Organizator : | OCR Events |
Data : | 2020-11-07 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 104 |
Wystartowało : | 90 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 86 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite Mężczyźni | Masters 40+ K | Masters 40+ M
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Moment startu | 3km | 5.5km | 8.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WÓJCIK Adam | 72 | Ex Team | CHOCZNIA | Elite Mężczyźni | 00:21:09 | 2020-11-07 13:24:58 | 00:25:09 | 00:34:00 | 00:59:09 | |
2 | JACIÓW Paweł | 68 | WATAHA | PRZEMYŚL | Elite Mężczyźni | 00:21:08 | 2020-11-07 13:24:57 | 00:24:38 | 00:33:55 | 01:00:40 | |
3 | TRAPKOWSKI Przemysław | 95 | xRunners | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2020-11-07 13:03:53 | 00:24:41 | 00:33:34 | 01:00:54 | ||
4 | LORENC Łukasz | 59 | WOLF TEAM | CHWALECICE | Elite Mężczyźni | 00:21:08 | 2020-11-07 13:24:57 | 00:25:25 | 00:34:51 | 01:01:14 | |
5 | SZULWACH Maciej | 90 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyźni | 00:21:10 | 2020-11-07 13:24:59 | 00:25:00 | 00:34:55 | 01:01:40 | ||
6 | JÓZEFIAK Łukasz | 81 | Biegun OCR Team | PSZCZÓŁKI | Elite Mężczyźni | 00:00:05 | 2020-11-07 13:03:54 | 00:25:28 | 00:34:53 | 01:03:29 | |
7 | BĄK Daniel | 83 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyźni | 00:21:08 | 2020-11-07 13:24:57 | 00:25:22 | 00:34:48 | 01:03:43 | ||
8 | ŁOSIN Marta | 192 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Kobiety | 00:36:14 | 2020-11-07 13:40:03 | 00:26:38 | 00:37:48 | 01:06:39 | |
9 | KUCHARSKI Łukasz | 13 | Big Yellow Foot Adventure Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:00:08 | 2020-11-07 13:03:57 | 00:27:16 | 00:36:45 | 01:06:53 | |
10 | OLICHOWSKI Mateusz | 43 | SurviwałTeam | NAKIELNO 39 | Elite Mężczyźni | 00:10:02 | 2020-11-07 13:13:51 | 00:27:57 | 00:38:51 | 01:06:56 | |
11 | RYNKIEWICZ Mateusz | 92 | Nextreme | Elite Mężczyźni | 00:21:08 | 2020-11-07 13:24:57 | 00:26:41 | 00:37:05 | 01:06:58 | ||
12 | DZIÓBEK Lech | 69 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:21:09 | 2020-11-07 13:24:58 | 00:26:51 | 00:37:25 | 01:07:06 | |
13 | ĆWIRZEŃ Marcin | 53 | WOLF TEAM | TRZCIANKA | Elite Mężczyźni | 00:21:08 | 2020-11-07 13:24:57 | 00:28:25 | 00:38:48 | 01:07:30 | |
14 | PAŁDYNA Mateusz | 35 | xRunners | WYDMINY | Elite Mężczyźni | 00:10:01 | 2020-11-07 13:13:50 | 00:29:00 | 00:39:03 | 01:08:07 | |
15 | SZULWACH Cezary | 85 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyźni | 00:21:11 | 2020-11-07 13:25:00 | 00:27:39 | 00:37:40 | 01:08:16 | ||
16 | ZALEJASZ Sylwester | 18 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:00:05 | 2020-11-07 13:03:54 | 00:28:12 | 00:37:59 | 01:08:23 | |
17 | STEC Jakub | 58 | BestBeasts | SŁUPSK | Elite Mężczyźni | 00:21:10 | 2020-11-07 13:24:59 | 00:27:54 | 00:38:04 | 01:09:25 | |
18 | FORMELA Piotr | 24 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:21:09 | 2020-11-07 13:24:58 | 00:27:30 | 00:38:31 | 01:11:00 | |
19 | CEJKO Dawid | 64 | NEXTREME VIKINGS RUN | SŁUPSK | Elite Mężczyźni | 00:21:09 | 2020-11-07 13:24:58 | 00:27:48 | 00:38:48 | 01:11:17 | |
20 | BRZESKI Robert | 38 | CrossElite | TCZEW | Elite Mężczyźni | 00:10:03 | 2020-11-07 13:13:52 | 00:30:47 | 00:42:58 | 01:13:03 | |
21 | KARBOWSKI Sławomir | 3 | Nextreme | OBORY | Elite Mężczyźni | 00:00:05 | 2020-11-07 13:03:54 | 00:29:14 | 00:40:16 | 01:13:12 | |
22 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 12 | WOLF TEAM | ŁĘCZYN DOLNY | Elite Mężczyźni | 00:00:05 | 2020-11-07 13:03:54 | 00:29:26 | 00:40:52 | 01:13:34 | |
23 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 46 | Crossfit Stocznia | GDANSK | Elite Mężczyźni | 00:10:04 | 2020-11-07 13:13:53 | 00:30:39 | 00:42:01 | 01:14:05 | |
24 | PUZDROWSKI Jarosław | 84 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyźni | 00:10:02 | 2020-11-07 13:13:51 | 00:31:19 | 00:42:14 | 01:14:28 | ||
25 | TEKLAK Karol | 45 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:00:08 | 2020-11-07 13:03:57 | 00:31:22 | 00:42:19 | 01:15:36 | |
26 | SIEKIERSKI Mateusz | 25 | WOLF TEAM | PIŁA | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2020-11-07 13:03:53 | 00:30:13 | 00:41:04 | 01:15:53 | |
27 | GUZ Grzegorz | 48 | Positive Freaks Team | ŚWIECIE | Elite Mężczyźni | 00:10:03 | 2020-11-07 13:13:52 | 00:32:35 | 00:44:03 | 01:16:04 | |
28 | MIŁOŚ Tomasz | 88 | Big Yellow Foot Adventure Team | Elite Mężczyźni | 00:00:08 | 2020-11-07 13:03:57 | 00:31:21 | 00:42:16 | 01:16:09 | ||
29 | MISSALA Magdalena | 195 | Power Training | STARE BABICE | Elite Kobiety | 00:36:15 | 2020-11-07 13:40:04 | 00:30:46 | 00:43:09 | 01:16:34 | |
30 | MORAWSKI Grzegorz | 56 | Best Beasts | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:00:06 | 2020-11-07 13:03:55 | 00:30:20 | 00:42:31 | 01:16:36 | |
31 | MACHTYL Zygmunt | 79 | Best Beasts | BIERKOWO | Elite Mężczyźni | 00:21:09 | 2020-11-07 13:24:58 | 00:32:24 | 00:44:20 | 01:18:14 | |
32 | TATAROWICZ Jan | 181 | Raj Sport Active Ninja Team | Elite Mężczyźni | 00:21:13 | 2020-11-07 13:25:02 | 00:30:57 | 00:43:16 | 01:19:07 | ||
33 | HENDZEL Miłosz | 37 | Mustangi Kobylanka | KOBYLANKA | Elite Mężczyźni | 00:10:02 | 2020-11-07 13:13:51 | 00:31:57 | 00:44:25 | 01:19:50 | |
34 | KUNCEWICZ Szymon | 40 | CrossElite | TCZEW | Elite Mężczyźni | 00:10:03 | 2020-11-07 13:13:52 | 00:32:23 | 00:44:47 | 01:19:52 | |
35 | DALKIEWICZ Dariusz | 11 | CrossFit Team Susz | SUSZ | Elite Mężczyźni | 00:00:06 | 2020-11-07 13:03:55 | 00:32:00 | 00:44:20 | 01:20:14 | |
36 | CZAPIEWSKI Sylwester | 10 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:00:07 | 2020-11-07 13:03:56 | 00:31:31 | 00:44:24 | 01:20:17 | |
37 | KARCZEWSKI Piotr | 15 | Best Beasts | Elite Mężczyźni | 00:00:08 | 2020-11-07 13:03:57 | 00:33:08 | 00:45:01 | 01:20:18 | ||
38 | LITWINSK Mirosław | 89 | Elite Mężczyźni | 00:21:12 | 2020-11-07 13:25:01 | 00:32:35 | 00:44:54 | 01:20:57 | |||
39 | KNOP Marcin | 52 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyźni | 00:21:09 | 2020-11-07 13:24:58 | 00:34:52 | 00:47:37 | 01:21:17 | |
40 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 94 | xRunners | Elite Mężczyźni | 00:21:11 | 2020-11-07 13:25:00 | 00:32:26 | 00:44:03 | 01:21:53 | ||
41 | JÓZEFIAK Aleksandra | 197 | Biegun OCR team | PSZCZÓŁKI | Elite Kobiety | 00:36:14 | 2020-11-07 13:40:03 | 00:32:32 | 00:45:35 | 01:22:16 | |
42 | POLASZYK Krzysztof | 32 | BOREK WIELKOPOLSKI | Elite Mężczyźni | 00:10:03 | 2020-11-07 13:13:52 | 00:34:27 | 00:47:42 | 01:22:45 | ||
43 | KOTŁOWSKI Marcin | 7 | Big Yellow Foot Adventure Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:00:08 | 2020-11-07 13:03:57 | 00:33:25 | 00:45:43 | 01:24:07 | |
44 | JANISZEWSKI Grzegorz | 67 | Dziady OCR | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:00:08 | 2020-11-07 13:03:57 | 00:33:46 | 00:47:49 | 01:24:29 | |
45 | WIŚNIEWSKI Michał | 21 | Best Beasts | BIERKOWO | Elite Mężczyźni | 00:00:10 | 2020-11-07 13:03:59 | 00:35:11 | 00:47:24 | 01:24:42 | |
46 | SIROCKI Dawid | 80 | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:21:11 | 2020-11-07 13:25:00 | 00:33:27 | 00:45:46 | 01:25:02 | ||
47 | MISSALA Mateusz | 75 | Power Training | STARE BABICE | Elite Mężczyźni | 00:21:09 | 2020-11-07 13:24:58 | 00:33:59 | 00:48:21 | 01:27:01 | |
48 | KOZLOWSKI Michal | 28 | KOBYSEWO | Elite Mężczyźni | 00:10:04 | 2020-11-07 13:13:53 | 00:36:48 | 00:50:27 | 01:27:15 | ||
49 | ŁAWRENCZUK Paweł | 63 | Raj Sport Active | ŁÓDŹ | Elite Mężczyźni | 00:21:08 | 2020-11-07 13:24:57 | 00:36:00 | 00:49:45 | 01:28:13 | |
50 | SARZYŃSKI Arkadiusz | 62 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:21:11 | 2020-11-07 13:25:00 | 00:35:34 | 00:49:04 | 01:29:04 | |
51 | DACIO Mirek | 4 | JUSZKOWO | Elite Mężczyźni | 00:00:06 | 2020-11-07 13:03:55 | 00:35:48 | 00:49:35 | 01:29:18 | ||
52 | TOMCZAK Artur | 19 | BOGDANOWO | Elite Mężczyźni | 00:00:07 | 2020-11-07 13:03:56 | 00:36:24 | 00:49:26 | 01:29:36 | ||
53 | SZUBERTOWSKI Kamil | 93 | Elite Mężczyźni | 00:10:01 | 2020-11-07 13:13:50 | 00:37:38 | 00:51:25 | 01:31:32 | |||
54 | TATAREWICZ Arkadiusz | 8 | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:00:07 | 2020-11-07 13:03:56 | 00:36:24 | 00:50:00 | 01:31:33 | ||
55 | ZIMIŃSKI Paweł | 70 | gladiatorsbyrmf4 | RAJGRÓD | Elite Mężczyźni | 00:21:13 | 2020-11-07 13:25:02 | 00:39:02 | 00:53:56 | 01:31:52 | |
56 | NAJDEREK Michał | 47 | Furia Chodzież | CHODZIEŻ | Elite Mężczyźni | 00:10:03 | 2020-11-07 13:13:52 | 00:38:05 | 00:52:54 | 01:31:55 | |
57 | GRABARZ Artur | 61 | RajSportActive | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Elite Mężczyźni | 00:21:12 | 2020-11-07 13:25:01 | 00:33:55 | 00:50:09 | 01:32:05 | |
58 | KACHNIARZ Łukasz | 91 | Mustangi Kobylanka | Elite Mężczyźni | 00:10:03 | 2020-11-07 13:13:52 | 00:36:13 | 00:51:06 | 01:32:25 | ||
59 | KARCZEWSKI Adam | 17 | SRK | CHMIELNO | Elite Mężczyźni | 00:00:07 | 2020-11-07 13:03:56 | 00:36:57 | 00:51:12 | 01:33:52 | |
60 | PIŁAT Paweł | 54 | Best Beasts | WŁYNKOWO | Elite Mężczyźni | 00:00:08 | 2020-11-07 13:03:57 | 00:37:43 | 00:51:52 | 01:34:21 | |
61 | BRUSIŁO Bartosz | 71 | United Runners | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:21:10 | 2020-11-07 13:24:59 | 00:38:14 | 00:53:04 | 01:34:51 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||
DQ | KUZNICKI Pawel | 74 | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | DQ | 2020-11-07 13:25:03 | 00:39:55 DQ | 00:55:58 DQ | 01:35:02 DQ | ||
63 | JAGODZIŃSKI Damian | 33 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:10:01 | 2020-11-07 13:13:50 | 00:40:08 | 00:54:41 | 01:35:11 | |
64 | SZCZUKA Leszek | 50 | Crosselite | LEWICE | Elite Mężczyźni | 00:10:02 | 2020-11-07 13:13:51 | 00:38:42 | 00:53:50 | 01:37:46 | |
65 | OŚCIK Krzysztof | 82 | Elite Mężczyźni | 00:21:14 | 2020-11-07 13:25:03 | 00:39:12 | 00:54:08 | 01:37:54 | |||
DQ | CICHOSZ Maksymilian | 55 | LUBAŃ | Elite Mężczyźni | DQ | 2020-11-07 13:13:50 | 00:39:10 DQ | 00:54:19 DQ | 01:38:13 DQ | ||
67 | FRONTCZAK Izabela | 196 | SZCZECINEK | Elite Kobiety | 00:36:16 | 2020-11-07 13:40:05 | 00:38:13 | 00:54:54 | 01:38:29 | ||
68 | ZALEJASZ Paulina | 190 | xRunners | GDAŃSK | Elite Kobiety | 00:36:15 | 2020-11-07 13:40:04 | 00:38:47 | 00:54:20 | 01:39:02 | |
69 | LATOPOLSKI Piotr | 42 | CrossFit Susz | KWIDZYN | Elite Mężczyźni | 00:10:02 | 2020-11-07 13:13:51 | 00:37:00 | 00:51:11 | 01:40:07 | |
70 | NOWICKI Marcin | 66 | WOLF TEAM | CHODZIEŻ | Elite Mężczyźni | 00:21:10 | 2020-11-07 13:24:59 | 00:43:07 | 00:59:34 | 01:43:51 | |
71 | WIECZOREK Mateusz | 31 | xRunners | Elite Mężczyźni | 00:10:02 | 2020-11-07 13:13:51 | 00:43:01 | 00:59:06 | 01:51:05 | ||
72 | ŁAWNICZAK Justyna | 180 | WOLF TEAM | ZAKRZEWO | Elite Kobiety | 00:36:16 | 2020-11-07 13:40:05 | 00:42:41 | 01:01:39 | 01:51:52 | |
73 | DUKIEWICZ Dariusz | 1 | WOLF TEAM | PIŁA | Elite Mężczyźni | 00:00:05 | 2020-11-07 13:03:54 | 00:44:10 | 01:00:55 | 01:52:53 | |
74 | KARCZMAR Kornelia | 193 | Wf Ocr team Kostrzyn nad Odrą | KRZEŚNICA | Elite Kobiety | 00:36:15 | 2020-11-07 13:40:04 | 00:45:38 | 01:05:06 | 01:52:55 | |
75 | JAŁOCHA Sylwia | 186 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Kobiety | 00:36:16 | 2020-11-07 13:40:05 | 00:48:49 | 01:06:26 | 01:54:24 | |
76 | GRYŻEWSKI Karol | 57 | Nie W Szczepionkę Team | KIEŁPIN | Elite Mężczyźni | 00:21:12 | 2020-11-07 13:25:01 | 00:46:00 | 01:03:36 | 01:54:29 | |
77 | STEFANIAK Dariusz | 9 | WOLF TEAM | TRZCIANKA | Elite Mężczyźni | 00:00:06 | 2020-11-07 13:03:55 | 00:44:36 | 01:02:31 | 01:56:17 | |
78 | ŁOBOCKI Andrzej | 22 | Positive Freaks Team | JEŻEWO | Elite Mężczyźni | 00:00:06 | 2020-11-07 13:03:55 | 00:45:37 | 01:05:43 | 01:57:27 | |
DQ | TARKOWSKI Dawid | 29 | CrossElite | PRUSZCZ GDAŃSKI | Elite Mężczyźni | DQ | 2020-11-07 13:13:52 | 00:43:55 DQ | 01:03:00 DQ | 01:57:39 DQ | |
80 | MALIUSHYTSKYI Oleksandr | 30 | CrossElite | TCZEW | Elite Mężczyźni | 00:10:00 | 2020-11-07 13:13:49 | 00:48:44 | 01:06:17 | 01:57:43 | |
81 | KACZOR Paulina | 194 | GDYNIA | Elite Kobiety | 00:36:16 | 2020-11-07 13:40:05 | 00:44:44 | 01:05:53 | 01:58:10 | ||
82 | KULAK Rafał | 49 | Baltic Seals | GŁOBINO | Elite Mężczyźni | 00:10:00 | 2020-11-07 13:13:49 | 00:47:18 | 01:04:23 | 02:00:46 | |
DQ | KOŁODZIEJEK Robert | 60 | Raisport Active | ŁÓDŹ | Elite Mężczyźni | DQ | 2020-11-07 13:25:01 | 00:51:17 DQ | 01:13:36 DQ | 02:03:21 DQ | |
LIM | GANKO Karolina | 185 | Nie W Szczepionkę Team | DĘBE WIELKIE | Elite Kobiety | 00:36:17 | 2020-11-07 13:40:06 | 00:57:40 | 01:17:16 | 02:13:54 | |
LIM | TOMCZAK Joanna | 189 | BOGDANOWO | Elite Kobiety | 00:36:16 | 2020-11-07 13:40:05 | 00:50:12 | 01:10:53 | 02:13:55 | ||
LIM | ŁĘPICKI Mateusz | 6 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyźni | 00:00:08 | 2020-11-07 13:03:57 | 01:04:46 | 01:26:29 | 02:33:36 | |
S Adam | 44 | RajSportActive | Elite Mężczyźni | DNF | 2020-11-07 13:25:01 | 00:43:28 DNF | DNF | DNF | |||
DQ | STEFANIAK Katarzyna | 188 | WOLF TEAM | TRZCIANKA | Elite Kobiety | DQ | 2020-11-07 13:40:04 | 00:52:27 DQ | 01:10:53 DQ | DQ | |
DQ | WŁODARSKI Dariusz | 39 | CrossElite | TCZEW | Elite Mężczyźni | DQ | 2020-11-07 13:13:53 | 00:57:07 DQ | 01:14:47 DQ | DQ | |
DQ | WINKLER Mateusz | 76 | Vikings Run Team | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Elite Mężczyźni | DQ | 2020-11-07 13:25:00 | 00:50:03 DQ | 01:10:00 DQ | DQ |
Znaleziono 90 wynik(ów)