BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-12-04
Miejsce:
Polska
Dystans:
312 km
Zgłoszonych:
493
Wystartowało:
456
Nie ukończyło:
167
Ukończyło:
289
Na trasie:
167
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1PODOLAK Iza 39GRYFINOK-OPEN
2WALIGÓRSKI Tomasz 378GDYNIAM-OPEN
3PAWŁESA Małgorzata 339WARSZAWAK-OPEN
4ORLON Barbara 284SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINK-OPEN
5WĄSIATYCZ Iwona 242BARANOWOK-OPEN
6WASILEWSKI Andrzej 233SZCZECINM-OPEN
7SZYMAŃSKA Jolanta 230MOSTYK-OPEN
8KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 474MALBORKSZCZECINK-OPEN
9RAĆ Monika 454DOBRAK-OPEN
10LIEBNER Patryk 445TRIGYM SZCZECINSZCZECINM-OPEN
11CZERNICKA Magdalena 442ZWONOWICEK-OPEN
12KOBUS Ewelina 441-KATOWICEK-OPEN
13KUBIAK Kacper 421PAWŁOWICEPAWŁOWICEM-OPEN
14DOBOSZ Piotr 418PITERŻARÓWKAM-OPEN
15GŁADYSZ Łukasz 415SZCZECINM-OPEN
16PATYNOWSKI Maciej 405RÓŻAŃSKOSZCZECINM-OPEN
17WOŹNIECKA Karolina 65BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-OPEN
18ZAJĄC Krzysztof 68WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-OPEN
19ANDREJCZUK Wiatek 73KLEOSINM-OPEN
20KUŹMIŃSKA Weronika 88K-OPEN
21DUDA Łukasz 116MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM-OPEN
22RADOŻYCKI Radek 300SZCZECINM-OPEN
23BAJGER Bartosz 398SZCZECINM-OPEN
24ŻYLUK Bożena 396WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN
25MACHERA Rafał 394KONIECPOLM-OPEN
26KUJAWA Joanna 390SZCZECINK-OPEN
27ULCHURSKI Michał 386ŚWINOUJŚCIEM-OPEN
28BUDNICKI Grzegorz 377SZCZECINM-OPEN
29PISZCZ Dariusz 367RZESZÓWM-OPEN
30MORAWSKI Piotr 366OTWOCKM-OPEN
31MICHALEWICZ Katarzyna 359DĄBROWAK-OPEN
32PAŃCZYK Tomasz 356SZCZECINM-OPEN
33WARKOCKI Przemysław 355FTSZLAKPOZNAŃM-OPEN
34SIWIEC Robert 354PLIK TEAMOLSZEWNICA STARAM-OPEN
35KASOWSKI Bogusz 352WARSZAWAM-OPEN
36CHEĆKO Daniel 350JAWORZNOM-OPEN
37DZBANUSZEK Krzysztof 347TRENINGI U MISTRZA ALEXASZCZECINM-OPEN
38TERCZEWSKA Małgorzata 342KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK-OPEN
39GRAJ Ewa 341KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOZNAŃK-OPEN
40PIOTROWSKA Gabriela 340PIASECZNOK-OPEN
41SAMOJŁO Sławomir 332ŚWINOUJŚCIEM-OPEN
42MATOGA Urszula 326SIEPRAWK-OPEN
43ADAMCZYK Bernard 306MILANÓWEKM-OPEN
44BOHN Darek 296LEROY MERLIN KATOWICE BAILDONASOSNOWIECM-OPEN
45BRATKOWSKI Krzysztof 279GRUPA POLMOTORPRZECŁAWM-OPEN
46MIŁOSŁAWSKA Iga 270WARSZAWAK-OPEN
47BAZELA Marta 269SWINDONK-OPEN
48KOZIOŁ Piotr 263KRAKÓWM-OPEN
49OKRÓJ Dawid 262WARSZAWAM-OPEN
50GWIZDAŁA Łukasz 261KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM-OPEN
51TOMALAK Marcin 259SZCZECINM-OPEN
52BARTKOWIAK Waldemar 252ŚREMM-OPEN
53GLAJCAR Tomasz 250HARBUTOWICEM-OPEN
54URBAŃSKI Krzysztof 248GDAŃSKM-OPEN
55JAKUBOWSKI Szymon 239KRUSZEWNIAM-OPEN
56BŁAZOWSKI Tomasz 236WROCŁAWM-OPEN
57STAWSKI Adam 223SIADŁO GÓRNE 49M-OPEN
58GROCHOWSKI Marcin 221ŻMIGRÓDM-OPEN
59KROK Krzysztof 207NIEZRZESZONYMUSZYNAM-OPEN
60WEŁPA Adrian 199DOLICEM-OPEN
61KOGUTEK Rozalia 198KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK-OPEN
62KOGUTEK Zuzanna 197KS ,,SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK-OPEN
63KOGUTEK Agnieszka 196KS "SKARBY" ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAK-OPEN
64KOGUTEK Maciej 195KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAM-OPEN
65ŁAPA Przemek 194WROCŁAWM-OPEN
66ZAHORSKI Rafał 193OLEŚNICAM-OPEN
67MATUSZEWSKA Magdalena 192RRSZCZECINK-OPEN
68DROŻDŻAL Agnieszka 189SZCZECINK-OPEN
69PRZYŁUSKI Robert 180OSLOM-OPEN
70KARAŚ Jacek 177RED RUNNERPOZNAŃM-OPEN
71ZADROŻNY Grzegorz 174SZCZECINSZCZECINM-OPEN
72HAMIK Rafał 173HAMSTER TEAMCHEŁM ŚLĄSKIM-OPEN
73KUCZYŃSKI Sebastian 170SZCZECINM-OPEN
74WOJTANIS Magdalena 159TORUŃK-OPEN
75KOZULA Tomasz 155CHORZÓWM-OPEN
76WITCZAK Adam 153M.A.J. CORREREPYSKOWICEM-OPEN
77STAROSTA Filip 145DF COOL RUNWARZYMICEM-OPEN
78PRZYBYLAK Paweł 141LESZNOM-OPEN
79LIDZBARSKI Adam 143SZEMUDM-OPEN
80DOMBROWA Robert 142NOWY ŚWIAT BIEGAMĄKOSZYCEM-OPEN
81NOWAK Kamil 131WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)M-OPEN
82GONERKO Joanna 126BIEGAM BO DOMINIKA MOTYWUJESZCZECINK-OPEN
83RĄCZKA Marita 124WARSZAWAK-OPEN
84WEŁPA Albert 123DOLICEM-OPEN
85DĄBROWSKI Dawid 327WYSZKÓWM-OPEN
86SCHALLER Ronny 400CITYRUNNER BERLINRANGSDORFM-OPEN
87KLIMASZEWSKA Teresa 115KRAKÓWK-OPEN
88GRUDZIEŃ Michał 114PSZCZYNAM-OPEN
89GRUDZIEŃ Monika 112PSZCZYNAK-OPEN
90FINKIELMAN Pawel 105M-OPEN
91GRECZUK Paweł 103CZARNAROZPACZTEAMSŁUBICEM-OPEN
92JAKÓBCZAK Karolina 102KAMIONKA, KOŁO PIASECZNAK-OPEN
93SKIERCZYŃSKI Zbigniew 101K2 PARTNERS DOBRAM-OPEN
94SURUDO Tomasz 92M-OPEN
95STAWSKA Barbara 91K-OPEN
96PARCHIMOWICZ Janusz 25M-OPEN
97FARSCHTSCHIYAN Jens 89NIDDATALM-OPEN
98BARTYZEL Beata 87KRAKÓWK-OPEN
99SIWAK Łukasz 82SZCZECINM-OPEN
100PODLEŚNY Piotr 80M-OPEN
101GADOWSKI Wojciech 74MIERZYNM-OPEN
102MŁODZIŃSKI Dariusz 69WARSZAWAM-OPEN
103SOWA Krzysztof 57ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIEM-OPEN
104ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 55MIERZYNK-OPEN
105WIEŻEL Hanna 54SZCZECINK-OPEN
106BARAN Adam 51TARNOBRZEGM-OPEN
107KALINOWSKI Łukasz 37SZCZECINM-OPEN
108FURMAŃSKI Marcin 32ZIELONAESENCJA.PLSZCZECINM-OPEN
109KUZNIARSKI Przemyslaw 26KASKADA SZCZECIN RUGBY KLUBSZCZECINM-OPEN
110ŁOŚ Jarosław 12#RUSZ4LITERYM-OPEN
111CIEŚLAK Dominika 4RABKA ZDRÓJK-OPEN
112KURJATA Anna 448SZCZECINK-OPEN
113BEDNAREK Anna 433GRABICAK-OPEN
114DZBANUSZEK Mariusz 345BIEGOWE WARSZEWOSZCZECINM-OPEN
115WARKOCZ Adam 176SZCZECINM-OPEN
116WARKOCZ Monika 175SZCZECINK-OPEN
117TOWIAŃSKI Patryk 419SZCZECINM-OPEN
118SZARAWAGA Jacek 371SZCZECINM-OPEN
119KACZMAREK Joanna 40K-OPEN
120PODKAŃSKI Krzysztof 403INOWROCŁAWM-OPEN
121BŁASZCZYK Kamil 379JEŹDŹCY APOKALIPSYKĘDZIERZYN KOŹLEM-OPEN
122SZUMIŁO Przemysław 373CHOJNAM-OPEN
123PACHUT Krzysztof 372SŁOPNICEM-OPEN
124GĄCEŻEWICZ Piotr 369GRUDZIĄDZM-OPEN
125GRZESZCZUK Mieczysław 362SZCZECINM-OPEN
126GÓRA Grzegorz 331WARSZAWAM-OPEN
127SIWEK Piotr 321BEZRZECZEM-OPEN
128ŁYSIEŃ Dominik 226ŻYWIECM-OPEN
129KUCHARCZYK Maciek 440PRZEWORSKM-OPEN
130BIELECKI Wojciech 429OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM-OPEN
131WÓJTOWICZ Przemysław 428OSP WZGÓRZEBEŁŻYCEM-OPEN
132KRUGIOLKA Renata 420AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYK-OPEN
133ROSZKIEWICZ Ewelina 383WARSZAWAK-OPEN
134MOSTOWSKI Dariusz 329JEDZIEMY DLA AGI (TME MTB TEAM SZCZECIN)SZCZECINM-OPEN
135KAMINSKI Karol 325KOSTRZYN NAD ODRĄM-OPEN
136STACHNIO Tomek 316WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄMIESZKOWICEM-OPEN
137TUMIEL Daniel 271CALCATERRA SPORT ASDRZYMM-OPEN
138JANCZAK Marek 244RADOMM-OPEN
139WARDENGA Kazimierz 191JEJKOWICEM-OPEN
140GARBACKI Igor Garbacki 171SZCZECINM-OPEN
141PALCZYNSKA Oksana 166STARGARDK-OPEN
142ZEMANKIEWICZ Łukasz 139KANAŁ 6AMSZCZECINM-OPEN
143PAWLIK Aneta 137DĄBROWA BISKUPIAK-OPEN
144ŚWITALSKA Edyta 136SCTPK-OPEN
145RATAJ Maciej 120ŁOCHOWOM-OPEN
146MARENDZIAK Ewa 109CORK CITYK-OPEN
147MATKOWSKI Jerzy 99SZCZECINM-OPEN
148NOWAK Natalia 95DĘBNOK-OPEN
149JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 70KRAKÓWK-OPEN
150BALCERAK Aleksandra 64K-OPEN
151SZÓSTAK Wioletta 62K-OPEN
152DZIERBA Paweł 33M-OPEN
153TRAWIŃSKA Teresa 14KOLIBER TEAMWARSZAWAK-OPEN
154KTACZ Łukasz 322BEŁCHATÓWM-OPEN
155MAZURO Piotr 392POZNAŃM-OPEN
156KRĘCISZ Arkadiusz 368WARSZAWAM-OPEN
157KO Grzesz 85DAMAGEM-OPEN
158KRUPAK Emilia 265GDAŃSKK-OPEN
159DOMINIK Szymon 213KWISS.PLMYŚLENICEM-OPEN
160ZAROBIAK Katarzyna 186SZCZECINK-OPEN
161SZYMCZAK Monika 162WOLINK-OPEN
162WASILEWSKA Agata 106PRZECŁAWK-OPEN
163HAMIK Adam 240HAMTARIXBIERUŃM-OPEN
164SZYMAŃSKI Marek 408KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM-OPEN
165MATUSZAK Anita 241MATUSZAK TEAMSZCZECINK-OPEN
166KUSAJ Krystian 260ZAWIERCIEM-OPEN
167O-Z Iza 181SZCZECINK-OPEN
168SZMYTKOWSKI Krzysztof 149MIA SAN MIALEGIONOWOM-OPEN
169DUNAJ Przemysław 397SZCZECINM-OPEN
170GRZESIAK Maciej 335KRAKÓWM-OPEN
171KULCZAK Paweł 210BRODOWOM-OPEN
172PIETRUSZKA Renata 357SZCZECINK-OPEN
173PAC Paweł 336GRZEDZICEM-OPEN
174WIERUSZEWSKA Agata 319WARSZAWAK-OPEN
175BOŁZAN Mariusz 317SZCZECINM-OPEN
176BOROWIECKA Joanna 312SZCZECINK-OPEN
177ANIELSKA Anna 289KARLINOK-OPEN
178PŁUSA Adam 246WROCŁAWM-OPEN
179BAŁABUCH Marcin 237SZCZECINM-OPEN
180KUPIS Aleksandra 218WARZYMICEK-OPEN
181NIC Jakub 168MAKSYMILIANOWOM-OPEN
182BRZOZOWSKI Andrzej 156CHORZÓWM-OPEN
183ZAJĄC Andrzej 128DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM-OPEN
184KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 111BIEGAM BO AŚKA ZMUSZASZCZECINK-OPEN
185CHROBOCINSKI Daniel 98M-OPEN
186GOŁĘBIEWSKI Daniel 81M-OPEN
187HAŁAS Renata 42SZYBCIEJ NIE MOFEK-OPEN
188WRÓBLEWSKA Aleksandra 461SZCZECINK-OPEN
189WIDERKIEWICZ Maciej 178KOWALEM-OPEN
190WASILEWSKA Ewa 150WEIDE TEAMSZCZECINK-OPEN
191TARARUJ Edyta 19WARSZAWAK-OPEN
192KOBYLNIK Agata 118SZCZECINK-OPEN
193SKRZYPCZAK Marta 310SZCZECINK-OPEN
194LIS Beata 249DĄBROWA GÓRNICZAK-OPEN
195ZACHWIEJA Katarzyna 245KRAKÓWK-OPEN
196MICHALAK Beata 219OPOLEK-OPEN
197HYLLA Mateusz 90TARNÓW OPOLSKIM-OPEN
198WÓJTOWICZ Marcin 481100 MARATHON CLUB POLSKAKATOWICEM-OPEN
199KOGUTEK Maciej 469KS SKARBYŚRODA ŚLĄSKAM-OPEN
200KOZŁOWSKI Witold 384WARSZAWAM-OPEN
201KAMIŃSKI Kamil 376KAMIŃSKI TEAMLUBINM-OPEN
202WIĘCKOWSKA Katarzyna 482WARSZAWAK-OPEN
203PAPSKI Mateusz 16ALLONS-Y!POBIEROWOM-OPEN
204WYRWAS Tadeusz 370ŁOMŻAM-OPEN
205HAWRYLAK Marcin 227BBL SZCZECINSZCZECINM-OPEN
206SOSKA Krzysztof 473PRZELEWICEM-OPEN
207SOSKA Magda 472PRZELEWICEM-OPEN
208JURCZYK Adam 462SZCZECINM-OPEN
209MACULEWICZ Łukasz 449GRUPA POLMOTORSZCZECINM-OPEN
210TALAROWSKI Paweł 447KRASNYSTAWM-OPEN
211TALAROWSKA Agnieszka 446KRASNYSTAWK-OPEN
212ZIENTAL Grzegorz 285REBELLION OF FREE RUNNERSBĘDZINM-OPEN
213SEŃ Agata 264SZCZECINK-OPEN
214JADASZ Mirosław 437MIKOŁÓWM-OPEN
215GUZ Sabina 436PLESZEWK-OPEN
216MARKIEWICZ Ania 425WROCŁAWK-OPEN
217AUGUSTYNIAK Jakub 424ŚLĘZAM-OPEN
218DOBRZYŃSKA Dorota 409SUCHAŃK-OPEN
219JAŚKIEWICZ Krzysztof 402MSPORTLUBINM-OPEN
220ROMAŃSKA Marietta 122SZCZECINK-OPEN
221SZEWCZYK Magdalena 127SZCZECINK-OPEN
222PETERSBURSKI Robert 286K2 TEAMSZCZECINM-OPEN
223REINHOLZ Elżbieta 391SZCZECINK-OPEN
224KAMIŃSKI Paweł 375ELBLĄGM-OPEN
225WALCZAK Natalia 365PKASADYK-OPEN
226SMYCZ Grzegorz 343SMYKI BIEGAJĄKOSTRZYN NAD ODRĄM-OPEN
227MIKOŁAJCZYK Michał 324UNIVERSITY OF WARSAWWARSZAWAM-OPEN
228JASKUŁA Kamil 323SZCZECINM-OPEN
229BOROWIECKI Grzegorz 320SZCZECINM-OPEN
230M-SKI Bartosz 318TURLANY KLOPSSTARGARDM-OPEN
231KORBA Krzysztof 314TURZA ŚLĄSKAM-OPEN
232WÓJCIK Mariusz 311ŻE CO?SZCZECINM-OPEN
233SWACHA Anita 299WARSZAWAK-OPEN
234ZOWCZAK Dorota 292RAWA TEAMKOMORNIKIK-OPEN
235DUDEK Dariusz 290GRANICZNAGRANICZNAM-OPEN
236KNAPSKI Gniewomir 275ODKRYWAĆ BY ŻYĆWARSZAWAM-OPEN
237SZKOCKI Andrzej 108PRZECŁAWM-OPEN
238JURECZKO Rafal 266OLKUSZM-OPEN
239WOJTUCH Robert 257KS BPSC TEAMBEDZINM-OPEN
240KUBIŚ Kamil 2545KGRYFINOM-OPEN
241BIAŁKOWSKA Katarzyna 253SIADŁO DOLNEK-OPEN
242ŚCIEBURA Paweł 251WARSZAWAM-OPEN
243KRZYWANIAK Andrzej 243WAŁBRZYCHM-OPEN
244WITKOWSKA Agnieszka 215WARSZAWAK-OPEN
245KIEŁTYKA Robert 214TYCHYM-OPEN
246MATUSZAK Krzysztof 179MATUSZAK TEAMSZCZECINM-OPEN
247WÓJTOWICZ Marcin 167100 MARATHON CLUB POLSKAKATOWICEM-OPEN
248AKSAMITOWSKI Robert 161WARSZAWAM-OPEN
249RUDNIK-MIJAL Małgorzata 151ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK-OPEN
250KOZŁOWSKA Bożena 147ŚWIĘTOCHŁOWICEK-OPEN
251PAKMUR Michal 146BYLIOTYLISŁUPSKM-OPEN
252WIŚNIOWSKI Krzysztof 133SZCZECINM-OPEN
253KUPIS Krzysztof 132WARZYMICEM-OPEN
254BRZOZOWSKI Adam 129SZCZECINM-OPEN
255MARTYNIUK Ryszard 302GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-OPEN
256CETERA Janusz 117EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM-OPEN
257DUDEK Małgorzata 96KOSZALINK-OPEN
258SAJEWSKA Karolina 6WARSZAWAK-OPEN
259MARENDZIAK Aneta 78K-OPEN
260MARENDZIAK Wiktor 77M-OPEN
261MARENDZIAK Jarosław 76M-OPEN
262MATUSIK Michał 71NIEPOŁOMICEM-OPEN
263SZYMAŃSKA Agnieszka 52PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK-OPEN
264ŚPIEWAK Konrad 45BIEGOWY KLUB FAJTERÓWM-OPEN
265TOKARSKI Rafał 44RAZ SZCZECINM-OPEN
266PAJKOWSKI Mirosław 31SL SALOSM-OPEN
267OLEK Zbigniew 29M-OPEN
268ULAN Ania 21SZCZECINK-OPEN
269GRYGIELEWICZ Leszek 13M-OPEN
270KUCHARCZYK Katarzyna 10K2 PARTNERS TEAMSZCZECINK-OPEN
271KUPIS Katarzyna 8K2 TEAMK-OPEN
272KASPRZAK Magda 7RUN EXPERTMIERZYNK-OPEN
273WIKTORSKI Sebastian 5M-OPEN
274PAŃCZYK Tomasz 468SZCZECINM-OPEN
275SZWEDOWICZ Konrad 466GRUPA POLMOTORSZCZECINM-OPEN
276KRAMER Jerzy 460DOMAGE INCORPORATEDJASIEŃ 88-320M-OPEN
277FURMANEK Jarosław 432SZCZECINM-OPEN
278WOŁOSIK Dominik 423OPPBIAŁYSTOKM-OPEN
279WAWRZYNIAK Monika 361WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄK-OPEN
280GRZYWACZ Karol 348LOLO TEAMGDYNIAM-OPEN
281KWAPIŃSKI Paweł 338SZCZECINM-OPEN
282ZEIDLER Łukasz 337WARSZAWAM-OPEN
283KEDZIERSKA Karolina 328SZCZECINK-OPEN
284TOKARZ Krzysztof 281KRAKÓWM-OPEN
285WŁOSIŃSKA Beata 278MYSŁOWICEK-OPEN
286CHOWANIEC Sebastian 247ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN
287ZARKOVA Denitsa 235NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-OPEN
288MADEJ Dominika 211KRAKÓWK-OPEN
289ZENEVICH Slava 209DIETLY.PLKRAKÓWM-OPEN
290LIS-WILKOSZ Anna 208ŻERNIKI MAŁEK-OPEN
291CHURZĘPA Ewelina 200WROCŁAWK-OPEN
292KLIMKIEWICZ Kaolina 182WARSZAWAK-OPEN
293ROMAŃSKI Krzysztof 135SZCZECINM-OPEN
294GĄSIOREK Janusz 134LIBIĄŻM-OPEN
295SZYMECZKO Jola 60RUNONLINE.PLZABORZEK-OPEN
296MICHALSKI Piotr 48LIDER PITERRACOTM-OPEN
297ŁUKOWIAK Rafał 41GORZÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN
298JABŁOŃSKA Wiktoria 35ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-OPEN
299P-CHA Jarecki 2ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM-OPEN
300BOHATYREWICZ Patryk 478SZCZECINM-OPEN
301LEMAŃSKA-BŁAŻOWSKA Elżbieta 231WROCŁAWK-OPEN
302RAĆ Monka 475DOBRAK-OPEN
303POPIOŁEK Przemysław 465SZCZECINM-OPEN
304LUCHCIŃSKA Martyna 463SZCZECINK-OPEN
305KRYSTEK Magdalena 456PABIANICEK-OPEN
306MUZYKIEWICZ Łukasz 438SZCZECINM-OPEN
307PIOTROWSKA Anna 282SPARTANIE DZIECIOM /META NADARZYNNADARZYNK-OPEN
308KMIECIAK Aga 238KRAKÓWK-OPEN
309MADEJ Maciej 434KIEŁCZÓWM-OPEN
310GRZYWNA Grzegorz 407BIAŁY KRUKLUBLINIECM-OPEN
311WŁADKOWSKA Agnieszka 288SZCZECINK-OPEN
312SZERMENT Magdalena 389#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN
313KOZACZUK Sebastian 381OŁAWAM-OPEN
314DULNY Jarosław 363DULNY FOTOSZCZECINM-OPEN
315SOBANSKI Artur 344SZCZECINM-OPEN
316BEDNARZ Paweł 334ZAWIERCIEM-OPEN
317SAKOWSKA Aneta 315MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK-OPEN
318KACZMAREK Monika 313WF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄDĘBNOK-OPEN
319KWIATKOWSKI Michał 294GÓRA KALWARIAM-OPEN
320PASZEK Krystyna 291DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK-OPEN
321KONIKOWSKI Daniel 255SZCZECINM-OPEN
322KĘDROŃ Karolina 220JAWORZNOK-OPEN
323JUSZKIEWICZ Małgorzata 206SZCZECINK-OPEN
324DUDA Sylwia 203SZCZECINK-OPEN
325ZAROBIAK Piotr 187SZCZECINM-OPEN
326BIAŁAS Agnieszka 183RR RUNERKI ROMKASZCZECINK-OPEN
327MIJAL Przemysław 152ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINM-OPEN
328KOP-OSTROWSKI Paweł 148SZCZECINM-OPEN
329BRZEZIŃSKI Piotr 110WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-OPEN
330CENTKOWSKI Jacek 104DIGITAL.AIM-OPEN
331KASPRZAK Artur 100RUN EXPERT TEAMM-OPEN
332KOŁTUN Wojtek 94M-OPEN
333TYRAŃSKI Michał 22WOLNY ZAWODNIKGRYFICEM-OPEN
334SACHARSKI Bartłomiej 23WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM-OPEN
335KEMPISTY Anna 17WARSZAWAK-OPEN
336LEWSZYK Anna 435SZCZECINK-OPEN
337KASPRZAK Tomasz 34RUSZOWICEM-OPEN
338DEMBOWSKA Karolina 487WROCŁAWK-OPEN
339RYMER Wojciech 483WŁASNY JEDNOOSOBOWYPUCICEM-OPEN
340SAJA Przemysław 38ENDORFINA NOWOGARDM-OPEN
341LIS Jacek 228DĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN
342SPLONSKOWSKI Krzysztof 477SZCZECINM-OPEN
343ANTONOWICZ Monika 471WARSZAWAK-OPEN
344KARCZEWSKI Mariusz 464GRYFICEM-OPEN
345KRAMER Krzysztof 459DAMAGE INCORPORATEDSZCZECINM-OPEN
346KSIĘŻYK Szymon 458POZNAŃM-OPEN
347KUZIMSKA Maja 457GDYNIAK-OPEN
348RAĆ Sara 455DOBRAK-OPEN
349STYLSKA Anna 450SZCZECINK-OPEN
350SOWA Mateusz 422JW 4531SZCZECINM-OPEN
351RACINOWSKI Marcin 412SZCZECINM-OPEN
352WIERZBICKI Sebastian 410WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN
353STĘPNIAK Grzegorz 406KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI72-400M-OPEN
354URBAŃCZAK Szymon 404OSIECZNAM-OPEN
355JASKUŁA Mariola 287SZCZECINK-OPEN
356CIURUŚ Agnieszka 393SZCZECINK-OPEN
357MENDYKA Łukasz 349KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.ŚRODA WIELKOPOLSKAM-OPEN
358GŁOWACKI Adrian 333ŚWINOUJŚCIEM-OPEN
359ZALEWSKI Mariusz 309FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJM-OPEN
360JANASZEK Grzegorz 293WESELM-OPEN
361KURKOWIAK Agnieszka 280POZNAŃK-OPEN
362BIAŁAS Konrad 258WARSZAWAM-OPEN
363MACIUŁA Rafał 234KS BPSC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN
364SIWEK Magdalena 225SZCZECINK-OPEN
365SZORTYKA Rafał 224SINIARZEWOM-OPEN
366CHROBOT Kamil 217ZAWIERCIEM-OPEN
367WILCZYŃSKA Magdalena 212MARKIK-OPEN
368ANDRZEJCZAK Beata 205RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK-OPEN
369FRYMUS Anna 202SZCZECINK-OPEN
370KARWIK Asia 185RR RUNNERKI ROMKASZCZECINK-OPEN
371MOTŁOCH Piotr 169KRAKÓWM-OPEN
372JUDEK Krzysztof 165MIERZYNM-OPEN
373BURGHARDT Renata 160KB HERMES GRYFINOGRYFINOK-OPEN
374PUJSZO Sławomir 158CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM-OPEN
375JANKOWSKA Dorota 144DF COOL RUNWARZYMICEK-OPEN
376RAJCZYK-PAPROCKA Anna 138RUN EXPERT TEAMSZCZECINK-OPEN
377PRUSZANOW Marcin 125KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN
378PTASZYŃSKA Agnieszka 301KUTNOK-OPEN
379PUPEK Małgorzata 107WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINK-OPEN
380SURDACKI Jerzy 93DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM-OPEN
381ZALEJSKI Tomasz 28M-OPEN
382OLEJNIK Wojciech 86RUN EXPERT TEAMM-OPEN
383ZIELIŃSKA Agata 79HQ MNC NEK-OPEN
384MŁYNARCZYK Tatiana 72POLICEK-OPEN
385TEŚLUK Marcin 67CHOSZCZNOM-OPEN
386CICHOCKI Jakub 66DRUŻYNA SZPIKUM-OPEN
387SERKOWSKA Anna 58AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYK-OPEN
388HEJKA Wladek 56AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYKARTUZYM-OPEN
389BODNARCZUK Iwona 47FIZJOBIEGACZE SZCZECINK-OPEN
390OPIEKA Krzysztof 46GRYFICEM-OPEN
391WASILEWSKI Sylwester 36M-OPEN
392PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 27K-OPEN
393BODNAR Zbigniew 11BIEG KORCZAKASZCZECINM-OPEN
394BATOR Zbigniew 467WARSZAWAM-OPEN
395NERKO Filip 489AUGUSTÓWM-OPEN
396BROŻYNA Miłosz 488SZCZECINM-OPEN
397KAPCZYŃSKI Adrian 485KAMIEŃ POMORSKIM-OPEN
398KOSIKOWSKI Konrad 480SWARZĘDZM-OPEN
399DZIEDZIC Józef 283ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM-OPEN
400STARUCH Mariusz 451BOLESŁAWIECM-OPEN
401NOWAK Marcin 443KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.M-OPEN
402BOGUSŁAWSKI Rafał 439GRUPAPOLMOTOR / RENAULTSZCZECINM-OPEN
403GRAPATYN Piotr 431BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-OPEN
404WRÓBLEWSKA Marta 430KOSZALINK-OPEN
405BASZUN Michał 416PERSONASGLIWICEM-OPEN
406ZOMERFELD Tomasz 414KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEM-OPEN
407ZOMERFELD Maria 413KB KROKUS KWIATKOWICEPROCHOWICEK-OPEN
408PAWLAK Emilia 411GORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN
409WAHN Przemysław 395SZCZECINM-OPEN
410SZERMENT Eryk 388#SZERMENTTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN
411LĄCZAK Justyna 385ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK-OPEN
412FRUBA Karina 380STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-OPEN
413WIRA Mariusz 374KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIM-OPEN
414N Daniel 358KRAKOWM-OPEN
415DZIAŁDOWSKI Damian 330AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTORUŃM-OPEN
416DONNER Andreas 305CITYRUNNER BERLINBERLINM-OPEN
417LITWINIAK Izabela 304GOLENIÓWK-OPEN
418BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 295DĄBROWSKI TEAMWARSZAWAK-OPEN
419WĄSIK Rafał 277#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM-OPEN
420KUJAWSKI Dariusz 276WARSZAWAM-OPEN
421BINEROWSKA Edyta 274SZCZECINK-OPEN
422SĘK Marcin 273SZCZECINM-OPEN
423KOZIEŁ Jacek 272GRYFINOM-OPEN
424WALENT Marta 24K-OPEN
425NAPIERAŁA Marcin 163KOZIEGŁOWYM-OPEN
426STRZELEC Tomasz 267KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN
427KONIKOWSKA Julia 256SZCZECINK-OPEN
428KALISZEWSKI Tomasz 216OTWOCKM-OPEN
429SOBCZYK Tomasz 204PRUSYM-OPEN
430DROŻDŻAL Olga 190POZNAŃK-OPEN
431KURASIŃSKA Dorota 188SZCZECINK-OPEN
432ANDRZEJCZAK Roman 184RR RUNNERKI ROMKASZCZECINM-OPEN
433KUCZYŃSKA Sylwia 172SZCZECINK-OPEN
434STEFANICKI Marek 164ŚWINOUJŚCIEM-OPEN
435BATOR Zbigniew 157WARSZAWAM-OPEN
436CEBENKO Maria 154KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOK-OPEN
437KASPRZAK Beata 140RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK-OPEN
438DULNIK Marcin 130BIEGOWE.PLWARSZAWAM-OPEN
439MUSIAŁ Paweł 121WARSZAWAM-OPEN
440ŁUTOWICZ Gabriela 303SZCZECINK-OPEN
441PASZKIEWICZ Sandra 307SZCZECINK-OPEN
442GRZYBOWSKA Joanna 308NCBCLEGIONOWOK-OPEN
443PASZKOWSKI Karol 113SZCZECINM-OPEN
444PAPROCKI Marcin 9RUN EXPERT TEAMM-OPEN
445CHROBOCIŃSKA Elżbieta 97K-OPEN
446SZUDERA Kamila 75SZYSZKI TEAMK-OPEN
447ZIELIŃSKA Monika 83K-OPEN
448PIETRUSZKA Sławomir 61RAZ SZCZECINM-OPEN
449SZYSZKA Konrad 59SZYSZKI TEAMM-OPEN
450LICHACZEWSKI Konrad 53M-OPEN
451NARÓĆ Aneta 50K-OPEN
452POŹNIAK Aleksandra 20CENTRUM MEDYCZNE EUROMEDISK-OPEN
453ALBERT Damian 18FIZJOBIEGACZE SZCZECINM-OPEN
454PĘKAŁA Piotr 15SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM-OPEN
455NATORSKI Maciej 3WARSZAWAM-OPEN
456MIŁOSZEWICZ Aleksandra 1FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK-OPEN
Znaleziono 456 wynik(ów)