BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2021-07-15 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 337 |
Wystartowało : | 313 |
Nie ukończyło : | 48 |
Ukończyło : | 265 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A7 112km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZLENDAK Anna | 1027 | WYBIEGAJ SIEBIE/MAM WYBIEGANE | LEGIONOWO | Senior II K - 30 | 01:15:21 | 04:58:21 | 07:40:43 | 10:15:17 | 12:52:52 | 17:32:41 | |
2 | SZYMAŃSKA Brygida | 2160 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSZÓW | Senior II K - 30 | 01:17:13 | 04:57:22 | 07:35:08 | 10:08:39 | 12:55:31 | 17:24:05 | |
3 | DĘBSKA Marta | 2015 | ZIELONEBIEGANIE.PL | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 01:20:21 | 05:20:25 | 07:58:11 | 11:18:52 | 14:12:25 | 20:02:38 | |
4 | OLESZEK Magdalena | 1015 | BIEGOWA KUŹNIA | CZELADŹ | Senior II K - 30 | 01:26:14 | 05:42:09 | 08:22:41 | 11:08:27 | 14:07:10 | 21:59:20 | |
5 | WIŚNIEWSKA Barbara | 2176 | SPARTA RUNNERS | KAZIMIERZ BISKUPI | Senior II K - 30 | 01:29:02 | 05:57:09 | 08:48:29 | 11:39:46 | 14:45:11 | 20:19:54 | |
6 | WALKOWIAK Joanna | 2191 | MUAY RUNNING TEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:29:13 | 06:06:19 | 09:17:10 | 12:31:22 | 15:55:34 | 22:07:18 | |
7 | GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda | 2028 | DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:27:06 | 05:39:48 | 08:31:37 | 11:14:15 | 14:15:20 | 19:49:11 | |
8 | MASZEWSKA-WACH Mariola | 1117 | ZBIEG OKOLICZNOŚCI | RAWA MAZOWIECKA | Senior II K - 30 | 01:37:31 | 06:32:56 | 09:56:44 | 13:02:59 | 16:28:22 | 22:28:03 | |
9 | CHRZUSZCZ Anna | 2010 | GORZÓW WLKP | Senior II K - 30 | 01:26:27 | 05:43:14 | 08:27:58 | 11:20:34 | 14:10:48 | 19:27:33 | ||
10 | ŻUREK-KRÓL Żaneta | 2187 | POLITECHNIKA POZNAŃSKA, BIAŁOBRZESKITEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:17:19 | 05:01:55 | 07:29:09 | 09:47:29 | 12:10:44 | 16:24:34 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
NIEMCZAK Basia | 2105 | ULTRA KSP | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 01:37:21 DNF | 07:04:54 DNF | 11:07:37 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
LISOWSKA-WOŚ Agnieszka | 2085 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ/JARUNA | NIEPOŁOMICE | Senior II K - 30 | 01:12:20 DNF | 05:05:30 DNF | 07:53:26 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
BORIS Aneta | 2004 | ELBLĄG | Senior II K - 30 | 01:49:37 DNF | 07:49:57 DNF | 11:57:16 DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 13 wynik(ów)