BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY |
Data : | 2022-07-14 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 371 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 75 |
Ukończyło : | 281 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WINIARSKA Katarzyna | 2101 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAM | PRZEMYŚL | Masters K - 40 | 01:03:39 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
KURPIEWSKA Anna | 2171 | GT RAT | WROCŁAW | Masters K - 40 | 01:19:18 DNF | ||
3 | KIEZIK Anna | 2071 | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM | OLSZTYN | Masters K - 40 | 01:20:29 | |
4 | MALISZEWSKA Malwina | 1278 | ULTRA WAY TEAM | GDYNIA | Masters K - 40 | 01:21:43 | |
5 | MARZEC Karolina | 2009 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | DESZCZNO | Masters K - 40 | 01:24:22 | |
6 | GÓRSKA Agnieszka | 1067 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters K - 40 | 01:25:41 | |
7 | KAPICA Anna | 2190 | RESOVIA RZESZÓW | RUDNA WIELKA | Masters K - 40 | 01:28:27 | |
8 | GARBOWSKA Monika | 2107 | COMPAÑEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | Masters K - 40 | 01:29:35 | |
9 | SIŃCZUK Patrycja | 2205 | MIRAZ RACE TEAM | TCZEW | Masters K - 40 | 01:31:57 | |
10 | RADZIWOŃ Anna | 2064 | GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNA | POLKOWICE | Masters K - 40 | 01:32:00 | |
11 | SZCZERBAL Agnieszka | 2075 | TKKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:33:49 | |
12 | BATOR Monika | 2094 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:33:50 | ||
13 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 2132 | BIAŁOBRZEGI | Masters K - 40 | 01:33:50 | ||
14 | BUDNY Aleksandra | 2122 | KRAŚNIK BIEGA / NO PAIN NO GAIN | HALINÓW | Masters K - 40 | 01:33:54 | |
15 | BLASZKE Beata | 2150 | BIEGAJ Z TRENERAMI | GLIWICE | Masters K - 40 | 01:34:10 | |
16 | GRZYBOWSKA Karolina | 1261 | GRANDAUTO | CZERMIN | Masters K - 40 | 01:34:41 | |
17 | KOZIOŁ Ewa | 2166 | KB-SOBÓTKA | GÓRZYCE | Masters K - 40 | 01:35:19 | |
18 | DEKIERT Agnieszka | 2144 | LUBIN | Masters K - 40 | 01:35:40 | ||
19 | CHUDA Aneta | 2018 | WROCLAW | Masters K - 40 | 01:36:01 | ||
20 | COP Anna | 1263 | SUMT / DAV SEKCJA KATOWICKA | KATOWICE | Masters K - 40 | 01:38:26 | |
BONDARCZUK Sylwia | 2063 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Masters K - 40 | 01:39:56 DNF | ||
22 | MASZEWSKA-WACH Mariola | 1342 | RAWA MAZOWIECKA | Masters K - 40 | 01:41:27 | ||
KRZEMIŃSKA Aleksandra | 2196 | POLDEK TEAM | OPOLE | Masters K - 40 | 01:41:43 DNF | ||
WODZIŃSKA Danuta | 2052 | BIEG OPOLSKI TEAM | KRAPKOWICE | Masters K - 40 | 01:42:27 DNF | ||
NORKOWSKA Aleksandra | 2173 | ORANGE POLSKA | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:42:31 DNF | ||
26 | PTASZYŃSKA Eliza | 2086 | POZNAŃ (POZNAŃ-STARE MIASTO) | Masters K - 40 | 01:45:26 | ||
RYCHŁOWSKA Magdalena | 2007 | PIŁA | Masters K - 40 | 01:45:34 DNF | |||
MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika | 2039 | SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ | JUSTYNÓW | Masters K - 40 | 01:49:04 DNF | ||
29 | ROSZYK Magdalena | 1101 | TKKF MPK POZNAŃ/ BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:58:10 |
Znaleziono 29 wynik(ów)