BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organiser : | Fundacja MARATONY |
Date : | 2022-07-14 |
Place : | Lądek-Zdrój |
Distance : | 130 km |
Registered : | 371 |
Started : | 356 |
Not finished : | 75 |
Finished : | 281 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A7 112km | Net time 130km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAŁYGA Grzegorz | 2120 | RMT TEAM PRO | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 1 | M 2 | 01:00:03 | 03:48:13 | 05:42:52 | 07:32:44 | 09:35:25 | 13:04:21 | 15:35:04.95 | 7:11 | 8.3 (100%) | ||
2 | OLSZEWSKI Piotr | 2143 | RUNNING TEAM NASTOPY.PL | BIENIEIWICE | Senior II M - 30 | 2 | M 3 | 01:07:50 | 04:08:13 | 06:10:41 | 08:06:03 | 10:06:56 | 13:50:31 | 16:10:33.65 | +00:35:28 (3.7%) | 7:27 | 8 (96.4%) | |
3 | PIOTROWSKI Marek | 2128 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 3 | M 4 | 01:01:58 | 04:04:42 | 06:10:45 | 08:08:09 | 10:25:50 | 14:11:25 | 16:40:51.90 | +01:05:46 (6.6%) | 7:41 | 7.8 (94.0%) | |
4 | ROSOLSKI Dawid | 2073 | KOŚCIAN | Senior II M - 30 | 4 | M 8 | 01:03:17 | 04:07:43 | 06:10:46 | 08:20:04 | 10:35:02 | 14:26:30 | 17:07:59.00 | +01:32:54 (9.0%) | 7:54 | 7.6 (91.6%) | ||
5 | LADENBERGER Mateusz | 2019 | JACZKÓW | Senior II M - 30 | 5 | M 17 | 01:23:51 | 05:19:23 | 07:45:43 | 09:58:20 | 12:10:48 | 15:54:02 | 18:21:13.80 | +02:46:08 (15.1%) | 8:28 | 7.1 (85.5%) | ||
6 | WIECZOREK Tomasz | 1237 | PIERUNSKIE CANGÓRY | ROGÓW | Senior II M - 30 | 6 | M 19 | 01:17:03 | 04:48:07 | 07:03:54 | 09:17:19 | 11:41:42 | 15:48:57 | 18:26:41.65 | +02:51:36 (15.5%) | 8:30 | 7 (84.3%) | |
7 | RUTKOWSKI Michał | 2095 | JÓZEFÓW | Senior II M - 30 | 7 | M 21 | 01:12:01 | 04:41:57 | 07:01:13 | 09:14:58 | 11:42:45 | 15:46:29 | 18:32:56.35 | +02:57:51 (16.0%) | 8:33 | 7 (84.3%) | ||
8 | ROZCZYPAŁA Karol | 2084 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 8 | M 23 | 01:09:08 | 04:48:15 | 07:08:59 | 09:27:13 | 11:45:00 | 16:05:07 | 18:51:57.95 | +03:16:53 (17.4%) | 8:42 | 6.9 (83.1%) | ||
9 | SUDNIK Krzysztof | 2145 | KNURÓW | Senior II M - 30 | 9 | M 25 | 01:17:59 | 04:56:48 | 07:19:35 | 09:41:12 | 12:05:56 | 16:15:45 | 18:58:27.05 | +03:23:22 (17.9%) | 8:45 | 6.9 (83.1%) | ||
10 | KLUSEK Mateusz | 1035 | SKLEP BIEGACZA KRAKÓW | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 10 | M 30 | 01:20:27 | 05:09:32 | 07:37:53 | 09:48:01 | 12:13:52 | 16:22:51 | 19:10:16.95 | +03:35:12 (18.7%) | 8:50 | 6.8 (81.9%) | |
11 | KLIMA Dariusz | 2137 | SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 11 | M 33 | 01:03:47 | 04:21:39 | 06:49:36 | 09:02:16 | 11:41:33 | 16:23:11 | 19:14:53.90 | +03:39:48 (19.0%) | 8:53 | 6.8 (81.9%) | |
12 | PAWLIK Filip | 2090 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 12 | M 34 | 01:18:08 | 05:02:07 | 07:21:09 | 09:47:48 | 12:21:12 | 16:31:18 | 19:17:49.35 | +03:42:44 (19.2%) | 8:54 | 6.7 (80.7%) | ||
13 | PLOCH Jakub | 1333 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 13 | M 42 | 01:12:21 | 04:57:04 | 07:31:57 | 09:41:37 | 12:08:15 | 16:27:55 | 19:48:19.00 | +04:13:14 (21.3%) | 9:08 | 6.6 (79.5%) | ||
14 | STACHURA Damian | 2118 | TEAM CEBUL&STACHU | LUBIN | Senior II M - 30 | 14 | M 44 | 01:11:40 | 05:08:54 | 07:43:53 | 10:13:09 | 12:45:15 | 17:09:33 | 20:09:41.00 | +04:34:36 (22.7%) | 9:18 | 6.4 (77.1%) | |
15 | GONCZAR Szymon | 2189 | RYBNIK | Senior II M - 30 | 15 | M 46 | 01:14:45 | 05:05:36 | 07:31:09 | 09:53:58 | 12:15:52 | 16:52:31 | 20:16:40.40 | +04:41:35 (23.1%) | 9:21 | 6.4 (77.1%) | ||
16 | JANKOWSKI Sebastian | 1341 | COKE RUNNERS | RADZYMIN | Senior II M - 30 | 16 | M 48 | 01:22:48 | 05:24:40 | 07:55:56 | 10:31:22 | 13:31:50 | 17:48:45 | 20:17:21.10 | +04:42:16 (23.2%) | 9:21 | 6.4 (77.1%) | |
17 | KUCIAK Bartosz | 2030 | KROSNO | Senior II M - 30 | 17 | M 49 | 01:20:56 | 05:12:42 | 07:47:05 | 10:12:48 | 13:01:00 | 17:24:39 | 20:23:08.10 | +04:48:03 (23.6%) | 9:24 | 6.4 (77.1%) | ||
18 | RATAJCZAK Krystian | 2208 | ZABRZE | Senior II M - 30 | 18 | M 52 | 01:23:29 | 05:30:32 | 08:02:56 | 10:27:08 | 13:05:42 | 17:28:50 | 20:32:48.80 | +04:57:43 (24.2%) | 9:28 | 6.3 (75.9%) | ||
19 | GULCZYŃSKI Tomasz | 2202 | ZIELONKA | Senior II M - 30 | 19 | M 54 | 01:13:08 | 05:07:49 | 07:36:36 | 09:56:07 | 13:13:36 | 17:49:05 | 20:34:52.90 | +04:59:47 (24.3%) | 9:29 | 6.3 (75.9%) | ||
20 | DWORNICKI Kamil | 1337 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 20 | M 55 | 01:20:33 | 04:49:29 | 07:14:54 | 09:34:50 | 12:37:25 | 17:28:36 | 20:37:18.25 | +05:02:13 (24.4%) | 9:31 | 6.3 (75.9%) | ||
21 | SZUKAŁA Damian | 1141 | ULTRA BEER RUNNERS | BIENIÓW | Senior II M - 30 | 21 | M 67 | 01:35:54 | 06:06:03 | 08:33:20 | 11:10:29 | 13:41:22 | 18:16:27 | 21:16:09.30 | +05:41:04 (26.7%) | 9:48 | 6.1 (73.5%) | |
22 | KUC Wojciech | 1211 | KŁOBUCK | Senior II M - 30 | 22 | M 71 | 01:34:42 | 05:36:59 | 08:12:00 | 10:38:43 | 13:13:21 | 18:02:29 | 21:32:16.70 | +05:57:11 (27.6%) | 9:56 | 6 (72.3%) | ||
23 | BUCZYŃSKI Radosław | 2051 | COMPANEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | Senior II M - 30 | 23 | M 72 | 01:29:23 | 05:46:28 | 08:25:47 | 11:02:27 | 13:59:55 | 18:38:29 | 21:34:57.70 | +05:59:52 (27.8%) | 9:57 | 6 (72.3%) | |
24 | HOLC Michał | 2130 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 24 | M 73 | 01:24:58 | 05:12:42 | 07:41:55 | 10:03:01 | 13:10:38 | 18:14:47 | 21:38:24.25 | +06:03:19 (28.0%) | 9:59 | 6 (72.3%) | ||
25 | ROGOWSKI Krzysztof | 2154 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 25 | M 75 | 01:19:49 | 05:06:16 | 07:36:58 | 09:41:25 | 12:10:53 | 17:15:33 | 21:41:38.15 | +06:06:33 (28.2%) | 10:00 | 6 (72.3%) | ||
26 | WASILEWSKI Marcin | 2024 | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 26 | M 79 | 01:21:00 | 05:24:24 | 08:07:45 | 10:20:10 | 13:18:38 | 17:51:57 | 21:51:27.60 | +06:16:22 (28.7%) | 10:05 | 5.9 (71.1%) | ||
27 | JAKUBOWSKI Andrzej | 2001 | ŻMIGRÓD | Senior II M - 30 | 27 | M 81 | 01:08:37 | 04:48:00 | 07:16:11 | 09:34:25 | 12:25:28 | 17:56:12 | 21:53:22.00 | +06:18:17 (28.8%) | 10:06 | 5.9 (71.1%) | ||
28 | KULGAJUK Michał | 1123 | STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | Senior II M - 30 | 28 | M 90 | 01:38:08 | 06:11:13 | 08:44:17 | 11:27:54 | 14:28:30 | 19:23:00 | 22:22:18.40 | +06:47:13 (30.3%) | 10:19 | 5.8 (69.9%) | |
29 | SZRENIAWA Waldemar | 2059 | MIRAZ RACE TEAM | NIEPOŁOMICE | Senior II M - 30 | 29 | M 91 | 01:13:58 | 04:42:40 | 07:00:32 | 09:20:20 | 11:58:30 | 17:35:28 | 22:23:31.35 | +06:48:26 (30.4%) | 10:20 | 5.8 (69.9%) | |
30 | ZAJĄC Leszek | 1032 | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | 30 | M 92 | 01:19:08 | 05:38:01 | 08:30:59 | 11:06:01 | 13:52:07 | 18:59:21 | 22:32:03.70 | +06:56:58 (30.8%) | 10:24 | 5.8 (69.9%) | ||
31 | DARMETKO Rafał | 1221 | KAMIŃSKO | Senior II M - 30 | 31 | M 93 | 01:23:18 | 05:24:37 | 07:55:50 | 10:31:17 | 13:31:48 | 18:59:15 | 22:32:12.35 | +06:57:07 (30.8%) | 10:24 | 5.8 (69.9%) | ||
32 | SERAFIN Robert | 2157 | SWARZĘDZ | Senior II M - 30 | 32 | M 103 | 01:29:18 | 06:04:10 | 08:48:13 | 11:34:47 | 14:37:33 | 19:49:22 | 22:57:58.95 | +07:22:54 (32.1%) | 10:35 | 5.7 (68.7%) | ||
33 | KRAWCZYK Jakub | 1271 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 33 | M 108 | 01:23:24 | 05:30:52 | 08:17:29 | 10:56:27 | 14:16:24 | 20:06:03 | 23:13:06.40 | +07:38:01 (32.9%) | 10:42 | 5.6 (67.5%) | ||
34 | GRZOMBA Łukasz | 1190 | DABROWSKI TEAM | SANIT MAUR DES FOSSES | Senior II M - 30 | 34 | M 111 | 01:22:29 | 05:22:17 | 08:02:41 | 10:45:30 | 13:50:05 | 19:17:42 | 23:21:36.70 | +07:46:31 (33.3%) | 10:46 | 5.6 (67.5%) | |
35 | NOWAK Dawid | 1165 | ALSTOM KATOWICE | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 35 | M 112 | 01:30:58 | 05:58:35 | 08:50:19 | 11:26:54 | 14:19:36 | 19:46:53 | 23:21:38.75 | +07:46:33 (33.3%) | 10:46 | 5.6 (67.5%) | |
36 | KLIMCZAK Jacek | 1177 | UKS PRZEŁAJ ŻERKÓW | ŻERKÓW | Senior II M - 30 | 36 | M 114 | 01:15:33 | 05:06:32 | 07:41:34 | 10:22:38 | 13:37:49 | 19:24:05 | 23:23:53.25 | +07:48:48 (33.4%) | 10:47 | 5.6 (67.5%) | |
37 | SZPECHT Piotr | 2178 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 37 | M 121 | 01:28:22 | 05:40:36 | 08:25:06 | 11:11:42 | 14:11:41 | 19:46:54 | 23:33:57.55 | +07:58:52 (33.9%) | 10:52 | 5.5 (66.3%) | ||
38 | GRUSZKA Janusz | 2049 | KITA TEAM | BRZEZINKI | Senior II M - 30 | 38 | M 126 | 01:12:50 | 05:17:23 | 07:42:42 | 10:27:12 | 13:47:10 | 19:13:05 | 23:40:56.00 | +08:05:51 (34.2%) | 10:55 | 5.5 (66.3%) | |
39 | GRZESZCZUK Łukasz | 1199 | SZTAFETA NADZIEI | GDAŃSK | Senior II M - 30 | 39 | M 127 | 01:31:06 | 06:04:07 | 08:49:25 | 11:28:22 | 14:42:36 | 19:53:25 | 23:42:49.80 | +08:07:44 (34.3%) | 10:56 | 5.5 (66.3%) | |
40 | KOSMOWSKI Wiesław | 1117 | MORACZEWO | Senior II M - 30 | 40 | M 130 | 01:32:20 | 05:58:26 | 09:09:41 | 11:56:45 | 14:34:54 | 20:03:42 | 23:48:28.15 | +08:13:23 (34.5%) | 10:59 | 5.5 (66.3%) | ||
41 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 1150 | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 41 | M 131 | 01:28:35 | 05:47:05 | 08:33:20 | 11:22:01 | 14:14:33 | 19:46:00 | 23:49:04.35 | +08:13:59 (34.6%) | 10:59 | 5.5 (66.3%) | ||
42 | SZPONDER Artur | 2040 | KBKS RADOMSKO | RADOMSKO | Senior II M - 30 | 42 | M 140 | 01:22:34 | 06:06:33 | 08:50:55 | 11:26:36 | 14:30:52 | 19:44:32 | 24:09:40.55 | +08:34:35 (35.5%) | 11:09 | 5.4 (65.1%) | |
43 | DUDEK Remigiusz | 1228 | ZIĘBICE | ZIĘBICE | Senior II M - 30 | 43 | M 141 | 01:37:49 | 06:30:28 | 09:16:05 | 11:51:02 | 14:53:38 | 20:20:20 | 24:14:02.10 | +08:38:57 (35.7%) | 11:11 | 5.4 (65.1%) | |
44 | ZAJĄC Rafał | 1063 | NAD AKTYWNI. | BYTOM ODRZAŃSKI | Senior II M - 30 | 44 | M 143 | 01:46:55 | 06:50:55 | 09:48:19 | 12:25:33 | 15:13:01 | 20:33:25 | 24:19:14.30 | +08:44:09 (35.9%) | 11:13 | 5.3 (63.9%) | |
45 | TYŚ Radek | 1248 | NOWA RUDA BIEGA | NOWA RUDA | Senior II M - 30 | 45 | M 148 | 01:26:57 | 06:03:17 | 08:51:22 | 11:29:35 | 14:35:56 | 20:15:21 | 24:23:52.25 | +08:48:47 (36.1%) | 11:15 | 5.3 (63.9%) | |
46 | ZIOBROWSKI Mateusz | 2041 | BIEGOSTACJAULTRATEAM | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 46 | M 153 | 01:37:47 | 06:47:19 | 09:52:01 | 12:47:23 | 15:59:18 | 21:15:04 | 24:25:21.65 | +08:50:16 (36.2%) | 11:16 | 5.3 (63.9%) | |
47 | WOŹNIAK Michał | 1135 | RUNNER_ULTRA | PODOLSZE | Senior II M - 30 | 47 | M 159 | 01:25:18 | 05:42:46 | 08:39:23 | 11:35:38 | 14:55:01 | 20:41:59 | 24:34:34.55 | +08:59:29 (36.6%) | 11:20 | 5.3 (63.9%) | |
48 | BOCZEK Leszek | 1330 | ZAŁOGA GÓRSKA | WYSOKA | Senior II M - 30 | 48 | M 171 | 01:50:15 | 07:08:00 | 10:09:24 | 12:39:33 | 15:33:56 | 20:54:03 | 24:48:18.80 | +09:13:13 (37.2%) | 11:26 | 5.2 (62.7%) | |
49 | JANIK Przemysław | 2223 | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 49 | M 177 | 01:43:18 | 07:00:03 | 10:06:54 | 12:46:40 | 15:38:23 | 20:53:32 | 24:57:08.75 | +09:22:03 (37.5%) | 11:30 | 5.2 (62.7%) | ||
50 | MARGASIŃSKI Michał | 1020 | GÓRYLASY | KAMIENIEC ZĄBKOWICKI | Senior II M - 30 | 50 | M 178 | 01:42:38 | 06:44:24 | 09:26:06 | 12:11:23 | 15:16:52 | 20:42:30 | 24:57:43.45 | +09:22:38 (37.6%) | 11:31 | 5.2 (62.7%) | |
51 | KRAWCZYK Michał | 1338 | BOLESŁAW | Senior II M - 30 | 51 | M 180 | 01:40:48 | 06:30:00 | 09:24:57 | 12:02:23 | 15:16:13 | 21:20:47 | 24:58:31.80 | +09:23:26 (37.6%) | 11:31 | 5.2 (62.7%) | ||
52 | TROCHANOWSKI Krystian | 2191 | RUSYN - LEM | SOBIN | Senior II M - 30 | 52 | M 184 | 01:31:57 | 05:48:10 | 08:24:14 | 11:09:25 | 14:33:03 | 20:33:19 | 25:11:47.00 | +09:36:42 (38.1%) | 11:37 | 5.2 (62.7%) | |
53 | KICH Marek | 1324 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 53 | M 189 | 01:40:11 | 06:19:37 | 09:06:05 | 11:55:53 | 15:33:34 | 21:08:23 | 25:17:21.15 | +09:42:16 (38.4%) | 11:40 | 5.1 (61.4%) | ||
54 | MALCZEWSKI Daniel | 1280 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | OPOLE | Senior II M - 30 | 54 | M 190 | 01:35:05 | 05:58:29 | 08:38:18 | 12:02:50 | 14:25:05 | 20:30:18 | 25:19:44.90 | +09:44:39 (38.5%) | 11:41 | 5.1 (61.4%) | |
55 | FUS Maciej | 1153 | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 55 | M 194 | 01:40:25 | 06:29:50 | 09:22:29 | 12:24:26 | 15:34:35 | 21:28:36 | 25:21:19.20 | +09:46:14 (38.5%) | 11:42 | 5.1 (61.4%) | ||
56 | BUDKOWSKI Kamil | 1250 | SIECHNICE | Senior II M - 30 | 56 | M 198 | 01:40:56 | 06:37:43 | 09:39:23 | 12:25:23 | 15:30:43 | 21:26:37 | 25:23:58.05 | +09:48:53 (38.6%) | 11:43 | 5.1 (61.4%) | ||
57 | CERNOCKY Jan | 1245 | MECHENICE | Senior II M - 30 | 57 | M 202 | 01:22:55 | 06:16:40 | 09:19:48 | 12:30:44 | 15:27:52 | 21:34:40 | 25:26:02.80 | +09:50:57 (38.7%) | 11:44 | 5.1 (61.4%) | ||
58 | BIAŁY Jakub | 1346 | HYCOK | CHORZÓW | Senior II M - 30 | 58 | M 226 | 01:47:47 | 07:02:48 | 10:10:54 | 13:15:29 | 16:10:55 | 22:23:47 | 25:48:24.80 | +10:13:19 (39.6%) | 11:54 | 5 (60.2%) | |
59 | FERENC Adrian | 1134 | PISZ | Senior II M - 30 | 59 | M 230 | 01:26:41 | 06:41:30 | 09:47:12 | 12:48:32 | 16:01:49 | 22:19:07 | 25:50:31.45 | +10:15:26 (39.7%) | 11:55 | 5 (60.2%) | ||
60 | FALKOWSKI Michał | 1358 | KOWALEWO POMORSKIE | Senior II M - 30 | 60 | M 236 | 01:43:52 | 07:12:05 | 10:28:55 | 13:15:38 | 16:24:29 | 22:34:28 | 25:57:52.75 | +10:22:47 (40.0%) | 11:59 | 5 (60.2%) | ||
61 | BILSKI Przemysław | 1235 | KS MARATON OSTRÓW WLKP. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Senior II M - 30 | 61 | M 241 | 01:35:54 | 06:31:22 | 09:45:40 | 12:45:18 | 15:43:56 | 22:17:12 | 26:19:33.25 | +10:44:28 (40.8%) | 12:09 | 4.9 (59.0%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||
BUTKIEWICZ Lukasz | 2055 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WISZNIA MAŁA | Senior II M - 30 | 01:35:51 DNF | 06:47:42 DNF | 10:00:00 DNF | 12:53:33 DNF | 16:00:44 DNF | 22:16:50 DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
WIERZOWIECKI Grzegorz | 2069 | BERFIT ZIELONA GÓRA & STACHOWSCY.EU | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:03:07 DNF | 04:04:18 DNF | 06:08:34 DNF | 08:21:20 DNF | 10:47:20 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
BRODA Dominik | 2014 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:20:23 DNF | 05:18:06 DNF | 08:03:46 DNF | 10:45:09 DNF | 14:07:52 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
LUTOWSKI Wojciech | 2102 | BYDGOSZCZ | Senior II M - 30 | 01:37:10 DNF | 06:29:33 DNF | 09:21:54 DNF | 12:03:03 DNF | 15:15:53 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
ZADROŻNY Piotr | 2201 | BIEGIEM DO 100TKI | HALINÓW | Senior II M - 30 | 01:27:04 DNF | 06:12:35 DNF | 09:12:40 DNF | 12:10:05 DNF | 15:36:36 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
WERNO Bartłomiej | 2062 | RAWICZ | Senior II M - 30 | 01:34:16 DNF | 06:11:24 DNF | 09:08:44 DNF | 12:06:03 DNF | 15:45:45 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
NIEDZIÓŁKA Wojciech | 2087 | CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE | GRABIANÓW | Senior II M - 30 | 01:09:11 DNF | 04:48:16 DNF | 07:09:02 DNF | 09:49:09 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MOSIEK Andrzej | 2158 | CHOJNO | Senior II M - 30 | 01:34:36 DNF | 05:39:54 DNF | 08:13:16 DNF | 10:50:26 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KRYSIAK Tomasz | 2076 | ULTRA RUNNER SZCZECIN- THOM@S FOTO | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 01:38:34 DNF | 06:58:00 DNF | 10:11:38 DNF | 13:07:34 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
SADOWSKI Piotr | 2160 | SADOSZCZAKI | OSTRÓDA | Senior II M - 30 | 01:34:36 DNF | 07:03:22 DNF | 10:11:43 DNF | 13:35:00 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
SIEMIĄTKOWSKI Arkadiusz | 2188 | #RÓBSWOJE CREW | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Senior II M - 30 | 01:33:27 DNF | 05:58:42 DNF | 08:56:37 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ZUGAJ Bartosz | 2197 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:42:32 DNF | 07:20:41 DNF | 11:01:34 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
MOŃ Sebastian | 2198 | CARBON SILESIA SPORT | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | 01:23:59 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
WOJNO Arkadiusz | 2192 | DROGA DO ULTRA | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 01:35:47 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
HAMOT Artur | 2056 | BIEGOWA KUŹNIA | SARNÓW | Senior II M - 30 | 01:53:00 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Total 76 results.