BIEG SZTAFETOWY 5 X 1KM

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-18
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
10
Wystartowało:
10
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
10
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 3km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria1km2km3km
    
1SZER.JACKIEWICZ Monika
ST.SZER.KACZYŃSKA Paulina
ST.SZER.KOŁUCKI Arkadiusz
ST.SZER.KUŚMIDER Andrzej
ST.SZER.KABAT Damian
212 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:02:5500:05:4700:08:49
2POR.KARWOWSKI Wojciech
SZER.SOCHA Sylwia
SZER.KUNIKOWSKI Tomasz
PPOR.TRUKAWKA Anna
SZER.STYPUŁKOWSKI Patryk
1025 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ. 00:02:3900:06:1400:09:01
3SZER.CELMER Alicja
SZER.WITKOWSKI Mateusz
SZER.KORMAN Kamil
SZER.BENTKOWSKA Natalia
ST.SZER.MADEJSKI Krzysztof
18 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN 00:03:2400:06:1300:09:10
4MJR.NOWACZYK Dawid
KPT.JAHNZ Karolina
SZER.DZIUBA Piotr
POR.PILARCZYK Jolant
SZER.CHODOR Aadrian
9Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD 00:02:5100:06:2600:09:24
5ST.SZER.SZYMAŃSKI Emil
SZER.LEMIECHA Natalia
SZER.RYCAK Bartosz
SZER.DĄBKOWSKA Paulina
ST.SZER.GORLACH Dawid
65 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ. 00:02:5100:06:2400:09:31
6MŁ.CHOR.ANDRZEJEWSKI Marcin
SZER.MURAWSKA Monika
PLUT.ORLIKOWSKI Arkadiusz
ST.SZER.ANDRZEJCZAK Monika
ST.SZER.DĄBROWSKI Robert
512 batalion dowodzeniaSZCZECIN 00:02:5000:06:2100:09:32
7ST.SZER.LEWIŃSKI Łukasz
SZER.STASZEWSKA Izabela
SZER.ROSZKOWSKI Damian
ST.SZER.NOWAK Agnieszka
KPR.STRUK Adam
37 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK 00:02:5900:06:3700:09:40
8ST.SZER.GOŚCINIAK Łukasz
KPR.DURZYŃSKA Katarzyna
SIERŻ.SADURSKI Łukasz
SZER.ŁOJEK Agnieszka
ST.SZER.WASILEWSKI Marcin
45 Pułk ArtyleriiSULECHÓW 00:03:0000:06:3600:09:49
9KPR.POGORZELSKA Anna
SZER.KLEIN Przemysław
SZER.LUBOŃSKA Katarzyna
SZER.LEWKOWICZ Arkadiusz
ST.KPR.DWORAK Dawid
8Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ 00:03:1700:06:1700:09:57
10ST.SZER.CHUPTUŚ Adrian
SZER.INGRAM Wiktoria
ST.SZER.MISIURA Krzysztof
SZER.BARANKIEWICZ Sandra
ST.SZER.GRZYB Stanisław
72 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC 00:03:1800:07:1700:11:07
Znaleziono 10 wynik(ów)