BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2019-07-18 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 344 |
Wystartowało : | 330 |
Nie ukończyło : | 28 |
Ukończyło : | 302 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOLAK Aysen | 2115 | ISTANBUL | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 01:07:37 | 03:52:24 | 05:51:15 | 07:58:42 | 10:12:43 | ||
2 | GWIZDAK Justyna | 1194 | No Pain No Gain | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:24 | 01:20:26 | 04:36:29 | 07:13:06 | 09:35:11 | 12:05:05 | |
3 | LORENC Joanna | 1294 | KS ENDORFINY WĄSOSZ | Senior II K - 30 | 00:00:04 | 01:15:58 | 04:27:10 | 07:04:45 | 09:34:49 | 12:25:24 | ||
4 | KOWALSKA Anna | 1083 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:22:02 | 04:59:57 | 07:39:10 | 10:04:25 | 12:39:42 | ||
5 | WRÓBEL Kamila | 1290 | Nikoś I Staś | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:25 | 01:22:36 | 04:41:40 | 07:27:13 | 10:12:34 | 13:05:18 | |
6 | KAŃDUŁA Klaudia | 2093 | Nest Team | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:25:38 | 05:01:19 | 07:44:53 | 10:19:36 | 13:05:53 | |
7 | DETTLAFF Patrycja | 1276 | DREAM RUN | GMINA LESZNOWOLA | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 01:19:13 | 04:51:10 | 07:35:12 | 10:14:55 | 13:28:18 | |
8 | CHYLIŃSKA Agnieszka | 2133 | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 00:00:40 | 01:28:22 | 05:31:58 | 08:45:09 | 11:41:21 | 14:43:00 | ||
9 | PALKIJ Aleksandra | 1135 | KS Forrest Limanowa | DOBRA | Senior II K - 30 | 00:00:48 | 01:34:49 | 05:47:45 | 08:40:56 | 11:33:59 | 14:48:55 | |
10 | WAGNER Ewa | 2005 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:30:14 | 05:39:28 | 09:05:41 | 12:02:14 | 15:10:02 | ||
11 | BORUSIŃSKA Aleksandra | 1278 | SŁUPSK | Senior II K - 30 | 00:00:03 | 01:32:12 | 05:32:01 | 09:43:05 | 12:27:33 | 15:21:59 | ||
12 | NIEMCZAK Basia | 2107 | IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP | PIASECZNO | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 01:31:55 | 06:00:12 | 09:03:16 | 12:35:41 | 15:51:48 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
COP Anna | 2143 | Silesia Ultra Mountain Team | KATOWICE | Senior II K - 30 | DNF | 01:32:08 DNF | 06:10:13 DNF | 09:44:30 DNF | 13:23:53 DNF | DNF |
Znaleziono 13 wynik(ów)