BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2021-07-15 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 337 |
Wystartowało : | 313 |
Nie ukończyło : | 48 |
Ukończyło : | 265 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km | A2 32km | A3 47km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KYCIA Piotr | 2082 | PRINTBOX | RAWICZ | Weteran I M - 50 | 01:12:27 | 04:17:44 | 06:25:00 | |
2 | POLAK Stanisław | 1317 | SBG PODBIEG | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:19:22 | 04:58:23 | 07:19:33 | |
3 | DEFECIŃSKI Radosław | 2201 | Lunatycy | TUSZYN | Weteran I M - 50 | 01:14:39 | 04:53:46 | 07:21:01 | |
4 | TYLEK Rafał | 1185 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:26:24 | 05:08:14 | 07:28:12 | ||
5 | MAJCHROWSKI Jacek | 2087 | NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA RUN'S NOT DEAD | TARNOBRZEG | Weteran I M - 50 | 01:18:06 | 05:02:57 | 07:34:54 | |
6 | PTASZYŃSKI Wojciech | 1134 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Weteran I M - 50 | 01:23:09 | 05:10:47 | 07:40:50 | |
7 | KUPCZYK Jacek | 2081 | MOL RUNNERS | BYTKOWO | Weteran I M - 50 | 01:16:02 | 05:00:55 | 07:44:26 | |
8 | SOSNOWSKI Michał | 1272 | PGB SPORTOWA | CHORZÓW | Weteran I M - 50 | 01:22:55 | 05:20:54 | 07:51:30 | |
9 | MAJ Grzegorz | 1128 | KIELCE | Weteran I M - 50 | 01:23:21 | 05:20:43 | 07:58:11 | ||
10 | JANKOWIAK Przemysław | 2048 | WŁOSZAKOWICE | Weteran I M - 50 | 01:21:32 | 05:20:18 | 08:06:23 | ||
11 | GALASIŃSKI Andrzej | 2024 | GRUPA SIGMEO | LUBOŃ | Weteran I M - 50 | 01:22:02 | 05:34:01 | 08:27:43 | |
12 | PĘCZEK Dariusz | 1070 | MAX GLASS | CZĘSTOCHOWA | Weteran I M - 50 | 01:26:35 | 05:41:38 | 08:32:45 | |
13 | DŁUGAJ Andrzej | 2016 | MIKOŁÓW | Weteran I M - 50 | 01:25:27 | 05:51:33 | 08:39:11 | ||
14 | WIŚNIEWSKI Radosław | 1379 | BAUTY SPORT | ŁODŹ | Weteran I M - 50 | 01:26:45 | 05:40:54 | 08:45:10 | |
15 | JĘDRZEJCZAK Wojciech | 2053 | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:30:24 | 05:54:46 | 08:49:06 | ||
16 | PASTWA Marek | 2202 | On!Zuza/Beauty Sport | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:33:54 | 05:56:08 | 08:53:45 | |
17 | BĘDŹKOWSKI Marek | 1334 | OSTROŁĘKA | Weteran I M - 50 | 01:28:58 | 05:58:58 | 09:06:57 | ||
18 | DOLIŃSKI Tomasz | 2018 | UMAWIANIENABIEGANIETEAM | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 01:29:40 | 06:01:35 | 09:09:29 | |
19 | POMASKI Paweł | 2120 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:31:18 | 05:59:07 | 09:11:00 | |
20 | MOLENDA Michał | 2098 | DORAN WROCŁAW | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 01:26:57 | 06:09:14 | 09:11:23 | |
21 | NIEMAS Mariusz | 2104 | KP PSP WADOWICE | BŁAŻEJOWICE | Weteran I M - 50 | 01:32:27 | 06:18:11 | 09:12:36 | |
22 | URBAŃSKI Dariusz | 1135 | GDAŃSK | Weteran I M - 50 | 01:28:20 | 06:06:16 | 09:13:04 | ||
23 | PROZOROWSKI Wiesław | 2126 | MARATON LESZNO | LESZNO | Weteran I M - 50 | 01:32:20 | 06:16:20 | 09:13:09 | |
24 | KLAR Marek | 1244 | ŁAZISKA GORNE | Weteran I M - 50 | 01:31:02 | 06:06:16 | 09:19:34 | ||
25 | CHOJNOWSKI Andrzej | 1018 | IŁAWA | Weteran I M - 50 | 01:34:22 | 06:19:22 | 09:21:37 | ||
26 | KURKUS Aleksander | 1050 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:26:05 | 05:53:03 | 09:31:46 | |
27 | BADURA Wojtek | 1198 | KS KANDAHAR | BIELSKO-BIAŁA | Weteran I M - 50 | 01:30:21 | 06:25:07 | 09:32:13 | |
28 | PAWŁOWICZ Przemysław | 1210 | LEGNICA | Weteran I M - 50 | 01:31:50 | 06:17:11 | 09:32:31 | ||
29 | POTOCKI Maciej | 1260 | ORANGE POLSKA | BIERNATKI | Weteran I M - 50 | 01:36:11 | 06:25:48 | 09:36:50 | |
30 | JASIŃSKI Mikołaj | 2051 | UKA WARSZAWA | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:36:07 | 06:35:13 | 09:37:49 | |
31 | CZAPLA Arkadiusz | 1267 | BYTOM | Weteran I M - 50 | 01:35:38 | 06:42:52 | 09:44:35 | ||
32 | SZRETER Paweł | 2158 | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:34:32 | 06:31:56 | 09:51:28 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
KRUPIŃSKI Tadeusz | 2078 | LIGOTA PIĘKNA | Weteran I M - 50 | 01:30:21 DNF | 06:39:05 DNF | 09:54:26 DNF | |||
SOPEL Wiesław | 2148 | AS UT LUBACZÓW | LUBACZÓW | Weteran I M - 50 | 01:29:53 DNF | 06:27:50 DNF | 09:54:53 DNF | ||
35 | SIENKIEWICZ Wojtek | 1183 | OGARY DOLORES | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:43:17 | 07:14:29 | 10:30:52 |
Znaleziono 35 wynik(ów)