Organizator : | Fundacja Nasza Historia |
Data : | 2023-05-20 |
Miejsce : | Nowy Dwór Mazowiecki |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 537 |
Wystartowało : | 472 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 472 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | RECKITT BENCKISER | JULIA NIKOŁAJUK KRZYSZTOF KRZYŻANOWSKI DARIUSZ ŻAGLEWSKI | 00:21:57.35 00:22:52.15 00:23:01.00 | 01:07:50.000 |
2 | WESOŁE MISIE | ARKADIUSZ NAWROT MAGDALENA KOCIEŃSKA ARTUR BIEL | 00:22:02.90 00:23:14.85 00:23:44.65 | 01:09:00.000 |
3 | BATALION WSPARCIA INŻYNIERYJNEGO | DOMINIK KAWALEC KONRAD MOLSA KLAUDIA PERKOWSKA | 00:20:03.15 00:21:42.55 00:27:57.55 | 01:09:42.000 |
4 | 64 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W POMIECHÓWKU | ARKADIUSZ PAJDOSZ DANIEL KOZŁOWSKI PAULINA BARAN | 00:18:41.60 00:23:15.55 00:27:50.90 | 01:09:46.000 |
5 | AKTYWNOŚĆ RODZI POZYTYWNOŚĆ | ŁUKASZ GADOMSKI ADAM SKRZYŃSKI WIOLETA RUCIŃSKA | 00:22:06.70 00:24:32.15 00:26:01.45 | 01:12:39.000 |
6 | EAZYMUT.PL | Mateusz Śliwiński MATEUSZ NAGALSKI MARTYNA NAGALSKA | 00:18:02.20 00:28:13.65 00:28:13.75 | 01:14:28.000 |
7 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | RAFAŁ OLEJNIK SEBASTIAN SIKORA AGNIESZKA DMOCHOWSKA | 00:21:21.85 00:25:18.05 00:29:38.15 | 01:16:17.000 |
8 | ROZBIEGAMY NOWY DWÓR | DANIEL NOWAK DARIUSZ BAGNICKI MARTA DANISZEWSKA | 00:24:40.70 00:25:14.05 00:26:26.85 | 01:16:20.000 |
9 | ROCH JASIENICA | PAWEŁ NOWAK MAGDALENA LESZCZYŃSKA OLGA NOWAK | 00:22:25.70 00:26:12.55 00:27:49.20 | 01:16:26.000 |
10 | CONSULTRISK | MARIUSZ PECIO MATEUSZ ZIMNY PATRYCJA KOMORZYCKA | 00:25:00.50 00:25:14.60 00:26:22.35 | 01:16:36.000 |
11 | WKURW_TEAM | ALEKSANDRA SZAFRAŃSKA TOMASZ SZAFRAŃSKI KRZYSZTOF JUKIEWICZ | 00:23:44.05 00:27:19.15 00:27:26.30 | 01:18:29.000 |
12 | KOŃ TROJAŃSKI | HELENA PAWŁOWSKA BARTOSZ PAWŁOWSKI RENATA GODLEWSKA | 00:24:12.85 00:26:47.90 00:27:32.95 | 01:18:31.000 |
13 | BIGDUCK | WIKTOR DĄBROWSKI MACIEJ RÓŻALSKI MAŁGORZATA NARCZYK | 00:23:34.90 00:25:44.00 00:30:09.10 | 01:19:27.000 |
14 | SZKOŁA PODOFICERSKA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ | MARCIN OKRZEJSKI NATALIA KUZIEL SEBASTIAN CAŁKA | 00:25:57.15 00:26:42.85 00:28:16.00 | 01:20:55.000 |
15 | LECĘ BO CHCĘ | DAMIAN KWIATKOWSKI MAREK STYŚ MONIKA STANISZEWSKA | 00:24:50.15 00:24:57.80 00:32:02.50 | 01:21:49.000 |
16 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | ŁUKASZ KOSKA MAJA KWAPIŃSKA KASIA SZATKOWSKA | 00:28:09.40 00:28:14.75 00:28:20.05 | 01:24:43.000 |
17 | BABECZKI BEZ TŁUSZCZU | DAGMARA MALINOWSKA AGATA BEREDA KAROLINA STASIŃSKA | 00:28:06.70 00:28:20.50 00:30:18.90 | 01:26:44.000 |
18 | BIELANY BIELANY | ADAM JASTRZĘBSKI SEBASTIAN MRÓZ OLGA STYPKA SORDYL | 00:28:59.00 00:28:59.45 00:29:13.60 | 01:27:11.000 |
19 | QMS | ALEKSANDRA MOTYCZYŃSKA ARTUR KMIECIŃSKI ANDŻELIKA PODRECKA | 00:28:03.15 00:28:52.45 00:30:35.15 | 01:27:30.000 |
20 | WYBIEGAJ SIEBIE | BARTOSZ GAWROŃSKI MACIEJ KARCZEWSKI AGATA GAWROŃSKA | 00:29:46.05 00:30:15.70 00:30:44.65 | 01:30:45.000 |
21 | JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE | ROBERT SADOWSKI Mariola Wiktorska MONIKA GRABOWSKA | 00:26:49.10 00:29:29.30 00:39:18.80 | 01:35:36.000 |
22 | HUNGRY&ANGRY | MICHAŁ TARAŁA ADAM CIEŚLAK MAGDALENA ORŁOWSKA | 00:32:11.50 00:32:13.80 00:32:38.50 | 01:37:02.000 |
23 | RUNCROSS ROZGARTY | KRZYSZTOF KOZŁOWSKI KATARZYNA WALENTYN AGNIESZKA ZIELIŃSKA | 00:25:41.30 00:36:35.75 00:36:38.25 | 01:38:54.000 |
24 | WOLO SCHRONISKO PŁOCK | MALWINA ŚLUBOWSKA KATARZYNA ŚLUBOWSKA KATARZYNA OSIECKA-SAJNOG | 00:31:11.95 00:34:12.60 00:34:12.90 | 01:39:35.000 |
25 | WKS MODLIN | SEBASTIAN SOSIŃSKI MAGDALENA RÓŻYCKA NATALIA WNUKOWSKA | 00:34:31.25 00:34:32.50 00:34:32.85 | 01:43:35.000 |
26 | KRÓLOWE ŻYCIA | DAMIAN SZCZYGIELSKI AGNIESZKA MALINOWSKA ARLETA OLEJNICZAK | 00:33:52.45 00:39:25.05 00:39:25.25 | 01:52:42.000 |
Znaleziono 26 wynik(ów)