BIEGOWA EKSPEDYCJA KILIMANDŻARO
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-10-27
Miejsce : Polska
Dystans : 350 km
Zgłoszonych : 82
Wystartowało : 69
Nie ukończyło : 65
Ukończyło : 4
Na trasie : 65
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1STRZELEC Tomasz 6GRYFINOM-OPEN 1M 1059:59:36.019d 02:05:51350,0+00:00:0010:175,8
2MUCHA Grzegorz 40ŁÓDŹM-OPEN 2M 2066:56:17.015d 02:08:08350,0+06:56:5811:285,2
3PODKAŃSKI Krzysztof 45INOWROCŁAWM-OPEN 3M 3036:01:19.017d 01:29:26284,6+7:357,9
4KULCZAK Paweł 16BRODOWOM-OPEN 4M 4049:49:42.021d 03:19:26210,8+14:104,2
5STEFANICKI Marek 27ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 5M 5037:41:32.019d 01:35:39209,5+10:475,6
6BARAN Adam 39TARNOBRZEGM-OPEN 6M 6035:35:08.020d 01:15:23206,2+10:215,8
7MORAWSKI Piotr 5OTWOCKM-OPEN 7M 7042:19:48.020d 02:26:40199,6+12:434,7
8KROK Krzysztof 42MUSZYNAM-OPEN 8M 8027:01:32.015d 01:46:12143,1+11:195,3
9GRYGIELEWICZ Leszek 25BEZRZECZEM-OPEN 9M 9012:50:02.021d 00:37:02129,4+5:5610,1
10KASPRZAK Artur 10MIERZYNM-OPEN 10M 10009:54:10.019d 01:13:09122,5+4:5112,4
11SEMENIUK Igor 21SZCZECINM-OPEN 11M 11012:33:31.019d 00:47:26113,7+6:379,1
12BATOR Zbigniew 59WARSZAWAM-OPEN 12M 12013:45:55.08d 01:17:1996,6+8:327,0
13SURDACKI Jerzy 56GRYFINOM-OPEN 13M 13009:43:23.09d 01:15:3095,3+6:079,8
14KARCZEWSKI Mariusz 12GRYFICEM-OPEN 14M 14007:58:59.021d 00:59:1990,6+5:1711,4
15SIWAK Łukasz 49SZCZECINM-OPEN 15M 15016:29:59.012d 00:30:5987,8+11:165,3
16BURYTA Maciej 15SZCZECINM-OPEN 16M 16017:16:39.021d 00:57:0583,9+12:214,9
17SPLONSKOWSKI Krzysztof 34SZCZECINM-OPEN 17M 17007:31:26.019d 01:21:5481,3+5:3310,8
18PIETRUSZKA Sławomir 4671-665 SZCZECINM-OPEN 18M 18013:59:36.016d 02:48:1780,7+10:245,8
19SACHARSKI Bartłomiej 22SZCZECINM-OPEN 19M 19005:33:58.017d 00:49:3661,9+5:2311,1
20LITWINCZUK Gabriel 47KLUCZEM-OPEN 20M 20007:24:31.014d 01:09:1358,3+7:377,9
21OKRÓJ Dawid 30WARSZAWAM-OPEN 21M 21011:52:22.020d 00:25:5458,2+12:144,9
22CICHOCKI Jakub 35SZCZECINM-OPEN 22M 22005:37:50.014d 00:57:2056,9+5:5610,1
23WOŹNIAK Mariusz 33GRÓJECM-OPEN 23M 23005:26:25.012d 00:30:4453,4+6:069,8
24PAPROCKI Marcin 9SZCZECINM-OPEN 24M 24005:11:45.07d 01:06:4452,1+5:5910,0
25PĘKAŁA Piotr 50KOSZALINM-OPEN 25M 25003:59:09.010d 00:46:3750,3+4:4512,6
26WAHN Przemysław 69SZCZECINM-OPEN 26M 26004:20:13.05d 01:52:2545,5+5:4310,5
27SOWA Krzysztof 36SZCZECINM-OPEN 27M 27003:16:08.016d 00:33:5936,9+5:1811,3
28OLECH Bogusław 58PRZECŁAWM-OPEN 28M 28024:01:29.06d 05:49:0835,9+40:101,5
29DZIEDZIC Józef 67WOŁOMINM-OPEN 29M 29008:19:36.06d 02:09:2635,4+14:064,3
30MACULEWICZ Łukasz 29SZCZECINM-OPEN 30M 30007:38:34.015d 01:13:2432,6+14:034,3
31SZAJKOWSKI Stanisław 53WARSZAWAM-OPEN 31M 31008:26:04.08d 01:22:1128,3+17:523,4
32KOZIOŁ Piotr 70KRAKÓWM-OPEN 32M 32012:28:19.01d 10:37:5227,6+27:062,2
33WĄSIK Rafał 4SŁOMNIKIM-OPEN 33M 33007:12:48.020d 00:43:0126,4+16:233,7
34PETERSBURSKI Robert 48SZCZECINM-OPEN 34M 34002:12:55.08d 00:39:0925,0+5:1911,3
35KOZACZUK Sebastian 74OŁAWAM-OPEN 35M 35002:15:04.04d 00:53:4921,5+6:179,5
36ANDREJCZUK Wiatek 61KLEOSINM-OPEN 36M 36003:22:24.00d 03:22:2420,1+10:046,0
37GRAPATYN Piotr 76BYDGOSZCZM-OPEN 37M 37004:02:16.04d 00:56:2820,0+12:065,0
38SAJA Przemysław 20NOWOGARDM-OPEN 38M 38002:13:23.02d 01:13:2719,5+6:508,8
39TYRAŃSKI Michał 62GRYFICEM-OPEN 39M 39004:01:09.05d 00:37:1717,5+13:464,4
40PAŁKA Tomasz 80WOLBROMM-OPEN 40M 40001:16:39.00d 01:16:3915,4+4:5812,1
41PRUSZANOW Marcin 64GRYFINOM-OPEN 41M 41001:15:25.00d 01:15:2511,8+6:239,4
42WŁODARCZAK Paweł 65SZCZECINM-OPEN 42M 42001:29:56.00d 01:29:5611,6+7:457,7
43BOGUSŁAWSKI Rafał 81SZCZECINM-OPEN 43M 43000:43:23.00d 00:43:236,5+6:409,0
44BRZEZIŃSKI Piotr 72SZCZECINM-OPEN 44M 44001:39:08.02d 00:27:286,4+15:293,9
Znaleziono 44 wynik(ów)