Organizator : | OCR Events |
Data : | 2019-03-23 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 4 km |
Zgłoszonych : | 65 |
Wystartowało : | 29 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 29 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Czwórka dzieci w drużynie | Dwójka dzieci w drużynie | Jedno dziecko w drużynie | Młodzieżowe grupy treningowe | Trójka dzieci w drużynie | 11:50 | 12:00
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Point_0 0.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BŁASZCZYK Brunon | 751 | KONIUCHY OCR | WARSZAWA | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:18 | |
2 | TOBIASZ Juliusz | 822 | EXTREME WARRIOR PARK | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:24 | ||
3 | STRZELECKA Anna | 772 | ŻUKOWO | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:25 | ||
4 | ĆWIRZEŃ Marcin | 755 | RMF4 RACING TEAM | TRZCIANKA | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:27 | |
5 | ŁAGACZ Tomasz | 821 | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:28 | |||
6 | BUCZKOWSKI Sylwester | 752 | KSIĄŻKI | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:29 | ||
7 | CIEŚLAK Artur | 753 | Baltic Seals | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:30 | ||
8 | MATYSIEWICZ Grzegorz | 819 | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:33 | |||
9 | STASIOROWSKI Przemysław | 771 | SZTUTOWO | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:33 | ||
10 | TESKA Michał | 774 | GDYNIA | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:33 | ||
11 | NIETUPSKI Marcin | 823 | 12:00 | 00:00:00 | 00:00:34 | |||
12 | SOSNOWSKI Michał | 770 | WARSZAWA | 12:00 | 00:00:00 | 00:00:40 | ||
13 | MICHAŁOWSKA-DYMEK Joanna | 763 | GDAŃSK | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:41 | ||
14 | KRUKOWSKA Anna | 761 | PUCK | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:42 | ||
15 | PUCHOWSKA Ewelina | 767 | apteka gemini | GDAŃSK | 12:00 | 00:00:00 | 00:00:43 | |
16 | MIŁOŚ Basia | 764 | Gorillas OCR | GDYNIA | 12:00 | 00:00:00 | 00:00:45 | |
17 | POBŁOCKA Hanna | 766 | GDYNIA | 12:00 | 00:00:00 | 00:00:46 | ||
18 | GŁOWACKA Agnieszka | 820 | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:49 | |||
19 | KUJATH Mateusz | 762 | POZNAŃ | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:54 | ||
20 | ROŻEK PIORKOWSKA Mariola | 769 | morsy zblewo | KALISKA | 11:50 | 00:00:00 | 00:00:57 | |
21 | BRANDT Grzegorz | 778 | Gorillas OCR | SOPOT | 12:00 | 00:00:00 | 00:00:57 | |
22 | OBUCHOWSKA Agnieszka | 765 | GDAŃSK | 12:00 | 00:00:00 | 00:00:58 | ||
23 | KOZICKI Jacek | 779 | OCR LAB | BYTOM | 11:50 | 00:00:00 | 00:01:03 | |
24 | SZYMAŃSKA-LIPIŃSKA Kinga | 773 | KARLINO | 11:50 | 00:00:00 | 00:01:05 | ||
25 | JEŻYNA Igor | 759 | KARLINO | 11:50 | 00:00:00 | 00:01:06 | ||
26 | CZECHOWSKA Ola | 754 | GDANSK | 12:00 | 00:00:00 | 00:01:08 | ||
27 | KOTŁOWSKI Marcin | 760 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | 12:00 | 00:00:00 | 00:01:56 | |
28 | 850 | 00:00:00 | ||||||
29 | ZARZECZNY Jakub | 777 | GDAŃSK | 12:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 29 wynik(ów)