Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2021-05-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 230 km |
Zgłoszonych : | 79 |
Wystartowało : | 73 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 73 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Najlepsza drużyna | K-OPEN | M-OPEN | Znawca dziejów | Kadeci K | Kadeci M | Juniorzy K | Juniorzy M | Seniorzy Młodsi K | Seniorzy Młodsi M | Seniorzy Starsi K | Seniorzy Starsi M | Mastersi K | Mastersi M | Weterani Młodsi K | Weterani Młodsi M | Weterani Starsi K | Weterani Starsi M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15 | Dzień 16 | Dzień 17 | Dzień 18 | Dzień 19 | Dzień 20 | Dzień 21 | Dzień 22 | Dzień 23 | Dzień 24 | Dzień 25 | Dzień 26 | Dzień 27 | Dzień 28 | Dzień 29 | Dzień 30
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRZYBYŁA Magdalena | 26 | RYDUŁTOWY | Seniorzy Młodsi K | 25 | |||
2 | JANCZYK Grzegorz | 5 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWĄ PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | Mastersi M | 12 | ||
3 | PACEK Mirosław | 32 | SEROCK | Weterani Młodsi M | 30 | |||
4 | FILAR Anna | 44 | BYTOM | Mastersi K | 30 | |||
5 | WYSZYŃSKA Agnieszka | 49 | MDK BOGUCICE-ZAWODZIE | SIEWIERZ | Mastersi K | MDK BOGUCICE ZAWODZIE | 30 | |
6 | KRUPA Aleksandra | 50 | MOSTKOWO | Seniorzy Młodsi K | 30 | |||
7 | SANDACH Stefan | 66 | MOTYWATORNIA TEAM /ZIELONA LAGUNA TEAM | GDYNIA | Weterani Starsi M | 12 | ||
8 | KUBIK Henryk | 71 | WIELUŃ | Weterani Młodsi M | 17 | |||
9 | SZNAJDER Mirosław | 48 | CHORZÓW | Mastersi M | 30 | |||
10 | ZYCH Małgorzata | 27 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi K | 22 | |||
11 | KAPUSCINSKA Maja | 18 | OPOLE | Weterani Młodsi K | 15 | |||
12 | BRZEZIŃSKI Andrzej | 51 | LUNRUNS | OLKUSZ | Weterani Starsi M | LANRUNS | 21 | |
13 | MANDRYSZ Aleksandra | 56 | NORDIC WALKING LYSKI | LYSKI | Mastersi K | Nordic walking Lyski | 30 | |
14 | WOŁOSZYN Wojciech | 7 | WISEŁKA | MYŚLENICE | Seniorzy Starsi M | 28 | ||
15 | GONET Radosław | 52 | GONET TEAM | KROSNO | Mastersi M | 30 | ||
16 | MUSIAŁ Paweł | 60 | WARSZAWA | Mastersi M | 30 | |||
17 | KUPCZYK Radosław | 10 | NOWY TARG | Weterani Młodsi M | 9 | |||
18 | ZDANCEWICZ Paulina | 45 | SOSNOWIEC | Seniorzy Młodsi K | MDK BOGUCICE ZAWODZIE | 30 | ||
19 | BOCHYNEK Ryszard | 63 | GRODKÓW | Weterani Starsi M | 30 | |||
20 | SZYNAKA Karol | 33 | ZIELONA GÓRA | Seniorzy Starsi M | 30 | |||
21 | DYLUS Artur | 61 | CHORZÓW | Seniorzy Starsi M | 30 | |||
22 | POLAK Łukasz | 39 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | Mastersi M | 30 | ||
23 | WÓJCIK Agnieszka | 14 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | Seniorzy Starsi K | 30 | |||
24 | WIKA-CZARNOWSKI Ryszard | 72 | GDYNIA | Weterani Młodsi M | 9 | |||
25 | GDANIEC Anna | 29 | STAROGARD GDAŃSKI | Mastersi K | 9 | |||
26 | ZAJĄC Łukasz | 19 | KS KROTOSZ KROTOSZYN | KROTOSZYN | Mastersi M | 29 | ||
27 | KOWALCZUK Dariusz | 67 | ALIPLAST RUNNING TEAM | LUBLIN | Seniorzy Starsi M | 13 | ||
28 | BIAŁEK Paweł | 46 | SZCZECIN | Seniorzy Starsi M | 30 | |||
Poniżej dystansu minimalnego: 46,0 km | ||||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | LESNER Adrian | 75 | B3 ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | Seniorzy Starsi M | 30 | ||
30 | SZYGUŁA Anna | 77 | MK TEAM | KATOWICE | Weterani Młodsi K | 30 | ||
31 | KITA Ewelina | 8 | LUBOŃ | Seniorzy Starsi K | 10 | |||
32 | DZIEPAK Piotr | 76 | WOLA MROKOWSKA | Mastersi M | 30 | |||
33 | KRUCZEK Paweł | 65 | KRAKÓW | Seniorzy Starsi M | 30 | |||
34 | WSZELAKI Dominik | 74 | JW 2771 | KRAKÓW | Seniorzy Starsi M | 30 | ||
35 | MALUCHNIK Marek | 20 | GARAŻ NASIELSK | NASIELSK | Mastersi M | 30 | ||
36 | MIKETA Marek | 28 | RYBNIK | Mastersi M | 19 | |||
37 | ZĄBCZYŃSKI Dominik | 1 | BIEGIGORSKIE.PL | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Młodsi M | BiegiGorskiePL | 19 | |
38 | SMOROŃ Krzysztof | 22 | SMOKO-RALLY-TURISMO | RYBNIK | Mastersi M | 30 | ||
39 | PALMER Aneta | 64 | POLSKA RUNNING TEAM | SUNNYSIDE, NY | Seniorzy Starsi K | 19 | ||
40 | KACPRZAK Sławek | 54 | RAZEM TRENUJEMY SPORT /LZS JUSTYNÓW | JUSTYNÓW | Mastersi M | 28 | ||
41 | CISZEWSKA Danuta | 17 | GRUPA REKONSTRUKCJI HISTORYCZNEJ 13PP W PUŁTUSKU | PUŁTUSK | Seniorzy Starsi K | 30 | ||
42 | SKRZYPCZYŃSKI Sebastian | 59 | ZIELONA GÓRA | Mastersi M | 25 | |||
43 | SPYCHALSKI Zdzisław | 9 | WIERZBICZANY | Weterani Młodsi M | 30 | |||
44 | KARPAŁA Hanna | 79 | SKAWINA | Weterani Młodsi K | 17 | |||
45 | BOCZULA Krzysztof | 55 | WROCŁAW | Weterani Młodsi M | 24 | |||
46 | SKRZYPACZ Edyta | 47 | AMATORKA | BOLESŁAWIEC | Seniorzy Starsi K | 30 | ||
DNC | CEGLARZ Kamil | 70 | KOZIENICE | Seniorzy Starsi M | 30 | |||
48 | WÓJCIK Robert | 13 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | Seniorzy Starsi M | 30 | |||
49 | DĘBIŃSKA Adela | 21 | LEGION HDK | SZCZECINEK | Seniorzy Starsi K | 30 | ||
50 | SANZ Diego | 31 | CZELADŹ | Seniorzy Starsi M | MDK BOGUCICE ZAWODZIE | 30 | ||
51 | STAŃCZYK Krzysztof | 34 | KB V-MAX ADAMÓW | WARSZAWA | Weterani Starsi M | 30 | ||
52 | PIONTEK Elżbieta | 35 | BYDGOSZCZ | Weterani Starsi K | 30 | |||
53 | ANDREJCZUK Wiatek | 73 | KLEOSIN | Weterani Młodsi M | 30 | |||
54 | PODKAŃSKI Krzysztof | 38 | INOWROCŁAW | Weterani Młodsi M | 27 | |||
55 | KRZYSIAK Anna | 58 | OWCZARNIA | Mastersi K | 30 | |||
56 | PRZYBYŁA Kinga | 24 | NAPALONE DZIKI | BIERAWA | Mastersi K | 30 | ||
57 | MILERT Jolanta | 42 | NORDIC WALKING LYSKI | GASZOWICE | Mastersi K | Nordic walking Lyski | 18 | |
58 | NITCZYŃSKA NOCULA Magdalena | 40 | GDYNIA | Seniorzy Starsi K | 30 | |||
59 | BROMBOSZCZ Barbara | 41 | CHORZÓW | Mastersi K | 30 | |||
60 | PATERAK Robert | 57 | WKB META LUBLINIEC | GRODZIEC, OZIMEK | Seniorzy Starsi M | WKB Meta Lubliniec | 27 | |
61 | SUSKI Daniel | 62 | BOCIEK WADOWICE | WADOWICE | Mastersi M | 30 | ||
62 | PACHUT Krzysztof | 16 | NOCETTA RUNNERS | RZYM | Mastersi M | 29 | ||
63 | KASPROWICZ Piotr | 78 | JW 1515 | BYDGOSZCZ | Seniorzy Starsi M | 30 | ||
64 | CHOLEWA Jerzy | 25 | POZNAŃ | Weterani Starsi M | 17 | |||
65 | WOSZCZAK Krystian | 37 | LĘDZINY | Seniorzy Starsi M | 25 | |||
66 | SIWEK Grzegorz | 6 | LANRUNS | LANCKORONA | Mastersi M | LANRUNS | 30 | |
67 | SARNECKA Sylwia | 30 | CZELADŹ | Seniorzy Młodsi K | MDK BOGUCICE ZAWODZIE | 30 | ||
68 | BURDA Katarzyna | 12 | PSZÓW | Mastersi K | 30 | |||
69 | WRÓBLEWSKA Dominika | 69 | PRUSZCZ | Seniorzy Młodsi K | 22 | |||
70 | PRZYBYLAK Paweł | 15 | LESZNO | Weterani Młodsi M | 26 | |||
71 | CHYŁA Dawid | 23 | LUBICZ GÓRNY | Seniorzy Starsi M | 30 | |||
72 | DZIEDZIC Józef | 11 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Weterani Młodsi M | 30 | ||
73 | OBOLEWICZ Karol | 2 | WARSZAWA | Seniorzy Starsi M | 18 |
Znaleziono 73 wynik(ów)