | 00:00:00 | 00:03:28 | |||
163 | BORKOWSKA Emilia | 653 Y | Festiwal Biegowy | K | 00:00:00 | 00:03:28 | |||
164 | KRZEMIEŃ Joanna | 475 X | Babylon Must Fall Runners / Wilcze echa | K | 00:00:00 | 00:03:31 | |||
165 | TOBIASZ Anna | 714 X | Tiger Gym Gdańsk | K | 00:00:00 | 00:03:31 | |||
166 | LEWANDOWSKA Monika | 714 Y | Tiger Gym Gdańsk | K | 00:00:00 | 00:03:31 | |||
167 | NASTAWSKA Monika | 325 X | Koko | K | 00:00:00 | 00:03:33 | |||
168 | BARAŃSKA Celestyna | 701 X | Accenture | K | 00:00:00 | 00:03:34 | |||
169 | KAZMIERCZAK Marta | 607 X | JAVALI TEAM | WARSZAWA | K | 00:00:00 | 00:04:13 | ||
170 | POLAŃSKA Dorota | 187 X | Desperados China Travel | MIRKÓW | K | 00:00:00 | 00:06:39 | ||
171 | NIEMCZYK Katarzyna | 59 Y | Les femmes courant dans les for?ts | KRAKÓW | K | 00:00:00 | |||
172 | TRZEJA-ZDANOWSKA Dorota | 612 X | wlador-duch | BĘDZIN | K | 00:00:00 |
Znaleziono 172 wynik(ów)