BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2019-07-18 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 344 |
Wystartowało : | 330 |
Nie ukończyło : | 28 |
Ukończyło : | 302 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TRTEK Libor | 2105 | UHERSKÝ BROD | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:00:14 | 03:24:39 | 05:18:04 | ||
2 | POPRAWSKI Paweł | 2124 | Hercog Running Team | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:00:15 | 03:28:10 | 05:27:53 | |
3 | GAŁUSZKA Rafał | 2142 | PAUSE | GUBIN | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:01:17 | 03:33:06 | 05:36:04 | |
4 | SIKORSKI Piotr | 2066 | 4 Run Team Piła/Giro di Zawada | PIŁA | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:01:16 | 03:33:06 | 05:40:24 | |
5 | ATANASOW ANCEW Dawid | 1235 | D$D | NOWY TARG | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:09:11 | 03:55:47 | 05:49:02 | |
6 | SOLAK Aysen | 2115 | ISTANBUL | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 01:07:37 | 03:52:24 | 05:51:15 | ||
7 | MARGASIŃSKI Jacek | 2051 | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:01:29 | 03:34:50 | 05:53:17 | ||
8 | ĆWIKLEWSKI Łukasz | 1063 | Vege Runners/Ełckie Stowarzyszenie Sportów Walki 'Sekcja Zero' | EŁK | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:07:39 | 03:45:27 | 05:54:10 | |
9 | BORUCKI Jakub | 2026 | #kaszanienamoka | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:09:27 | 03:51:25 | 05:56:52 | |
10 | KRUPA Marcin | 1051 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:04:11 | 03:45:43 | 05:56:58 | |
11 | DOLEŻEK Robert | 1079 | Państwowa Straż Pożarna w Kazimierzy Wielkiej | LESZCZE | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:04:14 | 03:45:45 | 05:57:00 | |
12 | WICHŁACZ Paweł | 2058 | KB Maniac Poznań | SZRENIAWA | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:07:47 | 04:03:47 | 05:59:15 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
SPRENGER Mirosław | 2059 | SKRA PATEREK | NAKŁO | Senior II M - 30 | DNF | 01:04:05 DNF | 03:46:24 DNF | 05:59:39 DNF | ||
14 | RUBIKOWSKI Jacek | 1179 | ŻYRARDÓW | Senior I M - 20 | 00:00:43 | 01:08:26 | 03:52:32 | 06:00:54 | ||
15 | JAWORSKI Łukasz | 1150 | Ultramoc:-) | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:07:28 | 03:50:15 | 06:00:59 | |
16 | JĘDRZEJKO Tomasz | 2134 | SIDOR TEAM POLSKA | AZS WST KATOWICE | JANOWICE | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:04:12 | 03:50:17 | 06:01:23 | |
GRYCMAN Marek | 2031 | TURZA ŚLĄSKA | Masters M - 40 | DNF | 01:04:54 DNF | 03:49:53 DNF | 06:03:08 DNF | |||
18 | KUPIŃSKI Cezary | 2008 | MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running Team | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:12 | 01:08:13 | 03:54:40 | 06:06:39 | |
19 | MYSZCZYSZYN Łukasz | 2010 | Kudowianka Run | KUDOWA ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:07:23 | 03:54:02 | 06:08:43 | |
20 | SITAREK Michał | 1245 | Polish Runners Club Ireland | ÖSTERHANONGE | Masters M - 40 | 00:00:00 | 01:00:22 | 03:45:09 | 06:09:23 | |
21 | GRABLEWSKI Grzegorz | 1207 | MKS Siechnice | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:04:33 | 03:50:34 | 06:10:45 | |
22 | PERKOWSKI Piotr | 1280 | MONK SANDALS TEAM | KAMPINOS | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:07:58 | 03:56:02 | 06:13:46 | |
23 | ZIĘBORAK Szymon | 2108 | NIEPORĘT | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 01:09:07 | 03:55:38 | 06:13:50 | ||
DMUCH Jakub | 2044 | Nextreme | TRZEBNICA | Senior I M - 20 | DNF | 01:01:13 DNF | 03:40:07 DNF | 06:15:03 DNF | ||
25 | KAPROŃ Sebastian | 1198 | RAKOWNIA | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:09:09 | 04:05:17 | 06:15:05 | ||
26 | PAŁETKO Grzegorz | 1149 | Nysa Biega | NYSA | Senior II M - 30 | 00:03:48 | 01:11:00 | 04:05:01 | 06:18:01 | |
27 | PTASZYŃSKI Wojciech | 2101 | Speed Feet '16 | KOŚCIAN | Weteran I M - 50 | 00:00:19 | 01:14:42 | 04:03:45 | 06:18:04 | |
28 | MICHALSKI Krystian | 2024 | #WAWRZYNTEAM | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 01:08:09 | 04:08:01 | 06:18:20 | |
29 | GEZELA Robert | 2012 | EUFORIA BIEGACZA TEAM | GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:16:19 | 04:13:44 | 06:18:45 | |
KAWIECKI Paweł | 2000 | AkademiaMuzycznaBiega | NIDZICA | Senior I M - 20 | DNF | 01:02:28 DNF | 03:46:46 DNF | 06:20:36 DNF | ||
31 | IWASZKO Paweł | 2089 | DZIERŻONIÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:09:12 | 04:07:53 | 06:21:23 | ||
32 | GALA Damian | 1176 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:08:10 | 04:07:35 | 06:21:32 | ||
33 | KLARECKI Adrian | 2083 | WiRan Team | REDA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:08:21 | 04:08:32 | 06:21:36 | |
34 | KRÓL Maciej | 2082 | WiRan Team | REDA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:08:21 | 04:08:32 | 06:21:49 | |
35 | PAPRZYCKI Rafał | 2013 | NaturalBornRunners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:14:57 | 04:15:03 | 06:23:04 | |
36 | BIADASZ Andrzej Michał | 2057 | Politechnika Poznańska | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:19:16 | 04:16:16 | 06:23:31 | |
37 | KAŃDUŁA Grzegorz | 2094 | Nest Team | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:14:40 | 04:14:47 | 06:25:39 | |
38 | WIERZBICKI Hubert | 1187 | CrossFit DogField | PASIKUROWICE | Senior I M - 20 | 00:00:17 | 01:09:34 | 04:12:30 | 06:25:49 | |
39 | PIETRYSZYN Emil | 1106 | ŻNIN | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 01:08:21 | 04:20:57 | 06:26:02 | ||
40 | BADOWSKI Jerzy | 1252 | Nordea Running Team | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:11:15 | 04:07:45 | 06:26:34 | |
41 | BOGACKI Andrzej | 1225 | Ślęzak Team | JAWORZNO | Weteran I M - 50 | 00:00:15 | 01:08:03 | 04:10:10 | 06:28:03 | |
42 | ŁĘPICKI Artur | 1092 | Markowi Biegacze | MARKI | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:13:27 | 04:15:12 | 06:30:32 | |
43 | KRYM Katarzyna | 1117 | SMOLEC | Masters K - 40 | 00:00:35 | 01:17:07 | 04:16:33 | 06:32:50 | ||
44 | SZAŁKOWSKI Dawid | 1091 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:14:08 | 04:15:37 | 06:33:51 | |
45 | NALAZEK Marcin | 1076 | Kalenji by Decathlon | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:04:50 | 04:11:01 | 06:34:33 | |
46 | BIERNACKA Edyta | 2038 | GOSTYŃ | Masters K - 40 | 00:00:06 | 01:13:24 | 04:17:17 | 06:34:43 | ||
47 | KRĘCIELEWSKI Tomek | 1279 | GOPR W-K | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:01:49 | 01:17:00 | 04:28:19 | 06:36:15 | |
48 | KOCIUBA Przemysław | 1128 | TT Szczecin | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:18:46 | 04:22:19 | 06:36:17 | |
49 | KOWAL Wiesław | 2109 | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:12:25 | 04:16:45 | 06:37:01 | ||
50 | JUSZKO Krzysztof | 2028 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:14:22 | 04:20:14 | 06:37:53 | ||
51 | ČERNOCKÝ Jan | 1286 | MĚCHENICE | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 01:12:10 | 04:17:05 | 06:37:55 | ||
52 | GRZESZCZAK Marek | 2135 | LUBLIN | Weteran II M - 60 | 00:00:56 | 01:30:27 | 04:27:17 | 06:38:08 | ||
53 | ZASŁONKA Konrad | 1043 | Oby przed limitem | SKIERNIEWICE | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:15:07 | 04:20:14 | 06:40:12 | |
54 | PIECHOTA Daniel | 2141 | Droga w góry | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:13:46 | 04:18:12 | 06:41:13 | |
55 | ŁOŻYŃSKI Radomir | 1078 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:17:30 | 04:23:46 | 06:41:32 | |
56 | ŚWIERCZYŃSKI Łukasz | 1250 | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | 00:01:14 | 01:22:09 | 04:24:50 | 06:41:34 | ||
57 | LACHERA Marek | 1255 | W pogoni za duchem/Huragan Ligota | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:15:20 | 04:19:54 | 06:41:51 | |
58 | ORGANISTA Piotr | 1162 | KP POLONIA 1912 LESZNO | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:18:16 | 04:21:07 | 06:42:12 | |
59 | RADZIEMSKI Paweł | 1088 | Viacon | OSIECZNA | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 01:18:17 | 04:21:07 | 06:42:15 | |
60 | POLAK Stanisław | 1057 | Stowarzyszenie Biegaczy Górskich 'Podbieg' | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:18:36 | 04:25:50 | 06:42:38 | |
61 | JANAS Kacper | 2079 | Puszczyk Bukowy | MIERZYN | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:14:32 | 04:19:31 | 06:42:42 | |
WESOŁEK Marek | 2047 | Sente | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 01:14:55 DNF | 04:15:59 DNF | 06:42:43 DNF | ||
63 | SZOPA Marek | 1262 | Team Kopeć | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:14:31 | 04:30:28 | 06:43:06 | |
64 | TUCZYŃSKI Maciej | 1002 | Old School TRAIL RUNNING TEAM | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:52 | 01:16:37 | 04:25:51 | 06:44:26 | |
65 | DYNIA Krystian | 1247 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:06 | 04:25:08 | 06:44:36 | ||
66 | KICH Marek | 2119 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 04:24:12 | 06:44:54 | |||
67 | MIKOŁAJCZYK Mirosław | 2127 | Miraz Race Team | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:11:34 | 04:13:52 | 06:45:06 | |
68 | KOWALSKA Joanna | 2078 | 12tri | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:42 | 01:17:55 | 04:21:07 | 06:45:15 | |
69 | WOSZCZAK Zbigniew | 2023 | STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT | STRZELIN | Weteran I M - 50 | 00:00:08 | 01:13:18 | 04:24:13 | 06:45:26 | |
70 | SACHARUK Robert | 1293 | Multon team | TERESPOL | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:12:25 | 04:19:56 | 06:45:53 | |
71 | WĘGLARZ Czesław | 1069 | Muli Fit | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Weteran I M - 50 | 00:00:09 | 01:14:54 | 04:22:29 | 06:46:08 | |
72 | KOZERAŃSKI Przemysław | 1080 | WILD DOGS TEAM | WOJKOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:14:43 | 04:18:02 | 06:46:57 | |
73 | WĄTROBA Tomasz | 1094 | #BIFASTERNIZUDAR | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:38 | 01:17:07 | 04:21:25 | 06:47:48 | |
74 | WALENDA Arkadiusz | 2037 | Vege Ultra Runner | LESZNOWOLA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:13:15 | 04:24:14 | 06:47:59 | |
75 | KIELAR Adam | 2131 | Biofemina.pl | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:12:31 | 04:22:41 | 06:48:08 | |
76 | JAGIELSKI Jerzy | 2112 | JKS Salamandra | JAWOR | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:08:52 | 04:15:08 | 06:50:38 | |
77 | ŻARNOWSKI Grzegorz | 1013 | gregzarnowski.pl | ZAGÓRZYCE DWORSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:17:02 | 04:27:16 | 06:50:59 | |
78 | TRYBALSKI Krzysztof | 2061 | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:17:25 | 04:31:00 | 06:52:11 | ||
79 | MARCHEWKA Joanna | 1012 | CZERNICHÓW | Masters K - 40 | 00:00:28 | 01:17:29 | 04:29:00 | 06:52:19 | ||
80 | KLINCEWICZ Cezary | 1200 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:20:39 | 04:34:42 | 06:52:20 | ||
81 | KOCIŃSKI Dominik | 1007 | Kluczyk Running Team | RASZKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:17:30 | 04:27:14 | 06:53:49 | |
82 | BŁACHOWIAK Mariusz | 1175 | MARATON LESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:21:42 | 04:33:55 | 06:54:24 | |
83 | SZMYT Maciej | 1005 | Free RuN / GUTO | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:18:42 | 04:30:43 | 06:56:14 | |
84 | MIKLER Arkadiusz | 1015 | GUTO - WeeRide | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:18:41 | 04:30:46 | 06:56:17 | |
85 | KUCHARSKI Przemysław | 1023 | Wielkopolska Policja | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:17:48 | 04:30:44 | 06:56:17 | |
86 | JANDZIŚ Wiesław | 1249 | Aktywny Dynów | DYNÓW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:19:31 | 04:32:23 | 06:57:03 | |
87 | DOMIN Łukasz | 1044 | Aktywny Dynów | DYNÓW | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:19:30 | 04:32:01 | 06:57:04 | |
88 | KRZESZOWSKI Marcin | 1152 | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 00:01:03 | 01:24:53 | 04:37:22 | 06:57:57 | ||
89 | ŻYŻA Piotr | 1177 | MAAGNUS TEAM SKOKOWA | SKOKOWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:17:33 | 04:27:07 | 06:58:20 | |
90 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 1104 | OSTreSROki | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:17:34 | 04:24:40 | 06:58:24 | |
91 | MICHALSKA Agnieszka | 2027 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters K - 40 | 00:00:24 | 01:18:26 | 04:30:03 | 06:58:40 | ||
92 | HACZYK Jarosław | 2144 | Muay Running Team | OPOLE | Weteran I M - 50 | 00:00:44 | 01:18:19 | 04:08:02 | 06:58:46 | |
93 | STANOWSKI Grzegorz | 1197 | forever young | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:12:34 | 04:30:26 | 06:58:52 | |
94 | MATEJCZUK Marcin | 1240 | Ultra Śledź | SUPRAŚL | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:18:39 | 04:26:08 | 06:59:09 | |
TASZAREK Jakub | 2049 | MROWINO | Masters M - 40 | DNF | 01:14:52 DNF | 04:29:15 DNF | 06:59:20 DNF | |||
96 | MATWIEJCZYK Gabriel | 1026 | tym razem sie uda | WARSAW | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:17:54 | 04:32:59 | 06:59:26 | |
97 | BRUS Marcin | 2009 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:08:15 | 04:16:15 | 06:59:29 | ||
98 | DŁUŻNIEWSKI Jacek | 1272 | UltrasFCB | BIELSKO-BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:20:39 | 04:35:55 | 07:01:30 | |
99 | KOWALCZYK Tadeusz | 1145 | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:26 | 01:18:10 | 04:32:06 | 07:01:41 | ||
100 | ZOWAL Ryszard | 2006 | W Pogoni Za Duchem | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:17:22 | 04:34:54 | 07:01:58 | |
101 | ZAPORA Marek | 2033 | W pogoni za duchem | SARNÓW | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:17:21 | 04:34:52 | 07:01:58 | |
102 | KOZŁOWSKI Leszek | 1059 | Leszno | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:21:41 | 04:39:14 | 07:02:18 | |
103 | ZAJĄC Marcin | 2062 | 77CATS | JÓZEFOSŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:22:34 | 04:38:24 | 07:02:32 | |
104 | KUTNIK Mirosław | 1236 | KB Biała Biega | BIAŁA PODLASKA | Masters M - 40 | 00:00:53 | 01:28:51 | 04:45:09 | 07:04:17 | |
105 | BARANOWSKI Andrzej | 1053 | TriWawa | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:24:44 | 04:38:21 | 07:04:25 | |
106 | BIEGAJŁO Krystian | 1131 | MTS KGHMDrużyna Szpiku | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:19:13 | 04:29:42 | 07:04:27 | |
107 | JACKIEWICZ Arkadiusz | 1129 | Biegam Bo Lubię Głogów | GŁOGÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:04 | 01:15:58 | 04:27:12 | 07:04:44 | |
108 | LORENC Joanna | 1294 | KS ENDORFINY WĄSOSZ | Senior II K - 30 | 00:00:04 | 01:15:58 | 04:27:10 | 07:04:45 | ||
109 | PIOTROWSKI Paweł | 1058 | PROTON | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:12:32 | 04:22:41 | 07:04:58 | |
110 | PRZYBYŁ Rafał | 1259 | Fundacja PRZYBYŁ Z POMOCĄ | PIASKI | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:12:36 | 04:22:16 | 07:04:59 | |
111 | GROCHAŁA Tomasz | 2007 | Groszek TEAM | GŁOGÓW | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:14:53 | 04:30:07 | 07:05:10 | |
112 | ZUBERT Marcin | 2053 | PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMY | RUDNIK WIELKI | Masters M - 40 | 00:00:55 | 01:18:11 | 04:39:48 | 07:05:38 | |
113 | TROCHIMOWICZ Hubert T | 1266 | Longevity Expedition | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:16:08 | 04:45:17 | 07:06:04 | |
114 | GARNCARZ Paweł | 1275 | WROCLAW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:09:31 | 04:39:35 | 07:06:25 | ||
115 | MARCINKOWSKI Przemysław | 2138 | Proton LeszNOlimits Runners | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:14:18 | 04:26:09 | 07:06:38 | |
116 | JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej | 1098 | KUDOWA-ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:22:55 | 04:47:10 | 07:06:59 | ||
117 | DONIEC Marek | 1113 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:12:35 | 04:18:58 | 07:07:23 | |
118 | OKIENCZUK Radek | 2111 | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:47 | 01:20:44 | 04:31:34 | 07:07:51 | ||
119 | BERNACKI Eugeniusz | 1174 | GPRS Hydrokop | GLIWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:27 | 01:17:16 | 04:34:04 | 07:08:09 | |
120 | TRZCIELIŃSKI Roman | 1182 | PSY Warszawa | WARSZAWA | Weteran II M - 60 | 00:00:26 | 01:17:14 | 04:34:03 | 07:08:13 | |
121 | OSTROWSKI Miroslaw | 1160 | Przewodnik Beskidzki | BIELSKO-BIAŁA | Weteran I M - 50 | 00:00:11 | 01:17:41 | 04:34:56 | 07:08:33 | |
122 | PIETRZAK Jan | 1081 | WKURW_TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:13:45 | 04:26:13 | 07:10:40 | |
123 | KLIMCZEWSKI Andrzej | 1196 | Forever Young Łódź | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:09 | 01:19:10 | 04:38:24 | 07:10:54 | |
124 | LACHERA Tomasz | 1055 | W Pogoni Za Duchem | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:19:46 | 04:41:43 | 07:11:32 | |
125 | KUCIŃSKI Tomasz | 2087 | MKB Dreptak | MIŃSK MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:01:07 | 01:24:51 | 04:53:32 | 07:12:13 | |
126 | PAWLYTA Jerzy | 1139 | KM PSP Elbląg | ELBLĄG | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:21:10 | 04:37:46 | 07:12:22 | |
127 | SANECKI Patryk | 1066 | Spartanie Dzieciom | PASŁĘK | Senior I M - 20 | 00:00:28 | 01:21:10 | 04:37:47 | 07:12:25 | |
128 | TRZEJA ZDANOWSKA Dorota | 1112 | Imperium Sportu Team | BĘDZIN | Masters K - 40 | 00:00:26 | 01:18:26 | 04:53:49 | 07:12:36 | |
129 | RADZIK Robert | 1068 | Visegrad Maraton Rytro | GRYBÓW | Senior I M - 20 | 00:00:19 | 01:22:48 | 04:43:14 | 07:12:48 | |
130 | NOWACZYK Tomasz | 1010 | Kościan Team | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:17:45 | 04:47:54 | 07:12:54 | |
131 | GWIZDAK Justyna | 1194 | No Pain No Gain | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:24 | 01:20:26 | 04:36:29 | 07:13:06 | |
132 | BASZAK Tomasz | 1296 | Siła Ogra | STRACHÓW | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:23:01 | 04:48:41 | 07:13:12 | |
133 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 1142 | Andrzej Ciuraszkiewicz | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:23:34 | 04:44:42 | 07:15:47 | |
134 | SADZIK Robert | 1064 | NEOPROFIL | BARDO | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 01:04:10 | 04:16:50 | 07:16:52 | |
135 | BOCZKIEWICZ Tomasz | 1109 | BIEGING TEAM ZELÓW | BEŁCHATÓW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:18:56 | 04:44:00 | 07:18:32 | |
136 | BOTOR Szymon | 2132 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:42 | 01:23:21 | 04:44:40 | 07:18:39 | ||
137 | MARCZEWSKI Sławomir | 2020 | Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów | ZŁOTÓW | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:25:32 | 04:50:08 | 07:19:54 | |
138 | OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara | 2015 | Kolorowa Drużyna Nessi | KATOWICE | Masters K - 40 | 00:00:22 | 01:23:18 | 04:45:41 | 07:21:13 | |
139 | DZIERKA Mariusz | 1153 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:22:05 | 04:37:46 | 07:21:14 | ||
140 | DEPTUŁA Hubert | 1265 | WOŁOMIN | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:17:24 | 04:37:46 | 07:21:15 | ||
141 | KUC Wojciech | 1054 | KŁOBUCK | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:23:10 | 04:50:27 | 07:21:39 | ||
142 | CHRZĄŚCIK Anna | 1216 | Płomyk Olkusz | KRZESZOWICE | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:18:40 | 04:44:22 | 07:21:48 | |
143 | SŁOCIAK Rafał | 2043 | Rajsport Active | OPOLE | Senior I M - 20 | 00:00:44 | 01:25:25 | 05:04:01 | 07:21:54 | |
144 | LISIECKI Tomasz | 1214 | Trzynastka Plus | LUBOŃ | Masters M - 40 | 00:00:58 | 01:26:29 | 04:51:47 | 07:22:40 | |
145 | CYNIAK Marek | 2069 | EVERRUN | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:21:01 | 04:50:00 | 07:23:11 | |
146 | MAY-ADAMEK Katarzyna | 2086 | RAKOWNIA | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:14:53 | 04:40:27 | 07:23:21 | ||
147 | ZDZIARSKI Tomasz | 1016 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:18:11 | 04:48:28 | 07:24:42 | ||
148 | KRUPIŃSKI Maciej | 1087 | AGB Torfy | ZGIERZ | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:25:08 | 04:53:14 | 07:24:59 | |
149 | MIKOWSKI Artur | 1144 | Alnor | GRÓJEC | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:25:35 | 04:49:14 | 07:26:54 | |
150 | PIECH Michał | 1291 | RodzicewRuchu.pl | STUDZIENICE | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:20:10 | 05:02:37 | 07:27:04 | |
151 | WRÓBEL Kamila | 1290 | Nikoś I Staś | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:25 | 01:22:36 | 04:41:40 | 07:27:13 | |
WOJEWODA Michał | 2122 | Kaziki TriWawa | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:25:01 DNF | 04:50:40 DNF | 07:27:16 DNF | ||
153 | DOBROŚ Tomasz | 2003 | WIERUSZÓW | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:23:35 | 04:47:35 | 07:27:17 | ||
154 | KWIATKOWSKI Jarek | 2114 | FLOWERS TEAM | MALBORK | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:14:31 | 04:38:59 | 07:27:35 | |
155 | BYZIA Piotr | 2045 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:24:27 | 04:47:36 | 07:27:41 | ||
156 | KRAWCZYK Michał | 1195 | BOLESŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:54 | 01:25:01 | 04:48:23 | 07:28:21 | ||
SOLNÝ Michal | 2103 | OPAVA | Senior II M - 30 | DNF | 01:21:13 DNF | 04:46:28 DNF | 07:29:44 DNF | |||
158 | HACZYK Natalia | 2145 | Muay Running Team | OPOLE | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:21:45 | 04:47:18 | 07:29:51 | |
159 | SIOMA Konrad | 2029 | Rokietnica Biega | KRZYSZKOWO | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:23:55 | 04:38:40 | 07:30:03 | |
160 | JERMAK Kamil | 1025 | BOHAR PALETY Runners | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:25:43 | 04:56:38 | 07:30:28 | |
161 | GĄSIOROWSKI Olek | 1127 | Drużyna Szpiku | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:25:42 | 05:02:30 | 07:33:19 | |
162 | GAJLUSZ Dawid | 1021 | biegiem po marzenia TEAM | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:23:24 | 04:56:17 | 07:33:25 | |
163 | URBANIK Łukasz | 1034 | Kita Team | ŁÓDZ | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:23:42 | 04:55:20 | 07:33:46 | |
164 | SOPOTNICKI Wojciech | 1178 | MoveOn | KUNICE | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:30:41 | 05:00:38 | 07:34:27 | |
165 | CIEPLIK Łukasz | 2054 | GDYNIA | Senior II M - 30 | 00:00:45 | 01:26:55 | 05:01:35 | 07:34:28 | ||
166 | DOMINIAK Michał | 1180 | SBRT | OŻARÓW MAZOWIECKI | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:25:59 | 04:48:40 | 07:34:56 | |
167 | MUSOLF Maciej | 1273 | Dzik | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:25:20 | 05:02:56 | 07:35:00 | |
168 | DETTLAFF Patrycja | 1276 | DREAM RUN | GMINA LESZNOWOLA | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 01:19:13 | 04:51:10 | 07:35:12 | |
169 | DĄBROWSKI Cezary | 1161 | MAXI Piaseczno | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:18:20 | 04:49:45 | 07:36:01 | |
170 | WIRA Mirosław | 1108 | WROCŁAW | Weteran II M - 60 | 00:00:33 | 01:23:10 | 04:49:39 | 07:36:10 | ||
171 | KRASIŃSKI Tomasz | 1271 | Indywidualnie | JÓZEFÓW NAD WISŁĄ | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:18:39 | 04:56:42 | 07:37:35 | |
172 | OLESZCZAK Piotr | 2116 | Biegam bo są tacy co nie mogą | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:17:37 | 04:40:41 | 07:37:54 | |
173 | BOGDANOWICZ Beata | 2123 | GDAŃSK | Masters K - 40 | 00:00:46 | 01:22:38 | 04:59:49 | 07:38:32 | ||
174 | ANDRZEJEWSKI Maciej | 1199 | Drink - Team | GNIEZNO | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:21:46 | 04:53:07 | 07:39:06 | |
175 | KOWALSKA Anna | 1083 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:22:02 | 04:59:57 | 07:39:10 | ||
176 | BOGACZYK Krzysztof | 1075 | RÓWNE | Senior II M - 30 | 00:00:55 | 01:25:26 | 05:03:51 | 07:40:30 | ||
177 | FURMAN Marcin | 1190 | Krytyka Czystego Biegania | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:22:05 | 04:59:57 | 07:41:22 | |
178 | POLAK Michalina | 2001 | OPOLE | Senior I K - 20 | 00:00:44 | 01:25:26 | 05:03:15 | 07:41:26 | ||
179 | KOPACKI Grzegorz | 2041 | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:21:07 | 04:52:54 | 07:41:43 | ||
180 | SZYMAŁA Marcin | 1169 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:22:42 | 04:59:35 | 07:42:41 | |
181 | DATA Tomasz | 1166 | ŻORY | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:25:30 | 05:00:46 | 07:43:05 | ||
182 | TYLEK Rafał | 1134 | FlexyStav Sport | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:01:04 | 01:30:25 | 05:14:23 | 07:44:44 | |
183 | KAŃDUŁA Klaudia | 2093 | Nest Team | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:25:38 | 05:01:19 | 07:44:53 | |
184 | MAĆKOWIAK Krzysztof | 1029 | PSARSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:26:49 | 05:03:56 | 07:45:09 | ||
185 | GRZESZCZUK Wojciech | 1188 | Visual Family Collective | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:07 | 01:23:03 | 04:52:41 | 07:45:13 | |
186 | BRODEK Andrzej | 2040 | CERTUM | GLIWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:12 | 01:25:13 | 05:00:08 | 07:45:28 | |
187 | MAŁOWIŃSKI Artur | 1110 | BYDGOSZCZ | Weteran I M - 50 | 00:00:44 | 01:25:32 | 05:04:05 | 07:45:31 | ||
188 | STATECZYŃSKI Błażej | 1020 | RABOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:58 | 01:32:45 | 05:11:01 | 07:46:04 | ||
189 | WOJCIECHOWSKI Przemysław | 1100 | Championman Team | CZEMPIŃ | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:32:09 | 05:07:32 | 07:46:52 | |
190 | JĘDRYCHA Bożena | 2022 | RYBNIK | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:23:21 | 05:03:05 | 07:47:01 | ||
191 | WARDAK Ewa | 1065 | Impuls Komorów | KOMORÓW | Masters K - 40 | 00:00:42 | 01:28:16 | 05:06:52 | 07:48:20 | |
192 | MAŁYSZA Sławomir | 1137 | PZU Sport Team | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:01:15 | 01:30:07 | 05:14:13 | 07:48:50 | |
193 | ANTONIEWICZ Jacek | 2065 | BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ | GRÓJEC | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:22:34 | 05:12:49 | 07:49:28 | |
194 | OLEJNIK Sylwester | 2091 | Vege Ultra Runners | LESZNOWOLA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:22:34 | 05:12:51 | 07:49:28 | |
195 | LANGER Waldemar | 1111 | LESZNO | Weteran I M - 50 | 00:00:33 | 01:23:25 | 05:07:04 | 07:50:07 | ||
196 | ZABOROWSKI Robert | 1223 | Maratończyk Dębica | DĘBICA | Weteran I M - 50 | 00:00:35 | 01:23:05 | 05:08:06 | 07:50:20 | |
197 | ROŻNIATA Iwona | 2032 | KS Głowno w Biegu | GŁOWNO | Masters K - 40 | 00:00:26 | 01:22:40 | 05:03:17 | 07:50:51 | |
198 | TUROBOŚ Michał | 1243 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:18:38 | 05:03:31 | 07:51:05 | ||
199 | RUTKOWSKI Mariusz | 1283 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:17:40 | 05:08:45 | 07:51:07 | ||
200 | BADURA Wojtek | 1154 | zielona trafffka i biały puuuch | BIELSKO-BIAŁA | Weteran I M - 50 | 00:00:47 | 01:29:04 | 05:04:57 | 07:51:54 | |
201 | INGLANT Zbigniew | 1014 | Run log com | CHORZÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:10 | 01:26:08 | 05:07:21 | 07:52:03 | |
202 | CIUK Piotr | 1060 | Yulo Run Team Siedlce | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:49 | 01:30:32 | 05:08:58 | 07:52:03 | |
203 | POPŁAWSKA Katarzyna | 2019 | Czarne Owce Hipolitów | HIPOLITÓW | Masters K - 40 | 00:00:45 | 01:24:39 | 05:05:16 | 07:54:45 | |
204 | BOBIN Tomasz | 1082 | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:23:20 | 05:06:32 | 07:55:36 | ||
205 | RODAK Zbigniew | 1037 | Grupa Biegowa 'beZ GRANIc' | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:17:00 | 05:04:41 | 07:55:39 | |
206 | TWARÓG Zbigniew | 1220 | grupa biegowa bez granic | STRZEGOM | Weteran II M - 60 | 00:00:30 | 01:17:00 | 05:04:41 | 07:55:43 | |
207 | GORGOL Tomasz | 1251 | LP500 | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:20:56 | 05:05:33 | 07:57:03 | |
208 | STASZEWSKI Piotr | 1146 | POTASZE | Masters M - 40 | 00:00:52 | 01:24:30 | 05:04:38 | 07:57:54 | ||
209 | JURGIELEWICZ Jacek | 1227 | KOSTKOWO | Weteran I M - 50 | 00:00:28 | 01:23:29 | 05:08:15 | 08:00:07 | ||
210 | ŚWIATOWIEC Anna | 2030 | Imperium Sportu | KRAKÓW | Masters K - 40 | 00:00:34 | 01:31:30 | 05:17:42 | 08:00:38 | |
211 | SUCH Arkadiusz | 1124 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:01:04 | 01:28:48 | 05:03:56 | 08:02:05 | |
212 | KWAŚNIEWSKI Tomasz | 1036 | Sulechowska Grupa Biegowa | SULECHÓW | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:25:38 | 05:08:04 | 08:02:46 | |
213 | ZAJĄC Leszek | 2042 | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:12:25 | 04:36:54 | 08:02:55 | ||
214 | MAJDA Maciej | 1133 | Biegowo Tu i Tam | NOWY SĄCZ | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:23:41 | 05:04:35 | 08:03:03 | |
215 | JARASZEK Sanjaya | 2130 | www.jasnastronamocy.info | NYSA | Weteran II M - 60 | 00:00:03 | 01:20:35 | 05:06:43 | 08:03:09 | |
216 | SZULC Krzysztof | 1073 | Wybiegania MPK | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:51 | 01:26:05 | 05:04:52 | 08:04:14 | |
217 | KORDUŁA Zbigniew | 2126 | Biegowy Świat | GDAŃSK | Masters M - 40 | 00:01:01 | 01:26:02 | 05:05:38 | 08:07:02 | |
218 | SKOLIMOWSKI Adam | 1244 | EuRoPol GAZ S.A. | ŻABOKLIKI | Weteran I M - 50 | 00:00:01 | 01:25:41 | 05:30:18 | 08:07:34 | |
219 | BOJDA Grzegorz | 1028 | WAPiENICKI TEAM | BIELSKO BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:32:06 | 05:19:14 | 08:07:34 | |
220 | FURTAK Krzysztof | 1288 | KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI | LUBIN | Weteran I M - 50 | 00:00:51 | 01:19:52 | 04:48:21 | 08:08:34 | |
221 | WIERZBICKI Rafał | 2052 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:23:32 | 05:10:00 | 08:09:12 | ||
222 | LIC Janusz | 1232 | Biskupice Biegają | ZABRZE | Weteran I M - 50 | 00:00:42 | 01:25:39 | 05:20:31 | 08:09:54 | |
223 | MATUSZEWSKI Marek | 1035 | Runner's Power Śrem | ŚREM | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:31:27 | 05:17:44 | 08:10:15 | |
224 | SERKOWSKI Marcin | 2068 | Biegamyrazem.pl | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:22:50 | 05:09:21 | 08:10:50 | |
225 | ROGALA Maciej | 1284 | ATTIQ-YNO ULTRA | PSZÓW | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:26:16 | 05:17:02 | 08:10:52 | |
226 | PAWLUCZUK Tomasz | 2085 | EŁK | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:22:46 | 05:09:23 | 08:10:53 | ||
227 | SZNAJDER Marcin | 1292 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:01:13 | 01:38:26 | 05:29:03 | 08:11:49 | ||
228 | PANEK Piotr | 1287 | WATER TEAM | ZIELONKI | Masters M - 40 | 00:01:01 | 01:31:08 | 05:29:17 | 08:12:00 | |
229 | SKRYNKOWSKI Michał | 1231 | STARA ŁOMNICA | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:20:06 | 05:17:47 | 08:12:10 | ||
230 | GRZELAKOWSKI Robert | 1105 | Wkurw_Team | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:48 | 01:29:57 | 05:28:51 | 08:12:26 | |
231 | LEMBOWICZ Grzegorz | 1084 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:48 | 01:30:28 | 05:28:51 | 08:12:28 | ||
232 | JACHYMSKI Jacek | 1237 | Akademicki Klub Górski w Łodzi | ŁÓDŹ | Weteran II M - 60 | 00:00:51 | 01:34:43 | 05:30:15 | 08:15:23 | |
ASZENDORF Filip | 2016 | Axa Running Team | WARSZAWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:06 DNF | 05:04:53 DNF | 08:15:30 DNF | ||
234 | RUMPEL Krzysztof | 1213 | KS M.E.T.A. | CZYŻOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:49 | 01:25:43 | 05:30:18 | 08:15:31 | |
MACHALICA Agnieszka | 2095 | GDAŃSK | Masters K - 40 | DNF | 01:26:56 DNF | 05:08:41 DNF | 08:15:36 DNF | |||
236 | SZYSZKO Stanisław | 2092 | PIŁA | Senior II M - 30 | 00:00:47 | 01:29:47 | 05:16:20 | 08:15:37 | ||
237 | MARCINIAK Robert | 2102 | RUN@BANINO | BANINO | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:17:26 | 05:08:58 | 08:16:12 | |
238 | FRESZEL Krzysztof | 2021 | BOERNEROWO BIEGA | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:28:16 | 05:12:54 | 08:16:57 | |
239 | HAUPT Krzysztof | 1228 | MUAY RUNNING TEAM | SUCHY LAS | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:26:10 | 05:28:13 | 08:17:39 | |
240 | POZLEWICZ Dariusz | 1285 | ZABRZE | Masters M - 40 | 00:00:51 | 01:30:44 | 05:20:06 | 08:17:52 | ||
241 | ŁAWSKI Rafał | 1181 | Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy | GRUSZCZYN | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:28:25 | 05:21:40 | 08:18:59 | |
242 | WYSTRYCHOWSKA Marzena | 1123 | bfagencja.pl | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:42 | 01:26:21 | 05:21:34 | 08:19:00 | |
243 | FILIPCZAK Łukasz | 2063 | Oknoplast Running Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:40 | 01:25:36 | 05:16:06 | 08:19:37 | |
244 | SZEWCZYK Michał | 2064 | BBL Zduńska Wola | ZDUŃSKA WOLA | Senior II M - 30 | 00:00:40 | 01:25:39 | 05:16:16 | 08:19:40 | |
245 | MASIULANIEC Agata | 2055 | Biegowy Świat | GDAŃSK | Senior I K - 20 | 00:00:44 | 01:29:49 | 05:24:48 | 08:19:52 | |
246 | RYCYK Grzegorz | 1165 | 1975 | KRASNYSTAW | Masters M - 40 | 00:00:48 | 01:30:33 | 05:27:05 | 08:20:35 | |
247 | KUTYŁA Stanisław | 2088 | Orange Polska | NIEPOŁOMICE | Masters M - 40 | 00:00:55 | 01:33:48 | 05:31:28 | 08:20:42 | |
248 | MALEC Mariusz | 1118 | Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE | STARGARD | Masters M - 40 | 00:00:53 | 01:43:11 | 05:29:08 | 08:20:51 | |
249 | WALESIAK Wojciech | 2004 | REMBERTÓW TEAM | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:27:06 | 05:35:24 | 08:21:10 | |
250 | ROSIŃSKI Zbigniew | 1297 | WKB META Lubliniec | LUBLINIEC | Weteran I M - 50 | 00:00:35 | 01:34:46 | 05:27:56 | 08:21:27 | |
251 | SZABLICKI Aleksy | 1229 | WKB META Lubliniec | KATOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:22 | 01:29:49 | 05:19:41 | 08:23:07 | |
252 | MROZOWSKI Paweł | 2129 | orange poslka/kingrunner | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:56 | 01:33:44 | 05:34:24 | 08:23:15 | |
253 | JABŁOŃSKI Michał | 2128 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:57 | 01:33:43 | 05:34:28 | 08:23:28 | ||
254 | BRONOWICKI Ryszard | 2125 | NKB Chyży Nowy Tomyśl | NOWY TOMYŚL | Weteran II M - 60 | 00:00:50 | 01:34:57 | 05:30:36 | 08:23:30 | |
255 | ŁABĘCKI Jarek | 1122 | KB Maniac/KB UE Poznań | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:36 | 01:23:41 | 05:20:15 | 08:23:54 | |
PRZYTULSKA Justyna | 2104 | ŚWIDNICA | Masters K - 40 | DNF | 01:25:28 DNF | 05:19:28 DNF | 08:24:03 DNF | |||
257 | KUGLARZ Szymon | 2060 | WODZISŁAW ŚL. | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:28:21 | 05:26:02 | 08:24:05 | ||
258 | KULICKI Łukasz | 1115 | OLSZTYN | Senior II M - 30 | 00:00:51 | 01:33:12 | 05:30:11 | 08:24:40 | ||
259 | BORKOWSKI Marek | 1114 | OLSZTYN | Senior II M - 30 | 00:00:50 | 01:33:12 | 05:30:14 | 08:24:48 | ||
260 | POTOCZNY Łukasz | 1189 | Euforiabiegaczateam | GÓRA | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:31:13 | 05:22:48 | 08:25:02 | |
261 | SIENKIEWICZ Wojtek | 1022 | Ogary Dolores | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:27:01 | 05:35:06 | 08:25:38 | |
262 | NIEMAS Mariusz | 1090 | Kp PSP w Wadowicach | BŁAŻEJOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:37 | 01:28:44 | 05:37:16 | 08:26:05 | |
263 | JANIK Tomasz | 1071 | Orange Polsa | HRUBIESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:56 | 01:33:45 | 05:34:28 | 08:26:18 | |
264 | WYSOKIŃSKI Jerzy | 1184 | Klub Biegacza Biała Biega/Orange Polska | BIAŁA PODLASKA | Weteran I M - 50 | 00:00:58 | 01:34:26 | 05:34:25 | 08:26:20 | |
265 | MATEŃCZUK Paweł | 1001 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:46 | 01:35:53 | 06:04:50 | 08:27:06 | ||
PIWOŃSKA Agnieszka | 2035 | ŁÓDŹ | Masters K - 40 | DNF | 01:29:54 DNF | 05:31:48 DNF | 08:28:33 DNF | |||
267 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 1170 | BIELSKO BIAŁA | Senior II M - 30 | 00:00:51 | 01:34:58 | 05:34:18 | 08:28:44 | ||
268 | MATUSEWICZ Ireneusz | 2098 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:25:54 | 05:31:44 | 08:28:49 | ||
269 | SZYMAŁA Mateusz | 2070 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:29:57 | 05:26:10 | 08:28:51 | |
270 | ZAWADA Maciej Marcin | 2075 | KGB | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:29:59 | 05:26:09 | 08:28:57 | |
271 | KADECKI Marek | 1210 | KARGOSZYN | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:28:04 | 05:36:18 | 08:29:16 | ||
272 | RYCZYŃSKI Jacek | 2025 | Polska | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:26:52 | 05:31:59 | 08:29:17 | |
273 | WOŹNA Magdalena | 1224 | Stowarzyszenie Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Masters K - 40 | 00:00:29 | 01:30:42 | 05:27:28 | 08:29:51 | |
274 | WAPA Marek | 1168 | KB Biała Biega | BIAŁA PODLASKA | Senior II M - 30 | 00:00:54 | 01:28:51 | 05:23:48 | 08:31:08 | |
275 | WOLSZCZAK Konrad | 1067 | Biegiem po Marzenia Team | LUBIN | Senior II M - 30 | 00:00:48 | 01:34:47 | 05:41:53 | 08:31:11 | |
276 | MATYSZCZAK Sławomir | 1254 | RĘBIELICE KRÓLEWSKIE | Weteran I M - 50 | 00:00:46 | 01:34:50 | 05:41:55 | 08:31:13 | ||
SZARF Paweł | 2014 | Załoga Górska | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Senior II M - 30 | DNF | 01:19:37 DNF | 05:37:58 DNF | 08:31:58 DNF | ||
278 | MARCZAK Albert | 1253 | KOZŁÓW BISKUPI | Senior II M - 30 | 00:00:57 | 01:31:46 | 05:26:15 | 08:33:05 | ||
279 | GAJEWSKI Paweł | 2073 | Beauty Sport | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:39 | 01:28:25 | 05:32:12 | 08:33:18 | |
280 | BOGACKI Sławek | 1008 | #UltraVegeNordicWalker | BRZOZÓWKA K.TORUNIA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:30:17 | 05:31:15 | 08:33:20 | |
281 | PIOTROWSKI Michał | 1006 | Face Nordic Walking Team | GDAŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 01:30:25 | 05:31:17 | 08:33:22 | |
282 | GRZESIAK Mateusz | 1257 | PSP | KĘPNO | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:21:14 | 05:26:31 | 08:34:34 | |
BALICKI Jakub | 2113 | ASAP runners | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:30:37 DNF | 05:31:31 DNF | 08:38:57 DNF | ||
284 | WYBRANIEC Michał | 1186 | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:01:00 | 01:34:41 | 05:47:34 | 08:40:45 | ||
285 | PALKIJ Aleksandra | 1135 | KS Forrest Limanowa | DOBRA | Senior II K - 30 | 00:00:48 | 01:34:49 | 05:47:45 | 08:40:56 | |
286 | CHYLIŃSKA Agnieszka | 2133 | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 00:00:40 | 01:28:22 | 05:31:58 | 08:45:09 | ||
287 | WIŚNIEWSKI Radosław | 2067 | ŁODŹ | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:28:15 | 05:31:57 | 08:45:21 | ||
288 | JURA Mariusz | 2117 | Złowieszcze Zgrzytnięcie Zwieracza | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:59 | 01:30:35 | 05:42:22 | 08:50:29 | |
289 | JANUSZEWSKI Piotr | 1256 | mks roboty drogowe | MIĘZYZDROJE | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:29:48 | 05:40:25 | 08:50:44 | |
290 | KWIECIEŃ Zbigniew | 1132 | Faudana | TYCHY | Weteran II M - 60 | 00:00:40 | 01:30:31 | 05:38:11 | 08:51:30 | |
291 | WAŁĘKA Jarosław | 1267 | Orange Polska | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:57 | 01:34:22 | 05:38:56 | 08:52:17 | |
292 | SYPNIEWSKA Hanna | 1140 | 1954 | GDYNIA | Weteran II K - 60 | 00:00:41 | 01:31:51 | 05:39:42 | 08:52:38 | |
293 | GŁĘBOWSKI Tomasz | 1009 | CZERWONAK | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:39:16 | 05:53:34 | 08:53:21 | ||
294 | POBŁOCKI Jan | 1141 | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | GDAŃSK | Weteran II M - 60 | 00:01:07 | 01:32:38 | 05:39:20 | 08:53:55 | |
295 | LUTYŃSKI Zbigniew | 1183 | OŚWIĘCIM | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:26:32 | 05:37:00 | 08:55:43 | ||
296 | STRASZEWSKI Leszek | 1246 | KS M.E.T.A | CZYŻOWICE | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:32:54 | 05:45:15 | 08:58:57 | |
297 | TRYK Sebastian | 1138 | PRO-RUN Wrocław / Maraton w 140 minut | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:33:05 | 06:03:02 | 08:59:09 | |
298 | OLEKSY Jarosław | 1136 | KS Forrest Limanowa | TYMBARK | Weteran II M - 60 | 00:01:02 | 01:34:38 | 05:45:48 | 09:03:11 | |
299 | NIEMCZAK Basia | 2107 | IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP | PIASECZNO | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 01:31:55 | 06:00:12 | 09:03:16 | |
300 | WAGNER Ewa | 2005 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:30:14 | 05:39:28 | 09:05:41 | ||
BOKSA Małgorzata | 2084 | ZIĘBICE | Weteran K - 50 | DNF | 01:30:06 DNF | 05:51:58 DNF | 09:08:04 DNF | |||
302 | ZNAMIEC Marcin | 1099 | IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:33:50 | 06:00:10 | 09:09:15 | |
303 | OLESIŃSKA Martyna | 2096 | W pogoni za duchem | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior I K - 20 | 00:00:28 | 01:36:05 | 05:46:00 | 09:09:43 | |
304 | JAWORSKI Piotr | 2072 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:32:12 | 05:54:32 | 09:12:53 | |
305 | WINIARSKA Izabela | 2090 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:30 | 01:32:10 | 05:54:33 | 09:12:55 | |
306 | WIERCIOCH Sławomir | 1077 | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | LUBIN | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:32:44 | 05:48:20 | 09:14:24 | |
307 | DURA Piotr | 1011 | PKB Endorfina | RAKÓW | Weteran I M - 50 | 00:01:05 | 01:37:39 | 06:00:12 | 09:15:39 | |
FRANEK Sebastian | 2139 | MUAY RUNNING TEAM | LUBOŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:34:51 DNF | 06:00:23 DNF | 09:16:27 DNF | ||
309 | PLACEK Julian | 2140 | KÖPING | Senior I M - 20 | 00:00:53 | 01:31:14 | 06:06:22 | 09:16:55 | ||
310 | LITEWKA Rafał | 1004 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:52 | 01:42:42 | 06:15:06 | 09:26:52 | ||
311 | DUBIKOWSKI Andrzej | 1295 | SPARTA ZIĘBICE | ZIĘBICE | Weteran II M - 60 | 00:01:09 | 01:46:53 | 06:15:09 | 09:31:53 | |
312 | BARAŃSKI Rafał | 1192 | BiegamBoMuszę | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:49 | 01:35:42 | 06:16:09 | 09:34:35 | |
313 | BORUSIŃSKI Piotr | 1268 | SŁUPSK | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:32:09 | 05:32:00 | 09:43:02 | ||
314 | BORUSIŃSKA Aleksandra | 1278 | SŁUPSK | Senior II K - 30 | 00:00:03 | 01:32:12 | 05:32:01 | 09:43:05 | ||
COP Anna | 2143 | Silesia Ultra Mountain Team | KATOWICE | Senior II K - 30 | DNF | 01:32:08 DNF | 06:10:13 DNF | 09:44:30 DNF | ||
316 | HLOUCAL Stephan | 1072 | Deutsche Ultramarathonvereinigung Erfurt | ERFURT | Weteran II M - 60 | 00:01:06 | 01:45:49 | 06:20:14 | 09:51:27 | |
317 | LEŚNIK Wojciech | 2077 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:19 | 01:35:01 | 06:32:59 | 09:57:26 | ||
318 | ADAMCZYK Piotr | 2106 | WROCLAW | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:34:52 | 06:33:02 | 09:57:27 | ||
FRUCZ Jacek | 2017 | SOSNOWIEC | Weteran I M - 50 | DNF | 01:34:49 DNF | 06:17:15 DNF | 10:02:04 DNF | |||
POCHYLSKI Dominik | 2110 | Luboński Klub Biegacza | LUBOŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:40:52 DNF | 06:58:11 DNF | 10:30:40 DNF | ||
321 | MAGOŃ Kamil | 1070 | WIĄZÓW | Senior I M - 20 | 00:00:00 | |||||
WRĘCZYCKI Łukasz | 2018 | 5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry | LUBLINIEC | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:02 DNF | DNF | DNF | ||
MICHALSKI Marek | 2048 | KB CZARNE WILKI | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | DNF | 01:31:07 DNF | 05:43:19 DNF | DNF | ||
BARTOSZEK Dawid | 2081 | LUTUTÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:26:57 DNF | DNF | DNF | |||
TRZEBSKI Adam | 2097 | LUTUTÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:26:56 DNF | DNF | DNF | |||
JAGIELA Rafał | 2099 | Kubuś Team | OPOLE | Senior II M - 30 | DNF | 01:09:19 DNF | 04:08:50 DNF | DNF | ||
PAWŁOWSKI Jacek | 2120 | ŻUKOWO | Masters M - 40 | DNF | 01:18:46 DNF | 05:23:31 DNF | DNF | |||
CHYLEWSKI Paweł | 2121 | BYDGOSZCZ | Senior II M - 30 | DNF | 01:20:46 DNF | 04:51:31 DNF | DNF | |||
TRELA Bartłomiej | 2136 | Buff Family Team | ZGŁOBICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:22:09 DNF | 05:02:27 DNF | DNF | ||
LATANOWICZ Bernard | 2137 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | DNF | 01:18:18 DNF | 04:56:22 DNF | DNF |
Znaleziono 330 wynik(ów)