BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY |
Data : | 2022-07-14 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 371 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 75 |
Ukończyło : | 281 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAWŁOWSKI Marcin | 2169 | WILKÓW OSIEDLE | Masters M - 40 | 01:04:27 | 04:02:41 | 06:00:02 | 07:44:09 | ||
2 | KOCIOŁOWICZ Piotr | 1092 | BIEGAM W GÓRACH BARDZKICH | JANOWIEC | Masters M - 40 | 01:01:08 | 04:06:57 | 06:12:22 | 08:20:50 | |
3 | MATYSIAK Bartłomiej | 2133 | WILD ULTRA WARRIORS | CZACHÓWEK | Masters M - 40 | 01:06:37 | 04:25:21 | 06:34:45 | 08:30:23 | |
4 | KOMZA Radosław | 2142 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:01:27 | 04:13:22 | 06:32:51 | 08:34:03 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
ŚLEZIAK Jarosław | 2186 | DANIEL WOSIK TERVEL TEAM | ZŁOTY STOK | Masters M - 40 | 01:03:53 DNF | 04:09:47 DNF | 06:28:17 DNF | 08:37:46 DNF | ||
6 | MARZEC Grzegorz | 1183 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | SZCZEPANEK | Masters M - 40 | 01:07:13 | 04:35:37 | 06:43:06 | 08:42:28 | |
7 | BARTOSZEWSKI Grzegorz | 1094 | TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKI | DŁUGOŁĘKA | Masters M - 40 | 01:10:25 | 04:33:42 | 06:50:14 | 08:52:21 | |
BUK Sławomir | 2184 | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 01:05:40 DNF | 04:31:44 DNF | 06:50:32 DNF | 09:06:40 DNF | |||
9 | RINK Jan | 2153 | BOLKÓW | Masters M - 40 | 01:10:34 | 04:36:32 | 06:54:20 | 09:10:45 | ||
10 | BODANKA Piotr | 2214 | APAMA ACOUSTIC PROJECT | NIEZNANICE | Masters M - 40 | 01:11:53 | 04:44:15 | 07:07:12 | 09:13:03 | |
11 | TATARA Mateusz | 1207 | RUN-G | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:06:39 | 04:35:20 | 07:05:05 | 09:16:59 | |
12 | STĘPNIK Paweł | 2046 | KIELCE | Masters M - 40 | 01:12:02 | 04:41:56 | 07:01:16 | 09:17:36 | ||
13 | BOTKIEWICZ Jarosław | 1024 | STKOWCZYKI / WKURW_TEAM | PIASECZNA GÓRKA | Masters M - 40 | 01:07:32 | 04:44:10 | 06:57:39 | 09:17:45 | |
14 | ZAJĄC Leszek | 2187 | LESZ NO LIMITS RUNNERS /L.O.T.A.Z | WŁOSZAKOWICE | Masters M - 40 | 01:12:14 | 04:51:13 | 07:07:41 | 09:22:08 | |
15 | GRYNAGIEL Przemysław | 2151 | OSIEK NAD WISŁĄ | Masters M - 40 | 01:13:50 | 04:41:48 | 07:07:54 | 09:22:10 | ||
16 | KRUPA Marcin | 1045 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | Masters M - 40 | 01:05:08 | 04:50:08 | 07:06:01 | 09:22:28 | |
17 | MYŚLIWIEC Robert | 2082 | DZIKI & WOLNY | RZESZÓW | Masters M - 40 | 01:16:42 | 04:51:05 | 07:09:00 | 09:34:04 | |
18 | ZIĘTAK Andrzej | 1161 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BRZOZA | Masters M - 40 | 01:16:32 | 04:57:37 | 07:16:41 | 09:36:14 | |
19 | KOWALCZYK Marek | 2161 | ZLOTY-STOK | Masters M - 40 | 01:10:29 | 04:45:14 | 07:16:13 | 09:46:47 | ||
20 | KARAMON Marcin | 2200 | OPOLE | Masters M - 40 | 01:23:07 | 05:05:30 | 07:30:31 | 09:48:58 | ||
21 | WARDZYŃSKI Łukasz | 2221 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:18:40 | 04:54:38 | 07:19:52 | 09:49:16 | ||
22 | ZAJĄC Sebastian | 2155 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 01:09:40 | 04:51:05 | 07:22:43 | 09:49:33 | |
23 | LOREK Adam | 2038 | #BIEGAJLESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 01:17:43 | 05:02:04 | 07:31:35 | 09:55:45 | |
24 | SUCH Arkadiusz | 1246 | RZESZÓW | Masters M - 40 | 01:25:15 | 05:20:08 | 07:42:06 | 09:55:56 | ||
25 | KOWALSKI Łukasz | 2045 | PHILLIPS MEDISIZE | GIERAŁTOWICE | Masters M - 40 | 01:24:10 | 05:10:23 | 07:37:22 | 09:58:12 | |
26 | BUCHOWICZ Krzysztof | 1359 | WIELOGLOWY | Masters M - 40 | 01:26:02 | 05:13:08 | 07:43:08 | 09:59:26 | ||
27 | JANKOWSKI Marcin | 2127 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:17:20 | 05:10:11 | 07:43:57 | 10:00:00 | |
28 | SZAFRANIEC Tomasz | 2061 | MIĘDZYRZECKIE GAZELE | MIĘDZYRZECZ | Masters M - 40 | 01:20:41 | 05:17:23 | 07:42:22 | 10:02:26 | |
29 | SKORCZYK Adrian | 2183 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 01:21:01 | 05:20:12 | 07:46:12 | 10:05:05 | |
30 | WOS Rafal | 1041 | STAJNIAK TEAM | GEITHUS | Masters M - 40 | 01:21:34 | 05:06:19 | 07:30:08 | 10:05:19 | |
31 | SMYK Mariusz | 2220 | LUBLIN | Masters M - 40 | 01:26:30 | 05:17:55 | 07:46:47 | 10:08:08 | ||
32 | ZIELIŃSKI Przemysław | 1279 | RADOMSKO | Masters M - 40 | 01:22:35 | 05:19:34 | 07:46:40 | 10:08:15 | ||
33 | KUJAWA Krzysztof | 2002 | BUNDORAN | Masters M - 40 | 01:17:27 | 05:13:18 | 07:41:27 | 10:08:34 | ||
34 | DOBROŚ Tomasz | 2004 | WIERUSZÓW | Masters M - 40 | 01:20:19 | 05:20:51 | 07:47:50 | 10:09:09 | ||
35 | SEKMAN Tomasz | 2083 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:17:04 | 05:08:55 | 07:47:08 | 10:14:33 | ||
36 | SAMORAŃSKI Krzysztof | 1196 | ULTRA-SZCZĘŚCIE | WYMYSŁÓW | Masters M - 40 | 01:20:22 | 05:15:47 | 07:45:36 | 10:20:39 | |
37 | FERSZT Piotr | 1283 | ULTRA WAY TEAM | OLSZTYN | Masters M - 40 | 01:13:07 | 05:08:23 | 07:49:54 | 10:20:53 | |
38 | GRABLEWSKI Grzegorz | 1268 | MKS SIECHNICE | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:10:34 | 05:15:49 | 07:47:40 | 10:21:02 | |
39 | KURCZYK Tomasz | 2112 | KOŚMIDRY | Masters M - 40 | 01:20:57 | 05:11:44 | 07:53:17 | 10:25:43 | ||
40 | WIĄCEK Łukasz | 1080 | IRS KRAKÓW | ZIELONKI | Masters M - 40 | 01:24:07 | 05:16:14 | 07:43:39 | 10:25:50 | |
41 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 2057 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:21:00 | 05:12:06 | 07:53:49 | 10:26:14 | ||
42 | GAJ Grzegorz | 1339 | BORKI TEAM | BIAŁOBRZEGI | Masters M - 40 | 01:25:25 | 05:25:28 | 08:07:14 | 10:28:42 | |
43 | CHACIŃSKI Mikołaj | 1288 | PROAUTOMATION | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:24:37 | 05:26:56 | 08:02:40 | 10:29:38 | |
44 | BŁĘDOWSKI Mariusz | 1192 | COYOTE TEAM | WŁOCŁAWEK | Masters M - 40 | 01:17:49 | 05:23:48 | 08:03:54 | 10:34:33 | |
45 | GURGACZ Tomasz | 2066 | BYTOM ODRZANSKI | Masters M - 40 | 01:21:25 | 05:11:10 | 07:50:36 | 10:40:13 | ||
46 | FOJT Krzysztof | 2207 | APR69 | ŁAZISKA GÓRNE | Masters M - 40 | 01:17:10 | 05:22:16 | 08:27:07 | 10:41:38 | |
47 | MOKRYCKI Krystian | 1293 | POLANICA-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:22:13 | 05:20:47 | 07:59:55 | 10:41:55 | ||
48 | SALWA Krzysztof | 1088 | SALCLAN-TEAM | KIELCE | Masters M - 40 | 01:24:11 | 05:27:39 | 08:14:48 | 10:44:17 | |
49 | LUTY Paweł | 2185 | BALICE | Masters M - 40 | 01:17:25 | 05:25:05 | 08:05:08 | 10:44:52 | ||
50 | ZAMBRZYCKI Maciej | 2105 | RESHAPE RUNNERS | GLIWICE | Masters M - 40 | 01:23:47 | 05:23:40 | 08:07:17 | 10:45:33 | |
51 | CZAPLA Tomasz | 1105 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 01:36:39 | 05:39:47 | 08:12:44 | 10:49:27 | ||
52 | SIEPIOŁA Cezary | 2149 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | MORĄG | Masters M - 40 | 01:26:48 | 05:26:50 | 08:08:03 | 10:51:32 | |
53 | MAZUREK Roman | 1265 | SPARTANIE DZIECIOM | MUROW | Masters M - 40 | 01:20:53 | 05:31:37 | 08:12:50 | 10:51:52 | |
54 | FALDZINSKI Bartosz | 2164 | POLACY BIEGAJĄ W NL | NYSA | Masters M - 40 | 01:23:26 | 05:32:32 | 08:14:08 | 10:52:09 | |
55 | BULIKOWSKI Tomasz | 2017 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:24:44 | 05:31:39 | 08:22:30 | 10:52:13 | ||
SIKORSKI Marcin | 2168 | TT SZCZECIN | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:19:09 DNF | 05:25:24 DNF | 08:16:08 DNF | 10:52:47 DNF | ||
57 | KONARSKI Maciej | 1147 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | PODKOWA LEŚNA | Masters M - 40 | 01:24:28 | 05:31:34 | 08:19:05 | 10:55:53 | |
58 | KRZYŻAN Jakub | 1017 | KW KRAKÓW | JERZMANOWICE | Masters M - 40 | 01:32:57 | 05:44:07 | 08:20:16 | 10:56:08 | |
TOKARCZYK Marcin | 2003 | NYSA | Masters M - 40 | 01:21:17 DNF | 05:26:52 DNF | 08:20:00 DNF | 10:58:58 DNF | |||
60 | GRZEŚKOWIAK Zbigniew | 1171 | JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZY | JUTROSIN | Masters M - 40 | 01:35:15 | 05:56:44 | 08:33:45 | 10:59:27 | |
61 | JARUS Andrzej | 1093 | POLISH WINGS | GALLSPACH | Masters M - 40 | 01:23:28 | 05:35:56 | 08:20:39 | 11:02:47 | |
62 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 1118 | RADLINIOKI W BIEGU | RADLIN | Masters M - 40 | 01:18:44 | 05:36:45 | 11:04:03 | ||
63 | TASZAREK Jakub | 2210 | PROJEKT.JTA JAKUB TASZAREK | MROWINO | Masters M - 40 | 01:21:06 | 05:35:55 | 08:25:09 | 11:06:32 | |
64 | KRÓL Maciej | 1175 | WIRAN TEAM | REDA | Masters M - 40 | 01:21:11 | 05:51:45 | 08:37:12 | 11:13:52 | |
65 | ISZCZAK Kazimierz | 2080 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:20:04 | 05:46:30 | 08:37:10 | 11:16:39 | ||
66 | LISIECKI Tomasz | 1343 | TRZYNASTKA PLUS | LUBOŃ | Masters M - 40 | 01:20:50 | 06:51:18 | 09:04:37 | 11:21:32 | |
PAJOR Krzysztof | 2100 | 100PASS | SWARZĘDZ | Masters M - 40 | 01:26:11 DNF | 05:40:31 DNF | 08:34:26 DNF | 11:22:12 DNF | ||
68 | KOSTERA Tomasz | 1252 | VEGE RUNNERS | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:30:49 | 06:00:11 | 08:36:20 | 11:25:32 | |
69 | MANIAS Michał | 1124 | STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | Masters M - 40 | 01:38:06 | 06:11:20 | 08:44:20 | 11:27:54 | |
70 | SEGIN Marcin | 2006 | SPRINT ZALEWO | ZALEWO | Masters M - 40 | 01:33:26 | 05:58:41 | 08:46:54 | 11:28:14 | |
71 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 1014 | BUKOWNO | Masters M - 40 | 01:28:53 | 05:56:34 | 08:44:04 | 11:30:05 | ||
72 | BARTNIAK Kamil | 1181 | NO LIMITS TRAIL | STARA WIEŚ | Masters M - 40 | 01:34:45 | 06:10:27 | 08:59:48 | 11:33:08 | |
73 | GAWLIK Marcin | 1164 | GONIĘ "MISZCZA" - MKS SIECHNICE | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:26:12 | 06:07:41 | 09:01:19 | 11:34:44 | |
74 | KWIATKOWSKI Przemyslaw | 2148 | PWSD GNIEZNO | GNIEZNO | Masters M - 40 | 01:29:44 | 05:56:38 | 08:48:37 | 11:36:30 | |
75 | SZYGENDA Sebastian | 2147 | TIGER TEAM | WRZEŚNIA | Masters M - 40 | 01:29:45 | 05:56:37 | 08:48:34 | 11:36:30 | |
76 | HELWICH Pawel | 1033 | HERLEV | Masters M - 40 | 01:42:00 | 06:17:09 | 08:59:36 | 11:38:39 | ||
77 | PAWLAK Bartosz | 1284 | RUN AND FLY | JABŁONNA | Masters M - 40 | 01:26:38 | 06:10:48 | 09:00:30 | 11:41:14 | |
78 | LECHOWICZ Mariusz | 1018 | 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:32:24 | 05:57:00 | 08:47:05 | 11:41:17 | |
79 | BUKOWSKI Stanislaw | 1213 | LAUGASKOKK / ZABIEGANI REYKJAVÍK | KÓPAVOGUR | Masters M - 40 | 01:38:46 | 06:12:00 | 08:59:59 | 11:51:01 | |
80 | STYCZYŃSKI Grzegorz | 1347 | DATAFEEDWATCH TEAM | JAWORZE | Masters M - 40 | 01:41:29 | 06:17:56 | 09:13:04 | 11:52:26 | |
81 | ŻABIEREK Tomasz | 2092 | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 01:23:54 | 05:55:52 | 09:18:14 | 11:53:03 | ||
82 | BOBIN Tomasz | 1264 | ZOCHU TEAM | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:30:27 | 06:16:13 | 09:14:51 | 11:53:11 | |
83 | GRABOWICZ Paweł | 1218 | SIEKIERKI WIELKIE | Masters M - 40 | 01:39:56 | 06:26:09 | 09:10:42 | 11:58:32 | ||
84 | WIŚNIEWSKI Artur | 1176 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:29:02 | 06:06:00 | 09:00:43 | 11:58:42 | ||
85 | TOMASZEWSKI Michał | 1203 | BIEG OPOLSKI | OPOLE | Masters M - 40 | 01:35:07 | 05:58:31 | 08:39:34 | 12:00:06 | |
86 | HAJDUGA Łukasz | 1115 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | DĘBSKA KUŹNIA | Masters M - 40 | 01:35:06 | 05:58:31 | 08:39:05 | 12:02:46 | |
87 | SZOPA Marek | 1300 | TEAM KOPEĆ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:29:06 | 06:11:10 | 09:12:40 | 12:08:34 | |
88 | KRUZEL Tomasz | 1286 | GRUPA JURA | ZAWIERCIE | Masters M - 40 | 01:32:27 | 06:15:29 | 09:21:09 | 12:09:33 | |
89 | MILEWSKI Maciej | 1253 | SAMOTNY WILK | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:41:28 | 06:36:05 | 09:22:28 | 12:09:42 | |
90 | GAŁKA Jacek | 2044 | VEGE RUNNERS | ŻMIGRÓD | Masters M - 40 | 01:34:38 | 06:24:55 | 09:29:57 | 12:12:25 | |
91 | TOPOLSKI Piotr | 1222 | SZTAFETA NADZIEI | SOPOT | Masters M - 40 | 01:32:00 | 06:30:53 | 09:28:16 | 12:18:00 | |
92 | KAMIŃSKI Daniel | 1109 | KS GRUCHA / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | OZORKÓW | Masters M - 40 | 01:35:09 | 06:38:32 | 09:26:42 | 12:18:26 | |
93 | RADZIWOŃ Krzysztof | 2065 | GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNA | POLKOWICE | Masters M - 40 | 01:33:54 | 06:17:41 | 09:27:45 | 12:19:20 | |
94 | MALINOWSKI Grzegorz | 2005 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 01:29:40 | 06:22:26 | 09:22:59 | 12:21:45 | ||
95 | WYSOCZAŃSKI Adrian | 2099 | PIETRZYKOWICE | PIETRZYKOWICE | Masters M - 40 | 01:35:34 | 06:27:17 | 09:30:49 | 12:21:51 | |
96 | NOGA Krystian | 1040 | DKS - DWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY SWD! | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Masters M - 40 | 01:43:51 | 06:38:07 | 09:29:03 | 12:22:06 | |
97 | AL-JEABORY Mahdi | 1125 | CZARNA TĘCZA | JAWORZNO | Masters M - 40 | 01:40:36 | 06:35:48 | 09:32:01 | 12:22:35 | |
98 | BOGACZYK Krzysztof | 1247 | RÓWNE | Masters M - 40 | 01:40:26 | 06:29:49 | 09:22:24 | 12:24:24 | ||
99 | BOTTCHER Andrzej | 1210 | SKB GRANIT | STRZELIN | Masters M - 40 | 01:28:09 | 06:19:59 | 09:26:56 | 12:24:32 | |
100 | ZAWADZKI Tomasz | 2123 | ALEKSANDRIA | Masters M - 40 | 01:41:25 | 06:49:00 | 09:41:42 | 12:25:19 | ||
101 | KUŻEL Adrian | 1022 | NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKO | NOWE MIASTECZKO | Masters M - 40 | 01:46:56 | 06:50:57 | 09:48:21 | 12:25:36 | |
102 | CZYŻ Łukasz | 2010 | ESTEAM | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 01:39:47 | 06:34:51 | 09:27:30 | 12:26:38 | |
103 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 1348 | BIELSKO BIAŁA | Masters M - 40 | 01:34:01 | 06:32:36 | 09:25:48 | 12:29:12 | ||
104 | BALCERZAK Robert | 2050 | KLUB BIEGACZA WARTA | PAJĘCZNO | Masters M - 40 | 01:24:55 | 06:18:34 | 09:22:25 | 12:30:22 | |
105 | KOWALCZYK Paweł | 1357 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Masters M - 40 | 01:26:13 | 06:14:15 | 09:12:17 | 12:31:09 | |
CHOŁUJ Jarek | 2008 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | Masters M - 40 | 01:38:23 DNF | 06:49:10 DNF | 09:39:13 DNF | 12:32:54 DNF | ||
107 | ŁUGOWSKI Marek | 2193 | UTM170 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:42:39 | 06:36:24 | 09:31:18 | 12:34:15 | |
108 | LOMAGISTRO Pietro | 2194 | A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO X | CURTATONE | Masters M - 40 | 01:42:40 | 06:36:25 | 09:31:26 | 12:34:54 | |
109 | SUPEŁ Jacek | 1142 | NIEZRZESZONY | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:31:24 | 06:32:44 | 09:29:45 | 12:36:32 | |
110 | KRAWCZUK Dawid | 1169 | 151 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W SKWIERZYNIE | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:22:24 | 06:33:49 | 09:25:20 | 12:37:22 | |
111 | HAUPA Maciej | 1236 | WIELEŃ | Masters M - 40 | 01:45:01 | 06:41:30 | 09:45:47 | 12:43:44 | ||
112 | FURMAŃCZYK Michał | 1307 | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 01:51:55 | 06:57:35 | 10:03:17 | 12:46:21 | ||
113 | ZYZAŃSKI Andrzej | 2110 | ANATOMIA BIEGANIA | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:39:25 | 06:53:17 | 09:58:07 | 12:46:45 | |
114 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1031 | BIEGACZE JUNIORA-RUNNERS TEAM | KICIN | Masters M - 40 | 01:38:22 | 06:45:14 | 09:55:06 | 12:47:04 | |
BŁASZKOWSKI Daniel | 2032 | MAJ.R RAWICZ | RAWICZ | Masters M - 40 | 01:32:15 DNF | 06:35:28 DNF | 09:45:28 DNF | 12:47:04 DNF | ||
116 | SZMYT Piotr | 1015 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAN | Masters M - 40 | 01:39:59 | 06:53:13 | 09:58:06 | 12:47:48 | |
KARBOWSKI Jarosław | 2029 | K.S .LENIWIEC | SYCÓW | Masters M - 40 | 01:33:56 DNF | 06:32:39 DNF | 09:51:42 DNF | 12:51:55 DNF | ||
118 | OLESIŃSKI Piotr | 2048 | DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW | SOCHACZEW | Masters M - 40 | 01:34:20 | 06:50:09 | 10:03:08 | 12:52:02 | |
119 | STYSIEK Piotr | 1319 | BIEGIEM RADOM! | RADOM | Masters M - 40 | 01:43:31 | 06:55:10 | 10:07:32 | 12:59:02 | |
120 | NOWAK Tomasz | 1102 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | JANOWIEC WLKP | Masters M - 40 | 01:55:35 | 07:16:51 | 10:07:39 | 12:59:12 | |
121 | DZIADOŃ Grzegorz | 1323 | ZABIERZÓW BOCHEŃSKI | Masters M - 40 | 01:49:00 | 07:02:53 | 10:06:55 | 12:59:39 | ||
122 | PÓŁGRABIA Dawid | 2031 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:47:57 | 07:04:47 | 10:11:35 | 13:02:16 | |
123 | PIOTROWSKI Michał | 2022 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:47:55 | 07:04:46 | 10:11:30 | 13:02:16 | |
124 | KUPIEC Maciej | 2012 | #ŻEBERKATEAM | IWINY | Masters M - 40 | 01:47:54 | 07:04:47 | 10:11:42 | 13:02:19 | |
125 | DEIGSLER Przemysław | 1091 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:55:27 | 07:16:53 | 10:07:41 | 13:03:43 | |
126 | MACKIEWICZ Artur | 1128 | DŁUGOBIEGANIE | MASZEWO | Masters M - 40 | 01:38:35 | 06:58:01 | 10:13:02 | 13:07:37 | |
127 | BUKOWSKI Michał | 1267 | DARK SIDE OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Masters M - 40 | 01:42:05 | 06:47:24 | 10:07:28 | 13:12:05 | |
128 | GÓRCZYŃSKI Rafał | 2043 | NOWY TOMYŚL | Masters M - 40 | 01:37:21 | 06:50:46 | 10:17:22 | 13:14:32 | ||
129 | WAPA Marek | 1198 | BIAŁA PODLASKA | Masters M - 40 | 01:56:21 | 07:15:59 | 10:10:35 | 13:15:50 | ||
130 | STRASZEWSKI Leszek | 1057 | KS M. E. T. A. | CZYŻOWICE | Masters M - 40 | 01:48:48 | 07:07:34 | 10:28:17 | 13:17:25 | |
ADAMCZYK Marcin | 2096 | GOŁUSKI | Masters M - 40 | 01:34:28 DNF | 06:58:19 DNF | 10:12:42 DNF | 13:20:50 DNF | |||
KRZEMIŃSKI Jacek | 2181 | POLDEK TEAM | OPOLE | Masters M - 40 | 01:41:51 DNF | 06:49:56 DNF | 10:20:35 DNF | 13:23:48 DNF | ||
133 | MARCHWICKI Arkadiusz | 2179 | FEHLAU RUN TEAM | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:44:22 | 07:06:28 | 10:25:21 | 13:24:21 | |
134 | SZYMAŁA Mateusz | 1191 | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 01:33:38 | 06:20:09 | 10:07:53 | 13:25:14 | |
135 | JANUSZEWSKI Piotr | 1329 | MKS ROBOTY DROGOWE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Masters M - 40 | 01:45:20 | 07:18:40 | 10:39:22 | 13:28:06 | |
136 | GŁADYSZ Robert | 2140 | SCE24.PL | BIELAWA | Masters M - 40 | 01:49:15 | 06:53:51 | 10:05:00 | 13:28:40 | |
137 | BUJLIS Eugeniusz | 1140 | IDENTAL CLINIQUE | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:42:04 | 06:57:54 | 10:22:51 | 13:29:52 | |
138 | KEPKE Michał | 2213 | LUBAŃ | Masters M - 40 | 01:42:44 | 07:11:22 | 10:25:29 | 13:31:21 | ||
139 | LORANC Paweł | 1013 | WILD BUCHAYS | KOZY | Masters M - 40 | 01:52:07 | 06:57:14 | 10:12:47 | 13:31:49 | |
140 | NÓŻKA Andrzej | 1351 | PYRNIK | Masters M - 40 | 01:45:27 | 06:58:35 | 10:15:25 | 13:31:51 | ||
141 | GUZIK Daniel | 1354 | GRABOWA | Masters M - 40 | 01:44:40 | 07:04:47 | 10:28:49 | 13:33:11 | ||
GAWRON Bartłomiej | 2058 | POLSKA NOWA WIEŚ | Masters M - 40 | 01:41:17 DNF | 06:50:56 DNF | 10:09:13 DNF | 13:43:54 DNF | |||
BABIRECKI Krzysztof | 2129 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:21:53 DNF | 06:42:55 DNF | 09:46:21 DNF | 13:54:01 DNF | ||
144 | ŚWITALSKI Andrzej | 1095 | CZĘSTOCHOWA | Masters M - 40 | 01:48:54 | 07:19:32 | 10:52:02 | 13:58:52 | ||
MUCHA Michał | 2219 | NOCNY POYEB TEAM | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:21:16 DNF | 06:44:16 DNF | 10:04:33 DNF | 14:00:01 DNF | ||
146 | PAWLAK Jarosław | 1056 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Masters M - 40 | 01:58:08 | 07:13:43 | 11:09:07 | 14:00:33 | |
WITEK Eryk | 2218 | QC SPARTY MONIA GYM QŹNIA TALENTÓW ADAMA | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:22:47 DNF | 06:44:19 DNF | 10:12:27 DNF | 14:00:53 DNF | ||
ZIĘTEK Krzysztof | 2139 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:45:57 DNF | 07:41:48 DNF | 11:49:46 DNF | DNF | ||
DĘBEK Piotr | 2121 | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 01:51:01 DNF | 07:41:13 DNF | DNF | DNF | ||
WRONKA Tymoteusz | 2104 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:37:07 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
NOWOSŁAWSKI Krzysztof | 2103 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:32:06 DNF | 06:58:13 DNF | DNF | DNF | ||
PAROL Paweł | 2097 | SZYMANKOWSZCZYZNA | SZYMANKOWSZCZYZNA | Masters M - 40 | 01:26:08 DNF | 06:17:43 DNF | DNF | DNF | ||
SKARŻYŃSKI Wojciech | 2081 | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:51:30 DNF | 07:23:31 DNF | 10:57:27 DNF | DNF | |||
SOKOŁOWSKI Artur | 2077 | TEAM ZABIEGANEDNI | OTWOCK | Masters M - 40 | 01:50:13 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
LANGE Szymon | 2217 | WSK-SZYMONIX | ŚREM | Masters M - 40 | 01:21:22 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
MIKOŁAJCZYK Mirosław | 2216 | MIRAZ RACE TEAM | ZABRZE | Masters M - 40 | 01:08:55 DNF | 04:31:57 DNF | 07:06:56 DNF | DNF | ||
SPECHT Mikołaj | 2209 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:31:50 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
STRZYŻEWSKI Paweł | 2206 | SZCZYT ZA SZCZYTEM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:33:54 DNF | 06:52:20 DNF | DNF | DNF | ||
DRZASZCZ Marek | 2182 | CROSSELITE | TCZEW | Masters M - 40 | 01:34:04 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SZARAPANOWSKI Damian | 2156 | ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | NOWA WIOSKA | Masters M - 40 | 01:22:22 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
WIĘCZKOWSKI Wojciech | 2027 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:36:58 DNF | 07:09:03 DNF | 10:46:02 DNF | DNF | |||
ŁABĘDZKI Mariusz | 2023 | ŻAROWO | Masters M - 40 | 01:39:34 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
DWORNIK Maciek | 2020 | WARCZĄCE SZPRYCHY | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:07:53 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KOZIEŁ Tomasz | 2013 | #WAWRZYNTEAM | KUDOWA-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:04:40 DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 164 wynik(ów)