Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2018-06-01 |
Miejsce : | Bieszczady |
Dystans : | 115 km |
Zgłoszonych : | 296 |
Wystartowało : | 241 |
Nie ukończyło : | 113 |
Ukończyło : | 128 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.01km | Skalny 34km | Natura 63km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FILIPEK Paweł | 2012 | biegusiem.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:10:23 | 08:31:27 | |
2 | MACIĄG Grzegorz | 2041 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:03 | 04:12:47 | 08:40:44 | ||
3 | SZAŁ Tomasz | 2191 | UPS ETA TEAM / NIE ZA DALEKO | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:00:10 | 04:20:13 | 08:49:25 | |
4 | SOSNOWSKI Rafał | 2279 | KW Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:00:12 | 04:13:06 | 09:00:43 | |
5 | MOĆKO Jacek | 2145 | OSIEDLE KANIÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:27 | 04:28:19 | 09:06:18 | ||
6 | SAWA Jarosław | 2217 | Stay Insane | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | 04:25:39 | 09:08:03 | |
7 | WŁODARCZYK Piotr | 2221 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:22 | 04:18:56 | 09:10:42 | ||
8 | GOLEC Tomasz | 2301 | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | 00:00:27 | 04:35:30 | 09:24:26 | ||
9 | NOWAK Marcin | 2087 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | 04:29:37 | 09:25:57 | ||
10 | SZKLARSKI Jacek | 2208 | KW Warszawa | SZCZECIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:17 | 04:45:21 | 09:29:13 | |
11 | SMOLEN Witold | 2251 | LONDON | M30 | 00:00:00 | 00:00:06 | 04:15:39 | 09:30:14 | ||
12 | ŁUCZAK Łukasz | 2308 | KANIE | M30 | 00:00:00 | 00:00:26 | 04:44:09 | 09:31:38 | ||
13 | PEŁCZYŃSKI Sławomir | 2099 | KB Maratończyk Dębica | DĘBICA | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | 04:49:03 | 09:35:30 | |
14 | KONDZIELNIK Paweł | 2226 | JANKOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:14 | 04:35:06 | 09:42:22 | ||
15 | JASKULA Bartosz | 2274 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:31 | 04:45:36 | 09:42:26 | ||
16 | DYMIŃSKI Marcin | 2212 | Bóbr Tłuszcz | ZĄBKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:26 | 04:49:11 | 09:44:10 | |
17 | TOMASZEWSKI Rafał | 2076 | Above 2000 | NEWTONMORE | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | 04:52:43 | 09:55:41 | |
18 | GŁÓD Michał | 2291 | Pozor Vlak! | ELBLĄG | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:03:01 | 09:55:57 | |
19 | PIASECZNY Marcin | 2243 | RUN-G | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:06 | 04:35:00 | 09:58:23 | |
20 | ZYGMUNT Andrzej | 2321 | BRZÓZA KRÓLEWSKA | M30 | 00:00:00 | 00:00:17 | 04:43:59 | 10:01:58 | ||
21 | DZWONKOWSKI Andrzej | 2222 | WĄBRZEŹNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 04:47:07 | 10:02:43 | ||
22 | KWIATKOWSKI Wojciech | 2319 | TSA Sandomierz | SZCZYTNIKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:08 | 04:46:35 | 10:04:07 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
CZERWIAK Paweł | 2182 | GAŁĘZICE/KIELCE | M30 | DNF | 00:00:08 DNF | 04:45:32 DNF | 10:07:09 DNF | |||
24 | ŚWIĆ Miłosz | 2188 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:00 | 00:00:05 | 04:45:18 | 10:12:11 | |
25 | NIEDŹWIEDZKI Artur | 2098 | Msport RCS Team Lubin | LUBIN | M30 | 00:00:00 | 00:00:09 | 05:02:24 | 10:12:25 | |
26 | KMUK Tomasz | 2281 | PADEW NARODOWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:20 | 05:09:29 | 10:14:46 | ||
MOJ Krzysztof | 2093 | RUDA ŚLĄSKA | M30 | DNF | 00:00:14 DNF | 05:02:27 DNF | 10:21:35 DNF | |||
28 | SZEFER Maciej | 2036 | Victoria Żytno | ŻYTNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:10 | 04:52:38 | 10:22:03 | |
29 | WIDERA Karol | 2300 | AUGUSTÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:12:37 | 10:22:47 | ||
Osoby, które dobiegły do punktu 104km w czasie dłuższym niż 20h, przerwały bieg z powodu burzy. | ||||||||||
30 | CHWAŁA Artur | 2057 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | 04:49:31 | 10:24:06 | ||
31 | PYSZKO Janusz | 2298 | GOHARDORGOHOME | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:00:33 | 05:10:04 | 10:30:44 | |
32 | GROCHOWSKI Wojciech | 2003 | Klub Wysokogórski Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:00:13 | 05:10:07 | 10:37:53 | |
33 | ŁAGÓD Łukasz | 2211 | PAPOWO BISKUPIE | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | 05:02:39 | 10:39:55 | ||
34 | KULON Marcin | 2286 | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:00:07 | 05:12:47 | 10:44:16 | ||
35 | PAWLYTA Jerzy | 2019 | KM PSP Elbląg | ELBLĄG | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:02:36 | 10:44:23 | |
36 | KAMIŃSKI Bartosz | 2253 | ZIELONA GÓRA | M30 | 00:00:00 | 00:00:25 | 05:16:05 | 10:45:13 | ||
37 | MORAWSKI Artur | 2120 | BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 00:00:35 | 05:07:33 | 10:48:09 | |
PYTEL Stanisław | 2209 | SCYZORYK | KIELCE | M30 | DNF | 00:00:18 DNF | 05:10:54 DNF | 10:53:28 DNF | ||
39 | MAĆKOWIAK Krzysztof | 2092 | PSARSKIE | M30 | 00:00:00 | 00:00:12 | 05:15:41 | 10:53:36 | ||
40 | LORANC Paweł | 2144 | WILD buchays | KOZY | M30 | 00:00:00 | 00:00:29 | 05:15:52 | 10:56:06 | |
41 | KWIECIEŃ Marek | 2189 | Markowi Biegacze | MARKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:30 | 05:20:23 | 10:56:27 | |
42 | SOSNOWSKI Darek | 2197 | markowi biegacze | MARKI | M30 | 00:00:00 | 00:00:29 | 05:20:28 | 10:56:29 | |
43 | GAWRON Tomasz | 2065 | LUBSKO | M30 | 00:00:00 | 00:00:25 | 05:16:11 | 10:56:38 | ||
44 | ZIENCINA Marcin | 2118 | KOŁOBRZEG | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | 05:12:44 | 10:57:50 | ||
45 | KALANDYK Wojciech | 2181 | Turlam Się Do Mety | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:38 | 05:15:56 | 10:59:38 | |
46 | HENDZEL Krzysztof | 2146 | RADYMNO | M30 | 00:00:00 | 00:00:05 | 05:09:35 | 11:04:09 | ||
BIESZKE Rafał | 2103 | wymiatacze | GDYNIA | M30 | DNF | 00:00:15 DNF | 05:36:08 DNF | 11:10:32 DNF | ||
48 | KARDAS Piotr | 2268 | O co biega | PABIANICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:16 | 05:20:25 | 11:23:07 | |
49 | KRUK Grzegorz | 2190 | Alior Running Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:00:35 | 05:36:10 | 11:23:15 | |
MATUSEWICZ Ireneusz | 2227 | ZIELONA GÓRA | M30 | DNF | 00:00:11 DNF | 04:46:01 DNF | 11:27:24 DNF | |||
KMIECIAK Łukasz | 2006 | WOLSZTYN | M30 | DNF | 00:00:16 DNF | 05:27:38 DNF | 11:35:48 DNF | |||
JABŁOŃSKI Michał | 2223 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | M30 | DNF | 00:00:20 DNF | 05:29:29 DNF | 11:37:26 DNF | ||
FIJAŁKOWSKI Krzysztof | 2310 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | M30 | DNF | 00:00:22 DNF | 05:27:43 DNF | 11:41:26 DNF | ||
54 | POTERA Maciej | 2011 | Frytków!!!! | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:00 | 00:00:15 | 05:37:07 | 11:41:45 | |
FIJAŁKOWSKI Tomasz | 2311 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | M30 | DNF | 00:00:22 DNF | 05:27:43 DNF | 11:43:23 DNF | ||
CYGAN Lukasz | 2235 | Klub Sportowy HAJIME | KRAKÓW | M30 | DNF | 00:00:24 DNF | 05:25:00 DNF | 11:45:49 DNF | ||
SMOLARCZYK Łukasz | 2101 | CIECHANÓW | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | 05:27:33 DNF | 11:51:48 DNF | |||
KONEFAŁ Włodzimierz | 2129 | Rembertów Team | WARSZAWA | M30 | DNF | 00:00:36 DNF | 06:03:45 DNF | 12:12:41 DNF | ||
59 | SZYCHOWSKI Jarosław | 2344 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | WIERZCHUCICE | M30 | 00:00:00 | 00:00:23 | 05:51:31 | 12:25:05 | |
MIELCZAREK Krystian | 2140 | Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE | DOLICE | M30 | DNF | 00:00:13 DNF | 04:44:32 DNF | DNF | ||
BRZEŹNIAK Jan | 2228 | MĘTKÓW | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | 06:37:30 DNF | DNF | |||
LEŚNIAK Marcin | 2027 | Zarażeni Bólem | SULEJÓWEK | M30 | DNF | 00:00:27 DNF | DNF | DNF | ||
ZAWADA Michał | 2070 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M30 | DNF | 00:00:34 DNF | DNF | DNF | ||
PIETRANIK Paweł | 2069 | ALBATROSY | PRUSZKÓW | M30 | DNF | 00:00:33 DNF | DNF | DNF | ||
ŚLĄCZKA Arkadiusz | 2091 | Finisz Rymanów | KROSNO | M30 | DNF | 00:00:31 DNF | 06:50:32 DNF | DNF | ||
SZTYK Grzegorz | 2303 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | DNF | 00:00:21 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 66 wynik(ów)