Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2018-06-01 |
Miejsce : | Bieszczady |
Dystans : | 115 km |
Zgłoszonych : | 296 |
Wystartowało : | 241 |
Nie ukończyło : | 113 |
Ukończyło : | 128 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.01km | Skalny 34km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOBOL Tomasz | 2258 | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:00:03 | 03:59:42 | ||
2 | BOTKIEWICZ Jarosław | 2323 | wkurw_team / Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | PIASECZNA GÓRKA | M40 | 00:00:00 | 00:00:02 | 03:59:43 | |
3 | MURAK Robert | 2089 | ŁECZNA | M40 | 00:00:00 | 00:00:28 | 03:59:47 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
MILCZAREK Paweł | 2330 | Droga do UTMB | DOBRZYCA | M20 | DNF | 00:00:02 DNF | 04:02:25 DNF | ||
5 | MIKŁAS Paweł | 2043 | JAWORZNO | M40 | 00:00:00 | 00:00:05 | 04:04:08 | ||
6 | ZYCH Dariusz | 2334 | 4Run Team /Składaki | PIŁA | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:04:37 | |
7 | ... Tadeusz | 2348 | M50 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:09:57 | |||
8 | FILIPEK Paweł | 2012 | biegusiem.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:10:23 | |
9 | WOJTCZAK Mariusz | 2128 | BRZEZINY | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:10:34 | ||
10 | BUCHLA Marcin | 2214 | GT RAT | WROCŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:10:39 | |
11 | ASPERSKI Michał | 2198 | Supermaraton Kalisz | KALISZ | M40 | 00:00:00 | 00:00:03 | 04:12:12 | |
12 | BROCHOCKI Paweł | 2193 | Glajty są Wszędzie | GDAŃSK | M40 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:12:46 | |
13 | MACIĄG Grzegorz | 2041 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:03 | 04:12:47 | ||
14 | SOSNOWSKI Rafał | 2279 | KW Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:00:12 | 04:13:06 | |
15 | JASTRZĄB Piotr | 2203 | Dekan Lesko | LESKO | M50 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:13:12 | |
16 | GAIK Andrzej | 2313 | Podgórz Toruń / Długopole Zdrój | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | 00:00:24 | 04:13:34 | |
17 | RĘBILAS Adam | 2349 | NOWY WIŚNICZ | M20 | 00:00:00 | 00:00:02 | 04:14:38 | ||
WALASIK Jarosław | 2037 | JAWORZNO | M40 | DNF | 00:00:05 DNF | 04:14:52 DNF | |||
19 | SMOLEN Witold | 2251 | LONDON | M30 | 00:00:00 | 00:00:06 | 04:15:39 | ||
KRAWCZYK Daniel | 2113 | Wkurw_team | SOLEC | M20 | DNF | 00:00:06 DNF | 04:15:47 DNF | ||
21 | MARCHEL Przemek | 2150 | Lemur Judo | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:14 | 04:16:06 | |
22 | WIŚNIEWSKI Bartłomiej | 2156 | Judo Lemur | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:14 | 04:16:07 | |
23 | KARNICKI Paweł | 2161 | NzN - Noga Za Nogą | BYTÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:03 | 04:17:50 | |
24 | WŁODARCZYK Piotr | 2221 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:22 | 04:18:56 | ||
25 | STĘPNIK Paweł | 2273 | Woźniak Running Team & Śmiga Się | KIELCE | M40 | 00:00:00 | 00:00:02 | 04:20:01 | |
26 | MOWNY Adam | 2332 | ORANGE POLSKA | ZIELONA GÓRA | M40 | 00:00:00 | 00:00:19 | 04:20:03 | |
27 | ZATORSKI Marcin | 2337 | LKS OLYMP BŁONIE | BŁONIE | M40 | 00:00:00 | 00:00:26 | 04:20:07 | |
28 | BARANIAK Radosław | 2259 | MOSINA | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:20:08 | ||
29 | SZAŁ Tomasz | 2191 | UPS ETA TEAM / NIE ZA DALEKO | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:00:10 | 04:20:13 | |
30 | KOCOŃ Mariusz | 2061 | Bolko Opole | OPOLE | M50 | 00:00:00 | 00:00:03 | 04:25:10 | |
31 | WENNE Damian | 2263 | GROTÓW | M20 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:25:11 | ||
32 | SZAFRANIEC Tomasz | 2266 | MIĘDZYRZECZ | M40 | 00:00:00 | 00:00:16 | 04:25:12 | ||
33 | PASZKIEL Sebastian | 2314 | Polfa Tarchomin S.A | RADOM | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:25:13 | |
34 | SAWA Jarosław | 2217 | Stay Insane | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:25:39 | |
35 | KOBYŁECKI Michał | 2020 | PROCOM SYSTEM TEAM | SZCZERCÓW | M20 | 00:00:00 | 00:00:07 | 04:25:41 | |
36 | MOĆKO Jacek | 2145 | OSIEDLE KANIÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:27 | 04:28:19 | ||
37 | BANASIK Grzegorz | 2111 | Biegnężeby Bartek mugł biegać | KIELCE | M40 | 00:00:00 | 00:00:06 | 04:29:35 | |
38 | NOWAK Marcin | 2087 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | 04:29:37 | ||
39 | KACZOREK Marcin | 2074 | JÓZEFÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:07 | 04:29:42 | ||
40 | LENART Wojciech | 2164 | CZARNY DUNAJEC | M40 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:30:06 | ||
41 | KIJEK Andrzej | 2157 | Above 2000 | HEREFORD | M20 | 00:00:00 | 00:00:03 | 04:30:23 | |
MAJEWSKI Arkadiusz | 2131 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40 | DNF | 00:00:21 DNF | 04:30:28 DNF | |||
MAJKUT Andrzej | 2163 | wkurw_team | CHMIELÓW | M40 | DNF | 00:00:29 DNF | 04:30:33 DNF | ||
44 | CIECIERA Paweł | 2040 | Przełajowiec | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:22 | 04:30:34 | |
45 | KUCIEL Paweł | 2007 | Kopalnia Wapienia Czatkowice | TENCZYNEK | M20 | 00:00:00 | 00:00:16 | 04:32:40 | |
46 | TOMYS Przemyslaw | 2017 | MILANÓWEK | M40 | 00:00:00 | 00:00:08 | 04:32:45 | ||
47 | WOJTKIEWICZ Jarek | 2342 | M50 | 00:00:00 | 00:00:06 | 04:32:46 | |||
48 | MIETŁA Mateusz | 2165 | KSS JPII | WRZĄSOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:00:18 | 04:33:15 | |
49 | KRZCZUK Benedykt | 2255 | TYCHY | M50 | 00:00:00 | 00:00:01 | 04:34:05 | ||
50 | PIASECZNY Marcin | 2243 | RUN-G | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:06 | 04:35:00 | |
51 | SKÓRA Mirosław | 2048 | Sparta Ultra Team | LASKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:18 | 04:35:01 | |
52 | KONDZIELNIK Paweł | 2226 | JANKOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:14 | 04:35:06 | ||
53 | JĘRDRYCA Przemysław | 2335 | Sparta Ultra Team | LASKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:17 | 04:35:07 | |
54 | GOLEC Tomasz | 2301 | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | 00:00:27 | 04:35:30 | ||
55 | ZGIET Radosław | 2205 | Czart Czartajew | CZARTAJEW | M50 | 00:00:00 | 00:00:26 | 04:35:41 | |
Osoby, które dobiegły do punktu 104km w czasie dłuższym niż 20h, przerwały bieg z powodu burzy. | |||||||||
56 | BIEL Tomasz | 2341 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:00:01 | 04:42:40 | ||
57 | SZULC Krzysztof | 2287 | Albatrosy | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:33 | 04:43:34 | |
58 | SADY Sebastian | 2096 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:14 | 04:43:39 | ||
59 | PĄCZKA Przemysław | 2346 | Active Team Brzóza Królewska | BRZÓZA KRÓLEWSKA | M40 | 00:00:00 | 00:00:17 | 04:43:56 | |
60 | ZYGMUNT Andrzej | 2321 | BRZÓZA KRÓLEWSKA | M30 | 00:00:00 | 00:00:17 | 04:43:59 | ||
61 | NEMŚ Arkadiusz | 2112 | STASZÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:35 | 04:44:02 | ||
WOSIEK Paweł | 2068 | ROZBIEGANI.pl | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | DNF | 00:00:07 DNF | 04:44:05 DNF | ||
63 | ŁUCZAK Łukasz | 2308 | KANIE | M30 | 00:00:00 | 00:00:26 | 04:44:09 | ||
64 | SZANECKI Jakub | 2248 | Zapierdalacze | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:21 | 04:44:11 | |
MIELCZAREK Krystian | 2140 | Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE | DOLICE | M30 | DNF | 00:00:13 DNF | 04:44:32 DNF | ||
66 | CISEK Piotr | 2153 | Finisz Rymanów | RYMANÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:29 | 04:44:49 | |
67 | DARSKI Rafał | 2261 | PUSZCZYKOWO | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 04:45:13 | ||
68 | ŚWIĆ Miłosz | 2188 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:00 | 00:00:05 | 04:45:18 | |
NIESŁAŃCZYK Dawid | 2247 | RYBNIK | M20 | DNF | 00:00:34 DNF | 04:45:20 DNF | |||
70 | SZKLARSKI Jacek | 2208 | KW Warszawa | SZCZECIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:17 | 04:45:21 | |
71 | MAREK Paweł | 2231 | Z bieganiem mi do twarzy | WADOWICE | M20 | 00:00:00 | 00:00:24 | 04:45:22 | |
72 | GONCIARZ Andrzej | 2034 | LGOTA | M60 | 00:00:00 | 00:00:42 | 04:45:29 | ||
CZERWIAK Paweł | 2182 | GAŁĘZICE/KIELCE | M30 | DNF | 00:00:08 DNF | 04:45:32 DNF | |||
74 | JASKULA Bartosz | 2274 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:31 | 04:45:36 | ||
MATUSEWICZ Ireneusz | 2227 | ZIELONA GÓRA | M30 | DNF | 00:00:11 DNF | 04:46:01 DNF | |||
76 | KURASZKIEWICZ Robert | 2167 | ROPCZYCE | M40 | 00:00:00 | 00:00:24 | 04:46:05 | ||
SÓJKA Paweł | 2294 | WARSZAWA | M60 | DNF | 00:00:26 DNF | 04:46:09 DNF | |||
78 | PANKOW Marcin | 2124 | RANGO | GDYNIA | M40 | 00:00:00 | 00:00:36 | 04:46:33 | |
79 | KWIATKOWSKI Wojciech | 2319 | TSA Sandomierz | SZCZYTNIKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:08 | 04:46:35 | |
80 | WRĘCZYCKI Mirosław | 2239 | Cidry lotajom | RADZIONKÓW | M50 | 00:00:00 | 00:00:12 | 04:46:47 | |
81 | LISIECKI Tomasz | 2218 | Trzynastka Plus | LUBOŃ | M40 | 00:00:00 | 00:00:02 | 04:47:03 | |
82 | DZWONKOWSKI Andrzej | 2222 | WĄBRZEŹNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 04:47:07 | ||
83 | LUTY Paweł | 2220 | www.burowianka.pl | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:31 | 04:47:26 | |
84 | PEŁCZYŃSKI Sławomir | 2099 | KB Maratończyk Dębica | DĘBICA | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | 04:49:03 | |
85 | DYMIŃSKI Marcin | 2212 | Bóbr Tłuszcz | ZĄBKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:26 | 04:49:11 | |
86 | SZYMAŁA Marcin | 2272 | KLUCZBORK | M40 | 00:00:00 | 00:00:26 | 04:49:17 | ||
87 | CHWAŁA Artur | 2057 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | 04:49:31 | ||
88 | GIBAŁA Marcin | 2168 | Fundacja Auxilium | MIELEC | M40 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:50:10 | |
89 | KOCHAJ Wojciech | 2172 | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 00:00:17 | 04:50:25 | ||
90 | MALEC Mariusz | 2137 | Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE | STARGARD | M40 | 00:00:00 | 00:00:12 | 04:52:31 | |
91 | KIERLIK Arkadiusz | 2328 | Biegacze w Radomsku | RADOMSKO | M40 | 00:00:00 | 00:00:12 | 04:52:34 | |
92 | SZEFER Maciej | 2036 | Victoria Żytno | ŻYTNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:10 | 04:52:38 | |
93 | GOŁĘBIOWSKI Robert | 2080 | RADOMSKO | M50 | 00:00:00 | 00:00:12 | 04:52:41 | ||
ZUBERT Marcin | 2154 | PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMY | RUDNIK WIELKI | M40 | DNF | 00:00:27 DNF | 04:52:42 DNF | ||
95 | TOMASZEWSKI Rafał | 2076 | Above 2000 | NEWTONMORE | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | 04:52:43 | |
96 | BASZAK Tomasz | 2327 | Siłaogra.pl | STRACHÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:08 | 04:52:47 | |
97 | SWĘDZIOŁ Robert | 2050 | olkuszbiega.pl | OLKUSZ | M40 | 00:00:00 | 00:00:10 | 04:58:38 | |
98 | NIEDŹWIEDZKI Artur | 2098 | Msport RCS Team Lubin | LUBIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | 05:02:24 | |
MOJ Krzysztof | 2093 | RUDA ŚLĄSKA | M30 | DNF | 00:00:14 DNF | 05:02:27 DNF | |||
100 | SANECKI Patryk | 2015 | Spartanie dzieciom/ KB Biegam Bo Lubię Pasłęk | PASŁĘK | M20 | 00:00:00 | 00:00:16 | 05:02:35 | |
101 | PAWLYTA Jerzy | 2019 | KM PSP Elbląg | ELBLĄG | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:02:36 | |
102 | ŁAGÓD Łukasz | 2211 | PAPOWO BISKUPIE | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | 05:02:39 | ||
103 | POSPIECH Michał | 2315 | ŁajdakTeam | LESZNO | M20 | 00:00:00 | 00:00:09 | 05:02:45 | |
104 | KROK Jacek | 2233 | LUBARTÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:36 | 05:02:53 | ||
105 | BOBER Jakub | 2318 | LESZNO | M20 | 00:00:00 | 00:00:10 | 05:02:55 | ||
106 | GRZESZAK Rafał | 2119 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:22 | 05:02:59 | |
107 | GŁÓD Michał | 2291 | Pozor Vlak! | ELBLĄG | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:03:01 | |
GAURA Łukasz | 2290 | Cićwirze | BYDGOSZCZ | M40 | DNF | 00:00:20 DNF | 05:05:27 DNF | ||
109 | KRASIŃSKI Tomasz | 2304 | JÓZEFÓW NAD WISŁĄ | M40 | 00:00:00 | 00:00:05 | 05:06:13 | ||
110 | BRODEK Andrzej | 2049 | CERTUM | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:00:21 | 05:06:16 | |
111 | PĘKAL Artur | 2232 | SADLINKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:08 | 05:06:22 | ||
112 | TRUSZCZYNSKI Maciej | 2329 | KØBENHAVN V | M40 | 00:00:00 | 00:00:25 | 05:06:27 | ||
113 | ŁYŻWA Paweł | 2117 | KIELCE | M40 | 00:00:00 | 00:00:34 | 05:07:29 | ||
114 | MORAWSKI Artur | 2120 | BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 00:00:35 | 05:07:33 | |
115 | KMUK Tomasz | 2281 | PADEW NARODOWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:20 | 05:09:29 | ||
116 | HENDZEL Krzysztof | 2146 | RADYMNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:05 | 05:09:35 | ||
117 | CEGIEŁKO Paweł | 2169 | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 00:00:19 | 05:09:43 | ||
118 | KOPACZ Mirosław | 2219 | POZNAN | M60 | 00:00:00 | 00:00:25 | 05:09:44 | ||
119 | ZACZYK Jakub | 2115 | Olympus Polska | WILKOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:00:33 | 05:09:45 | |
120 | KRZYWOŃ Marian | 2216 | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 05:09:49 | |||
121 | GALEZIA Grzegorz | 2297 | Spartanie Dzieciom | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:05 | 05:09:57 | |
122 | PYSZKO Janusz | 2298 | GOHARDORGOHOME | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:00:33 | 05:10:04 | |
123 | GROCHOWSKI Wojciech | 2003 | Klub Wysokogórski Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:13 | 05:10:07 | |
124 | MARCZEWSKI Andrzej | 2201 | Dla Bogusi | KIELCE | M50 | 00:00:00 | 00:00:18 | 05:10:52 | |
PYTEL Stanisław | 2209 | SCYZORYK | KIELCE | M30 | DNF | 00:00:18 DNF | 05:10:54 DNF | ||
126 | WIDERA Karol | 2300 | AUGUSTÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:12:37 | ||
127 | ZIENCINA Marcin | 2118 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | 05:12:44 | ||
128 | KULON Marcin | 2286 | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:00:07 | 05:12:47 | ||
129 | STARZYŃSKI Stefan | 2207 | Stay Insane / Perfect Runner Lublin | LUBLIN | M50 | 00:00:00 | 00:00:08 | 05:12:52 | |
130 | MAŁECKI Maciej | 2320 | Ventop Adventure | LÓDŹ | M40 | 00:00:00 | 00:00:13 | 05:14:23 | |
131 | STARCZEWSKI Jarosław | 2322 | ZĄBKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:13 | 05:14:24 | ||
132 | ROMAN Krzysztof | 2106 | Przecinak77 | BOLSZEWO | M40 | 00:00:00 | 00:00:36 | 05:14:27 | |
MAJDAN Łukasz | 2033 | SPARTANIE DZIECIOM | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:05 DNF | 05:14:30 DNF | ||
134 | PITAS Andrzej | 2250 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | M40 | 00:00:00 | 00:00:21 | 05:14:37 | |
SZYMKIEWICZ Robert | 2141 | Miedzyrzecz | MIĘDZYRZECZ | M50 | DNF | 00:00:17 DNF | 05:14:41 DNF | ||
PIOTROWSKI Maciej | 2005 | odBiegamyodNormy | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:10 DNF | 05:14:46 DNF | ||
137 | GRINIG Arkadiusz | 2142 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:10 | 05:14:48 | ||
138 | KIEŁBASIEWICZ Dawid | 2166 | MŁODE WILKI MONARU | SZCZECIN | M20 | 00:00:00 | 00:00:24 | 05:14:54 | |
139 | MAĆKOWIAK Michał | 2176 | PSARSKIE | M40 | 00:00:00 | 00:00:12 | 05:15:39 | ||
140 | MAĆKOWIAK Krzysztof | 2092 | PSARSKIE | M30 | 00:00:00 | 00:00:12 | 05:15:41 | ||
141 | LORANC Paweł | 2144 | WILD buchays | KOZY | M30 | 00:00:00 | 00:00:29 | 05:15:52 | |
142 | BINIEK Piotr | 2083 | BGK | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:00 | 00:00:04 | 05:15:55 | |
143 | KALANDYK Wojciech | 2181 | Turlam Się Do Mety | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:38 | 05:15:56 | |
144 | KAMIŃSKI Bartosz | 2253 | ZIELONA GÓRA | M30 | 00:00:00 | 00:00:25 | 05:16:05 | ||
145 | GAWRON Tomasz | 2065 | LUBSKO | M30 | 00:00:00 | 00:00:25 | 05:16:11 | ||
146 | KRUPA Piotr | 2008 | PCH-RUN | CHODZIEŻ | M40 | 00:00:00 | 00:00:03 | 05:16:57 | |
147 | PAWŁOWSKI Robert | 2009 | Vege Runners | CHODZIEŻ | M40 | 00:00:00 | 00:00:02 | 05:17:00 | |
MADEJSKI Adam | 2063 | Snails of Doom | KATOWICE | M20 | DNF | 00:00:24 DNF | 05:17:02 DNF | ||
149 | GROCHOWSKI Pawel | 2237 | Biegam Bo Lubie Zabki Team | ZĄBKI | M40 | 00:00:00 | 00:00:30 | 05:20:20 | |
150 | KWIECIEŃ Marek | 2189 | Markowi Biegacze | MARKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:30 | 05:20:23 | |
151 | KARDAS Piotr | 2268 | O co biega | PABIANICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | 05:20:25 | |
152 | WALCZAK Dariusz | 2088 | K2 UltraTeam | BOLESŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:00:10 | 05:20:26 | |
153 | SOSNOWSKI Darek | 2197 | markowi biegacze | MARKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:29 | 05:20:28 | |
154 | HOLEWA Rafał | 2121 | Caballo Blanco Team | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:00:08 | 05:20:31 | |
GNIADEK Tomasz | 2180 | Dabex-Bolt | KRAKÓW | M40 | DNF | 00:00:03 DNF | 05:24:55 DNF | ||
156 | GRABIŃSKI Waldemar | 2254 | Rogoziński Klub Biegacza | ROGOŹNO | M40 | 00:00:00 | 00:00:11 | 05:24:59 | |
CYGAN Lukasz | 2235 | Klub Sportowy HAJIME | KRAKÓW | M30 | DNF | 00:00:24 DNF | 05:25:00 DNF | ||
158 | MALINOWSKI Łukasz | 2306 | Szczytografia | DĘBICA | M20 | 00:00:00 | 00:00:28 | 05:25:01 | |
159 | BALCERZAK Robert | 2079 | Klub Biegacza WARTA | PAJĘCZNO | M40 | 00:00:00 | 00:00:29 | 05:25:03 | |
160 | KULIBERDA Tomasz | 2238 | Teatr O.de.la | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:20 | 05:25:11 | |
161 | MAZERSKI Grzegorz | 2171 | GDAŃSK | M40 | 00:00:00 | 00:00:30 | 05:26:08 | ||
SMOLARCZYK Łukasz | 2101 | CIECHANÓW | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | 05:27:33 DNF | |||
FIJAŁKOWSKI Radosław | 2309 | CROSSFIT GCW | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:22 DNF | 05:27:36 DNF | ||
KMIECIAK Łukasz | 2006 | WOLSZTYN | M30 | DNF | 00:00:16 DNF | 05:27:38 DNF | |||
FIJAŁKOWSKI Krzysztof | 2310 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | M30 | DNF | 00:00:22 DNF | 05:27:43 DNF | ||
FIJAŁKOWSKI Tomasz | 2311 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | M30 | DNF | 00:00:22 DNF | 05:27:43 DNF | ||
SZUBERT Przemysław | 2177 | Rybnicki Klub Sportowy Karate Jiu-Jitsu | RYBNIK | M20 | DNF | 00:00:14 DNF | 05:27:56 DNF | ||
168 | KULDANEK Marcin | 2032 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | MILANÓWEK | M40 | 00:00:00 | 00:00:21 | 05:29:12 | |
JABŁOŃSKI Michał | 2223 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | M30 | DNF | 00:00:20 DNF | 05:29:29 DNF | ||
BIESZKE Rafał | 2103 | wymiatacze | GDYNIA | M30 | DNF | 00:00:15 DNF | 05:36:08 DNF | ||
171 | KOWALEWSKI Jarosław | 2072 | GDYNIA | M50 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:36:09 | ||
172 | KRUK Grzegorz | 2190 | Alior Running Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:35 | 05:36:10 | |
173 | WÓŁKIEWICZ Paweł | 2045 | OX5 | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:28 | 05:36:14 | |
FINFANDO Zbigniew | 2275 | BSSG | IZABELIN | M50 | DNF | 00:00:14 DNF | 05:36:59 DNF | ||
175 | POTERA Maciej | 2011 | Frytków!!!! | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:37:07 | |
176 | OCHAB Janusz | 2262 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:20 | 05:40:20 | ||
KAROLKOWSKI Krzysztof | 2016 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M20 | DNF | 00:00:32 DNF | 05:40:23 DNF | |||
178 | SROCZYŃSKI Marcin | 2148 | OSTreSROki | PIASECZNO | M40 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:40:25 | |
179 | SOSZYŃSKI Wojtek | 2135 | PZU Sport Team | CELESTYNÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:31 | 05:40:45 | |
180 | CIUK Piotr | 2295 | Yulo Run Team Siedlce | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:41 | 05:42:17 | |
181 | KIRKIEWICZ Ireneusz | 2178 | Kolega Maćka Oława | OŁAWA | M40 | 00:00:00 | 00:00:37 | 05:49:14 | |
182 | SZCZEKUTOWICZ Adrian | 2014 | Husaria Race Team | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 00:00:24 | 05:49:55 | |
KACZYŃSKI Artur | 2053 | nc+ | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:36 DNF | 05:50:03 DNF | ||
184 | SZYCHOWSKI Jarosław | 2344 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | WIERZCHUCICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | 05:51:31 | |
ZAMOJSKI Adam | 2199 | ICHTIS | CHMIELNIK | M40 | DNF | 00:00:11 DNF | 05:52:49 DNF | ||
PILECKI Maciej | 2317 | WROCŁAW | M40 | DNF | 00:00:02 DNF | 05:59:25 DNF | |||
187 | POBŁOCKI Jan | 2242 | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | GDAŃSK | M60 | 00:00:00 | 00:00:42 | 06:00:35 | |
188 | DROŻDŻAL Rafał | 2249 | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:00:30 | 06:02:54 | ||
KONEFAŁ Włodzimierz | 2129 | Rembertów Team | WARSZAWA | M30 | DNF | 00:00:36 DNF | 06:03:45 DNF | ||
WIĘCZKOWSKI Wojciech | 2052 | Od_Cieniasa_Do_Ultrasa | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:24 DNF | 06:10:42 DNF | ||
KORNIŁOW Piotr | 2373 | Gamin Polska | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:28 DNF | 06:11:34 DNF | ||
CHUTKIEWICZ Jerzy | 2196 | RADOMSKO | M60 | DNF | 00:00:11 DNF | 06:22:32 DNF | |||
WILKOS Marcin | 2296 | UCHANIE | M40 | DNF | 00:00:31 DNF | 06:30:41 DNF | |||
BRZEŹNIAK Jan | 2228 | MĘTKÓW | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | 06:37:30 DNF | |||
CZUBIŃSKI Marek | 2090 | ŁÓDŹ | M60 | DNF | 00:00:07 DNF | 06:37:38 DNF | |||
WÓJCIK Mariusz | 2004 | SZCZECIN | M40 | DNF | 00:00:35 DNF | 06:47:18 DNF | |||
PODWYSOCKI Wojciech | 2042 | Rango Team | PRUSZCZ GDAŃSKI | M40 | DNF | 00:00:36 DNF | 06:47:22 DNF | ||
ŚLĄCZKA Arkadiusz | 2091 | Finisz Rymanów | KROSNO | M30 | DNF | 00:00:31 DNF | 06:50:32 DNF | ||
KOLASA Andrzej | 2031 | Klub J.Słowackiego | WARSZAWA-WESOŁA | M60 | DNF | 00:00:18 DNF | 06:50:45 DNF | ||
ŁASKI Krzysztof | 2202 | Biegiem po Piwo | ŁÓDŹ | M50 | DNF | 00:00:03 DNF | 07:33:23 DNF | ||
PAŁKA Konrad | 2229 | CZERNA | M20 | DNF | 00:00:27 DNF | 07:38:31 DNF | |||
KLUCZ Błażej | 2010 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M20 | DNF | 00:00:32 DNF | DNF | |||
CHWISTEK Maciej | 2105 | KRAKÓW | M40 | DNF | 00:00:04 DNF | DNF | |||
SOSZKA Mateusz | 2136 | Młode Wilki Monaru | GRYFÓW ŚLĄSKI | M20 | DNF | 00:00:23 DNF | DNF | ||
SOSZKA Piotr | 2184 | GRYFÓW ŚLĄSKI | M20 | DNF | 00:00:23 DNF | DNF | |||
LEŚNIAK Marcin | 2027 | Zarażeni Bólem | SULEJÓWEK | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | DNF | ||
ZAWADA Michał | 2070 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M30 | DNF | 00:00:34 DNF | DNF | ||
SEMENIUK Tomasz | 2022 | Grajek praski | WARSZAWA | M40 | DNF | 00:00:35 DNF | DNF | ||
PIETRANIK Paweł | 2069 | ALBATROSY | PRUSZKÓW | M30 | DNF | 00:00:33 DNF | DNF | ||
KROCZYK Lesław | 2195 | KNURÓW | M40 | DNF | 00:00:37 DNF | DNF | |||
SZTYK Grzegorz | 2303 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | DNF | 00:00:21 DNF | DNF | ||
ORŁOWSKI Przemysław | 2149 | Loyalty Point Racing Team | JÓZEFOSŁAW | M40 | DNF | 00:00:22 DNF | DNF |
Znaleziono 212 wynik(ów)