BIEG ŚLADAMI MORSA - 5 KM
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-06
Miejsce : Mielno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 44
Wystartowało : 39
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 37
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużynowa | K14-29 | M14-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PYSHNIAK Kostantyn 50TKKF KOSZALINKOSZALINM14-291M 100:11:1700:23:45.10 4:4512,6
2HUBERT Łukasz 49TKKF KOSZALINKOSZALINM30-391M 200:11:4800:24:56.25+00:01:114:5912,0
3WALEŃSKI Michał 39TKKF KOSZALINSKIBIENKOM40-491M 300:13:3700:27:06.60+00:03:215:2511,1
4JANISZEWSKI Waldemar 34NOVUM PLUSJÓZEFOWOM50-591M 400:14:1800:27:52.70+00:04:075:3410,8
5OSTAJEWSKI Tomasz 33NOVUM PLUSPOZNAŃM40-492M 500:13:3700:28:16.45+00:04:315:3910,6
6OSTROWSKI Marcin 36PZU SPORT TEAMWARSZAWAM30-392M 600:14:1800:28:33.60+00:04:485:4210,5
7CHUPTYŚ Adrian 4RUNDORFINACZAPLINEKM30-393M 700:14:1900:29:28.25+00:05:435:5310,2
8PICK Tomek 21BIEGOLAS/ KORONA SZCZECINKOSZALINM50-592M 800:14:1700:29:52.90+00:06:075:5810,0
9BOBKOWSKI Kamil 35BĄCKOWSKA HUTAM30-394M 900:14:5700:29:55.55+00:06:105:5910,0
10MAZUR Emiliusz 18PĘDZĄCY OGRDARŁOWOM40-493M 1000:15:0600:30:20.50+00:06:356:049,9
11WYDMUCH Czesław 31-HERBY (ŚLĄSKIE)M60-691M 1100:14:2400:30:57.80+00:07:126:119,7
12SĘDZIK Aleksander. 23BYTOMM50-593M 1200:15:0400:31:18.20+00:07:336:159,6
13TULEJA Adam 25SAYONARA CHORZOWCHORZÓWM50-594M 1300:15:3700:32:11.20+00:08:266:269,3
14WIECZORKOWSKI Władysław 27POZNAŃM60-692M 1400:15:5100:33:24.95+00:09:396:409,0
15PAWŁOWSKI Grzegorz 41GIAMMAXM40-494M 1500:15:5700:33:37.90+00:09:526:438,9
16KUBIAK Grzegorz 15LETNIA PRZYGODA MIELENKOWRZEŚNIAM40-495M 1600:16:1600:33:57.20+00:10:126:478,8
17FURMANIUK Artur 6CIESZYNM40-496M 1700:17:0200:36:25.10+00:12:407:178,2
18STAŃCZYK Sławomir 37STARGARDM30-395M 1800:17:4100:38:23.85+00:14:387:407,8
19GRZELAK Łukasz 8ZABRZEM30-396M 1900:18:2600:39:54.25+00:16:097:587,5
20SZMYT Marcin 24SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM40-497M 2000:19:0000:40:19.85+00:16:348:037,4
21WITAN Krzysztof 30CHŁOPYM50-595M 2100:19:0500:40:37.80+00:16:528:077,4
22KOWALSKI Michał 38GDAŃSKM40-498M 2200:18:1200:40:43.50+00:16:588:087,4
23JUSZCZAK Krzysztof 13KOSZALINM60-693M 2300:20:0200:42:49.40+00:19:048:337,0
24JENDA Michał 12JÓZEFÓWM14-292M 2400:20:5300:44:41.25+00:20:568:566,7
25ADASZYNSKI Wiesław 1BOBOLICCYMORSJANIEBOBOLICEM50-596M 2500:21:2900:45:01.60+00:21:169:006,7
26CIESIELSKI Krzysztof 5FAST WALKERGNIEZNOM60-694M 2600:22:0100:45:30.35+00:21:459:066,6
27WALKOWIAK Dariusz 26KROKOWOM40-499M 2700:29:1101:03:01.40+00:39:1612:364,8
28WINKOWSKI Ireneusz 29KUROWOM40-4910M 2800:21:30+00:10:138:367,0
29BARTNIK Marian 40BRZEŹNICAM70+1M 2900:38:25+00:27:0815:223,9
Znaleziono 29 wynik(ów)