Organizator : | Uczniowski Klub Sportowy „WYSPA”, Gmina Wolin. |
Data : | 2021-09-26 |
Miejsce : | Wolin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 126 |
Wystartowało : | 117 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 115 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Gmina Wolin | Lap 5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁUCZKO Grzegorz | 59 | NATURAL BORN RUNNERS TEAM | POZNAŃ | M30-39 | 1 | M 4 | 00:19:11 | 00:38:56.40 | 3:53 | 15.4 (100%) | |||
2 | SZLACHTA Jakub | 104 | SZCZECIN | M30-39 | 2 | M 6 | 00:19:22 | 00:40:29.30 | +00:01:32 (3.8%) | 4:02 | 14.8 (96.1%) | |||
3 | JASIUCHNA Marek | 44 | JASIUCHNA TEAM | ŚWINOUJŚCIE | M30-39 | 3 | M 9 | 00:21:29 | 00:43:50.30 | +00:04:53 (11.2%) | 4:23 | 13.7 (89.0%) | ||
4 | ZAWADZKI Mateusz | 119 | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M30-39 | 4 | M 12 | 00:22:00 | 00:44:30.85 | +00:05:34 (12.5%) | 4:27 | 13.5 (87.7%) | |||
5 | GAWLE Łukasz | 39 | UNITY LINE | ŚWINOUJŚCIE | M30-39 | 5 | M 14 | 00:21:38 | 00:44:53.70 | +00:05:57 (13.3%) | 4:29 | 13.4 (87.0%) | ||
6 | MAJKA Dariusz | 62 | ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M30-39 | 6 | M 17 | 00:22:41 | 00:45:54.25 | +00:06:57 (15.2%) | 4:35 | 13.1 (85.1%) | ||
7 | ZAJĄC Maciej | 116 | ŚWINOUJŚCIE | M30-39 | 7 | M 18 | 00:22:40 | 00:46:05.65 | +00:07:09 (15.5%) | 4:36 | 13 (84.4%) | |||
8 | DZHUHAN Andrii | 33 | SWINOUJSCIE | M30-39 | 8 | M 19 | 00:21:32 | 00:46:22.20 | +00:07:25 (16.0%) | 4:38 | 12.9 (83.8%) | |||
9 | MAĆKOWIAK Piotr | 61 | ŚWINOUJŚCIE | M30-39 | 9 | M 22 | 00:22:37 | 00:47:02.00 | +00:08:05 (17.2%) | 4:42 | 12.8 (83.1%) | |||
10 | KALETA Paweł | 47 | ŚWINOUJŚCIE | M30-39 | 10 | M 27 | 00:24:49 | 00:48:12.00 | +00:09:15 (19.2%) | 4:49 | 12.4 (80.5%) | |||
11 | ZIÓŁKOWSKI Rafał | 121 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M30-39 | 11 | M 34 | 00:23:47 | 00:50:26.60 | +00:11:30 (22.8%) | 5:02 | 11.9 (77.3%) | ||
12 | CHADAŚ Jarosław | 22 | GOLENIÓW | M30-39 | 12 | M 36 | 00:24:37 | 00:51:56.90 | +00:13:00 (25.0%) | 5:11 | 11.6 (75.3%) | |||
13 | ZAMARA Zbigniew | 118 | ŚWINOUJŚCIE | M30-39 | 13 | M 40 | 00:23:20 | 00:52:54.70 | +00:13:58 (26.4%) | 5:17 | 11.3 (73.4%) | |||
14 | RAJCHEL Marcin | 89 | POLICE | M30-39 | 14 | M 51 | 00:27:09 | 00:56:00.00 | +00:17:03 (30.5%) | 5:36 | 10.7 (69.5%) | |||
15 | SOJKA Krzysztof | 100 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M30-39 | 15 | M 55 | 00:26:22 | 00:57:10.15 | +00:18:13 (31.9%) | 5:43 | 10.5 (68.2%) | ||
16 | KOŁYSZKO Piotr | 49 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M30-39 | 16 | M 57 | 00:28:16 | 00:59:13.35 | +00:20:16 (34.2%) | 5:55 | 10.1 (65.6%) |
Znaleziono 16 wynik(ów)