Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2019-06-20 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 106.9 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 292 |
Wystartowało : | 258 |
Nie ukończyło : | 88 |
Ukończyło : | 170 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Cisna 11.88km | Maniow 35.5km | Orlik1 57.9km | Orlik2 58km | Smerek 74.9km | Smerek 74.95km | Roztoki 93.5km | Liszna 100.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUPIŃSKI Cezary | 2032 | MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running Team | WROCŁAW | M50 | 00:00:05 | 01:26:26 | 05:04:45 | 08:42:11 | 09:03:51 | 12:06:36 | 12:13:27 | 16:00:06 | 17:44:02 | |
2 | TUŁAZA Jan | 2158 | Klub Biegacza T2/4 | TORUŃ | M50 | 00:00:23 | 01:39:12 | 05:33:44 | 09:25:52 | 09:49:00 | 12:58:28 | 13:04:21 | 16:14:51 | 17:58:15 | |
3 | KURASZKIEWICZ Robert | 2241 | ROPCZYCE | M50 | 00:00:09 | 01:36:52 | 05:46:27 | 09:50:22 | 10:09:36 | 13:15:27 | 13:29:42 | 16:55:36 | 18:47:05 | ||
4 | JANGAS Andrzej | 2097 | Nadleśnictwo Kalisz | KOŹMINEK | M50 | 00:00:15 | 01:29:36 | 05:22:25 | 09:17:52 | 09:36:58 | 12:49:33 | 13:10:50 | 16:53:48 | 18:58:24 | |
5 | RÓŻYCKI Konrad | 2271 | Biegnij z ProService | WARSZAWA | M50 | 00:00:05 | 01:31:02 | 05:42:00 | 09:44:31 | 09:47:33 | 13:33:57 | 13:37:51 | 17:14:02 | 19:36:03 | |
6 | STODOLNY Krzysztof | 2169 | WORYTY | M50 | 00:00:04 | 01:35:44 | 06:16:57 | 10:33:14 | 10:42:39 | 14:06:11 | 14:14:49 | 18:03:47 | 20:22:48 | ||
7 | TĘCZA Dariusz | 2211 | Biegaj w Jedlinie | JEDLINA-ZDRÓJ | M50 | 00:00:10 | 01:28:31 | 05:41:11 | 10:06:28 | 10:30:38 | 14:13:03 | 14:24:59 | 18:25:43 | 20:49:00 | |
8 | SZYMKIEWICZ Robert | 2104 | Miedzyrzecz Reaktywacja | MIĘDZYRZECZ | M50 | 00:00:22 | 01:38:14 | 06:15:12 | 10:34:59 | 10:49:33 | 14:40:37 | 14:51:46 | 19:10:24 | 21:19:32 | |
9 | KAJA Robert | 2247 | Wieluń Biega | WIELUŃ | M50 | 00:00:10 | 01:37:58 | 06:41:26 | 11:33:54 | 11:48:34 | 15:23:21 | 15:32:44 | 19:38:50 | 21:48:23 | |
10 | DŻUGAN Witold | 2075 | POZNAŃ | M50 | 00:00:11 | 01:38:30 | 06:07:44 | 10:49:29 | 11:39:55 | 15:07:35 | 15:20:14 | 19:39:04 | 21:58:23 | ||
11 | BĘDŹKOWSKI Marek | 2197 | Morsy Ostrołęka | OSTROŁĘKA | M50 | 00:00:19 | 01:49:20 | 06:24:54 | 10:55:46 | 11:29:54 | 14:56:51 | 15:13:46 | 19:34:49 | 22:05:08 | |
12 | HOŁYSZ Daniel | 2103 | JAWORZNO | M50 | 00:00:09 | 01:47:33 | 06:37:54 | 11:27:12 | 11:57:01 | 15:38:02 | 16:04:52 | 20:23:23 | 22:16:25 | ||
13 | BIAŁECKI Zbigniew | 2152 | Łódź Running Team | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:15 | 01:46:01 | 06:40:37 | 11:28:48 | 11:50:29 | 15:26:14 | 15:39:28 | 20:10:41 | 22:19:39 | |
14 | JEZIORNY Ryszard | 2246 | Wieluń Biega | WIELUŃ | M50 | 00:00:10 | 01:51:19 | 07:10:11 | 11:58:44 | 12:19:55 | 15:58:54 | 16:16:11 | 20:30:13 | 22:30:33 | |
Przekroczony limit czasu: 24:30:00 | |||||||||||||||
15 | PAPROCKI Wiesław | 2310 | KB MCKIS Jaworzno | JAWORZNO | M50 | 00:00:20 | 01:42:31 | 07:03:35 | 12:32:09 | 13:20:48 | 17:22:34 | 17:49:59 | 22:14:35 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
DUDA Tomek | 2070 | Radio Rodzina | ŚLIWICE | M50 | DNF | 01:59:45 DNF | 07:12:18 DNF | 12:07:45 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 2191 | STARGARG,JA SIĘ NIE ŚCIGAM | STARGARD | M50 | DNF | 01:42:07 DNF | 06:35:33 DNF | 07:15:59 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SROMEK Piotr | 2232 | Brak, biegam bo lubię | NOWY SĄCZ | M50 | DNF | 01:27:23 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
FALKOWSKI Piotr | 297 X | JAGÓDKI | PIASECZNO | M50 | DNF | 01:37:18 DNF | 06:32:14 DNF | 11:24:49 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
ZAŁUCKI Maciej | 2239 | GŁOGOWO | M50 | DNF | 01:42:30 DNF | 06:39:11 DNF | 11:52:25 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
JALOWSKI Andrzej | 2244 | Polski24 | GNIEZNO | M50 | DNF | 01:27:06 DNF | 06:13:29 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
FRYSIAK Artur | 2061 | Wieluń Ultra i nie tylko | WIELUŃ | M50 | DNF | 01:29:47 DNF | 05:34:39 DNF | 09:42:36 DNF | 10:05:10 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KRĘGIELEWSKI Mirosław | 2085 | BOJANO | M50 | DNF | 01:32:28 DNF | 06:40:04 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
PORĘBSKI Zbigniew | 2088 | QUATTRO | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M50 | DNF | 01:40:26 DNF | 07:01:49 DNF | 12:16:55 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
MROZIŃSKI Andrzej | 2315 | TARNOBRZEG | M50 | DNF | 02:16:40 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 25 wynik(ów)