BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2021-07-15 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 337 |
Wystartowało : | 313 |
Nie ukończyło : | 48 |
Ukończyło : | 265 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km | A2 32km | A3 47km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SARNOWSKI Paweł | 2203 | BUDIO.PL | OSTRZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:58:34 | 03:43:05 | 05:38:08 | |
2 | KOCIOŁOWICZ Piotr | 1254 | BIEGAM W GÓRACH BARDZKICH | JANOWIEC | Masters M - 40 | 00:58:26 | 03:39:05 | 05:38:11 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
DZIĄDZIAK Łukasz | 2021 | SENTE | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:06:37 DNF | 03:58:52 DNF | 05:59:55 DNF | ||
4 | SOWA Łukasz | 2149 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:06:25 | 03:57:07 | 06:00:19 | ||
5 | MARZEC Grzegorz | 1203 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | SZCZEPANEK | Masters M - 40 | 01:02:13 | 03:58:46 | 06:02:41 | |
6 | SAWICKI Piotr | 1338 | 9 DYWERSYJNA / AKL URSYNÓW | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:02:00 | 03:58:09 | 06:04:11 | |
7 | KIELASZEWSKI Karol | 2064 | LESZNO LIMITS RUNNERS | LESZNO | Senior II M - 30 | 01:10:48 | 04:11:36 | 06:15:40 | |
8 | BARTOSZEWSKI Grzegorz | 1344 | LITWIN TRIATHLON TEAM | DŁUGOŁĘKA | Masters M - 40 | 01:12:26 | 04:18:51 | 06:21:04 | |
9 | OLSZEWSKI Piotr | 2109 | FARON-SPORT | BIENIEWICE | Senior II M - 30 | 01:09:49 | 04:13:11 | 06:23:56 | |
10 | KYCIA Piotr | 2082 | PRINTBOX | RAWICZ | Weteran I M - 50 | 01:12:27 | 04:17:44 | 06:25:00 | |
11 | SZOSTEK Michał | 2157 | BEFIT24TEAM | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 01:05:34 | 04:16:19 | 06:26:31 | |
FLORCZAK Sebastian | 2023 | SZWLA STARGARD | STARGARD | Masters M - 40 | 01:06:39 DNF | 04:11:40 DNF | 06:26:40 DNF | ||
13 | CIEPLIK Dawid | 2011 | LESZ NO LIMITS RUNNERS | RYDZYNA | Senior II M - 30 | 04:20:07 | 06:27:47 | ||
14 | GAŁUSZKA Rafał | 1220 | GUBIN | Masters M - 40 | 01:07:46 | 04:15:40 | 06:29:25 | ||
15 | SZMIST Szymon | 1039 | 3 PBOT | ZRĘCIN | Masters M - 40 | 01:06:40 | 04:16:44 | 06:33:01 | |
16 | TOMASZEK Zbigniew | 1235 | 3 PBOT | RÓWNIA | Masters M - 40 | 01:06:39 | 04:16:55 | 06:33:01 | |
17 | ŚLASKI Radosław | 1330 | TEAM BIEGOWY STRZYŻÓW | STRZYŻÓW | Masters M - 40 | 01:07:18 | 04:16:22 | 06:36:06 | |
18 | WETHACZ Dariusz | 2173 | LOKOMOTIV MAJDAN | CISNA | Senior II M - 30 | 01:07:37 | 04:19:31 | 06:37:43 | |
19 | KAMIŃSKI Marek | 2058 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:07:36 | 04:19:33 | 06:37:44 | ||
20 | REMBIASZ Marcin | 1099 | NOWY SĄCZ | Masters M - 40 | 01:09:00 | 04:25:39 | 06:39:57 | ||
21 | MILCZAREK Paweł | 2096 | ROAD TO UTMB / WOZ-TRANS / SENDEX | DOBRZYCA | Senior II M - 30 | 01:13:33 | 04:31:48 | 06:42:48 | |
22 | NOWAK Mariusz | 1305 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 01:06:56 | 04:24:47 | 06:43:36 | ||
23 | SCHWITALLA Adrian | 2139 | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:06:09 | 04:23:26 | 06:45:03 | ||
24 | WIERZBICKI Hubert | 1118 | RMT TEAM | PASIKUROWICE | Senior I M - 20 | 01:13:11 | 04:28:21 | 06:46:55 | |
25 | BERGEL Piotr | 1291 | DUBLIN | Masters M - 40 | 01:14:06 | 04:34:07 | 06:47:35 | ||
26 | JĘRDRYCA Przemysław | 1172 | SPARTA ULTRA TEAM | LASKI | Masters M - 40 | 01:13:28 | 04:34:52 | 06:51:15 | |
27 | ŻYŻA Piotr | 1141 | MAAGNUS TEAM SKOKOWA | SKOKOWA | Masters M - 40 | 01:14:51 | 04:30:48 | 06:51:35 | |
SUDNIK Krzysztof | 2152 | KNURÓW | Senior II M - 30 | 01:07:41 DNF | 04:31:10 DNF | 06:51:37 DNF | |||
29 | KOŚCIELNIAK Wioletta | 1189 | RUNNERS TEAM NYSA | NYSA | Masters K - 40 | 01:14:52 | 04:34:56 | 06:53:27 | |
BEDNAREK Grzegorz | 2188 | WOŁCZYN | Senior II M - 30 | 01:03:05 DNF | 04:02:19 DNF | 06:56:12 DNF | |||
31 | PLISZKA Bartosz | 1285 | OLA TEAM | OSTROŁĘKA | Masters M - 40 | 01:12:26 | 04:34:29 | 06:56:57 | |
MIGACZ Dawid | 2095 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:15:59 DNF | 04:40:29 DNF | 06:57:45 DNF | ||
33 | KAPŁOWSKI Jerzy | 2060 | WAŁBRZYCH | Masters M - 40 | 01:18:43 | 04:44:57 | 06:59:30 | ||
34 | KRZESZOWSKI Marcin | 1365 | MTS | STRZEGOM | Masters M - 40 | 01:18:32 | 04:41:22 | 06:59:51 | |
35 | SZCZUREK Dominik | 1287 | KIA WADOWSCY | MYŚLENICE | Masters M - 40 | 01:17:31 | 04:39:44 | 07:01:27 | |
36 | DZIEDZIC Piotr | 1136 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | INOWROCŁAW | Masters M - 40 | 01:18:14 | 04:39:21 | 07:02:56 | |
37 | KLIMCZAK Jacek | 1326 | UKS PRZEŁAJ ŻERKÓW | ŻERKÓW | Senior II M - 30 | 01:13:33 | 04:42:48 | 07:04:02 | |
38 | DYBOWSKI Piotr | 2019 | 1ON1 TEAM | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 01:13:00 | 04:47:27 | 07:04:14 | |
39 | KOMENDACKI Dominik | 1182 | KGHM ZG RUN | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:13:54 | 04:40:26 | 07:04:21 | |
40 | GRABOŚ Nina | 2035 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:18:43 | 04:45:11 | 07:05:54 | ||
41 | GMEREK Michał | 2031 | ZALESIE | Senior II M - 30 | 01:14:31 | 04:41:38 | 07:08:53 | ||
42 | WASILEWSKI Marcin | 1053 | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:11:57 | 04:43:26 | 07:10:04 | ||
43 | MALCZEWSKI Daniel | 2089 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | OPOLE | Senior II M - 30 | 01:09:18 | 04:30:52 | 07:11:08 | |
44 | JOKIEL Wojciech | 1126 | SPARTA ULTRA TEAM | TRZCINICA | Senior II M - 30 | 01:20:49 | 04:51:29 | 07:12:13 | |
45 | TOMALSKI Marcin | 2167 | KRAKOW | Masters M - 40 | 01:16:14 | 04:54:03 | 07:13:29 | ||
46 | POSTUPALSKI Michał | 2123 | IHS MARKIT | GDYNIA | Masters M - 40 | 01:20:30 | 04:53:25 | 07:14:20 | |
47 | BAR Stanisław | 1243 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | STRZELCE OPOLSKIE | Masters M - 40 | 01:16:08 | 04:51:41 | 07:15:06 | |
48 | JEZIERSKI Tomasz | 2052 | SUPADUPAFLY | SKARŻYSKO - KAMIENNA | Masters M - 40 | 01:14:05 | 04:53:56 | 07:15:54 | |
49 | NIEDZIELSKI Robert | 1299 | ACAR TEAM/VEGE RUNNERS | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:09:56 | 04:43:32 | 07:16:56 | |
50 | JAZŁOCKI Łukasz | 1007 | TWDW | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 01:24:21 | 04:57:17 | 07:18:05 | |
51 | BŁACHOWIAK Mariusz | 1348 | MARATON LESZNO/AMBIT RACING TEAM | LESZNO | Masters M - 40 | 01:15:41 | 04:44:40 | 07:18:21 | |
52 | MASNY Dawid | 1333 | TRUCHTACZ.PL | GARWOLIN | Senior II M - 30 | 01:16:43 | 04:51:01 | 07:18:24 | |
53 | CZARNIK Jędrzej | 1242 | TARNÓW | Senior I M - 20 | 01:14:01 | 04:45:51 | 07:18:40 | ||
54 | POLAK Stanisław | 1317 | SBG PODBIEG | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:19:22 | 04:58:23 | 07:19:33 | |
55 | BIADASZ Andrzej Michał | 2002 | POLITECHNIKA POZNAŃSKA | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:19:16 | 04:56:25 | 07:20:50 | |
56 | DEFECIŃSKI Radosław | 2201 | Lunatycy | TUSZYN | Weteran I M - 50 | 01:14:39 | 04:53:46 | 07:21:01 | |
57 | KAŹMIERCZAK Krzysztof | 2062 | WILKOWICE | Senior II M - 30 | 01:15:09 | 04:51:59 | 07:26:00 | ||
58 | SZOPA Marek | 1250 | TEAM KOPEĆ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:19:17 | 05:01:24 | 07:26:12 | |
59 | TYLEK Rafał | 1185 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:26:24 | 05:08:14 | 07:28:12 | ||
60 | ZIĘTAK Andrzej | 2184 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BRZOZA | Masters M - 40 | 01:05:41 | 04:44:58 | 07:28:57 | |
61 | ŻUREK-KRÓL Żaneta | 2187 | POLITECHNIKA POZNAŃSKA, BIAŁOBRZESKITEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:17:19 | 05:01:55 | 07:29:09 | |
62 | WARDZYŃSKI Łukasz | 2171 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 01:15:17 | 04:57:13 | 07:29:39 | ||
63 | SALWA Krzysztof | 2137 | SALCLAN-TEAM | KIELCE | Masters M - 40 | 01:20:25 | 05:01:11 | 07:30:27 | |
64 | KOCHAJ Wojciech | 1357 | LUBLIN | Masters M - 40 | 01:13:25 | 04:58:08 | 07:30:57 | ||
65 | MIKOŁAJCZYK Mirosław | 1083 | MIRAZ RACE TEAM | ZABRZE | Masters M - 40 | 01:22:08 | 05:14:33 | 07:31:49 | |
66 | KALINOWSKI Tomasz | 1221 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Masters M - 40 | 01:19:18 | 05:00:27 | 07:32:45 | ||
67 | KUCHARSKI Przemysław | 1037 | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 01:25:38 | 05:07:59 | 07:33:15 | ||
68 | PAJĄK Andrzej | 2114 | STAY INSANE / BIEGAM Z ABS | GARBÓW | Masters M - 40 | 01:21:49 | 05:06:47 | 07:33:28 | |
69 | JĘDRZEJEWSKI Paweł | 1028 | STAY INSANE/ BANDA GRUDNIA | NAŁĘCZÓW | Masters M - 40 | 01:21:51 | 05:06:46 | 07:33:29 | |
70 | JUSZKO Krzysztof | 1196 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:20:58 | 05:09:40 | 07:33:40 | ||
71 | CERNOCKY Jan | 1364 | MECHENICE | Senior II M - 30 | 01:15:49 | 04:59:43 | 07:34:45 | ||
72 | MAJCHROWSKI Jacek | 2087 | NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA RUN'S NOT DEAD | TARNOBRZEG | Weteran I M - 50 | 01:18:06 | 05:02:57 | 07:34:54 | |
73 | OSTROWSKI Łukasz | 2112 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSŁAW | Senior II M - 30 | 01:17:14 | 04:57:23 | 07:35:08 | |
74 | SZYMAŃSKA Brygida | 2160 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSZÓW | Senior II K - 30 | 01:17:13 | 04:57:22 | 07:35:08 | |
75 | DATA Tomasz | 1144 | HRMAX ŻORY | ŻORY | Masters M - 40 | 01:18:28 | 05:06:17 | 07:35:13 | |
76 | KLICH Kamil | 1298 | OLKUSZ | Masters M - 40 | 01:21:01 | 05:06:33 | 07:37:00 | ||
77 | DYRKA Krzysztof | 2020 | POLITECHNIKA POZNAŃSKA | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:19:22 | 05:09:07 | 07:37:23 | |
78 | BIEGAJŁO Krystian | 1158 | MTS DRUŻYNA SZPIKU | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:17:58 | 05:03:41 | 07:37:47 | |
79 | POPKO Łukasz | 2121 | LUBAŃ | Senior II M - 30 | 01:21:56 | 05:01:44 | 07:39:00 | ||
80 | KRAMER Rafał | 2076 | LUG TEAM | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 01:24:20 | 05:08:50 | 07:39:24 | |
81 | SZLENDAK Anna | 1027 | WYBIEGAJ SIEBIE/MAM WYBIEGANE | LEGIONOWO | Senior II K - 30 | 01:15:21 | 04:58:21 | 07:40:43 | |
ROGOWSKI Krzysztof | 2134 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:14:42 DNF | 05:04:01 DNF | 07:40:45 DNF | |||
83 | PTASZYŃSKI Wojciech | 1134 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Weteran I M - 50 | 01:23:09 | 05:10:47 | 07:40:50 | |
84 | PIŁKO Marcin | 2119 | BIEGAJZEMNA | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | 01:14:56 | 05:09:31 | 07:41:42 | |
85 | MASINA Tomasz | 2092 | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | 01:14:59 | 05:09:37 | 07:42:29 | ||
86 | CZAPLA Tomasz | 2012 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 01:19:57 | 05:09:13 | 07:42:56 | ||
87 | KŁOPOTEK Marcin | 1002 | EXTREME FAMILY | BARTKOWO | Masters M - 40 | 01:19:28 | 05:20:10 | 07:43:10 | |
88 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 2102 | BUKOWNO | Masters M - 40 | 01:22:19 | 05:11:15 | 07:43:33 | ||
89 | KUPCZYK Jacek | 2081 | MOL RUNNERS | BYTKOWO | Weteran I M - 50 | 01:16:02 | 05:00:55 | 07:44:26 | |
90 | KRAWCZYK Karol | 1231 | LENIWY INACZEJ | JAWORZNO | Senior II M - 30 | 01:13:32 | 05:14:23 | 07:45:36 | |
PASTERNAK Daniel | 2116 | ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA | BYSTRZYCA KŁODZKA | Senior I M - 20 | 01:13:15 DNF | 05:06:39 DNF | 07:47:07 DNF | ||
92 | DĘBICKI Mariusz | 2014 | WRZEŚNIA | Masters M - 40 | 01:23:58 | 05:13:29 | 07:47:37 | ||
93 | DANIELEWICZ Andrzej | 2013 | CASTELLDEFELS | Masters M - 40 | 01:19:58 | 05:15:15 | 07:48:01 | ||
KACZMAREK Jędrzej | 2055 | KP PSP MILICZ | PLESZEW | Senior I M - 20 | 01:16:17 DNF | 05:10:40 DNF | 07:48:26 DNF | ||
95 | ZAJĄC Leszek | 1130 | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | 01:20:00 | 05:08:47 | 07:48:52 | ||
96 | NOWACZYK Tomasz | 1063 | KOŚCIAN TEAM | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 01:19:47 | 05:12:41 | 07:48:55 | |
97 | IZYDORSKI Marcin | 2046 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:25:15 | 05:16:27 | 07:49:15 | ||
98 | OSAKOWICZ Mateusz | 2111 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:24:18 | 05:19:28 | 07:50:38 | ||
99 | SOSNOWSKI Michał | 1272 | PGB SPORTOWA | CHORZÓW | Weteran I M - 50 | 01:22:55 | 05:20:54 | 07:51:30 | |
100 | KRZYWDA Grażyna | 2080 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | STARY WIŚNICZ | Masters K - 40 | 01:26:41 | 05:22:58 | 07:51:42 | |
LISOWSKA-WOŚ Agnieszka | 2085 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ/JARUNA | NIEPOŁOMICE | Senior II K - 30 | 01:12:20 DNF | 05:05:30 DNF | 07:53:26 DNF | ||
102 | KRĘPA Daniel | 1353 | EXSTREME WOLF | DOBRA | Masters M - 40 | 01:25:24 | 05:23:26 | 07:54:06 | |
GRUPA Jarek | 2038 | SZWLA STARGARD | STARGARD | Senior II M - 30 | 01:15:14 DNF | 05:10:45 DNF | 07:54:59 DNF | ||
104 | KOCIŃSKI Dominik | 1021 | KLUCZYK RUNNING TEAM | RASZKÓW | Senior II M - 30 | 01:25:33 | 05:07:58 | 07:55:23 | |
105 | ZAJĄC Marcin | 1292 | 77CATS | JÓZEFOSŁAW | Masters M - 40 | 01:24:57 | 05:24:57 | 07:55:30 | |
106 | DĘBSKA Marta | 2015 | ZIELONEBIEGANIE.PL | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 01:20:21 | 05:20:25 | 07:58:11 | |
107 | MAJ Grzegorz | 1128 | KIELCE | Weteran I M - 50 | 01:23:21 | 05:20:43 | 07:58:11 | ||
108 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 1248 | DAWIDZIAK | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 01:21:08 | 05:22:21 | 07:58:31 | |
109 | IWANOWICZ Anna | 1273 | CHRZANÓW | Masters K - 40 | 01:21:26 | 05:20:23 | 07:59:04 | ||
110 | JANKOWSKI Marcin | 2049 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:24:37 | 05:21:37 | 07:59:26 | |
GONCZAR Szymon | 2032 | KW GLIWICE | RYBNIK | Senior II M - 30 | 01:06:45 DNF | 05:29:15 DNF | 08:00:18 DNF | ||
112 | WOJNA Mikołaj | 1193 | MALIGNA | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:22:10 | 05:22:25 | 08:00:31 | |
113 | KOWALCZYK Aleksander | 2071 | DZIAŁOSZYCE | Masters M - 40 | 01:21:36 | 05:22:35 | 08:00:38 | ||
114 | KRAWCZUK Dawid | 1335 | 12 WIELKOPOLSKA BRYGADA OT | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:25:18 | 05:28:01 | 08:01:01 | |
115 | WUJDA Marta | 1180 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters K - 40 | 01:19:28 | 05:17:46 | 08:01:05 | |
116 | ZAJĄC Leszek | 2180 | SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNY/L.O.T.A.Z | WŁOSZAKOWICE | Masters M - 40 | 01:25:12 | 05:24:25 | 08:02:37 | |
117 | ZAJĄC Łukasz | 2181 | PRISJAKT POLAND | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:22:41 | 05:22:44 | 08:03:26 | |
118 | DOBROŚ Tomasz | 2017 | WIERUSZÓW | Masters M - 40 | 01:25:17 | 05:26:22 | 08:03:49 | ||
119 | PRZERWA Andrzej | 1023 | KOCHAM IZABELE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKA | DZIERŻONIÓW | Masters M - 40 | 01:17:24 | 05:22:52 | 08:05:14 | |
120 | JANKOWIAK Przemysław | 2048 | WŁOSZAKOWICE | Weteran I M - 50 | 01:21:32 | 05:20:18 | 08:06:23 | ||
KICH Marek | 2063 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:18:14 DNF | 05:07:31 DNF | 08:09:25 DNF | |||
122 | KOSTERA Tomasz | 2190 | VEGE RUNNERS | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:24:36 | 05:30:07 | 08:09:42 | |
123 | DERMINE Nicolas | 1062 | NYSA | Masters M - 40 | 01:29:44 | 05:32:33 | 08:10:18 | ||
124 | TRZECIAK Andrzej | 2169 | PURA VIDA TEAM BY GNIEWOMIR | LEGNICA | Masters M - 40 | 01:24:25 | 05:19:16 | 08:12:32 | |
125 | GRACZYK Marcin | 2036 | TULCE | Masters M - 40 | 01:23:04 | 05:29:53 | 08:14:19 | ||
MICHALOWSKI Marcin | 2094 | #MARCINSWIERCTEAM | ŚWIĘTOSZÓW | Masters M - 40 | 01:12:58 DNF | 05:01:53 DNF | 08:14:32 DNF | ||
127 | BOROWCZYK Marcin | 2005 | CZMOŃ | Masters M - 40 | 01:25:32 | 05:36:13 | 08:14:59 | ||
128 | SĄDEL Bogdan | 1106 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 01:30:09 | 05:32:02 | 08:15:58 | ||
129 | GARCZYK Rafał | 2025 | LUSÓWKO | Senior II M - 30 | 01:27:33 | 05:29:03 | 08:17:19 | ||
130 | LASEK Mikołaj | 2083 | PAN WUEFISTA | CZMOŃ | Senior II M - 30 | 01:27:32 | 05:29:02 | 08:18:00 | |
131 | PATYK Mirek | 1103 | WIŚNIOWA | Masters M - 40 | 01:19:48 | 05:28:59 | 08:18:06 | ||
132 | CHOŁKA Michał | 2009 | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 01:21:58 | 05:36:16 | 08:19:28 | ||
133 | HAJDUGA Łukasz | 2043 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | DĘBSKA KUŹNIA | Masters M - 40 | 01:23:38 | 05:39:16 | 08:20:14 | |
134 | POTOCZNY Mirosław | 1051 | JAWORZNO | Masters M - 40 | 01:25:53 | 05:38:33 | 08:21:00 | ||
WINIAREK Leszek | 2175 | #TEAMDKMS | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:20:22 DNF | 05:28:50 DNF | 08:21:03 DNF | ||
136 | SANKOWSKI Jacek | 2138 | KLODZKO | Senior II M - 30 | 01:25:18 | 05:41:17 | 08:21:23 | ||
137 | PAWLIK Paweł Alibaba | 1276 | CAŁA OLEŚNICA BIEGA | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 01:27:10 | 05:37:49 | 08:21:25 | |
138 | OLESZEK Magdalena | 1015 | BIEGOWA KUŹNIA | CZELADŹ | Senior II K - 30 | 01:26:14 | 05:42:09 | 08:22:41 | |
139 | WARZECHA Teresa | 2172 | RUNNERS TEAM NYSA | PACZKÓW | Weteran K - 50 | 01:21:17 | 05:33:02 | 08:22:48 | |
140 | OSTROWSKI Sławomir | 1087 | WLKP MOUNTAINS ULTRA / FREE RUN | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 01:31:31 | 05:42:46 | 08:23:29 | |
141 | STĘPIEŃ Wojciech | 1026 | COMPAÑEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | Masters M - 40 | 01:22:11 | 05:25:33 | 08:24:13 | |
142 | LISIECKI Tomasz | 1301 | TRZYNASTKA PLUS | LUBOŃ | Masters M - 40 | 01:34:29 | 05:41:31 | 08:24:58 | |
143 | EBERT Adam | 1327 | PORTO ALEGRE KATOWICE | ULM | Masters M - 40 | 01:22:18 | 05:28:04 | 08:25:07 | |
144 | GÓRKIEWICZ Dariusz | 1369 | POPOCATEPETL-MINGUS | OLSZTYN | Masters M - 40 | 01:26:19 | 05:40:30 | 08:25:39 | |
145 | ŁUKOMSKI Maciej | 2086 | ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKI | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 01:19:22 | 05:24:55 | 08:25:41 | |
146 | SMOLAREK Patryk | 1381 | ZAWONIA | Senior I M - 20 | 01:27:02 | 05:41:26 | 08:26:02 | ||
147 | WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela | 2179 | KOBIETY BIEGAJĄ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:22:20 | 05:34:02 | 08:27:41 | |
148 | GALASIŃSKI Andrzej | 2024 | GRUPA SIGMEO | LUBOŃ | Weteran I M - 50 | 01:22:02 | 05:34:01 | 08:27:43 | |
149 | CHRZUSZCZ Anna | 2010 | GORZÓW WLKP | Senior II K - 30 | 01:26:27 | 05:43:14 | 08:27:58 | ||
150 | DZIADON Grzegorz | 1043 | NIEPOŁOMICE | Masters M - 40 | 01:36:34 | 05:44:29 | 08:28:04 | ||
151 | ZIEMKIEWICZ Jarek | 1148 | 2 KROKI DO METY | LUBIN | Masters M - 40 | 01:24:38 | 05:41:33 | 08:28:34 | |
152 | STAWSKI Dariusz | 1067 | BIEGIEM PO PIWO | ŁÓDŹ | Weteran II M - 60 | 01:26:54 | 05:52:02 | 08:29:02 | |
153 | KOWALSKI Andrzej | 2072 | WROCŁAW | Weteran II M - 60 | 01:28:43 | 05:43:24 | 08:29:32 | ||
154 | GIERADA Mateusz | 1022 | GLIWICE | Senior II M - 30 | 01:19:11 | 05:40:05 | 08:29:35 | ||
155 | GAPIŃSKI Marcin | 1216 | GIRO DI ZAWADA | PIŁA | Masters M - 40 | 01:22:00 | 05:35:42 | 08:30:55 | |
156 | GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda | 2028 | DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:27:06 | 05:39:48 | 08:31:37 | |
157 | GRUBICH Damian | 2037 | PARKRUN GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | Masters M - 40 | 01:21:59 | 05:32:00 | 08:31:45 | |
158 | PĘCZEK Dariusz | 1070 | MAX GLASS | CZĘSTOCHOWA | Weteran I M - 50 | 01:26:35 | 05:41:38 | 08:32:45 | |
159 | MARSZAŁEK Sebastian | 1270 | ULTRAKREW | GDYNIA | Senior I M - 20 | 01:26:28 | 05:41:42 | 08:32:46 | |
160 | BOGDANOWICZ Beata | 1137 | ULTRAKREW | GDAŃSK | Masters K - 40 | 01:26:28 | 05:41:42 | 08:32:48 | |
161 | WALASZCZYK Radosław | 1350 | OIRP OPOLE/2PLUS2 | CZĘSTOCHOWA | Masters M - 40 | 01:27:14 | 05:51:06 | 08:33:19 | |
162 | SEKMAN Tomasz | 2140 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:25:55 | 05:44:49 | 08:33:26 | ||
163 | PARZONKA Paweł | 1156 | KS LENIWIEC | KĘPNO | Masters M - 40 | 01:29:33 | 05:46:02 | 08:33:43 | |
164 | MODLISZEWSKI Dariusz | 2097 | ORANGE POLSKA | SUCHY LAS | Masters M - 40 | 01:24:16 | 05:35:04 | 08:34:39 | |
165 | MILEWSKI Maciek | 1271 | SAMOTNY WILK | LEGIONOWO | Masters M - 40 | 01:20:17 | 05:42:50 | 08:34:53 | |
166 | PIETRZAK Mateusz | 2118 | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 01:25:26 | 05:42:16 | 08:35:16 | ||
JOVANOVIĆ Marko | 2054 | ALEKSINAC | Senior I M - 20 | 01:30:49 DNF | 05:37:02 DNF | 08:35:20 DNF | |||
KONIECZNY Maciej | 2069 | MK-CONNECT | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:23:30 DNF | 05:39:50 DNF | 08:35:47 DNF | ||
169 | KAROLCZAK Aleksander | 1065 | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 01:28:30 | 05:42:09 | 08:36:57 | ||
170 | RACZYŃSKI Bogusz | 2130 | ZEMAT TG | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Senior II M - 30 | 01:20:18 | 05:37:20 | 08:37:51 | |
171 | WIŚNIEWSKI Artur | 1225 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:24:21 | 05:32:30 | 08:38:42 | ||
172 | DŁUGAJ Andrzej | 2016 | MIKOŁÓW | Weteran I M - 50 | 01:25:27 | 05:51:33 | 08:39:11 | ||
173 | MARCHEWKA Joanna | 1251 | CZERNICHÓW | Masters K - 40 | 01:29:24 | 05:49:57 | 08:39:32 | ||
174 | LEWANDOWSKI Janusz | 1081 | TARNOWSKIE GÓRY | Masters M - 40 | 01:26:14 | 05:57:32 | 08:40:34 | ||
175 | PAWLAK Bartosz | 2117 | JABŁONNA | Masters M - 40 | 01:22:09 | 05:49:24 | 08:41:39 | ||
176 | JAMBOR Michał | 2047 | BRACTWO BIEGOWE BGK / ŻÓRAWSKI TEAM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:22:09 | 05:49:31 | 08:41:46 | |
177 | SIWIEC Stanisław | 2143 | RZESZÓW | Weteran II M - 60 | 01:25:10 | 05:41:59 | 08:41:54 | ||
178 | MATUSEWICZ Ireneusz | 1282 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 01:20:55 | 05:57:14 | 08:43:20 | ||
179 | ZAWADKA Dariusz | 2182 | WÓLKA MIŃSKA | Masters M - 40 | 01:20:22 | 05:36:32 | 08:43:29 | ||
180 | WSZELAK Tomasz | 2178 | ŁUBUDUBU | PIEŃKI KROLEWSKIE | Masters M - 40 | 01:25:36 | 05:48:25 | 08:43:54 | |
181 | PACUSZKA Krzysztof | 2113 | ŁUBUDUBU | TORUŃ | Masters M - 40 | 01:25:37 | 05:48:24 | 08:43:55 | |
182 | STEC Tomasz | 2151 | DZIKITIM | RZESZÓW | Masters M - 40 | 01:24:43 | 05:46:16 | 08:44:14 | |
183 | WIŚNIEWSKI Radosław | 1379 | BAUTY SPORT | ŁODŹ | Weteran I M - 50 | 01:26:45 | 05:40:54 | 08:45:10 | |
184 | ŁAMPIKA Kinga | 1060 | NIGHT RUNNERS WROCŁAW | SMOLEC | Masters K - 40 | 01:22:12 | 05:59:17 | 08:45:12 | |
185 | KRYM Katarzyna | 1249 | HERCOG RUNNING TEAM/NIGHT RUNNERS WROCŁAW | SMOLEC | Masters K - 40 | 01:22:12 | 05:59:18 | 08:45:12 | |
186 | KOWALCZYK Paweł | 1024 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Masters M - 40 | 01:34:12 | 05:53:56 | 08:47:21 | |
187 | CHŁOPEK Kazimierz | 1269 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:29:12 | 05:48:21 | 08:47:52 | |
188 | WIŚNIEWSKA Barbara | 2176 | SPARTA RUNNERS | KAZIMIERZ BISKUPI | Senior II K - 30 | 01:29:02 | 05:57:09 | 08:48:29 | |
189 | PAWLIKOWSKI Andrzej | 1079 | KRASNYSTAW | Senior II M - 30 | 01:30:02 | 06:03:17 | 08:48:48 | ||
190 | RATAJCZAK Joanna | 2131 | PNB | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:30:24 | 05:54:46 | 08:49:04 | |
191 | WOJTKOWIAK Renata | 2177 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:30:24 | 05:54:46 | 08:49:06 | |
192 | JĘDRZEJCZAK Wojciech | 2053 | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:30:24 | 05:54:46 | 08:49:06 | ||
193 | HENDRYS Marek | 2044 | SPARTA ULTRA TEAM | TRZCINICA | Senior I M - 20 | 01:24:01 | 05:51:02 | 08:49:35 | |
194 | MORCINEK Marcin | 2100 | BLUSZCZA | KATOWICE | Masters M - 40 | 01:28:51 | 05:56:13 | 08:49:51 | |
BABIRECKI Krzysztof | 2000 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:25:38 DNF | 06:06:57 DNF | 08:50:06 DNF | ||
196 | AL-JEABORY Mahdi | 1084 | JAWORZNO | Masters M - 40 | 01:24:35 | 05:46:01 | 08:50:53 | ||
197 | RZUCIDŁO Jakub | 2136 | LEGNICA | Senior II M - 30 | 01:28:28 | 05:58:29 | 08:51:10 | ||
198 | POSADZKI Paweł | 2122 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SANOK | Senior II M - 30 | 01:25:34 | 06:05:58 | 08:51:38 | |
199 | REKIEĆ-KROGULECKA Kaja | 2133 | MIRAZ RACE TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior I K - 20 | 01:27:10 | 05:55:16 | 08:52:35 | |
200 | MACHALICA Agnieszka | 1311 | ULTRAKREW | GDAŃSK | Masters K - 40 | 01:29:04 | 05:51:34 | 08:53:00 | |
201 | STĘŻYCKI Mariusz | 1019 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters M - 40 | 01:30:05 | 06:03:19 | 08:53:19 | |
202 | HOFMAŃSKI Rafał | 1191 | KOTLIN | Senior II M - 30 | 01:27:47 | 05:55:46 | 08:53:34 | ||
203 | PASTWA Marek | 2202 | On!Zuza/Beauty Sport | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:33:54 | 05:56:08 | 08:53:45 | |
204 | PAWLAK Jarosław | 1218 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Senior II M - 30 | 01:28:51 | 05:56:57 | 08:54:19 | |
205 | ŚWIETLIK Paweł | 2162 | PIASECZNO | Senior II M - 30 | 01:32:34 | 06:07:30 | 08:55:05 | ||
206 | KAŃDUŁA Klaudia | 1086 | LION GROUP / NEST TEAM | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:26:14 | 05:52:55 | 08:56:21 | |
207 | DUDEK Remigiusz | 1227 | ZIĘBICE | Senior II M - 30 | 01:24:36 | 05:52:53 | 08:56:38 | ||
MOSKAL Izabella | 2101 | TKKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:26:47 DNF | 05:54:45 DNF | 08:56:54 DNF | ||
209 | MRUSZCZYK Jacek | 1316 | KLUB BIEGACZA WARTA | PAJĘCZNO | Masters M - 40 | 01:33:57 | 05:59:50 | 08:57:18 | |
210 | WALAC Jacek | 1157 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | Senior II M - 30 | 01:27:55 | 05:53:06 | 08:58:24 | |
211 | POTERSKI Mateusz | 2124 | MJP DRUKARNIA | LUBOŃ | Masters M - 40 | 01:24:23 | 05:59:35 | 08:58:44 | |
212 | SERAFIN Robert | 2141 | SANTANDER RUNNERS TEAM | SWARZĘDZ | Senior II M - 30 | 01:23:50 | 05:59:37 | 08:58:50 | |
213 | KRAWCZYK Jakub | 2077 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 01:22:17 | 05:54:07 | 08:59:45 | ||
214 | NAWROT Artur | 2103 | MARIOTEAM/DTR BIEGA | KSIĘGINICE | Masters M - 40 | 01:24:25 | 05:56:00 | 08:59:48 | |
215 | SZANDAŁA Jacek | 2155 | CAŁA OLEŚNICA BIEGA | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 01:27:06 | 06:07:49 | 09:03:23 | |
216 | NÓŻKA Andrzej | 1376 | BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWĄ | PYRNIK | Masters M - 40 | 01:30:01 | 06:03:21 | 09:04:02 | |
RATAJCZAK Marcin | 2132 | KOTLIN | Senior II M - 30 | 01:27:48 DNF | 05:55:46 DNF | 09:04:43 DNF | |||
218 | BĘDŹKOWSKI Marek | 1334 | OSTROŁĘKA | Weteran I M - 50 | 01:28:58 | 05:58:58 | 09:06:57 | ||
219 | KOCOT Sebastian | 1214 | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 01:30:47 | 06:01:01 | 09:07:54 | ||
220 | BUDKOWSKI Dominik | 1082 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:27:34 | 06:16:04 | 09:08:43 | ||
221 | DOLIŃSKI Tomasz | 2018 | UMAWIANIENABIEGANIETEAM | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 01:29:40 | 06:01:35 | 09:09:29 | |
GMAJ Karolina | 2030 | GRÓJEC | Masters K - 40 | 01:27:59 DNF | 05:59:27 DNF | 09:09:37 DNF | |||
GMAJ Daniel | 2029 | GRÓJEC | Senior II M - 30 | 01:28:02 DNF | 05:59:27 DNF | 09:09:38 DNF | |||
224 | CIEPŁY Tomasz | 1025 | GIRO DI ZAWADA | PIŁA | Masters M - 40 | 01:30:15 | 06:11:02 | 09:10:03 | |
225 | ŁUBISZ Mariusz | 1226 | RAJSPORTACTIV | PABIANICE | Masters M - 40 | 01:29:57 | 06:16:56 | 09:10:20 | |
226 | KRZYZIŃSKA Sylwia | 1052 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZ | Masters K - 40 | 01:31:18 | 05:59:09 | 09:10:58 | |
227 | POMASKI Paweł | 2120 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:31:18 | 05:59:07 | 09:11:00 | |
228 | MOLENDA Michał | 2098 | DORAN WROCŁAW | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 01:26:57 | 06:09:14 | 09:11:23 | |
229 | NIEMAS Mariusz | 2104 | KP PSP WADOWICE | BŁAŻEJOWICE | Weteran I M - 50 | 01:32:27 | 06:18:11 | 09:12:36 | |
230 | URBAŃSKI Dariusz | 1135 | GDAŃSK | Weteran I M - 50 | 01:28:20 | 06:06:16 | 09:13:04 | ||
231 | PROZOROWSKI Wiesław | 2126 | MARATON LESZNO | LESZNO | Weteran I M - 50 | 01:32:20 | 06:16:20 | 09:13:09 | |
232 | KÓZKA Przemo | 2075 | BIEGAM, BO NIE LUBIĘ | SKÓRZEWO | Masters M - 40 | 01:28:11 | 06:03:59 | 09:13:35 | |
SZELIGA Jacek | 2156 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:26:45 DNF | 06:13:15 DNF | 09:13:41 DNF | |||
234 | SZYSZKO Stanisław | 1253 | 12 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | PIŁA | Senior II M - 30 | 01:27:10 | 06:09:46 | 09:15:27 | |
235 | MARKOWSKI Piotr | 2091 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:26:46 | 06:13:18 | 09:16:09 | ||
236 | HADRYS Adam | 1205 | POLISH RUNNERS CLUB IRELAND | ENNISCORTHY | Masters M - 40 | 01:30:35 | 06:02:06 | 09:16:40 | |
237 | WALKOWIAK Joanna | 2191 | MUAY RUNNING TEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:29:13 | 06:06:19 | 09:17:10 | |
238 | MAJDA Maciej | 1097 | NA ŚWIEŻOŚCI | NOWY SĄCZ | Senior II M - 30 | 01:29:01 | 06:07:30 | 09:18:25 | |
239 | KLAR Marek | 1244 | ŁAZISKA GORNE | Weteran I M - 50 | 01:31:02 | 06:06:16 | 09:19:34 | ||
240 | CHOJNOWSKI Andrzej | 1018 | IŁAWA | Weteran I M - 50 | 01:34:22 | 06:19:22 | 09:21:37 | ||
241 | TASZAREK Jakub | 2164 | MROWINO | Masters M - 40 | 01:25:55 | 05:58:06 | 09:21:43 | ||
242 | PYSZKA Remigiusz | 2129 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:16:18 | 06:02:05 | 09:22:00 | ||
243 | TALAR Marek | 2163 | KĘSY TEAM | DĄBRÓWKA LEŚNA | Senior II M - 30 | 01:28:53 | 06:21:09 | 09:23:10 | |
244 | LORANC Paweł | 1120 | WILD BUCHAYS | KOZY | Masters M - 40 | 01:30:08 | 06:14:17 | 09:25:28 | |
245 | KACZOR Łukasz | 2057 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Senior II M - 30 | 01:30:06 | 06:14:02 | 09:25:28 | |
246 | WLODARCZYK Krzysztof | 1204 | 3TEAM MPEC KONIN | KONIN | Masters M - 40 | 01:29:16 | 06:22:16 | 09:26:51 | |
247 | PAWLAK Maciej | 1201 | 3TEAM KONIN/MPEC-KONIN | KONIN | Masters M - 40 | 01:29:15 | 06:22:16 | 09:26:52 | |
248 | JAGODZIŃSKI Paweł | 1206 | VIKMED 3TEAM KONIN | KONIN | Masters M - 40 | 01:29:15 | 06:22:15 | 09:26:54 | |
249 | WIERUSZEWSKI Mateusz | 2174 | NO EXCUSES TEAM | GNIEZNO | Masters M - 40 | 01:26:30 | 06:12:45 | 09:28:16 | |
250 | KALEMBKIEWICZ Piotr | 1289 | MIROTRANS | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:32:32 | 06:22:40 | 09:30:51 | |
251 | KURKUS Aleksander | 1050 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:26:05 | 05:53:03 | 09:31:46 | |
252 | BADURA Wojtek | 1198 | KS KANDAHAR | BIELSKO-BIAŁA | Weteran I M - 50 | 01:30:21 | 06:25:07 | 09:32:13 | |
253 | PAWŁOWICZ Przemysław | 1210 | LEGNICA | Weteran I M - 50 | 01:31:50 | 06:17:11 | 09:32:31 | ||
254 | GRZELAK Justyna | 2039 | MARATON LESZNO | LESZNO | Masters K - 40 | 01:32:14 | 06:23:37 | 09:33:39 | |
255 | GRZELAK Daniel | 2040 | MARATON LESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 01:32:15 | 06:24:44 | 09:33:39 | |
256 | PRZYBYŁA Adam | 1315 | WOLFMOTO TEAM | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 01:31:20 | 06:30:55 | 09:34:08 | |
257 | ODWAŻNY Magdalena | 1046 | ODWAŻNYTEAM.PL | STRONIE ŚLASKIE | Masters K - 40 | 01:25:43 | 06:15:10 | 09:34:30 | |
258 | ŚRÓDKA Bartłomiej | 2161 | TRZEBNICA | Senior II M - 30 | 01:34:18 | 06:28:54 | 09:35:02 | ||
259 | GRABEK Maciej | 2034 | SPORTOWA BANDA | WYSOKA | Senior I M - 20 | 01:21:54 | 06:29:46 | 09:36:34 | |
260 | POTOCKI Maciej | 1260 | ORANGE POLSKA | BIERNATKI | Weteran I M - 50 | 01:36:11 | 06:25:48 | 09:36:50 | |
261 | KOROBIJ Krzysztof | 2070 | X-TEAM SPECIAL FORCES | LĄDEK ZDRÓJ | Senior I M - 20 | 01:23:38 | 06:31:29 | 09:36:51 | |
MOŃKA Łukasz | 2099 | SPARTA ULTRA TEAM | WIERUSZÓW | Senior II M - 30 | 01:23:55 DNF | 06:16:27 DNF | 09:37:45 DNF | ||
263 | JASIŃSKI Mikołaj | 2051 | UKA WARSZAWA | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:36:07 | 06:35:13 | 09:37:49 | |
264 | ZIEMBA Damian | 2183 | HRT/ANTONTEAM | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Masters M - 40 | 01:26:55 | 06:27:24 | 09:37:54 | |
265 | SZACH Andrzej | 2154 | 22KBPG | LĄDEK ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:22:48 | 06:30:40 | 09:38:10 | |
266 | SZABLA Marcin | 1207 | SAINT GOBAIN SQUAD | GRABOWA | Masters M - 40 | 01:37:35 | 06:23:55 | 09:40:20 | |
267 | GAŁEK Wojciech | 1066 | NO PAIN NO GAIN | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:34:33 | 06:37:41 | 09:40:44 | |
268 | BINKO Miłosz | 2003 | CHORZÓW | Senior II M - 30 | 01:34:34 | 06:37:50 | 09:40:45 | ||
269 | SYPEK Damian | 2153 | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 01:34:35 | 06:37:53 | 09:40:55 | ||
270 | KACZMAREK Mirosław | 1113 | RUNNER'S POWER | ŚREM | Senior II M - 30 | 01:34:28 | 06:24:54 | 09:43:39 | |
271 | SZYMKOWIAK Przemysław | 1080 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:28:27 | 06:27:06 | 09:44:29 | ||
272 | NIEDZIELA Marcin | 1107 | FAT MAMA’S SPORT CLUB | BYTOM | Masters M - 40 | 01:36:03 | 06:39:22 | 09:44:30 | |
273 | CZAPLA Arkadiusz | 1267 | BYTOM | Weteran I M - 50 | 01:35:38 | 06:42:52 | 09:44:35 | ||
274 | SZRETER Paweł | 2158 | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:34:32 | 06:31:56 | 09:51:28 | ||
KRUPIŃSKI Tadeusz | 2078 | LIGOTA PIĘKNA | Weteran I M - 50 | 01:30:21 DNF | 06:39:05 DNF | 09:54:26 DNF | |||
SOPEL Wiesław | 2148 | AS UT LUBACZÓW | LUBACZÓW | Weteran I M - 50 | 01:29:53 DNF | 06:27:50 DNF | 09:54:53 DNF | ||
277 | MASZEWSKA-WACH Mariola | 1117 | ZBIEG OKOLICZNOŚCI | RAWA MAZOWIECKA | Senior II K - 30 | 01:37:31 | 06:32:56 | 09:56:44 | |
278 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 1377 | BIELSKO BIAŁA | Senior II M - 30 | 01:36:44 | 06:33:17 | 09:57:14 | ||
279 | WIERCIOCH Sławomir | 1312 | DRUŻYNA JODRI | LUBIN | Masters M - 40 | 01:33:07 | 06:40:45 | 10:00:45 | |
280 | WIERUSZEWSKA Agata | 1313 | BBBGK | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:31:28 | 06:35:31 | 10:07:28 | |
281 | SZYMAŁA Mateusz | 1208 | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 01:40:48 | 06:32:41 | 10:09:24 | |
282 | GUŹDZIOŁ Jarek | 2042 | DZIKI TE@M | SOLEC KUJAWSKI | Masters M - 40 | 01:30:31 | 06:53:04 | 10:13:13 | |
283 | KOZŁOWSKA Karolina | 2074 | IX LO BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | 01:30:33 | 06:53:01 | 10:13:15 | |
KANIA Krystian | 2059 | MESSSTETTEN | Masters M - 40 | 01:26:55 DNF | 06:48:47 DNF | 10:16:18 DNF | |||
285 | POBŁOCKI Jan | 1078 | GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIECIOM | GDAŃSK | Weteran II M - 60 | 01:35:47 | 06:38:31 | 10:27:32 | |
286 | MARCHEWKA Andrzej | 1252 | CZERNICHÓW | Masters M - 40 | 01:34:30 | 06:48:04 | 10:28:55 | ||
287 | SIENKIEWICZ Wojtek | 1183 | OGARY DOLORES | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:43:17 | 07:14:29 | 10:30:52 | |
288 | ŚWITALSKI Andrzej | 1127 | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | 01:33:58 | 06:42:35 | 10:31:38 | ||
NOWAK Bartosz | 2106 | POMIOTY SZATANA | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:33:49 DNF | 06:51:41 DNF | 10:33:08 DNF | ||
290 | GOZDAN Dariusz | 2033 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:41:31 | 07:13:10 | 10:42:30 | ||
291 | KARAWACKI Grzegorz | 2061 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Senior II M - 30 | 01:42:44 | 07:11:01 | 10:47:10 | |
OBIDOWSKI Łukasz | 2107 | NARAMOWICE BIEGAJĄ | ŁĘCZYCA | Senior II M - 30 | 01:37:45 DNF | 06:47:11 DNF | 10:49:09 DNF | ||
SKAŁECKI Przemysław | 2144 | HIAB SPORT TEAM | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Senior II M - 30 | 01:37:47 DNF | 06:47:12 DNF | 10:49:11 DNF | ||
NIEMCZAK Basia | 2105 | ULTRA KSP | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 01:37:21 DNF | 07:04:54 DNF | 11:07:37 DNF | ||
RUTKOWSKI Kazimierz | 2135 | KUSY I SPÓŁKA | KUŚLIN | Weteran II M - 60 | 01:34:10 DNF | 07:02:47 DNF | 11:23:22 DNF | ||
296 | TRZPIOLA Tycjan | 2170 | KURACJUSZE | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:40:54 | 07:25:00 | 11:27:31 | |
KRYCH Rafał | 2079 | CZMOŃ | Masters M - 40 | 01:40:56 DNF | 07:25:02 DNF | 11:27:36 DNF | |||
SKARŻYŃSKI Wojciech | 2145 | SIECHNICE | Masters M - 40 | 02:00:15 DNF | 07:48:27 DNF | 11:36:52 DNF | |||
GRZELCZAK Barbara | 2041 | SIECHNICE | Masters K - 40 | 02:00:15 DNF | 07:48:22 DNF | 11:37:06 DNF | |||
PTASZYŃSKA Anna | 2128 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Weteran K - 50 | 01:43:27 DNF | 07:15:18 DNF | 11:47:20 DNF | ||
BORIS Aneta | 2004 | ELBLĄG | Senior II K - 30 | 01:49:37 DNF | 07:49:57 DNF | 11:57:16 DNF | |||
GAWLIK Marcin | 2026 | MKS SIECHNICE | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:18:46 DNF | DNF | DNF | ||
NOSKI Mariusz | 2204 | BIELAWA | Masters M - 40 | 01:24:05 DNF | DNF | DNF | |||
TOMCZAK Agnieszka | 2168 | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | 01:21:24 DNF | DNF | DNF | |||
TOJZA Tomasz | 2166 | DOBRZYCA | Masters M - 40 | 01:21:33 DNF | DNF | DNF | |||
STASINKIEWICZ Aleksander | 2150 | KŁODZKO | Senior I M - 20 | 01:01:55 DNF | DNF | DNF | |||
SKORCZYK Adrian | 2146 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 01:22:28 DNF | 05:07:30 DNF | DNF | ||
PRAŁAT Tomasz | 2125 | MARATON LESZNO | ŻAKOWO | Masters M - 40 | 01:18:48 DNF | DNF | DNF | ||
PAROL Paweł | 2115 | SZYMANKOWSZCZYZNA | SZYMANKOWSZCZYZNA | Masters M - 40 | 01:25:07 DNF | 05:54:10 DNF | DNF | ||
JASICKI Krzysztof | 2050 | RUNHOGS TYCHY | TYCHY | Masters M - 40 | 01:29:17 DNF | DNF | DNF | ||
HOSS Jan | 2045 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:20:38 DNF | DNF | DNF | |||
BUK Sławomir | 2007 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 01:09:35 DNF | 04:59:07 DNF | DNF | ||
BABULA Sebastian | 2001 | IZERY BOGATYNIA | BOGATYNIA | Masters M - 40 | 01:17:25 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 313 wynik(ów)