BIEG ULTRA TRAIL - 68 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
68 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
387
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
362
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 57km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 24km | 34km | 46km | 57km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15
57km
       
1DOMBROWSKI Maciej 4131running.chef / way2champPRZEMYŚLSenior II M - 30 00:00:0200:56:1802:10:0303:09:3804:23:0205:27:22
2WOLEK Szymon 4334TYCHYSenior II M - 30 00:00:0400:54:5102:08:4503:08:3104:24:1005:30:19
3KASZUBA Michał 4333Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0200:56:0502:10:0403:09:4304:23:4105:33:34
4ZIEJEWSKI Grzegorz 4384WIELICZKAMasters M - 40 00:00:0100:54:3302:09:0303:09:4304:32:4205:46:04
5KUCHARCZYK Maciej 4363Marcin Swierc TEAMCHOSZCZNOMasters M - 40 00:00:0200:55:4802:09:5203:14:1404:37:0305:48:04
6GAWLIK Sławek 4067MarcinŚwiercTeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0100:56:2003:11:2304:35:2705:49:21
7MOCZEK Tomasz 4167Cross Straceńców TeamGŁOGÓWMasters M - 40 00:00:0601:01:0102:17:3503:22:0604:43:0505:53:51
8POLAŃSKI Tomasz 4415b4sportBYGDOSZCZMasters M - 40 00:00:0301:01:0402:20:2403:26:5404:55:3206:00:48
9KUPCZAK Mariusz 4389KB SobótkaROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0000:58:0202:16:0803:20:5604:45:5206:00:59
10ŻARECKI Łukasz 4379SIECHNICESenior II M - 30 00:00:0200:56:0902:10:4103:15:0904:42:4406:03:03
11BRYSZ Michał 4040KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0800:59:3902:17:4003:22:0804:44:4106:03:19
12MAJER Janusz 4401TOPOLÓW Masters M - 40 00:00:0200:57:5702:15:5303:20:5304:45:4506:03:50
13PIECHA Artur 4267Hercog Running TeamRYBNIKMasters M - 40 00:00:0300:56:1002:10:5503:17:3104:51:3106:05:04
14BIELIŃSKI Maciek 4056WARSZAWASenior II M - 30 00:00:0400:55:4502:09:3503:13:0604:44:4206:05:46
15PERYKASZA Paweł 4296GrupaLuktrans.plKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0701:02:5002:23:5203:30:2704:57:5606:08:27
16OLEKSIEWICZ Maurycy 4166ŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0300:54:2702:09:0403:10:0404:53:4306:09:42
17GEPPERT Jakub 4342AdRunaLine Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0701:01:5502:23:1203:31:4205:05:5206:19:54
18SOCHA Seweryn 4345Dzikie Bobry/STR PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0100:59:5202:22:0803:33:2405:02:5706:22:55
19GARNEK Piotr 4231Vege RunnersWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0301:03:5202:29:3703:40:3605:10:1306:26:00
20BARTOSIŃSKI Mariusz 4054Załoga GórskaWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0601:02:5202:26:5503:37:1505:10:0206:28:44
21RAZIM Mateusz 4117ZABRZESenior II M - 30 00:00:0301:03:5802:28:4603:37:4005:10:4206:30:08
22DOMAŃSKI Patryk 4227#teambiegiwlkpPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0501:01:4302:24:2903:33:5505:09:0506:30:35
23RYCHTER Karol 4416b4sportBYDGOSZCZ Masters M - 40 00:00:0301:00:2402:22:1503:33:2105:09:4206:30:43
24MATYSIAK Bartłomiej 4122JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKSenior II M - 30 00:00:0801:01:4202:27:3003:43:5305:16:1306:34:10
25PAWŁOWSKI Tomasz 4099Team PleszewDOBRZYCAMasters M - 40 00:00:0201:05:3502:29:2603:38:1805:11:4406:35:20
26DĄBROWICZ Jakub 4059KOMORNIKISenior II M - 30 00:00:0400:59:4802:20:5603:31:1105:14:3906:35:25
27ASPERSKI Michał 4403SupermaratończykMasters M - 40 00:00:0501:01:5002:26:4403:39:2005:16:1806:40:10
28SOBLIK Łukasz 4114RUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 00:00:0501:01:4802:26:4503:39:2405:16:1706:40:11
29SIERADZKI Krzysztof 4008WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1001:01:0002:23:0303:34:0205:13:4106:40:18
30BANIAK Marcin 4042G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEMasters M - 40 00:00:1100:57:2402:17:4903:31:3105:13:4606:42:18
31CICHOREK Dariusz 4375KALISZMasters M - 40 00:00:0301:01:1202:21:0303:29:0805:15:2406:43:13
32SOLARSKI Sergiusz 42171981WAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:0301:03:0202:27:0503:38:3905:19:2706:43:48
33STAŃCO Paweł 4298Przedwojewski Mountain TeamZWARDOŃSenior I M - 20 00:00:0500:57:5602:19:5603:34:3105:18:2806:48:18
34MÜLLER Christoph 4314ZEULENRODA-TRIEBESSenior II M - 30 00:00:0400:57:5302:19:1103:28:2205:03:4306:52:07
35KYCIA Piotr 4161RAWICZMasters M - 40 00:00:0401:04:3902:33:2503:49:4905:26:0806:52:50
36PAWŁOWSKI Piotr 4322RehmedicaSIEDLCEMasters M - 40 00:00:0501:04:5302:28:4003:39:1205:16:1506:55:00
37ZAWADZKI Andrzej 4377MKS SiechniceSIECHNICESenior II M - 30 00:00:0701:03:0002:27:0103:43:0305:27:0306:56:51
38OSIURAK Łukasz 42491985DRUŻYNASenior II M - 30 00:00:3201:05:4702:33:0203:49:1905:31:4607:02:48
39BAROSZ Natalia 4371MarcinŚwiercTEAM/SprintemDoUltraKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0501:09:3002:41:0104:00:3105:43:0907:03:52
40DYREK Mateusz 4353MSZANA GÓRNASenior II M - 30 00:00:2301:05:5302:36:4503:50:2005:38:4307:04:02
41VALLEJO Eduardo 4386JacekBiega Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0801:01:1802:28:3703:51:1705:40:3907:08:08
42KUSZTELAK Jacek 4315Ziemo&Wit TeamPIERWOSZÓWSenior II M - 30 00:00:1801:07:4502:38:5203:58:2905:44:3507:09:40
43SZAŁ Tomasz 4163ETA UPS TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0601:09:5602:43:0704:03:0005:46:0507:09:55
44SZCZEPANIK Robert 4390DZIERZONIÓWMasters M - 40 00:00:1201:07:2102:38:5504:03:0705:45:5607:10:04
45ZAWORSKI Tomasz 4257WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:08:2902:39:0904:02:2705:48:2607:12:03
46MARCINIAK Maciej 4365POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2401:10:0802:48:1004:05:1405:52:5607:12:46
47NOWAK Mariusz 4358HRTWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:13:2802:45:5104:00:4305:44:0607:13:50
48RUSZCZEWSKI Andrzej 4068Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3201:14:3402:46:5704:05:2605:51:3507:14:31
49WOSZEK Marzena 4084StrusieOPOLEMasters K - 4000:00:0901:07:3602:38:0603:53:0705:42:3807:14:54
50WOSZEK Tomasz 4083StrusieOPOLEMasters M - 40 00:00:0901:07:3702:38:0603:53:0905:42:3907:15:23
51LATOS Marcin 4127Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:1601:09:3002:42:4804:02:4105:48:5607:16:06
52STANISŁAWSKI Karol 4022runner.plLEGNICASenior II M - 30 00:00:0701:07:4002:38:1003:54:1105:44:4907:17:01
53PIĘTA Marcin 4025Grupa Pana Tolka / #sobasteamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0101:03:2502:33:1103:50:3505:44:5507:17:08
54STRASZKO Monika 4144WROCŁAWMasters K - 4000:00:0501:09:5502:44:3404:07:3605:54:5907:22:44
55GUZERA Justyna 4341WROCŁAWSenior II K - 3000:01:0701:08:5202:41:3904:05:1305:59:1507:23:41
56DYRKA Krzysztof 4087Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 00:01:1601:15:4502:52:2204:13:1105:57:4207:25:55
57KUK Urszula 4339WARSZAWAMasters K - 4000:00:4601:16:5702:52:4404:15:1906:05:3307:28:56
58WITCZAK Jacek 4157PLEWISKAMasters M - 40 00:00:1101:05:5502:41:3804:07:2906:00:1207:29:16
59PRZYBYLSKA Katarzyna 4202OPOLESenior I K - 2000:00:2601:17:1302:53:3704:10:4105:59:2307:31:47
60BIALOBRZEWSKI Sławek 4318KIELCZOWMasters M - 40 00:00:0901:07:3402:39:1004:05:0006:00:2407:32:55
61KUBACKA Anna 4317KIEŁCZÓWSenior II K - 3000:00:0801:07:3502:39:1004:05:0105:57:3407:32:56
62ZYDROŃ Tymoteusz 4034Visegrad Maraton RytroKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0801:15:0402:55:2104:17:2506:05:2107:33:28
63SZULTK Magdalena 4021GDAŃSKSenior I K - 2000:00:0701:07:5002:42:4504:08:4306:04:2007:35:59
64JURASZ Wojciech 4346MłóckarniaMILÓWKASenior II M - 30 00:00:2201:05:1302:35:5903:58:4005:59:5107:38:01
65STANISŁAWSKI Jacek 4123DookolaSwiata.coPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0101:09:5702:41:1504:00:4205:55:5007:39:25
66KUCA Szymon 4208OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJASenior II M - 30 00:00:0601:14:3402:51:3204:10:3206:01:0607:39:55
67ROSOLSKI Dawid 4143KOŚCIANSenior II M - 30 00:00:0701:06:0302:37:3404:11:4606:07:4307:40:58
68KLABISZ Dawid 4372CHORZÓWSenior II M - 30 00:00:1001:07:3802:42:3904:08:1006:06:4807:41:07
69MAJCHROWSKI Jacek 4000Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa 'Run's Not Dead'TARNOBRZEGMasters M - 40 00:00:0901:10:3802:50:0404:14:3206:05:1307:41:21
70ZAJĄC Leszek 4285L.o.t.a.ZWłoszakowiceWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 00:00:1301:09:4402:47:5804:18:4206:13:1107:41:39
71DZIADOWIEC Łukasz 4162CHEŁMEKSenior I M - 20 00:00:2001:14:3002:51:4904:12:3306:08:0807:41:50
72KŁOSOWSKI Kamil 4062MECHLINSenior II M - 30 00:00:1701:09:3402:43:5504:06:5206:01:5007:42:24
73ŚMICHURSKI Krzysztof 4039Fizjoterapia Biegacza/Pro 366ROKIETNICASenior II M - 30 00:00:2001:13:5602:46:2704:11:2906:08:0207:42:30
74GRZEGORZAK Michał 4327MECHNICESenior I M - 20 00:00:5301:17:3202:56:1204:15:0506:06:1007:42:41
75MĄCZKA Martyna 4348KRAKOWSenior II K - 3000:00:1001:15:1602:52:2504:15:4906:08:2107:43:29
76BOCHEŃSKA Aleksandra 4407PRO RUN WROCŁAWMasters K - 4000:00:2901:18:2703:00:2304:27:3506:15:3507:44:11
77DAUKSZO Maciej 4340SBRT WarszawaWARSZAWASenior I M - 20 00:00:0201:11:1102:44:0904:06:4906:05:5407:45:44
78JANIK Andrzej 4112Komputronik ChojniceCHOJNICESenior II M - 30 00:01:0401:17:3002:49:0004:11:2606:14:5707:46:52
79WALCZAK Patryk 4287xRunnersKONINSenior II M - 30 00:00:0401:06:1502:39:1104:10:1906:09:0007:47:07
80UCIEKLAK Dominik 4185SKAWINAMasters M - 40 00:00:5101:08:5102:42:1004:09:2206:08:4907:47:22
81KONOPIŃSKI Tomasz 4086MEDIASYSTEMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:23:5203:07:5504:27:4806:21:2507:47:22
82MAZURCZAK Łukasz 4251POZNAŃSenior II M - 30 00:01:1601:15:4602:52:3704:15:0206:14:1107:47:57
83KONIECZNY Maciej 4222MK-Connect TeamPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1401:08:3902:39:0204:06:4406:14:4407:48:05
84BIAŁCZYK Marcin 4280Sky is the LimitROŚCIMINSenior II M - 30 00:01:1001:07:1802:39:4704:06:2606:18:0207:48:53
85ŚMIGIELSKA Danuta 4094Czerwonak biegaCZERWONAKSenior I K - 2000:00:1001:14:2502:53:5804:20:5806:14:2107:49:10
86PIETRUCHA Maciej 4079Karkonosz Running TeamOBORNIKIMasters M - 40 00:00:5001:16:0002:53:0604:20:5006:20:2907:49:17
87WYWROT Grzegorz 4060WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4501:16:5302:55:4004:18:5906:22:2507:50:07
88WALEŃSKI Maciej 4312PROTONPIASKISenior II M - 30 00:00:3601:09:3302:46:5204:13:3106:19:3407:50:32
89LACHOWICZ Przemysław 4406LIBERTÓW Masters M - 40 00:00:4801:19:3703:00:4104:27:1006:25:4407:50:35
90MUSIELAK Marek 4206KUPA WIARY TEJPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3001:24:5503:06:5904:29:2906:18:5807:50:41
91CHOJNACKI Przemysław 4409Box88OPOLE Masters M - 40 00:00:5301:19:3303:00:5904:27:2906:21:3507:51:45
92JABŁOŃSKA Sylwia 4380SBG PodbiegKRAKÓWSenior II K - 3000:00:5001:12:1502:51:5704:20:0106:18:4807:53:22
93WIŚNIEWSKI Jacek 4216NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAMasters M - 40 00:00:3601:12:4202:48:4504:15:1206:17:1907:53:53
94SEWERYN Grzegorz 4082Biegowa Kuźnia KATOWICESenior II M - 30 00:00:2001:12:2002:47:1904:19:1006:19:3907:53:55
95PIETROSZEK Rafał 4410Brubeck Team STRUMIEŃSenior I M - 20 00:00:0301:04:1202:38:2904:14:2506:15:5707:54:08
96DAWIDZIAK Arkadiusz 4205OLEŚNICASenior II M - 30 00:00:1001:09:5702:45:3704:12:5906:19:1107:54:30
97KISIAŁA Filip 4193Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3501:12:3802:48:5604:13:5106:15:1207:55:09
98WYSMOLIŃSKI Rafał 4385BIERNATKIMasters M - 40 00:00:2501:16:0102:55:5204:22:4906:25:5007:56:01
99SAWICKI Leszek 4368WROCŁAWWeteran II M - 6000:01:0701:10:4402:46:3104:13:1806:19:4907:56:17
100GÓRNICKI Tomasz 4183WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:2602:50:3604:18:3406:21:2807:57:28
101KRÓL Marcin 4383OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:3301:14:4302:51:4404:14:4406:17:2507:57:32
102MYŚLIŃSKI Marcin 4168WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1201:14:1502:54:3404:15:5106:24:1907:59:10
103BATOR Michał 4149#sobasteamNADOLICE WIELKIESenior II M - 30 00:00:1401:10:5702:48:0504:14:5406:20:4607:59:42
104DURAŁEK Andrzej 4344PRUSZCZMasters M - 40 00:00:3401:09:2402:47:0404:14:2206:21:4107:59:56
105KOLODZIEJSKI Jarek 4076Piątkowo na biegowoPOZNANMasters M - 40 00:00:4101:17:5003:01:3604:27:4406:24:1408:02:04
106KAWALEC Krystian 4152Marcin Świerc TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1801:16:5503:02:3204:32:3906:29:2408:02:15
107ZUB Arkadiusz 4010Grupa Biegowa 'Bez Granic'ROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0401:20:3403:02:1804:32:0706:29:3108:02:29
108CZUB Piotr 4281GRUPA BIEGOWA'BEZ GRANIC'STRZEGOMSenior I M - 20 00:01:1101:14:0502:51:0504:19:0406:17:0508:03:46
109MITUS Wojtek 4271Wojciech MituśWROCŁAWMasters M - 40 00:00:5201:11:3602:51:3804:15:4306:23:5408:04:04
110KADLCIK Petr 4282KORYTNASenior I M - 20 00:00:3601:12:3202:53:0404:20:3206:23:4808:05:57
111BANKIEWICZ Damian 4038Asseco Active TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:3702:56:3104:22:2106:33:4108:06:21
112STĘPIEŃ Kamila 4196OPOLESenior II K - 3000:00:2701:18:0903:01:5204:28:3806:30:0408:06:42
113STANGIERSKI Adam 4292POZNANSenior II M - 30 00:01:2601:26:4803:07:1504:34:4606:41:3508:06:42
114STĘPIEŃ Grzegorz 4195OPOLEMasters M - 40 00:00:2601:18:1003:02:4904:28:1806:30:0508:06:43
115STANKIEWICZ Tomasz 4128ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0401:07:2002:40:5704:07:3406:18:4008:08:22
116ZAGUBIEŃ Wojtek 4176EuforiaBiegacza TeamGÓRAMasters M - 40 00:00:0401:04:3802:35:1103:55:2406:13:3708:09:48
117JĘDRASZEK Alicja 4408PABIANICE Masters K - 4000:01:1701:21:4903:07:4004:37:4906:33:0008:10:20
118TĘCZA Rafael 4074ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:5401:13:2102:51:4604:17:0106:25:3708:10:54
119KŁAKULAK Robert 4108Dziki żeglarzCHOJNICEMasters M - 40 00:01:0401:17:2902:48:4004:17:2106:37:4908:10:59
120KOBYŁECKI Bartosz 4411WROCŁAW Senior II M - 30 00:00:4401:14:2502:53:1804:22:0806:28:2808:11:09
121KOŚCIELNIAK Marek 4396MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2601:13:3702:51:4404:25:1106:31:5908:11:51
122TOMAKA Maciej 4274Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOSenior II M - 30 00:01:1301:19:0803:04:1604:29:1906:46:1108:15:01
123GÓRECZNY Rafał 4362CHWASZCZYNOMasters M - 40 00:00:1501:10:0002:47:1304:13:5706:43:1908:15:31
124FIELEK Piotr 4247PRO-RUN WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2601:07:2402:39:5804:15:2206:30:2708:15:34
125SZLOSER Anna 4134Monte Kazura TeamWARSZAWASenior II K - 3000:00:0601:14:3303:07:0304:36:3606:30:5808:16:04
126MATUSZEWSKI Nikodem Matuszewski 4364POZNAŃSenior II M - 30 00:01:0901:25:0303:08:3104:42:0206:42:4608:16:04
127KUBISIAK Dariusz 4180OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 00:00:3101:23:0103:06:5304:36:1306:40:2708:17:28
128FLORCZAK Bartosz 4078SiłaOgraWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:1901:16:1403:01:0304:32:3906:40:0708:17:43
129DYMARSKI Mariusz 4228Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters M - 40 00:01:0101:16:1803:00:5604:30:2506:40:0508:18:53
130SIKORA Grzegorz 4404Mc Biegacze Masters M - 40 00:00:2401:26:5403:13:2504:48:5706:45:5208:19:23
131KLAR Marek 4336BezŁAZISKA GORNEWeteran I M - 50 00:00:4701:17:5403:00:2504:30:0506:35:4208:19:23
132LENARTOWICZ Adam 4402OZARÓW Weteran I M - 50 00:00:1601:12:4202:52:1804:25:5206:41:3908:21:05
133MARKOWSKI Marek 4328KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 00:01:0301:22:0803:10:3004:43:2406:47:1408:21:26
134WASIELEWSKI Oskar 4032DOPIEWIECMasters M - 40 00:00:3001:14:0602:59:0104:32:5206:39:1208:21:29
135PARWA Michał 4107Biegiem Na RowerDZIEKANOWICESenior II M - 30 00:00:2601:17:2902:57:3304:33:1706:47:4508:21:35
136STACHURSKI Daniel 4319DRUŻBICEMasters M - 40 00:00:1301:18:5603:07:4204:45:3206:45:2708:21:38
137PLEWA Sylwia 4241PIŁAMasters K - 4000:01:1901:20:0603:04:5204:47:5706:44:4908:21:40
Niesklasyfikowani
BEDNARZ Jakub 4043DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANESenior II M - 30 DNF01:02:34 DNF02:49:07 DNF04:26:04 DNF06:44:26 DNF08:21:48 DNF
139JARUS Andrzej 4101GALLSPACHMasters M - 40 00:00:1201:14:2502:54:4204:29:1306:36:5808:21:57
140ZIMNY Piotr 4360SAINT-GOBAIN SQUADMZYKISenior II M - 30 00:00:4901:17:0202:59:3004:30:1406:34:4108:22:32
141SIWIEC Stanisław 4005RZESZÓWWeteran II M - 6000:00:0801:16:1103:00:2304:34:0806:43:1608:23:59
142KRZOS Piotr 4158ZABRZESenior II M - 30 00:01:1301:25:2903:08:2104:42:5106:43:2908:24:36
143WOLAŃSKI Witosław 4019Jeszcze Trochę - Trójmiasto / Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKWeteran I M - 50 00:01:2501:22:5403:10:0104:38:0206:48:1108:24:40
144JĘDRASZEK Maciej 4351PABIANICEMasters M - 40 00:01:1701:21:4703:07:4004:43:3006:44:0308:24:50
145PRZYBYLSKI Piotr 4203OPOLEMasters M - 40 00:00:2501:23:1503:10:5504:41:2206:46:2508:25:20
146KOROBIJ Krzysztof 4405x lądek special forcesLĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 00:00:1601:13:5502:59:3404:32:4306:42:1408:25:24
147MORCINEK Marcin 4397BLUSZCZAKATOWICEMasters M - 40 00:00:2801:17:1002:59:5004:32:3706:40:3308:25:25
148GRABICKI Sebastian 4352WAGROWIECMasters M - 40 00:00:2901:11:0102:53:3304:20:0206:47:0808:25:52
149FEODORÓW Wojtek 4399SkurczyBykiZABRZEWeteran I M - 50 00:00:0701:20:0103:08:1604:40:1006:40:1808:26:10
150SOSNOWSKI Roman 4291Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3601:27:1903:19:2304:58:4207:00:4308:27:50
151GAWLIK Marcin 4066MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 00:00:1101:17:0003:01:0404:32:4106:49:3308:28:35
152PUZANOWSKI Piotr 4169WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1101:12:4702:52:5004:27:0706:45:1608:28:49
153GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 4221DGR Kancelaria Radców PrawnychPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1301:18:4803:05:0404:34:3606:43:2908:29:23
154POGORZELSKA Katarzyna 4370WARSZAWASenior II K - 3000:00:2801:19:2303:01:3004:35:3506:49:4608:29:36
155WALKOW Tomasz 4283DOVER ROAD RUNNERSDOVERSenior II M - 30 00:00:1301:10:3302:49:2804:22:1306:48:5708:29:54
156SIENKIEWICZ Grzegorz 4055NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:00:3401:26:5303:16:4504:43:5406:46:5808:30:51
157JAŹNIEWICZ Artur 4219MLGKOSZALINSenior II M - 30 00:00:1201:18:3003:06:2304:50:0706:56:5808:31:55
158JEŻAK Jakub 4347Spartanie DzieciomRZESZÓWSenior II M - 30 00:00:0401:19:3803:06:4204:40:3206:48:1708:32:01
159GAJDECKI Tomek 4200AccentureWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5501:23:1503:11:0904:37:5706:48:4708:32:14
160HAJDUK Bartłomiej 4192FizjoteamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:5101:21:4703:12:4604:46:0706:54:2208:34:54
161KUŁAKOWSKA Monika 4064DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3000:00:2201:23:4503:13:3304:48:5306:59:0508:34:55
162JANUSZ Tomasz 4413WROCŁAWMasters M - 40 00:00:5301:22:3303:13:0704:41:4506:49:4908:36:32
163WARZECHA Teresa 4323Tigers Prudnik/ Runners Team NysaPACZKÓWWeteran K - 5000:00:4901:20:3603:05:2504:49:0606:55:3608:36:53
164GOŁEMBECKI Jakub 4053CHODZIEŻMasters M - 40 00:00:4401:26:2603:13:1304:48:2307:00:2308:36:54
165KARBOWSKI Jarosław 4046KS LeniwiecSYCÓWMasters M - 40 00:00:1501:16:1203:01:2704:35:0506:43:5008:37:55
166MOWNY Adam 4374Orange PolskaZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:4201:13:0302:55:1804:24:3006:47:4008:38:44
167PARZONKA Paweł 4109KS LeniwiecKĘPNOMasters M - 40 00:00:1501:09:3302:54:2304:32:4606:44:2808:39:06
168DĘBICKI Mariusz 4215Orange PolskaWRZEŚNIAMasters M - 40 00:00:4301:23:2803:10:4704:39:5206:51:4208:39:41
169ZAWROTNIAK Arkadiusz 4058LWÓWEK ŚLĄSKISenior I M - 20 00:00:3001:22:3703:06:5304:44:1806:56:2608:39:57
170CIESIELSKI Piotr 4151WARSZAWASenior I M - 20 00:00:2201:22:3203:13:3004:49:2106:59:5808:40:00
171LISZKA Piotr 4150BYTOMWeteran II M - 6000:00:2801:32:0803:23:4004:52:5307:00:2308:40:03
172RATAJCZAK Joanna 4311Piatkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:4101:22:3303:12:0804:50:1707:01:2708:40:13
173NOWACKI Michał 4002Morsy PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:18:1203:06:0604:41:0907:04:2908:40:17
174PTAK Adam 4085PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 00:00:4001:22:3503:12:1504:50:1807:01:2508:40:23
175WOZNIAK Wojciech 4392Better than a thousandPOZNANWeteran I M - 50 00:00:1101:19:3303:09:0004:46:4606:55:4708:40:30
176RUSOŁ Tomasz 4088WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3901:09:4202:48:3204:23:5306:56:5408:40:31
177ZAWROTNIAK Paweł 4057KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:3101:22:3603:06:5304:44:1706:56:2508:40:40
178PLONKOWSKI Sebastian 4393ST Run TeamPŁOTYMasters M - 40 00:00:4101:10:3302:53:2304:22:0906:47:4008:40:54
179SERYLAK Tadeusz 4367ST RUN TEAMŁAZSenior II M - 30 00:00:4201:10:3202:53:2304:22:2306:47:3608:40:54
180PERZ Marzenna 4299BUKOWIECWeteran K - 5000:01:0301:32:3703:27:5305:02:2307:03:1908:41:10
181WOJTKOWIAK Renata 4118Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:4001:23:1403:19:2104:51:4207:01:2808:41:29
182NOWAK Dorota 4136Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:01:0301:30:4603:25:4305:02:3007:00:0408:43:20
183OSTROWSKI Paweł 4381KRZESZOWICESenior II M - 30 00:00:1001:18:5803:08:2604:44:5207:01:1308:43:41
184TYŚ Radek 4164NOWA RUDASenior II M - 30 00:00:3601:17:4603:06:0704:46:0907:03:5208:44:31
185PROSZAK Sebastian 4275Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOMasters M - 40 00:01:1201:19:1103:04:1804:29:2007:01:4708:45:17
186KACZMAREK Zbigniew 4307Rozbiegany KoszalinKOSZALINWeteran II M - 6000:00:3101:23:3903:14:1904:52:2007:00:3708:45:25
187PALUCH Daniel 4092BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2201:18:0603:05:1504:43:0507:01:1408:45:40
188JEDRZEJEK Lukasz 4324DFDS Polska Running TeamPOZNANSenior II M - 30 00:01:0901:22:2103:12:5404:45:1006:47:1408:46:12
189GŁUSZEK Tomasz 4129KIELCESenior II M - 30 00:00:5601:17:4102:58:5904:30:2906:49:5008:46:17
190SIKORSKI Jarek 4044RUN BydgoszczBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:29:4103:16:4404:51:2107:06:5108:47:13
191DUDZIŃSKA Aleksandra 4126RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZWeteran K - 5000:00:5801:29:4303:16:4704:51:2007:07:0708:47:13
192AL-JEABORY Mahdi 4250JAWORZNOSenior II M - 30 00:00:2101:21:4703:12:0704:47:3806:51:4908:47:20
193MICHALAK Wojciech Michalak 4306Gizdy pierońskieWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2301:18:0403:02:4904:36:2807:01:5908:47:27
194ZIÓŁEK Mirosław 4226STAY INSANEJACKÓWWeteran I M - 50 00:00:5001:20:4503:11:4504:49:0707:02:0908:47:38
195HADZICKA Sylwia 4230Vege RunnersWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:19:5203:07:2304:50:1707:01:2008:48:58
196TATARCZYK Patrycja 4001SBRT WarszawaWARSZAWASenior I K - 2000:00:3101:23:5403:15:1204:51:5007:03:1508:49:39
197KOZIOŁ Artur 4232KoziołkiKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2001:20:4203:11:2604:49:0007:05:3408:50:22
198ŻMUDZIŃSKI Krzysztof 4261POZNAŃSenior II M - 30 00:00:3401:19:3403:09:3204:50:2807:07:1908:51:27
199WAROWNY Dawid 4138DOBROMIERZMasters M - 40 00:00:4301:24:4803:13:2704:50:2207:03:1208:52:48
200SERAFIŃSKI Mirosław 4266POZNAŃMasters M - 40 00:01:2601:31:1703:25:0004:55:5907:05:0508:53:17
201NIEDZIELA Krzysztof 4300GostyńGOSTYŃMasters M - 40 00:00:3801:14:3303:06:2404:48:5806:55:5108:53:53
202SAMBORSKI Bartosz 4361Wkurw_teamWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2901:25:1503:17:4904:51:2207:04:3308:54:34
203SZWARC Paweł 4211Akademia Mistrzów Sportu / RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:5701:23:5103:16:4804:51:2207:09:3408:54:45
204PISKORSKI Krzysztof 4027WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3901:27:2203:22:1305:02:4407:13:2908:54:50
205HETMAŃSKI Arek 4069LoveLasyBARTOSZEWOSenior II M - 30 00:00:0601:17:0103:06:0504:42:1507:01:3108:54:53
206KUŹMIŃSKI Piotr 4103AGB TorfyALEKSANDRÓW ŁÓDZKISenior II M - 30 00:00:2301:26:5103:13:2404:50:4307:10:4608:55:07
207CHORĄŻY Łukasz 4125Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICASenior II M - 30 00:01:0801:19:1804:38:0207:02:4708:56:58
208JĘDRZEJCZAK Wojciech 4248ŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:4301:17:5703:02:5104:44:1407:10:5508:57:36
209SMARUJ Igor 4309ZIELONA GÓRASenior I M - 20 00:00:2601:23:0003:13:2404:50:3007:09:1408:58:15
210BALCERZAK Mariusz 4172ŁÓDŹMasters M - 40 00:01:0501:23:1603:14:2404:51:2407:07:5608:58:18
211DYSARZ Jan 4382Browar FortunaROKIETNICASenior II M - 30 00:00:1601:18:3403:01:4704:38:4907:05:0908:59:17
212BALCERZAK Robert 4170Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 00:00:2201:19:3203:11:5604:52:0507:10:5308:59:32
213LEBODA Katarzyna 4387Wild Dogs TeamKATOWICESenior II K - 3000:01:1901:21:2003:10:0904:51:0107:09:0408:59:51
214DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 4290ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:5601:23:1703:14:0504:55:0107:19:2609:00:29
215MROTEK Katarzyna 4061On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKISenior II K - 3000:00:5501:23:1703:14:0004:55:0207:19:2609:00:31
216KOWALCZYK Marcin 4184IWINYSenior II M - 30 00:00:3401:16:5703:07:1704:40:4007:04:1709:01:17
217RÓŻANOWSKI Szymon 4357WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0309:02:38
218WASZYK Anita 4398MUAY RUNNING TEAMZALASEWOSenior II K - 3000:00:2701:25:3703:22:3605:05:1407:15:3809:03:22
219STACHURSKI Paweł 4279SŁOMNIKISenior II M - 30 00:00:1201:10:5802:53:3804:34:2507:12:5509:03:58
220WIŚNIEWSKI Dominik 4263WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1301:20:5603:09:1104:47:1407:13:1809:04:16
221GALASIŃSKI Andrzej 4239GRUPA SIGMEOLUBOŃWeteran I M - 50 00:00:1901:19:2003:15:0504:56:5907:15:5609:04:27
222JANASIK Aleksandra 4394MIKOŁÓWMasters K - 4000:00:4701:17:5203:09:3704:55:0307:17:0009:05:43
223MOSKAL Izabella 4160TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4000:00:2801:25:3803:17:2204:56:3407:17:2009:05:55
224GĄSZCZAK Michał 4378Runhogs TychyTYCHYSenior II M - 30 00:01:1001:25:1803:14:2404:55:0607:15:0909:05:55
225RADZIWOŃ Anna 4091Grupa Nienachalnie HeroicznaPOLKOWICEMasters K - 4000:00:3401:25:2003:23:1405:06:0907:22:2809:06:02
226SZAŁAŚNY Piotr 4007TestyOutdoorowe.plKOBIÓRSenior II M - 30 00:00:1901:20:0603:09:0604:44:2007:18:0709:06:15
227SILSKA Sylwia 4178POTASZEMasters K - 4000:01:0601:30:4203:24:2405:05:3607:22:4209:07:56
228SKRZYPCZAK Radosław 4269RoundSpace.plPOZNAŃMasters M - 40 00:00:3501:27:2003:19:2304:58:3707:23:5409:07:59
229KOZŁOWSKA Karolina 4171BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:5901:23:4803:17:0304:59:3607:18:0109:08:33
230BURCZYK Klaudiusz 4258URBANOWICESenior II M - 30 00:00:3501:20:4903:11:3504:48:5507:14:0009:09:12
231WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 4240KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:21:3303:16:4505:03:0607:24:5909:09:51
232SITAK Adam 4071CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 00:01:0401:08:3302:46:2804:25:2907:20:1209:11:24
233WILK Wiktoria 4105WilkiKRAKÓWSenior II K - 3000:01:1401:26:2703:26:3905:09:2907:25:4709:11:36
234WILK Krzysztof 4106WilkiKRAKÓWSenior II M - 30 00:01:1501:26:2603:18:3205:09:3007:25:4609:11:36
235DĄBROWSKI Roman 4037CHOJNICZKIMasters M - 40 00:00:2601:21:2903:13:2404:55:1807:19:4809:13:31
236FRANASZCZYK Marcin 4154Bucharzewo TeamSIERAKÓWMasters M - 40 00:00:1801:22:3503:10:4704:51:2407:19:5109:15:09
237KOSZAREK Andrzej 4102POZNAŃMasters M - 40 00:01:1501:33:5803:33:5805:15:2707:30:4209:15:55
238TYRPA Jarosław 4018CHOCZNIAMasters M - 40 00:00:5401:23:2003:14:4405:02:3507:28:1709:16:47
239OSTÓJ Piotr 4295AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0105:03:3807:25:1709:17:30
240ROGOCZ Maciej 4110Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 00:01:1401:25:1503:27:4405:07:3107:28:3109:19:42
241MARIANOWSKI Krzysztof 4355Kwidzyn BiegaKWIDZYNMasters M - 40 00:00:5201:27:3403:23:1005:04:0607:27:5609:19:57
242ŚRÓDKA Bartłomiej 4026Dżedaje WyklęciTRZEBNICASenior II M - 30 00:00:4701:22:2603:09:2404:46:0307:14:1609:20:04
243KRÓL Mieczysław 4366PolskaOPOLESenior II M - 30 00:00:5301:19:3303:13:4604:58:0107:26:0009:23:10
244KOWALEWSKI Grzegorz 4242KRZEPTÓWWeteran I M - 50 00:01:0801:29:1403:26:3905:03:5207:25:5709:23:14
245DĄBROWSKI Michał 4153Team ZabieganeDniWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2301:25:1803:18:0104:54:3407:28:0709:23:43
246PŁAZA Artur 4148PŁAZA TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:4801:19:4503:01:1604:37:4507:31:2109:23:44
247KARKOWSKA Wiesława 4332Gimna Tarnowo PodgórneBARANOWOWeteran K - 5000:00:1901:27:4403:26:2605:11:0007:29:3109:23:45
248ZEGARMISTRZ Grzegorz 4189KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:2201:25:1103:12:2104:45:0107:20:0509:23:56
249KIERSKI Dariusz 4304PSZCZYNAWeteran I M - 50 00:00:1501:26:5203:26:4005:11:1107:38:4909:26:22
250ŚNIEGOCKA Magdalena 4104Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4000:00:1801:30:4903:34:2205:18:3307:34:4509:26:28
251KUCHARSKI Jakub 4181jku1979GRUSZCZYNMasters M - 40 00:01:1801:31:1603:28:3405:07:2507:38:0709:27:36
252BLICHARSKA Marta 4278Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:00:4501:21:2603:15:5804:56:4107:26:0609:27:39
253KĘDZIELEWSKI Łukasz 4277Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRASenior II M - 30 00:00:4501:21:2503:15:5704:56:4207:26:0709:27:50
254KOSMALA Szymon 4120DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:3701:22:1103:14:1204:55:1707:37:3409:29:20
255CHWIAŁKOWSKI Łukasz 4093LUBINSenior II M - 30 00:01:0101:23:1503:11:2204:54:4007:31:5709:30:15
256MIERZYŃSKI Rafał 4325Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 00:00:4501:22:0603:19:0105:05:1307:45:4009:31:17
257ODWAŻNY Magdalena 4003OdważnyTeam.plSTRONIE ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:4001:23:1503:21:5805:09:0807:37:2409:31:32
258POMIANOWSKI Szymon 4015KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5401:14:4803:10:0005:02:3607:45:2709:31:40
259SZYGENDA Waldemar 4373KONINWeteran I M - 50 00:00:5501:27:5003:28:5905:16:3907:43:3109:31:48
260STUDNICKI Paweł 4135WOLA FILIPOWSKAMasters M - 40 00:00:0601:16:5403:04:3004:55:4207:30:5109:32:38
261GAJDOWSKI Przemysław 4284WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1601:23:0103:21:1005:01:0807:34:3109:33:30
262ŚLUZEK Mirosław 4077WARSZAWAWeteran I M - 50 00:01:0201:21:0203:19:1205:03:0907:35:4909:33:48
263DARSKI Rafał 4063RecamiereWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:3301:19:0803:14:3105:04:1607:37:1509:33:59
264SZNAJDER Joanna 4246GŁUCHOŁAZYMasters K - 4000:00:3101:23:0903:18:5505:05:4707:35:4709:34:22
265BABIAK Bartosz 4139KONINSenior II M - 30 00:01:0501:23:1303:18:5605:09:2607:47:4309:34:59
266TELEON Piotr 4075JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5101:14:4603:01:1904:50:0407:34:4409:35:44
267GŁADYSZEWSKI Jacek 4302McBiegaczePIASECZNOSenior II M - 30 00:00:2501:26:5103:29:3505:10:0507:35:5509:35:50
268SZEREMENT Tomasz 4204Drużyna SzpikuŁUGI UJSKIEMasters M - 40 00:00:1001:19:4003:08:5604:57:0107:36:0309:36:54
269KUCIŃSKA Magdalena 4011BASSET ROLLING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:2701:28:2703:25:0705:09:2007:37:1409:37:31
270SUT Iwona 4073KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:1901:23:0303:20:4605:10:1607:36:5209:39:00
271WAŚCIŃSKI Roman 4187Pędzi - ParaBOJANOWOMasters M - 40 00:01:1301:25:1503:16:4805:06:3507:33:4609:41:57
272DOMIŃCZYK Jakub 4229LEGIONY WilkówGRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:4001:17:5003:04:4604:51:4507:46:0509:43:17
273MĄCZYŃSKI Wiktor 4124WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4001:17:5103:04:4504:51:4607:46:0909:43:20
274BORKOWSKI Łukasz 4095RakFakJuDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:2901:26:0903:25:0305:09:2007:36:4809:43:50
275KOLIBABSKI Radosław 4259Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1901:17:0103:13:2105:03:3407:51:5309:45:32
276POMASKI Paweł 4081Adidas Runner's WarsawWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:1701:23:5103:22:1405:11:5507:46:0309:46:00
277REMLEIN Katarzyna 4400WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1001:34:0603:40:4405:26:3407:48:1609:46:08
278MIERZYŃSKI Rafał 4165Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 00:00:4601:22:0503:19:0105:05:1207:46:2609:47:16
279GAŁKA Marcin 4009JASIEŃSenior II M - 30 00:00:5501:33:2603:36:4405:17:5307:46:3809:47:32
280PIECH Marzena 4147Boot Camp Jaworzno 🇵🇱JAWORZNOSenior II K - 3000:00:3101:23:0003:21:1605:06:1007:47:4309:47:49
281BACA Bartosz 4145Złote Klocki na SznurkuPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3301:27:1903:32:1205:36:3407:58:2309:47:54
282KILIMNIK Tomasz 4303Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II M - 30 00:00:1901:17:0203:19:3705:07:5407:51:5109:48:03
283PELJAK Mariusz 4132SOBÓTKASenior II M - 30 00:00:5701:29:4803:34:4605:21:0307:53:0309:48:48
284BAGIŃSKA Paulina 4190RYDZYNASenior II K - 3000:01:1401:32:0603:28:4905:16:2107:48:1709:49:08
285JAZY Szymon 40981984POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2001:28:5503:35:2805:19:2407:56:3409:49:21
286GRYGORUK Cezary 4186SZCZECINWeteran I M - 50 00:00:1601:23:5003:27:3305:18:2407:49:1209:49:58
287GADAMSKA-KABATA Paulina 4051wkurw_teamGDAŃSKSenior II K - 3000:00:2501:26:4703:33:1405:22:5907:44:5609:50:47
288KOTWA Paweł 4337TumboteamGOŁĘBIEWO WIELKIESenior I M - 20 00:01:1901:34:5003:24:1105:05:1907:44:1109:51:57
289STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 4133KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCESenior II K - 3000:00:5601:29:5003:34:4705:21:3107:53:1509:52:13
290ŁAGODA Łukasz 4343Aktiv RehabilitacjaZAWONIASenior II M - 30 00:00:3601:27:2803:27:4705:19:2907:56:1609:52:58
291BARADZIEJ Bartłomiej 4072TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYSenior II M - 30 00:01:1401:25:1303:16:3705:07:3907:56:3809:53:52
292NOWICKI Marek 4089Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEMasters M - 40 00:01:0601:30:3403:32:1805:26:0107:55:5409:55:17
293OLIVEIRA Magdalena 4236KAMIEŃSKSenior II K - 3000:01:0401:31:1403:39:1905:33:0008:06:2009:56:27
294MILER Robert 4214Biegacze w Radomsku Passion life joyRADOMSKOMasters M - 40 00:01:0401:31:2403:40:3205:33:0108:07:0209:56:28
295MILER Urszula 4213Kolarsko-biegowy klub sportowy RadomskoRADOMSKOMasters K - 4000:01:0301:31:2603:40:3605:33:0308:07:0309:56:29
296ANTOSZCZUK Arkadiusz 4289Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters M - 40 00:00:3001:22:5303:16:4305:13:1307:51:4309:56:45
297BOROWIEC Bartek 4050Pro-Run WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4101:23:1203:15:4105:09:0408:10:2009:58:02
298ŻELAZOWSKA Ola 4049Pro-Run WrocławWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:23:1303:15:4205:09:0508:10:2209:58:04
299BAREJKA Rafał 4142NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLLODZ POLANDMasters M - 40 00:00:3201:33:5603:40:4305:27:1007:56:4909:58:43
300SOBAŃSKA Paulina 4119Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:00:1801:34:1303:47:3805:37:4308:01:2809:58:59
301BIELEŃ Agnieszka 4395MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2701:27:2003:34:2705:24:5908:01:0409:59:02
302SILSKI Marek 4177POTASZEWeteran I M - 50 00:01:0601:32:3503:35:0705:26:2508:06:2010:00:36
303KOSEWSKI Marek 4338GOSTYŃWeteran I M - 50 00:00:3401:31:0403:32:1805:25:2108:00:5610:01:07
304IWASZCZYSZYN Joachim 4297AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:4601:25:4003:26:1605:23:1608:05:5210:02:49
305RAK Cezary 4310Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWSenior II M - 30 00:00:1801:21:1003:19:3305:13:2607:51:5410:04:03
306WYSOCKI Grzegorz 4198Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 00:01:2001:32:0803:37:1005:26:1608:03:4510:04:12
307GIERLACH Jacek 4256STOPA SŁUPSKSŁUPSKSenior II M - 30 00:00:4401:26:0503:22:2904:59:5007:40:3710:04:35
308OLSZEWSKI Michał 4159POLKOWICESenior II M - 30 00:00:1401:23:5503:16:4005:05:2207:48:1610:05:09
309SZYMAŃSKI Mariusz 4197ROKITNO SZLACHECKIESenior II M - 30 00:00:3901:26:2803:24:5505:21:1908:04:2010:05:11
310MODLISZEWSKI Dariusz 4199Orange PolskaSUCHY LASMasters M - 40 00:00:4301:23:2903:19:3305:15:3107:59:5510:05:30
311LEWCZUK Norbert 4252Biegacze pomagaczeŁOSICESenior II M - 30 00:01:0401:27:0303:25:4005:18:1608:03:5610:07:41
312BĄK Oskar 4012DRUŻYNA SZPIKU/ K(r)opka TeamOTWOCKSenior I M - 20 00:00:2301:14:4103:01:0704:41:2508:01:5010:08:14
313KOTYSZ Katarzyna 4233BBL OPOLEOPOLEWeteran K - 5000:00:5301:33:3803:47:0805:37:0408:25:4910:10:38
314KOTYSZ Waldemar 4234BBL OPOLEOPOLEWeteran I M - 50 00:00:5301:33:3703:47:0805:37:0408:25:4810:10:41
315ŁAZAROWICZ Mateusz 4016KŁODZKOSenior I M - 20 00:00:0801:39:1203:49:1008:11:0510:11:14
316PIETRZAK Dariusz 4223WARSZAWAMasters M - 40 00:00:1701:33:5703:44:3105:32:5308:11:1410:13:39
317PIETRZAK Monika 4224WARSZAWAMasters K - 4000:00:1601:33:5903:44:3405:33:3108:11:1610:13:41
318ARGIER Łukasz 4265Biegiem po marzeniaWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5601:30:0503:33:3305:26:2608:16:1310:15:23
319DANOWSKI Jakub 4175MIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:5001:27:4003:26:2305:20:0808:13:0210:15:54
320KOZIOŁ Paweł 4243KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:2001:32:1203:40:2605:36:5708:25:1910:17:27
321KOPKA Tomasz 4029AGB TorfyŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:2401:32:3103:43:3205:35:4008:13:4110:17:35
322KOPKA Elżbieta 4028AGB TorfyŁÓDŹMasters K - 4000:00:2201:32:3103:43:3505:35:3908:13:4210:17:51
323WOJNAR Radek 4308PUNK PARROTWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5901:32:5303:41:1205:30:5208:08:2410:18:30
324JAMRÓZ Wojciech 4047KW GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:01:1001:25:2003:25:0005:15:0908:19:1610:19:00
325SOBKOWIAK Ewa 4356100 MARATHON CLUB POLANDPOZNAŃWeteran K - 5000:01:0201:32:1603:34:4005:36:3908:21:4510:19:04
326PILUJSKI Michał 4218SKRZYNKISenior II M - 30 00:00:4801:27:4903:25:5105:22:3608:14:0310:22:25
327SKOWROŃSKI Janusz 4237WKURW_TEAM / WATAHAPOLKOWICEMasters M - 40 00:00:1501:25:4703:29:5105:35:2008:27:0910:22:26
328FRIEZE Krzysztof 4294Orange PolskaŁÓDŹMasters M - 40 00:00:1201:26:5403:44:1705:38:3908:27:0410:22:28
329FRIEZE Tatiana 4293Droga Do UltraŁÓDŹMasters K - 4000:00:1201:26:5603:45:5305:40:0508:27:0310:22:29
330WIĘCŁAWSKI Robert 4412ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:4401:22:5903:17:1405:30:0608:21:4310:24:00
331KASPRZAK Damian 4253ZŁOTNIKISenior II M - 30 00:00:2201:25:2903:41:4805:39:5608:28:5910:24:30
332KOCHMAŃSKA Marta 4255BOŻKÓWSenior II K - 3000:00:4701:27:4803:37:0905:48:3408:22:3710:24:38
333KASPRZAK Jacek 4254ZŁOTNIKIWeteran I M - 50 00:00:2201:27:3503:41:4805:39:5908:28:5410:25:07
334HACUŚ Tomasz 4155WROCŁAWMasters M - 40 00:01:0701:32:5003:44:5105:42:0508:34:0310:25:21
335DOWNAR-ZAPOLSKA Rita 4220Mom&Daughter RUNWROCŁAWMasters K - 4000:00:2801:33:3003:46:2605:43:5008:25:2910:25:28
336ZABOROWSKA Halina 4273Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran K - 5000:00:2701:36:1403:51:3205:44:0508:18:5510:25:29
337LIPIŃSKI Krzysztof 4326KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYWeteran I M - 50 00:01:0101:41:5804:06:5706:08:4908:55:0310:25:36
338WOJTCZAK Małgorzata 4174OLEŚNICAMasters K - 4000:00:4701:34:0903:47:0405:54:1908:34:2310:25:49
339BAUGÄRTNER Marcin 4335klubsilesia.plWROCŁAWMasters M - 40 00:01:2001:41:1403:51:5205:41:0508:31:0410:26:26
340SZEWCZYK Marek 4179Cybina TeamPOZNAŃWeteran II M - 6000:00:2101:32:4003:47:1205:47:1908:24:5510:28:03
341KACZMAREK Magdalena 4052Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4000:00:2701:39:2503:51:3105:50:0708:33:5810:29:04
342WAŚCIŃSKA Edyta 4188Pędzi - ParaBOJANOWOMasters K - 4000:01:1001:37:4803:49:4405:50:3108:24:1710:29:39
343SKOLIMOWSKA Katarzyna 4350ŻABOKLIKIMasters K - 4000:00:0901:39:3604:01:1805:59:1708:33:4310:30:44
344WICHEREK Maciej 4331ITMBWKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2401:33:1103:49:4406:06:2008:42:0710:31:59
345GAWRON Bartłomiej 4024rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 00:00:4801:33:5703:57:1505:52:5208:32:2410:32:38
346SIKORA Arkadiusz 4141RYBNIKMasters M - 40 00:00:5001:41:3404:22:1706:20:5108:40:5110:32:40
347GRĘZEL-GAWRON Jolanta 4023rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4000:00:4801:34:0703:57:1505:53:1308:32:3410:32:50
348NADULSKI Piotr 4359GoodSpacePILAMasters M - 40 00:01:0401:30:1903:40:4305:46:3708:32:0910:33:28
349BARANIECKI Zbigniew 4330100 Marathon Club PolandPOZNAŃWeteran II M - 6000:01:0101:33:5703:35:5205:36:4108:29:4810:34:06
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
350WALCZUK Paweł 4207WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1701:27:4903:40:3605:47:4108:40:1510:34:46
351NORWA Sylwester 4070JET SET PatkówPATKÓWMasters M - 40 00:01:0401:27:4203:29:5205:34:5008:23:1310:35:16
352TRZPIOLA Tycjan 4030KURACJUSZELEGNICASenior II M - 30 00:00:5101:33:2603:48:0405:49:5208:38:4510:41:43
353WOJDAT Katarzyna 4194Dream RunWARSZAWASenior II K - 3000:00:3701:28:0103:34:0905:30:5908:22:2610:41:55
354DOBROWOLSKA Grażyna 4391Maratończyk DębicaDĘBICAMasters K - 4000:00:2801:39:3704:01:1805:57:3508:32:5910:42:10
355DOLIŃSKI Tomasz 4121UmawianienabieganieTeamWROCŁAWWeteran I M - 50 00:01:0801:46:5104:20:1806:17:0508:49:2510:46:29
356WITKOWSKA Jolanta 4305ŻimbakiWARSZAWAMasters K - 4000:00:2101:39:3803:56:2406:02:1108:44:4910:48:01
KUŹNIAK Szymon 4210LESZNOSenior II M - 30 DNF01:26:22 DNF03:20:37 DNF05:03:51 DNF07:58:57 DNF10:48:16 DNF
358TOKARZ Jerzy 4316BBL KrakówKRAKÓWWeteran II M - 6000:00:3901:34:0003:55:0006:01:5108:43:4610:52:58
359GRZELCZAK Barbara 4201SIECHNICESenior II K - 3000:01:1801:39:3004:00:5105:58:1208:45:4910:53:03
360SZCZAWINSKI Bartosz 4354WARSZAWASenior II M - 30 00:01:1801:29:2903:40:4005:56:1108:42:4711:11:42
361JASIŃSKI Mikołaj 4301UKA WarszawaWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2001:31:3303:54:1306:01:1108:44:5711:12:24
362GMEREK Paweł 4245WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:2104:23:5706:32:2109:34:5111:59:04
363KLIKS Adam 4244WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:3104:23:5806:32:2909:34:5611:59:05
364MAJCHRZAK Marcin 4116Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 00:00:0901:14:5202:59:0304:32:44
365PISULA Paulina 4264Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II K - 3000:00:5401:26:5603:30:0305:20:1207:56:03
DUNIKOWSKA Olga Małgorzata 4013KRAKÓWSenior I K - 20DNF02:06:13 DNF DNF DNF DNF DNF
HOSS Jan 4036WARSZAWASenior II M - 30 DNF01:18:03 DNF DNF DNF DNF DNF
JABŁOŃSKA Agnieszka 4096AGB NygusCHOJNAMasters K - 40DNF01:27:24 DNF04:06:47 DNF DNF DNF DNF
CZEKALSKI Tomasz 4097AGB NygusCHOJNASenior II M - 30 DNF01:27:23 DNF04:06:47 DNF DNF DNF DNF
MENŻYK Urszula 4137LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran K - 50DNF01:51:41 DNF04:30:03 DNF07:12:10 DNF DNF DNF
HOLONA Izabela 4140LUXTORPEDARYBNIKMasters K - 40DNF01:41:42 DNF04:22:21 DNF06:46:58 DNF DNF DNF
KACZOROWSKI Michał 4173ŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:12:39 DNF02:57:51 DNF04:49:36 DNF DNF DNF
MARZEC Łukasz 42251982KOSZALINSenior II M - 30 DNF01:15:58 DNF02:50:25 DNF04:27:42 DNF DNF DNF
SMOTER Wojciech 4238WILKSZYNSenior I M - 20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KORDECKI Łukasz 4260WCHSZTBRZESKOMasters M - 40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KOWALSKI Adam 4286GDANSKSenior II M - 30 DNF01:27:19 DNF03:32:26 DNF05:36:41 DNF DNF DNF
JAKUBAS Grzegorz 4320BB RunnersBIELSKO BIAŁASenior II M - 30 DNF01:04:36 DNF02:46:37 DNF DNF DNF DNF
WŁODARSKA Magdalena 43761977TARNÓWMasters K - 40DNF01:52:51 DNF DNF DNF DNF DNF
PETRYNA Jagoda 4414WROCŁAW Senior II K - 30DNF01:09:50 DNF02:42:25 DNF04:00:39 DNF DNF DNF
NETOLICKÝ Martin 4006BRNOSenior II M - 30 DNF01:36:39 DNF03:49:57 DNF05:53:25 DNF DNF DNF
LUDWIKOWSKI Krzysztof 4045NOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF01:36:26 DNF04:02:22 DNF06:22:10 DNF DNF DNF
MATYJASIAK Konrad 4130RRC WILANÓWWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:21:56 DNF03:15:48 DNF05:28:01 DNF DNF DNF
MASIAREK Maciej 4031PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 DNF01:01:03 DNF02:22:40 DNF03:33:27 DNF05:28:08 DNF DNF
KWAŚNIEWSKI Krzysztof 4288Żywcem ZabieganiWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:14:47 DNF02:56:42 DNF04:28:34 DNF06:52:14 DNF DNF
MUSS Aleksander 4329Ace of SpadesBYDGOSZCZMasters M - 40 DNF01:25:29 DNF03:19:46 DNF05:11:23 DNF08:12:05 DNF DNF
CHRZAN Magdalena 4004KRAKÓWSenior I K - 20DNF01:47:45 DNF04:00:42 DNF05:52:08 DNF08:45:55 DNF DNF
JEDYNAK- DOROSZ Izabela 4268KB ManiacTULCEMasters K - 40DNF01:41:57 DNF04:07:04 DNF06:08:49 DNF08:51:00 DNF DNF
Znaleziono 387 wynik(ów)