Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2018-06-01 |
Miejsce : | Bieszczady |
Dystans : | 115 km |
Zgłoszonych : | 296 |
Wystartowało : | 241 |
Nie ukończyło : | 113 |
Ukończyło : | 128 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.01km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACIĄG Grzegorz | 2041 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:03 | ||
2 | HENDZEL Krzysztof | 2146 | RADYMNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:05 | ||
3 | ŚWIĆ Miłosz | 2188 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:00 | 00:00:05 | |
4 | PIASECZNY Marcin | 2243 | RUN-G | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:06 | |
5 | SMOLEN Witold | 2251 | LONDON | M30 | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
6 | KULON Marcin | 2286 | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:00:07 | ||
7 | KWIATKOWSKI Wojciech | 2319 | TSA Sandomierz | SZCZYTNIKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:08 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
CZERWIAK Paweł | 2182 | GAŁĘZICE/KIELCE | M30 | DNF | 00:00:08 DNF | |||
9 | FILIPEK Paweł | 2012 | biegusiem.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | |
10 | NIEDŹWIEDZKI Artur | 2098 | Msport RCS Team Lubin | LUBIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | |
11 | SAWA Jarosław | 2217 | Stay Insane | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | |
12 | SZEFER Maciej | 2036 | Victoria Żytno | ŻYTNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:10 | |
13 | SZAŁ Tomasz | 2191 | UPS ETA TEAM / NIE ZA DALEKO | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:00:10 | |
MATUSEWICZ Ireneusz | 2227 | ZIELONA GÓRA | M30 | DNF | 00:00:11 DNF | |||
15 | MAĆKOWIAK Krzysztof | 2092 | PSARSKIE | M30 | 00:00:00 | 00:00:12 | ||
16 | SOSNOWSKI Rafał | 2279 | KW Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:00:12 | |
Osoby, które dobiegły do punktu 104km w czasie dłuższym niż 20h, przerwały bieg z powodu burzy. | ||||||||
17 | GROCHOWSKI Wojciech | 2003 | Klub Wysokogórski Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:13 | |
MIELCZAREK Krystian | 2140 | Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE | DOLICE | M30 | DNF | 00:00:13 DNF | ||
19 | KONDZIELNIK Paweł | 2226 | JANKOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:14 | ||
MOJ Krzysztof | 2093 | RUDA ŚLĄSKA | M30 | DNF | 00:00:14 DNF | |||
21 | POTERA Maciej | 2011 | Frytków!!!! | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | |
22 | PAWLYTA Jerzy | 2019 | KM PSP Elbląg | ELBLĄG | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | |
23 | DZWONKOWSKI Andrzej | 2222 | WĄBRZEŹNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | ||
24 | WIDERA Karol | 2300 | AUGUSTÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | ||
25 | GŁÓD Michał | 2291 | Pozor Vlak! | ELBLĄG | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | |
BIESZKE Rafał | 2103 | wymiatacze | GDYNIA | M30 | DNF | 00:00:15 DNF | ||
27 | ZIENCINA Marcin | 2118 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | ||
28 | NOWAK Marcin | 2087 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | ||
29 | ŁAGÓD Łukasz | 2211 | PAPOWO BISKUPIE | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | ||
30 | KARDAS Piotr | 2268 | O co biega | PABIANICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | |
KMIECIAK Łukasz | 2006 | WOLSZTYN | M30 | DNF | 00:00:16 DNF | |||
32 | SZKLARSKI Jacek | 2208 | KW Warszawa | SZCZECIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:17 | |
33 | ZYGMUNT Andrzej | 2321 | BRZÓZA KRÓLEWSKA | M30 | 00:00:00 | 00:00:17 | ||
PYTEL Stanisław | 2209 | SCYZORYK | KIELCE | M30 | DNF | 00:00:18 DNF | ||
35 | KMUK Tomasz | 2281 | PADEW NARODOWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:20 | ||
JABŁOŃSKI Michał | 2223 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | M30 | DNF | 00:00:20 DNF | ||
SZTYK Grzegorz | 2303 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | DNF | 00:00:21 DNF | ||
38 | WŁODARCZYK Piotr | 2221 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:22 | ||
FIJAŁKOWSKI Krzysztof | 2310 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | M30 | DNF | 00:00:22 DNF | ||
FIJAŁKOWSKI Tomasz | 2311 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | M30 | DNF | 00:00:22 DNF | ||
41 | SZYCHOWSKI Jarosław | 2344 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | WIERZCHUCICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | |
42 | TOMASZEWSKI Rafał | 2076 | Above 2000 | NEWTONMORE | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | |
43 | PEŁCZYŃSKI Sławomir | 2099 | KB Maratończyk Dębica | DĘBICA | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | |
44 | CHWAŁA Artur | 2057 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | ||
CYGAN Lukasz | 2235 | Klub Sportowy HAJIME | KRAKÓW | M30 | DNF | 00:00:24 DNF | ||
46 | GAWRON Tomasz | 2065 | LUBSKO | M30 | 00:00:00 | 00:00:25 | ||
47 | KAMIŃSKI Bartosz | 2253 | ZIELONA GÓRA | M30 | 00:00:00 | 00:00:25 | ||
48 | DYMIŃSKI Marcin | 2212 | Bóbr Tłuszcz | ZĄBKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:26 | |
49 | ŁUCZAK Łukasz | 2308 | KANIE | M30 | 00:00:00 | 00:00:26 | ||
50 | MOĆKO Jacek | 2145 | OSIEDLE KANIÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:27 | ||
51 | GOLEC Tomasz | 2301 | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | 00:00:27 | ||
BRZEŹNIAK Jan | 2228 | MĘTKÓW | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | |||
LEŚNIAK Marcin | 2027 | Zarażeni Bólem | SULEJÓWEK | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | ||
SMOLARCZYK Łukasz | 2101 | CIECHANÓW | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | |||
55 | LORANC Paweł | 2144 | WILD buchays | KOZY | M30 | 00:00:00 | 00:00:29 | |
56 | SOSNOWSKI Darek | 2197 | markowi biegacze | MARKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:29 | |
57 | KWIECIEŃ Marek | 2189 | Markowi Biegacze | MARKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:30 | |
58 | JASKULA Bartosz | 2274 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:31 | ||
ŚLĄCZKA Arkadiusz | 2091 | Finisz Rymanów | KROSNO | M30 | DNF | 00:00:31 DNF | ||
60 | PYSZKO Janusz | 2298 | GOHARDORGOHOME | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:00:33 | |
PIETRANIK Paweł | 2069 | ALBATROSY | PRUSZKÓW | M30 | DNF | 00:00:33 DNF | ||
ZAWADA Michał | 2070 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M30 | DNF | 00:00:34 DNF | ||
63 | MORAWSKI Artur | 2120 | BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 00:00:35 | |
64 | KRUK Grzegorz | 2190 | Alior Running Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:35 | |
KONEFAŁ Włodzimierz | 2129 | Rembertów Team | WARSZAWA | M30 | DNF | 00:00:36 DNF | ||
66 | KALANDYK Wojciech | 2181 | Turlam Się Do Mety | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:38 |
Znaleziono 66 wynik(ów)