BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY |
Data : | 2022-07-14 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 371 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 75 |
Ukończyło : | 281 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAŁYGA Grzegorz | 2120 | RMT TEAM PRO | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:00:03 | 03:48:13 | 05:42:52 | 07:32:44 | |
2 | PAWŁOWSKI Marcin | 2169 | WILKÓW OSIEDLE | Masters M - 40 | 01:04:27 | 04:02:41 | 06:00:02 | 07:44:09 | ||
3 | OLSZEWSKI Piotr | 2143 | RUNNING TEAM NASTOPY.PL | BIENIEIWICE | Senior II M - 30 | 01:07:50 | 04:08:13 | 06:10:41 | 08:06:03 | |
4 | PIOTROWSKI Marek | 2128 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:01:58 | 04:04:42 | 06:10:45 | 08:08:09 | |
5 | WINIARSKA Katarzyna | 2101 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAM | PRZEMYŚL | Masters K - 40 | 01:03:39 | 03:59:30 | 06:08:14 | 08:09:33 | |
6 | ROSOLSKI Dawid | 2073 | KOŚCIAN | Senior II M - 30 | 01:03:17 | 04:07:43 | 06:10:46 | 08:20:04 | ||
7 | KOCIOŁOWICZ Piotr | 1092 | BIEGAM W GÓRACH BARDZKICH | JANOWIEC | Masters M - 40 | 01:01:08 | 04:06:57 | 06:12:22 | 08:20:50 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
WIERZOWIECKI Grzegorz | 2069 | BERFIT ZIELONA GÓRA & STACHOWSCY.EU | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:03:07 DNF | 04:04:18 DNF | 06:08:34 DNF | 08:21:20 DNF | ||
9 | MATYSIAK Bartłomiej | 2133 | WILD ULTRA WARRIORS | CZACHÓWEK | Masters M - 40 | 01:06:37 | 04:25:21 | 06:34:45 | 08:30:23 | |
10 | KOMZA Radosław | 2142 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:01:27 | 04:13:22 | 06:32:51 | 08:34:03 | ||
ŚLEZIAK Jarosław | 2186 | DANIEL WOSIK TERVEL TEAM | ZŁOTY STOK | Masters M - 40 | 01:03:53 DNF | 04:09:47 DNF | 06:28:17 DNF | 08:37:46 DNF | ||
12 | MARZEC Grzegorz | 1183 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | SZCZEPANEK | Masters M - 40 | 01:07:13 | 04:35:37 | 06:43:06 | 08:42:28 | |
13 | BARTOSZEWSKI Grzegorz | 1094 | TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKI | DŁUGOŁĘKA | Masters M - 40 | 01:10:25 | 04:33:42 | 06:50:14 | 08:52:21 | |
14 | KUPIŃSKI Cezary | 2146 | MOCNA GRUPA CEZARA | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 01:11:17 | 04:36:06 | 06:50:43 | 09:01:17 | |
15 | KLIMA Dariusz | 2137 | SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 01:03:47 | 04:21:39 | 06:49:36 | 09:02:16 | |
BUK Sławomir | 2184 | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 01:05:40 DNF | 04:31:44 DNF | 06:50:32 DNF | 09:06:40 DNF | |||
17 | RINK Jan | 2153 | BOLKÓW | Masters M - 40 | 01:10:34 | 04:36:32 | 06:54:20 | 09:10:45 | ||
18 | BODANKA Piotr | 2214 | APAMA ACOUSTIC PROJECT | NIEZNANICE | Masters M - 40 | 01:11:53 | 04:44:15 | 07:07:12 | 09:13:03 | |
19 | RUTKOWSKI Michał | 2095 | JÓZEFÓW | Senior II M - 30 | 01:12:01 | 04:41:57 | 07:01:13 | 09:14:58 | ||
20 | TATARA Mateusz | 1207 | RUN-G | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:06:39 | 04:35:20 | 07:05:05 | 09:16:59 | |
21 | WIECZOREK Tomasz | 1237 | PIERUNSKIE CANGÓRY | ROGÓW | Senior II M - 30 | 01:17:03 | 04:48:07 | 07:03:54 | 09:17:19 | |
22 | STĘPNIK Paweł | 2046 | KIELCE | Masters M - 40 | 01:12:02 | 04:41:56 | 07:01:16 | 09:17:36 | ||
23 | BOTKIEWICZ Jarosław | 1024 | STKOWCZYKI / WKURW_TEAM | PIASECZNA GÓRKA | Masters M - 40 | 01:07:32 | 04:44:10 | 06:57:39 | 09:17:45 | |
24 | SZRENIAWA Waldemar | 2059 | MIRAZ RACE TEAM | NIEPOŁOMICE | Senior II M - 30 | 01:13:58 | 04:42:40 | 07:00:32 | 09:20:20 | |
25 | LACHOR Krzysztof | 1301 | NASTOPY.PL RUNNING TEAM | KŁODNE | Senior I M - 20 | 01:10:30 | 04:46:40 | 06:57:41 | 09:21:16 | |
26 | ZAJĄC Leszek | 2187 | LESZ NO LIMITS RUNNERS /L.O.T.A.Z | WŁOSZAKOWICE | Masters M - 40 | 01:12:14 | 04:51:13 | 07:07:41 | 09:22:08 | |
27 | GRYNAGIEL Przemysław | 2151 | OSIEK NAD WISŁĄ | Masters M - 40 | 01:13:50 | 04:41:48 | 07:07:54 | 09:22:10 | ||
28 | KRUPA Marcin | 1045 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | Masters M - 40 | 01:05:08 | 04:50:08 | 07:06:01 | 09:22:28 | |
29 | GUZERA Justyna | 2131 | MATNER RUNNING TEAM | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 01:12:26 | 04:51:15 | 07:14:46 | 09:26:30 | |
30 | KRYGIER Tomasz | 2167 | EUROCASH | ŻNIN | Senior I M - 20 | 01:12:27 | 04:51:15 | 07:14:47 | 09:26:30 | |
31 | ROZCZYPAŁA Karol | 2084 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 01:09:08 | 04:48:15 | 07:08:59 | 09:27:13 | ||
32 | MYŚLIWIEC Robert | 2082 | DZIKI & WOLNY | RZESZÓW | Masters M - 40 | 01:16:42 | 04:51:05 | 07:09:00 | 09:34:04 | |
33 | JAKUBOWSKI Andrzej | 2001 | ŻMIGRÓD | Senior II M - 30 | 01:08:37 | 04:48:00 | 07:16:11 | 09:34:25 | ||
34 | DWORNICKI Kamil | 1337 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:20:33 | 04:49:29 | 07:14:54 | 09:34:50 | ||
35 | ZIĘTAK Andrzej | 1161 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BRZOZA | Masters M - 40 | 01:16:32 | 04:57:37 | 07:16:41 | 09:36:14 | |
36 | SUDNIK Krzysztof | 2145 | KNURÓW | Senior II M - 30 | 01:17:59 | 04:56:48 | 07:19:35 | 09:41:12 | ||
37 | ROGOWSKI Krzysztof | 2154 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:19:49 | 05:06:16 | 07:36:58 | 09:41:25 | ||
38 | PLOCH Jakub | 1333 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 01:12:21 | 04:57:04 | 07:31:57 | 09:41:37 | ||
39 | KUBLIK Łukasz | 2114 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 01:18:20 | 05:06:23 | 07:30:56 | 09:41:38 | ||
40 | KOWALCZYK Marek | 2161 | ZLOTY-STOK | Masters M - 40 | 01:10:29 | 04:45:14 | 07:16:13 | 09:46:47 | ||
41 | PAWLIK Filip | 2090 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:18:08 | 05:02:07 | 07:21:09 | 09:47:48 | ||
42 | KLUSEK Mateusz | 1035 | SKLEP BIEGACZA KRAKÓW | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:20:27 | 05:09:32 | 07:37:53 | 09:48:01 | |
43 | KARAMON Marcin | 2200 | OPOLE | Masters M - 40 | 01:23:07 | 05:05:30 | 07:30:31 | 09:48:58 | ||
NIEDZIÓŁKA Wojciech | 2087 | CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE | GRABIANÓW | Senior II M - 30 | 01:09:11 DNF | 04:48:16 DNF | 07:09:02 DNF | 09:49:09 DNF | ||
45 | WARDZYŃSKI Łukasz | 2221 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:18:40 | 04:54:38 | 07:19:52 | 09:49:16 | ||
46 | ZAJĄC Sebastian | 2155 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 01:09:40 | 04:51:05 | 07:22:43 | 09:49:33 | |
47 | GONCZAR Szymon | 2189 | RYBNIK | Senior II M - 30 | 01:14:45 | 05:05:36 | 07:31:09 | 09:53:58 | ||
48 | ŚLIŻ Sylwia | 2053 | SIECHNICE | Senior II K - 30 | 01:20:39 | 04:57:55 | 07:20:39 | 09:55:00 | ||
49 | LOREK Adam | 2038 | #BIEGAJLESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 01:17:43 | 05:02:04 | 07:31:35 | 09:55:45 | |
50 | SUCH Arkadiusz | 1246 | RZESZÓW | Masters M - 40 | 01:25:15 | 05:20:08 | 07:42:06 | 09:55:56 | ||
51 | GULCZYŃSKI Tomasz | 2202 | ZIELONKA | Senior II M - 30 | 01:13:08 | 05:07:49 | 07:36:36 | 09:56:07 | ||
52 | GÓRSKA Agnieszka | 1067 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters K - 40 | 01:25:41 | 05:15:58 | 07:43:21 | 09:56:38 | |
53 | KOWALSKI Łukasz | 2045 | PHILLIPS MEDISIZE | GIERAŁTOWICE | Masters M - 40 | 01:24:10 | 05:10:23 | 07:37:22 | 09:58:12 | |
54 | LADENBERGER Mateusz | 2019 | JACZKÓW | Senior II M - 30 | 01:23:51 | 05:19:23 | 07:45:43 | 09:58:20 | ||
55 | BUCHOWICZ Krzysztof | 1359 | WIELOGLOWY | Masters M - 40 | 01:26:02 | 05:13:08 | 07:43:08 | 09:59:26 | ||
56 | JANKOWSKI Marcin | 2127 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:17:20 | 05:10:11 | 07:43:57 | 10:00:00 | |
57 | SZAFRANIEC Tomasz | 2061 | MIĘDZYRZECKIE GAZELE | MIĘDZYRZECZ | Masters M - 40 | 01:20:41 | 05:17:23 | 07:42:22 | 10:02:26 | |
58 | HOLC Michał | 2130 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 01:24:58 | 05:12:42 | 07:41:55 | 10:03:01 | ||
59 | SKORCZYK Adrian | 2183 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 01:21:01 | 05:20:12 | 07:46:12 | 10:05:05 | |
60 | WOS Rafal | 1041 | STAJNIAK TEAM | GEITHUS | Masters M - 40 | 01:21:34 | 05:06:19 | 07:30:08 | 10:05:19 | |
61 | NESTOROWICZ Marek | 2113 | KB JURUND SZCZYTNO / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | KĘTRZYN | Weteran I M - 50 | 01:12:08 | 05:21:10 | 07:49:33 | 10:06:58 | |
62 | SMYK Mariusz | 2220 | LUBLIN | Masters M - 40 | 01:26:30 | 05:17:55 | 07:46:47 | 10:08:08 | ||
63 | ZIELIŃSKI Przemysław | 1279 | RADOMSKO | Masters M - 40 | 01:22:35 | 05:19:34 | 07:46:40 | 10:08:15 | ||
64 | KUJAWA Krzysztof | 2002 | BUNDORAN | Masters M - 40 | 01:17:27 | 05:13:18 | 07:41:27 | 10:08:34 | ||
65 | KYCIA Piotr | 1334 | RAWICZ | Weteran I M - 50 | 01:29:41 | 05:20:27 | 07:44:36 | 10:09:05 | ||
66 | DOBROŚ Tomasz | 2004 | WIERUSZÓW | Masters M - 40 | 01:20:19 | 05:20:51 | 07:47:50 | 10:09:09 | ||
67 | KUCIAK Bartosz | 2030 | KROSNO | Senior II M - 30 | 01:20:56 | 05:12:42 | 07:47:05 | 10:12:48 | ||
68 | CEBULA Grzegorz | 2117 | TEAM CEBUL&STACHU | IWINY | Weteran I M - 50 | 01:11:40 | 05:08:57 | 07:43:53 | 10:13:09 | |
69 | STACHURA Damian | 2118 | TEAM CEBUL&STACHU | LUBIN | Senior II M - 30 | 01:11:40 | 05:08:54 | 07:43:53 | 10:13:09 | |
70 | SEKMAN Tomasz | 2083 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:17:04 | 05:08:55 | 07:47:08 | 10:14:33 | ||
71 | OLESZEK Magdalena | 1003 | W POGONI ZA DUCHEM | CZELADŹ | Senior II K - 30 | 01:20:52 | 05:20:54 | 07:53:23 | 10:16:12 | |
72 | WASILEWSKI Marcin | 2024 | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:21:00 | 05:24:24 | 08:07:45 | 10:20:10 | ||
73 | SAMORAŃSKI Krzysztof | 1196 | ULTRA-SZCZĘŚCIE | WYMYSŁÓW | Masters M - 40 | 01:20:22 | 05:15:47 | 07:45:36 | 10:20:39 | |
74 | FERSZT Piotr | 1283 | ULTRA WAY TEAM | OLSZTYN | Masters M - 40 | 01:13:07 | 05:08:23 | 07:49:54 | 10:20:53 | |
75 | GRABLEWSKI Grzegorz | 1268 | MKS SIECHNICE | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:10:34 | 05:15:49 | 07:47:40 | 10:21:02 | |
76 | SZYMAŁA Marcin | 1195 | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | KLUCZBORK | Weteran I M - 50 | 01:21:47 | 05:13:20 | 07:47:08 | 10:21:52 | |
77 | KLIMCZAK Jacek | 1177 | UKS PRZEŁAJ ŻERKÓW | ŻERKÓW | Senior II M - 30 | 01:15:33 | 05:06:32 | 07:41:34 | 10:22:38 | |
78 | KURCZYK Tomasz | 2112 | KOŚMIDRY | Masters M - 40 | 01:20:57 | 05:11:44 | 07:53:17 | 10:25:43 | ||
79 | WIĄCEK Łukasz | 1080 | IRS KRAKÓW | ZIELONKI | Masters M - 40 | 01:24:07 | 05:16:14 | 07:43:39 | 10:25:50 | |
80 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 2057 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:21:00 | 05:12:06 | 07:53:49 | 10:26:14 | ||
81 | RATAJCZAK Krystian | 2208 | ZABRZE | Senior II M - 30 | 01:23:29 | 05:30:32 | 08:02:56 | 10:27:08 | ||
82 | GRUSZKA Janusz | 2049 | KITA TEAM | BRZEZINKI | Senior II M - 30 | 01:12:50 | 05:17:23 | 07:42:42 | 10:27:12 | |
83 | GAJ Grzegorz | 1339 | BORKI TEAM | BIAŁOBRZEGI | Masters M - 40 | 01:25:25 | 05:25:28 | 08:07:14 | 10:28:42 | |
84 | CHACIŃSKI Mikołaj | 1288 | PROAUTOMATION | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:24:37 | 05:26:56 | 08:02:40 | 10:29:38 | |
85 | DARMETKO Rafał | 1221 | KAMIŃSKO | Senior II M - 30 | 01:23:18 | 05:24:37 | 07:55:50 | 10:31:17 | ||
86 | JANKOWSKI Sebastian | 1341 | COKE RUNNERS | RADZYMIN | Senior II M - 30 | 01:22:48 | 05:24:40 | 07:55:56 | 10:31:22 | |
87 | BŁĘDOWSKI Mariusz | 1192 | COYOTE TEAM | WŁOCŁAWEK | Masters M - 40 | 01:17:49 | 05:23:48 | 08:03:54 | 10:34:33 | |
88 | KUC Wojciech | 1211 | KŁOBUCK | Senior II M - 30 | 01:34:42 | 05:36:59 | 08:12:00 | 10:38:43 | ||
89 | GURGACZ Tomasz | 2066 | BYTOM ODRZANSKI | Masters M - 40 | 01:21:25 | 05:11:10 | 07:50:36 | 10:40:13 | ||
90 | MARZEC Karolina | 2009 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | DESZCZNO | Masters K - 40 | 01:24:22 | 05:26:36 | 08:03:06 | 10:41:14 | |
91 | FOJT Krzysztof | 2207 | APR69 | ŁAZISKA GÓRNE | Masters M - 40 | 01:17:10 | 05:22:16 | 08:27:07 | 10:41:38 | |
92 | PARSZEWSKA Aleksandra | 2035 | RESHAPE RUNNERS | BYTOM | Senior II K - 30 | 01:26:37 | 05:24:13 | 08:06:42 | 10:41:43 | |
93 | MOKRYCKI Krystian | 1293 | POLANICA-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:22:13 | 05:20:47 | 07:59:55 | 10:41:55 | ||
94 | GAIK Andrzej | 2222 | PODGÓRZ TORUŃ | TORUŃ | Weteran I M - 50 | 01:20:36 | 05:30:14 | 08:12:15 | 10:42:46 | |
95 | SALWA Krzysztof | 1088 | SALCLAN-TEAM | KIELCE | Masters M - 40 | 01:24:11 | 05:27:39 | 08:14:48 | 10:44:17 | |
96 | KOSIOREK Adam | 2126 | BSAC MOKOBODY | MOKOBODY | Weteran I M - 50 | 01:35:26 | 05:48:23 | 08:22:23 | 10:44:38 | |
97 | LUTY Paweł | 2185 | BALICE | Masters M - 40 | 01:17:25 | 05:25:05 | 08:05:08 | 10:44:52 | ||
BRODA Dominik | 2014 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:20:23 DNF | 05:18:06 DNF | 08:03:46 DNF | 10:45:09 DNF | |||
99 | GRZOMBA Łukasz | 1190 | DABROWSKI TEAM | SANIT MAUR DES FOSSES | Senior II M - 30 | 01:22:29 | 05:22:17 | 08:02:41 | 10:45:30 | |
100 | ZAMBRZYCKI Maciej | 2105 | RESHAPE RUNNERS | GLIWICE | Masters M - 40 | 01:23:47 | 05:23:40 | 08:07:17 | 10:45:33 | |
101 | KIEZIK Anna | 2071 | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM | OLSZTYN | Masters K - 40 | 01:20:29 | 05:33:26 | 08:21:46 | 10:45:45 | |
102 | MALISZEWSKA Malwina | 1278 | ULTRA WAY TEAM | GDYNIA | Masters K - 40 | 01:21:43 | 05:41:11 | 08:21:53 | 10:45:54 | |
103 | TYLEK Rafał | 1223 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:46:47 | 06:09:42 | 08:38:31 | 10:49:01 | ||
104 | CZAPLA Tomasz | 1105 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 01:36:39 | 05:39:47 | 08:12:44 | 10:49:27 | ||
MOSIEK Andrzej | 2158 | CHOJNO | Senior II M - 30 | 01:34:36 DNF | 05:39:54 DNF | 08:13:16 DNF | 10:50:26 DNF | |||
106 | PLEWA Sylwia | 2163 | RKS PIŁA PODLASIE | PIŁA | Weteran K - 50 | 01:26:59 | 05:41:15 | 08:13:04 | 10:51:03 | |
107 | SIEPIOŁA Cezary | 2149 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | MORĄG | Masters M - 40 | 01:26:48 | 05:26:50 | 08:08:03 | 10:51:32 | |
108 | MAZUREK Roman | 1265 | SPARTANIE DZIECIOM | MUROW | Masters M - 40 | 01:20:53 | 05:31:37 | 08:12:50 | 10:51:52 | |
109 | SADOWSKA Jagoda | 2011 | #YOLOTEAMKRK | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 01:36:30 | 05:51:08 | 08:20:59 | 10:51:58 | |
110 | FALDZINSKI Bartosz | 2164 | POLACY BIEGAJĄ W NL | NYSA | Masters M - 40 | 01:23:26 | 05:32:32 | 08:14:08 | 10:52:09 | |
111 | BULIKOWSKI Tomasz | 2017 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:24:44 | 05:31:39 | 08:22:30 | 10:52:13 | ||
KURPIEWSKA Anna | 2171 | GT RAT | WROCŁAW | Masters K - 40 | 01:19:18 DNF | 05:25:24 DNF | 08:16:08 DNF | 10:52:28 DNF | ||
SIKORSKI Marcin | 2168 | TT SZCZECIN | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:19:09 DNF | 05:25:24 DNF | 08:16:08 DNF | 10:52:47 DNF | ||
114 | KARASEK Wojciech | 1365 | COB - CAŁA OLEŚNICA BIEGA | OLEŚNICA | Weteran I M - 50 | 01:18:16 | 05:30:47 | 08:16:22 | 10:53:02 | |
115 | KONARSKI Maciej | 1147 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | PODKOWA LEŚNA | Masters M - 40 | 01:24:28 | 05:31:34 | 08:19:05 | 10:55:53 | |
116 | KRZYŻAN Jakub | 1017 | KW KRAKÓW | JERZMANOWICE | Masters M - 40 | 01:32:57 | 05:44:07 | 08:20:16 | 10:56:08 | |
117 | KRAWCZYK Jakub | 1271 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:23:24 | 05:30:52 | 08:17:29 | 10:56:27 | ||
TOKARCZYK Marcin | 2003 | NYSA | Masters M - 40 | 01:21:17 DNF | 05:26:52 DNF | 08:20:00 DNF | 10:58:58 DNF | |||
119 | GRZEŚKOWIAK Zbigniew | 1171 | JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZY | JUTROSIN | Masters M - 40 | 01:35:15 | 05:56:44 | 08:33:45 | 10:59:27 | |
120 | PACHLA Jacek | 2125 | KB SZAMOTUŁY | SZAMOTUŁY | Weteran I M - 50 | 01:12:08 | 05:11:45 | 07:58:46 | 10:59:30 | |
121 | WALCZAK Dariusz | 2098 | OLKUSZBIEGA | BOLESŁAW | Weteran I M - 50 | 01:23:52 | 05:37:31 | 08:25:54 | 11:01:07 | |
122 | GARBOWSKA Monika | 2107 | COMPAÑEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | Masters K - 40 | 01:29:35 | 05:49:50 | 08:28:38 | 11:02:27 | |
123 | BUCZYŃSKI Radosław | 2051 | COMPANEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | Senior II M - 30 | 01:29:23 | 05:46:28 | 08:25:47 | 11:02:27 | |
124 | ZAKROCZYMSKI Michał | 1350 | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:33:36 | 06:05:41 | 08:28:57 | 11:02:46 | ||
125 | JARUS Andrzej | 1093 | POLISH WINGS | GALLSPACH | Masters M - 40 | 01:23:28 | 05:35:56 | 08:20:39 | 11:02:47 | |
126 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 1118 | RADLINIOKI W BIEGU | RADLIN | Masters M - 40 | 01:18:44 | 05:36:45 | 11:04:03 | ||
127 | BRODA Wojciech | 2068 | HUTASY RUNNERS TEAM | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:18:36 | 05:34:20 | 08:26:47 | 11:05:56 | |
128 | ZAJĄC Leszek | 1032 | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | 01:19:08 | 05:38:01 | 08:30:59 | 11:06:01 | ||
129 | TASZAREK Jakub | 2210 | PROJEKT.JTA JAKUB TASZAREK | MROWINO | Masters M - 40 | 01:21:06 | 05:35:55 | 08:25:09 | 11:06:32 | |
130 | WAWRYKÓW Kuba | 2138 | ZGIERZ | Senior I M - 20 | 01:32:56 | 05:44:28 | 08:23:03 | 11:08:54 | ||
131 | TROCHANOWSKI Krystian | 2191 | RUSYN - LEM | SOBIN | Senior II M - 30 | 01:31:57 | 05:48:10 | 08:24:14 | 11:09:25 | |
132 | LAKOWSKI Sylwester | 1275 | P&G RUNNING TEAM | OLSZEWNICA STARA | Weteran I M - 50 | 01:17:36 | 05:25:21 | 08:20:29 | 11:09:30 | |
133 | SZUKAŁA Damian | 1141 | ULTRA BEER RUNNERS | BIENIÓW | Senior II M - 30 | 01:35:54 | 06:06:03 | 08:33:20 | 11:10:29 | |
134 | SZPECHT Piotr | 2178 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 01:28:22 | 05:40:36 | 08:25:06 | 11:11:42 | ||
135 | RADZIWOŃ Anna | 2064 | GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNA | POLKOWICE | Masters K - 40 | 01:32:00 | 05:45:34 | 08:32:02 | 11:12:11 | |
136 | BINKOWSKI Waldemar | 1352 | LESZNO | Weteran I M - 50 | 01:29:08 | 05:49:02 | 08:39:25 | 11:12:39 | ||
137 | KRÓL Maciej | 1175 | WIRAN TEAM | REDA | Masters M - 40 | 01:21:11 | 05:51:45 | 08:37:12 | 11:13:52 | |
138 | ISZCZAK Kazimierz | 2080 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:20:04 | 05:46:30 | 08:37:10 | 11:16:39 | ||
139 | LISIECKI Tomasz | 1343 | TRZYNASTKA PLUS | LUBOŃ | Masters M - 40 | 01:20:50 | 06:51:18 | 09:04:37 | 11:21:32 | |
140 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 1150 | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 01:28:35 | 05:47:05 | 08:33:20 | 11:22:01 | ||
141 | PAZIO Jakub | 2211 | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Senior I M - 20 | 01:19:36 | 05:33:53 | 08:26:38 | 11:22:03 | |
PAJOR Krzysztof | 2100 | 100PASS | SWARZĘDZ | Masters M - 40 | 01:26:11 DNF | 05:40:31 DNF | 08:34:26 DNF | 11:22:12 DNF | ||
143 | RYBARCZYK Ilona | 1019 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Senior II K - 30 | 01:27:17 | 05:52:12 | 08:40:49 | 11:22:33 | |
144 | WTOREK-BUGAŃSKA Ilona | 2119 | CARBON SILESIA SPORT | BĘDZIN | Senior II K - 30 | 01:25:06 | 05:36:58 | 08:32:28 | 11:24:44 | |
145 | KOSTERA Tomasz | 1252 | VEGE RUNNERS | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:30:49 | 06:00:11 | 08:36:20 | 11:25:32 | |
146 | SZPONDER Artur | 2040 | KBKS RADOMSKO | RADOMSKO | Senior II M - 30 | 01:22:34 | 06:06:33 | 08:50:55 | 11:26:36 | |
147 | NOWAK Dawid | 1165 | ALSTOM KATOWICE | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 01:30:58 | 05:58:35 | 08:50:19 | 11:26:54 | |
148 | MANIAS Michał | 1124 | STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | Masters M - 40 | 01:38:06 | 06:11:20 | 08:44:20 | 11:27:54 | |
149 | KULGAJUK Michał | 1123 | STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | Senior II M - 30 | 01:38:08 | 06:11:13 | 08:44:17 | 11:27:54 | |
150 | BLASZKE Beata | 2150 | BIEGAJ Z TRENERAMI | GLIWICE | Masters K - 40 | 01:34:10 | 06:06:34 | 08:55:17 | 11:27:58 | |
151 | SEGIN Marcin | 2006 | SPRINT ZALEWO | ZALEWO | Masters M - 40 | 01:33:26 | 05:58:41 | 08:46:54 | 11:28:14 | |
152 | GRZESZCZUK Łukasz | 1199 | SZTAFETA NADZIEI | GDAŃSK | Senior II M - 30 | 01:31:06 | 06:04:07 | 08:49:25 | 11:28:22 | |
153 | TYŚ Radek | 1248 | NOWA RUDA BIEGA | NOWA RUDA | Senior II M - 30 | 01:26:57 | 06:03:17 | 08:51:22 | 11:29:35 | |
154 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 1014 | BUKOWNO | Masters M - 40 | 01:28:53 | 05:56:34 | 08:44:04 | 11:30:05 | ||
155 | BARTNIAK Kamil | 1181 | NO LIMITS TRAIL | STARA WIEŚ | Masters M - 40 | 01:34:45 | 06:10:27 | 08:59:48 | 11:33:08 | |
156 | GAWLIK Marcin | 1164 | GONIĘ "MISZCZA" - MKS SIECHNICE | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:26:12 | 06:07:41 | 09:01:19 | 11:34:44 | |
157 | SERAFIN Robert | 2157 | SWARZĘDZ | Senior II M - 30 | 01:29:18 | 06:04:10 | 08:48:13 | 11:34:47 | ||
158 | WOŹNIAK Michał | 1135 | RUNNER_ULTRA | PODOLSZE | Senior II M - 30 | 01:25:18 | 05:42:46 | 08:39:23 | 11:35:38 | |
159 | KWIATKOWSKI Przemyslaw | 2148 | PWSD GNIEZNO | GNIEZNO | Masters M - 40 | 01:29:44 | 05:56:38 | 08:48:37 | 11:36:30 | |
160 | SZYGENDA Sebastian | 2147 | TIGER TEAM | WRZEŚNIA | Masters M - 40 | 01:29:45 | 05:56:37 | 08:48:34 | 11:36:30 | |
161 | HELWICH Pawel | 1033 | HERLEV | Masters M - 40 | 01:42:00 | 06:17:09 | 08:59:36 | 11:38:39 | ||
162 | SIWEK Jarek | 1227 | SZCZECIN | Weteran I M - 50 | 01:42:02 | 06:17:15 | 08:45:08 | 11:38:48 | ||
163 | KINCEL Krzysztof | 2212 | POŁUPIN | Weteran I M - 50 | 01:34:44 | 06:04:17 | 08:56:12 | 11:40:38 | ||
164 | PAWLAK Bartosz | 1284 | RUN AND FLY | JABŁONNA | Masters M - 40 | 01:26:38 | 06:10:48 | 09:00:30 | 11:41:14 | |
165 | LECHOWICZ Mariusz | 1018 | 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:32:24 | 05:57:00 | 08:47:05 | 11:41:17 | |
166 | MOCEK Grzegorz | 2152 | GORZÓW | Weteran I M - 50 | 01:36:14 | 06:17:25 | 09:08:49 | 11:41:43 | ||
PASTWA Marek | 2224 | OH!ZUZA.COM/BEAUTYSPORT | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:34:09 DNF | 06:09:17 DNF | 08:55:33 DNF | 11:46:47 DNF | ||
168 | CHOJNOWSKI Andrzej | 1086 | IŁAWA | Weteran I M - 50 | 01:35:39 | 06:24:55 | 09:14:19 | 11:49:34 | ||
169 | MALINOWSKI Jerzy | 1168 | ZIĘBICE ULTRA TEAM | ZIĘBICE | Weteran I M - 50 | 01:37:49 | 06:30:33 | 09:15:34 | 11:50:48 | |
170 | BUKOWSKI Stanislaw | 1213 | LAUGASKOKK / ZABIEGANI REYKJAVÍK | KÓPAVOGUR | Masters M - 40 | 01:38:46 | 06:12:00 | 08:59:59 | 11:51:01 | |
171 | DUDEK Remigiusz | 1228 | ZIĘBICE | ZIĘBICE | Senior II M - 30 | 01:37:49 | 06:30:28 | 09:16:05 | 11:51:02 | |
172 | STYCZYŃSKI Grzegorz | 1347 | DATAFEEDWATCH TEAM | JAWORZE | Masters M - 40 | 01:41:29 | 06:17:56 | 09:13:04 | 11:52:26 | |
173 | ŻABIEREK Tomasz | 2092 | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 01:23:54 | 05:55:52 | 09:18:14 | 11:53:03 | ||
174 | BOBIN Tomasz | 1264 | ZOCHU TEAM | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:30:27 | 06:16:13 | 09:14:51 | 11:53:11 | |
175 | KICH Marek | 1324 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:40:11 | 06:19:37 | 09:06:05 | 11:55:53 | ||
176 | KOSMOWSKI Wiesław | 1117 | MORACZEWO | Senior II M - 30 | 01:32:20 | 05:58:26 | 09:09:41 | 11:56:45 | ||
177 | CHUDA Aneta | 2018 | WROCLAW | Masters K - 40 | 01:36:01 | 06:14:00 | 09:11:51 | 11:57:04 | ||
178 | NOWAK Jarosław | 2199 | ŁOMNICA | Weteran I M - 50 | 01:39:57 | 06:26:08 | 09:10:43 | 11:58:30 | ||
179 | GRABOWICZ Paweł | 1218 | SIEKIERKI WIELKIE | Masters M - 40 | 01:39:56 | 06:26:09 | 09:10:42 | 11:58:32 | ||
180 | WIŚNIEWSKI Artur | 1176 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:29:02 | 06:06:00 | 09:00:43 | 11:58:42 | ||
181 | TOMASZEWSKI Michał | 1203 | BIEG OPOLSKI | OPOLE | Masters M - 40 | 01:35:07 | 05:58:31 | 08:39:34 | 12:00:06 | |
WAWRESZUK Wiktor | 2180 | BRACTWO BIEGOWE BGK | BIAŁYSTOK | Weteran I M - 50 | 01:43:09 DNF | 06:32:59 DNF | 09:19:16 DNF | 12:00:49 DNF | ||
183 | MAŁYSZA Sławomir | 2134 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:46:43 | 06:36:03 | 09:26:02 | 12:01:34 | ||
184 | KRAWCZYK Michał | 1338 | BOLESŁAW | Senior II M - 30 | 01:40:48 | 06:30:00 | 09:24:57 | 12:02:23 | ||
185 | HAJDUGA Łukasz | 1115 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | DĘBSKA KUŹNIA | Masters M - 40 | 01:35:06 | 05:58:31 | 08:39:05 | 12:02:46 | |
186 | MALCZEWSKI Daniel | 1280 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | OPOLE | Senior II M - 30 | 01:35:05 | 05:58:29 | 08:38:18 | 12:02:50 | |
LUTOWSKI Wojciech | 2102 | BYDGOSZCZ | Senior II M - 30 | 01:37:10 DNF | 06:29:33 DNF | 09:21:54 DNF | 12:03:03 DNF | |||
188 | MARCZEWSKI Andrzej | 1276 | DLA BOGUSI | KIELCE | Weteran II M - 60 | 01:28:43 | 06:21:13 | 09:19:14 | 12:03:48 | |
WERNO Bartłomiej | 2062 | RAWICZ | Senior II M - 30 | 01:34:16 DNF | 06:11:24 DNF | 09:08:44 DNF | 12:06:03 DNF | |||
190 | SZOPA Marek | 1300 | TEAM KOPEĆ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:29:06 | 06:11:10 | 09:12:40 | 12:08:34 | |
191 | NIEMAS Mariusz | 2170 | BŁAŻEJOWICE | Weteran I M - 50 | 01:29:54 | 06:19:56 | 09:07:33 | 12:08:55 | ||
192 | SUDUŁ Jarosław | 2116 | WIERZBICKI RUNNING PROJECT | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Weteran I M - 50 | 01:35:56 | 06:35:08 | 09:25:13 | 12:09:22 | |
193 | KRUZEL Tomasz | 1286 | GRUPA JURA | ZAWIERCIE | Masters M - 40 | 01:32:27 | 06:15:29 | 09:21:09 | 12:09:33 | |
194 | MILEWSKI Maciej | 1253 | SAMOTNY WILK | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:41:28 | 06:36:05 | 09:22:28 | 12:09:42 | |
ZADROŻNY Piotr | 2201 | BIEGIEM DO 100TKI | HALINÓW | Senior II M - 30 | 01:27:04 DNF | 06:12:35 DNF | 09:12:40 DNF | 12:10:05 DNF | ||
196 | MARGASIŃSKI Michał | 1020 | GÓRYLASY | KAMIENIEC ZĄBKOWICKI | Senior II M - 30 | 01:42:38 | 06:44:24 | 09:26:06 | 12:11:23 | |
197 | GAŁKA Jacek | 2044 | VEGE RUNNERS | ŻMIGRÓD | Masters M - 40 | 01:34:38 | 06:24:55 | 09:29:57 | 12:12:25 | |
198 | DORSZ Beata | 1009 | GDYNIA | Weteran K - 50 | 01:30:36 | 06:23:14 | 09:28:28 | 12:13:44 | ||
199 | TOPOLSKI Piotr | 1222 | SZTAFETA NADZIEI | SOPOT | Masters M - 40 | 01:32:00 | 06:30:53 | 09:28:16 | 12:18:00 | |
200 | KAMIŃSKI Daniel | 1109 | KS GRUCHA / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | OZORKÓW | Masters M - 40 | 01:35:09 | 06:38:32 | 09:26:42 | 12:18:26 | |
201 | NOWAK Krystian | 1159 | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | KUŚLIN | Senior I M - 20 | 01:35:21 | 06:31:05 | 09:25:11 | 12:19:10 | |
202 | RADZIWOŃ Krzysztof | 2065 | GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNA | POLKOWICE | Masters M - 40 | 01:33:54 | 06:17:41 | 09:27:45 | 12:19:20 | |
203 | KOZIOŁ Ewa | 2166 | KB-SOBÓTKA | GÓRZYCE | Masters K - 40 | 01:35:19 | 06:26:51 | 09:30:44 | 12:21:34 | |
204 | MALINOWSKI Grzegorz | 2005 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 01:29:40 | 06:22:26 | 09:22:59 | 12:21:45 | ||
205 | GRZYBOWSKA Karolina | 1261 | GRANDAUTO | CZERMIN | Masters K - 40 | 01:34:41 | 06:26:56 | 09:30:50 | 12:21:49 | |
206 | WYSOCZAŃSKI Adrian | 2099 | PIETRZYKOWICE | PIETRZYKOWICE | Masters M - 40 | 01:35:34 | 06:27:17 | 09:30:49 | 12:21:51 | |
207 | NOGA Krystian | 1040 | DKS - DWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY SWD! | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Masters M - 40 | 01:43:51 | 06:38:07 | 09:29:03 | 12:22:06 | |
208 | AL-JEABORY Mahdi | 1125 | CZARNA TĘCZA | JAWORZNO | Masters M - 40 | 01:40:36 | 06:35:48 | 09:32:01 | 12:22:35 | |
209 | JAWORSKI Bartłomiej | 2136 | WINS WHO DARES, | MIKOŁÓW | Weteran I M - 50 | 01:23:18 | 06:19:17 | 09:17:52 | 12:23:15 | |
210 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 2132 | BIAŁOBRZEGI | Masters K - 40 | 01:33:50 | 06:35:02 | 09:30:45 | 12:23:23 | ||
211 | BOGACZYK Krzysztof | 1247 | RÓWNE | Masters M - 40 | 01:40:26 | 06:29:49 | 09:22:24 | 12:24:24 | ||
212 | FUS Maciej | 1153 | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 01:40:25 | 06:29:50 | 09:22:29 | 12:24:26 | ||
213 | BOTTCHER Andrzej | 1210 | SKB GRANIT | STRZELIN | Masters M - 40 | 01:28:09 | 06:19:59 | 09:26:56 | 12:24:32 | |
214 | ZAWADZKI Tomasz | 2123 | ALEKSANDRIA | Masters M - 40 | 01:41:25 | 06:49:00 | 09:41:42 | 12:25:19 | ||
215 | BUDKOWSKI Kamil | 1250 | SIECHNICE | Senior II M - 30 | 01:40:56 | 06:37:43 | 09:39:23 | 12:25:23 | ||
216 | ZAJĄC Rafał | 1063 | NAD AKTYWNI. | BYTOM ODRZAŃSKI | Senior II M - 30 | 01:46:55 | 06:50:55 | 09:48:19 | 12:25:33 | |
217 | KUŻEL Adrian | 1022 | NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKO | NOWE MIASTECZKO | Masters M - 40 | 01:46:56 | 06:50:57 | 09:48:21 | 12:25:36 | |
218 | PAWLAK Maciej | 1200 | 3TEAM KONIN/MPEC KONIN | KONIN | Weteran I M - 50 | 01:31:14 | 06:59:16 | 09:53:07 | 12:25:43 | |
219 | CZYŻ Łukasz | 2010 | ESTEAM | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 01:39:47 | 06:34:51 | 09:27:30 | 12:26:38 | |
220 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 1348 | BIELSKO BIAŁA | Masters M - 40 | 01:34:01 | 06:32:36 | 09:25:48 | 12:29:12 | ||
221 | BALCERZAK Robert | 2050 | KLUB BIEGACZA WARTA | PAJĘCZNO | Masters M - 40 | 01:24:55 | 06:18:34 | 09:22:25 | 12:30:22 | |
222 | SĘDECKI Piotr | 1180 | BIEGAM WIĘC JESTEM | SKIERNIEWICE | Weteran II M - 60 | 01:30:12 | 06:28:04 | 09:31:30 | 12:30:42 | |
223 | CERNOCKY Jan | 1245 | MECHENICE | Senior II M - 30 | 01:22:55 | 06:16:40 | 09:19:48 | 12:30:44 | ||
224 | KOWALCZYK Paweł | 1357 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Masters M - 40 | 01:26:13 | 06:14:15 | 09:12:17 | 12:31:09 | |
225 | ŻUROWSKI Marcin | 1012 | KICIN | Weteran I M - 50 | 01:35:21 | 06:20:21 | 09:32:03 | 12:32:37 | ||
CHOŁUJ Jarek | 2008 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | Masters M - 40 | 01:38:23 DNF | 06:49:10 DNF | 09:39:13 DNF | 12:32:54 DNF | ||
227 | ŁUGOWSKI Marek | 2193 | UTM170 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:42:39 | 06:36:24 | 09:31:18 | 12:34:15 | |
228 | WALKOWIAK Joanna | 2072 | MUAY RUNNING TEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:38:22 | 06:52:21 | 09:54:35 | 12:34:33 | |
229 | LIC Janusz | 2135 | ZABRZE | Weteran I M - 50 | 01:36:21 | 06:28:30 | 09:32:11 | 12:34:34 | ||
230 | KOPACZYŃSKA Beata | 2175 | A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO X | ZIELONA GÓRA | Weteran K - 50 | 01:42:37 | 06:36:23 | 09:31:18 | 12:34:53 | |
231 | LOMAGISTRO Pietro | 2194 | A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO X | CURTATONE | Masters M - 40 | 01:42:40 | 06:36:25 | 09:31:26 | 12:34:54 | |
232 | SZCZERBAL Agnieszka | 2075 | TKKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:33:49 | 06:27:53 | 09:29:58 | 12:35:07 | |
233 | COP Anna | 1263 | SUMT / DAV SEKCJA KATOWICKA | KATOWICE | Masters K - 40 | 01:38:26 | 06:30:02 | 09:33:22 | 12:35:48 | |
ZGOŁA Przemysław | 2074 | TARNOWO PODGÓRNE BIEGA | TARNOWO PODGÓRNE | Weteran I M - 50 | 01:33:52 DNF | 06:27:53 DNF | 09:29:59 DNF | 12:35:56 DNF | ||
235 | KUDELSKI Ireneusz | 1302 | 43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY | OSETNICA | Weteran I M - 50 | 01:41:19 | 07:08:35 | 10:06:00 | 12:36:31 | |
236 | SUPEŁ Jacek | 1142 | NIEZRZESZONY | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:31:24 | 06:32:44 | 09:29:45 | 12:36:32 | |
237 | BUDNY Aleksandra | 2122 | KRAŚNIK BIEGA / NO PAIN NO GAIN | HALINÓW | Masters K - 40 | 01:33:54 | 06:35:26 | 09:31:07 | 12:37:03 | |
238 | KRAWCZUK Dawid | 1169 | 151 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W SKWIERZYNIE | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:22:24 | 06:33:49 | 09:25:20 | 12:37:22 | |
239 | BOCZEK Leszek | 1330 | ZAŁOGA GÓRSKA | WYSOKA | Senior II M - 30 | 01:50:15 | 07:08:00 | 10:09:24 | 12:39:33 | |
240 | ZARODA Zbigniew | 1051 | ALOHA DZIKU!_WKURW TEAM | KONIN | Weteran I M - 50 | 01:10:08 | 05:57:00 | 09:27:30 | 12:40:52 | |
241 | SILSKA Sylwia | 2109 | ATRAKCYJNE TOWARZYSTWO | POTASZE | Weteran K - 50 | 01:36:41 | 06:50:33 | 09:55:26 | 12:42:17 | |
242 | DATA Tomasz | 1185 | HRMAX ŻORY | ŻORY | Weteran I M - 50 | 01:46:38 | 06:50:42 | 09:53:23 | 12:42:37 | |
243 | ZYGNER Sławomir | 2028 | LEŚNE DZIKI PGB | RYDZYNA | Weteran I M - 50 | 01:32:16 | 06:35:28 | 09:45:31 | 12:42:43 | |
244 | HAUPA Maciej | 1236 | WIELEŃ | Masters M - 40 | 01:45:01 | 06:41:30 | 09:45:47 | 12:43:44 | ||
245 | BILSKI Przemysław | 1235 | KS MARATON OSTRÓW WLKP. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Senior II M - 30 | 01:35:54 | 06:31:22 | 09:45:40 | 12:45:18 | |
246 | ADAMOWYCZ Bogusław | 1065 | BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA | BOJADŁA | Weteran I M - 50 | 01:34:22 | 06:39:36 | 09:54:24 | 12:45:35 | |
247 | DEKIERT Agnieszka | 2144 | LUBIN | Masters K - 40 | 01:35:40 | 06:35:36 | 09:48:35 | 12:45:43 | ||
248 | FURMAŃCZYK Michał | 1307 | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 01:51:55 | 06:57:35 | 10:03:17 | 12:46:21 | ||
249 | JANIK Przemysław | 2223 | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 01:43:18 | 07:00:03 | 10:06:54 | 12:46:40 | ||
250 | ZYZAŃSKI Andrzej | 2110 | ANATOMIA BIEGANIA | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:39:25 | 06:53:17 | 09:58:07 | 12:46:45 | |
251 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1031 | BIEGACZE JUNIORA-RUNNERS TEAM | KICIN | Masters M - 40 | 01:38:22 | 06:45:14 | 09:55:06 | 12:47:04 | |
BŁASZKOWSKI Daniel | 2032 | MAJ.R RAWICZ | RAWICZ | Masters M - 40 | 01:32:15 DNF | 06:35:28 DNF | 09:45:28 DNF | 12:47:04 DNF | ||
253 | ZIOBROWSKI Mateusz | 2041 | BIEGOSTACJAULTRATEAM | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:37:47 | 06:47:19 | 09:52:01 | 12:47:23 | |
254 | URBAŃSKI Dariusz | 1138 | GDAŃSK | Weteran I M - 50 | 01:40:47 | 06:46:43 | 09:51:06 | 12:47:29 | ||
255 | OSSOWSKI Arkadiusz | 1217 | KASZUBI LUZINO | LUZINO | Weteran I M - 50 | 01:41:18 | 06:46:45 | 09:51:09 | 12:47:38 | |
256 | RABSCH Patrycja | 2026 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:43:17 | 06:47:39 | 09:52:30 | 12:47:42 | ||
HAMPEL Hubert | 2078 | BIEGOSTACJAULTRATEAM | ZIELONA GÓRA | Senior I M - 20 | 01:37:42 DNF | 06:47:18 DNF | 09:51:57 DNF | 12:47:45 DNF | ||
258 | SZMYT Piotr | 1015 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAN | Masters M - 40 | 01:39:59 | 06:53:13 | 09:58:06 | 12:47:48 | |
259 | PTASZYŃSKA Eliza | 2086 | POZNAŃ (POZNAŃ-STARE MIASTO) | Masters K - 40 | 01:45:26 | 07:10:56 | 10:06:29 | 12:48:16 | ||
260 | FERENC Adrian | 1134 | PISZ | Senior II M - 30 | 01:26:41 | 06:41:30 | 09:47:12 | 12:48:32 | ||
261 | BIAŁEK Adam | 1151 | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:47:33 | 06:58:28 | 10:07:07 | 12:49:40 | ||
KARBOWSKI Jarosław | 2029 | K.S .LENIWIEC | SYCÓW | Masters M - 40 | 01:33:56 DNF | 06:32:39 DNF | 09:51:42 DNF | 12:51:55 DNF | ||
263 | OLESIŃSKI Piotr | 2048 | DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW | SOCHACZEW | Masters M - 40 | 01:34:20 | 06:50:09 | 10:03:08 | 12:52:02 | |
BUTKIEWICZ Lukasz | 2055 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WISZNIA MAŁA | Senior II M - 30 | 01:35:51 DNF | 06:47:42 DNF | 10:00:00 DNF | 12:53:33 DNF | ||
265 | SZCZUKA Leszek | 2089 | CROSSELITE | LEWICE | Weteran I M - 50 | 01:35:29 | 06:18:52 | 09:37:50 | 12:55:54 | |
266 | STYSIEK Piotr | 1319 | BIEGIEM RADOM! | RADOM | Masters M - 40 | 01:43:31 | 06:55:10 | 10:07:32 | 12:59:02 | |
267 | NOWAK Tomasz | 1102 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | JANOWIEC WLKP | Masters M - 40 | 01:55:35 | 07:16:51 | 10:07:39 | 12:59:12 | |
268 | DZIADOŃ Grzegorz | 1323 | ZABIERZÓW BOCHEŃSKI | Masters M - 40 | 01:49:00 | 07:02:53 | 10:06:55 | 12:59:39 | ||
269 | PÓŁGRABIA Dawid | 2031 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:47:57 | 07:04:47 | 10:11:35 | 13:02:16 | |
270 | PIOTROWSKI Michał | 2022 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:47:55 | 07:04:46 | 10:11:30 | 13:02:16 | |
271 | KUPIEC Maciej | 2012 | #ŻEBERKATEAM | IWINY | Masters M - 40 | 01:47:54 | 07:04:47 | 10:11:42 | 13:02:19 | |
272 | DEIGSLER Przemysław | 1091 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:55:27 | 07:16:53 | 10:07:41 | 13:03:43 | |
KRYSIAK Tomasz | 2076 | ULTRA RUNNER SZCZECIN- THOM@S FOTO | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 01:38:34 DNF | 06:58:00 DNF | 10:11:38 DNF | 13:07:34 DNF | ||
274 | MACKIEWICZ Artur | 1128 | DŁUGOBIEGANIE | MASZEWO | Masters M - 40 | 01:38:35 | 06:58:01 | 10:13:02 | 13:07:37 | |
275 | SIŃCZUK Patrycja | 2205 | MIRAZ RACE TEAM | TCZEW | Masters K - 40 | 01:31:57 | 06:49:17 | 10:13:11 | 13:08:44 | |
276 | PAWLAK Paweł | 2124 | WYGRAŁEM WYŚCIG Z ŻÓŁWIEM | OLSZTYN | Weteran I M - 50 | 01:45:50 | 07:23:02 | 10:13:58 | 13:08:56 | |
277 | BATOR Monika | 2094 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:33:50 | 06:51:06 | 10:07:49 | 13:09:47 | ||
278 | MASZEWSKA-WACH Mariola | 1342 | RAWA MAZOWIECKA | Masters K - 40 | 01:41:27 | 06:50:11 | 10:03:45 | 13:09:49 | ||
279 | BUKOWSKI Michał | 1267 | DARK SIDE OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Masters M - 40 | 01:42:05 | 06:47:24 | 10:07:28 | 13:12:05 | |
280 | PLANETORZ Marek | 1214 | LEWIN BRZESKI | Weteran I M - 50 | 01:39:44 | 07:06:44 | 10:17:44 | 13:12:11 | ||
RUDY Iwona | 2093 | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 01:33:50 DNF | 06:51:06 DNF | 10:07:48 DNF | 13:12:38 DNF | |||
282 | CZUBA Robert | 2088 | ORANGE POLSKA | PUSZCZYKOWO | Weteran I M - 50 | 01:40:35 | 06:58:25 | 10:18:10 | 13:14:24 | |
283 | GÓRCZYŃSKI Rafał | 2043 | NOWY TOMYŚL | Masters M - 40 | 01:37:21 | 06:50:46 | 10:17:22 | 13:14:32 | ||
284 | LENARTOWICZ Adam | 1326 | CHYLICE | Weteran I M - 50 | 01:53:07 | 07:15:26 | 10:37:48 | 13:15:25 | ||
285 | BIAŁY Jakub | 1346 | HYCOK | CHORZÓW | Senior II M - 30 | 01:47:47 | 07:02:48 | 10:10:54 | 13:15:29 | |
286 | FALKOWSKI Michał | 1358 | KOWALEWO POMORSKIE | Senior II M - 30 | 01:43:52 | 07:12:05 | 10:28:55 | 13:15:38 | ||
287 | WAPA Marek | 1198 | BIAŁA PODLASKA | Masters M - 40 | 01:56:21 | 07:15:59 | 10:10:35 | 13:15:50 | ||
288 | STRASZEWSKI Leszek | 1057 | KS M. E. T. A. | CZYŻOWICE | Masters M - 40 | 01:48:48 | 07:07:34 | 10:28:17 | 13:17:25 | |
289 | DOLIŃSKI Tomasz | 1097 | UMAWIANIENABIEGANIE TEAM | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 01:37:35 | 06:51:12 | 10:14:11 | 13:17:54 | |
290 | RYBCZYŃSKI Przemek | 2111 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:41:11 | 06:45:57 | 09:56:47 | 13:20:33 | ||
ADAMCZYK Marcin | 2096 | GOŁUSKI | Masters M - 40 | 01:34:28 DNF | 06:58:19 DNF | 10:12:42 DNF | 13:20:50 DNF | |||
KRZEMIŃSKA Aleksandra | 2196 | POLDEK TEAM | OPOLE | Masters K - 40 | 01:41:43 DNF | 06:49:57 DNF | 10:20:33 DNF | 13:23:48 DNF | ||
KRZEMIŃSKI Jacek | 2181 | POLDEK TEAM | OPOLE | Masters M - 40 | 01:41:51 DNF | 06:49:56 DNF | 10:20:35 DNF | 13:23:48 DNF | ||
294 | MARCHWICKI Arkadiusz | 2179 | FEHLAU RUN TEAM | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:44:22 | 07:06:28 | 10:25:21 | 13:24:21 | |
295 | SZYMAŁA Mateusz | 1191 | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 01:33:38 | 06:20:09 | 10:07:53 | 13:25:14 | |
296 | JANUSZEWSKI Piotr | 1329 | MKS ROBOTY DROGOWE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Masters M - 40 | 01:45:20 | 07:18:40 | 10:39:22 | 13:28:06 | |
297 | GŁADYSZ Robert | 2140 | SCE24.PL | BIELAWA | Masters M - 40 | 01:49:15 | 06:53:51 | 10:05:00 | 13:28:40 | |
298 | BUJLIS Eugeniusz | 1140 | IDENTAL CLINIQUE | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:42:04 | 06:57:54 | 10:22:51 | 13:29:52 | |
299 | KEPKE Michał | 2213 | LUBAŃ | Masters M - 40 | 01:42:44 | 07:11:22 | 10:25:29 | 13:31:21 | ||
300 | LORANC Paweł | 1013 | WILD BUCHAYS | KOZY | Masters M - 40 | 01:52:07 | 06:57:14 | 10:12:47 | 13:31:49 | |
301 | NÓŻKA Andrzej | 1351 | PYRNIK | Masters M - 40 | 01:45:27 | 06:58:35 | 10:15:25 | 13:31:51 | ||
302 | GUZIK Daniel | 1354 | GRABOWA | Masters M - 40 | 01:44:40 | 07:04:47 | 10:28:49 | 13:33:11 | ||
SADOWSKI Piotr | 2160 | SADOSZCZAKI | OSTRÓDA | Senior II M - 30 | 01:34:36 DNF | 07:03:22 DNF | 10:11:43 DNF | 13:35:00 DNF | ||
304 | KOWALEWSKI Robert | 1309 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 01:55:24 | 07:21:41 | 10:27:46 | 13:40:28 | ||
GAWRON Bartłomiej | 2058 | POLSKA NOWA WIEŚ | Masters M - 40 | 01:41:17 DNF | 06:50:56 DNF | 10:09:13 DNF | 13:43:54 DNF | |||
BABIRECKI Krzysztof | 2129 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:21:53 DNF | 06:42:55 DNF | 09:46:21 DNF | 13:54:01 DNF | ||
307 | ŚWITALSKI Andrzej | 1095 | CZĘSTOCHOWA | Masters M - 40 | 01:48:54 | 07:19:32 | 10:52:02 | 13:58:52 | ||
MUCHA Michał | 2219 | NOCNY POYEB TEAM | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:21:16 DNF | 06:44:16 DNF | 10:04:33 DNF | 14:00:01 DNF | ||
309 | PAWLAK Jarosław | 1056 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Masters M - 40 | 01:58:08 | 07:13:43 | 11:09:07 | 14:00:33 | |
310 | ROSZYK Magdalena | 1101 | TKKF MPK POZNAŃ/ BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:58:10 | 07:13:48 | 11:14:15 | 14:00:34 | |
WITEK Eryk | 2218 | QC SPARTY MONIA GYM QŹNIA TALENTÓW ADAMA | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:22:47 DNF | 06:44:19 DNF | 10:12:27 DNF | 14:00:53 DNF | ||
ARMATYS Grzegorz | 2176 | ORANGE POLSKA | DĄBROWA GÓRNICZA | Weteran I M - 50 | 01:42:21 DNF | 07:18:53 DNF | 10:51:30 DNF | 14:08:05 DNF | ||
NORKOWSKA Aleksandra | 2173 | ORANGE POLSKA | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:42:31 DNF | 07:18:54 DNF | 10:51:28 DNF | 14:08:06 DNF | ||
KALBARCZYK Beata | 2172 | ORANGE POLSKA | OTWOCK | Weteran K - 50 | 01:42:31 DNF | 07:19:21 DNF | 10:51:40 DNF | 14:08:06 DNF | ||
315 | KAPICA Anna | 2190 | RESOVIA RZESZÓW | RUDNA WIELKA | Masters K - 40 | 01:28:27 | 06:22:53 | 09:20:18 | ||
MRUGALSKA Magdalena | 2141 | JW 1223 | KOSZALIN | Senior II K - 30 | 01:31:15 DNF | 06:22:59 DNF | 09:50:32 DNF | DNF | ||
ZIĘTEK Krzysztof | 2139 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:45:57 DNF | 07:41:48 DNF | 11:49:46 DNF | DNF | ||
DĘBEK Piotr | 2121 | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 01:51:01 DNF | 07:41:13 DNF | DNF | DNF | ||
SILSKI Marek | 2108 | ATRAKCYJNE TOWARZYSTWO | POTASZE | Weteran I M - 50 | 01:46:10 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KORNAGA Michał | 2106 | GÓRY LASY | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Senior I M - 20 | 01:51:50 DNF | 07:22:42 DNF | DNF | DNF | ||
WRONKA Tymoteusz | 2104 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:37:07 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
NOWOSŁAWSKI Krzysztof | 2103 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:32:06 DNF | 06:58:13 DNF | DNF | DNF | ||
PAROL Paweł | 2097 | SZYMANKOWSZCZYZNA | SZYMANKOWSZCZYZNA | Masters M - 40 | 01:26:08 DNF | 06:17:43 DNF | DNF | DNF | ||
RUTKOWSKI Kazimierz | 2091 | KUSY I SPÓŁKA | ŚLIWNO | Weteran II M - 60 | 01:41:21 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SZWARGOT Marta | 2085 | TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZ | KAŹMIERZ | Senior II K - 30 | 01:51:31 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SKARŻYŃSKI Wojciech | 2081 | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:51:30 DNF | 07:23:31 DNF | 10:57:27 DNF | DNF | |||
SOKOŁOWSKI Artur | 2077 | TEAM ZABIEGANEDNI | OTWOCK | Masters M - 40 | 01:50:13 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
BONDARCZUK Sylwia | 2063 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Masters K - 40 | 01:39:56 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
HAMOT Artur | 2056 | BIEGOWA KUŹNIA | SARNÓW | Senior II M - 30 | 01:53:00 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
WODZIŃSKA Danuta | 2052 | BIEG OPOLSKI TEAM | KRAPKOWICE | Masters K - 40 | 01:42:27 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
RECLIK Piotr | 2042 | ULTRAWARIACI | RYBNIK | Senior I M - 20 | 01:21:38 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika | 2039 | SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ | JUSTYNÓW | Masters K - 40 | 01:49:04 DNF | 07:19:26 DNF | DNF | DNF | ||
LANGE Szymon | 2217 | WSK-SZYMONIX | ŚREM | Masters M - 40 | 01:21:22 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
MIKOŁAJCZYK Mirosław | 2216 | MIRAZ RACE TEAM | ZABRZE | Masters M - 40 | 01:08:55 DNF | 04:31:57 DNF | 07:06:56 DNF | DNF | ||
SPECHT Mikołaj | 2209 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:31:50 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
STRZYŻEWSKI Paweł | 2206 | SZCZYT ZA SZCZYTEM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:33:54 DNF | 06:52:20 DNF | DNF | DNF | ||
WOSZCZAK Jolanta | 2204 | STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT | STRZELIN | Weteran K - 50 | 01:39:27 DNF | 07:28:16 DNF | DNF | DNF | ||
WOSZCZAK Zbigniew | 2203 | STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT | STRZELIN | Weteran I M - 50 | 01:39:24 DNF | 07:28:14 DNF | DNF | DNF | ||
MOŃ Sebastian | 2198 | CARBON SILESIA SPORT | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | 01:23:59 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
ZUGAJ Bartosz | 2197 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:42:32 DNF | 07:20:41 DNF | 11:01:34 DNF | DNF | |||
CYGAN Anna | 2195 | ANIA I BLACK HAT ULTRA | WARSZAWA | Weteran K - 50 | 01:42:27 DNF | 07:20:42 DNF | 11:09:30 DNF | DNF | ||
WOJNO Arkadiusz | 2192 | DROGA DO ULTRA | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 01:35:47 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SIEMIĄTKOWSKI Arkadiusz | 2188 | #RÓBSWOJE CREW | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Senior II M - 30 | 01:33:27 DNF | 05:58:42 DNF | 08:56:37 DNF | DNF | ||
DRZASZCZ Marek | 2182 | CROSSELITE | TCZEW | Masters M - 40 | 01:34:04 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
TOKARZ Robert | 2159 | TARNÓW | Weteran I M - 50 | 01:27:45 DNF | 06:12:58 DNF | DNF | DNF | |||
SZARAPANOWSKI Damian | 2156 | ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | NOWA WIOSKA | Masters M - 40 | 01:22:22 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SZCZUKA Joanna | 2037 | WIRY | Senior I K - 20 | 01:52:26 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
STOLPE Maciej | 2036 | TKKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 01:40:33 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
NADOBNIK Beata | 2034 | SPORTOWY KAŹMIERZ/TARNOWO PODGÓRNE BIEGA | KAŹMIERZ | Weteran K - 50 | 01:51:30 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
REKIEĆ-KROGULECKA Kaja | 2033 | ZABRZE | Senior I K - 20 | 01:21:47 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
WIĘCZKOWSKI Wojciech | 2027 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:36:58 DNF | 07:09:03 DNF | 10:46:02 DNF | DNF | |||
WOJNO Małgorzata | 2025 | DROGA DO ULTRA | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 01:50:23 DNF | 07:20:54 DNF | DNF | DNF | ||
ŁABĘDZKI Mariusz | 2023 | ŻAROWO | Masters M - 40 | 01:39:34 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
DWORNIK Maciek | 2020 | WARCZĄCE SZPRYCHY | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:07:53 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KOZIEŁ Tomasz | 2013 | #WAWRZYNTEAM | KUDOWA-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:04:40 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
RYCHŁOWSKA Magdalena | 2007 | PIŁA | Masters K - 40 | 01:45:34 DNF | 07:18:42 DNF | 10:57:40 DNF | DNF |
Znaleziono 356 wynik(ów)