BIEG ŚLADAMI MORSA - 5 KM
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-06
Miejsce : Mielno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 44
Wystartowało : 39
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 37
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużynowa | K14-29 | M14-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria2.5km
  
1PYSHNIAK Kostantyn 50TKKF KOSZALINKOSZALINM14-2900:11:17
2HUBERT Łukasz 49TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:11:48
3OSTAJEWSKI Tomasz 33NOVUM PLUSPOZNAŃM40-4900:13:37
4WALEŃSKI Michał 39TKKF KOSZALINSKIBIENKOM40-4900:13:37
5PICK Tomek 21BIEGOLAS/ KORONA SZCZECINKOSZALINM50-5900:14:17
6JANISZEWSKI Waldemar 34NOVUM PLUSJÓZEFOWOM50-5900:14:18
7OSTROWSKI Marcin 36PZU SPORT TEAMWARSZAWAM30-3900:14:18
8CHUPTYŚ Adrian 4RUNDORFINACZAPLINEKM30-3900:14:19
9WYDMUCH Czesław 31-HERBY (ŚLĄSKIE)M60-6900:14:24
10ZIELIŃSKA Anna 32TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-4900:14:26
11BOBKOWSKI Kamil 35BĄCKOWSKA HUTAM30-3900:14:57
12SĘDZIK Aleksander. 23BYTOMM50-5900:15:04
13MAZUR Emiliusz 18PĘDZĄCY OGRDARŁOWOM40-4900:15:06
14HANDZIUK Kinga 43OLEŚNICAK14-2900:15:10
15OBARA Żaneta 19NEKLAK40-4900:15:20
16HAŁKA Justyna 10TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-4900:15:28
17TULEJA Adam 25SAYONARA CHORZOWCHORZÓWM50-5900:15:37
18WIECZORKOWSKI Władysław 27POZNAŃM60-6900:15:51
19PAWŁOWSKI Grzegorz 41GIAMMAXM40-4900:15:57
20KUBIAK Grzegorz 15LETNIA PRZYGODA MIELENKOWRZEŚNIAM40-4900:16:16
21FURMANIUK Artur 6CIESZYNM40-4900:17:02
22RYBAK Daria 22KOSZALINK40-4900:17:36
23PAWŁOWSKA Magdalena 20GAMMAXMIELNOK40-4900:17:39
24STAŃCZYK Sławomir 37STARGARDM30-3900:17:41
25KOWALSKI Michał 38GDAŃSKM40-4900:18:12
26GRZELAK Łukasz 8ZABRZEM30-3900:18:26
27SZMYT Marcin 24SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM40-4900:19:00
28WITAN Krzysztof 30CHŁOPYM50-5900:19:05
29JUSZCZAK Krzysztof 13KOSZALINM60-6900:20:02
30JENDA Michał 12JÓZEFÓWM14-2900:20:53
31ADASZYNSKI Wiesław 1BOBOLICCYMORSJANIEBOBOLICEM50-5900:21:29
32WINKOWSKI Ireneusz 29KUROWOM40-4900:21:30
33WINKOWSKA Izabela 28KUROWOK40-4900:21:34
34GRUNWALD Karolina 7BOBOLICEK30-3900:21:53
35CIESIELSKI Krzysztof 5FAST WALKERGNIEZNOM60-6900:22:01
36JARCZEWSKA Renata 11GOLENIÓWK50-5900:22:58
37LEWANDOWSKA Karolina 16ZABRZEK30-3900:24:06
38WALKOWIAK Dariusz 26KROKOWOM40-4900:29:11
39BARTNIK Marian 40BRZEŹNICAM70+00:38:25
Znaleziono 39 wynik(ów)