BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2021-07-15 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 337 |
Wystartowało : | 313 |
Nie ukończyło : | 48 |
Ukończyło : | 265 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A7 112km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZOSTEK Michał | 2157 | BEFIT24TEAM | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 01:05:34 | 04:16:19 | 06:26:31 | 08:32:28 | 10:45:27 | 14:30:38 | |
2 | WIERZBICKI Hubert | 1118 | RMT TEAM | PASIKUROWICE | Senior I M - 20 | 01:13:11 | 04:28:21 | 06:46:55 | 09:13:50 | 11:24:08 | 15:23:52 | |
3 | CZARNIK Jędrzej | 1242 | TARNÓW | Senior I M - 20 | 01:14:01 | 04:45:51 | 07:18:40 | 09:42:06 | 12:47:44 | 19:58:20 | ||
4 | SMOLAREK Patryk | 1381 | ZAWONIA | Senior I M - 20 | 01:27:02 | 05:41:26 | 08:26:02 | 11:14:28 | 14:12:08 | 19:39:08 | ||
5 | HENDRYS Marek | 2044 | SPARTA ULTRA TEAM | TRZCINICA | Senior I M - 20 | 01:24:01 | 05:51:02 | 08:49:35 | 12:02:53 | 15:23:01 | 20:54:08 | |
6 | MARSZAŁEK Sebastian | 1270 | ULTRAKREW | GDYNIA | Senior I M - 20 | 01:26:28 | 05:41:42 | 08:32:46 | 11:22:08 | 14:18:56 | 19:45:32 | |
7 | KAROLCZAK Aleksander | 1065 | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 01:28:30 | 05:42:09 | 08:36:57 | 11:43:04 | 14:51:21 | 21:14:57 | ||
8 | KRAWCZYK Jakub | 2077 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 01:22:17 | 05:54:07 | 08:59:45 | 12:24:18 | 15:30:53 | 21:55:06 | ||
9 | KOROBIJ Krzysztof | 2070 | X-TEAM SPECIAL FORCES | LĄDEK ZDRÓJ | Senior I M - 20 | 01:23:38 | 06:31:29 | 09:36:51 | 12:52:00 | 16:20:50 | 22:26:26 | |
10 | GRABEK Maciej | 2034 | SPORTOWA BANDA | WYSOKA | Senior I M - 20 | 01:21:54 | 06:29:46 | 09:36:34 | 12:50:16 | 16:19:05 | 22:23:27 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
STASINKIEWICZ Aleksander | 2150 | KŁODZKO | Senior I M - 20 | 01:01:55 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
PASTERNAK Daniel | 2116 | ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA | BYSTRZYCA KŁODZKA | Senior I M - 20 | 01:13:15 DNF | 05:06:39 DNF | 07:47:07 DNF | 10:33:16 DNF | 13:15:28 DNF | 19:57:42 DNF | ||
KACZMAREK Jędrzej | 2055 | KP PSP MILICZ | PLESZEW | Senior I M - 20 | 01:16:17 DNF | 05:10:40 DNF | 07:48:26 DNF | 10:32:54 DNF | 15:27:55 DNF | DNF | ||
JOVANOVIĆ Marko | 2054 | ALEKSINAC | Senior I M - 20 | 01:30:49 DNF | 05:37:02 DNF | 08:35:20 DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 14 wynik(ów)