BIEGUN ELITE

Organizator:
OCR Events
Data:
2021-03-27
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
170
Wystartowało:
156
Nie ukończyło:
26
Ukończyło:
130
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startu2.5km5km7.5km
      
DNCŻUCHOWSKA Oliwia 187MALBORKElite Kobiety00:00:00
DNCBOREK Marcin 134MASZEWOElite Mężczyźni00:00:00
3OLICHOWSKI Mateusz 5WOLF TEAMNAKIELNO 39Elite Mężczyźni00:00:032021-03-27 12:59:0100:18:4500:39:1101:01:04
4SZCZUKA Leszek 17BRANICEElite Mężczyźni00:00:032021-03-27 12:59:0100:27:1300:56:2601:30:34
5KARBOWSKI Sławomir 6Nextream vikings runTORUŃElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:21:1200:43:5801:10:47
6RYBICKI Marcin 8OLSZTYNEKElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:29:4501:02:1201:40:43
7KROPIDŁOWSKI Grzegorz 9WOLF TEAMŁĘCZYN DOLNYElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:21:3200:43:3601:08:33
8GRZEGORZYCA Damian 11OCR BANINOElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:21:4700:46:0001:16:35
9KOCZOROWSKI Paweł 15Baltic SealsUSTKAElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:26:1700:56:4401:29:38
10SADOWSKI Michał 16Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:23:1100:46:3801:16:04
11JESKA Tomasz 18Dirty SparrowsŁUKOWOElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:31:1901:05:0801:38:10
DNCSZCZYGLAK Mariusz 2CrossEliteTCZEWElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:32:4101:05:3401:39:42
DNCDACIO Mirek 13JUSZKOWOElite Mężczyźni00:00:052021-03-27 12:59:0300:23:3000:50:3201:20:04
14OBRĘBSKI Patryk 19Rajsport ActivePŁOCKElite Mężczyźni00:04:392021-03-27 13:03:3700:19:3100:39:3501:02:33
15DOBRZYŃSKI Tomasz 21xRunnersGDYNIAElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:21:0400:41:2301:07:38
16ZALEJASZ Sylwester 22xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:21:1900:41:5201:07:00
17KURTA Rafał 23xRunnersSIERPCElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:19:5000:44:2101:10:25
18WAŁDOWSKI Dominik 25xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:20:0400:39:3301:02:42
19ŚWIERSZCZ Paweł 26LEGNICAElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:23:1000:48:2201:17:07
20STEC Jakub 28Best BeastsNIEWIEROWO 6EElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:19:2900:39:4701:03:52
21HANUSIAK Leszek 31Koniu SquadKRAKÓWElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:25:4901:02:1901:39:31
22WERYK Mateusz 35Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:21:0900:45:0801:10:54
DNCFÓRMAN Daniel 30CHODZIEŻElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:30:2201:03:2201:33:36
DNCPILAWSKI Ryszard 20WOLF TEAMCZARNKÓWElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:27:2400:59:3901:33:00
DNCNAJDEREK Michał 27CHODZIEŻElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:30:2301:03:2201:33:35
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCSERAFIN Mariusz 32WITNICAElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:33:3601:15:0902:00:29
DNCPŁAŻALSKI Przemysław 29Positive Freaks TeamBROJCEElite Mężczyźni00:04:412021-03-27 13:03:3900:29:3201:01:4801:36:48
28. . 13100:04:422021-03-27 13:03:4000:31:1401:04:1301:41:00
29TRAPKOWSKI Przemysław 46xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:19:2600:39:0301:02:30
30KOŁAKOWSKI Krzysztof 50CIECHANÓWElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:20:1800:41:5601:05:24
31GAWLAK Damian 57Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:21:4600:48:3901:15:05
DNCBARAŃSKI Radosław 51OCR MaltaMSIDAElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:19:5400:50:1501:20:10
33WIECZOREK Mateusz 44xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:25:5700:53:0201:26:32
34JAGODZIŃSKI Damian 45xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:26:1600:54:5301:26:31
35DALKIEWICZ Dariusz 55Crossfit Team SuszSUSZElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:25:5300:52:2201:24:23
DNCŁĘPICKI Mateusz 54Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:34:1001:14:35
DNCŁOBOCKI Andrzej 56Positive Freaks TeamJEŻEWOElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:30:3101:09:32
38PONTUS Piotr 40OSPRO OCRWARSZAWAElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:27:0500:57:2101:40:37
39BŁASZCZYK Brunon 201BorsukCrewWARSZAWAElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:30:1701:02:1501:40:37
40TADZIK Tomasz 47LESZNOElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:30:1801:02:1601:40:40
DNCNOWAK Paweł 53Baltic SealsSŁUPSKElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:43:1901:25:40
42KUCHARSKI Łukasz 42BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:11:242021-03-27 13:10:2200:22:5500:45:4301:13:30
43STOKOWSKI Dariusz 67RUNMAGEDDONCIECHANÓWElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:19:3200:38:5401:00:58
44WITKA Patryk 68Mad RunnersNOWA RUDAElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:23:4600:50:4501:22:35
45IDCZAK Piotr 69Dirty SparrowsSULĘCINEKElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:20:5100:43:4701:09:22
46BĄK Daniel 71Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:17:5400:36:3500:56:49
47FORMELA Piotr 73Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:19:2200:38:1301:01:18
48KALWAS Mateusz 137Rajsport ActiveMAŃSKOWOElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:19:1000:38:4501:01:21
DNCJANISZEWSKI Grzegorz 63WARSZAWAElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:26:0700:57:2401:29:48
DNCSZCZECH Szymon 64WOLF TEAMŁUGI UJSKIEElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:32:0301:06:2001:42:08
51GRYŻEWSKI Karol 59Obstacle Center TeamKIEŁPINElite Mężczyźni00:15:362021-03-27 13:14:3400:29:5501:04:3301:45:52
52GAŃKO Mateusz 60Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Mężczyźni00:15:362021-03-27 13:14:3400:37:4201:18:2001:58:56
53ZIMIŃSKI Paweł 70WOLF TEAMRAJGRÓDElite Mężczyźni00:15:362021-03-27 13:14:3400:26:2200:58:0901:33:14
54KASPRZAK Sebastian 58Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:15:372021-03-27 13:14:3500:26:5300:55:3801:33:35
55STAMATEL Sebastian 72RUDA ŚLĄSKAElite Mężczyźni00:15:372021-03-27 13:14:3500:22:4800:49:4201:18:52
56BURAS Radosław 138Elite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:20:0400:39:5701:02:11
57MALCZEWSKI Tomasz 80Rajsport ActiveRĄBIEŃElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:24:1000:51:4601:24:27
58MALCZEWSKI Daniel 81Rajsport ActiveRĄBIEŃElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:22:2600:50:5801:24:27
59PAŁDYNA Mateusz 82xRunnersWYDMINYElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:19:3700:39:1401:02:04
60PISKAŁA Daniel 84Power TrainingElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:20:5500:43:4701:08:29
61JANUSZEWSKI Bartosz 86Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:18:1100:35:4200:55:26
62PUSTOŁA Maksymilian 89Obstacle Center TeamCHROŚLAElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:23:5100:49:1001:20:08
DNCJULIKOWSKI Karol 90Power TrainingPIASECZNOElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:32:0501:10:07
DNCMACIEJEWSKI Łukasz 92RUDA ŚLĄSKAElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:23:1200:48:57
65FORNALSKI Ireneusz 95Obstacle Center TeamSOCHACZEWElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:25:2900:56:41
66DUKIEWICZ Dariusz 76WOLF TEAMPIŁAElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:25:3200:55:2301:29:36
DNCLATOPOLSKI Piotr 97Crossfit Team SuszKWIDZYNElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:29:5701:04:1401:45:14
DNCCUDNIK Sebastian 88Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:36:5001:17:1701:54:18
DNCSZCZEPEK Michał 91Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:35:1701:18:3101:58:15
DNCBOREK Marcin 134MASZEWOElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:32:5501:13:03
DNCKUZNICKI Pawel 94WARSZAWAElite Mężczyźni00:20:152021-03-27 13:19:1300:28:4900:59:1101:33:04
DNCŁUŃSKI Maciej 83WOLF TEAMZŁOTÓWElite Mężczyźni00:20:152021-03-27 13:19:1300:33:4801:09:4301:55:04
DNCTUPACZEWSKI Piotr 85Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:20:152021-03-27 13:19:1300:37:3501:28:0502:13:17
74N Dariusz 98Dynamic Strong GnieznoElite Mężczyźni00:20:162021-03-27 13:19:1400:31:0601:12:3901:49:43
DNCMACIAK Grzegorz 74WARSZAWAElite Mężczyźni00:20:162021-03-27 13:19:1400:42:4801:28:44
DNCŁYSZKIEWICZ Roger 87Obstacle Center TeamPRUSZKÓWElite Mężczyźni00:20:162021-03-27 13:19:1400:45:0801:30:3802:22:39
77LIUTKUS Dainius 108OCR Baltic WarriorsPILIUONAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:16:5500:34:0700:54:28
78KĄKOL Kacper 109Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:17:0300:34:2200:54:57
79SIMUTIS Gediminas 110OCR Baltic WarriorsKLAIPEDAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:16:5500:34:1100:54:42
DNCKOWALSKI Mariusz 102OCR Team Zielona GóraZIELONA GÓRAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:24:5200:53:2001:23:17
DNCMANGONI Francesco 106OCR SQUAD FRIULI VENEZIA GIULIANAPOLIElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:31:0601:05:5201:42:21
82PERKOWSKI Paweł 99Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni00:24:582021-03-27 13:23:5600:25:4400:56:1501:30:35
83GOLDA Michał 105Mad RunnersMIŁOSZYCEElite Mężczyźni00:24:582021-03-27 13:23:5600:23:1900:47:5101:15:27
84NOWICKI Marcin 107WOLF TEAMCHODZIEŻElite Mężczyźni00:24:582021-03-27 13:23:5600:21:1900:49:0901:19:21
85PUZDROWSKI Jarek 114Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:24:582021-03-27 13:23:5600:22:1800:44:3301:11:33
86KULAGA Peter 100Dragon RunnersKRAKOWElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:30:3401:06:4401:39:13
87PLUCIŃSKI Jakub 101Dragon RunnersKRAKÓWElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:30:2901:06:4301:38:59
88SIROCKI Dawid 113Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:22:3300:46:0401:14:29
DNCKOWALSKI Bartosz 126Positive Freaks TeamGRUDZIĄDZElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:24:5900:55:2401:26:08
90ZIELIŃSKI Bartosz 209Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:23:2400:49:2001:17:19
91CZAPRAN Marek 118xRunnersGDANSKElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:23:1100:48:0901:13:14
92BRZESKI Robert 128CrossElite83-110Elite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:21:1600:43:3801:08:44
DNCSTACHYRA Rafal 119ŁĘCZNAElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:28:4301:17:0301:52:05
DNCPAWLISIAK Paweł 133BBL PoliceElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:18:5200:39:0001:01:03
95STROJNY Paweł 52www.sprawdzonytrener.plKRAKÓWElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:24:4700:51:2701:19:23
96BAŁDYGA Miłosz 122Biegun OCR TeamREDAElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:18:4800:37:2100:59:32
97JASTRZĘBSKI Sławomir 136BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:23:2200:48:5701:14:55
98LORYCH Krystian 186Biegun OCR TeamElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:19:2800:39:1301:01:29
99DZIÓBEK Lech 115Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:19:2700:40:2801:03:49
100ŁAPACZ Tomasz 127Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:29:1201:00:3501:41:15
101DROZD Dariusz 111EichhörnchenSZCZECINElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:27:3701:04:2601:36:56
102GAŁUSZYŃSKI Paweł 4Active FlowGDYNIAElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:27:0900:54:2801:23:13
DNCBARAN Konrad 123Brygiery OCRSKIERNIEWICEElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:36:4101:22:59
DNCKUNCEWICZ Szymon 112CrossEliteTCZEWElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:25:1000:51:5501:24:06
DNCMISZEWSKI Grzegorz 120xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:28:4801:06:1101:49:07
DNCBŁAŻKIEWICZ Dawid 135BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:24:1800:54:4401:25:07
107KOŁODZIEJEK Robert 140Rajsport ActiveElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:26:3001:02:5001:34:46
108ŁAWNICZAK Paweł 139Rajsport ActiveElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:25:2900:51:2001:19:35
109BARAN Dawid 121Dzicy OgrodnicySIEPRAWElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:28:2701:03:4201:35:24
110REDZIK Mateusz 125Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:28:5800:57:2401:27:59
111SZULWACH Czarek 509Biegun OCR TeamElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:20:1300:39:2201:03:05
DNCWEIS Michał 116Obstacle Center TeamŚREMElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:27:0101:06:5101:41:07
113JARZYNA Bartłomiej 132OSPRO OCRElite Mężczyźni00:28:462021-03-27 13:27:4400:29:0801:05:5701:43:40
114KOCHANEK Paweł 124Kontener Formy | Intel RunnersDĘBOGÓZEElite Mężczyźni00:28:462021-03-27 13:27:4400:31:0902:27:33
DNCGAŁUSZYŃSKI Łukasz 78Active FlowGDYNIAElite Mężczyźni00:28:462021-03-27 13:27:4400:34:3701:14:0601:58:22
116HUDASZEK Zbigniew 129Dragon RunnersRUDNIKElite Mężczyźni00:28:592021-03-27 13:27:5700:23:5600:47:1401:13:54
117DASZKIEWICZ Małgorzata 160Power TrainingPŁOCKElite Kobiety00:32:092021-03-27 13:31:0700:20:2700:43:4401:06:03
DNCGAŁUSZYŃSKA Katarzyna 151Active FlowGDYNIAElite Kobiety00:32:092021-03-27 13:31:0700:28:0201:00:4701:33:22
DNCMISSALA Magdalena 159Power TrainingSTARE BABICEElite Kobiety00:32:092021-03-27 13:31:0700:21:4000:46:3101:14:40
120KARCZMAR Kornelia 167WF OCR Team Kostrzyn nad OdrąKRZEŚNICAElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:28:5001:00:5801:43:33
DNCBOIŃSKA Agnieszka 155WOLF TEAMPIŁAElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:36:1201:15:3801:54:41
DNCŁUCZAK Łukasz 117xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:32:102021-03-27 13:31:0800:25:0701:01:3001:39:41
DNCZALEJASZ Paulina 156xRunnersGDAŃSKElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:26:0100:58:4601:31:34
DNCŁAWNICZAK Justyna 157ZŁOTÓWElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:29:4201:12:3201:54:30
DNCRYBAK Paulina 164WARSZAWAElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:32:5501:15:59
126KOCHANEK Agata 152Kontener Formy | Intel RunnersDĘBOGÓRZEElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:35:4201:18:4301:56:21
127RATAJCZAK Małgorzata 154OCR Team Zielona GóraZIELONA GÓRAElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:33:0201:10:5401:48:30
128SIERPIŃSKA Monika 166Obstacle Center TeamJÓZEFÓWElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:46:0401:30:16
129ŁUSZCZAK Anna 168Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:34:5201:11:4401:48:47
DNCGAŃKO Karolina 162Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:42:3201:31:5702:14:24
DNCBARTŁOMIEJCZYK Sylwia 169Socios SilesiaGLIWICEElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:39:5901:18:57
DNCKURPIOS Milena 161Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Kobiety00:32:122021-03-27 13:31:1000:42:2901:31:2402:14:20
133WYSŁUCH Iza 172Carbon Silesia SportRUDA ŚLĄSKAElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:26:2400:53:1201:23:14
134ŁOSIN Marta 173Biegun OCR TeamGDYNIAElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:20:4700:40:5901:03:14
DNCWOJTASIK Marta 170BERLINElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:58:0801:55:52
136TRZEBIATOWSKA Sylwia 174xRunnersGDAŃSKElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:27:1300:54:2801:24:02
DNCKWIATKOWSKA Daria 176Brygiery OCRŁÓDŹElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:42:4901:26:51
DNCŻUCHOWSKA Oliwia 187MALBORKElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:51:2601:52:53
DNCPILSAK Agnieszka 171LUBLINElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:58:0901:55:50
DNCBERNACKA Katarzyna 175WOLF TEAMROMANOWO DOLNEElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:31:0001:03:5501:36:34
DNCGAWRON Monika 177ŁÓDŹElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:42:3701:26:49
DNCDĄDELEWSKA Oliwia 179MALBORKElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:50:3001:52:53
DNCMAREK Anna 185EichhörnchenSZCZECINElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:30:1101:14:5201:54:38
DNCJAŁOCHA Sylwia 205Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:38:2101:14:0601:53:53
145MACIEJAK Anna 43United RunnersElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:31:2701:06:2501:42:42
146SZAŁKOWSKA Agnieszka 207BYDGOSZCZElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:39:1801:23:25
DNCDĄDELEWSKA Joanna 180Piękni i BestieMALBORKElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:51:2501:52:52
DNCALAMENCIAK Angelika 178Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:49:0201:41:3502:17:52
DNCRACZYŃSKA Anna 183Baltic SealsSŁUPSKElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:28:0601:01:04
DNCSTĘPIEŃ Paulina 184WARSZAWAElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:38:0401:12:3201:51:43
DNCLIMANOWSKA Olga 153Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Kobiety00:34:582021-03-27 13:33:5600:31:2901:06:16
DNCKAMIŃSKA Justyna 181Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Kobiety00:34:582021-03-27 13:33:5600:49:0401:41:3502:17:50
DNCREDZIK Angelina 182Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Kobiety00:34:582021-03-27 13:33:5600:50:1201:44:30
DNCKACZOR Paulina 158GDYNIAElite Kobiety00:37:342021-03-27 13:36:3200:37:4801:19:2902:03:04
DQMARKOWSKI Fabian 130MS-FIT STUDIOGARZYNElite MężczyźniDQ2021-03-27 13:27:4200:21:07 DQ00:43:14 DQ01:07:34 DQ
DQŁOTOCKI Rafał 10STGSZCZECINTRZCIANKAElite MężczyźniDQ2021-03-27 12:59:0200:21:35 DQ00:45:44 DQ DQ
Znaleziono 156 wynik(ów)