Organizator : | OCR Events |
Data : | 2020-11-07 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 4 km |
Zgłoszonych : | 48 |
Wystartowało : | 40 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 40 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | BIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie) | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Moment startu | 2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZAPRAN Marek | 1377 | xRunners | GDANSK | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:03 | 2020-11-07 11:15:30 | 00:21:33 | |
2 | WERYK Mateusz | 1365 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:06 | 2020-11-07 11:15:33 | 00:22:31 | |
3 | TESKA Michal | 1057 | TESKA | GDYNIA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:04 | 2020-11-07 11:15:31 | 00:23:28 | |
4 | GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | 1061 | Active Flow | GDYNIA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:04 | 2020-11-07 11:15:31 | 00:24:01 | |
5 | ROZENSKI Szymon | 1448 | Fitmania Olsztyn | OLSZTYN | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:05 | 2020-11-07 11:15:32 | 00:24:55 | |
6 | KRĘGIELSKI Bartosz | 1555 | GDANSK | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:05 | 2020-11-07 11:15:32 | 00:26:17 | ||
7 | ŁAPACZ Tomasz | 1390 | Power Training / Ospro | WARSZAWA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:06 | 2020-11-07 11:15:33 | 00:27:05 | |
8 | GAŁUSZYŃSKI Paweł | 1312 | Active Flow | GDYNIA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:06 | 2020-11-07 11:15:33 | 00:27:06 | |
9 | KWIATKOWSKI Kajetan | 1389 | Paka dla Zwierzaka | GDAŃSK | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:05 | 2020-11-07 11:15:32 | 00:31:00 | |
10 | JASIONOWSKI Piotr | 1368 | GDYNIA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:09 | 2020-11-07 11:15:36 | 00:32:43 | ||
11 | MARKOWSKA Natalia | 1538 | MS-FIT STUDIO | GARZYN | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:06 | 2020-11-07 11:15:33 | 00:32:44 | |
12 | CHRUPEK Szymon SKOTNIEWSKA Karolina | 1623 | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:07 | 2020-11-07 11:15:34 | 00:33:07 | |||
13 | STRZELECKA Anna | 1102 | ŻUKOWO | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:13 | 2020-11-07 11:15:40 | 00:33:21 | ||
14 | WIŚNIEWSKI Norbert | 1330 | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:09 | 2020-11-07 11:15:36 | 00:38:07 | ||
15 | KUCHARSKI Łukasz | 1097 | GDYNIA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:08 | 2020-11-07 11:15:35 | 00:40:57 | ||
16 | ROZMUS Bartłomiej | 1286 | SOPOT | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:14 | 2020-11-07 11:15:41 | 00:42:32 | ||
17 | GIERSZEWSKA-KWAPISZ Anna | 1162 | Tsunami-TRI | SOPOT | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:11 | 2020-11-07 11:15:38 | 00:42:51 | |
18 | CZARNECKA Adrianna | 1163 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:08 | 2020-11-07 11:15:35 | 00:45:14 | |
19 | JAGIEŁŁO Monika | 1150 | JAWORZE | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:09 | 2020-11-07 11:15:36 | 00:45:38 | ||
20 | KRUTUL Tamara | 1197 | BANINO | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:11 | 2020-11-07 11:15:38 | 00:47:30 | ||
21 | STERNA Grzegorz | 1066 | GOWINO | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:12 | 2020-11-07 11:15:39 | 00:48:25 | ||
22 | TOMASZEWSKI Robert | 1324 | IŁAWA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:10 | 2020-11-07 11:15:37 | 00:49:11 | ||
23 | BIAŁKOWSKI Kacper | 1123 | BARCIN | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:08 | 2020-11-07 11:15:35 | 00:49:57 | ||
24 | KUJAT Joanna | 1063 | Kontener Formy | GDYNIA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:12 | 2020-11-07 11:15:39 | 00:53:38 | |
25 | MILEWSKA Anna | 1532 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:13 | 2020-11-07 11:15:40 | 00:53:54 | |
26 | KACZMAREK Angelika | 1075 | WEJHEROWO | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:11 | 2020-11-07 11:15:38 | 00:54:46 | ||
27 | GŁOWACKA Agnieszka | 1091 | Extreme Warrior Park | WARSZAWA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:07 | 2020-11-07 11:15:34 | 00:57:11 | |
28 | POTURAJ Iwona | 1383 | GDAŃSK | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:12 | 2020-11-07 11:15:39 | 00:58:24 | ||
29 | SYLDATK Katarzyna | 1433 | Kontener Formy | TCZEW | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:11 | 2020-11-07 11:15:38 | 00:59:58 | |
30 | DOBROWOLSKA Dorota | 1301 | Active Flow | SOPOT | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:07 | 2020-11-07 11:15:34 | 01:00:12 | |
31 | MATYSIEWICZ Grzegorz | 1513 | GDYNIA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:15 | 2020-11-07 11:15:42 | 01:04:02 | ||
32 | MARZEC Joanna | 1062 | GDYNIA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:13 | 2020-11-07 11:15:40 | 01:05:50 | ||
33 | DMOWSKI Robert | 1065 | GDYNIA | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | 00:00:03 | 2020-11-07 11:15:30 |
Znaleziono 33 wynik(ów)