Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2018-07-19 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 116 |
Wystartowało : | 103 |
Nie ukończyło : | 24 |
Ukończyło : | 79 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A6 100km | A7 112km | Czas netto 130km | Czas brutto 130km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MATEJCZUK Agata | 108 | ATTIQ Team | PARZĘCZEW | Senior II K - 30 | 1 | K 1 | 00:00:10 | 01:06:48 | 03:52:53 | 06:01:28 | 08:13:55 | 10:24:20 | 12:51:20 | 14:14:43 | 16:39:06.85 | 16:39:17.40 | 7:41 | 7.8 (100%) | ||
2 | KAROLAK Ania | 92 | SŁUPSK | Senior II K - 30 | 2 | K 2 | 00:00:08 | 01:09:02 | 04:10:22 | 06:46:22 | 08:49:36 | 10:53:26 | 13:25:11 | 14:55:20 | 17:22:07.70 | 17:22:16.60 | +00:42:59 (4.1%) | 8:00 | 7.5 (96.2%) | ||
3 | PODOLAK Ula | 104 | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 1 | K 3 | 00:00:03 | 01:09:17 | 04:05:16 | 06:12:38 | 08:25:30 | 10:55:17 | 13:46:52 | 15:28:00 | 18:21:36.45 | 18:21:40.10 | +01:42:22 (9.3%) | 8:28 | 7.1 (91.0%) | ||
4 | NIEMIRO Dominika | 81 | Jagodowo-Kalinowy TEAM | POLICE | Senior II K - 30 | 3 | K 4 | 00:00:28 | 01:23:59 | 04:46:23 | 07:20:07 | 09:32:05 | 11:49:33 | 14:32:47 | 16:03:10 | 18:47:52.45 | 18:48:20.45 | +02:09:03 (11.4%) | 8:40 | 6.9 (88.5%) | |
5 | WRÓBEL Kelli | 112 | Senior II K - 30 | 4 | K 5 | 00:00:24 | 01:20:22 | 04:39:23 | 07:36:14 | 10:16:08 | 13:02:07 | 15:50:05 | 17:28:55 | 20:00:54.20 | 20:01:19.00 | +03:22:01 (16.8%) | 9:14 | 6.5 (83.3%) | |||
6 | KURPIEWSKA Anna | 39 | GT RAT | WROCŁAW | Masters K - 40 | 1 | K 6 | 00:00:12 | 01:13:19 | 04:33:39 | 07:07:38 | 09:35:07 | 12:18:13 | 15:23:25 | 17:24:40 | 20:17:15.80 | 20:17:28.10 | +03:38:10 (17.9%) | 9:21 | 6.4 (82.1%) | |
7 | BOGDANOWICZ Beata | 91 | BIEGOWY ŚWIAT | GDAŃSK | Masters K - 40 | 2 | K 7 | 00:00:27 | 01:20:17 | 04:41:41 | 07:18:08 | 09:49:49 | 12:29:17 | 15:22:02 | 17:12:10 | 20:52:41.85 | 20:53:09.20 | +04:13:51 (20.3%) | 9:38 | 6.2 (79.5%) | |
8 | ŻAK - ŁEBEK Ewa | 100 | OLKUSZ | Masters K - 40 | 3 | K 8 | 00:00:16 | 01:26:35 | 05:22:44 | 08:24:03 | 11:10:33 | 14:06:29 | 17:07:54 | 19:01:28 | 22:03:28.05 | 22:03:44.35 | +05:24:26 (24.5%) | 10:10 | 5.9 (75.6%) | ||
9 | ZACZYŃSKA Anna | 76 | LUBIN | Senior II K - 30 | 5 | K 9 | 00:00:17 | 01:13:10 | 04:23:43 | 06:47:19 | 08:59:31 | 11:39:27 | 14:52:22 | 17:10:29 | 22:03:48.60 | 22:04:06.50 | +05:24:49 (24.5%) | 10:10 | 5.9 (75.6%) | ||
10 | AUGUSTOWSKA Izabela | 72 | KB Geotermia Uniejów | WARTKOWICE | Masters K - 40 | 4 | K 10 | 00:00:08 | 01:29:59 | 05:27:55 | 08:26:54 | 11:28:46 | 14:33:25 | 17:26:14 | 19:12:42 | 22:19:01.95 | 22:19:10.45 | +05:39:53 (25.4%) | 10:18 | 5.8 (74.4%) | |
11 | SERAFIN Paulina | 98 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 6 | K 11 | 00:00:19 | 01:25:54 | 05:06:19 | 07:54:54 | 10:40:57 | 13:47:40 | 17:35:17 | 19:31:13 | 22:46:30.95 | 22:46:50.15 | +06:07:32 (26.9%) | 10:30 | 5.7 (73.1%) | |
12 | NOJSZEWSKA Anika | 83 | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 7 | K 12 | 00:00:38 | 01:29:24 | 05:21:37 | 08:10:18 | 11:01:41 | 14:07:35 | 17:49:32 | 20:28:39 | 24:16:00.05 | 24:16:38.95 | +07:37:21 (31.4%) | 11:12 | 5.4 (69.2%) | ||
13 | PALKIJ Aleksandra | 67 | Ks Limanowa Forrest | DOBRA | Senior II K - 30 | 8 | K 13 | 00:01:36 | 01:36:33 | 05:54:18 | 09:03:39 | 11:51:47 | 15:00:30 | 18:39:21 | 21:17:09 | 24:31:42.65 | 24:33:18.90 | +07:54:01 (32.2%) | 11:19 | 5.3 (67.9%) | |
14 | MIKOŁAJCZYK Agnieszka | 47 | Husaria Race Team | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 9 | K 14 | 00:00:08 | 01:18:39 | 04:59:28 | 08:01:19 | 10:51:23 | 13:51:03 | 17:30:47 | 19:53:32 | 24:39:34.45 | 24:39:43.30 | +08:00:25 (32.5%) | 11:22 | 5.3 (67.9%) | |
15 | SOBKOWIAK Ewa | 103 | POZNAŃ | Weteran K - 50 | 1 | K 15 | 00:00:48 | 01:32:44 | 06:17:41 | 09:36:28 | 12:37:08 | 15:31:42 | 19:06:52 | 21:29:41 | 24:58:23.60 | 24:59:11.75 | +08:19:54 (33.3%) | 11:31 | 5.2 (66.7%) | ||
16 | CHWAŁOWSKA Agnieszka | 43 | FUDU&Co. Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters K - 40 | 5 | K 16 | 00:00:29 | 01:23:40 | 05:38:13 | 08:58:06 | 12:08:32 | 15:19:18 | 16:23:04 | 21:42:11 | 25:24:43.40 | 25:25:12.85 | +08:45:55 (34.5%) | 11:43 | 5.1 (65.4%) | |
Przekroczony limit czasu: 26:00:00 | |||||||||||||||||||||
17 | MATUSZEWSKA Małgorzata | 40 | Runner's Power | ŚREM | Masters K - 40 | 6 | K 17 | 00:01:43 | 01:46:14 | 06:25:48 | 09:54:07 | 13:12:36 | 16:31:15 | 20:16:58 | 22:57:35 | 26:44:26.10 | 26:46:09.75 | +10:06:52 (37.8%) | 12:20 | 4.9 (62.8%) | |
18 | ŁAŹNIAK Agata | 79 | CardioRunners | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 10 | K 18 | 00:00:16 | 01:29:06 | 06:20:47 | 09:58:30 | 13:02:01 | 16:33:01 | 20:28:57 | 22:52:51 | 26:59:46.15 | 27:00:02.20 | +10:20:44 (38.3%) | 12:27 | 4.8 (61.5%) | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||||||
OHLA Justyna | 7 | Biegam, Bo Nie Lubię | POZNAŃ | Senior II K - 30 | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | 20:34:11 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
PRZYTULSKA Justyna | 50 | ŚWIDNICA | Senior II K - 30 | DNF | 01:24:41 DNF | 05:19:26 DNF | 08:39:28 DNF | 11:30:56 DNF | 14:20:01 DNF | 17:51:50 DNF | 21:05:51 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
JANCZAK Anna | 70 | Drużyna Szpiku Sitech | JACZÓW | Senior I K - 20 | DNF | 01:33:21 DNF | 05:52:24 DNF | 08:59:50 DNF | 12:11:21 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MAŁOWIŃSKA Małgorzata | 1 | BYDGOSZCZ | Weteran K - 50 | DNF | DNF | 06:30:29 DNF | 10:23:50 DNF | 13:43:45 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
WRZESIŃSKA Joanna | 38 | Fordonrunners | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | DNF | 01:32:40 DNF | 06:12:25 DNF | 10:50:19 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 23 wynik(ów)