BIEG SZLAK TRAFI | 21KM
Bieg Szlak Trafi
Organiser : Fundacja Ruszaj Na Szlak
Date : 2022-08-06
Place : Kazimierz Dolny
Distance : 21 km
Mapa : Show
Registered : 146
Started : 131
Not finished : 0
Finished : 131
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | Finish
Classifications acc. to categories: All | Kobiety | Mężczyźni
Classification by gross time. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MDrużyna 1Start timeNet
time
21km
Clock
time
21km
GapPace
min/km
Pace
km/h
        
1KWARTA Maciej 611WBPANC /KWARTA /ŻÓRAWSKITEAMWARSZAWAMężczyźni1M 1Żórawski Team00:00:0201:44:50.8001:44:52.95 4:5912,0
2TICHORUK Karol 17BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMężczyźni2M 200:00:0301:49:47.2501:49:50.30+00:04:575:1311,5
3LIPIŃSKI Tomasz 64IMPLOZJA CHEŁMCHEŁMMężczyźni3M 300:00:0201:53:48.3001:53:50.50+00:08:575:2511,1
4ŚLIWKA Paweł 101WARSZAWAMężczyźni4M 400:00:0201:54:21.6001:54:23.60+00:09:305:2611,0
5PAROL Rafal 81DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAMężczyźni5M 500:00:0201:56:32.3001:56:34.45+00:11:415:3210,8
6WIĘCH Piotr 142WOŁOMINMężczyźni6M 600:00:0401:59:43.0001:59:47.50+00:14:545:4210,5
7BIELAK Tomasz 9JABŁONNAMężczyźni7M 700:00:0502:02:26.5502:02:31.95+00:17:395:4910,3
8STOŃ Wojciech 96PACMAN RUNNING TEAMKORZONEKMężczyźni8M 8Pacman Running Team00:00:0302:03:13.4002:03:16.90+00:18:235:5210,2
9KOWALSKI Daniel 56BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMężczyźni9M 9Biegający Świdnik00:00:0202:04:39.1502:04:41.90+00:19:485:5610,1
10FLORCZAK Bartłomiej 36PUŁAWYMężczyźni10M 1000:00:0202:06:00.0502:06:02.25+00:21:096:0010,0
11CHMIEL Przemysław 20ALBATROSYWARSZAWAMężczyźni11M 1100:00:0402:06:37.4502:06:41.80+00:21:486:0110,0
12WOLSZCZAK Damian 139WKZ KOZIENICE BBLKOZIENICEMężczyźni12M 12WKZ KOZIENICE BBL00:00:0302:07:42.8502:07:46.30+00:22:536:049,9
13GARDZIEL Jerzy 132KondycjaJULIANÓWMężczyźni13M 1300:00:0702:12:05.0502:12:12.40+00:27:196:179,5
14ŚLIWIAK Jakub 100BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAMWARSZAWAMężczyźni14M 1400:00:0202:12:57.4502:13:00.30+00:28:076:199,5
15RAKOCZY Marcin 86SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI W KIELCACHKIELCEMężczyźni15M 15Speleoklub Świętokrzyski Kielce00:00:0802:14:25.8502:14:34.75+00:29:416:249,4
16SOBIESZEK Sylwia 92ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃKobiety1K 100:00:0402:14:54.7002:14:59.30+00:30:066:259,3
17DEJNECKA Martyna 24LUBARTÓWKobiety2K 200:00:0202:15:43.5502:15:46.20+00:30:536:279,3
18JERZYK Marcin 50FORMATIO.PLPOZNAŃMężczyźni16M 1600:00:0402:15:51.1002:15:55.40+00:31:026:289,3
19WRÓBEL Krzysztof 116BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMężczyźni17M 17Biegający Świdnik00:00:0702:16:06.9502:16:14.65+00:31:216:289,3
20MAZUREK Karol 134PUŁAWYMężczyźni18M 1800:00:1302:16:22.3502:16:35.35+00:31:426:299,2
21DZIEDZIC Jacek 30LUBLINMężczyźni19M 1900:00:2802:16:20.1502:16:48.50+00:31:556:299,2
22ZAWROTNY Łukasz 125POZNAŃMężczyźni20M 2000:00:1502:17:06.9002:17:22.40+00:32:296:319,2
23FURTAK Krzysiek 39MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYMężczyźni21M 21Multimedia Runners Puławy00:00:0502:17:38.5002:17:44.45+00:32:516:339,2
24TYMICKI Zbigniew 107WARSZAWAMężczyźni22M 2200:00:1302:20:23.8502:20:37.40+00:35:446:419,0
25PAĆKO Michał 79SPARTA LUBLINTURKAMężczyźni23M 2300:00:0802:21:24.3502:21:33.10+00:36:406:448,9
26BROMKE Łukasz 15ORANGE POLSKALUBLINMężczyźni24M 2400:00:0602:25:35.8502:25:42.75+00:40:496:558,7
27PABIS Szymon 78KARNIOWICEMężczyźni25M 2500:00:0402:26:53.8502:26:58.35+00:42:056:598,6
28WIŚNIEWSKA Agnieszka 144BIAŁOBRZEGIKobiety3K 300:00:0802:27:04.4502:27:12.70+00:42:197:008,6
29TRUK Artur 103MILEJÓWMężczyźni26M 2600:00:0202:27:54.6502:27:57.55+00:43:047:028,5
30KŁOŚ Artur 135STAY INSANELUBLINMężczyźni27M 27STAY INSANE00:00:0302:28:12.7002:28:16.60+00:43:237:038,5
31BIDAS Michał 7STAY INSANELUBLINMężczyźni28M 2800:00:0802:28:20.0502:28:28.65+00:43:357:038,5
32FABISIAK Andrzej 31ZARAŻENI BÓLEMSULEJÓWEKMężczyźni29M 2900:00:0502:28:32.5502:28:38.25+00:43:457:048,5
33CIOTUCHA Paweł 23MULTIMEDIA RUNNERSKOŃSKOWOLAMężczyźni30M 30Multimedia Runners Puławy00:00:0902:28:45.4502:28:55.35+00:44:027:058,5
34POROWSKI Łukasz 143LUBARTÓWMężczyźni31M 3100:00:0302:31:29.9002:31:33.40+00:46:407:128,3
35KOZACZUK Maria 58LUBLINKobiety4K 400:00:0402:31:48.1502:31:52.65+00:46:597:138,3
36BREWCZAK Maciej 14SAVE LIFEWARSZAWAMężczyźni32M 3200:00:0502:31:48.8502:31:53.90+00:47:007:138,3
37JARZYNKA Krzysztof 49K2LUBLINMężczyźni33M 3300:00:0802:31:47.1502:31:55.70+00:47:027:138,3
38POCHWAT Błażej 851SGSKRAKÓWMężczyźni34M 3400:00:1002:31:46.1002:31:56.60+00:47:037:138,3
39NOWAK Konrad 73PUŁAWYMężczyźni35M 3500:00:1502:32:32.4502:32:48.05+00:47:557:158,3
40ZALEWSKI Dominik 121SKOKIMężczyźni36M 3600:00:0402:32:47.6502:32:51.65+00:47:587:168,2
41PARYS Michał 82WOŁOMINMężczyźni37M 3700:00:0402:32:58.0502:33:02.95+00:48:107:178,2
42SOKOŁOWSKA Marta 93ATP AUGUSTÓWAUGUSTÓWKobiety5K 500:00:0802:32:56.5002:33:04.55+00:48:117:168,2
43BRYGOŁA Andrzej 16LUBLINLUBLINMężczyźni38M 3800:00:0902:33:14.2002:33:23.45+00:48:307:178,2
44FALBA Zbigniew 33WARSZAWAMężczyźni39M 3900:00:0802:33:43.2502:33:51.30+00:48:587:198,2
45KAŹMIERCZAK Krzysztof 53RYKIMężczyźni40M 4000:00:0302:34:30.6502:34:34.35+00:49:417:218,2
46SAŁUSTOWICZ Patrycja 89#NOLIMITSLUBLINKobiety6K 600:00:1102:34:26.0502:34:37.10+00:49:447:218,2
47BIELAK Michał 10ŚWIDNIKMężczyźni41M 4100:00:0702:34:31.8502:34:39.55+00:49:467:218,2
48BANCERZ Grzegorz 3TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKIMężczyźni42M 4200:00:1002:35:20.9002:35:31.30+00:50:387:238,1
49KOWALIK Piotr 55TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKI KOLONIAMężczyźni43M 4300:00:1002:35:21.3002:35:32.00+00:50:397:238,1
50FILIPCZAK Stanisław 34WOLA RĘBKOWSKAMężczyźni44M 4400:00:1002:35:53.3002:36:03.30+00:51:107:258,1
51ZABŁOCKA Anna 118POLISH RUNNERS CLUB IRELANDPUŁAWYKobiety7K 700:00:0902:35:55.6002:36:05.15+00:51:127:258,1
52MAKUCH Jacek 67WARSZAWAMężczyźni45M 4500:00:1002:36:08.5002:36:18.70+00:51:257:268,1
53URBAŃSKI Mirosław 108SIERADZMężczyźni46M 4600:00:1102:37:27.3502:37:39.30+00:52:467:298,0
54MAMEJ Piotr 69LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINMężczyźni47M 4700:00:1302:38:40.3502:38:53.55+00:54:007:337,9
55REPCZUK Agata 87MARKIKobiety8K 800:00:0302:39:12.6502:39:16.55+00:54:237:347,9
56ZAWROTNA Monika 124POZNAŃKobiety9K 900:00:1402:41:04.1502:41:18.95+00:56:267:407,8
57CHODNIEWICZ Michał 21WARSZAWAMężczyźni48M 4800:00:0902:42:08.4002:42:17.90+00:57:247:437,8
58KOWALSKI Łukasz 57OSMOLICE PIERWSZEMężczyźni49M 4900:00:0702:42:52.3002:42:59.65+00:58:067:457,7
59JĘDRYKA Grzegorz 51WARSZAWAMężczyźni50M 5000:00:0702:43:39.7502:43:46.80+00:58:537:477,7
60BERNACIK Michał 148PUŁAWYMężczyźni51M 5100:00:1302:44:09.9502:44:23.70+00:59:307:497,7
61BARSZCZEWSKI Mateusz 4SPICZYNMężczyźni52M 5200:00:1002:44:28.7502:44:38.75+00:59:457:497,7
62ZIÓŁEK Mirosław 126SAINT GOBAIN SQAD/ STAY INSANE/ BANDA GRUDNIAJACKÓWMężczyźni53M 5300:00:0602:44:37.9002:44:44.40+00:59:517:507,7
63WÓJTOWICZ Justyna 114KS PULASKI WARKABIALOBRZEGIKobiety10K 1000:00:0802:44:36.4502:44:45.20+00:59:527:507,7
64SZUMPUR Mariusz 99KS START PUŁASKI WARKASUŁKOWICEMężczyźni54M 5400:00:0802:44:36.8002:44:45.50+00:59:527:507,7
65ADAMOWICZ Agnieszka 2ZWOLEŃNICY BIEGANIACIEPIELÓWKobiety11K 11Zwoleńnicy Biegania00:00:0602:47:15.4502:47:21.60+01:02:287:577,5
66OSMENDA Michał 77TERVURENMężczyźni55M 5500:00:0602:47:20.6502:47:27.10+01:02:347:587,5
67WRÓBEL Barbara 115BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKKobiety12K 12Biegający Świdnik00:00:0702:47:25.6502:47:33.20+01:02:407:587,5
68JANOSZCZYK Monika 48PUŁAWYKobiety13K 1300:00:1802:47:54.0002:48:12.50+01:03:197:597,5
69CHUDZIAN Nina 141WOŁOMINKobiety14K 1400:00:0502:48:20.1002:48:25.15+01:03:328:007,5
70BETLEJEWSKI Rafał 6LUBLINMężczyźni56M 5600:00:0502:48:24.6002:48:29.65+01:03:368:017,5
71GAWROŃSKI Jacek 40BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMężczyźni57M 57Biegający Świdnik00:00:0902:48:57.8502:49:07.05+01:04:148:027,5
72DĘBSKI Artur 25JAKUBÓWMężczyźni58M 5800:00:0502:49:05.6002:49:11.45+01:04:188:037,5
73KROPIAK Katarzyna 59VEGE RUNNERSWARSZAWAKobiety15K 1500:00:0502:49:07.4002:49:13.25+01:04:208:037,5
74WOLSZCZAK Ryszard 113WKZ KOZIENICE BBLKOZIENICEMężczyźni59M 59WKZ KOZIENICE BBL00:00:0302:49:12.8002:49:16.55+01:04:238:037,4
75ROSA Magdalena 88LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMKRĘPIECKobiety16K 1600:00:0602:49:11.0502:49:17.65+01:04:248:037,4
76ZAGOZDON Sławomir 120WILKÓWMężczyźni60M 6000:00:0702:49:30.0502:49:37.60+01:04:448:047,4
77KAŹMIERCZAK Eryk 54RYKIMężczyźni61M 6100:00:0402:49:52.6002:49:56.70+01:05:038:057,4
78DUDEK Paweł 28RUCH IZBICAKRASNYSTAWMężczyźni62M 6200:00:1402:50:01.4002:50:15.70+01:05:228:057,4
79BUŚ Katarzyna 19KRAŚNIKKobiety17K 1700:00:0502:51:00.9502:51:06.60+01:06:138:087,4
80OSETEK Mariusz 76KRAŚNIK BIEGAKRAŚNIKMężczyźni63M 6300:00:0602:51:00.5502:51:06.70+01:06:138:087,4
81STERNIK Daniel 95NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATALUBLINMężczyźni64M 6400:00:1702:51:04.4502:51:22.20+01:06:298:087,4
82WIĘCH Arek 110MARKIMężczyźni65M 6500:00:1102:51:12.9502:51:24.00+01:06:318:097,4
83MAZEK Łukasz 147Stopka PilawaPILAWAMężczyźni66M 6600:00:1702:51:34.4502:51:52.10+01:06:598:107,3
84FOSCARINI Daniele 62ITALYMężczyźni67M 67Multimedia Runners Puławy00:00:1602:52:08.0502:52:24.90+01:07:318:117,3
85OGRODNICZUK Józef 74WARSZAWAMężczyźni68M 6800:00:0802:52:38.1002:52:46.20+01:07:538:137,3
86ZWOLAKIEWICZ Przemysław 128NAŚ/HEŃTEAMTURKAMężczyźni69M 6900:00:1302:53:54.4502:54:08.35+01:09:158:167,2
87KUCZA Mateusz 60RZESZÓWMężczyźni70M 7000:00:2202:53:45.8002:54:08.60+01:09:158:167,3
88BARTOSIEWICZ Daria 5DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAKobiety18K 18Dzikie Grubasy Szatana00:00:0502:54:10.3002:54:15.80+01:09:228:177,2
89SOLAN Łukasz 94#RUNNINGTEAM83LUBLINMężczyźni71M 7100:00:0902:54:48.5502:54:58.05+01:10:058:197,2
90RADZIWONOWICZ Adriana 136WARSZAWAKobiety19K 1900:00:0702:54:57.1002:55:04.50+01:10:118:197,2
91ISASI-KURAN Agata 47MARKOWI BIEGACZEMARKIKobiety20K 2000:00:1902:55:05.3502:55:24.60+01:10:318:207,2
92PNIEWSKI Rafał 84BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMężczyźni72M 7200:00:1202:55:29.6502:55:41.95+01:10:498:217,2
93TADLA Izabela 146#NOLIMITSLUBLINKobiety21K 2100:00:1102:56:00.7502:56:12.40+01:11:198:227,2
94WNUK Kuba 112BOSCO TEAM LUBLINLUBLINMężczyźni73M 7300:00:1302:56:52.8002:57:06.65+01:12:138:257,1
95BIDAS Paweł 8BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZMężczyźni74M 74Bike Equipa Sandomierz00:00:1702:58:06.6002:58:24.20+01:13:318:287,1
96WRZESIEŃ Jerzy 117BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZMężczyźni75M 75Bike Equipa Sandomierz00:00:1602:58:53.9502:59:10.50+01:14:178:317,0
97ŚWIRCZ Damian 102VEGE RUNNERSWIELOGÓRAMężczyźni76M 7600:00:0702:59:34.7502:59:41.80+01:14:488:337,0
98GOLAWSKA Joanna 41TURKAKobiety22K 2200:00:1103:00:16.4503:00:27.50+01:15:348:357,0
99FLASIŃSKA Anna 35LUBLINKobiety23K 2300:00:1003:00:41.3503:00:51.45+01:15:588:367,0
100KARCZEWSKI Zenon 52SIENNICA RÓZANAMężczyźni77M 7700:00:0903:00:41.9003:00:51.60+01:15:588:367,0
101WIĘCKOWSKA Beata 111HEŃTEAMMOTYCXKobiety24K 2400:00:1103:02:53.4503:03:05.20+01:18:128:426,9
102ŻUK Agata 129HEŃTEAMLUBLINKobiety25K 25Heńteam00:00:1103:02:53.7503:03:05.50+01:18:128:426,9
103ISASI Gorka 46BILBAOMARKIMężczyźni78M 7800:00:1903:03:56.7003:04:15.95+01:19:238:456,9
104SIERY Artur 90WARSZAWAMężczyźni79M 7900:00:1003:05:20.7003:05:31.30+01:20:388:496,8
105SZAŁAS Andrzej 97TRUCHTACZ.PLGARWOLINMężczyźni80M 8000:00:1003:05:20.8503:05:31.40+01:20:388:496,8
106HUK Mateusz 44CHEŁMMężczyźni81M 8100:00:1403:06:59.6003:07:14.00+01:22:218:546,7
107MONTES PEREZ Luis Enrique 72CORRALES DE BUELNA, LOSMężczyźni82M 8200:00:1703:07:43.7003:08:01.00+01:23:088:566,7
108LECH Andrzej 63LUBLINMężczyźni83M 8300:00:0703:08:41.7003:08:49.40+01:23:568:596,7
109ZADURA Agnieszka 119MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYWARSZAWAKobiety26K 26Multimedia Runners Puławy00:00:1003:14:29.7503:14:40.60+01:29:479:156,5
110ŻUROWSKI Jacek 131HEŃTEAMLUBLINMężczyźni84M 84Heńteam00:00:1503:20:27.7003:20:42.70+01:35:499:326,3
111ŻUREK Piotr 130HEŃTEAMLUBLINMężczyźni85M 8500:00:1503:20:27.2503:20:42.85+01:35:499:326,3
111SZEWCZUK Joanna 98HEŃTEAMLUBLINKobiety27K 2700:00:1203:20:30.1503:20:42.85+01:35:499:326,3
113FABISIAK Ewa 32ZARAŻENI BÓLEMSULEJÓWEKKobiety28K 2800:00:1203:21:14.6503:21:26.95+01:36:349:346,3
114FRANKOWSKA Dorota 38ŚWIDNIKKobiety29K 2900:00:1203:21:19.8003:21:32.50+01:36:399:356,3
115TRZCIŃSKI Michał 104WARSZAWAMężczyźni86M 8600:00:0803:22:29.4503:22:37.80+01:37:449:386,2
116BIJAK Adriana 11BEDZINKobiety30K 3000:00:1003:22:53.6003:23:04.45+01:38:119:396,2
117CHOMIK Marcin 22GUŁAJ TEAMWŁODAWAMężczyźni87M 8700:00:1603:26:54.0503:27:10.60+01:42:179:516,1
118MAŁEK Monika 138RUDNIK NAD SANEMKobiety31K 3100:00:1503:31:08.0003:31:23.00+01:46:3010:036,0
119MARCINKIEWICZ Anna 145BIAŁOBRZEGIKobiety32K 3200:00:0703:35:25.2003:35:33.15+01:50:4010:155,8
120GRZECZNIK Tomasz 137RUDNIK NAD SANEMMężczyźni88M 8800:00:1503:38:20.8003:38:36.70+01:53:4310:235,8
121SŁAWIŃSKI Andrzej 91RADOMMężczyźni89M 8900:00:1603:38:25.1003:38:41.70+01:53:4810:245,8
122ZIÓŁEK Teresa 127STAY INSANEJACKÓWKobiety33K 3300:00:1103:43:43.3003:43:55.25+01:59:0210:395,6
123RAK Paweł 140BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMężczyźni90M 9000:00:1303:49:22.2503:49:36.05+02:04:4310:555,5
124MACIĄG Alina 65BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZKobiety34K 34Biegający Świdnik00:00:1803:50:37.4003:50:55.60+02:06:0210:585,5
125ZAWÓŁ Paweł 123BIKE EQUIPA SANDOMIERZSTALOWA WOLAMężczyźni91M 9100:00:1703:50:38.6003:50:55.90+02:06:0210:585,5
126KORDOWICZ Łukasz 133BUTBIŁGORAJMężczyźni92M 9200:00:2104:00:33.1504:00:54.75+02:16:0111:275,2
126BUCZKO Marek 18RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEMężczyźni92M 9200:00:2104:00:33.1504:00:54.75+02:16:0111:275,2
128DOROTA Jola 26RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEKobiety35K 3500:00:2204:00:32.7504:00:54.80+02:16:0111:275,2
129MALEC Basia 68LUBLINKobiety36K 3600:00:1304:06:55.9504:07:09.00+02:22:1611:455,1
130WARDA Agnieszka Tonny 109SPARTA LUBLINLUBLINKobiety37K 3700:00:0004:07:09.2004:07:09.20+02:22:1611:465,1
Niesklasyfikowani
ORKISZEWSKI Arkadiusz 75KRASNYSTAWMężczyźniDNF DNF DNF--
Total 131 results.