BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2021-07-15 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 337 |
Wystartowało : | 313 |
Nie ukończyło : | 48 |
Ukończyło : | 265 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SARNOWSKI Paweł | 2203 | BUDIO.PL | OSTRZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:58:34 | 03:43:05 | 05:38:08 | 07:29:30 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DZIĄDZIAK Łukasz | 2021 | SENTE | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:06:37 DNF | 03:58:52 DNF | 05:59:55 DNF | 07:55:22 DNF | ||
3 | SOWA Łukasz | 2149 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:06:25 | 03:57:07 | 06:00:19 | 07:59:22 | ||
4 | KIELASZEWSKI Karol | 2064 | LESZNO LIMITS RUNNERS | LESZNO | Senior II M - 30 | 01:10:48 | 04:11:36 | 06:15:40 | 08:06:21 | |
5 | OLSZEWSKI Piotr | 2109 | FARON-SPORT | BIENIEWICE | Senior II M - 30 | 01:09:49 | 04:13:11 | 06:23:56 | 08:19:51 | |
6 | CIEPLIK Dawid | 2011 | LESZ NO LIMITS RUNNERS | RYDZYNA | Senior II M - 30 | 04:20:07 | 06:27:47 | 08:32:56 | ||
7 | NOWAK Mariusz | 1305 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 01:06:56 | 04:24:47 | 06:43:36 | 08:52:50 | ||
8 | KAMIŃSKI Marek | 2058 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:07:36 | 04:19:33 | 06:37:44 | 08:57:44 | ||
9 | WETHACZ Dariusz | 2173 | LOKOMOTIV MAJDAN | CISNA | Senior II M - 30 | 01:07:37 | 04:19:31 | 06:37:43 | 09:00:37 | |
10 | MILCZAREK Paweł | 2096 | ROAD TO UTMB / WOZ-TRANS / SENDEX | DOBRZYCA | Senior II M - 30 | 01:13:33 | 04:31:48 | 06:42:48 | 09:03:16 | |
11 | DYBOWSKI Piotr | 2019 | 1ON1 TEAM | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 01:13:00 | 04:47:27 | 07:04:14 | 09:18:28 | |
SUDNIK Krzysztof | 2152 | KNURÓW | Senior II M - 30 | 01:07:41 DNF | 04:31:10 DNF | 06:51:37 DNF | 09:22:42 DNF | |||
13 | KLIMCZAK Jacek | 1326 | UKS PRZEŁAJ ŻERKÓW | ŻERKÓW | Senior II M - 30 | 01:13:33 | 04:42:48 | 07:04:02 | 09:26:26 | |
14 | JOKIEL Wojciech | 1126 | SPARTA ULTRA TEAM | TRZCINICA | Senior II M - 30 | 01:20:49 | 04:51:29 | 07:12:13 | 09:28:23 | |
MIGACZ Dawid | 2095 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:15:59 DNF | 04:40:29 DNF | 06:57:45 DNF | 09:29:15 DNF | ||
16 | GMEREK Michał | 2031 | ZALESIE | Senior II M - 30 | 01:14:31 | 04:41:38 | 07:08:53 | 09:33:05 | ||
17 | JAZŁOCKI Łukasz | 1007 | TWDW | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 01:24:21 | 04:57:17 | 07:18:05 | 09:39:53 | |
18 | MASNY Dawid | 1333 | TRUCHTACZ.PL | GARWOLIN | Senior II M - 30 | 01:16:43 | 04:51:01 | 07:18:24 | 09:41:51 | |
19 | MALCZEWSKI Daniel | 2089 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | OPOLE | Senior II M - 30 | 01:09:18 | 04:30:52 | 07:11:08 | 09:42:47 | |
20 | WASILEWSKI Marcin | 1053 | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:11:57 | 04:43:26 | 07:10:04 | 09:45:05 | ||
21 | WARDZYŃSKI Łukasz | 2171 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 01:15:17 | 04:57:13 | 07:29:39 | 09:54:29 | ||
22 | KUCHARSKI Przemysław | 1037 | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 01:25:38 | 05:07:59 | 07:33:15 | 09:56:22 | ||
23 | POPKO Łukasz | 2121 | LUBAŃ | Senior II M - 30 | 01:21:56 | 05:01:44 | 07:39:00 | 10:05:13 | ||
24 | CERNOCKY Jan | 1364 | MECHENICE | Senior II M - 30 | 01:15:49 | 04:59:43 | 07:34:45 | 10:05:21 | ||
25 | OSTROWSKI Łukasz | 2112 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSŁAW | Senior II M - 30 | 01:17:14 | 04:57:23 | 07:35:08 | 10:08:40 | |
ROGOWSKI Krzysztof | 2134 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:14:42 DNF | 05:04:01 DNF | 07:40:45 DNF | 10:15:04 DNF | |||
27 | KRAWCZYK Karol | 1231 | LENIWY INACZEJ | JAWORZNO | Senior II M - 30 | 01:13:32 | 05:14:23 | 07:45:36 | 10:19:15 | |
28 | KAŹMIERCZAK Krzysztof | 2062 | WILKOWICE | Senior II M - 30 | 01:15:09 | 04:51:59 | 07:26:00 | 10:22:51 | ||
29 | ZAJĄC Leszek | 1130 | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | 01:20:00 | 05:08:47 | 07:48:52 | 10:24:58 | ||
30 | PIŁKO Marcin | 2119 | BIEGAJZEMNA | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | 01:14:56 | 05:09:31 | 07:41:42 | 10:30:25 | |
GRUPA Jarek | 2038 | SZWLA STARGARD | STARGARD | Senior II M - 30 | 01:15:14 DNF | 05:10:45 DNF | 07:54:59 DNF | 10:31:01 DNF | ||
32 | WOJNA Mikołaj | 1193 | MALIGNA | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:22:10 | 05:22:25 | 08:00:31 | 10:32:05 | |
33 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 1248 | DAWIDZIAK | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 01:21:08 | 05:22:21 | 07:58:31 | 10:37:34 | |
34 | KOCIŃSKI Dominik | 1021 | KLUCZYK RUNNING TEAM | RASZKÓW | Senior II M - 30 | 01:25:33 | 05:07:58 | 07:55:23 | 10:44:18 | |
35 | ZAJĄC Łukasz | 2181 | PRISJAKT POLAND | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:22:41 | 05:22:44 | 08:03:26 | 10:49:08 | |
36 | GARCZYK Rafał | 2025 | LUSÓWKO | Senior II M - 30 | 01:27:33 | 05:29:03 | 08:17:19 | 10:55:58 | ||
37 | LASEK Mikołaj | 2083 | PAN WUEFISTA | CZMOŃ | Senior II M - 30 | 01:27:32 | 05:29:02 | 08:18:00 | 10:59:58 | |
38 | SANKOWSKI Jacek | 2138 | KLODZKO | Senior II M - 30 | 01:25:18 | 05:41:17 | 08:21:23 | 11:00:39 | ||
39 | OSTROWSKI Sławomir | 1087 | WLKP MOUNTAINS ULTRA / FREE RUN | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 01:31:31 | 05:42:46 | 08:23:29 | 11:02:04 | |
40 | CHOŁKA Michał | 2009 | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 01:21:58 | 05:36:16 | 08:19:28 | 11:09:27 | ||
41 | GIERADA Mateusz | 1022 | GLIWICE | Senior II M - 30 | 01:19:11 | 05:40:05 | 08:29:35 | 11:29:42 | ||
KICH Marek | 2063 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:18:14 DNF | 05:07:31 DNF | 08:09:25 DNF | 11:34:20 DNF | |||
43 | RACZYŃSKI Bogusz | 2130 | ZEMAT TG | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Senior II M - 30 | 01:20:18 | 05:37:20 | 08:37:51 | 11:38:11 | |
44 | PIETRZAK Mateusz | 2118 | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 01:25:26 | 05:42:16 | 08:35:16 | 11:38:38 | ||
45 | PAWLIKOWSKI Andrzej | 1079 | KRASNYSTAW | Senior II M - 30 | 01:30:02 | 06:03:17 | 08:48:48 | 11:42:03 | ||
46 | RZUCIDŁO Jakub | 2136 | LEGNICA | Senior II M - 30 | 01:28:28 | 05:58:29 | 08:51:10 | 11:45:37 | ||
47 | WALAC Jacek | 1157 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | Senior II M - 30 | 01:27:55 | 05:53:06 | 08:58:24 | 11:53:46 | |
48 | BUDKOWSKI Dominik | 1082 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:27:34 | 06:16:04 | 09:08:43 | 11:55:28 | ||
49 | HOFMAŃSKI Rafał | 1191 | KOTLIN | Senior II M - 30 | 01:27:47 | 05:55:46 | 08:53:34 | 11:56:22 | ||
50 | DUDEK Remigiusz | 1227 | ZIĘBICE | Senior II M - 30 | 01:24:36 | 05:52:53 | 08:56:38 | 12:01:16 | ||
51 | SERAFIN Robert | 2141 | SANTANDER RUNNERS TEAM | SWARZĘDZ | Senior II M - 30 | 01:23:50 | 05:59:37 | 08:58:50 | 12:02:11 | |
52 | ŚWIETLIK Paweł | 2162 | PIASECZNO | Senior II M - 30 | 01:32:34 | 06:07:30 | 08:55:05 | 12:03:32 | ||
53 | PAWLAK Jarosław | 1218 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Senior II M - 30 | 01:28:51 | 05:56:57 | 08:54:19 | 12:16:18 | |
54 | KACZOR Łukasz | 2057 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Senior II M - 30 | 01:30:06 | 06:14:02 | 09:25:28 | 12:24:48 | |
55 | SZYSZKO Stanisław | 1253 | 12 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | PIŁA | Senior II M - 30 | 01:27:10 | 06:09:46 | 09:15:27 | 12:29:40 | |
56 | MAJDA Maciej | 1097 | NA ŚWIEŻOŚCI | NOWY SĄCZ | Senior II M - 30 | 01:29:01 | 06:07:30 | 09:18:25 | 12:31:10 | |
57 | TALAR Marek | 2163 | KĘSY TEAM | DĄBRÓWKA LEŚNA | Senior II M - 30 | 01:28:53 | 06:21:09 | 09:23:10 | 12:38:37 | |
58 | BINKO Miłosz | 2003 | CHORZÓW | Senior II M - 30 | 01:34:34 | 06:37:50 | 09:40:45 | 12:39:33 | ||
59 | SYPEK Damian | 2153 | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 01:34:35 | 06:37:53 | 09:40:55 | 12:39:41 | ||
GMAJ Daniel | 2029 | GRÓJEC | Senior II M - 30 | 01:28:02 DNF | 05:59:27 DNF | 09:09:38 DNF | 12:45:19 DNF | |||
MOŃKA Łukasz | 2099 | SPARTA ULTRA TEAM | WIERUSZÓW | Senior II M - 30 | 01:23:55 DNF | 06:16:27 DNF | 09:37:45 DNF | 12:56:22 DNF | ||
62 | POSADZKI Paweł | 2122 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SANOK | Senior II M - 30 | 01:25:34 | 06:05:58 | 08:51:38 | 13:00:15 | |
63 | ŚRÓDKA Bartłomiej | 2161 | TRZEBNICA | Senior II M - 30 | 01:34:18 | 06:28:54 | 09:35:02 | 13:02:58 | ||
64 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 1377 | BIELSKO BIAŁA | Senior II M - 30 | 01:36:44 | 06:33:17 | 09:57:14 | 13:03:28 | ||
65 | KACZMAREK Mirosław | 1113 | RUNNER'S POWER | ŚREM | Senior II M - 30 | 01:34:28 | 06:24:54 | 09:43:39 | 13:13:50 | |
NOWAK Bartosz | 2106 | POMIOTY SZATANA | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:33:49 DNF | 06:51:41 DNF | 10:33:08 DNF | 13:48:40 DNF | ||
67 | ŚWITALSKI Andrzej | 1127 | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | 01:33:58 | 06:42:35 | 10:31:38 | 13:49:25 | ||
68 | SZYMAŁA Mateusz | 1208 | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 01:40:48 | 06:32:41 | 10:09:24 | 13:52:02 | |
69 | TRZPIOLA Tycjan | 2170 | KURACJUSZE | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:40:54 | 07:25:00 | 11:27:31 | 14:02:20 | |
70 | KARAWACKI Grzegorz | 2061 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Senior II M - 30 | 01:42:44 | 07:11:01 | 10:47:10 | 14:08:42 | |
RATAJCZAK Marcin | 2132 | KOTLIN | Senior II M - 30 | 01:27:48 DNF | 05:55:46 DNF | 09:04:43 DNF | DNF | |||
BEDNAREK Grzegorz | 2188 | WOŁCZYN | Senior II M - 30 | 01:03:05 DNF | 04:02:19 DNF | 06:56:12 DNF | DNF | |||
SKAŁECKI Przemysław | 2144 | HIAB SPORT TEAM | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Senior II M - 30 | 01:37:47 DNF | 06:47:12 DNF | 10:49:11 DNF | DNF | ||
OBIDOWSKI Łukasz | 2107 | NARAMOWICE BIEGAJĄ | ŁĘCZYCA | Senior II M - 30 | 01:37:45 DNF | 06:47:11 DNF | 10:49:09 DNF | DNF | ||
GONCZAR Szymon | 2032 | KW GLIWICE | RYBNIK | Senior II M - 30 | 01:06:45 DNF | 05:29:15 DNF | 08:00:18 DNF | DNF |
Znaleziono 75 wynik(ów)