Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2022-07-14 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 224 |
Wystartowało : | 209 |
Nie ukończyło : | 75 |
Ukończyło : | 134 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I K - 20 | Senior I M - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAŁYGA Grzegorz | 2120 | RMT TEAM PRO | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:00:03 | |
2 | KOMZA Radosław | 2142 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:01:27 | ||
3 | PIOTROWSKI Marek | 2128 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:58 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
WIERZOWIECKI Grzegorz | 2069 | BERFIT ZIELONA GÓRA & STACHOWSCY.EU | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | DNF | 01:03:07 DNF | ||
5 | ROSOLSKI Dawid | 2073 | KOŚCIAN | Senior II M - 30 | 00:00:48 | 01:03:17 | ||
6 | WINIARSKA Katarzyna | 2101 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAM | PRZEMYŚL | Masters K - 40 | 00:00:04 | 01:03:39 | |
7 | KLIMA Dariusz | 2137 | SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:03:47 | |
ŚLEZIAK Jarosław | 2186 | DANIEL WOSIK TERVEL TEAM | ZŁOTY STOK | Masters M - 40 | DNF | 01:03:53 DNF | ||
9 | PAWŁOWSKI Marcin | 2169 | WILKÓW OSIEDLE | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:04:27 | ||
KOZIEŁ Tomasz | 2013 | #WAWRZYNTEAM | KUDOWA-ZDRÓJ | Masters M - 40 | DNF | 01:04:40 DNF | ||
BUK Sławomir | 2184 | GOSTYŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:05:40 DNF | |||
12 | MATYSIAK Bartłomiej | 2133 | WILD ULTRA WARRIORS | CZACHÓWEK | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:06:37 | |
13 | OLSZEWSKI Piotr | 2143 | RUNNING TEAM NASTOPY.PL | BIENIEIWICE | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:07:50 | |
DWORNIK Maciek | 2020 | WARCZĄCE SZPRYCHY | KRAKÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:07:53 DNF | ||
15 | JAKUBOWSKI Andrzej | 2001 | ŻMIGRÓD | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:08:37 | ||
MIKOŁAJCZYK Mirosław | 2216 | MIRAZ RACE TEAM | ZABRZE | Masters M - 40 | DNF | 01:08:55 DNF | ||
17 | ROZCZYPAŁA Karol | 2084 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:09:08 | ||
NIEDZIÓŁKA Wojciech | 2087 | CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE | GRABIANÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:09:11 DNF | ||
19 | ZAJĄC Sebastian | 2155 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:09:40 | |
20 | KOWALCZYK Marek | 2161 | ZLOTY-STOK | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:10:29 | ||
21 | RINK Jan | 2153 | BOLKÓW | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:10:34 | ||
22 | KUPIŃSKI Cezary | 2146 | MOCNA GRUPA CEZARA | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:13 | 01:11:17 | |
23 | CEBULA Grzegorz | 2117 | TEAM CEBUL&STACHU | IWINY | Weteran I M - 50 | 00:00:32 | 01:11:40 | |
24 | STACHURA Damian | 2118 | TEAM CEBUL&STACHU | LUBIN | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:11:40 | |
25 | BODANKA Piotr | 2214 | APAMA ACOUSTIC PROJECT | NIEZNANICE | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:11:53 | |
26 | RUTKOWSKI Michał | 2095 | JÓZEFÓW | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:12:01 | ||
27 | STĘPNIK Paweł | 2046 | KIELCE | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:12:02 | ||
28 | PACHLA Jacek | 2125 | KB SZAMOTUŁY | SZAMOTUŁY | Weteran I M - 50 | 00:00:11 | 01:12:08 | |
29 | NESTOROWICZ Marek | 2113 | KB JURUND SZCZYTNO / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | KĘTRZYN | Weteran I M - 50 | 00:00:21 | 01:12:08 | |
30 | ZAJĄC Leszek | 2187 | LESZ NO LIMITS RUNNERS /L.O.T.A.Z | WŁOSZAKOWICE | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:12:14 | |
31 | GUZERA Justyna | 2131 | MATNER RUNNING TEAM | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:33 | 01:12:26 | |
32 | KRYGIER Tomasz | 2167 | EUROCASH | ŻNIN | Senior I M - 20 | 00:00:33 | 01:12:27 | |
33 | GRUSZKA Janusz | 2049 | KITA TEAM | BRZEZINKI | Senior II M - 30 | 00:01:37 | 01:12:50 | |
34 | GULCZYŃSKI Tomasz | 2202 | ZIELONKA | Senior II M - 30 | 00:00:53 | 01:13:08 | ||
35 | GRYNAGIEL Przemysław | 2151 | OSIEK NAD WISŁĄ | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:13:50 | ||
36 | SZRENIAWA Waldemar | 2059 | MIRAZ RACE TEAM | NIEPOŁOMICE | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:13:58 | |
37 | GONCZAR Szymon | 2189 | RYBNIK | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:14:45 | ||
38 | MYŚLIWIEC Robert | 2082 | DZIKI & WOLNY | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:16:42 | |
39 | SEKMAN Tomasz | 2083 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:17:04 | ||
40 | FOJT Krzysztof | 2207 | APR69 | ŁAZISKA GÓRNE | Masters M - 40 | 00:01:02 | 01:17:10 | |
41 | JANKOWSKI Marcin | 2127 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:17:20 | |
42 | LUTY Paweł | 2185 | BALICE | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:17:25 | ||
43 | KUJAWA Krzysztof | 2002 | BUNDORAN | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:17:27 | ||
44 | LOREK Adam | 2038 | #BIEGAJLESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:46 | 01:17:43 | |
45 | SUDNIK Krzysztof | 2145 | KNURÓW | Senior II M - 30 | 00:00:57 | 01:17:59 | ||
46 | PAWLIK Filip | 2090 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:01:07 | 01:18:08 | ||
47 | KUBLIK Łukasz | 2114 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:42 | 01:18:20 | ||
48 | BRODA Wojciech | 2068 | HUTASY RUNNERS TEAM | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:18:36 | |
49 | WARDZYŃSKI Łukasz | 2221 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:41 | 01:18:40 | ||
SIKORSKI Marcin | 2168 | TT SZCZECIN | SZCZECIN | Masters M - 40 | DNF | 01:19:09 DNF | ||
KURPIEWSKA Anna | 2171 | GT RAT | WROCŁAW | Masters K - 40 | DNF | 01:19:18 DNF | ||
52 | PAZIO Jakub | 2211 | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Senior I M - 20 | 00:00:32 | 01:19:36 | |
53 | ROGOWSKI Krzysztof | 2154 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:19:49 | ||
54 | ISZCZAK Kazimierz | 2080 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:00 | 01:20:04 | ||
55 | DOBROŚ Tomasz | 2004 | WIERUSZÓW | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:20:19 | ||
BRODA Dominik | 2014 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 01:20:23 DNF | |||
57 | KIEZIK Anna | 2071 | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM | OLSZTYN | Masters K - 40 | 00:00:11 | 01:20:29 | |
58 | GAIK Andrzej | 2222 | PODGÓRZ TORUŃ | TORUŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:36 | 01:20:36 | |
59 | ŚLIŻ Sylwia | 2053 | SIECHNICE | Senior II K - 30 | 00:00:43 | 01:20:39 | ||
60 | SZAFRANIEC Tomasz | 2061 | MIĘDZYRZECKIE GAZELE | MIĘDZYRZECZ | Masters M - 40 | 00:00:41 | 01:20:41 | |
61 | KUCIAK Bartosz | 2030 | KROSNO | Senior II M - 30 | 00:01:01 | 01:20:56 | ||
62 | KURCZYK Tomasz | 2112 | KOŚMIDRY | Masters M - 40 | 00:00:58 | 01:20:57 | ||
63 | WASILEWSKI Marcin | 2024 | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:21:00 | ||
64 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 2057 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:21:00 | ||
65 | SKORCZYK Adrian | 2183 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:21:01 | |
66 | TASZAREK Jakub | 2210 | PROJEKT.JTA JAKUB TASZAREK | MROWINO | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:21:06 | |
MUCHA Michał | 2219 | NOCNY POYEB TEAM | SZCZECIN | Masters M - 40 | DNF | 01:21:16 DNF | ||
TOKARCZYK Marcin | 2003 | NYSA | Masters M - 40 | DNF | 01:21:17 DNF | |||
LANGE Szymon | 2217 | WSK-SZYMONIX | ŚREM | Masters M - 40 | DNF | 01:21:22 DNF | ||
70 | GURGACZ Tomasz | 2066 | BYTOM ODRZANSKI | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:21:25 | ||
RECLIK Piotr | 2042 | ULTRAWARIACI | RYBNIK | Senior I M - 20 | DNF | 01:21:38 DNF | ||
REKIEĆ-KROGULECKA Kaja | 2033 | ZABRZE | Senior I K - 20 | DNF | 01:21:47 DNF | |||
BABIRECKI Krzysztof | 2129 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:21:53 DNF | ||
SZARAPANOWSKI Damian | 2156 | ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | NOWA WIOSKA | Masters M - 40 | DNF | 01:22:22 DNF | ||
75 | SZPONDER Artur | 2040 | KBKS RADOMSKO | RADOMSKO | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:22:34 | |
WITEK Eryk | 2218 | QC SPARTY MONIA GYM QŹNIA TALENTÓW ADAMA | SZCZECIN | Masters M - 40 | DNF | 01:22:47 DNF | ||
77 | KARAMON Marcin | 2200 | OPOLE | Masters M - 40 | 00:01:04 | 01:23:07 | ||
Przekroczony limit czasu: 26:00:00 | ||||||||
78 | JAWORSKI Bartłomiej | 2136 | WINS WHO DARES, | MIKOŁÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:17 | 01:23:18 | |
79 | FALDZINSKI Bartosz | 2164 | POLACY BIEGAJĄ W NL | NYSA | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:23:26 | |
80 | RATAJCZAK Krystian | 2208 | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:51 | 01:23:29 | ||
81 | ZAMBRZYCKI Maciej | 2105 | RESHAPE RUNNERS | GLIWICE | Masters M - 40 | 00:01:13 | 01:23:47 | |
82 | LADENBERGER Mateusz | 2019 | JACZKÓW | Senior II M - 30 | 00:01:10 | 01:23:51 | ||
83 | WALCZAK Dariusz | 2098 | OLKUSZBIEGA | BOLESŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:51 | 01:23:52 | |
84 | ŻABIEREK Tomasz | 2092 | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:23:54 | ||
MOŃ Sebastian | 2198 | CARBON SILESIA SPORT | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | DNF | 01:23:59 DNF | ||
86 | KOWALSKI Łukasz | 2045 | PHILLIPS MEDISIZE | GIERAŁTOWICE | Masters M - 40 | 00:01:13 | 01:24:10 | |
87 | MARZEC Karolina | 2009 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | DESZCZNO | Masters K - 40 | 00:01:10 | 01:24:22 | |
88 | BULIKOWSKI Tomasz | 2017 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:49 | 01:24:44 | ||
89 | BALCERZAK Robert | 2050 | KLUB BIEGACZA WARTA | PAJĘCZNO | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:24:55 | |
90 | HOLC Michał | 2130 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 01:24:58 | ||
91 | WTOREK-BUGAŃSKA Ilona | 2119 | CARBON SILESIA SPORT | BĘDZIN | Senior II K - 30 | 00:01:08 | 01:25:06 | |
PAROL Paweł | 2097 | SZYMANKOWSZCZYZNA | SZYMANKOWSZCZYZNA | Masters M - 40 | DNF | 01:26:08 DNF | ||
PAJOR Krzysztof | 2100 | 100PASS | SWARZĘDZ | Masters M - 40 | DNF | 01:26:11 DNF | ||
94 | SMYK Mariusz | 2220 | LUBLIN | Masters M - 40 | 00:01:35 | 01:26:30 | ||
95 | PARSZEWSKA Aleksandra | 2035 | RESHAPE RUNNERS | BYTOM | Senior II K - 30 | 00:00:39 | 01:26:37 | |
96 | SIEPIOŁA Cezary | 2149 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | MORĄG | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:26:48 | |
97 | PLEWA Sylwia | 2163 | RKS PIŁA PODLASIE | PIŁA | Weteran K - 50 | 00:01:06 | 01:26:59 | |
ZADROŻNY Piotr | 2201 | BIEGIEM DO 100TKI | HALINÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:04 DNF | ||
TOKARZ Robert | 2159 | TARNÓW | Weteran I M - 50 | DNF | 01:27:45 DNF | |||
100 | SZPECHT Piotr | 2178 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:01:38 | 01:28:22 | ||
101 | KAPICA Anna | 2190 | RESOVIA RZESZÓW | RUDNA WIELKA | Masters K - 40 | 00:00:17 | 01:28:27 | |
102 | SERAFIN Robert | 2157 | SWARZĘDZ | Senior II M - 30 | 00:01:15 | 01:29:18 | ||
103 | BUCZYŃSKI Radosław | 2051 | COMPANEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | Senior II M - 30 | 00:01:25 | 01:29:23 | |
104 | GARBOWSKA Monika | 2107 | COMPAÑEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | Masters K - 40 | 00:01:25 | 01:29:35 | |
105 | MALINOWSKI Grzegorz | 2005 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:29:40 | ||
106 | KWIATKOWSKI Przemyslaw | 2148 | PWSD GNIEZNO | GNIEZNO | Masters M - 40 | 00:01:17 | 01:29:44 | |
107 | SZYGENDA Sebastian | 2147 | TIGER TEAM | WRZEŚNIA | Masters M - 40 | 00:01:18 | 01:29:45 | |
108 | NIEMAS Mariusz | 2170 | BŁAŻEJOWICE | Weteran I M - 50 | 00:01:17 | 01:29:54 | ||
MRUGALSKA Magdalena | 2141 | JW 1223 | KOSZALIN | Senior II K - 30 | DNF | 01:31:15 DNF | ||
SPECHT Mikołaj | 2209 | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:31:50 DNF | |||
111 | SIŃCZUK Patrycja | 2205 | MIRAZ RACE TEAM | TCZEW | Masters K - 40 | 00:00:04 | 01:31:57 | |
112 | TROCHANOWSKI Krystian | 2191 | RUSYN - LEM | SOBIN | Senior II M - 30 | 00:01:24 | 01:31:57 | |
113 | RADZIWOŃ Anna | 2064 | GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNA | POLKOWICE | Masters K - 40 | 00:00:55 | 01:32:00 | |
NOWOSŁAWSKI Krzysztof | 2103 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WROCŁAW | Masters M - 40 | DNF | 01:32:06 DNF | ||
BŁASZKOWSKI Daniel | 2032 | MAJ.R RAWICZ | RAWICZ | Masters M - 40 | DNF | 01:32:15 DNF | ||
116 | ZYGNER Sławomir | 2028 | LEŚNE DZIKI PGB | RYDZYNA | Weteran I M - 50 | 00:01:00 | 01:32:16 | |
117 | WAWRYKÓW Kuba | 2138 | ZGIERZ | Senior I M - 20 | 00:01:09 | 01:32:56 | ||
118 | SEGIN Marcin | 2006 | SPRINT ZALEWO | ZALEWO | Masters M - 40 | 00:00:52 | 01:33:26 | |
SIEMIĄTKOWSKI Arkadiusz | 2188 | #RÓBSWOJE CREW | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Senior II M - 30 | DNF | 01:33:27 DNF | ||
120 | SZCZERBAL Agnieszka | 2075 | TKKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 00:00:48 | 01:33:49 | |
121 | BATOR Monika | 2094 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:19 | 01:33:50 | ||
122 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 2132 | BIAŁOBRZEGI | Masters K - 40 | 00:00:24 | 01:33:50 | ||
RUDY Iwona | 2093 | WARSZAWA | Senior II K - 30 | DNF | 01:33:50 DNF | |||
ZGOŁA Przemysław | 2074 | TARNOWO PODGÓRNE BIEGA | TARNOWO PODGÓRNE | Weteran I M - 50 | DNF | 01:33:52 DNF | ||
125 | BUDNY Aleksandra | 2122 | KRAŚNIK BIEGA / NO PAIN NO GAIN | HALINÓW | Masters K - 40 | 00:00:23 | 01:33:54 | |
126 | RADZIWOŃ Krzysztof | 2065 | GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNA | POLKOWICE | Masters M - 40 | 00:00:56 | 01:33:54 | |
STRZYŻEWSKI Paweł | 2206 | SZCZYT ZA SZCZYTEM | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:33:54 DNF | ||
KARBOWSKI Jarosław | 2029 | K.S .LENIWIEC | SYCÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:33:56 DNF | ||
DRZASZCZ Marek | 2182 | CROSSELITE | TCZEW | Masters M - 40 | DNF | 01:34:04 DNF | ||
PASTWA Marek | 2224 | OH!ZUZA.COM/BEAUTYSPORT | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | DNF | 01:34:09 DNF | ||
131 | BLASZKE Beata | 2150 | BIEGAJ Z TRENERAMI | GLIWICE | Masters K - 40 | 00:01:26 | 01:34:10 | |
WERNO Bartłomiej | 2062 | RAWICZ | Senior II M - 30 | DNF | 01:34:16 DNF | |||
133 | OLESIŃSKI Piotr | 2048 | DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW | SOCHACZEW | Masters M - 40 | 00:01:41 | 01:34:20 | |
ADAMCZYK Marcin | 2096 | GOŁUSKI | Masters M - 40 | DNF | 01:34:28 DNF | |||
MOSIEK Andrzej | 2158 | CHOJNO | Senior II M - 30 | DNF | 01:34:36 DNF | |||
SADOWSKI Piotr | 2160 | SADOSZCZAKI | OSTRÓDA | Senior II M - 30 | DNF | 01:34:36 DNF | ||
137 | GAŁKA Jacek | 2044 | VEGE RUNNERS | ŻMIGRÓD | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:34:38 | |
138 | KINCEL Krzysztof | 2212 | POŁUPIN | Weteran I M - 50 | 00:01:12 | 01:34:44 | ||
139 | KOZIOŁ Ewa | 2166 | KB-SOBÓTKA | GÓRZYCE | Masters K - 40 | 00:00:40 | 01:35:19 | |
140 | KOSIOREK Adam | 2126 | BSAC MOKOBODY | MOKOBODY | Weteran I M - 50 | 00:00:59 | 01:35:26 | |
141 | SZCZUKA Leszek | 2089 | CROSSELITE | LEWICE | Weteran I M - 50 | 00:01:46 | 01:35:29 | |
142 | WYSOCZAŃSKI Adrian | 2099 | PIETRZYKOWICE | PIETRZYKOWICE | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:35:34 | |
143 | DEKIERT Agnieszka | 2144 | LUBIN | Masters K - 40 | 00:00:49 | 01:35:40 | ||
WOJNO Arkadiusz | 2192 | DROGA DO ULTRA | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | DNF | 01:35:47 DNF | ||
BUTKIEWICZ Lukasz | 2055 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WISZNIA MAŁA | Senior II M - 30 | DNF | 01:35:51 DNF | ||
146 | SUDUŁ Jarosław | 2116 | WIERZBICKI RUNNING PROJECT | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Weteran I M - 50 | 00:00:22 | 01:35:56 | |
147 | CHUDA Aneta | 2018 | WROCLAW | Masters K - 40 | 00:00:47 | 01:36:01 | ||
148 | MOCEK Grzegorz | 2152 | GORZÓW | Weteran I M - 50 | 00:01:17 | 01:36:14 | ||
149 | LIC Janusz | 2135 | ZABRZE | Weteran I M - 50 | 00:01:21 | 01:36:21 | ||
150 | SADOWSKA Jagoda | 2011 | #YOLOTEAMKRK | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 00:01:23 | 01:36:30 | |
151 | SILSKA Sylwia | 2109 | ATRAKCYJNE TOWARZYSTWO | POTASZE | Weteran K - 50 | 00:00:47 | 01:36:41 | |
WIĘCZKOWSKI Wojciech | 2027 | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:36:58 DNF | |||
WRONKA Tymoteusz | 2104 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:37:07 DNF | ||
LUTOWSKI Wojciech | 2102 | BYDGOSZCZ | Senior II M - 30 | DNF | 01:37:10 DNF | |||
155 | GÓRCZYŃSKI Rafał | 2043 | NOWY TOMYŚL | Masters M - 40 | 00:01:04 | 01:37:21 | ||
HAMPEL Hubert | 2078 | BIEGOSTACJAULTRATEAM | ZIELONA GÓRA | Senior I M - 20 | DNF | 01:37:42 DNF | ||
157 | ZIOBROWSKI Mateusz | 2041 | BIEGOSTACJAULTRATEAM | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:37:47 | |
158 | WALKOWIAK Joanna | 2072 | MUAY RUNNING TEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:01:01 | 01:38:22 | |
CHOŁUJ Jarek | 2008 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | Masters M - 40 | DNF | 01:38:23 DNF | ||
KRYSIAK Tomasz | 2076 | ULTRA RUNNER SZCZECIN- THOM@S FOTO | SZCZECIN | Senior II M - 30 | DNF | 01:38:34 DNF | ||
WOSZCZAK Zbigniew | 2203 | STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT | STRZELIN | Weteran I M - 50 | DNF | 01:39:24 DNF | ||
162 | ZYZAŃSKI Andrzej | 2110 | ANATOMIA BIEGANIA | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:57 | 01:39:25 | |
WOSZCZAK Jolanta | 2204 | STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT | STRZELIN | Weteran K - 50 | DNF | 01:39:27 DNF | ||
ŁABĘDZKI Mariusz | 2023 | ŻAROWO | Masters M - 40 | DNF | 01:39:34 DNF | |||
165 | CZYŻ Łukasz | 2010 | ESTEAM | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 00:01:29 | 01:39:47 | |
BONDARCZUK Sylwia | 2063 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Masters K - 40 | DNF | 01:39:56 DNF | ||
167 | NOWAK Jarosław | 2199 | ŁOMNICA | Weteran I M - 50 | 00:01:16 | 01:39:57 | ||
STOLPE Maciej | 2036 | TKKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | DNF | 01:40:33 DNF | ||
169 | CZUBA Robert | 2088 | ORANGE POLSKA | PUSZCZYKOWO | Weteran I M - 50 | 00:00:59 | 01:40:35 | |
170 | RYBCZYŃSKI Przemek | 2111 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 00:08:05 | 01:41:11 | ||
GAWRON Bartłomiej | 2058 | POLSKA NOWA WIEŚ | Masters M - 40 | DNF | 01:41:17 DNF | |||
RUTKOWSKI Kazimierz | 2091 | KUSY I SPÓŁKA | ŚLIWNO | Weteran II M - 60 | DNF | 01:41:21 DNF | ||
173 | ZAWADZKI Tomasz | 2123 | ALEKSANDRIA | Masters M - 40 | 00:01:03 | 01:41:25 | ||
KRZEMIŃSKA Aleksandra | 2196 | POLDEK TEAM | OPOLE | Masters K - 40 | DNF | 01:41:43 DNF | ||
KRZEMIŃSKI Jacek | 2181 | POLDEK TEAM | OPOLE | Masters M - 40 | DNF | 01:41:51 DNF | ||
ARMATYS Grzegorz | 2176 | ORANGE POLSKA | DĄBROWA GÓRNICZA | Weteran I M - 50 | DNF | 01:42:21 DNF | ||
WODZIŃSKA Danuta | 2052 | BIEG OPOLSKI TEAM | KRAPKOWICE | Masters K - 40 | DNF | 01:42:27 DNF | ||
CYGAN Anna | 2195 | ANIA I BLACK HAT ULTRA | WARSZAWA | Weteran K - 50 | DNF | 01:42:27 DNF | ||
NORKOWSKA Aleksandra | 2173 | ORANGE POLSKA | WARSZAWA | Masters K - 40 | DNF | 01:42:31 DNF | ||
KALBARCZYK Beata | 2172 | ORANGE POLSKA | OTWOCK | Weteran K - 50 | DNF | 01:42:31 DNF | ||
ZUGAJ Bartosz | 2197 | KATOWICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:42:32 DNF | |||
182 | KOPACZYŃSKA Beata | 2175 | A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO X | ZIELONA GÓRA | Weteran K - 50 | 00:01:39 | 01:42:37 | |
183 | ŁUGOWSKI Marek | 2193 | UTM170 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:01:41 | 01:42:39 | |
184 | LOMAGISTRO Pietro | 2194 | A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO X | CURTATONE | Masters M - 40 | 00:01:39 | 01:42:40 | |
185 | KEPKE Michał | 2213 | LUBAŃ | Masters M - 40 | 00:01:41 | 01:42:44 | ||
WAWRESZUK Wiktor | 2180 | BRACTWO BIEGOWE BGK | BIAŁYSTOK | Weteran I M - 50 | DNF | 01:43:09 DNF | ||
187 | RABSCH Patrycja | 2026 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:43:17 | ||
188 | JANIK Przemysław | 2223 | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 00:01:25 | 01:43:18 | ||
189 | MARCHWICKI Arkadiusz | 2179 | FEHLAU RUN TEAM | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:01:22 | 01:44:22 | |
190 | PTASZYŃSKA Eliza | 2086 | POZNAŃ (POZNAŃ-STARE MIASTO) | Masters K - 40 | 00:01:02 | 01:45:26 | ||
RYCHŁOWSKA Magdalena | 2007 | PIŁA | Masters K - 40 | DNF | 01:45:34 DNF | |||
192 | PAWLAK Paweł | 2124 | WYGRAŁEM WYŚCIG Z ŻÓŁWIEM | OLSZTYN | Weteran I M - 50 | 00:00:29 | 01:45:50 | |
ZIĘTEK Krzysztof | 2139 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | DNF | 01:45:57 DNF | ||
SILSKI Marek | 2108 | ATRAKCYJNE TOWARZYSTWO | POTASZE | Weteran I M - 50 | DNF | 01:46:10 DNF | ||
195 | MAŁYSZA Sławomir | 2134 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 00:01:41 | 01:46:43 | ||
196 | KUPIEC Maciej | 2012 | #ŻEBERKATEAM | IWINY | Masters M - 40 | 00:01:26 | 01:47:54 | |
197 | PIOTROWSKI Michał | 2022 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:01:24 | 01:47:55 | |
198 | PÓŁGRABIA Dawid | 2031 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:01:24 | 01:47:57 | |
MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika | 2039 | SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ | JUSTYNÓW | Masters K - 40 | DNF | 01:49:04 DNF | ||
200 | GŁADYSZ Robert | 2140 | SCE24.PL | BIELAWA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:49:15 | |
SOKOŁOWSKI Artur | 2077 | TEAM ZABIEGANEDNI | OTWOCK | Masters M - 40 | DNF | 01:50:13 DNF | ||
WOJNO Małgorzata | 2025 | DROGA DO ULTRA | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | DNF | 01:50:23 DNF | ||
DĘBEK Piotr | 2121 | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | DNF | 01:51:01 DNF | ||
SKARŻYŃSKI Wojciech | 2081 | SIECHNICE | Masters M - 40 | DNF | 01:51:30 DNF | |||
NADOBNIK Beata | 2034 | SPORTOWY KAŹMIERZ/TARNOWO PODGÓRNE BIEGA | KAŹMIERZ | Weteran K - 50 | DNF | 01:51:30 DNF | ||
SZWARGOT Marta | 2085 | TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZ | KAŹMIERZ | Senior II K - 30 | DNF | 01:51:31 DNF | ||
KORNAGA Michał | 2106 | GÓRY LASY | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Senior I M - 20 | DNF | 01:51:50 DNF | ||
SZCZUKA Joanna | 2037 | WIRY | Senior I K - 20 | DNF | 01:52:26 DNF | |||
HAMOT Artur | 2056 | BIEGOWA KUŹNIA | SARNÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:53:00 DNF |
Znaleziono 209 wynik(ów)