Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2021-07-15 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 68 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 486 |
Wystartowało : | 420 |
Nie ukończyło : | 38 |
Ukończyło : | 382 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I K - 20 | Senior I M - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Moment startu | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKRZYPCZYK Paulina | 4363 | TEAM FRUN | TYCHY | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:00:01 | 01:06:59 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
SZULTK Magdalena | 4147 | GDYNIA | Senior II K - 30 | 2021-07-17 04:59:55 | 01:07:14 DNF | |||
3 | DETTLAFF Patrycja | 4380 | MIKOŁAJCZAK ULTRA TEAM | NOWA IWICZNA | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:08:34 | 01:13:50 | |
4 | DRAGANEK Ewelina | 4205 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:20:07 | 01:17:23 | ||
5 | SZYMAŃSKA Agata | 4466 | GDAŃSK | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:52:04 | 01:19:28 | ||
6 | KWIATEK Agnieszka | 4202 | ORZESZE | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:34:09 | 01:19:47 | ||
7 | ŁABĘCKA Agata | 4371 | KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:22:44 | 01:20:39 | |
8 | RZEŹNICZEK Anna | 4438 | STOWARZYSZENIE DZIAŁAMY RAZEM | KOWALEWO POMORSKIE | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:06:39 | 01:22:21 | |
9 | CHMIEL Joanna | 4213 | FOREST GANG&TEDDY | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:02:48 | 01:22:32 | |
10 | OSMOLAK Agnieszka | 4316 | AGNIESZKA OSMOLAK | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:02:30 | 01:22:51 | |
11 | CZAPRAN Magdalena | 4181 | PYSKOWICE | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:02:49 | 01:22:52 | ||
12 | NIESPODZIANA Anna | 4460 | ROGOŹNO | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:01:07 | 01:24:19 | ||
13 | KONIECZNY Justyna | 4060 | NRP PYSKOWICE | PYSKOWICE | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:15:32 | 01:24:42 | |
14 | JACKOWIAK Agnieszka | 4030 | RUNNERS'S POWER | ŚREM | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:00:09 | 01:25:20 | |
15 | GÓRNA Jagoda | 4029 | WKURW_TEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:30:39 | 01:25:26 | |
16 | RYCHEL-MANTUR Dominika | 4115 | KATOWICE | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:19:53 | 01:25:49 | ||
17 | SOLDON Katarzyna | 4249 | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:29:00 | 01:26:16 | ||
18 | SEDLATA Michaela | 4108 | RAL 3015 | NYMBURK | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:06:34 | 01:27:18 | |
19 | MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela | 4053 | PYSKOWICE | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:02:49 | 01:27:26 | ||
20 | DWORNIK Małgorzata | 4166 | WARCZĄCE SZPRYCHY | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:00:14 | 01:27:41 | |
21 | KOPCZYŃSKA Marta | 4159 | KWIATY U BEATY SWARZĘDZ | SWARZĘDZ | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:00:39 | 01:28:47 | |
22 | DZIĘGIELEWSKA Dominika | 4078 | LIPA | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:13:39 | 01:29:09 | ||
23 | ŚWIĘTONIOWSKA Justyna | 4126 | STGRZ | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:17:45 | 01:29:20 | |
24 | OWCZARCZAK Monika | 4272 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:22:35 | 01:29:23 | ||
25 | SMOLAK Agata | 4331 | WOLSZTYN | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:25:23 | 01:30:41 | ||
26 | KIEŁBOWICZ Aneta | 4050 | SŁYNNI KENIJCZYCY | GNIEZNO | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:00:18 | 01:31:25 | |
27 | PETRUS Karolina | 4240 | KATOWICE | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:00:11 | 01:31:58 | ||
28 | WÓJCIAK Ewelina | 4055 | WARRIORS ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:02:31 | 01:32:23 | |
29 | OLESIŃSKA Martyna | 4244 | W POGONI ZA DUCHEM | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:03:38 | 01:32:38 | |
CZERNICKA Magdalena | 4368 | YNO ULTRA | ZWONOWICE | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:15:24 | 01:32:53 DNF | ||
31 | SWĘDZIOŁ Monika | 4245 | W POGONI ZA DACHEM | SOSNOWIEC 18 | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:03:38 | 01:33:03 | |
32 | BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia | 4151 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:01:22 | 01:34:30 | ||
WYSZOMIRSKA Agnieszka | 4461 | ŚWIDNICA | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:29:33 | 01:35:12 DNF | |||
34 | GROMADZKA Justyna | 4357 | KOBIETY WATAHA | BYTOM | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:01:01 | 01:35:18 | |
WIELICZKO Dagmara | 4033 | ZONE RUNNERS | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:16:40 | 01:36:16 DNF | ||
36 | LEONARSKA Małgorzata | 4072 | SZEREGOWY BIEGACZ/DZIKI BIEG | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:00:14 | 01:36:46 | |
37 | KROPIAK Katarzyna | 4049 | VEGE RUNNERS | SOCHACZEW | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:03:45 | 01:38:30 | |
38 | MULARCZYK Marta | 4034 | WKURW_TEAM | TORUŃ | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:20:17 | 01:38:44 | |
Przekroczony limit czasu: 14:30:00 | ||||||||
39 | PARTYKA Maja | 4161 | PIŁA | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:00:31 | 01:53:57 | ||
40 | COP Anna | 4405 | SILESIA ULTRA MOUNTAIN TEAM | KATOWICE | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:13:57 | 01:55:27 | |
SZCZYGIELSKA Patrycja | 4222 | MODLISZEWO K. GNIEZNA | Senior II K - 30 | 2021-07-17 05:22:47 | 02:01:18 DNF |
Znaleziono 41 wynik(ów)