BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY |
Data : | 2022-07-14 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 371 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 75 |
Ukończyło : | 281 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOCIOŁOWICZ Piotr | 1092 | BIEGAM W GÓRACH BARDZKICH | JANOWIEC | Masters M - 40 | 01:01:08 | |
2 | KOMZA Radosław | 2142 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:01:27 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||
ŚLEZIAK Jarosław | 2186 | DANIEL WOSIK TERVEL TEAM | ZŁOTY STOK | Masters M - 40 | 01:03:53 DNF | ||
4 | PAWŁOWSKI Marcin | 2169 | WILKÓW OSIEDLE | Masters M - 40 | 01:04:27 | ||
KOZIEŁ Tomasz | 2013 | #WAWRZYNTEAM | KUDOWA-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:04:40 DNF | ||
6 | KRUPA Marcin | 1045 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | Masters M - 40 | 01:05:08 | |
BUK Sławomir | 2184 | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 01:05:40 DNF | |||
8 | MATYSIAK Bartłomiej | 2133 | WILD ULTRA WARRIORS | CZACHÓWEK | Masters M - 40 | 01:06:37 | |
9 | TATARA Mateusz | 1207 | RUN-G | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:06:39 | |
10 | MARZEC Grzegorz | 1183 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | SZCZEPANEK | Masters M - 40 | 01:07:13 | |
11 | BOTKIEWICZ Jarosław | 1024 | STKOWCZYKI / WKURW_TEAM | PIASECZNA GÓRKA | Masters M - 40 | 01:07:32 | |
DWORNIK Maciek | 2020 | WARCZĄCE SZPRYCHY | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:07:53 DNF | ||
MIKOŁAJCZYK Mirosław | 2216 | MIRAZ RACE TEAM | ZABRZE | Masters M - 40 | 01:08:55 DNF | ||
14 | ZAJĄC Sebastian | 2155 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 01:09:40 | |
15 | BARTOSZEWSKI Grzegorz | 1094 | TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKI | DŁUGOŁĘKA | Masters M - 40 | 01:10:25 | |
16 | KOWALCZYK Marek | 2161 | ZLOTY-STOK | Masters M - 40 | 01:10:29 | ||
17 | GRABLEWSKI Grzegorz | 1268 | MKS SIECHNICE | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:10:34 | |
18 | RINK Jan | 2153 | BOLKÓW | Masters M - 40 | 01:10:34 | ||
19 | BODANKA Piotr | 2214 | APAMA ACOUSTIC PROJECT | NIEZNANICE | Masters M - 40 | 01:11:53 | |
20 | STĘPNIK Paweł | 2046 | KIELCE | Masters M - 40 | 01:12:02 | ||
21 | ZAJĄC Leszek | 2187 | LESZ NO LIMITS RUNNERS /L.O.T.A.Z | WŁOSZAKOWICE | Masters M - 40 | 01:12:14 | |
22 | FERSZT Piotr | 1283 | ULTRA WAY TEAM | OLSZTYN | Masters M - 40 | 01:13:07 | |
23 | GRYNAGIEL Przemysław | 2151 | OSIEK NAD WISŁĄ | Masters M - 40 | 01:13:50 | ||
24 | ZIĘTAK Andrzej | 1161 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BRZOZA | Masters M - 40 | 01:16:32 | |
25 | MYŚLIWIEC Robert | 2082 | DZIKI & WOLNY | RZESZÓW | Masters M - 40 | 01:16:42 | |
26 | SEKMAN Tomasz | 2083 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:17:04 | ||
27 | FOJT Krzysztof | 2207 | APR69 | ŁAZISKA GÓRNE | Masters M - 40 | 01:17:10 | |
28 | JANKOWSKI Marcin | 2127 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:17:20 | |
29 | LUTY Paweł | 2185 | BALICE | Masters M - 40 | 01:17:25 | ||
30 | KUJAWA Krzysztof | 2002 | BUNDORAN | Masters M - 40 | 01:17:27 | ||
31 | LOREK Adam | 2038 | #BIEGAJLESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 01:17:43 | |
32 | BŁĘDOWSKI Mariusz | 1192 | COYOTE TEAM | WŁOCŁAWEK | Masters M - 40 | 01:17:49 | |
33 | WARDZYŃSKI Łukasz | 2221 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:18:40 | ||
34 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 1118 | RADLINIOKI W BIEGU | RADLIN | Masters M - 40 | 01:18:44 | |
SIKORSKI Marcin | 2168 | TT SZCZECIN | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:19:09 DNF | ||
36 | ISZCZAK Kazimierz | 2080 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:20:04 | ||
37 | DOBROŚ Tomasz | 2004 | WIERUSZÓW | Masters M - 40 | 01:20:19 | ||
38 | SAMORAŃSKI Krzysztof | 1196 | ULTRA-SZCZĘŚCIE | WYMYSŁÓW | Masters M - 40 | 01:20:22 | |
39 | SZAFRANIEC Tomasz | 2061 | MIĘDZYRZECKIE GAZELE | MIĘDZYRZECZ | Masters M - 40 | 01:20:41 | |
40 | LISIECKI Tomasz | 1343 | TRZYNASTKA PLUS | LUBOŃ | Masters M - 40 | 01:20:50 | |
41 | MAZUREK Roman | 1265 | SPARTANIE DZIECIOM | MUROW | Masters M - 40 | 01:20:53 | |
42 | KURCZYK Tomasz | 2112 | KOŚMIDRY | Masters M - 40 | 01:20:57 | ||
43 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 2057 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:21:00 | ||
44 | SKORCZYK Adrian | 2183 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 01:21:01 | |
45 | TASZAREK Jakub | 2210 | PROJEKT.JTA JAKUB TASZAREK | MROWINO | Masters M - 40 | 01:21:06 | |
46 | KRÓL Maciej | 1175 | WIRAN TEAM | REDA | Masters M - 40 | 01:21:11 | |
MUCHA Michał | 2219 | NOCNY POYEB TEAM | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:21:16 DNF | ||
TOKARCZYK Marcin | 2003 | NYSA | Masters M - 40 | 01:21:17 DNF | |||
LANGE Szymon | 2217 | WSK-SZYMONIX | ŚREM | Masters M - 40 | 01:21:22 DNF | ||
50 | GURGACZ Tomasz | 2066 | BYTOM ODRZANSKI | Masters M - 40 | 01:21:25 | ||
51 | WOS Rafal | 1041 | STAJNIAK TEAM | GEITHUS | Masters M - 40 | 01:21:34 | |
BABIRECKI Krzysztof | 2129 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:21:53 DNF | ||
53 | MOKRYCKI Krystian | 1293 | POLANICA-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:22:13 | ||
SZARAPANOWSKI Damian | 2156 | ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | NOWA WIOSKA | Masters M - 40 | 01:22:22 DNF | ||
55 | KRAWCZUK Dawid | 1169 | 151 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W SKWIERZYNIE | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:22:24 | |
56 | ZIELIŃSKI Przemysław | 1279 | RADOMSKO | Masters M - 40 | 01:22:35 | ||
WITEK Eryk | 2218 | QC SPARTY MONIA GYM QŹNIA TALENTÓW ADAMA | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:22:47 DNF | ||
58 | KARAMON Marcin | 2200 | OPOLE | Masters M - 40 | 01:23:07 | ||
59 | FALDZINSKI Bartosz | 2164 | POLACY BIEGAJĄ W NL | NYSA | Masters M - 40 | 01:23:26 | |
60 | JARUS Andrzej | 1093 | POLISH WINGS | GALLSPACH | Masters M - 40 | 01:23:28 | |
61 | ZAMBRZYCKI Maciej | 2105 | RESHAPE RUNNERS | GLIWICE | Masters M - 40 | 01:23:47 | |
62 | ŻABIEREK Tomasz | 2092 | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 01:23:54 | ||
63 | WIĄCEK Łukasz | 1080 | IRS KRAKÓW | ZIELONKI | Masters M - 40 | 01:24:07 | |
64 | KOWALSKI Łukasz | 2045 | PHILLIPS MEDISIZE | GIERAŁTOWICE | Masters M - 40 | 01:24:10 | |
65 | SALWA Krzysztof | 1088 | SALCLAN-TEAM | KIELCE | Masters M - 40 | 01:24:11 | |
66 | KONARSKI Maciej | 1147 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | PODKOWA LEŚNA | Masters M - 40 | 01:24:28 | |
67 | CHACIŃSKI Mikołaj | 1288 | PROAUTOMATION | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:24:37 | |
68 | BULIKOWSKI Tomasz | 2017 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:24:44 | ||
69 | BALCERZAK Robert | 2050 | KLUB BIEGACZA WARTA | PAJĘCZNO | Masters M - 40 | 01:24:55 | |
70 | SUCH Arkadiusz | 1246 | RZESZÓW | Masters M - 40 | 01:25:15 | ||
71 | GAJ Grzegorz | 1339 | BORKI TEAM | BIAŁOBRZEGI | Masters M - 40 | 01:25:25 | |
72 | BUCHOWICZ Krzysztof | 1359 | WIELOGLOWY | Masters M - 40 | 01:26:02 | ||
PAROL Paweł | 2097 | SZYMANKOWSZCZYZNA | SZYMANKOWSZCZYZNA | Masters M - 40 | 01:26:08 DNF | ||
PAJOR Krzysztof | 2100 | 100PASS | SWARZĘDZ | Masters M - 40 | 01:26:11 DNF | ||
75 | GAWLIK Marcin | 1164 | GONIĘ "MISZCZA" - MKS SIECHNICE | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:26:12 | |
76 | KOWALCZYK Paweł | 1357 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Masters M - 40 | 01:26:13 | |
77 | SMYK Mariusz | 2220 | LUBLIN | Masters M - 40 | 01:26:30 | ||
78 | PAWLAK Bartosz | 1284 | RUN AND FLY | JABŁONNA | Masters M - 40 | 01:26:38 | |
79 | SIEPIOŁA Cezary | 2149 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | MORĄG | Masters M - 40 | 01:26:48 | |
80 | BOTTCHER Andrzej | 1210 | SKB GRANIT | STRZELIN | Masters M - 40 | 01:28:09 | |
81 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 1014 | BUKOWNO | Masters M - 40 | 01:28:53 | ||
82 | WIŚNIEWSKI Artur | 1176 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:29:02 | ||
83 | SZOPA Marek | 1300 | TEAM KOPEĆ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:29:06 | |
84 | MALINOWSKI Grzegorz | 2005 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 01:29:40 | ||
85 | KWIATKOWSKI Przemyslaw | 2148 | PWSD GNIEZNO | GNIEZNO | Masters M - 40 | 01:29:44 | |
86 | SZYGENDA Sebastian | 2147 | TIGER TEAM | WRZEŚNIA | Masters M - 40 | 01:29:45 | |
87 | BOBIN Tomasz | 1264 | ZOCHU TEAM | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:30:27 | |
88 | KOSTERA Tomasz | 1252 | VEGE RUNNERS | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:30:49 | |
89 | SUPEŁ Jacek | 1142 | NIEZRZESZONY | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:31:24 | |
SPECHT Mikołaj | 2209 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:31:50 DNF | |||
91 | TOPOLSKI Piotr | 1222 | SZTAFETA NADZIEI | SOPOT | Masters M - 40 | 01:32:00 | |
NOWOSŁAWSKI Krzysztof | 2103 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:32:06 DNF | ||
BŁASZKOWSKI Daniel | 2032 | MAJ.R RAWICZ | RAWICZ | Masters M - 40 | 01:32:15 DNF | ||
94 | LECHOWICZ Mariusz | 1018 | 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:32:24 | |
95 | KRUZEL Tomasz | 1286 | GRUPA JURA | ZAWIERCIE | Masters M - 40 | 01:32:27 | |
96 | KRZYŻAN Jakub | 1017 | KW KRAKÓW | JERZMANOWICE | Masters M - 40 | 01:32:57 | |
97 | SEGIN Marcin | 2006 | SPRINT ZALEWO | ZALEWO | Masters M - 40 | 01:33:26 | |
98 | SZYMAŁA Mateusz | 1191 | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 01:33:38 | |
99 | RADZIWOŃ Krzysztof | 2065 | GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNA | POLKOWICE | Masters M - 40 | 01:33:54 | |
STRZYŻEWSKI Paweł | 2206 | SZCZYT ZA SZCZYTEM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:33:54 DNF | ||
KARBOWSKI Jarosław | 2029 | K.S .LENIWIEC | SYCÓW | Masters M - 40 | 01:33:56 DNF | ||
102 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 1348 | BIELSKO BIAŁA | Masters M - 40 | 01:34:01 | ||
DRZASZCZ Marek | 2182 | CROSSELITE | TCZEW | Masters M - 40 | 01:34:04 DNF | ||
104 | OLESIŃSKI Piotr | 2048 | DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW | SOCHACZEW | Masters M - 40 | 01:34:20 | |
ADAMCZYK Marcin | 2096 | GOŁUSKI | Masters M - 40 | 01:34:28 DNF | |||
106 | GAŁKA Jacek | 2044 | VEGE RUNNERS | ŻMIGRÓD | Masters M - 40 | 01:34:38 | |
107 | BARTNIAK Kamil | 1181 | NO LIMITS TRAIL | STARA WIEŚ | Masters M - 40 | 01:34:45 | |
108 | HAJDUGA Łukasz | 1115 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | DĘBSKA KUŹNIA | Masters M - 40 | 01:35:06 | |
109 | TOMASZEWSKI Michał | 1203 | BIEG OPOLSKI | OPOLE | Masters M - 40 | 01:35:07 | |
110 | KAMIŃSKI Daniel | 1109 | KS GRUCHA / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | OZORKÓW | Masters M - 40 | 01:35:09 | |
111 | GRZEŚKOWIAK Zbigniew | 1171 | JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZY | JUTROSIN | Masters M - 40 | 01:35:15 | |
112 | WYSOCZAŃSKI Adrian | 2099 | PIETRZYKOWICE | PIETRZYKOWICE | Masters M - 40 | 01:35:34 | |
113 | CZAPLA Tomasz | 1105 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 01:36:39 | ||
WIĘCZKOWSKI Wojciech | 2027 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:36:58 DNF | |||
WRONKA Tymoteusz | 2104 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:37:07 DNF | ||
116 | GÓRCZYŃSKI Rafał | 2043 | NOWY TOMYŚL | Masters M - 40 | 01:37:21 | ||
117 | MANIAS Michał | 1124 | STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | Masters M - 40 | 01:38:06 | |
118 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1031 | BIEGACZE JUNIORA-RUNNERS TEAM | KICIN | Masters M - 40 | 01:38:22 | |
CHOŁUJ Jarek | 2008 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | Masters M - 40 | 01:38:23 DNF | ||
120 | MACKIEWICZ Artur | 1128 | DŁUGOBIEGANIE | MASZEWO | Masters M - 40 | 01:38:35 | |
121 | BUKOWSKI Stanislaw | 1213 | LAUGASKOKK / ZABIEGANI REYKJAVÍK | KÓPAVOGUR | Masters M - 40 | 01:38:46 | |
122 | ZYZAŃSKI Andrzej | 2110 | ANATOMIA BIEGANIA | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:39:25 | |
ŁABĘDZKI Mariusz | 2023 | ŻAROWO | Masters M - 40 | 01:39:34 DNF | |||
124 | CZYŻ Łukasz | 2010 | ESTEAM | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 01:39:47 | |
125 | GRABOWICZ Paweł | 1218 | SIEKIERKI WIELKIE | Masters M - 40 | 01:39:56 | ||
126 | SZMYT Piotr | 1015 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAN | Masters M - 40 | 01:39:59 | |
127 | BOGACZYK Krzysztof | 1247 | RÓWNE | Masters M - 40 | 01:40:26 | ||
128 | AL-JEABORY Mahdi | 1125 | CZARNA TĘCZA | JAWORZNO | Masters M - 40 | 01:40:36 | |
GAWRON Bartłomiej | 2058 | POLSKA NOWA WIEŚ | Masters M - 40 | 01:41:17 DNF | |||
130 | ZAWADZKI Tomasz | 2123 | ALEKSANDRIA | Masters M - 40 | 01:41:25 | ||
131 | MILEWSKI Maciej | 1253 | SAMOTNY WILK | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:41:28 | |
132 | STYCZYŃSKI Grzegorz | 1347 | DATAFEEDWATCH TEAM | JAWORZE | Masters M - 40 | 01:41:29 | |
KRZEMIŃSKI Jacek | 2181 | POLDEK TEAM | OPOLE | Masters M - 40 | 01:41:51 DNF | ||
134 | HELWICH Pawel | 1033 | HERLEV | Masters M - 40 | 01:42:00 | ||
135 | BUJLIS Eugeniusz | 1140 | IDENTAL CLINIQUE | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:42:04 | |
136 | BUKOWSKI Michał | 1267 | DARK SIDE OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Masters M - 40 | 01:42:05 | |
137 | ŁUGOWSKI Marek | 2193 | UTM170 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:42:39 | |
138 | LOMAGISTRO Pietro | 2194 | A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO X | CURTATONE | Masters M - 40 | 01:42:40 | |
139 | KEPKE Michał | 2213 | LUBAŃ | Masters M - 40 | 01:42:44 | ||
140 | STYSIEK Piotr | 1319 | BIEGIEM RADOM! | RADOM | Masters M - 40 | 01:43:31 | |
141 | NOGA Krystian | 1040 | DKS - DWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY SWD! | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Masters M - 40 | 01:43:51 | |
142 | MARCHWICKI Arkadiusz | 2179 | FEHLAU RUN TEAM | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:44:22 | |
143 | GUZIK Daniel | 1354 | GRABOWA | Masters M - 40 | 01:44:40 | ||
144 | HAUPA Maciej | 1236 | WIELEŃ | Masters M - 40 | 01:45:01 | ||
145 | JANUSZEWSKI Piotr | 1329 | MKS ROBOTY DROGOWE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Masters M - 40 | 01:45:20 | |
146 | NÓŻKA Andrzej | 1351 | PYRNIK | Masters M - 40 | 01:45:27 | ||
ZIĘTEK Krzysztof | 2139 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:45:57 DNF | ||
148 | KUŻEL Adrian | 1022 | NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKO | NOWE MIASTECZKO | Masters M - 40 | 01:46:56 | |
149 | KUPIEC Maciej | 2012 | #ŻEBERKATEAM | IWINY | Masters M - 40 | 01:47:54 | |
150 | PIOTROWSKI Michał | 2022 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:47:55 | |
151 | PÓŁGRABIA Dawid | 2031 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:47:57 | |
152 | STRASZEWSKI Leszek | 1057 | KS M. E. T. A. | CZYŻOWICE | Masters M - 40 | 01:48:48 | |
153 | ŚWITALSKI Andrzej | 1095 | CZĘSTOCHOWA | Masters M - 40 | 01:48:54 | ||
154 | DZIADOŃ Grzegorz | 1323 | ZABIERZÓW BOCHEŃSKI | Masters M - 40 | 01:49:00 | ||
155 | GŁADYSZ Robert | 2140 | SCE24.PL | BIELAWA | Masters M - 40 | 01:49:15 | |
SOKOŁOWSKI Artur | 2077 | TEAM ZABIEGANEDNI | OTWOCK | Masters M - 40 | 01:50:13 DNF | ||
DĘBEK Piotr | 2121 | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 01:51:01 DNF | ||
SKARŻYŃSKI Wojciech | 2081 | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:51:30 DNF | |||
159 | FURMAŃCZYK Michał | 1307 | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 01:51:55 | ||
160 | LORANC Paweł | 1013 | WILD BUCHAYS | KOZY | Masters M - 40 | 01:52:07 | |
161 | DEIGSLER Przemysław | 1091 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:55:27 | |
162 | NOWAK Tomasz | 1102 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | JANOWIEC WLKP | Masters M - 40 | 01:55:35 | |
163 | WAPA Marek | 1198 | BIAŁA PODLASKA | Masters M - 40 | 01:56:21 | ||
164 | PAWLAK Jarosław | 1056 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Masters M - 40 | 01:58:08 |
Znaleziono 164 wynik(ów)