BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY |
Data : | 2022-07-14 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 371 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 75 |
Ukończyło : | 281 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAŁYGA Grzegorz | 2120 | RMT TEAM PRO | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:00:03 | |
2 | KOCIOŁOWICZ Piotr | 1092 | BIEGAM W GÓRACH BARDZKICH | JANOWIEC | Masters M - 40 | 01:01:08 | |
3 | KOMZA Radosław | 2142 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:01:27 | ||
4 | PIOTROWSKI Marek | 2128 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:01:58 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
WIERZOWIECKI Grzegorz | 2069 | BERFIT ZIELONA GÓRA & STACHOWSCY.EU | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:03:07 DNF | ||
6 | ROSOLSKI Dawid | 2073 | KOŚCIAN | Senior II M - 30 | 01:03:17 | ||
7 | WINIARSKA Katarzyna | 2101 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAM | PRZEMYŚL | Masters K - 40 | 01:03:39 | |
8 | KLIMA Dariusz | 2137 | SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 01:03:47 | |
ŚLEZIAK Jarosław | 2186 | DANIEL WOSIK TERVEL TEAM | ZŁOTY STOK | Masters M - 40 | 01:03:53 DNF | ||
10 | PAWŁOWSKI Marcin | 2169 | WILKÓW OSIEDLE | Masters M - 40 | 01:04:27 | ||
KOZIEŁ Tomasz | 2013 | #WAWRZYNTEAM | KUDOWA-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:04:40 DNF | ||
12 | KRUPA Marcin | 1045 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | Masters M - 40 | 01:05:08 | |
BUK Sławomir | 2184 | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 01:05:40 DNF | |||
14 | MATYSIAK Bartłomiej | 2133 | WILD ULTRA WARRIORS | CZACHÓWEK | Masters M - 40 | 01:06:37 | |
15 | TATARA Mateusz | 1207 | RUN-G | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:06:39 | |
16 | MARZEC Grzegorz | 1183 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | SZCZEPANEK | Masters M - 40 | 01:07:13 | |
17 | BOTKIEWICZ Jarosław | 1024 | STKOWCZYKI / WKURW_TEAM | PIASECZNA GÓRKA | Masters M - 40 | 01:07:32 | |
18 | OLSZEWSKI Piotr | 2143 | RUNNING TEAM NASTOPY.PL | BIENIEIWICE | Senior II M - 30 | 01:07:50 | |
DWORNIK Maciek | 2020 | WARCZĄCE SZPRYCHY | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:07:53 DNF | ||
20 | JAKUBOWSKI Andrzej | 2001 | ŻMIGRÓD | Senior II M - 30 | 01:08:37 | ||
MIKOŁAJCZYK Mirosław | 2216 | MIRAZ RACE TEAM | ZABRZE | Masters M - 40 | 01:08:55 DNF | ||
22 | ROZCZYPAŁA Karol | 2084 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 01:09:08 | ||
NIEDZIÓŁKA Wojciech | 2087 | CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE | GRABIANÓW | Senior II M - 30 | 01:09:11 DNF | ||
24 | ZAJĄC Sebastian | 2155 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 01:09:40 | |
25 | ZARODA Zbigniew | 1051 | ALOHA DZIKU!_WKURW TEAM | KONIN | Weteran I M - 50 | 01:10:08 | |
26 | BARTOSZEWSKI Grzegorz | 1094 | TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKI | DŁUGOŁĘKA | Masters M - 40 | 01:10:25 | |
27 | KOWALCZYK Marek | 2161 | ZLOTY-STOK | Masters M - 40 | 01:10:29 | ||
28 | LACHOR Krzysztof | 1301 | NASTOPY.PL RUNNING TEAM | KŁODNE | Senior I M - 20 | 01:10:30 | |
29 | GRABLEWSKI Grzegorz | 1268 | MKS SIECHNICE | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:10:34 | |
30 | RINK Jan | 2153 | BOLKÓW | Masters M - 40 | 01:10:34 | ||
31 | KUPIŃSKI Cezary | 2146 | MOCNA GRUPA CEZARA | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 01:11:17 | |
32 | CEBULA Grzegorz | 2117 | TEAM CEBUL&STACHU | IWINY | Weteran I M - 50 | 01:11:40 | |
33 | STACHURA Damian | 2118 | TEAM CEBUL&STACHU | LUBIN | Senior II M - 30 | 01:11:40 | |
34 | BODANKA Piotr | 2214 | APAMA ACOUSTIC PROJECT | NIEZNANICE | Masters M - 40 | 01:11:53 | |
35 | RUTKOWSKI Michał | 2095 | JÓZEFÓW | Senior II M - 30 | 01:12:01 | ||
36 | STĘPNIK Paweł | 2046 | KIELCE | Masters M - 40 | 01:12:02 | ||
37 | PACHLA Jacek | 2125 | KB SZAMOTUŁY | SZAMOTUŁY | Weteran I M - 50 | 01:12:08 | |
38 | NESTOROWICZ Marek | 2113 | KB JURUND SZCZYTNO / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | KĘTRZYN | Weteran I M - 50 | 01:12:08 | |
39 | ZAJĄC Leszek | 2187 | LESZ NO LIMITS RUNNERS /L.O.T.A.Z | WŁOSZAKOWICE | Masters M - 40 | 01:12:14 | |
40 | PLOCH Jakub | 1333 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 01:12:21 | ||
41 | GUZERA Justyna | 2131 | MATNER RUNNING TEAM | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 01:12:26 | |
42 | KRYGIER Tomasz | 2167 | EUROCASH | ŻNIN | Senior I M - 20 | 01:12:27 | |
43 | GRUSZKA Janusz | 2049 | KITA TEAM | BRZEZINKI | Senior II M - 30 | 01:12:50 | |
44 | FERSZT Piotr | 1283 | ULTRA WAY TEAM | OLSZTYN | Masters M - 40 | 01:13:07 | |
45 | GULCZYŃSKI Tomasz | 2202 | ZIELONKA | Senior II M - 30 | 01:13:08 | ||
46 | GRYNAGIEL Przemysław | 2151 | OSIEK NAD WISŁĄ | Masters M - 40 | 01:13:50 | ||
47 | SZRENIAWA Waldemar | 2059 | MIRAZ RACE TEAM | NIEPOŁOMICE | Senior II M - 30 | 01:13:58 | |
48 | GONCZAR Szymon | 2189 | RYBNIK | Senior II M - 30 | 01:14:45 | ||
49 | KLIMCZAK Jacek | 1177 | UKS PRZEŁAJ ŻERKÓW | ŻERKÓW | Senior II M - 30 | 01:15:33 | |
50 | ZIĘTAK Andrzej | 1161 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BRZOZA | Masters M - 40 | 01:16:32 | |
51 | MYŚLIWIEC Robert | 2082 | DZIKI & WOLNY | RZESZÓW | Masters M - 40 | 01:16:42 | |
52 | WIECZOREK Tomasz | 1237 | PIERUNSKIE CANGÓRY | ROGÓW | Senior II M - 30 | 01:17:03 | |
53 | SEKMAN Tomasz | 2083 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:17:04 | ||
54 | FOJT Krzysztof | 2207 | APR69 | ŁAZISKA GÓRNE | Masters M - 40 | 01:17:10 | |
55 | JANKOWSKI Marcin | 2127 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:17:20 | |
56 | LUTY Paweł | 2185 | BALICE | Masters M - 40 | 01:17:25 | ||
57 | KUJAWA Krzysztof | 2002 | BUNDORAN | Masters M - 40 | 01:17:27 | ||
58 | LAKOWSKI Sylwester | 1275 | P&G RUNNING TEAM | OLSZEWNICA STARA | Weteran I M - 50 | 01:17:36 | |
59 | LOREK Adam | 2038 | #BIEGAJLESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 01:17:43 | |
60 | BŁĘDOWSKI Mariusz | 1192 | COYOTE TEAM | WŁOCŁAWEK | Masters M - 40 | 01:17:49 | |
61 | SUDNIK Krzysztof | 2145 | KNURÓW | Senior II M - 30 | 01:17:59 | ||
62 | PAWLIK Filip | 2090 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:18:08 | ||
63 | KARASEK Wojciech | 1365 | COB - CAŁA OLEŚNICA BIEGA | OLEŚNICA | Weteran I M - 50 | 01:18:16 | |
64 | KUBLIK Łukasz | 2114 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 01:18:20 | ||
65 | BRODA Wojciech | 2068 | HUTASY RUNNERS TEAM | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:18:36 | |
66 | WARDZYŃSKI Łukasz | 2221 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:18:40 | ||
67 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 1118 | RADLINIOKI W BIEGU | RADLIN | Masters M - 40 | 01:18:44 | |
68 | ZAJĄC Leszek | 1032 | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | 01:19:08 | ||
SIKORSKI Marcin | 2168 | TT SZCZECIN | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:19:09 DNF | ||
KURPIEWSKA Anna | 2171 | GT RAT | WROCŁAW | Masters K - 40 | 01:19:18 DNF | ||
71 | PAZIO Jakub | 2211 | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Senior I M - 20 | 01:19:36 | |
72 | ROGOWSKI Krzysztof | 2154 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:19:49 | ||
73 | ISZCZAK Kazimierz | 2080 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:20:04 | ||
74 | DOBROŚ Tomasz | 2004 | WIERUSZÓW | Masters M - 40 | 01:20:19 | ||
75 | SAMORAŃSKI Krzysztof | 1196 | ULTRA-SZCZĘŚCIE | WYMYSŁÓW | Masters M - 40 | 01:20:22 | |
BRODA Dominik | 2014 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:20:23 DNF | |||
77 | KLUSEK Mateusz | 1035 | SKLEP BIEGACZA KRAKÓW | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:20:27 | |
78 | KIEZIK Anna | 2071 | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM | OLSZTYN | Masters K - 40 | 01:20:29 | |
79 | DWORNICKI Kamil | 1337 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:20:33 | ||
80 | GAIK Andrzej | 2222 | PODGÓRZ TORUŃ | TORUŃ | Weteran I M - 50 | 01:20:36 | |
81 | ŚLIŻ Sylwia | 2053 | SIECHNICE | Senior II K - 30 | 01:20:39 | ||
82 | SZAFRANIEC Tomasz | 2061 | MIĘDZYRZECKIE GAZELE | MIĘDZYRZECZ | Masters M - 40 | 01:20:41 | |
83 | LISIECKI Tomasz | 1343 | TRZYNASTKA PLUS | LUBOŃ | Masters M - 40 | 01:20:50 | |
84 | OLESZEK Magdalena | 1003 | W POGONI ZA DUCHEM | CZELADŹ | Senior II K - 30 | 01:20:52 | |
85 | MAZUREK Roman | 1265 | SPARTANIE DZIECIOM | MUROW | Masters M - 40 | 01:20:53 | |
86 | KUCIAK Bartosz | 2030 | KROSNO | Senior II M - 30 | 01:20:56 | ||
87 | KURCZYK Tomasz | 2112 | KOŚMIDRY | Masters M - 40 | 01:20:57 | ||
88 | WASILEWSKI Marcin | 2024 | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:21:00 | ||
89 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 2057 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:21:00 | ||
90 | SKORCZYK Adrian | 2183 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 01:21:01 | |
91 | TASZAREK Jakub | 2210 | PROJEKT.JTA JAKUB TASZAREK | MROWINO | Masters M - 40 | 01:21:06 | |
92 | KRÓL Maciej | 1175 | WIRAN TEAM | REDA | Masters M - 40 | 01:21:11 | |
MUCHA Michał | 2219 | NOCNY POYEB TEAM | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:21:16 DNF | ||
TOKARCZYK Marcin | 2003 | NYSA | Masters M - 40 | 01:21:17 DNF | |||
LANGE Szymon | 2217 | WSK-SZYMONIX | ŚREM | Masters M - 40 | 01:21:22 DNF | ||
96 | GURGACZ Tomasz | 2066 | BYTOM ODRZANSKI | Masters M - 40 | 01:21:25 | ||
97 | WOS Rafal | 1041 | STAJNIAK TEAM | GEITHUS | Masters M - 40 | 01:21:34 | |
RECLIK Piotr | 2042 | ULTRAWARIACI | RYBNIK | Senior I M - 20 | 01:21:38 DNF | ||
99 | MALISZEWSKA Malwina | 1278 | ULTRA WAY TEAM | GDYNIA | Masters K - 40 | 01:21:43 | |
100 | SZYMAŁA Marcin | 1195 | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | KLUCZBORK | Weteran I M - 50 | 01:21:47 | |
REKIEĆ-KROGULECKA Kaja | 2033 | ZABRZE | Senior I K - 20 | 01:21:47 DNF | |||
BABIRECKI Krzysztof | 2129 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:21:53 DNF | ||
103 | MOKRYCKI Krystian | 1293 | POLANICA-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:22:13 | ||
SZARAPANOWSKI Damian | 2156 | ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | NOWA WIOSKA | Masters M - 40 | 01:22:22 DNF | ||
105 | KRAWCZUK Dawid | 1169 | 151 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W SKWIERZYNIE | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:22:24 | |
106 | GRZOMBA Łukasz | 1190 | DABROWSKI TEAM | SANIT MAUR DES FOSSES | Senior II M - 30 | 01:22:29 | |
107 | SZPONDER Artur | 2040 | KBKS RADOMSKO | RADOMSKO | Senior II M - 30 | 01:22:34 | |
108 | ZIELIŃSKI Przemysław | 1279 | RADOMSKO | Masters M - 40 | 01:22:35 | ||
WITEK Eryk | 2218 | QC SPARTY MONIA GYM QŹNIA TALENTÓW ADAMA | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:22:47 DNF | ||
110 | JANKOWSKI Sebastian | 1341 | COKE RUNNERS | RADZYMIN | Senior II M - 30 | 01:22:48 | |
111 | CERNOCKY Jan | 1245 | MECHENICE | Senior II M - 30 | 01:22:55 | ||
112 | KARAMON Marcin | 2200 | OPOLE | Masters M - 40 | 01:23:07 | ||
113 | JAWORSKI Bartłomiej | 2136 | WINS WHO DARES, | MIKOŁÓW | Weteran I M - 50 | 01:23:18 | |
114 | DARMETKO Rafał | 1221 | KAMIŃSKO | Senior II M - 30 | 01:23:18 | ||
115 | KRAWCZYK Jakub | 1271 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:23:24 | ||
116 | FALDZINSKI Bartosz | 2164 | POLACY BIEGAJĄ W NL | NYSA | Masters M - 40 | 01:23:26 | |
117 | JARUS Andrzej | 1093 | POLISH WINGS | GALLSPACH | Masters M - 40 | 01:23:28 | |
118 | RATAJCZAK Krystian | 2208 | ZABRZE | Senior II M - 30 | 01:23:29 | ||
119 | ZAMBRZYCKI Maciej | 2105 | RESHAPE RUNNERS | GLIWICE | Masters M - 40 | 01:23:47 | |
120 | LADENBERGER Mateusz | 2019 | JACZKÓW | Senior II M - 30 | 01:23:51 | ||
121 | WALCZAK Dariusz | 2098 | OLKUSZBIEGA | BOLESŁAW | Weteran I M - 50 | 01:23:52 | |
122 | ŻABIEREK Tomasz | 2092 | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 01:23:54 | ||
MOŃ Sebastian | 2198 | CARBON SILESIA SPORT | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | 01:23:59 DNF | ||
124 | WIĄCEK Łukasz | 1080 | IRS KRAKÓW | ZIELONKI | Masters M - 40 | 01:24:07 | |
125 | KOWALSKI Łukasz | 2045 | PHILLIPS MEDISIZE | GIERAŁTOWICE | Masters M - 40 | 01:24:10 | |
126 | SALWA Krzysztof | 1088 | SALCLAN-TEAM | KIELCE | Masters M - 40 | 01:24:11 | |
127 | MARZEC Karolina | 2009 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | DESZCZNO | Masters K - 40 | 01:24:22 | |
128 | KONARSKI Maciej | 1147 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | PODKOWA LEŚNA | Masters M - 40 | 01:24:28 | |
129 | CHACIŃSKI Mikołaj | 1288 | PROAUTOMATION | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:24:37 | |
130 | BULIKOWSKI Tomasz | 2017 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:24:44 | ||
131 | BALCERZAK Robert | 2050 | KLUB BIEGACZA WARTA | PAJĘCZNO | Masters M - 40 | 01:24:55 | |
132 | HOLC Michał | 2130 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 01:24:58 | ||
133 | WTOREK-BUGAŃSKA Ilona | 2119 | CARBON SILESIA SPORT | BĘDZIN | Senior II K - 30 | 01:25:06 | |
134 | SUCH Arkadiusz | 1246 | RZESZÓW | Masters M - 40 | 01:25:15 | ||
135 | WOŹNIAK Michał | 1135 | RUNNER_ULTRA | PODOLSZE | Senior II M - 30 | 01:25:18 | |
136 | GAJ Grzegorz | 1339 | BORKI TEAM | BIAŁOBRZEGI | Masters M - 40 | 01:25:25 | |
137 | GÓRSKA Agnieszka | 1067 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters K - 40 | 01:25:41 | |
138 | BUCHOWICZ Krzysztof | 1359 | WIELOGLOWY | Masters M - 40 | 01:26:02 | ||
PAROL Paweł | 2097 | SZYMANKOWSZCZYZNA | SZYMANKOWSZCZYZNA | Masters M - 40 | 01:26:08 DNF | ||
PAJOR Krzysztof | 2100 | 100PASS | SWARZĘDZ | Masters M - 40 | 01:26:11 DNF | ||
141 | GAWLIK Marcin | 1164 | GONIĘ "MISZCZA" - MKS SIECHNICE | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:26:12 | |
142 | KOWALCZYK Paweł | 1357 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Masters M - 40 | 01:26:13 | |
143 | SMYK Mariusz | 2220 | LUBLIN | Masters M - 40 | 01:26:30 | ||
144 | PARSZEWSKA Aleksandra | 2035 | RESHAPE RUNNERS | BYTOM | Senior II K - 30 | 01:26:37 | |
145 | PAWLAK Bartosz | 1284 | RUN AND FLY | JABŁONNA | Masters M - 40 | 01:26:38 | |
146 | FERENC Adrian | 1134 | PISZ | Senior II M - 30 | 01:26:41 | ||
147 | SIEPIOŁA Cezary | 2149 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | MORĄG | Masters M - 40 | 01:26:48 | |
148 | TYŚ Radek | 1248 | NOWA RUDA BIEGA | NOWA RUDA | Senior II M - 30 | 01:26:57 | |
149 | PLEWA Sylwia | 2163 | RKS PIŁA PODLASIE | PIŁA | Weteran K - 50 | 01:26:59 | |
ZADROŻNY Piotr | 2201 | BIEGIEM DO 100TKI | HALINÓW | Senior II M - 30 | 01:27:04 DNF | ||
151 | RYBARCZYK Ilona | 1019 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Senior II K - 30 | 01:27:17 | |
TOKARZ Robert | 2159 | TARNÓW | Weteran I M - 50 | 01:27:45 DNF | |||
153 | BOTTCHER Andrzej | 1210 | SKB GRANIT | STRZELIN | Masters M - 40 | 01:28:09 | |
154 | SZPECHT Piotr | 2178 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 01:28:22 | ||
155 | KAPICA Anna | 2190 | RESOVIA RZESZÓW | RUDNA WIELKA | Masters K - 40 | 01:28:27 | |
156 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 1150 | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 01:28:35 | ||
157 | MARCZEWSKI Andrzej | 1276 | DLA BOGUSI | KIELCE | Weteran II M - 60 | 01:28:43 | |
158 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 1014 | BUKOWNO | Masters M - 40 | 01:28:53 | ||
159 | WIŚNIEWSKI Artur | 1176 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:29:02 | ||
160 | SZOPA Marek | 1300 | TEAM KOPEĆ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:29:06 | |
161 | BINKOWSKI Waldemar | 1352 | LESZNO | Weteran I M - 50 | 01:29:08 | ||
162 | SERAFIN Robert | 2157 | SWARZĘDZ | Senior II M - 30 | 01:29:18 | ||
163 | BUCZYŃSKI Radosław | 2051 | COMPANEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | Senior II M - 30 | 01:29:23 | |
164 | GARBOWSKA Monika | 2107 | COMPAÑEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | Masters K - 40 | 01:29:35 | |
165 | MALINOWSKI Grzegorz | 2005 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 01:29:40 | ||
166 | KYCIA Piotr | 1334 | RAWICZ | Weteran I M - 50 | 01:29:41 | ||
167 | KWIATKOWSKI Przemyslaw | 2148 | PWSD GNIEZNO | GNIEZNO | Masters M - 40 | 01:29:44 | |
168 | SZYGENDA Sebastian | 2147 | TIGER TEAM | WRZEŚNIA | Masters M - 40 | 01:29:45 | |
169 | NIEMAS Mariusz | 2170 | BŁAŻEJOWICE | Weteran I M - 50 | 01:29:54 | ||
170 | SĘDECKI Piotr | 1180 | BIEGAM WIĘC JESTEM | SKIERNIEWICE | Weteran II M - 60 | 01:30:12 | |
171 | BOBIN Tomasz | 1264 | ZOCHU TEAM | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:30:27 | |
172 | DORSZ Beata | 1009 | GDYNIA | Weteran K - 50 | 01:30:36 | ||
173 | KOSTERA Tomasz | 1252 | VEGE RUNNERS | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:30:49 | |
174 | NOWAK Dawid | 1165 | ALSTOM KATOWICE | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 01:30:58 | |
175 | GRZESZCZUK Łukasz | 1199 | SZTAFETA NADZIEI | GDAŃSK | Senior II M - 30 | 01:31:06 | |
176 | PAWLAK Maciej | 1200 | 3TEAM KONIN/MPEC KONIN | KONIN | Weteran I M - 50 | 01:31:14 | |
MRUGALSKA Magdalena | 2141 | JW 1223 | KOSZALIN | Senior II K - 30 | 01:31:15 DNF | ||
178 | SUPEŁ Jacek | 1142 | NIEZRZESZONY | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:31:24 | |
SPECHT Mikołaj | 2209 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:31:50 DNF | |||
180 | SIŃCZUK Patrycja | 2205 | MIRAZ RACE TEAM | TCZEW | Masters K - 40 | 01:31:57 | |
181 | TROCHANOWSKI Krystian | 2191 | RUSYN - LEM | SOBIN | Senior II M - 30 | 01:31:57 | |
182 | TOPOLSKI Piotr | 1222 | SZTAFETA NADZIEI | SOPOT | Masters M - 40 | 01:32:00 | |
183 | RADZIWOŃ Anna | 2064 | GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNA | POLKOWICE | Masters K - 40 | 01:32:00 | |
NOWOSŁAWSKI Krzysztof | 2103 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:32:06 DNF | ||
BŁASZKOWSKI Daniel | 2032 | MAJ.R RAWICZ | RAWICZ | Masters M - 40 | 01:32:15 DNF | ||
186 | ZYGNER Sławomir | 2028 | LEŚNE DZIKI PGB | RYDZYNA | Weteran I M - 50 | 01:32:16 | |
187 | KOSMOWSKI Wiesław | 1117 | MORACZEWO | Senior II M - 30 | 01:32:20 | ||
188 | LECHOWICZ Mariusz | 1018 | 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:32:24 | |
189 | KRUZEL Tomasz | 1286 | GRUPA JURA | ZAWIERCIE | Masters M - 40 | 01:32:27 | |
190 | WAWRYKÓW Kuba | 2138 | ZGIERZ | Senior I M - 20 | 01:32:56 | ||
191 | KRZYŻAN Jakub | 1017 | KW KRAKÓW | JERZMANOWICE | Masters M - 40 | 01:32:57 | |
192 | SEGIN Marcin | 2006 | SPRINT ZALEWO | ZALEWO | Masters M - 40 | 01:33:26 | |
SIEMIĄTKOWSKI Arkadiusz | 2188 | #RÓBSWOJE CREW | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Senior II M - 30 | 01:33:27 DNF | ||
194 | ZAKROCZYMSKI Michał | 1350 | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:33:36 | ||
195 | SZYMAŁA Mateusz | 1191 | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 01:33:38 | |
196 | SZCZERBAL Agnieszka | 2075 | TKKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:33:49 | |
197 | BATOR Monika | 2094 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:33:50 | ||
198 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 2132 | BIAŁOBRZEGI | Masters K - 40 | 01:33:50 | ||
RUDY Iwona | 2093 | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 01:33:50 DNF | |||
ZGOŁA Przemysław | 2074 | TARNOWO PODGÓRNE BIEGA | TARNOWO PODGÓRNE | Weteran I M - 50 | 01:33:52 DNF | ||
201 | BUDNY Aleksandra | 2122 | KRAŚNIK BIEGA / NO PAIN NO GAIN | HALINÓW | Masters K - 40 | 01:33:54 | |
202 | RADZIWOŃ Krzysztof | 2065 | GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNA | POLKOWICE | Masters M - 40 | 01:33:54 | |
STRZYŻEWSKI Paweł | 2206 | SZCZYT ZA SZCZYTEM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:33:54 DNF | ||
KARBOWSKI Jarosław | 2029 | K.S .LENIWIEC | SYCÓW | Masters M - 40 | 01:33:56 DNF | ||
205 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 1348 | BIELSKO BIAŁA | Masters M - 40 | 01:34:01 | ||
DRZASZCZ Marek | 2182 | CROSSELITE | TCZEW | Masters M - 40 | 01:34:04 DNF | ||
PASTWA Marek | 2224 | OH!ZUZA.COM/BEAUTYSPORT | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:34:09 DNF | ||
208 | BLASZKE Beata | 2150 | BIEGAJ Z TRENERAMI | GLIWICE | Masters K - 40 | 01:34:10 | |
WERNO Bartłomiej | 2062 | RAWICZ | Senior II M - 30 | 01:34:16 DNF | |||
210 | OLESIŃSKI Piotr | 2048 | DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW | SOCHACZEW | Masters M - 40 | 01:34:20 | |
211 | ADAMOWYCZ Bogusław | 1065 | BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA | BOJADŁA | Weteran I M - 50 | 01:34:22 | |
ADAMCZYK Marcin | 2096 | GOŁUSKI | Masters M - 40 | 01:34:28 DNF | |||
SADOWSKI Piotr | 2160 | SADOSZCZAKI | OSTRÓDA | Senior II M - 30 | 01:34:36 DNF | ||
MOSIEK Andrzej | 2158 | CHOJNO | Senior II M - 30 | 01:34:36 DNF | |||
215 | GAŁKA Jacek | 2044 | VEGE RUNNERS | ŻMIGRÓD | Masters M - 40 | 01:34:38 | |
216 | GRZYBOWSKA Karolina | 1261 | GRANDAUTO | CZERMIN | Masters K - 40 | 01:34:41 | |
217 | KUC Wojciech | 1211 | KŁOBUCK | Senior II M - 30 | 01:34:42 | ||
218 | KINCEL Krzysztof | 2212 | POŁUPIN | Weteran I M - 50 | 01:34:44 | ||
219 | BARTNIAK Kamil | 1181 | NO LIMITS TRAIL | STARA WIEŚ | Masters M - 40 | 01:34:45 | |
220 | MALCZEWSKI Daniel | 1280 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | OPOLE | Senior II M - 30 | 01:35:05 | |
221 | HAJDUGA Łukasz | 1115 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | DĘBSKA KUŹNIA | Masters M - 40 | 01:35:06 | |
222 | TOMASZEWSKI Michał | 1203 | BIEG OPOLSKI | OPOLE | Masters M - 40 | 01:35:07 | |
223 | KAMIŃSKI Daniel | 1109 | KS GRUCHA / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | OZORKÓW | Masters M - 40 | 01:35:09 | |
224 | GRZEŚKOWIAK Zbigniew | 1171 | JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZY | JUTROSIN | Masters M - 40 | 01:35:15 | |
225 | KOZIOŁ Ewa | 2166 | KB-SOBÓTKA | GÓRZYCE | Masters K - 40 | 01:35:19 | |
226 | NOWAK Krystian | 1159 | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | KUŚLIN | Senior I M - 20 | 01:35:21 | |
227 | ŻUROWSKI Marcin | 1012 | KICIN | Weteran I M - 50 | 01:35:21 | ||
228 | KOSIOREK Adam | 2126 | BSAC MOKOBODY | MOKOBODY | Weteran I M - 50 | 01:35:26 | |
229 | SZCZUKA Leszek | 2089 | CROSSELITE | LEWICE | Weteran I M - 50 | 01:35:29 | |
230 | WYSOCZAŃSKI Adrian | 2099 | PIETRZYKOWICE | PIETRZYKOWICE | Masters M - 40 | 01:35:34 | |
231 | CHOJNOWSKI Andrzej | 1086 | IŁAWA | Weteran I M - 50 | 01:35:39 | ||
232 | DEKIERT Agnieszka | 2144 | LUBIN | Masters K - 40 | 01:35:40 | ||
WOJNO Arkadiusz | 2192 | DROGA DO ULTRA | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 01:35:47 DNF | ||
BUTKIEWICZ Lukasz | 2055 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WISZNIA MAŁA | Senior II M - 30 | 01:35:51 DNF | ||
235 | BILSKI Przemysław | 1235 | KS MARATON OSTRÓW WLKP. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Senior II M - 30 | 01:35:54 | |
236 | SZUKAŁA Damian | 1141 | ULTRA BEER RUNNERS | BIENIÓW | Senior II M - 30 | 01:35:54 | |
237 | SUDUŁ Jarosław | 2116 | WIERZBICKI RUNNING PROJECT | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Weteran I M - 50 | 01:35:56 | |
238 | CHUDA Aneta | 2018 | WROCLAW | Masters K - 40 | 01:36:01 | ||
239 | MOCEK Grzegorz | 2152 | GORZÓW | Weteran I M - 50 | 01:36:14 | ||
240 | LIC Janusz | 2135 | ZABRZE | Weteran I M - 50 | 01:36:21 | ||
241 | SADOWSKA Jagoda | 2011 | #YOLOTEAMKRK | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 01:36:30 | |
242 | CZAPLA Tomasz | 1105 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 01:36:39 | ||
243 | SILSKA Sylwia | 2109 | ATRAKCYJNE TOWARZYSTWO | POTASZE | Weteran K - 50 | 01:36:41 | |
WIĘCZKOWSKI Wojciech | 2027 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:36:58 DNF | |||
WRONKA Tymoteusz | 2104 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:37:07 DNF | ||
LUTOWSKI Wojciech | 2102 | BYDGOSZCZ | Senior II M - 30 | 01:37:10 DNF | |||
247 | GÓRCZYŃSKI Rafał | 2043 | NOWY TOMYŚL | Masters M - 40 | 01:37:21 | ||
248 | DOLIŃSKI Tomasz | 1097 | UMAWIANIENABIEGANIE TEAM | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 01:37:35 | |
HAMPEL Hubert | 2078 | BIEGOSTACJAULTRATEAM | ZIELONA GÓRA | Senior I M - 20 | 01:37:42 DNF | ||
250 | ZIOBROWSKI Mateusz | 2041 | BIEGOSTACJAULTRATEAM | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:37:47 | |
251 | MALINOWSKI Jerzy | 1168 | ZIĘBICE ULTRA TEAM | ZIĘBICE | Weteran I M - 50 | 01:37:49 | |
252 | DUDEK Remigiusz | 1228 | ZIĘBICE | ZIĘBICE | Senior II M - 30 | 01:37:49 | |
253 | MANIAS Michał | 1124 | STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | Masters M - 40 | 01:38:06 | |
254 | KULGAJUK Michał | 1123 | STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | Senior II M - 30 | 01:38:08 | |
255 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1031 | BIEGACZE JUNIORA-RUNNERS TEAM | KICIN | Masters M - 40 | 01:38:22 | |
256 | WALKOWIAK Joanna | 2072 | MUAY RUNNING TEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:38:22 | |
CHOŁUJ Jarek | 2008 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | Masters M - 40 | 01:38:23 DNF | ||
258 | COP Anna | 1263 | SUMT / DAV SEKCJA KATOWICKA | KATOWICE | Masters K - 40 | 01:38:26 | |
KRYSIAK Tomasz | 2076 | ULTRA RUNNER SZCZECIN- THOM@S FOTO | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 01:38:34 DNF | ||
260 | MACKIEWICZ Artur | 1128 | DŁUGOBIEGANIE | MASZEWO | Masters M - 40 | 01:38:35 | |
261 | BUKOWSKI Stanislaw | 1213 | LAUGASKOKK / ZABIEGANI REYKJAVÍK | KÓPAVOGUR | Masters M - 40 | 01:38:46 | |
WOSZCZAK Zbigniew | 2203 | STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT | STRZELIN | Weteran I M - 50 | 01:39:24 DNF | ||
263 | ZYZAŃSKI Andrzej | 2110 | ANATOMIA BIEGANIA | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:39:25 | |
WOSZCZAK Jolanta | 2204 | STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT | STRZELIN | Weteran K - 50 | 01:39:27 DNF | ||
ŁABĘDZKI Mariusz | 2023 | ŻAROWO | Masters M - 40 | 01:39:34 DNF | |||
266 | PLANETORZ Marek | 1214 | LEWIN BRZESKI | Weteran I M - 50 | 01:39:44 | ||
267 | CZYŻ Łukasz | 2010 | ESTEAM | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 01:39:47 | |
268 | GRABOWICZ Paweł | 1218 | SIEKIERKI WIELKIE | Masters M - 40 | 01:39:56 | ||
BONDARCZUK Sylwia | 2063 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Masters K - 40 | 01:39:56 DNF | ||
270 | NOWAK Jarosław | 2199 | ŁOMNICA | Weteran I M - 50 | 01:39:57 | ||
271 | SZMYT Piotr | 1015 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAN | Masters M - 40 | 01:39:59 | |
272 | KICH Marek | 1324 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:40:11 | ||
273 | FUS Maciej | 1153 | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 01:40:25 | ||
274 | BOGACZYK Krzysztof | 1247 | RÓWNE | Masters M - 40 | 01:40:26 | ||
STOLPE Maciej | 2036 | TKKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 01:40:33 DNF | ||
276 | CZUBA Robert | 2088 | ORANGE POLSKA | PUSZCZYKOWO | Weteran I M - 50 | 01:40:35 | |
277 | AL-JEABORY Mahdi | 1125 | CZARNA TĘCZA | JAWORZNO | Masters M - 40 | 01:40:36 | |
278 | URBAŃSKI Dariusz | 1138 | GDAŃSK | Weteran I M - 50 | 01:40:47 | ||
279 | KRAWCZYK Michał | 1338 | BOLESŁAW | Senior II M - 30 | 01:40:48 | ||
280 | BUDKOWSKI Kamil | 1250 | SIECHNICE | Senior II M - 30 | 01:40:56 | ||
281 | RYBCZYŃSKI Przemek | 2111 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:41:11 | ||
GAWRON Bartłomiej | 2058 | POLSKA NOWA WIEŚ | Masters M - 40 | 01:41:17 DNF | |||
283 | OSSOWSKI Arkadiusz | 1217 | KASZUBI LUZINO | LUZINO | Weteran I M - 50 | 01:41:18 | |
284 | KUDELSKI Ireneusz | 1302 | 43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY | OSETNICA | Weteran I M - 50 | 01:41:19 | |
RUTKOWSKI Kazimierz | 2091 | KUSY I SPÓŁKA | ŚLIWNO | Weteran II M - 60 | 01:41:21 DNF | ||
286 | ZAWADZKI Tomasz | 2123 | ALEKSANDRIA | Masters M - 40 | 01:41:25 | ||
287 | MASZEWSKA-WACH Mariola | 1342 | RAWA MAZOWIECKA | Masters K - 40 | 01:41:27 | ||
288 | MILEWSKI Maciej | 1253 | SAMOTNY WILK | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:41:28 | |
289 | STYCZYŃSKI Grzegorz | 1347 | DATAFEEDWATCH TEAM | JAWORZE | Masters M - 40 | 01:41:29 | |
KRZEMIŃSKA Aleksandra | 2196 | POLDEK TEAM | OPOLE | Masters K - 40 | 01:41:43 DNF | ||
KRZEMIŃSKI Jacek | 2181 | POLDEK TEAM | OPOLE | Masters M - 40 | 01:41:51 DNF | ||
292 | HELWICH Pawel | 1033 | HERLEV | Masters M - 40 | 01:42:00 | ||
293 | SIWEK Jarek | 1227 | SZCZECIN | Weteran I M - 50 | 01:42:02 | ||
294 | BUJLIS Eugeniusz | 1140 | IDENTAL CLINIQUE | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:42:04 | |
295 | BUKOWSKI Michał | 1267 | DARK SIDE OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Masters M - 40 | 01:42:05 | |
ARMATYS Grzegorz | 2176 | ORANGE POLSKA | DĄBROWA GÓRNICZA | Weteran I M - 50 | 01:42:21 DNF | ||
WODZIŃSKA Danuta | 2052 | BIEG OPOLSKI TEAM | KRAPKOWICE | Masters K - 40 | 01:42:27 DNF | ||
CYGAN Anna | 2195 | ANIA I BLACK HAT ULTRA | WARSZAWA | Weteran K - 50 | 01:42:27 DNF | ||
NORKOWSKA Aleksandra | 2173 | ORANGE POLSKA | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:42:31 DNF | ||
KALBARCZYK Beata | 2172 | ORANGE POLSKA | OTWOCK | Weteran K - 50 | 01:42:31 DNF | ||
ZUGAJ Bartosz | 2197 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:42:32 DNF | |||
302 | KOPACZYŃSKA Beata | 2175 | A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO X | ZIELONA GÓRA | Weteran K - 50 | 01:42:37 | |
303 | MARGASIŃSKI Michał | 1020 | GÓRYLASY | KAMIENIEC ZĄBKOWICKI | Senior II M - 30 | 01:42:38 | |
304 | ŁUGOWSKI Marek | 2193 | UTM170 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:42:39 | |
305 | LOMAGISTRO Pietro | 2194 | A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO X | CURTATONE | Masters M - 40 | 01:42:40 | |
306 | KEPKE Michał | 2213 | LUBAŃ | Masters M - 40 | 01:42:44 | ||
WAWRESZUK Wiktor | 2180 | BRACTWO BIEGOWE BGK | BIAŁYSTOK | Weteran I M - 50 | 01:43:09 DNF | ||
308 | RABSCH Patrycja | 2026 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:43:17 | ||
309 | JANIK Przemysław | 2223 | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 01:43:18 | ||
310 | STYSIEK Piotr | 1319 | BIEGIEM RADOM! | RADOM | Masters M - 40 | 01:43:31 | |
311 | NOGA Krystian | 1040 | DKS - DWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY SWD! | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Masters M - 40 | 01:43:51 | |
312 | FALKOWSKI Michał | 1358 | KOWALEWO POMORSKIE | Senior II M - 30 | 01:43:52 | ||
313 | MARCHWICKI Arkadiusz | 2179 | FEHLAU RUN TEAM | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:44:22 | |
314 | GUZIK Daniel | 1354 | GRABOWA | Masters M - 40 | 01:44:40 | ||
315 | HAUPA Maciej | 1236 | WIELEŃ | Masters M - 40 | 01:45:01 | ||
316 | JANUSZEWSKI Piotr | 1329 | MKS ROBOTY DROGOWE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Masters M - 40 | 01:45:20 | |
317 | PTASZYŃSKA Eliza | 2086 | POZNAŃ (POZNAŃ-STARE MIASTO) | Masters K - 40 | 01:45:26 | ||
318 | NÓŻKA Andrzej | 1351 | PYRNIK | Masters M - 40 | 01:45:27 | ||
RYCHŁOWSKA Magdalena | 2007 | PIŁA | Masters K - 40 | 01:45:34 DNF | |||
320 | PAWLAK Paweł | 2124 | WYGRAŁEM WYŚCIG Z ŻÓŁWIEM | OLSZTYN | Weteran I M - 50 | 01:45:50 | |
ZIĘTEK Krzysztof | 2139 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:45:57 DNF | ||
SILSKI Marek | 2108 | ATRAKCYJNE TOWARZYSTWO | POTASZE | Weteran I M - 50 | 01:46:10 DNF | ||
323 | DATA Tomasz | 1185 | HRMAX ŻORY | ŻORY | Weteran I M - 50 | 01:46:38 | |
324 | MAŁYSZA Sławomir | 2134 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:46:43 | ||
325 | TYLEK Rafał | 1223 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:46:47 | ||
326 | ZAJĄC Rafał | 1063 | NAD AKTYWNI. | BYTOM ODRZAŃSKI | Senior II M - 30 | 01:46:55 | |
327 | KUŻEL Adrian | 1022 | NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKO | NOWE MIASTECZKO | Masters M - 40 | 01:46:56 | |
328 | BIAŁEK Adam | 1151 | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:47:33 | ||
329 | BIAŁY Jakub | 1346 | HYCOK | CHORZÓW | Senior II M - 30 | 01:47:47 | |
330 | KUPIEC Maciej | 2012 | #ŻEBERKATEAM | IWINY | Masters M - 40 | 01:47:54 | |
331 | PIOTROWSKI Michał | 2022 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:47:55 | |
332 | PÓŁGRABIA Dawid | 2031 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:47:57 | |
333 | STRASZEWSKI Leszek | 1057 | KS M. E. T. A. | CZYŻOWICE | Masters M - 40 | 01:48:48 | |
334 | ŚWITALSKI Andrzej | 1095 | CZĘSTOCHOWA | Masters M - 40 | 01:48:54 | ||
335 | DZIADOŃ Grzegorz | 1323 | ZABIERZÓW BOCHEŃSKI | Masters M - 40 | 01:49:00 | ||
MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika | 2039 | SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ | JUSTYNÓW | Masters K - 40 | 01:49:04 DNF | ||
337 | GŁADYSZ Robert | 2140 | SCE24.PL | BIELAWA | Masters M - 40 | 01:49:15 | |
SOKOŁOWSKI Artur | 2077 | TEAM ZABIEGANEDNI | OTWOCK | Masters M - 40 | 01:50:13 DNF | ||
339 | BOCZEK Leszek | 1330 | ZAŁOGA GÓRSKA | WYSOKA | Senior II M - 30 | 01:50:15 | |
WOJNO Małgorzata | 2025 | DROGA DO ULTRA | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 01:50:23 DNF | ||
DĘBEK Piotr | 2121 | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 01:51:01 DNF | ||
SKARŻYŃSKI Wojciech | 2081 | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:51:30 DNF | |||
NADOBNIK Beata | 2034 | SPORTOWY KAŹMIERZ/TARNOWO PODGÓRNE BIEGA | KAŹMIERZ | Weteran K - 50 | 01:51:30 DNF | ||
SZWARGOT Marta | 2085 | TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZ | KAŹMIERZ | Senior II K - 30 | 01:51:31 DNF | ||
KORNAGA Michał | 2106 | GÓRY LASY | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Senior I M - 20 | 01:51:50 DNF | ||
346 | FURMAŃCZYK Michał | 1307 | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 01:51:55 | ||
347 | LORANC Paweł | 1013 | WILD BUCHAYS | KOZY | Masters M - 40 | 01:52:07 | |
SZCZUKA Joanna | 2037 | WIRY | Senior I K - 20 | 01:52:26 DNF | |||
HAMOT Artur | 2056 | BIEGOWA KUŹNIA | SARNÓW | Senior II M - 30 | 01:53:00 DNF | ||
350 | LENARTOWICZ Adam | 1326 | CHYLICE | Weteran I M - 50 | 01:53:07 | ||
351 | KOWALEWSKI Robert | 1309 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 01:55:24 | ||
352 | DEIGSLER Przemysław | 1091 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:55:27 | |
353 | NOWAK Tomasz | 1102 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | JANOWIEC WLKP | Masters M - 40 | 01:55:35 | |
354 | WAPA Marek | 1198 | BIAŁA PODLASKA | Masters M - 40 | 01:56:21 | ||
355 | PAWLAK Jarosław | 1056 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Masters M - 40 | 01:58:08 | |
356 | ROSZYK Magdalena | 1101 | TKKF MPK POZNAŃ/ BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:58:10 |
Znaleziono 356 wynik(ów)