BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2019-07-18 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 344 |
Wystartowało : | 330 |
Nie ukończyło : | 28 |
Ukończyło : | 302 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A7 112km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAGOŃ Kamil | 1070 | WIĄZÓW | Senior I M - 20 | 00:00:00 | 14:47:35 | 21:11:45 | ||||||
2 | SITAREK Michał | 1245 | Polish Runners Club Ireland | ÖSTERHANONGE | Masters M - 40 | 00:00:00 | 01:00:22 | 03:45:09 | 06:09:23 | 08:54:16 | 12:21:45 | 17:23:10 | |
3 | ZIĘBORAK Szymon | 2108 | NIEPORĘT | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 01:09:07 | 03:55:38 | 06:13:50 | 08:20:42 | 10:47:30 | 15:54:41 | ||
4 | KICH Marek | 2119 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 04:24:12 | 06:44:54 | 09:14:42 | 11:55:38 | 16:37:24 | |||
5 | SADZIK Robert | 1064 | NEOPROFIL | BARDO | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 01:04:10 | 04:16:50 | 07:16:52 | 09:22:14 | 11:51:48 | 16:36:32 | |
6 | DOLEŻEK Robert | 1079 | Państwowa Straż Pożarna w Kazimierzy Wielkiej | LESZCZE | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:04:14 | 03:45:45 | 05:57:00 | 08:14:43 | 10:43:13 | 15:01:54 | |
7 | SKOLIMOWSKI Adam | 1244 | EuRoPol GAZ S.A. | ŻABOKLIKI | Weteran I M - 50 | 00:00:01 | 01:25:41 | 05:30:18 | 08:07:34 | 11:00:11 | 14:23:43 | 20:36:23 | |
8 | ČERNOCKÝ Jan | 1286 | MĚCHENICE | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 01:12:10 | 04:17:05 | 06:37:55 | 09:04:27 | 11:50:22 | 16:42:50 | ||
9 | GRABLEWSKI Grzegorz | 1207 | MKS Siechnice | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:04:33 | 03:50:34 | 06:10:45 | 08:11:37 | 10:37:37 | 15:39:00 | |
10 | LACHERA Marek | 1255 | W pogoni za duchem/Huragan Ligota | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:15:20 | 04:19:54 | 06:41:51 | 09:00:04 | 11:52:27 | 16:14:23 | |
11 | MARGASIŃSKI Jacek | 2051 | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:01:29 | 03:34:50 | 05:53:17 | 08:14:43 | 10:43:13 | 15:01:54 | ||
12 | TRTEK Libor | 2105 | UHERSKÝ BROD | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:00:14 | 03:24:39 | 05:18:04 | 07:08:36 | 09:08:46 | 12:33:14 | ||
13 | KRUPA Marcin | 1051 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:04:11 | 03:45:43 | 05:56:58 | 08:14:42 | 10:43:11 | 15:01:52 | |
14 | BORUSIŃSKI Piotr | 1268 | SŁUPSK | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:32:09 | 05:32:00 | 09:43:02 | 12:27:27 | 15:21:56 | 20:45:01 | ||
15 | BORUSIŃSKA Aleksandra | 1278 | SŁUPSK | Senior II K - 30 | 00:00:03 | 01:32:12 | 05:32:01 | 09:43:05 | 12:27:33 | 15:21:59 | 20:45:01 | ||
16 | PERKOWSKI Piotr | 1280 | MONK SANDALS TEAM | KAMPINOS | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:07:58 | 03:56:02 | 06:13:46 | 08:20:37 | 10:35:02 | 15:02:20 | |
17 | BRUS Marcin | 2009 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:08:15 | 04:16:15 | 06:59:29 | 09:35:48 | 13:33:59 | 18:53:41 | ||
18 | JARASZEK Sanjaya | 2130 | www.jasnastronamocy.info | NYSA | Weteran II M - 60 | 00:00:03 | 01:20:35 | 05:06:43 | 08:03:09 | 10:44:04 | 13:16:33 | 18:18:40 | |
19 | PIETRZAK Jan | 1081 | WKURW_TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:13:45 | 04:26:13 | 07:10:40 | 10:23:32 | 14:11:09 | 21:03:51 | |
20 | JACKIEWICZ Arkadiusz | 1129 | Biegam Bo Lubię Głogów | GŁOGÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:04 | 01:15:58 | 04:27:12 | 07:04:44 | 09:34:48 | 12:25:24 | 17:51:52 | |
21 | RUTKOWSKI Mariusz | 1283 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:17:40 | 05:08:45 | 07:51:07 | 10:40:05 | 13:28:56 | 18:55:14 | ||
22 | LORENC Joanna | 1294 | KS ENDORFINY WĄSOSZ | Senior II K - 30 | 00:00:04 | 01:15:58 | 04:27:10 | 07:04:45 | 09:34:49 | 12:25:24 | 17:51:53 | ||
23 | GAŁUSZKA Rafał | 2142 | PAUSE | GUBIN | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:01:17 | 03:33:06 | 05:36:04 | 07:31:15 | 09:39:02 | 13:32:42 | |
24 | KOWALSKA Anna | 1083 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:22:02 | 04:59:57 | 07:39:10 | 10:04:25 | 12:39:42 | 17:53:41 | ||
25 | GRZESIAK Mateusz | 1257 | PSP | KĘPNO | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:21:14 | 05:26:31 | 08:34:34 | 11:33:43 | 14:44:36 | 20:52:20 | |
26 | PRZYBYŁ Rafał | 1259 | Fundacja PRZYBYŁ Z POMOCĄ | PIASKI | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:12:36 | 04:22:16 | 07:04:59 | 09:43:25 | 12:25:11 | 17:13:06 | |
27 | WICHŁACZ Paweł | 2058 | KB Maniac Poznań | SZRENIAWA | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:07:47 | 04:03:47 | 05:59:15 | 08:04:18 | 10:25:29 | 14:28:08 | |
28 | MARCINKOWSKI Przemysław | 2138 | Proton LeszNOlimits Runners | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:14:18 | 04:26:09 | 07:06:38 | 09:53:07 | 13:26:26 | 19:10:02 | |
29 | FURMAN Marcin | 1190 | Krytyka Czystego Biegania | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:22:05 | 04:59:57 | 07:41:22 | 10:26:22 | 13:38:17 | 19:18:41 | |
30 | BADOWSKI Jerzy | 1252 | Nordea Running Team | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:11:15 | 04:07:45 | 06:26:34 | 08:59:30 | 11:50:08 | 16:50:54 | |
31 | GEZELA Robert | 2012 | EUFORIA BIEGACZA TEAM | GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:16:19 | 04:13:44 | 06:18:45 | 08:23:07 | 10:44:24 | 14:52:37 | |
32 | BIERNACKA Edyta | 2038 | GOSTYŃ | Masters K - 40 | 00:00:06 | 01:13:24 | 04:17:17 | 06:34:43 | 08:57:15 | 11:15:53 | 15:23:50 | ||
33 | KLARECKI Adrian | 2083 | WiRan Team | REDA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:08:21 | 04:08:32 | 06:21:36 | 08:37:49 | 11:32:55 | 16:32:25 | |
34 | KWIATKOWSKI Jarek | 2114 | FLOWERS TEAM | MALBORK | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:14:31 | 04:38:59 | 07:27:35 | 10:10:28 | 13:00:35 | 18:13:40 | |
35 | ŻYŻA Piotr | 1177 | MAAGNUS TEAM SKOKOWA | SKOKOWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:17:33 | 04:27:07 | 06:58:20 | 09:19:47 | 11:53:19 | 16:36:43 | |
36 | GRZESZCZUK Wojciech | 1188 | Visual Family Collective | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:07 | 01:23:03 | 04:52:41 | 07:45:13 | 10:28:31 | 13:29:47 | 19:06:00 | |
37 | KRÓL Maciej | 2082 | WiRan Team | REDA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:08:21 | 04:08:32 | 06:21:49 | 08:37:50 | 11:32:54 | 16:31:49 | |
38 | SOLAK Aysen | 2115 | ISTANBUL | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 01:07:37 | 03:52:24 | 05:51:15 | 07:58:42 | 10:12:43 | 14:07:11 | ||
39 | JĘDRZEJKO Tomasz | 2134 | SIDOR TEAM POLSKA | AZS WST KATOWICE | JANOWICE | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:04:12 | 03:50:17 | 06:01:23 | 08:06:47 | 10:29:42 | 14:13:49 | |
40 | PIECHOTA Daniel | 2141 | Droga w góry | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:13:46 | 04:18:12 | 06:41:13 | 09:01:17 | 11:36:26 | 16:05:34 | |
41 | MIKLER Arkadiusz | 1015 | GUTO - WeeRide | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:18:41 | 04:30:46 | 06:56:17 | 09:20:43 | 12:05:40 | 17:02:25 | |
42 | KUCHARSKI Przemysław | 1023 | Wielkopolska Policja | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:17:48 | 04:30:44 | 06:56:17 | 09:20:43 | 11:57:37 | 16:51:00 | |
43 | PIOTROWSKI Paweł | 1058 | PROTON | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:12:32 | 04:22:41 | 07:04:58 | 09:43:22 | 12:25:11 | 17:13:03 | |
44 | PIETRYSZYN Emil | 1106 | ŻNIN | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 01:08:21 | 04:20:57 | 06:26:02 | 08:37:37 | 11:10:55 | 15:14:48 | ||
45 | JAWORSKI Łukasz | 1150 | Ultramoc:-) | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:07:28 | 03:50:15 | 06:00:59 | 08:14:16 | 10:48:13 | 15:24:26 | |
46 | WOSZCZAK Zbigniew | 2023 | STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT | STRZELIN | Weteran I M - 50 | 00:00:08 | 01:13:18 | 04:24:13 | 06:45:26 | 09:00:50 | 11:38:09 | 16:26:44 | |
47 | MICHALSKI Krystian | 2024 | #WAWRZYNTEAM | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 01:08:09 | 04:08:01 | 06:18:20 | 08:22:19 | 10:35:43 | 14:45:11 | |
48 | JUSZKO Krzysztof | 2028 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:14:22 | 04:20:14 | 06:37:53 | 08:46:38 | 11:10:55 | 15:25:37 | ||
49 | SIOMA Konrad | 2029 | Rokietnica Biega | KRZYSZKOWO | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:23:55 | 04:38:40 | 07:30:03 | 10:41:38 | 14:12:26 | 20:48:29 | |
50 | WALENDA Arkadiusz | 2037 | Vege Ultra Runner | LESZNOWOLA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:13:15 | 04:24:14 | 06:47:59 | 09:00:50 | 11:36:25 | 16:26:19 | |
51 | SZMYT Maciej | 1005 | Free RuN / GUTO | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:18:42 | 04:30:43 | 06:56:14 | 09:20:42 | 12:05:36 | 17:02:23 | |
52 | POLAK Stanisław | 1057 | Stowarzyszenie Biegaczy Górskich 'Podbieg' | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:18:36 | 04:25:50 | 06:42:38 | 09:00:47 | 11:52:39 | 16:26:03 | |
53 | WĘGLARZ Czesław | 1069 | Muli Fit | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Weteran I M - 50 | 00:00:09 | 01:14:54 | 04:22:29 | 06:46:08 | 09:17:40 | 11:56:19 | 16:32:00 | |
54 | KLIMCZEWSKI Andrzej | 1196 | Forever Young Łódź | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:09 | 01:19:10 | 04:38:24 | 07:10:54 | 09:35:53 | 12:40:41 | 17:44:18 | |
55 | NOWACZYK Tomasz | 1010 | Kościan Team | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:17:45 | 04:47:54 | 07:12:54 | 09:39:29 | 12:58:14 | 18:43:09 | |
56 | INGLANT Zbigniew | 1014 | Run log com | CHORZÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:10 | 01:26:08 | 05:07:21 | 07:52:03 | 10:31:37 | 13:55:18 | 19:35:26 | |
57 | ZASŁONKA Konrad | 1043 | Oby przed limitem | SKIERNIEWICE | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:15:07 | 04:20:14 | 06:40:12 | 09:01:27 | 11:37:11 | 16:39:33 | |
58 | KOZERAŃSKI Przemysław | 1080 | WILD DOGS TEAM | WOJKOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:14:43 | 04:18:02 | 06:46:57 | 09:17:02 | 12:20:09 | 17:42:21 | |
59 | GALA Damian | 1176 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:08:10 | 04:07:35 | 06:21:32 | 08:37:37 | 11:27:08 | 16:43:18 | ||
60 | HAUPT Krzysztof | 1228 | MUAY RUNNING TEAM | SUCHY LAS | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:26:10 | 05:28:13 | 08:17:39 | 11:03:21 | 13:35:21 | 19:11:06 | |
61 | DETTLAFF Patrycja | 1276 | DREAM RUN | GMINA LESZNOWOLA | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 01:19:13 | 04:51:10 | 07:35:12 | 10:14:55 | 13:28:18 | 18:39:04 | |
62 | MYSZCZYSZYN Łukasz | 2010 | Kudowianka Run | KUDOWA ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:07:23 | 03:54:02 | 06:08:43 | 08:14:42 | 10:48:41 | 16:40:28 | |
63 | KOWAL Wiesław | 2109 | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:12:25 | 04:16:45 | 06:37:01 | 08:59:23 | 12:12:56 | 17:19:21 | ||
64 | BIEGAJŁO Krystian | 1131 | MTS KGHMDrużyna Szpiku | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:19:13 | 04:29:42 | 07:04:27 | 09:35:26 | 12:30:06 | 17:36:06 | |
65 | OSTROWSKI Miroslaw | 1160 | Przewodnik Beskidzki | BIELSKO-BIAŁA | Weteran I M - 50 | 00:00:11 | 01:17:41 | 04:34:56 | 07:08:33 | 09:35:23 | 12:16:27 | 17:21:00 | |
66 | STANOWSKI Grzegorz | 1197 | forever young | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:12:34 | 04:30:26 | 06:58:52 | 09:25:13 | 11:53:01 | 16:16:41 | |
67 | ATANASOW ANCEW Dawid | 1235 | D$D | NOWY TARG | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:09:11 | 03:55:47 | 05:49:02 | 07:39:36 | 09:36:31 | 13:11:10 | |
68 | TROCHIMOWICZ Hubert T | 1266 | Longevity Expedition | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:16:08 | 04:45:17 | 07:06:04 | 09:36:17 | 12:58:13 | 18:29:49 | |
69 | GARNCARZ Paweł | 1275 | WROCLAW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:09:31 | 04:39:35 | 07:06:25 | 09:34:15 | 12:20:23 | 17:23:56 | ||
70 | SIKORSKI Piotr | 2066 | 4 Run Team Piła/Giro di Zawada | PIŁA | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:01:16 | 03:33:06 | 05:40:24 | 07:45:32 | 10:09:51 | 14:28:38 | |
71 | POPRAWSKI Paweł | 2124 | Hercog Running Team | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:00:15 | 03:28:10 | 05:27:53 | 07:24:56 | 09:36:39 | 13:33:16 | |
72 | NALAZEK Marcin | 1076 | Kalenji by Decathlon | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:04:50 | 04:11:01 | 06:34:33 | 08:59:39 | 11:46:43 | 17:37:59 | |
73 | TUROBOŚ Michał | 1243 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:18:38 | 05:03:31 | 07:51:05 | 10:34:23 | 13:21:41 | 18:23:54 | ||
74 | SACHARUK Robert | 1293 | Multon team | TERESPOL | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:12:25 | 04:19:56 | 06:45:53 | 09:14:29 | 12:00:08 | 17:53:25 | |
75 | KUPIŃSKI Cezary | 2008 | MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running Team | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:12 | 01:08:13 | 03:54:40 | 06:06:39 | 08:10:09 | 10:18:31 | 14:07:04 | |
76 | PAPRZYCKI Rafał | 2013 | NaturalBornRunners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:14:57 | 04:15:03 | 06:23:04 | 08:22:24 | 10:39:44 | 14:44:40 | |
77 | BRODEK Andrzej | 2040 | CERTUM | GLIWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:12 | 01:25:13 | 05:00:08 | 07:45:28 | 10:27:07 | 13:18:04 | 18:36:20 | |
78 | ZAJĄC Leszek | 2042 | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:12:25 | 04:36:54 | 08:02:55 | 10:44:13 | 13:32:49 | 19:35:53 | ||
79 | TRYBALSKI Krzysztof | 2061 | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:17:25 | 04:31:00 | 06:52:11 | 09:17:12 | 12:00:07 | 17:26:06 | ||
80 | PIOTROWSKI Michał | 1006 | Face Nordic Walking Team | GDAŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 01:30:25 | 05:31:17 | 08:33:22 | 11:33:16 | 14:33:19 | 20:23:46 | |
81 | BOGACKI Sławek | 1008 | #UltraVegeNordicWalker | BRZOZÓWKA K.TORUNIA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:30:17 | 05:31:15 | 08:33:20 | 11:33:15 | 14:33:15 | 20:23:36 | |
82 | URBANIK Łukasz | 1034 | Kita Team | ŁÓDZ | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:23:42 | 04:55:20 | 07:33:46 | 10:27:04 | 13:28:37 | 19:29:35 | |
83 | ŁOŻYŃSKI Radomir | 1078 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:17:30 | 04:23:46 | 06:41:32 | 08:53:56 | 11:31:53 | 16:05:37 | |
84 | BASZAK Tomasz | 1296 | Siła Ogra | STRACHÓW | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:23:01 | 04:48:41 | 07:13:12 | 09:49:44 | 12:26:57 | 18:21:34 | |
85 | DONIEC Marek | 1113 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:12:35 | 04:18:58 | 07:07:23 | 09:54:36 | 12:50:24 | 18:34:36 | |
86 | PAWLUCZUK Tomasz | 2085 | EŁK | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:22:46 | 05:09:23 | 08:10:53 | 11:14:20 | 14:25:44 | 20:23:04 | ||
87 | MIKOŁAJCZYK Mirosław | 2127 | Miraz Race Team | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:11:34 | 04:13:52 | 06:45:06 | 09:21:15 | 12:03:55 | 16:52:24 | |
88 | KAPROŃ Sebastian | 1198 | RAKOWNIA | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:09:09 | 04:05:17 | 06:15:05 | 08:22:23 | 10:47:04 | 15:41:05 | ||
89 | KUC Wojciech | 1054 | KŁOBUCK | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:23:10 | 04:50:27 | 07:21:39 | 09:43:22 | 12:29:17 | 17:36:03 | ||
90 | BOGACKI Andrzej | 1225 | Ślęzak Team | JAWORZNO | Weteran I M - 50 | 00:00:15 | 01:08:03 | 04:10:10 | 06:28:03 | 08:39:39 | 11:16:41 | 15:43:54 | |
91 | BIADASZ Andrzej Michał | 2057 | Politechnika Poznańska | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:19:16 | 04:16:16 | 06:23:31 | 08:22:23 | 10:39:42 | 15:09:32 | |
92 | SERKOWSKI Marcin | 2068 | Biegamyrazem.pl | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:22:50 | 05:09:21 | 08:10:50 | 11:14:19 | 14:25:45 | 20:23:05 | |
93 | MARCINIAK Robert | 2102 | RUN@BANINO | BANINO | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:17:26 | 05:08:58 | 08:16:12 | 11:16:48 | 14:30:41 | 21:05:31 | |
94 | CHRZĄŚCIK Anna | 1216 | Płomyk Olkusz | KRZESZOWICE | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:18:40 | 04:44:22 | 07:21:48 | 10:00:20 | 12:53:59 | 18:02:09 | |
95 | SZOPA Marek | 1262 | Team Kopeć | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:14:31 | 04:30:28 | 06:43:06 | 09:25:57 | 12:19:40 | 17:20:52 | |
96 | KRASIŃSKI Tomasz | 1271 | Indywidualnie | JÓZEFÓW NAD WISŁĄ | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:18:39 | 04:56:42 | 07:37:35 | 10:04:05 | 13:20:32 | 19:17:03 | |
97 | JĘDRYCHA Bożena | 2022 | RYBNIK | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:23:21 | 05:03:05 | 07:47:01 | 10:40:03 | 13:34:59 | 18:55:11 | ||
98 | MAY-ADAMEK Katarzyna | 2086 | RAKOWNIA | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:14:53 | 04:40:27 | 07:23:21 | 10:00:19 | 12:49:45 | 17:29:57 | ||
99 | KIELAR Adam | 2131 | Biofemina.pl | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:12:31 | 04:22:41 | 06:48:08 | 09:00:23 | 11:38:01 | 15:59:11 | |
100 | HACZYK Natalia | 2145 | Muay Running Team | OPOLE | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:21:45 | 04:47:18 | 07:29:51 | 10:04:02 | 12:44:42 | 17:26:03 | |
101 | KADECKI Marek | 1210 | KARGOSZYN | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:28:04 | 05:36:18 | 08:29:16 | 11:21:26 | 14:33:54 | 20:49:05 | ||
102 | RADZIEMSKI Paweł | 1088 | Viacon | OSIECZNA | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 01:18:17 | 04:21:07 | 06:42:15 | 08:54:04 | 11:25:50 | 16:05:17 | |
103 | ŁĘPICKI Artur | 1092 | Markowi Biegacze | MARKI | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:13:27 | 04:15:12 | 06:30:32 | 08:53:46 | 11:27:01 | 16:06:45 | |
104 | WIERZBICKI Hubert | 1187 | CrossFit DogField | PASIKUROWICE | Senior I M - 20 | 00:00:17 | 01:09:34 | 04:12:30 | 06:25:49 | 08:42:00 | 11:07:34 | 15:38:47 | |
105 | ĆWIKLEWSKI Łukasz | 1063 | Vege Runners/Ełckie Stowarzyszenie Sportów Walki 'Sekcja Zero' | EŁK | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:07:39 | 03:45:27 | 05:54:10 | 08:14:05 | 10:19:33 | 15:27:52 | |
106 | SZAŁKOWSKI Dawid | 1091 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:14:08 | 04:15:37 | 06:33:51 | 08:55:08 | 11:26:59 | 16:06:07 | |
107 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 1104 | OSTreSROki | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:17:34 | 04:24:40 | 06:58:24 | 09:36:37 | 12:19:50 | 17:00:17 | |
108 | MAJDA Maciej | 1133 | Biegowo Tu i Tam | NOWY SĄCZ | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:23:41 | 05:04:35 | 08:03:03 | 11:00:50 | 14:20:36 | 20:29:52 | |
109 | ORGANISTA Piotr | 1162 | KP POLONIA 1912 LESZNO | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:18:16 | 04:21:07 | 06:42:12 | 08:54:04 | 11:25:51 | 16:05:15 | |
110 | IWASZKO Paweł | 2089 | DZIERŻONIÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:09:12 | 04:07:53 | 06:21:23 | 08:37:28 | 11:09:38 | 15:31:34 | ||
111 | OLESZCZAK Piotr | 2116 | Biegam bo są tacy co nie mogą | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:17:37 | 04:40:41 | 07:37:54 | 10:33:26 | 13:42:59 | 21:00:59 | |
112 | RADZIK Robert | 1068 | Visegrad Maraton Rytro | GRYBÓW | Senior I M - 20 | 00:00:19 | 01:22:48 | 04:43:14 | 07:12:48 | 09:35:35 | 12:24:25 | 17:42:15 | |
113 | FRESZEL Krzysztof | 2021 | BOERNEROWO BIEGA | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:28:16 | 05:12:54 | 08:16:57 | 11:22:26 | 14:19:45 | 20:01:15 | |
114 | LEŚNIK Wojciech | 2077 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:19 | 01:35:01 | 06:32:59 | 09:57:26 | 13:05:48 | 16:27:39 | 22:41:37 | ||
115 | PTASZYŃSKI Wojciech | 2101 | Speed Feet '16 | KOŚCIAN | Weteran I M - 50 | 00:00:19 | 01:14:42 | 04:03:45 | 06:18:04 | 08:29:11 | 10:54:57 | 15:13:05 | |
116 | ADAMCZYK Piotr | 2106 | WROCLAW | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:34:52 | 06:33:02 | 09:57:27 | 13:05:33 | 15:54:27 | 21:49:49 | ||
117 | JAGIELSKI Jerzy | 2112 | JKS Salamandra | JAWOR | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:08:52 | 04:15:08 | 06:50:38 | 09:19:10 | 12:28:13 | 17:37:23 | |
118 | ŻARNOWSKI Grzegorz | 1013 | gregzarnowski.pl | ZAGÓRZYCE DWORSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:17:02 | 04:27:16 | 06:50:59 | 09:24:52 | 12:21:42 | 17:23:44 | |
119 | DĄBROWSKI Cezary | 1161 | MAXI Piaseczno | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:18:20 | 04:49:45 | 07:36:01 | 10:20:15 | 13:00:55 | 18:39:35 | |
120 | POTOCZNY Łukasz | 1189 | Euforiabiegaczateam | GÓRA | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:31:13 | 05:22:48 | 08:25:02 | 11:27:41 | 14:53:26 | 20:55:35 | |
121 | DŁUŻNIEWSKI Jacek | 1272 | UltrasFCB | BIELSKO-BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:20:39 | 04:35:55 | 07:01:30 | 09:31:55 | 12:13:46 | 17:05:11 | |
122 | GROCHAŁA Tomasz | 2007 | Groszek TEAM | GŁOGÓW | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:14:53 | 04:30:07 | 07:05:10 | 09:35:35 | 12:20:42 | 18:16:12 | |
123 | KLINCEWICZ Cezary | 1200 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:20:39 | 04:34:42 | 06:52:20 | 09:17:03 | 11:42:58 | 16:26:07 | ||
124 | JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej | 1098 | KUDOWA-ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:22:55 | 04:47:10 | 07:06:59 | 09:34:30 | 12:10:34 | 16:51:25 | ||
125 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 1142 | Andrzej Ciuraszkiewicz | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:23:34 | 04:44:42 | 07:15:47 | 09:50:23 | 12:50:41 | 17:49:06 | |
126 | GORGOL Tomasz | 1251 | LP500 | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:20:56 | 05:05:33 | 07:57:03 | 10:47:22 | 13:55:17 | 19:44:06 | |
127 | BOBIN Tomasz | 1082 | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:23:20 | 05:06:32 | 07:55:36 | 10:49:24 | 13:47:15 | 19:55:26 | ||
128 | LUTYŃSKI Zbigniew | 1183 | OŚWIĘCIM | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:26:32 | 05:37:00 | 08:55:43 | 12:07:40 | 14:56:06 | 21:35:32 | ||
129 | SZABLICKI Aleksy | 1229 | WKB META Lubliniec | KATOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:22 | 01:29:49 | 05:19:41 | 08:23:07 | 11:18:58 | 14:30:13 | 20:59:58 | |
130 | MATEJCZUK Marcin | 1240 | Ultra Śledź | SUPRAŚL | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:18:39 | 04:26:08 | 06:59:09 | 09:35:15 | 12:20:19 | 17:23:59 | |
131 | OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara | 2015 | Kolorowa Drużyna Nessi | KATOWICE | Masters K - 40 | 00:00:22 | 01:23:18 | 04:45:41 | 07:21:13 | 09:57:15 | 12:38:37 | 17:45:24 | |
132 | ANDRZEJEWSKI Maciej | 1199 | Drink - Team | GNIEZNO | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:21:46 | 04:53:07 | 07:39:06 | 10:28:33 | 13:35:28 | 19:57:28 | |
133 | ZNAMIEC Marcin | 1099 | IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:33:50 | 06:00:10 | 09:09:15 | 12:35:40 | 15:51:56 | 21:56:50 | |
134 | NIEMCZAK Basia | 2107 | IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP | PIASECZNO | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 01:31:55 | 06:00:12 | 09:03:16 | 12:35:41 | 15:51:48 | 21:56:51 | |
135 | DATA Tomasz | 1166 | ŻORY | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:25:30 | 05:00:46 | 07:43:05 | 10:08:14 | 13:01:44 | 17:37:13 | ||
136 | GWIZDAK Justyna | 1194 | No Pain No Gain | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:24 | 01:20:26 | 04:36:29 | 07:13:06 | 09:35:11 | 12:05:05 | 16:55:31 | |
137 | MICHALSKA Agnieszka | 2027 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters K - 40 | 00:00:24 | 01:18:26 | 04:30:03 | 06:58:40 | 09:24:21 | 11:57:58 | 17:07:44 | ||
138 | MAĆKOWIAK Krzysztof | 1029 | PSARSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:26:49 | 05:03:56 | 07:45:09 | 10:28:21 | 13:21:16 | 18:52:43 | ||
139 | WRÓBEL Kamila | 1290 | Nikoś I Staś | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:25 | 01:22:36 | 04:41:40 | 07:27:13 | 10:12:34 | 13:05:18 | 18:04:25 | |
140 | PIECH Michał | 1291 | RodzicewRuchu.pl | STUDZIENICE | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:20:10 | 05:02:37 | 07:27:04 | 10:04:16 | 13:05:26 | 18:47:25 | |
141 | BORUCKI Jakub | 2026 | #kaszanienamoka | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:09:27 | 03:51:25 | 05:56:52 | 07:58:13 | 10:11:53 | 14:00:20 | |
142 | TRZEJA ZDANOWSKA Dorota | 1112 | Imperium Sportu Team | BĘDZIN | Masters K - 40 | 00:00:26 | 01:18:26 | 04:53:49 | 07:12:36 | 09:26:19 | 11:52:03 | 16:13:54 | |
143 | KOWALCZYK Tadeusz | 1145 | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:26 | 01:18:10 | 04:32:06 | 07:01:41 | 09:26:40 | 12:05:04 | 16:55:30 | ||
144 | TRZCIELIŃSKI Roman | 1182 | PSY Warszawa | WARSZAWA | Weteran II M - 60 | 00:00:26 | 01:17:14 | 04:34:03 | 07:08:13 | 09:48:19 | 12:26:04 | 17:25:10 | |
145 | SKRYNKOWSKI Michał | 1231 | STARA ŁOMNICA | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:20:06 | 05:17:47 | 08:12:10 | 11:07:43 | 14:08:36 | 20:45:17 | ||
146 | ROGALA Maciej | 1284 | ATTIQ-YNO ULTRA | PSZÓW | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:26:16 | 05:17:02 | 08:10:52 | 10:52:42 | 13:40:32 | 18:40:08 | |
147 | ZOWAL Ryszard | 2006 | W Pogoni Za Duchem | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:17:22 | 04:34:54 | 07:01:58 | 09:28:48 | 12:11:33 | 16:50:08 | |
148 | ROŻNIATA Iwona | 2032 | KS Głowno w Biegu | GŁOWNO | Masters K - 40 | 00:00:26 | 01:22:40 | 05:03:17 | 07:50:51 | 10:34:07 | 13:21:27 | 18:24:03 | |
149 | LACHERA Tomasz | 1055 | W Pogoni Za Duchem | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:19:46 | 04:41:43 | 07:11:32 | 09:35:25 | 12:06:11 | 16:26:04 | |
150 | BERNACKI Eugeniusz | 1174 | GPRS Hydrokop | GLIWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:27 | 01:17:16 | 04:34:04 | 07:08:09 | 09:48:18 | 12:26:02 | 17:25:08 | |
151 | DOBROŚ Tomasz | 2003 | WIERUSZÓW | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:23:35 | 04:47:35 | 07:27:17 | 10:02:52 | 12:46:35 | 17:56:48 | ||
152 | ZAPORA Marek | 2033 | W pogoni za duchem | SARNÓW | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:17:21 | 04:34:52 | 07:01:58 | 09:28:45 | 12:11:33 | 16:50:09 | |
153 | MARCHEWKA Joanna | 1012 | CZERNICHÓW | Masters K - 40 | 00:00:28 | 01:17:29 | 04:29:00 | 06:52:19 | 09:14:12 | 11:57:11 | 17:07:42 | ||
154 | SANECKI Patryk | 1066 | Spartanie Dzieciom | PASŁĘK | Senior I M - 20 | 00:00:28 | 01:21:10 | 04:37:47 | 07:12:25 | 09:44:59 | 12:57:55 | 17:56:00 | |
155 | PAWLYTA Jerzy | 1139 | KM PSP Elbląg | ELBLĄG | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:21:10 | 04:37:46 | 07:12:22 | 09:44:58 | 12:57:54 | 17:56:00 | |
156 | JURGIELEWICZ Jacek | 1227 | KOSTKOWO | Weteran I M - 50 | 00:00:28 | 01:23:29 | 05:08:15 | 08:00:07 | 10:43:42 | 13:31:43 | 19:17:59 | ||
157 | OLESIŃSKA Martyna | 2096 | W pogoni za duchem | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior I K - 20 | 00:00:28 | 01:36:05 | 05:46:00 | 09:09:43 | 12:06:49 | 15:25:10 | 21:12:10 | |
158 | GĄSIOROWSKI Olek | 1127 | Drużyna Szpiku | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:25:42 | 05:02:30 | 07:33:19 | 10:02:38 | 12:44:51 | 17:51:35 | |
159 | WOŹNA Magdalena | 1224 | Stowarzyszenie Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Masters K - 40 | 00:00:29 | 01:30:42 | 05:27:28 | 08:29:51 | 11:25:15 | 14:31:42 | 20:13:21 | |
160 | DEPTUŁA Hubert | 1265 | WOŁOMIN | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:17:24 | 04:37:46 | 07:21:15 | 10:00:09 | 13:16:41 | 18:46:20 | ||
161 | KAŃDUŁA Grzegorz | 2094 | Nest Team | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:14:40 | 04:14:47 | 06:25:39 | 08:54:59 | 11:23:34 | 16:16:14 | |
162 | RODAK Zbigniew | 1037 | Grupa Biegowa 'beZ GRANIc' | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:17:00 | 05:04:41 | 07:55:39 | 10:48:04 | 14:20:44 | 20:13:08 | |
163 | DOMINIAK Michał | 1180 | SBRT | OŻARÓW MAZOWIECKI | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:25:59 | 04:48:40 | 07:34:56 | 10:14:35 | 13:06:20 | 18:22:49 | |
164 | TWARÓG Zbigniew | 1220 | grupa biegowa bez granic | STRZEGOM | Weteran II M - 60 | 00:00:30 | 01:17:00 | 05:04:41 | 07:55:43 | 10:48:04 | 14:20:45 | 20:13:08 | |
165 | WAGNER Ewa | 2005 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:30:14 | 05:39:28 | 09:05:41 | 12:02:14 | 15:10:02 | 21:11:34 | ||
166 | KOPACKI Grzegorz | 2041 | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:21:07 | 04:52:54 | 07:41:43 | 10:28:36 | 13:38:14 | 19:06:30 | ||
167 | JAWORSKI Piotr | 2072 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:32:12 | 05:54:32 | 09:12:53 | 12:19:40 | 15:22:31 | 21:43:27 | |
168 | WINIARSKA Izabela | 2090 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:30 | 01:32:10 | 05:54:33 | 09:12:55 | 12:19:40 | 15:22:30 | 21:43:27 | |
169 | KAŃDUŁA Klaudia | 2093 | Nest Team | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:25:38 | 05:01:19 | 07:44:53 | 10:19:36 | 13:05:53 | 18:16:20 | |
170 | KOCIŃSKI Dominik | 1007 | Kluczyk Running Team | RASZKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:17:30 | 04:27:14 | 06:53:49 | 09:26:24 | 12:16:50 | 17:32:10 | |
171 | BOCZKIEWICZ Tomasz | 1109 | BIEGING TEAM ZELÓW | BEŁCHATÓW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:18:56 | 04:44:00 | 07:18:32 | 09:50:03 | 12:50:11 | 17:56:43 | |
172 | JERMAK Kamil | 1025 | BOHAR PALETY Runners | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:25:43 | 04:56:38 | 07:30:28 | 10:09:55 | 13:34:42 | 20:05:17 | |
173 | DOMIN Łukasz | 1044 | Aktywny Dynów | DYNÓW | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:19:30 | 04:32:01 | 06:57:04 | 09:31:07 | 12:09:22 | 17:17:21 | |
174 | WOJCIECHOWSKI Przemysław | 1100 | Championman Team | CZEMPIŃ | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:32:09 | 05:07:32 | 07:46:52 | 10:23:02 | 13:25:26 | 18:53:09 | |
175 | DYNIA Krystian | 1247 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:06 | 04:25:08 | 06:44:36 | 09:00:07 | 12:12:13 | 18:39:36 | ||
176 | JANDZIŚ Wiesław | 1249 | Aktywny Dynów | DYNÓW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:19:31 | 04:32:23 | 06:57:03 | 09:31:06 | 12:09:21 | 17:17:16 | |
177 | ANTONIEWICZ Jacek | 2065 | BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ | GRÓJEC | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:22:34 | 05:12:49 | 07:49:28 | 10:31:54 | 13:33:52 | 19:57:19 | |
178 | OLEJNIK Sylwester | 2091 | Vege Ultra Runners | LESZNOWOLA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:22:34 | 05:12:51 | 07:49:28 | 10:32:02 | 13:33:51 | 19:57:17 | |
179 | MATWIEJCZYK Gabriel | 1026 | tym razem sie uda | WARSAW | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:17:54 | 04:32:59 | 06:59:26 | 09:34:49 | 13:04:12 | 18:24:29 | |
180 | BOJDA Grzegorz | 1028 | WAPiENICKI TEAM | BIELSKO BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:32:06 | 05:19:14 | 08:07:34 | 10:46:05 | 14:00:53 | 19:25:46 | |
181 | WIRA Mirosław | 1108 | WROCŁAW | Weteran II M - 60 | 00:00:33 | 01:23:10 | 04:49:39 | 07:36:10 | 10:29:09 | 13:36:12 | 18:48:09 | ||
182 | LANGER Waldemar | 1111 | LESZNO | Weteran I M - 50 | 00:00:33 | 01:23:25 | 05:07:04 | 07:50:07 | 10:34:04 | 13:39:24 | 19:07:22 | ||
183 | RYCZYŃSKI Jacek | 2025 | Polska | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:26:52 | 05:31:59 | 08:29:17 | 11:32:17 | 14:54:59 | 21:01:22 | |
184 | ŚWIATOWIEC Anna | 2030 | Imperium Sportu | KRAKÓW | Masters K - 40 | 00:00:34 | 01:31:30 | 05:17:42 | 08:00:38 | 10:32:58 | 13:38:59 | 18:44:19 | |
185 | ZAWADA Maciej Marcin | 2075 | KGB | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:29:59 | 05:26:09 | 08:28:57 | 11:26:27 | 14:48:56 | 20:58:12 | |
186 | JANAS Kacper | 2079 | Puszczyk Bukowy | MIERZYN | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:14:32 | 04:19:31 | 06:42:42 | 09:24:23 | 12:36:35 | 18:32:53 | |
187 | GŁĘBOWSKI Tomasz | 1009 | CZERWONAK | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:39:16 | 05:53:34 | 08:53:21 | 11:39:30 | 14:48:29 | 20:57:25 | ||
188 | SIENKIEWICZ Wojtek | 1022 | Ogary Dolores | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:27:01 | 05:35:06 | 08:25:38 | 11:21:38 | 14:21:59 | 20:01:33 | |
189 | KRYM Katarzyna | 1117 | SMOLEC | Masters K - 40 | 00:00:35 | 01:17:07 | 04:16:33 | 06:32:50 | 08:42:13 | 11:11:47 | 16:01:57 | ||
190 | KOCIUBA Przemysław | 1128 | TT Szczecin | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:18:46 | 04:22:19 | 06:36:17 | 08:54:36 | 11:51:34 | 16:44:05 | |
191 | SZYMAŁA Marcin | 1169 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:22:42 | 04:59:35 | 07:42:41 | 10:18:26 | 12:54:52 | 17:59:46 | |
192 | ZABOROWSKI Robert | 1223 | Maratończyk Dębica | DĘBICA | Weteran I M - 50 | 00:00:35 | 01:23:05 | 05:08:06 | 07:50:20 | 10:33:35 | 13:18:28 | 18:26:48 | |
193 | ROSIŃSKI Zbigniew | 1297 | WKB META Lubliniec | LUBLINIEC | Weteran I M - 50 | 00:00:35 | 01:34:46 | 05:27:56 | 08:21:27 | 11:04:47 | 14:20:39 | 20:46:21 | |
194 | SZYMAŁA Mateusz | 2070 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:29:57 | 05:26:10 | 08:28:51 | 11:26:26 | 14:48:53 | 20:58:15 | |
195 | GAJLUSZ Dawid | 1021 | biegiem po marzenia TEAM | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:23:24 | 04:56:17 | 07:33:25 | 10:13:42 | 13:01:55 | 18:23:39 | |
196 | KOZŁOWSKI Leszek | 1059 | Leszno | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:21:41 | 04:39:14 | 07:02:18 | 09:20:17 | 12:10:01 | 16:50:16 | |
197 | ŁABĘCKI Jarek | 1122 | KB Maniac/KB UE Poznań | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:36 | 01:23:41 | 05:20:15 | 08:23:54 | 11:46:56 | 14:46:28 | 21:39:10 | |
198 | BŁACHOWIAK Mariusz | 1175 | MARATON LESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:21:42 | 04:33:55 | 06:54:24 | 09:17:33 | 12:24:54 | 17:21:54 | |
199 | BYZIA Piotr | 2045 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:24:27 | 04:47:36 | 07:27:41 | 10:02:48 | 12:58:20 | 18:04:16 | ||
200 | WIERZBICKI Rafał | 2052 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:23:32 | 05:10:00 | 08:09:12 | 11:16:24 | 14:32:15 | 20:42:18 | ||
201 | MATUSZEWSKI Marek | 1035 | Runner's Power Śrem | ŚREM | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:31:27 | 05:17:44 | 08:10:15 | 10:53:09 | 13:44:33 | 19:18:07 | |
202 | NIEMAS Mariusz | 1090 | Kp PSP w Wadowicach | BŁAŻEJOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:37 | 01:28:44 | 05:37:16 | 08:26:05 | 11:16:54 | 14:31:17 | 20:00:19 | |
203 | TRYK Sebastian | 1138 | PRO-RUN Wrocław / Maraton w 140 minut | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:33:05 | 06:03:02 | 08:59:09 | 12:03:37 | 15:17:10 | 21:40:54 | |
204 | MUSOLF Maciej | 1273 | Dzik | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:25:20 | 05:02:56 | 07:35:00 | 10:25:52 | 13:23:59 | 19:20:16 | |
205 | WALESIAK Wojciech | 2004 | REMBERTÓW TEAM | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:27:06 | 05:35:24 | 08:21:10 | 11:21:39 | 14:35:57 | 20:44:05 | |
206 | WIERCIOCH Sławomir | 1077 | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | LUBIN | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:32:44 | 05:48:20 | 09:14:24 | 12:31:17 | 15:52:40 | 21:51:53 | |
207 | WĄTROBA Tomasz | 1094 | #BIFASTERNIZUDAR | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:38 | 01:17:07 | 04:21:25 | 06:47:48 | 09:08:39 | 11:58:46 | 19:02:35 | |
208 | DZIERKA Mariusz | 1153 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:22:05 | 04:37:46 | 07:21:14 | 09:58:16 | 12:44:19 | 17:48:42 | ||
209 | WIŚNIEWSKI Radosław | 2067 | ŁODŹ | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:28:15 | 05:31:57 | 08:45:21 | 11:41:18 | 14:43:02 | 20:58:46 | ||
210 | GAJEWSKI Paweł | 2073 | Beauty Sport | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:39 | 01:28:25 | 05:32:12 | 08:33:18 | 11:32:16 | 14:43:12 | 20:58:59 | |
211 | KWAŚNIEWSKI Tomasz | 1036 | Sulechowska Grupa Biegowa | SULECHÓW | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:25:38 | 05:08:04 | 08:02:46 | 10:59:52 | 14:07:40 | 20:03:46 | |
212 | KWIECIEŃ Zbigniew | 1132 | Faudana | TYCHY | Weteran II M - 60 | 00:00:40 | 01:30:31 | 05:38:11 | 08:51:30 | 11:46:09 | 15:43:24 | 22:00:24 | |
213 | FILIPCZAK Łukasz | 2063 | Oknoplast Running Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:40 | 01:25:36 | 05:16:06 | 08:19:37 | 11:21:06 | 14:25:26 | 21:06:14 | |
214 | SZEWCZYK Michał | 2064 | BBL Zduńska Wola | ZDUŃSKA WOLA | Senior II M - 30 | 00:00:40 | 01:25:39 | 05:16:16 | 08:19:40 | 11:21:09 | 14:25:31 | 21:08:06 | |
215 | MATUSEWICZ Ireneusz | 2098 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:25:54 | 05:31:44 | 08:28:49 | 11:20:57 | 14:31:32 | 20:59:44 | ||
216 | CHYLIŃSKA Agnieszka | 2133 | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 00:00:40 | 01:28:22 | 05:31:58 | 08:45:09 | 11:41:21 | 14:43:00 | 20:50:28 | ||
217 | SYPNIEWSKA Hanna | 1140 | 1954 | GDYNIA | Weteran II K - 60 | 00:00:41 | 01:31:51 | 05:39:42 | 08:52:38 | 11:42:42 | 14:43:31 | 20:22:24 | |
218 | WARDAK Ewa | 1065 | Impuls Komorów | KOMORÓW | Masters K - 40 | 00:00:42 | 01:28:16 | 05:06:52 | 07:48:20 | 10:24:49 | 13:27:54 | 19:17:19 | |
219 | WYSTRYCHOWSKA Marzena | 1123 | bfagencja.pl | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:42 | 01:26:21 | 05:21:34 | 08:19:00 | 11:27:19 | 14:34:59 | 20:49:16 | |
220 | MIKOWSKI Artur | 1144 | Alnor | GRÓJEC | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:25:35 | 04:49:14 | 07:26:54 | 10:09:39 | 12:51:52 | 18:48:23 | |
221 | LIC Janusz | 1232 | Biskupice Biegają | ZABRZE | Weteran I M - 50 | 00:00:42 | 01:25:39 | 05:20:31 | 08:09:54 | 10:45:34 | 13:41:25 | 18:46:31 | |
222 | KOWALSKA Joanna | 2078 | 12tri | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:42 | 01:17:55 | 04:21:07 | 06:45:15 | 08:59:29 | 11:44:15 | 16:51:17 | |
223 | BOTOR Szymon | 2132 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:42 | 01:23:21 | 04:44:40 | 07:18:39 | 09:53:59 | 12:44:18 | 17:44:08 | ||
224 | BARANOWSKI Andrzej | 1053 | TriWawa | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:24:44 | 04:38:21 | 07:04:25 | 09:25:14 | 12:08:47 | 16:57:15 | |
225 | KRUPIŃSKI Maciej | 1087 | AGB Torfy | ZGIERZ | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:25:08 | 04:53:14 | 07:24:59 | 10:09:39 | 12:45:57 | 17:38:41 | |
226 | RUBIKOWSKI Jacek | 1179 | ŻYRARDÓW | Senior I M - 20 | 00:00:43 | 01:08:26 | 03:52:32 | 06:00:54 | 08:06:02 | 10:20:44 | 14:17:53 | ||
227 | ZAJĄC Marcin | 2062 | 77CATS | JÓZEFOSŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:22:34 | 04:38:24 | 07:02:32 | 09:31:08 | 12:35:49 | 18:17:47 | |
228 | CYNIAK Marek | 2069 | EVERRUN | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:21:01 | 04:50:00 | 07:23:11 | 10:04:11 | 13:12:53 | 18:38:46 | |
229 | MAŁOWIŃSKI Artur | 1110 | BYDGOSZCZ | Weteran I M - 50 | 00:00:44 | 01:25:32 | 05:04:05 | 07:45:31 | 10:32:21 | 13:45:44 | 19:48:19 | ||
230 | SOPOTNICKI Wojciech | 1178 | MoveOn | KUNICE | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:30:41 | 05:00:38 | 07:34:27 | 10:13:20 | 13:21:53 | 18:22:34 | |
231 | ŁAWSKI Rafał | 1181 | Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy | GRUSZCZYN | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:28:25 | 05:21:40 | 08:18:59 | 11:35:06 | 15:03:04 | 21:33:17 | |
232 | POLAK Michalina | 2001 | OPOLE | Senior I K - 20 | 00:00:44 | 01:25:26 | 05:03:15 | 07:41:26 | 10:22:57 | 13:54:57 | 20:08:22 | ||
233 | SŁOCIAK Rafał | 2043 | Rajsport Active | OPOLE | Senior I M - 20 | 00:00:44 | 01:25:25 | 05:04:01 | 07:21:54 | 10:22:39 | 13:54:55 | 20:08:18 | |
234 | MASIULANIEC Agata | 2055 | Biegowy Świat | GDAŃSK | Senior I K - 20 | 00:00:44 | 01:29:49 | 05:24:48 | 08:19:52 | 11:19:39 | 14:05:11 | 19:34:12 | |
235 | HACZYK Jarosław | 2144 | Muay Running Team | OPOLE | Weteran I M - 50 | 00:00:44 | 01:18:19 | 04:08:02 | 06:58:46 | 09:13:56 | 11:39:39 | 15:25:40 | |
236 | JANUSZEWSKI Piotr | 1256 | mks roboty drogowe | MIĘZYZDROJE | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:29:48 | 05:40:25 | 08:50:44 | 11:43:38 | 14:48:43 | 21:09:02 | |
237 | POPŁAWSKA Katarzyna | 2019 | Czarne Owce Hipolitów | HIPOLITÓW | Masters K - 40 | 00:00:45 | 01:24:39 | 05:05:16 | 07:54:45 | 10:45:23 | 13:46:00 | 19:28:28 | |
238 | CIEPLIK Łukasz | 2054 | GDYNIA | Senior II M - 30 | 00:00:45 | 01:26:55 | 05:01:35 | 07:34:28 | 10:11:24 | 13:11:45 | 18:19:41 | ||
239 | MATEŃCZUK Paweł | 1001 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:46 | 01:35:53 | 06:04:50 | 08:27:06 | 11:12:46 | 14:19:05 | 20:28:16 | ||
240 | MATYSZCZAK Sławomir | 1254 | RĘBIELICE KRÓLEWSKIE | Weteran I M - 50 | 00:00:46 | 01:34:50 | 05:41:55 | 08:31:13 | 11:33:42 | 14:46:36 | 21:10:45 | ||
241 | BOGDANOWICZ Beata | 2123 | GDAŃSK | Masters K - 40 | 00:00:46 | 01:22:38 | 04:59:49 | 07:38:32 | 10:25:44 | 13:11:44 | 18:19:33 | ||
242 | ZDZIARSKI Tomasz | 1016 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:18:11 | 04:48:28 | 07:24:42 | 10:04:40 | 12:55:13 | 17:25:33 | ||
243 | BADURA Wojtek | 1154 | zielona trafffka i biały puuuch | BIELSKO-BIAŁA | Weteran I M - 50 | 00:00:47 | 01:29:04 | 05:04:57 | 07:51:54 | 10:23:31 | 13:10:42 | 19:21:50 | |
244 | STRASZEWSKI Leszek | 1246 | KS M.E.T.A | CZYŻOWICE | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:32:54 | 05:45:15 | 08:58:57 | 12:03:27 | 15:21:50 | 21:35:51 | |
245 | KUGLARZ Szymon | 2060 | WODZISŁAW ŚL. | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:28:21 | 05:26:02 | 08:24:05 | 11:28:22 | 14:54:44 | 21:07:56 | ||
246 | SZYSZKO Stanisław | 2092 | PIŁA | Senior II M - 30 | 00:00:47 | 01:29:47 | 05:16:20 | 08:15:37 | 11:18:14 | 14:40:36 | 21:02:36 | ||
247 | OKIENCZUK Radek | 2111 | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:47 | 01:20:44 | 04:31:34 | 07:07:51 | 09:35:06 | 12:19:53 | 17:23:29 | ||
248 | WOLSZCZAK Konrad | 1067 | Biegiem po Marzenia Team | LUBIN | Senior II M - 30 | 00:00:48 | 01:34:47 | 05:41:53 | 08:31:11 | 11:33:40 | 14:46:37 | 21:10:43 | |
249 | LEMBOWICZ Grzegorz | 1084 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:48 | 01:30:28 | 05:28:51 | 08:12:28 | 10:51:06 | 14:02:00 | 19:21:45 | ||
250 | GRZELAKOWSKI Robert | 1105 | Wkurw_Team | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:48 | 01:29:57 | 05:28:51 | 08:12:26 | 10:51:09 | 14:01:59 | 19:21:44 | |
251 | PALKIJ Aleksandra | 1135 | KS Forrest Limanowa | DOBRA | Senior II K - 30 | 00:00:48 | 01:34:49 | 05:47:45 | 08:40:56 | 11:33:59 | 14:48:55 | 21:10:44 | |
252 | RYCYK Grzegorz | 1165 | 1975 | KRASNYSTAW | Masters M - 40 | 00:00:48 | 01:30:33 | 05:27:05 | 08:20:35 | 10:51:12 | 13:44:41 | 20:03:14 | |
253 | RUMPEL Krzysztof | 1213 | KS M.E.T.A. | CZYŻOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:49 | 01:25:43 | 05:30:18 | 08:15:31 | 11:07:18 | 13:53:44 | 21:35:47 | |
254 | CIUK Piotr | 1060 | Yulo Run Team Siedlce | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:49 | 01:30:32 | 05:08:58 | 07:52:03 | 10:31:14 | 13:19:26 | 18:18:00 | |
255 | BARAŃSKI Rafał | 1192 | BiegamBoMuszę | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:49 | 01:35:42 | 06:16:09 | 09:34:35 | 12:51:16 | 15:58:42 | 22:00:53 | |
256 | BORKOWSKI Marek | 1114 | OLSZTYN | Senior II M - 30 | 00:00:50 | 01:33:12 | 05:30:14 | 08:24:48 | 11:07:21 | 13:47:01 | 19:05:15 | ||
257 | MARCZEWSKI Sławomir | 2020 | Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów | ZŁOTÓW | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:25:32 | 04:50:08 | 07:19:54 | 09:57:50 | 12:58:09 | 18:08:47 | |
258 | BRONOWICKI Ryszard | 2125 | NKB Chyży Nowy Tomyśl | NOWY TOMYŚL | Weteran II M - 60 | 00:00:50 | 01:34:57 | 05:30:36 | 08:23:30 | 11:14:18 | 14:11:39 | 20:17:18 | |
259 | SZULC Krzysztof | 1073 | Wybiegania MPK | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:51 | 01:26:05 | 05:04:52 | 08:04:14 | 10:39:31 | 14:01:28 | 19:53:17 | |
260 | KULICKI Łukasz | 1115 | OLSZTYN | Senior II M - 30 | 00:00:51 | 01:33:12 | 05:30:11 | 08:24:40 | 11:07:22 | 13:47:02 | 19:06:12 | ||
261 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 1170 | BIELSKO BIAŁA | Senior II M - 30 | 00:00:51 | 01:34:58 | 05:34:18 | 08:28:44 | 11:17:41 | 14:10:25 | 19:19:00 | ||
262 | JACHYMSKI Jacek | 1237 | Akademicki Klub Górski w Łodzi | ŁÓDŹ | Weteran II M - 60 | 00:00:51 | 01:34:43 | 05:30:15 | 08:15:23 | 11:02:42 | 14:00:34 | 19:19:13 | |
263 | POZLEWICZ Dariusz | 1285 | ZABRZE | Masters M - 40 | 00:00:51 | 01:30:44 | 05:20:06 | 08:17:52 | 11:08:13 | 14:11:02 | 19:57:02 | ||
264 | FURTAK Krzysztof | 1288 | KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI | LUBIN | Weteran I M - 50 | 00:00:51 | 01:19:52 | 04:48:21 | 08:08:34 | 11:22:04 | 14:44:21 | 21:09:24 | |
265 | TUCZYŃSKI Maciej | 1002 | Old School TRAIL RUNNING TEAM | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:52 | 01:16:37 | 04:25:51 | 06:44:26 | 09:12:55 | 11:52:28 | 16:47:12 | |
266 | LITEWKA Rafał | 1004 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:52 | 01:42:42 | 06:15:06 | 09:26:52 | 12:29:05 | 15:28:56 | 21:35:27 | ||
267 | STASZEWSKI Piotr | 1146 | POTASZE | Masters M - 40 | 00:00:52 | 01:24:30 | 05:04:38 | 07:57:54 | 10:38:58 | 13:38:26 | 19:19:26 | ||
268 | MALEC Mariusz | 1118 | Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE | STARGARD | Masters M - 40 | 00:00:53 | 01:43:11 | 05:29:08 | 08:20:51 | 11:17:41 | 14:19:58 | 19:19:24 | |
269 | KUTNIK Mirosław | 1236 | KB Biała Biega | BIAŁA PODLASKA | Masters M - 40 | 00:00:53 | 01:28:51 | 04:45:09 | 07:04:17 | 09:25:04 | 12:08:38 | 16:57:06 | |
270 | PLACEK Julian | 2140 | KÖPING | Senior I M - 20 | 00:00:53 | 01:31:14 | 06:06:22 | 09:16:55 | 12:39:20 | 15:40:01 | 21:46:52 | ||
271 | WAPA Marek | 1168 | KB Biała Biega | BIAŁA PODLASKA | Senior II M - 30 | 00:00:54 | 01:28:51 | 05:23:48 | 08:31:08 | 11:33:52 | 15:24:44 | 22:25:33 | |
272 | KRAWCZYK Michał | 1195 | BOLESŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:54 | 01:25:01 | 04:48:23 | 07:28:21 | 10:07:46 | 13:31:41 | 18:57:30 | ||
273 | BOGACZYK Krzysztof | 1075 | RÓWNE | Senior II M - 30 | 00:00:55 | 01:25:26 | 05:03:51 | 07:40:30 | 10:10:04 | 12:59:35 | 18:22:21 | ||
274 | ZUBERT Marcin | 2053 | PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMY | RUDNIK WIELKI | Masters M - 40 | 00:00:55 | 01:18:11 | 04:39:48 | 07:05:38 | 09:34:18 | 12:46:09 | 17:52:31 | |
275 | KUTYŁA Stanisław | 2088 | Orange Polska | NIEPOŁOMICE | Masters M - 40 | 00:00:55 | 01:33:48 | 05:31:28 | 08:20:42 | 11:30:55 | 14:49:30 | 20:41:52 | |
276 | JANIK Tomasz | 1071 | Orange Polsa | HRUBIESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:56 | 01:33:45 | 05:34:28 | 08:26:18 | 11:31:22 | 14:59:05 | 20:55:18 | |
277 | MROZOWSKI Paweł | 2129 | orange poslka/kingrunner | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:56 | 01:33:44 | 05:34:24 | 08:23:15 | 11:30:55 | 14:47:35 | 20:51:36 | |
278 | GRZESZCZAK Marek | 2135 | LUBLIN | Weteran II M - 60 | 00:00:56 | 01:30:27 | 04:27:17 | 06:38:08 | 08:55:53 | 11:28:02 | 15:43:30 | ||
279 | MARCZAK Albert | 1253 | KOZŁÓW BISKUPI | Senior II M - 30 | 00:00:57 | 01:31:46 | 05:26:15 | 08:33:05 | 11:31:27 | 14:42:43 | 20:23:15 | ||
280 | WAŁĘKA Jarosław | 1267 | Orange Polska | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:57 | 01:34:22 | 05:38:56 | 08:52:17 | 11:49:26 | 15:03:25 | 21:23:12 | |
281 | JABŁOŃSKI Michał | 2128 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:57 | 01:33:43 | 05:34:28 | 08:23:28 | 11:31:22 | 14:52:51 | 20:51:37 | ||
282 | LISIECKI Tomasz | 1214 | Trzynastka Plus | LUBOŃ | Masters M - 40 | 00:00:58 | 01:26:29 | 04:51:47 | 07:22:40 | 09:59:37 | 12:49:05 | 17:29:22 | |
283 | STATECZYŃSKI Błażej | 1020 | RABOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:58 | 01:32:45 | 05:11:01 | 07:46:04 | 10:22:39 | 12:59:00 | 17:52:27 | ||
284 | WYSOKIŃSKI Jerzy | 1184 | Klub Biegacza Biała Biega/Orange Polska | BIAŁA PODLASKA | Weteran I M - 50 | 00:00:58 | 01:34:26 | 05:34:25 | 08:26:20 | 11:31:20 | 14:59:04 | 20:55:15 | |
285 | JURA Mariusz | 2117 | Złowieszcze Zgrzytnięcie Zwieracza | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:59 | 01:30:35 | 05:42:22 | 08:50:29 | 11:48:49 | 14:55:19 | 20:54:46 | |
286 | WYBRANIEC Michał | 1186 | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:01:00 | 01:34:41 | 05:47:34 | 08:40:45 | 11:33:29 | 14:48:26 | 21:08:43 | ||
287 | PANEK Piotr | 1287 | WATER TEAM | ZIELONKI | Masters M - 40 | 00:01:01 | 01:31:08 | 05:29:17 | 08:12:00 | 11:03:42 | 14:20:20 | 20:04:42 | |
288 | KORDUŁA Zbigniew | 2126 | Biegowy Świat | GDAŃSK | Masters M - 40 | 00:01:01 | 01:26:02 | 05:05:38 | 08:07:02 | 11:19:26 | 14:41:17 | 20:50:36 | |
289 | OLEKSY Jarosław | 1136 | KS Forrest Limanowa | TYMBARK | Weteran II M - 60 | 00:01:02 | 01:34:38 | 05:45:48 | 09:03:11 | 11:58:12 | 14:52:14 | 21:14:38 | |
290 | KRZESZOWSKI Marcin | 1152 | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 00:01:03 | 01:24:53 | 04:37:22 | 06:57:57 | 09:08:18 | 11:22:47 | 15:41:14 | ||
291 | SUCH Arkadiusz | 1124 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:01:04 | 01:28:48 | 05:03:56 | 08:02:05 | 10:59:27 | 14:07:16 | 20:03:21 | |
292 | TYLEK Rafał | 1134 | FlexyStav Sport | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:01:04 | 01:30:25 | 05:14:23 | 07:44:44 | 10:07:42 | 12:47:42 | 17:20:18 | |
293 | DURA Piotr | 1011 | PKB Endorfina | RAKÓW | Weteran I M - 50 | 00:01:05 | 01:37:39 | 06:00:12 | 09:15:39 | 12:36:03 | 15:43:03 | 22:03:45 | |
294 | HLOUCAL Stephan | 1072 | Deutsche Ultramarathonvereinigung Erfurt | ERFURT | Weteran II M - 60 | 00:01:06 | 01:45:49 | 06:20:14 | 09:51:27 | 13:14:34 | 16:25:41 | 22:39:31 | |
295 | POBŁOCKI Jan | 1141 | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | GDAŃSK | Weteran II M - 60 | 00:01:07 | 01:32:38 | 05:39:20 | 08:53:55 | 11:46:26 | 14:42:33 | 20:22:10 | |
296 | KUCIŃSKI Tomasz | 2087 | MKB Dreptak | MIŃSK MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:01:07 | 01:24:51 | 04:53:32 | 07:12:13 | 09:53:46 | 12:45:34 | 18:08:32 | |
297 | DUBIKOWSKI Andrzej | 1295 | SPARTA ZIĘBICE | ZIĘBICE | Weteran II M - 60 | 00:01:09 | 01:46:53 | 06:15:09 | 09:31:53 | 12:50:52 | 16:08:17 | 22:08:03 | |
298 | SZNAJDER Marcin | 1292 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:01:13 | 01:38:26 | 05:29:03 | 08:11:49 | 11:03:30 | 14:20:08 | 20:04:30 | ||
299 | ŚWIERCZYŃSKI Łukasz | 1250 | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | 00:01:14 | 01:22:09 | 04:24:50 | 06:41:34 | 08:59:42 | 11:51:35 | 16:25:01 | ||
300 | MAŁYSZA Sławomir | 1137 | PZU Sport Team | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:01:15 | 01:30:07 | 05:14:13 | 07:48:50 | 10:30:52 | 13:42:56 | 19:30:22 | |
301 | KRĘCIELEWSKI Tomek | 1279 | GOPR W-K | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:01:49 | 01:17:00 | 04:28:19 | 06:36:15 | 09:12:50 | 11:49:25 | 17:28:08 | |
302 | PAŁETKO Grzegorz | 1149 | Nysa Biega | NYSA | Senior II M - 30 | 00:03:48 | 01:11:00 | 04:05:01 | 06:18:01 | 08:34:12 | 11:55:07 | 17:42:50 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
KAWIECKI Paweł | 2000 | AkademiaMuzycznaBiega | NIDZICA | Senior I M - 20 | DNF | 01:02:28 DNF | 03:46:46 DNF | 06:20:36 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SZARF Paweł | 2014 | Załoga Górska | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Senior II M - 30 | DNF | 01:19:37 DNF | 05:37:58 DNF | 08:31:58 DNF | 11:22:12 DNF | 14:58:09 DNF | DNF | ||
ASZENDORF Filip | 2016 | Axa Running Team | WARSZAWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:06 DNF | 05:04:53 DNF | 08:15:30 DNF | 11:19:43 DNF | DNF | DNF | ||
FRUCZ Jacek | 2017 | SOSNOWIEC | Weteran I M - 50 | DNF | 01:34:49 DNF | 06:17:15 DNF | 10:02:04 DNF | 13:41:13 DNF | DNF | DNF | |||
WRĘCZYCKI Łukasz | 2018 | 5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry | LUBLINIEC | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:02 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
GRYCMAN Marek | 2031 | TURZA ŚLĄSKA | Masters M - 40 | DNF | 01:04:54 DNF | 03:49:53 DNF | 06:03:08 DNF | 08:21:14 DNF | DNF | DNF | |||
PIWOŃSKA Agnieszka | 2035 | ŁÓDŹ | Masters K - 40 | DNF | 01:29:54 DNF | 05:31:48 DNF | 08:28:33 DNF | 11:42:44 DNF | DNF | DNF | |||
DMUCH Jakub | 2044 | Nextreme | TRZEBNICA | Senior I M - 20 | DNF | 01:01:13 DNF | 03:40:07 DNF | 06:15:03 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
WESOŁEK Marek | 2047 | Sente | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 01:14:55 DNF | 04:15:59 DNF | 06:42:43 DNF | 09:17:44 DNF | 12:22:35 DNF | DNF | ||
MICHALSKI Marek | 2048 | KB CZARNE WILKI | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | DNF | 01:31:07 DNF | 05:43:19 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
TASZAREK Jakub | 2049 | MROWINO | Masters M - 40 | DNF | 01:14:52 DNF | 04:29:15 DNF | 06:59:20 DNF | 09:09:00 DNF | 12:47:57 DNF | DNF | |||
SPRENGER Mirosław | 2059 | SKRA PATEREK | NAKŁO | Senior II M - 30 | DNF | 01:04:05 DNF | 03:46:24 DNF | 05:59:39 DNF | 08:14:36 DNF | DNF | DNF | ||
BARTOSZEK Dawid | 2081 | LUTUTÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:26:57 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
BOKSA Małgorzata | 2084 | ZIĘBICE | Weteran K - 50 | DNF | 01:30:06 DNF | 05:51:58 DNF | 09:08:04 DNF | 12:18:07 DNF | 15:34:54 DNF | 22:04:28 DNF | |||
MACHALICA Agnieszka | 2095 | GDAŃSK | Masters K - 40 | DNF | 01:26:56 DNF | 05:08:41 DNF | 08:15:36 DNF | 11:19:41 DNF | DNF | DNF | |||
TRZEBSKI Adam | 2097 | LUTUTÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:26:56 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
JAGIELA Rafał | 2099 | Kubuś Team | OPOLE | Senior II M - 30 | DNF | 01:09:19 DNF | 04:08:50 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SOLNÝ Michal | 2103 | OPAVA | Senior II M - 30 | DNF | 01:21:13 DNF | 04:46:28 DNF | 07:29:44 DNF | 10:20:56 DNF | DNF | DNF | |||
PRZYTULSKA Justyna | 2104 | ŚWIDNICA | Masters K - 40 | DNF | 01:25:28 DNF | 05:19:28 DNF | 08:24:03 DNF | 11:30:28 DNF | DNF | DNF | |||
POCHYLSKI Dominik | 2110 | Luboński Klub Biegacza | LUBOŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:40:52 DNF | 06:58:11 DNF | 10:30:40 DNF | 13:52:56 DNF | 17:58:33 DNF | DNF | ||
BALICKI Jakub | 2113 | ASAP runners | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:30:37 DNF | 05:31:31 DNF | 08:38:57 DNF | 11:42:29 DNF | 15:24:55 DNF | DNF | ||
PAWŁOWSKI Jacek | 2120 | ŻUKOWO | Masters M - 40 | DNF | 01:18:46 DNF | 05:23:31 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
CHYLEWSKI Paweł | 2121 | BYDGOSZCZ | Senior II M - 30 | DNF | 01:20:46 DNF | 04:51:31 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
WOJEWODA Michał | 2122 | Kaziki TriWawa | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:25:01 DNF | 04:50:40 DNF | 07:27:16 DNF | 09:59:50 DNF | 12:49:22 DNF | 19:21:32 DNF | ||
TRELA Bartłomiej | 2136 | Buff Family Team | ZGŁOBICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:22:09 DNF | 05:02:27 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
LATANOWICZ Bernard | 2137 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | DNF | 01:18:18 DNF | 04:56:22 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
FRANEK Sebastian | 2139 | MUAY RUNNING TEAM | LUBOŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:34:51 DNF | 06:00:23 DNF | 09:16:27 DNF | 13:02:45 DNF | DNF | DNF | ||
COP Anna | 2143 | Silesia Ultra Mountain Team | KATOWICE | Senior II K - 30 | DNF | 01:32:08 DNF | 06:10:13 DNF | 09:44:30 DNF | 13:23:53 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 330 wynik(ów)