Organizator : | OTK Rzeźnik |
Data : | 2015-06-05 |
Miejsce : | Komańcza - Ustrzyki Górne |
Dystans : | 100 km |
Zgłoszonych : | 1438 |
Wystartowało : | 1391 |
Nie ukończyło : | 1341 |
Ukończyło : | 50 |
Na trasie : | 1341 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Zszedł | Czas startu | 0.1km | 0.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAJEWICZ Filip | 134 X | GlobalRunners | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:01:22 | ||
2 | BIAŁOBRZESKI Sebastian | 134 Y | GlobalRunners | CITY ZEN POZNAN | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:01:22 | ||
3 | NOWAKOWSKI Jerzy | 723 X | KOCIEWIAKI | SKÓRCZ | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:01:24 | ||
4 | NASTAŁA Lucjan | 723 Y | KOCIEWIAKI | ŚWIECIE | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:01:24 | ||
5 | KLISZ Tomasz | 111 X | The North Face | CHOCZNIA | M | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:01:25 | ||
6 | MICHULEC Jacek | 111 Y | The North Face | ŻYWIEC | M | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:01:25 | ||
7 | JULKE Sławomir | 627 X | LOFTSPORT | LOFTSPORT | M | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:01:29 | ||
8 | WIŚNIEWSKI Piotr | 627 Y | LOFTSPORT | LOFTSPORT | M | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:01:29 | ||
9 | KSIĄŻKIEWICZ Piotr | 679 X | CITY TRAIL Team 1 | CITY TRAIL TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:01:30 | ||
10 | BĘTKOWSKI Piotr | 679 Y | CITY TRAIL Team 1 | CITY TRAIL TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:01:30 | ||
11 | GACKI Robert | 429 X | CITY TRAIL Team 2 | STR POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:00:22 | 00:01:31 | ||
12 | WŁODARKIEWICZ Dominik | 429 Y | CITY TRAIL Team 2 | VEGE RUNNERS | M | 00:00:00 | 00:00:22 | 00:01:31 | ||
13 | DWORAK Maciej | 492 X | Jacek Biega Running Team / TT Szczecin | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:01:32 | |||
14 | ŁUŻYŃSKI Tomasz | 492 Y | Jacek Biega Running Team / TT Szczecin | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:01:32 | |||
15 | WALDON Krzysztof | 77 X | HRmax Żory / Multima Bielsko Team | HRMAX ŻORY | M | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:01:36 | ||
16 | BARANOWSKI Arkadiusz | 77 Y | HRmax Żory / Multima Bielsko Team | MULTIMA BIELSKO-BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:01:36 | ||
17 | OGŁY Krystian | 78 Y | CLEAREX 1 , KB SOBÓTKA | SOBÓTKA | M | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:01:36 | ||
18 | MARSZAŁEK Sławomir | 648 Y | RUN TIMES - TEAM I | SZRENIAWA | M | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:01:36 | ||
19 | ŁĄTKOWSKI Maciej | 648 X | RUN TIMES - TEAM I | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:01:36 | ||
20 | RZEPKA Remigiusz | 78 X | CLEAREX 1 , KB SOBÓTKA | BUJAKÓW | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:01:37 | ||
21 | BIELAWA Rafał | 106 X | IECO & LEFRAK | WROCŁAW | M | 1 | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:01:37 | |
22 | KACZOREK Dominik | 106 Y | IECO & LEFRAK | WARSZAWA | M | 1 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:01:37 | |
23 | BANAK Jacek | 591 X | B&B KIELCE TEM | M | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:01:38 | |||
24 | BRZOZA Piotr | 591 Y | B&B KIELCE TEM | M | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:01:38 | |||
25 | TOKARCZYK Marek | 722 X | MT-SPORT TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:01:39 | |||
26 | CHUDZIKIEWICZ Tomasz | 722 Y | MT-SPORT TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:01:39 | |||
27 | BRUŹ Filip | 383 X | AMK COPERNICUS | TORUŃ | M | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:01:39 | ||
28 | JACKOWIAK Michał | 383 Y | AMK COPERNICUS | TORUŃ | M | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:01:39 | ||
29 | PRZYBYŁA Marcin | 24 X | NUTREND TEAM | SZCZYRK | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:01:40 | ||
30 | NOWAK Aleksander | 24 Y | NUTREND TEAM | BIELSKO-BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:01:40 | ||
31 | PUDŁO Marcin | 366 X | GOPR Bieszczady / Aksu Polska | GOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKA | M | 00:00:00 | 00:00:22 | 00:01:40 | ||
32 | BURZYŃSKI Mirosław | 366 Y | GOPR Bieszczady / Aksu Polska | GOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKA | M | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:01:40 | ||
33 | BLADOS Tomasz | 56 X | WARSZAWIAKY | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:01:41 | |||
34 | ŁUKASIEWICZ Maciej | 56 Y | WARSZAWIAKY | WARSZAWIAKY | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:01:41 | ||
35 | ZDONEK Jaroslaw | 478 Y | TRI4fun Triathlon Team Piaseczno | NOXY ADBLUE PULAWY | M | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:01:41 | ||
36 | KRASIŃSKI Wojciech | 478 X | TRI4fun Triathlon Team Piaseczno | M | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:01:41 | |||
37 | KLICH Kamil | 418 X | ULTRASpire Polska | OLKUSZ | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:01:42 | ||
37 | KOŁODZIEJCZYK Michał | 418 Y | ULTRASpire Polska | BIELSKO BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:01:42 | ||
39 | WIERNUSZ Krzysztof | 499 X | Trzeźwi do Mety | FINISZ RYMANÓW | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:01:43 | ||
40 | DYBIŻBAŃSKI Wojciech | 632 X | Owocowe Dydole | CITYTRAIL TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:01:43 | ||
41 | MYŚLAK Piotr | 632 Y | Owocowe Dydole | CITYTRAIL TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:01:43 | ||
42 | KOMISARZ Tomasz | 499 Y | Trzeźwi do Mety | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | M | 00:00:00 | 00:00:29 | 00:01:43 | ||
43 | JURCZAK Roman | 8 X | Vitamins For You | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:01:44 | ||
44 | MAZIAR Jakub | 8 Y | Vitamins For You | ROPCZYCE | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:01:44 | ||
45 | GRUDZIEŃ Kamil | 284 X | KW Lublin | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:01:44 | ||
46 | KUCZEWSKI Tomasz | 284 Y | KW Lublin | MIELEC | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:01:44 | ||
47 | JANUSZCZAK Tomasz | 402 X | GOPR Bieszczady Krasnale z doliny Sanu | SANOK | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:01:44 | ||
48 | BINOWSKI Grzegorz | 402 Y | GOPR Bieszczady Krasnale z doliny Sanu | SANOK | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 00:01:44 | ||
49 | BEDNARZ Tomasz | 308 Y | To Be Decided | M | 00:00:00 | 00:00:29 | 00:01:45 | |||
50 | MAŁEK Andrzej | 393 X | VISUM CLINIC TEAM | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:01:45 | ||
51 | SPYRA Mariusz | 393 Y | VISUM CLINIC TEAM | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:01:45 | ||
52 | BAĆMAGA Grzegorz | 562 Y | Ultra Team Radom | RADOM | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:01:45 | ||
53 | LASOTA Grzegorz | 562 X | Ultra Team Radom | RADOM | M | 00:00:00 | 00:00:29 | 00:01:45 | ||
54 | ŚWIERCZYŃSKI Kacper | 617 X | Accenture | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:35 | 00:01:45 | ||
55 | OWSIŃSKI Andrzej | 617 Y | Accenture | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:35 | 00:01:45 | ||
56 | GĄSIEWSKI Paweł | 280 X | T-mobile Running Team | ŁOMŻA | M | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:01:46 | ||
57 | JEKA Mateusz | 497 X | PrzedKilianem | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:01:46 | |||
58 | JARACZ Radosław | 497 Y | PrzedKilianem | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:01:46 | |||
59 | GADECKI Artur | 506 Y | sieBiega Kielce | KIELCE | M | 00:00:00 | 00:00:29 | 00:01:46 | ||
60 | KUJAWSKI Bartek | 92 X | Grupetto Gorlice | GORLICE | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:01:47 | ||
61 | KUJAWSKI Bogusław | 92 Y | Grupetto Gorlice | GORLICE | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:01:47 | ||
62 | JASTRZĘBSKI Krzysztof | 280 Y | T-mobile Running Team | KATOWICE | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:01:47 | ||
63 | CZEKAJ Maciej | 506 X | sieBiega Kielce | SIEBIEGA | M | 00:00:00 | 00:00:29 | 00:01:47 | ||
64 | FILIPOWSKI Dariusz | 350 Y | RunExpert Team | SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:01:47 | ||
65 | ELMINOWSKI Wojciech | 154 Y | WOBETEAM | ELBLĄG | M | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:01:48 | ||
66 | KOWALCZYK Rafał | 185 X | ELEKTROMOC | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:01:48 | ||
67 | PIETROWICZ Kamil | 185 Y | ELEKTROMOC | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:01:48 | ||
68 | SKRZYNIARZ Marek | 243 X | KRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCY | KIELCE | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 00:01:48 | ||
69 | POGORZELSKI Krzysztof | 243 Y | KRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCY | NOWA SŁUPIA | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 00:01:48 | ||
70 | SACEWICZ Marek | 350 X | RunExpert Team | TT SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:01:48 | ||
71 | HIHNALA Tero | 575 X | Torne?dals runners | TORNIO/ FINLAND | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:01:49 | ||
72 | LASSHEIKKI Petri | 575 Y | Torne?dals runners | KARUNKI(TORNE?)/ FINLAND | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 00:01:49 | ||
73 | CZYŻ Michał | 726 X | SPORT GURU | SPORT GURU | M | 00:00:00 | 00:00:32 | 00:01:49 | ||
74 | AID Patryk | 726 Y | SPORT GURU | SPORT GURU | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 00:01:49 | ||
75 | BUŁANOW Leszek | 317 Y | Odważni | HALINÓW | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 00:01:50 | ||
76 | SZCZOTKA Paweł | 317 X | Odważni | ZABORÓW | M | 00:00:00 | 00:00:31 | 00:01:50 | ||
77 | RATOWSKI Marek | 642 Y | Seba&Marek | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 00:01:50 | |||
78 | KOŁDER Tomasz | 120 X | PaKo TEAM CIESZYN | CIESZYN | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 00:01:51 | ||
79 | PROBST Wojciech | 120 Y | PaKo TEAM CIESZYN | HAŻLACH | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 00:01:51 | ||
80 | RECZEK Sebastian | 642 X | Seba&Marek | KS ZIELONO-CZARNI | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 00:01:51 | ||
81 | FIEGA Ryszard | 169 Y | Piagor2015 | MARATON GORLICE- FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 00:01:52 | ||
82 | TYBUREK Michał | 533 X | 69/79 | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:01:52 | ||
83 | KOCIEL Jarosław | 533 Y | 69/79 | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:01:52 | ||
84 | PREJZNAR Marcin | 555 Y | MTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 00:01:52 | |||
85 | PODOLAK Zbigniew | 663 X | "przed zawałem" | PRZEMYŚL | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 00:01:52 | ||
86 | KUBASIK Łukasz | 663 Y | "przed zawałem" | PRZEMYŚL | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 00:01:52 | ||
87 | PILECKI Maciej | 708 X | XY | WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 00:01:52 | ||
88 | PALUSZKIEWICZ Robert | 708 Y | XY | LUBIN | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 00:01:52 | ||
89 | NIZIOŁ Marian | 169 X | Piagor2015 | MARATON GORLICE | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 00:01:53 | ||
90 | PIKUŁA Marcin | 555 X | MTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 00:01:53 | |||
91 | DZIUBAN Łukasz | 318 Y | GOPR/Zaporowy Maraton | GOPR/ZAPOROWY MARATON | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 00:01:54 | ||
92 | CHMIELEWSKI Łukasz | 706 X | EiGER.PL | M | 00:00:00 | 00:00:32 | 00:01:54 | |||
93 | ZIENIEWICZ Wojciech | 706 Y | EiGER.PL | M | 00:00:00 | 00:00:32 | 00:01:54 | |||
94 | MAZURKIEWICZ Tomasz | 318 X | GOPR/Zaporowy Maraton | GOPR/ZAPOROWY MARATON | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 00:01:54 | ||
95 | SZYDŁOWSKI Jacek | 112 X | Jacek i Marcin | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:00:40 | 00:01:57 | ||
96 | ŁUKASIAK Marcin | 112 Y | Jacek i Marcin | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:00:41 | 00:01:57 | ||
97 | CHAŁUPA Daniel | 665 X | Klub Biegacza GOCH | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 00:01:57 | |||
98 | KAZIMIERSKI Michał | 665 Y | Klub Biegacza GOCH | M | 00:00:00 | 00:00:33 | 00:01:57 | |||
99 | WIĄCEK Marcin | 401 X | Melex-JSC Jasło | JASŁO | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 00:01:58 | ||
100 | MAJEWSKI Piotr | 401 Y | Melex-JSC Jasło | JASŁO | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 00:01:58 | ||
101 | PARYŚ Piotr | 601 X | KORWIN Team JSC | JSC | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 00:01:58 | ||
102 | SAJDAK Ireneusz | 601 Y | KORWIN Team JSC | JSC | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 00:01:58 | ||
103 | PASZEK Marcin | 177 X | cafe+co delikomat.pl | BIELSKO-BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:00:35 | 00:01:59 | ||
104 | PILICH Łukasz | 177 Y | cafe+co delikomat.pl | BIELSKO-BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 00:01:59 | ||
105 | PIWOŃSKI Arkadiusz | 147 Y | Twarde Toruńskie Pierniki | TORUŃ | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 00:02:00 | ||
106 | BĄK Adam | 19 X | Scyzoryki | KKL KIELCE | M | 00:00:00 | 00:00:35 | 00:02:01 | ||
107 | MINIUR Jacek | 19 Y | Scyzoryki | KKL KIELCE | M | 00:00:00 | 00:00:35 | 00:02:01 | ||
108 | STRUŻANOWSKI Tomasz | 147 X | Twarde Toruńskie Pierniki | TORUŃ | M | 00:00:00 | 00:00:34 | 00:02:01 | ||
109 | BRZESZKIEWICZ Michał | 323 X | Biegiem po Piwo | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:00:40 | 00:02:02 | ||
110 | KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan | 409 X | Motoneurony | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 00:02:02 | |||
111 | GRYCZ Kamil | 409 Y | Motoneurony | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 00:02:02 | |||
112 | PASZCZAK Artur | 636 Y | Klub Wysokogórski Warszawa | KONST.-JEZIORNA | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 00:02:02 | ||
113 | PIEPRZYCKI Adam | 638 X | Siwy Dym | TARNÓW | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 00:02:02 | ||
114 | OLEK Paweł | 638 Y | Siwy Dym | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 00:02:02 | ||
115 | RZESZÓTKO Leszek | 3 X | Powerade-5 | BIELSKO-BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 00:02:02 | ||
116 | KORZENIOWSKI Tomasz | 309 X | Yulo Run Team Siedlce I | YULO RUN TEAM SIEDLCE | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 00:02:03 | ||
117 | OLEK Marcin | 309 Y | Yulo Run Team Siedlce I | YULO RUN TEAM SIEDLCE | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 00:02:03 | ||
118 | DĄBROWSKI Kamil | 323 Y | Biegiem po Piwo | WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 00:02:03 | ||
119 | DYBALSKI Mariusz | 3 Y | Powerade-4 | M | 00:00:00 | 00:00:43 | 00:02:03 | |||
120 | CZMOK Rafał | 721 X | ACTIV MEDIA.PL | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 00:02:04 | |||
121 | SZWEDEK Krzysztof | 536 Y | KS Tęcza Gdynia | GDYNIA | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 00:02:04 | ||
122 | GROT Tomasz | 551 X | Skalny Team | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 00:02:04 | |||
123 | PAWŁOWSKI Jacek | 536 X | KS Tęcza Gdynia | ŻUKOWO | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 00:02:04 | ||
124 | WOJTAS Daniel | 551 Y | Skalny Team | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 00:02:04 | |||
125 | LISAK Krzysztof | 390 X | OTK Rzeźnik | OTK RZEŹNIK | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 00:02:05 | ||
126 | SZOPA Marek | 390 Y | OTK Rzeźnik | OTK RZEŹNIK | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 00:02:05 | ||
127 | ŚWIDZIŃSKI Tomasz | 513 X | Vege Runners | VEGE RUNNERS | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 00:02:05 | ||
128 | JACHACZ Maciej | 513 Y | Vege Runners | VEGE RUNNERS | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 00:02:05 | ||
129 | SOWA Jacek | 721 Y | ACTIV MEDIA.PL | M | 00:00:00 | 00:00:40 | 00:02:05 | |||
130 | PRZEMYSŁAW Targosz | 160 X | HIT THE TRAIL | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 00:02:06 | ||
131 | SŁAWOMIR Gawlik | 160 Y | HIT THE TRAIL | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 00:02:06 | ||
132 | PIETRASIAK Janusz | 208 X | PGE TEAM | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 00:02:07 | ||
133 | BIL Marcin | 263 X | Górale świętokrzyscy | KIELCE | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 00:02:07 | ||
134 | MAZURKIEWICZ Mariusz | 263 Y | Górale świętokrzyscy | KIELCE | M | 00:00:00 | 00:00:38 | 00:02:07 | ||
135 | URBAŃSKI Robert | 335 Y | AZS AWFiS Gdańsk wioślarze | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 00:02:07 | ||
136 | SABANDA Witold | 208 Y | PGE TEAM | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:00:41 | 00:02:08 | ||
137 | BOJKA Piotr | 335 X | AZS AWFiS Gdańsk wioślarze | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 00:02:08 | ||
138 | WOŁOSEWICZ Daniel | 495 Y | TT Szczecin/Wrocław Hardcore | WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:00:40 | 00:02:08 | ||
139 | ŁOZIŃSKI Łukasz | 495 X | TT Szczecin/Wrocław Hardcore | TT SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 00:02:09 | ||
140 | FARBISZEWSKI Marek | 547 X | ORANGE POLSKA 5 | ORANGE POLSKA | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 00:02:09 | ||
141 | WYSOKIŃSKI Jerzy | 547 Y | ORANGE POLSKA 5 | ORANGE POLSKA | M | 00:00:00 | 00:00:36 | 00:02:09 | ||
142 | KACZMAREK Piotr | 99 X | SZWLA/Runnersgo Team | STARGARD SZCZECIŃSKI | M | 00:00:00 | 00:00:41 | 00:02:10 | ||
143 | PIECHOTA Krzysztof | 99 Y | SZWLA/Runnersgo Team | STARGARD SZCZECIŃSKI | M | 00:00:00 | 00:00:41 | 00:02:10 | ||
144 | GAŁECKI Rafał | 249 Y | Byle przed Dyrektorem | NOWOGARD | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 00:02:10 | ||
145 | FILIPKOWSKI Grzegorz | 336 X | RATOWNIK GÓRNICZY TEAM | KATOWICE | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 00:02:10 | ||
146 | JANIEC Robert | 336 Y | RATOWNIK GÓRNICZY TEAM | CZELADŻ | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 00:02:10 | ||
147 | LESIEWICZ Jarosław | 574 Y | ORANGE POLSKA 7 | ORANGE POLSKA | M | 00:00:00 | 00:00:37 | 00:02:10 | ||
148 | NIEDŹWIECKI Marek | 182 X | SKIPARK.COM.PL | WYSOWA-ZDRÓJ | M | 00:00:00 | 00:00:44 | 00:02:11 | ||
149 | KOSTKIEWICZ Sebastian | 182 Y | SKIPARK.COM.PL | SKIPARK | M | 00:00:00 | 00:00:43 | 00:02:11 | ||
150 | KOSMALA Bartosz | 349 X | KOSMALA Team | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:00:39 | 00:02:11 | ||
151 | JESIONEK Jarosław | 438 X | Vegan Runners | VEGE RUNNERS | M | 00:00:00 | 00:00:40 | 00:02:11 | ||
152 | SŁABY Adam | 438 Y | Vegan Runners | VEGE RUNNERS | M | 00:00:00 | 00:00:40 | 00:02:11 | ||
153 | SŁOMIAK Marian | 249 X | Byle przed Dyrektorem | GRUDZIĄDZ | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 00:02:12 | ||
154 | KRASOŃ Marcin | 352 X | Natural Born pĄpkins | MYSIADŁO | M | 00:00:00 | 00:00:44 | 00:02:12 | ||
155 | ZAGATA Marcin | 526 X | Zespół chudej goleni | M | 00:00:00 | 00:00:40 | 00:02:12 | |||
156 | MAZUR Tomasz | 526 Y | Zespół chudej goleni | M | 00:00:00 | 00:00:40 | 00:02:12 | |||
157 | POTEMPSKI Paweł | 221 Y | Mejdej: Biegam bo lubię | BIEGAM NA TARCHOMINIE | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 00:02:13 | ||
158 | BIELECKI Jacek | 242 Y | KS Kandahar/BluEmu Team | FRANCISZKANIE | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 00:02:13 | ||
159 | WOLSKI Kamil | 221 X | Mejdej: Biegam bo lubię | BIEGAM NA TARCHOMINIE | M | 00:00:00 | 00:00:42 | 00:02:13 | ||
160 | GŁUCHOWSKI Jędrzej | 126 X | TTT Tortuga | M | 00:00:00 | 00:00:43 | 00:02:14 | |||
161 | KRUPA Jan | 126 Y | TTT Tortuga | M | 00:00:00 | 00:00:43 | 00:02:14 | |||
162 | KRZEMIŃSKI Marcin | 149 X | Sprint Gorzyce | GORZYCE | M | 00:00:00 | 00:00:41 | 00:02:14 | ||
163 | PASIECZNY Robert | 149 Y | Sprint Gorzyce | GORZYCE | M | 00:00:00 | 00:00:41 | 00:02:14 | ||
164 | WIDŁAK Janusz | 705 Y | Home & Market | M | 00:00:00 | 00:00:45 | 00:02:14 | |||
165 | MROCZKOWSKI Krystian | 104 Y | Brzoza@Edi TEAM | ZGORZELEC | M | 00:00:00 | 00:00:45 | 00:02:15 | ||
166 | MAŚLUSZCZAK Mateusz | 141 Y | Trisfera Na Gigancie | TRISFERA WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:00:43 | 00:02:15 | ||
167 | WOLNY Krzysztof | 281 X | ŚFAGRY | ZABRZE | M | 00:00:00 | 00:00:45 | 00:02:15 | ||
168 | SMOLL Tomasz | 281 Y | ŚFAGRY | TARNOWSKIE GÓRY | M | 00:00:00 | 00:00:46 | 00:02:15 | ||
169 | PŁONKA Piotr | 406 Y | Na Pohybel | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 00:02:15 | |||
170 | GAICKI Maciej | 406 X | Na Pohybel | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 00:02:15 | ||
171 | FRANCZYK Robert | 104 X | Brzoza@Edi TEAM | CIESZYN | M | 00:00:00 | 00:00:46 | 00:02:16 | ||
172 | WOJCIECHOWSKI Wojciech | 467 X | Loża Szyderców | KIELCE | M | 00:00:00 | 00:00:46 | 00:02:16 | ||
173 | MAJ Grzegorz | 467 Y | Loża Szyderców | KIELCE | M | 00:00:00 | 00:00:45 | 00:02:16 | ||
174 | TYCZYŃSKI Ryszard | 486 X | Combat 56 | GLIWICE | M | 00:00:00 | 00:00:44 | 00:02:17 | ||
175 | FRUCZ Jacek | 486 Y | Combat 56 | KATOWICE | M | 00:00:00 | 00:00:45 | 00:02:17 | ||
176 | BAZAŁA Maciej | 488 X | UKA OIL | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:46 | 00:02:17 | ||
177 | BALTYN Jacek | 488 Y | UKA OIL | PRUSZKÓW | M | 00:00:00 | 00:00:46 | 00:02:17 | ||
178 | CIOCH Paweł | 271 Y | PLOTSERWIS TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:47 | 00:02:18 | |||
179 | SUROWIEC Grzegorz | 683 Y | Dwa Gepardy | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | M | 00:00:00 | 00:00:46 | 00:02:18 | ||
180 | WĘGRZYN Krztsztof | 683 X | Dwa Gepardy | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | M | 00:00:00 | 00:00:46 | 00:02:18 | ||
181 | SKRABA Michał | 84 X | ultraRAT | GT RAT | M | 00:00:00 | 00:00:47 | 00:02:19 | ||
182 | DROZD Sławomir | 659 X | CORAZ LEPSI | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 00:02:19 | ||
183 | SLADECZEK Andrzej | 659 Y | CORAZ LEPSI | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 00:02:19 | ||
184 | LASKOWSKI Szymon | 164 Y | Night TKKF Runners | BYCOJCEM.PL | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 00:02:20 | ||
185 | KIELAK Daniel | 71 X | Night Runners Albatros | NIGHT RUNNERS ALBATROS | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 00:02:21 | ||
186 | MROWIEC Michał | 421 X | Power Rade 1 | BOBROWIEC | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 00:02:21 | ||
187 | NOVIKOV Vitaliy | 421 Y | Power Rade 1 | MEDIOLAN | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 00:02:21 | ||
188 | BALINSKI Sławomir | 678 Y | AMK Copernicus | AMK COPERNICUS | M | 1 | 00:00:00 | 00:00:44 | 00:02:21 | |
189 | BOŁBOT Piotr | 422 X | KS PIDRINA 2 | GDYNIA | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 00:02:22 | ||
190 | ŻUK Marek | 531 X | Przemyski Klub Biegacza | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | M | 00:00:00 | 00:00:45 | 00:02:22 | ||
191 | PAŚKO Rafał | 531 Y | Przemyski Klub Biegacza | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | M | 00:00:00 | 00:00:45 | 00:02:22 | ||
192 | CIESZYŃSKI Jerzy | 678 X | AMK Copernicus | AMK COPERNICUS | M | 1 | 00:00:00 | 00:00:44 | 00:02:22 | |
193 | TRUSZKOWSKI Damian | 71 Y | Night Runners Albatros | NIGHT RUNNERS ALBATROS | M | 00:00:00 | 00:01:04 | 00:02:22 | ||
194 | SUCHOWIECKI Wojciech | 156 Y | Gniezno & Olsztyn TEAM | OLSZTYN | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 00:02:23 | ||
195 | SEMSCH Artur | 422 Y | KS PIDRINA 2 | GDYNIA | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 00:02:23 | ||
196 | WAWRZYN Tomasz | 451 Y | STRANIERI | OLSZTYN | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 00:02:23 | ||
197 | ZAKRZEWSKI Robert | 717 Y | Run Vegan Team | RUN VEGAN TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:46 | 00:02:23 | ||
198 | STEFANOWICZ Mariusz | 451 X | STRANIERI | OLSZTYN | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 00:02:24 | ||
199 | CIEŚLAWSKI Jan | 117 Y | napieraj.pl | POLNA WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 00:02:25 | ||
200 | JANCZAK Waldemar | 611 X | Tołhaje | KIELCE | M | 00:00:00 | 00:00:47 | 00:02:25 | ||
201 | OPOZDA Michał | 611 Y | Tołhaje | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:00:47 | 00:02:25 | ||
202 | BOGUTA Gaweł | 117 X | napieraj.pl | NAPIERAJ.PL | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 00:02:25 | ||
203 | KOS Tomasz | 239 X | Ultra Beskid Sport | BIELSKO-BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 00:02:26 | ||
204 | KARCZ Kuba | 239 Y | Ultra Beskid Sport | BUCZKOWICE | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 00:02:26 | ||
205 | BASIŃSKI Piotr | 463 Y | RUNPLANET TEAM | WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 00:02:27 | ||
206 | KŁOS Dariusz | 567 Y | Kosa na Kłosa | KM UMK TORUŃ | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 00:02:27 | ||
207 | DERUŚ Stanisław | 571 Y | Łubianka - taka gmina | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 00:02:27 | ||
208 | PIOTROWSKI Bogusław | 226 Y | CLEAREX | CLEAREX CHORZÓW | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 00:02:28 | ||
209 | KWIATKOWSKI Adrian | 520 X | 12tri.pl | 12TRI.PL | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 00:02:28 | ||
210 | ADAMCZYK Zbigniew | 571 X | Łubianka - taka gmina | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | M | 00:00:00 | 00:00:48 | 00:02:28 | ||
211 | ROSÓŁ Rafał | 131 X | PATOLOGIA BYTOM RUN | BYTOM | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 00:02:29 | ||
212 | DYCZKA Robert | 131 Y | PATOLOGIA BYTOM RUN | BYTOM | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 00:02:29 | ||
213 | NAJBERG Michał | 303 Y | Byledobiec Anin | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:59 | 00:02:29 | ||
214 | JAZ Krzysztof | 724 Y | KM TEAM | KM TEAM MIESZKOWICE | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 00:02:29 | ||
215 | MILER Marcin | 725 Y | Locomotive | ŁAZISKA GÓRNE | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 00:02:29 | ||
216 | WORCH Paweł | 303 X | Byledobiec Anin | OLSZTYN | M | 00:00:00 | 00:01:00 | 00:02:29 | ||
217 | ŁĘTOWSKI Mariusz | 724 X | KM TEAM | NAWODNA | M | 00:00:00 | 00:00:50 | 00:02:29 | ||
218 | WOLNY Zdzisław | 226 X | CLEAREX | CLEAREX CHORZÓW | M | 00:00:00 | 00:00:49 | 00:02:29 | ||
219 | MAŃKOWSKI Krzysztof | 90 X | Make Run Easier | OLSZTYN | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 00:02:30 | ||
220 | DRAGON Przemysław | 94 Y | Byle dobiec:) | POŁANIEC | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 00:02:30 | ||
221 | TRZCIELIŃSKI Roman | 155 X | Psy Warszawa | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 00:02:30 | ||
222 | BERNACKI Eugeniusz | 155 Y | Psy Warszawa | GLIWICE | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 00:02:30 | ||
223 | WAHL Daniel | 725 X | Locomotive | CHORZEW | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 00:02:30 | ||
224 | SNARSKI Bogdan | 132 Y | Piwożłopy | ALBATROSY/CZE-RUN-CHA | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 00:02:31 | ||
225 | BIAŁOBŁOCKI Tomasz | 214 X | Grupa Medyczna | KIEKRZ | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 00:02:31 | ||
226 | WASILEWICZ Krzysztof | 214 Y | Grupa Medyczna | WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 00:02:31 | ||
227 | SAWA Jarosław | 412 X | CONCRETE TEAM LUBLIN | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 00:02:31 | ||
228 | WARMIŃSKI Marcin | 689 X | ENTRE.PL Team | ENTRE.PL TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:51 | 00:02:31 | ||
229 | TIMOFIEJUK Paweł | 132 X | Piwożłopy | ALBATROSY/NIGHT RUNNERS | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 00:02:32 | ||
230 | ŻYCHLIŃSKI Miłosz | 274 X | Boscy Żigolo | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 00:02:32 | ||
231 | WYPYCH Arkadiusz | 274 Y | Boscy Żigolo | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 00:02:32 | ||
232 | BARCZENTEWICZ Kamil | 276 X | Ofiary Trenera Grudnia | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 00:02:32 | ||
233 | KRZYSZCZAK Jaromir | 276 Y | Ofiary Trenera Grudnia | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 00:02:32 | ||
234 | PUŁA Waldemar | 412 Y | CONCRETE TEAM LUBLIN | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 00:02:32 | ||
235 | PACHOŃSKI Marcin | 415 Y | CSRG I | BYTOM | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 00:02:32 | ||
236 | TOIVANEN Antti | 586 Y | Trailbusters | LAHTI TRAIL RUNNING CLUB, FINLAND | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 00:02:32 | ||
237 | PAJUNEN Pekka | 586 X | Trailbusters | SAMBA TRAIL RUNNING CLUB, FINLAND | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 00:02:32 | ||
238 | PYSZ Grzegorz | 218 X | HRmax | HRMAX ŻORY | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 00:02:33 | ||
239 | GÓRKA Krzysztof | 415 X | CSRG I | RUDA ŚLĄSKA | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 00:02:33 | ||
240 | REDZIAK Łukasz | 695 X | Wkurw_team | WKURW_TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 00:02:33 | ||
241 | SMYK Robert | 710 Y | NIGHT BUTCHERS | OTK RZEŹNIK | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 00:02:33 | ||
242 | TAJAK Tomasz | 218 Y | HRmax | HRMAX ŻORY | M | 00:00:00 | 00:00:53 | 00:02:34 | ||
243 | CZADO Waldemar | 449 X | GOPR Bieszczady 01 | GOPR/FINISZ RYMANÓW | M | 00:00:00 | 00:01:04 | 00:02:34 | ||
244 | WOJTAS Marek | 692 X | Supermaraton Kalisz | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 00:02:34 | |||
245 | PIETRZYŃSKI Bartosz | 692 Y | Supermaraton Kalisz | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 00:02:34 | |||
246 | LEWANDOWSKI Wojciech | 146 X | GET RUN | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 00:02:35 | |||
247 | ŚWIDA Adam | 146 Y | GET RUN | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 00:02:35 | |||
248 | RATKOWSKI Wojciech | 175 X | AWFiS/GUMed Gdańsk | M | 00:00:00 | 00:00:44 | 00:02:35 | |||
249 | WOŁYNIEC Wojciech | 175 Y | AWFiS/GUMed Gdańsk | M | 00:00:00 | 00:00:44 | 00:02:35 | |||
250 | WOJCIECHOWSKI Michał | 180 Y | Spartanie Dzieciom | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 00:02:35 | ||
251 | DĘBICKI Zdzisław | 449 Y | GOPR Bieszczady 01 | GOPR/FINISZ RYMANÓW | M | 00:00:00 | 00:01:04 | 00:02:35 | ||
252 | PALIK Marcin | 180 X | Spartanie Dzieciom | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 00:02:35 | ||
253 | PYTEL Marcin | 29 Y | Commando Pytle | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 00:02:36 | ||
254 | DANIELCZUK Paweł | 321 X | Kto pierwszy ten lepszy | AZS UMCS LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 00:02:36 | ||
255 | DANIELCZUK Dominik | 321 Y | Kto pierwszy ten lepszy | AZS UMCS LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:00:52 | 00:02:36 | ||
256 | MISZCZAK Szymon | 553 Y | Dziadki Dadzą Radę | REHABILITANCI.ORG.PL | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 00:02:36 | ||
257 | PYTEL Paweł | 29 X | Commando Pytle | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 00:02:36 | ||
258 | WOJTAS Janusz | 259 Y | Poczta Polska | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 00:02:37 | ||
259 | SOCZOMSKI Grzegorz | 553 X | Dziadki Dadzą Radę | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 00:02:37 | ||
260 | DOLCZEWSKI Dariusz | 259 X | Poczta Polska | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 00:02:37 | ||
261 | MICHAŁOWSKI Maciej | 50 Y | Szybcy i Piękni | ŁKW ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 00:02:37 | ||
262 | KUBICKI Piotr | 105 X | Alpinista i Żeglarz | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 00:02:38 | ||
263 | ROBERT Kłakulak | 105 Y | Alpinista i Żeglarz | CHOJNICE | M | 00:00:00 | 00:00:54 | 00:02:38 | ||
264 | GIEŁDA Jędrzej | 162 Y | Smashing Pąpkins - Is it far? Keep running! | LEGNICA | M | 00:00:00 | 00:01:01 | 00:02:38 | ||
265 | GĄTARZ Marek | 597 X | Ps 23 | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 00:02:38 | ||
266 | LISIECKI Bartosz | 597 Y | Ps 23 | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 00:02:38 | ||
267 | ŻUBIŃSKI Piotr | 688 Y | RMG | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 00:02:38 | ||
268 | PACZESNY Janusz | 50 X | Szybcy i Piękni | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 00:02:38 | ||
269 | CHOIŃSKI Paweł | 162 X | Smashing Pąpkins - Is it far? Keep running! | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:01 | 00:02:38 | ||
270 | ZWARA Andrzej | 127 Y | Zakon Maltański EKSTREMALNIE | SOPOT | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 00:02:39 | ||
271 | KAMIŃSKI Paweł | 294 Y | Porzygani Tęczą | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 00:02:39 | |||
272 | SOCHA Tomasz | 517 X | Drużyna Zbója Becza | BIECZ | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 00:02:39 | ||
273 | KARP Andrzej | 517 Y | Drużyna Zbója Becza | BIECZ | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 00:02:39 | ||
274 | PODGÓRSKI Sebastian | 688 X | RMG | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 00:02:39 | ||
275 | REJDYCH Aleksander | 294 X | Porzygani Tęczą | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 00:02:39 | ||
276 | PLEŚNIAR Paweł | 220 X | Nieformalny Klub Tygrysków | BIECZ | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 00:02:40 | ||
277 | KĘDZIOR Robert | 220 Y | Nieformalny Klub Tygrysków | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 00:02:40 | |||
278 | GAŁAN Wojciech | 364 Y | young spirits | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 00:02:40 | ||
279 | TARNOWSKI Tomasz | 127 X | Zakon Maltański EKSTREMALNIE | SOPOT | M | 00:00:00 | 00:00:55 | 00:02:40 | ||
280 | KULAS Bartosz | 300 X | Bartek Team | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 00:02:41 | |||
281 | APANASIEWICZ Bartosz | 300 Y | Bartek Team | M | 00:00:00 | 00:00:57 | 00:02:41 | |||
282 | KACZMAREK Robert | 364 X | young spirits | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 00:02:41 | ||
283 | ŚMIECHOWICZ Filip | 389 X | Lublin | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 00:02:41 | ||
284 | DRAGAN Grzegorz | 389 Y | Lublin | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:00:56 | 00:02:41 | ||
285 | FRYDRYCHOWSKI Przemysław | 17 X | ZJEDNOCZENI KLECZEW | OSIR KLECZEW | M | 00:00:00 | 00:00:59 | 00:02:42 | ||
286 | SZYMAŃSKI Dariusz | 17 Y | ZJEDNOCZENI KLECZEW | OSIR KLECZEW | M | 00:00:00 | 00:00:59 | 00:02:42 | ||
287 | ŁUCZAK Bartosz | 133 Y | TEAM SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 00:02:42 | ||
288 | BIERNACKI Tomasz | 191 X | TSA | SANDOMIERZ | M | 00:00:00 | 00:00:59 | 00:02:42 | ||
289 | BŁAJSZCZAK Paweł | 191 Y | TSA | SANDOMIERZ | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 00:02:42 | ||
290 | STAWOWSKI Piotr | 176 X | Ryś&Miś | 12TRI | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 00:02:43 | ||
291 | SOBCZAK Witek | 176 Y | Ryś&Miś | 12TRI | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 00:02:43 | ||
292 | WRÓBEL Łukasz | 201 Y | Świński Duet | KB BIAŁA BIEGA | M | 00:00:00 | 00:00:59 | 00:02:43 | ||
293 | DĄBROWSKI Sebastian | 344 Y | Tenacious D-ąbrowski | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:01:01 | 00:02:43 | ||
294 | KULA Sebastian | 620 Y | Stare dobre małżeństwo | GIEDLAROWA | M | 00:00:00 | 00:00:58 | 00:02:43 | ||
295 | SZYBIAK Waldemar | 172 Y | Agona W&M | PRZEMYŚL | M | 00:00:00 | 00:01:00 | 00:02:44 | ||
296 | KOWALCZYK Rafał | 201 X | Świński Duet | KODEŃ | M | 00:00:00 | 00:00:59 | 00:02:44 | ||
297 | DĄBROWSKI Marcin | 344 X | Tenacious D-ąbrowski | THOMSON REUTERS | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 00:02:44 | ||
298 | MĄDRZYK Marek | 476 X | ORANGE POLSKA 4 | ORANGE POLSKSA | M | 00:00:00 | 00:01:01 | 00:02:44 | ||
299 | MOWNY Adam | 476 Y | ORANGE POLSKA 4 | ORANGE POLSKSA | M | 00:00:00 | 00:01:01 | 00:02:44 | ||
300 | TOKARZ Andrzej | 564 X | Rób to co Kochasz | VISEGRAD MARATON | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 00:02:44 | ||
301 | PIECHA Artur | 658 Y | Marcowe Barany | RYBNIK | M | 00:00:00 | 00:01:00 | 00:02:44 | ||
302 | DARMOCHWAŁ Leszek | 28 X | Alina&Lecho | POZNAŃ | M | 1 | 00:00:00 | 00:01:01 | 00:02:45 | |
303 | KONIECZNY Mariusz | 172 X | Agona W&M | ŁAŃCUT | M | 00:00:00 | 00:01:01 | 00:02:45 | ||
304 | GOŹDZIENIAK Sobiesław | 435 X | Patałachów Dwóch | AZS UMCS LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:01:00 | 00:02:45 | ||
305 | KOŚCIUK Łukasz | 435 Y | Patałachów Dwóch | AZS UMCS LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:01:00 | 00:02:45 | ||
306 | SZKARADEK Mariusz | 564 Y | Rób to co Kochasz | VISEGRAD MARATON | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 00:02:45 | ||
307 | POŻAK Grzegorz | 91 X | Lubartów Biega | LUBARTÓW | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 00:02:46 | ||
308 | PAJDOSZ Rafał | 331 X | aleTempem Biała Biegnie | KB BIAŁA BIEGA | M | 00:00:00 | 00:01:04 | 00:02:46 | ||
309 | ZMORZYŃSKI Jakub | 331 Y | aleTempem Biała Biegnie | ALETEMPO | M | 00:00:00 | 00:01:04 | 00:02:46 | ||
310 | PAWŁOWSKI Arkadiusz | 443 X | Szybki i Szybszy | KW WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 00:02:46 | ||
311 | KOTUŁA Arkadiusz | 443 Y | Szybki i Szybszy | KW WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 00:02:46 | ||
312 | JACEK Kulik | 677 Y | Kapsle | M | 00:00:00 | 00:00:59 | 00:02:46 | |||
313 | SZYMAŃSKI Arkadiusz | 159 Y | Łyse Pały | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 00:02:47 | ||
314 | PIOTROWSKI Maciej | 407 X | Ultramaraton Podkarpacki | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:04 | 00:02:47 | ||
315 | BASTIAN Jacek | 407 Y | Ultramaraton Podkarpacki | SOPOT | M | 00:00:00 | 00:01:04 | 00:02:47 | ||
316 | CEBULA Michał | 677 X | Kapsle | STRAŻ GRANICZNA | M | 00:00:00 | 00:01:00 | 00:02:47 | ||
317 | KRUPA Grzegorz | 195 X | Górski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczka | KB.SOBÓTKA | M | 00:00:00 | 00:01:05 | 00:02:47 | ||
318 | PAPROCKI Krzysztof | 159 X | Łyse Pały | POLKOWICE | M | 00:00:00 | 00:01:02 | 00:02:47 | ||
319 | KAPUŚCIK Jakub | 140 X | Chłopaki od Mariana | KATOWICE | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 00:02:48 | ||
320 | ŻURAWSKI Kamil | 140 Y | Chłopaki od Mariana | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 00:02:48 | |||
321 | KWIETNIEWSKI Mariusz | 265 X | Wio Team | ŚRODA WLKP | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 00:02:48 | ||
322 | JÓŹWIAK Michał | 265 Y | Wio Team | ŚRODA WLKP. | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 00:02:48 | ||
323 | ZIĘTEK Ireneusz | 514 X | KUMITE | JAWORZNO | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 00:02:48 | ||
324 | KOZAKOWSKI Tomasz | 676 Y | Andrzej i Tomek | M | 00:00:00 | 00:01:00 | 00:02:48 | |||
325 | JĘKALSKI Andrzej | 676 X | Andrzej i Tomek | M | 00:00:00 | 00:00:59 | 00:02:48 | |||
326 | FRANASZCZUK Wojciech | 195 Y | Górski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczka | WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 00:02:48 | ||
327 | GAWEŁ Krzysztof | 270 X | Anielski Orszak | KRAKÓW | M | 1 | 00:00:00 | 00:01:04 | 00:02:49 | |
328 | WIŚNIEWSKI Dawid | 270 Y | Anielski Orszak | TORUŃ | M | 1 | 00:00:00 | 00:01:04 | 00:02:49 | |
329 | ZIĘTEK Marcin | 514 Y | KUMITE | JAWORZNO | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 00:02:49 | ||
330 | WOŁOCH Michał | 628 Y | Saperzy Beta | BIŁGORAJ | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 00:02:49 | ||
331 | ZĄBEK Paweł | 129 Y | Żywcem Zabiegani | BIELSKO-BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 00:02:50 | ||
332 | BUKALSKI Zbigniew | 473 X | Dreptacze z Lubonia | LUBOŃ | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 00:02:50 | ||
333 | NAGIERSKI Łukasz | 473 Y | Dreptacze z Lubonia | LUBOŃ | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 00:02:50 | ||
334 | OLESIAK Grzegorz | 548 X | Leniwe Tygrysy | NIGHT RUNNERS | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 00:02:50 | ||
335 | MACKIEWICZ Mariusz | 548 Y | Leniwe Tygrysy | GOLDEN TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 00:02:50 | ||
336 | NOWAK Marcin | 628 X | Saperzy Beta | STALOWA WOLA | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 00:02:50 | ||
337 | JAWORSKI Daniel | 70 X | TRYBUCI | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:12 | 00:02:51 | ||
338 | BEDNARZ Bogdan | 129 X | Żywcem Zabiegani | ŻYWIEC | M | 00:00:00 | 00:01:06 | 00:02:51 | ||
339 | BASIS Marcin | 205 X | Biegam Naturalnie | M | 00:00:00 | 00:01:07 | 00:02:51 | |||
340 | ŁOSIEWICZ Mariusz | 257 X | Za mgłą | BOJANO | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 00:02:51 | ||
341 | KASPRZAK Artur | 262 X | RunExpert Team - Dzień dla Życia | RUN EXPERT SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 00:02:51 | ||
342 | KACZOROWSKI Przemysław | 262 Y | RunExpert Team - Dzień dla Życia | RUN EXPERT SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 00:02:51 | ||
343 | JAWORSKI Konrad | 70 Y | TRYBUCI | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:01:13 | 00:02:52 | ||
344 | BAŁCHANOWSKI Michał | 257 Y | Za mgłą | MORENKA TEAM GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 00:02:52 | ||
345 | JÓZEFCZYK Tomasz | 275 X | Posmakuj Run Team | KROSNO | M | 00:00:00 | 00:01:10 | 00:02:52 | ||
346 | ROLIŃSKI Wojciech | 348 X | bez nazwy | DĄBRÓWKA K. POZNANIA | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 00:02:52 | ||
347 | ŁAZAREK Daniel | 604 X | Krupówki na Monciaku | SOPOT | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 00:02:52 | ||
348 | KUBACZ Norbert | 205 Y | Biegam Naturalnie | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 00:02:53 | |||
349 | KOSTKA Janusz | 275 Y | Posmakuj Run Team | KROSNO | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 00:02:53 | ||
350 | FRYDRYCH Artur | 348 Y | bez nazwy | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:01:16 | 00:02:53 | ||
351 | WASZCZYK Bernard | 569 Y | BeKaCZE | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 00:02:53 | ||
352 | DZIUMA Arkadiusz | 621 Y | Różowe Misiaczki & Świnka Raćka Team | SOPOT | M | 00:00:00 | 00:01:18 | 00:02:53 | ||
353 | MAKOWSKI Jan | 444 X | Dzikie Dziki | WOLSZTYN | M | 00:00:00 | 00:01:23 | 00:02:54 | ||
354 | MAKOWSKI Michał | 444 Y | Dzikie Dziki | WOLSZTYN | M | 00:00:00 | 00:01:30 | 00:02:54 | ||
355 | BĄK Piotr | 608 X | CRAZY DENTIST | KB LUPUS OLEŚNICA | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 00:02:54 | ||
356 | ŚWIERCZYŃSKI Łukasz | 608 Y | CRAZY DENTIST | DĄBROWA GÓRNICZA | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 00:02:54 | ||
357 | PAWLIKOWSKI Tomasz | 654 X | Szkot team | LUBLINIEC | M | 00:00:00 | 00:01:03 | 00:02:54 | ||
358 | PAWŁOWSKI Witold | 10 X | Bambaryła Team | M | 00:00:00 | 00:01:10 | 00:02:55 | |||
359 | KRUPA Sławomir | 178 X | Brat i Ja | CHODZIEŻ | M | 00:00:00 | 00:01:16 | 00:02:55 | ||
360 | KRUPA Piotr | 178 Y | Brat i Ja | CHODZIEŻ | M | 00:00:00 | 00:01:16 | 00:02:55 | ||
361 | CHOJECKI Dariusz | 286 X | KEREZA LUBLIN | KEREZA LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 00:02:55 | ||
362 | FILIP Paweł | 286 Y | KEREZA LUBLIN | KEREZA LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 00:02:55 | ||
363 | MAJCHRZAK Tymoteusz | 89 X | Zapierdalacze.pl1 | PADEREWA | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 00:02:56 | ||
364 | SAMBOR Mariusz | 165 Y | WUJEK BIEGA | KATOWICE | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 00:02:56 | ||
365 | BEDNARCZYK Jacek | 165 X | WUJEK BIEGA | MIKOŁÓW | M | 00:00:00 | 00:01:10 | 00:02:56 | ||
366 | SZCZESZEK Łukasz | 382 X | Pędzące żółwie | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 00:02:56 | ||
367 | MORGA Cezary | 382 Y | Pędzące żółwie | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 00:02:56 | ||
368 | GLUCK Witold | 98 Y | TROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWA | KLUB ARTORÓWEK ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:01:10 | 00:02:57 | ||
369 | FLAK Łukasz | 114 Y | Zapierdalacze.pl 2 | ZAPIERDALACZE.PL | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 00:02:57 | ||
370 | LITWIN Daniel | 408 X | Asseco Dream Team | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:07 | 00:02:57 | ||
371 | BARTOSIEWICZ Bartek | 408 Y | Asseco Dream Team | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:07 | 00:02:57 | ||
372 | PITAS Andrzej | 114 X | Zapierdalacze.pl 2 | ZAPIERDALACZE.PL | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 00:02:57 | ||
373 | KOŁODZIEJCZYK Maciej | 36 X | Fizjo-Sport Łęczna | ŁĘCZNA | M | 00:00:00 | 00:01:12 | 00:02:58 | ||
374 | DYLEWSKI Paweł | 36 Y | Fizjo-Sport Łęczna | ŁĘCZNA | M | 00:00:00 | 00:01:12 | 00:02:58 | ||
375 | RICHTER Franciszek | 135 X | Zapierdalacze.pl 3 | ZAPIERDALACZE.PL | M | 00:00:00 | 00:01:16 | 00:02:58 | ||
376 | ZIĘTAK Krzysztof | 41 X | Stare Osły i Droga | M | 00:00:00 | 00:01:08 | 00:02:58 | |||
377 | KULA Zbigniew | 41 Y | Stare Osły i Droga | M | 00:00:00 | 00:01:09 | 00:02:58 | |||
378 | WICIAK Ziemowit | 306 Y | Kociewiacy | M | 00:00:00 | 00:01:12 | 00:02:59 | |||
379 | GRYGO Krzysztof | 456 X | BYK i DZiK | ŁOMŻA | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 00:02:59 | ||
380 | ŁOSZEWSKI Patryk | 501 X | WojPaki | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 00:02:59 | |||
381 | SANKOWSKI Adam | 588 X | Pierwszy raz w górach | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 00:02:59 | ||
382 | SPECHT Mikołaj | 588 Y | Pierwszy raz w górach | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 00:02:59 | ||
383 | FANSLAU Marek | 306 X | Kociewiacy | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 00:03:00 | |||
384 | DŁUŻNIEWSKI Jacek | 456 Y | BYK i DZiK | ŁOMŻA | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 00:03:00 | ||
385 | PIETRZYK Wojciech | 501 Y | WojPaki | M | 00:00:00 | 00:01:18 | 00:03:00 | |||
386 | PISZCZATOWSKI Wojciech | 461 Y | ORANGE POLSKA 3 | ORANGE POLSKA 3 | M | 00:00:00 | 00:01:22 | 00:03:00 | ||
387 | TOMAN Janusz | 135 Y | Zapierdalacze.pl 3 | ZAPIERDALACZE.PL | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 00:03:00 | ||
388 | RYBITWA Jarosław | 18 X | Jarków Dwóch | GRODZISK MAZOWIECKI | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 00:03:01 | ||
389 | NOWICKI Jarosław | 18 Y | Jarków Dwóch | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 00:03:01 | |||
390 | KIDRYCKI Arkadiusz | 103 Y | ARCHIE TEAM | BIAŁYSTOK | M | 00:00:00 | 00:01:12 | 00:03:01 | ||
391 | RYSZKA Piotr | 158 X | Miłośnicy Sportu | BRZESZCZE | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 00:03:01 | ||
392 | GUNIA Mariusz | 158 Y | Miłośnicy Sportu | OSWIECIM | M | 00:00:00 | 00:01:11 | 00:03:01 | ||
393 | KURZAWA Sławomir | 461 X | ORANGE POLSKA 3 | ORANGE POLSKA 3 | M | 00:00:00 | 00:01:23 | 00:03:02 | ||
394 | NETCZUK Tomasz | 719 X | Benefit Systems Running Team | M | 00:00:00 | 00:01:13 | 00:03:02 | |||
395 | NOWAKOWSKI Mateusz | 48 X | CALiforniacy | CIECHOCINEK / KM UMK TORUŃ | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 00:03:02 | ||
396 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 48 Y | CALiforniacy | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 00:03:03 | ||
397 | WRÓBLEWSKI Andrzej | 113 Y | Rzeszowskie Endorfiny | GAZELE I GEPARDY | M | 00:00:00 | 00:01:18 | 00:03:03 | ||
398 | DRAPELLA Dariusz | 241 X | W imię Ojca i Syna | HARPAGAN | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 00:03:03 | ||
399 | DRAPELLA Tomasz | 241 Y | W imię Ojca i Syna | MARATONYPOLSKIE.PL | M | 00:00:00 | 00:01:13 | 00:03:03 | ||
400 | KANIA Krzysztof | 312 Y | Szczęściarze | BIELSKO-BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:01:14 | 00:03:04 | ||
401 | SZYSZKA Sebastian | 540 Y | Truchtacz.pl | TRUCHTACZ.PL | M | 00:00:00 | 00:01:33 | 00:03:04 | ||
402 | WOJTYŁA Szymon | 312 X | Szczęściarze | BIELSKO-BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 00:03:05 | ||
403 | CHODKIEWICZ Tomasz | 386 Y | Pier...NieBiegam:) | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 00:03:05 | ||
404 | GRZANECKI Rafał | 386 X | Pier...NieBiegam:) | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 00:03:05 | ||
405 | ŻOCHOWSKI Piotr | 398 X | DZIDA TEAM | PROMYK CIECHANÓW | M | 00:00:00 | 00:01:16 | 00:03:05 | ||
406 | BUDZICH Wojciech | 398 Y | DZIDA TEAM | PROMYK CIECHANÓW | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 00:03:05 | ||
407 | BŁĘDOWSKI Jakub | 464 X | Truchtacz.pl K + M | TRUCHTACZ.PL | M | 00:00:00 | 00:01:33 | 00:03:05 | ||
408 | BRYŁA Krzysztof | 489 X | Kontuzjowani | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 00:03:05 | |||
409 | POLAK Szymon | 489 Y | Kontuzjowani | KOSZALIN | M | 00:00:00 | 00:01:15 | 00:03:05 | ||
410 | WASZKIEWICZ Tomasz | 455 Y | W pogoni za duchem | DĄBROWA GÓRNICZA | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 00:03:05 | ||
411 | KOWAL Tomasz | 433 Y | Tata i Banan | BĘDZIN | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 00:03:06 | ||
412 | LACHERA Marek | 455 X | W pogoni za duchem | KATOWICE | M | 00:00:00 | 00:01:18 | 00:03:06 | ||
413 | BRYJA Wojtek | 612 Y | wlador-duch | STRAWCZYN | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 00:03:06 | ||
414 | JACH Paweł | 590 X | Dogonić wiewióra | MACIEK BIEGA | M | 00:00:00 | 00:01:16 | 00:03:06 | ||
415 | MOLENDA Michał | 590 Y | Dogonić wiewióra | JESZCZE PRZYSPIESZĘ | M | 00:00:00 | 00:01:16 | 00:03:06 | ||
416 | KAJAK Mirosław | 464 Y | Truchtacz.pl K + M | TRUCHTACZ.PL | M | 00:00:00 | 00:01:34 | 00:03:06 | ||
417 | KOWARSKI Mariusz | 15 Y | 4PR Biegamy | CZĘSTOCHOWA | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 00:03:06 | ||
418 | SUCHCICKI Leszek | 15 X | 4PR Biegamy | NOWA WIEŚ K/OSTROŁĘKI | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 00:03:07 | ||
419 | STYKOWSKI Sławomir | 66 Y | Miśki | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:25 | 00:03:07 | ||
420 | GRABIEC Marcin | 297 X | JEDI TEAM | KOLBUSZOWA | M | 00:00:00 | 00:01:22 | 00:03:07 | ||
421 | IGNATOWICZ Marcin | 297 Y | JEDI TEAM | MIELEC | M | 00:00:00 | 00:01:22 | 00:03:07 | ||
422 | SUPERNAK Łukasz | 433 X | Tata i Banan | ŁAZY | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 00:03:07 | ||
423 | MAĆKOWSKI Jędrzej | 527 X | Analogowi | KIELCE | M | 00:00:00 | 00:01:22 | 00:03:07 | ||
424 | BEBELSKI Rafał | 527 Y | Analogowi | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:22 | 00:03:07 | ||
425 | PIŁKA Jarosław | 540 X | Truchtacz.pl | TRUCHTACZ.PL | M | 00:00:00 | 00:01:34 | 00:03:07 | ||
426 | MILDNER Dariusz | 696 Y | Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M | 00:00:00 | 00:01:26 | 00:03:07 | ||
427 | LESZCZYŃSKI Marcin | 696 X | Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M | 00:00:00 | 00:01:27 | 00:03:07 | ||
428 | SOJKA Adam | 49 X | BBL - BIEGATON Mikołów | MIKOŁÓW | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 00:03:08 | ||
429 | KOWALCZYK Adam | 49 Y | BBL - BIEGATON Mikołów | MIKOŁÓW | M | 00:00:00 | 00:01:18 | 00:03:08 | ||
430 | PÓŁTORAK Krzysztof | 66 X | Miśki | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:24 | 00:03:08 | ||
431 | JOZWIAK Krzysztof | 72 X | Yulo Run Team Siedlce | YULO RUN TEAM SIEDLCE | M | 00:00:00 | 00:01:21 | 00:03:09 | ||
432 | DZIERKA Mariusz | 559 X | Bunsch | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 00:03:09 | |||
433 | PINDUR Grzegorz | 559 Y | Bunsch | POZNAN | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 00:03:09 | ||
434 | WINCZURA Piotr | 577 X | ORANGE Polska VI | ORANGE POLSKA VI | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 00:03:09 | ||
435 | GUMOWSKI Jacek | 577 Y | ORANGE Polska VI | ORANGE POLSKAVI | M | 00:00:00 | 00:01:17 | 00:03:09 | ||
436 | MARZEC Krzysztof | 671 Y | Saperzy alfa | TERESZPOL | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 00:03:09 | ||
437 | DOŁĘGOWSKI Krzysztof | 704 Y | INOV-8 Team | M | 00:00:00 | 00:01:24 | 00:03:09 | |||
438 | CIEŚLA Jarosław | 137 Y | Biegające Małżeństwo | TEAM KOPEĆ | M | 00:00:00 | 00:01:32 | 00:03:10 | ||
439 | KĄKOL Zbigniew | 416 X | Water Team | GWOŹNICA DOLNA | M | 00:00:00 | 00:01:19 | 00:03:10 | ||
440 | WNĘK Paweł | 416 Y | Water Team | STRZYŻÓW | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 00:03:10 | ||
441 | LEGOWSKI Jakub | 484 X | Arka Gdynia | GDYNIA | M | 00:00:00 | 00:01:19 | 00:03:10 | ||
442 | LEGOWSKI Lukasz | 484 Y | Arka Gdynia | GDYNIA | M | 00:00:00 | 00:01:19 | 00:03:10 | ||
443 | CHAJDAŚ Mateusz | 502 X | Saperzy | BOKSYCE | M | 00:00:00 | 00:01:19 | 00:03:10 | ||
444 | GROCH Łukasz | 502 Y | Saperzy | GRĘBÓW | M | 00:00:00 | 00:01:19 | 00:03:10 | ||
445 | PILECKI Adam | 671 X | Saperzy alfa | RADOMYŚL NAD SANEM | M | 00:00:00 | 00:01:20 | 00:03:10 | ||
446 | ŻABA Igor | 699 X | Team 3 | M | 00:00:00 | 00:01:26 | 00:03:10 | |||
447 | GRUPA Marcin | 472 Y | Ultra77 | PRZYŁĘKI | M | 00:00:00 | 00:01:21 | 00:03:11 | ||
448 | TĘCZA Artur | 472 X | Ultra77 | SOLEC KUJAWSKI | M | 00:00:00 | 00:01:21 | 00:03:11 | ||
449 | SZYDŁAK Dariusz | 521 X | XTR - Team | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:23 | 00:03:11 | ||
450 | OCZOŚ Krzysztof | 521 Y | XTR - Team | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:23 | 00:03:11 | ||
451 | KAZIMIERCZAK Michał | 699 Y | Team 3 | M | 00:00:00 | 00:01:26 | 00:03:11 | |||
452 | MARKOWSKI Tomasz | 107 X | RYKOWISKO | RYKOWISKO | M | 00:00:00 | 00:01:24 | 00:03:12 | ||
453 | GRABOWSKI Maciej | 107 Y | RYKOWISKO | RYKOWISKO | M | 00:00:00 | 00:01:23 | 00:03:12 | ||
454 | JANICKI Patryk | 210 X | PiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny Patrol | M | 00:00:00 | 00:01:25 | 00:03:12 | |||
455 | KRAK Tomasz | 260 Y | RUN toTHEendOF TIMES | M | 00:00:00 | 00:01:21 | 00:03:12 | |||
456 | STRZELECKI Jacek | 52 Y | Gdańsk-Morena | M | 00:00:00 | 00:01:22 | 00:03:13 | |||
457 | NAWROCKI Przemek | 130 X | Panewnickie Dziki | KATOWICE | M | 00:00:00 | 00:01:25 | 00:03:13 | ||
458 | RYCYK Maciej | 130 Y | Panewnickie Dziki | KATOWICE | M | 00:00:00 | 00:01:26 | 00:03:13 | ||
459 | ZAGÓRSKI Dariusz | 210 Y | PiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny Patrol | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:01:25 | 00:03:13 | ||
460 | WALENDA Arkadiusz | 11 X | Vege Ultra Runners | LESZNOWOLA | M | 00:00:00 | 00:01:25 | 00:03:14 | ||
461 | OLEJNIK Sylwester | 11 Y | Vege Ultra Runners | LESZNOWOLA | M | 00:00:00 | 00:01:26 | 00:03:14 | ||
462 | CHUDYBA Michał | 52 X | Gdańsk-Morena | M | 00:00:00 | 00:01:22 | 00:03:14 | |||
463 | PIENIĄŻEK Sławomir | 599 X | Zacier | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:01:23 | 00:03:14 | ||
464 | SZEWCZYK Jakub | 599 Y | Zacier | NOWY SĄCZ | M | 00:00:00 | 00:01:22 | 00:03:14 | ||
465 | DARSKI Rafał | 116 Y | Cofen | WIRY | M | 00:00:00 | 00:01:49 | 00:03:15 | ||
466 | BARANIAK Radosław | 116 X | Cofen | LUBOŃ | M | 00:00:00 | 00:01:48 | 00:03:15 | ||
467 | ANTONIEWICZ Jacek | 121 X | Anton i Iras | GRÓJEC | M | 00:00:00 | 00:01:26 | 00:03:15 | ||
468 | WOJCIECHOWSKI Ireneusz | 121 Y | Anton i Iras | BBL GRÓJEC | M | 00:00:00 | 00:01:26 | 00:03:15 | ||
469 | SZNAJDER Zenon | 491 Y | Św. Antoni | NOWA SÓL | M | 00:00:00 | 00:01:24 | 00:03:15 | ||
470 | MAMLA Zbigniew | 634 Y | Wild runners | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:24 | 00:03:15 | ||
471 | BALCERZAK Rafał | 228 Y | Vegan Life Team | MY VEGAN LIFE | M | 00:00:00 | 00:01:25 | 00:03:16 | ||
472 | KLIMCZAK Marek | 600 Y | GB Gwarek Tarnowskie Góry | GB GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | M | 00:00:00 | 00:01:23 | 00:03:16 | ||
473 | SZCZEPAŃSKI Paweł | 634 X | Wild runners | BIEGAM NA TARCHOMINIE | M | 00:00:00 | 00:01:24 | 00:03:16 | ||
474 | PĘKALA Michał | 108 Y | Kiss or kill | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:25 | 00:03:17 | ||
475 | SZYMAŃSKI Paweł | 171 X | Poznańskie kozły | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:01:21 | 00:03:17 | ||
476 | SPYCHAŁA Marek | 228 X | Vegan Life Team | KUŹNIA TRIATHLONU | M | 00:00:00 | 00:01:25 | 00:03:17 | ||
477 | KOZICKI Jacek | 600 X | GB Gwarek Tarnowskie Góry | GB GWAREK TARNOWSKIE GÓRY | M | 00:00:00 | 00:01:23 | 00:03:17 | ||
478 | KUŚNIERZ Paweł | 171 Y | Poznańskie kozły | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:01:21 | 00:03:17 | ||
479 | SUSZ Artur | 400 X | DOSA | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:01:27 | 00:03:18 | ||
480 | MATYSZCZAK Sławomir | 481 Y | Bracia M | RĘBIELICE KRÓLEWSKIE | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 00:03:18 | ||
481 | ORNATOWSKI Dariusz | 400 Y | DOSA | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:01:27 | 00:03:18 | ||
482 | NOWAK Lucjan | 39 Y | Kuzyni | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 00:03:18 | ||
483 | LIPUTA Grzegorz | 65 X | Biegamy we Wrocławiu / GET RUN | BIEGAMY WE WROCŁAWIU | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 00:03:19 | ||
484 | KORWIN-MIKKE Kacper | 168 Y | Chrupanie w kolanie | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:25 | 00:03:19 | ||
485 | MATYSZCZAK Włodzimierz | 481 X | Bracia M | BRZEG | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 00:03:19 | ||
486 | ZYS Marcin | 503 X | Bubusie TEAM | KRAKOW | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 00:03:19 | ||
487 | OSTROWSKI Michał | 503 Y | Bubusie TEAM | KRAKOW | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 00:03:19 | ||
488 | JURECZKO Rafał | 39 X | Kuzyni | OLKUSZ | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 00:03:19 | ||
489 | SADOWSKI Jarosław | 40 X | IPA Bydgoszcz/Pędzące Imadła | IPA BYDGOSZCZ | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 00:03:19 | ||
490 | RECZUCH Andrzej | 65 Y | Biegamy we Wrocławiu / GET RUN | BIEGAMY WE WROCŁAWIU | M | 00:00:00 | 00:01:27 | 00:03:20 | ||
491 | OLESIEJUK Michał | 136 X | TSA TENCZA SANDOMIERZ | TENCZA SANDOMEIRZ | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 00:03:20 | ||
492 | DUBIK Marcin | 258 X | TKTJ | TKTJ | M | 00:00:00 | 00:01:27 | 00:03:20 | ||
493 | OLEKSY Jarosław | 329 X | Limanowa Forrest | KS LIMANOWA FORREST | M | 00:00:00 | 00:01:33 | 00:03:20 | ||
494 | KORZENIOWSKI Michał | 358 X | Yulo RUn Team Siedlce | YULO RUN TEAM SIEDLCE | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 00:03:20 | ||
495 | KOSIOREK Adam | 358 Y | Yulo RUn Team Siedlce | MOKOBODY | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 00:03:20 | ||
496 | ORLIKOWSKI Roman | 40 Y | IPA Bydgoszcz/Pędzące Imadła | PĘDZĄCE IMADŁA | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 00:03:20 | ||
497 | PARUZEL Artur | 258 Y | TKTJ | TKTJ | M | 00:00:00 | 00:01:27 | 00:03:21 | ||
498 | KAMIŃSKI Michał | 579 X | Daleko jeszcze ?? | 12TRI.PL | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 00:03:21 | ||
499 | GRĘBOWIEC Mateusz | 136 Y | TSA TENCZA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | M | 00:00:00 | 00:01:30 | 00:03:22 | ||
500 | GANSEL Patryk | 579 Y | Daleko jeszcze ?? | 12TRI.PL | M | 00:00:00 | 00:01:28 | 00:03:22 | ||
501 | MATUSZEWSKI Michał | 614 X | Luźne Szorty | GARBÓW | M | 00:00:00 | 00:01:32 | 00:03:22 | ||
502 | NOWAKOWSKI Tomasz | 614 Y | Luźne Szorty | NIEDŹWICA DUŻA | M | 00:00:00 | 00:01:33 | 00:03:22 | ||
503 | KAMIŃSKI Robert | 450 Y | Kierunek Wołosate ! | 12TRI.PL | M | 00:00:00 | 00:01:35 | 00:03:22 | ||
504 | SZOTOWICZ Sebastian | 124 X | SZWLA Stargard Szczeciński | STARGARD SZCZECIŃSKI | M | 00:00:00 | 00:01:34 | 00:03:23 | ||
505 | BALMOWSKI Radosław | 124 Y | SZWLA Stargard Szczeciński | JANIKOWO | M | 00:00:00 | 00:01:34 | 00:03:23 | ||
506 | KUŹMA Karol | 310 X | Yulo Run Team Siedlce II | YULO RUN TEAM SIEDLCE | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 00:03:23 | ||
507 | NOWAK Łukasz | 556 Y | ReprezentujSiebie.pl | STRZYŻÓW | M | 00:00:00 | 00:01:30 | 00:03:23 | ||
508 | POWAŁKA Michał | 310 Y | Yulo Run Team Siedlce II | YULO RUN TEAM SIEDLCE | M | 00:00:00 | 00:01:29 | 00:03:23 | ||
509 | REKS Mirosław | 166 X | ENERGETYCZNE KABANOSY | MŁAWA | M | 00:00:00 | 00:01:32 | 00:03:24 | ||
510 | LESZCZYŃSKI Andrzej | 166 Y | ENERGETYCZNE KABANOSY | MŁAWA | M | 00:00:00 | 00:01:30 | 00:03:24 | ||
511 | GÓRA Tomasz | 556 X | ReprezentujSiebie.pl | STRZYŻÓW | M | 00:00:00 | 00:01:30 | 00:03:24 | ||
512 | SZCZEPAŃSKI Łukasz | 565 Y | TriCity Trail | TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE | M | 00:00:00 | 00:01:36 | 00:03:24 | ||
513 | WOLAŃSKI Witosław | 6 Y | Jeszcze Trochę -- Trójmiasto | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:01:30 | 00:03:24 | ||
514 | MAĆKOWIAK Marek | 73 X | Ultra77 | SOLEC KUJAWSKI | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 00:03:25 | ||
515 | TRUSZKIEWICZ Krystian | 73 Y | Ultra77 | WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 00:03:25 | ||
516 | BRUŚ Marcin | 81 X | Saska | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:40 | 00:03:26 | ||
517 | KUBIK Józef | 81 Y | Saska | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:39 | 00:03:26 | ||
518 | RYCYK Grzegorz | 315 X | Zadzieram kiece i lece | KRASNYSTAW BIEGA | M | 00:00:00 | 00:01:32 | 00:03:26 | ||
519 | WÓJTOWICZ Grzegorz | 371 Y | Automatika Police | SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:01:34 | 00:03:26 | ||
520 | JAKUBOWSKI Maciej | 675 X | 33 BLTr Herky II | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 00:03:26 | ||
521 | PIECH Adam | 315 Y | Zadzieram kiece i lece | PORANNY PATROL | M | 00:00:00 | 00:01:34 | 00:03:26 | ||
522 | BIAŁAS Jarosław | 371 X | Automatika Police | SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:01:33 | 00:03:26 | ||
523 | PAWLUKOWIEC Mariusz | 304 Y | Bracia Mocy | BIAŁYSTOK | M | 00:00:00 | 00:01:34 | 00:03:27 | ||
524 | KĄKOL Łukasz | 625 X | 1980 | AMSTERDAM | M | 00:00:00 | 00:01:35 | 00:03:27 | ||
525 | MANIAK Łukasz | 675 Y | 33 BLTr Herky II | M | 00:00:00 | 00:01:31 | 00:03:27 | |||
526 | SKALSKI Maciej Jakub | 304 X | Bracia Mocy | BIAŁYSTOK | M | 00:00:00 | 00:01:34 | 00:03:28 | ||
527 | GOŁAJ Karol | 624 X | CIĘTY JĘZYK | WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:01:40 | 00:03:28 | ||
528 | KAWALEC Szymon | 674 Y | 33 BLTr Herky 1 | WITKOWO | M | 00:00:00 | 00:01:32 | 00:03:28 | ||
529 | KOZERA Andrzej | 674 X | 33 BLTr Herky 1 | GNIEZNO | M | 00:00:00 | 00:01:33 | 00:03:28 | ||
530 | WASIK Robert | 624 Y | CIĘTY JĘZYK | WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:01:41 | 00:03:29 | ||
531 | FALKOWSKI Piotr | 5 X | JAGÓDKI | KALIŃSKA TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:35 | 00:03:29 | ||
532 | SOPEL Arkadiusz | 686 X | Rumcajs i Cypisek | GLIWICE | M | 00:00:00 | 00:01:42 | 00:03:29 | ||
533 | DEAKI Oktawiusz | 686 Y | Rumcajs i Cypisek | ZABRZE | M | 00:00:00 | 00:01:42 | 00:03:29 | ||
534 | KUTER Krzysztof | 235 Y | Znudzeni chodzeniem | KNURÓW | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 00:03:30 | ||
535 | ZAJĄC Jacek | 583 X | GMP LASY-KRAŚNIK | KRAŚNIK | M | 00:00:00 | 00:01:41 | 00:03:30 | ||
536 | KĘPA Robert | 652 X | PWRK | RADOMSKO | M | 00:00:00 | 00:01:35 | 00:03:30 | ||
537 | KUŻNIAK Marcin | 235 X | Znudzeni chodzeniem | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 00:03:30 | |||
538 | KUROWSKI Kuba | 327 X | niedozabiegania | HELBEJ PUŁAWY | M | 00:00:00 | 00:01:37 | 00:03:31 | ||
539 | OLEŃSKI Paweł | 327 Y | niedozabiegania | RUN RUCIANE-NIDA | M | 00:00:00 | 00:01:36 | 00:03:31 | ||
540 | KRZYSZTOŃ Grzegorz | 583 Y | GMP LASY-KRAŚNIK | LASY_KRAŚNIK | M | 00:00:00 | 00:01:41 | 00:03:31 | ||
541 | WOJTASIK Przemysław | 652 Y | PWRK | M | 00:00:00 | 00:01:35 | 00:03:31 | |||
542 | SERWIN Marcin | 43 X | Run Forrest 2 | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 00:03:31 | ||
543 | KRAWCZYK Kamil | 186 X | Gaz do dechy GOPR-Bieszczady | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:51 | 00:03:32 | ||
544 | KARPIŃSKI Robert | 272 Y | Spartanie domatorzy | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:01:36 | 00:03:32 | ||
545 | TURLEJ Dariusz | 272 X | Spartanie domatorzy | KONDYCJA | M | 00:00:00 | 00:01:36 | 00:03:32 | ||
546 | JĘDRZEJUK Robert | 43 Y | Run Forrest 2 | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 00:03:32 | ||
547 | RYBIŃSKI Kamil | 145 X | Wariat Tri-fun Team | OSTRÓDA | M | 00:00:00 | 00:01:42 | 00:03:33 | ||
548 | MAKARCZAK Marek | 186 Y | Gaz do dechy GOPR-Bieszczady | TARNAWA DOLNA | M | 00:00:00 | 00:01:51 | 00:03:33 | ||
549 | CZERWIAK Paweł | 396 X | ck team | KIELCE | M | 00:00:00 | 00:01:37 | 00:03:33 | ||
550 | BARANOWSKI Andrzej | 442 X | Polne Zapierdalaczki | TRIWAWA | M | 00:00:00 | 00:01:39 | 00:03:33 | ||
551 | KONOPKO Artur | 442 Y | Polne Zapierdalaczki | PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 00:03:33 | ||
552 | JURGA Marcin | 522 X | Night Runners TEAM KOŚCIAN | KOŚCIAN | M | 00:00:00 | 00:01:48 | 00:03:33 | ||
553 | CHABROWSKI Paweł | 684 X | Pięściarze | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:44 | 00:03:33 | ||
554 | JAGODZKI Daniel | 396 Y | ck team | KIELCE | M | 00:00:00 | 00:01:37 | 00:03:34 | ||
555 | WRZOSEK Michał | 522 Y | Night Runners TEAM KOŚCIAN | KOŚCIAN | M | 00:00:00 | 00:01:48 | 00:03:34 | ||
556 | KOLOWCA Jacek | 550 Y | Gruby Jacek | PRZEMYŚL | M | 00:00:00 | 00:01:40 | 00:03:34 | ||
557 | WOŁOSZYN Czesław | 563 Y | WRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE | PIZUNY | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 00:03:34 | ||
558 | WOŁOSZYN Ryszard | 563 X | WRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 00:03:34 | |||
559 | KULESZA Robert | 684 Y | Pięściarze | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:44 | 00:03:34 | ||
560 | CIEPŁY Michał | 37 Y | Browerzyści Błonie | BŁONIE | M | 00:00:00 | 00:01:37 | 00:03:34 | ||
561 | LESZCZYŃSKI Maciek | 55 Y | M&M's | BIELSKO BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 00:03:35 | ||
562 | GRENDZIŃSKI Andrzej | 145 Y | Wariat Tri-fun Team | OSTRÓDA | M | 00:00:00 | 00:01:42 | 00:03:35 | ||
563 | JANIK Tomasz | 459 X | ORANGE POLSKA 2 | HRUBIESZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:42 | 00:03:35 | ||
564 | TERCZYŃSKI Paweł | 459 Y | ORANGE POLSKA 2 | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:41 | 00:03:35 | ||
565 | SURA Arkadiusz | 550 X | Gruby Jacek | SKLEPBIEGACZA.PL | M | 00:00:00 | 00:01:41 | 00:03:35 | ||
566 | LASKOWSKI Tomasz | 595 Y | EkoLogik | GLIWICE | M | 00:00:00 | 00:01:46 | 00:03:35 | ||
567 | BĄK Marek | 55 X | M&M's | TARNOWSKIE GÓRY | M | 00:00:00 | 00:01:39 | 00:03:36 | ||
568 | KRAWCZYK Michał | 68 Y | Narwani Sceptycy | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:37 | 00:03:36 | ||
569 | ADYNOWSKI Łukasz | 298 X | GRUBE KORZENIE | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:01:39 | 00:03:36 | ||
570 | KUBIENIEC Grzegorz | 595 X | EkoLogik | GLIWICE | M | 00:00:00 | 00:01:45 | 00:03:36 | ||
571 | KONIECZKO Tomasz | 251 X | Przyjaciele | BOŻKÓW | M | 00:00:00 | 00:01:37 | 00:03:37 | ||
572 | KURPAS Marek | 251 Y | Przyjaciele | KOŻUCHÓW | M | 00:00:00 | 00:01:37 | 00:03:37 | ||
573 | JASIŃSKI Krzysztof | 298 Y | GRUBE KORZENIE | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:01:38 | 00:03:37 | ||
574 | PIOTROWSKI Andrzej | 75 X | Ortoreh Skyrunning team | ORTOREH TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:40 | 00:03:38 | ||
575 | MAZUREK Michał | 75 Y | Ortoreh Skyrunning team | ORTOREH TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:40 | 00:03:38 | ||
576 | KOKOCIŃSKI Wojciech | 606 X | Kata guruma/vega runner | KATA GURUMA/VEGA RUNNER | M | 00:00:00 | 00:01:39 | 00:03:38 | ||
577 | LICHWA Grzegorz | 606 Y | Kata guruma/vega runner | KATA GURUMA/VEGA RUNNER | M | 00:00:00 | 00:01:39 | 00:03:38 | ||
578 | ORGAN Jakub | 639 X | Jak Mustangi! | PROJEKT_HARDKORRR | M | 00:00:00 | 00:01:40 | 00:03:38 | ||
579 | BIAŁEK Michał | 672 X | JWK | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 00:03:38 | |||
580 | MIKOŁAJCZYK Radosław | 672 Y | JWK | M | 00:00:00 | 00:01:46 | 00:03:38 | |||
581 | WOŹNIAK Ryszard | 311 Y | ryś i łania | BORZYCHY | M | 00:00:00 | 00:01:40 | 00:03:39 | ||
582 | ŚWIĄTKOWSKI Bartosz | 598 X | ULKS Lipinki | LIPINKI | M | 00:00:00 | 00:01:42 | 00:03:39 | ||
583 | MIKOŁAJCZYK Marcin | 673 X | PRZESPOLEW | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 00:03:39 | |||
584 | BABIŃSKI Szymon | 83 X | BAREL | ZABRZE | M | 00:00:00 | 00:01:43 | 00:03:40 | ||
585 | SOŁTYS Patryk | 199 Y | Trenerzy biegowi | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:51 | 00:03:40 | ||
586 | TURLEJ Wojtek | 487 X | Piwosze | WICZYCE | M | 00:00:00 | 00:01:42 | 00:03:40 | ||
587 | OSMANOWSKI Piotr | 487 Y | Piwosze | KST WŁÓKNIARZ | M | 00:00:00 | 00:01:42 | 00:03:40 | ||
588 | ŚWIERCZEK Grzegorz | 670 Y | MAGR | M | 00:00:00 | 00:01:40 | 00:03:40 | |||
589 | SATERNUS Jacek | 83 Y | BAREL | ZABRZE | M | 00:00:00 | 00:01:44 | 00:03:41 | ||
590 | ŻUKIEWICZ Maciej | 199 X | Trenerzy biegowi | LKS OLYMP BŁONIE | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 00:03:41 | ||
591 | HARAŚ Karol | 673 Y | PRZESPOLEW | M | 00:00:00 | 00:01:49 | 00:03:41 | |||
592 | RADECKI Dariusz | 61 X | Pavlo i Dario | GRODZISK MAZOWIECKI | M | 00:00:00 | 00:01:44 | 00:03:42 | ||
593 | JANICKI Paweł | 61 Y | Pavlo i Dario | GRODZISK MAZOWIECKI | M | 00:00:00 | 00:01:43 | 00:03:42 | ||
594 | TYLMAN Igor | 211 X | Daj kebaba | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:55 | 00:03:42 | ||
595 | NAKLICKI Michał | 211 Y | Daj kebaba | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:54 | 00:03:42 | ||
596 | BUSZKO Sławomir | 255 X | Smiley Ultras | M | 00:00:00 | 00:01:44 | 00:03:42 | |||
597 | RAMM Aleksander | 255 Y | Smiley Ultras | M | 00:00:00 | 00:01:44 | 00:03:42 | |||
598 | GONDEK Andrzej | 613 X | WYBIEGAJ MARZENIA | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:48 | 00:03:42 | ||
599 | NIŻNIK Marcin | 95 X | Wataha | NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:03 | 00:03:43 | ||
600 | MICHALSKI Arkadiusz | 95 Y | Wataha | NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:02 | 00:03:43 | ||
601 | JARZYNKA Krzysztof | 287 X | Kresowiacy | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:01:44 | 00:03:43 | ||
602 | SZWAJ Mariusz | 287 Y | Kresowiacy | WŁODAWA | M | 00:00:00 | 00:01:43 | 00:03:43 | ||
603 | SZARAWARA Łukasz | 613 Y | WYBIEGAJ MARZENIA | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 00:03:43 | |||
604 | SIEKIERA Kamil | 668 X | SIŁA I HONOR | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 00:03:43 | |||
605 | KASIBORSKI Adam | 668 Y | SIŁA I HONOR | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 00:03:43 | |||
606 | KRUK Tomasz | 538 X | Scyzoryki | M | 00:00:00 | 00:01:44 | 00:03:44 | |||
607 | FRITSCH Sebastian | 237 Y | Na pewno Szczecin | SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 00:03:44 | ||
608 | NITSCH Tomasz | 324 Y | PIORUNNERS | UNTS WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:48 | 00:03:44 | ||
609 | KARWACKI Marek | 341 X | Fordon K2 | BYDGOSZCZ | M | 00:00:00 | 00:01:45 | 00:03:44 | ||
610 | PYTEL Stanisław | 538 Y | Scyzoryki | M | 00:00:00 | 00:01:44 | 00:03:44 | |||
611 | KARWACKI Michał | 341 Y | Fordon K2 | BYDGOSZCZ | M | 00:00:00 | 00:01:46 | 00:03:44 | ||
612 | ZARZECZNY Adam | 237 X | Na pewno Szczecin | SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:01:48 | 00:03:45 | ||
613 | PARŚNIAK Michał | 490 Y | Pędzące Bobry | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:45 | 00:03:45 | ||
614 | STUSIŃSKI Mariusz | 324 X | PIORUNNERS | MIŃSK MAZOWIECKI | M | 00:00:00 | 00:01:49 | 00:03:46 | ||
615 | GÓRECKI Piotr | 423 X | ALE Team | CHORZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 00:03:46 | ||
616 | LEŚNIAK Piotr | 424 X | K-PAX | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:49 | 00:03:46 | ||
617 | ZARZEKA Marcin | 523 Y | Vege Runners | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:46 | 00:03:46 | ||
618 | KRUZEL Rafał | 566 X | Biegowe Misie | LEGNICA | M | 00:00:00 | 00:01:45 | 00:03:46 | ||
619 | BEDNARCZYK Jacek | 700 Y | Team 4 | M | 00:00:00 | 00:01:56 | 00:03:46 | |||
620 | MOKRZYCKI Krzysztof | 424 Y | K-PAX | SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 00:03:47 | ||
621 | JĄCZYŃSKI Paweł | 700 X | Team 4 | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 00:03:47 | |||
622 | BARTNIK Tomasz | 139 Y | Kuźnia Triathlonu | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:01:51 | 00:03:48 | ||
623 | SIEROCKI Jan | 387 Y | ATP1 | ATP AUGUSTÓW | M | 00:00:00 | 00:01:49 | 00:03:48 | ||
624 | PIOTROWSKI Lech | 568 X | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M | 00:00:00 | 00:01:46 | 00:03:48 | ||
625 | ROZENBERG Sławomir | 568 Y | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M | 00:00:00 | 00:01:47 | 00:03:48 | ||
626 | OKRUTNIAK Sławomir | 351 Y | Zabierzów Biega | NIEGOSZOWICE | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 00:03:49 | ||
627 | SIKORA Tomasz | 460 Y | Feelgood | ZABIERZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 00:03:49 | ||
628 | GRZĄDZIEL Arkadiusz | 470 X | CSRG 2 | BYTOM | M | 00:00:00 | 00:01:49 | 00:03:49 | ||
629 | WACHOWICZ Paweł | 470 Y | CSRG 2 | BYTOM | M | 00:00:00 | 00:01:49 | 00:03:49 | ||
630 | RATAJCZAK Rajmund | 532 Y | Zabiegani Lusówko | M | 00:00:00 | 00:01:56 | 00:03:49 | |||
631 | KRUSZONA Arkadiusz | 47 X | Atlom Gniezno | CZERWONAK | M | 00:00:00 | 00:01:51 | 00:03:49 | ||
632 | BAUM Piotr | 47 Y | Atlom Gniezno | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:01:52 | 00:03:49 | ||
633 | BRZOZOWSKI Jarosław | 181 X | Aktywni Kamieńsk | AKTYWNI KAMIEŃSK | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 00:03:50 | ||
634 | PAWLIK Piotr | 181 Y | Aktywni Kamieńsk | AKTYWNI KAMIEŃSK | M | 00:00:00 | 00:01:52 | 00:03:50 | ||
635 | ALEKSANDER Piotr | 460 X | Feelgood | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 00:03:50 | ||
636 | PIECEK Józef | 27 Y | Biegusiem.pl | BIEGUSIEM.PL | M | 00:00:00 | 00:01:51 | 00:03:50 | ||
637 | KRAWCZAK Kamil | 27 X | Biegusiem.pl | BIEGUSIEM.PL | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 00:03:51 | ||
638 | BUJAK Kamil | 681 X | Cisowianka Team PL | CISOWIANKA | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 00:03:51 | ||
639 | KITLAS Dariusz | 445 X | PĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOK | PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK | M | 00:00:00 | 00:01:57 | 00:03:51 | ||
640 | BANASZEK Adam | 207 Y | biegusiem.pl | BIEGUSIEM.PL | M | 00:00:00 | 00:01:56 | 00:03:52 | ||
641 | GIERULA Robert | 375 X | Gorska Przygoda | UBS RUNNING TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 00:03:52 | ||
642 | RADON Mariusz | 375 Y | Gorska Przygoda | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 00:03:52 | |||
643 | SZCZEPEK Łukasz | 430 X | Bieszczadzka Wataha | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:59 | 00:03:52 | ||
644 | SZPAKOWSKI Zbigniew | 445 Y | PĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOK | PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK | M | 00:00:00 | 00:01:56 | 00:03:52 | ||
645 | BUJAK Paweł | 681 Y | Cisowianka Team PL | CISOWIANKA | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 00:03:52 | ||
646 | KAŃKA Mirosław | 264 X | Wybiegane mamy :) | BALICE | M | 00:00:00 | 00:01:54 | 00:03:53 | ||
647 | PÓŁTORAK Stanisław | 264 Y | Wybiegane mamy :) | SIERAKÓW | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 00:03:53 | ||
648 | JAKUB Abramczuk | 328 X | wkurw_team | WKURW_TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:51 | 00:03:53 | ||
649 | SURMA Maciej | 356 Y | Sprawni Inaczej | M | 00:00:00 | 00:02:12 | 00:03:53 | |||
650 | MIKOŁAJCZYK Adam | 397 X | MJDOP | MJDOP | M | 00:00:00 | 00:01:54 | 00:03:53 | ||
651 | SZCZEPAŃSKI Sławomir | 397 Y | MJDOP | MJDOP | M | 00:00:00 | 00:01:56 | 00:03:53 | ||
652 | WÓJCIK Dariusz | 356 X | Sprawni Inaczej | M | 00:00:00 | 00:02:15 | 00:03:54 | |||
653 | KUDUK Piotr | 430 Y | Bieszczadzka Wataha | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:02:00 | 00:03:54 | ||
654 | SIENKIEWICZ Piotr | 660 X | trabant | STJ | M | 00:00:00 | 00:01:54 | 00:03:54 | ||
655 | TRZPIL Maciej | 660 Y | trabant | KWW | M | 00:00:00 | 00:01:54 | 00:03:54 | ||
656 | ŚLIWKA Cezary | 266 X | Dwaj zgryźliwi tetrycy | M | 00:00:00 | 00:01:57 | 00:03:54 | |||
657 | MĄCZKA Bronisław | 1 Y | O skrzynkę piwa | M | 00:00:00 | 00:01:57 | 00:03:55 | |||
658 | MALISZEWSKI Jacek | 227 Y | Czar Dziewictwa | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:56 | 00:03:55 | ||
659 | ŚCIUBEŁ Michał | 266 Y | Dwaj zgryźliwi tetrycy | M | 00:00:00 | 00:01:57 | 00:03:55 | |||
660 | BENESZ Robert | 227 X | Czar Dziewictwa | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:55 | 00:03:55 | ||
661 | BARNAT Krzysztof | 173 X | szybcy i wściekli | BIELSKO-BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:01:50 | 00:03:56 | ||
662 | MAKOWSKI Maciej | 529 X | Nasniedogonią sezon czwarty | WOLSZTYN | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 00:03:56 | ||
663 | WOSZCZYŁO Radosław | 570 Y | Byle do Berehów | M | 00:00:00 | 00:01:56 | 00:03:56 | |||
664 | NIEMIRO Paweł | 197 X | Jagodowo-Kalinowy TEAM | POLICE | M | 00:00:00 | 00:01:57 | 00:03:57 | ||
665 | PYRKOSZ Damian | 427 X | TupTup Team | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:54 | 00:03:57 | ||
666 | WYCZAWSKI Piotr | 427 Y | TupTup Team | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:01:55 | 00:03:57 | ||
667 | WARZĄCHOWSKI Andrzej | 530 Y | Klub AA | KARPICKO | M | 00:00:00 | 00:01:53 | 00:03:57 | ||
668 | RESZKA Marek | 33 Y | Szaleni i Rozbiegani | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:01:59 | 00:03:57 | ||
669 | JÓZWIAK Piotr | 179 X | KITA TEAM | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:01:59 | 00:03:58 | ||
670 | DOMAGAŁA Remigiusz | 292 X | obozybiegowe.pl | WILD DUCK | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 00:03:58 | ||
671 | LANG Aleksander | 292 Y | obozybiegowe.pl | OBOZYBIEGOWE.PL | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 00:03:58 | ||
672 | ZAWADZKI Michał | 362 X | Saiyanie | M | 00:00:00 | 00:01:55 | 00:03:58 | |||
673 | ZAWADZKI Roman | 362 Y | Saiyanie | M | 00:00:00 | 00:01:55 | 00:03:58 | |||
674 | LIS Jakub | 33 X | Szaleni i Rozbiegani | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:02:00 | 00:03:59 | ||
675 | KOKOTEK Maciej | 179 Y | KITA TEAM | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:01:59 | 00:03:59 | ||
676 | JÓZEFOWICZ Maciej | 285 X | Spokoiczek Team | KOZIEGŁOWY | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 00:03:59 | ||
677 | KOZA Jan | 667 X | Lokomotiv Majdan | MAJDAN | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 00:03:59 | ||
678 | JAREMA Maciek | 667 Y | Lokomotiv Majdan | MAJDAN | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 00:03:59 | ||
679 | CIEŚLA Wojciech | 596 X | Łysinki i brzuszki | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:02 | 00:03:59 | ||
680 | KACZMAREK Robert | 23 X | EXTREME RUN ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:01:59 | 00:04:00 | ||
681 | MAĆKOWIAK Paweł | 285 Y | Spokoiczek Team | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 00:04:00 | ||
682 | DREGER Dariusz | 596 Y | Łysinki i brzuszki | GORZÓW WLKP. | M | 00:00:00 | 00:02:01 | 00:04:00 | ||
683 | SURMACZ Paweł | 709 X | GOPR BIESZCZADY | M | 00:00:00 | 00:01:59 | 00:04:00 | |||
684 | GRZEGORZ Lemieszek | 23 Y | EXTREME RUN ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:02:00 | 00:04:01 | ||
685 | LINEK Michał | 200 X | CLEAREX 2 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M | 00:00:00 | 00:02:07 | 00:04:01 | ||
686 | KRZYŻAK Edward | 290 Y | Los Bieganeros | LOS BIEGANEROS | M | 00:00:00 | 00:02:01 | 00:04:01 | ||
687 | GMITEREK Tomasz | 34 Y | SzwagryLBL | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:02:06 | 00:04:02 | ||
688 | BOBIN Leszek | 419 X | Tatusiowie | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 00:04:02 | ||
689 | BOCHYŃSKI Rafał | 578 X | Ultramarathon Team | OBORNIKI | M | 00:00:00 | 00:01:57 | 00:04:02 | ||
690 | BŁOŃSKI Michał | 419 Y | Tatusiowie | MORS-TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 00:04:02 | ||
691 | KUZIMSKI Aleksander | 44 X | salto mortales | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:01:56 | 00:04:02 | ||
692 | MOŁDAWA Wojciech | 44 Y | salto mortales | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:01:56 | 00:04:02 | ||
693 | SZPINDA Sebastian | 34 X | SzwagryLBL | BIŁGORAJ | M | 00:00:00 | 00:02:06 | 00:04:03 | ||
694 | FRANKIEWICZ Maciej | 368 X | GRUPA MALBORK | GRUPA MALBORK | M | 00:00:00 | 00:02:05 | 00:04:03 | ||
695 | IGNASZEWSKI Przemysław | 368 Y | GRUPA MALBORK | GRUPA MALBORK | M | 00:00:00 | 00:02:04 | 00:04:03 | ||
696 | TROSZCZYŃSKI Przemysław | 578 Y | Ultramarathon Team | M | 00:00:00 | 00:01:58 | 00:04:03 | |||
697 | SKROK Dariusz | 649 Y | NTT TRIADA | NTT TRIADA | M | 00:00:00 | 00:02:00 | 00:04:03 | ||
698 | BORSIAK Krzysztof | 431 X | Weterynarze | PLEWISKA | M | 00:00:00 | 00:02:02 | 00:04:04 | ||
699 | SPYCHAŁA Paweł | 431 Y | Weterynarze | PLEWISKA | M | 00:00:00 | 00:02:01 | 00:04:04 | ||
700 | BILSKI Przemysław | 649 X | NTT TRIADA | NTT TRIADA | M | 00:00:00 | 00:02:01 | 00:04:04 | ||
701 | DYBEK Paweł | 669 Y | SALOMON SUUNTO TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 00:04:04 | |||
702 | PACANOWSKI Robert | 14 X | Wełnica Biega | GNIEZNO | M | 00:00:00 | 00:02:03 | 00:04:05 | ||
703 | NOWAK Michał | 14 Y | Wełnica Biega | WEŁNICA | M | 00:00:00 | 00:02:04 | 00:04:05 | ||
704 | SOŁODUCHA Hubert | 314 X | JW 4115 | GLIWICE | M | 00:00:00 | 00:02:11 | 00:04:05 | ||
705 | URBAŃSKI Daniel | 314 Y | JW 4115 | JW 4115 | M | 00:00:00 | 00:02:11 | 00:04:05 | ||
706 | PIÓRECKI Michał | 500 Y | Tarahumara | M | 00:00:00 | 00:02:02 | 00:04:05 | |||
707 | KWIECIŃSKI Jacek | 534 Y | Gdzie jest pies? | WEJHEROWO | M | 00:00:00 | 00:02:07 | 00:04:05 | ||
708 | WIĘZIK Tomasz | 219 X | Bbl Bielsko-Biała | M | 00:00:00 | 00:01:59 | 00:04:06 | |||
709 | FLASZ Mateusz | 372 X | LTH | M | 1 | 00:00:00 | 00:02:04 | 00:04:06 | ||
710 | PUSKARCZYK Wojciech | 500 X | Tarahumara | M | 00:00:00 | 00:02:02 | 00:04:06 | |||
711 | BERNATEK Grzegorz | 534 X | Gdzie jest pies? | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:09 | 00:04:06 | ||
712 | MACHERZYŃSKI Wiesław | 545 Y | ŁKB Na Zdrowie | ŁKB NA ZDROWIE | M | 1 | 00:00:00 | 00:02:00 | 00:04:06 | |
713 | PILC Marek | 545 X | ŁKB Na Zdrowie | ŁKB NA ZDROWIE | M | 1 | 00:00:00 | 00:02:01 | 00:04:06 | |
714 | CYRUS Bogdan | 150 X | B&W Racing | STRZEBIŃ | M | 00:00:00 | 00:01:44 | 00:04:07 | ||
715 | BIAŁAS Wojciech | 372 Y | LTH | M | 1 | 00:00:00 | 00:02:05 | 00:04:07 | ||
716 | KORZENIOWSKI Robert | 616 X | Powerade 2 | POWERADE TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:04 | 00:04:08 | ||
717 | PILARSKI Jacek | 680 Y | Aktywni Konin | AKTYWNI KONIN | M | 00:00:00 | 00:02:05 | 00:04:08 | ||
718 | WEŁNICKI Waldemar | 150 Y | B&W Racing | ZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZY | M | 00:00:00 | 00:01:45 | 00:04:08 | ||
719 | SOBLIK Łukasz | 246 X | ULICZNICY RUDA | RUDA ŚLĄSKA | M | 00:00:00 | 00:02:05 | 00:04:09 | ||
720 | MICHAŁEK Jaroslaw | 494 X | One Way Ticket | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:01:55 | 00:04:09 | ||
721 | BOROŃ Marcin | 494 Y | One Way Ticket | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:01:54 | 00:04:09 | ||
722 | KUKLA Marcin | 507 X | W połowie drogi | RYSIK RUNNERS | M | 00:00:00 | 00:02:02 | 00:04:09 | ||
723 | STARZYNSKI Piotr | 507 Y | W połowie drogi | M | 00:00:00 | 00:02:02 | 00:04:09 | |||
724 | STEPAK Włodek | 680 X | Aktywni Konin | AKTYWNI KONIN | M | 00:00:00 | 00:02:05 | 00:04:09 | ||
725 | SZCZYRBOWSKI Michał | 246 Y | ULICZNICY RUDA | RYBNIK | M | 00:00:00 | 00:02:09 | 00:04:10 | ||
726 | PIOTROWSKI Karol | 316 Y | KarKrzyk | RSEA PENALARA | M | 00:00:00 | 00:01:52 | 00:04:10 | ||
727 | KOEHLER Krzysztof | 316 X | KarKrzyk | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:01:52 | 00:04:11 | ||
728 | THOMANN Jacek | 367 Y | JCommerce eSKY Rally Team | M | 00:00:00 | 00:02:12 | 00:04:11 | |||
729 | JOSYPENKO Jędrzej | 42 X | JacekBiega Running Team | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:12 | 00:04:11 | ||
730 | POLUS Tomasz | 58 X | Słynni Kenijczycy | SŁYNNI KENIJCZYCY | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 00:04:12 | ||
731 | SZACHNA Krzysztof | 339 X | RunningCouple | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:05 | 00:04:12 | ||
732 | SOBOL Tomasz | 367 X | JCommerce eSKY Rally Team | M | 00:00:00 | 00:02:12 | 00:04:12 | |||
733 | TELEON Piotr | 42 Y | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:12 | 00:04:12 | ||
734 | SKRZYPCZAK Piotr | 333 Y | Homo Faber | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:02:08 | 00:04:13 | ||
735 | JEGER Piotr | 629 X | Jegermajster Team | OLSZTYN | M | 00:00:00 | 00:02:05 | 00:04:13 | ||
736 | ŚRODA Janusz | 682 X | SPARTANIE DZIECIOM - Agricomm | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:02:04 | 00:04:13 | ||
737 | DUDEK Jan | 682 Y | SPARTANIE DZIECIOM - Agricomm | AGRICOMM | M | 00:00:00 | 00:02:04 | 00:04:13 | ||
738 | JEGER Wojciech | 629 Y | Jegermajster Team | OLSZTYN | M | 00:00:00 | 00:02:06 | 00:04:13 | ||
739 | GODLEWSKI Tomasz | 58 Y | Słynni Kenijczycy | SŁYNNI KENIJCZYCY | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 00:04:13 | ||
740 | MICHALAK Mariusz | 483 Y | Inżynier Mamoń | M | 00:00:00 | 00:02:03 | 00:04:14 | |||
741 | ALBERSKI Przemysław | 217 X | KluAl Warsaw | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:09 | 00:04:15 | ||
742 | KLUSKA Piotr | 217 Y | KluAl Warsaw | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:10 | 00:04:15 | ||
743 | RUPNIEWSKI Tomasz | 483 X | Inżynier Mamoń | M | 00:00:00 | 00:02:03 | 00:04:15 | |||
744 | RATAJEWICZ Maciek | 643 X | Z wąsem | SPELEOKLUB WARSZAWSKI | M | 00:00:00 | 00:02:01 | 00:04:15 | ||
745 | SOBOCIŃSKI Stanisław | 643 Y | Z wąsem | SKPB WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:01 | 00:04:15 | ||
746 | SMOLARCZYK Tomasz | 411 X | Ty Krakusie | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:17 | 00:04:16 | ||
747 | DŁUGOSIELSKI Piotr | 411 Y | Ty Krakusie | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 00:04:16 | ||
748 | ZIELIŃSKI Bartosz | 528 Y | TT Szczecin VO max | TT SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:02:05 | 00:04:16 | ||
749 | OLEŃCZUK Tomasz | 528 X | TT Szczecin VO max | TT SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:02:06 | 00:04:16 | ||
750 | MOCZYŃSKI Maciej | 60 X | Niepoprawni Napierdalatorzy | LAINDON | M | 00:00:00 | 00:02:10 | 00:04:17 | ||
751 | PISKULSKI Tomek | 60 Y | Niepoprawni Napierdalatorzy | LIMESHAIN | M | 00:00:00 | 00:02:10 | 00:04:17 | ||
752 | JAJECZNICA Łukasz | 378 X | Browar Podgórz | RABKA ZDRÓJ | M | 00:00:00 | 00:02:08 | 00:04:17 | ||
753 | ŻÓŁTEK Piotr | 378 Y | Browar Podgórz | RABKA ZDRÓJ | M | 00:00:00 | 00:02:08 | 00:04:17 | ||
754 | KADŁUBEK Mateusz | 320 X | DRUGA DRUŻYNA | ŚREM | M | 00:00:00 | 00:02:09 | 00:04:18 | ||
755 | RIEFF Tomasz | 662 X | Tojtek | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:11 | 00:04:18 | ||
756 | SZCZOŁEK Wojciech | 662 Y | Tojtek | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:09 | 00:04:18 | ||
757 | JEZIERSKI Marek | 30 X | Małopolska Team | CHRZANÓW | M | 00:00:00 | 00:02:13 | 00:04:19 | ||
758 | BRONCEL Sebastian | 62 X | Luźna guma | TYCHY | M | 00:00:00 | 00:02:12 | 00:04:19 | ||
759 | KORDECKI Bartłomiej | 101 Y | brzesko sofa squad | BRZESKO | M | 00:00:00 | 00:02:11 | 00:04:19 | ||
760 | KADŁUBEK Aleksander | 320 Y | DRUGA DRUŻYNA | TKTJ | M | 00:00:00 | 00:02:09 | 00:04:19 | ||
761 | MARGAS Grzegorz | 30 Y | Małopolska Team | PROSZOWICE | M | 00:00:00 | 00:02:13 | 00:04:20 | ||
762 | WYRWAS Piotr | 62 Y | Luźna guma | SŁUPNO | M | 00:00:00 | 00:02:13 | 00:04:20 | ||
763 | SŁOMIANY Łukasz | 353 X | PIANA Z PYSKA | PIANA Z PYSKA | M | 00:00:00 | 00:02:13 | 00:04:20 | ||
764 | ŚWIĘTEK Jakub | 353 Y | PIANA Z PYSKA | PIANA Z PYSKA | M | 00:00:00 | 00:02:13 | 00:04:20 | ||
765 | BARCZENTEWICZ Przemysław | 589 Y | GOPR Bieszczady 03 | SANOK | M | 00:00:00 | 00:02:15 | 00:04:20 | ||
766 | BUSZEWSKI Jakub | 248 Y | No Pie No Sledgehammer Team | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:11 | 00:04:21 | ||
767 | DZIUK Łukasz | 477 X | Bez Nazwy | M | 00:00:00 | 00:02:13 | 00:04:21 | |||
768 | SAJA Piotr | 477 Y | Bez Nazwy | M | 00:00:00 | 00:02:13 | 00:04:21 | |||
769 | DERWICH Łukasz | 589 X | GOPR Bieszczady 03 | SANOK | M | 00:00:00 | 00:02:14 | 00:04:21 | ||
770 | RUSZNIAK Piotr | 248 X | No Pie No Sledgehammer Team | PIASECZNO | M | 00:00:00 | 00:02:11 | 00:04:21 | ||
771 | KRUPCZYŃSKI Michał | 9 Y | IDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘ | SZCZECIN | M | 00:00:00 | 00:02:12 | 00:04:22 | ||
772 | LEWANDOWSKI Stefan | 436 X | Grubo się zapowiada | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 00:04:22 | |||
773 | ZASĘPA Sebastian | 436 Y | Grubo się zapowiada | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 00:04:22 | |||
774 | SEWERYN Tomasz | 462 X | Dzikusy z lasu | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 00:04:22 | ||
775 | WOLAK Bartłomiej | 462 Y | Dzikusy z lasu | NOWY SĄCZ | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 00:04:22 | ||
776 | RZECZKOWSKI Maciej | 9 X | IDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘ | OTWOCK | M | 00:00:00 | 00:02:09 | 00:04:23 | ||
777 | TOSIEK Sylwester | 405 Y | Fit&Lazy | M | 00:00:00 | 00:02:26 | 00:04:23 | |||
778 | MAŁYSZ Henryk | 347 X | CA Broker/Sport Klinika | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M | 00:00:00 | 00:02:15 | 00:04:23 | ||
779 | BIAŁY Maciej | 347 Y | CA Broker/Sport Klinika | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M | 00:00:00 | 00:02:14 | 00:04:23 | ||
780 | WOŁCZEK Paweł | 557 Y | Zdolny Śląsk | KB LEW LEGNICA | M | 00:00:00 | 00:02:14 | 00:04:23 | ||
781 | MAŁŻ Daniel | 651 Y | Flotylla Dzikich Kaczek | JAKTORÓW | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 00:04:23 | ||
782 | ZIELIŃSKI Mateusz | 651 X | Flotylla Dzikich Kaczek | BIAŁOBRZEGI | M | 00:00:00 | 00:02:15 | 00:04:23 | ||
783 | ŻUKOWSKI Kamil | 31 Y | Białostocka Sekta Biegaczy - Team I | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 00:04:24 | ||
784 | SULEJ Kamil | 557 X | Zdolny Śląsk | KARPACZ | M | 00:00:00 | 00:02:14 | 00:04:24 | ||
785 | KASZA Jarosław | 633 Y | Team ASA - Biegiem po Zdrowie | KREMPNA | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 00:04:24 | ||
786 | MOJSAK Wojciech | 31 X | Białostocka Sekta Biegaczy - Team I | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 00:04:25 | ||
787 | PIĘTA Bartłomiej | 543 Y | Carioca Team | KUŹNIA TRIATHLONU | M | 00:00:00 | 00:02:20 | 00:04:25 | ||
788 | KNOLL Leszek | 593 Y | JacekBiega Running Team / Motivato | MOTIVATO | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 00:04:25 | ||
789 | ZEGAR Damian | 633 X | Team ASA - Biegiem po Zdrowie | ROPCZYCE | M | 00:00:00 | 00:02:17 | 00:04:25 | ||
790 | KORPAK Piotr | 661 X | TEAM MOTIVATO | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:26 | 00:04:25 | ||
791 | KUSAK Paweł | 661 Y | TEAM MOTIVATO | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:27 | 00:04:25 | ||
792 | WILK Grzegorz | 196 Y | Świątnickie Jaszczębie | M | 00:00:00 | 00:02:36 | 00:04:26 | |||
793 | CZOPKO Kamil | 413 X | Sapex Strong Team | GDYNIA | M | 00:00:00 | 00:02:15 | 00:04:26 | ||
794 | SAŁAPA Kamil | 413 Y | Sapex Strong Team | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M | 00:00:00 | 00:02:14 | 00:04:26 | ||
795 | BARANOWSKI Jacek | 593 X | JacekBiega Running Team / Motivato | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:26 | 00:04:26 | ||
796 | ŚWIERK Seweryn | 148 X | Naturalnie Janowice | M | 00:00:00 | 00:02:21 | 00:04:27 | |||
797 | JACKOWSKI Jacek | 512 X | VECTOR | JGB "SOKÓŁ" | M | 00:00:00 | 00:02:20 | 00:04:27 | ||
798 | BARGUK Jarosław | 561 X | Ząbki z Wołomina | M | 00:00:00 | 00:02:15 | 00:04:27 | |||
799 | DĄBROWSKI Dariusz | 465 Y | Trifit.pl | TRIFIT.PL | M | 00:00:00 | 00:02:17 | 00:04:27 | ||
800 | ZAKRZEWSKI Piotr | 405 X | Fit&Lazy | M | 00:00:00 | 00:02:26 | 00:04:28 | |||
801 | ORŁOWSKI Przemysław | 465 X | Trifit.pl | TRIFIT.PL | M | 00:00:00 | 00:02:17 | 00:04:28 | ||
802 | MAGDA Kazimierz | 549 X | Desparados Team | KKB DYSTAN KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 00:04:28 | ||
803 | ZAKRZEWSKI Paweł | 561 Y | Ząbki z Wołomina | M | 00:00:00 | 00:02:15 | 00:04:28 | |||
804 | SADKOWSKI Bartosz | 693 X | RUNMAGEDDON | HURAGAN ŁBISKA | M | 00:00:00 | 00:02:19 | 00:04:28 | ||
805 | WALOCH Tomasz | 244 X | KIR | RADOMSKO | M | 00:00:00 | 00:02:29 | 00:04:29 | ||
806 | ASPERSKI Michał | 509 X | Adventure24 | KALISZ | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 00:04:29 | ||
807 | BATELT Jerzy | 535 X | Timtirim Team Ultra | BIELSKO-BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:02:03 | 00:04:29 | ||
808 | ŚWIST Mariusz | 535 Y | Timtirim Team Ultra | BIELSKO-BIAŁA | M | 00:00:00 | 00:02:03 | 00:04:29 | ||
809 | WALOCH Dariusz | 244 Y | KIR | RADOMSKO | M | 00:00:00 | 00:02:30 | 00:04:30 | ||
810 | SALA Paweł | 693 Y | RUNMAGEDDON | ŁBISKA RUNMAGEDDON | M | 00:00:00 | 00:02:20 | 00:04:30 | ||
811 | SERWACZYŃSKI Mirosław | 85 X | Nigdy więcej | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 00:04:31 | ||
812 | POSMAN Rafał | 319 X | Wschód-Zachód | WAŁBRZYCH | M | 00:00:00 | 00:02:16 | 00:04:31 | ||
813 | KUCHARSKI Piotr | 319 Y | Wschód-Zachód | 12TRI.PL | M | 00:00:00 | 00:02:17 | 00:04:31 | ||
814 | PIOTR Kurpika | 509 Y | Adventure24 | OPATOWEK | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 00:04:31 | ||
815 | PTAK Arkadiusz | 85 Y | Nigdy więcej | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 00:04:32 | ||
816 | KAŹMIERSKI Sebastian | 231 X | Spartanie Dzieciom | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 00:04:32 | ||
817 | DULIŃSKI Marcin | 231 Y | Spartanie Dzieciom | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:02:18 | 00:04:32 | ||
818 | MACIEJOŃCZYK Mariusz | 615 Y | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | M | 00:00:00 | 00:02:22 | 00:04:32 | |||
819 | GRYGIERZEC Grzegorz | 346 Y | Hardiaci | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:02:19 | 00:04:33 | ||
820 | MATUSZCZYK Marek | 615 X | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | M | 00:00:00 | 00:02:23 | 00:04:33 | |||
821 | POLAK Stanisław | 346 X | Hardiaci | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:02:19 | 00:04:34 | ||
822 | FYDA Piotr | 377 X | OBY TALALA | KROSNO | M | 00:00:00 | 00:02:23 | 00:04:34 | ||
823 | DUBIECKI Jarema | 560 Y | Łysy i Bestia | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:02:19 | 00:04:34 | ||
824 | PAULANIS Cyprian | 691 X | 20 groszy | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:20 | 00:04:34 | ||
825 | BUJALSKI Szymon | 384 X | Poznań | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:02:24 | 00:04:35 | ||
826 | KRAUSE Jakub | 384 Y | Poznań | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:02:24 | 00:04:35 | ||
827 | KATNER Cezary | 619 X | Moralni Zwyciezcy | WYSZKÓW | M | 00:00:00 | 00:02:22 | 00:04:35 | ||
828 | LIPSKI Michał | 691 Y | 20 groszy | KONSTANCIN-JEZIORNA | M | 00:00:00 | 00:02:20 | 00:04:35 | ||
829 | DĄBROWSKI Zbigniew | 74 X | Łowcy Kilometrów | WOŁOMIN | M | 00:00:00 | 00:02:24 | 00:04:36 | ||
830 | MIODUSZEWSKI Paweł | 74 Y | Łowcy Kilometrów | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:24 | 00:04:36 | ||
831 | BARANOWSKI Michał | 619 Y | Moralni Zwyciezcy | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:21 | 00:04:36 | ||
832 | MARCINKOWSKI Przemysław | 426 X | PROTON | GOSTYŃ | M | 00:00:00 | 00:02:26 | 00:04:36 | ||
833 | BOJKO Filip | 32 X | Pan Psakomandosa i Ziom | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:23 | 00:04:37 | ||
834 | PIOTROWSKI Paweł | 426 Y | PROTON | GOSTYŃ | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 00:04:37 | ||
835 | KLIMCZAK Mariusz | 471 X | EKO | M | 00:00:00 | 00:02:22 | 00:04:37 | |||
836 | OLECH Artur | 471 Y | EKO | M | 00:00:00 | 00:02:22 | 00:04:37 | |||
837 | ZARODA Jerzy | 585 X | AKTYWNI KONIN | KB AKTYWNI KONIN | M | 00:00:00 | 00:02:22 | 00:04:37 | ||
838 | SZABELAK Witek | 167 X | marta i witek | ORTOREH TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:28 | 00:04:38 | ||
839 | NIEDŹWIEDŹ Tomasz | 414 X | Siła Ogra Trail Team | STRACHÓW | M | 00:00:00 | 00:02:24 | 00:04:38 | ||
840 | KWAŚNIEWSKI Hubert | 414 Y | Siła Ogra Trail Team | SOBÓTKA | M | 00:00:00 | 00:02:23 | 00:04:38 | ||
841 | GAŁĘZIA Grzegorz | 102 Y | Spartanie Dzieciom | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:02:27 | 00:04:39 | ||
842 | SZYGENDA Waldemar | 585 Y | AKTYWNI KONIN | KB AKTYWNI KONIN | M | 00:00:00 | 00:02:24 | 00:04:39 | ||
843 | GAPSKI Adam | 716 Y | KB Aktywni Konin | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 00:04:39 | |||
844 | STAWSKI Dariusz | 51 Y | DWADZIADKI | KB ARTURÓWEK ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 00:04:40 | ||
845 | KOŁKOWSKI Andrzej | 102 X | Spartanie Dzieciom | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:02:26 | 00:04:40 | ||
846 | OSTROWSKI Ignacy | 454 Y | trifit.pl | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 00:04:40 | ||
847 | ANDRZEJCZAK Tomasz | 716 X | KB Aktywni Konin | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 00:04:40 | |||
848 | ZOK Karol | 45 X | KA-RO Team | M | 00:00:00 | 00:02:28 | 00:04:40 | |||
849 | OSINSKI Robert | 45 Y | KA-RO Team | M | 00:00:00 | 00:02:28 | 00:04:40 | |||
850 | RUTA Maciej | 51 X | DWADZIADKI | WKB META LUBLINIEC | M | 00:00:00 | 00:02:25 | 00:04:41 | ||
851 | POSTUPALSKI Michał | 256 Y | Hakuna Matata | XTRAINER.PL | M | 00:00:00 | 00:02:27 | 00:04:41 | ||
852 | GRZESIAK Krzysztof | 454 X | trifit.pl | PIASECZNO | M | 00:00:00 | 00:02:26 | 00:04:41 | ||
853 | WESOŁOWSKI Mariusz | 539 X | KarMar Runners | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:29 | 00:04:41 | ||
854 | WUWER Mariusz | 25 X | Damy radę | HRMAX ŻORY | M | 00:00:00 | 00:02:31 | 00:04:42 | ||
855 | SOPOTNICKI Wojciech | 720 X | Gorące Buraki | M | 00:00:00 | 00:02:29 | 00:04:42 | |||
856 | AUGUSTYNOWICZ Andrzej | 720 Y | Gorące Buraki | M | 00:00:00 | 00:02:29 | 00:04:42 | |||
857 | KIERENKO Paweł | 86 X | SONSIEDZI | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:29 | 00:04:43 | ||
858 | KRAWCZYK Marcin | 86 Y | SONSIEDZI | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:29 | 00:04:43 | ||
859 | WIŚNIEWSKI Artur | 209 X | INTRO | M | 00:00:00 | 00:02:53 | 00:04:43 | |||
860 | BONDARCZUK Igor | 209 Y | INTRO | M | 00:00:00 | 00:02:53 | 00:04:43 | |||
861 | KIRKIEWICZ Ireneusz | 230 Y | Oława | OŁAWA | M | 00:00:00 | 00:02:27 | 00:04:43 | ||
862 | PIKOR Jacek | 469 Y | biegusiem.pl | BIEGUSIEM.PL | M | 00:00:00 | 00:02:32 | 00:04:43 | ||
863 | BÓBSKI Michał | 524 X | DaszRun | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:02:30 | 00:04:43 | ||
864 | BIEŃKOWSKI Michał | 46 X | Hydro 1 | M | 00:00:00 | 00:02:27 | 00:04:43 | |||
865 | WRÓBEL Dariusz | 93 Y | Alterkom Team | M | 00:00:00 | 00:02:28 | 00:04:44 | |||
866 | WOWK Robert | 360 Y | śmigające pięty | SZWLA STARGARD SZCZECIŃSKI | M | 00:00:00 | 00:02:51 | 00:04:44 | ||
867 | TUROSZ Zbigniew | 469 X | biegusiem.pl | LEŻAJSK | M | 00:00:00 | 00:02:33 | 00:04:44 | ||
868 | BARTOSZEK Mateusz | 524 Y | DaszRun | LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:02:30 | 00:04:44 | ||
869 | PTAK Radosław | 13 Y | Trenujemy na hołdach | KATOWICE | M | 00:00:00 | 00:02:32 | 00:04:45 | ||
870 | NARTOWSKI Jan | 357 Y | Apteka MIKSTURA Ciechocinek | APTEKA MIKSTURA CIECHOCINEK | M | 00:00:00 | 00:02:30 | 00:04:45 | ||
871 | MOŚCIŃSKI Wojciech | 360 X | śmigające pięty | SZWLA STARGARD SZCZECIŃSKI | M | 00:00:00 | 00:02:51 | 00:04:45 | ||
872 | ORŁÓW Jakub | 13 X | Trenujemy na hołdach | TYCHY | M | 00:00:00 | 00:02:32 | 00:04:46 | ||
873 | RUZIK Rafał | 437 X | trifit.pl | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:32 | 00:04:46 | ||
874 | WYRĄBKIEWICZ Janusz | 357 X | Apteka MIKSTURA Ciechocinek | APTEKA MIKSTURA CIECHOCINEK | M | 00:00:00 | 00:02:31 | 00:04:46 | ||
875 | ZWIERZYŃSKI Wojciech | 153 Y | Bang Bang Team | SPORTEVO | M | 00:00:00 | 00:02:33 | 00:04:47 | ||
876 | KLARECKI Adrian | 365 X | AstMa Team | REDA | M | 00:00:00 | 00:02:58 | 00:04:47 | ||
877 | PUSZAKOWSKI Jacek | 437 Y | trifit.pl | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:33 | 00:04:47 | ||
878 | PĘDZIWIATR Jacek | 711 Y | Ultra Beskid Sport | ULTRA BESKID SPORT | M | 00:00:00 | 00:02:35 | 00:04:47 | ||
879 | MAŁKOWSKI Krzysztof | 143 Y | Dwóch takich, co zwiedzają szlaki | M | 00:00:00 | 00:02:32 | 00:04:48 | |||
880 | KOŚMIDER Tomasz | 313 X | Nie biegaj bo się spocisz | M | 00:00:00 | 00:02:33 | 00:04:48 | |||
881 | BRÓG Wojciech | 313 Y | Nie biegaj bo się spocisz | M | 00:00:00 | 00:02:34 | 00:04:48 | |||
882 | KRÓL Maciej | 365 Y | AstMa Team | REDA | M | 00:00:00 | 00:02:57 | 00:04:48 | ||
883 | ŻURAWSKI Tomasz | 602 X | Delta szwadron supercool komando wilków alfa | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:02:34 | 00:04:48 | ||
884 | BUCHHOLZ Piotr | 143 X | Dwóch takich, co zwiedzają szlaki | M | 00:00:00 | 00:02:32 | 00:04:49 | |||
885 | KACZMARSKI Jarosław | 144 X | PT Crosse Team | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M | 00:00:00 | 00:02:35 | 00:04:49 | ||
886 | CIEŚLIK Maciej | 144 Y | PT Crosse Team | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:02:34 | 00:04:49 | ||
887 | GARCON Łukasz | 698 Y | Team 2 | M | 00:00:00 | 00:02:37 | 00:04:49 | |||
888 | ZIEMBA Przemysław | 417 X | BO TAK | LUBIN | M | 00:00:00 | 00:02:43 | 00:04:50 | ||
889 | ZIELEZIŃSKI Marcin | 417 Y | BO TAK | LUBIN | M | 00:00:00 | 00:02:43 | 00:04:50 | ||
890 | WRONA Mateusz | 698 X | Team 2 | M | 00:00:00 | 00:02:37 | 00:04:50 | |||
891 | DWORAK Norbert | 118 X | Łysy i Tęgi | M | 00:00:00 | 00:02:38 | 00:04:51 | |||
892 | BEMBEN Roman | 118 Y | Łysy i Tęgi | M | 00:00:00 | 00:02:37 | 00:04:51 | |||
893 | PODKÓWKA Zbigniew | 343 Y | Kropla bez Kitu | BYDGOSZCZ | M | 00:00:00 | 00:02:33 | 00:04:51 | ||
894 | KWIATKOWSKI Aleksander | 594 X | PO RAZ DRUGI | IPA KATOWICE VI | M | 00:00:00 | 00:02:45 | 00:04:51 | ||
895 | ZNAMIEC Marcin | 594 Y | PO RAZ DRUGI | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:45 | 00:04:51 | ||
896 | NOWOMIEJSKI Marcin | 54 X | Włóczykije | M | 00:00:00 | 00:02:36 | 00:04:52 | |||
897 | RĄPAŁA Bogusław | 576 X | Boguś i spółka | SANOK | M | 00:00:00 | 00:02:31 | 00:04:52 | ||
898 | JĘDRUSZCZAK Tomasz | 576 Y | Boguś i spółka | STASZIC | M | 00:00:00 | 00:02:32 | 00:04:52 | ||
899 | CHMIELARSKI Andrzej | 54 Y | Włóczykije | M | 00:00:00 | 00:02:37 | 00:04:53 | |||
900 | GRĄDEK Tomasz | 302 Y | JacTom | M | 00:00:00 | 00:02:38 | 00:04:53 | |||
901 | HAUSMAN Tomasz | 326 X | Ekipa spod Grudziądza | M | 00:00:00 | 00:02:36 | 00:04:53 | |||
902 | KAPUSTA Paweł | 326 Y | Ekipa spod Grudziądza | M | 00:00:00 | 00:02:36 | 00:04:53 | |||
903 | GARNEK Piotr | 458 X | Run Fast Or Die | WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:02:38 | 00:04:53 | ||
904 | FABIŃSKI Marcin | 12 X | M&M Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M | 00:00:00 | 00:02:43 | 00:04:54 | ||
905 | IDZI Piotr | 301 Y | Warczące Szprychy | WARCZĄCE SZPRYCHY | M | 00:00:00 | 00:02:39 | 00:04:54 | ||
906 | BĄK Jacek | 302 X | JacTom | M | 00:00:00 | 00:02:38 | 00:04:54 | |||
907 | ZYGMUNT Marcin | 12 Y | M&M Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M | 00:00:00 | 00:02:43 | 00:04:55 | ||
908 | JÓŹWICKI Michał | 53 X | KIM TEAM | WIĄZOWNA | M | 00:00:00 | 00:02:38 | 00:04:55 | ||
909 | PROTASIUK Mariusz | 53 Y | KIM TEAM | WIĄZOWNA | M | 00:00:00 | 00:02:39 | 00:04:55 | ||
910 | WIESE Zdzisław | 69 X | Stare konie Maniaca | KB MANIAC | M | 00:00:00 | 00:02:47 | 00:04:55 | ||
911 | ŁABĘCKI Jarek | 69 Y | Stare konie Maniaca | KB MANIAC/KB UE POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:02:47 | 00:04:55 | ||
912 | PŁÓCIENNICZAK Jakub | 22 Y | Boot Camp POlska | BOOT CAMP POLSKA | M | 00:00:00 | 00:02:39 | 00:04:55 | ||
913 | GALLA Jacek | 657 Y | On-Sight/rajdkonwalii.pl | RAJDKONWALII.PL TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 00:04:56 | ||
914 | PELPLIŃSKI Piotr | 703 X | Kwidzyn Run / Intel Runner | SOPOT | M | 00:00:00 | 00:02:39 | 00:04:56 | ||
915 | FIGURA Marcin | 703 Y | Kwidzyn Run / Intel Runner | KWIDZYN | M | 00:00:00 | 00:02:39 | 00:04:56 | ||
916 | CZERWIECKI Marcin | 115 Y | PERI TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:41 | 00:04:57 | |||
917 | KUPCZAK Grzegorz | 123 X | KAMIKADZE | MROCZEŃ | M | 00:00:00 | 00:02:35 | 00:04:57 | ||
918 | ZAREMBA Marek | 123 Y | KAMIKADZE | ŁĘKA MROCZEŃSKA | M | 00:00:00 | 00:02:35 | 00:04:57 | ||
919 | MART Mariusz | 519 Y | plamas | PLAMAS | M | 00:00:00 | 00:02:45 | 00:04:57 | ||
920 | KOZYRSKI Krzysztof | 385 X | Team Cukiernia Nova Stargard | STARGARD SZCZECIŃSKI | M | 00:00:00 | 00:02:52 | 00:04:57 | ||
921 | PACIOREK Piotr | 511 X | Polsat Biega | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:43 | 00:04:57 | ||
922 | TYRALSKI Dominik | 511 Y | Polsat Biega | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:43 | 00:04:57 | ||
923 | MUSZYŃSKI Marek | 635 Y | VitaInSilica | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:02:45 | 00:04:57 | ||
924 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 657 X | On-Sight/rajdkonwalii.pl | ON-SIGHT | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 00:04:57 | ||
925 | KUŁAKOWSKI Piotr | 20 Y | człapacze | KONSTANCIN JEZIORNA | M | 00:00:00 | 00:02:40 | 00:04:58 | ||
926 | JACHYM Marcin | 252 Y | Służba-Team | M | 00:00:00 | 00:02:52 | 00:04:58 | |||
927 | ŻOCHOWSKI Bartosz | 385 Y | Team Cukiernia Nova Stargard | STARGARD SZCZECIŃSKI | M | 00:00:00 | 00:02:54 | 00:04:58 | ||
928 | WIKTORSKI Błażej | 480 X | Naganiacze | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:02:50 | 00:04:58 | ||
929 | RYKAŁA Artur | 519 X | plamas | PLAMAS | M | 00:00:00 | 00:02:44 | 00:04:58 | ||
930 | RAK Łukasz | 203 Y | KiŁ-a | JASŁO | M | 00:00:00 | 00:02:44 | 00:04:59 | ||
931 | LATAROWSKI Grzegorz | 222 X | Rübezahl | LWÓWEK ŚLĄSKI | M | 00:00:00 | 00:02:43 | 00:04:59 | ||
932 | ZASINA Sebastian | 222 Y | Rübezahl | PRUSZKÓW | M | 00:00:00 | 00:02:42 | 00:04:59 | ||
933 | MIELEC Daniel | 252 X | Służba-Team | M | 00:00:00 | 00:02:54 | 00:04:59 | |||
934 | ŁOPATA Grzegorz | 79 Y | Body4U Team | MIKOŁÓW | M | 00:00:00 | 00:02:50 | 00:05:00 | ||
935 | JAWORSKI Daniel | 295 Y | Baba Na Niedźwiedziu ,) | TIME4RUNNING | M | 00:00:00 | 00:02:41 | 00:05:00 | ||
936 | SIELECKI Grzegorz | 299 X | To sie raczej uda | OPATÓW | M | 00:00:00 | 00:02:42 | 00:05:00 | ||
937 | GONCIARZ Andrzej | 432 X | Andrzej x 2 | M | 00:00:00 | 00:03:03 | 00:05:00 | |||
938 | GALLA Marek | 635 X | VitaInSilica | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 00:05:00 | ||
939 | MARCINKOWSKI Mikołaj | 215 X | Ultra mogą dłużej | DĄBRÓWKA | M | 00:00:00 | 00:02:40 | 00:05:01 | ||
940 | STASZEWSKI Piotr | 215 Y | Ultra mogą dłużej | POTASZE | M | 00:00:00 | 00:02:40 | 00:05:01 | ||
941 | DZIADOWIEC Andrzej | 432 Y | Andrzej x 2 | M | 00:00:00 | 00:03:04 | 00:05:01 | |||
942 | JASKULSKI Kazimierz | 707 Y | Akademia Biegania Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M | 00:00:00 | 00:02:42 | 00:05:01 | ||
943 | KUŹNIAK Filip | 142 X | FiKu MiKu | GOMOLA TRANS AIRCO | M | 00:00:00 | 00:02:42 | 00:05:02 | ||
944 | PYSZKO Mariusz | 194 X | Harpagany | WOLA MIEDNIEWSKA | M | 00:00:00 | 00:02:47 | 00:05:02 | ||
945 | RUBIKOWSKI Jacek | 194 Y | Harpagany | ŻYRARDÓW | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 00:05:02 | ||
946 | PIOTROWSKI Maciej | 76 X | odBiegamy odNormy | ODBIEGAMY ODNORMY | M | 00:00:00 | 00:02:44 | 00:05:03 | ||
947 | ROGÓSZ Piotr | 76 Y | odBiegamy odNormy | ODBIEGAMY ODNORMY | M | 00:00:00 | 00:02:44 | 00:05:03 | ||
948 | SZAFRANIEC Artur | 338 Y | Running shutdowns | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:45 | 00:05:03 | ||
949 | CZUBA Adam | 448 Y | BodyKinetic | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 00:05:03 | ||
950 | DABULIS Jarosław | 338 X | Running shutdowns | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 00:05:03 | ||
951 | RAJZER Mariusz | 448 X | BodyKinetic | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 00:05:03 | |||
952 | ŻUROWSKI Marcin | 119 X | Wentyl i Ringabulina | KICIN | M | 00:00:00 | 00:02:46 | 00:05:03 | ||
953 | POSKROBKO Jarosław | 268 X | PoweradeTeam | POWERADETEAM | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 00:05:04 | ||
954 | JANKOWSKI Sebastian | 268 Y | PoweradeTeam | POWERADETEAM | M | 00:00:00 | 00:02:47 | 00:05:04 | ||
955 | KUPIEC Dariusz | 97 X | MKB DREPTAK | MKB DREPTAK | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 00:05:05 | ||
956 | SZYMAŃSKI Mariusz | 97 Y | MKB DREPTAK | MKB DREPTAK | M | 00:00:00 | 00:02:51 | 00:05:05 | ||
957 | FUNKA Andrzej | 110 X | Chyży 1 | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 00:05:05 | ||
958 | ZAGAJEWSKI Mariusz | 247 Y | Optymiści III | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 00:05:06 | ||
959 | SZKUTA Michał | 110 Y | Chyży 1 | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 00:05:06 | ||
960 | JURKOWSKI Marcin | 190 X | Sąsiedzi Team | EXATEL RUNNING TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:49 | 00:05:06 | ||
961 | SROKA Paweł | 247 X | Optymiści III | MICHAŁÓW-REGINÓW | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 00:05:06 | ||
962 | ROWIŃSKI Tomasz | 190 Y | Sąsiedzi Team | GOLIAT LEONCIN | M | 00:00:00 | 00:02:49 | 00:05:07 | ||
963 | WIKTOROWICZ Tomasz | 380 X | Damy Rade! | WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 00:05:07 | ||
964 | KASZA Marek | 610 Y | Pędzące zające | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:02:49 | 00:05:07 | ||
965 | BOCHENEK Jacek | 637 Y | W poszukiwaniu przodków człowieka. | FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓW | M | 00:00:00 | 00:02:57 | 00:05:07 | ||
966 | DZIADOWIEC Łukasz | 510 X | Ekipa rzeźników | CHEŁMEK | M | 00:00:00 | 00:03:04 | 00:05:07 | ||
967 | PFAJFER Marek | 233 Y | Drużyna Wiercika | LEGBĄD | M | 00:00:00 | 00:02:50 | 00:05:08 | ||
968 | KOWAL Adam Bogusław | 380 Y | Damy Rade! | JELCZ-LASKOWICE | M | 00:00:00 | 00:02:48 | 00:05:08 | ||
969 | KAŁA Maciej | 510 Y | Ekipa rzeźników | CHEŁMEK | M | 00:00:00 | 00:03:04 | 00:05:08 | ||
970 | WIATEREK Remigiusz | 572 Y | Anaconda | LANTMÄNNEN UNIBAKE | M | 00:00:00 | 00:02:52 | 00:05:08 | ||
971 | PROSZOWSKI Piotr | 151 Y | SKB Stalowa Wola | SKB STALOWA WOLA | M | 00:00:00 | 00:02:50 | 00:05:09 | ||
972 | JACHYM Marcin | 212 X | Pathfinders | LIBERTÓW | M | 00:00:00 | 00:02:56 | 00:05:09 | ||
973 | MURAK Robert | 212 Y | Pathfinders | ŁĘCZNA | M | 00:00:00 | 00:02:56 | 00:05:09 | ||
974 | KUCHARSKI Dariusz | 224 Y | LEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOM | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:02:54 | 00:05:10 | ||
975 | SZWED Andrzej | 151 X | SKB Stalowa Wola | SKB STALOWA WOLA | M | 00:00:00 | 00:02:50 | 00:05:11 | ||
976 | ROTTER Daniel | 157 Y | SZWLA Stargard | STARGARD | M | 00:00:00 | 00:03:01 | 00:05:11 | ||
977 | WANAT Krzysztof | 609 Y | Statek i Kotwica | BRISTOL | M | 00:00:00 | 00:02:42 | 00:05:11 | ||
978 | WÓJCIK Julian | 157 X | SZWLA Stargard | STARGARD | M | 00:00:00 | 00:03:03 | 00:05:12 | ||
979 | DULAWA Dawid | 609 X | Statek i Kotwica | BRISTOL | M | 00:00:00 | 00:02:40 | 00:05:12 | ||
980 | KOPCZYŃSKI Tomasz | 690 X | Ciasteczkowe Potwory | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:02:52 | 00:05:12 | ||
981 | PIETRULIŃSKI Mateusz | 690 Y | Ciasteczkowe Potwory | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:02:52 | 00:05:12 | ||
982 | TUTKA Maksymilian | 125 Y | Team Leżajsk - Dębno | LEŻAJSK | M | 00:00:00 | 00:02:54 | 00:05:13 | ||
983 | KOTKOWSKI Piotr | 361 Y | STO-nogi Milanówek JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:56 | 00:05:13 | ||
984 | JANASIK Leszek | 485 X | Turbo Pruszków / STO-nogi Milanówek | PRUSZKÓW | M | 00:00:00 | 00:02:56 | 00:05:13 | ||
985 | TROJNAR Damian | 125 X | Team Leżajsk - Dębno | JUTRZENKA DĘBNO | M | 00:00:00 | 00:02:54 | 00:05:14 | ||
986 | SIKORA Jacek | 345 X | Water Team | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:02:54 | 00:05:14 | ||
987 | KOPACZ Dariusz | 361 X | STO-nogi Milanówek JacekBiega Running Team | MILANÓWEK | M | 00:00:00 | 00:02:57 | 00:05:14 | ||
988 | CICHOWSKI Grzegorz | 626 Y | Gdynia Toruń Team | GDYNIA | M | 00:00:00 | 00:02:37 | 00:05:15 | ||
989 | GAJASZEK Tomasz | 697 X | Team 1 | M | 00:00:00 | 00:02:53 | 00:05:15 | |||
990 | PASTERNAK Teodor | 485 Y | Turbo Pruszków / STO-nogi Milanówek | PRUSZKÓW | M | 00:00:00 | 00:02:57 | 00:05:15 | ||
991 | GAIK Andrzej | 626 X | Gdynia Toruń Team | M | 00:00:00 | 00:02:38 | 00:05:15 | |||
992 | KAJEWSKI Rafał | 718 Y | RUN TIMES - TEAM II | ŚREM | M | 00:00:00 | 00:02:55 | 00:05:16 | ||
993 | WIŚNIEWSKI Kacper | 38 Y | Pobite Gary | M | 00:00:00 | 00:02:55 | 00:05:16 | |||
994 | SIVOSAVI Veikko | 573 X | TUSKA | TURKU/ FINLAND | M | 00:00:00 | 00:02:52 | 00:05:17 | ||
995 | OPARA Piotr | 631 X | 14zero | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:56 | 00:05:17 | ||
996 | WIECZOREK Bartosz | 697 Y | Team 1 | M | 00:00:00 | 00:02:53 | 00:05:17 | |||
997 | ŁOJEK Krzysztof | 38 X | Pobite Gary | M | 00:00:00 | 00:02:55 | 00:05:17 | |||
998 | SZARKOWSKI Robert | 161 X | RoBo | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:57 | 00:05:18 | ||
999 | TROJANOWSKI Bogusław | 161 Y | RoBo | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:58 | 00:05:18 | ||
1000 | GIELO Daniel | 631 Y | 14zero | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:02:56 | 00:05:18 | ||
1001 | BUCZEL Michał | 666 Y | CONKRET Running Team | TORUŃ | M | 00:00:00 | 00:02:59 | 00:05:18 | ||
1002 | ZIELIŃSKI Ireneusz | 291 Y | Qnie z Łubianki | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | M | 00:00:00 | 00:02:58 | 00:05:19 | ||
1003 | ZIELIŃSKI Michał | 355 X | Spartanie Dzieciom | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:03:07 | 00:05:19 | ||
1004 | RUDKOWSKI Piotr | 355 Y | Spartanie Dzieciom | SPARTANIE DZIECIOM | M | 00:00:00 | 00:03:07 | 00:05:19 | ||
1005 | ŁANKIEWICZ Daniel | 666 X | CONKRET Running Team | TORUŃ | M | 00:00:00 | 00:02:59 | 00:05:19 | ||
1006 | ORDON Zbigniew | 291 X | Qnie z Łubianki | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | M | 00:00:00 | 00:02:57 | 00:05:20 | ||
1007 | KRAJEWSKI Artur | 623 X | ULTRAHOLYC.TEAM.PL | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:02:56 | 00:05:20 | ||
1008 | KIERZKOWSKI Rafał | 250 Y | Słynni Kenijczycy | M | 00:00:00 | 00:02:58 | 00:05:21 | |||
1009 | WOJTANOWICZ Jacek | 434 X | Nafciarz Stalowa Wola | M | 00:00:00 | 00:02:31 | 00:05:21 | |||
1010 | HENKIEL Bartłomiej | 434 Y | Nafciarz Stalowa Wola | M | 00:00:00 | 00:02:32 | 00:05:21 | |||
1011 | BLICHAR Sebastian | 288 Y | SPECjal | WROCŁAW | M | 1 | 00:00:00 | 00:02:58 | 00:05:22 | |
1012 | KOZŁOWSKI Grzegorz | 288 X | SPECjal | WROCŁAW | M | 1 | 00:00:00 | 00:02:58 | 00:05:22 | |
1013 | CEBULA Leszek | 395 Y | PoKraki | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:02:59 | 00:05:22 | ||
1014 | ROKICKI Piotr | 395 X | PoKraki | 5XM4 | M | 00:00:00 | 00:02:59 | 00:05:22 | ||
1015 | MŁODZIKOWSKI Rafał | 250 X | Słynni Kenijczycy | M | 00:00:00 | 00:02:58 | 00:05:22 | |||
1016 | ŚWIDEREK Jacek | 198 Y | Bo Tak | M | 00:00:00 | 00:02:59 | 00:05:23 | |||
1017 | MICHALCZUK Dominik | 544 X | ORANGE POLSKA 6 | ORANGE POLSKA 6 | M | 00:00:00 | 00:03:00 | 00:05:23 | ||
1018 | KONDASZEWSKI Dariusz | 546 X | Zieliniec Team | PIOTRKÓW TRYB. | M | 00:00:00 | 00:03:02 | 00:05:23 | ||
1019 | KRÓL Zbigniew | 307 X | Wataha Czerwonego Kapturka | MYSŁOWICE | M | 00:00:00 | 00:03:04 | 00:05:24 | ||
1020 | ŁAKOMIK Karol | 307 Y | Wataha Czerwonego Kapturka | DĄBROWA GÓRNICZA | M | 00:00:00 | 00:03:04 | 00:05:24 | ||
1021 | KOT Robert | 544 Y | ORANGE POLSKA 6 | ORANGE POLSKA 6 | M | 00:00:00 | 00:03:00 | 00:05:24 | ||
1022 | ROZYNEK Dariusz | 546 Y | Zieliniec Team | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:03:02 | 00:05:24 | ||
1023 | BOROWY Piotr | 630 X | Bosy zając | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:02:59 | 00:05:24 | ||
1024 | PLUTA Michał | 630 Y | Bosy zając | GDYNIA | M | 00:00:00 | 00:02:59 | 00:05:24 | ||
1025 | RYPLEWICZ Mariusz | 337 Y | ORANGE POLSKA 8 | ORANGE POLSKA | M | 00:00:00 | 00:03:02 | 00:05:25 | ||
1026 | ARTUR Żywczak | 369 Y | Krakusy | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:03:05 | 00:05:25 | ||
1027 | SZCZEPAŃSKI Artur | 452 X | ORANGE POLSKA 1 | ORANGE POLSKA | M | 00:00:00 | 00:03:00 | 00:05:25 | ||
1028 | ROSIŃSKI Rafał | 452 Y | ORANGE POLSKA 1 | ORANGE POLSKA | M | 00:00:00 | 00:03:00 | 00:05:25 | ||
1029 | TYCHOWICZ Robert | 584 X | Button's Team | ŻARY | M | 00:00:00 | 00:03:00 | 00:05:25 | ||
1030 | ŻYTNIK Piotr | 584 Y | Button's Team | ŻARY | M | 00:00:00 | 00:03:00 | 00:05:25 | ||
1031 | CZUBA Robert | 337 X | ORANGE POLSKA 8 | ORANGE POLSKA | M | 00:00:00 | 00:03:02 | 00:05:26 | ||
1032 | ZAWADZKI Mariusz | 369 X | Krakusy | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:03:06 | 00:05:26 | ||
1033 | ZANIEWSKI Krzysztof | 193 Y | Przegląd Sportowy | CHRISACTIVE | M | 00:00:00 | 00:03:02 | 00:05:27 | ||
1034 | LESIAK Tomasz | 410 Y | Kasia i Tomek | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:03:02 | 00:05:27 | ||
1035 | JEWUŁA Mariusz | 498 X | JAGUARY | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:03:03 | 00:05:27 | ||
1036 | KOŁACZ Wojciech | 82 X | do trzech razy sztuka | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:04 | 00:05:27 | ||
1037 | TYC Ryszard | 498 Y | JAGUARY | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:03:03 | 00:05:28 | ||
1038 | GMAJ Daniel | 202 X | Alnor | GRÓJEC | M | 00:00:00 | 00:03:06 | 00:05:29 | ||
1039 | MIKOWSKI Artur | 202 Y | Alnor | GRÓJEC | M | 00:00:00 | 00:03:06 | 00:05:29 | ||
1040 | ROGALA Rafał | 273 X | Aliens | SOLVITUR AMBULANDO | M | 00:00:00 | 00:03:08 | 00:05:29 | ||
1041 | CYTRYNOWICZ Tomasz | 273 Y | Aliens | SOLVITUR AMBULANDO | M | 00:00:00 | 00:03:08 | 00:05:29 | ||
1042 | WNUCZEK Sławomir | 388 Y | Monia i Slavko | M | 00:00:00 | 00:03:03 | 00:05:29 | |||
1043 | BOROWSKI Rafał | 403 X | KITCHEN TEAM | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:01 | 00:05:29 | ||
1044 | SOSNOWSKI Łukasz | 403 Y | KITCHEN TEAM | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:03:01 | 00:05:29 | ||
1045 | JAMA Rafał | 504 Y | Water Team | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:03:04 | 00:05:30 | ||
1046 | KOPEĆ Krzysztof | 21 X | Muzycy | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:03:03 | 00:05:31 | ||
1047 | ZAJĄC Tomasz | 21 Y | Muzycy | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:03:04 | 00:05:31 | ||
1048 | KRUDYSZ Przemysław | 558 X | xyz | ŁOWCE | M | 00:00:00 | 00:03:07 | 00:05:31 | ||
1049 | GOMUŁKA Andrzej | 558 Y | xyz | HUCISKO JAWORNICKIE | M | 00:00:00 | 00:03:07 | 00:05:31 | ||
1050 | GWIZDAK Bartosz | 504 X | Water Team | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:03:05 | 00:05:32 | ||
1051 | WILK Dariusz | 605 X | MSport - Spartanie | MSPORT | M | 00:00:00 | 00:03:06 | 00:05:32 | ||
1052 | SYLWESTRZAK Ewaryst | 581 Y | MEKS | PIASECZNO | M | 00:00:00 | 00:03:11 | 00:05:32 | ||
1053 | WILK Rafał | 605 Y | MSport - Spartanie | SPARTANIE | M | 00:00:00 | 00:03:06 | 00:05:32 | ||
1054 | ADAMI Gabriele | 67 Y | Dzikie Latające Świnie | M | 00:00:00 | 00:03:06 | 00:05:33 | |||
1055 | KOŁODZIEJSKI Jarek | 254 X | NIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'a | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:03:07 | 00:05:33 | ||
1056 | KUBAREK Łukasz | 254 Y | NIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'a | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:03:07 | 00:05:33 | ||
1057 | MACIEJ Kowalski | 581 X | MEKS | OŚNO LUBUSKIE | M | 00:00:00 | 00:03:11 | 00:05:33 | ||
1058 | KOZAR Wojciech | 67 X | Dzikie Latające Świnie | M | 00:00:00 | 00:03:05 | 00:05:33 | |||
1059 | ZAGDAŃSKI Robert | 109 Y | Finisz Rymanów | MACHNÓWKA | M | 00:00:00 | 00:03:09 | 00:05:34 | ||
1060 | SZCZEPANIK Tomasz | 223 X | Zabiegani Częstochowa II | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | M | 00:00:00 | 00:03:06 | 00:05:34 | ||
1061 | SPYRA Sławomir | 223 Y | Zabiegani Częstochowa II | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | M | 00:00:00 | 00:03:06 | 00:05:34 | ||
1062 | ŚLĄCZKA Arkadiusz | 109 X | Finisz Rymanów | FINISZ RYMANÓW | M | 00:00:00 | 00:03:08 | 00:05:34 | ||
1063 | STARCZEWSKI Jarosław | 238 Y | Run Forrest | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M | 00:00:00 | 00:03:07 | 00:05:35 | ||
1064 | NĘDZUSIAK Dariusz | 374 Y | Caryńska to Złoooo | CIECHOCINEK | M | 00:00:00 | 00:03:08 | 00:05:35 | ||
1065 | ŚLIWIŃSKI Andrzej | 439 Y | MIECHÓW | MIECHÓW | M | 00:00:00 | 00:03:09 | 00:05:35 | ||
1066 | JASKUŁA Paweł | 238 X | Run Forrest | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:03:07 | 00:05:36 | ||
1067 | CELEJEWSKI Przemysław | 330 X | Alnor | GRÓJEC | M | 00:00:00 | 00:03:11 | 00:05:36 | ||
1068 | NOWAK Jarosław | 332 X | bbl Toruń | BBL TORUŃ | M | 00:00:00 | 00:03:09 | 00:05:36 | ||
1069 | KŁOPOCKI Jan | 518 X | Wpisz cokolwiek. | BYDGOSZCZ | M | 00:00:00 | 00:03:10 | 00:05:36 | ||
1070 | KREMPA Mateusz | 518 Y | Wpisz cokolwiek. | OSIELSKO | M | 00:00:00 | 00:03:10 | 00:05:36 | ||
1071 | KONDAS Arkadiusz | 373 X | HumanSport | runningbastards.pl | SKOCZÓW | M | 00:00:00 | 00:03:12 | 00:05:37 | ||
1072 | GAŚ Piotr | 373 Y | HumanSport | runningbastards.pl | SKOCZÓW | M | 00:00:00 | 00:03:12 | 00:05:37 | ||
1073 | PORĘBA Eugeniusz | 439 X | MIECHÓW | MIECHÓW | M | 00:00:00 | 00:03:10 | 00:05:37 | ||
1074 | RUTKE Grzegorz | 603 X | Faj(k)owe Dziki | RUNRACE.PL | M | 00:00:00 | 00:03:09 | 00:05:37 | ||
1075 | MLEKODAJ Wojciech | 516 X | PRZEBIEGLI | RABKA-ZDRÓJ | M | 1 | 00:00:00 | 00:03:11 | 00:05:38 | |
1076 | KROCZAK Wojciech | 603 Y | Faj(k)owe Dziki | POLSKA BIEGA PIESZYCE | M | 00:00:00 | 00:03:09 | 00:05:38 | ||
1077 | ZIĘBA Sebastian | 35 X | Finches | GDYNIA | M | 00:00:00 | 00:03:13 | 00:05:39 | ||
1078 | JASIENIECKI Rafał | 64 X | HARPAGAN KUYAVIA | BYDGOSZCZ | M | 00:00:00 | 00:03:10 | 00:05:39 | ||
1079 | STRABEL Łukasz | 64 Y | HARPAGAN KUYAVIA | BYDGOSZCZ | M | 00:00:00 | 00:03:10 | 00:05:39 | ||
1080 | PASELA Bartosz | 188 X | Weterani BESKID.TV | SMASHING PĄPKINS | M | 00:00:00 | 00:03:12 | 00:05:39 | ||
1081 | OKARMA Wojciech | 188 Y | Weterani BESKID.TV | SPOREST | M | 00:00:00 | 00:03:12 | 00:05:39 | ||
1082 | NOWAK Leszek | 213 X | Wolne elektronyki | BIBICE | M | 00:00:00 | 00:03:14 | 00:05:39 | ||
1083 | STEFANIAK Andrzej | 213 Y | Wolne elektronyki | KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:03:14 | 00:05:40 | ||
1084 | JURASZEK Mirosław | 554 Y | Biegamy sobie | SIENIAWKA | M | 00:00:00 | 00:03:11 | 00:05:40 | ||
1085 | DEMBY Michał | 404 Y | Like a lamb to the slaughter | MUD GOATS | M | 00:00:00 | 00:03:12 | 00:05:41 | ||
1086 | BISKUP Rafał | 647 X | Lipa&Rolf | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:14 | 00:05:41 | ||
1087 | LIPSKI Rafał | 647 Y | Lipa&Rolf | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:14 | 00:05:41 | ||
1088 | ŁOWCZAK Bartosz | 88 Y | KW / Bike Polo Lublin | BIKE POLO LUBLIN | M | 00:00:00 | 00:03:13 | 00:05:42 | ||
1089 | MRÓZ Paweł | 289 Y | Mrozy Team | OŚWIĘCIM | M | 00:00:00 | 00:03:14 | 00:05:42 | ||
1090 | KOWALSKI Michał | 404 X | Like a lamb to the slaughter | STEFANOWO | M | 00:00:00 | 00:03:12 | 00:05:42 | ||
1091 | PIEŃKOWSKI Adam | 618 X | ADAM | DĘBICA | M | 1 | 00:00:00 | 00:03:14 | 00:05:42 | |
1092 | DRĄCZKOWSKI Piotr | 88 X | KW / Bike Polo Lublin | KW LUBLIN/TRICLUB | M | 00:00:00 | 00:03:12 | 00:05:43 | ||
1093 | SMOLUCH Ryszard | 283 X | Psy gończe | ZAMOŚĆ | M | 00:00:00 | 00:03:13 | 00:05:43 | ||
1094 | OLESZCZUK Zbigniew | 283 Y | Psy gończe | KRASNYSTAW | M | 00:00:00 | 00:03:13 | 00:05:43 | ||
1095 | MRÓZ Jarosław | 289 X | Mrozy Team | ŻORY | M | 00:00:00 | 00:03:14 | 00:05:43 | ||
1096 | FRESZEL Krzysztof | 441 X | Rozbiegani Budowlani | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:16 | 00:05:44 | ||
1097 | KULCZYŃSKI Rafał | 441 Y | Rozbiegani Budowlani | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:16 | 00:05:44 | ||
1098 | SOWA Michał | 515 X | Bieg Szlak Trafi :) | 12TRI.PL WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:13 | 00:05:44 | ||
1099 | KSIĘŻAK Bartek | 515 Y | Bieg Szlak Trafi :) | PUŁAWY | M | 00:00:00 | 00:03:14 | 00:05:44 | ||
1100 | ADAMCZYK Karol | 592 X | Podkrakowscy Partyzanci | SĄSPÓW | M | 00:00:00 | 00:03:15 | 00:05:44 | ||
1101 | DEJA Andrzej | 216 X | Amatorzy | OPOLE | M | 00:00:00 | 00:03:15 | 00:05:45 | ||
1102 | CIEŚLIK Michał | 216 Y | Amatorzy | OPOLE | M | 00:00:00 | 00:03:15 | 00:05:46 | ||
1103 | MALARECKI Paweł | 229 Y | PaZuR | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:16 | 00:05:46 | ||
1104 | PYSIEWICZ Krzysztof | 236 X | berciki | KATOWICE | M | 00:00:00 | 00:03:17 | 00:05:47 | ||
1105 | PASTERCZYK Dariusz | 236 Y | berciki | JEDLICZE | M | 00:00:00 | 00:03:17 | 00:05:47 | ||
1106 | DŻUGAN Witold | 446 X | Ghost Runners | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:03:18 | 00:05:47 | ||
1107 | JANKOWSKI Paweł | 446 Y | Ghost Runners | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:18 | 00:05:47 | ||
1108 | GŁOWACKI Jordan | 694 X | ARGONAUCI | JW 4115 | M | 00:00:00 | 00:03:21 | 00:05:47 | ||
1109 | BORZYSTOWSKI Patryk | 694 Y | ARGONAUCI | WIDZIALNI.PL | M | 00:00:00 | 00:03:21 | 00:05:47 | ||
1110 | MARAS Ladislav | 122 X | MARAS team | PRESOV | M | 00:00:00 | 00:03:16 | 00:05:48 | ||
1111 | GEJZA Sabanos | 122 Y | MARAS team | PRESOV | M | 00:00:00 | 00:03:16 | 00:05:48 | ||
1112 | HEJNA Kamil | 293 Y | ocochodziwbiegu | M | 00:00:00 | 00:03:20 | 00:05:48 | |||
1113 | SIEJEK Krzysztof | 508 Y | Siejek Team | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:03:19 | 00:05:48 | ||
1114 | PRZYBYLSKI Michał | 293 X | ocochodziwbiegu | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:03:20 | 00:05:49 | ||
1115 | KASEJA Maciej | 128 X | Ergo | KB ERGO | M | 00:00:00 | 00:03:23 | 00:05:50 | ||
1116 | DYCZKOWSKI Andrzej | 128 Y | Ergo | TYGRYSKI KUBUSIA PUCHATKA | M | 00:00:00 | 00:03:23 | 00:05:50 | ||
1117 | LENARTOWICZ Wojciech | 428 X | Gorlice | ZABIERZÓW | M | 00:00:00 | 00:03:18 | 00:05:50 | ||
1118 | KINAL Jakub | 474 X | OIRP Gdańsk | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:03:20 | 00:05:50 | ||
1119 | DUNST Tomasz | 474 Y | OIRP Gdańsk | GDYNIA | M | 00:00:00 | 00:03:20 | 00:05:50 | ||
1120 | PARTYKA Andrzej | 232 X | Pierogi Huculskie | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | M | 00:00:00 | 00:03:21 | 00:05:51 | ||
1121 | KRUK Sławomir | 232 Y | Pierogi Huculskie | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | M | 00:00:00 | 00:03:20 | 00:05:51 | ||
1122 | ZIELIŃSKI Jacek | 363 Y | Krok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria Team | ZŁOTORIA | M | 00:00:00 | 00:03:20 | 00:05:51 | ||
1123 | LENARCIK Łukasz | 466 X | Legalize It Running Team | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:03:19 | 00:05:51 | ||
1124 | BORTNOWSKI Marek | 466 Y | Legalize It Running Team | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:03:20 | 00:05:51 | ||
1125 | GADOMSKI Władysław | 240 X | Spartanie Dzieciom | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:03:22 | 00:05:52 | ||
1126 | SALM Ariel | 240 Y | Spartanie Dzieciom | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:03:21 | 00:05:52 | ||
1127 | URBAŃSKI Krzysztof | 363 X | Krok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria Team | KROK ZA GROSZ TORUŃ | M | 00:00:00 | 00:03:20 | 00:05:52 | ||
1128 | WNUK Marcin | 204 X | C U Soon | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:25 | 00:05:52 | ||
1129 | WNUK Michał | 204 Y | C U Soon | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:25 | 00:05:52 | ||
1130 | CYLKE Marcin | 189 X | Poszły konie po betonie | M | 00:00:00 | 00:03:22 | 00:05:53 | |||
1131 | BOGACZ Dariusz | 189 Y | Poszły konie po betonie | M | 00:00:00 | 00:03:22 | 00:05:53 | |||
1132 | RZECZYCA Adam | 482 Y | Raz kozom śmierć! | ŁÓDŹ | M | 00:00:00 | 00:03:23 | 00:05:53 | ||
1133 | CIEŚLAK Marek | 582 X | Pędziwiatry | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:56 | 00:05:53 | ||
1134 | MAZUREK Robert | 582 Y | Pędziwiatry | LUBLIN/ PLASTIC OMNIUM | M | 00:00:00 | 00:03:56 | 00:05:53 | ||
1135 | BARCZENTEWICZ Wojciech | 277 X | Lawina | M | 00:00:00 | 00:03:27 | 00:05:54 | |||
1136 | LISOWSKI Jacek | 277 Y | Lawina | M | 00:00:00 | 00:03:27 | 00:05:54 | |||
1137 | JAREMA Marek | 541 Y | 4RUN Team | 4RUN TEAM KRAKÓW | M | 00:00:00 | 00:03:24 | 00:05:55 | ||
1138 | DRÓŻDŻ Ireneusz | 646 X | Orlęta Gryfino | GRYFINO | M | 00:00:00 | 00:03:25 | 00:05:55 | ||
1139 | JUR Jacek | 646 Y | Orlęta Gryfino | GRYFINO | M | 00:00:00 | 00:03:25 | 00:05:55 | ||
1140 | ZALESKI Krzysztof | 685 X | AS III | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:24 | 00:05:55 | ||
1141 | ŁASTOWSKI Waldemar | 541 X | 4RUN Team | 4RUN TEAM PIŁA | M | 00:00:00 | 00:03:24 | 00:05:55 | ||
1142 | BEDNARZ Dariusz | 152 X | Kaban Team | KLUCZBORK | M | 00:00:00 | 00:03:25 | 00:05:56 | ||
1143 | PIELICHOWSKI Sebastian | 152 Y | Kaban Team | KLUCZBORK | M | 00:00:00 | 00:03:24 | 00:05:56 | ||
1144 | BIELECKI Adam | 425 X | Tuptusie | STAJNIE ŁOPUCHOWSKIE | M | 00:00:00 | 00:03:25 | 00:05:56 | ||
1145 | BUGAJNY Paweł | 425 Y | Tuptusie | STAJNIE ŁOPUCHOWSKIE | M | 00:00:00 | 00:03:27 | 00:05:57 | ||
1146 | KAMIENIAK Miłosz | 479 Y | Miły Miłosz i Truskawa | MARATONYPOLSKIE.PL TEAM | M | 00:00:00 | 00:03:22 | 00:05:57 | ||
1147 | DATA Marek | 685 Y | AS III | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:25 | 00:05:57 | ||
1148 | BŁOCH Marek | 7 X | Blochs | M | 00:00:00 | 00:03:28 | 00:05:58 | |||
1149 | ZIELONKA Mariusz | 655 X | CSWLąd Poznań | CSWLĄD POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:03:23 | 00:05:58 | ||
1150 | KRZYŻAŃSKI Stanisław | 655 Y | CSWLąd Poznań | CSWLĄD POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:03:24 | 00:05:58 | ||
1151 | ZAWADKA Andrzej | 57 X | LEŚNE DZIADKI MIERZYNA | MIERZYN | M | 00:00:00 | 00:03:26 | 00:05:59 | ||
1152 | CZERWONIUK Arkadiusz | 57 Y | LEŚNE DZIADKI MIERZYNA | MIERZYN | M | 00:00:00 | 00:03:27 | 00:05:59 | ||
1153 | ROMERO Juan Luis | 650 X | WITC | M | 00:00:00 | 00:03:28 | 00:05:59 | |||
1154 | PARSONS Alan | 650 Y | WITC | M | 00:00:00 | 00:03:29 | 00:05:59 | |||
1155 | WRZOSEK Szymon | 376 X | Wrzoski | M | 00:00:00 | 00:03:26 | 00:06:00 | |||
1156 | HERMAN Paweł | 376 Y | Wrzoski | M | 00:00:00 | 00:03:26 | 00:06:00 | |||
1157 | NOWAK Piotr | 447 X | Bracia N | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | M | 00:00:00 | 00:03:30 | 00:06:00 | ||
1158 | NOWAK Paweł | 447 Y | Bracia N | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | M | 00:00:00 | 00:03:30 | 00:06:00 | ||
1159 | SZARAFIŃSKI Rafał | 475 Y | Babylon Must Fall Runners / Wilcze echa | M | 00:00:00 | 00:03:31 | 00:06:01 | |||
1160 | GELBERG Maciej | 653 X | Festiwal Biegowy | M | 00:00:00 | 00:03:28 | 00:06:01 | |||
1161 | DADUŃ Tomasz | 713 X | Tiger Gym Gdańsk | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:03:30 | 00:06:01 | ||
1162 | NAJEWSKI Marcin | 391 X | DJANGOS | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:03:32 | 00:06:02 | ||
1163 | BARTECKI Piotr | 713 Y | Tiger Gym Gdańsk | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:03:28 | 00:06:02 | ||
1164 | KURS Kamil | 715 X | SGO Gdańsk | M | 00:00:00 | 00:03:30 | 00:06:02 | |||
1165 | PONIEWIERSKI Marek | 715 Y | SGO Gdańsk | M | 00:00:00 | 00:03:30 | 00:06:02 | |||
1166 | SZCZYGIEŁ Łukasz | 391 Y | DJANGOS | POZNAŃ | M | 00:00:00 | 00:03:32 | 00:06:03 | ||
1167 | WALASZEK Paweł | 100 X | AGB Active Runners | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M | 00:00:00 | 00:03:29 | 00:06:04 | ||
1168 | ANDRZEJCZAK Dariusz | 100 Y | AGB Active Runners | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M | 00:00:00 | 00:03:29 | 00:06:04 | ||
1169 | BUŚ Mateusz | 170 X | zawałowcy | WĘGRZCE | M | 00:00:00 | 00:03:33 | 00:06:04 | ||
1170 | MOLEK Karol | 170 Y | zawałowcy | MIELEC | M | 00:00:00 | 00:03:33 | 00:06:04 | ||
1171 | BRZÓZKA Tomasz | 245 X | SPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWA | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:29 | 00:06:05 | ||
1172 | LEWCZUK Daniel | 245 Y | SPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWA | ZAKRĘT | M | 00:00:00 | 00:03:30 | 00:06:05 | ||
1173 | KAMINSKI Rafal | 622 X | RafTom | M | 00:00:00 | 00:03:33 | 00:06:05 | |||
1174 | GORGOL Tomasz | 622 Y | RafTom | RUN BYDGOSZCZ | M | 00:00:00 | 00:03:33 | 00:06:05 | ||
1175 | PAŁKA Tomasz | 399 X | Luzyx | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:03:34 | 00:06:06 | ||
1176 | WOCHNIK Michał | 702 X | Szybko szybko | M | 00:00:00 | 00:03:31 | 00:06:06 | |||
1177 | KALIŃSKI Hubert | 702 Y | Szybko szybko | M | 00:00:00 | 00:03:30 | 00:06:06 | |||
1178 | SĘKOWSKI Łukasz | 325 Y | Koko | M | 00:00:00 | 00:03:32 | 00:06:07 | |||
1179 | GOSZCZYŃSKI Dariusz | 457 X | Komandosi z Nawachony | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:31 | 00:06:07 | ||
1180 | GOMEZ Adam | 457 Y | Komandosi z Nawachony | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:03:32 | 00:06:07 | ||
1181 | RZYWUCKI Wojciech | 701 Y | Accenture | M | 00:00:00 | 00:03:33 | 00:06:07 | |||
1182 | BŁACHOWICZ Rafał | 394 X | Łysy i Gruby | ZABIEGANI MIELEC | M | 00:00:00 | 00:03:34 | 00:06:08 | ||
1183 | KUCZEWSKI Piotr | 394 Y | Łysy i Gruby | M | 00:00:00 | 00:03:34 | 00:06:08 | |||
1184 | GÓRSKI Maciej | 174 X | BE BETTER | BE BETTER | M | 00:00:00 | 00:03:34 | 00:06:09 | ||
1185 | GŁÓWKA Maciej | 174 Y | BE BETTER | BE BETTER | M | 00:00:00 | 00:03:35 | 00:06:09 | ||
1186 | RZEPKA Daniel | 269 X | CLEAREX 3 | CLEAREX 3 | M | 00:00:00 | 00:03:35 | 00:06:09 | ||
1187 | KRAUZE Tomasz | 342 Y | Wrocławskie Morsy | WROCŁAWSKIE MORSY | M | 00:00:00 | 00:03:35 | 00:06:09 | ||
1188 | LASOTA Robert | 399 Y | Luzyx | RZESZÓW | M | 00:00:00 | 00:03:35 | 00:06:09 | ||
1189 | BOHM Jacek | 269 Y | CLEAREX 3 | MIKOŁOW | M | 00:00:00 | 00:03:35 | 00:06:09 | ||
1190 | KOMÓR Wiesław | 342 X | Wrocławskie Morsy | WROCŁAWSKIE MORSY | M | 00:00:00 | 00:03:35 | 00:06:10 | ||
1191 | WYWROT Grzegorz | 322 X | wilk i zając | M | 00:00:00 | 00:03:37 | 00:06:11 | |||
1192 | ERTEL Radosław | 359 X | Człobatnik | MARATONYPOLSKIE.PL TEAM | M | 00:00:00 | 00:03:36 | 00:06:11 | ||
1193 | SZYMAŃSKI Henryk | 359 Y | Człobatnik | SIDOR TEAM | M | 00:00:00 | 00:03:37 | 00:06:11 | ||
1194 | BRZEZIŃSKI Michał | 322 Y | wilk i zając | M | 00:00:00 | 00:03:37 | 00:06:12 | |||
1195 | GÓRECKO Michał | 542 Y | BPSC TEAM | BPSC TEAM | M | 00:00:00 | 00:03:59 | 00:06:12 | ||
1196 | FONSECA Miguel | 607 Y | JAVALI TEAM | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:04:13 | 00:06:14 | ||
1197 | PELCNER Marcin | 234 X | 3PM | ROŻNOWO | M | 00:00:00 | 00:04:22 | 00:06:33 | ||
1198 | POHL Arkadiusz | 234 Y | 3PM | ROKIETNICA | M | 00:00:00 | 00:04:20 | 00:06:34 | ||
1199 | WYRWAŁ Sebastian | 641 X | Hardcore live | M | 00:00:00 | 00:05:33 | 00:07:00 | |||
1200 | WOŹNIAK Robert | 641 Y | Hardcore live | M | 00:00:00 | 00:05:33 | 00:07:00 | |||
1201 | ŚWIĄTCZAK Mariusz | 187 Y | Desperados China Travel | MIRKÓW | M | 00:00:00 | 00:06:39 | 00:08:15 | ||
1202 | ZALEWSKI Dariusz | 10 Y | Bambaryła Team | M | 00:00:00 | 00:01:10 | ||||
1203 | KRZESZOWSKI Dariusz | 37 X | Browerzyści Błonie | BŁONIE | M | 00:00:00 | ||||
1204 | JAROŃSKI Jacek | 89 Y | Zapierdalacze.pl1 | M | 00:00:00 | 00:01:13 | ||||
1205 | LITWIN Jan | 141 X | Trisfera Na Gigancie | TRISFERA WROCŁAW | M | 00:00:00 | 00:00:43 | |||
1206 | BRYGIER Jacek | 164 X | Night TKKF Runners | NIGHT RUNNERS PŁOCK | M | 00:00:00 | ||||
1207 | KOPP Rafał | 196 X | Świątnickie Jaszczębie | M | 00:00:00 | 00:00:30 | ||||
1208 | BARAŃSKI Piotr | 279 X | Barański Marathon Team | RADOM | M | 00:00:00 | ||||
1209 | BARAŃSKI Jarosław | 279 Y | Barański Marathon Team | RADOM | M | 00:00:00 | ||||
1210 | STEFAŃSKI Krystian | 308 X | To Be Decided | M | 00:00:00 | 00:00:29 | ||||
1211 | CELEJEWSKI Józef, Stefan | 330 Y | Alnor | GRÓJEC | M | 00:00:00 | ||||
1212 | CHODOROWSKI Arkadiusz | 505 X | ojcowie | ALEKSANDRÓW | M | 00:00:00 | 00:02:51 | |||
1213 | JAŚCANEK Mariusz | 505 Y | ojcowie | PIASECZNO | M | 00:00:00 | ||||
1214 | HAŁON Andrzej | 542 X | BPSC TEAM | OPOLE | M | 00:00:00 | ||||
1215 | TOMASZKIEWICZ Wojciech | 616 Y | Powerade 2 | POWERADE TEAM | M | 00:00:00 | ||||
1216 | GROSSE Paweł | 705 X | Home & Market | M | 00:00:00 | |||||
1217 | SKUZA Hubert | 709 Y | GOPR BIESZCZADY | M | 00:00:00 | 00:02:00 | ||||
1218 | MALIŃSKI Marek | 6 X | Jeszcze Trochę -- Trójmiasto | GDAŃSK | M | 00:00:00 | ||||
1219 | PAWŁOWSKI Piotr | 46 Y | Hydro 1 | M | 00:00:00 | 00:02:27 |
Znaleziono 1219 wynik(ów)