BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2019-07-18 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 344 |
Wystartowało : | 330 |
Nie ukończyło : | 28 |
Ukończyło : | 302 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A7 112km | Czas netto 130km | Czas brutto 130km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOLAK Aysen | 2115 | ISTANBUL | Senior II K - 30 | 1 | K 1 | 00:00:07 | 01:07:37 | 03:52:24 | 05:51:15 | 07:58:42 | 10:12:43 | 14:07:11 | 16:28:17.70 | 16:28:25.20 | 7:36 | 7.9 (100%) | |||
2 | GWIZDAK Justyna | 1194 | No Pain No Gain | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 2 | K 5 | 00:00:24 | 01:20:26 | 04:36:29 | 07:13:06 | 09:35:11 | 12:05:05 | 16:55:31 | 19:53:30.95 | 19:53:55.15 | +03:25:29 (17.2%) | 9:10 | 6.5 (82.3%) | |
3 | LORENC Joanna | 1294 | KS ENDORFINY WĄSOSZ | Senior II K - 30 | 3 | K 9 | 00:00:04 | 01:15:58 | 04:27:10 | 07:04:45 | 09:34:49 | 12:25:24 | 17:51:53 | 21:05:27.00 | 21:05:31.25 | +04:37:06 (21.9%) | 9:44 | 6.2 (78.5%) | ||
4 | KOWALSKA Anna | 1083 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 4 | K 11 | 00:00:05 | 01:22:02 | 04:59:57 | 07:39:10 | 10:04:25 | 12:39:42 | 17:53:41 | 21:09:21.05 | 21:09:26.30 | +04:41:01 (22.1%) | 9:45 | 6.1 (77.2%) | ||
5 | WRÓBEL Kamila | 1290 | Nikoś I Staś | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 5 | K 13 | 00:00:25 | 01:22:36 | 04:41:40 | 07:27:13 | 10:12:34 | 13:05:18 | 18:04:25 | 21:17:02.75 | 21:17:27.80 | +04:49:02 (22.6%) | 9:49 | 6.1 (77.2%) | |
6 | DETTLAFF Patrycja | 1276 | DREAM RUN | GMINA LESZNOWOLA | Senior II K - 30 | 6 | K 20 | 00:00:10 | 01:19:13 | 04:51:10 | 07:35:12 | 10:14:55 | 13:28:18 | 18:39:04 | 22:30:54.90 | 22:31:05.15 | +06:02:39 (26.8%) | 10:23 | 5.8 (73.4%) | |
7 | KAŃDUŁA Klaudia | 2093 | Nest Team | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 7 | K 21 | 00:00:30 | 01:25:38 | 05:01:19 | 07:44:53 | 10:19:36 | 13:05:53 | 18:16:20 | 22:45:19.00 | 22:45:49.65 | +06:17:24 (27.6%) | 10:30 | 5.7 (72.2%) | |
8 | CHYLIŃSKA Agnieszka | 2133 | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 8 | K 26 | 00:00:40 | 01:28:22 | 05:31:58 | 08:45:09 | 11:41:21 | 14:43:00 | 20:50:28 | 23:54:10.20 | 23:54:50.60 | +07:26:25 (31.1%) | 11:01 | 5.4 (68.4%) | ||
9 | BORUSIŃSKA Aleksandra | 1278 | SŁUPSK | Senior II K - 30 | 9 | K 30 | 00:00:03 | 01:32:12 | 05:32:01 | 09:43:05 | 12:27:33 | 15:21:59 | 20:45:01 | 24:18:20.30 | 24:18:24.25 | +07:49:59 (32.2%) | 11:13 | 5.3 (67.1%) | ||
10 | PALKIJ Aleksandra | 1135 | KS Forrest Limanowa | DOBRA | Senior II K - 30 | 10 | K 32 | 00:00:48 | 01:34:49 | 05:47:45 | 08:40:56 | 11:33:59 | 14:48:55 | 21:10:44 | 24:54:42.05 | 24:55:30.40 | +08:27:05 (33.9%) | 11:29 | 5.2 (65.8%) | |
11 | WAGNER Ewa | 2005 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 11 | K 33 | 00:00:30 | 01:30:14 | 05:39:28 | 09:05:41 | 12:02:14 | 15:10:02 | 21:11:34 | 24:58:15.15 | 24:58:45.90 | +08:30:20 (34.1%) | 11:31 | 5.2 (65.8%) | ||
12 | NIEMCZAK Basia | 2107 | IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP | PIASECZNO | Senior II K - 30 | 12 | K 34 | 00:00:23 | 01:31:55 | 06:00:12 | 09:03:16 | 12:35:41 | 15:51:48 | 21:56:51 | 25:37:17.90 | 25:37:41.00 | +09:09:15 (35.7%) | 11:49 | 5.1 (64.6%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||||
COP Anna | 2143 | Silesia Ultra Mountain Team | KATOWICE | Senior II K - 30 | DNF | 01:32:08 DNF | 06:10:13 DNF | 09:44:30 DNF | 13:23:53 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 13 wynik(ów)