BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2020-07-16 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 300 |
Wystartowało : | 279 |
Nie ukończyło : | 31 |
Ukończyło : | 248 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JÓZWIAK Piotr | 1006 | KITA TEAM | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 01:00:42 | 03:49:48 | 05:45:23 | 07:41:18 | |
2 | KOMENDACKI Dominik | 1119 | KGHM ZG RUN | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:01:01 | 03:57:34 | 06:02:14 | 07:55:20 | |
3 | MARZEC Grzegorz | 2093 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | SZCZEPANEK | Masters M - 40 | 01:04:05 | 04:03:54 | 05:57:28 | 07:56:58 | |
4 | KUPCZAK Mariusz | 2085 | MPK WROCŁAW | ROGÓW SOBÓCKI | Masters M - 40 | 01:03:07 | 03:54:24 | 05:52:27 | 07:59:39 | |
5 | BOTKIEWICZ Jarosław | 1182 | WKURW_TEAM / DRUŻYNA BARTKA | PIASECZNA GÓRKA | Masters M - 40 | 01:04:55 | 04:05:41 | 06:17:49 | 08:15:28 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
KOZIEŁ Tomasz | 2015 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:05:12 DNF | 04:11:35 DNF | 06:16:03 DNF | 08:21:41 DNF | ||
7 | SPRENGER Mirosław | 2067 | TRAWERS TEAM NAKŁO | NAKŁO | Masters M - 40 | 01:03:52 | 04:20:23 | 06:33:22 | 08:27:28 | |
8 | PLISZKA Bartosz | 1193 | OLA TEAM | OSTROŁĘKA | Masters M - 40 | 01:08:57 | 04:11:52 | 06:21:10 | 08:28:40 | |
9 | GAŁUSZKA Rafał | 2149 | GUBIN | Masters M - 40 | 01:08:18 | 04:13:18 | 06:31:14 | 08:38:44 | ||
10 | FURMAN Sławomir | 2022 | SZCZEPANÓW | Masters M - 40 | 01:11:37 | 04:23:48 | 06:40:53 | 08:40:23 | ||
11 | ŻYŻA Piotr | 2150 | MAAGNUS TEAM SKOKOWA | SKOKOWA | Masters M - 40 | 01:07:50 | 04:22:22 | 06:44:34 | 08:47:54 | |
12 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 2174 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:09:32 | 04:20:49 | 06:39:35 | 08:55:19 | ||
13 | TWARDOWSKI Tomasz | 2166 | STRAŻÓW | Masters M - 40 | 01:11:47 | 04:28:56 | 06:41:37 | 08:56:36 | ||
14 | NESTOROWICZ Marek | 2064 | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | KĘTRZYN | Masters M - 40 | 01:11:38 | 04:31:59 | 06:49:04 | 09:00:18 | |
15 | ZAGÓRSKI Mariusz | 2125 | GOLESZÓW | Masters M - 40 | 01:10:40 | 04:33:52 | 06:57:24 | 09:03:30 | ||
16 | DĄBKOWSKI Wojciech | 2021 | RAFAKO E-BUS | SOLEC KUJAWSKI | Masters M - 40 | 01:13:36 | 04:29:04 | 06:54:12 | 09:11:29 | |
17 | SITAREK Michał | 1099 | POLISH RUNNERS CLUB IRELAND | ÖSTERHANINGE | Masters M - 40 | 01:05:55 | 04:20:23 | 06:59:47 | 09:14:47 | |
18 | CAŁY Patryk | 2126 | #KFD FALLOUT TEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:17:05 | 04:40:25 | 06:59:04 | 09:17:05 | |
DABKOWSKI Kamil | 2179 | BLACK HAT TEAM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:14:07 DNF | 04:40:31 DNF | 07:12:16 DNF | 09:37:07 DNF | ||
20 | HRYCAJ Marcin | 2063 | KB ODRA OPOLE | OPOLE | Masters M - 40 | 01:14:02 | 04:49:39 | 07:13:40 | 09:39:53 | |
21 | BUJALSKI Szymon | 1177 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:15:39 | 04:49:14 | 07:16:59 | 09:41:39 | ||
22 | TYLEK Rafał | 1086 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:21:45 | 05:10:20 | 07:30:18 | 09:45:48 | ||
23 | KANIEWSKI Sebastian | 1172 | KOSZALIN | Masters M - 40 | 01:13:51 | 04:49:00 | 07:19:39 | 09:46:05 | ||
24 | KOCIUMBAS Bartosz | 2099 | KB SOBÓTKA | SOBÓTKA | Masters M - 40 | 01:19:34 | 05:02:56 | 07:30:51 | 09:50:35 | |
25 | BAR Stanisław | 2087 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | STRZELCE OPOLSKIE | Masters M - 40 | 01:17:01 | 04:52:44 | 07:23:06 | 09:50:39 | |
26 | POCHYLSKI Przemysław | 2112 | ZGRUPKA TEAM | LUBOŃ | Masters M - 40 | 01:17:12 | 04:58:36 | 07:35:36 | 09:52:15 | |
27 | JARUS Andrzej | 2018 | WKURW_TEAM | GALLSPACH | Masters M - 40 | 01:20:01 | 04:58:25 | 07:25:02 | 09:52:35 | |
28 | SZCZEPANIK Robert | 2092 | DZIERZONIÓW | Masters M - 40 | 01:20:11 | 04:58:32 | 07:25:13 | 09:52:43 | ||
29 | SIWEK Jarek | 2025 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:18:34 | 04:53:57 | 07:26:53 | 09:57:49 | ||
30 | LATAK Michał | 2048 | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:16:43 | 04:53:27 | 07:23:05 | 09:59:17 | |
31 | BĘŚ Marcin | 2098 | JORDANÓW ŚLĄSKI | Masters M - 40 | 01:15:40 | 05:08:26 | 07:38:45 | 10:03:23 | ||
32 | SIKORSKI Marcin | 1039 | TT SZCZECIN | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:16:52 | 05:00:37 | 07:33:42 | 10:04:37 | |
33 | SIKORA Michał | 2127 | BLUSZCZA | NIEBOROWICE | Masters M - 40 | 01:17:50 | 04:59:19 | 07:35:07 | 10:04:50 | |
34 | FURLAN Alberto | 1235 | ATLETICA BIOTEKNA | FONTANELLE | Masters M - 40 | 01:13:52 | 04:49:52 | 07:22:55 | 10:07:22 | |
35 | PLOCH Sebastian | 2180 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:18:51 | 05:04:08 | 07:42:00 | 10:16:33 | ||
36 | KALEMBKIEWICZ Piotr | 1217 | MIROTRANS | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:12:39 | 05:09:24 | 07:46:29 | 10:19:49 | |
37 | PATYK Mirek | 2038 | WIŚNIOWA | Masters M - 40 | 01:14:32 | 05:01:43 | 07:39:24 | 10:22:12 | ||
38 | SZYMAŁA Marcin | 1066 | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 01:16:57 | 05:15:11 | 07:48:45 | 10:27:24 | |
39 | PRZERWA Andrzej | 2134 | KOCHAM IZE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKA | DZIERŻONIÓW | Masters M - 40 | 01:17:32 | 05:09:31 | 07:56:20 | 10:29:46 | |
40 | KOWAL Wiesław | 2159 | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 01:18:42 | 05:13:38 | 07:49:05 | 10:34:17 | ||
KUPCZYK Jacek | 2076 | MOL RUNNERS | BYTKOW | Masters M - 40 | 01:24:13 DNF | 05:23:33 DNF | 07:56:58 DNF | 10:35:02 DNF | ||
42 | DERMINE Nicolas | 2040 | NYSA | Masters M - 40 | 01:20:16 | 05:15:34 | 08:11:03 | 10:36:21 | ||
43 | CHRZANOWSKI Piotr | 2052 | SPELEOKLUB WARSZAWSKI | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:23:41 | 05:19:14 | 07:57:29 | 10:37:37 | |
44 | KRÓL Marcin | 2181 | OBORNIKI ŚLĄSKIE | Masters M - 40 | 01:19:47 | 05:10:17 | 07:55:09 | 10:37:39 | ||
45 | GÓRECZNY Rafał | 2002 | CHWASZCZYNO | Masters M - 40 | 01:17:08 | 05:38:40 | 08:07:49 | 10:37:57 | ||
46 | GOLA Radosław | 2104 | ZABIERZÓW | Masters M - 40 | 01:14:40 | 04:44:51 | 07:57:17 | 10:41:14 | ||
47 | JURZYSTA Grzegorz | 2053 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:23:26 | 05:19:48 | 08:00:13 | 10:44:10 | ||
48 | CUPIAŁ Jacek | 1226 | IMIELIN | Masters M - 40 | 01:27:09 | 05:30:47 | 08:11:37 | 10:49:17 | ||
49 | LANGE Szymon | 2043 | RUNNER'S POWER | ŚREM | Masters M - 40 | 01:14:12 | 05:18:23 | 07:58:06 | 10:49:55 | |
50 | MARCELA Marcin | 2088 | FAT MAMA'S SPORT CLUB | TARNOWSKIE GÓRY | Masters M - 40 | 01:21:48 | 05:14:25 | 07:56:28 | 10:52:28 | |
51 | MARCINIAK Janusz | 1108 | NIGHT RUNNERS | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:28:00 | 05:48:01 | 08:27:22 | 10:53:57 | |
52 | PĄCZKA Przemysław | 1259 | ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKA | BRZÓZA KRÓLEWSKA | Masters M - 40 | 01:25:40 | 05:22:50 | 08:15:02 | 10:54:19 | |
53 | PRZYBYŁ Piotr | 2108 | EASY RUNNERS | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 01:21:19 | 05:29:29 | 08:15:55 | 10:54:51 | |
54 | WESOLOWSKI Maciej | 2132 | WKSB WYZNAWCY KOŃCA SEZONU BIEGOWEGO | GRODZISK MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 01:24:37 | 05:33:16 | 08:20:30 | 10:59:35 | |
55 | KOSTRZEWSKI Sławomir | 1037 | GŁUCHOŁAZY | Masters M - 40 | 01:18:50 | 05:18:34 | 08:04:39 | 11:02:15 | ||
56 | BRYNIARSKI Bartosz | 1048 | JELENIA GÓRA | Masters M - 40 | 01:24:41 | 05:47:17 | 08:36:17 | 11:03:51 | ||
57 | JANUSZ Tomasz | 2065 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:22:12 | 05:23:24 | 08:12:29 | 11:05:01 | ||
58 | BORECKI Daniel | 2158 | BRZEZINA | Masters M - 40 | 01:22:23 | 05:23:34 | 08:12:39 | 11:05:12 | ||
59 | ZIEMKIEWICZ Jarek | 2049 | 2 KROKI DO METY | LUBIN | Masters M - 40 | 01:20:02 | 05:36:25 | 08:15:18 | 11:06:08 | |
60 | SZUBA Teofil | 2175 | MARATOŃCZYK SCZECIN | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:22:47 | 05:40:22 | 08:28:57 | 11:09:22 | |
61 | KRZYŻAN Jakub | 1140 | KW KRAKÓW | JERZMANOWICE | Masters M - 40 | 01:22:09 | 05:33:55 | 08:18:07 | 11:11:04 | |
62 | GABRYSIAK Grzegorz | 2062 | RUDA ŚLĄSKA | Masters M - 40 | 01:23:14 | 05:39:06 | 08:31:47 | 11:13:10 | ||
63 | POSMAN Rafał | 2129 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:26:24 | 05:35:21 | 08:25:11 | 11:14:34 | ||
64 | BŁAŻUK Jarosław | 1128 | SUPMAR | GDYNIA | Masters M - 40 | 01:29:40 | 05:51:09 | 08:37:43 | 11:16:05 | |
65 | HETMAŃSKI Filip | 2008 | KUDWIANKA RUN | KUDOWA -ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:21:36 | 05:39:12 | 08:24:18 | 11:16:43 | |
66 | PAWELEC Mariusz | 2005 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA- ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:21:57 | 05:39:32 | 08:24:39 | 11:17:03 | |
67 | GIBAŁA Marcin | 2095 | BIEGAM POMAGAM | MIELEC | Masters M - 40 | 01:17:43 | 05:35:42 | 08:23:55 | 11:20:54 | |
68 | LEWANDOWSKI Filip | 1216 | ULTRA SZALEŃCY | NIEMCZ | Masters M - 40 | 01:34:07 | 05:47:25 | 08:36:04 | 11:26:15 | |
69 | MRUSZCZYK Jacek | 1208 | KLUB BIEGACZA WARTA | PAJĘCZNO | Masters M - 40 | 01:17:47 | 05:58:51 | 09:00:38 | 11:26:40 | |
70 | PAŁKA Tomasz | 1207 | LUZYX | RZESZÓW | Masters M - 40 | 01:24:32 | 05:36:07 | 08:45:24 | 11:29:20 | |
71 | POTERSKI Mateusz | 2135 | MJP DRUKARNIA | LUBOŃ | Masters M - 40 | 01:22:04 | 05:38:47 | 08:37:25 | 11:32:22 | |
72 | KUGLARZ Szymon | 2145 | WODZISŁAW ŚL. | Masters M - 40 | 01:26:16 | 05:45:12 | 08:39:21 | 11:32:47 | ||
73 | ROGOCZ Maciej | 1147 | ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI | GDYNIA | Masters M - 40 | 01:21:33 | 05:31:44 | 08:38:20 | 11:33:05 | |
74 | SZPYT Andrzej | 2115 | GUBIN | Masters M - 40 | 01:20:40 | 05:39:02 | 08:42:45 | 11:33:29 | ||
75 | ZAJĄC Marcin | 1190 | 77CATS | JÓZEFOSŁAW | Masters M - 40 | 01:21:40 | 05:30:12 | 08:20:30 | 11:34:38 | |
76 | JAWORSKI Przemysław | 2109 | SMOLEC | Masters M - 40 | 01:15:56 | 05:47:32 | 08:46:08 | 11:38:08 | ||
77 | BOBIN Tomasz | 1056 | ZOCHU TEAM | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 01:24:25 | 05:44:38 | 08:42:18 | 11:39:14 | |
78 | HYSKI Mateusz | 1187 | OKROKWIECEJ.PL | MIŁOSZYCE | Masters M - 40 | 01:20:15 | 05:56:09 | 08:48:06 | 11:39:53 | |
79 | KOCOT Sebastian | 1016 | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 01:23:26 | 05:37:38 | 08:24:07 | 11:39:57 | ||
80 | MACKIEWICZ Artur | 1053 | DŁUGOBIEGANIE | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:21:57 | 05:58:46 | 08:56:37 | 11:42:51 | |
81 | HAUPA Maciej | 1162 | FSD RUN DREZDENKO | WIELEŃ | Masters M - 40 | 01:31:44 | 06:16:10 | 08:57:26 | 11:48:53 | |
82 | GAŁEK Wojciech | 2140 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:29:59 | 05:58:12 | 08:51:05 | 11:49:15 | ||
83 | FILIPIAK Sebastian | 2031 | LZS LIPA | LIPA | Masters M - 40 | 01:26:21 | 06:01:05 | 08:52:57 | 11:50:00 | |
84 | STĘŻYCKI Mariusz | 1221 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters M - 40 | 01:21:28 | 05:29:36 | 08:16:22 | 11:50:44 | |
85 | KONDRAK Piotr | 1030 | VEGE RUNNERS | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:27:00 | 05:53:12 | 08:48:14 | 11:52:22 | |
86 | GUZIK Robert | 2105 | PEDRAFORCA | WIĘCKOWICE | Masters M - 40 | 01:26:20 | 05:41:56 | 08:42:20 | 11:54:52 | |
87 | WOLANIN Tomasz | 1200 | SZCZECINEK | Masters M - 40 | 01:27:31 | 05:54:30 | 08:52:16 | 12:06:06 | ||
88 | SIP Wojciech | 1161 | FSD RUN DREZDENKO | DREZDENKO | Masters M - 40 | 01:31:33 | 06:15:59 | 09:04:55 | 12:06:46 | |
89 | URBAŃSKI Dariusz | 1236 | GDAŃSK | Masters M - 40 | 01:20:09 | 05:47:20 | 09:00:11 | 12:08:12 | ||
90 | LUBOCH Krzysztof | 2073 | KW OPOLE | SZYDŁÓW | Masters M - 40 | 01:28:20 | 06:08:18 | 09:02:13 | 12:10:43 | |
91 | FILIPIAK Hieronim | 1078 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Masters M - 40 | 01:32:14 | 05:55:37 | 08:57:23 | 12:11:10 | |
92 | KORDUŁA Zbigniew | 1225 | BIEGOWYSWIAT.PL | GDAŃSK | Masters M - 40 | 01:24:09 | 05:55:52 | 09:08:40 | 12:18:24 | |
93 | WIŚNIEWSKI Artur | 1092 | INTRO | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:25:01 | 05:33:22 | 08:52:09 | 12:19:52 | |
94 | BAREJKA Rafał | 2157 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 01:34:56 | 06:12:16 | 09:23:50 | 12:20:02 | ||
95 | AL-JEABORY Mahdi | 1072 | JAWORZNO | Masters M - 40 | 01:27:01 | 05:58:25 | 09:03:40 | 12:20:22 | ||
96 | KADECKI Marek | 1137 | KARGOSZYN | Masters M - 40 | 01:27:13 | 06:16:56 | 09:22:43 | 12:21:06 | ||
97 | RYCZYŃSKI Jacek | 2026 | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 01:27:37 | 06:08:09 | 09:18:20 | 12:21:55 | ||
98 | GONCHAROV Andrei | 2111 | WROCLAW | Masters M - 40 | 01:31:10 | 06:15:54 | 09:21:20 | 12:28:46 | ||
99 | BAŁAGA Marcin | 2001 | KTO DOGONI PSA? | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:25:00 | 05:56:12 | 09:12:48 | 12:28:53 | |
100 | FIGURA Tomek | 1124 | BIEGIEMRADOM! | RADOM | Masters M - 40 | 01:35:03 | 06:17:31 | 09:23:22 | 12:29:34 | |
101 | STYSIEK Piotr | 1163 | BIEGIEMRADOM! | RADOM | Masters M - 40 | 01:35:35 | 06:17:12 | 09:26:33 | 12:30:06 | |
102 | POTOCZNY Mirosław | 1157 | JAWORZNO | Masters M - 40 | 01:27:17 | 06:16:10 | 09:34:33 | 12:36:52 | ||
103 | SZANDAŁA Jacek | 2165 | CAŁA OLEŚNICA BIEGA | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 01:25:37 | 05:59:25 | 09:27:25 | 12:37:09 | |
104 | DEC Rafał | 2074 | BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA | BIERUTÓW | Masters M - 40 | 01:26:15 | 05:59:33 | 09:27:31 | 12:37:19 | |
105 | KISIELEWSKI Konrad | 1143 | KROK PO KROKU | KIELCE | Masters M - 40 | 01:23:07 | 06:22:40 | 09:45:00 | 12:41:08 | |
106 | KRAWIETZ Tomasz | 2114 | IZERSKI NIEDŹWIEDŻ | SZKLARSKA POREBA | Masters M - 40 | 01:25:54 | 06:19:55 | 09:32:13 | 12:41:17 | |
107 | ROLICZ Tomasz | 1116 | JUGÓW | Masters M - 40 | 01:26:30 | 06:12:12 | 09:50:29 | 12:41:20 | ||
GRZELAK Daniel | 2172 | MARATON LESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 01:34:15 DNF | 06:25:04 DNF | 09:43:23 DNF | 12:46:55 DNF | ||
109 | WIŚNIEWSKI Radosław | 1210 | BEAUTY SPORT | ŁODŹ | Masters M - 40 | 01:29:38 | 06:16:06 | 09:43:15 | 12:50:05 | |
110 | NIZIOŁEK Marek | 2106 | PEDRAFORCA | ZABORZE | Masters M - 40 | 01:34:41 | 06:26:55 | 09:48:47 | 12:57:50 | |
111 | KRASIŃSKI Tomasz | 1247 | JÓZEFÓW NAD WISŁĄ | Masters M - 40 | 01:23:15 | 06:25:21 | 09:45:20 | 13:02:09 | ||
PYSZKA Remigiusz | 2037 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:21:39 DNF | 05:49:25 DNF | 09:13:54 DNF | 13:04:30 DNF | |||
113 | BĄKOWSKI Marcin | 2120 | KLUB ŚLIMAKA TORPEDY | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:37:50 | 06:34:26 | 09:54:27 | 13:05:38 | |
114 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 1019 | ULTRA SZALEŃCY | NOWA WIEŚ WIELKA | Masters M - 40 | 01:36:51 | 06:20:36 | 09:48:27 | 13:06:56 | |
115 | KRUZEL Rafał | 1241 | BIEGOWE MISIE | LEGNICA | Masters M - 40 | 01:36:33 | 06:35:37 | 10:00:38 | 13:08:05 | |
116 | SIENICKI Piotr | 2130 | KOSZALIN | Masters M - 40 | 01:40:13 | 06:44:07 | 10:14:51 | 13:24:23 | ||
117 | JAWORSKI Piotr | 1211 | PIOTRBIEGA | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:38:16 | 06:50:52 | 10:26:31 | 13:34:52 | |
WAŁEK Piotr | 2017 | RUNNERS TEAM QUIBL | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:31:25 DNF | 06:35:04 DNF | 10:24:29 DNF | 13:50:25 DNF | ||
KUJAWA Marek | 2014 | SZCZYTNA BIEGA | SZCZYTNA | Masters M - 40 | 01:29:59 DNF | 06:42:08 DNF | 10:38:16 DNF | 14:04:06 DNF | ||
120 | SŁAWIŃSKI Kazimierz | 2167 | KIELCE | Masters M - 40 | 01:27:34 | 06:16:29 | 09:44:29 | 14:07:24 | ||
121 | POCHYLSKI Dominik | 2141 | TEAM GUTO / WLKP MOUNTAINS ULTRA / FREE RUN | LUBOŃ | Masters M - 40 | 01:31:16 | 07:25:34 | 10:57:11 | 14:15:35 | |
122 | KITLAS Dariusz | 1186 | SOCHONIE | Masters M - 40 | 01:26:31 | 06:23:18 | 10:04:52 | 14:25:27 | ||
CINCIO Robert | 2148 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | BIESIEKIERZ | Masters M - 40 | 01:34:16 DNF | 07:54:25 DNF | 11:46:02 DNF | DNF | ||
ZIEMBA Damian | 2117 | HRT/ANTONTEAM | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Masters M - 40 | 01:21:25 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
BUBEL Sebastian | 2061 | JW 3390 | TWARDOWICE | Masters M - 40 | 01:41:29 DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 125 wynik(ów)