BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
493
Wystartowało:
456
Nie ukończyło:
167
Ukończyło:
289
Na trasie:
167
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WIERUSZEWSKA Agata 319WARSZAWAK-OPEN 1K 1152:51:02.01559:59:59312,0+00:00:0029:232,0
2KULCZAK Paweł 210BRODOWOM-OPEN 1M 1164:47:02.01585:15:19312,0+11:56:0031:411,9
3URBAŃCZAK Szymon 404OSIECZNAM-OPEN 2M 223:59:25.001128:43:38312,0+128:51:34:3613,0
4ŁOŚ Jarosław 12#RUSZ4LITERYM-OPEN 3M 324:16:50.001872:52:11312,0+128:34:14:4012,8
5N Daniel 358KRAKOWM-OPEN 4M 424:20:19.002136:46:18312,0+128:30:44:4012,8
6WITCZAK Adam 153M.A.J. CORREREPYSKOWICEM-OPEN 5M 525:22:08.001824:33:08312,0+127:28:54:5212,3
7PĘKAŁA Piotr 15SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM-OPEN 6M 625:44:51.001008:42:27312,0+127:06:04:5712,1
8WIRA Mariusz 374KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIM-OPEN 7M 725:49:10.00889:16:24312,0+127:01:54:5712,1
9BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 295DĄBROWSKI TEAMWARSZAWAK-OPEN 2K 226:02:02.00672:49:53312,0+126:48:55:0012,0
10WIŚNIOWSKI Krzysztof 133SZCZECINM-OPEN 8M 826:03:10.001632:51:02312,0+126:47:55:0012,0
11JANCZAK Marek 244RADOMM-OPEN 9M 926:45:47.001368:56:24312,0+126:05:15:0811,7
12JAKUBOWSKI Szymon 239KRUSZEWNIAM-OPEN 10M 1026:46:57.001345:17:53312,0+126:04:05:0911,6
13URBAŃSKI Krzysztof 248GDAŃSKM-OPEN 11M 1127:12:46.001801:01:13312,0+125:38:15:1311,5
14WIERZBICKI Sebastian 410WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN 12M 1227:14:55.001152:39:48312,0+125:36:05:1411,5
15KMIECIAK Aga 238KRAKÓWK-OPEN 3K 327:29:37.001776:27:32312,0+125:21:25:1711,3
16PAŃCZYK Tomasz 356SZCZECINM-OPEN 13M 1327:38:21.001224:25:56312,0+125:12:35:1811,3
17SOWA Krzysztof 57ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIEM-OPEN 14M 1427:40:14.001872:52:24312,0+125:10:45:1911,3
18LIEBNER Patryk 445TRIGYM SZCZECINSZCZECINM-OPEN 15M 1527:45:12.001897:29:12312,0+125:05:45:2011,2
19DĄBROWSKI Dawid 327WYSZKÓWM-OPEN 16M 1628:03:10.001584:39:31312,0+124:47:55:2311,1
20MACHERA Rafał 394KONIECPOLM-OPEN 17M 1728:04:58.00696:52:18312,0+124:46:05:2411,1
21NOWAK Marcin 443KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.M-OPEN 18M 1828:06:20.00793:12:41312,0+124:44:45:2411,1
22KASPRZAK Artur 100RUN EXPERT TEAMM-OPEN 19M 1928:06:50.00985:10:51312,0+124:44:15:2411,1
23BIELECKI Wojciech 429OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM-OPEN 20M 2028:12:12.001032:29:56312,0+124:38:45:2511,1
24DULNIK Marcin 130BIEGOWE.PLWARSZAWAM-OPEN 21M 2128:24:23.001201:18:13312,0+124:26:35:2711,0
25RACINOWSKI Marcin 412SZCZECINM-OPEN 22M 2228:31:11.001392:39:02312,0+124:19:45:2910,9
26GRYGIELEWICZ Leszek 13M-OPEN 23M 2328:45:08.001201:24:07312,0+124:05:55:3110,9
27JURECZKO Rafal 266OLKUSZM-OPEN 24M 2428:46:50.001176:28:44312,0+124:04:15:3210,8
28SOWA Mateusz 422JW 4531SZCZECINM-OPEN 25M 2528:54:00.00889:05:20312,0+123:57:05:3310,8
29WALIGÓRSKI Tomasz 378GDYNIAM-OPEN 26M 2628:55:34.00817:12:46312,0+123:55:25:3310,8
30WOJTANIS Magdalena 159TORUŃK-OPEN 4K 429:07:00.00458:00:00312,0+123:44:05:3510,7
31KWIATKOWSKI Michał 294GÓRA KALWARIAM-OPEN 27M 2729:11:33.001585:01:53312,0+123:39:25:3610,7
32TUMIEL Daniel 271CALCATERRA SPORT ASDRZYMM-OPEN 28M 2829:12:17.001369:25:21312,0+123:38:45:3610,7
33WASILEWSKI Sylwester 36M-OPEN 29M 2929:13:49.002353:25:02312,0+123:37:15:3710,7
34TOMALAK Marcin 259SZCZECINM-OPEN 30M 3029:16:24.001753:08:55312,0+123:34:35:3710,7
35ZALEWSKI Mariusz 309FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJM-OPEN 31M 3129:16:32.001106:15:01312,0+123:34:25:3710,7
36KOŁTUN Wojtek 94M-OPEN 32M 3229:19:37.00889:44:35312,0+123:31:25:3810,6
37ADAMCZYK Bernard 306MILANÓWEKM-OPEN 33M 3329:21:59.001489:29:56312,0+123:29:05:3810,6
38KTACZ Łukasz 322BEŁCHATÓWM-OPEN 34M 3429:23:21.001632:29:00312,0+123:27:35:3910,6
39SIWAK Łukasz 82SZCZECINM-OPEN 35M 3529:29:38.00841:13:00312,0+123:21:25:4010,6
40MATUSZAK Krzysztof 179MATUSZAK TEAMSZCZECINM-OPEN 36M 3629:30:31.001488:53:42312,0+123:20:25:4010,6
41ANDRZEJCZAK Roman 184RR RUNNERKI ROMKASZCZECINM-OPEN 37M 3729:43:28.00865:21:45312,0+123:07:35:4210,5
42ZIELIŃSKA Agata 79HQ MNC NEK-OPEN 5K 529:48:39.001441:13:40312,0+123:02:25:4310,5
43CICHOCKI Jakub 66DRUŻYNA SZPIKUM-OPEN 38M 3829:48:45.002088:56:31312,0+123:02:15:4310,5
44OLEJNIK Wojciech 86RUN EXPERT TEAMM-OPEN 39M 3929:49:40.001513:10:52312,0+123:01:25:4410,5
45ALBERT Damian 18FIZJOBIEGACZE SZCZECINM-OPEN 40M 4029:51:30.001177:04:23312,0+122:59:35:4410,4
46WOŹNIECKA Karolina 65BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-OPEN 6K 630:07:03.002088:52:46312,0+122:43:55:4710,4
47ŚCIEBURA Paweł 251WARSZAWAM-OPEN 41M 4130:12:29.00170:34:28312,0+122:38:35:4810,3
48SACHARSKI Bartłomiej 23WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM-OPEN 42M 4230:17:16.001488:25:31312,0+122:33:45:4910,3
49MIŁOSZEWICZ Aleksandra 1FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK-OPEN 7K 730:19:37.001176:37:37312,0+122:31:25:4910,3
50BIAŁAS Konrad 258WARSZAWAM-OPEN 43M 4330:21:32.001609:16:44312,0+122:29:25:5010,3
51DZIAŁDOWSKI Damian 330AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTORUŃM-OPEN 44M 4430:30:39.00985:24:37312,0+122:20:25:5210,2
52SURUDO Tomasz 92M-OPEN 45M 4530:31:11.001585:34:28312,0+122:19:45:5210,2
53AUGUSTYNIAK Jakub 424ŚLĘZAM-OPEN 46M 4630:37:45.001009:04:24312,0+122:13:15:5310,2
54GRECZUK Paweł 103CZARNAROZPACZTEAMSŁUBICEM-OPEN 47M 4730:39:23.001464:41:22312,0+122:11:35:5310,2
55NAPIERAŁA Marcin 163KOZIEGŁOWYM-OPEN 48M 4830:44:39.00697:26:20312,0+122:06:25:5410,1
56DOMINIK Szymon 213KWISS.PLMYŚLENICEM-OPEN 49M 4930:50:23.002160:40:30312,0+122:00:35:5510,1
57ŻYLUK Bożena 396WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN 8K 830:57:24.001177:29:14312,0+121:53:35:5710,1
58CHROBOT Kamil 217ZAWIERCIEM-OPEN 50M 5030:58:39.001058:16:54312,0+121:52:25:5710,1
59KUSAJ Krystian 260ZAWIERCIEM-OPEN 51M 5131:02:05.001777:15:15312,0+121:48:55:5810,1
60PUJSZO Sławomir 158CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM-OPEN 52M 5231:04:25.001081:02:08312,0+121:46:35:5810,0
61WÓJTOWICZ Marcin 167100 MARATHON CLUB POLSKAKATOWICEM-OPEN 53M 5331:05:25.001753:18:43312,0+121:45:35:5810,0
62DZIERBA Paweł 33M-OPEN 54M 5431:05:41.001777:01:14312,0+121:45:15:5810,0
63GLAJCAR Tomasz 250HARBUTOWICEM-OPEN 55M 5531:08:35.00936:58:40312,0+121:42:25:5910,0
64ZIELIŃSKA Monika 83K-OPEN 9K 931:09:39.001345:14:33312,0+121:41:25:5910,0
65CENTKOWSKI Jacek 104DIGITAL.AIM-OPEN 56M 5631:09:51.001392:45:39312,0+121:41:05:5910,0
66STĘPNIAK Grzegorz 406KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI72-400M-OPEN 57M 5731:20:51.00673:34:36312,0+121:30:06:0110,0
67GŁADYSZ Łukasz 415SZCZECINM-OPEN 58M 5831:21:15.001033:00:14312,0+121:29:46:0110,0
68LIDZBARSKI Adam 143SZEMUDM-OPEN 59M 5931:23:30.001560:17:27312,0+121:27:36:029,9
69ZADROŻNY Grzegorz 174SZCZECINSZCZECINM-OPEN 60M 6031:32:50.001728:32:25312,0+121:18:16:049,9
70RUDNIK-MIJAL Małgorzata 151ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK-OPEN 10K 1031:36:42.001777:35:32312,0+121:14:16:049,9
71TERCZEWSKA Małgorzata 342KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK-OPEN 11K 1131:37:43.001465:09:16312,0+121:13:16:049,9
72M-SKI Bartosz 318TURLANY KLOPSSTARGARDM-OPEN 61M 6131:38:55.00625:08:07312,0+121:12:06:059,9
73NATORSKI Maciej 3WARSZAWAM-OPEN 62M 6231:43:43.001081:37:43312,0+121:07:16:069,8
74STAWSKA Barbara 91K-OPEN 12K 1231:55:30.001105:43:03312,0+120:55:36:089,8
75DZIEDZIC Józef 283ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM-OPEN 63M 6332:11:29.00865:21:39312,0+120:39:36:119,7
76DOMBROWA Robert 142NOWY ŚWIAT BIEGAMĄKOSZYCEM-OPEN 64M 6432:27:53.001753:51:42312,0+120:23:06:149,6
77CHEĆKO Daniel 350JAWORZNOM-OPEN 65M 6532:31:19.001488:40:04312,0+120:19:46:159,6
78WIKTORSKI Sebastian 5M-OPEN 66M 6632:37:32.001848:48:48312,0+120:13:26:169,6
79KOP-OSTROWSKI Paweł 148SZCZECINM-OPEN 67M 6732:42:21.001584:56:59312,0+120:08:36:179,5
80MOSTOWSKI Dariusz 329JEDZIEMY DLA AGI (TME MTB TEAM SZCZECIN)SZCZECINM-OPEN 68M 6832:50:03.001249:12:00312,0+120:00:56:189,5
81FURMANEK Jarosław 432SZCZECINM-OPEN 69M 6933:05:50.001608:49:12312,0+119:45:16:219,4
82GĄSIOREK Janusz 134LIBIĄŻM-OPEN 70M 7033:22:04.001920:30:49312,0+119:28:56:259,4
83PODLEŚNY Piotr 80M-OPEN 71M 7133:29:06.001249:10:28312,0+119:21:56:269,3
84KOZIOŁ Piotr 263KRAKÓWM-OPEN 72M 7233:32:29.00889:03:34312,0+119:18:36:279,3
85SURDACKI Jerzy 93DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM-OPEN 73M 7333:41:04.00841:08:15312,0+119:09:56:289,3
86CZERNICKA Magdalena 442ZWONOWICEK-OPEN 13K 1333:55:16.00457:35:10312,0+118:55:46:319,2
87PRUSZANOW Marcin 125KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN 74M 7434:02:13.001345:23:42312,0+118:48:46:329,2
88WOJTUCH Robert 257KS BPSC TEAMBEDZINM-OPEN 75M 7534:04:51.001513:59:30312,0+118:46:06:339,2
89SZYSZKA Konrad 59SZYSZKI TEAMM-OPEN 76M 7634:10:49.001297:15:05312,0+118:40:16:349,1
90JANASZEK Grzegorz 293WESELM-OPEN 77M 7734:25:45.00601:00:20312,0+118:25:16:379,1
91GONERKO Joanna 126BIEGAM BO DOMINIKA MOTYWUJESZCZECINK-OPEN 14K 1434:28:39.001728:44:26312,0+118:22:26:379,0
92SIWIEC Robert 354PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM-OPEN 78M 7834:29:37.001320:58:44312,0+118:21:26:389,0
93SZYMAŃSKA Jolanta 230MOSTYK-OPEN 15K 1534:37:20.001802:08:54312,0+118:13:46:399,0
94MATUSZAK Anita 241MATUSZAK TEAMSZCZECINK-OPEN 16K 1634:37:57.001801:23:16312,0+118:13:06:399,0
95MŁYNARCZYK Tatiana 72POLICEK-OPEN 17K 1734:41:20.00817:24:49312,0+118:09:46:409,0
96PAPROCKI Marcin 9RUN EXPERT TEAMM-OPEN 79M 7934:46:09.001465:01:21312,0+118:04:56:419,0
97KUBIŚ Kamil 2545KGRYFINOM-OPEN 80M 8034:47:04.001634:00:07312,0+118:03:56:419,0
98PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 27K-OPEN 18K 1835:07:23.001561:13:26312,0+117:43:36:458,9
99LICHACZEWSKI Konrad 53M-OPEN 81M 8135:08:39.002112:55:41312,0+117:42:26:458,9
100ULCHURSKI Michał 386ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 82M 8235:15:25.001297:16:41312,0+117:35:36:468,8
101SZYMAŃSKI Marek 408KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM-OPEN 83M 8335:15:33.001440:31:58312,0+117:35:26:468,8
102FURMAŃSKI Marcin 32ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM-OPEN 84M 8435:20:32.00266:07:07312,0+117:30:26:478,8
103CIEŚLAK Dominika 4RABKA ZDRÓJK-OPEN 19K 1935:27:22.00481:00:00312,0+117:23:36:498,8
104RADOŻYCKI Radek 300SZCZECINM-OPEN 85M 8535:36:11.001443:02:51312,0+117:14:46:508,8
105SZMYTKOWSKI Krzysztof 149MIA SAN MIALEGIONOWOM-OPEN 86M 8635:41:08.001776:15:59312,0+117:09:56:518,7
106CHOWANIEC Sebastian 247ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN 87M 8735:51:01.001010:26:30312,0+116:59:56:538,7
107WYRWAS Tadeusz 370ŁOMŻAM-OPEN 88M 8835:53:45.001753:06:12312,0+116:57:16:548,7
108KARAŚ Jacek 177RED RUNNERPOZNAŃM-OPEN 89M 8935:55:47.002040:50:41312,0+116:55:16:548,7
109PODKAŃSKI Krzysztof 403INOWROCŁAWM-OPEN 90M 9036:01:03.00361:49:22312,0+116:49:56:558,7
110ŁUKOWIAK Rafał 41GORZÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN 91M 9136:10:34.001872:52:26312,0+116:40:26:578,6
111KALINOWSKI Łukasz 37SZCZECINM-OPEN 92M 9236:16:27.002329:56:29312,0+116:34:36:588,6
112PIOTROWSKA Anna 282SPARTANIE DZIECIOM /META NADARZYNNADARZYNK-OPEN 20K 2036:25:53.00937:16:27312,0+116:25:07:008,6
113SERKOWSKA Anna 58AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYK-OPEN 21K 2136:39:40.001032:47:06312,0+116:11:27:038,5
114LIS Jacek 228DĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN 93M 9336:46:14.001393:27:23312,0+116:04:47:048,5
115HAMIK Rafał 173HAMSTER TEAMCHEŁM ŚLĄSKIM-OPEN 94M 9436:46:45.001897:21:40312,0+116:04:17:048,5
116SZYMECZKO Jola 60RUNONLINE.PLZABORZEK-OPEN 22K 2236:48:30.002449:42:05312,0+116:02:37:048,5
117BARTYZEL Beata 87KRAKÓWK-OPEN 23K 2336:52:46.002233:12:42312,0+115:58:17:058,5
118ZALEJSKI Tomasz 28M-OPEN 95M 9536:56:31.001561:13:38312,0+115:54:27:068,4
119PALCZYNSKA Oksana 166STARGARDK-OPEN 24K 2436:57:36.001609:08:35312,0+115:53:27:068,4
120NOWAK Natalia 95DĘBNOK-OPEN 25K 2537:07:30.00721:07:41312,0+115:43:37:088,4
121NIC Jakub 168MAKSYMILIANOWOM-OPEN 96M 9637:09:38.00577:26:39312,0+115:41:27:088,4
122MOTŁOCH Piotr 169KRAKÓWM-OPEN 97M 9737:32:24.002185:28:50312,0+115:18:37:138,3
123SMYCZ Grzegorz 343SMYKI BIEGAJĄKOSTRZYN NAD ODRĄM-OPEN 98M 9837:43:37.00985:17:29312,0+115:07:27:158,3
124ZACHWIEJA Katarzyna 245KRAKÓWK-OPEN 26K 2637:55:39.002257:23:00312,0+114:55:27:178,2
125WÓJTOWICZ Przemysław 428OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM-OPEN 99M 9938:03:55.00936:30:55312,0+114:47:07:198,2
126BATOR Zbigniew 157WARSZAWAM-OPEN 100M 10038:10:02.00865:43:04312,0+114:40:57:208,2
127MENDYKA Łukasz 349KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.ŚRODA WIELKOPOLSKAM-OPEN 101M 10138:27:01.00936:35:30312,0+114:23:57:238,1
128WASILEWSKI Andrzej 233SZCZECINM-OPEN 102M 10238:41:29.00745:26:28312,0+114:09:37:268,1
129BUDNICKI Grzegorz 377SZCZECINM-OPEN 103M 10338:44:39.001488:53:55312,0+114:06:27:278,1
130WILCZYŃSKA Magdalena 212MARKIK-OPEN 27K 2738:44:59.00625:15:35312,0+114:06:07:278,1
131ZEMANKIEWICZ Łukasz 139KANAŁ 6AMSZCZECINM-OPEN 104M 10438:47:20.001608:46:51312,0+114:03:47:278,0
132DOBOSZ Piotr 418PITERŻARÓWKAM-OPEN 105M 10538:48:43.00745:00:55312,0+114:02:17:278,0
133WASILEWSKA Ewa 150WEIDE TEAMSZCZECINK-OPEN 28K 2839:00:51.001176:34:32312,0+113:50:07:308,0
134ŚWITALSKA Edyta 136SCTPK-OPEN 29K 2939:26:35.001849:10:22312,0+113:24:27:357,9
135ZARKOVA Denitsa 235NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-OPEN 30K 3039:29:44.001296:49:08312,0+113:21:17:357,9
136JUSZKIEWICZ Małgorzata 206SZCZECINK-OPEN 31K 3139:30:17.00841:32:04312,0+113:20:47:357,9
137RATAJ Maciej 120ŁOCHOWOM-OPEN 106M 10639:31:03.001248:40:41312,0+113:19:57:357,9
138HEJKA Wladek 56AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYM-OPEN 107M 10739:35:21.001010:21:47312,0+113:15:37:367,9
139BRZOZOWSKI Adam 129SZCZECINM-OPEN 108M 10839:41:11.001129:55:28312,0+113:09:47:377,9
140MACIUŁA Rafał 234KS BPSC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN 109M 10939:50:27.001536:54:45312,0+113:00:37:397,8
141SZERMENT Eryk 388#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN 110M 11039:54:25.001392:54:19312,0+112:56:37:407,8
142PASZKIEWICZ Sandra 307SZCZECINK-OPEN 32K 3240:19:38.001201:57:54312,0+112:31:27:457,7
143PUPEK Małgorzata 107WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINK-OPEN 33K 3340:48:36.002065:15:59312,0+112:02:27:507,6
144SZERMENT Magdalena 389#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN 34K 3440:53:15.001560:28:49312,0+111:57:47:517,6
145KAMIŃSKI Paweł 375ELBLĄGM-OPEN 111M 11141:20:47.001369:11:52312,0+111:30:17:577,5
146PAWLAK Emilia 411GORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN 35K 3541:31:20.001680:54:29312,0+111:19:47:597,5
147RAĆ Monika 454DOBRAK-OPEN 36K 3641:52:21.00649:24:02312,0+110:58:38:037,5
148KIEŁTYKA Robert 214TYCHYM-OPEN 112M 11242:01:41.001080:31:42312,0+110:49:18:047,4
149ZOMERFELD Tomasz 414KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM-OPEN 113M 11342:22:36.00864:55:18312,0+110:28:28:087,4
150WRÓBLEWSKA Marta 430KOSZALINK-OPEN 37K 3742:59:57.001393:03:10312,0+109:51:08:167,3
151PRZYBYLAK Paweł 141LESZNOM-OPEN 114M 11443:41:03.001104:14:13312,0+109:09:58:247,1
152ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 55MIERZYNK-OPEN 38K 3844:05:50.002064:30:00312,0+108:45:18:287,1
153TOKARZ Krzysztof 281KRAKÓWM-OPEN 115M 11544:10:25.00913:04:54312,0+108:40:38:297,1
154ZENEVICH Slava 209DIETLY.PLKRAKÓWM-OPEN 116M 11644:15:38.001851:24:12312,0+108:35:28:307,0
155ORLON Barbara 284SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINK-OPEN 39K 3944:27:00.001632:55:10312,0+108:24:08:327,0
156BALCERAK Aleksandra 64K-OPEN 40K 4044:29:51.002281:10:44312,0+108:21:08:337,0
157MUSIAŁ Paweł 121WARSZAWAM-OPEN 117M 11744:31:16.002016:49:41312,0+108:19:48:337,0
158ZIENTAL Grzegorz 285REBELLION OF FREE RUNNERSBĘDZINM-OPEN 118M 11844:32:56.001272:39:11312,0+108:18:08:347,0
159TOKARSKI Rafał 44RAZ SZCZECINM-OPEN 119M 11944:48:55.001200:51:40312,0+108:02:08:377,0
160KALISZEWSKI Tomasz 216OTWOCKM-OPEN 120M 12044:53:12.001224:24:37312,0+107:57:48:377,0
161PISZCZ Dariusz 367RZESZÓWM-OPEN 121M 12144:54:49.00457:16:13312,0+107:56:18:386,9
162KAMINSKI Karol 325KOSTRZYN NAD ODRĄM-OPEN 122M 12244:58:16.001536:40:05312,0+107:52:48:386,9
163PACHUT Krzysztof 372SŁOPNICEM-OPEN 123M 12344:59:32.001320:46:26312,0+107:51:28:396,9
164GADOWSKI Wojciech 74MIERZYNM-OPEN 124M 12445:07:27.002017:32:25312,0+107:43:38:406,9
165RAĆ Sara 455DOBRAK-OPEN 41K 4145:22:58.00961:22:04312,0+107:28:08:436,9
166STYLSKA Anna 450SZCZECINK-OPEN 42K 4245:44:45.001153:28:52312,0+107:06:18:476,8
167P-CHA Jarecki 2ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM-OPEN 125M 12545:45:01.00601:43:30312,0+107:05:58:476,8
168SZUDERA Kamila 75SZYSZKI TEAMK-OPEN 43K 4346:22:01.001585:27:55312,0+106:28:58:556,7
169SAMOJŁO Sławomir 332ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 126M 12646:22:59.001345:32:48312,0+106:28:08:556,7
170KURKOWIAK Agnieszka 280POZNAŃK-OPEN 44K 4446:40:54.001752:51:08312,0+106:10:08:586,7
171KEDZIERSKA Karolina 328SZCZECINK-OPEN 45K 4547:02:24.001320:58:00312,0+105:48:39:026,6
172HYLLA Mateusz 90TARNÓW OPOLSKIM-OPEN 127M 12747:02:26.001584:45:41312,0+105:48:39:026,6
173KUJAWSKI Dariusz 276WARSZAWAM-OPEN 128M 12847:03:51.001392:50:27312,0+105:47:09:036,6
174DULNY Jarosław 363DULNY FOTOSZCZECINM-OPEN 129M 12947:16:27.001537:29:43312,0+105:34:39:056,6
175WĄSIATYCZ Iwona 242BARANOWOK-OPEN 46K 4647:40:43.001584:44:00312,0+105:10:19:106,5
176KEMPISTY Anna 17WARSZAWAK-OPEN 47K 4747:50:10.001752:54:15312,0+105:00:59:116,5
177BURGHARDT Renata 160KB HERMES GRYFINOGRYFINOK-OPEN 48K 4848:28:15.00697:07:12312,0+104:22:49:196,4
178KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 111BIEGAM BO AŚKA ZMUSZASZCZECINK-OPEN 49K 4948:37:28.002160:45:38312,0+104:13:39:216,4
179GWIZDAŁA Łukasz 261KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM-OPEN 130M 13048:42:08.001731:09:18312,0+104:08:59:216,4
180JABŁOŃSKA Wiktoria 35ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-OPEN 50K 5048:48:44.002020:32:43312,0+104:02:19:236,4
181ZAHORSKI Rafał 193OLEŚNICAM-OPEN 131M 13148:59:31.00505:04:07312,0+103:51:29:256,4
182DUDEK Małgorzata 96KOSZALINK-OPEN 51K 5148:59:54.002304:49:18312,0+103:51:09:256,4
183PTASZYŃSKA Agnieszka 301KUTNOK-OPEN 52K 5249:14:13.001297:18:50312,0+103:36:49:286,3
184SZYMAŃSKA Agnieszka 52PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK-OPEN 53K 5349:15:50.001225:19:09312,0+103:35:19:286,3
185PODOLAK Iza 39GRYFINOK-OPEN 54K 5449:21:59.00505:04:18312,0+103:29:09:296,3
186KOGUTEK Maciej 195KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAM-OPEN 132M 13249:26:15.001969:02:16312,0+103:24:49:306,3
187PASZEK Krystyna 291DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK-OPEN 55K 5549:42:05.00986:36:17312,0+103:08:59:336,3
188MŁODZIŃSKI Dariusz 69WARSZAWAM-OPEN 133M 13350:22:47.001561:10:28312,0+102:28:19:416,2
189DUDA Łukasz 116MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM-OPEN 134M 13450:27:02.00624:39:52312,0+102:23:59:426,2
190KACZMAREK Joanna 40K-OPEN 56K 5650:42:47.001248:41:31312,0+102:08:19:456,2
191SZKOCKI Andrzej 108PRZECŁAWM-OPEN 135M 13550:54:46.00529:30:55312,0+101:56:19:476,1
192WEŁPA Adrian 199DOLICEM-OPEN 136M 13651:01:49.001825:18:48312,0+101:49:19:486,1
193KURASIŃSKA Dorota 188SZCZECINK-OPEN 57K 5751:05:37.001609:08:47312,0+101:45:29:496,1
194LIS Beata 249DĄBROWA GÓRNICZAK-OPEN 58K 5851:53:54.001632:38:24312,0+100:57:09:586,0
195ŁUTOWICZ Gabriela 303SZCZECINK-OPEN 59K 5951:55:19.00625:03:27312,0+100:55:49:596,0
196LĄCZAK Justyna 385ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK-OPEN 60K 6052:07:04.00434:00:37312,0+100:43:510:016,0
197CEBENKO Maria 154KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOK-OPEN 61K 6152:18:23.00769:23:49312,0+100:32:310:036,0
198PARCHIMOWICZ Janusz 25M-OPEN 137M 13752:37:10.001561:50:43312,0+100:13:510:075,9
199SAKOWSKA Aneta 315MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK-OPEN 62K 6252:48:26.001608:48:45312,0+100:02:310:095,9
200PASZKOWSKI Karol 113SZCZECINM-OPEN 138M 13852:57:58.002856:24:04312,0+99:53:0210:115,9
201ZAROBIAK Piotr 187SZCZECINM-OPEN 139M 13953:01:43.001680:38:24312,0+99:49:1710:115,9
202KOGUTEK Agnieszka 196KS "SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK-OPEN 63K 6353:03:53.001800:54:01312,0+99:47:0710:125,9
203TARARUJ Edyta 19WARSZAWAK-OPEN 64K 6453:11:57.001680:58:27312,0+99:39:0310:135,9
204BODNARCZUK Iwona 47FIZJOBIEGACZE SZCZECINK-OPEN 65K 6553:32:28.001201:04:54312,0+99:18:3210:175,8
205KRZYWANIAK Andrzej 243WAŁBRZYCHM-OPEN 140M 14053:47:31.002137:33:36312,0+99:03:2910:205,8
206PIETRUSZKA Sławomir 61RAZ SZCZECINM-OPEN 141M 14154:00:05.001801:15:51312,0+98:50:5510:235,8
207KROK Krzysztof 207NIEZRZESZONYMUSZYNAM-OPEN 142M 14254:47:34.002018:16:33312,0+98:03:2610:325,7
208JAŚKIEWICZ Krzysztof 402MSPORTLUBINM-OPEN 143M 14354:48:25.00891:12:58312,0+98:02:3510:325,7
209DUDEK Dariusz 290GRANICZNAGRANICZNAM-OPEN 144M 14454:51:14.001154:21:25312,0+97:59:4610:325,7
210CETERA Janusz 117EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM-OPEN 145M 14554:53:28.001200:29:35312,0+97:57:3210:335,7
211KOGUTEK Rozalia 198KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK-OPEN 66K 6654:55:18.001824:57:26312,0+97:55:4210:335,7
212ŁYSIEŃ Dominik 226ŻYWIECM-OPEN 146M 14654:56:49.001752:54:42312,0+97:54:1110:345,7
213KASOWSKI Bogusz 352WARSZAWAM-OPEN 147M 14755:06:12.00674:32:24312,0+97:44:4810:355,7
214ROMAŃSKA Marietta 122SZCZECINK-OPEN 67K 6755:07:41.001033:50:39312,0+97:43:1910:365,7
215KLIMKIEWICZ Kaolina 182WARSZAWAK-OPEN 68K 6855:14:11.001273:09:38312,0+97:36:4910:375,6
216ANDREJCZUK Wiatek 73KLEOSINM-OPEN 148M 14855:14:26.002331:36:16312,0+97:36:3410:375,6
217KUPIS Katarzyna 8K2 TEAMK-OPEN 69K 6955:18:44.001129:19:01312,0+97:32:1610:385,6
218SOBCZYK Tomasz 204PRUSYM-OPEN 149M 14955:25:27.001776:16:09312,0+97:25:3310:395,6
219GRZYBOWSKA Joanna 308NCBCLEGIONOWOK-OPEN 70K 7055:38:26.001416:57:06312,0+97:12:3410:425,6
220KRUGIOLKA Renata 420AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYK-OPEN 71K 7155:38:33.00937:49:46312,0+97:12:2710:425,6
221NARÓĆ Aneta 50K-OPEN 72K 7255:47:27.00553:36:55312,0+97:03:3310:435,6
222SCHALLER Ronny 400CITYRUNNER BERLINRANGSDORFM-OPEN 150M 15055:57:17.001225:46:55312,0+96:53:4310:455,6
223FRUBA Karina 380STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-OPEN 73K 7356:11:22.00984:33:59312,0+96:39:3810:485,6
224KOGUTEK Zuzanna 197KS ,,SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK-OPEN 74K 7456:14:54.001896:51:57312,0+96:36:0610:495,5
225STRZELEC Tomasz 267KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN 151M 15156:59:24.00504:24:36312,0+95:51:3610:575,5
226SAJEWSKA Karolina 6WARSZAWAK-OPEN 75K 7557:17:15.001945:59:52312,0+95:33:4511:015,4
227PAJKOWSKI Mirosław 31SL SALOSM-OPEN 152M 15257:46:27.001250:19:17312,0+95:04:3311:065,4
228ANIELSKA Anna 289KARLINOK-OPEN 76K 7658:16:06.001224:32:28312,0+94:34:5411:125,4
229TRAWIŃSKA Teresa 14KOLIBER TEAMWARSZAWAK-OPEN 77K 7758:25:53.00672:25:50312,0+94:25:0711:145,3
230ŁAPA Przemek 194WROCŁAWM-OPEN 153M 15358:39:34.001562:05:45312,0+94:11:2611:165,3
231ROMAŃSKI Krzysztof 135SZCZECINM-OPEN 154M 15458:57:10.001682:07:56312,0+93:53:5011:205,3
232SZARAWAGA Jacek 371SZCZECINM-OPEN 155M 15559:25:05.001752:51:58312,0+93:25:5511:255,3
233WIEŻEL Hanna 54SZCZECINK-OPEN 78K 7859:26:35.002328:38:31312,0+93:24:2511:255,2
234BARAN Adam 51TARNOBRZEGM-OPEN 156M 15659:37:04.00433:33:20312,0+93:13:5611:275,2
235DUDA Sylwia 203SZCZECINK-OPEN 79K 7959:59:11.001347:01:31312,0+92:51:4911:325,2
236MORAWSKI Piotr 366OTWOCKM-OPEN 157M 15760:28:12.00457:01:39312,0+92:22:4811:375,2
237GRAPATYN Piotr 431BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-OPEN 158M 15860:41:16.00720:58:50312,0+92:09:4411:405,1
238HAWRYLAK Marcin 227BBL SZCZECINSZCZECINM-OPEN 159M 15960:46:51.001585:01:34312,0+92:04:0911:415,1
239KNAPSKI Gniewomir 275ODKRYWAĆ BY ŻYĆWARSZAWAM-OPEN 160M 16060:59:55.001351:10:35312,0+91:51:0511:435,1
240BASZUN Michał 416PERSONASGLIWICEM-OPEN 161M 16161:34:15.00865:35:22312,0+91:16:4511:505,1
241GRUDZIEŃ Monika 112PSZCZYNAK-OPEN 80K 8061:47:20.001250:10:33312,0+91:03:4011:525,0
242DONNER Andreas 305CITYRUNNER BERLINBERLINM-OPEN 162M 16262:01:57.00604:30:04312,0+90:49:0311:555,0
243GARBACKI Igor Garbacki 171SZCZECINM-OPEN 163M 16362:07:03.001081:26:30312,0+90:43:5711:565,0
244WARDENGA Kazimierz 191JEJKOWICEM-OPEN 164M 16462:15:08.00576:30:02312,0+90:35:5211:585,0
245SZEWCZYK Magdalena 127SZCZECINK-OPEN 81K 8162:41:20.001848:38:34312,0+90:09:4012:035,0
246GRZESIAK Maciej 335KRAKÓWM-OPEN 165M 16563:24:36.001344:49:21312,0+89:26:2412:114,9
247CHURZĘPA Ewelina 200WROCŁAWK-OPEN 82K 8263:44:22.002089:07:00312,0+89:06:3812:154,9
248KUCZYŃSKI Sebastian 170SZCZECINM-OPEN 166M 16664:14:50.001273:53:29312,0+88:36:1012:214,9
249ZAROBIAK Katarzyna 186SZCZECINK-OPEN 83K 8364:21:19.00913:29:00312,0+88:29:4112:224,8
250GRZESZCZUK Mieczysław 362SZCZECINM-OPEN 167M 16764:21:58.00912:48:48312,0+88:29:0212:224,8
251ROSZKIEWICZ Ewelina 383WARSZAWAK-OPEN 84K 8464:35:44.001369:20:31312,0+88:15:1612:254,8
252WŁOSIŃSKA Beata 278MYSŁOWICEK-OPEN 85K 8564:56:21.001489:52:30312,0+87:54:3912:294,8
253ZOMERFELD Maria 413KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEK-OPEN 86K 8664:56:44.001248:58:09312,0+87:54:1612:294,8
254PIETRUSZKA Renata 357SZCZECINK-OPEN 87K 8765:01:26.001512:50:05312,0+87:49:3412:304,8
255STEFANICKI Marek 164ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 168M 16865:08:13.00985:22:28312,0+87:42:4712:314,8
256KASPRZAK Beata 140RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK-OPEN 88K 8865:23:27.002233:41:03312,0+87:27:3312:344,8
257KRĘCISZ Arkadiusz 368WARSZAWAM-OPEN 169M 16965:24:31.001778:11:11312,0+87:26:2912:344,8
258SWACHA Anita 299WARSZAWAK-OPEN 89K 8965:24:49.00938:04:30312,0+87:26:1112:344,8
259GRUDZIEŃ Michał 114PSZCZYNAM-OPEN 170M 17066:08:32.001201:36:21312,0+86:42:2812:434,7
260KUŹMIŃSKA Weronika 88K-OPEN 90K 9066:15:52.002064:59:38312,0+86:35:0812:444,7
261KO Grzesz 85DAMAGEM-OPEN 171M 17166:17:20.002280:13:23312,0+86:33:4012:444,7
262OKRÓJ Dawid 262WARSZAWAM-OPEN 172M 17266:21:22.001681:43:52312,0+86:29:3812:454,7
263PIOTROWSKA Gabriela 340PIASECZNOK-OPEN 91K 9166:27:05.001320:46:53312,0+86:23:5512:464,7
264MARENDZIAK Jarosław 76M-OPEN 173M 17366:41:58.00960:55:48312,0+86:09:0212:494,7
265WALENT Marta 24K-OPEN 92K 9266:45:08.001033:24:03312,0+86:05:5212:504,7
266PAWŁESA Małgorzata 339WARSZAWAK-OPEN 93K 9366:56:01.001321:02:52312,0+85:54:5912:524,7
267FARSCHTSCHIYAN Jens 89NIDDATALM-OPEN 174M 17467:08:22.001080:36:17312,0+85:42:3812:544,6
268KRUPAK Emilia 265GDAŃSKK-OPEN 94K 9467:09:09.001225:15:51312,0+85:41:5112:544,6
269MARTYNIUK Ryszard 302GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-OPEN 175M 17567:17:49.00890:17:15312,0+85:33:1112:564,6
270MICHALAK Beata 219OPOLEK-OPEN 95K 9567:33:41.001297:38:53312,0+85:17:1912:594,6
271MARENDZIAK Aneta 78K-OPEN 96K 9667:44:32.00672:55:48312,0+85:06:2813:014,6
272JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 70KRAKÓWK-OPEN 97K 9769:10:58.002114:17:59312,0+83:40:0213:184,5
273O-Z Iza 181SZCZECINK-OPEN 98K 9869:18:27.001705:58:16312,0+83:32:3313:194,5
274WARKOCKI Przemysław 355FTSZLAKPOZNAŃM-OPEN 176M 17669:36:00.001276:04:00312,0+83:15:0013:234,5
275BODNAR Zbigniew 11BIEG KORCZAKASZCZECINM-OPEN 177M 17769:42:15.001370:00:14312,0+83:08:4513:244,5
276BRZEZIŃSKI Piotr 110WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-OPEN 178M 17870:13:55.002160:49:06312,0+82:37:0513:304,4
277MARENDZIAK Wiktor 77M-OPEN 179M 17970:25:14.001440:55:50312,0+82:25:4613:324,4
278FRYMUS Anna 202SZCZECINK-OPEN 99K 9970:28:56.001945:34:31312,0+82:22:0413:334,4
279POŹNIAK Aleksandra 20CENTRUM MEDYCZNE EUROMEDISK-OPEN 100K 10070:56:47.001250:11:22312,0+81:54:1313:384,4
280RĄCZKA Marita 124WARSZAWAK-OPEN 101K 10171:17:57.001513:13:30312,0+81:33:0313:424,4
281MATOGA Urszula 326SIEPRAWK-OPEN 102K 10272:23:18.001033:34:42312,0+80:27:4213:554,3
282SZÓSTAK Wioletta 62K-OPEN 103K 10372:44:10.001634:06:37312,0+80:06:5013:594,3
283KOZIEŁ Jacek 272GRYFINOM-OPEN 180M 18073:15:30.001633:54:54312,0+79:35:3014:054,3
284GÓRA Grzegorz 331WARSZAWAM-OPEN 181M 18175:52:38.001537:13:04312,0+76:58:2214:354,1
285KUCZYŃSKA Sylwia 172SZCZECINK-OPEN 104K 10476:48:20.001681:31:24312,0+76:02:4014:464,1
286KRAMER Jerzy 460DOMAGE INCORPORATEDJASIEŃ 88-320M-OPEN 182M 18276:54:58.00649:22:01312,0+75:56:0214:474,1
287OPIEKA Krzysztof 46GRYFICEM-OPEN 183M 18380:53:14.001945:06:07312,0+71:57:4615:333,9
288MARENDZIAK Ewa 109CORK CITYK-OPEN 105K 10581:30:18.001226:13:53312,0+71:20:4215:403,8
289BOHN Darek 296LEROY MERLIN KATOWICE BAILDONASOSNOWIECM-OPEN 184M 18499:13:03.001663:48:00312,0+53:37:5719:043,1
290WAWRZYNIAK Monika 361WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄK-OPEN 106K 10643:53:49.002136:40:43311,6+108:57:18:277,1
291KUPIS Krzysztof 132WARZYMICEM-OPEN 185M 18554:49:14.002715:15:13305,3+98:01:4610:465,6
292ZEIDLER Łukasz 337WARSZAWAM-OPEN 186M 18636:28:12.002160:58:36295,8+116:22:47:238,1
293KACZMAREK Monika 313WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄDĘBNOK-OPEN 107K 10732:30:12.002232:29:55287,6+120:20:46:468,8
294SĘK Marcin 273SZCZECINM-OPEN 187M 18731:09:44.002088:32:31286,0+121:41:16:329,2
295TOWIAŃSKI Patryk 419SZCZECINM-OPEN 188M 18829:00:18.001224:52:52280,3+123:50:46:129,7
296BIAŁKOWSKA Katarzyna 253SIADŁO DOLNEK-OPEN 108K 10842:43:25.002089:05:30275,2+110:07:39:186,4
297PETERSBURSKI Robert 286K2 TEAMSZCZECINM-OPEN 189M 18934:26:01.001993:07:12267,2+118:24:57:437,8
298PAKMUR Michal 146BYLIOTYLISŁUPSKM-OPEN 190M 19054:12:50.002497:04:02262,4+98:38:1012:234,8
299BATOR Zbigniew 467WARSZAWAM-OPEN 191M 19129:55:44.00865:33:57260,4+122:55:16:538,7
300CHROBOCIŃSKA Elżbieta 97K-OPEN 109K 10949:00:05.002832:35:47257,3+103:50:511:255,3
301HAMIK Adam 240HAMTARIXBIERUŃM-OPEN 192M 19228:53:38.002160:49:43255,6+123:57:26:478,8
302RAJCZYK-PAPROCKA Anna 138RUN EXPERT TEAMSZCZECINK-OPEN 110K 11036:42:33.002520:47:42250,6+116:08:28:476,8
303TYRAŃSKI Michał 22WOLNY ZAWODNIKGRYFICEM-OPEN 193M 19327:26:17.002929:06:09250,0+125:24:46:359,1
304ANTONOWICZ Monika 471WARSZAWAK-OPEN 111K 11166:35:01.00626:28:46248,5+86:15:5916:043,7
305STARUCH Mariusz 451BOLESŁAWIECM-OPEN 194M 19445:32:43.001248:52:22248,4+107:18:111:005,5
306BOROWIECKA Joanna 312SZCZECINK-OPEN 112K 11259:49:08.001920:33:21244,9+93:01:5214:394,1
307GŁOWACKI Adrian 333ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 195M 19523:34:31.002232:40:37241,6+129:16:25:5110,2
308BEDNARZ Paweł 334ZAWIERCIEM-OPEN 196M 19617:53:36.002136:48:54239,0+134:57:24:2913,4
309NOWAK Kamil 131WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)M-OPEN 197M 19723:36:12.001224:53:00230,9+129:14:46:089,8
310KONIKOWSKA Julia 256SZCZECINK-OPEN 113K 11326:09:37.002040:58:12230,5+126:41:26:488,8
311ULAN Ania 21SZCZECINK-OPEN 114K 11491:14:18.002474:03:36229,0+61:36:4223:542,5
312KĘDROŃ Karolina 220JAWORZNOK-OPEN 115K 11522:47:26.002424:18:14228,9+130:03:35:5810,0
313KOZACZUK Sebastian 381OŁAWAM-OPEN 198M 19824:12:06.002065:18:43225,4+128:38:56:269,3
314STACHNIO Tomek 316WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄMIESZKOWICEM-OPEN 199M 19919:47:15.001488:58:46221,3+133:03:45:2111,2
315WIDERKIEWICZ Maciej 178KOWALEM-OPEN 200M 20019:26:52.002472:54:48219,4+133:24:05:1911,3
316SZYMCZAK Monika 162WOLINK-OPEN 116K 11630:20:52.002424:42:56215,7+122:30:08:267,1
317SKIERCZYŃSKI Zbigniew 101K2 PARTNERS DOBRAM-OPEN 201M 20124:18:24.002256:33:47213,3+128:32:36:508,8
318JASKUŁA Mariola 287SZCZECINK-OPEN 117K 11742:34:04.002256:38:03210,3+110:16:512:084,9
319SEŃ Agata 264SZCZECINK-OPEN 118K 11847:07:53.001851:15:36208,0+105:43:013:354,4
320MATUSIK Michał 71NIEPOŁOMICEM-OPEN 202M 20236:08:27.002810:17:13206,0+116:42:310:315,7
321SOBANSKI Artur 344SZCZECINM-OPEN 203M 20319:18:20.002208:28:58205,5+133:32:45:3810,6
322ZOWCZAK Dorota 292RAWA TEAMKOMORNIKIK-OPEN 119K 11922:03:26.002185:03:25201,4+130:47:36:349,1
323MUZYKIEWICZ Łukasz 438SZCZECINM-OPEN 204M 20447:18:32.001514:23:52200,1+105:32:214:114,2
324SIWEK Magdalena 225SZCZECINK-OPEN 120K 12024:06:22.002448:24:40200,0+128:44:37:138,3
325BIAŁAS Agnieszka 183RR RUNERKI ROMKASZCZECINK-OPEN 121K 12131:03:20.002496:54:22197,9+121:47:49:246,4
326ANDRZEJCZAK Beata 205RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK-OPEN 122K 12230:01:16.002568:48:05197,6+122:49:49:066,6
327KRAMER Krzysztof 459DAMAGE INCORPORATEDSZCZECINM-OPEN 205M 20538:34:51.001032:48:46197,2+114:16:011:445,1
328GRZYWACZ Karol 348LOLO TEAMGDYNIAM-OPEN 206M 20619:54:24.001752:52:50195,4+132:56:36:069,8
329BŁASZCZYK Kamil 379JEŹDŹCY APOKALIPSYKĘDZIERZYN KOŹLEM-OPEN 207M 20718:21:49.00889:00:04194,0+134:29:15:4010,6
330KASPRZAK Tomasz 34RUSZOWICEM-OPEN 208M 20831:36:03.002954:16:51193,1+121:14:59:496,1
331BOGUSŁAWSKI Rafał 439GRUPAPOLMOTOR / RENAULTSZCZECINM-OPEN 209M 20926:07:59.001489:23:23192,4+126:43:08:087,4
332SZUMIŁO Przemysław 373CHOJNAM-OPEN 210M 21021:39:15.001656:49:12190,7+131:11:46:488,8
333KARWIK Asia 185RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK-OPEN 123K 12321:12:54.002592:55:11189,7+131:38:06:428,9
334PŁUSA Adam 246WROCŁAWM-OPEN 211M 21124:40:07.002114:22:11185,6+128:10:57:587,5
335LITWINIAK Izabela 304GOLENIÓWK-OPEN 124K 12432:50:36.001824:33:11185,5+120:00:210:375,6
336SKRZYPCZAK Marta 310SZCZECINK-OPEN 125K 12523:30:59.002617:05:50184,7+129:20:07:387,9
337MADEJ Dominika 211KRAKÓWK-OPEN 126K 12637:20:35.002400:37:19183,0+115:30:212:144,9
338SPLONSKOWSKI Krzysztof 477SZCZECINM-OPEN 212M 21217:42:21.00482:02:32181,8+135:08:35:5010,3
339KASPRZAK Magda 7RUN EXPERTMIERZYNK-OPEN 127K 12736:55:31.002833:25:19180,4+115:55:212:164,9
340KUCHARCZYK Katarzyna 10K2 PARTNERS TEAMSZCZECINK-OPEN 128K 12835:50:37.002496:31:06176,7+117:00:212:104,9
341KONIKOWSKI Daniel 255SZCZECINM-OPEN 213M 21317:56:42.002328:26:36174,7+134:54:16:099,7
342KSIĘŻYK Szymon 458POZNAŃM-OPEN 214M 21425:03:49.00937:48:12173,1+127:47:18:416,9
343MIKOŁAJCZYK Michał 324UNIVERSITY OF WARSAWWARSZAWAM-OPEN 215M 21520:02:18.002064:31:38172,4+132:48:46:588,6
344ZAJĄC Andrzej 128DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM-OPEN 216M 21618:04:35.002569:04:10166,0+134:46:26:329,2
345KLIMASZEWSKA Teresa 115KRAKÓWK-OPEN 129K 12920:59:38.002208:38:06165,8+131:51:27:357,9
346SZORTYKA Rafał 224SINIARZEWOM-OPEN 217M 21737:43:29.002472:36:54163,6+115:07:313:504,3
347GRZYWNA Grzegorz 407BIAŁY KRUKLUBLINIECM-OPEN 218M 21812:47:52.001416:31:20162,4+4:4312,7
348KOZŁOWSKA Bożena 147ŚWIĘTOCHŁOWICEK-OPEN 130K 13038:52:16.002545:21:55157,4+113:58:414:494,0
349KUJAWA Joanna 390SZCZECINK-OPEN 131K 13135:51:00.001225:17:00156,8+117:00:013:434,4
350MARKIEWICZ Ania 425WROCŁAWK-OPEN 132K 13224:11:42.001489:40:48155,4+128:39:19:206,4
351WOŁOSIK Dominik 423OPPBIAŁYSTOKM-OPEN 219M 21914:50:07.001608:51:03154,6+5:4510,4
352SAJA Przemysław 38ENDORFINA NOWOGARDM-OPEN 220M 22017:55:27.002760:55:27153,3+134:55:37:008,6
353RAĆ Monka 475DOBRAK-OPEN 133K 13320:02:10.00529:29:03149,1+132:48:58:037,4
354WEŁPA Albert 123DOLICEM-OPEN 221M 22118:52:38.001537:30:35147,8+133:58:27:397,8
355SIWEK Piotr 321BEZRZECZEM-OPEN 222M 22227:00:09.001225:00:49147,2+125:50:511:005,5
356MATKOWSKI Jerzy 99SZCZECINM-OPEN 223M 22321:22:54.00890:00:01142,4+131:28:09:006,7
357BOŁZAN Mariusz 317SZCZECINM-OPEN 224M 22415:31:01.001753:18:27141,3+137:19:56:359,1
358JANKOWSKA Dorota 144DF COOL RUNWARZYMICEK-OPEN 134K 13443:50:55.002401:15:27137,7+109:00:019:063,1
359HAŁAS Renata 42SZYBCIEJ NIE MOFEK-OPEN 135K 13550:50:46.002713:28:50136,9+102:00:122:172,7
360WĄSIK Rafał 277#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM-OPEN 225M 22533:40:07.002281:28:02134,6+119:10:515:004,0
361WAHN Przemysław 395SZCZECINM-OPEN 226M 22612:00:08.001896:51:42132,4+5:2611,0
362KARCZEWSKI Mariusz 464GRYFICEM-OPEN 227M 22712:33:47.00840:45:29131,1+5:4410,4
363KOBUS Ewelina 441-KATOWICEK-OPEN 136K 13616:42:27.00385:04:26128,4+136:08:37:487,7
364WASILEWSKA Agata 106PRZECŁAWK-OPEN 137K 13714:08:14.002496:23:25128,1+6:379,1
365GROCHOWSKI Marcin 221ŻMIGRÓDM-OPEN 228M 22818:13:30.00625:53:32127,9+134:37:38:327,0
366AKSAMITOWSKI Robert 161WARSZAWAM-OPEN 229M 22919:23:11.002497:08:13125,8+133:27:49:146,5
367DROŻDŻAL Olga 190POZNAŃK-OPEN 138K 13823:49:49.002497:05:31123,8+129:01:111:325,2
368CHROBOCINSKI Daniel 98M-OPEN 230M 23015:44:31.002353:16:34121,8+137:06:27:457,7
369JASKUŁA Kamil 323SZCZECINM-OPEN 231M 23123:31:38.002017:04:34119,7+129:19:211:475,1
370WARKOCZ Monika 175SZCZECINK-OPEN 139K 13934:26:28.002209:52:43119,3+118:24:317:193,5
371KORBA Krzysztof 314TURZA ŚLĄSKAM-OPEN 232M 23216:59:19.002160:35:41119,1+135:51:48:337,0
372BINEROWSKA Edyta 274SZCZECINK-OPEN 140K 14034:53:40.002328:30:48117,9+117:57:217:453,4
373WŁADKOWSKA Agnieszka 288SZCZECINK-OPEN 141K 14151:20:49.002233:48:00117,6+101:30:126:112,3
374BAŁABUCH Marcin 237SZCZECINM-OPEN 233M 23313:38:44.002208:18:42112,8+7:158,3
375ŚPIEWAK Konrad 45BIEGOWY KLUB FAJTERÓWM-OPEN 234M 23425:43:23.002858:28:50110,5+127:07:313:584,3
376STAWSKI Adam 223SIADŁO GÓRNE 49M-OPEN 235M 23511:19:00.00011:19:00109,0+6:139,6
377KUCHARCZYK Maciek 440PRZEWORSKM-OPEN 236M 23610:58:59.00672:36:55107,3+6:089,8
378MADEJ Maciej 434KIEŁCZÓWM-OPEN 237M 23717:01:31.001512:45:03106,9+135:49:29:336,3
379WITKOWSKA Agnieszka 215WARSZAWAK-OPEN 142K 14227:02:29.002401:04:14105,8+125:48:315:203,9
380WÓJCIK Mariusz 311ŻE CO?SZCZECINM-OPEN 238M 23811:47:28.002112:56:01104,3+6:468,8
381MACULEWICZ Łukasz 449GRUPA POLMOTORSZCZECINM-OPEN 239M 23922:39:41.001201:20:04103,1+130:11:113:114,5
382JUDEK Krzysztof 165MIERZYNM-OPEN 240M 24020:06:00.002400:25:44102,4+132:45:011:465,1
383TALAROWSKA Agnieszka 446KRASNYSTAWK-OPEN 143K 14315:32:29.001176:46:2599,4+137:18:39:226,4
384WRÓBLEWSKA Aleksandra 461SZCZECINK-OPEN 144K 14424:21:38.00649:58:1899,3+128:29:214:434,1
385TALAROWSKI Paweł 447KRASNYSTAWM-OPEN 241M 24109:47:53.001296:59:2798,1+5:5910,0
386KUZNIARSKI Przemyslaw 26KASKADA SZCZECIN RUGBY KLUBSZCZECINM-OPEN 242M 24209:39:22.001848:16:4797,3+5:5710,1
387KAMIŃSKI Kamil 376KAMIŃSKI TEAMLUBINM-OPEN 243M 24308:11:13.002016:46:1596,4+5:0511,8
388TEŚLUK Marcin 67CHOSZCZNOM-OPEN 244M 24408:17:24.002832:35:5194,6+5:1511,4
389MATUSZEWSKA Magdalena 192RRSZCZECINK-OPEN 145K 14512:20:13.001368:44:0792,9+7:587,5
390REINHOLZ Elżbieta 391SZCZECINK-OPEN 146K 14610:08:16.001753:05:2990,3+6:448,9
391ZAJĄC Krzysztof 68WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-OPEN 245M 24511:26:32.00792:36:0890,3+7:367,9
392LEMAŃSKA-BŁAŻOWSKA Elżbieta 231WROCŁAWK-OPEN 147K 14747:54:56.002448:40:0289,3+104:56:032:111,9
393WARKOCZ Adam 176SZCZECINM-OPEN 246M 24621:00:21.002233:54:0888,8+131:50:314:114,2
394KUPIS Aleksandra 218WARZYMICEK-OPEN 148K 14820:11:00.002210:40:4187,6+132:40:013:494,3
395LEWSZYK Anna 435SZCZECINK-OPEN 149K 14909:02:31.001440:39:2285,7+6:199,5
396GUZ Sabina 436PLESZEWK-OPEN 150K 15021:22:01.001465:23:1085,7+131:28:514:574,0
397BRATKOWSKI Krzysztof 279GRUPA POLMOTORPRZECŁAWM-OPEN 247M 24708:18:51.001681:25:0485,3+5:5010,3
398DOBRZYŃSKA Dorota 409SUCHAŃK-OPEN 151K 15110:04:17.001632:39:0183,9+7:128,3
399KOBYLNIK Agata 118SZCZECINK-OPEN 152K 15212:53:22.002568:20:1783,7+9:146,5
400KURJATA Anna 448SZCZECINK-OPEN 153K 15318:27:06.00864:56:2277,1+134:23:514:214,2
401WALCZAK Natalia 365PKASADYK-OPEN 154K 15428:43:30.001900:41:1373,8+124:07:323:212,6
402KUZIMSKA Maja 457GDYNIAK-OPEN 155K 15507:59:28.001056:20:2173,4+6:319,2
403KWAPIŃSKI Paweł 338SZCZECINM-OPEN 248M 24808:39:50.002136:26:0572,7+7:098,4
404OLEK Zbigniew 29M-OPEN 249M 24916:52:15.002665:09:4371,2+135:58:414:134,2
405KRYSTEK Magdalena 456PABIANICEK-OPEN 156K 15608:59:33.001080:16:2971,0+7:367,9
406PAPSKI Mateusz 16ALLONS-Y!POBIEROWOM-OPEN 250M 25007:38:12.002809:07:0170,1+6:329,2
407JADASZ Mirosław 437MIKOŁÓWM-OPEN 251M 25108:37:04.001273:24:5766,3+7:477,7
408MIŁOSŁAWSKA Iga 270WARSZAWAK-OPEN 157K 15711:29:44.001368:16:5761,8+11:095,4
409MAZURO Piotr 392POZNAŃM-OPEN 252M 25205:59:19.001632:54:3859,9+5:5910,0
410CIURUŚ Agnieszka 393SZCZECINK-OPEN 158K 15809:56:47.001968:34:2656,7+10:315,7
411BRZOZOWSKI Andrzej 156CHORZÓWM-OPEN 253M 25308:01:36.002208:37:4952,9+9:066,6
412JURCZYK Adam 462SZCZECINM-OPEN 254M 25408:49:05.00744:45:3451,6+10:155,9
413MIJAL Przemysław 152ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINM-OPEN 255M 25506:39:51.002689:39:1451,4+7:467,7
414SZWEDOWICZ Konrad 466GRUPA POLMOTORSZCZECINM-OPEN 256M 25608:17:56.00768:53:3749,7+10:016,0
415BAZELA Marta 269SWINDONK-OPEN 159K 15908:17:08.00193:16:3945,5+10:555,5
416MICHALSKI Piotr 48LIDER PITERRACOTM-OPEN 257M 25709:42:10.002064:47:3144,3+13:084,6
417POPIOŁEK Przemysław 465SZCZECINM-OPEN 258M 25804:23:38.00408:35:5544,2+5:5710,1
418LIS-WILKOSZ Anna 208ŻERNIKI MAŁEK-OPEN 160K 16009:31:46.002521:10:1543,9+13:014,6
419WIĘCKOWSKA Katarzyna 482WARSZAWAK-OPEN 161K 16102:14:38.00072:30:0043,3+3:0619,3
420WÓJTOWICZ Marcin 481100 MARATHON CLUB POLSKAKATOWICEM-OPEN 259M 25904:13:23.00004:13:2342,6+5:5610,1
421BEDNAREK Anna 433GRABICAK-OPEN 162K 16213:40:53.00841:29:5542,5+19:183,1
422BOHATYREWICZ Patryk 478SZCZECINM-OPEN 260M 26008:05:57.00121:59:4342,3+11:295,2
423KOZŁOWSKI Witold 384WARSZAWAM-OPEN 261M 26104:54:29.001272:34:2742,0+7:008,6
424GOŁĘBIEWSKI Daniel 81M-OPEN 262M 26208:29:59.001993:09:2340,3+12:394,7
425BOROWIECKI Grzegorz 320SZCZECINM-OPEN 263M 26310:51:13.002160:32:0939,3+16:343,6
426GRAJ Ewa 341KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOZNAŃK-OPEN 163K 16304:51:02.00529:05:4739,3+7:248,1
427LUCHCIŃSKA Martyna 463SZCZECINK-OPEN 164K 16405:24:00.00720:34:0638,3+8:277,1
428PAŃCZYK Tomasz 468SZCZECINM-OPEN 264M 26402:57:03.002016:25:1437,0+4:4712,5
429RYMER Wojciech 483WŁASNY JEDNOOSOBOWYPUCICEM-OPEN 265M 26503:18:30.00121:24:4837,0+5:2111,2
430KOZULA Tomasz 155CHORZÓWM-OPEN 266M 26607:26:17.001489:18:3636,4+12:154,9
431JAKÓBCZAK Karolina 102KAMIONKA, KOŁO PIASECZNAK-OPEN 165K 16506:25:41.001296:42:1034,5+11:105,4
432BŁAZOWSKI Tomasz 236WROCŁAWM-OPEN 267M 26714:17:13.001369:02:5534,3+24:592,4
433PATYNOWSKI Maciej 405RÓŻAŃSKOSZCZECINM-OPEN 268M 26803:26:10.00312:33:2131,8+6:299,2
434GĄCEŻEWICZ Piotr 369GRUDZIĄDZM-OPEN 269M 26907:09:50.00890:06:2431,3+13:434,4
435KAPCZYŃSKI Adrian 485KAMIEŃ POMORSKIM-OPEN 270M 27002:29:45.00144:50:0830,8+4:5112,3
436PAC Paweł 336GRZEDZICEM-OPEN 271M 27108:07:00.001705:07:2530,8+15:483,8
437DROŻDŻAL Agnieszka 189SZCZECINK-OPEN 166K 16607:05:23.00361:02:5428,5+14:554,0
438KUBIAK Kacper 421PAWŁOWICEPAWŁOWICEM-OPEN 272M 27202:16:43.00960:24:1328,2+4:5112,4
439BROŻYNA Miłosz 488SZCZECINM-OPEN 273M 27302:16:39.00073:08:0826,0+5:1511,4
440KOGUTEK Maciej 469KS SKARBYŚRODA ŚLĄSKAM-OPEN 274M 27402:24:22.00049:02:3525,5+5:3910,6
441DZBANUSZEK Mariusz 345BIEGOWE WARSZEWOSZCZECINM-OPEN 275M 27502:26:52.00696:38:2224,0+6:079,8
442PRZYŁUSKI Robert 180OSLOM-OPEN 276M 27602:26:00.00121:47:0023,0+6:209,5
443KOSIKOWSKI Konrad 480SWARZĘDZM-OPEN 277M 27702:18:46.00120:42:5421,0+6:369,1
444DUNAJ Przemysław 397SZCZECINM-OPEN 278M 27802:09:38.001320:33:0220,5+6:199,5
445PAWLIK Aneta 137DĄBROWA BISKUPIAK-OPEN 167K 16701:57:46.002184:13:0117,3+6:488,8
446SOSKA Krzysztof 473PRZELEWICEM-OPEN 279M 27904:04:40.00337:58:0116,2+15:064,0
447FINKIELMAN Pawel 105M-OPEN 280M 28000:54:00.00000:28:0010,4+5:1111,5
448SOSKA Magda 472PRZELEWICEM-OPEN 281M 28102:20:48.00338:01:229,7+14:304,1
449MICHALEWICZ Katarzyna 359DĄBROWAK-OPEN 168K 16801:59:55.00793:21:328,9+13:284,5
450NERKO Filip 489AUGUSTÓWM-OPEN 282M 28200:51:08.00000:51:087,9+6:289,3
451STAROSTA Filip 145DF COOL RUNWARZYMICEM-OPEN 283M 28300:41:00.00000:41:007,6+5:2311,1
452KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 474MALBORKSZCZECINK-OPEN 169K 16900:46:53.00000:46:537,5+6:159,6
453BAJGER Bartosz 398SZCZECINM-OPEN 284M 28400:46:12.00000:46:126,6+7:008,6
454BARTKOWIAK Waldemar 252ŚREMM-OPEN 285M 28500:36:17.00024:18:076,1+5:5610,1
455DEMBOWSKA Karolina 487WROCŁAWK-OPEN 170K 17000:37:29.00000:37:295,1+7:208,2
456DZBANUSZEK Krzysztof 347TRENINGI U MISTRZA ALEXASZCZECINM-OPEN 286M 28600:31:54.00000:31:545,0+6:229,4
Znaleziono 456 wynik(ów)