BIEG ULTRA TRAIL - 68 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
68 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
387
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
362
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 46km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 24km | 34km | 46km | 57km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
      
1DOMBROWSKI Maciej 4131running.chef / way2champPRZEMYŚLSenior II M - 30 00:00:0200:56:1802:10:0303:09:3804:23:02
2KASZUBA Michał 4333Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0200:56:0502:10:0403:09:4304:23:41
3WOLEK Szymon 4334TYCHYSenior II M - 30 00:00:0400:54:5102:08:4503:08:3104:24:10
4ZIEJEWSKI Grzegorz 4384WIELICZKAMasters M - 40 00:00:0100:54:3302:09:0303:09:4304:32:42
5GAWLIK Sławek 4067MarcinŚwiercTeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0100:56:2003:11:2304:35:27
6KUCHARCZYK Maciej 4363Marcin Swierc TEAMCHOSZCZNOMasters M - 40 00:00:0200:55:4802:09:5203:14:1404:37:03
7ŻARECKI Łukasz 4379SIECHNICESenior II M - 30 00:00:0200:56:0902:10:4103:15:0904:42:44
8MOCZEK Tomasz 4167Cross Straceńców TeamGŁOGÓWMasters M - 40 00:00:0601:01:0102:17:3503:22:0604:43:05
9BRYSZ Michał 4040KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0800:59:3902:17:4003:22:0804:44:41
10BIELIŃSKI Maciek 4056WARSZAWASenior II M - 30 00:00:0400:55:4502:09:3503:13:0604:44:42
11MAJER Janusz 4401TOPOLÓW Masters M - 40 00:00:0200:57:5702:15:5303:20:5304:45:45
12KUPCZAK Mariusz 4389KB SobótkaROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0000:58:0202:16:0803:20:5604:45:52
13PIECHA Artur 4267Hercog Running TeamRYBNIKMasters M - 40 00:00:0300:56:1002:10:5503:17:3104:51:31
14OLEKSIEWICZ Maurycy 4166ŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0300:54:2702:09:0403:10:0404:53:43
15POLAŃSKI Tomasz 4415b4sportBYGDOSZCZMasters M - 40 00:00:0301:01:0402:20:2403:26:5404:55:32
16PERYKASZA Paweł 4296GrupaLuktrans.plKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0701:02:5002:23:5203:30:2704:57:56
17SOCHA Seweryn 4345Dzikie Bobry/STR PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0100:59:5202:22:0803:33:2405:02:57
18MÜLLER Christoph 4314ZEULENRODA-TRIEBESSenior II M - 30 00:00:0400:57:5302:19:1103:28:2205:03:43
19GEPPERT Jakub 4342AdRunaLine Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0701:01:5502:23:1203:31:4205:05:52
20DOMAŃSKI Patryk 4227#teambiegiwlkpPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0501:01:4302:24:2903:33:5505:09:05
21RYCHTER Karol 4416b4sportBYDGOSZCZ Masters M - 40 00:00:0301:00:2402:22:1503:33:2105:09:42
22BARTOSIŃSKI Mariusz 4054Załoga GórskaWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0601:02:5202:26:5503:37:1505:10:02
23GARNEK Piotr 4231Vege RunnersWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0301:03:5202:29:3703:40:3605:10:13
24RAZIM Mateusz 4117ZABRZESenior II M - 30 00:00:0301:03:5802:28:4603:37:4005:10:42
25PAWŁOWSKI Tomasz 4099Team PleszewDOBRZYCAMasters M - 40 00:00:0201:05:3502:29:2603:38:1805:11:44
26SIERADZKI Krzysztof 4008WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1001:01:0002:23:0303:34:0205:13:41
27BANIAK Marcin 4042G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEMasters M - 40 00:00:1100:57:2402:17:4903:31:3105:13:46
28DĄBROWICZ Jakub 4059KOMORNIKISenior II M - 30 00:00:0400:59:4802:20:5603:31:1105:14:39
29CICHOREK Dariusz 4375KALISZMasters M - 40 00:00:0301:01:1202:21:0303:29:0805:15:24
30MATYSIAK Bartłomiej 4122JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKSenior II M - 30 00:00:0801:01:4202:27:3003:43:5305:16:13
31PAWŁOWSKI Piotr 4322RehmedicaSIEDLCEMasters M - 40 00:00:0501:04:5302:28:4003:39:1205:16:15
32SOBLIK Łukasz 4114RUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 00:00:0501:01:4802:26:4503:39:2405:16:17
33ASPERSKI Michał 4403SupermaratończykMasters M - 40 00:00:0501:01:5002:26:4403:39:2005:16:18
34STAŃCO Paweł 4298Przedwojewski Mountain TeamZWARDOŃSenior I M - 20 00:00:0500:57:5602:19:5603:34:3105:18:28
35SOLARSKI Sergiusz 42171981WAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:0301:03:0202:27:0503:38:3905:19:27
36KYCIA Piotr 4161RAWICZMasters M - 40 00:00:0401:04:3902:33:2503:49:4905:26:08
37ZAWADZKI Andrzej 4377MKS SiechniceSIECHNICESenior II M - 30 00:00:0701:03:0002:27:0103:43:0305:27:03
Niesklasyfikowani
MASIAREK Maciej 4031PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 DNF01:01:03 DNF02:22:40 DNF03:33:27 DNF05:28:08 DNF
39OSIURAK Łukasz 42491985DRUŻYNASenior II M - 30 00:00:3201:05:4702:33:0203:49:1905:31:46
40DYREK Mateusz 4353MSZANA GÓRNASenior II M - 30 00:00:2301:05:5302:36:4503:50:2005:38:43
41VALLEJO Eduardo 4386JacekBiega Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0801:01:1802:28:3703:51:1705:40:39
42WOSZEK Marzena 4084StrusieOPOLEMasters K - 4000:00:0901:07:3602:38:0603:53:0705:42:38
43WOSZEK Tomasz 4083StrusieOPOLEMasters M - 40 00:00:0901:07:3702:38:0603:53:0905:42:39
44BAROSZ Natalia 4371MarcinŚwiercTEAM/SprintemDoUltraKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0501:09:3002:41:0104:00:3105:43:09
45NOWAK Mariusz 4358HRTWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:13:2802:45:5104:00:4305:44:06
46KUSZTELAK Jacek 4315Ziemo&Wit TeamPIERWOSZÓWSenior II M - 30 00:00:1801:07:4502:38:5203:58:2905:44:35
47STANISŁAWSKI Karol 4022runner.plLEGNICASenior II M - 30 00:00:0701:07:4002:38:1003:54:1105:44:49
48PIĘTA Marcin 4025Grupa Pana Tolka / #sobasteamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0101:03:2502:33:1103:50:3505:44:55
49SZCZEPANIK Robert 4390DZIERZONIÓWMasters M - 40 00:00:1201:07:2102:38:5504:03:0705:45:56
50SZAŁ Tomasz 4163ETA UPS TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0601:09:5602:43:0704:03:0005:46:05
51ZAWORSKI Tomasz 4257WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:08:2902:39:0904:02:2705:48:26
52LATOS Marcin 4127Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:1601:09:3002:42:4804:02:4105:48:56
53RUSZCZEWSKI Andrzej 4068Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3201:14:3402:46:5704:05:2605:51:35
54MARCINIAK Maciej 4365POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2401:10:0802:48:1004:05:1405:52:56
55STRASZKO Monika 4144WROCŁAWMasters K - 4000:00:0501:09:5502:44:3404:07:3605:54:59
56STANISŁAWSKI Jacek 4123DookolaSwiata.coPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0101:09:5702:41:1504:00:4205:55:50
57KUBACKA Anna 4317KIEŁCZÓWSenior II K - 3000:00:0801:07:3502:39:1004:05:0105:57:34
58DYRKA Krzysztof 4087Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 00:01:1601:15:4502:52:2204:13:1105:57:42
59GUZERA Justyna 4341WROCŁAWSenior II K - 3000:01:0701:08:5202:41:3904:05:1305:59:15
60PRZYBYLSKA Katarzyna 4202OPOLESenior I K - 2000:00:2601:17:1302:53:3704:10:4105:59:23
61JURASZ Wojciech 4346MłóckarniaMILÓWKASenior II M - 30 00:00:2201:05:1302:35:5903:58:4005:59:51
62WITCZAK Jacek 4157PLEWISKAMasters M - 40 00:00:1101:05:5502:41:3804:07:2906:00:12
63BIALOBRZEWSKI Sławek 4318KIELCZOWMasters M - 40 00:00:0901:07:3402:39:1004:05:0006:00:24
64KUCA Szymon 4208OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJASenior II M - 30 00:00:0601:14:3402:51:3204:10:3206:01:06
65KŁOSOWSKI Kamil 4062MECHLINSenior II M - 30 00:00:1701:09:3402:43:5504:06:5206:01:50
66SZULTK Magdalena 4021GDAŃSKSenior I K - 2000:00:0701:07:5002:42:4504:08:4306:04:20
67MAJCHROWSKI Jacek 4000Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa 'Run's Not Dead'TARNOBRZEGMasters M - 40 00:00:0901:10:3802:50:0404:14:3206:05:13
68ZYDROŃ Tymoteusz 4034Visegrad Maraton RytroKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0801:15:0402:55:2104:17:2506:05:21
69KUK Urszula 4339WARSZAWAMasters K - 4000:00:4601:16:5702:52:4404:15:1906:05:33
70DAUKSZO Maciej 4340SBRT WarszawaWARSZAWASenior I M - 20 00:00:0201:11:1102:44:0904:06:4906:05:54
71GRZEGORZAK Michał 4327MECHNICESenior I M - 20 00:00:5301:17:3202:56:1204:15:0506:06:10
72KLABISZ Dawid 4372CHORZÓWSenior II M - 30 00:00:1001:07:3802:42:3904:08:1006:06:48
73ROSOLSKI Dawid 4143KOŚCIANSenior II M - 30 00:00:0701:06:0302:37:3404:11:4606:07:43
74ŚMICHURSKI Krzysztof 4039Fizjoterapia Biegacza/Pro 366ROKIETNICASenior II M - 30 00:00:2001:13:5602:46:2704:11:2906:08:02
75DZIADOWIEC Łukasz 4162CHEŁMEKSenior I M - 20 00:00:2001:14:3002:51:4904:12:3306:08:08
76MĄCZKA Martyna 4348KRAKOWSenior II K - 3000:00:1001:15:1602:52:2504:15:4906:08:21
77UCIEKLAK Dominik 4185SKAWINAMasters M - 40 00:00:5101:08:5102:42:1004:09:2206:08:49
78WALCZAK Patryk 4287xRunnersKONINSenior II M - 30 00:00:0401:06:1502:39:1104:10:1906:09:00
79ZAJĄC Leszek 4285L.o.t.a.ZWłoszakowiceWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 00:00:1301:09:4402:47:5804:18:4206:13:11
80ZAGUBIEŃ Wojtek 4176EuforiaBiegacza TeamGÓRAMasters M - 40 00:00:0401:04:3802:35:1103:55:2406:13:37
81MAZURCZAK Łukasz 4251POZNAŃSenior II M - 30 00:01:1601:15:4602:52:3704:15:0206:14:11
82ŚMIGIELSKA Danuta 4094Czerwonak biegaCZERWONAKSenior I K - 2000:00:1001:14:2502:53:5804:20:5806:14:21
83KONIECZNY Maciej 4222MK-Connect TeamPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1401:08:3902:39:0204:06:4406:14:44
84JANIK Andrzej 4112Komputronik ChojniceCHOJNICESenior II M - 30 00:01:0401:17:3002:49:0004:11:2606:14:57
85KISIAŁA Filip 4193Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3501:12:3802:48:5604:13:5106:15:12
86BOCHEŃSKA Aleksandra 4407PRO RUN WROCŁAWMasters K - 4000:00:2901:18:2703:00:2304:27:3506:15:35
87PIETROSZEK Rafał 4410Brubeck Team STRUMIEŃSenior I M - 20 00:00:0301:04:1202:38:2904:14:2506:15:57
88CZUB Piotr 4281GRUPA BIEGOWA'BEZ GRANIC'STRZEGOMSenior I M - 20 00:01:1101:14:0502:51:0504:19:0406:17:05
89WIŚNIEWSKI Jacek 4216NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAMasters M - 40 00:00:3601:12:4202:48:4504:15:1206:17:19
90KRÓL Marcin 4383OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:3301:14:4302:51:4404:14:4406:17:25
91BIAŁCZYK Marcin 4280Sky is the LimitROŚCIMINSenior II M - 30 00:01:1001:07:1802:39:4704:06:2606:18:02
92STANKIEWICZ Tomasz 4128ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0401:07:2002:40:5704:07:3406:18:40
93JABŁOŃSKA Sylwia 4380SBG PodbiegKRAKÓWSenior II K - 3000:00:5001:12:1502:51:5704:20:0106:18:48
94MUSIELAK Marek 4206KUPA WIARY TEJPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3001:24:5503:06:5904:29:2906:18:58
95DAWIDZIAK Arkadiusz 4205OLEŚNICASenior II M - 30 00:00:1001:09:5702:45:3704:12:5906:19:11
96WALEŃSKI Maciej 4312PROTONPIASKISenior II M - 30 00:00:3601:09:3302:46:5204:13:3106:19:34
97SEWERYN Grzegorz 4082Biegowa Kuźnia KATOWICESenior II M - 30 00:00:2001:12:2002:47:1904:19:1006:19:39
98SAWICKI Leszek 4368WROCŁAWWeteran II M - 6000:01:0701:10:4402:46:3104:13:1806:19:49
99PIETRUCHA Maciej 4079Karkonosz Running TeamOBORNIKIMasters M - 40 00:00:5001:16:0002:53:0604:20:5006:20:29
100BATOR Michał 4149#sobasteamNADOLICE WIELKIESenior II M - 30 00:00:1401:10:5702:48:0504:14:5406:20:46
101KONOPIŃSKI Tomasz 4086MEDIASYSTEMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:23:5203:07:5504:27:4806:21:25
102GÓRNICKI Tomasz 4183WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:2602:50:3604:18:3406:21:28
103CHOJNACKI Przemysław 4409Box88OPOLE Masters M - 40 00:00:5301:19:3303:00:5904:27:2906:21:35
104DURAŁEK Andrzej 4344PRUSZCZMasters M - 40 00:00:3401:09:2402:47:0404:14:2206:21:41
105WYWROT Grzegorz 4060WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4501:16:5302:55:4004:18:5906:22:25
106KADLCIK Petr 4282KORYTNASenior I M - 20 00:00:3601:12:3202:53:0404:20:3206:23:48
107MITUS Wojtek 4271Wojciech MituśWROCŁAWMasters M - 40 00:00:5201:11:3602:51:3804:15:4306:23:54
108KOLODZIEJSKI Jarek 4076Piątkowo na biegowoPOZNANMasters M - 40 00:00:4101:17:5003:01:3604:27:4406:24:14
109MYŚLIŃSKI Marcin 4168WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1201:14:1502:54:3404:15:5106:24:19
110TĘCZA Rafael 4074ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:5401:13:2102:51:4604:17:0106:25:37
111LACHOWICZ Przemysław 4406LIBERTÓW Masters M - 40 00:00:4801:19:3703:00:4104:27:1006:25:44
112WYSMOLIŃSKI Rafał 4385BIERNATKIMasters M - 40 00:00:2501:16:0102:55:5204:22:4906:25:50
113KOBYŁECKI Bartosz 4411WROCŁAW Senior II M - 30 00:00:4401:14:2502:53:1804:22:0806:28:28
114KAWALEC Krystian 4152Marcin Świerc TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1801:16:5503:02:3204:32:3906:29:24
115ZUB Arkadiusz 4010Grupa Biegowa 'Bez Granic'ROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0401:20:3403:02:1804:32:0706:29:31
116STĘPIEŃ Kamila 4196OPOLESenior II K - 3000:00:2701:18:0903:01:5204:28:3806:30:04
116STĘPIEŃ Grzegorz 4195OPOLEMasters M - 40 00:00:2601:18:1003:02:4904:28:1806:30:05
118FIELEK Piotr 4247PRO-RUN WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2601:07:2402:39:5804:15:2206:30:27
119SZLOSER Anna 4134Monte Kazura TeamWARSZAWASenior II K - 3000:00:0601:14:3303:07:0304:36:3606:30:58
120KOŚCIELNIAK Marek 4396MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2601:13:3702:51:4404:25:1106:31:59
121JĘDRASZEK Alicja 4408PABIANICE Masters K - 4000:01:1701:21:4903:07:4004:37:4906:33:00
122BANKIEWICZ Damian 4038Asseco Active TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:3702:56:3104:22:2106:33:41
123ZIMNY Piotr 4360SAINT-GOBAIN SQUADMZYKISenior II M - 30 00:00:4901:17:0202:59:3004:30:1406:34:41
124KLAR Marek 4336BezŁAZISKA GORNEWeteran I M - 50 00:00:4701:17:5403:00:2504:30:0506:35:42
125JARUS Andrzej 4101GALLSPACHMasters M - 40 00:00:1201:14:2502:54:4204:29:1306:36:58
126KŁAKULAK Robert 4108Dziki żeglarzCHOJNICEMasters M - 40 00:01:0401:17:2902:48:4004:17:2106:37:49
127WASIELEWSKI Oskar 4032DOPIEWIECMasters M - 40 00:00:3001:14:0602:59:0104:32:5206:39:12
128DYMARSKI Mariusz 4228Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters M - 40 00:01:0101:16:1803:00:5604:30:2506:40:05
129FLORCZAK Bartosz 4078SiłaOgraWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:1901:16:1403:01:0304:32:3906:40:07
130FEODORÓW Wojtek 4399SkurczyBykiZABRZEWeteran I M - 50 00:00:0701:20:0103:08:1604:40:1006:40:18
131KUBISIAK Dariusz 4180OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 00:00:3101:23:0103:06:5304:36:1306:40:27
132MORCINEK Marcin 4397BLUSZCZAKATOWICEMasters M - 40 00:00:2801:17:1002:59:5004:32:3706:40:33
133STANGIERSKI Adam 4292POZNANSenior II M - 30 00:01:2601:26:4803:07:1504:34:4606:41:35
134LENARTOWICZ Adam 4402OZARÓW Weteran I M - 50 00:00:1601:12:4202:52:1804:25:5206:41:39
135KOROBIJ Krzysztof 4405x lądek special forcesLĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 00:00:1601:13:5502:59:3404:32:4306:42:14
136MATUSZEWSKI Nikodem Matuszewski 4364POZNAŃSenior II M - 30 00:01:0901:25:0303:08:3104:42:0206:42:46
137SIWIEC Stanisław 4005RZESZÓWWeteran II M - 6000:00:0801:16:1103:00:2304:34:0806:43:16
138GÓRECZNY Rafał 4362CHWASZCZYNOMasters M - 40 00:00:1501:10:0002:47:1304:13:5706:43:19
139GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 4221DGR Kancelaria Radców PrawnychPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1301:18:4803:05:0404:34:3606:43:29
140KRZOS Piotr 4158ZABRZESenior II M - 30 00:01:1301:25:2903:08:2104:42:5106:43:29
141KARBOWSKI Jarosław 4046KS LeniwiecSYCÓWMasters M - 40 00:00:1501:16:1203:01:2704:35:0506:43:50
142JĘDRASZEK Maciej 4351PABIANICEMasters M - 40 00:01:1701:21:4703:07:4004:43:3006:44:03
BEDNARZ Jakub 4043DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANESenior II M - 30 DNF01:02:34 DNF02:49:07 DNF04:26:04 DNF06:44:26 DNF
144PARZONKA Paweł 4109KS LeniwiecKĘPNOMasters M - 40 00:00:1501:09:3302:54:2304:32:4606:44:28
145PLEWA Sylwia 4241PIŁAMasters K - 4000:01:1901:20:0603:04:5204:47:5706:44:49
146PUZANOWSKI Piotr 4169WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1101:12:4702:52:5004:27:0706:45:16
147STACHURSKI Daniel 4319DRUŻBICEMasters M - 40 00:00:1301:18:5603:07:4204:45:3206:45:27
148SIKORA Grzegorz 4404Mc Biegacze Masters M - 40 00:00:2401:26:5403:13:2504:48:5706:45:52
149TOMAKA Maciej 4274Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOSenior II M - 30 00:01:1301:19:0803:04:1604:29:1906:46:11
150PRZYBYLSKI Piotr 4203OPOLEMasters M - 40 00:00:2501:23:1503:10:5504:41:2206:46:25
151SIENKIEWICZ Grzegorz 4055NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:00:3401:26:5303:16:4504:43:5406:46:58
152GRABICKI Sebastian 4352WAGROWIECMasters M - 40 00:00:2901:11:0102:53:3304:20:0206:47:08
153MARKOWSKI Marek 4328KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 00:01:0301:22:0803:10:3004:43:2406:47:14
154JEDRZEJEK Lukasz 4324DFDS Polska Running TeamPOZNANSenior II M - 30 00:01:0901:22:2103:12:5404:45:1006:47:14
155SERYLAK Tadeusz 4367ST RUN TEAMŁAZSenior II M - 30 00:00:4201:10:3202:53:2304:22:2306:47:36
156PLONKOWSKI Sebastian 4393ST Run TeamPŁOTYMasters M - 40 00:00:4101:10:3302:53:2304:22:0906:47:40
157MOWNY Adam 4374Orange PolskaZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:4201:13:0302:55:1804:24:3006:47:40
158PARWA Michał 4107Biegiem Na RowerDZIEKANOWICESenior II M - 30 00:00:2601:17:2902:57:3304:33:1706:47:45
159WOLAŃSKI Witosław 4019Jeszcze Trochę - Trójmiasto / Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKWeteran I M - 50 00:01:2501:22:5403:10:0104:38:0206:48:11
160JEŻAK Jakub 4347Spartanie DzieciomRZESZÓWSenior II M - 30 00:00:0401:19:3803:06:4204:40:3206:48:17
161GAJDECKI Tomek 4200AccentureWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5501:23:1503:11:0904:37:5706:48:47
162WALKOW Tomasz 4283DOVER ROAD RUNNERSDOVERSenior II M - 30 00:00:1301:10:3302:49:2804:22:1306:48:57
163GAWLIK Marcin 4066MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 00:00:1101:17:0003:01:0404:32:4106:49:33
164POGORZELSKA Katarzyna 4370WARSZAWASenior II K - 3000:00:2801:19:2303:01:3004:35:3506:49:46
165JANUSZ Tomasz 4413WROCŁAWMasters M - 40 00:00:5301:22:3303:13:0704:41:4506:49:49
166GŁUSZEK Tomasz 4129KIELCESenior II M - 30 00:00:5601:17:4102:58:5904:30:2906:49:50
167DĘBICKI Mariusz 4215Orange PolskaWRZEŚNIAMasters M - 40 00:00:4301:23:2803:10:4704:39:5206:51:42
168AL-JEABORY Mahdi 4250JAWORZNOSenior II M - 30 00:00:2101:21:4703:12:0704:47:3806:51:49
KWAŚNIEWSKI Krzysztof 4288Żywcem ZabieganiWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:14:47 DNF02:56:42 DNF04:28:34 DNF06:52:14 DNF
170HAJDUK Bartłomiej 4192FizjoteamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:5101:21:4703:12:4604:46:0706:54:22
171WARZECHA Teresa 4323Tigers Prudnik/ Runners Team NysaPACZKÓWWeteran K - 5000:00:4901:20:3603:05:2504:49:0606:55:36
172WOZNIAK Wojciech 4392Better than a thousandPOZNANWeteran I M - 50 00:00:1101:19:3303:09:0004:46:4606:55:47
173NIEDZIELA Krzysztof 4300GostyńGOSTYŃMasters M - 40 00:00:3801:14:3303:06:2404:48:5806:55:51
174ZAWROTNIAK Paweł 4057KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:3101:22:3603:06:5304:44:1706:56:25
174ZAWROTNIAK Arkadiusz 4058LWÓWEK ŚLĄSKISenior I M - 20 00:00:3001:22:3703:06:5304:44:1806:56:26
176RUSOŁ Tomasz 4088WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3901:09:4202:48:3204:23:5306:56:54
177JAŹNIEWICZ Artur 4219MLGKOSZALINSenior II M - 30 00:00:1201:18:3003:06:2304:50:0706:56:58
178KUŁAKOWSKA Monika 4064DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3000:00:2201:23:4503:13:3304:48:5306:59:05
179CIESIELSKI Piotr 4151WARSZAWASenior I M - 20 00:00:2201:22:3203:13:3004:49:2106:59:58
180NOWAK Dorota 4136Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:01:0301:30:4603:25:4305:02:3007:00:04
181LISZKA Piotr 4150BYTOMWeteran II M - 6000:00:2801:32:0803:23:4004:52:5307:00:23
182GOŁEMBECKI Jakub 4053CHODZIEŻMasters M - 40 00:00:4401:26:2603:13:1304:48:2307:00:23
183KACZMAREK Zbigniew 4307Rozbiegany KoszalinKOSZALINWeteran II M - 6000:00:3101:23:3903:14:1904:52:2007:00:37
184SOSNOWSKI Roman 4291Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3601:27:1903:19:2304:58:4207:00:43
185OSTROWSKI Paweł 4381KRZESZOWICESenior II M - 30 00:00:1001:18:5803:08:2604:44:5207:01:13
186PALUCH Daniel 4092BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2201:18:0603:05:1504:43:0507:01:14
187HADZICKA Sylwia 4230Vege RunnersWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:19:5203:07:2304:50:1707:01:20
188PTAK Adam 4085PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 00:00:4001:22:3503:12:1504:50:1807:01:25
189RATAJCZAK Joanna 4311Piatkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:4101:22:3303:12:0804:50:1707:01:27
190WOJTKOWIAK Renata 4118Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:4001:23:1403:19:2104:51:4207:01:28
191HETMAŃSKI Arek 4069LoveLasyBARTOSZEWOSenior II M - 30 00:00:0601:17:0103:06:0504:42:1507:01:31
192PROSZAK Sebastian 4275Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOMasters M - 40 00:01:1201:19:1103:04:1804:29:2007:01:47
193MICHALAK Wojciech Michalak 4306Gizdy pierońskieWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2301:18:0403:02:4904:36:2807:01:59
194ZIÓŁEK Mirosław 4226STAY INSANEJACKÓWWeteran I M - 50 00:00:5001:20:4503:11:4504:49:0707:02:09
195CHORĄŻY Łukasz 4125Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICASenior II M - 30 00:01:0801:19:1804:38:0207:02:47
196WAROWNY Dawid 4138DOBROMIERZMasters M - 40 00:00:4301:24:4803:13:2704:50:2207:03:12
197TATARCZYK Patrycja 4001SBRT WarszawaWARSZAWASenior I K - 2000:00:3101:23:5403:15:1204:51:5007:03:15
198PERZ Marzenna 4299BUKOWIECWeteran K - 5000:01:0301:32:3703:27:5305:02:2307:03:19
199TYŚ Radek 4164NOWA RUDASenior II M - 30 00:00:3601:17:4603:06:0704:46:0907:03:52
200KOWALCZYK Marcin 4184IWINYSenior II M - 30 00:00:3401:16:5703:07:1704:40:4007:04:17
201NOWACKI Michał 4002Morsy PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:18:1203:06:0604:41:0907:04:29
202SAMBORSKI Bartosz 4361Wkurw_teamWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2901:25:1503:17:4904:51:2207:04:33
203SERAFIŃSKI Mirosław 4266POZNAŃMasters M - 40 00:01:2601:31:1703:25:0004:55:5907:05:05
204DYSARZ Jan 4382Browar FortunaROKIETNICASenior II M - 30 00:00:1601:18:3403:01:4704:38:4907:05:09
205KOZIOŁ Artur 4232KoziołkiKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2001:20:4203:11:2604:49:0007:05:34
206SIKORSKI Jarek 4044RUN BydgoszczBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:29:4103:16:4404:51:2107:06:51
207DUDZIŃSKA Aleksandra 4126RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZWeteran K - 5000:00:5801:29:4303:16:4704:51:2007:07:07
208ŻMUDZIŃSKI Krzysztof 4261POZNAŃSenior II M - 30 00:00:3401:19:3403:09:3204:50:2807:07:19
209BALCERZAK Mariusz 4172ŁÓDŹMasters M - 40 00:01:0501:23:1603:14:2404:51:2407:07:56
210LEBODA Katarzyna 4387Wild Dogs TeamKATOWICESenior II K - 3000:01:1901:21:2003:10:0904:51:0107:09:04
211SMARUJ Igor 4309ZIELONA GÓRASenior I M - 20 00:00:2601:23:0003:13:2404:50:3007:09:14
212SZWARC Paweł 4211Akademia Mistrzów Sportu / RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:5701:23:5103:16:4804:51:2207:09:34
213KUŹMIŃSKI Piotr 4103AGB TorfyALEKSANDRÓW ŁÓDZKISenior II M - 30 00:00:2301:26:5103:13:2404:50:4307:10:46
214BALCERZAK Robert 4170Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 00:00:2201:19:3203:11:5604:52:0507:10:53
215JĘDRZEJCZAK Wojciech 4248ŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:4301:17:5703:02:5104:44:1407:10:55
216STACHURSKI Paweł 4279SŁOMNIKISenior II M - 30 00:00:1201:10:5802:53:3804:34:2507:12:55
217WIŚNIEWSKI Dominik 4263WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1301:20:5603:09:1104:47:1407:13:18
218PISKORSKI Krzysztof 4027WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3901:27:2203:22:1305:02:4407:13:29
219BURCZYK Klaudiusz 4258URBANOWICESenior II M - 30 00:00:3501:20:4903:11:3504:48:5507:14:00
220ŚRÓDKA Bartłomiej 4026Dżedaje WyklęciTRZEBNICASenior II M - 30 00:00:4701:22:2603:09:2404:46:0307:14:16
221GĄSZCZAK Michał 4378Runhogs TychyTYCHYSenior II M - 30 00:01:1001:25:1803:14:2404:55:0607:15:09
222WASZYK Anita 4398MUAY RUNNING TEAMZALASEWOSenior II K - 3000:00:2701:25:3703:22:3605:05:1407:15:38
223GALASIŃSKI Andrzej 4239GRUPA SIGMEOLUBOŃWeteran I M - 50 00:00:1901:19:2003:15:0504:56:5907:15:56
224JANASIK Aleksandra 4394MIKOŁÓWMasters K - 4000:00:4701:17:5203:09:3704:55:0307:17:00
225MOSKAL Izabella 4160TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4000:00:2801:25:3803:17:2204:56:3407:17:20
226KOZŁOWSKA Karolina 4171BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:5901:23:4803:17:0304:59:3607:18:01
227SZAŁAŚNY Piotr 4007TestyOutdoorowe.plKOBIÓRSenior II M - 30 00:00:1901:20:0603:09:0604:44:2007:18:07
228MROTEK Katarzyna 4061On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKISenior II K - 3000:00:5501:23:1703:14:0004:55:0207:19:26
229DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 4290ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:5601:23:1703:14:0504:55:0107:19:26
230DĄBROWSKI Roman 4037CHOJNICZKIMasters M - 40 00:00:2601:21:2903:13:2404:55:1807:19:48
231FRANASZCZYK Marcin 4154Bucharzewo TeamSIERAKÓWMasters M - 40 00:00:1801:22:3503:10:4704:51:2407:19:51
232ZEGARMISTRZ Grzegorz 4189KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:2201:25:1103:12:2104:45:0107:20:05
233SITAK Adam 4071CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 00:01:0401:08:3302:46:2804:25:2907:20:12
234RADZIWOŃ Anna 4091Grupa Nienachalnie HeroicznaPOLKOWICEMasters K - 4000:00:3401:25:2003:23:1405:06:0907:22:28
235SILSKA Sylwia 4178POTASZEMasters K - 4000:01:0601:30:4203:24:2405:05:3607:22:42
236SKRZYPCZAK Radosław 4269RoundSpace.plPOZNAŃMasters M - 40 00:00:3501:27:2003:19:2304:58:3707:23:54
237WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 4240KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:21:3303:16:4505:03:0607:24:59
238OSTÓJ Piotr 4295AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0105:03:3807:25:17
239WILK Krzysztof 4106WilkiKRAKÓWSenior II M - 30 00:01:1501:26:2603:18:3205:09:3007:25:46
240WILK Wiktoria 4105WilkiKRAKÓWSenior II K - 3000:01:1401:26:2703:26:3905:09:2907:25:47
241KOWALEWSKI Grzegorz 4242KRZEPTÓWWeteran I M - 50 00:01:0801:29:1403:26:3905:03:5207:25:57
242KRÓL Mieczysław 4366PolskaOPOLESenior II M - 30 00:00:5301:19:3303:13:4604:58:0107:26:00
243BLICHARSKA Marta 4278Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:00:4501:21:2603:15:5804:56:4107:26:06
244KĘDZIELEWSKI Łukasz 4277Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRASenior II M - 30 00:00:4501:21:2503:15:5704:56:4207:26:07
245MARIANOWSKI Krzysztof 4355Kwidzyn BiegaKWIDZYNMasters M - 40 00:00:5201:27:3403:23:1005:04:0607:27:56
246DĄBROWSKI Michał 4153Team ZabieganeDniWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2301:25:1803:18:0104:54:3407:28:07
247TYRPA Jarosław 4018CHOCZNIAMasters M - 40 00:00:5401:23:2003:14:4405:02:3507:28:17
248ROGOCZ Maciej 4110Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 00:01:1401:25:1503:27:4405:07:3107:28:31
249KARKOWSKA Wiesława 4332Gimna Tarnowo PodgórneBARANOWOWeteran K - 5000:00:1901:27:4403:26:2605:11:0007:29:31
250KOSZAREK Andrzej 4102POZNAŃMasters M - 40 00:01:1501:33:5803:33:5805:15:2707:30:42
251STUDNICKI Paweł 4135WOLA FILIPOWSKAMasters M - 40 00:00:0601:16:5403:04:3004:55:4207:30:51
252PŁAZA Artur 4148PŁAZA TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:4801:19:4503:01:1604:37:4507:31:21
253CHWIAŁKOWSKI Łukasz 4093LUBINSenior II M - 30 00:01:0101:23:1503:11:2204:54:4007:31:57
254WAŚCIŃSKI Roman 4187Pędzi - ParaBOJANOWOMasters M - 40 00:01:1301:25:1503:16:4805:06:3507:33:46
255GAJDOWSKI Przemysław 4284WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1601:23:0103:21:1005:01:0807:34:31
256TELEON Piotr 4075JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5101:14:4603:01:1904:50:0407:34:44
257ŚNIEGOCKA Magdalena 4104Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4000:00:1801:30:4903:34:2205:18:3307:34:45
258SZNAJDER Joanna 4246GŁUCHOŁAZYMasters K - 4000:00:3101:23:0903:18:5505:05:4707:35:47
259ŚLUZEK Mirosław 4077WARSZAWAWeteran I M - 50 00:01:0201:21:0203:19:1205:03:0907:35:49
260GŁADYSZEWSKI Jacek 4302McBiegaczePIASECZNOSenior II M - 30 00:00:2501:26:5103:29:3505:10:0507:35:55
261SZEREMENT Tomasz 4204Drużyna SzpikuŁUGI UJSKIEMasters M - 40 00:00:1001:19:4003:08:5604:57:0107:36:03
262BORKOWSKI Łukasz 4095RakFakJuDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:2901:26:0903:25:0305:09:2007:36:48
263SUT Iwona 4073KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:1901:23:0303:20:4605:10:1607:36:52
264KUCIŃSKA Magdalena 4011BASSET ROLLING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:2701:28:2703:25:0705:09:2007:37:14
265DARSKI Rafał 4063RecamiereWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:3301:19:0803:14:3105:04:1607:37:15
266ODWAŻNY Magdalena 4003OdważnyTeam.plSTRONIE ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:4001:23:1503:21:5805:09:0807:37:24
267KOSMALA Szymon 4120DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:3701:22:1103:14:1204:55:1707:37:34
268KUCHARSKI Jakub 4181jku1979GRUSZCZYNMasters M - 40 00:01:1801:31:1603:28:3405:07:2507:38:07
269KIERSKI Dariusz 4304PSZCZYNAWeteran I M - 50 00:00:1501:26:5203:26:4005:11:1107:38:49
270GIERLACH Jacek 4256STOPA SŁUPSKSŁUPSKSenior II M - 30 00:00:4401:26:0503:22:2904:59:5007:40:37
271SZYGENDA Waldemar 4373KONINWeteran I M - 50 00:00:5501:27:5003:28:5905:16:3907:43:31
272KOTWA Paweł 4337TumboteamGOŁĘBIEWO WIELKIESenior I M - 20 00:01:1901:34:5003:24:1105:05:1907:44:11
273GADAMSKA-KABATA Paulina 4051wkurw_teamGDAŃSKSenior II K - 3000:00:2501:26:4703:33:1405:22:5907:44:56
274POMIANOWSKI Szymon 4015KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5401:14:4803:10:0005:02:3607:45:27
275MIERZYŃSKI Rafał 4325Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 00:00:4501:22:0603:19:0105:05:1307:45:40
276POMASKI Paweł 4081Adidas Runner's WarsawWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:1701:23:5103:22:1405:11:5507:46:03
277DOMIŃCZYK Jakub 4229LEGIONY WilkówGRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:4001:17:5003:04:4604:51:4507:46:05
278MĄCZYŃSKI Wiktor 4124WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4001:17:5103:04:4504:51:4607:46:09
279MIERZYŃSKI Rafał 4165Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 00:00:4601:22:0503:19:0105:05:1207:46:26
280GAŁKA Marcin 4009JASIEŃSenior II M - 30 00:00:5501:33:2603:36:4405:17:5307:46:38
281PIECH Marzena 4147Boot Camp Jaworzno 🇵🇱JAWORZNOSenior II K - 3000:00:3101:23:0003:21:1605:06:1007:47:43
282BABIAK Bartosz 4139KONINSenior II M - 30 00:01:0501:23:1303:18:5605:09:2607:47:43
283REMLEIN Katarzyna 4400WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1001:34:0603:40:4405:26:3407:48:16
284OLSZEWSKI Michał 4159POLKOWICESenior II M - 30 00:00:1401:23:5503:16:4005:05:2207:48:16
285BAGIŃSKA Paulina 4190RYDZYNASenior II K - 3000:01:1401:32:0603:28:4905:16:2107:48:17
286GRYGORUK Cezary 4186SZCZECINWeteran I M - 50 00:00:1601:23:5003:27:3305:18:2407:49:12
287ANTOSZCZUK Arkadiusz 4289Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters M - 40 00:00:3001:22:5303:16:4305:13:1307:51:43
288KILIMNIK Tomasz 4303Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II M - 30 00:00:1901:17:0203:19:3705:07:5407:51:51
289KOLIBABSKI Radosław 4259Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1901:17:0103:13:2105:03:3407:51:53
290RAK Cezary 4310Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWSenior II M - 30 00:00:1801:21:1003:19:3305:13:2607:51:54
291PELJAK Mariusz 4132SOBÓTKASenior II M - 30 00:00:5701:29:4803:34:4605:21:0307:53:03
292STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 4133KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCESenior II K - 3000:00:5601:29:5003:34:4705:21:3107:53:15
293NOWICKI Marek 4089Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEMasters M - 40 00:01:0601:30:3403:32:1805:26:0107:55:54
294PISULA Paulina 4264Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II K - 3000:00:5401:26:5603:30:0305:20:1207:56:03
295ŁAGODA Łukasz 4343Aktiv RehabilitacjaZAWONIASenior II M - 30 00:00:3601:27:2803:27:4705:19:2907:56:16
296JAZY Szymon 40981984POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2001:28:5503:35:2805:19:2407:56:34
297BARADZIEJ Bartłomiej 4072TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYSenior II M - 30 00:01:1401:25:1303:16:3705:07:3907:56:38
298BAREJKA Rafał 4142NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLLODZ POLANDMasters M - 40 00:00:3201:33:5603:40:4305:27:1007:56:49
299BACA Bartosz 4145Złote Klocki na SznurkuPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3301:27:1903:32:1205:36:3407:58:23
KUŹNIAK Szymon 4210LESZNOSenior II M - 30 DNF01:26:22 DNF03:20:37 DNF05:03:51 DNF07:58:57 DNF
301MODLISZEWSKI Dariusz 4199Orange PolskaSUCHY LASMasters M - 40 00:00:4301:23:2903:19:3305:15:3107:59:55
302KOSEWSKI Marek 4338GOSTYŃWeteran I M - 50 00:00:3401:31:0403:32:1805:25:2108:00:56
303BIELEŃ Agnieszka 4395MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2701:27:2003:34:2705:24:5908:01:04
304SOBAŃSKA Paulina 4119Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:00:1801:34:1303:47:3805:37:4308:01:28
305BĄK Oskar 4012DRUŻYNA SZPIKU/ K(r)opka TeamOTWOCKSenior I M - 20 00:00:2301:14:4103:01:0704:41:2508:01:50
306WYSOCKI Grzegorz 4198Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 00:01:2001:32:0803:37:1005:26:1608:03:45
307LEWCZUK Norbert 4252Biegacze pomagaczeŁOSICESenior II M - 30 00:01:0401:27:0303:25:4005:18:1608:03:56
308SZYMAŃSKI Mariusz 4197ROKITNO SZLACHECKIESenior II M - 30 00:00:3901:26:2803:24:5505:21:1908:04:20
309IWASZCZYSZYN Joachim 4297AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:4601:25:4003:26:1605:23:1608:05:52
310OLIVEIRA Magdalena 4236KAMIEŃSKSenior II K - 3000:01:0401:31:1403:39:1905:33:0008:06:20
311SILSKI Marek 4177POTASZEWeteran I M - 50 00:01:0601:32:3503:35:0705:26:2508:06:20
312MILER Robert 4214Biegacze w Radomsku Passion life joyRADOMSKOMasters M - 40 00:01:0401:31:2403:40:3205:33:0108:07:02
313MILER Urszula 4213Kolarsko-biegowy klub sportowy RadomskoRADOMSKOMasters K - 4000:01:0301:31:2603:40:3605:33:0308:07:03
314WOJNAR Radek 4308PUNK PARROTWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5901:32:5303:41:1205:30:5208:08:24
315BOROWIEC Bartek 4050Pro-Run WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4101:23:1203:15:4105:09:0408:10:20
316ŻELAZOWSKA Ola 4049Pro-Run WrocławWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:23:1303:15:4205:09:0508:10:22
317ŁAZAROWICZ Mateusz 4016KŁODZKOSenior I M - 20 00:00:0801:39:1203:49:1008:11:05
318PIETRZAK Dariusz 4223WARSZAWAMasters M - 40 00:00:1701:33:5703:44:3105:32:5308:11:14
319PIETRZAK Monika 4224WARSZAWAMasters K - 4000:00:1601:33:5903:44:3405:33:3108:11:16
MUSS Aleksander 4329Ace of SpadesBYDGOSZCZMasters M - 40 DNF01:25:29 DNF03:19:46 DNF05:11:23 DNF08:12:05 DNF
321DANOWSKI Jakub 4175MIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:5001:27:4003:26:2305:20:0808:13:02
322KOPKA Tomasz 4029AGB TorfyŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:2401:32:3103:43:3205:35:4008:13:41
323KOPKA Elżbieta 4028AGB TorfyŁÓDŹMasters K - 4000:00:2201:32:3103:43:3505:35:3908:13:42
324PILUJSKI Michał 4218SKRZYNKISenior II M - 30 00:00:4801:27:4903:25:5105:22:3608:14:03
325ARGIER Łukasz 4265Biegiem po marzeniaWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5601:30:0503:33:3305:26:2608:16:13
326ZABOROWSKA Halina 4273Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran K - 5000:00:2701:36:1403:51:3205:44:0508:18:55
327JAMRÓZ Wojciech 4047KW GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:01:1001:25:2003:25:0005:15:0908:19:16
328WIĘCŁAWSKI Robert 4412ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:4401:22:5903:17:1405:30:0608:21:43
329SOBKOWIAK Ewa 4356100 MARATHON CLUB POLANDPOZNAŃWeteran K - 5000:01:0201:32:1603:34:4005:36:3908:21:45
330WOJDAT Katarzyna 4194Dream RunWARSZAWASenior II K - 3000:00:3701:28:0103:34:0905:30:5908:22:26
331KOCHMAŃSKA Marta 4255BOŻKÓWSenior II K - 3000:00:4701:27:4803:37:0905:48:3408:22:37
332NORWA Sylwester 4070JET SET PatkówPATKÓWMasters M - 40 00:01:0401:27:4203:29:5205:34:5008:23:13
333WAŚCIŃSKA Edyta 4188Pędzi - ParaBOJANOWOMasters K - 4000:01:1001:37:4803:49:4405:50:3108:24:17
334SZEWCZYK Marek 4179Cybina TeamPOZNAŃWeteran II M - 6000:00:2101:32:4003:47:1205:47:1908:24:55
335KOZIOŁ Paweł 4243KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:2001:32:1203:40:2605:36:5708:25:19
336DOWNAR-ZAPOLSKA Rita 4220Mom&Daughter RUNWROCŁAWMasters K - 4000:00:2801:33:3003:46:2605:43:5008:25:29
337KOTYSZ Waldemar 4234BBL OPOLEOPOLEWeteran I M - 50 00:00:5301:33:3703:47:0805:37:0408:25:48
338KOTYSZ Katarzyna 4233BBL OPOLEOPOLEWeteran K - 5000:00:5301:33:3803:47:0805:37:0408:25:49
339FRIEZE Tatiana 4293Droga Do UltraŁÓDŹMasters K - 4000:00:1201:26:5603:45:5305:40:0508:27:03
340FRIEZE Krzysztof 4294Orange PolskaŁÓDŹMasters M - 40 00:00:1201:26:5403:44:1705:38:3908:27:04
341SKOWROŃSKI Janusz 4237WKURW_TEAM / WATAHAPOLKOWICEMasters M - 40 00:00:1501:25:4703:29:5105:35:2008:27:09
342KASPRZAK Jacek 4254ZŁOTNIKIWeteran I M - 50 00:00:2201:27:3503:41:4805:39:5908:28:54
343KASPRZAK Damian 4253ZŁOTNIKISenior II M - 30 00:00:2201:25:2903:41:4805:39:5608:28:59
344BARANIECKI Zbigniew 4330100 Marathon Club PolandPOZNAŃWeteran II M - 6000:01:0101:33:5703:35:5205:36:4108:29:48
345BAUGÄRTNER Marcin 4335klubsilesia.plWROCŁAWMasters M - 40 00:01:2001:41:1403:51:5205:41:0508:31:04
346NADULSKI Piotr 4359GoodSpacePILAMasters M - 40 00:01:0401:30:1903:40:4305:46:3708:32:09
347GAWRON Bartłomiej 4024rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 00:00:4801:33:5703:57:1505:52:5208:32:24
348GRĘZEL-GAWRON Jolanta 4023rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4000:00:4801:34:0703:57:1505:53:1308:32:34
349DOBROWOLSKA Grażyna 4391Maratończyk DębicaDĘBICAMasters K - 4000:00:2801:39:3704:01:1805:57:3508:32:59
350SKOLIMOWSKA Katarzyna 4350ŻABOKLIKIMasters K - 4000:00:0901:39:3604:01:1805:59:1708:33:43
351KACZMAREK Magdalena 4052Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4000:00:2701:39:2503:51:3105:50:0708:33:58
352HACUŚ Tomasz 4155WROCŁAWMasters M - 40 00:01:0701:32:5003:44:5105:42:0508:34:03
353WOJTCZAK Małgorzata 4174OLEŚNICAMasters K - 4000:00:4701:34:0903:47:0405:54:1908:34:23
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
354TRZPIOLA Tycjan 4030KURACJUSZELEGNICASenior II M - 30 00:00:5101:33:2603:48:0405:49:5208:38:45
355WALCZUK Paweł 4207WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1701:27:4903:40:3605:47:4108:40:15
356SIKORA Arkadiusz 4141RYBNIKMasters M - 40 00:00:5001:41:3404:22:1706:20:5108:40:51
357WICHEREK Maciej 4331ITMBWKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2401:33:1103:49:4406:06:2008:42:07
358SZCZAWINSKI Bartosz 4354WARSZAWASenior II M - 30 00:01:1801:29:2903:40:4005:56:1108:42:47
359TOKARZ Jerzy 4316BBL KrakówKRAKÓWWeteran II M - 6000:00:3901:34:0003:55:0006:01:5108:43:46
360WITKOWSKA Jolanta 4305ŻimbakiWARSZAWAMasters K - 4000:00:2101:39:3803:56:2406:02:1108:44:49
361JASIŃSKI Mikołaj 4301UKA WarszawaWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2001:31:3303:54:1306:01:1108:44:57
362GRZELCZAK Barbara 4201SIECHNICESenior II K - 3000:01:1801:39:3004:00:5105:58:1208:45:49
CHRZAN Magdalena 4004KRAKÓWSenior I K - 20DNF01:47:45 DNF04:00:42 DNF05:52:08 DNF08:45:55 DNF
364DOLIŃSKI Tomasz 4121UmawianienabieganieTeamWROCŁAWWeteran I M - 50 00:01:0801:46:5104:20:1806:17:0508:49:25
JEDYNAK- DOROSZ Izabela 4268KB ManiacTULCEMasters K - 40DNF01:41:57 DNF04:07:04 DNF06:08:49 DNF08:51:00 DNF
366LIPIŃSKI Krzysztof 4326KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYWeteran I M - 50 00:01:0101:41:5804:06:5706:08:4908:55:03
367GMEREK Paweł 4245WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:2104:23:5706:32:2109:34:51
368KLIKS Adam 4244WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:3104:23:5806:32:2909:34:56
369RÓŻANOWSKI Szymon 4357WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:03
370MAJCHRZAK Marcin 4116Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 00:00:0901:14:5202:59:0304:32:44
DUNIKOWSKA Olga Małgorzata 4013KRAKÓWSenior I K - 20DNF02:06:13 DNF DNF DNF DNF
HOSS Jan 4036WARSZAWASenior II M - 30 DNF01:18:03 DNF DNF DNF DNF
JABŁOŃSKA Agnieszka 4096AGB NygusCHOJNAMasters K - 40DNF01:27:24 DNF04:06:47 DNF DNF DNF
CZEKALSKI Tomasz 4097AGB NygusCHOJNASenior II M - 30 DNF01:27:23 DNF04:06:47 DNF DNF DNF
MENŻYK Urszula 4137LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran K - 50DNF01:51:41 DNF04:30:03 DNF07:12:10 DNF DNF
HOLONA Izabela 4140LUXTORPEDARYBNIKMasters K - 40DNF01:41:42 DNF04:22:21 DNF06:46:58 DNF DNF
KACZOROWSKI Michał 4173ŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:12:39 DNF02:57:51 DNF04:49:36 DNF DNF
MARZEC Łukasz 42251982KOSZALINSenior II M - 30 DNF01:15:58 DNF02:50:25 DNF04:27:42 DNF DNF
SMOTER Wojciech 4238WILKSZYNSenior I M - 20 DNF DNF DNF DNF DNF
KORDECKI Łukasz 4260WCHSZTBRZESKOMasters M - 40 DNF DNF DNF DNF DNF
KOWALSKI Adam 4286GDANSKSenior II M - 30 DNF01:27:19 DNF03:32:26 DNF05:36:41 DNF DNF
JAKUBAS Grzegorz 4320BB RunnersBIELSKO BIAŁASenior II M - 30 DNF01:04:36 DNF02:46:37 DNF DNF DNF
WŁODARSKA Magdalena 43761977TARNÓWMasters K - 40DNF01:52:51 DNF DNF DNF DNF
PETRYNA Jagoda 4414WROCŁAW Senior II K - 30DNF01:09:50 DNF02:42:25 DNF04:00:39 DNF DNF
NETOLICKÝ Martin 4006BRNOSenior II M - 30 DNF01:36:39 DNF03:49:57 DNF05:53:25 DNF DNF
LUDWIKOWSKI Krzysztof 4045NOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF01:36:26 DNF04:02:22 DNF06:22:10 DNF DNF
MATYJASIAK Konrad 4130RRC WILANÓWWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:21:56 DNF03:15:48 DNF05:28:01 DNF DNF
Znaleziono 387 wynik(ów)