BIEG ULTRA TRAIL - 68 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
68 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
387
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
362
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 24km | 34km | 46km | 57km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15
57km
Czas
netto
68km
Czas
brutto
68km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1BAROSZ Natalia 4371MarcinŚwiercTEAM/SprintemDoUltraKRAKÓWSenior II K - 301K 100:00:0501:09:3002:41:0104:00:3105:43:0907:03:5208:26:29.8008:26:35.40 7:268,1
2GUZERA Justyna 4341WROCŁAWSenior II K - 302K 300:01:0701:08:5202:41:3904:05:1305:59:1507:23:4108:46:18.4008:47:25.80+00:20:507:447,8
3KUBACKA Anna 4317KIEŁCZÓWSenior II K - 303K 700:00:0801:07:3502:39:1004:05:0105:57:3407:32:5609:08:28.2509:08:37.15+00:42:018:037,4
4MĄCZKA Martyna 4348KRAKOWSenior II K - 304K 1000:00:1001:15:1602:52:2504:15:4906:08:2107:43:2909:24:45.4009:24:55.80+00:58:208:187,2
5JABŁOŃSKA Sylwia 4380SBG PodbiegKRAKÓWSenior II K - 305K 1200:00:5001:12:1502:51:5704:20:0106:18:4807:53:2209:34:30.2509:35:20.85+01:08:458:267,1
6STĘPIEŃ Kamila 4196OPOLESenior II K - 306K 1300:00:2701:18:0903:01:5204:28:3806:30:0408:06:4209:41:41.4009:42:09.05+01:15:338:337,0
7SZLOSER Anna 4134Monte Kazura TeamWARSZAWASenior II K - 307K 1500:00:0601:14:3303:07:0304:36:3606:30:5808:16:0409:59:35.2509:59:41.70+01:33:068:496,8
8GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 4221DGR Kancelaria Radców PrawnychPOZNAŃSenior II K - 308K 1700:00:1301:18:4803:05:0404:34:3606:43:2908:29:2310:09:56.7510:10:09.90+01:43:348:586,7
9KUŁAKOWSKA Monika 4064DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 309K 1900:00:2201:23:4503:13:3304:48:5306:59:0508:34:5510:15:31.3010:15:53.65+01:49:189:036,6
10POGORZELSKA Katarzyna 4370WARSZAWASenior II K - 3010K 2000:00:2801:19:2303:01:3004:35:3506:49:4608:29:3610:17:37.3510:18:06.10+01:51:309:046,6
11NOWAK Dorota 4136Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3011K 2200:01:0301:30:4603:25:4305:02:3007:00:0408:43:2010:18:39.5010:19:43.10+01:53:079:056,6
12HADZICKA Sylwia 4230Vege RunnersWROCLAWSenior II K - 3012K 2500:00:4001:19:5203:07:2304:50:1707:01:2008:48:5810:25:48.2010:26:28.35+01:59:529:126,5
13LEBODA Katarzyna 4387Wild Dogs TeamKATOWICESenior II K - 3013K 2800:01:1901:21:2003:10:0904:51:0107:09:0408:59:5110:48:57.8510:50:17.55+02:23:429:326,3
14MROTEK Katarzyna 4061On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKISenior II K - 3014K 2900:00:5501:23:1703:14:0004:55:0207:19:2609:00:3110:49:25.3010:50:21.00+02:23:459:336,3
15DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 4290ŁÓDŹSenior II K - 3015K 3000:00:5601:23:1703:14:0504:55:0107:19:2609:00:2910:49:24.9010:50:21.15+02:23:459:336,3
16WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 4240KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 3016K 3300:00:2001:21:3303:16:4505:03:0607:24:5909:09:5110:51:21.4010:51:41.40+02:25:069:346,3
17WASZYK Anita 4398MUAY RUNNING TEAMZALASEWOSenior II K - 3017K 3600:00:2701:25:3703:22:3605:05:1407:15:3809:03:2210:55:48.6010:56:15.90+02:29:409:386,2
18WILK Wiktoria 4105WilkiKRAKÓWSenior II K - 3018K 3700:01:1401:26:2703:26:3905:09:2907:25:4709:11:3611:02:00.9011:03:15.40+02:36:409:446,2
19BLICHARSKA Marta 4278Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3019K 4100:00:4501:21:2603:15:5804:56:4107:26:0609:27:3911:28:25.2011:29:10.95+03:02:3510:075,9
20KUCIŃSKA Magdalena 4011BASSET ROLLING TEAMWARSZAWASenior II K - 3020K 4500:00:2701:28:2703:25:0705:09:2007:37:1409:37:3111:42:18.1011:42:45.70+03:16:1010:195,8
21BAGIŃSKA Paulina 4190RYDZYNASenior II K - 3021K 4600:01:1401:32:0603:28:4905:16:2107:48:1709:49:0811:45:57.7511:47:11.75+03:20:3610:225,8
22REMLEIN Katarzyna 4400WROCŁAWSenior II K - 3022K 4700:00:1001:34:0603:40:4405:26:3407:48:1609:46:0811:47:11.1511:47:21.85+03:20:4610:235,8
23SOBAŃSKA Paulina 4119Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3023K 4800:00:1801:34:1303:47:3805:37:4308:01:2809:58:5911:47:18.7511:47:37.45+03:21:0210:245,8
24GADAMSKA-KABATA Paulina 4051wkurw_teamGDAŃSKSenior II K - 3024K 4900:00:2501:26:4703:33:1405:22:5907:44:5609:50:4711:47:18.3011:47:44.05+03:21:0810:245,8
25BIELEŃ Agnieszka 4395MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3025K 5000:00:2701:27:2003:34:2705:24:5908:01:0409:59:0211:51:50.7011:52:18.35+03:25:4210:285,7
26OLIVEIRA Magdalena 4236KAMIEŃSKSenior II K - 3026K 5100:01:0401:31:1403:39:1905:33:0008:06:2009:56:2711:51:19.8511:52:23.95+03:25:4810:275,7
27STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 4133KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCESenior II K - 3027K 5400:00:5601:29:5003:34:4705:21:3107:53:1509:52:1311:55:59.4011:56:56.35+03:30:2010:315,7
28PISULA Paulina 4264Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II K - 3028K 5500:00:5401:26:5603:30:0305:20:1207:56:0312:01:11.1512:02:05.70+03:35:3010:365,7
29PIECH Marzena 4147Boot Camp Jaworzno 🇵🇱JAWORZNOSenior II K - 3029K 5600:00:3101:23:0003:21:1605:06:1007:47:4309:47:4912:04:02.4512:04:34.15+03:37:5810:385,6
30ŻELAZOWSKA Ola 4049Pro-Run WrocławWROCLAWSenior II K - 3030K 5700:00:4001:23:1303:15:4205:09:0508:10:2209:58:0412:07:48.0012:08:28.70+03:41:5310:425,6
31KOCHMAŃSKA Marta 4255BOŻKÓWSenior II K - 3031K 5800:00:4701:27:4803:37:0905:48:3408:22:3710:24:3812:16:18.3012:17:05.50+03:50:3010:495,5
32WOJDAT Katarzyna 4194Dream RunWARSZAWASenior II K - 3032K 6600:00:3701:28:0103:34:0905:30:5908:22:2610:41:5512:32:55.1012:33:32.55+04:06:5711:045,4
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
33GRZELCZAK Barbara 4201SIECHNICESenior II K - 3033K 7300:01:1801:39:3004:00:5105:58:1208:45:4910:53:0312:59:30.8513:00:48.90+04:34:1311:275,2
Niesklasyfikowani
PETRYNA Jagoda 4414WROCŁAW Senior II K - 30DNF01:09:50 DNF02:42:25 DNF04:00:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 34 wynik(ów)