Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2018-06-01 |
Miejsce : | Bieszczady |
Dystans : | 115 km |
Zgłoszonych : | 296 |
Wystartowało : | 241 |
Nie ukończyło : | 113 |
Ukończyło : | 128 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.01km | Skalny 34km | Natura 63km | Zubracze 83km | Solinka 91km | Roztoki 104km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GROCHOWSKI Wojciech | 2003 | Klub Wysokogórski Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:13 | 05:10:07 | 10:37:53 | 15:26:34 | 17:38:45 | 20:21:48 | |
2 | SZEFER Maciej | 2036 | Victoria Żytno | ŻYTNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:10 | 04:52:38 | 10:22:03 | 14:35:00 | 16:21:13 | 18:43:10 | |
3 | MAĆKOWIAK Krzysztof | 2092 | PSARSKIE | M30 | 00:00:00 | 00:00:12 | 05:15:41 | 10:53:36 | 15:12:56 | 17:27:19 | 20:05:57 | ||
4 | ZIENCINA Marcin | 2118 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | 05:12:44 | 10:57:50 | 15:55:51 | 18:02:35 | 20:44:43 | ||
5 | MOĆKO Jacek | 2145 | OSIEDLE KANIÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:27 | 04:28:19 | 09:06:18 | 14:16:44 | 16:21:12 | |||
6 | SZYCHOWSKI Jarosław | 2344 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | WIERZCHUCICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | 05:51:31 | 12:25:05 | 15:50:53 | 17:29:13 | 19:41:18 | |
7 | POTERA Maciej | 2011 | Frytków!!!! | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:37:07 | 11:41:45 | 16:11:05 | 18:06:35 | 20:38:05 | |
8 | FILIPEK Paweł | 2012 | biegusiem.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:10:23 | 08:31:27 | 12:00:35 | 13:31:49 | 15:29:15 | |
9 | MACIĄG Grzegorz | 2041 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:03 | 04:12:47 | 08:40:44 | 12:32:47 | 14:20:26 | 16:50:52 | ||
10 | GAWRON Tomasz | 2065 | LUBSKO | M30 | 00:00:00 | 00:00:25 | 05:16:11 | 10:56:38 | 15:18:19 | 17:27:48 | 19:51:07 | ||
11 | NOWAK Marcin | 2087 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | 04:29:37 | 09:25:57 | 13:37:26 | 15:39:18 | 18:01:07 | ||
12 | KAMIŃSKI Bartosz | 2253 | ZIELONA GÓRA | M30 | 00:00:00 | 00:00:25 | 05:16:05 | 10:45:13 | 14:53:09 | 17:05:05 | 19:40:41 | ||
13 | SZKLARSKI Jacek | 2208 | KW Warszawa | SZCZECIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:17 | 04:45:21 | 09:29:13 | 13:39:20 | 15:31:08 | 17:44:06 | |
14 | GOLEC Tomasz | 2301 | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | 00:00:27 | 04:35:30 | 09:24:26 | 13:37:40 | 15:27:58 | 17:43:52 | ||
15 | PYSZKO Janusz | 2298 | GOHARDORGOHOME | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:00:33 | 05:10:04 | 10:30:44 | 15:22:16 | 17:13:50 | 19:44:39 | |
16 | ZYGMUNT Andrzej | 2321 | BRZÓZA KRÓLEWSKA | M30 | 00:00:00 | 00:00:17 | 04:43:59 | 10:01:58 | 14:26:43 | 16:16:54 | 18:43:15 | ||
17 | SOSNOWSKI Rafał | 2279 | KW Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:00:12 | 04:13:06 | 09:00:43 | 13:51:39 | 16:01:47 | 18:28:08 | |
18 | KULON Marcin | 2286 | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:00:07 | 05:12:47 | 10:44:16 | 15:24:26 | 17:35:48 | 19:59:44 | ||
19 | TOMASZEWSKI Rafał | 2076 | Above 2000 | NEWTONMORE | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | 04:52:43 | 09:55:41 | 13:58:22 | 15:54:26 | 18:13:42 | |
20 | NIEDŹWIEDZKI Artur | 2098 | Msport RCS Team Lubin | LUBIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | 05:02:24 | 10:12:25 | 14:34:41 | 16:27:17 | 19:01:34 | |
21 | PAWLYTA Jerzy | 2019 | KM PSP Elbląg | ELBLĄG | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:02:36 | 10:44:23 | 15:50:02 | 17:48:05 | 20:07:54 | |
22 | MORAWSKI Artur | 2120 | BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 00:00:35 | 05:07:33 | 10:48:09 | 14:50:37 | 16:50:46 | 19:20:42 | |
23 | LORANC Paweł | 2144 | WILD buchays | KOZY | M30 | 00:00:00 | 00:00:29 | 05:15:52 | 10:56:06 | 15:16:18 | 17:13:43 | 19:44:19 | |
24 | HENDZEL Krzysztof | 2146 | RADYMNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:05 | 05:09:35 | 11:04:09 | 15:41:08 | 17:46:39 | 20:21:35 | ||
Osoby, które dobiegły do punktu 104km w czasie dłuższym niż 20h, przerwały bieg z powodu burzy. | |||||||||||||
25 | KWIECIEŃ Marek | 2189 | Markowi Biegacze | MARKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:30 | 05:20:23 | 10:56:27 | 15:46:31 | 17:54:27 | 20:18:57 | |
26 | SZAŁ Tomasz | 2191 | UPS ETA TEAM / NIE ZA DALEKO | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:00:10 | 04:20:13 | 08:49:25 | 14:19:46 | 16:32:23 | ||
27 | WŁODARCZYK Piotr | 2221 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:22 | 04:18:56 | 09:10:42 | 13:32:23 | 15:21:01 | 18:07:57 | ||
28 | DZWONKOWSKI Andrzej | 2222 | WĄBRZEŹNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 04:47:07 | 10:02:43 | 14:12:01 | 16:02:19 | 18:20:08 | ||
29 | KONDZIELNIK Paweł | 2226 | JANKOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:14 | 04:35:06 | 09:42:22 | 13:37:48 | 15:23:57 | 17:33:25 | ||
30 | PIASECZNY Marcin | 2243 | RUN-G | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:06 | 04:35:00 | 09:58:23 | 14:22:34 | 16:32:34 | 19:28:37 | |
31 | SMOLEN Witold | 2251 | LONDON | M30 | 00:00:00 | 00:00:06 | 04:15:39 | 09:30:14 | 14:41:50 | 16:57:33 | 19:44:21 | ||
32 | DYMIŃSKI Marcin | 2212 | Bóbr Tłuszcz | ZĄBKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:26 | 04:49:11 | 09:44:10 | 13:46:25 | 15:42:54 | 18:09:39 | |
33 | KALANDYK Wojciech | 2181 | Turlam Się Do Mety | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:38 | 05:15:56 | 10:59:38 | 15:44:36 | 17:56:31 | 20:30:17 | |
34 | PEŁCZYŃSKI Sławomir | 2099 | KB Maratończyk Dębica | DĘBICA | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | 04:49:03 | 09:35:30 | 13:53:24 | 15:53:03 | 18:04:04 | |
35 | ŚWIĆ Miłosz | 2188 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:00 | 00:00:05 | 04:45:18 | 10:12:11 | 15:06:31 | 17:07:35 | 19:19:56 | |
36 | KWIATKOWSKI Wojciech | 2319 | TSA Sandomierz | SZCZYTNIKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:08 | 04:46:35 | 10:04:07 | 14:41:06 | 17:07:29 | 20:07:53 | |
37 | WIDERA Karol | 2300 | AUGUSTÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:12:37 | 10:22:47 | 14:46:15 | 16:40:47 | 19:16:21 | ||
38 | JASKULA Bartosz | 2274 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:31 | 04:45:36 | 09:42:26 | 14:03:49 | 15:55:48 | 18:36:43 | ||
39 | GŁÓD Michał | 2291 | Pozor Vlak! | ELBLĄG | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:03:01 | 09:55:57 | 13:52:06 | 15:43:22 | 18:09:41 | |
40 | KMUK Tomasz | 2281 | PADEW NARODOWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:20 | 05:09:29 | 10:14:46 | 14:35:02 | 16:30:11 | 19:28:39 | ||
41 | SAWA Jarosław | 2217 | Stay Insane | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:25:39 | 09:08:03 | 13:18:25 | 15:20:06 | 17:43:01 | |
42 | ŁUCZAK Łukasz | 2308 | KANIE | M30 | 00:00:00 | 00:00:26 | 04:44:09 | 09:31:38 | 13:40:51 | 15:44:14 | 18:22:09 | ||
43 | ŁAGÓD Łukasz | 2211 | PAPOWO BISKUPIE | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | 05:02:39 | 10:39:55 | 15:59:11 | 18:12:18 | 20:55:40 | ||
44 | SOSNOWSKI Darek | 2197 | markowi biegacze | MARKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:29 | 05:20:28 | 10:56:29 | 15:47:10 | 18:07:27 | 21:06:04 | |
45 | KARDAS Piotr | 2268 | O co biega | PABIANICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | 05:20:25 | 11:23:07 | 16:10:10 | 18:12:27 | 20:41:55 | |
46 | CHWAŁA Artur | 2057 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | 04:49:31 | 10:24:06 | 15:32:19 | 18:04:23 | 20:45:26 | ||
47 | KRUK Grzegorz | 2190 | Alior Running Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:35 | 05:36:10 | 11:23:15 | 16:15:36 | 18:42:44 | 21:48:56 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
KMIECIAK Łukasz | 2006 | WOLSZTYN | M30 | DNF | 00:00:16 DNF | 05:27:38 DNF | 11:35:48 DNF | 16:57:41 DNF | DNF | DNF | |||
MIELCZAREK Krystian | 2140 | Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE | DOLICE | M30 | DNF | 00:00:13 DNF | 04:44:32 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PYTEL Stanisław | 2209 | SCYZORYK | KIELCE | M30 | DNF | 00:00:18 DNF | 05:10:54 DNF | 10:53:28 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
MATUSEWICZ Ireneusz | 2227 | ZIELONA GÓRA | M30 | DNF | 00:00:11 DNF | 04:46:01 DNF | 11:27:24 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
BRZEŹNIAK Jan | 2228 | MĘTKÓW | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | 06:37:30 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
CYGAN Lukasz | 2235 | Klub Sportowy HAJIME | KRAKÓW | M30 | DNF | 00:00:24 DNF | 05:25:00 DNF | 11:45:49 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
CZERWIAK Paweł | 2182 | GAŁĘZICE/KIELCE | M30 | DNF | 00:00:08 DNF | 04:45:32 DNF | 10:07:09 DNF | 14:35:03 DNF | 16:37:15 DNF | 19:28:43 DNF | |||
LEŚNIAK Marcin | 2027 | Zarażeni Bólem | SULEJÓWEK | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
ZAWADA Michał | 2070 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M30 | DNF | 00:00:34 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PIETRANIK Paweł | 2069 | ALBATROSY | PRUSZKÓW | M30 | DNF | 00:00:33 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
BIESZKE Rafał | 2103 | wymiatacze | GDYNIA | M30 | DNF | 00:00:15 DNF | 05:36:08 DNF | 11:10:32 DNF | 16:10:54 DNF | DNF | DNF | ||
SMOLARCZYK Łukasz | 2101 | CIECHANÓW | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | 05:27:33 DNF | 11:51:48 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
JABŁOŃSKI Michał | 2223 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | M30 | DNF | 00:00:20 DNF | 05:29:29 DNF | 11:37:26 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
FIJAŁKOWSKI Krzysztof | 2310 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | M30 | DNF | 00:00:22 DNF | 05:27:43 DNF | 11:41:26 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
FIJAŁKOWSKI Tomasz | 2311 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | M30 | DNF | 00:00:22 DNF | 05:27:43 DNF | 11:43:23 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
ŚLĄCZKA Arkadiusz | 2091 | Finisz Rymanów | KROSNO | M30 | DNF | 00:00:31 DNF | 06:50:32 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
MOJ Krzysztof | 2093 | RUDA ŚLĄSKA | M30 | DNF | 00:00:14 DNF | 05:02:27 DNF | 10:21:35 DNF | 15:03:44 DNF | DNF | DNF | |||
KONEFAŁ Włodzimierz | 2129 | Rembertów Team | WARSZAWA | M30 | DNF | 00:00:36 DNF | 06:03:45 DNF | 12:12:41 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SZTYK Grzegorz | 2303 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | DNF | 00:00:21 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 66 wynik(ów)