BIEG ŚLADAMI MORSA - 5 KM
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-06
Miejsce : Mielno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 44
Wystartowało : 39
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 37
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużynowa | K14-29 | M14-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria2.5km
  
1PYSHNIAK Kostantyn 50TKKF KOSZALINKOSZALINM14-2900:11:17
2HUBERT Łukasz 49TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:11:48
3CHUPTYŚ Adrian 4RUNDORFINACZAPLINEKM30-3900:14:19
4WYDMUCH Czesław 31-HERBY (ŚLĄSKIE)M60-6900:14:24
5WIECZORKOWSKI Władysław 27POZNAŃM60-6900:15:51
6OSTAJEWSKI Tomasz 33NOVUM PLUSPOZNAŃM40-4900:13:37
7PICK Tomek 21BIEGOLAS/ KORONA SZCZECINKOSZALINM50-5900:14:17
8MAZUR Emiliusz 18PĘDZĄCY OGRDARŁOWOM40-4900:15:06
9SĘDZIK Aleksander. 23BYTOMM50-5900:15:04
10OBARA Żaneta 19NEKLAK40-4900:15:20
11TULEJA Adam 25SAYONARA CHORZOWCHORZÓWM50-5900:15:37
12FURMANIUK Artur 6CIESZYNM40-4900:17:02
13BARTNIK Marian 40BRZEŹNICAM70+00:38:25
14GRZELAK Łukasz 8ZABRZEM30-3900:18:26
15WALEŃSKI Michał 39TKKF KOSZALINSKIBIENKOM40-4900:13:37
16JANISZEWSKI Waldemar 34NOVUM PLUSJÓZEFOWOM50-5900:14:18
17OSTROWSKI Marcin 36PZU SPORT TEAMWARSZAWAM30-3900:14:18
18BOBKOWSKI Kamil 35BĄCKOWSKA HUTAM30-3900:14:57
19ZIELIŃSKA Anna 32TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-4900:14:26
20HANDZIUK Kinga 43OLEŚNICAK14-2900:15:10
21HAŁKA Justyna 10TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-4900:15:28
22KUBIAK Grzegorz 15LETNIA PRZYGODA MIELENKOWRZEŚNIAM40-4900:16:16
23KOWALSKI Michał 38GDAŃSKM40-4900:18:12
24CIESIELSKI Krzysztof 5FAST WALKERGNIEZNOM60-6900:22:01
25PAWŁOWSKI Grzegorz 41GIAMMAXM40-4900:15:57
26STAŃCZYK Sławomir 37STARGARDM30-3900:17:41
27SZMYT Marcin 24SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM40-4900:19:00
28WITAN Krzysztof 30CHŁOPYM50-5900:19:05
29JUSZCZAK Krzysztof 13KOSZALINM60-6900:20:02
30WALKOWIAK Dariusz 26KROKOWOM40-4900:29:11
31RYBAK Daria 22KOSZALINK40-4900:17:36
32PAWŁOWSKA Magdalena 20GAMMAXMIELNOK40-4900:17:39
33JARCZEWSKA Renata 11GOLENIÓWK50-5900:22:58
34LEWANDOWSKA Karolina 16ZABRZEK30-3900:24:06
35JENDA Michał 12JÓZEFÓWM14-2900:20:53
36WINKOWSKA Izabela 28KUROWOK40-4900:21:34
37WINKOWSKI Ireneusz 29KUROWOM40-4900:21:30
38ADASZYNSKI Wiesław 1BOBOLICCYMORSJANIEBOBOLICEM50-5900:21:29
39GRUNWALD Karolina 7BOBOLICEK30-3900:21:53
Znaleziono 39 wynik(ów)