BIEG ULTRA TRAIL - 68 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
68 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
387
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
362
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 24km | 34km | 46km | 57km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15
57km
Czas
netto
68km
Czas
brutto
68km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1DOMAŃSKI Patryk 4227#teambiegiwlkpPOZNAŃSenior I M - 20 1M 2400:00:0501:01:4302:24:2903:33:5505:09:0506:30:3507:53:08.2507:53:13.35 6:578,6
2STAŃCO Paweł 4298Przedwojewski Mountain TeamZWARDOŃSenior I M - 20 2M 3600:00:0500:57:5602:19:5603:34:3105:18:2806:48:1808:25:11.0008:25:16.00+00:32:027:258,1
3GRZEGORZAK Michał 4327MECHNICESenior I M - 20 3M 5900:00:5301:17:3202:56:1204:15:0506:06:1007:42:4109:14:42.7509:15:36.55+01:22:238:097,4
4DZIADOWIEC Łukasz 4162CHEŁMEKSenior I M - 20 4M 6100:00:2001:14:3002:51:4904:12:3306:08:0807:41:5009:17:29.6009:17:50.00+01:24:368:117,3
5DAUKSZO Maciej 4340SBRT WarszawaWARSZAWASenior I M - 20 5M 7400:00:0201:11:1102:44:0904:06:4906:05:5407:45:4409:23:32.8509:23:35.70+01:30:228:177,2
6PIETROSZEK Rafał 4410Brubeck Team STRUMIEŃSenior I M - 20 6M 8300:00:0301:04:1202:38:2904:14:2506:15:5707:54:0809:31:43.3009:31:46.70+01:38:338:247,1
7CZUB Piotr 4281GRUPA BIEGOWA'BEZ GRANIC'STRZEGOMSenior I M - 20 7M 10100:01:1101:14:0502:51:0504:19:0406:17:0508:03:4609:48:22.5009:49:34.40+01:56:218:396,9
8KADLCIK Petr 4282KORYTNASenior I M - 20 8M 11400:00:3601:12:3202:53:0404:20:3206:23:4808:05:5709:57:05.1509:57:41.55+02:04:288:466,8
9FLORCZAK Bartosz 4078SiłaOgraWROCŁAWSenior I M - 20 9M 11500:00:1901:16:1403:01:0304:32:3906:40:0708:17:4309:57:30.9509:57:50.85+02:04:378:476,8
10CIESIELSKI Piotr 4151WARSZAWASenior I M - 20 10M 14100:00:2201:22:3203:13:3004:49:2106:59:5808:40:0010:21:31.2510:21:53.95+02:28:409:086,6
11KOROBIJ Krzysztof 4405x lądek special forcesLĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 11M 14400:00:1601:13:5502:59:3404:32:4306:42:1408:25:2410:24:13.8510:24:30.05+02:31:169:106,5
12ZAWROTNIAK Arkadiusz 4058LWÓWEK ŚLĄSKISenior I M - 20 12M 14900:00:3001:22:3703:06:5304:44:1806:56:2608:39:5710:26:21.0510:26:51.85+02:33:389:126,5
12ZAWROTNIAK Paweł 4057KRAKÓWSenior I M - 20 13M 15000:00:3101:22:3603:06:5304:44:1706:56:2508:40:4010:26:20.7510:26:51.85+02:33:389:126,5
14SMARUJ Igor 4309ZIELONA GÓRASenior I M - 20 14M 18200:00:2601:23:0003:13:2404:50:3007:09:1408:58:1510:53:40.1010:54:07.00+03:00:539:366,2
15OSTÓJ Piotr 4295AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 15M 19500:00:0105:03:3807:25:1709:17:3011:10:57.1011:10:58.10+03:17:449:526,1
16IWASZCZYSZYN Joachim 4297AdSystemWROCŁAWSenior I M - 20 16M 24400:00:4601:25:4003:26:1605:23:1608:05:5210:02:4911:59:34.5012:00:21.05+04:07:0710:345,7
17KOTWA Paweł 4337TumboteamGOŁĘBIEWO WIELKIESenior I M - 20 17M 24800:01:1901:34:5003:24:1105:05:1907:44:1109:51:5712:03:15.4012:04:34.60+04:11:2110:385,6
18ŁAZAROWICZ Mateusz 4016KŁODZKOSenior I M - 20 18M 26100:00:0801:39:1203:49:1008:11:0510:11:1412:26:32.5012:26:40.50+04:33:2710:585,5
19BĄK Oskar 4012DRUŻYNA SZPIKU/ K(r)opka TeamOTWOCKSenior I M - 20 19M 26700:00:2301:14:4103:01:0704:41:2508:01:5010:08:1412:32:11.3012:32:34.75+04:39:2111:035,4
Niesklasyfikowani
MASIAREK Maciej 4031PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 DNF01:01:03 DNF02:22:40 DNF03:33:27 DNF05:28:08 DNF DNF DNF DNF--
SMOTER Wojciech 4238WILKSZYNSenior I M - 20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 21 wynik(ów)