BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organiser : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Date : | 2021-07-15 |
Place : | Lądek-Zdrój |
Distance : | 130 km |
Registered : | 337 |
Started : | 313 |
Not finished : | 48 |
Finished : | 265 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A7 112km | Net time 130km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRABOŚ Nina | 2035 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 1 | K 1 | 01:18:43 | 04:45:11 | 07:05:54 | 09:10:26 | 11:29:03 | 15:15:45 | 17:46:16.95 | 8:12 | 7.3 (100%) | |||
2 | KOŚCIELNIAK Wioletta | 1189 | RUNNERS TEAM NYSA | NYSA | Masters K - 40 | 2 | K 2 | 01:14:52 | 04:34:56 | 06:53:27 | 09:02:45 | 11:23:44 | 15:41:21 | 18:31:51.95 | +00:45:35 (4.1%) | 8:33 | 7 (95.9%) | |
3 | ŻUREK-KRÓL Żaneta | 2187 | POLITECHNIKA POZNAŃSKA, BIAŁOBRZESKITEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 1 | K 3 | 01:17:19 | 05:01:55 | 07:29:09 | 09:47:29 | 12:10:44 | 16:24:34 | 19:12:26.55 | +01:26:09 (7.5%) | 8:51 | 6.8 (93.2%) | |
4 | KRZYWDA Grażyna | 2080 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | STARY WIŚNICZ | Masters K - 40 | 3 | K 4 | 01:26:41 | 05:22:58 | 07:51:42 | 10:13:02 | 12:47:22 | 17:08:41 | 19:58:38.30 | +02:12:21 (11.0%) | 9:13 | 6.5 (89.0%) | |
5 | SZLENDAK Anna | 1027 | WYBIEGAJ SIEBIE/MAM WYBIEGANE | LEGIONOWO | Senior II K - 30 | 2 | K 5 | 01:15:21 | 04:58:21 | 07:40:43 | 10:15:17 | 12:52:52 | 17:32:41 | 20:16:14.80 | +02:29:57 (12.3%) | 9:21 | 6.4 (87.7%) | |
6 | SZYMAŃSKA Brygida | 2160 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSZÓW | Senior II K - 30 | 3 | K 6 | 01:17:13 | 04:57:22 | 07:35:08 | 10:08:39 | 12:55:31 | 17:24:05 | 20:25:45.10 | +02:39:28 (13.0%) | 9:25 | 6.4 (87.7%) | |
7 | IWANOWICZ Anna | 1273 | CHRZANÓW | Masters K - 40 | 4 | K 7 | 01:21:26 | 05:20:23 | 07:59:04 | 10:43:46 | 13:17:58 | 18:29:41 | 21:52:59.35 | +04:06:42 (18.8%) | 10:05 | 5.9 (80.8%) | ||
8 | CHRZUSZCZ Anna | 2010 | GORZÓW WLKP | Senior II K - 30 | 4 | K 8 | 01:26:27 | 05:43:14 | 08:27:58 | 11:20:34 | 14:10:48 | 19:27:33 | 23:12:36.40 | +05:26:19 (23.4%) | 10:42 | 5.6 (76.7%) | ||
9 | BOGDANOWICZ Beata | 1137 | ULTRAKREW | GDAŃSK | Masters K - 40 | 5 | K 9 | 01:26:28 | 05:41:42 | 08:32:48 | 11:22:08 | 14:18:54 | 19:45:15 | 23:27:35.45 | +05:41:18 (24.2%) | 10:49 | 5.5 (75.3%) | |
10 | WUJDA Marta | 1180 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters K - 40 | 6 | K 10 | 01:19:28 | 05:17:46 | 08:01:05 | 10:53:00 | 14:30:43 | 20:05:51 | 23:37:55.70 | +05:51:38 (24.8%) | 10:54 | 5.5 (75.3%) | |
11 | KRYM Katarzyna | 1249 | HERCOG RUNNING TEAM/NIGHT RUNNERS WROCŁAW | SMOLEC | Masters K - 40 | 7 | K 11 | 01:22:12 | 05:59:18 | 08:45:12 | 11:49:52 | 14:25:22 | 20:02:51 | 23:44:23.25 | +05:58:06 (25.1%) | 10:57 | 5.5 (75.3%) | |
12 | ŁAMPIKA Kinga | 1060 | NIGHT RUNNERS WROCŁAW | SMOLEC | Masters K - 40 | 8 | K 12 | 01:22:12 | 05:59:17 | 08:45:12 | 11:49:52 | 14:26:47 | 20:02:50 | 23:44:23.60 | +05:58:06 (25.1%) | 10:57 | 5.5 (75.3%) | |
13 | GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda | 2028 | DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 5 | K 13 | 01:27:06 | 05:39:48 | 08:31:37 | 11:14:15 | 14:15:20 | 19:49:11 | 23:46:33.35 | +06:00:16 (25.3%) | 10:58 | 5.5 (75.3%) | |
14 | WARZECHA Teresa | 2172 | RUNNERS TEAM NYSA | PACZKÓW | Weteran K - 50 | 1 | K 14 | 01:21:17 | 05:33:02 | 08:22:48 | 11:05:53 | 14:06:41 | 19:46:50 | 23:51:10.80 | +06:04:53 (25.5%) | 11:00 | 5.5 (75.3%) | |
15 | REKIEĆ-KROGULECKA Kaja | 2133 | MIRAZ RACE TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior I K - 20 | 1 | K 15 | 01:27:10 | 05:55:16 | 08:52:35 | 11:42:58 | 14:46:03 | 20:17:17 | 23:51:40.15 | +06:05:23 (25.5%) | 11:00 | 5.4 (74.0%) | |
16 | WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela | 2179 | KOBIETY BIEGAJĄ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 9 | K 16 | 01:22:20 | 05:34:02 | 08:27:41 | 11:24:39 | 14:21:59 | 19:55:50 | 23:53:13.40 | +06:06:56 (25.6%) | 11:01 | 5.4 (74.0%) | |
17 | WIŚNIEWSKA Barbara | 2176 | SPARTA RUNNERS | KAZIMIERZ BISKUPI | Senior II K - 30 | 6 | K 17 | 01:29:02 | 05:57:09 | 08:48:29 | 11:39:46 | 14:45:11 | 20:19:54 | 23:57:18.75 | +06:11:01 (25.8%) | 11:03 | 5.4 (74.0%) | |
18 | MARCHEWKA Joanna | 1251 | CZERNICHÓW | Masters K - 40 | 10 | K 18 | 01:29:24 | 05:49:57 | 08:39:32 | 11:37:58 | 14:41:21 | 20:24:34 | 24:00:00.75 | +06:13:43 (26.0%) | 11:04 | 5.4 (74.0%) | ||
19 | KAŃDUŁA Klaudia | 1086 | LION GROUP / NEST TEAM | POZNAŃ | Masters K - 40 | 11 | K 19 | 01:26:14 | 05:52:55 | 08:56:21 | 11:53:39 | 15:03:04 | 20:42:38 | 24:23:16.75 | +06:36:59 (27.1%) | 11:15 | 5.3 (72.6%) | |
20 | DĘBSKA Marta | 2015 | ZIELONEBIEGANIE.PL | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 7 | K 20 | 01:20:21 | 05:20:25 | 07:58:11 | 11:18:52 | 14:12:25 | 20:02:38 | 24:30:02.55 | +06:43:45 (27.5%) | 11:18 | 5.3 (72.6%) | |
21 | RATAJCZAK Joanna | 2131 | PNB | POZNAŃ | Masters K - 40 | 12 | K 21 | 01:30:24 | 05:54:46 | 08:49:04 | 11:57:18 | 15:16:50 | 20:55:49 | 24:47:32.65 | +07:01:15 (28.3%) | 11:26 | 5.2 (71.2%) | |
22 | WOJTKOWIAK Renata | 2177 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | Masters K - 40 | 13 | K 22 | 01:30:24 | 05:54:46 | 08:49:06 | 11:57:18 | 15:16:50 | 20:55:50 | 24:47:33.15 | +07:01:16 (28.3%) | 11:26 | 5.2 (71.2%) | |
23 | KOZŁOWSKA Karolina | 2074 | IX LO BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | 14 | K 23 | 01:30:33 | 06:53:01 | 10:13:15 | 13:16:28 | 16:12:56 | 21:31:59 | 25:03:28.50 | +07:17:11 (29.1%) | 11:33 | 5.2 (71.2%) | |
24 | MACHALICA Agnieszka | 1311 | ULTRAKREW | GDAŃSK | Masters K - 40 | 15 | K 24 | 01:29:04 | 05:51:34 | 08:53:00 | 11:53:36 | 15:08:00 | 21:02:29 | 25:13:42.15 | +07:27:25 (29.6%) | 11:38 | 5.2 (71.2%) | |
25 | GRZELAK Justyna | 2039 | MARATON LESZNO | LESZNO | Masters K - 40 | 16 | K 25 | 01:32:14 | 06:23:37 | 09:33:39 | 12:32:11 | 15:46:15 | 21:25:30 | 25:26:19.70 | +07:40:02 (30.1%) | 11:44 | 5.1 (69.9%) | |
26 | OLESZEK Magdalena | 1015 | BIEGOWA KUŹNIA | CZELADŹ | Senior II K - 30 | 8 | K 26 | 01:26:14 | 05:42:09 | 08:22:41 | 11:08:27 | 14:07:10 | 21:59:20 | 25:57:11.85 | +08:10:54 (31.5%) | 11:58 | 5 (68.5%) | |
27 | KRZYZIŃSKA Sylwia | 1052 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZ | Masters K - 40 | 17 | K 27 | 01:31:18 | 05:59:09 | 09:10:58 | 12:32:30 | 16:01:29 | 22:31:19 | 26:06:50.15 | +08:20:33 (31.9%) | 12:03 | 5 (68.5%) | |
28 | WALKOWIAK Joanna | 2191 | MUAY RUNNING TEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 9 | K 28 | 01:29:13 | 06:06:19 | 09:17:10 | 12:31:22 | 15:55:34 | 22:07:18 | 26:07:23.90 | +08:21:06 (32.0%) | 12:03 | 5 (68.5%) | |
29 | ODWAŻNY Magdalena | 1046 | ODWAŻNYTEAM.PL | STRONIE ŚLASKIE | Masters K - 40 | 18 | K 29 | 01:25:43 | 06:15:10 | 09:34:30 | 12:33:53 | 15:27:46 | 21:49:50 | 26:24:41.20 | +08:38:24 (32.7%) | 12:11 | 4.9 (67.1%) | |
30 | MASZEWSKA-WACH Mariola | 1117 | ZBIEG OKOLICZNOŚCI | RAWA MAZOWIECKA | Senior II K - 30 | 10 | K 30 | 01:37:31 | 06:32:56 | 09:56:44 | 13:02:59 | 16:28:22 | 22:28:03 | 26:40:01.60 | +08:53:44 (33.4%) | 12:18 | 4.9 (67.1%) | |
31 | WIERUSZEWSKA Agata | 1313 | BBBGK | WARSZAWA | Masters K - 40 | 19 | K 31 | 01:31:28 | 06:35:31 | 10:07:28 | 13:22:27 | 16:40:10 | 22:53:11 | 27:05:48.70 | +09:19:31 (34.4%) | 12:30 | 4.8 (65.8%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||
GMAJ Karolina | 2030 | GRÓJEC | Masters K - 40 | 01:27:59 DNF | 05:59:27 DNF | 09:09:37 DNF | 12:45:17 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
LISOWSKA-WOŚ Agnieszka | 2085 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ/JARUNA | NIEPOŁOMICE | Senior II K - 30 | 01:12:20 DNF | 05:05:30 DNF | 07:53:26 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MOSKAL Izabella | 2101 | TKKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:26:47 DNF | 05:54:45 DNF | 08:56:54 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
NIEMCZAK Basia | 2105 | ULTRA KSP | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 01:37:21 DNF | 07:04:54 DNF | 11:07:37 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
GRZELCZAK Barbara | 2041 | SIECHNICE | Masters K - 40 | 02:00:15 DNF | 07:48:22 DNF | 11:37:06 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
PTASZYŃSKA Anna | 2128 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Weteran K - 50 | 01:43:27 DNF | 07:15:18 DNF | 11:47:20 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
BORIS Aneta | 2004 | ELBLĄG | Senior II K - 30 | 01:49:37 DNF | 07:49:57 DNF | 11:57:16 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
TOMCZAK Agnieszka | 2168 | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | 01:21:24 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Total 39 results.