Organizator : | Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2019-01-20 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 241 |
Wystartowało : | 201 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 201 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BORYCHOWSKI Mariusz | 237 | MARIO TEAM | KOBYLNICA | M-40 | |
2 | ORZECHOWSKI Kamil | 147 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | |
3 | DUDA Grzegorz | 37 | METALCORP TEAM | BUKÓWKA | M-40 | |
4 | ZACHARCZUK Albin | 236 | MARIO TEAM | HRUBIESZÓW | M-20 | |
5 | SZKOŁUDA Miłosz | 196 | DECATHLON KOSZALIN | POLANÓW | M-20 | |
6 | SIADAK Arkadiusz | 181 | KOSZALIN | M-30 | ||
7 | JAKUBEK Patryk | 63 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-20 | |
8 | HUBERT Łukasz | 62 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | |
9 | CUBER Wojciech | 25 | #ZABIEGANINOCĄ | ZŁOTÓW | M-30 | |
10 | CZAPLIŃSKI Jacek | 26 | TAGER KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | |
11 | ZABORSKI Ryszard | 223 | JAMNO | KOSZALIN | M-40 | |
12 | WICHER Krzysztof | 214 | ADWOKATURA | KOSZALIN | M-30 | |
13 | BORUC Marika | 12 | RAZ SZCZECIN | SZCZECIN | K-20 | |
14 | KAJKOWSKI Rafał | 71 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | |
15 | GŁOWACKI Włodzimierz | 46 | KOSZALIN | M-70+ | ||
16 | ZUKAL Piotr | 228 | KOSZALIN | M-40 | ||
17 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 239 | NIEKŁONICE | M-30 | ||
18 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 220 | WWW.STUDIOTANCAPASJA.PL | KOSZALIN | M-40 | |
19 | KOZIEŁ Paweł | 96 | RĄBINO | M-40 | ||
20 | KAŹMIERCZAK Agnieszka | 80 | ŚWIDWIN | K-40 | ||
21 | NIEWIŃSKA-SĘK Monika | 235 | BIALOGARD | K-30 | ||
22 | DRABKOWSKA Agnieszka | 36 | BIAŁOGARD | K-40 | ||
23 | BORUC Barbara | 13 | PARKRUN | SZCZECINEK | K-50 | |
24 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 84 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | |
25 | RYKIEL Michał | 177 | JEDWABIŚCI | BONIN | M-30 | |
26 | SZULC Szymon | 202 | SZULC RUNNERS TEAME | BIAŁOGARD | M-30 | |
27 | KATRYCZ Zbigniew | 77 | ŚWIERCZYNA | M-50 | ||
28 | KOŚCIELNIAK Robert | 94 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | |
29 | GARSKI Kryspin | 45 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-40 | |
30 | MAJKOWICZ Rafał | 115 | KOSZALIN | M-30 | ||
31 | KAWKA Adrian | 78 | SLUPSK | M-30 | ||
32 | CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz | 24 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-30 | |
33 | MUCHA Krzysztof | 131 | KOSZALIN | M-40 | ||
34 | SZNYTER Sabina | 198 | DECATHLON KOSZALIN | POLANÓW | K-20 | |
35 | SPRINGER Marcin | 189 | ZŁOCIENIEC | M-40 | ||
36 | KALKOWSKI Paweł | 72 | JW1223/BLOG | KOSZALIN | M-30 | |
37 | OTTO Michał | 149 | BONIN | M-30 | ||
38 | GAWRYSIAK Przemysław | 238 | WŁODARKA | M-40 | ||
39 | ZAGALSKA Paulina | 224 | POŁCZYN ZDRÓJ | K-30 | ||
40 | ORLIKOWSKI Robert | 145 | POŁCZYN | POŁCZYN ZDRÓJ | M-30 | |
41 | DZIEMIANKO Ilona | 38 | KOŁACZ | K-20 | ||
42 | BARTNIK Marian | 3 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-70+ | |
43 | KONKEL Agnieszka | 90 | KOSZALIN | K-30 | ||
44 | CHORĄŻY Karolina | 21 | LEO-TEAM | KOSZALIN | K-30 | |
45 | ŁAWNICZAK Justyna | 113 | #ZABIEGANINOCĄ | ZAKRZEWO | K-30 | |
46 | GÓRA Sylwester | 51 | #ZABIEGANINOCĄ | OKONEK | M-40 | |
47 | GLISZCZYŃSKI Łukasz | 47 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-20 | |
48 | ANTKOWIAK Sebastian | 1 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M-40 | |
49 | JARZYNA Roman | 65 | SZWLA | STARGARD | M-40 | |
50 | PERKOWSKA Oktawia | 160 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | K-20 | |
51 | OPALIŃSKI Stanisław | 144 | KLUB SENIORÓW | KOŁOBRZEG | M-60 | |
52 | MIKIETYŃSKI Michał | 126 | ZABIEGAMI NOCA | OKONEK | M-30 | |
53 | KOZŁOWSKI Adrian | 97 | OSP POŁCZYN -ZDRÓJ | POŁCZYN-ZDRÓJ | M-30 | |
54 | NIEWIADA Marek | 136 | FLOTA ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M-30 | |
55 | PICK Tomasz | 161 | DEAF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | |
56 | HAŁKA Justyna | 57 | ŁOBEZ | K-30 | ||
57 | WIKTOROWSKI Maciej | 217 | KOSZALIN | M-40 | ||
58 | KĘSIK Agnieszka | 207 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | SŁUPSK | K-30 | |
59 | BORYS Justyna | 14 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K-30 | |
60 | KONKEL Łukasz | 91 | KOSZALIN | M-40 | ||
61 | GRĄBCZEWSKI Rafał | 55 | JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | |
62 | SKIBA Artur | 183 | PARALOTNIOWY PPGG | ŚWIDWIN | M-40 | |
63 | GÓRA Agnieszka | 50 | #ZABIEGANINOCĄ | OKONEK | K-40 | |
64 | JURA Kazimierz | 68 | MTS HAMER | MIASTKO | M-70+ | |
65 | PRZEDNÓWEK Mariola | 167 | CZARNE BIEGA | CZARNE | K-30 | |
66 | KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia | 107 | TEAM CZARNE BIEGA | CZARNE | K-40 | |
67 | FINSTER Joanna | 42 | KOŁOBRZEG | K-20 | ||
68 | DUDKA Agata | 232 | ZŁOCIENIEC | K-20 | ||
69 | KACZMAREK Łukasz | 70 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | |
70 | WEBER Paweł | 155 | ENERGON | KOSZALIN | M-30 | |
71 | KOŁODZIEJ Krystian | 89 | BESTIE OCR LEGIONOWO | MARKI | M-30 | |
72 | POLAŃSKI Norbert | 165 | 21BLT | ŚWIDWIN | M-40 | |
73 | KAZIMIERCZAK Leszek | 79 | LOVELASY DĄBKI | NIEKŁONICE | M-30 | |
74 | GARSKA Joanna | 44 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K-40 | |
75 | MEJER Aleksandra | 123 | ROSNOWO | K-14 | ||
76 | KORZENIOWSKA Ewa | 92 | KOSZALIN | K-20 | ||
77 | MYK Paweł | 132 | KOSZALIN | M-30 | ||
78 | FAJGIER Tomasz | 41 | MANOWO | M-50 | ||
79 | SAWICKA - WERS Urszula | 180 | DRZONOWO | K-30 | ||
80 | STASZYŃSKA Marianna | 193 | BTC,,ORZEŁ'' | BIAŁOGARD | K-60 | |
81 | FABICH Adrian | 40 | USB | USTKA | M-30 | |
82 | WOJCIECHOWSKI Andrzej | 54 | KOSZALIN | M-40 | ||
83 | STALUSZKA Dariusz | 190 | 21.BLT | ŚWIDWIN | M-40 | |
84 | KOLIGAT Anna | 88 | KOSZALIN | K-30 | ||
85 | HAŁKA Arkadiusz | 58 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | M-40 | |
86 | WIŚNIEWSKI Jarosław | 218 | KOŁOBRZEG | M-50 | ||
87 | MAZURSKI Paweł | 121 | GRYFICE | M-30 | ||
88 | CHABOWSKI Wojciech | 17 | RĄBINO | M-20 | ||
89 | WÓJCICI Adrian | 221 | DEAF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | |
90 | WIŚNIEWSKI Łukasz | 219 | KOŁOBRZEG | M-20 | ||
91 | KOZIEŁ Adam | 95 | RĄBINO | M-20 | ||
92 | SATYŁA Tomasz | 179 | TEAM CZARNEBIEGA | CZARNE | M-30 | |
93 | NESTOR Petro | 133 | LWÓW | M-50 | ||
94 | HNATOWSKI Artur | 60 | LOVELASY DĄBKI | KOSZALIN | M-50 | |
95 | SZULC Marek | 200 | SZULC RUNNERS TEAME | BIAŁOGARD | M-50 | |
96 | ZIMNOWŁOCKI Mariusz | 227 | DEAF KOSZALIN | SIANÓW | M-30 | |
97 | KARNICKI Artur | 75 | KOSZALIN | M-40 | ||
98 | ROMANOWSKI Piotr | 171 | KOŁOBRZEG | M-30 | ||
99 | URBAŃSKI Tomasz | 208 | KARLINO BIEGAJ | BIAŁOGARD | M-40 | |
100 | CHODOR Izabela | 18 | TKKF KOSZALIN | GORZEBĄDZ | K-30 | |
101 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 104 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-60 | |
102 | GŁUCH Katarzyna | 49 | KOSZALIN | K-30 | ||
103 | DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł | 35 | SŁUPSK | M-30 | ||
104 | DOMAŃSKI Adam | 33 | KOŁOBRZEG | M-40 | ||
105 | SZMIGIERO Sebastian | 197 | W.P.K SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-40 | |
106 | DANOWSKI Maciek | 29 | FITNESS CLUB FORMA BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-40 | |
107 | KARNICKI Zygmunt | 74 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | |
108 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 16 | SŁUPSK | K-50 | ||
109 | CHOŁUJ Jarek | 19 | KOSZALIN | M-40 | ||
110 | KWIETNIEWSKI Daniel | 109 | KOSZALIN | M-40 | ||
111 | BARTHA Adrian | 2 | KOŁOBRZEG | M-30 | ||
112 | JANUSZEWSKI Jacek | 64 | 17 WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | |
113 | JEWUŁA Agata | 67 | KOSZALIN | K-30 | ||
114 | GROMADA Bartosz | 56 | ŚWIDWIN | M-30 | ||
115 | DĘGA Piotr | 31 | TEAM CZARNEBIEGA | CZARNE | M-30 | |
116 | JASIŃSKI Cezary | 66 | KOSZALIN | M-40 | ||
117 | KŁOS Tomasz | 86 | KALISZ POMORSKI | M-40 | ||
118 | PRYCA Adam | 166 | USTKA | M-30 | ||
119 | ZIELIŃSKI Maciej | 226 | ŚWIDWIN | M-30 | ||
120 | PRZYBYŁ Krzysztof | 168 | KOSZALIN | M-30 | ||
121 | SAŁAJ Angelika | 178 | METALCORP TEAM | ZBYSZEWO | K-30 | |
122 | BRZEZINSKI Jan | 15 | TEAM PIOTRUŚ | BIAŁOGARD | M-50 | |
123 | KUSZYŃSKI Dariusz | 108 | KOSZALIN | M-40 | ||
124 | CHOŁUJ Karol | 20 | ZAWSZE DO PRZODU | KOSZALIN | M-30 | |
125 | OSOBNIAK Ryszard | 148 | KOSZALIN - NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-60 | |
126 | ORYSZCZYN Arkadiusz | 146 | KOSZALIN | M-30 | ||
127 | WĄSOWSKI Robert | 212 | NOWE BIELICE | M-20 | ||
128 | WALCZAK Agnieszka | 209 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | |
129 | SPICA Łukasz | 188 | KOSZALIN | M-30 | ||
130 | KOZŁOWIECKA Małgorzata | 157 | KOSZALIN | K-50 | ||
131 | KRUPIŃSKI Krzysztof | 100 | E-UROLOG.EU | KOSZALIN | M-50 | |
132 | KOSZ Paweł | 93 | KOSZALIN | M-30 | ||
133 | ZAKOŚCIELNA Katarzyna | 225 | ZABIEGANE :) | KOSZALIN | K-30 | |
134 | KRYSZEWSKA Magdalena | 102 | KOSZALIN | K-30 | ||
135 | KLIMCZYK Magdalena | 85 | KOSZALIN | K-30 | ||
136 | KĘSIK Łukasz | 233 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | SŁUPSK | M-30 | |
137 | PACAN Mira | 150 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K-30 | |
138 | NOWAK Ania | 140 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K-40 | |
139 | CZUPAJŁO Marta | 28 | KOSZALIN | K-40 | ||
140 | ZUKAL Aleksandra | 229 | KOSZALIN | K-40 | ||
141 | STRACH Martyna | 240 | KOSZALIN | K-14 | ||
142 | DZIĘBOWSKI Mariusz | 39 | KOSZALIN | M-30 | ||
143 | ŻUKOWSKI Cezary | 231 | MIGAWKOWE.PL | KOSZALIN | M-30 | |
144 | PACAN Bartosz | 151 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-30 | |
145 | CZUPAJŁO Karolina | 27 | KOSZALIN | K-20 | ||
146 | GRABSKA Iwona | 53 | BIAŁOGARD | K-40 | ||
147 | RÓJ Andrzej | 172 | BIAŁOGARD | M-40 | ||
148 | ŚLEDŹ Andrzej | 204 | WĘZEŁEK | SŁUPSK | M-40 | |
149 | ŚLEDŹ Joanna | 205 | SŁUPSK | K-40 | ||
150 | SZOSTAK Marta | 199 | KOSZALIN | K-20 | ||
151 | BODO Rafał | 7 | KOSZALIN | M-30 | ||
152 | RÓJ Barbara | 173 | BIAŁOGARD | K-40 | ||
153 | MONGIAŁO Marcin | 129 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | M-40 | |
154 | MONGIAŁO Aleksandra | 128 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | K-30 | |
155 | BOKOTA Katarzyna | 9 | BIAŁOGARD | K-40 | ||
156 | CICHOSZ Jerzy | 23 | KOSZALIN | M-70+ | ||
157 | ZWOLIŃSKA Anna | 230 | BIAŁOGARD | K-40 | ||
158 | WIKIERSKA Agnieszka | 216 | JAMNO | KOSZALIN | K-40 | |
159 | OLCZAK Krzysztof | 143 | SIANÓW | M-30 | ||
160 | BOKOTA Adam | 10 | BIALOGARD | M-50 | ||
161 | PAWŁOWICZ Aleksandra | 156 | KOSZALIN | K-20 | ||
162 | STRACH Marek | 241 | KOSZALIN | M-60 | ||
163 | KRASIŃSKI Witold | 98 | KOSZALIN | M-40 | ||
164 | PAWŁOWSKA Urszula | 158 | KOŁOBRZEG | K-30 | ||
165 | WĄSOWICZ Anna | 211 | KOŁOBRZEG/STRAMNICA | K-30 | ||
166 | NIEWIADOWSKA Urszula | 137 | STARE BIELICE | K-30 | ||
167 | NIEWIADOWSKI Robert | 138 | STARE BIELICE | M-30 | ||
168 | KILJAN Sylwia | 83 | KOSZALIN | K-30 | ||
169 | KRAWIECKA Klaudia | 99 | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO | SOMONINO | K-14 | |
170 | BEDNARZ Katarzyna | 5 | KOŁOBRZEG | K-40 | ||
171 | PEŁKA Iwona | 159 | KOSZALIN | K-50 | ||
172 | RUSIECKI Paweł | 174 | WSPL SP ZOZ KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M-40 | |
173 | KUBIAK Monika | 105 | ELITARNA GRUPA BIEGOWO - ROWEROWA | KOŁOBRZEG | K-30 | |
174 | KULAWINSKI Marek | 106 | KOŁOBRZEG | M-40 | ||
175 | NAWROCKA Anna | 234 | KOSZALIN | K-30 | ||
176 | OGRODOWCZYK Jagoda | 141 | KOŁOBRZEG | K-30 | ||
177 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 116 | KOSZALIN | K-30 | ||
178 | BORSUK Dorota | 11 | KOSZALIN | K-40 | ||
179 | WRÓBLEWSKA Marta | 222 | KOSZALIN | K-40 | ||
180 | WIERZBICKI Kacper | 215 | KOSZALIN | M-30 | ||
181 | KARPIŃSKI Mateusz | 76 | BOBOLICE | M-20 | ||
182 | TRACZ Jadwiga | 206 | BIESIEKIERZ | K-40 | ||
183 | PIECYCHNA Agata | 162 | KOŁOBRZEG | K-40 | ||
184 | GÓRSKA Dorota | 52 | KOSZALIN | K-50 | ||
185 | MRUGALSKI Stanisław | 130 | MIASTKO | M-50 | ||
186 | HRYCIÓW Paweł | 61 | JW1223 | BIAŁOGARD | M-30 | |
187 | HELLER Zdzisław | 59 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-60 | |
188 | PAKULSKI Marcin | 152 | KOSZALIN | M-40 | ||
189 | DOMAŃSKI Krzysztof | 34 | KOŁOBRZEG | M-14 | ||
190 | DĘBSKI Damian | 30 | KOSZALIN | M-30 | ||
191 | DOMAŃSKA Katarzyna | 32 | KOŁOBRZEG | K-40 | ||
192 | KŁOSIŃSKI Michał | 87 | KOSZALIN | M-30 | ||
193 | STAŃCZYK Franciszek | 192 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-70+ | |
194 | GAŁECKI Jacek | 43 | KARLINOBIEGAJ | KARLINO | M-50 | |
195 | PŁOTKA Grzegorz | 163 | KOSZALIN | M-30 | ||
196 | STANCZEWSKA Karolina | 191 | BIAŁOGARD | K-30 | ||
197 | SZULC Martyna | 203 | SZULC RUNNERS TEAME | BIAŁOGARD | K-30 | |
198 | PŁOTKA Emilia | 164 | KOSZALIN | K-30 | ||
199 | SZULC Adam | 201 | SZULC RUNNERS TEAME | BIAŁOGARD | M-30 | |
200 | SOLAK Halina | 185 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K-60 | |
201 | JUSZCZAK Krzysztof | 69 | KOSZALIN | M-60 |
Znaleziono 201 wynik(ów)